Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Robert Nohejl

Nalezeno 5934 příspěveků, 1342 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

01.09.2010 11:14

Nebojte se

Kazda valka ma jine pozadi,nez se rika lidem, na blaboli vseho mame odborniky.

Robert Nohejl 59.?.?.?

Winston Churchill: "You must understand that this war is not against Hitler or National Socialism, but against the strength of the German people, which is to be smashed once and for all, regardless of whether it is in the hands of Hitler or a Jesuit priest."
Emrys Hughes, Winston Churchill - His Career in War and Peace, p. 145

Joseph P. Kennedy, U.S. Ambassador to Britain during the years immediately preceding WW2 was the father of the famous American Kennedy dynasty. James Forrestal the first US Secretary of Defense (1947-1949) quotes him as saying "Chamberlain (the British Prime Minister) stated that America and the world Jews had forced England into the war." (The Forrestal Diaries ed. Millis, Cassell 1952, p129).

Jde jen o to si to vsechno srovnat a vysledek podporit poznanim ,kdo nejvice mel vyhody z jakekoliv valky.
We’ve been fighting a war for the past 18 months, which is the harbinger of World War III. The world is going to fight, whether they like it or not. I’m sure,’ Ra’anan Gissin, a senior adviser to [Israeli Prime Minister Ariel] Sharon, said in an interview Friday." Stephanie Innes, Arizona Daily Star, March 18, 2003.
Proto neni divu ,ze jedna z nejctenejsich knih v Israelu je Adolf Hitler zakladatel Israelu a ovsem jeho kniha Main Kampf je rovnez k dostani v israelskem knihkupectvi, zatimco jinde v krestanskych zemich vydavatelel konci pred soudem ,take behem casu veskere knihy tykajici se druhe svetove valky s velmi dobryma fotografiema jsem zjistil,ze rovnez pochazi s zidovskych nakladatelstvich, jak se zda,tak zidum nevadi tyto knihy pokud na Hitlerovi takto vydelavaji.Prakticky neni tydne ,aby nepadla zminka kdekoliv v tisku a jinych medii o treti risi.Prikladem jen z poslednich dnu:Adolf Hitler a war hero?-guardian.co.uk
Adolf Hitler according to his WWI regiment-Mail online,New document surface on Hitler`s jail time-Yahoo news,Found:Hitler`s book of looted art-Telgraph, k tomu nepocitam TV,kde bezi cely serial,proste,kdyby nabyl A.H. tak nemaji o cem psat, takto A.H. stale vydelava penize nekomu.
Sir Nevile Henderson, British Ambassador in Berlin, 'said further that the hostile attitude in Great Britain was the work of Jews and enemies of the Nazis, which was what Hitler thought himself.” (Taylor, AJP: The Origins of the Second World War Penguin 1965, 1987 etc p 324).
Takze,verme tak zvane valce proti terrorismu,mne se to jevi,jako nova opiova valka v AFganistanu a boj o olej v Iraku, at si odbornici na blaboli rikaji co chteji, vse je velky obchod.
"We should remember the 120,000 patriotic Japanese-Americans thrown into concentration camps by 'liberal' Democrat President Franklin Delano Roosevelt, whose staff had received advance warning of the attack on December 7, 1941. Why did FDR do nothing to prevent it, nor to save American lives?"

227224

01.09.2010 13:54

Socialismus a filmová kultura

Opravdu nevim o jake socialisticke kulture zde jedname,pravda je jina.

Robert Nohejl 61.?.?.?

Tydenik Politika vznesl svetlo do toho ,co se nazyvalo Ceskoslovenskou kulturou, kdyz prihledneme k ucasti Holywoodu, tak si kladem otazku, co bylo hlavnim smyslem obsadit kulturni centra.
Češi a židé « Občanská neposlušnost - [ Translate this page ]
21. duben 2008 ... Tento rozšířený částečný seznam Židů a židovských míšenců v kultuře České republiky je pokračováním seznamu, který byl uveřejněn v Týdeníku ...
poslusnost.wordpress.com/2008/04/21/cesi-a-zide/
Divadlo a film
Josef Abrhám Radek Holub Václav Lohniský Jiří Somr
Zlata Adamovská Eva Holubová Zdeněk Mahler Jiří Sovák
Jaroslav Balík Jiří Holý Jiří Macháček Simona Stašová
Jiří Bartoška Miroslav Horníček Michaela Maurerová Martin Stropnický
Bohumil Bezouška Rudolf Hrušínský ml. Taťána Medvecká David Suchařípa
Josef Bláha Rudolf Hrušínský st. Jiří Menzel Dušan Suchařípa
Pavel Bobek Bára Hrzánová Alexandr Minajev Leoš Suchařípa
Mahulena Bočanová Jan Hřebejk Bořivoj Navrátil Jiří Suchý
Jiřina Bohdalová Vlasta Chramostová Oldřich Navrátil Jan Svěrák
Nela Boudová Ivana Chýlková Bohumil Nekolný Zdeněk Svěrák
Jana Brejchová Věra Chytilová Miloš Nesvadba Václav Svoboda
Zdeněk Brynych Vojtěch Jasný Oldřich Nový Libuše Šafránková
Tereza Brodská Milada Ježková Jiří Ornest Miroslava Šafránková
Vlastimil Brodský Jiřina Jirásková Ota Ornest Alena Šeredová
Otakar Brousek Jarmil Jireš Jana Paulová Anna Šišková
Kateřina Burianová Ivana Jirešová Rudolf Pellar Milan Šteindler
Petr Čepek Zdeněk Junák Luboš Pistorius Petr Štěpánek
Lucie Černíková Jan Kačer Jaromír Pleskot Jana Šulcová
Petra Černocká Oldřich Kaiser Jan Plouhar Monika Švábová
Helga Čočková Miriam Kantůrková Zdeněk Podskalský Josef Švangmajer
Martin Dejdar Jaroslav Kepka Josef Polášek Tomáš Töpfer
Vladimír Dlouhý Dušan Klein Boleslav Polívka Pavel Trávníček
Michaela Dolinová Bohumil Klepl Viktor Preiss Eva Trejnarová -
(Hudečková)
Miroslav Donutil Miloš Kopecký Jana Preissová Ladislav Trojan
Marek Eben Luděk Kopřiva Jan Přeučil Ondřej Trojan
Vlastimil Fišar Josef Kořán Ilja Racek Jan Tříska
Stanislav Fišer Lubomír Kostelka Ivan Rajmont Petr Vacek
Matěj Forman Ota Koval Saša Rašilov Ondřej Vetchý
Miloš Forman Jan Kraus Pavel Rímský Josef Větrovec
Petr Forman Tomáš Krejčíř Marie Rosůlková Josef Vinklář
Saša Gedeon Esther Krumbachová Martin Růžek Vladimír Vodička
Ivan Glanc Ferdinand Krůta Jiří Růžička Jiří Voskovec –
(Wachsmann)
Ctirad Götz Pavel Kříž Linda Rybová Miroslav Weiman
Jan Grosman Jiří Lábus Ladislav Rychman Jiří Weis
Jan Hartl Jan Werich
Ondřej Havelka Ester Ládová Jan Schmidt Miroslav Wildman
Ferdinand Havlík Pavel Landovský Jiří Schmitzer Jiří Zahajský
Dagmar Havlová -
(Veškrnová) František Laurin Vladimír Sís Stella Zázvorková
Ladislav Helge Sabina Laurinová Štěpán Skalský Martin Zounar
Juraj Herz Lubomír Lipský Ladis...

Automaticky kráceno

227241

02.09.2010 06:14

Socialismus a filmová kultura

RE: Opravdu nevim o jake socialisticke kulture zde jedname,pravda je jina.

Robert Nohejl 59.?.?.?

V seznamu slovenskych zidu, tak se tomu rika ,ale ve zkutecnosti Israelite zijici na Slovensku, uvedli vedle jmen i jejich funkce a vliv a stoji opravdu par pripadu za to: Beňová Monika – SMER – SD, poslankyňa Európskeho parlamentu, aktivistka za nadpráva pre homosexuálov.Jaroš Miroslav – súťažiaci v Super Star, aktivista za homosexuálov.
V USA kritika,ze homosexualove jsou i podle bible nemravni ,melo za nasledek,ze si homosexualove stezovali a dotycna studentka v ramci sve krestanske viry byla postavena do posice ,bud se vzda sveho krestanstvi a nebo bude vyloucena z university, to je jen maly priklad vlivu ,zide-homosexualove v pravu v krestanskych zemich,zkuste ,takto soudit zida v Israelu,aby se vzdal sveho zidovstvi.

Bútora Daňo – syn Martina Bútoru, pracovník rozhlasovej stanice Slobodná Európa.Lesná Ľuba – od mája do decembra 2003 šéfredaktorka týždenníka Formát, pôsobí v rôznych tlačených a elektronických médiách: Rádio Slobodná Európa, STV, Plus 7 dní, The Slovak Spectator…Neoveský Miroslav – Rádio Slobodná Európa.
V dobe komunismu jsme poslouchali tajn eSvobodnou Evropy, ktera mela byt protikomunisticka, ale, poctem zidu,kteri ve vetsine jsou komuniste vrhaji podivne svetlo na antikomunisticke vysilani Svobodne Evropy.
Demeš Pavol – ved. Tretieho sektora, poradca exprezidenta Michala Kováča. Trubiniová Ľubica – riaditeľka Greenpeace.
Füle Ján – predseda Syndikátu novinárov na Slovensku, hovorca prezidenta Šustera.
Rodinka na vlivnych mistech, tak,jak za Slanskeho, jestli byl obrezany a nebo ne ,hlavni je to, kolika lidem zkratili zivot ze sveho vysadniho postaveni: Počiatek Ján – minister financií (2007).
Počiatek Izidor – exveľvyslancom Indonézie, otec ministra financií.
Weiss Peter – predseda SDA (Sociálno-demokratická alternatíva) – zlúčená so SMER – SD, profesor vysokej školy, exminister, aktívny obhajca vstupu do NATO.Šebej František – predseda OKS, aktivista za vstup Slovenska do NATO; redaktor magazínu týždeň.
Vstopupili jste do NATA,tak si ted nestezujte,s odbornou poradou odborniku jste strcili vlavu do chomoutu,tak ted Vam zustane jedine ,tahnout podle prani "kociho",kdo bude ten "koci" a i ten nejvetsi koci ze vsech tech jinych v jedne svetove vlade nebude prekvapenim, vzdyt priznali v USA , ze zvoleni Obama hraly roly zidovske penize od "kociho" z Chicag
Nakonec, neni divu, ze vprvopocatku "Sametu" se ztratili seznami zidovskych konfidentu STB, kdyby se neztratili, tak by na vlivnych mistech bylo plno uprazdnenych mist.ske penize od "kociho" z Chicag
Nakonec nemusite byt z toho smutni,ze jste to tak dopracovali, svetem tahnou snimky,jak papeza jini pri potrasani rukou pouzivaji pozdrav svobodnych zednaru ajini ukazuji satanisticky pozdrav, vsichni jsme ve "spravnych rukach", nekde vice , nekde mene, ale v zasade nemame moc reseni svych vlastnich problemu a nejsme panem ve svem dome.

227309

02.09.2010 07:16

Socialismus a filmová kultura

RE: Opravdu nevim o jake socialisticke kulture zde jedname,pravda je jina.

Robert Nohejl 59.?.?.?

V seznamu slovenskych, tak se tomu rika ,ale ve zkutecnosti Israelite zijici na Slovensku uvedli vedle jmen i jejich funkce avliv a stoji par pripadu za to: Beňová Monika – SMER – SD, poslankyňa Európskeho parlamentu, aktivistka za nadpráva pre homosexuálov.Jaroš Miroslav – súťažiaci v Super Star, aktivista za homosexuálov.
V USA kritika,ze homosexualove jsou i podle bible nemravni ,melo za nasledek,ze si homosexualove stezovali a dotycna studentka v ramci sve krestanske viry byla postavena do posice ,bud se vzda sveho krestanstvi a nebo bude vyloucena z university, to je jen maly priklad vlivu ,zide-homosexualove v pravu v krestanskych zemich,zkuste ,takto soudit zida v Israelu,aby se vzdal sveho zidovstvi.

Bútora Daňo – syn Martina Bútoru, pracovník rozhlasovej stanice Slobodná Európa.Lesná Ľuba – od mája do decembra 2003 šéfredaktorka týždenníka Formát, pôsobí v rôznych tlačených a elektronických médiách: Rádio Slobodná Európa, STV, Plus 7 dní, The Slovak Spectator…Neoveský Miroslav – Rádio Slobodná Európa.
V dobe komunismu jsme poslouchali tajn eSvobodnou Evropy,ktera mela byt protikomunisticka,ale,poctem zidu,kteri ve vetsine jsou komuniste vrhaji podivne svetlo na antikomunisticke vysilani Svobodne Evropy.
Demeš Pavol – ved. Tretieho sektora, poradca exprezidenta Michala Kováča.

Füle Ján – predseda Syndikátu novinárov na Slovensku, hovorca prezidenta Šustera.

Rodinka na vlivnych mistech, tak,jak za Slanskeho, jestli byl obrezany a nebo ne ,hlavni je to,kolika lidem zkratili zivot ze sveho vysadniho postaveni: Počiatek Ján – minister financií (2007).
Počiatek Izidor – exveľvyslancom Indonézie, otec ministra financií.

Weiss Peter – predseda SDA (Sociálno-demokratická alternatíva) – zlúčená so SMER – SD, profesor vysokej školy, exminister, aktívny obhajca vstupu do NATO.
Vstopupili jste do NATA,tak si ted nestezujte,s odbornou poradou odborniku jste strcili vlavu do chomoutu,tak ted Vam zustane jedine ,tahnout podle prani "kociho",kdo bude ten "koci" a i ten nejvetsi koci ze vsech tech jinych v jedne svetove vlade nebude prekvapenim, vzdyt priznali v USA ,ze zvoleni Obama hraly roly zidovske penize od "kociho" z Chicaga.
Stern Juraj – B‘nai B‘rith, kandidát na starostu Bratislavy v 2002 za SDKÚ.
Šebej František – predseda OKS, aktivista za vstup Slovenska do NATO; redaktor magazínu týždeň.
Šimečka Martin – predstaviteľ Syndikátu novinárov na Slovensku, šéfredaktor SME (už mŕtvy).
Satmáry Zuzana – riaditeľka Nadácie CHARTA 77
Takze i to cinkani klici na Vaclavskem Namesti bylo zorganisovano,kym,jakozto i cely podvod se Sametovou revoluci.

227310

02.09.2010 07:54

Socialismus a filmová kultura

RE: Sovák. Dietl

Robert Nohejl 59.?.?.?

Je videt ,ze o zidech a zidovstvi noc nevite, tedy i o komunismu,nebot,jak rekl rabin,kdyz reknu komunista minim zidovstvo-sionisty,kdyz reknu sionisty,minim komunisty.Takovy Bedrich Raicin v dobe druhe svetove valky, v dobe "holocaustu" a mydla, proste v roce 1939 po obsazeni nacisty, padnul do rukou nacistu a byl jaksi "zazrakem" pozdeji propusten. Nase hrdinka zenskeho hnuti,narodni vzor,Gusta Ficikova, jej oznacila za spolupracovnika nacistu, toho,jez byl po valce ,stasten v moskve prezivsi, blizkym pritelem pristiho generalniho tajemnika komunisticke strany, Slanskeho -Salzmana, kde, ovsem byl znam svou pili na vysetrovani ceskych vlastencu, v tak zvanem ruzinskem domecku,o kterem sly legendy, ale, pozdeji aasi za zasluhy, to dotahl na generala kontrarozvedky.
Bozi cesty jsou nevyspitatelne a tak v roce 1940, v rijnu se octl v Moskve, kam docestoval s pozehnanim nacistu, kteri se jej zbavili, co by zida s legalnimi dokumenty,cestou vlakem pres Slovensko do hnizda bolseviku,jez maji v ruskem narode nezapomenutelnou vzpominku spojenou se jmeny jako Lubianka a NKVD a jine.Takze,se muzete divit dal, ono takovych stastlivcu bylo mnohem vic, takovy Pecka ,co mu patril palac, vse prodal,drive nez Hitler mel naprostou kontrolu nad Nemeckem a vedel kam ma jit,do Anglie, ovsem.Nakonec z Hamburgu byla nejedna lod vybavena na cestu ,jak do Anglie ,tak na Kubu a Dominikanske republiky, jini zase cestovali po Dunaji,az do Palestiny a byl jim dan bezpecny doprovod.Nakonec si vzpomente na proces s "protistatni skupinou vedenou v cele s Rudolfem Slanskym", kolik tam bylo zidu, takze se jedna klika vystridala s jinou klikou v nadvlade nad Ceskoslovenskem pomoci generalniho prokuratora Dr.jak by ani jinak nemohlo byt,Karel Kloss, ze stejneho hnizda ,jako vsichni ostatni, tento zastance svate pravdy k nam dovezene a exportovane nakonec se dal na alkohol a zkoncil sebevrazdou,ackoliv bylo o nej v Holesovicich tak postarano po vyneseni rozsudku,kdy STB jej hlidala dnem a noci"pred odvetou", ne vsak pracujiciho lidu.Soudruh Slansky se vyrizl z ucebnic,aby za par roku se tam znova nalepil a "Svata cirkev" se nechala slyset ,ze je narodnim hrdinou a ze jej zavrazdili Cesi, jak jednoduche ,ze ano, zadna zminka o samovyvolenych, jakoby zidovsky prokurator,ktery jim dal provaz neexistoval.Otto Sling,Rudolf Margoti,Evzen Lobl,Vavro Hajdu,Artur London,Karel Svab,Dr.Karel Kloss, jez soudil pani Horakovou,svezl se s nimi Vladimir Clementis,Ludvik Frejka, Bedrich Geminger,Dr. Golstrucker, STB vysetrovatel Ladislav Steinbach, vsichni zaruceneho delnickeho puvodu a mnoho jinych.
Nakonec jedna perlicka ,o jednom vysetrovateli,jez mlacenim lidi do bezvedomi se stal nakonec ministrem skolstvi,muzete hadat,kdo to byl.

227313

03.09.2010 03:29

Socialismus a filmová kultura

RE: Sovák. Dietl

Robert Nohejl 59.?.?.?

Neprevadejte problem s zidovstvem na jednotlivce, to nema nicmoc spolecneho s nasim problemem zide-krestane -muslimove,nebot je i mnoho zidu, kteri nesouhlasi s ostatnim zidovstvem a treba i s politikou statu Israel a svetovym zionismem, v celku, jako takoveho, je nebezpeci ze sionismus-zionismus ovladne svet, coz vidime na USA.On October 3, 2001, I.A.P. News reported that according to Israel Radio (in Hebrew) Kol Yisrael an acrimonious argument erupted during the Israeli cabinet weekly session last week between Israeli Prime Minister Ariel Sharon and his foreign Minister Shimon Peres. Peres warned Sharon that refusing to heed incessant American requests for a cease-fire with the Palestinians would endanger Israeli interests and "turn the US against us. "Sharon reportedly yelled at Peres, saying "don't worry about American pressure, we the Jewish people control America."Kolik Iracanu zaplatilo zivotem,ze zide ovladaji Ameriku a jeji zahranicni politiku?
Nakonec, prectete si Talmud a dejte nam vedet,Vase pocity, nebo, si prectete vysetrovani ,kde kapitan israelske armady vysypal cely zasobnik do trinactileteho devcete a pri vysetrovani hrde rekl, ze by ten zasobnik vystrilel i do trileteho devcete, sedmnact kulek vystrilel-Not guilty.The Israeli captain who emptied his rifle into a Palestinian schoolgirl.Tak a muzete rikat ,ze je to jednotlivec ,ale ,jednotlivcem neni ten vysetrovaci soud ,ktery jej neudelal vinnym, nebot se chova v souladu se zakony zidovstva -Talmud,kde kazdy,kdo neni zid, je zvire jez musi byt utraceno,jste take zvire jez musi byt utraceno?Ten zlocin udelali palestinskemu devceti,jez je doma,ve sve zemi,oproti nevitanemu okupantovi,jez lzi a podvodem si dela narok na Palestinu.
Citát z díla prof. teol. J. Rothkranze; Nadcházející diktatura
humanity aneb Panství Antikrista (II. díl, Světovládci temnot
v akci):
“Původem rumunský Žid, Marcus Eli Revici, který se v Americe nazýval Ravage, oslovil ve svém článku v newyorském „Century Magazine“ z 28. ledna 1928 přímo nežidovské národy: „Nejste ještě ani na samém počátku k rozpoznání skutečné velikosti naší viny. Jsme vetřelci a okupanti. Jsme ničitelé. Jsme buřiči a revolucionáři. Zmocnili jsme se vašeho přirozeného světa, vašich ideálů, vašich osudů a udělali jsme z nich zdechliny. To my jsme byli pravou příčinou nejen poslední války, ale téměř všech vašich válek. Byli jsme původci nejen ruské, nýbrž vůbec všech větších revolucí vašich dějin. Zanesli jsme nejednotu a zmatky do vašeho osobního i veřejného života a děláme to dodnes. Nikdo nemůže říci, jak dlouho to ještě bude pokračovat“
Provadeji krestane zlociny, pod velenim zidu?
*"The Israelis control the policy in the congress and the senate."-Senator Fullbright, Chair of Senate Foreign Relations Committee: 10/07/1973 on CBS' "Face the Nation".
"When the Lord your God brings you into the land you are entering to possess and drives out before you many nations…then you must destroy them totally.

227416

04.09.2010 05:11

Spravedlivý stát

Svet jde uplne jinou cestou, nez jakou bychom si prali, zlo vitezi, kam jen pohlednete.

Robert Nohejl 59.?.?.?

Urcite veci kolem nas dostavaji spad, aniz bychom to zpozorovali, ale, diky internetu muzeme cist:
Cast-1;secretly forsed brain implants;Explosive court case.
Cast -2;;secretly forsed brain implants:mra SCAN IMAGE, MDICAL AND INVESTIGATIVE REPORT.
Cast -3:;secretly forsed brain implants:Top SS, FBI agent reveais chipped civilian casualties.
Tak, na cestek jedne svetove vlade, nepripadne otazka, kdo nam bude vladnout,bud z pozadi a nebo na tribune,ale,jak nam bude vladnout a jaky bude v celku nas zivot?
Par dnu zpet, vedci a farmari v poradu o klonovani zvirat se predhaneli, jake, ze to ma vyhody, farmar ukazoval krasne vyhlizejici zdrave stado" udelane ze skumavky" s vysvetlenim, ze jsou mnohem zdravejsi a odolnejsi nemocem a lze je manipulovat, ktere na maso a ktere na mleko, jinymi slovy se nemuzem v budoucnosti bez genetickeho inzenyrstvi obejit.
Nasledoval rojev vedce GI, ktery dokazoval, treba na mysich, jaky je rozdil vyprodukovane "vedecke mysli" a te ,obycejne, prirodni. Dokazoval, ze mys z laboratore je vice cila, ma lepsi pamet, dokaz einteligentne reagovat na zmeny kolem ni, proste z teto zakladny presel, ze lidsvo te dstoji na prahu vybudovat si klonovanim mnohem inteligentensiho cloveka, jako nikdy pred tim, dat mu vlastnosti, podle naseho prani. Jinymi slovy, ne vyber z tisice uchazecu,ktery je nejschopnejsi, ale, vytvorit, udelat si podle vlastniho prani, nebo i prani Elity, ktera tak umocni svou totalitu,coz bude skvela prilezitost pro cele lidstvo, dle vedcu a medii, mit takovou vladu velice schopnych laboratorne urcenych inteligentu, jez povedou lidskou spolecnost.
Jen, omylem maly dodatek, jez zamerne a nebo omylem vyslovil tento vedec: ze jen velmi mala vrstva lidi bude takto vylepsena do vedoucich posic lidstva a zde se vtira otazka, kteri z toho billionoveho clovecenstvi se stanou tou novou Elitou sveta?
Zatimco ti neurceni, a nebo jen urceni k fysicke praci, budou co?
Osobne myslim, ze uz je to zbytecne, nebot uz dnes mame lidi, jez se sami urcuji byt vladnouci tridou sveta a cas od casu nam to davaji plne pocitit, kdo je tady panem.
Prirodne splodit potomka, bude asi oznaceno za sabotaz vuci statu a nasledky budou souzeny podle zakonu, tech nejvybranejsich representantu moci, kterou si sami urci k nasemu potrestani.Tady uz nejde o politiku,ale o preziti vetsiny lidstva,jak profesor Pianka uci na universite o kolik bilionu lidi se musi snizit populace,aby se "zachranil svet",mne to pripada,ze Elita nepotrebuje tolik nadbytecneho mnozstvi slouzicich.Kazdy si mysli,ze to bude on,co zustane, ze likvidace postihne druhe,coz by mu nevadilo v ramci jeho sobectvi a s tim Elita pocita,ze to bude o tolik snadnejsi.
Verme vedcum.

227490

05.09.2010 03:56

Spravedlivý stát

Zidovsky vedec ucici na Texaske universite uz to ma vybadany,jeden z deviti prezije.

Robert Nohejl 61.?.?.?

Possibly Jewish Scientist Eric Pianka Calls For Death of all Humanity - 3 Aug
30 Apr 2009 ... Jewish Scientist Eric Pianka Calls For Death of all Humanity, minus Jews of Course. Jews are not 10% of the world population. ...
majorityrights.com/.../jewish_scientist_eric_pianka_calls_for_death_of_all_humanity/
Jeho prednasky maji u "krestanskych studentu" velky uspech, neni se co divit pri dnesni lenosti myslet a apatie stada k vecem kolem nas.
A Texas scientist advocates killing nine-tenths of the world’s population by an airborne Ebola virus, writes John Ballantyne.

An award-winning Texas scientist was given a standing ovation after he advocated the extermination of 90 per cent of the Earth’s population by an airborne Ebola virus.

http://www.sas.org/tcs/weekl...
Nakonec,je urcite mnoho lidi, z rad krestanu,kteri s nim budou souhlasit uz jenom s tim,ze je to zidovsky vedec
, to ma dneska zvuk a jsou lide kteri v tomto smeru takovym jako je Pianka neodporuji,mozna,ze i podekuji,az proces zacne, kdo ten proces zacne je jasne a nasi politici to schvali,mozna,ze na to pridaji nase dane.
Vložený obrázek

Pianka suggests that we should begin to sterilize the human population now, a call that has previously been put forward by Henry Kissinger in a declassified document of the National Security Council (1974) entitled "The Implications of World-wide Population Growth on the Security and External Interests of the United States".
Note: Pianka although not a Jew, is tied in with the Rockefellers & he is a CFR member. http://www.infowars.com/articles/life/pianka_kill_90_percent_echos_un_elite_ngo_policies.htm

"This is a terrible thing to say. In order to stabilize world population, we must eliminate 350,000 people per day. It is a horrible thing to say, but it's just as bad not to say it."

The Melbourne Age reported on recently uncovered documents detailing Nobel Peace Prize winning microbiologist Sir Macfarlane Burnet's plan to help the Australian government develop biological weapons for use against Indonesia and other "overpopulated" countries of South-East Asia.
Uz v minulosti ,jeden general otevrene prohlasil,ze jeho nejvetsim nepritelem je jeho vlastni vlada.

227538

05.09.2010 04:02

Socialismus a filmová kultura

RE: Sovák. Dietl

Robert Nohejl 61.?.?.?

Bútorová – manželka Martina Bútoru – aktívna v procesoch integrácie Rómov.
Botošová Anina – koordinátorka projektu na pomoc Rómov pri hladaní zamestnania (Krompachy – rómska osada).
Bába Ivan – člen strany maďarských Židov na Slovensku.
Beňová Monika – SMER – SD, poslankyňa Európskeho parlamentu, aktivistka za nadpráva pre homosexuálov.Jaroš Miroslav – súťažiaci v Super Star, aktivista za homosexuálov
BJaroslav Franek – predseda rady televízneho vysielania STV, hovorca židovskej obce na Slovensku (2007).lumenfeldová Henrieta – predsedníčka politickej strany Žena a rodina.
Hummel Pavol – spevák, hudobný skladateľ, poslanec miestneho zastupiteľstva, aktívny propagátor rasového miešania v textoch piesní.
Samson Ivo – politológ. Satmáry Zuzana – riaditeľka Nadácie CHARTA 77. Schmögnerová Brigita – SDĽ, exministerka financií. Zajac Rudolf – exminister zdravotníctva za ANO.
Jakou sanci preziti ve vlastnim state maji Slovaci s takovouhle jen namatkou vybranou setavou, nebylo by nejlepsi zanechat za sebou cikany i s tema co je prosazuji a odstehovat se zase jen s raneckem ,treba na ostrov Madagaskar, protoze tady, jak v Cechach,tak na Slovensku nebude nikdy klid a obcan se nikdy nebud ecitit oparvdu doma. Tak zvany multikulturarismus rakovina Ameriky a ruznych evropskych narodu,drive anebo pozdeji zkonci krveprolitim, at si odbornici rikaji co chteji, ti budou prvni,kdo bude mit sbalene kufry.Politici a jejich okolo stojici experti nikdy nenesou naprosto zadnou zotpovednost, muze mi nekdo dat priklad , ze tomu vzdy tak neni?
Prikladu z historie je dost a jeste navic, ze statniho hlediska , rozbitim maleho Ceskoslovenska na jeste mensi staty neukazuje zadnou statnickou moudrost politiku te doby, z hlediska mezinarodnich vztahu, jsme jeste vic zranitelnejsi, nez kdykoliv pred tim. Jestli si nekdo mysli, ze to je rasisticke a nebo ten nesmysl antisemiticke, tak at si tyto vyse jmenovane finkce prevede do krestanskych politiku, ve vlade Israelu, pokud mu vubec tato predstava staci, bylo by to spise fantasii, ale opacne, je to zkutecnost dnesnich krestanskych vlad, vlad aUSA je vzorem , kde 2% zidu z celkove populace je nejvic zastoupena ve vladnich posicich dulezitych ve vedeni statu. Jak, rikal Napoleon Bonaparte, spion v dulezite posici ma vetsi cenu nez cela armada, proto ma Amerika tolik spionaznich afer a v Evrope Weisenthal byl placenym agentem Mossadu, kolik krestanskych politiku s nim spolupracovalo? Byvaly rakousky kancler Krajsky se o nem vyjadril velmi kriticky take, co by Weisenthal byl agentem gestapa.
----------------
27 Apr 2009 ... Jewish Scientist Eric Pianka Calls For Death of all Humanity (minus Jews of Course). “A Jewish scientist advocates killing nine-tenths of ...
theuglytruth.wordpress.com/.../send-in-the-clowns-jewish-interests-attempt-to-turn-conference-against-racism-into-episode-of-the-jerry-springer-s... -

227539

06.09.2010 04:31

Židé v Íránu jsou na tom mnohem lépe, než Palestinci v Gaze

Klidne souziti Babylonskych zidu a Arabu vadilo,jak Britanii,tak Israelu.

Robert Nohejl 61.?.?.?

http://www.bintjbeil.com/E/occupation/ameu_iraqjews.html
Iracky parlament odsouhlasil,ze zid ev Iraku maji volny odchod ze zeme a muzou si vzit svuj majetek, ale, jen par rodin se dostehovalo do Israelu,coz byla velka blamaz pro Israel tak Mossad a zionisticti zide pouzili terrorismu ,zaroven se svetovou propagandou o udajnych irackych terroristech ,jez chteji vyhnat vsechny zidy z Iraku a nastoupila tato akce:On May 10, at 3 a.m., a grenade was tossed in the direction of the display window of the Jewish-owned Beit-Lawi Automobile Company, destroying part of the building. No casualties were reported.
On June 3, 1950, another grenade was tossed from a speeding car in the El-Batawin area of Baghdad where most rich Jews and middle class Iraqis lived. No one was hurt, but following the explosion Zionist activists sent telegrams to Israel requesting that the quota for immigration from Iraq be increased.
On June 5, at 2:30 a.m., a bomb exploded next to the Jewish-owned Stanley Shashua building on El-Rashid street, resulting in property damage but no casualties.
On January 14, 1951, at 7 p.m., a grenade was thrown at a group of Jews outside the Masouda Shem-Tov Synagogue. The explosive struck a high-voltage cable, electrocuting three Jews, one a young boy, Itzhak Elmacher, and wounding over 30 others. Following the attack, the exodus of Jews jumped to between 600-700 per day.
Zionist propagandists still maintain that the bombs in Iraq were set off by anti-Jewish Iraqis who wanted Jews out of their country. The terrible truth is that the grenades that killed and maimed Iraqi Jews and damaged their property were thrown by Zionist Jews.

Vložený obrázek

Pan Naeim Giladi napsal o tom knihu,jak zide zabijeli zidy pro politiku Israelu, mnoho podobneho najdeme v Nemecku pred zacatkem druhe svetove valky,kdy zionisti meli smlouvu s nacisty o prestehovani do Palestiny.(Havara agreement)
In his book, Ben Gurion's Scandals: How the Haganah & the Mossad Eliminated Jews,
Zajimav apoznamka je zde,kdyz emigrovali do Israelu,tak, Israel si vzal 50% z jejich majetku.
A, tak si pripomenme slova Winston Churchilla ,ktery se vyjadril,ze zide za sve "nestesti" si muzou sami.
Jews 'partly responsible' for their troubles: Churchill
Mar 11 04:08 AM US/Eastern
The Second World War prime minister Winston Churchill argued that
Jews were "partly responsible for the antagonism from which they suffer" in an article publicised for the first time Sunday.
Jina linka k otisteni knihy:
http://www.ameu.org/uploads/vol31_issue2_1998.pdf
--------
US has sent over $1.4 TRILLION dollars in aid to Israel in the last few decades. This means every US tax payer has paid almost $24,000 to each Israeli citizen.

227622

07.09.2010 07:42

Židé v Íránu jsou na tom mnohem lépe, než Palestinci v Gaze

RE: Klidne souziti Babylonskych zidu a Arabu vadilo,jak Britanii,tak Israelu.

Robert Nohejl 61.?.?.?

Pan Naeim Giladi napsal o tom knihu,ktera je velmi pozoruhodna i kdyz je to jen sestnact stranek, v tomto pripade, tak se zamyslete nad skladbou " Israelskych" ve zkutecnosti ,tak zvanych zidu ,kteri prisli z Ruska,co i v Rusku delali krvelacnou revoluci ,ktera stala 200 milionuzivotu, s tou znalosti ,ze Chazarska rise existoval ana jihu Ruska a ze po jejim padu nejvetsi skupiny Chazaru odesli do dnesniho Madarska a Podkarpatske Rusi, zde stoji za precteni kniha Posledni Chazari z Podkarpatske Rusi, napsane "zidovskou spisovatelkou.
Knesset Prime Minister Start Date
Benjamin Netanyahu 2009-03-31
Ehud Olmert 2006-05-04
Ariel Sharon 2003-02-27
Ariel Sharon 2001-03-07
Ehud Barak 1999-07-06
Benjamin Netanyahu 1996-06-18
Shimon Peres 1995-11-22
Yitzhak Rabin 1992-07-13
Yitzhak Shamir 1990-06-11
Yitzhak Shamir 1988-12-22
Yitzhak Shamir 1986-10-20
Shimon Peres 1984-09-13
Yitzhak Shamir 1983-10-10
Menachem Begin 1981-08-05
Menachem Begin 1977-06-20
Yitzhak Rabin 1974-06-03
Golda Meir 1974-03-10
Golda Meir 1969-12-15
Golda Meir 1969-03-17
Levi Eshkol 1966-01-12
Levi Eshkol 1964-12-22
Levi Eshkol 1963-06-26
David Ben Gurion 1961-11-02
David Ben Gurion 1959-12-17
David Ben Gurion 1958-01-07
David Ben Gurion 1955-11-03
Moshe Sharett 1955-06-29
Moshe Sharett 1954-01-26
David Ben Gurion 1952-12-24
David Ben Gurion 1951-10-08
David Ben Gurion 1950-11-01
David Ben Gurion 1949-03-10
Takze ,kdo chce mluvit o zidovstvi a kdo o Chazarech ,to zlezi nakolik v tomtosmeru posilil sve vzdelani,lepe receno, sebevzdelani.
Israeli Presidents
David Ben Gurion - Russian Jewish.
Chaim Weizmann - Russian Jewish.
Yitzhak Ben Zvi - Russian Jewish.
Zalman Shazar - Russian Jewish.
Ephraim Katzir - Russian Jewish.
Yitzhak Navon - Moroccan Jewish.
Chaim Herzog - Polish Jewish.
Ezer Weizman - Russian Jewish (born in Palestine).
Moshe Katsav - Iraqi Jewish.
Shimon Peres - Russian Jewish.


Israeli Prime Ministers
David Ben Gurion - Russian Jewish.
Moshe Sharett - Russian Jewish.
Levi Eshkol - Russian Jewish.
Golda Meir - Russian Jewish.
Yitzhak Rabin - Russian Jewish (born in Palestine).
Menachem Begin - Russian Jewish.
Yitzhak Shamir - Russian Jewish.
Shimon Peres - Russian Jewish.
Benjamin Netanyahu - Russian Jewish (born in Israel).
Ehud Barak - Russian Jewish (born in Palestine).
Ariel Sharon - Russian Jewish (born in Palestine).
Ehud Olmert - Russian Jewish (born in Palestine).
Nasi krestansti politici,zamerne a nebo vedome "basti"tyto lzi a media je v tom jen utvrzuji, kdyz patri vetsinou tem zakuklenym Chazarum.Jinak nazyvaji Chazarsko,ztraceny Israel,jakozto New York,jmenuji Novy Jerusalem a privlastniji si Ameriku ,co by "zidovskeho obevitele" Kristofa Columba, coz, je take podvod.
THE KHAZARIAN EMPIRE
Vložený obrázek

227672

10.09.2010 01:57

Naše dlouhá národní noční můra neskončila, teprve začíná

NENI BOHA,KTERY BY TO DAL DOPORADKU.

Robert Nohejl 59.?.?.?

Tato Elita sveta , ke ktere bankeri bezesporu patri, jsou dnes, tak vlivni svou financni moci, ze jim neni rovno. Doslo na slova Rothchilda, ktery rekl,"Dejte mi kontrolu penez a mne nezajima, kdo vladne!"Udelat napravu ,to znamena pro Elitu sahnout do vlastnich rad a to se za zadnou cenu nestane, nanejvyse, jeden "sezere" druheho v ramci "obchodu". Jejich trun slozeny z podvodu, sizeni, zlodejny a jineho, je svetove nedotknutelny, clovek-obcan manuelne pracujici neni schopen vydelat zlomek toho, co oni maji za bezpracny prijem denne v takove hodnote, ze clovek-obcan nema nadeji ani na ten zlomek za cely svuj zivot, navic, jeho "representanti" jsou na strane Elity, protoze z rad obcanstva je prijem zcela zanedbatelny proti "vsimneho " z rad sebevyvolenych a samoosvicenych, ostatnimu svetu nepostradatelnych. Hospodarska katastrofa, umele vyvolana je zivnou pudou Elity, ktera zkonfiskuje drobne uspory obcanu, banka proste zavre dvere se slovem "zkrachovali jsme" a obcanovy seberou vse, co v ni ma ,zcela legalne a navic nikdo je nemuze zalovat za zlodejny, takove narceni je trestne,urcene vlivem korupcnich politiku, soudcu, pravniku, tedy Elity same. Zde neni jine pomoci, jineho reseni, pokud si obcanstvo nepomuze samo, driv nez jej navliknou do uniforem a poslou nekam do sveta "delat poradek", branit svobodu a demokracii, ktera jim doma,v jejich state sebrala vse co doposud vlastnili. Elita bude platit, vojaka- zoldnere z penez, co banka zabavila v ramci bankovniho-statniho-soukromeho krachu, za ty same penize, ma zoldner-dobrovolnik, uz ma predplatny i plasticky pytel, kdyby jeho poslani zkoncilo osobni tragedii, mediama oznacenou "hrdinnou smrti".
Takze, reseni za dane situace neni a dloho nebude, pokud Elita-mafie bude u moci a bude bezcitne vladnout pomoci penez, jak rekl Stalin:" Smrt jednoho cloveka je tragedie, smrt tisicu, je jen soucet mnozstvi."Jinymi slovy , "po dobrem" nic nesvedeme, prikladem spravnosti tohoto nazoru je priklad jednani Elity same, ktera s nami nezachazi v rukavickach, od autonehod, sebevrazd, vrazd vseho druhu, nevysvetlitelneho umrti, pouziti legalniho procesu spojeneho s podvody a kriveho svedectvi a jineho. Zatim je takovy cas, ze naprava neni v dohledu, zatim neni ten spravny cas, kdy lide nemaji uz co ztratit a zustal jim jen holy zivot, ten cas odporu jeste neprisel.
USA ma 6% svetove populace a pouziva 1/3 prirodnich zdroju-ChapterIII-mineral and fuel NSSM200
http://wlym.com/text/NSMM...National Security Council Washington,D,C,20506
Jinak,obejit domaci revoluci, nespokojenost lidi, staci jeden nabozensky uzitecny idiot, jez na prani Israelu uvede v pohyb valku mezi krestany a muslimy, tak,jak nam zide-zionisti vyhrozuji uz roky,ze se tomu nemame moznost vyhnout,tak,ted nasli konecne jednoho ktery k tomu da duvod, palenim koranu a rozbuska na krveproliti je tady, zide samozrejme reknou,ze s tim nemaji naprosto nic spolecneho,oni trpeli,meli holocaust, ktery promenili v bankovni konta.Zionisti cely cas pres jejich media podnecuji stale obe strany, krestany a muslimy, ted nastava te...

