Všechny příspěvky podepsané Jan999
Nalezeny 3 příspěvky, 3 různé IP adresy
Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího
17.04.2018 10:24
Humanita a morální svědomí Ruska vedou k válce
Svetu vzali moznost se branit
Jan999 93.?.?.?
Jsme vydani na pospas politikum, kteri jsou lokajove USA a schvaluji vsechny jejich zlocinne agrese. Pracuji proti nasim zajmum a je nutne se jich zbavit opustenim protektoratu USA tim, ze vystoupime z EU a NATO, ktere ovladaji.
Je nejvyssi cas!
Ocistna role svobodnych medii neexistuje, az na 4 zeme jsou vsechna media pod cenzurou USA a jejich mainstreamu. Media vsude vlastni jenom nekolik zidovskych agentur, podporujicich Neocony.
Lide se tedy nedozvi, ze to nebyl Novicek, ale BZ vyvinuty v GB ci v USA a pouzivany v NATO.
Nedozvi se, ze Asad zadne utoky na sve obyvatele nepacha a ze to jsou naopak zpravodajske sluzby USA, GB, Francie, Izraele a Saudske Arabie, kteri pomoci jimi financovanych Bilych prileb tyto false flag operace organizuji.
A tak lidstvo tlaci do svetoveho konfliktu, ve kterem vetsina z nas zahyne. Idioti, co tento Holokaust vyzaduji si mysli, ze preziji ve svych bunkrech. Mozna ze o par dni. Vsechno bude zamoreno a zivot vyhasne. Jsme ve sparech silencu, touzicich ovladat cely svet!!!!
Myslite si, ze tento zrzek, nedostudovany pater vyklouz a jeho sponzori udelaji diru do ceske politicke zumpy? Neni nic, neumi nic, ma jenom zrzave vlasy jako Havel a hnedou kosili jako Hitlerovi hrdlorezove. Urcita nadeje tady je, diky infantilni opozici.
07.10.2020 13:05
Tajné služby Západu sú na smiech už i laickej verejnosti
Stejny prubeh jako u Skripalu.
Jan999 195.?.?.?
Stejne tajnosti a odmitnuta spoluprace s Rusy v pravnim i policejnim vysetrovani. Zadny Novicok to nemohl byt, je smrtelny.
Rusove tyto zbrane zlikvidovali. Zapad ale vzoec Novicoku ma, demontoval i zarizeni na jeho vyrobu za Perestrojky a odvezl do USA.
Byl to asi jiny jed z Port downu a MI6 byla urcite u Skripalu, mozna i u Navalneho ve hre. Mozna travicka Navalneho okamzite po atentatu utekla do Anglie.
USA potrebuji zabranit dostavbe NS-2 a delaji vsechno pro to, aby Rusko zdiskreditovali, ocernili. Anglosaske zeme se odjakziva vyznacuji neskutecnou podlosti a prolhanosti.