Automaticky kráceno

227837

11.09.2010 11:19

Nežít se lží!

Solzenicin videl jen osud Ruska ze sveho obcanskeho pohledu.

Robert Nohejl 59.?.?.?

Vezmeme-li v úvahu 538 nejvýše postavených osob v porevolučním Rusku, jsou to 1 Čech, 1 Maďar, 2 Gruzíni, 3 Poláci, 3 Finové, 10 Arménů, 11 Němců, 31 Rusů, 34 Lotyšů a 442 Židů (82%), přičemž v celé Ruské říši žily pouze 4 miliony Židů, hlavně na Ukrajině, Bělorusku a východním Polsku (slovo Žid v ruštině označovalo židovskou národnost).
Prakticky vzato ,zde par stovek ,tak zvanych zidu, kteri ,mnozi z nich prijeli z New Yorku s Bronsteinem-Trockym, provedli statni prevrat, pod hlavickou revoluce,a le , z pohledu z venci muzeme dojit k poznani,ze to vlasne byla nabozenska akce ,takz vanych zidu proti pravoslavym krestanum a podle toho i s knezimi a kosteli zachazeli,co by v prvni rade odvety-nenavisti.
Rusko se tak stalo nabozensko-politickou laboratori ,jak ovladnout velky stat a jak uplne znicit zakonitou vladu, paralisovat slechtu a ovsem oblbnout prosteho muzika snem o lepsim zivote ,kdyz tem par stovkam cizincu-interventu pomuze "do sedla".Samozrejme ,ze to dopadlo tak ,ze tak zvani Rudi komisari nemeli absolutne zajem o rusky narod , kdyz dodnes neuznavaji jine narody tohoto sveta ,vse maji rozdeleno na dve skupiny,oni,co by zide a ostatni ,co zide nejsou musi byt zniceni.Takze v "laboratori Ruska si osvedcili,jestli jsou schopni s malym mnozstvi ovladnout cele nekolika milionov enarody a postvat jedny proti druhym ,aniz by si museli spinit ruce.

VEDENÍ GULAGU
Až do roku 1936 byl hlavou oddělení NKVD Boris Berman, a hlavou Gulagu Matvěj Berman, zřejmě jeho příbuzný. Jeho náměstkem byl Samuel Jakovlevič Firin.
Náčelníkem pracovních táborů v karelské oblasti byl Samuel Koran, v Severním kraji Finkelstein, v Sverdlovské oblasti Pograbinskij, v západní Sibiři Sabo, v Kazachstánu Volin atd.
Vedení „Souostroví Gulag“, jak tyto tábory nazval Solženicyn, se skládalo výlučně z Židů. Škoda, že Solženicyn, sám poloviční Žid, se o tom příliš nešíří. Jenže to by pak nedostal Nobelovu cenu!

Nakonec dnesni USA je druhym prikladem, kde takzvani zide tvori jen necele 2% americke populace a kdyz se voli president,tak ,kazdy ceka ,pro koho budou zide volit akanddat nezapomene navstivit ty dve procenta se sliby,kdyz jej zvoli, tech 98% ostatnich v tom nerozhoduji.
"Every time we do something you tell me America will do this and will do that . . . I want to tell you something very clear: Don't worry about American pressure on Israel. We, the Jewish people, control America, and the Americans know it." - Israeli Prime Minister, Ariel Sharon, October 3, 2001
---------
US has sent over $1.4 TRILLION dollars in aid to Israel in the last few decades. This means every US tax payer has paid almost $24,000 to each Israeli citizen.
Jewish Members of the 108th Congress,
Virtual Jerusalem
Senate (11— 2 Republicans, 9 Democrats)
Barbara Boxer (D-CA) Russ Feingold (D-WI) Dianne Feinstein (D-CA) Herb Kohl (D-WI) Frank Lautenberg (D-NJ) Joseph Lieberman (D-CT) Carl Levin (D-MI) Charles Schumer (D-NY) Arlen Specter (R-PA) Norm Coleman (R-MN) Ron Wy...

Automaticky kráceno

227909

17.09.2010 04:47

Kdo vlastní americký dolar?

Cesta pomaleho, dlouhodobeho vyssavani naroda ke konecne smrti.

Robert Nohejl 61.?.?.?

Z prirody muzem videt jednani vosicky,ktera paralisuje pavouka a naklade na nej vajicka,pozdeji se zmeni v housenky jez ziji a vyziraji pavouka tak,aby neposkodily dulezite organy,nakonec plne vyvinute sezerou i dulezite funkcni organy a zmeni se v konecnem procesu nove vosicky a tak nejka je to s Federalnim systemem Ameriky, pozvolna vyziraji tuto zem, zivi se z prace a produktivity lidi natolik,ze je prerostou a jednoho dne ,tuto zemi usmrti tim,ze prevezmou vsechny jeji funkce do svych rukou, dulezitou skladbou k tomuto vsemu je kontrola obeziva-penez a potom uz je jedno,co narod a nebo politicke zrizeni dela ,vysledkem je konecne podmaneni se nekolika super bohatym jedincum,jez v konecne fazi,kdy budou vsemit ve svych rukach vylezou napovrch co by majitele vseho.Jadrem federalni banky je sedm soukromych -zidovskych bank spojenych rodinne do zamori-Evropy a jinam ,i do Australie,jez takto se propracovavaji k jedne spolecne svetove vlade,kdy civilisovany svet bude temto bankam ,svou vlastni hlouposti,zadluzen az po usi, takze nebudou vlastnit nic,vse bud ev rukach Elity, nekolika spriznenych rodin.
actually owns the Federal Reserve Central Banks? The ownership of the 12 Central banks, a very well kept secret, has been revealed:
Rothschild Bank of London Warburg Bank of Hamburg Rothschild Bank of Berlin Lehman Brothers of New York Lazard Brothers of Paris Kuhn Loeb Bank of New York Israel Moses Seif Banks of Italy Goldman, Sachs of New York Warburg Bank of Amsterdam Chase Manhattan Bank of New York (Reference 14, P. 13, Reference 12, P. 152)
These bankers are connected to London Banking Houses which ultimately control the FED. When England lost the Revolutionary War with America (our forefathers were fighting their own government), they planned to control us by controlling our banking system, the printing of our mone

Nezajem obcanu o politiku-hospodarstvi sve zeme vede postupem casu k uplnemu, z pocatku, financnimu otroctvi a rustu parazitu do neumerne velikosti,poslednim krokem bude otevrene otroctvi, bez moznosti cesty zpet,nebot otrok v rukou elity bud elikvidovat jine otroky, nebot kazdy clovek da prednost zachovat si svuj vlastni zivot v programu likvidace jineho otroka,vzdyt na tom byly zalozeny gladiatorske hry, v manezi se navzajem vrazdili, pro pobaveni divaku elity i prosteho lidu, z tech prostych lidi si nikdo nepripustil,ze jednoho dne on bude stat v manezi,nasi politici delaji to same,kdyz jsou blahosklonne prizvani do audience hlediste, tak,zadny z nich tak daleko nemysli.
FactCheck.org: Who owns the Federal Reserve Bank?
31 Mar 2008 ... There are actually 12 different Federal Reserve Banks around the country, and they are owned by big private banks. But the banks don't ...
www.factcheck.org/.../who_owns_the_federal_reserve_bank.html -
TAJEMSTVI RESEVNI BANKY JE ZAROVEN UKAZKOU HLOUPOSTI AMERICANU, JAK NEZNAJI PRAVY STAV VECI,MNOZI Z NICH ZA ZADNOU CENU NEPRIPUSTI,ZE REERVNI BANKA NENI SOUKROMOU BANKOU, ALE , SESKUPENI ZIDOVSKYCH BANK, JEZ KONTROLUJI OBEZIVO, ALE ZAROVEN VSE OSTATNI CO SOUVISI S ROZVOJEM ZEME.

228229

20.09.2010 05:37

Bota, která vám šlape do úsměvu

S plnym brichem se nenadchnete jit do valky,ale s prazdnym ano.

Robert Nohejl 61.?.?.?

“If people let the government decide what foods they eat and what medicines they take, their bodies will soon be in as sorry a state as are the souls of those who live under tyranny.” ~Thomas Jefferson
Svet smeruje pomoci ruznych krisi k valce, nebot politici a s velkym stabem byrokratu to vzdy tak zaridili.Proto drahe potraviny a treba tim i nedostatek dozenou obcane v beznadeji pristich dnu k drastickym krokum.Nejvetsi zbrani elity jsou potraviny.
Bohuzel,jsem mel moznost se zucastnit akce k zabraneni poskozeni farmaru-zemedlcu, jednalo se o poplatky za naprsenou vodu,kterou farmari chyti do svych prehrad a nebo do velkych nadrzi>mOzna,ze s esmejete,ale cast americkych statu to ma a v Australii to zkousi take.Shromazdeni o tomto problemu bylo organisovano ve velke hale, coz ma politicka strana zaplatila,natiskly se stovky letaku,ktere se daly do postovnich stranek,lokalni radio odmitlo tuto schuzku vyhlasit,rovnez mistni noviny take, cele okoli mestecka bylo zemedelske,takze ucast by byla se stovkami lidi, vysledek?
Na schuzi se dostavilo7 lidi z toho pet bylo z nasi strany, tedy, slovy,dva farmari,asi ze tri stovek.Zalostny vysledek, nezajem o vnitrni politicke zpravy,prilis jisti ,ze jejich mysleni je to nejchytrejsi, takze, nepotrebuji poslouchat jine nazory, pozdeji, jsme cetli,ze v Australii kazdych 48 hodin spacha sebevrazdu farmar jez se uz financne nemohl udrzet, z tisicu farmaru zustala jen tretina,ale,mnozi se velke monopoli, vytvari semnoho byrokratickych zakonu, zdrazujou se chemikalie,odprodej produktu,jde pres neproduktivni ruce,jez z ceny produktu si sami sobe prisvoji 80%.Vselijaci inspektori zabrani farmari cokoliv volne prodat, tresty jsou vetsi nez za vrazdu,zacinaji utoky na farmy-producenty, jez nepouzivaji chemikalie,rusi se mistni trhy,posledni priklad je z Kanady,kde je souzen farmar za prodavani sveho mleka rovnou zakaznikum, v plne tucnosti a hodnote. Obejit velke potravinarske giganty se stabem pravniku je vec zhola nemozna.Ignorace farmaru zpusobyla,ze uz nejsou svymi pany na svem pozemku.Dnes,verejnost rovnez nema zajem co se deje s farmari,dokud v supermarketu je zboziho dost, spolecnost takto manipulovana,drive a nebo pozdeji bude postavena do posice plne kontroli od elity sveta k depopulaci vsemi prostredky, naznaky ve svete nam ukazuji manipulaci od pocasi az po zminene krise s pohonnymi palivy a jinym, uz dnes muzem rici,kdo tu zustane a kdo"pujde" z tech 6-7 billionu lidi na pouhych 500 millionu.

Vložený obrázek

http://foodfreedom.wordpress.com/category/food-criminalization/

228394

23.09.2010 03:47

Měnová válka

Menovy kurs je dnes ukazkou upadajiciho hospodarstvi, v podstate je....

Robert Nohejl 59.?.?.?

obrazem boje produktivnich a neproduktivnich sil.Automatizaci prumyslu se zmenila socialni struktura statu,dnes je vice administrativnich ,neproduktivnich sil,nez produktivnich, tech,kteri drive drzeli stat svou produktivitou, dnes se mnoho instituci vetrelo prozi prodejce svych produktu a prodavanim v supermarketu,receno lidove,vypestovali jsme si spolecenskou vrstvu zijici na ukor produktivnich spolecne s byrokracii, kdo takovy system muze utahnout.Svetove,staty prumyslove vyspely naplnily sve trhy a na druhe strane, prikladem Afrika, na to nema,aby mohla nakupovat toto zbozi, pripoctemeli k tomu armadu darmozroutu a elitu, tak vysledek je ten ,co dnes mame ,USA tiskne menu,nicim nepodlozenou a v Africe kupuji drobne zbozi v milionoech, tak,jak kdysi v Nemecku v dobe inflace.Proste ,pracujici trida nemuze utahnout naroky administrativy aelity sveta, proto se mluvi o prelidneni planety, jak se zbavit armady, tech neuzitecnych jedliku.
Nakonec ,mnohe bylo receno uz drive,nez nastala tato zla doba,ktera je zamerne vyvolana,aby takovou byla.
"The growth of the Nation and all our activities are in the hands of a few men. We have come to be one of the worst ruled, one of the most completely controlled and dominated Governments in the world, a Government by the opinion and duress of small groups of dominant men." (Woodrow Wilson)

Khazar-Americans have a monopoly of all American mass media: movies, television, newspapers, books and magazines. "The Press is a great force that creates the movement of thought in the people. It has fallen into our hands."

Dneska,zlodejna ktera znehodnocuje menu,ktera by mela byt obrazem produktivity neni provadena v milionech ,ale v bilionech a uz i v trilionech,jen priklad Madoff, ktery zproneveril 5.5 bilionu dolaru a takovych je hodne,jimz elektronicke bankovnictvi otevrelo cestu byt superbohatym, na ukor jinych,kteri denne "bojuji" o sve preziti,co by produktivni "motor" statu a jez jsou mnohymi brani,jako nepotrebni.
Kdo z mladych lidi chce byt zednikem,kovarem,truhlarem a jinym,vetsina sni o kancelari a kompjutrem pred sebou, takto je vedena nova generace, pro ne prace je hra cisel s vydelkem do jejich kapes a se svym spolecenskym -byrokratickym postavenim je nad ostatnimi, tak,jak deti v USA veri,ze mleko dava supermarket.
Japonsko se svym pojmem ziti a ulohou otce v rodine, ma nejvetsi pocet sebevrazd muzu,jez neunesou financne tezkou situaci, stydi se ,ze nejsou schopni financne udrzet rodinu v tradicnim stylu a tak voli sebevrazdu.Do svetove sebevrazdy se riti financni struktura dolaru na nemz byl ostatni svet zavisly a orientovan obchodne, dnes se dolary tisknou dnem a noci ve dvou tiskarnach v trilionech,za cenu barvy a papiru, takze ,driv a nebo pozdeji,az pravda zvitezi, nastane katastrofa kterou neni mozno oddalit, proto mame na internetu z USA rubriku,co delat,aby Vam vlada nezkonfoskovala Vase zlato a stribro, to mluvi samo za sebe.

228533

24.09.2010 05:56

„V zájmu Izraele“: Proč Rusko neprodá raketový systém S-300 Íránu

Valka a doba pred valkou , to vse je velky obchod, predevsim.

Robert Nohejl 59.?.?.?

Proc , Rusko neproda rakety ,jez by znemoznili utok a nebo znesnadnili utok na iran, odpoved je jednoznacna,tato komercni hra je hrana vsemi staty vyrabejici zbrane, tedy nadnarodnim svetovym koncernem, jez je obchodne spiznen se vsemi jinymi koncerny,jako je Rotchildovo bankovnictvi.Rusko nakupuje bezpilotni letouny od Israelu, Israel podporuje Indii ve vyzbroji,v raci vlivu Ciny, Cina ,ale odkoupila Israeske rakety, ktere dostala darem od USA a pozdeji cinske stihacky prinutily pristat spionazni letadlo USA a tak dale, kazda valka je predevsim obchod, Britanie se nemohla koukat ,jak Nemecko vyridilo nezamestnanost a zaclo hospodarsky ohrozovat "zajem jeho velicenstva", zejmena dominantni postaveni na mori, na to jsou Britove ,dnes , Americane dosti citlivy, takze ,kdyz se vynorila cinska ponorka po boku americke letadlove lodi, s tim,ze Americane ji nezaznamenali, tak , admiral zrudl ve tvari.
V Evrope, se rovnez zbroji,jako vsude jinde, vsichni mluvi o bezpecnosti a miru,ale ,vsichni zbroji, mnozi se dohaduji ,kolik ma americka armada polozenych atomovych min ,pro pripad utoku na uzemi Evropy.
U.S. tactical nuclear weapons in Belgium (20 bombs), Germany (20), Italy (50), the Netherlands (20) and Turkey (90) - the numbers are estimates, only the Pentagon knows the true figures
News for NATO Provides Pentagon Nuclear, Missile ...NATO Provides Pentagon Nuclear, Missile and Cyber Shields over Europe
Jen si vzpomente ,jak Ruda armad aprisla do Ceskoslovenska, konicky a povozy a muzstvo slozene z vojaku z trestu, jako prvni linie, Malinovskeho armada a za nima lepsi sorta vojaku s nejlepsi vyzbroji, Amerika dodala 14.000 letadel a na 200 000 studebakru, jidlo a ostatni vyzbroj, co by dobry obchod pro 30 milionu ruskych vojaku, dobre o tom pise Ludwick Kowalsky.Takze,ctenari nediv se, v dobe Egypske krise se take sovetska a americka technika utkala, ale rusove dodaly stary valecny material z Ceskoslovenska , hlavnim skladnikem byl Antonin Novotny.
Prikladem z prvni svetove valky,jsou bratri Wartburgove ,jeden financoval stranu spojencu,druhy Nemecko, vyhrou a nebo prohrou,oni nic neztratili,pani Cavell prisla na to,jak Britanie pres neutralni staty podporuje Nemecko,aby dal valcilo a stalo ji toto poznani zivot. Poplatky za prvni svetovou valku Britanie splatil po roce 2000, poplatky za druhou svet. valku po roce 2006, takze se nicemu nedivte.Jsem si jist,ze Rusko zase neco prodava Israelu, nakonec nedavno probehla zprava,ze Rusko nakupuje par valecnych lodi z Evropy
Valecni zlocinci stali pred Nurimberskym soudem,ale, ti jez na valce vydelavali, ti vysli bez uhony z rukou trestajicich zakonu proti lidskosti a spiknuti proti miru.Nakonec ,tou dobou neexistuji stat Israel na tom vydelava dodnes, jak na minulosti,tak v dane pritomnosti.

228591

25.09.2010 12:54

Krajský soud zrušil osvobozující rozsudek. V neveřejném zasedání

Takze,zjednodusene receno,soud si hraje se zakony, jak uzna sam za vhodne.

Robert Nohejl 61.?.?.?

Krajský soud zrušil osvobozující rozsudek. V neveřejném zasedání,to se rozumi,ze bude tak postupovat ve vsech jejich vlastnich rozsudkach dokud nedostane ten spravny-pravy rozsudek,ktery se bude schodovat s rozsudkem elity.
Kdyz,jiny soud zrusi minuly rozsudek soudu, tak vlastene dokazuje,ze minuly soud nejednal spravne, spatne soudil, nebyl dostetecne informovan,vedli jej lide neznajici sveho oboru, tak to vypada pro lajckeho cloveka,cili stale se chyba nezavinena obzalovanym,ted uz opet svobodnym rovnopravnym obcanem, protoze v tom demokratickem svete, totiz nemuzete cloveka soudit za jeden a ten samy "prestupek".Soud prece nemuze uznat jej nevinnym a druhy soud vinnym a dalsi soud opet nevinnym, to zname na,ze soudi podle ceho?
Mimo,jine uz za komunistu vlada podepsala mezinarodni dohody o pravech cloveka a jine, jake pravo je zde ,kdyz je jednou modre a druhy den ruzove,a treti den zelene, laisky receno, zejmena,kdyz se jedna o svobodu slova, ne denni zpravy plne propagandy a lzi a nikdo je nesoudi za klamani verejnosti.Myslim,ze k tomuto pripadu se obrati i mnoho lidi z celeho sveta, mozna i organisace za prava cloveka nebot dnes je internet pouzivan desitkami milionu lidi a urcite zmeny jsme poznaly i v informovanosti verejnosti,kdyz neco internet zverejni,tak to mame i na zpravodajstvi v TV, drive, tomu tak nebylo.Tak sledujme pozorne pravnicky svet a jeho praci ve veci "spravedlnosti", financni zrujnovani bylo odjakziva hodnoceno jako zlocinny akt i kdyz jej provadel stat a nebo jeho soudy s vykladaci zakona s reklamou na "spravedlnost".Svet se meni, ale nektere veci zustavaji bezezmeny, lidska historie je plna takovych prikladu.

228706

26.09.2010 04:02

Krajský soud zrušil osvobozující rozsudek. V neveřejném zasedání

RE: Takze,zjednodusene receno,soud si hraje se zakony, jak uzna sam za vhodne.

Robert Nohejl 59.?.?.?

Co, vlastne dokazujetento proces , ve kterem nejaky zidacek zaluje pana Stworu v ramci jeho nabozenskeho dogmatismu,ze je spatny k jeho mafii, nebot oni jsou mafie, kdyz muzou v krestanske zemi pronasledovat a svym vlivem a znemoznovat krestany v jejich vlastni rodne zemi, kde ,vlastne tato mafie, ukazuje, ze jsou nad nami, ze demokracie a rovnopravnost je krasna vec , ale oni nejsou a nechteji byt jako kazdy jiny,oni chteji vic , neco extra, mnohem vic, nez domaci obcan. Zkuste to obracene , ze jedete do Israelu a budete tam vynucovavat zakony ve Vas prospech , vic nez domaci zidovstvo a nedej Boze stat se krestan presidentem v Israelu , jako Sarkozi ve Francii, tak daleko ten zidovsky styl demokraci nebo antikrestanstvi, nad ostatnima tak daleko demokraticky nedosel a representace je v resolucich Spojenych Narodu,ktere Israel "demokraticky zcela ignoruje, zatimco v nasich zemi se domaha privilegii a osvojuje si ridit nas zivot,co mame a co ne , on muze kritisovat a nam to pravo upira ,co by Israelci s Israelem , jedine demokraticke zemi na strednim vychode se znicenymi palestinskymi mesty a vesnicemi, s vradami vseho druhu, s pouzitim krestanske Bible k opodstatneni svych zlocinu, Israel vznikl na zaklade terrorismu, Gaza , co by nejvetsi koncentracni tabor pro domaci obyvatelstvo, nemluvim o strileni do deti, kradeni vnitrnosti pro israelske doktory a mnoho jineho. Svet neni a asi nebude k tomu , aby intelektualne dospel k te spravne demokracii,spravedlnosti, pravu jednotlivce, proste na to intelektualne nemame , stale vedem valky a nasili a temto vecem davame pravni opodstaneni, soud s panem Stworou je klasickou ukazkou, kde byrokraticke smetance pod vlivem samovyvolenych, s vetsimi pravy nez my jsou nastrojem ozebracovani obyvatel ve prospech cizi mocnosti,na kterou neplati naprosto zadna pravidla, od Zenevskych dohod az po mezinarodni soud pro kriminalni preciny, klidne podniknou piratsky utok v mezinarodnich vodach,staveji sva bydliste na ukradene pude a jeste si hraji na obeti ,ceho?
Vedeni soudnich procesu, s privilegii cizich vlivu je tragedii lidstva a vzdy vedlo jen k valkam a katastrofam.
Neni divu,ze za staleti zpet, byli zide vyhnani a to mnohokrate z mnoha zemi,kde se usidlili ve vetsim mnozstvi, zde nemuzem rici,ze vsichni vladari byli antisemiticky,ackoliv tato mafie nema naprosto nic spolecneho se semitismem, nebot jsou pozustatky mongolsko-tureckych kmenu,jak se pan Koestler , sam co by "zid " zminuje ve sve knize rinacti kmenu.Zde,tak zvany antisemitismus je ochrannou znamkou v kriminalni cinnosti jednotlivcu a nebo celeho Israelskeho statu,navic ,mnozi ortodoxni zide zcela verejne zatracuji stat Israel a jeho zionisty a prohlasuji, ze jsou oni zotpovedni za holocaust, ktery je pouzivan v soudnich jednanich proti tak zvanym "nevericim" v teto propagande,kdyz i profesor Finkelstein zcela otevrene kritisuje , tak zvane mezinarodni zidovstvo za zlociny proti lidskosti a lidem ostatnim narodu, v ramci , jejich praxe, vnutit krestanskemu svetu jejich dominantni postaveni nad vsemi ostatnimi..

228756

27.09.2010 02:53

Krajský soud zrušil osvobozující rozsudek. V neveřejném zasedání

RE: Takze,zjednodusene receno,soud si hraje se zakony, jak uzna sam za vhodne.

Robert Nohejl 61.?.?.?

Dokonce i Churchill, sam zidovskeho puvodu take, ohodnotil, ze si zide za mnohe muzou sami o sobe svym arogantnim chovanim v hostitelsky zemi, krestanske zemi, kde s tim samym jednanim v Israelu by byla veci, takz rikaji , fantasii, situaci zcela nemoznou.Churchil napsal v roce 1920 znamy clanek o bolsevismu a jeho korenech a otevren emluvi o zidovstvu v Rusku,dnes by byl popotahovan ,ze je antisemitista,ackoliv on jenom suse konstatoval krvave udalosti v Rusku.
Maly priklad z tisku,kdosi napsal do novin, ze banky nas okradaji, odpoved prisla za tyden s tim ,ze pisatel je antisemitista, ackoliv z jeho strany nepadlo o zidovstvu ani slovo, tak si kazdy udelejte usudek sam, ve veci pravni,urcite zalovatelna zalezitost,nechci psat z ktere strany ,ovsem.
Nakonec ,zidovsky president Francie, Sarkoz pozaduje taxu-dan na bankach, doufam , ze nebude oznacen, ze je antisemiticky,nebo,"sam nenavideny", to bude zajimava reakce, Lincoln a president Kennedy, to zaplatili zivotem, ze sahli na banky a na tisknuti penez.
Dobry priklad nasili a antikrestanstvi:V příští válce proti Gaze použijeme všech prostředků, říká izraelský generál Eyal Eisenberg
Nakonec neni divu,ze v takove "spravedlnosti se svet dopracuje k teto akci, jako jedinemu prostredku proti nasili politiku je opet nasili.Myslim,ze s takovou "moralkou" by se clovek nemel poustet do dobivani vesmiru, ten by byl opet jen pouzit k nasili a valkam.
http://www.nationalterroralert.com/suitcasenuke/ Vložený obrázek
Diary of a Former Communist: Thoughts, Feelings, Reality by Ludwik Kowalski I was emotionally touched by what an Israeli student, a young painter, said: “Long ago we were like other people, we cultivated our own land. Then we were dispersed. The only trade available to us was usury, a dirty trade forbidden to others. But we also produced great thinkers, such as Spinoza, Einstein and Trotsky. Why do communist anti-Semites identify us with capitalists and why do capitalist anti-Semites say that we are communists? Israel is the end of the abnormality created thousands of years ago.”
http://csam.montclair.edu /~kowalski/life/intro.html

Bohuzel, svet se svou spravedlnosti je ,tak rikajic dvojim metrem,kdyz nekdo z krestanu rekne neco kritickeho, tak se snazi jej dotahnout k soudu,ktery maji pod svou kontrolou,ukazkou je nejvyssi soud USA,kde dominuji dve zidovky. Kdyz ,vsak tu samou vec krestanske kritiky prohlasi nekdo z zidovskych rad, tak je situace zcela jina,samozrejme,ze krestansti kolaboranti obdivuji jeho inteligenci a osmeli se zpivat tu samou pisnicku,kterou by pred jeho proslovem pozadovali k potrestani pro krestanskeho kritika.Takze,mozna ,ze nejaky zidovsky pravnik zmeni zakony krestanu na obranu svobody slova, do te doby,svet je jednim velkym blazincem,kde mnozi jsou demokratictejsi jinych a nedotknutelni ve svych precinech vuci lidstvu,jako takovem.Lidstvo neni k tomu,aby udelalo jedny platne zakony pro vsechny stejne,tedy i pro stat Israel a vselijake "narodni hosty"...

Automaticky kráceno

228807

27.09.2010 07:24

Ekonomická krize se zhoršuje: devalvace dolaru, státní krach, úspory a rostoucí inflace

Mnozi delajici ve financnictvi to vidi,jako celosvetovou katastrofu.

Robert Nohejl 61.?.?.?

Uz, jsme tady meli nekolik tech celosvetovych, vzpominate na prechod na nove tisicileti, vse bude znicene co je kompjutrovane,chaoz ,katastrofy, lide budou umirat a podobne,potom zas e dira ve stratosfere,firma na vymenu plynu shrabla penize a uz se nikdo nezajima o "diru v oblacich"Maly naznak jsme meli v asijske ekonomicke krisy a hle, vsude "katastrofa" ,jen Mlajsko zadnou nemelo,tam totiz puvodni president Dr. Mahathir naridil prestat v obchodnim jednani pouzivat ,jako platidla dolary, nedovolit obchodnikum uvnitr Malajsie pouzivat dolary,jen domaci menu dinar, na obchod v zahranici ,se udelal zlaty dinar, tim, se Malajsko isolovalo od svetovych bank, jez na krisy vydelavalo enormni sumy penez-dolaru, v zadluzensoti koncernu,vlad az po jednotlivce, vsichni ztraceli,krachovali,jen malajsko ne.
Neco podobneho jsme zazili v USA v hospodarske krisi dvacatych let,vse bylo vrujnach,armada nezamestnanych ,pad bank a ruznych podniku, banker,dedecek Joh Kennedyho se isoloval z americke bursi, kde se vse tragicky odehralo, kde padly prodavali vse za "babku" a on levne nakupoval, trh se vyrovnal ,veci dostaly svou puvodni hodnotu pred vyvolanim krise,a Kennedy v ten moment byl nedostizny bohac, oproti tem ,co ztratili. co se ridili cenami natistenymi na burse-domacim trhu, tak,jak krise prisla ,tak zase odesla,vse se vratilo do puvodniho stavu, jen "rodina" podnikajicih se naramne smrskla, za to bohati se stali jeste bohatsimi.
Dr. Mahthir to sparvne odhadl,takze , Evripa a vsichni ostatni, uz dnes straseny americkou,co by celosvetovou krisi by nemeli nijak podlehnout propagande katastrofy,pokud jejich vlastni hospodarstvi je na dobrem zaklade,pokud sami neobchoduji s neexistujicimi ciframi a pokud maji svuj domaci trh pod svou vlastni kontrolou.Americky menovy kurs v ramci kapitalismu nikdy nepadne tak hluboko, pokud sami banky tak neurci a ty prece se samy sebe nechteji likvidovat,kdyz v minulosti v ramci krachu,sebraly legalne uspory a jine svym klientum a za par dnu opet obchodovaly a prosazovali duveru zakazniku k ulozenycm menam a nemovitosti, zadny banker nikdy nezkoncil na ulici ve fronte na polevku od Salvation Army s ceduli,ze za jakokoliv praci podekuje i treba nastipat drivi za malou domenu. Vetsinou jsme videli zdrceneho bankere,ktery "ztratil" tim,ze nevydelal tolik milionu-bilonu,co minuly rok, tak,jak nam nedavno ukazali ruzni makleri,bosove, kteripostizeni financni situaci uz dostali zebrackou odmenu,ne jak minuly rok 35 milionu,ale ,jen hubenych 12 milionu a ti pod nimi take, za par dnu banka oznamila rekordni uspech v tomto ,tak "krisovem roku", narychlo udajne vradili i "pujcku'od americkeho presidenta ,jez se snazil odvratit bankovni "katastrofu", ktera ,se jaksi pozdeji uakazalo , NEKONALA.
Navic,tisteni penez,jen za cenu papiru a barvy, bez financniho podkladu,zlato a nebo nemovitosti, jsou bezcenym platidlem, falesne prohlasovanym za plnohodnotnym platidlem,ktere pouzivaji k nakupu hodnotneho zbozi za nehodnotne dolary,kdo tedy na tom vydelava,prodavajici a nebo kupujici?

228820

28.09.2010 04:41

Stuxnet – první počítačový virus určený k fyzickému zničení konkrétního cíle

Kazdy tlak, budi, zorganisuje, protitlak, takze oba se stanou obeti.

Robert Nohejl 61.?.?.?

Je to tak,za svuj zivot ,uz jsme to nekolikrate zazili, dobra,maji virus,ale napadeny zacne studovat a mozna vyrobi svuj virus a v ramci odvety jej posle do Diamond atomov elektrarny v Israelu a nebo,dokonce znemozni atomove elektrarny v USA, nebo,nedj Boze,uz jsme tu meli chytrou hlavu,jez pronikla do supertajneho programu Pantagonu, kde spatril kompletni plan atomove obrany-utoku, proti jinym zemim, bylo mu jen 17 roku a FBI mela velky fofr tohoto nebezpecneho jedince zjistit a zajistit,kdyz by jim takto mohl odpalit jejich vlastni rakety z jejich zakladen,bez jejich vedomi, takze,takovy jedinec, z jine zeme,muze doslova zaridit valku Americanu proti nekomu, ve prospech nekoho a to je velka otazka dnesnich dnu, kterou si Americane neradi kladou sami sobe.Mnoho znalcu veci v USA po 11 septembru prehodnotilo svoje znalosti o svem spojenci Israelu a mnozi dosli k nazoru,ze mit takoveho "spojence',tak uz nepotrebujete zadneho nepritele.Israelcum se zda sladky sen,jak pres byrokraty,politiky a odborniky a take pres israelske podniky ziskaji naprostou kontrolu obranu Spojenych Statu Americkych,ke svemu ucelu.Navic ,znaly American, se nemuze "smichy" udrzet,kdyz zjisti,ze israelsti spioni jsou placeni z kapes danovych poplatniku.
http://desertpeace.wordpress....PAYING ISRAEL, TO SPY ON YOU....Take ,prosty American nijak neprehledne ,tlak, "americkych" neocon senatoru na napadeni Iranu s tim,ze Israel pouzije atomovych bomb,nebot toto dite Spojenych Narodu, nikdy nepodepsalo zadny mezinarodni zakon a nikdy nemelo zadnou kontrolu svych 300 atomovych a jinych zbrani,Diamont elektrarnu nepocitaje a Evropa je dosti nervozni od tech dob,co rabbin prohlasil,ze israel muze znicit celou Evropu,takze,Evropane ve verejnem vyzkumu se nechali slyset,ze Israel je to nejvetsi nebezpeci ktere dnes ohrozuje lidstvo, s malym prihlednutim ke zpravam ,ze israel studuje vytvoreni etnicke bomby,bakteriologickeho typu,jez vymiti,vse nezidovske, zde je moje uspokojeni,ze i kolaboranti zidu pujdou s nami take ,jak rika Talmud-i nejlepsi z goyimu musi byt utracen!
-------
Citát z díla prof. teol. J. Rothkranze; Nadcházející diktatura
humanity aneb Panství Antikrista (II. díl, Světovládci temnot
v akci):
“Původem rumunský Žid, Marcus Eli Revici, který se v Americe nazýval Ravage, oslovil ve svém článku v newyorském „Century Magazine“ z 28. ledna 1928 přímo nežidovské národy: „Nejste ještě ani na samém počátku k rozpoznání skutečné velikosti naší viny. Jsme vetřelci a okupanti. Jsme ničitelé. Jsme buřiči a revolucionáři. Zmocnili jsme se vašeho přirozeného světa, vašich ideálů, vašich osudů a udělali jsme z nich zdechliny. To my jsme byli pravou příčinou nejen poslední války, ale téměř všech vašich válek. Byli jsme původci nejen ruské, nýbrž vůbec všech větších revolucí vašich dějin. Zanesli jsme nejednotu a zmatky do vašeho osobního i veřejného života a děláme to dodnes. Nikdo nemůže říci, jak dlouho to ještě bude pokračovat“

228876

29.09.2010 02:15

Ekonomická krize se zhoršuje: devalvace dolaru, státní krach, úspory a rostoucí inflace

RE: Mnozi delajici ve financnictvi to vidi,jako celosvetovou katastrofu.

Robert Nohejl 61.?.?.?

Spatne jste si precetl clanek,zde mluvim o zlatem dinaru,jako vse ostatni ma cenu,jestlize hodnota je krita majetkem a nebo pracovni aktivitou naroda,uz Adolf Hitler ,pri nabidce svetoveho systemu zalozenyho bankama na zlate, to odmitnul, to byl jeho nejvetsi hrich,ze nenechal nemecky narod vykradat nejvetsima bankama na svete.Dnes v Ameice,krachuji ,nove ,jen prakticky kratkou dobou fungujici banky,celkem podle vysilani BBC takto zavrelo v USA, svym sporitelum pred nosem dvere na 829 malych bank. Samozrejme,je ze shrabnou velke banky.Tak,abychom si rozumeli,kdyz date na trh vsechny diamanty sveta, tak se diamant zmeni ve sve hodnote na hodnotu kamenu,kdyz date na trh veskere zlato sveta ,tak bude mit cenu ,ceho?
V Americe byl potrestan pokutou farmar za jeho nadprodukci, uvazujte o tom.
Proto,jak diamanty,tak zlato ma omezeny vklad, jen si zpocitejte ze vsech zprav o tezbe zlata,kolik zlata bylo vytezeno od konce druhe svetove valky a kde ty milionove tuny zlata jsou?
Nakonec jeste pro lidi selsky myslici pripomenu cast pohadky "BYl jednou jeden kral a nebo, Sul nad zlato" kde vdova rika kraly s plnym vozejkem vseho vzacneho,az budou mit deti hlad ,tak misto soli jim dam na chleba diamanty a nebo tomu bozimu hovatku ve staji dam k lizani zlato a stribro!
Hlad je nejvetsi zbrani bohatych ,na hladu vzdy vydelali obrovske sumy penez,kdyz budete mit kilo zlata a budete ode mne chtit pulku chleba pro mou rodinu,pro me deti,co myslite ,prodam Vam tu pulku za zlato a nebo ne!
Nechte si sve zlato,ja si necham chleba pro mou rodinu,kdyby farmari prestali vyrabet a sklady s jidlem se vyprazdnili,jakou hodnotu bude mit vase zlato?
Dr.Maharthy zachranil svou zem od vykradani IMF, bankou,jez oznamila enormni "profit"- vydelek,ackoliv tato banka byla v reklame ,urcena,co by banka na pomoc zemim tretiho sveta,tudiz, nemela mit prakticky zadny vydelek a presto mela a hodne velky, takze je otazka,jak se tato bank adostala k takovemu obrovskemu zisku,kdyz na obrazovkach vidime "chodici kostry", lidi bez domovu,lidi uvazly v modernim otroctvi bez nadeje na zitrek, zitrek ,jez je vic desi,nez by jim pomohl.
Jen na zaver si pripomenme, jak Chruscevuv synacek nacerno prodaval v Parizi, kde studoval,diamanty, proc to asi delal?
Jestli se nemylim ,tak tomu omezeni se rikalo vazany vklad, takze ,vase zeme muze doslova stat na zlate ,ale Vy smite v ramci mezinarodnich dohod prodat jen urcitou cast sveho zlata na mezinarodnim trhu,vzdyt i obili se pali,aby se cena udrzela co nejvyssi, na chodici kostry bohati tohoto sveta nijak nereaguji,spise,zjistuji,ze jejich plan pracuje.

228968

29.09.2010 05:24

Amerika by měla dokázat, že 9/11 spáchali teroristé, říká Ahmadínežád

Zpravy dnesnich dnu,obet prepadla zlodeje a byla po zasluze potrestana.

Robert Nohejl 61.?.?.?

Pravdou je ,ze v tom necekanem a prekvapivem utoku zide neprisli do prace, zatimco jini na strese jineho domu meli pripravene kamery natocit zazrak,jak dve budovi nechaji spadnout pet budov.
9/11 conspiracy theories - Wikipedia, the free encyclopedia - 6:53pm
Some of the conspiracy theories about the September 11 attacks do not involve ..... that 4000 Jewish employees skipped work at the World Trade Center on September 11. .... Adherents of the 9/11 truth movement come from diverse social ..... that the 9/11 attacks were carried about by Israelis and Jews which had the ...
en.wikipedia.org/wiki/9/11_conspiracy_theories

A,zde se obevila tupost krestanskych hlav,kdyz po padu budovi, majitel "plakal",presne nevime z jakeho duvodu,ale pravdou je ,ze mu zamestnanci odjinud nabidli praci zdarma ,aby se zamezilo velkym ztratam v dusledku "nestesti".Nikdo z truchlich si neuvedomil a nemohl vznest otazku,proc neproslo 4000 zidu na pracoviste a cekaji na odpoved dodnes.Dokonce, israelske zpravy hned plakali nad ztratou tisice zidu zahynuvsi v troskach budov, takze ,pomnicek se jmeny a kompletnim pozadim obeti rika ,ze zahynul ,slovy, jeden zid letici v letadle na mrakodrap,jez nastoupil,co by arab,s arabskym jmenem,arabsky oblecen a dodnes se nikdo nezeptal,jaka byla jeho role v celem tom unosu.
How Many Jews Died at the World Trade Center on 911?
5 Sep 2008 ... Sure. individual jews? not possible. This allegation is worthy of ... The highest number I have seen reported is three. .... Israelis who come to work in New York generally go into fields with minimal barriers to entry. ..... You're worth a thousand of them. Even that idiot Sarah Briggs from Durban ...
majorityrights.com/.../how_many_jews_died_at_the_world_trade_center_on_911/

Zajimavy postreh byl v oznameni,ze zapocaly zidovske pohrby obeti a na dotaz k novinam,kde se pohrby odbivaji,nikdo z redakce nevedel,kde?
Cerna skrinka se udajne nedochovala, vlivem pozaru a jineho,ale,neposkozeny passport se nasel jen par metru od mista nestesti, rovnez,terroristi,stale zivi, nebyli prijati na zadnem americkem vyslanectvi, ackoliv noviny publikovaly jejich fotografie a jmena s mistem bydlist,jen par hodin po "utoku".
The 4000 Jews Rumor - America - Engaging the World - America.gov
If 4000 Jews had not reported for work on September 11, the number ..... New York Marathon in three hours and 15 minutes, his family came first. ..... One thousand people attended the memorial service for him at Temple ...
www.america.gov/.../20090430132244atlahtnevel4.020327e-02.html -

It appears to be based on concern expressed by the Israeli government for the fate of 4,000 Israelis resident in New York, a small number of whom worked at the World Trade Centre. Within a matter of days it was no longer 4,000 Israelis who were supposed not to have turned up to work, but 4,000 Jews; then reports appeared that "not a single Jew" died on September 11.
Pozarnici,prohlasujici, ze slyseli vybuchy, byli propusteni ze zamastnani, od tech dob nikdo nic neslysel a nevidel.

228972

30.09.2010 04:28

Amerika by měla dokázat, že 9/11 spáchali teroristé, říká Ahmadínežád

Mam pred ocima stale zivy obraz, jak lide skakali z horicich kancelari dolu.

Robert Nohejl 61.?.?.?

Nearly 3,000 victims and the 19 hijackers died in the attacks.[3] According to the New York State Health Department, 836 responders, including firefighters and police personnel, have died as of June 2009.[3] Among the 2,752 victims who died in the attacks on the World Trade Center were 343 firefighters and 60 police officers from New York City and the Port Authority.[4] 184 people were killed in the attacks on the Pentagon.[5]
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/7/71/Pentagon_americas_heroes.jpg/220px-Pentagon_americas_heroes.jpg
Takova byla oficialni zprava, ale , zaroven zpravy jez davaly vic otazek ,nez odpovedi, prikladem byl let 93,kde udajne cestuji premohli terroristy,ale,jak minyly dny nam ukazala TV ,tak americke stihacky tento civilni letoun na prikaz presidenta bushe sestrelili,aniz by o tom byla v encyklopedii zminka.Zejmen a,kdyz v TV jsme videli,slyseli,pilota ,jez tento rozkaz vyplnil.Proc ,sestrelili letoun,kde se civilisti-cestujici dostali k rizeni letadla?
Vložený obrázek
Ed Toner: Of the 130 Israelis President Bush claimed had died in the World Trade Center, it turned out that 129 of them were still alive, and that only one Israeli had actually died in the catastrophe, while there were an estimated 199 dead from Columbia and 428 from the Philippines.
http://engforum.pravda.ru/showthread.php?282817-The-True-Death-Toll-at-the-WTC-on-911
Pripad, je rovnez znamy tim ,ze firma Odigo dve hodiny pred tim varovala zidy nejit do zamestnani, v ten moment kancelare teto firmy byly prazdne,podobny pripad je znam z Jordanska.
"A number of Israelis staying yesterday at the Radisson SAS were evacuated before the bombing by Jordanian security forces, apparently due to a specific security alert. They were escorted back to Israel by security personnel.
http://www.globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=1238
Takze,neni divu,ze svet neveri povidackam o prekvapivem terroristickem utoku, Amerika je plna takovych zazraku,pocinaje Oklahoma, smrt Kennedyho a jine.
Ahmadinejad: 9/11 death toll was exaggerated
Iranian President says no Zionists were killed in the World Trade Center because`one day earlier they were told not go to their workplace.'
President Bush tvrdil pri navsteve "skolky",ze videl utok na TV , jenze tou dobou zadna TV stanice,jeste nestacila zacit s vysilanim, jedinou ukazkou bylo to,ze se nikdo nezeptal,proc letectvo dostalo rozkaz nestartovat.kdo tento rozkaz vydal. Nakonec pamatuji,ze byl dotaz o letu 93 ,kde se Cheney dusoval,ze letadlo nebylo sestreleno a za par hodin priznal,ze bylo,ale ,jak vsude najdem o letu 93, nikde zadna zminka o sestreleni.
Rating: 6.4/10 - from 3,388 users
Directed by Peter Markle. Starring Jeffrey Nordling, Brennan Elliott, Kendall Cross. Flight 93 is the story of the
heroic passengers that took back their plane *in an effort to stop a 9-11 terrorist attack.
www.imdb.com/title/tt0481522/ -

229008

30.09.2010 06:47

Krajský soud zrušil osvobozující rozsudek. V neveřejném zasedání

RE: Co je právo?

Robert Nohejl 59.?.?.?

Prvni,co by se muselo udelat,aby se nastolil poradek a potom i stanovilo pravo, by se muselo vedet,kdo je vlastne, kdo, ve zkutecnosti,pak by svet byl zcela jiste viden v jinem svetle.Jensi vzpomente,kdyz Palestinci zatkli nahonci-verbire pro terroristicke akce proti Israelu, udajne do rad odporu palestinskeho lidu a po prvnim vyslechu techto "palestincu" se prislo na to,ze oblecni co by arabove,mluvici,co by arabove,jsou zatceni vsichni do jednoho zide.
Nakonec posudte sami:The “Radical” Muslim Group That Threatened South Park Creators Was Founded and Run by Joseph Cohen, a Former Israeli Radical Who Used to Live in a Settlement in the West Bank
Joseph Cohen isn’t alone though. There is another “radical Muslim” convert from Judaism (the original fake “scary American Terrorist“) who makes sure that “radical” Muslims are hated in America, his name is Adam Pearlman and he went by the “radicalized” Muslim name “Adam Gadahn“. Adam Pearlman is actually the grandson of a member of the board of directors of the Anti-Defamation League (at least he was on the board… Dr. Carl Pearlman died in 1998).
After growing up in a jewish neighborhood in New York and attending a orthodox rabbinical school in Israel, Joseph Cohen went to live in a settlement in the West Bank to help steal Palestinian land from Palestinians.
ALL OF A SUDDEN Joseph Cohen dropped all of that teaching and suddenly became a “radical Muslim’ after a chat in a chat room.Radical Muslim is a COINTELPRO site, run by a “converted” jewish settler pretending to be a “radical Muslim”. “The group of 5-10 members devoted to Abdullah el-Faisal was run by Yousef al-Khattab, born Joseph Cohen, an American Jew who converted to Islam in 2000 after living in Israel and attending an orthodox rabbinical school there, then returned to New York”

Mnohe dnesni udalosti, nejsou ve zkutecnosti,jak je na prvni pohled vidime.Vzato v uvahu takove informace davajici nam denni tisk-media,tak bychom dle pravdy museli bychom prepsat velkou cast nasich dejin.Potom, podle teto zmeny bychom museli zmenit i nas pravni system a zejmena vymenit mnohe zastance dosavdniho prava, jen si vzpomente v Kanade,kde komise prohlasila ,ze pravda neni soucasti obhajoby, tak ,co je vlastne soucasti obhajoby-lez.krive svedectvi?
Takze,proc lide neudelaji verejne ,ne tajne rozhodnuti ,ze odvolaci rizeni krajskeho soudu je neplatne,jeste driv nez zacne a pred soudem udelat demonstraci, za nase obcanska prava,bez prav pravniku.Mnozi obcane, nejdou k soudum, protoze nemaji penize na sve pravo,kdyz ,pravnik uctuje i 400 dolaru na hodinu, tolik penez maji jen lide,jez vedome porusuji pravo, jez se doslova deli se systeme o svou "korist",muzete mit parvdu,ale musite si ji draze zaplatit,mnozi dnes uz na to proste nemaji prostredky,proto roste kriminalita.

229009

01.10.2010 03:52

Zabíjení pro zábavu

Nic noveho pod sluncem,cele krestanstvi od pocatku je na valkach,ktere...

Robert Nohejl 59.?.?.?

ktere ve vetsine pripadech ,ani v krestanskych rukach nebyly.

"We've been fighting a war for the past 18 months, which is the harbinger of World War III. The world is going to fight, whether they like it or not, I'm sure. Sept. 11 was a watershed event, and things will never be the same. The battle lines have been drawn.'' Ra'anan Gissin, a senior adviser to Israeli Prime Minister Ariel Sharon Arizona Daily Star (April 27, 2002)

Sveho casu,jsem mel moznost cist clanek,kde si obchodnik se zbranemi pochvaloval svetovy terrorismus,nebot na nem vydelaval miliony dolaru,po obetech, terroru, se nijak nezamyslel, nakonec,cely Pentagon privital neomezeny ucet k vedeni "obrany" USA.
“Every gun that is made, every warship launched, every rocket fired, signifies in the final sense a theft from those who hunger and are not fed, those who are cold and are not clothed.”
Dwight D. Eisenhower.
V dobe druhe svetove valky, americti vojaci vyvarovali uriznute hlavy japoncu a vyvarovaly je,co by suvenyr ,ktery odeslali do USA,az tyto praktiky musela generalita zarazit, nebot se tento "obchod"plne rozvinul v celem tichomori.
V Korejske valce popravili vsechny ,kdoz podle nich simpatisoval s komunisty a je znam masakr,kde se strilelo do prchajicich lidi v opodstatneni,ze by mezi nimi mohl byt severokorejsky vojak.
War & Genocide, is based on a massacre of Korean civilians by US forces at No Gun Ri from 26-29 July 1950, which has remained controversial to this day.
Dalsi kapitolou je vietnamska valka, My-lai masakr,kde mlady porucik shodpou okolnosti "vyvoleny",naridil vsechny i mrzaka na pojiznem vozejcku postrilet.
http://news.bbc.co.uk/2/hi/asia-pacific/64344.stm
Vložený obrázek
Some lucky villagers, like these two children, survived the massacre

Nasilne praktiky ve jmenu krestanstvi se dely ve vsech valkach, nikdy vitezne staty nedodrzovali "pravidla valky", ztracejici, prohravajici vetsinou doplatil na sva vlastni pravidla morality a zakonu.
Slova Iranskeho presidenta ,nemuzou padnout na urodnou pudu,kdyz na teto planete je dzungle zakonem!
Ladies and Gentlemen, I announce clearly that the occupation of other
countries under the pretext of freedom and democracy is an unforgivable
crime.Jak, vidime ,clovek,jako takovy neni schopen se vyhnout valkam, naopak rezimy statu potiraji ty ,jez jsou pro mirove urovnani sporu.V USA byla provedena razie domu,rodiny,ktera je zapojen av mirovem hnuti s tim,ze by mohli byt terroristi,takze,prani miru,je zlocinem, byl to soud v Nurimbergu,kde soudili nacisticke dustojniky za narudeni miru,spiknuti proti miru, neni divu,ze USA neuznava mezinaridni soud pro valecne zlociny,tak,jak jej neuznal Stalin-tou dobou Zenevske dohody.Od konce druhe svetove valky nebyl jediny den miru na teto zemi a dnesni hry v Indii,jsou hry hrane se strachem o svou bezpecnost, tech,jez sami nedodrzuji etiku sportu a mnozi sidi,jsou na dragach,coz je jeden skandal za druhym na nasich TV.
Na celem svete stoupa radiace , v dusledku DU munice

229081

01.10.2010 04:39

Amerika by měla dokázat, že 9/11 spáchali teroristé, říká Ahmadínežád

Na ktere strane je vlastne ten tolikrate vyhlasovany terror?

Robert Nohejl 59.?.?.?

Vložený obrázek
Four years ago I was brutally attacked at my home by three heavily-armed undercover police in an action that was instigated and co-ordinated by the Anti-Defamation League (ADL), the enforcement arm of the Zionist B'nai B'rith, the secret international order of Jewish Freemasons. In my case, the ADL influenced the police, the prosecution, the clerk, and the judge. What chance did I have to obtain justice in such a rigged and corrupt system? Although noticed by few, the pernicious influence of the ADL and the secret Elders of Zion affects all of us. The banning of all secret societies would have to be one of the basic tenets of any patriotic movement that aspires to "liberty and justice for all."
Pochybovat,co nam vtloukaji zidama kontrolovana media, je proste zlocin,pouzivat sve vlastni hlavy je akt proti totalitni vlade a jejimi tarrorismu.Pripady sebevrazd,kde obet se strelila dvakrate do hlavy,nenjsou nijak ridke,dokonce experti mizi z povrchu zeme, dalo by se rici,doslova "unaveni zivotem", takze neni divu,ze pribuzni volaji po opakovanemu setreni a autopsy na tele obeti.Pomalu a jiste se svet dostava k obrazu,nez nam popsal Orwell.
Bollyn and Professor Steven Jones examine the evidence of Thermite in the destruction of the World Trade Center at B.Y.U. in the spring of 2006. Jones subsequently found large amounts of super-Thermite in the dust of the pulverized Twin Towers proving that the WTC had been exploded using a extremely advanced nano-composite of Thermite. This evidence proves that neither Osama Bin Laden nor the Taliban had anything to do with the pre-planned demolition of the three towers on 9-11. The government explanations for the cause of the three collapses are nothing but fabrications and lies.Pocet obeti pribyva na vsech stranach,zde je jeden ,jez byl na lodi, ktera vezla zbozi do Gazi,prepadena zidovskym komandem v mezinarodnich vodach,pokuste se neco podobneho udelat israelske lodi v mezinarodnich vodach a uvidite ,tu reakci v mediich.
UN Fact-Finding Mission Says Israelis "Executed" US Citizen Furkan Dogan

229082

02.10.2010 03:03

Zabíjení pro zábavu

RE: Nic noveho pod sluncem,cele krestanstvi od pocatku je na valkach,ktere...

Robert Nohejl 61.?.?.?

Podle prispevku soudim, ze jsou zde lide majici zajem o vec, podstatu veci, ackoliv muj prispevek je k tomu, aby ukazal lidem, jak snadno jsme obelhavani, jak mediema, tak nasimi i cizimi politiky a to nemluve o pseudohistoricich, kde lzi jsou soucasti jejich povolani. Myslim, ze Zvedavec plni svuj vzdelavaci ucel a tim i zmensuje ten dopad ,kdy jsme manipulovatelni a stavame se obeti "rozdel a panuj" programu pro tento svet, jez zkonci sloucenim vseho v jednu svetovou vladu.
Samozrejme, ze kazda valka ma sve krutosti, ale,kdyz vezmem znalosti puvody valky, prubeh valky ajine ,tak zjistime ,ze i slova americkeho dustojnika,velitele tankove jednotky na dotaz ,co Nemci, odpovedel, nemohu si stezovat ,bojuji disciplovane, jako chlap proti chlapovi, general Paton si takto ublizil.
Nejvetsi nebezpeci sveta, ted spociva v bakteriologickych zbrani a ovsem ve vsech druzich atomovych zbrani, takze slova israelskeho generala dosvedcuji, kam az valka techto dnu muze lidstvo zavest, doslova, vymkne se z rukou lidstva a zkonci tato planeta jednou velkou Hirosimou, pricinou z pocatku, jsou lzi, to je prvni ukazatel katastrofy.
Lez, jako vez, ale mnozi veri."Gas chambers again. The Jewish weekly "The Jewish Press" (New York) reveals on Feb. 15, 1991 that Saddam Hussein had gas chambers for all Jews. "Iraqis have gas chambers for all Jews".Za touto lzi je milion mrtvych Iracanu a smrt Saddam Husejna a byla pocatkem dalsich mnohem vetsich lzi ,vedouci k valce.
Na lzi stoji cela propaganda kolem Israelu; Jewish Nation, Diaspora Are Myths
Even Jews are used by the Zionist Jew's dont forget there are two types (Zionist Khazar) and (real Jew's) and Remember Ben Gurion Israels first prime minister a ccepted that the Palistinians are the real Jews who converted to Islam even DNA is now proving this case.8
"When I open the police files I find detailed reports about Jewish criminals. The archives have enough material for 100 historians and for 100 years, and even then they won't finish." -- Haartez News. Jerusalem, Tuesday, November 2, 2004
Mnohé věci by se měli brát vážně, uvědomte si, že jsme v nukleárním století.
Dnes, je svět opětně na pokraji války, připomínam slova generála israelské armády, Sulchan Aruchu, poradce Ariel Sherona, který řekl doslova, at dělají křestani, co chtějí
tak se třetí světové valce nevyhnou.
http;//www.rense.com/general24WWIIIiscoming.htm
Neni divu, ze v Evrope na dotaz ,co si lide mysli o Israelu, byla odpoved, ze Israel je zkutecne nebezpeci a odpoved ,jez to potvrdila dal Israel sam;

to, už bylo řečeno v ovzduší ukončené války s tím, že, když se nepodvolíte, tak, vás zničíme společně s námi.
( …We have the capability to take the world down with us,)
Ale, vratme se k USA a jejich prestupkum, jez se z minulosti tahnou az do dnesnich dnu, zde je dnesni, nejcertvejsi zprava;
US apologises for Guatemala STD experiments
Posted 6 hours 56 minutes ago | Updated 1 hour 54 minutes ago
The US government has apologised to Guatemala for experiments done 60 y...

Automaticky kráceno

229165

02.10.2010 06:52

Vzory a strategie v sociální reklamě u migrace v Rusku, Evropě a Spojených státech

Nekteri politici pozdeji "dozravaji",az ,kdyz jsou zbaveni sve funkce.

Robert Nohejl 61.?.?.?

A, tak muzem najit clanek v Britskych novinach s hlavnim textem:Fomer Australian PM attacks multiculturarismus.
Pna byvaly premier Ausralie,Jonn Howard, jez se vyznaval ze sve lasky k multikulturni spolecnosti a 11 roku ,co by premier statu podporoval program emigrace i z muslimskych zemi nakonec poznal , ve svem odpocinkovem udobi,co by statni penzista,ze si vlastne Australie vozi s muslimskou populaci i mozne terroristy,zatimco, australsti vojaci pod praporem USA ,co by spojence bojuji,domu,jim jezdi vice a vice muslimske populace, jez se stava obtizna nasledkem protiteroristickych opatreni a dalsim duvodem je ten,ze se jaksi nevteli do ostatni ruznobarevne spolecnosti Australie.Naopak ,je tu tendence stavet muslimske skoly,minarety a jine.
Musime podotknout ,ze nahled pana byvaleho predstavitele Australie neni zcela spravny,nebot zidovska komunita je oddelana se svymi synagogami od australske spolecnosti take,ale,k takovemu poznani potrebuje pan Howard dalsich deset roku, mozna,ze k tomu nikdy uz nedojde, ze chteli sve zidovske mesto pro prestarle a drive chteli oblast Kimbeley,co by druhy Israel.
http://www.telegraph.co.uk/n...
29/09/2010
Podstat valky proti terrorismu,ktery dodava utecence z techto zemi do Australie, tedy nove emigranty je podstatou,kterou si politici sami vytvari, "NEBOMBARDUJTE JEJICH DOMY,POHRBY,VESELKY A ONI NEBUDOU CHTIT K VAM".Coz, je uplne jina podstata tech, kteri, co by vyvoleni samovyvolenci, jsou tercem kritiky,ze se vlastne valci pro stat Israel, a tim neprimo jsou zotpovedni za emigraci muslimu i do teto zeme, ze tomu tak je muzem cist na ruznych linkach, kde Americane poukazuji,ze tato valka neni valkou americke verejnosti a neslouzi Americe,ale,Israelu.Nakonec ,v samotne Americe,chteji valku ti,jez nikdy v zadne armade mebyli.
"The list of Bush supporter's in government, in the campaign and in the ideas industry who also had no military service at all, not just no combat, is also relevant: Karen Hughes, Karl Rove, Condoleezza Rice, Richard Perle, Douglas Feith, I. Lewis Libby, William Kristol, Paul Wolfowitz, and Tom DeLay. Oh yeah, and Dick Cheney."

CBS News' Dick Meyer asks in the April 30, 2004, "The Gall Of The Chickenhawks"

Politika predbezneho uderu a kdo neni s nami ,je proti nam, nakonec mluvi sama za sebe,ze tito politici jsou svetu ve svem postaveni nebezpecni, zejmena ,kdyz si nic nepamatuji z toho,co sami How about when Donald Rumsfeld, Secretary of Defense, said a missile hit the Pentagon? Oh, did he say that? Well, yes he did, live television, you can find the statement on video all over the internet, any normal person can.

The 9/11 Commission couldn’t, however.

Same with Rumsfeld telling us that Flight 93 was shot down. Did he say that? Yes he did, live TV, all over the internet. They couldn’t find that either.prohlasovali.

Vložený obrázek

Otazkou je , kde jsou vsichni Ti,jez od sameho pocatku kritisovali politiku multikulturni spolecnosti a jez byli i proti valce v Iraku?

229172

03.10.2010 04:45

Triumf kupců a jeho genealogie

Obchod,povolena kriminalita,jez je bezmeznym okradanim produktivnich lidi

Robert Nohejl 61.?.?.?

Tak by se to dalo nazvat, s pohledem do dejin lidstva najdem mnohe zajimave casti teto lidske cinnosti, pro krestany byl obchod zahambujici,ale,pro zidovstvo se stal obchod jejich dominantni financni zbrani proti vsem ostatnim.Zide si svou cinnost,sami sobe prisoudili, aby jim nikdo jiny nedelal konkurenci, proto najdem histoticke materialy,jako napriklad dopis rabina spanelskym zidum se slovy: vyrazte z rukou krestanu obchod a stanete se pany sveta.Rovnez Rotschildovo[velký smích]ejte mi kontrolu penez a mne nezajima,kdo je u vlady. V knize ;Dairy of a Fomer Communist-by Ludwick Kowalsky je toto prohlaseni:"I was emotionally touched by what an Israeli student, a young painter, said: “Long ago we were like other people, we cultivated our own land. Then we were dispersed. The only trade available to us was usury, a dirty trade forbidden to others. But we also produced great thinkers, such as Spinoza, Einstein and Trotsky. Why do communist anti-Semites identify us with capitalists and why do capitalist anti-Semites say that we are communists? Israel is the end of the abnormality created thousands of years ago.”
Takze i staroveky Rim v ramci sveho imperia ,nakonec poznal,ze to co obsadil-dobil , neni v podstate pod jeho vladou, nebot nemel kontrolu nad obchodem a Rim byl takto zcela zavisli na zidech ,kteri obchod provadeli,neco,co nam pripomina dnesni situci v nasem svete dnes.
The situation which the Jews had acquired for themselves in the Hellenistic epoch appears to have undergone no fundamental transformation after the Roman conquest. The privileges conferred upon the Jews by Hellenistic laws were confirmed by the Roman emperors. “The Jews enjoyed a privileged position in the Roman empire.” [68] The fact that nearly a million Jews lived in Alexandria alone is sufficient evidence of their primarily commercial role in the Dispersion, which embraced three and a half million Jews several centuries before the seizure of Jerusalem, whereas hardly a million continued to live in Palestine. “Alexandria in Egypt, under the Roman emperors, was what Tyre had been in the epoch of Phoenician commercial glory ...70] The role of the Jews at Alexandria was so important that a Jew, Tiberius Julius Alexander, was appointed Roman governor of this city.
Ze,to jde v obchode i bez zidu dokazala Anglie ,ktera vyhnala zidy a 300 roku naramne prosperovala, az do doby zradneho, podplaceneho, Cronwela, pozustatek je dnes CITY of London, kam ani kralovna nema pristup.Takze,krestansky obchod nemusi byt spinavym obchodem,pokud se stanovy ruzna narizeni omezujici vyderacstvi a chamtivost, kazdy stat-narod by mel mit plnou kontrolu nad svym vlastnim obchodem, provadenym svymi lidmi,odpovedni svym uradum a vlade.Zakazovanim obchodu krestany,byl, vlastne smrtelny omyl,tim ,se cele narody krestanu dali zotrocit.
*In 1462 the doctor Han Winter was driven from the city of Nordlingen because he practiced usury through the intermediary of a Jew.Thirty years later, in the same city; a bourgeois named Kinkel was placed in the pillory and driven from the city for having pract...

Automaticky kráceno

229213

04.10.2010 02:43

Ve vyšším zájmu

Je to uplne jiny soud,pokud nemate naprosto nic,co Vam soud muze sebrat.

Robert Nohejl 61.?.?.?

Cetl jsem zajimavou zkusenost, je to jako pribeh neskutecny pribeh,dotycny se politicky angazoval a tak na nej usili soud,samozrejme,ze pravnici a vsichni kolem soudu a soud samotny byl na rozpacich, co s nim,cim dele jej soudil a cim dele slo jedno odvolanim za druhym,tak vznikala otazka,kdo to vse zaplati,kdyz obzalovany nic nema,pravik,zalobce,soudce,vsichni doslova ztraceli cas a casem rostly vetsi a vetsi financni ztraty,byli sami o sobe nervozni, takze, rozsudek se konal,ale z rad "pravnickych supu", nikdo nedostal nic z koristi,ktera zde nebyla a zalar-vezeni, opet byl na ucet statu,ktery jej musel zivit a starat se o nej. Spravne to tvrdi rusky myslitel Solzenicin,ktery rika,az se clovek zbavi vseho,co vlastni,tak je opet svobodny.
Zalujicim stranam v politickych procesech jde predevsim o penize,majetky, rovnez tak pravnickemu procesu, jen si vzpomente za komunismu,co se stalo s takto pravne nabytym majetkem-zlodejnou, jeste dodnes po zasluze odpocivajici STB a jejich pomahaci-udavaci maji v rukach statky,vili,rekreacni chaty, ani "sametova revoluce " je nedokazala vystehovat ze zabaveneho majetku a i tady pravnici komunismu byli na rozpacich pokud stal pre dsoudem clovek,jez nic nemel, docela dobre to bylo videt,kdyz meli neco s cikany, ti nic nemeli, tam se komunismus a jemu loalni prisluhovaci tvarili velice otravene,nebot z takoveho soudu naprosto nic nekoukalo.Nemit naprosto nic,znamena ochrana pred zlocinci zneuzivajici zakona, jez uctuji nehorazne sumy,kdyz by soudum nic z toho nekoukalo,jak dlouho by probihala "odvolaci zrizeni",co myslite?
V nacistickem Nemecku, tak,jako v komunistickem Ceskoslovensku nikdy zadny pravnici,zalobci a souci nestali pred soudem za sve zlociny, protoze," vzdy soudili dle danych zakonu", takze ,nikdy zadny zakon neporusili na rozdil od nas odtatnich a je jedno jestli je to Nurimbersky soud a nebo "Sametovy",nepostizitelnost je neplatna jen v dobe,kdy lid vezme zakon do svych rukou. Jakykoliv politicky rezim, sam o sobe nema zajem na obzalovanych z nichz naprosto nic nekouka, to je znama vec.

229287

05.10.2010 01:36

Démonizace historie. Část I.

V dnesnich dnech,jak Cina, Korea, tak i Japonsko,chteji prepsat historii.

Robert Nohejl 61.?.?.?

Je znamou veci, ze historii pise vitez a ne porazeny, to zaprve. Za druhe, musime i tento prispevek narovnat z pokrivene historie do svetla pravdy, uz mnohem drive jsme meli na Zvedavci prispevky, kde z internetovych stranek dnes uz vime, ze Adolf Hitler nezacal druhou svetovou valku, Daily Express jehoz majitelem byli zide, uverejnil vyhlaseni Zidovskeho Kongresu, ktery 24 Brezna roku 1933 vyhlasil "svatou valku" Nemecku, rovnez vime, ze v britskych novinach byla rec polskeho marsala Rydz-Smigly; ze jeho husari do tydne budou projizdet berlinskymi ulicemi-Daily Mail, August 6th-1934, doslova dodal[vyplazený jazyk]olsko chce valku s Nemeckem a Nemecko nebude mit moznost se ji vyhnout, at delaji,co chteji.
Zde, bych chtel pripomenout "Moskevske dokumenty", jez Putin chtel predlozit Polsku, ze jsou vinni za pocatek druhe svetove valky, kde zbrojili, jak proti Rusku, tak, proti Nemecku, coz se stalo pri letosnich smutecnich oslavach obeti v Katyni.Takze, cely zakladni kamen o tak zvane historii druhe svetove valky by se musel zmenit, doslova, prepsat svetovou historii. Jen v nynejsich udalostech si pokusme predstavit americke ucebnice dejin pro skoly, kde by stalo, ze Bush vyvolal valku proti Iraku na zaklade neexistujicich zbrani hromadneho niceni a pozdeji na zaklade lzi, nechal povesit Irackeho presidenta Saddam Hussejna.
V techto dnech probihaji, tak zvane Commenwelth hry, tedy 79 byvalych anglickych kolonii, "slavy" sportem, kdysi system nejvetsiho kolonialismu, jez se neobesel bez krveproliti, vzpomenme Africko- Zulske valky proti Britanii, vzpomenme uvazani "indickych rebelu" pred hlavnema kanonu, solnou dan, kde britsti vojaci branili Indum si nabrat morskou vodu k ziskani soli.
Posudte samy, jake by to bylo, kdyby se konalo fotbalove utkani veznu Gulagu a jejich popravcimi a muciteli KGB, za par roku pozdeji v ovzdusi, "co bylo,to bylo,"ale, ted jsme kamaradi a v hledisti by byli ti, jemz se jejich znamy a clenove rodin,se nevratili z koncentracnich taboru.
Ve starem Rime se divali lide take na to, jak predhazovali krestany lvum a divaci rvali nadsenim, tak, nejak to citim dnes v pohledu na dnesni lzivou historii, jez nema doznat zmeny za zadnou cenu a dnesnimi divaky.
The Jewish Declaration of War on Nazi Germany: The Economic ...The London Daily Express, March 24, 1933. Samuel Untermyer ... The headline read "Judea Declares War on Germany - Jews of All the World Unite - Boycott of ...
www.wintersonnenwende.com/scriptorium/.../jdecwar.html
Israel | Transcript of Samuel Untermeyer Speech / New York Times ...
A transcript of Samuel Untermyer's speech made on WABC, declaring a 'holy war' by the Jews against Germany, and appealing to the masses of ... 1933) which was mentioned by Benjamin Freedman in his talk before a group of patriots. ...
www.sweetliberty.org/issues/israel/untermeyer.htm

229348

05.10.2010 03:49

Proč USA nemluví s Íránem

Vlady-politici, nemaji to pravo mluvit do veci celosvetovych

Robert Nohejl 61.?.?.?

Zajimavy nazor pana Winston Churchilla, ktery uz v roc e1922 to doslova "rosvitil", jak se u nas rikalo, take Adolf Hitler , hru mezinarodnich bank prohledl a proto nepristoupil na tak zvany "Zlaty standart", rekl,ze nenecha Nemecko vykradat a to byl neodpustitelny "hrich", vsak se mu to nezapomelo,jako ruskemu carovi ,jez nepustil Rotchilda otevrit banku v Moskve, takove veci Elita nezapomina.
Rand Paul's Long History Of Hitler Fear-Mongering
- 4:44pm
23 Sep 2010 ... July 2010 -- Webster Hall, New York .... at nuremberg. obama is a puppet of the international banking cabel and the military industrial complex, .... Looks like they're letting Goldman and Citi open offices in Tehran. ...
www.businessinsider.com/rand-pauls-long-history-of-hitler-fear-mongering-2010-9 -
Winston Churchill, stated to the London Press, in l922.
"The powers of financial capitalism had another far reaching aim, nothing less than to create a world system of financial control in private hands able to dominate the political system of each country and the economy of the world as a whole. This system was to be controlled in a feudalist fashion by the central banks of the world acting in concert, by secret agreements, arrived at in frequent private meetings and conferences. The apex of the system was the Bank for International Settlements in Basle, Switzerland, a private bank owned and controlled by the worlds central banks which were themselves private corporations.
Takze,jestlize v Teheranu otevrou pobocky "americke banky", tak to je priznak,ze se valka nebude konat,kdyz se ke korytu pusti ta prava zver,ktera nam bezplatne ujida z nasi prace a pozaduje to jako nepsany zakon,coby povolene okradani, co by v lepsim slovu- znelo jako obchod.Vubec by mne neprekvapilo,kdybych jednou cetl,ze tajne, Iran prodaval olej Israelu a nebo,ze by Israel prodal i zbrane Iranu, nebot v minulosti bylo dost takovych pochybnych "obchodu".Penize ,vzdy vladli svetem,kral chtel valku,ale musel mit penize,banka-obchodnici nedodali penize ,tak se valka nekonala, je to tak jednoduche.
There is no way Hitler would have come to power without the backing of world finance. Hitler was Time Magazine "Man of the Year" in 1938. Stalin, another Freemason created by the Money Power, took the honor in 1939. Hey let's have a war between the two!

The central bankers owned I.G. Farben, the backbone of the Nazi war machine. Max Warburg was a Director until 1938. In March 1941 the Warburg family and employees were spirited out of Nazi Europe by the SS. Hitler so hated the Jewish bankers that he had them escorted to safety in a private train.

Prakticky,vsichni politici,jsou nastrceni herci,jez se drzi predlohy ke sve moralne korupcni hre pro duverivy obcany, jemz neni dano nahlednout do predlohy "rezisera",nebo take , "Napovedy".
Kdo,ohospodaruje Afgansky heroin?
Hong Kong, the Land Built on Opium
In that year, the Sassoons imported 58681 chests of opium and by 1880 it skyrocketed to 105508 chests, making the Sassoons the richest Jews in the world. ...
www.biblebelieve...

Automaticky kráceno

229353

06.10.2010 01:47

Démonizace historie. Část I.

RE: Zatím mi

Robert Nohejl 61.?.?.?

A BUDE UNIKAT I NADALE, NEBOT DOBRE VYMYTY MOZEK NENI SCHOPEN PRIJMOUT JINE NAZORY,NEZ UZNAVAT JENOM SVE VLASTNI,JEZMU VTLOUKLI DO HLAVY.I kralik po narozeni je komunistou do doby nekolika dnu nez prohledne,ale mate nadeji,jdete po zjisteni faktu na sve ministerstvo skolstvi a stezujte si,ze Vas okradli o historicka fakta.

http://guardian.150m.com/jews/daily-express-1933.gif

politiky a kolaboranty tisckrate opakovana lez se stane nezmenitelnou pravdou, na tom stoji dnesni svet a je tezke to vykorenit,nebot dalsi lzi pribyvaji v enormnim mnozstvi.Najit nekoho kdo rika pravdu a postavit jej proti tem ,jez a penize siri lzi je utkani predem ztracene, nebot svetem hejbaji penize a ne neplacena pravda, spise ,za pravdu ztraci lide zamestnani,jako ted v Britanii,spatny vtip a nebo nespravne kladena otazka a jste venku ze zamestnani atak se zeptejte ,proc v USA necele 2% zidovske populace ma vetsi pravo ,nez 98% obcanu jeste tak zvane "krestanske zeme" ,nebot nekde jich neni ani jedno procento, celosvetove jich neni ani 0.08 procenta a vsude skakaji podle zidovskych prani.USA dokonce vtelilo zidovske zakony do sveho zakonodarstvi,ale ,tomu nemuzete verit take,ze ano?
Nakonec si najdete president Bush ,jak podepisuje NOahide Laws-zakon do americkeho pravniho systemu.
Under the Talmud's counterfeit Noahide Laws, the worship of Jesus is forbidden under penalty of death, since such worship of Christ is condemned by Judaism as idolatry. Meanwhile various forms of incest are permitted under the Talmudic understanding of the Noahide code. (Enziklopediya Talmudit, note 1, pp. 351-352).
"Germany is our public enemy number one. It is our object to declare war without mercy against her. One may be sure of this: We will lead that war!" - Bernard Lecache, the president of the "International League Against Racism and Anti-Semitism," in its newspaper "Droit de Vivre" (Right to Life), 9 November, 1938.
Nakonec ,jsem si jist ,ze jste necetl Talmud a nebo knizku "Germany must perish".

"Played golf with Joe Kennedy (U.S. Ambassador to Britain). He says that Chamberlain stated that America and world Jewry forced England into World War II." - James Forrestal, Secretary of the Navy (later Secretary of Defense), Diary, December 27, 1945 entry.

Dejiny jsou k tomu,aby nesmyslnym vecem daly pravdivy smysl, tak,jak se dela reklama na zbozi,ktere nejde na odbyt, nebot dobre zbozi nepotrebuje reklamu, to se samo svou kvalitou prosadi na verejnosti, tomu byste mel rozumet,pokud nenajde te smysl k vyse uvedenemu clanku,tak chyba neni na me strane.
George Bush, indicated in Public Law 102-14, 102nd Congress, that the United States of America was founded upon the Seven Universal Laws of Noah

229422

07.10.2010 03:42

Démonizace historie. Část I.

RE: Zatím mi

Robert Nohejl 61.?.?.?

Tady mate to same, ale z encyklopedie:The scheme began in England when the Jews were permitted to return in 1657, by conspiring with Oliver Cromwell, King Edward I having expelled them in 1290. When the plan for readmission of Jews was discussed, "anti-Jewish prejudices had become strong, and the Council would not consent to it (in 1654)." Also, "the mercantile interests and the clergy united in opposition" to the admission of the Jews. It took Cromwell three years to overcome the opposition and secure the admission of the Jews (The Jewish Encyclopedia, Vol. IV, p. 366-368).
Kdyz zkoncila druha svetova valka,tak se vedelo, ze se musi nazor na Hitlera zmenit, pred,ukoncenim valky se uvazovalo,pokud Hitler padne spojencum do rukou,tak bude vyhosten z Nemecka,tak,jak byl Napoleon, nebot podle mezinarodnich zakonu pravni komora pravniku,takto zverejnila rozhodnuti, par mesici pred koncem valky.Druhou veci bylo to,ze kdyz padla otazka odskodneni,tak zide okamzite se hlasili,ze musi byt prvni nebot vedou valku s Nemeckem od roku 1933, tedy dvanact roku a to se take stalo,kdekoliv neco padne o reparacich,tak zide jsou prvni.Pokud jste si vsimnul,jak se Sametova revoluce" dostala do parlamentu,tak prvni otazka byla odskodneni zidovskych obci a navraceni majetku. Nakonec Samuel Ultemaier rec je stale k precteni na Internetu,kde vyhlasuje "Svatou valku", uzemi USA,jako vzdycky, jakozi do dnesnich dnu, vsichni zide v USA vlade jsou pro valku,od valky s Irakem az po pristi valku s Iranem,ve jmenu Velkeho Israelu,ktery je vsude tam,kde se naleza olej,pan Buh byl k nim velice prosretelny.Jeste jsem nevidel a neslysel "cesky " parlament,ze by padla otazka odskodneni obeti nacizmu a nebo obeti komunismu,nakonec,ten tam na penzi stastne doziva. Jinak bude asi pro Vas prekvapenim,ze nacelnikem stabu nemeckych vojsk byl zid,Milstein,ktery velel milionum nemeckych vojaku, takze,zidovsky celosvetovy kongres mluvil jen za malou cast,tak zvanych zidu,tou dobou Zionisti spolupracovali s nacisty,zidovska vlajka,jako jedina,byla Hitlerem povolena ve verejnem vyveseni a nakonec "Hagara agriment" obchodni smlouva se zionisty a k tomu udelovana medaile,jedna strana hakovy kriz a druha strana sesticipa zidovska hvezda, jen podporuje to,ze Hitler nebyl do posledniho dne povazovan za valecneho zlocince, rovnez Nemci po prazce Francie,propustili tyto POW, zajatce domu,premyslejte o tom,celou francouskou armadu poslal domu!!!
The Jewish Declaration of War on Nazi Germany: The Economic ... - 8:16pm
The London Daily Express, March 24, 1933. Samuel Untermyer ... The headline read "Judea Declares War on Germany - Jews of All the World Unite - Boycott of ...
www.wintersonnenwende.com/scriptorium/.../jdecwar.html


Nakonec porovnani s dneskem,nemecti vojaci nerezali casti tel ze svych protivniku,nebombardovali svatby a pohrby,jakozto i skoly a nemocnice,neslikali sve zajatce do naha a jine,dnesni zpravy na nasich TV.Take neposilali male deti pres minova pole,nebo kontrolovat podezrele popelnice detmi, k tomu se Nemci nikdy nesnizili.

229498

07.10.2010 06:15

Multikulturalizmus prospieva len jedinému etniku

RABBI RABINOVICH'S SPEECH OF JANUARY 12TH, 1952

Robert Nohejl 61.?.?.?

We will openly reveal our identity with the races of Asia and Africa. I can state with assurance that the last generation of white children is now being born. Our Control Commissions will, in the interests of peace and wiping out inter- racial tensions.
Forbid the Whites to mate with Whites. The White Women must cohabit with members of the dark races, the White Men with black women. Thus the White Race will disappear, for the mixing of the dark with the White means the end of the White Man, and our most dangerous enemy will become only a memory. We shall embark upon an era of ten thousand years of peace and plenty, the Pax Judaica, and our race will rule undisputed over the world. Our superior intelligence will easily enable us to retain mastery over a world of dark peoples.
Tady je jenom cast jeho reci,kterou verejne pronesl pro zidovske studenty, problem je ten ,ze z rad krestanu nikdo tomu nevenuje za cela desetileti zadnou pozornost,za to zidovsti studenti vnimaji kazde jeho slovo, nakonec ,proc ne ,kdyz nase krestanske vlady plati zidovske skoly z prijmu krestanskych danovych poplatniku. tak,jak Gotwald rekl,ze jezdi do Moskvy,aby se naucil,jak je jednoho dne vsechny povesi,tak ,oni se uci za nase penize, co udelaji nam a bez zadneho anti-krestanstvi,nebot talmud je jejich nejsvatejsi knihou,ktera se netaji,jak zkonci vsichni goyimove.
http://abbc.com/quotes/q001-050.htm
Zde je dukaz:Sincerely,
Rose Rabbinovich
rabbinovich@bluemail.ch
Former Zionist
Melbourne, Victoria,
Australia
Takze ,to musi byt zid ,aby nam rekl ,co nas ceka a co nemineme, krestan by si to nedovolil,byl by okamzite napadeny vsemi kolaboranty.

--------------------------------------------------------------------------------

Gitta Sereny, one of Britain's most famous Jewish journalists and a recognized holocaust researcher, wrote a new book: The German Trauma: Experiences and Reflections 1938-2001, (Penguin Books). The Times reviewed the book and interviewed Mrs. Sereny. Mrs. Sereny said in the Interview (Times of Aug 29. 2001) the following:
"Why on earth have all these people who made Auschwitz into a sacred cow ... A terrible place -- but it was not an extermination camp."

Zde, rovnez mame priklad,ze tak zvany multikulturarismus je zidovstvem zamitnut ,jak Isi Lieber prohlasil verejne ,ze multikulturarismus neni pro Israel,ze Israel je jenom pro Israelce,cili,zidovsky stat jenom pro zidy, ovsem,nemecky stat jen pro nemce ,je trestny cin, tak i pro jine staty,nebot tam by plany rabbina Rabinovice nepracovaly,ze pracuje ten plan vidime na skladbe obyvatelstva Evropy,tak,jak i jinde, v samotnem Israelu se zide netaji,Vystehovat Palestince ven!
Nakonec sledujte holywoodskou TV ,kde vzdy je tym,blondynka a cerny spolupracovnik, povsimnete si toho.

229501

08.10.2010 11:27

Historie fašistických plánů na vybudování jednotné Evropy

Z jinych historickych pramenu dnes uz vime, co bylo pro Evropu pripraveno

Robert Nohejl 59.?.?.?

Daleko před rokem 1942 se mnoho ekonomů a finančníků v nacistickém Německu zabývalo souhrnným plánem pro novou, politicky a hospodářsky sjednocenou Evropu, která by svým ekonomickým rozvojem a politickou jednotou všech zůčastněných států nebyla,už vystavena žádným válkám o území a hospodářskou nadřazenost.Evropa v letech kolem roku 1930 byla ekonomicky po většinou orientovana na Anglii, ale,tou dobou,už i v Italii probíhalo jednaní o spolupraci všech evropských národů na ustaveném ekonomickém plánu dosud nevídaného směru v jednotném hospodaření všech zůčastněných států,to byla svou dobou dosti velká revoluční myšlenka,jež měla zcela změnit celý koncept územní politiky jednotlivých národů v rámci tohoto plánovaného spojení,čímž by prakticky dominantní vliv Anglie byl omezen a Anglie se ovšem nechtěla s nikým dělit o své dominantni prvenstvi.Nově zvolený kancléř Adolf Hitler neměl ve svých plánech jenom dvanáctiletý plán na přestavbu hlavního města Německa, Berlina, ale i představu a plány o novém uspořádání evropských států, což tou dobou byl pro dominující a diktující Británii nepřijatelný politicko-ekonomický plán v ovzduší jejich světové kolonisační politiky a rozpínavosti na poli hospodářském. Nesmíme zapomenout, že tou dobou císař Wilhen Kaiser a kral George V, byli příbuzení, vsichni z jedne a te same aristokraticke rodiny a Kaiser se I zůčastnil pohřbu královny Victorie a toto spojení s britskou královskou rodinou a rovněž, tak i již svrženým a mrtvým ruským carem Nikolase II mel velmi pratelske styky, jehož žena, Alexandra pocházela též z německé strany, to vše hrálo svou roli. Příbuzenské vztahy s Británií dávaly naději i novemu kancleri Hitlerovi, který doufal, že se domluví s Anglií na určitých problémech mezinárodních zájmů obou zemí, kdyz z pocatku tato Hanoverska vetev nemeckeho pribuzenstvi mluvila jen nemecky az pozdeji si zmenili jmeno na Winsor, takze,mnohym milovnikum historie muze byt naprostou zahadou, proc vubec doslo k tomu, ze Anglie valcila s Nemeckem, kdyz vlastne vsichni byli z jedne rodiny.
Toto vše, bylo varujícím signálem pro inteligentní společnost v Německu, jež nechtěla skončit u zdi pod kulkama, tak zvaných bolševiků , ve zkutecnosti zidu a tak vedoucí vrstvy inteligence zpracovali plany na přeměnu Evropy, jež by politicky, na dobrém hospodářském zakladě odolala zhoubnému vlivu revolučního hnutí, tak zvaného, bolševického-revolucniho vlivu a zamezili plánům , tak zvane “rudé internacionaly” v pronikání do Evropy a ovsem i dalším válkam jimi vyvolanych. Výkvět německé společnosti, průmyslníci, společně s finančními kruhy se po letech studií nakonec shodli a předložili plany, na nové uspořádání Evropských států, jako jednotný územní celek Evropy. Europaische Wirtschafts Gemeinschaft - Evropské ekonomické společenství. Prvním mužem tohoto plánu, byl říšský ekonomick...

Automaticky kráceno

229587

08.10.2010 12:16

Hromadný odchod židovských poradců z Obamova Bílého domu pravděpodobně není předzvěstí dobrých věcí v budoucnu

Vsechny ty ,tak zvane pogromy maji jeden spolecny puvod;vydridusstvi.

Robert Nohejl 59.?.?.?

Since the 1930s according to Forbes business magazine, 25%-30% of the
wealthiest families in America have been Jewish.

In Canada the sixth biggest economy in the world, Jewish-Canadian billionaires represent 49% of the Canadian stock market. And Jewish-Canadians of wealth are notorious heavyweights for political donations in U.S. politics, in effect helping the cause for the Zionist entity, through the military might of the U.S.

The U.S. Jewish population is only 1.8%, less than 2%. BUT who REALLY knows? The Jewish lobby is so powerful, that they are the only group to have successfully petitioned the U.S. Census Bureau not to be counted in their compilation!
Vložený obrázek
Norman Finkelstein has just published an important new book on the Gaza conflict of 2008-2009, 'This Time We Went Too Far.' Go to orbooks.com to get it.
Mnoho,tak zvanych zidu,vedi,co zionisti dokazou, vedi,co dokazali behem druhe svetove valky a jake jsou jejich zlociny, na tak zvanych zidech samotnych,proto existuje organisace, jez zajistuje utek z USA v dobe potreby a organisuje vcasne vystehovani,nez lide vyjdou do ulic a kolaborantni politici nezvladnou situaci a pravo vezme do ruky soudce Linch.Takze s napakovanyma kuframa za vcas s letenkou do Israelu rychle vypadnout, dokud je cas.Rovnez 11 September tak snadno mnozi obcane uSA "nespolkli", jak se ocekavalo, nezotpovezene otazky jsou zde a Americane zadaji odpoved.
http://www.shuva.net/
American Jews

Can a Holocaust Happen

Vložený obrázek

In the UNITED STATES?
WARNING:
The U.S. Dollar is Teetering on the Brink of Collapse
Financially-desperate politicians and central bankers have secretly declared war on the value of our currency, your purchasing power, and your standard of living...
Obama Signs Martial
Law Executive Order

Posted by The European Union Times on Jan 14, 2010SHUVA (The Israel Emergency Aliyah Movement)

website: www.shuva.net

is calling upon American Jews to "pick up,pack up, and COME HOME

TO ISRAEL BEFORE ITS TOO LATE!

" The detention camps are an ominous sign

that what happened in the HOLOCAUST ...

CAN HAPPEN AGAIN,... EVEN IN America!!!
Nic na svete se nedeje nahodou,vse je odnekud,nekym organisovano, clovek informovany,zasadne neveri na nahodu, jako ten,ktery ma za pritele zlodeje koni, tak dobre vi,ze muze byt povesen take.
1913: While treasonous politicians conspire to relinquish control of the U.S. economy over to European central banks; Congressman Charles Lindbergh, Sr. warns:
“ This Act [the Federal Reserve Act, Dec. 23rd 1913] establishes the most gigantic trust on earth. When the President [Woodrow Wilson] signs the Bill; the invisible government of the Monetary Power will be legalized. The people may not know it immediately, but the day of reckoning is only a few years removed. The worst legislative crime of the ages is perpetrated by this banki...

Automaticky kráceno

229594

09.10.2010 03:31

Hromadný odchod židovských poradců z Obamova Bílého domu pravděpodobně není předzvěstí dobrých věcí v budoucnu

Naucit se cist mezi radky,pozorne sledovat jak se chovaji vyvoleni.

Robert Nohejl 59.?.?.?

If you’ve been listening to Newt Gingrich recently, you might be fearful of Muslims turning the United States of America into the Islamic Republic of America. You might be under the impression that Islamic religion is nothing more than a political front. You might be under the impression that Christianity is also fast becoming a political tool.
Tak,tohle se ted zacina publikovat, strasak na Americany,krestany, vlivem prilivu vseho muslimskeho, ackoliv ve vlade mnoha zidy v zastoupeni,to byli oni,kteri delali vse pro multikulturarismus a dnes jej chteji pouzit,jako rozbusku nepokoju mezi krestany a muslimi,zatimco zide vytahnou zavcas ven z USA do Israelu a jinam, kdyz tohle zname z historie s Nemeckem, staci se jen kouknout do svetoveho almanachu.V nasi Ceske historii vzpomente Pecku,ktery vse prodal a prestehoval se do anglie driv,nez okolni lide videli nebezpeci fasismu, ktery tak vehemntne odsoudili vsechny zidy vlastnene komunikacni prostredky.
Dnes si to mnozi Americane uvedomuji, ze zpravodajstvi, kultura a jine jsou vlastne v rukach nepratel.
The cost of telling the truth in the United States
And Sanchez is right. The most prominent media conglomerates of the United States are being run by influential Jews. Turner Broadcasting System’s chairman and CEO Philip I. Kent is a Jew, TimeWarner’s CEO Jeffrey Bewkes is a Jew, FOX NewsCorp’s CEO Peter Chernin is a Jew, Chairman of the Board of the National Amusements theater chain Sumner Redstone is a Jew, Paramount CEO’s Brad Grey is a Jew, Walt Disney/ABC’s CEO Robert Iger is a Jew, CBS’s CEO Leslie Moonves is Jew and NBC Universal’s CEO Jeff Zucker is a Jew.
Mnozi ve svych prispevcich do internetovych linek se nijak netaji,ze vedi,ze Amerika je misto pristiho konfliktu.
“Jews control America” – as per Ariel Sharon – and YES, Jews indeed control EVERY aspect of America especially the media.
America today resembles Germany before Hitler – Jews controlled every aspect of Germany then as they control every aspect of America today – and NO – and I repeat NO – I do NOT condone Hitler nor his evil deeds.
Jak,muzem cist,tak mnoho lidi prehodnocuje historii o nacistickem Nemecku z posice,jez maji nyni v USA, nebot jsou v podobnem postaveni,jako Nemecko ve tricatych letech, kde vetsina majetku a rozhodovani v Nemecku bylo v zidovskych rukach.
Svet se diky internetu zmensil a informace lze ziskat volne,oproti rokum cenzury,propagandy,zdelovacich prostredku,takze, mnozi zmenili svuj nahled ke svetovemu zidovstvu.
West Bank rabbi: Jews can kill Gentiles who threaten Israel By Haaretz Service Tags: West Bank rabbi
Just weeks after the arrest of alleged Jewish terrorist, Yaakov Teitel, a West Bank rabbi on Monday released a book giving Jews permission to kill Gentiles who threaten Israel.

Rabbi Yitzhak Shapiro, who heads the Od Yosef Chai Yeshiva in the Yitzhar settlement, wrote in his book "The King's Torah" that even babies and children can be killed if they pose a threat to the nation.
Prihlednemeli k drivejsim prohlasenim,ze se krestansky sv...

Automaticky kráceno

229690

09.10.2010 05:33

Historie fašistických plánů na vybudování jednotné Evropy

Ekonomie nacistickeho Nemecka, jako hospodarsky vzor.

Robert Nohejl 59.?.?.?

Ellen Brown is a lawyer by profession, a Greenbacker by confession, and a fan of Adolph Hitler's economics by consistency.
She is quite open about her support for National Socialism's economics, as I shall demonstrate. What is depressing is this: she is getting a respectful hearing in Tea Party circles. Her book, The Web of Debt (2006), is widely cited on the World Wide Web. As of early October, 2010, a Google search for "Ellen Brown" and "Web of Debt" generated close to 600,000 hits. This is huge.
Vložený obrázek
Jak se zda,tak financne to Amerika nevydrzi a zda se,ze ani nechce.Ceho se obcane nejvice obavaji ,je ztrata na penzi a nebo ,statem konfiscace zlata astribra,coz ,uz zde jednou bylo,ze Americky obcan nemel narok na drzeni vzacnych kovu.
Doba let tricatych v Nemecku,byla pro americke ekonomi vzorem,jak, se vyhnout financnimu padu;An example was Gertrude Coogan. She was not well known. I have written a minibook on her economics, published by the Mises Institute: Gertrude Coogan's Bluff. (You can download it for free here.) Others joined the anti-Roosevelt Left. The most famous example was the radio preacher, Father Charles Coughlin, who later broke with the New Deal because he thought it was not sufficiently committed to the welfare state. He called the New Deal "the Jew Deal." He favored the economic policies of Hitler.Prvni veci bylo,ze se melo prikrocit tomu,aby reservni banka nebyla spolecnosti soukromych bank,ktere razi penize a aby tuto roli prevzal stat,Kennedy a Linkoln to zkusili a stalo je to zivot.
The Greenbackers are big advocates of Abraham Lincoln. Why? Because he allowed the banks to suspend payments in gold in 1861. Then in 1862 and 1863, he signed into law a system of unbacked fiat money called Greenbacks. They see him as the creator – a would-be national savior who was thwarted by the bankers, who had him assassinated.
Ellen Brown adds this:While Hitler clearly deserved the opprobrium heaped on him for his later military and racial aggressions, he was enormously popular with the German people, at least for a time. [Web of Debt, p. 235.]
Her message: Hitler was a man of the people! She wants the United States to follow his lead . . . but only in economic policy, of course. Not the concentration camps. Not the war.
She finally did what was implied by them all after 1935, but which only Father Coughlin had the courage to do. She came to the defense of Adof Hitler's economy. I have waited for a target like her for 45 years.
Pravdepodobne,vsechno nebylo,tak spatne na Nemecku,jak se nam ruzni popularni propagandisti snazi namluvit,nakonec Main Kampf je nejvice prodavanou knihou v Israelu.Nakonec,prvni oddili cernokosilacu v Italii,byli zide, nakonec,nekteri rabini tvrdi,ze fasismus byl kopii judaismu a spoluprace zionistu s nacisty, ma svou vlastni kapitolu-Havara agreement.

229693

10.10.2010 03:04

Historie fašistických plánů na vybudování jednotné Evropy

RE: Z jinych historickych pramenu dnes uz vime, co bylo pro Evropu pripraveno

Robert Nohejl 61.?.?.?

Svědectví mapy z roku 1941
Nic na světě se neděje náhodou, vše je připraveno předem, nevěříte?
Dnes, je svět opětně na pokraji války, pomineme slova generála israelské armády, Sulchan Aruchu, poradce Ariel Sherona, který řekl doslova, at dělají křestani, co chtějí tak se třetí světové valce nevyhnou.
Winston Churchill se vyjadřil v podobném duchu”Vy musíte rozumět, že tato válka není proti Adolfu Hitlerovi a Narodním socialistům,ale přímo proti německému národu. Otištěno, His Career in War and Peace, strana 145=Emrys Hughes,Wilston Churchill.
Nakonec, zjistíme, že hodně vlivných lidí ví pravdu, ale neřeknou to lidu, kde je nějaká evidence , tak ji zničí a nebo uzamknou v archivech, jako, například noviny y roku 1939,kde je projev polského maršála, jež by zcela změnil náhled na Hitlera a vůbec, druhou světovou válku.Polský maršal Rydz=Smigly v reportáži Daily Mail, August 6th,1939 řekl “Polsko chce válku s Německem a Německo se jí nemůže vyhnout i kdyby pro to dělali, co chtěli.” Rovněž prohlašoval,že do týdne, jeho husaři budou projíždět ulicemi Berlína, jak to dopadlo, všichni víme, ale nikdy jsme nevěděli začatky,kdo je vlastně za válku zotpovědný.

Angličané sami říkají, ” Když jdou věci špatně,není nic lepšího, než dobrá válka”.

Nakonec svým kolonialismem to světu dokázali.

Na počátku druhé světové války, kdy německá vojska prakticky bez vážného odporu postupovala na všech frontách a vojáci umírali na všech stranách a nikdo nevěděl, jak to vše zkončí,tak byli lidé, kteří věděli, co dělají a jak to zkončí.Vojáci, civilisti, všichni byli obětmi války, ačkoliv už předem bylo rozhodnuto, jak bude vypadat Evropa po zkončení války, nevěříte?

Zde je důkaz v mapě , jež byla vytisknuta v září 1941 a publikována pro veřejnost v roce 1942. Ponechám zbytek mé práce v anglickém originálu k posouzení čtenářům, jak se věci opravdu mají. Jen na okraj, nezapomente, že bylo na 60 milionů křestanů obětí této hry mocných tohoto světa a poučení do budoucna , prakticky žádné, svět dnes opět harasí zbraněmi a je na světě mnoho ohnisek, kde může třetí světová válka začít v několika minutach, při dnešní technologii.
http://sun-bin.blogspot.com/2006/09/outline-of-post-war-new-world-map-1941.html
Jeste jedna mapa a to k novemu usporadani sveta v ramci Jedne Svetove Vlady.
http;//strangemaps.files.worldpress.com/2008/08/worldtroop.gif
Tato mapa rika ,kde budou umistena cizi vojska na uzemi ruznych statu.Zde muzete najit,kdo bude v Ceske republice.
Mapa ma souvislost s artiklem OPERATION VAMPIRE KILLER 2000.
Vložený obrázek

229734

10.10.2010 05:16

Multikulturalizmus prospieva len jedinému etniku

Lide prestavaji verit mediim ,ktera jsou okupovana multikulturaristy.

Robert Nohejl 61.?.?.?

Dnes,uz najdem plno lidi,jez se zasadne nekouka na filmy Hollywoodu, nebot dopredu vedi zcenar,jen,jak film zacne,detektivka,vrchni komisar cernoch a jemu podrizeny beloh,druhy film,z pracovniho prostredi, neco,jako kdysi rusky film "Rodina Dzubiru",problemy konci s urovnanim vztahu kolem problemu v posteli mezi cernym a atraktivni blondynkou,treti film pro mladez,ten samy scenar skupiny mladych lidi,kde kamaradstvi mezi cernym a bilyma,primo"kvete'.Nejhorsi na tom je,ze tyto filmy neodpovidaji pravde,cerni, sami o sobe tyto filmy nemaji sami radi, to vsak nevadi Hollywoodu, zrejme by jim vadilo,cernoch s blondatou zidovkou a promitat to v Israelu, to by byla jina situace a zejmena promitat film v odpolednich hodinach,kdyz deti jsou doma ze skoly.
Takze,od filmove tvroby az po denni zpravodajstvi,cas obyvatel se sama cini immunni teto lzive propagande a mnozi radeji poslouchaji radio.
Distrust in U.S. Media Edges Up to Record High
Vložený obrázek
WASHINGTON, D.C. -- For the fourth straight year, the majority of Americans say they have little or no trust in the mass media to report the news fully, accurately, and fairly. The 57% who now say this is a record high by one percentage point.
Do jiste miry,toto muzem prisoudit ,ze take internet ma svuj vliv,kde si lide vyberou,co chteji cist a co chteji videt, na internetu rodice zablokuji porady jez nejsou vhodne pro deti a tady tedy Hollywoodska sodomie je neskodna, lide se cim dal tim vice uchyluji ke starym klasickycm filmum,ktere dnes maji vetsi kulturni hodnotu,nez dnesni brak na obrazovkach TV.Takze, multikulturarismus ma sve meze.Nakonec i v Israelu nepestuji multikulturarismus,doslova rikaji,ze to neni pro Israel,tak, tedy pro koho je to namahani v koser Hollywoodu?
Nakonec, Americane zacinaji se probouzet z mlzne demokracie a vydobitku svobody.
US to be watchful-Israel is the worst enemy of its friends
The case against Doxer makes little sense considering the fact that Akamai Technologies was co-founded by Daniel Lewin, a member if the Israeli “deep insertion” commando special unit, the Sayeret Matkal, also known as the General Command Reconnaissance Unit. The unit usually gathers intelligence deep within enemy territory. Lewin was a passenger on American Airline flight 11 and allegedly died when hijackers crashed the plane into the North Tower of the World Trade Center on September 11, 2001. Lewin was born in Denver but raised in Jerusalem. He also worked for IBM’s research laboratory in Haifa and studied at Haifa Technion in Haifa, Israel and his official record includes four years of service with the Israeli Defense Force.
Jak, je videt otazky pribyvaji,aniz by casem ubyvali a nemohou byt vteleny do nejakeho multikulturarismu,jsou oddelene ,Amerika & Israel a cinnost Israelcu na uzemi Spojenych Statu Americkych a jejich vliv ve zdelovacich prostredcich,bankovnictvi a administrative US vlady a Americany zacina zajimat,jak je to v Bilem Dome s kosher kuchyni, ta...

Automaticky kráceno

229735

GREENSPAN REPUBKUC-http://www.bamboo-delight.com/download/killthebestgentiles2.pdf
“Welcome To Obama’s Jewish America.” Celebrating the first-ever Jewish America Heritage Month event at the White House on May 27, 2010, Obama let it be known that Jews have “immeasurably enriched our national culture” and that “Jewish Americans have maintained their own unique identity.”
For in their refusal to enter the great “American Melting Pot, ” (a v Evrope take, concept which Jews themselves advanced so as to dilute a Gentile racial face in America), American Jewry remains distinctly pitted against the only force that could ever oppose their “unique identity” agenda, a White Christian power bloc.
Zide se sami chlubi,jak maji Ameriku ve svych rukach,to neni jen prohlaseni Arian Sharon,to lze slyset z mnoha stran i v projevu rabina Rabinovice v Madarsku, v Budapesti 12 unora ,v roce 1952,kde se honosi,ze vlastne pres Ameriku ovladaji cely svet.
my commentary last week 'Our Race Will Rule Undisputed Over The World' http://rense.com/general45/race.htm , it seems that this article shocked many Jews around the world.
Kdyz ovladaji,tak ,nesou i za sve ovladani i zotpovednost a zde je kamen urazu,mnozi,tak zvani zide to vidi ,jako navod na celosvetovy pogrom a se svymi obavami se nijak netaji, ackoliv jsou oznaceni,jako sebe nenavideni zide.
Nakonec,posudte sami z dodaneho materialu samotnych zidu:
I feel that it is OUR responsibility as Jews to alert the world to the dangers of Zionism.
Sincerely,
Rose Rabbinovich
rabbinovich@bluemail.ch
Former Zionist
Melbourne, Victoria,
Australia

Full Speech Of Rabbi Rabbinovitch Found
I had to go myself to: http://churchoftrueisrael.com/protocols/; I printed it and made 100 copies, and distributed them to ALL my friends and ALL members of ...
www.rense.com/general45/full.htm
The goal for which we have striven so concertedly for three thousand years is at last within our reach, and because its fulfillment is so apparent, it behooves us to increase our efforts and our caution tenfold. I can safely promise you that before ten years have passed, our race will take its rightful place in the world, with every Jew a king and every Gentile a slave
Sjednocenim Evropy jsme na ceste jedne svetove vlady,v jine reci,nam znamym internacionalismem,kde ,socialismus vyhraje na celem svete,staci zmenit jmena a lide zase sednou n a"lep" samovyvolenym radoby svetovladcum.Zmenit jmena,ale rezie a reziseri jsou stejni, vzdit udelali Ligu Narodu a potom Spojene Narody,vsechny deklarce, napsali zide, Alger Hiss,Molotov a nam dobre znamy Zorin
-------
Exodus 12:35-36 (CEV)
"The Israelites had already done what Moses had told them to do. They had gone to their Egyptian neighbors and asked for gold and silver and for clothes. The LORD had made the Egyptians friendly toward the people of Israel, and they gave them whatever they asked for. In this way they carried away the wealth of the Egyptians when they left Egypt."

229772

11.10.2010 04:25

Cesta ke třetí světové válce – Globálnímu bankovnímu kartelu zbývá do hry jedna karta

Ukazatele zmen v bezpecnosti sveta pred nuklearni valkou-mormoni

Robert Nohejl 59.?.?.?

Vložený obrázek

Shelter Price Military Model: $160,530,800 U.S. DollarsThe above "military grade" underground bunker can hold 2,000 people, up to 60 months worth of food, and has its underground power system. It also has its own air/water purification system and guaranteed to protect against nuclear, chemical and biological agents. The total cost is 160 million dollars (Source).
The Mormon Illuminati funded "City Creek Center" project, with a budget that could be as high as $8-10 billion, has very little investment going above ground (source). Probably staying pretty close its $300 million dollar initial budget. Which means that one of two things is going on:
1. Its a money laundering operation with a construction project as its front. In which case, some vigilant citizen could make millions of dollars by reporting it to the Internal Revenue Service (They pay a 10% finders fee on any uncollected income taxes).
2. The Mormon Illuminati have partnered with the Mormon Church to build an underground city for the coming apocalypse.
-------
Necht si kazdy udela usudek sam, Svycarsko uz ma roky zakon na budovani bunkru ,pro pripad valky, Israel je v plnem proudu, navi, v zahranici zide se snazi ziskat pozemky, tedy i misto-utociste, v Chile a v Australii-Tasmanie a jinde,dobre vedi,jak veci zacinaji, zejmena vedi a to dobre,co je bakteriologicka valka a rovnez badaji na tak zvane etnicke bombe,mimo svych 300 atomovych bomb a jineho.Amerika ma mnoho ruznych spolecnosti,ktere jsou priparaveni na svetovou katastrofu.
http://100777.com/node/613
I printed it and made 100 copies, and distributed them to ALL my friends and ALL members of my synagogue. I encouraged everyone to distribute them to as many friends as possible. Unless the stupid gentiles understand the Zionist agenda, we are marching blindly into WW3 as lemmings off the cliff.
Nakonec ,navod v anglictine,jak si vybudovat nuklearni bunkr pro sebe a svou rodinu,ne pro politiky a jejich poradce,ty,uz bunkry kazdy z nich maji,za Vase penize ,ovsem.
How To Build A Nuclear Bunker -
This site may harm your computer.
If you are worried about surviving a nuclear accident or attack, the bunker design below is specifically built to protect against radiation poisoning. ...
counterinsurgencylibrary.org/PV8xGcbr/

229773

12.10.2010 04:00

V Evropě končí sociální smír

Dobra,veci jsou spatne,ale,co to nadela,az dolar padne na kolena?

Robert Nohejl 61.?.?.?

http://beforeitsnews.com/story/205/111/Obama_Set_To_Flee_America_As_US_Dollar_Faces_50_Devaluation.html
Obama Set To Flee America As US Dollar Faces 50% Devaluation
Vložený obrázek
Osobne zastavam nazor,ze Ceska republika nemela vsupovat do Evropskeho Spolecenstvi, ze ,tak by v pripade spatnych hospodarskych pomeru lepe zdorovala zasahum zvenci, do jejich vnitrnich zalezitosti.Vsichni vime ,ze vyvolavanim strachu,z inflace a boje proti terrorismu,ktery je tvoren politickymi terroristy ma obcana a cele staty nahnad do "bezpecnostniho kose", to je jedne svetove vlady s procesem vzdat se svych svobod a plne se odevzdat do rukou ELITY, jez se nijak netaji svymi plany, kdo bud esedet v kreslech nejvysich, uz ani nemusime hledat, spise,sledovat,jak kolaboranti bojuji o sva k pristi kresla v tom nastolenem, "novem raji".
Kdo, nebojuje o svou svobodu,tak si ji nezaslouzi!
Prikladem z poslednich dnu,je nelichotiva poznamka komentatora Ricardo Sanchez, jez byl okamzite zbaven sveho mista a hlavn epod cim natlakem.
The way Ricardo Sanchez has been fired and treated by the media after getting fired, proves his point that Jewish people have a huge amount of power in the media and entertainment today. Everyone is scared to defend him.
Takze,financni krise ,bude i politickou krisi a nekde i nabozenskou a i rasovou,padnely v ramci udalosti zakon, otevrou se dvere nasili vseho druhu, mnozi si pujdou vyridit i osobni ucty, jak tomu bylo i v minulosti.Pri teto prilezitosti nezapomenme na plany spojit tri staty, Kanadu,USA a Mexiko s jednou menou ameriko, jejiz podobu jsme jiz drive otiskli na strankach Zvedavce.Doposavad v minulosti,kazda hospodarska krise vedla k valce, Anglie nemohla vystat hospodarske uspechy Nemecka, to je nezmenitelny fakt, proto Churchil prohlasil,ze valka neni proti Hitlerovi,ale,proti nemeckemu obcanstvu.
A grim report prepared for Prime Minister Putin by Russian Ministry of Finance experts warns today that the United States is expected to be ordered by its G-20 counterparts at its October 21-23 meeting in South Korea to devalue the US Dollar by no less than 50% in order to stave off what is widely believed to be an imminent collapse of the World’s economic system.
Rescue Plan for Planet Earth. There is no salvation for civilization, or even the human race, other than the creation of a world government." ~ Albert Einstein

229848

12.10.2010 06:53

Cesta ke třetí světové válce – Globálnímu bankovnímu kartelu zbývá do hry jedna karta

Zauvazujme ,jakou valku vlastne chteji a co udela strach z valky s obcany.

Robert Nohejl 61.?.?.?

http://www.marketoracle.co.uk/Article5160.html
America is gearing for total war, feeding its military machine and may starve people unaligned with the Pentagon, if necessary, as it does other nations. The people have no political candidates and options remaining to stop the bloodbath they are conducting in the Middle East , not to mention the worldwide dislocations produced from their hegemonic megalomania and lawless rogues on Wall Street. The Beast grows in destructive capacity when sensing death approaching. But this bloodbath and these actions may return to America in the forms of Marshall Law, mass hunger, crushed revolts and civil war - as they are returning now in forms of economic disintegration.
Valka ma vzdy konekce do svetovych bank, vetsinu velkych vydelku jsou vzdy z valky, ale posudte samy, proc by banky v tomto stadiu hospodarstvi mela zajem na celosvetovem konfliktu,jez by mohl zkoncit nuklearni valkou,kdyz domaci, lokalni valky jsou rovnez vydelecne a navic, nasi zkorumplovani politici nas ,co by narod,uvedli do velkych hospodarskych dluhu,kde nase dedi ,deti a jejich deti budou stale zadluzeny a prakticky jsou diky politikum,financnimi otroky svetovych bank,kteri budou delat pro banky od rana do vecera za par mizernych sestaku a budou bankama manipulovany pres zdravotnictvi,az k osobnimu vlastnictvi.Nakonec,prikladem ,noveho otrokarstvi je vojenska ucast mnoha zemi byvale Varsavske smlouvy v boji, proti, cemukoliv,ted tedy v boji proti Iraku,Afganistanu,v Jugoslavii a tak se muzete sami sobe zeptat, pokud mi neverite ,co Vam osobne udelal Afganistan?
Byli jste bombardovany afganskym,irackym a priste,iranskym letectvem?
Takze i Vas zivotni standart plati zoldnere-najemne vojaky za zold k vrazdam ,kdekoliv ve svete a kdyz "neuposlechnete" tak,jini zoldneri z jine zeme budou poslany k Vam,proc jinak byste neposilali sve zoldnere do valky do ktere Vam absolutne nic neni a Vy ji musite platit, kdyz vydelek z ni,jde do banky.
Vice, jak 80% afganskeho heroinu jde do Evropy a tak se znova zeptejte ,kde jsou ulozeny ty billiony dolaru z tohoto opioveho obchodu?
Jestlize, hospodarstvi trpi,zemedelci nemohou prezit, roste celkova nezamestnanost,lide jsou vyhaneni ze svych zadluzenych domovu,stat je stale v minusovem hospodareni, ale, podporuje tak zvane "padle " banky, tak,jaky zpusob elita sveta pouzije ke kontrolovani mass?
Uz,ted se mluvi, jako jedeno z mnoha opatreni,snizeni porodnosti,omezeni poctu v rodinach,sterilisace zen, dokonce i sodomisace dospivajici mladeze,sex se zviraty a jina opatreni, jedno z nich,zbavovani se neuzitecnych jedliku- rebelu, revolucionaru a jinych a navic nove zakony,dobrovolna smrt, legalisovani potratu a mnoho jineho.Lokalni valky a valku uvnitr ruznych zemi a i samotnych Spojenych Statech Americkych.
Attack on children's cartoon sex guide | 100777.com
29 Sep 2003 ... Child sex book given out at U.N. summit A UNICEF-funded book being passed out ... in sexual activities with other minors and with homosexuals and animals. ... Sex advice agency gives 11-year-olds free condom Children as y...

Automaticky kráceno

229851

13.10.2010 05:46

Proč USA začaly novou finanční světovou válku – a jak zbytek světa provede protiúder

USA nezacne financni valku,ale ,zlodeji-DERIVATIVES ji vedou.

Robert Nohejl 59.?.?.?

Elektronicka posta, elektronicke bankovnictvi a jine dalo zlodejum,smelinarum,gansterum, i obchodnikum moznost se technicky zmocnit enormiho bohatstvi, ti,ted povedou valku,aby se vyhnuli spravedlnosti,aby sve penize,takto neviditelne nabite zlegalisovali a tim i jejich majetky, ti se neboji legalnich soudu,tam se vse ututla uplatky,ale, boji se soudu lidu,az vse vyjde napovrch,kdo vsechno si nahrabal pomoci, tak zvaneho obchodu-kriminality.V cirkulaci financnictvi v elektronickem provedeni litaji mozna triliony neexistujicich penez,ktere sikovny zlodej prevede v penize prave, tak,jak banky delaji penize ze vzduchu a na ne uctuji procenta.
WHEREAS, Jewish organized crime (Squids) has subverted the national financial system through the Federal Reserve system, corrupt banking practices and a financial services industry which was allowed to create 1,000,000,000,000,000 (1 quadrillion) in derivatives,
Manipulovani s cisly, jako skutecnymi penezy nahnalo svet do teto krise a doslova znici americky narod, kde mnozi schudnou,ale nekteri enorme zbohatnou,je znamo ,ze 300 nejbohatsich rodin vlastni v majetku pomalu 70% veskereho prirodniho bohatstvi,zatimco 30% lidi, tedy 6.5 billionu ohospodaruje zbytek, obcan do statni pokladny plati pravymi penezy 50% dane ,zatimco majitele dolu neplati vubec a nebo velmi malo, zbylych poplatku uvalenych statem na obcanech se doplnuje statni rozpocet,aby stat mohl fungovat, o to vsak nestoji,tak zvani zastupci lidu,kteri jsou na vyplatni listine velkych monopolu,kteri ,prakticky ovladaji spolecnost a jejich vliv jsme mohli poznat v ockovani proti chripce a jinym.Dnesni prumyslove carteli-spolecnosti maji vliv i v nejvyssich organech sveta ,jakozto i ve spojenych Narodech a tak neni divu,ze v utahovani opasku k nahrade ukradeneho nam UN ochotne poradi,jak vyresit krisove situace."Usetrete na hube"ala pomoc expertu.
August 4th, 2010 8:04 pm MT
The world would be better off, the UN Food and Agriculture Organization (UNFAO) claims, if people would raise and eat more insects, according to new reports on August 2, 2010. Apparently, the small size of insects makes them more efficient than the larger animals currently under domestication around the world.

Jak rika muj znamy,nic na takove zlodeje a jejich pomahace neplati, nez jim zlamat ruce a nohy,aby si na zbytek zivota pamatovali, co za kriminalitu delali na ukor spolecnosti, aby jejich zkriplovateni bylo dennodenni pripominkou, jinak,vse ostatni se mine ucinkem na ganstery jen gansterske methody, kdyz ne ,budou krast dal ,do posledniho dolaru.

229911

14.10.2010 04:31

„Měnová válka“ nemá vítěze

Ale ma a brzo nam daji znat,kdo vyhral, uz ted jsou naznaky,kdo se nakapsoval.

Robert Nohejl 59.?.?.?

Pro jedny lidi mizerie,pro druhe obdobi "zlateho telete".Do budoucnosti,ti,co jim malo zustalo,tak, jeste o to malo prijdou,ti,co jsou enorme bohati,jeste vic zbohatnou,toto je o jednotlivcich a nebo velkych spolecnostech, jez sve nahrabane bohatstvi dokazou ochranit,jen si vzpomente na druhou svetovou valku,jake byly cile v Nemecku na bombardovani,co byl americky majetek,tak zadna trefa, ten zustal bez skrabnuti, proc myslite,ze nebomabardovali Auchwitz,cili,provoz na synthetickou gumu,jez byla pobockou americkeho kartelu?
Kdyby zbombadovali chemickou tovarnu na benzin,tak zkoncila valka o dva roky driv.
Vlady jsou zadluzene a presto bankam poskytnou pomocnou pujcku,ackoliv banky si tisknou penize dnem a noci za cenu papiru a inkoustu, to je ukazatel, ze na mene mnozi zbohanou do trilionu dolaru,co by jednotlivec ,zatimco masa lidi se zadluzi na na jednu generaci,ale na nekolik generaci dopredu a nebo s procenty,uroky,uz z otroctvi nikdy nevyjdou,cili svet se vradi do otrockeho stredoveku v modernim pojeti rizeni.Zde je jen jedna konkurence a tou je Cina, jadro komunistickeho vedeni neni naruseno patou kolonou a proto i jedinci Ciny bohatnou a na seznamu nejbohatsich lidi se zacinaji vyrovnavat s "vyvolenymi".
Za Clintona,Cina malem koupila nejvetsi pristav v Americe,ale, Cina,koupila Panamsky pruplav, dnes,Cina projevuje zajem v ramci volneho obchodu o nakup americkych uranovych dolu,dokonce chce koupit texasky olej a zemni plyn, tudiz, "Amerika" si zacina stezovat na cinskou expanzi,ve zkutecnosti se boji "americka"pata kolona,ze bude postupne vyvlastnena ze sveho bohatstvi Cinou, tudiz,provokace ai spoluprace,povede k ruzne politicke propagande "useknutych rukou Belgickych deti" a nebo, "vrazdeni deti v inkubatorech" a nebo" k vyrobe zbrani hromadneho niceni",coz se osvetcilo proti Saddam Hussejnovi, jenze na takovy "spek", Cina neskace.Cinsky predstavitele nedavaji na sobe znat emoce,maji stejny usmev a zdrzenlive chovani, jedna maska pro vsechny prilezitosti a s tim si "jakoby Americane" nevedi rady.
http://sfawbn.com/news/?p=2285
HOUSTON — State-owned Chinese energy giant CNOOC is buying a multibillion-dollar stake in 600,000 acres of South Texas oil and gas fields, potentially testing the political waters for further expansion into U.S. energy reserves
Rozdeleni sveta na vychod a zapad oblbovalo obyvatelstvo z obou casti taboru,ale ted,je tu treti partner, navic, jak zapad,tak vychod,mel v popredi stejne hrace ,ze stejne rodinyW. Wilson, F. D. Roosevelt (Rosenfeld), H. Truman (Salomon Treumann), N. Chruščov (Salomon Pearlmuter), L. Brežněv, J. Andropov (Lieberman), M. S. Gorbačov (Kohn), B. Jelcin (Elzmann), ale,ti nejsou zastoupeni v Cine a to je ten nejhlavnejsi problem,tam neni kontrola,tam neni zlaty dul pro elitu sveta a neco jim naridit,pri vlastneni tolika atomovych bomb a jineho,to je o presdrzku!!
Navic,ve vesmiru dokazuji,ze dohonili zpozdeni a menici se drahy cinskych druzic dokazuji,prevahy nad moznym nepritelem, tak,jak ridici bezpilotni letouny delaji docela prijemnou valku, zatim.

229966

15.10.2010 04:36

Záchrana chilských horníků – reality show v přímém přenosu

Prvni zpravy o stastnem zachraneni horniku,konci, kolik to vse bude stat?

Robert Nohejl 59.?.?.?

V rozhlasovem vysilani BBC se odhaduje mezi 10-20 miliony dolaru,coz ,s prispenim nekolika statu a casti hrazene vsemi TV staniceni a pokracovanim ,napsani knihy,60 minut program a jine, by spise mohlo dat vydelek nez prodelek,kdyz se zamyslime ,ze dve minuty programu si TV uctuje 5-10 tisic dolaru,zde bezel programvice jak 24 hodin.Dulezite na tom vsem je,ze s pomoci nejlepsi vrtne techniky a s odbornikem,jez svyma zkusenostma odhadl,zda nedojde pri zachranych akcich k dalsi katastrofe nakonec lidsky duvtip zvitezil i tak to byla riskantni akce, ti,jez jeli k hornikum dolu, rovnez riskovali svuj zivot, jako tech 33 horniku,nikdo nevedel,zda otes, zemetreseni se neprojevi znova a nebo narusena hornina neprovede neco nepredvidaneho.Vzpominam,jak na Srbsku zachranovali jeskynare a tenkrate to stalo vic jak milion korun dostat jednoho zpet na povrch a s pouzitim kysliku doslo pomalu k dalsi havarii,kdyz se lana vznitila vlivem kysliku, tady je videt,jak riskantni akce to je,nekoho dostat zpet z 700 metrove hloubky v mistech,jako poust,kde vse neni po ruce,jak by bylo potreba.Osudem horniku,prakticky zili vsichni Chilane i se svym presidentem a jeho manzelkou,vsichni si jiste oddechli,ze zachranne akce zkoncily uspechem,bez problemu,ted,vsak nastoupi cesta zakona a s tim armada pravniku a to jiste bude jiny tanec,tady se projevi "zlaty dul" a urcite vyvinou na horniky tlak,dostat je na jejich cestu-obchod, v pravnim rizeni, kde nenadale zemetreseni jez vedlo malem ke katastrofe se mozna stane velkym podnikem, mozna,ze dul se zavre,zkrachuje a dalsi lide prijdou o zamestnani,ktere je nebezpecne,kdekoliv na svete a nekonciv atak stastne,jako v Chile.
Takze,pockejme,co z toho udelaji media a armada pravniku a vselijakych odborniku, na to urcite nemyslelo tech 33 horniku, celicich nejistote a mozne smrti, tam v nejistych hodinach si byli vsichni rovni a mnozi z nich se urcite psychicky zmeni,mnozi z nich se uz nevrati k hornickemu povolani,dotyk smrti zmeni lidi v mnoha smerech,nam nezbyva,nez jim a vsem tem jez se podileli na zachrane,jen blahoprat ke stastnemu konci, jakozto i dulni spolecnosti,ze nebyly ztraty na zivotech.
Jen, v primem rozhlasovem zaberu, jsme slyseli rodinne prislusniky nejstarsiho z horniku,je muz je 63 roku,jez byl vytazen z klece, do rukou rodiny, ktera prohlasila, ze jej uz do dolu nepusti,tomu se teda da verit,ze se tak stane, to co prozil on a jeho cekajici rodina, jakozto u mnoha ostatnich modlicich se prislusniku rodin, za zachranu.

230013

16.10.2010 03:13

Bernanke uvažuje o „jaderné“ možnosti

Spekulace s dolarem stejne zkonci at se snazi jakkoliv katastrofu odvratit.

Robert Nohejl 59.?.?.?

Samozrejme,ze odvraceni,pozdrzeni katastrofy se nedela pro nas,ale hlavne, ti co se nakapsovali na vsech stranach a nebylo to malo, jim,jde hlavne,aby hlavy nepadali, jak za francouske revoluce, kdy naskrobene limecky sly na spalek.
$2 Trillion False Flag At US Treasury
The Fed's Furtive Filching

$2,000,000,000,000.00 dollars has been stolen from the US Treasury!! What happened? Who did it? Did they get away with it?
The answers: A 'false flag' event, the Federal Reserve, and yes.
The theft was planned.
Ryba smrdi od hlavy,ze ano, takze "Federalni bankou " muzou zacit,jen,aby se neobevil clanek,ze se jedna o antisemitismus.Po pravde receno v USA neni jediny clovek,ktery by s plnou zotpovednosti rekl,kolik se vlastne ukradlo,kolik je to trilionu dolaru a jestli tam je jeste neco,co se neukradlo,proste nasi ceskou reci bychom mohli rici,ze tunelari vytunelovali tunelare,tak je to zcela srozumitelen,ale nezoufejte,naprava se cini,coz velmi dobre zobrazili na rense.com.
US Government 'hiding true amount of debt'
By Gregory Bresiger September 20, 2010 9:09AM From: NewsCore
THE actual figure of the US' national debt is much higher than the official sum of $US13.4 trillion ($14.3 trillion) given by the Congressional Budget Office, according to analysts cited on Sunday by the New York Post.
Vložený obrázek
Tistenim penez,nicim nepodlozene, ma za ucel, aby zlodeji meli dostatek casu se ztratit a tak uniknout zotpovednosti,tou zlodejnou je cela svetova elita, zde jde o obchod ,kde chteji prodat nekomu i dluhy a i zmizele triliony,jenom z neexistujicich dolaru stale pobiraji procenta,takze,koryto nesmi vyschnout.
Instead of returning any money back to the Treasury, they are exchanging the garbage for Treasuries. Thus, the Fed's balance sheet will remain in the $2,000,000,000,000.00 range and they have effectively pulled off the most successful heist in history. And to make it worse, we are going to have to pay them interest on the looted Treasuries!
Mr Kotlikoff says the debt is actually $US200 trillion.

230078

16.10.2010 06:43

Cesta ke třetí světové válce – Globálnímu bankovnímu kartelu zbývá do hry jedna karta

V te svetove hre ma svoje misto i tak zvana americka karta v rukach, cich rukach?

Robert Nohejl 59.?.?.?

Vložený obrázek
JE TO PODVRCH A NEBO ZKUTECNOST ,O NICHZ NEMAME ZDANI,CO SE DEJE VE SVETOVEM POZADI,JEDNO JE JASNE ,DOLAR JDE DO KOLEN A NASLEDKY?

http://theintelhub.com/2010/05/24/russian-un-troops-confirmed/#respond
AS OF TONIGHT MAY 24, 2010……..We here at SENTINEL COMMAND have been able to actually CONFIRM this report to be true, by means of an On-The-Ground

This is extremely important INTEL because there have been reports that U.S. Secretary Napolitano had previously requested 3 to 4 brigades of troops from the Russian government to specifically assist in the quelling of domestic civil unrest by U.S. Citizens. This was done by the Obama Administration

Verte neverte ,ale ,zajimave jsou prispevky americkych cetnaru,jmena neuvadim,ovsem.
-------
June 11, 2010 at 7:28 pm Russian troops reported marching after midnight outside Fort Hays, Kansas. Over 400 Russian train engineers were trained in Florida. I watched one going unbelievably fast through Montana at 2 am. The reason for so many train derailments lately? Russian missile in off-limits Yellowstone Park… but may have been sanitized. Clinton’s “Treaty on Open Skies” still allowing Russian pilots all over the place in the US… some have been tracked and confirmed. Near Mist, Oregon, an area with a heavy Russian population, are seven underground crematoriums calibrated to cremate up to 84,000 a day. Runs off a gas reserve not tapped in 17 years. Over 160 post office with second-story mezzanine rooms have trap doors and were built breaking fire codes in all fifty states, indicating foreign construction
-------
June 15, 2010 at 1:09 pm
There are 19,000 United Nations Organization Troops in Fort Polk Louisiana,
French and Pakastani, 2 Battalions of Russian soldiers, on war footing
according to an insider of that compound who told his parents, who also
says this same compound has VAST underground facilities storing equipment
and other materiel.
-Boatloads of UN & Russian Troops Arrive on U.S. Soil
-----
May 20, 2010-Vyzva ke ctenarum o dalsi informace-
This report is confirmed, however we are requesting that anyone in the area or vicinity in and around San Diego, CA that is willing to investigate and film contact us immediately at contacts@theintelhub.com.
JE TO "kachna" a nebo pravdiva zkutecnost?
The Moscow Report: Napolitano’s Request for Brigades of Russian Troops
Blue Battle Flag

Robert Jones – This is the report on the briefing given to the political and military leaders of the Russian government January 28, 2010 by a retired flag officer of the US Army in reference to Lt. Gen. Steven Blum Deputy commander NORTHCOM’s request for 3 – 4 Brigades of Russian troops pursuint to an agreement between the US and Russia I refered to on the thread Striking Matches.

■Unknown amout of UN & Russian Troops Arrive on U.S. Soil
Latest Intel: Russian Troops in U.S. « Don't hate me because I'm right. says:
June 6, 2010 at 11:21 am
[...] http://theintelhub.com/2010/05/24/...

Automaticky kráceno

230081

16.10.2010 11:59

Cesta ke třetí světové válce – Globálnímu bankovnímu kartelu zbývá do hry jedna karta

RE: Zauvazujme ,jakou valku vlastne chteji a co udela strach z valky s obcany.

Robert Nohejl 59.?.?.?

Prectete si toto:This is extremely important INTEL because there have been reports that U.S. Secretary Napolitano had previously requested 3 to 4 brigades of troops from the Russian government to specifically assist in the quelling of domestic civil unrest by U.S. Citizens. This was done by the Obama Administration
Vypada to jako novinarska "kachna", ale,kdo vi.Kazdopadne ,jini,uz predem tuto moznost predvidali.
Vložený obrázek
N a,teto lince se doctete podrobnosti,jinymi slovy,jak prohlasil kdysi premier Anglie, Disisrali,ze svet je rizen zcela jinymi lidmi,nez ty ,co denne vidime.
http://www.freerepublic.com/focus/f-bloggers/2521114/posts
Every now and then, friendly foreign troops come to the US to use some of our training facilities, like NTC. We also move foreign vehicles used by US OPFOR troops around once in a while as well. When either of these happens, the so-called “patriot community” goes nuts, yelling about the balloon going up, imminent UN control and “marshall law”; we also get blurry photos of so-called internment camps and the occasional reports where someone claims to have seen long lines of white boxcars with wrist shackles bolted to the walls.
Vložený obrázek
V minulych dnech byly kanadsko-americke rozhovory ,kde se projednavala otazka vzajemne pomoci,kdyby oddily USA nestacili v boji proti "vzbourencum", zda by Kanada napomohla k "udrzeni poradku", jak je videt, bezpecnost USA v ramci dolaroveho hospodarstvi se muze dostat do velkych obcansko-armadnich problemu a tak i UN by mohlo byt zapojeno v ramci jedne svetove vlady.
The More disturbing INTEL that has hit the wire in the past couple of days is the report of large numbers of foreign troops arriving at a large naval base in San Diego, California. This report came at dusk on Wednesday May 19, 2010.

U.S. Navy vessels were spotted unloading extremely large numbers of UN and Russian troops and Equipment. They disembarked the vessels as it was still light out in plain sight. Mostly Russian troops.
Nakolik muzem takove zprave verit i kdyz je v mnoha internetovych strankach?
Confirmed: Russian & Foreign Troops Ordered Into U.S. :
24 May 2010 ... Confirmed: Russian & Foreign Troops Ordered Into U.S. | USAHM News | The Media Hitman Has Arrived. Classified Information, and a Conspiracy? ...
theintelhub.com/2010/05/24/russian-un-troops-confirmed/

230098

17.10.2010 04:14

Cesta ke třetí světové válce – Globálnímu bankovnímu kartelu zbývá do hry jedna karta

RE: Zauvazujme,jakou valku vlastne chteji a co udela strach z valky s obcany.

Robert Nohejl 59.?.?.?

To mate tezke s temi preklady,ja s tim mam zkusenosti,volny preklad mne zavedl k tomu,ze okamzite na mne skocila skupina ctenaru,kteri se do mne pustili,ze preklad neni spravny,nebot, ja jsem sledoval dat ctenari celkovou myslenku clanku i s tim ,co je mezi radky, takze,ted i jako dukazu davam,vkladam anglicke texty, tohle bohuzel neodstranime.Jasne je to,ze v dnesnich vterinovych medii-zdelovacich prostredku, schytame par dobrych zprav a ovsem i propagandu a "kachny", ale,nakonec,dlouhodobou znalosti a vlastni studii se pozvolna stanem imunni proti propagande, mne jenom zarazi,ze mnoho ctenaru poslalo na toto tema sve pripominky do jejich internetovych novin, coz mn etrochu mate a jsem vazne na rozpacich verit a nebo ne,nebot jednim casem jsem obdrzel fotografie depa- parku, kde bylo na stovky aut,autobusu,sanitek a jineho, vse bile natrene a s velkym oznacenim UN,co by, pripravu k akci.Takze,vsichni nasi ctenari Zvedavce ,pokud narazi na podobne informace, at je zverejni,at mame prehled a dostanem znalost,co je na veci pravda, to je ted v tech elektronickych zdelovacich prostredcich opravdu vzacne "koreni".
Nakonec mala poznamka,coz ,opet v anglictine,asi moc ctenaru nevi.
*The deal signed by Russian President Vladimir Putin and the leaders of 19 Nato countries, establishes a new Nato-Russia council giving Moscow an equal voice on a range of issues such as counter-terrorism, peacekeeping and arms control.
Now, I know foreign troops come to the USA all the time for training, exercises etc. I don't like the idea that it is the Russians we are letting in for such things, but I doubt anything dubious is going on.
Je znama vec,ze pred par roky skupina americkych vojaku byla na spolecnych manevrech v Rusku,kde proti nim protestovali mistni lide, kteri v tom videli ohrozeni Ruska. Anglicka cast rika zhruba,ze NATO poskytlo presidentovi Putinovi pravo se zucastnit s natem v boji proti terrorismu,udrzovani miru, a kontroli zbrojeni.Navic, zde rikaji,ze maji oboustrane konekce v urcitych vecech.Takze,cekejme,jak se udalosti vyvinou a budeli neco noveho,"kachna " a nebo pravda, tak ji tady zverejnime pro zajem a prehled veci a o to tu prave jde, byt informovan!

230144

18.10.2010 04:20

Cesta ke třetí světové válce – Globálnímu bankovnímu kartelu zbývá do hry jedna karta

RE: Zauvazujme,jakou valku vlastne chteji a co udela strach z valky s obcany.

Robert Nohejl 59.?.?.?

Dnes ,ma americka armada pres 800 zakladen a vlastne ,uzemim je vetsi nez bylo rimske imperium.
Lessons From Rome
Roman bases at empire's peak (AD 117): 37
British bases at empire's peak (1898): 36
US military sites overseas (2007): 761

In Germany: 268
In Japan: 124
In South Korea: 87
Number that the Pentagon defines as "medium" or "large" (worth at least $888 million): 30
Number of foreign countries/territories that host US bases: 39
Total US sites, foreign and domestic: 5,429

Military Architecture
Total Pentagon "facilities": 545,714
Percentage of total on foreign soil: 19
Number on foreign soil: 102,376
Buildings: 52,962
Roads, bridges, weapons ranges, etc.: 39,648
Overseas facilities' "replacement cost": $119 billion

Priorities, Priorities
Estimated worldwide defense spending: $1.2 trillion
US share of the total: 49 percent
Federal defense spending (FY '08): $587 billion
Federal education spending (FY '08): $62 billion
Federal Social Security spending (FY '08): $5 billion
Bush budget request to train and equip foreign militaries (FY '08): $4.5 billion
Overall US spending for tsunami relief: $656 million

Figures don't include bases in Iraq and Afghanistan; "facilities" include buildings, structures, roads, bridges, ranges, and plants; "sites" may include bases, hospitals, schools, and depots.
The Pentagon does not acknowledge all of its bases.
http://search.conduit.com/?SearchSource=10&ctid=CT2642709
Dalsi ukazka je mapa postupneho budovani zakladem po celem svete.
http://motherjones.com/military-maps

Vložený obrázek

Podle teto mapy i kdyz par roku zpet muzem poznat,jak postupne,pod jakoukoliv propagandou dochazi obkliceni Ciny a Ruska,je to priprava k pristi valce s nejvyhodnejsimi posicemi,jak, rika byvaly president Bush, preventivnimu uderu, ktery sam se uchylil do Chile,kde ma vice jak 1000 akru pozemku, jen sam pro sebe a hlavne,ven z USA.
Na dolejni strane muzete posouvat ukazatel,ktery Vam ukaze postupne rozlezani "americkych"vojenskych sil po svete,zde je si treba uvedomit,kdo ma hlavni slovo v americke vlade.
"We've been fighting a war for the past 18 months, which is the harbinger of World War III. The world is going to fight, whether they like it or not, I'm sure. Sept. 11 was a watershed event, and things will never be the same. The battle lines have been drawn.'' Ra'anan Gissin, a senior adviser to Israeli Prime Minister Ariel Sharon Arizona Daily Star (April 27, 2002)

Vložený obrázek

230187

18.10.2010 07:45

Mexiko – „zkrachovalý“ stát

To neni jen Mexiko, Mexiko je jako jeden maly priklad z mnoha zemi.

Robert Nohejl 59.?.?.?

Zkuste si rici,ve kterem state byste chteli zit, kde je pokoj,neni korupce, je tam spravedlnost,lide se neokradaji a banky nemaji nad lidmi moc, nejsou tam nadnarodni spolecnosti mafianskeho tipu a podobne.
Prakticky, mne cely svet pripada,jako smecka hladovych psu, ktera se jednoho dne cela,pusti sama do sebe, jen ceka na prilezitost a pisknuti.Mimo financni krachy mame moralni,coz jde ruka v ruce,jedni nemaji co jist a druzi jedi ze zlatych taliru, jedni nemaji kam hlavu ulozit na noc a druzi speji v mnoha loznicovych palacich, jedni ,co nam kazi ,abychop pridali pracovniho usili,sami nikdy poradne nepracovali,jedni co zdrazuji vstupne na universitu na ceste za vzdelanim ,sami,vystudovali za statni penize a zdarma,jedni co se honoci delnickymi tituli a nebo ,tak zvanou politickou peci o obyvatelstvo,tak sami nemaji s delniky a obycejnymi lidmi naprosto nic spolecneho,vsichni jsou advokati,vystudovany v pravech,jez urcuji, neskutecne- enormni ceny, za sve sluzby ,jez si sami financne ohodnotili, proste mnoho hladovych,ale,pozor,oni hladovy nejsou,jen stale chteji vic na tu hromadu,co maji a vysledek je videt v mnoha statech sveta.Mexiko zapasi s dragama as dragovou valkou,tak to na prvni pohled vypada, na druhou stranu v Afganistanu hlidaji opiova pole a vedou opiovou valku proti Talibanu,ktery malem vsechna opiova-makova pole znicil, takze si pripomenme tak zvany "Zlaty trojuhelnik", ktery vedli "vzbourenci" dnes o nich nic neslysime,nebot svuj obchod predali do spravnych rukou, tak,jak by meli ucinit v Mexiku a opet bychom nic o nich neslyseli, jen proste predat obchod vedouci konkurenci,tedy silnejsimu, tam,policie a vojsko chyta mele ryby, zatimco na velkou se nikdo neodvazi se ani podivat.Jen si vzpomente z historie o opiove valce v Cine, kdo dostal konrolu nad timto obchodem,ze pozdeji britskou kralovnou byl povysen do rytirskeho stavu.V te dobe do Ciny prisla vojska ucinit "poradek" a byli to Britove,Americani,Irove.
Cinsky cisar,jez trestal tento obchod se musel vzdat kontroli nad opiem nebo mu rozsrileji palac.
First Opium War,[nb 2] was fought between the United Kingdom of Great Britain and Ireland and the Qing Dynasty of China,
He took over in March of 1839 and within two months, absolutely invulnerable to bribery and corruption, he had taken action against Chinese merchants and Western traders and shut down all the traffic in opium. He destroyed all the existing stores of opium and, victorious in his war against opium, he composed a letter to Queen Victoria of England requesting that the British cease all opium trade.
who accused Palmerston of hoisting the British flag "to protect an infamous contraband traffic." The same outrage was expressed in the pulpit and the press, in America and England, thereby encouraging Russell & Company and most other American businesses to pull out of the opium trade.

Warren Delano returned to America rich, and in 1851 settled in Newburgh, N.Y. There he eventually gave his daughter Sara in marriage to a wellborn neighbor, James Roosevelt, the father of Franklin Roosevelt. ...

Automaticky kráceno

230189

19.10.2010 05:59

Mexiko – „zkrachovalý“ stát

Nove tisicleti, je tisiciletim narkotik, drag na predpis a koupe v ulici.

Robert Nohejl 61.?.?.?

Ted, zacinaji nekteri byrokrati poznavat,ze se neco spatneho deje,ze totiz dragy zacinaji globalne pracovat na lidske populaci,bud nezakonne z ulice a nebo na predpis od doktora, neni uz vubec ridke vysetrovani,ze dragy maji deti i v narodnich skolach, v rodinach se uz deti priotravili dragama rodicu, proste,svet "pojede na dragach".Jedny dragy,aby mladez neprisla do jineho stavu,druhe dragy,aby potratily pokud, uz jsou v jinem stavu, dragy na depresy, dragy na vsechno,treba,kdyz jdete na disko,bez drag,se mladez uz nemuze pobavit.Zda se mi,ze clovek,jako takovy se stava vlastni obeti diky lenosti myslet a s tim souvisejici hlouposti,kde je tak vytrubovan inteligence, v politickych stranach a nebo expertu na zivot a nebo filosofu, nevim!Z mnohych skol vychazi silenci na dragach, nebo na dragach zcela zavislych,nez normalni mladez,policie si nevi rady,bitky na noze, poulicni bitky nejsou vzacnosti.
http://www.kawther.info/wpr/2010/10/18/organized-crime-has-ballooned-to-global-proportions
Organized Crime has Ballooned to Global Proportions
During a press conference held at the UN office in Vienna, Yury Fedotov stated that the drug trafficking continues to be the most lucrative line of business for criminals. As UNODC reported in its 2010 transnational organized crime threat assessment, Cocaine trafficked from the Andean region to North America and Europe is worth $72 billion annually, and Heroin trafficked from Afghanistan to Europe has a street value of $33 billion.
Reseni nemoralnosti,je nahrazeno financni nemoralnostiA drug addict has become the first man in Britain to take part in a controversial project which saw him get cash to be sterilised.
She watched the children struggle with the addiction passed on to them by their mother.
"I got very angry about the damage that these drugs do to these children," she said on the programme.
Vložený obrázekBezmocnost byrokratu, na svetove problemy,prijmem jeste vetsi pocet byrokratu do vsemoznych kancelari,na nic a na vsechno.
V Sjednocenych Arabskych Statech soud uznal,ze muz -manzel muze fysicky potrestat zenu a dite,pokud jim neudela viditelne zraneni, to je dnes,pro krestansky svet kriminalni precin,ktery by mohl ohrozit elitu sveta v dnesnim a budoucim ovladani dalsi generace a obchod s dragama by tim znacne utrpel, jak by k tomu prisli vsichni ti experti na "vedeni rodin".
Islamic court in the United Arab Emirates has ruled.
The astonishing legal ruling gives all husbands and fathers in the ultra-rich Gulf state the 'right to discipline' female family members if they have first attempted reconciliation.

Jedini,kdo maji budoucnost do pristich dnu ,jsou ty zaostaly zeme,zeme tretiho sveta,zatimco moderni a pokrokovez eme plne demokracie a svobody na ty hodnoty vyhynou.
Nasi vnukove a pravnuci budou "zambi"zcela zavisly na dragach, jez zotroci celou krestanskou civilisaci, pod vedenim "Sassoonu" vseho druhu, proste,musime vyhnit sami o sobe.

230217

20.10.2010 12:32

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

Pohyb mas,ve vitanou prilezitosti, jez, mnozi dokazou vyuzit pro sve cile.

Robert Nohejl 59.?.?.?

Napeti v Evrope roste a to na mnoha stranach,nemecka kanclerka Angela Merker, se otevrene vyjadrila, ze multikulturaridmus je mrtvi,povazte jen,ze to se nebude libit milionum zahranicnim delnikum, to same je v Belgii,Holansku,Anglii,Francii, Norsku,Svedsku a jinde, "uvolneny kamenek muze udelat destruktivni lavinu".Francousky president Sarkozi se pustil do vystehovani cikanu, opet akt,ktery muze byt signalem pro jine.
Jen si pripomenme"prazske jaro'kdyz se hromada kameni obevila pred Aeroflotem,kdo byl ten prvni,kdo hodil kamen,radovy obcan a nebo nastrceny provokater, kazdopadne se pridal dav a katastrofa byla na ceste.Tim,chci rici,ze nepokoje ve Francii mohou mit vazne nasledky pro celou Evropu,ze z umyslu prodlouzeni pracovniho veku muze vzniknout uplne neco jineho a skody na soukromem a verejnem majetku rovnez pomoci medii zkonci,ze protestujici budou nakonec oznaceni za uplne neco jineho, zejmena,kdyz par agentu prevezme "veleni" nad rozvasnenym davem,kde bude rozhodne hodne mladych lidi, kterym pravi na duchodovy vek nic zatim nerika,ale budou provadet nezakonne akce chuliganskeho typu, mnozi to vidi,jako urcite povirazeni a protest proti stavajicim zakonum.Z historie vime,ze zmeny nasilim, jez nakonec zvitezily,tak ti,co je provadeli,nakonec ve vlastnich posicich sili, nastolili ke sve obrane jeste vetsi zakony, nez minuly rezim.Ruska revoluce je dobrym prikladem, kde vladu "Batisky cara" zmenili ve vladu lidu,ktera stala miliony ruskych zivotu ve jmenu proletariatu, ktery se da oklamat a zneuzit a vse nakonec konci nejvetsimi obetmi tech zastancu nove spravedlnosti proletariatu, mnozi ani v den sve popravy nepochopili,co se vlastne stalo.Francouske odbory brani sva prava v dobe,kdy stat a svet kolem ma velke financni potize,jez vznikly s manipulaci mnoha financnich hracu, jez vyuzili elektronickeho systemu k vykradeni financniho systemu tam je ten "zakopany pes",tam je pravy vinik,elita sveta,jez zpusobi,ze vlada se dostane do sporu s obcany v ramci nasledku svetove zlodejny, prisel cas si utahnout opasky,ale,to neplati pro elitu,ta, naopak ma sve nejlepsi casy.
Kdyz, radil hladomor a kanibalismus na Ukrajine,tak lide davali sve rodinne sperky za kousek chleba, ten,kdo chleba mel dostatek se tak stal milionarem pres noc.
The largest overseas banks will cooperate with us most closely. If we win the Revolution and squash Russia, on the funeral pyres of its remains we will strengthen the power of Zionism and become a power the whole world would drop in the face of on its knees. We will show the world what real power means.
Nakonec obrazky protestu z Francie, se kryje s demonstracemi v Recku, zpravy o zadluzenosti vlad,jdou denne nasim tiskem, takze,divak ma dojem,ze cela planeta je zkrachovala, nebot odhady odborniku i na Cine shledavaji,ze jeji cas uspechu brzi zkonci,az nebude komu prodavat a tim padem vzniknou miliony nezamestananych a Evropa konci se svou atraktivnosti,pro emigranty,naopak,situce bude,cim dal,tim tvrdsi, nez kdykoliv predtim a anarchie bude prostredkem, nastrojem vlivnych na svetove deni.
Francouska ...

Automaticky kráceno

230307

21.10.2010 12:47

Válka proti terorismu

Zamyslete se ,kdyz vlada postavi lidi ke zdi,co to je .kdyz terroristi postavi lidi ke zdi, co to je ?

Robert Nohejl 59.?.?.?

Dvoji metr a jiny vysledek, tak to v dnesnim svete chodi.Kdyby Adolf Hitler rekl,ze udela predbezny obranny uder proti komukoliv,tak co?
Kdyby,Adolf Hitler rekl,kdo neni s nami je proti nam,tak co?
To vse jen hra slov, ale nasledky jsou tragicke,jen vezmete z ceho byla nacisticka vlada obzalovana v Nurimbergu, tu samou obzalobu z ameickych pravnich expertu nemuzete pouzit proti jejim nositelum,tak zvane "spravedlnosti" nebot jsou horsi Hitlera, ktereho nam media pripominaji v kazde moznosti publikovani a s tim smaozrejme holocaust.Vezmeme v uvahu jen toto: v My lai Americane na povel bohemvybraneho dustojnika postrileli vesnicany,jen na zaklade,ze udajne sympatisuji s Vietcong, ve vysetrovani 17 brezna 1970, ze 500 obeti, porucik Calley, tak se prejmenoval,se branil,ze jenom uposlechl rozkazu, tak,jak nacistcti dustojnici byli za ten samy problem poveseni a nebylo prihlednuto,ze nasledovali prikaz -rozkaz, ackoliv nacisti nemordovali deti i pres vsechnu propagandu "zapadu" o rozbijeni hlav o zed.Coli, kde lezi zaklady ,tak zvaneho terrorismu,kdyz president Bush prohlasil ,ze ma radu zemi ,ktere potrebuji narovnant-opravit ve svych zakonech "Amerikou" co by nositelkou te prave demokracie a svobody,ktere nerozumelo tech 500 obyvatel vesnice v My Lai.
Co, je to za politiku,kdyz se Amerika usty presidenta projevi,ze muze zasahnou proti komukoliv a kdekoliv na svete,cernymi helikopterami se specialnim muzstvem, nesoucich "spravedlnost a rozsudek" nad obcany jinych statu,to same ,co hlasa stat Israel, ze kdekoliv muze pouzit sveho komanda smrti proti odpurcum Israelske-zidovske politiky,kdo tedy seje terrorismus na teto planete?
Americka verejnost nemuz eprotestem proti uvezneni porucika Calley smazat svoji zotpovednost za hromadnou vrazdu, jak by byla odplata pokud by Vietnamci jednoho dne stanuli na pude Ameriky?
Tato odplata by byla vedena proti bozimu samovyvolenci, ktery velel americke jednotce a nebo proti Americanum ,je z uposlechli rozkazu nadrizeneho?
Premyslejte, jak byse zachovali muslimska vojska v okupovane Evrope, coz, mnohym neprijde na rozum,ze by se neco takoveho vubec mohlo stat, to same Americane, si nepripusti zkutecnost,ze by valka proti "terrorismu" se odbyvala na pude Ameriky,vzdyt, Hitler take neveril ve svou porazku,tak,jak Napoleon.
Britove opustili Basru za podminek,ze na ne Iracane nebudou strilet v dobe "Ustupu", jak priznal brigadni general v TV debate, zoldneri bojujici za zold nejsou rovni s nacionalisti bojujicich na zivot a smrt.
Kolik, Americanu a Britu a jinych, by bylo povesene za Nurimberske zakony,konspirace proti miru,narusovani miru a jinych zakonu,dle "Nurimberske spravedlnosti".Zivoty vice jak jeden milion Iracanu nezmizi ze svetove sceny,jako smrt Saddamova.
*Some years earlier, the Center charged that Iraq was killing Iranian prisoners in German-built gas chambers. In the Spring 1991 issue of its glossy magazine, Response, the Center claimed that German firms were producing Zyklon B gas in Iraq, "the chemical used by the Germans to murder millions of Jews during the Nazi Holo...

Automaticky kráceno

230415

21.10.2010 14:21

Mexiko – „zkrachovalý“ stát

RE: To neni jen Mexiko, Mexiko je jako jeden maly priklad z mnoha zemi.

Robert Nohejl 59.?.?.?

Necitim se k tomu,abych Vam skodolibe zkazil Vas sen o Norsku,ale z poslednich zprav ,jsem vyrozumel,ze tam zadna bozska atmosfera neni,jako ve zbytku Evropy.Dochazi tam ke znasilneni krestanskych zen a omluvou nasilniku je to,ze, kdyby tyto zeny nosili Burka, tak by ke znasilneni nedoslo, myslim,ze pri nejmensim je treba se zamyslet nad touto obranou nasilniku,jez jsou"narodnimi hosty teto zeme".Jak to vypada,tak mnohe veci v Evrope jsou postaveny na hlavu,vzhuru nohama,a nasi vsemozni politici k tomu vsemu mlci a nebo delaji,jakoby se takove veci ani nestaly,stezovat si,znamena byt obvinen, ze jste rasista.Dnesnim svete je velmi tezke pro "domorodce' odhadnout,co je spravne a co ne a nebo,co si muze dovolit a co ne a vubec, zdali vubec ma nejaka prava v te zemi ve ktere zije. mnoho narodu Evropy pokud si nenechaji vsechno libit od nove prichozich se dostavaji do posice velkeho konfliktu obhajit sva domaci prava na rozdil od svych politiku,kteri jsou doma,tam,kdejim vice plati, ti se zcela prevtelili do politiky jedne svetove vlady a pokud tam dostanou svou zidli,tak je nezajima,kam to vsechno povede.Takze, stale trva otazka ,kde byste chtel zit v klidu a pokoji a bezpecne se svou rodinou a se svymi detmi,aby Vase dcera nebyla znasilnena protoze nosi minisukne a Vase zena,protoze ma velky vystrich, tak,jak muzem vyrozumet z chovani pristehovalcu, nezakonnych exulantu,jez si osvojuji dat sve zakony nad zakony hostitelske zeme.Takove zakony ,muzou vest k vyhlazeni puvodnich obyvatel.Zakon,necelych 0.8 % svetove populace byl privtelen do americkeho zakonodarstvi pro 98% krestanskych obyvatel,posudte sami,co si president Bush podepsal ,nez se odvalil na vice ,jak 1000akru pozemku ranch v Chile.
NOAHIDE LAWS AND THE NWO
NOAHIDE LAWS AND DECAPITATION FOR CONFESSING JESUS IS LORD "IT IS IN FACT, THE LUBAVITCH JEWISH MOVEMENT OF WHICH THE NWO IS BASED" http://www.thewatcherfiles.com/noahide_laws ...

www.thewatcherfiles.com/noahide_laws.html ·
NOAHIDE LAWS AND DECAPITATION FOR CONFESSING JESUS IS LORD
Under the Talmud's counterfeit Noahide Laws, the worship of Jesus is forbidden under penalty of death, since such worship of Christ is condemned by Judaism as idolatry. Meanwhile various forms of incest are permitted under the Talmudic understanding of the Noahide code. (Enziklopediya Talmudit, note 1, pp. 351-352).

The Talmud also states the penalty for disobedience: "One additional element of greater severity is that violation of any one of the seven laws subjects the Noahide to capital punishment by decapitation. (Sanh. 57A)"
Jen pro prehled,sousedni Svedsko vyhlasilo mezinarodni den holocaustu a tak bychom mohli pokracovat se seznamem zemi,kde neuznani holocaustu je kriminalnim cinem, naproti tomu,obeti 60 milionu krestanu nestoji ani za rec.Miliony obeti hladomu Ukrajiny nikomu nic nerika,tak,jak Solzenicin poukazuje ,ze dusledkem cizi invase 100 milionu pravoslavnych Rusu bylo vyvrazdeno.Evropa dnes stoji ve stejne posici,jako Rusko pred rijnovou revoluci.Takze, mam dojem,ze neni mista,kde by clovek mohl zit v klidu, b...

Automaticky kráceno

230429

28.10.2010 05:41

Globalizace a militarizace: Hlavní příčiny celosvětové války proti lidstvu

Proc oddaluji tu jednu svetovou vladu,kdyz uz jsou nalezly vsude, kam se podivas.

Robert Nohejl 59.?.?.?

Kdysi jsem cetl "Vampire killer 2000" artikl nejvice dekoronovaneho americkeho policisty, ktery jezdil po svete a prednasel o budoucnosti teto civilisace.Mimo jin erekl,ze svet se rozdeli na tri hlavni mista, sjednocena Amerika se svou menou,sjednocena Evropa se svou menou a sjednocena Asie se svou menou,az se toho dosahne,tak se vsechny tri celky sjednoti v jednu svetovou vladu, kdosahnuti tohoto planu bude pouzito psychologie lokalnich valek, anarchismu, tedy i boje proti tak zvanemu terrorismu, vse za ucelem, aby obcan sva prav a asvobodu prodal za bezpecnost,jinymi slovy ve zmatku ktery vznikne i s hospodarskym kolapsem, tak nam poskytnutou politici "ochranu". Potom,svet bude rozdelen do vice jak 70 provincii,kazda vlada bude mit svou armadu v jine zemi a z te zeme jejich armada bude drzet nasi bezpecnost.
http://land.netonecom.net/ref/vk2k.shtml
Rozdeleni sveta na zapad a vychod a nebo krestansky svet a muslimsky, zapomente, veleni bude ciste v rukou pozehnanych a vybranych samovyvolencu,coz je znat uz ted.
Rusko kývlo na požadavek západních států a zapojí se do války v Afghánistánu. Jednadvacet let po sovětsko-afghánské válce dodá Moskva jednotkám NATO své vrtulníky a vycvičí afghánské vojáky. Ve středu to uvedl britský deník The Independent s odvoláním na západní i ruské zdroje.
http://www.novinky.cz/clanek/215202-rusove-se-zapoji-do-konfliktu-v-afghanistanu.html
Ceska republika bude v zone 58 spolecne s Rakouskem a Madarskem.Mapa byla ukazana v Londyne v roce 1952 od spolecnosti World Association of Parlamentians for World Governmant
Oblast 12: Australie
Oblast 32: Uruguay, Argentina
Oblast 55: Jugoslavie, Recko, Albanie, Rumunsko, Bulharsko. (Kazdy, z Vas, muze dnes, uz shlednout, kde jsou Americke zakladny v byvalych zemich Warsavskeho paktu. )
Oblast 58: Rakousko,Madarsko,Cechy_tenkrate jeste Ceskoslovensko.
Oblast 75: Indie, Nepal, Blutan, Tibet, ( pred anexi Cinou ) Vychodni Pakistan.
Oblast 85: Kazasska republika, Turmenska rep.,Tadzicka rep.Kirkizska rep.( je dobre vedet dnes v kolika z techto zemi dnes jsou.)
http://strangemaps.files.worldpress.com/2008/08/worldtroopmap.gif
Druha moznost mapy;http://strangemaps.files.worldpress.com/2008/08/03/303-world-government......gif
Zde stoji za povsimnuti ,ze US armada bude i v Cechach.
K situaci v Iraku:Anyone surprised or shocked to find that Iraqi security forces killed or tortured people is living on their own private planet. These were Saddam's killers and torturers first. Then they became ours. What do killers and torturers do?

231207

30.10.2010 07:05

Přímá demokracie

Stari Athenane byli ve svem pojeti demokracie neporazitelni, Svycari take.

Robert Nohejl 61.?.?.?

Na to,abychom meli takovy politicko-hospodarsky system,jako Svycari, tak, tobychom museli vychovat jednu generaci,ktera by vedela v ramci sveho vzdelani,co je stat a demokracie v historickempodani tohoto sveta.Nejake,chrasteni klicema je naprosto neuzitecne a spise pusobime dojmem "materske skolky".
Cesi meli skvelou moznost udelat si sve "Svycarsko", mame na to dobrou geografickou polohu,nas prumysl i trochu zastaraly rece jenom schopny,nas stat byl prakticky bez dluhu a nase zeme mela malo emigrantu, tudiz netrpela takovymi socialnimi bouremi,jako v Britanii a nebo ve Francii.Z pocatku se volalo po neutralite statu, osvobodit se od vsemoznych vojenskych bloku a tim, nebyt zucastnen v zadnych valkach, at uz z jakehokoliv lziveho propagandismu.Ve vetsine pripade jsme byli sobestacni, jenze, tady je to KDYBY, se Slovensko neodtrhlo, kdyby se neumoznilo komunistum v pohodli prezit, kdyby.....
Mam takovy dojem,ze nas narod vzdy neco zacne,ale nikdy nic nedotahne do konce,par dnu nadseni a po par dnech unava s nechuti cokoliv delat.Politicky jsme pohodlni dojit koncu,nezname ucinek referenda,jez muze prehlasovat korupcni politiky a omezit nadnarodni koncerny prevzit vladu nad politiky,nejsme na tom dobre,abychom ridili sva media a tim se oprostili od ciziho vlivu, jez ma vliv na obecne problemy a ovsem i chovani politiku,nebyli jsme schopni,ani pochopit zaklady demokracie,nebot kopirovat Ameriku,ktera ma sama o sobe daleko do demokracie.Zde,je treba pripomenou jeden z mnoha hlavnich bodu,nedokazali jsme postavit pred soud lidu kolaboranty bolsevismu, smer mysleni se obratil proti emigrantum ze zahranici i kdyz mnozi chteli pomoci a meli i zasluhy v emigraci pri propagaci ceske myslenky a moznosti obnoveni statu na opravdu demokratickem zaklade,nebyli jsme schopni vyhazet bolseviky z nakradenych majetku a odskodnit, ty, jez byli obetmi komunistickeho rezimu, proto vse,jsme tak daleko od svycarskeho systemu ziti, to nejsou jen penize,banky a konta svetovych mocnaru,to je narodni souziti pro jednu a jedinou spolecnou vec,rizeni sve vlastni zeme na zaklade svych,referendem odhlasovanych zakonu, kde se v takovem referendu, vezmou vsechny nazory k posouzeni a vysledkem je kontrola politiku,jez slouzi celku.Kazdy nepritel,ktery by vkrocil na svycarske uzemi,by byl ve velmi tezke situaci, nebot kazdy obcan znaly vojenskeho zachazeni se zbrani, ma zbran doma a vi v dobe krise,kde je jeho misto a co ma delat. To same bylo prednosti Australie,kde kazdy mel zbran doma, coz odrazovalo Japonce od prime akce. Svycarsky obcan nepujde tahat "horke kastany" za NATO a nebo USA do Afganistanu a nebo Iraku, politik, jez by pro cizi mocnost toto chtel udelat by politicky skrachoval v nekolika dnech, Svycari neinvestuji do valky,ale,investuji na svou obranu,od rodinnych protinuklearnich bunkru,az po sebeobranu. Cili,vlada je pod kontrolou verejnosti a ted to zkontrolujme s temi,co si dnes v Evripe, rikaji svobodne a demokraticke staty, byvaleho sovetskeho bloku, ruske rakety vystridaji americke rakety,jaky je v tom pokrok a jaky rozdil?

231366

31.10.2010 02:48

Přímá demokracie

RE: Stari Athenane byli ve svem pojeti demokracie neporazitelni, Svycari take.

Robert Nohejl 59.?.?.?

Pokud stat je rizen chytrymi lidmi se smyslem pro vlastenectvi,sami oprosteni od mamonarstvi a meterialismu,tak , investuje do sve budouci generace moralne a financne, demokraticky pro vsechny deti,ne jen pro bohate. Vzdyt i Flemington velmi chudy chlapec se stal pro lidstvo s jejich zdravotnimi problemy panem bohem v mnoha smrtelnych pripadech,jen vzpomenme kolik zivotu bylo zachraneno v druhe svetove valce jeho penicylinem, kdyby nebyl penicylin zneuzivan doktrory,co by medicinou na vsechno, tak ,dodnes by lidstvo melo z jeho obevu uzitek,jak pro chude,tak bohate a v tom to je.Proc,jenom smrt zna spravedlnost a bere jak chude,tak bohate, kdyz lidstvo muze svym dumyslem zajistit spravedlnost prosebe a pro sve pristi nastupce, vzdy by jim meli predat cisty zaznam sveho pusobeni a ne predavta si nezplacene dluhy, republiku rozkradenou,kulturu v cizich rukach,jez plodi jen a jen kriminalniky a dragomany,jez svym lehkomyslnym a nezotpovednym jednanim doslova uziraji prostredky zdravotnictvi pro lidi opravdu nemocne a potrebne.Policista v ulicich by mel byt symbolem duvery verejnosti k udrzeni pravidel platnych pro vsechny stejne a ne byt nastrojem priviligovanych obcanu a zkorumplovanych politiku, ale, jak se zda k teto myslence mame velmi daleko, nebot nase "inteligence" vice pracuje na obohacovani se,nez na zdravem,moralnim narode, jehoz zaklady lezi v dlouhem historickem procesu, kde i prohry by byly poucenim pro dalsi generaci, aby se uz nikdy neopakovaly, takhle mi to pripada,jako skakani z blata do louze.Mozna,ze dnesni politici i se svymi pseudohistoriky neocekavaji od pristi generace nic,nez jen to same,co delaji oni,tomu se rika hniloba narodniho chrakteru, o jehoz historii a pojeti mnozi hostapleri nemaji naprosto zadnou paru, nebot materialismus a falesna popularta jim nasadila cerne brile, presto,kdyby se nasel mlady a nadejny clovek se smyslem pro stat a stanost,tak by byl a je , ubijem driv nez maji lide moznost zjistit pravy stav veci ve jmenu nas vsech.Rozdelenim Ceskoslovenska, co by udajna a planovana akce v tak zvanem Karlovarskem sjezdu zidovstva naplanovala vse tak,jak, dnes vidime kolem sebe,u nas a v celem svete, jejich moznosti jsou dalekosahle.Prikladem jen jedna veta v anglictine o pristi kolonisaci planety Marsu:*http;//www.telegraph.co.uk/
Nasa unveils bold plans to send humens ~one -way~to Mars to colonise planet
>>"You heard it here.We hope to inveigle some billionares to form a Hundred Year Starship fund"he told the Long Conversationevent at the Contemporary Jewish Museum.<<
Zasadne si cesky narod nemel vzit demokraticky priklad z USA,kde jen v rannim nastupu do skoly policie kontroluje tasky studentu a odzbrojuje je na miste,aby skola vubec mohla fungovat ve svem podani,jako takova a nestala se bojistem s bezpoctem obeti, se strachy prihlizejicich "ucitelu" a verejne nekazne a bezbrannych rodin zbavenych sveho prava trestu nad vlastnimi detmi moralne prohnilymi politiky a vsech tech prizivniku,co mluvi do vychovy deti.Politici nenesou tragicke nasledky, jsou oddeleni svoji osobni "ochrankou".

231426

01.11.2010 01:00

Česko Slovensko má talent?

Jedine ,co dnes muzem,se muzem jit vycpat,jak jsme to dotahli ke krachu.

Robert Nohejl 61.?.?.?

Clanek pana Vertelare ukazuje obchodni vzrucnost nasich ekonomu.
Cizincům patří 70 procent největších firem a polovina ekonomiky
Výprodej národního majetku za babku je rozhodující příčinou
zadluženosti České republiky a devastace průmyslu
V době velké ekonomické krize se daleko názorněji ukazuje, že zbrklý a levný výprodej národního majetku »za babku« je největší příčinou problémů českého hospodářství - zadlužování, nezaměstnanosti i propaduekonomiky.
Příchod zahraničního kapitálu byl vítán se slávou, zahraniční
»strategičtí partneři« byli podporováni dotacemi, dostávali daňové prázdniny a podobně. Výsledkem této politiky je skutečnost, že podstatná, převažující část ekonomiky je dnes v rukou zahraničního kapitálu, dividendy a zisky plynou do zahraničí (podle některých informací v posledních letech je to ve formě dividend ročně kolem 150 miliard korun), o osudu tuzemských podniků se rozhoduje v zahraničí.
Stále více se v tomto smyslu dostáváme do pozice polokoloniální země.Zahraniční kapitál šel k nám proto, aby u nás levně kupoval podniky i pracovní, vysoce kvalifikovanou sílu. Sloužilo k tomu i vysoké znehodnocení koruny již počátkem devadesátých let. Průměrné mzdy u nás jsou i v současnosti na třetinové až čtvrtinové úrovni mezd v západních zemích Evropské unie.
Kdo vládne českým firmám
V minulých dnech zveřejnily Hospodářské noviny údaje o tom, kdo reálně stojí za 150 největšími firmami v České republice. Sedmdesát procent je v rukou
zahraničního kapitálu. Češi ovládají pouze 30 procent firem, stejně jako Němci. Jak je tomu v nejdůležitějších odvětvích?
V bankovnictví není ani jedna banka v českých rukou. Rakousko ovládá 98 procent kapitálu v bankách. Je to především Česká spořitelna, Raiffeisenbank, Volksbank. Podobně je to u pojišťoven, kde Rakousko ovládá 86 procent. V automobilovém průmyslu rozhoduje Německo o 93 procentech. V první dvacítce největších firem autoprůmyslu je jen jedna v českých rukou.
Ve stavebnictví má 83 procent Švédsko, především je to firma Skanska.
Chemický průmysl ovládají Poláci. Je to
Unipetrol, Synthos Kralupy, Paramo. V maloobchodě kralují Němci:
Kaufland, Makro, Penny Market, Lidl, Globus atd. Ve výše neuvedených odvětvích průmyslu má nejsilnější pozici Tchaj-wan,asi 80 procent. Jinak je to Německo, Japonsko, Indie, Rusko.V telekomunikacích má nejsilnější pozici Španělsko - 97 procent.
Česká republika si udržela silné pozice v dopravě a poště - 95
procent. V potravinách a alkoholu má ČR 72 procent. Ale i zde Prazdroj.vlastní Jižní Afrika a cukrovary Francie a Německo. V energetice mají Češi 51 procent. Je to především ČEZ. Podobné je to v těžbě, kde český kapitál ovládá 63 procent.
Cizincům patří polovina Václaváku
Značná část nevýrobních, tedy bytových a různých komerčních fondů již r...

Automaticky kráceno

231515

01.11.2010 01:09

Česko Slovensko má talent?

RE: Jedine ,co dnes muzem,se muzem jit vycpat,jak jsme to dotahli ke krachu.

Robert Nohejl 61.?.?.?

Dodatek-Například, z 63 domů u sochy svatého
Václava pouze sedm patří pražskému magistrátu. Ostatní vlastní cizinci
a zahraniční realitní kanceláře často prostřednictvím českých firem
(před několika lety cizinci nemohli v ČR kupovat nemovitosti).
Nejaktivnější jsou na Václaváku rakouské realitní kanceláře, ale i
byznysmeni z Velké Británie, USA, Irska a Německa. Například budovu
Melantrichu vlastní oficiálně česká akciová společnost La Salle.
Výroční zpráva však ukazuje, že společnost ovládá Američan Irwing Alan
Smoker. Například známý Dům módy vlastní akciovka Vestreal – USA. Tak
by bylo možné pokračovat.

Situace je hrozivá.

To, že více než polovina české ekonomiky je přímo v rukou zahraničních
vlastníků, fyzických osob i firem, je pro budoucnost velkým
nebezpečím. V případě krize na situaci doplatí především podniky u nás. Jsou již příklady přednostního snižování výroby, její
přestěhování na východ, do ještě levnějších zemí (zejména z hlediska pracovních sil).
Zásadním problémem je, že u nás ani jedna banka není v českých rukou. Ani v jedné bance nemá významný podíl stát a nemůže tak aktivně zasahovat do vývoje finanční, a tím i ekonomické situace společnosti.Velkou chybou byl prodej České spořitelny, stát tak nemůže garantovat úspory občanů. Celou tuto situaci by vláda měla urychleně analyzovat a učinit opatření na podporu českých podniků a podnikatelů. Bez toho bude zejména domácí průmysl dále devastován.
26. 10. 2010 Václav VĚRTELÁŘ
Co na to rici. Jedine to, ze Cesko potrebuje nove znarodneni,sebrat majetky vsem,kteri se podileli na rozkradani statu,vsem,co brali uplatky ke zniceni narodniho hospodarstvi, otevrit znova kamenolomy a doly pro statni odborniky a ekonomi,jez privedli stat na buden, dat fysickou praci vsem tem,jez pres media podporovali tento proces, zatimco strasili obcani s odskodnenim emigrantu,rozkradli a napomahali v roskradeni,kde co se dalo,co jeste melo nejakou cenu, ma nekdo jine reseni,kazdopadne si uz nemyslim,ze nasi lide jsou chytrejsi oproti jinym.
Proc jsme bourali Rakousko-Uhersko,kdyz dnes jsme jim dali vsechny nase uspory a penize vseho druhu?
Ten,kdo lehce prisel ke svobode, ji lehce zase proda.
Uz nejsou legionari ,kteri by za ni bojovali a Blanicti rytiri je legenda zkutecnosti.
Zase zkoncime u flasinetu s tou pisni, "Kde domov muj...."

231519

02.11.2010 05:55

Česko Slovensko má talent?

RE: Jedine ,co dnes muzem,se muzem jit vycpat,jak jsme to dotahli ke krachu.

Robert Nohejl 61.?.?.?

Budme prakticti s tim ,co jsme za nas zivot poznali na vlastni kuzi a s tim, co jsme se poucili ze svetoveho deni.Zle jazyky dnes rikaji, ze Evropska Unie je nesmysl a ze se drive a nebo pozdej rozpadne,co to bude znamenat pro Cechy?
Kazdy "zahranicni majetek" se proste odveze,odstehuje a nebo se proda, majitel prevede sva konta a sve majetky do sve "rodne zeme".Prakticky,Rakousko prevede sve banky do Rakouska, Nemci si rovnez odvezou svuj majetek a nebo budou pozadovat pro "opet svobodne " Cechy odskodneni za majetek,jez tam zustal, to same Anglicani a vsichni ostatni se majekove zajisti,odskodni ,odstehuji a podobne,co zustane Cechum?
Odpoved,jen zkoruplovani politici, s lehkozivkujicimi experty, mimo jine domu se nevrati do takto vykradene vlasti zadny z Cechu pracujici v zahranici, aby tocil klikou na flasinetu s pisnickou na niz bude mit licenci nekdo"na zapade",tak,jak na tu internacionalu, co museji komunisti dodnes platit,kdyz si ji chteji zahrat a je jedno jaky rezim je u moci, to bude i s odskodnenim zahranicniho majetku,at uz bude sedet na Hrade, nekdo, jez bude si hrat na generala bez armady a bez kanonu.
Nasi politici mysli se svymi experty jen na jedno volebni obdobi,Ti nemysli na dvacet let dopredu, na to proste nemaji,ale,maji na to Ti,co v Cechach levne zkoupili co se dalo a co melo nejakou cenu.Takze,Cechy budou zase vykradene a dny komunismu,kdy jsme meli znarodneny majetek se mnohym bude zdat,jako pohadka, jestli si nekdo z odborniku na nic a na vsechno mysli,ze v te narodni bide,zase nakradem v zahranici, abychom zalatli diry v narodnim rozpoctu, tak asi zaspal dobu, takovych "chytraku" je plny cely svet, prave jedni z nich budou pri rozpadu Evropskeho Spolecenstvi velmi cili, mnohem driv v akci,nez se nase garnitura inteligentu-odborniku probudi.Nakoupit zpet nas cukrovar nas mozna bude stat petkrate vic,nez za co jsme jej prodali a nebud eurcite novi,ale ,Garnitura se ozve,ze "udelali skvely obchod",jak ani jinak nemuze byt.Termiti narodniho hospodarstvi preziji bez uhony,ale ,co domaci obcan, kdyz stat nebude mit zadne investice a zadny prijem,jen dluhy a splatky tem,jez se odstehovali se vsim vsudy.
Osobne si myslim,ze Svaty Vaclav nemel zkoncit placeni sousednim Nemcum poplatky - volama, naopak,mel jich vyvest,co nejvic!

231652

02.11.2010 09:21

Má obhajoba u druhého hlavního líčení

RE: Máme spravedlivé soudy.

Robert Nohejl 61.?.?.?

Kdo, je normalni a kdo neni podle Vas? To je nejprednejsi problem teto doby, nebot casem zjistujeme,co byla lez se stala pravdou a co byla pravda, se stalo lzi.
Ono je lehké tvrdit, židovské spiknutí 9/11, NWO, Apollo.Nakonec i soudci ctou na internetu a nachazeji material,ktery drive nebyl dostupny a to systemem nekupovat" u kovaricka,ale,u kovare."Takze,to co pan Stwora otisknul je "slaby kafem" proti tomu,co tisknou druzi,nebot internet jim to umoznuje a tak i u "kovaru" najdem clanky,co by velmi "silne kafe".Urcite,tak zvane pravdy postupne padaji jedna za druhou,jsou ziveny jen temi ,kterimaji"koryto" na lehke ziti a ti si to u Elity nechteji pospatnit, na druhe strane ,mame lidi jez roky ,co by i treba "rebelove", rikali cistou pravdu,ale byli prospechari umlcovany, dnes, internet jsou otevrene dvere do sveta a na vymenu nazoru, at uz predmet diskuse je jakykoliv, s tim se nemuzou nekteri smirit,ze jim unika kontrola nad lismi, "stado se jim rozutikalo!
napsal jste-
Ono je lehké oprávněně kritizovat Izrael, ale když už to přeženete, jste všem pro smích a i kdyby Zvědavec upozorňoval na skutečné bezpráví, bude ignorovaný protože má kredit protižidovského webu

Jestli tvrdite ,ze Zvedavec je protizidovsky,tak si prectete zidovske noviny Haaretz.com, tam, treba najdete clanek o nejvetsich criminalnich vrazich-zidu v Rusku, takovy clanek jste zatim doposavad necetl, tak "silne kafe" zatim Zvedavec nezazil.
Vase kritika ,nema dnesni realnou predstavu sveta , ktera tu je a existuje, jinak receno "zaspal jste dobu", nebot i tak zvani zide, Naturai Karta vini zidy-sionisty-zionisty za spachane zlociny behem druhe svetove valky a jejich podil na obetech, ktere ovsem pripocitali na ucet Nemcu,jakozto v Nurimberskem procesu to same za vrazdy NKVD v Katyni prisili Nemcum take,kteri se po dobrem zachazeni, "vsichni priznali",aby dostali opratku.
Prectet si toto a napiste nam o tom protizidovstvi,radi si to od Vas precteme.
Capital Punishment in Noahide law - English WikiNoah
Rabbi J. David Blech and Rabbi Ahron Soloveichik. Concerning the Maimonides exclusive use of capital punishment for Noahide violations, most rabbinic authorities disagree and hold ...

www.wikinoah.org/index.php/Capital_Punishment_in_Noahide_law

Nakonec v Briske noviny prinesli clanek ,kde nejvyssi rabbin se nechal slyset,ze vsichni goyim jsou tu proto,aby slouzili zidum, ze bybritske noviny byly rovnez protizidovske?
A, nebo "West Bank rabbi:Jews can kill Gentiles who threaten Israel By Haaretz, napsal knihu-"The King`s Torah" pro israelske vojaky, mimo jine doslova pisou:that even babies and children can be killed if they pose a threat to the nation- deti a nemluvnat a usmrtit- co to je antimunanismus,anti krestanstvi, reknete nam to!

231678

03.11.2010 03:11

Turecko a Rusko: Čištění Augiášova chléva na Středním východě

Jestlize padne USA, ac uz jakkoliv, tak vnikne vakuum na Strednim Vychode.

Robert Nohejl 59.?.?.?

Kazdy v teto oblasti pocita s tim,co se stane ,az padne dolar,nebo USA bude zbaveno vedouci posice ve svete, jinymi slovy zmizi svetovy cetnik,nebo, USA bude mit sve starosti doma ,nez by mel cas a silu provadet svoji,tak zvanou "zahranicni politiku".
Sveho casu se predstavitel Israelu Netanyahu se nechal slyset,ze Israel nema zajem na tak zvanem "Velkem Israelu" a najednou zde mame signal,ze tomu tak neni,na zadni strane mince "Shekel" je mapa Velkeho Israelu od reky Nilu az po reku Tigris a Euphrates, coz jsou na vlajce israelu dva modre pruhy tak zvaneho"Greater Israel.
Vložený obrázek
Jinymi slovy se dostanem k tomu,ze vystavba novych domu se nezarazi, ze zabirani palestinske pudy nikdy neskonci,dokud nedosahnou sveho i treba s pouzitim nuklearni valky, kterou by vyprovokovali,ze neprestanou dokud novy-mohutnejsi Israel dle mapy nedostane vsechna olejova pole Arabu do svych rukou a ted se obevuje,ze Turecko by chtelo obnovit spojeni statu Stredniho Vychodu, co by ve zkutecnosti brzda ambicim Israelu.
Jak to muze zkoncit je lehke si domyslet,staci si precist clanek,ktery rika:West Bank rabbi:Jews can kill Gentiles who threaten Israel, jak napsal Haaretz doslova, takze,kdokoliv,kdo se postavi do cesty statu Israel,tak bude znicen.
"U.S.Air Force:Israel has 400 nukes,building naval force", World Tribune, july 4 2002
John Steibach, "Israel Weapons of Mass Destruction, A Threat to Peace: Israel Nuclear Arsenal, GlobalReserch.Ca, March 2002
Takze,ctenari,zde bude stret zajmu o tom,kdo je a bude panem na Strednim Vychode, ovsem nesmime zapomenout,ze jeste nekdo treti muze mit zajem k tomu,aby vystridal vliv USA za svuj vliv a vyhral ,jak nad plany Turecka,tak Israelu,nebot zmeny v USA muzou mit katastroficke nasledky Israelu,kam zbankrotovatele USA stale poskytuje materialni i financni pomoc.Rozdelovani sveta bezi od konce druhe svetove valky,kde Israel hraje vedouci postaveni pres politiku mnoha ,tak zvanych krestanskych zemi.
The 1946 Baruch Plan for World Government (Bernard Baruch)
In their book One World Or None (1946), about half the authors are Jewish: Bohr, Oppenheimer, Szilard, Einstein, Harold Urey and Walter Lippmann: one-world-or-none.html.
mailstar.net/baruch-plan.html
Trochu pro prehled ,jak roste sila Israelu a svetoveho zidovstva. "America controls the world, we Jews control America" - Arian Sherol.
·In 1946, the US government put to Stalin a plan for World Government, created by Bernard Baruch & David Lilienthal, both Jews.. All issues are in 1946; at the time, only America had the bomb.
http://theuglytruth.wordpress.com/2009/04/09/netanyahu-to-the-west-destroy-iran-before-israel-destroys-you/

Thursday, 9 April 2009
Netanyahu: Distroy Iran or we will destroy you. -(Meanwhile, Obama ships Israei Khazars more weapons to do the job)
“We possess several hundred atomic warheads and rockets and can launch them at targets in all directions, perhaps even at Rome.

231797

04.11.2010 01:57

Nežít se lží!

RE: Solzenicin videl jen osud Ruska ze sveho obcanskeho pohledu.

Robert Nohejl 59.?.?.?

Z obcanskeho pohledu prejdeme na celosvetovy problem,co je stat Israel zac a zda to ,co oznacuji holocaust ma sve pozadi a sve ospravedlneni, to je otazka dnesnich dnu, jak se Israel chova ve sve okupaci cizi zeme -Palestiny,jez nema i dle bible sve opotstatneni pro Chazary,jez nejsou biblickymi zidy,tim padem jejich propaganda je jen pustou lzi,jak i o zivot pripraveny Koestler napsal v knize 13 kmenu.
Israel has been targeted by at least 65 UN resolutions and the Palestinians have been targeted by none. (View Sources & More Information)
Vložený obrázek
Ktery stat v celem svete ma takovy pocet prestupku proti rozhodnuti Organisace Spojenych Narodu a nebo to svetci ,ze i UN je n astrane svetoveho zidovstva a statu Israel?
Nakonec,stat Israel nemluvi za vsechny,tak zvane zidy, nebot je mnoho tak zvanych zidu,kteri jsou proti Israelu,jako nezakonneho statu a proti jeho rassisticke politice vuci vsem jez nejsou zide.Dobre to vystitihl clovek,jez doslova napsal,ze tak zvany antisemitista je kazdy,kdoz neni,tak zvanym zidem.
Rusko a Stalin,dal tak zvanym zidum ve vychodni oblasti Ruska republiku, jez stale ma nazev Zidovska Autonomni Republika, tak,jak Britove, ne ze sveho, ovsem, nabizeli Ugandu,co by zidovsky stat, coz nebylo v souladu s dnesni propagandou o bozim daru sepsanem v bibli, coz je divnym obrazkem 100 milionu utracenych krestanu v Rusku a na Ukrajine, kde vypukl hladomor a kanibalismus.
Nakonec americti obcanese, uz seznamili,co to je Israel.
Whenever Israel commits yet another atrocity, its defenders are quick to redirect public attention away from the grisly crime scene. Currently, there are headlines about allegedly anti-Semitic comments made by senior White House correspondent Helen Thomas. Pundits across the land evince outrage at her off-the-cuff 25-second statement made to a man who appears to be holding a camera right in her face.
Vložený obrázek
Americti obcane dnes,uz vedi,jak na tom jsou.
During Fiscal Year 2009, the U.S. is providing Israel with at least $7.0 million per day in military aid and $0 in military aid to the Palestinians.
Dnes by Solzenicin byl svedkem, jak si krestansky svet,kope vlastni hrob, pod vlivem materialismu,feminismu,homosexuality a jineho a se svou zkusenosti by poznal,kdo dela propagandu a nenavist k takzvanemu konfliktu krestane -muslimove pro blaho tretiho.
Still, there's a lesson in the events of 53 years ago that remains relevant today: on the rare occasions when U.S. leaders have the guts to stand up to the bluster of the Israelis and their supporters at home, to insist on respect for international law, to take their case to the American people and the world, and to back up their demands with the threat of economic sanctions, even the most recalcitrant Israeli government has to give in.
76 Americkych senatoru podporuje politiku Israelu,spolupraci a jeho financovani- "Americti obcane"!

231896

04.11.2010 03:47

Debakl Demokratů

Myslim,ze dlouholeti ctenari neveri,ze by se neco v USA zmenilo.

Robert Nohejl 59.?.?.?

Problem lezi ve financich a na to zadna vlada,ac je jakekoliv politicke strany nic nemuze zmenit. Trilionove dluhy jsou zakladnim problemem, je to hra "U snedeneho kramu", Amerika je zadluzena, kazda vlada zvysila dluhy a doslova se odvalila od "koryta", aby, jina dluhy jeste zvysila, politici, at, uz jsou jakekoliv politicke strany, si mysli,ze nenesou zadnou zotpovednost pred obcany,jejich imunita od zotpovednosti se stala vzorem pro mnoho vlad v celem svete.Financne, nikdo presne nevi,kolik vlastne obnasi dluh,ale, vsichni vedi,ze kazdou minutou,hodinou roste do neuveritelnych castek, jen v procentech.Majetkove, vlada uz nevi,co by prodala a tak vznika jen jedna trida, chudi a bohati,stredni trida vlivem vselijakych poplatku-dani pozvolna mizi.Vznika ,neresitelna situace, prikladem je i, kdysi zvana "Velka britanie".
lucky peasant, where 52% of the land is owned by 1% of the population, england, ruined by tory spivs and their spineless sidekicks,we need a revolution, 1/11/2010 19:12
V Americe je to 300 rodin,jez vlastni vice jak 75% veskerych prirodnich zdroju, Zmena ve vlade,je jen a jen stridani osob s nimiz prumerny American nema nic spolecneho, mnozi tvrdi,ze Amerika je okupovana zeme.
Federal Reserve – The Jews Bernanke, Kohn, Warsh, and Kroszner are still heading the Board of Governors of the Federal Reserve (the main group which oversees all of the other regional Federal Reserve branches), while the Jew Fred Mishkin recently resigned from the Board yet still remains very influential there; Daniel Tarullo, a recent Obama appointee to the Board and your typical shadowy figure who is so often installed to run the Fed, is pending confirmation (he is possibly Jewish – Jews often chang(ed) their too Jewish surnames to Italian surnames in order to blend in to America and elsewhere more easily); there are more vacancies of the Federal Reserve Board of Governors which will likely be filled by Obama fairly soon, and they are likely to be Jews even though they already hold the majority of the seats overseeing the 12 separate Fed branches; also, Paul Volcker (who is the Chair of Obama’s Economic Recovery Advisory Board [and former Chairman of the Fed]) is said to be partially Jewish according to some sources [ECONOMICS]
Takze, zde neni zadny debakl,jestlize je,tak jedine Americkych obcanu.
Vložený obrázek

Cervene: My zastrelime vice policistu v Arizone,dokud my nedostanem svobodu.*

Mam dojem,ze demokracie je mrtva a ze nastoupi k vlade nad lidmi, anarchie

231900

05.11.2010 06:54

Východisko z ekonomické krize

To je utopie,jakobyste neznal lidi,zejmena ty bohate,co stahnou z chudaka i kosili.

Robert Nohejl 61.?.?.?

Prvni veci je to jako zakladni kamen,ze Elita se nikdy dobrovolne nevzda svych nacachrovanych penez a nebo penez z penez,co by velke uroky, jez je delaji jeste bohatsimi nez jsou, tam proste je retezova reakce v delani penez,jez premeni v majetek,nebot sami dobre vedi,ze penize v bance jsou zcela nejistym vkladem, kdykoliv muze banka vyhlasit krach,zavrit dvere do banky a Vam zustanou oci pro plac, takto se mnozi z Elity dostavaji pomoci krachu k penezum bankovnich zakazniku, krachem se obohati rychleji,nez dlouhym procesem uroku.Je to jako v investovani ve vlace, v mirov edobe za deset let vydela bilion dolaru,ale v dobe valky, ve valecne vyrobe vydela tu samou sumu penez za pouhych sest mesicu,co myslite ,bude tenhle elitar pro mir a nebo pro valku?
Druhou veci je,ze politici a vlada nikdy nesahne na penize elity,ty samy o sobe vytvareji svym vlivem penez politiku, politiku, prakticky si politiky v dobe predvolebnim kupuji,tak,jak Obamu financne zvedl zidovsky darce z Chicaga myslite si,ze mu dal penize za nic a nebo ,ze ocekava neco zpet, vic nez investoval do toho"demokratickeho" ted uz presidenta a nebo,ocekava min, na ceste vlivu,platby zpet?
Nemusite pocitat,oni, elitari,umeji moc dobre pocitat,co mu to vynese.Pan Cheney je zapojen ve velkem obchode, kompany dostala valecne zakazky a on sam,podporoval kazdou valku,co USA vede,ve jmenu Elity, coz muzem pozorovat na utvoreni soukrome armady jako je "blacwater", jez se vyznacila mnohymi vrazdami Iracanu, v mnohym pripadech misty poctem prevysili regulerni armadu.
Takze,stat dostava dolary od banky,ktera je natiskne v ovzdusi niceho,inkoust,papir a nic vic a stat je timto procesem meny v dluhu, tudiz takto banka ovlada stat,vladu a politiky, jez jsou prinuceni udelat dluh, timto dluhem, chudnou obcane, z nichz elita timto zpusobem dostava zpet sve penize ve zvyseni vseho mozneho na cene, od benzinu,potravin a sluzby,zdravotnictvi a jine.Jinymi slovy ,politici,vlada ,ozebracuje sve obcany na ukor elity, banky, nekolika jednotlivcu,kteri uz maji tolik penez ulozene v nemovitostech,ze prakticky mohou zkoupit cely svet a navic jeste 5% i s Vasimi potomky, kteri dostanou Vas dluh a ten dluh s tolika uroky,ze prakticky nikdy uz nebudete svobodnym obcanem ,ale nekolika generacnim dluznikem,prakticky za nic ,za papir a inkoust bank, timto zpusobem uz jsou stinovou svetovou vladou, jez, z posice moci penez rozhoduje prakticky o vsem. Jsou Vasim soudcem,ale i vykonavatelem rozsudku, jez nema konce, jejich potomci,zdedi Vase zivoty,Vase dluhy,jez Vas cini otroky v modernim podani nynejsi "civilisace", bez nadeje vyvaznout ven, v tom Vam zabrani Vasi politici, Vase vlada, jejiz otroctvi je lepe placeno,nez Vase a pro ten rozdil ,ucini vsechno,co Elita pozaduje.
lucky peasant , where 52% of the land is owned by 1% of the population, england, ruined by tory spivs and their spineless sidekicks,we need a revolution, 1/11/2010 19:12
*

231981

06.11.2010 01:20

Východisko z ekonomické krize

RE: To je utopie,jakobyste neznal lidi,zejmena ty bohate,co stahnou z chudaka i kosili.

Robert Nohejl 61.?.?.?

Z historickeho zaznamu dobre vime,co to je vzit bankerum pravo tisknou penize a to v jakemkoliv mnozstvi, prakticky"jen ze vzduchu." Pokus prolomit tuto nezakonnost provadenou Elitou spolecnosti stal lidske zivoty. Sestnactym americkym presidentem se stal Abraham Lincoln (1861-1865), jez si dovolil,co by representant statu a lidu USA tisknout vlastni penize, tak zvane zelene dolary.Timto se vlastne postavil proti celosvetovemu bankerskemu systemu, zejmena v Evrope a v Britanii, doslova se odhadlo,ze takto ohrozil financni kontrolu financnich zidu, kteri pres Britanii a Nemecko kontrolovali USA a tak odpoved nedala na sebe cekat, 4 Dubna 1865 ve Fordove divadle byl zastrelen John Wilkes Booth. Rovnez je znam osud cele carske rodiny, kdyz car odmitl Rothchildovi ustanoveni banky v Moskve, arcivevoda Ferdinand mel rovnez problem s Rothchildem.
Tricatym ctvrtym presidentem byl John F.Kennedy, jez take chtel obcany USA vysvobodit z rukou Elity-bankeru a zacal tisknout vladni penize, bez dluhu u bank, coz byl neodpustitelny precin a tak v Dallasu, v Texasu 22 Listopadu 1963 se stal obeti atentatu, ktery se pres media rychle prirknul Lee Oswaldovi, ale , driv nez zacal proces, tak byl zlikvidovan Jack Rubisteinem, udajne v budove, kam nikdo jiny nez FBI nesmel.
V nacistim Nemecku byl obdobny priklad, kdyz Adolf Hitler odmitl menu podlozenou zlatem, zlata reserva, doslova rekl, ze nenecha Nemecko vydrancovat, coz byl opet neodpustitelny hrich ke svetove elite,marka byla ustanovena na majetku statu, lidu a pracovni kapacite Nemcu, z toho nic nemohla Elita mit prospech, jen za mninku stoji, ze v dobbe prvni svetove valky, zidovska bankerska rodina, oba bratri Wartburgove financovali kazdy jednu stranu konfliktu, je tomu mesic zpet, co Nemecko splatilo posledni reparacni placeni za prvni svet valku, coz muze ctenare poucit, jaky je Elity prinos do jejich "kapes".
Prakticky za naseho zivota, jsme svedky valky a popravy Saddam Hussejna, jez, zacal prodavat olej za vsechny jine meny, jen ne za dollary a tim si vyrknul rozsudek sam nad sebou, nebot by dal "spatny priklad nasledovani mnoha rozvojovym zemim, celemu arbskemu-muslimskemu svetu, jeho konec zname. Jen tak pro Vasi znalost, muslimove a muslimske banky neuctuji procenta-urok, to Vam vysvetli, proc se vola po valce s muslimskym svetem, coz, maji zaridit krestane ovsem, k prospechu Elity, jak se uz dvakrate stalo

232047

06.11.2010 02:07

Má obhajoba u druhého hlavního líčení

RE: Jestli se mohu vmísit

Robert Nohejl 61.?.?.?

To, co predkladate, jako pravdu danou bibli ve zkutecnosti je padelek v dnesnich dnech,,ktery je vyuzivan proti lidem ,jez vubec nemaji zdani,co jsou to tak zvani zide,co jsou sepraticti zide a co jsou askenasti zide a co jsou Chazari, takze, biblicky zide jsou dnes asi jen 5% zijicich na Strednim Vychode, ostatni i ve statu Israel nemaji naprosto nic spolecneho s bibli a se statem Palestina.
Nakonec, ve vasem presvedceni i s pohledem na vse anti.....muzete se stat zidem take a pozadovat svuj dil v Palestine a nebo vratit se domu do Israelu.

Conversion to Judaism
Conversion to Judaismstudy through the Internet
www.convertingtojudaism.com/
.....


"There was no such thing as Palestinians ... They did not exist." - Former Israeli Prime Minister Golda Meir (The Sunday Times, 15 June 1969).
Kazdy si vybira z bible,co se mu hodi ke sve propagande, kde jinde najdete zpravu,jak v Israelu pali tu bibli na kterou se tak celosvetove odvolavaji.
Exodus 12:35-36 (CEV)
"The Israelites had already done what Moses had told them to do. They had gone to their Egyptian neighbors and asked for gold and silver and for clothes. The LORD had made the Egyptians friendly toward the people of Israel, and they gave them whatever they asked for. In this way they carried away the wealth of the Egyptians when they left Egypt."

Okradli Egyptani a s lupem utekli do pouste.
~ The above was quoted from Waters Flowing Eastward by Paquita de Shishmareff, pp. 73-74 REVELATION 2:9,,3:9 THE JEWS ARE THE SYNAGOGUE OF SATAN,THEY ARE NOT FROM THE TRIBE OF JUDAH AND NO ISRAEL(THEY ARE KHAZARS,EDOMITES).JESUS WAS NOT A JEW.JEW DOES NOT MEAN ISRAEL,ISRAEL WAS MADE UP OF 12 TRIBE.
Kdyz, cist bibli,tak poradne.

232048

07.11.2010 01:40

Východisko z ekonomické krize

RE: Nejlepší je řešení ekonomiky po cikánsku - asi už nám jiná volba nezbyde!

Robert Nohejl 59.?.?.?

Vas prispevek Vam dava odpoved a vysvetleni,proc se tak vsude zbroji proti islamskemu nabozenstvi,ktery ma i sve mravni zakony,jakozto, zlodejovi useknou ruky, ted si predstavte,ze krestansky svet anebo zeme tak zvane zapadni civilisace by meli tenhle zakon, ti,co jsou nahore by meli useknute obe ruce az k rameni,ti, mnozi byrokrate by byli bez rukou, za socialismu,reznici,skladnici, uhliri a jini,kazdy bez ruky,prakticky,uplne bezruke staty a to opomijim stat Israel, tam by to byla katastrofa,v USA takovy Medoff,ten se tak rozjel,ze v tom kvaltu zlodejny okrad i sve blizni, ten by byl rozemlety v mlynku na maso do posledniho kousku tela, jenze neni mozno vubec zjistit,kolik toho nakradl, nikdo neni schopen to spocita, ten,praktisky co do zlodejny predcil takovych milion obycejnych,amaterskych zlodeju.Se zminkou o cikanech, kteri se ted vrati do Cech ze sveho zahranicniho turne,jeste s vetsim poctem deti nez odjeli, by pri pohledu na hostitelsky bezruky narod ani nerozbalili sve rance a jeli nekam jinam a pro jistotu,nez prekroci hranice by meli oboje ruce stale v kapsach,ve svych vlastnich,ovsem, co by amateri.Lide na slovo vzati,experti,co se tyka tunelovani,zlodejny vseho druhu,podvody s heslem: kdo nekrade,okrada svou rodinu, dospeli za roky sve cinnosti k poznani, ze vlastne veci se neztraceji,jako takove,ale premistuji od jednoho zlodeje k druhemu, takze,globalne,se nic nevypari,nic se neztrati, jen nekdo druhy,potrebny nez vsichni ostatni si na chvili pomohl,nez jej okrade druhy a okrast zlodej zlodeje je trestne,jak vsichni vime.V ramci pozdvizeni ekonomiky v prislibech politiku, bych tento podvod trestal stredovekym zpusobem, vytrzenim jazyku,tady by muslimove zaplakali,ze neco v minulosti zameskali,ze, prece jenom se svymi zakony nejsou tak dokonaly na udrzeni poradku,naplneni spravedlnosti pro vsechny stejne, vis, poprava saudskoarabske princezny a jejiho milence, jiste si pamatujete ten rozruch v zapadnich mediich, zatimco nepamatuji zadnou popravu tech nejvetsich zlodeju,spise naopak,vzdy vyvazli velmi lehce z osidel zakona.
Zde mame vychodisko z ekonomicke nouze, vsichni obcane bez rukou by byli na invalidnim duchodu, svym zpusobem by si byli vsichni rovni,praci kata na useknuti rukou by musel byt z muslimske lihne,ten,nas by byl bez rukou take.Prakticky si myslim,ze ani sekani rukou by nezastavilo narodni a i celosvetovou zlodejnu,at uz bohem pozehnanych a nebo ne, protoze staletimi se to stalo lidskou povahou, ti maly jeste muzou prestat,ale ti velci,naprosto ne, ti si tuhle"chytrost" doslova pestuji a dedi se z pokoleni na pokoleni, byt stale u koryta a na hore za jakoukoliv cenu, ruzne zlodejny se daji legalisovat,jako darek,odmena a jine, jen vedet,jak jit na to, odstupujici reditel banky jez "prodelala", dostal, 30 milionu odstupneho,co si udajne "zaslouzil",plus vselike jine vyhody az do jeho smrti. Takze se ted stava,ze mnozi obcane krestanskeho sveta zacinaji prijimat muslimske nabozenstvi,tak,jak svagrova Toni Blair-a.
Doufam,ze jste si dobre pocetli,pisi to ovsem levou rukou,kdysi jsem byval "pravak".

232087

07.11.2010 03:47

Debakl Demokratů

Z rad vladnich kruhu se moc nezmenilo,ale, zmenilo se mysleni Americanu.

Robert Nohejl 59.?.?.?

George, I'm asking you to bomb the compound," Mr Olmert told Bush, according to the book, a copy of which was obtained by Reuters.
Mr Bush says he discussed options with his national security team. A bombing mission was considered "but bombing a sovereign country with no warning or announced justification would create severe blowback," he writes.


Vložený obrázek

Volby a jeji "vysledky" nemaji vliv na mysleni prumernych Americanu, nebot pata kolona je zastoupena v obou volebnich tymec a mecenasi politickych stran jsou jedni a ti samy.Presto jsem nasel ,tak zvane "druhe opravneni"-second openion".
Joe Cortina,kdysi specialista ve sluzbe "Zelenych baretu", trener mnoha specialnich akci, take,antiteroristickych akci nakonec poznal,ze byl uzitecnym idiotem a ze je cas prevzit vladu USA opet do rukou Americanu a doslova rika:Byli jsme nastrojem kriminalnich cinu pro svetovou zionistickou elitu.Dale rika,ze velmi dobre organisovana zidovska klika ma zastani,zatimco pro Americany neexistuje pravo ze strany Bileho Domu a Nejvyssiho soudu a ze centrum neni v USA,ale v Tel Aviv.Prakticky shrnul,ze nepritel Ameriky aAmericanu je uvnitr USA, je to lokalni nepritel, jez zpociva ve dvojim obcanstvi USA, coz poznal general Smedley Butler,jez chtel uskutecnit prevrat v drivejsich dobach za "vlady" Frankfurter, Morgenhau a Baruch.Rika,ze v dnesnich dnech"americka armada" je rizena cizinci,neamericany, ze je cas prevzit vladu v USA opet do rukou domacich obyvatel, z rukou zidu,do rukou americkych obcanu.Ve spickovych funkcich americke armady silne sili oposice dale poslouchat veleni svetoveho zidovstva a jsou velmi kriticky do svych vlastnich rad."Though I agree with Admiral Fallon that General Petreus is nothing but an "ass kisser", he warned."
http://thingprogress.org/2007/09/12/webb-fallon/
Even throgh Petreus made this statement to advance his own ambitions and inno way is jealous for American interest, the Jewish-ownwd press gave it little coverage.
Zde je zajimavy poznatek,pokud s emluvi o valecnych zlocinech akdo je ve veleni,tudiz ,zotpovedny za tyto zlociny,tak, zide,jaksi "zmizi z obzoru" a ostuda je jen a jen na Americanech.
Joe Cortina:"Yes.After all, we`re talking about the recapturing of OUR OWN NATION-NOT SOME IMPERIALISTIC ENDEAVOR.
Vzit, vladu nad svou vlastni zemi ,do svych rukou!
Will A Military Coup Save America? rense.com......
http://www.realzionistnews.c....

Vložený obrázek

Israel has received $3 trillion in US subsidies since 1947.
Four. The Iraq and Afghan wars instigated by Jews for Israel, ‘not to protect America,’ will cost America $6 trillion, one-half of the US debt and the death of 7,000 US soldiers.

232089

08.11.2010 06:54

Východisko z ekonomické krize

Proste na problem se musi jit, tak rikajic od lesa-profesor STIGLITZ

Robert Nohejl 59.?.?.?

http://www.businessinsider.com/nobel-economist-says-we-have-to-prosecute-fraud-or-else-the-economy-wont-recover-2010-11

STIGLITZ: We Have To Throw Bankers In Jail Or The Economy Won't Recover

My mame hodit vsechny bankere do vezeni, jinak se ekonomie nevzpamatuje-neozdravi.
Krasne predsevzeti, ted je jenom otazka,kde to zacne a kde to zacne, tohle je vlasne recepis na revoluci bolsevickeho typu,sice by to byl nevdek sveta,kdyz bankeri zaplatili prevrat v carskem Rusku na bolsevicky stat,zde zitrek znamena vcera a jine politicke pochoutky,ala, koncentracni tabory GULAG a nebo podzemi Lubianky a ted by se to melo vse bankeruv vratit i s uroky.Jinymi slovy,co nam chce profesor STIGLITZ, nositel Nobelovi ceny rici,ze nez se nechat stale okradat bankeri, tak jim vse sebrat a zacit znova celou financni spolecnost od nuly.
Take maly dotaz,zda to nebude posuzovano,jako antisemiticke, to celosvetove znarodneni bank.Co,takhle i nejbohatsi z nejbohatsich,ty tam nepatri?
http://www.scribd.com/32014804/International-Jewish-Billioners

Mozna ,ze se toho doziji,ze pujdou vzbudit velkeho Iliice, Scrull-Blank-Lenina, aby provedl konecne internacioalni revoluci, jen, mne vrta hlavou,kdo mu to tentokrate bude platit, tu revoluci,kde zatoci s prizivniky, s bohatliky, jak je jeho zvykem.
Pan profesor Stirlitz, nam vlasten rekl,kde je ten "zakopany pes", ackoliv to lide vedi uz cela desetileti i bez Nobelovi ceny.Kazdopadne muzem panu profesorovi podekovat za tu radu, trosku jej predebehl jeden "americky"milionar,ktery doslova rekl,ze se stal milionarem,protoze okradl chude.

232127

09.11.2010 01:19

Východisko z ekonomické krize

RE: Proste na problem se musi jit, tak rikajic od lesa-profesor STIGLITZ

Robert Nohejl 61.?.?.?

Je tezke hledat politicko-hospodarske reseni ve vsech smerech,zejmena,kdyz lidem uniklo, jak hodne jim narostla-prerostla Elita sveta,pres halvu,tak rikajic.Druhym problemem je,ze Elita vi,jak ma jednat s sama lidi na ulici pomoci medii a politicke propagandy a zakulisnimi uplatky,tak zvanych representatntu lidu,kteri, mnozi z nich jdou do politicke kariery s myslenkou,jak si na uplatcich nahrabou pro zbytek jejich zivota,zit pohodlne " ve vate" a nikym nebyt ruseni.Prikladem je rodina Bushu,jejich pradedcek,podporoval nacisty i v dobe,kdy USA bylo ve valce s Nemeckem,Bush,vnuk je hudbou pro vyrobce valecneho materialu vseho druhu, takze , Bushovi koupeji v Chile uzemi vetsi nez 1000 akru ,kam se uchyly na poklidne stari,zatimco se svet reze ve valecnem konfliktu mezi sebou a zbrojni koncerny doslova kvetou,co na tom ,ze lide umiraji, program dalsi valky je na stole s jinym "zvolenym" presidentem.
Doporucuji shlednout toto video: http://www.youtube.com/watch?v=JVAhr4hZDJE
This is one of the best "Freedom" videos ever seen. It has jumped two million viewers in two more days.
If you believe in its content, please forward it to everyone you know.
This was released in Feb 2010 - just 9 months ago and has had 6,435,130 hits! That's 6.4 million!
Problem sveta je jak Gordicky uzel, je to zacarovany kruh,kde lidstvo chodi stale kolem dokola,ale,za tu dobu nam mnozi vyrostli do posice novych bohu, ve jmenu mamonu a velikasskeho pocitu v ovladani druhych,neprimo receno,stinove vlady jez nam ted vladne, pres nase politiky a nebo primo.Prikladem je Indie,kde bohati skupuji velke lany pozemku, zatimco indicti zemedelci pachaji sebevrazdy,ze nemuzou uzivit sve rodiny.Jiste budete se mnou souhlasit,ze cely svet je v jednom velkem chaosu a ze je tezke predpovidat,kterym smerem jdeme,ale,lze predpovidat,ze ne spravnym smerem.Rozdil mezi chudymi a bohatou elitou roste,cim dal tim vice a bohatym bezpracne se delaji penize z penez,retezovou cestou, zakonite jim v budoucnosti bude patrit vse,co bude mit nejakou hodnotu a nebo strategickou posici k ovladani lidstva.Lidstvo od moderniho -ekonomickeho otroctvi muze zachranit je celosvetova revoluce proti bohatym, to ma pan Stiglitz na mysli, jinak mame moznost v ramci prelidneni planety,ze nam nekdo zamerne nadeli nejaky virus chripky i s povinnym ockovanim,od farmatickeho monopolu,tak,jak se stalo v Rakousku a pozvolna vse utichlo.Naznaky reseni, nevyhodne pro nas ,uz tady byly a jsou.
Tak,tedy,bud my ,nebo oni, vyberte si!

232200

09.11.2010 04:40

Východisko z ekonomické krize

RE: Proste na problem se musi jit, tak rikajic od lesa-profesor STIGLITZ

Robert Nohejl 61.?.?.?

Tady je jine reseni,coz i panu profesorovi se urcite bude libit s jeho nametem poslat vsechny zkorumplovane a zlodejske bankere
do vezeni.
Vložený obrázek
Nurses treat battered and bloodied Allen Stanford after he was attacked in prison
Prakticky jeho zlodejna,podvody byla ostatnimi vezni "spravedlive odmenena",hned na miste,bez zkorumplovanych soudu a politiku, do jiste miry to byl soudni omyl,poslat do vezeni jednoho z Elity lidstva.
BLOODIED and bruised, this is the man who tried to shake up English cricket, moments after he was beaten in his prison cell.
Antigua-based billionaire Allen Stanford’s glory days ended when he was charged with a £4.4billion fraud and since June last year he has been in jail in the US awaiting trial.

http://www.express.co.uk/posts/view/210205/Billionaire-Allen-Stanford-battered-in-jail-
Jsou vsude ,kam se jen podivate:Brussels: Senior Eurocrats caught fighting or running brothels keep their jobs
SENIOR Eurocrats caught fighting or running brothels have been allowed to keep t...
http://www.scribd.com/doc/32014804/International-Jewish-Billionaires
Jsou vsude a pracuji ve jmenu globalniho systemu jedne svetove vlady,jak,jsem napsal minule," Bud my a nebo oni", posudte samy. mnozi lide,uz davaji najevo,sve rozhodnuti branit se Elite sveta.
Alexander Goncharov, a Russian activist who has been exposing the globalists eugenics program and in particular a vaccination program set to begin in 2011 has disappeared after recently receiving a serious threat to his life.
Alexander Goncharov had sworn an oath to disseminate as much information as possible about the globalists eugenics program to medical professionals and the public. He had uncovered a plan to sterilize women through vaccination programs in Russia, Ukraine and Belarus.
Terrorismus ma mnoho tvari,ale,da se zneuzit systemem, "zlodej,krici, chytte zlodeje." Pan profesor Stiglitz,jen slabe naznacil,ze veci jsou jine,nez,jak vidime na nasich TV a cteme v novinach.Jinymi slovy,krestanstvi je na ustupu,moralne a i financne,jeste jinak,bily clovek uz neni bezpecny ani ve sve zemi,neni bezpecny ani ve svem dome.Politicke zmeny v Evrope, smerem k "pravicovemu hnuti" spise nebezpeci zvysi,ale zakladni problem nevyresi,spise naopak.
Mnohe veci ,jsou mnohem vaznejsi,nez je verejnost informovana.
Below is the last statement of Alexander Goncharov made on 22nd October, 2010.

I, Alexander Goncharov, President of the Russian Benevolent Society, received information from honest doctors who do not wish to take part in KILLING their own people, about preparations for the mass DESTRUCTION OF OUR CHILDREN in the guise of a “new vaccination” scheduled for early 2011.

Dnesni politicko-hospodarsky system ,pripomina potapeni Titaniku,nepotopitelne lodi.
*1912: As the RMS Titanic takes on water; word spreads among the passengers that they must prepare to abandon ship. Many refuse to board lifeboats because they are convinced that the vessel cannot sink. Some stay in the lounges ...

Automaticky kráceno

232205

10.11.2010 02:26

Federální rezervy pořádají konferenci na Jekyll Island, aby oslavily 100 let ovládání Ameriky

Prumerny American neveri,ze by Federalni banka byla skupina zidovskych bank.

Robert Nohejl 61.?.?.?

The Federal Reserve - Zionist Jewish Private Bankers
Zionist Jews own and run the Federal Reserve Bank that the US government ... Since the Federal Reserve Bank is privately owned, the Federal Reserve Bank of ...
www.rense.com/general85/feddrec.htm
Proste, zde neni zadny pokrok v mysleni americke verejnosti,u mnohych to zacina fungovat a to jsou Ti, jez dnes ziji v karavanech a ve stanech, ostatni,veri tomu ,co vidi a slysi ze sve televise.
Permit me to issue and control the money of a nation, and I care not who
makes its laws.Mayer Amschel Rothschild (1743-1812)
Presiden Wolfenson-Wilson vedel presne ,co podepsal a jake to bude mit nasledky pro americky lid,svym podpisem, pod natlakem vidirani," mel milenku," dal veskerou financni kontrolu do rukou "Vyvolenych" a na vic do nejvyssi funkce soudu musel jmenovat zidovskeho Brandejse, ktery do pravniho systemu natahal dalsi soukmenovce, coz se deje dodnes.Urad nejvyssi je rovnez pod kontrolou:: W. Wilson, F. D. Roosevelt (Rosenfeld), H. Truman (Salomon Treumann),takze ,rust Ameriky byl pod kontrolou,zatimco Amerika rostla prikladem 20%, tak soukrome banky a ostatni clenove bratrstva "rostli" 70%, cemuz odpovida dnesni situace.
Zionist agents like the Rothschilds have control of the world’s central banks. “Number 9, number 9”; those banks are; the Rothschild banks, Lazard Brothers, Israel Moses Seif, The Warburg Banks, Lehman Brothers (they’ve morphed into something else, I suppose), Kuhn-Loeb Bank; presently known as Shearson American Express, Goldman Sachs, National Bank of Commerce NY/Morgan Guaranty Trust and Hanover Trust of N.Y. You can argue about this but fat lot of good it will do you. Until recently, every single member of the Federal Reserve Board was Jewish. You can argue about that too, while you deny that the sky is blue (actually it isn’t- grin) and proclaim that the grass is not green. *“I will close with Thomas Jefferson’s Warning To America :”
“I believe that banking institutions are more dangerous to our liberties than standing armies
Dnes,uz Americane nemohou nic delat,vse je v rukach 2% svetove zidovske populace, mnohe obcany to ani nezajima.
The Jews control:
98% of the financial markets
99% of the banking industry
69% of the food industry
100% of the theater and movie industry
99% of the press
82% of the radio, telephone, and telegraph industries
75% of the transportation industries
85% of real estate.
Sir Evelyn De Rothschild ma prijem z bankovnictvi 1,5 Trilionu dolaru a neni sam v tomto obchode, milionar je dneska ve svetovem meritku "chudak", dnes Amerika ma bilionare a trilionare a vladu az po usi v dluzich, takze vlada, je jen skupina hercu a mnoho z nich je tam z bratrstva take,aby nedoslo k omylu,kdo je panem Ameriky,tak ,jak Arial Sheron verejne prohlasil, "my jsme Amerika a americky obcan to dobre vi",Krestansti politici nemaji absolutne zadnou moc,navic jsou korupcni, zkutecnou vladu americky,obcan na svych TV nevidi.

Major Government, Military Corruption
Trillions Missing at Defense Department

232249

11.11.2010 01:56

Federální rezervy pořádají konferenci na Jekyll Island, aby oslavily 100 let ovládání Ameriky

RE: Prumerny American neveri,ze by Federalni banka byla skupina zidovskych bank.

Robert Nohejl 59.?.?.?

Banks Laundering Counterfeit Mortgages, The Largest Financial ... 13 Oct 2010 ... Banks Laundering Counterfeit Mortgages, The Largest Financial Fraud in World History! :: The Market Oracle :: Financial Markets Analysis ...
www.marketoracle.co.uk/Article23479.html
Je to stale "Divoky zapad",jez pokracuje ve financnictvi, od jednotlivcu az po cele klany,kriminalita bilych limecku, ktera se neda srovnat s kriminalitou kapsaru,nakonec posudte samy:HUNDRID OF BILLIONS OF DOLLARS WORTH OF REAL ESTATE DOCUMENTS CREATED DURING THE GO-GO BUSH YEARS WERE MANIFACTURED OUT OF THIN AIR.
Tyto dokumenty majetkoveho podvodu byly nabidnuty pres ALL STREET JAKO DOBRY INVESTMENT-VKLAD PRO OBCHODNIKY,BANKY,PENZIJNI FONDY,MISTNI VLADY A TAK DALE , VSUDE KOLEM CELEHO SVETA S ZCELA PRAZDNYM NEEXISTUJICIM OBSAHEM.Takto dokazali udelat obchod-pujcky a jine 5.000 obchodnich umluv denne.
HTTP://www.realcontv.com/v.... The biggest financial fraund in historyToto podnikani ,reklamovane ,jako zaruka ,nezarucuje naprosto nic,tak ,jak ve skandalu Madoff jdouci do desitek billionu dolaru,jen to ,co se jim povedlo-nepovedlo,zjistit.
http://www.estatevaults.com/bol/archives/2010/10/08/the_biggest_fra.html
These hundreds of billions of dollar worth of mortgage are secured by NOTHING.
Videos for The biggest financial Fraud in history
BIGGEST FINANCIAL FRAUD in history
breaking ...
8 min - 5 Apr 2010
Uploaded by AFAskygoddess Vložený obrázek
youtube.com
Jinymi slovy, v Americe se tak krade vsude a ve vsem,ze nedrzi ani poledni prestavku.I americke disidenske radio priznava pravou podstatu, tak zvane "americke ekonomie".
American Dissident Voices Broadcast of January 1, 2000
And of course, the Jews are quite confident that Clinton will do
whatever he is told in this matter. They believe that before Clinton
leaves office they can get their $100 billion from the American
taxpayers.
The warning of Theodore Roosevelt has much timeliness today, for the real menace of our republic is this Invisible Government which like a Giant Octopus sprawls its slimy length over city, state and nation.
Vložený obrázek

Over 300 members of the US Congress signed an extraordinary letter supporting Israel against their own Administration, pledging their commitment to "the unbreakable bond that exists between [U.S.] and the State of Israel".

232292

12.11.2010 02:17

Ankara prohlásila Izrael za hrozbu pro Turecko

RE: jen at anti izraelske hnuti stoupa

Robert Nohejl 59.?.?.?

Koreny Israelu jsou v jeho udajnem zakladateli Herzovi, jez je pro zionisty bohem a jehoz zionismus tak dobre pracuji v dnesnich dnech na Strednim Vychode pod patronaci a prispevku krestanskych vlad a pate kolony rozesete po celem svete, dolova "kvete".Z krestanskych,dali se tak oznacit tyto zeme se politici neuci a nai nechteji co znamena 24 brezen 1933 -zidovsky celosvetovy kongres vyhlasuje valku Nemecku a nasledkem toho mame holocaust ,ktery si nechamei jako puvodci-utocnici valky,zaplatit.Nikdo se nepta ,ze zionisti nabidli ozbrojenou pomoc Nemcku proti Britanii, to uz je dnes vec k zapomenuti,ani medajle s hakenkrajcem a na druhe strane s zidovskou hvezdou nikoho nezajimaji.Vrazdeni v Katyni z rukou NKVD,vsichni zide a pod zidovskym vedenim,tak ,dnes jejich bolseviccti pohrobci ukradli penize od Nemecke vlady pro zidovske "TYTO obeti" holocaustu, zlodej,okradl zlodeje.
FBI charges 17 over $42 m theft of Holocaust survivor funds.
http://www.telegraph.co.uk/n...
Jinymi slovy ,pohrobci, popravcich, se prizivili, na vydirani Nemecka a okradli sve soukmenovce jez byli na druhe strane konfliktu,zatimco bolsevicti zide ,vrazi v Katyni byli na strane druhe.Poplatek Nemecka pro kazdeho jednotliveho poskozence je 16000 dolaru rocne a oni jich okradli pres 400.
Nakonec ,co rekl Herz sam o ucelu veci.
"Amazing Quote By Zionism Founder Herzl
"The wealthy Jews control the world. In their hands lies the fate of governments and nations. They set governments, one against the other, and by their decree, governments make peace (or war). When the wealthy Jews play, the nations and the rulers dance. One way or the other, they (the Jews) get rich. " - Theodore Herzl - Founder of Zionism, in 'Deutsche Zeitung'"
Vložený obrázek

http://rense.com/general92/zfoun.htm
"Full Responsibility for the First world War, lies squarely on the shoulders of the International Jewish Bankers. They are responsible for millions of dead and dying". -- U.S. Congress - Record 67th Congress, 4. Sitting, Senate Document nr. 346)
Doufam ,ze timto vyrokem neoznacite americky senat ,jako antisemiticky.

232333

12.11.2010 02:57

Zrada Gazy

Co, mluvi Obama vubec neni pro svet dulezite,dulezite je , co dela.

Robert Nohejl 59.?.?.?

Nakonec ,co muze delat kapitan lodi,jehoz posadka je zcela slozena z piratu?
Over 300 members of the US Congress signed an extraordinary letter supporting Israel against their own Administration, pledging their commitment to "the unbreakable bond that exists between [U.S.] and the State of Israel". Hundreds of congress men and officials joined the over 7,000 participants at the March 2010 AIPAC conference to cheer Netanyahu and witness the US Secretary of State Hilary Clinton hail the leader of the Israeli settler state - who had pledged "to continue building in all of Jerusalem just as it does in Tel Aviv".
Takze,jakepak tahanice s Gazou,kdyz si Israel dela vse podle sebe a zcela ignoruje celosvetove mineni i s Organisaci Spojenych Narodu, ktera,kdyby se zrusila,tak by se pro svet naprosto nic nezmenilo,proto udajni zidove-zionisti tvrdi,ze Jerusalem bude stredem sveta i kdyz zakladni pravidla v rizeni UN napsali tri zide, tak stejne se jimi neridi,ale ,nuti jine se jimi ridit,kdyz je to vyhodne pro stat Israel.Takze,co dela "Americky president"?
Former Representative Mel Levine: Served on House Foreign Affairs Committee, Former Board Member of AIPAC Board, and John Kerry’s former Top Mideast Advisor. His Quote: “By every rating and criterion, [Senator] Kerry’s votes have shown 100 percent solid support for Israel. That’s well understood in his home state of Massachusetts, but not yet throughout the rest of the country.”
Lee Rosenberg: AIPAC treasurer and strong Obama supporter: In an interview with Ynet.com (2/3/08) he was quoted as saying: “Rosenberg says that the Security of Israel "is the global and policy issue that I care most about" and rejects claims that questioned Obama's commitment to the Jewish Stat. . "He's always been a strong supporter of the security of Israel," he says.”
The major candidates in both parties seek the "pro-Israel" label. Now is the time to debate what it means to support Israel, so that a year from now, elected leaders will be able to refer to publicly recognized ideas to justify acting more sensibly”.
Nakonec OBAMA neni jediny herec na scene v jednani o politice na Strednim Vychode,podivejte se kolik statu byvaleho sovetskeho bloku je" pritelem USA a USA pritelem Israelu, takze i tyto staty jsou pritelem Israelu take a kde mame staty jez jsou jen sami o sobe, to jsou muslimske staty, kam se israel se svym "pratelstvim" nemuze dostat, takze musi byt niceni, proto se mluvi ve svetovych mediich o valce mezi krestany a muslimy.
That question was provoked by my recall of a statement made to me in a BBC Panorama interview by Golda Meir when she was prime minister. At a point I interrupted her to say: "I just want to be sure that I understand what you're saying You are saying that in a doomsday situation Israel would be prepared to take the region and the world down with it?" Without the shortest of pauses for reflection, and in the gravel voice that could charm or intimidate American presidents according to need, she replied: "Yes! That's exactly what I am saying....

Automaticky kráceno

232335

13.11.2010 01:42

Obamova porážka

S porazkou presidenta USA Obama, je jeste jina porazka, jez se svetu neukazuje.

Robert Nohejl 59.?.?.?

Na strankach Zvedavce diskutujeme o vsem moznem, politika, financnictvi, moznost valky, co bylo v minulosti a co, muzem cekat o budoucnosti. Co, dela a nebo nedela Obama a jini, zejmena v Iraku a v Afganistanu a v tom zmatku zprav z celeho sveta nam unika, ze vlastne Amerikou vedena valka, co by krestanske zeme, jsou v iraku zabijeni krestane v tom ovzdusi demokracie a svobody, jak se nam media za ucelem valky snazi namluvit, rovnez ze strany Israelu jsou zabijeni palestinsti krestane, okupovany Betlehem, plivani na krestanske kneze, paleni Bible a mnoho jineho a tak prichazi otazka, nemeli to krestane za vlady Saddam Hussejna lepsi, bezpecnejsi?
Nemeli to Iracane a i zide lepsi za turecke nadvlady, kdyz zili v naprostem v miru, v dobrem sousedstvi vedle sebe, do doby, nez askensti "zide " se zacli stahovat z Evropy do Palestiny a zacali s terrorismem arabskeho obyvatelstva?
The Haganah put typhus bacteria into the water going to Acre, the people got sick, and the Jewish forces occupied Acre.
Nejsme svedky ukazu, ze zatim co se vylidnuje, je vrazdena a nebo ubyva krestanska populace ze Stredniho Vychodu, tak na druhe strane, v Evrope nam roste muslimska spolecnost, ktera svymi naroky potira krestanske zvyky, nabozenstvi a zpusob zivota v nasich vlastnich zemi. Neni krestanstvi i s mravnim debaklem Vatikanu na ceste celosvetoveho ustupu?
Dnes obcanu v evropskych porodnicich prichazi na mysl, ze nejpopularnejsi jmeno nove narozenych je Hasan a ze v Irsku tisice krestanu odeslo z kostela a na ulici Evropy potkavaji cim dal tim vice "bubaku" od hlavy k pate zahalenych a zadajicich uznani jejich prav i v mnohozenstvi, ktere musime v danich platit, od socialni davky, porodne, az po duchody a poukazovanim na nase prava v nasi zemi se vystavujeme moznemu terrorismu.Ten, jez to z pozadi urcuje, je neviditelny, jen vzpomente, "prava mensin", kdo s tim prisel?
Takze, druhou stranou, cemu a komu muzem podekovat za vysledky tak zvane "americke zahranicni politice", jez je vedena s tim, ze udajne ostatni svet zavidi USA demokracii a svobodu, kterou evropsky, krestansky, obcan ztraci, cim dal tim vice a ne jenom v Evrope ,ale i v Americe samotne a jinde.Vysledek v tak zvanem boji proti terrorismu je min nez je naprosta nula, krestansky svet mizi pred ocima, k radosti jinych, jez maji plan na nastoleni sve vlady, kde u stolu z rad krestanu bude sedet naprosty kolaborant a nebo uzitecny idiot pro nadvladu jinych.
The world is governed by very different personages from what is imagined by those who are not behind the scenes." And he went on to show that these personages were all Jews. Benjamin Disraeli -1848

232363

13.11.2010 02:18

Démonizace historie. Část III.

Nekupujte u kovaricka,ale u kovare-israelske internetove noviny

Robert Nohejl 59.?.?.?

Stalin's Jews
We mustn't forget that some of greatest murderers of modern times were Jewish

...We cannot know with certainty the number of deaths Cheka was responsible for in its various manifestations, but the number is surely at least 20 million, including victims of the forced collectivization, the hunger, large purges, expulsions, banishments, executions, and mass death at Gulags....

....And us, the Jews? An Israeli student finishes high school without ever hearing the name "Genrikh Yagoda," the greatest Jewish murderer of the 20th Century, the GPU's deputy commander and the founder and commander of the NKVD. Yagoda diligently implemented Stalin's collectivization orders and is responsible for the deaths of at least 10 million people....

....Jewish historian Sebag Montefiore writes that during the darkest period of terror, when the Communist killing machine worked in full force, Stalin was surrounded by beautiful, young Jewish women....

....In 1934, according to published statistics, 38.5 percent of those holding the most senior posts in the Soviet security apparatuses were of Jewish origin....

Full Article:
http://www.ynetnews.com/articles/0,7...342999,00.html

Tohle napsaly internetove israelske noviny,coz dosvedcuje ,ze, tak zvani zide velmi dobre vedi,kde je "bota tlaci", ted ,jde je nom o to,ze jejich heslo"oko za oko a zub za zub" dokazi prijmout za to,co nadelali v Rusku a na Ukrajine a co by vynalezci komunismu, rovnez odplatu za vrazdy komunistu.
Prakticky tento prispevek z rad "zidu" nemusi mit naprosto zadny komentar, jde jen o to zda clanek nazvat antikrestansky,antigoyimsky, dale uz nemusime psat o terrorismu,rassismu a jinych politickych prekrouceninach.
Vložený obrázek

Lithuania accuses Israeli of murdering civilians during WW2
There were many places of public execution in Russia during the days of the Revolution one of which was described by the American Rohrbach Commission, (Defender Magazine, October, 1933):

“The whole cement floor of the execution hall of the Jewish Cheka of Kiev was flooded with blood; it formed a level of several inches. It was a horrible mixture of blood, brains and pieces of skull. All the walls was besmattered with blood
Z 520 nejvyssich rudych-bolsevickych komisaru bylo vice nez 480 zidu, takze ,Ruska revoluce je falesny nazev udalosti a zkreslovani historie a oni, "chazarove" to dobre vedi.

232364

13.11.2010 05:20

Teraz už zdania aj vzduch, čo dýchame?

Obevuje se neco,co uz bylo obeveno pred 50 roky,ale,ve jmenu mamonu se mlci.

Robert Nohejl 59.?.?.?

Je to tak,nemecky vedec, ohodnoceny za svuj vyskum Nobelovou cenou Dr. Otto Wartburg demonstroval pred 50 roky ucinek kysliku na lidskou bunku.Mame-li odumirajici bunku a prisunem kyslik,bunka se zotavi, omezime-li kyslik,bunka zacne hynout.Problem je v tom,ze na lecbe kyslikem velke a svetu dominuji farmaticke zavody-vyrobny leciv-drag na tom nic netrhnou, co se tyka vydelku, proto tato methoda byla v minulosti i pronasledovana apublikace byly silne cenzurovany.AIDS a rakovina byla prokazana,ze jde vylecit kyslikovou methodou,jako mnoho jinych nemoci.Rovnez je kyslik ucinny proti otrave-gangrene. Nejvetsi problem je,ze nase automobily spotrebuji rovnez mnoho kysliku,jakozto letadla a jine vybusne motory."Oxygen Depletation Fact-Stunning
http://rense.com/general73/poxi.htm
Prakticky,kyslik,co by o jednu molekulu navic,Hydrogen Peroxide -H2O2 vsichni zname a mnozi jej pouzivaji leta pro vsechny mozne pripady,od desinfekce vody az po osetrovani drubez a nasich odrenin. Rakovina je 500 bilionovy prinos pro Pharmaci, najit prostredek proti rakovine,ktery se udajne "hleda" uz pres 60 roku znamena financni unik velkych bossu.Cas od casu se obevi nejaka zprava:What is NEXUS Magazine?Oxygen therapy has been used to successfully treat people with AIDS as well as ... To this day, no hospital or doctor in Australia is willing to trial a ...
www.nexusmagazine.com/index.php?option=com...
Presto,jedna klinika v Mexiku provozuje, pouziva kysliku.
MayoClinic.com Living With Cancer Newsletter Living With Cancer Newsletter = Living With Cancer Newsletter = November 11, 2010 = Cancer and depression: When to be concerned = Cancer and depression can be a difficult combination. Know the symptoms and seek treatment. http:/lm...
Jeste jinymi slovy, s ubytkem kysliku, bude rovnomerne pribyvat rakoviny lidstva a jinych nemoci, navic znecistovani ovzdusi,"deploid uranium" a plasticke odpadky na dne mori,otravena voda fluoridem a dalsi.V USA to byl Dr.Walter Glotz ,ktery proszoval pouziti kysliku.Dr. Oliver v roce 1919 pouzil injekci s kyslikem.Pozdeji jini nasledovali jeho prikladu.
Why Injecting OxygenInto Tumors `Can Kill Cancer`
http://socioecohistory.wosdp...
Nakonec dalsiho oceneni Dr. Wartburga dolo v roce 1944 dalsi Nobelovou cenou,ale to vse nestaci proti svetove Elite a jejich mamonu.Nakonec , v Zapadni Australii byl DR. Hold,jez odesel do duchodu a nemel komu predat sve lecebne zkusenosti,jak vlada,tak vetsina doktoru,jej ignorovala.
Basically it capitalizes on the fact that the energy process in a normal cell is different from that of a cancer cell. Dr Holt examined the work of Otto Warburg, who in 1920 found that a 'tumour' has hardly any oxygen.
Dr. John Holt-pouzil kysliku radiotherapy
MB, ChB, FRCS, FRCR, DMRT, DobstRCOG, znalosti a tituly nepomohly, mafie je prilis silna.
Vložený obrázek
http://www.radiowavebarlow.com/johnholt.html
Al Gore, ex-deputy vice president of the USA,I believe we need to find a better way to treat cancer, we will never run out of chemotherapy drugs.*

232365

14.11.2010 02:32

Teraz už zdania aj vzduch, čo dýchame?

RE: Obevuje se neco,co uz bylo obeveno pred 50 roky,ale,ve jmenu mamonu se mlci.

Robert Nohejl 59.?.?.?

Lecba kyslikem a nebo peroxidem je potirana,takze ,odborna literatura je nekdy tezko k nalezeni, ale presto doporucuji knihu v anglictine "O2XYGEN THERAPIES OD PANA "by ED McCABE, kde se pojednava i o lecbe AIDS.Kniha byla vydana pred mnoha roky,tezko ji uvidite nekde v knihkupectvi,adresa byla;" Ed McCabe~s oxygen therapies series"P.O.Box 184 East Kew, Victoria 3102 _Australia-Faxinternacioanalni cislo Australie,(613) 859 77062, druha adresa je z USAThe Family News Inc.777 S.State Road 7#51 Margate , Fl 33068 Area Code 305/485-0050.Kniha ma cislo katalogu v knihovne kongresu 88-81291, prodejni kod je ;ISBN; 0-9620527-0-1 a kdysi stala 12 austr. dolaru,jak podotykam, vse muze byt zmeneno,co se tyka adresy,kniha byla vydana v roce, 1988
Velmi dobrou zkusenost maji v Mayo Clinic-v klinice, kde je Dr. Edward C. Rosow,jez je autorem vic ejak 450 publikaci v ramci doktorske praxe uz po 60 roku.
Sveho casu,se skupina lidi rozhodla na stavbe kliniky mimo uzemi Australie a to na Filipinach,v lecbe kyslikem, po nekolika mesicich meli navstevu SWATU,ktery vse zabavil a obcane AUSRALIE byli pro ruzne zaloby postaveni pred soud,ale,o hlavni pricine,ze cela akce Swatu byla udusit ohnisko s lecbou kysliku,ktery na Filipinach se stal velmi popularni,coz neuteklo farmatickym spolecnostem, jez pouzili sveho vlivu,znicit, tento pokus.Proto jedina klinika v tomto smeru pusobi v Mexiku.Pres vsechny prekazky,se kyslikova methoda siri svetem.
Oxygenation Therapy: Unproven Treatments for Cancer and AIDS by S Green - Cited by 8 - Related articles
17 Jun 2001 ... Unproven Treatments for Cancer and AIDS. By Saul Green, Ph.D. The cornerstone of oxygenation therapy is the presumption that human disease, ...
www.quackwatch.org/.../Cancer/oxygen.html
Oxygen-kyslik ,lze v tekutem stavu pouzit vnejsi methodou a cisty oxygen se da i pit ve znacne rozredenem stavu."Food grade".
Natural Treatment for HIV-Aids HyperBaric Oxygen Therapy Inhaling pure, pressurized oxygen won`t drive HIV out of the body, ... Information on herbal remedies for AIDS and other ailments. ...
www.lifepositive.com/.../aids/natural-treatment-for-aids.asp

35% Food Grade Peroxide
Australian Manufacturer H2O2 Oxygen Therapy - Purifier
HealthSolutionsTechnology.com.au

232398

14.11.2010 03:32

Teraz už zdania aj vzduch, čo dýchame?

RE: Obevuje se neco,co uz bylo obeveno pred 50 roky,ale,ve jmenu mamonu se mlci.

Robert Nohejl 59.?.?.?

Nasel jsem pro Vas linku,prodej knihy z USA.

http://ecx.images-amazon.com/images/I/51LLHiUi-0L....

Na internetu je kniha vyobrazena :http://www.amazon.com/Flood-Your-Body-Oxygen-Mccabe/dp/0962052728?&camp=212361&linkCode=wey&tag=healtsoluttec-20&creative=391825

Price: $20.15 & eligible for FREE Super Saver Shipping on orders over $25. Details
You Save: $7.84 (28%)
o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o
In Stock.
Ships from and sold by Amazon.com. Gift-wrap available.

Want it delivered Tuesday, November 16? Order it in the next 40 hours and 53 minutes, and choose One-Day Shipping at checkout.
Jak ,je videt, nakonec prece jenom dobra myslenka zvitezila nad mamonem, sam jsem prekvapen, po tech vsech spatnych zpravach, ze kniha je stale na trhu.

"Almost every virus, bacteria, fungi, mycoplasm, parasite, and other pathogen found in all diseases, including HIV, arthritis, heart disease, cancer, chronic fatigue, epstein-barr, candida, and every other disease you can name are the same as all the other primitive life forms. They are facultative anaerobes. 'Anaerobic' simply means they cannot live in oxygen. These disease bugs simple cannot live in active oxygen."
Nakonec v prispevku Zvedavce je clanek se zkusenosti s kyslikem,coz rika mnoho lidem ,jez maji zajem o vec a snazi se najit jiny zpusob leceni nez jen pouzivani drag.Konecnou otazkou je,kdyz se vi,jak kyslik pusobi na AIDS, proc se s nim neleci v nasich nemocnicich, USA a jinde ve svete, jen v Australii mame na
20 000 plne nakazenych AIDS pacientu, v USA se odhaduje umrti na AIDS na 75.000.Nakonec si udelejte maly pokus ,dve stejne kvetiny,jednu zalejvejte destovou vodou a druhou destiolovanou vodou.
Due to its antibacterial, antifungal, and antiviral properties, some
believe that ozone can be used as a method of treating a variety of
diseases including HIV/AIDS. This practice has become quite
controversial. Most researchers believe ozone has no medical
use. However, ozone proponents claim that the Western medical
"establishment" wants to "crush" this cheap and effective method of
treating HIV/AIDS,
cancer, and a variety of other acute and chronic
fatal diseases.


Vložený obrázek

232399

15.11.2010 12:22

Informační válka v kyberprostoru – Velká Británie a Izrael

Britove maji obavy z cinnosti Israelu, mnozi veri,ze oni jsou pravymi Israelity

Robert Nohejl 59.?.?.?

"The Jews are not the whole of God’s people Israel, as so many imagine, but only a small part of the chosen race – at the most two tribes out of twelve… and British-Israelites maintain that the Anglo-Saxon race embody, and are, the ten-tribed kingdom of Israel" (Dixon, 1915: 16, emphasis in original).
Laicky receno,nacopak si delaji starosti,kdyz jejich spojenec , USA je podporuje tou nejlepsi vyzbroji a tam,kde je nepodporuje,tak pata kolona provede spionaz a vse preda Israelu.
Kdyby v Americe byla jakakoliv situace,tak,Israel vzdy dostane vyzbroj a penize na vedeni svych valek.
The United States will store an additional $400 million in emergency military equipment in Israel.
The new equipment, which will arrive in Israel over the next two years, will be available to Israel in the event of an emergency. It will bring to $1.2 billion the amount of American military equipment being stockpiled in Israel by 2012.
Anglo-Israelism has a long history. The Puritan colonists in America also viewed themselves as spiritual descendants of the ancient Israelites. However, it was not until 1840 that John Wilson published "Lectures on our Israelitish Origin" and first proclaimed that the British people were the actual genetic descendants of God's chosen people.
http://www.religioustolerance.org/anglo_is.htm
Takze, shrnuto v jednu praktickou vetu ,neexistuje z krestanskych narodu a z organisace Spojenych narodu,kde by nekdo rekl, proste ,NE!
Telefonni sluzby v Bilem dome a jinde obstarava israelska spolecnost, bezpecnostni zarizeni v britskem metru obstarava israelska spolecnost, takze, jakepak strachy,kdyz jsou vsichni,tak, rikajic "jedna ruka".Kdo stavi dalnice v Cechach a kdo dela kompjutrovy zaznam pacientu na Slovensku?
Pri 11. Sepembru se spolecnost "ODIN" narychlo vystehovala z mrakodrapu a mnozi narychlo odjeli z uzemi Ameriky, tancujici zide dodnes mnohym vrtaji v hlave, ale, nevrta to v hlave politikum a jejich expertum, prisluhovacum,kteri take pochazeni z Israel, natoz, za bezpecnost USA panuje "Certov"
Kdo, je kdo v tomto svete?
British IsraelitismBritish Israelites claim that after the destruction of David's kingdom, ... Thus the British royal family is directly linked to the house of David. ...
mb-soft.com/believe/txn/britisra.htm
Thus the British royal family is directly linked to the house of David.*
Nakonec,historicky vzato,nebyla to,tou dobou, Velka Britanie,jez predcasne odesla v dobe "mandatu" z Palestiny a tim vytvorila moznost jednostranneho vyhlaseni statu Israelu?
Nebyla to Francie,ktera dopomohla k tomu,aby Israel mohl vyrabet vlastni atomove zbrane?
Israel dela jen to ,co mu ostatni umozni.
"We've been fighting a war for the past 18 months, which is the harbinger of World War III. The world is going to fight, whether they like it or not, I'm sure. Sept. 11 was a watershed event, and things will never be the same. The battle lines have been drawn.'' Ra'anan Gissin, a senior adviser to Israeli Prime Minister Ariel Sharon Arizona Daily Star (April 27, 2002)

232419

16.11.2010 04:46

Informační válka v kyberprostoru – Velká Británie a Izrael

RE: Britove maji obavy z cinnosti Israelu, mnozi veri,ze oni jsou pravymi Israelity

Robert Nohejl 61.?.?.?

Je dobre mit ruzne zajimave kopie z archivnich dokumentu-i novin.Zde predkladam v originale[velký smích]aily Express- March 24. 1933. No.10.258.

Mr. Frankau Philosopher.
“Dear, sentimental English”.

Protest against the treatment of Jews in Germany, made at a Delphian Coterie dinner in London last night , induced Mr. Gilbert Frankau , the novelist , to make a piquant speech. “A war would bea great idea “ he said “Another war would give our three million unemployed employment”.
“ I would suggest consription for this country. It would be imensly popular.”
“ But the British public do not care damm for the Jews of Germany. All they care about is, who is going to win the Grant national.”
“I adore,us a philosopher, to see damm sentimental English skriming with rage and yet refusing to do anything about it”.
“ The British people were the original jews, they always creaitted anybody who did a spot of work.”
Zde, je ta zakladni veta zajmu, kde zidovsky profesor vyzyvajici Brity k valce s Nemeckem Frankau osobne rika ,ze Britove jsou zide, takze si udelejte obrazek te doby,a odpovezte si proc Britanie podporovala polsko, aby zahajilo valku s Nemci a polsky marsal Rydz-Smigli,se nechal slyset,opetne"v britskem tisku",ze do tydne jeho kozaci pojedou ulicema porazeneho Berlinu a ze , Hitler nema na vybranou,at dela co chce ,tak se valce nevyhne, to same dnes tvrdi Israelsky general o zacatku treti svetove valky.Marsalovu rec uverejnil Daily Mail, August 6th-1939,doslova rekl ,Polsko chce valku s Nemeckem-takze , kdo z dnesnich Polaku tohle vi,jak se vlastne delala ta druha svetova valka a kdo bylhlavnim podporovatelem-Britanie,co by zidovsky stat podle profesora Frankau.Takze,ty valky organisuji,jedni a ti samy.
*We've been fighting a war for the past 18 months, which is the harbinger of World War III. The world is going to fight, whether they like it or not, I'm sure. Sept. 11 was a watershed event, and things will never be the same. The battle lines have been drawn.'' Ra'anan Gissin, a senior adviser to Israeli Prime Minister Ariel Sharon Arizona Daily Star (April 27, 2002)
Jeste musime dodat,ze tak zvana "Britska rise" nad kterou nezapadalo slunce, jen dokresluje to,co dnes prosazuji jednu svetovou vladu, rovnez tak,muzem pochopit proc britska vlada nezasahla v pripade ruske carske rodiny. Priznacne Britske-rozdel a panuj, tak,jsme my -Cesi ,prisli i k Mnichovu a vydani pohranicniho opevneni bez vystrelu.Churchil,rovnez vyvoleneho puvodu se pozdeji urekl, kdyz prohlasil,nam neslo o zniceni Hitlera anebo nacismu,nam slo o zniceni nemeckeho naroda,coz bylo znat na bombardovani delnickych ctvri mesta,zatimco tovarna zustala netknuta, proto byli zniceni i Drazdany.

232432

17.11.2010 11:21

USA - HOMOSEXUÁLI vychovávajú zo svojich detí homosexuálov - tvrdí ŠTÚDIA

Michael Swift, Gay Revolutionery-We shall sodomize your son........

Robert Nohejl 59.?.?.?

Ze si homosexualove vychovaji nasledovniky, to neni zadnym prekvapenim, udajne, jakoby prekvapenim je to pro vsechny ty experty na nas denni zivot, kteri by nejradeji byli pod dekou i ve vasi loznici a ridili Vas zivot za dobre penize od A az do Z. Nakonec pripaleni politici cela desetileti usilovali dostat sve "kone" do vladni struktury, aby prosadili sve plany, mnoho nabozensky-moralne zalozenych lidi bylo zcela podlomeno chovanim kostelu a Vatikanu, tim se otevreli dvere vsemozne jinak myslicim lidem, kteri zacali pod vselijakymi hlavickami prosazovat sve zajmy proti rodine, aby se jim umoznil pristup zejmena k detem, dnes i skola odtrhava deti od rodiny pro uspesnejsi cile politiku, dalsi jsou feministky. Pro politiky je to jednoduche,oni ajejich deti maji protekci a ochranu, ale, normalni lide na ulici se svymi detmi jsou vystaveni nebezpeci, podporovane politiky.
The Journal of Homosexuality published a special double-issue not long ago, entitled, "Male Intergenerational Intimacy," containing many articles portraying sex between men and minor boys as loving relationships. One article said parents should look upon the pedophile who loves their son "not as a rival or competitor, not as a theft of their property, but as a partner in the boy's upbringing, someone to be welcomed into their home."
Children don't need heterosexual role models. Women don't need husbands; children don't need fathers and mothers.
http://www.henrymakow.com/cognitive_dissonance_a_fact_of.html
Homosexuality was a developmental disorder until 1973 when the Rockefellers decided it was made to disorder marriage and family. Now our traitorous leaders and educators are imposing it on heterosexuals. Uz v padesatych letech homoseualni agenda napsala zcela otevrene, jak znici nase deti a tim znici nase a i pristi rodiny, k tomu si pripocitejte feminismus, multikulturarismus a vsechno ostatni, az po skolni "vychovu", televisi a , PROPAGANDA A KORUPCI POLITIKU A PSEUDOHISTORIKU , TAK SE ZEPTEJTE SAMI SEBE , jakou moznost ma nova generace na preziti.V Australii maji prvni skolni pripad lesbicek , v pripade skolniho plesu, kde budou najevo davat svoji "zamilovanost".
Michael Swift, Gay Revolutionery-We shall sodomize your son........to rekl verejne uz pred moha desitkami roku, ale, nijak se to nedotklo nasich politiku a"inteligence" naroda a sveta.

232491

18.11.2010 02:22

USA - HOMOSEXUÁLI vychovávajú zo svojich detí homosexuálov - tvrdí ŠTÚDIA

RE: Michael Swift, Gay Revolutionery-We shall sodomize your son........

Robert Nohejl 61.?.?.?

Otazkou je komu to slouzi a kdo ukazal konecne pravou tvar,co volic ma ve svych poslancich, kteri se sice verejne neprojevili,ale,pracovne, jsou zcela jini ,nez na verejnosti.Vezmeme kostel, katolicky,zda se ,ze knezi neumeji cist z bible,ackoliv ta je zivi, je jejich povolani,tam se rika doslova ,ze muz zijici s muzem ma byt potrestan smrti a vysledek je ten,ze kostel,katolici a jini dokazuji jedno jedine ,ze bUH neni,protoze , kdyby byl,tak nebudou podporovat homosexualitu a vsechny velebnicky tohoto smeru poslou delat, zivit se ,jako vsichni ostatni.
"Bishop Kicanas endorsed by Rainbow as next U.S. bishop` head-http;//www.lifesitenews.com....Takze o buzerantech nebudem mluvit,ale o duhovem hnuti a i funkce,doslova"new President the homosexual"Catolic" Rainbow Sash Movement a tak dale.
Jina situace je ve skolstvi,zde pocatky pristi "inteligence" jdou stejnym smerem;"The Homosexual Movement in Messachusetts Schols" ma doslova svuj program a mozna ze toto,tak zvane "HNUTI" bude i nalezite znamkovano, dokonce uci, tak zvany program"The Mechanics of Homosexuality" a dale maji program ze sve konference 25 brezna 2000,jak jim to natlouc do hlavy.
Negligence by Fr. Hehir's Mass Catholic Conference Allows Funding ... 9 Jul 2010 ... This is one of the goals of the homosexual movement — to push ... what homosexual advocacy is doing to our state and our public schools. ...
bryanhehirexposed.wordpress.com/.../negligence-by-fr-hehirs-mass-catholic- conference-on-funding-for-gay-school-programs/
Dvanactilete deti,jsou nejvhodnejsi k vyuce.
Executive Order 13087 a dalsi 11478 jez byl podepsan v 28 kvetnu 1998 zakazuje diskriminaci jinak sexualne orientovanych lidi ve Spojenych Statech Americkych-president Clinton.Toto vse zaclo s hnutim za prava mensin,kdo podporoval prava mensin, neni zadnym tajemstvim, na druhe strane sveta tito bojovnici nepovolili pochod homosexualu v Israelu, zato,jsou zastoupeni vsude jinde ve svete,ovsem mimo muslimskych zemi,coz jim nejde po chuti.
Je dobre si precist i clanek"AIDS Rate 50 Times Higher in Homosexual Men:Center for Disease Control," to mluvi samo za sebe, co nasi politici podporuji,spolecne s cirkvi a ostatnimi. Takze, i australsky parlament se zabiva otazkou,povolit a uznavat homosexualni "vdavky-zenitby" a samozrejme,do takove rodinky se muzou i adoptovat deti, strana "zelenych" ma ve svem predstaviteli zaruku,ze tento problem dlouho problemem nebude a hnuti se rozsiri dal do sveta o jednu zemi navic.
The homosexual movement has made it no secret that they are targeting children to bring up a generation that will accept the homosexual lifestyle as normal and moral.
Lidovci sbírají podpisy proti adopcím dětí homosexuálními páry pod protest proti možnosti osvojení dětí homosexuálními páry.
Takze,je na lidech ,jestli si nechaji od udajnych 4% diktovat,tem 96% jak maji zit a vychovavat sve deti.
*(2) God lists “homosexual offenders” among those who HE determines will “not inherit the kingdom of God.”
• No “TOLERANCE” there.

232544

19.11.2010 02:04

USA - HOMOSEXUÁLI vychovávajú zo svojich detí homosexuálov - tvrdí ŠTÚDIA

RE: *We shall sodomize your son...*

Robert Nohejl 59.?.?.?

Predevsim ta homosexualita ve vetsine pripadu se zmenila v industry-velky obchod, v tom jsou miliony,od vselijakych odborniku az po dodavatele zbozi a to i tem nejvyssim z nejvyssich,tak,jak ve Washingtonu byl skandal s Bilym Domem o kterem se zminily i domaci noviny. Jinymi slovy,ze strany "prava" armada odborniku, zrovna ted posloucham,jaka je situace "homosabia"-v anglictine, na skolach.V Belgii bylo nalezeno hnizdo dodavatelu deti a vysledek nula, cesta smerovala k velkym politickym spickam.
The Franklin Coverup Scandal: The Child sex ring that reached Bush ... 13 Jan 2009 ... Photographer for White House child sex ring arrested after Thompson suicide ... Nixon Tape Discusses Homosexuals at Bohemian Grove. Nixon: “The Bohemian Grove, ... pandered children to a cabal of the rich and powerful. ...
www.puppetgov.com/.../the-franklin-coverup-scandal-the-child-sex-ring-that -reached-bushreagan-whitehouse/
Takze,ted muze v ramci "svobody" a prava uzakonit,ze sex mezi otcem a dcerou a sestra s bratrem, vse v ramci demokracie,jen jedno neuvolni a to,kdyz vase vlastni zena rekne,ze byla prinucen ak sexu,tedy znasilneni,na tomto se zivi armada pravniku,to je "pozlacene koryto",kde zcela zakonne okradou chlapa o vsechno,co za zivot nasetril, prvno otazka na obvineneho je, jaka je jeho financni situace.
You can read a great article about it here. Photographer for White House child sex ring arrested after Thompson suicide

From the article above: “Cable television news reports have recently linked an alleged male prostitute to the present White House since George W. Bush permitted James Guckert to use an unprecedented Secret Service
Vložený obrázek
Tak,ctenari, prece nechcete,aby sexualni choutky byly omezeny pro vase politiky a ceou tu sebranku kolem. Nakonec budte pripraveni,ze az bude jedna svetova vlada, tak,uz to ani nebudou zakryvat,Vy, co by rodice nebudete mit pravo ani spitnout.
Nixon Tape Discusses Homosexuals at Bohemian Grove

Nixon: “The Bohemian Grove, which I attend from time to time . . . It is the most faggy goddamned thing you could ever imagine”

232635

20.11.2010 05:14

USA - HOMOSEXUÁLI vychovávajú zo svojich detí homosexuálov - tvrdí ŠTÚDIA

RE: *We shall sodomize your son...*

Robert Nohejl 59.?.?.?

Dva rozpory:
Christian and Jewish clergy voice support for gay-marriage ruling

http://www.kingjamesbibleonline.org/search.php?word=man+which+lies+with+man+will+be+put++to+death&B2=Search

Krestanum Bible jasne rika,muz spici s muzem je odsouzen k smrti,ale,zde je to ale,cirken mela homosexuali a kryla je, zatimco jine posilala do pekla,jenze ,ted se to provalilo,krestanska,co by anglikanska,katolicka,protestanska a vsechny ostatni.Cirkve takto znevazili bibli.Mnozi homosexualove se ohaneji jinymi pocity,psychickym citenim,jez je udajne vede k homosexualite a tak je zde otazka,proc rekrutuji mladeza male deti?Takze,zde pocity nejsou,ale nastoupilo uceni,svadeni z normalni cesty vyvoje cloveka.Mnozi tak zvani zide podporuji homosexualitu,jini ,ortodoxni zide,odsuzuji homosexuala k smrti i podle Talmud.
Following the Daf Yomi program, the page of the Talmud which was studied yesterday was Sanhedrin 54. This page states that sodomy is punished with death. In fact, this is a death penalty for both Jews and non-Jews. Yet, our government and the liberals among us-- are following the lead of Sodom, Rome and Greece as they are "hell bent" on giving homosexuals the absolute right to be alone with our children, and to pervert our children with their ungodly behavior and immorality. Along with ordaining Priestesses, the present Apostasy of homosexual clergy is a sure sign of the End Times Church---Homosexualani kostel je k zatraceni.
http://www.bibleprobe.com/homosexuality.htm
Vložený obrázek
Homosexualni pozdrav- Homosexual Handshake
Lutheran church to ordain active homosexual.
It’s worthwhile noting that the United States, which has completely legalized homosexuality, has an HIV rate 60 times higher than Saudi Arabia, which has a death penalty for homosexuality. Encouraging condom usage has not really solved the problem.
The American Red Cross will not accept a blood donation from practicing male homosexuals.Mnohe homosexualni vztahy konci vrazdou a nebo sebevrazdou,mnozi mohou pamatovat vybuch v delov evezi americkeho krizniku,jez mel homosexualni pozadi, dnes na nasich TV vidime unosi deti a pozdejsim nalezenim jejich tel,mnohe tyto vrazdy maji homosexualni charakter.Nakonec skandal,ze i soudce soudici homosexuali za jejich kriminalitu byl sam homosexual.Proste,spolecnost ma o mnoho problemu navic ,nez pred desitkami roku,kdy homosexualita byla vsemi potlacovana.V Cechach pamatujeme popravu homosexuala Mrazka,policie o tom vedela roky,ale dokud nic smrtelneho neproved spolecnost to "trpela,jeho male preciny" az do doby kdy zabil desetileteho chlapce v kinu Metro, pak dostal trest smrti,ale ,nejdriv musel utratit zivot chlapce,rozhodne posledni minuty jeho zivota nebyly nijak prijemne.Jak,se zda ,tak spolecnost je dost snadnym cilem techto nasilniku a politici jim to do jiste miry usnadnuji a ne jenom z duvodu,ze sami jsou homosexualni.
Homosexuality and Judaism - ReligionFacts14 Oct 2005 ... Wrestling with God and Men: Homosexuality in the Jewish Tradition .... 1) Support full civ...

Automaticky kráceno

232712

20.11.2010 09:36

Duch na summitu NATO

Bush prece rekl,ze boj proti terrorismu muze trvat 35 roku a i vic.

Robert Nohejl 59.?.?.?

Po precteni clanku jsem si uvedomil to recnicke zondlerstvi a take,co Geobles a Hitler by tomu rekli dnes, takovemu politickemu umeni,musi se doslova stydet,jak jsou maly proti dnesnim politikum,jakepak Zenevske dohody, nebo soud s valecnymi zlocinci,kdyz vlastne neni koho soudit,kulometna ceta SS Adolfa Echmanna zmenit na "mirovy,pomocny sbor" a okupaci a vtrhnuti do druhe zeme,udelat na pozvani tohle prece zname a ted se nasi vojaci tomu pod vlajkou demokracie prispusobili,nejake koncentraky, by byli rekreacni strediska pro nechapave obcany osvobozujici zeme a je to!
Co, na tom,ze se bavime v novinach a TV o zachrane planety, to Nemci neznali v te dobe a bylo jim vycitano,ze kdyby Hitlera vcas zastavili,tak se nekonal zadny holocaust, takze ,ted v generaci techto mirotvorcu a radilu se neozve ani jeden, spise naopak ,se valci pro dobro statu Israel, jak ,uz mnozi v USA plne pochopili.Svet se zamoruje uranovou munici a je to znat na stoupani rakovinovych nemoci na celem svete, jenze v tomto oboru nemame odborniky a neudeluje se Nobelova cena.Jenom na okraj,polovicni rozpad "deploid uranium" vezme 4.2 biliony roku, bude vrazdit lidskou populaci.
Americans Against World Empire, Americans Against Bombing Americans Against Bombing Iraq, Kosovo, Serbia, American Foreign Policy, ... Polls Show Most Jews Oppose Israel Lobby/Neocons/War Party Hawks 68% ...
www.iraqwar.org/ -
Vložený obrázek
Vietnamske dite nasledek pouzivani chemickych latek.
Vložený obrázek
Jak, bude vypadat pristi a dalsi lidske generace s takovou politikou Elity sveta na ceske k jedne svetove vlade,nebudou nakonec vladnou lidskym zrudam?
George Herbert Walker Bush to be Anointed by Obama
with The Presidential Medal of Freedom
http://www.rawstory.com/rs/2010/11/obama-give-george-hw-bush-presidential-medal-freedom/ * Jestli lidsvo neco zabiji,tak je to jeho vlastni lidska blbost.
The US fired 320 tons in Gulf War I — and possibly as much as 2,000 tonnes in Gulf War II.
Vložený obrázek
Urcite dnesni propaganda napise na tento obrazek "hezky klucina", ze ano?Nejhorsi na veci je to,ze staty,jez byly kdysi okupovany, napomahaji dnes okupantun, okupovat jine staty.

232716

21.11.2010 01:20

Raketový systém proti komu?

RE: Jak to říkal Švejk?...

Robert Nohejl 59.?.?.?

Svejkovat muzetejak chcete, ale zkutecnost,ze ti "saskove" v prvni svetove valce nahnali na to svejkovani 60 milionu,kteri se nevratili domu aze 20 minut na bojisti padlo z obou stran na
35 000 vojaku Vam ,asi nic nerika,ta druha svetova valka, kde "saskove " nam predvedli Mnichov a padlo dalsich 60 milionu,plus ,tak zvanou "Ruskou revoluci a po ni" dalsich 100 milionu,nepocitaje "kulturni revoluci" a jeste Koreu,Vietnam Iraq,Afganistan ,Jugoslavii a ryjou do iranu-verite ,ze to chce klid,jak rikal Svejk,pokud sam nejste nedoslym "hrdinou" z bojiste.
"We've been fighting a war for the past 18 months, which is the harbinger of World War III. The world is going to fight, whether they like it or not, I'm sure. Sept. 11 was a watershed event, and things will never be the same. The battle lines have been drawn.'' Ra'anan Gissin, a senior adviser to Israeli Prime Minister Ariel Sharon Arizona Daily Star (April 27, 2002)
Dnes to nejsou Americane ,kdo vedou valku,to jsou tak zvane vyvolenisamovyvolenci v USA ,kteri zenoulidi za baksis na jatka vrazdit jine a uz nevedi,kde by rostourali svet k velke valce a k velkemu prijmu penez z valky,nezapomente ,co rikal zidovsky rabbim 1880"We shalldrive the Christians into war by exploiting their natural vanity and stupidity,they will them massacre each other,this givingroomfor our own people-rabbi Reichorn in Le Contemporain,July 1,1880
Ted byste se sanm sebe mel zeptat ,kdo byl vrchnim velitelem "Pisecne boure" a kdo byl vrchnim velitelem letectva NATA ?
Velke plany, v nichz je zahrnuto Rusko,slovansky narod ,jez rozprasil Chazarskou risi,jejiz potomci slibuji nehasnouci odvetu za zniceni Ruska,malem sejim to jednou povedlo a 100 milionu obeti dnes nikomu nic nerika, asi ti mrtvi nikdy necetli Svejka.Doba je takova ,ze nepritel se potrebuje ke sve obeti dostat co nejblize,nez pouzije smrtelny skok na hrdlo obeti, to je dnesni politika.
In this New World Order the children of Israel will furnish all the leaders without encountering opposition. The Governments of the different peoples forming the world republic will fall without difficulty into the hands of the Jews. It will then be possible for the Jewish rulers to abolish private property and everywhere to make use of the resources of the state. Thus will the promise of the Talmud be fulfilled, in which is said that when the Messianic time is come, the Jews will have all the property of the whole world in their hands.”
Full Responsibility for the First world War, lies squarely on the shoulders of the International Jewish Bankers. They are responsible for millions of dead and dying". -- U.S. Congress - Record 67th Congress, 4. Sitting, Senate Document nr. 346)
V podstate,lidi, zabiji lenost mysleni.Uz v roce 1947 skupina zidovskych atomovych vedcu vydala ve svem magazinu prohlaseni,ze, bud bude jedna svetova vlada a nebo nebude nic!
Zeptejte se Svejka,co tim mysleli.

232745

21.11.2010 02:53

USA - HOMOSEXUÁLI vychovávajú zo svojich detí homosexuálov - tvrdí ŠTÚDIA

Co,muze a nemuze byt na homosexualite positivniho?

Robert Nohejl 59.?.?.?

Prvni odpovedi by bylo, ze pokud nebudou adoptovat deti, tak postupne snizi lidske pocty,narody se silnou homosexalni skupinou postupne vyhynou. Na druhou stranu firma Google plati homosexualnim zamestnancum vic na plate,nez ostatnim zamestnancum
Google to Pay Homosexual Staff More that Heterosexual Employers
Takze ,tak zvana diskriminace se ted obratila proti ne homosexualnim lidem,jak se budou citit ti,jez nejsou a nebyli homosexualove, ale, kteri podporovali homosexualni revoluci a ted je zkrati na plate?Musim podotknout ,ze Google je zidovska kampeny, takze, pridani na plate ,mne vubec neprekvapuje.
Six Jewish Companies Own 96% of the World's Media « Pak Alert Press - 2 visits - 3 Apr16 Mar 2009 ... Six Jewish Companies Own 96% of the World's Media ..... Google “Jews in the Obama administration”, or Clinton Admin. or Bush etc. and a ...
pakalert.wordpress.com/.../six-jewish-companies-own-96-of-the-worlds- media/ -
Dobre je precist Alfred Kinsey report, jez se vedecky zabyval sexualni vychovou lidstva a nezapomel mimo jine napsat:they should be the experts regarding sexual activitis. In a sence,this was a divergence from the past, when sexuality had been regarded almoust entirely as a moral issue. V dnesni dobe sex bezi vsude,na radiu,v TV a v novinach, jakoby jineho programu ani nebylo.Ve velmi popularnim poradu pani Oprah, nebyla jen zminka "kdysi davno" o krestanskych obeti z rukou vyvolenych,ale i otazka sexualniho chovani homosexualu a vyslo ve znamost,ze 80% techto navstevniku melo potize intimniho vstahu s zenami.V poradu se nemluvilo o zlocinosti a nepadlo slovo homosexual,jen, oznaceni "spatni chlapy" -"evel man."
Rovnez se doslo,k problemu malych deti, jejich zneuziti,ale nedoslo k tomu,kdo to dela,na to uz nemela odvahu, to rici verejne, asi v ramci zakona na ochranu mensin,jedna z cest k jedne svetove vlade. Homosexualni aktiviste jsou dnes organisovani pod hlavickou Nambla.Proste tato velmi bohata zena si dobre rozmyslela,co by to nadelalo se zminit o homosexualnich vrazdach malych deti, pokud by to prislo na pretres verejne v jejim poradu.
Sexually Abused Males , Oprah Style---http://www.henrymakow.co...
Dnes je tedy jina doba ajinak vedena media a s tim i politicka prohlaseni,politici ve volbach pocitaji i s homosexualni kartou, pro sve znovuzvoleni.Takze si opet pripomenme Kinsey report, ktery nakonec byl zkonfiskovan nacisty a spalen ,jakozto i jina sexualni-pervezni dila v tak zvanem paleni knih, jez pro nemecky narod predstavovalo jed, ktery dnes mame na nasich poradech denne.Samozrejme vse ma sve pozadi a tak neni divu ,ze na sexualni vyskum "committee for Research in the Problem in sex" prispel Rockefeller pres Narodni vyzkumny vybor-National Research Council.
Nakonec ,vse pasuje ,jek bylo napsano Dusseldorskem dokumentu v roce 1919,ale o tom ,az priste.
1-Zkorumpluj mladou generaci;dej jim zajem o sex, dodej jim mysleni,ze nad ne nic neni,znic jejich nesmele chovani.
2-Dostan pod kontrolu verejne mineni-odved jejich mysleni od kontrolu vlady a dej jim misto toho zajem o sport,se...

Automaticky kráceno

232751

21.11.2010 02:57

USA - HOMOSEXUÁLI vychovávajú zo svojich detí homosexuálov - tvrdí ŠTÚDIA

RE: Co,muze a nemuze byt na homosexualite positivniho?

Robert Nohejl 59.?.?.?

sex,knihy a zabavu vseho druhu.
3- Rozdel lidi do mnoha sobe navzajem nepratelskych skupin.Stale zavadej diskuse na nepodstatne problemy.
4-Znic duveru lidi v moznost lidoveho vudce.
predhazuj jim nemoznost zameru a neuspech jakekoliv cinnosti.
5-Delej vse mozne,abys byl ten nejhorlivejsi demokrat pod sluncem,ve zkutecnosti shromazduj moc do svych rukou,kde se jen da.
6-Ved kritiku proti zakonne vlade.Znic duveru lidi ve volene demokraticke politiky,vytvarej ovzdusi strachu z inflace a rustu cen a vytvarej paniku mezi lidma.
7-Ved lidi do malichernych a bezvyznamnych stavek adulezitych resertech prumyslu.Vytvarej tak ovzdusi neporadku a bud shovivavy k urednikum neplnicich sve povinnosti pro verejnost.
8-Schanej argumenty,ktere povedou ke zniceni moralky,dobrych vztahu mezi lidmi,nic dobre predsevzeti lidi a duveru.
9-Zadej registraci vsech zbrani.
Za jakoukoliv zaminkou prosazuj konfiskaci zbrani a touto cestou ucin lidi naprosto bezbrannymi.
Dilem nahody a nebo "Bozi prozretelnosti " se stalo,ze cyklista na kole byl zabit bleskem a mel u sebe velmi zavazne dokumenty pojednavajici o programu,jak vest lidi ku zkaze jejich vlastni vlady,jez zcela demokraticky zvolili.Tento ,tak zvany Dusseldorfsky dokument byl pozdeji projednan na mnoha politickych jednanich mnoha statu a vsem bylo zrejme,ze se nejedna o zadny jenom obycejny kus papiru. Vyjadreni a odsouzeni takoveho dokumentu se verejnost nedockala,nebot vlady a i politici si dobre uvedomili,ze tento dokument roku 1919 byl katastrofou pro Nemecky narod a mohl by byt i katastrofou i pro ne,nebot nepritel je mezi kazdou spolecnosti a v kazde vlade, a to velmi dobre na vlivnych mistech zastoupen a projevuje se jen v dulezitych kritickych dobach,kdy jde o vsechno. Bavorska vlada se,tak dovedela ku sve nelibosti,kdo vlastne ve zkutecnosti vladne v zemi a kam,az saha jeji pravomoc.
A zde je preklad z anglictiny tohoto dokumentu,jez nam ma mnoho,co rici zejmena v dnesnich dnech a jeho body programu nuti k zamysleni,co nas ceka v pristich letech.
Tak v kvetnu 1919 se spojenci vlivem nahody dostali k dokumentu,v te dobe porazeneho Nemecka,jez bylo zpusobeno zidy a svobodnymi zednari,a vse dobre maskovane revolucni,komunistickou,spartakistickou propagandou

232752

22.11.2010 11:50

Co když bude NATO v Afghánistánu poraženo?

NATO bude porazeno i kdyz ,tak zvane zvitezi,coz je tezke pochopit.

Robert Nohejl 59.?.?.?

Nejdrive o tom,co si brabci i na strese rikaji mezi sebouIsraeli Spokesman Says We Control Stupid Americans
Sunday, 01 February 2009 01:09
"Another Israeli spokeswoman, Tzipora Menache, stated that she was not worried about negative ramifications the Israeli onslaught on Gaza might have on the way the Obama administration would view Israel. She said 'You know very well, and the stupid Americans know equally well, that we control their government, irrespective of who sits in the White House. You see, I know it and you know it that no American president can be in a position to challenge us even if we do the unthinkable. What can they (Americans) do to us? We control congress, we control the media, we control show biz, and we control everything in America. In America you can criticize God, but you can't criticize Israel."

Written by www.daily.pk
Vyhraje NATO,prohraje NATO, vysledek je priblizny, nebot, at se stane v Afganistanu v tehle opiove valce cokoliv, tak mladi lide v Evrope budou umirat na dodavky opia z Afganistanu, kde zdravotni urad Spojenych Narodu hlasi,ze 90% veskereho opia jde do Evropy.Druhou veci je, za Afganci-Iracane utikaji a kam jdou,do zemi,ktere bojuji proti jejich zemi, v Evrope je nekolik milionu Arabu-muslimu a cim dal tim vice pribejvaji a mnozi uz dnes zastavaji dokonce ruzne dulezite funkce,zacinaji prosazovat sve zakony a staveji je nad zakony "krestanske" a velmi citlive reaguji-agresivne,na kazdeho,kdo rekne o muslimskem systemu zivota neco,co jim nesedi, takze se klidne stane,ze "vitezny vojak" se vrati a nepozna svou zemi v jeji obcanske strukture, navic, dostane takove dane, aby se v techto zemich castecne obnovilo,co bylo zniceno,kompenzace-odskodneni nevinne zabitym a poplatky velkych casti penez kolaborantskym politikum kde penez nikdy neni dost, nebudem pocitat zeme NATA,jez bude platit zmrzacene vojaky a padle na dlouha desetileti.Takze,jakepak vitezstvi,jakapak prohra, vzdyt to vse je prohra.Penize vrazene do opiove valky jsou vzaty ze zastavenych projektu skol, nemocnic,ustavu a vseho jineho, velka cast jde novym emigrantum, jez uz dnes v mnohych oblastech se projevila velmi nepratelska,ackoliv ,tito nepratele se narodili v krestanske zemi a vyrostli v krestanske zemi, dostali vsechny mozne a nemozne vyhody a presto nenavidi tyto zeme a nikdo neda zaruku z rad odborniku,politiku a poradcu,ze vubec nekdy budou Britove, Francouzi a nebo Nemci, tak daleko politici nepremysli,jen premysli,aby temito novymi obcany byli voleni a proto slibuji vic,nez na co ve zkutecnosti maji.
Ve Svedsku v ramci znasilneni bilych zen se doslo tak daleko,ze nasilnici poradili svedskemu obyvatelstvu a zenam predevsim,ze,kdyz budou chodit po ulici muslimskym stylem zivota,od hlavy k pate zahaleny,takze je nikdo neznasilni.v USA a Australii stanula uz rada "Gangu" pred soudem a byla odsouzena za pokriku jejich pribuznych a pratel,ze si to se soudem a ostatnimi vyridi jinak, jejich cilem nebudou vladni ctvrte,ale obycejni obcane jako Vy a nebo Ja, nase zeny,deti a vnuci,ti obzvlaste nam jeste podekuji ....

232811

22.11.2010 12:03

Co když bude NATO v Afghánistánu poraženo?

RE: NATO bude porazeno i kdyz ,tak zvane zvitezi,coz je tezke pochopit.

Robert Nohejl 59.?.?.?

o nejakych par desitek roku navic, jestli vubec budou mit tu moznost, to, uz jim nikdo nezaruci,ted, natoz v budoucnosti.
Na druhou stranu, to bude mozna urcita zmena,kdyz devcatka budou mit pristrizena kridelka,zadny hluboky dekolt a nebo minisukne,ze se nemuze ohnout pro cent na zemi.A bud eticho ,zadny protest, v Pakystanu,kam jsme vrazili take par dolaru pomoci, ceka na popravu mlada-krestanska zena,jez se spravne nevyjadrila o koranu, v Afganistanu jinou ceka ukamenovani, takze, cas nam presne rekne,vitezstvi a nebo prohra,poslani je u konce -rekl Bush a valci se dodnes, nebudme obeti vlastnich ilusi a propagandy politiku!
Dejte si otazku,zejmena Ti starsi, co neco pamatuji z druhe svetove valky, vypada Anglie, kdysi tak zvana Velka Britanie na viteznou spojeneckou zemi,kdyz Britsky obcan i s rodinou utika,emigruje do Spanelska a Portugalska a do zamori,kdyz kazdy den se doma trasl,jestli mu deti prijdou ze skoly, cestou domu,mezi temi Indy,Pakystanci, Turky a jinymi, co kanadsky obcan,kdyz v Montriolu a jinde gangy za bileho dne si to rozdaji strelnyma zbranema a policie prijede,jen, aby pozbirala mrtve, Kanada take byla spojencem v druhe svetove valce a o Francii,uz vubec neni treba mluvit, jsou mista,kam se bily obcan uz neodvazi jit, presto si dokazu tvrdit,ze tohle vse je zamer k dalsi,nabozensko-rasove valce s prispenim financniho tlaku,jez je umele vyvolavan, nakonec i Herman Goering ve svem poslednim dopise,to Churchilovi predpovedel, ze prispel k tomu,aby v budoucnosti tekla krev v Evrope, proroctvi cloveka jdouciho na smrt z rukou,tak zvanych vitezu,kdyby risky marsal videl dnesni Britanii, tak by se mlatil s Hitlerem do zad a rvali by smichy, nebo myslite,ze ne?

232812

23.11.2010 05:02

Norimberk: pouhá historie?

Mnoho veci je postaveno,tak, rikajic na hlavu, proces v Nurimbergu , jeden pripad z mnoha.

Robert Nohejl 59.?.?.?

S pohledem na dnesni svet a propagandu mocnych v pripade Afganistanu,Iraku a bombardovani Jugoslavie, je voditkem tomu ,co se stalo v Nurimbergu,utocnik byl prohlasen za obet a obet za utocnika.
"By using the new atheist exile politics they [the Zionists] provoked and increased anti-Semitism in Europe which led to the Second world War. . . The worldwide boycott against Germany in 1933 and the later all-out declaration of war against Germany, initiated by the Zionist leaders and the World Jewish Congress. . . " -- Rabbi Schwartz, New York Times, Sept. 30, 1997 Komu to neni srozumitelny, tak at pripomene komedii se Sadam Hussejnem, jez udajne mel zbrane hromadneho niceni,tedy s prehlidnutim,ze israel jich ma vice jak 200.V Nurimberskem procesu byla obrana nacistu,ze museli uposlechnout rozkazu, dnesni americti vojaci, rovnez,jak ve Vietnamu a jinde museli uposlechnout rozkazu a zadny Nurimbersky soud se s nimi nekona,kdo by se mohl odvazit,ze ano?
V povestne Bagdaske veznici,vzpominate na fotografii ramene s vytetovanou zidovskou hvezdou, tak fungovali israelsti vysetrovatele v americkych uniformach,sam president Bush obhajuje vodni procedury na veznich. "Vysetrovani" v Nurimbergu "Americany" v novych uniformach, mnozi s certvym listem o americkem obcanstvi, celkem 1200 zidovskych "vysetrovatelu"v roli obeti a i vitezu,dokazali dostat jakekoliv priznani,rozdrcena varlata a jine zachazeni,zcela mimo Zenevskych dohod, donutila vezne priznat i vrazdy v Katyni,ackoliv sovetsky prokurator vedel,ze to byla NKVD, podepisovani dokumentu v nemcine,kterym nikdo nerozumel. Posudme to s dnesnim chovani "vitezu".
Today most evangelical Christians remain silent after more than 60 years of Israeli injustice and brutality against Palestinians. Many praise Israel more enthusiastically than ever! This includes the millions who fanatically follow Zionist pastor John Hagee. Is there any Israeli outrage (maybe starting nuclear war?) that could cause evangelicals to disapprove of the Jewish state? Shockingly, no. The dominant theology of evangelicals today—Calvinism—leads Christians to the belief that we must not “curse” God’s chosen people with criticism, no matter what they do.
Zajimavy material z britskeho tisku tesne pred zkoncenim valky,byla otazka,co s Hitlerem?
Pravni komora jasne prohlasila ,ze neni valecny zlocinec ,ze se mu neda vytknout,ze nedorzel mezinarodni smlouva tak,pravdepodobny rozsudek nad nim bude,poslat jej do exilu,jako predchudce Kaisra. Nurimbersky soud,kobercove nalety,pouzivani fosforu. Na závěr k posouzení dávám v originale "The Guardian,Saturday July 3, 2004, Vikram Dodd, "Howard airs family's Auswitz ordeal"
Interviewer Sue Lawley"
While at Auschwitz, she had been in a gas chamber three times and for various reasons-once they actually ran out of gas-had got out to tell the tale:
The Montreal Gayette-August 5, 1993, St.Laurent= napsali doslova, že 11 letý Moshe Peer přežil v koncentračním táboře Bergen=Belsen šestkrát plynování.

232849

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60

Káva pro Zvědavce

5

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 12 čtenářů částkou 1 726 korun, což je 5 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 4

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,50 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,51 Kč
Australský dolar
15,76 Kč
Švýcarský frank
24,52 Kč
100 japonských jenů
19,95 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,54 Kč
100 maď. forintů
6,98 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 130,28 Kč
1 unce stříbra
507,18 Kč
Bitcoin
1 082 188,30 Kč

Poslední aktualizace: 4.12.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 70 554 295