Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané P.K.

Nalezeno 65 příspěveků, 15 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

26.02.2009 11:26

Morganatická společnost

RE: Wow!

P.K. 89.?.?.?

Dělejte dál, to co děláte. Dobře se to čte a snad tím potvrzujete, že (tuším) Vojta, má tak trochu "pravdu"(i když nic takového asi neexistuje). Každý vidíme svět tak, jak sami chceme, v nejlepším případě jsme schopni tato "vidění" časem trochu upravovat, měnit. A život je změna ! Nebo je alespoň pro život dobrá. On se vždycky najde někdo, kdo se rozhodne s "tím" něco udělat; nakonec se třeba ukáže, že vlastně nic moc neudělal. A že na náš život mají největší vliv hlavně "technické vymoženosti". Jinak se toho zase tak moc nemění. A je jenom na nás, jestli se cítíme "v pohodě"-méně, nebo více. Ale ať už tomu "velí" kdokoliv, důležité možná je, že se něco děje. Stavu, kdy se asi nic moc dít nebude, si nakonec užijeme všichni, bez rozdílu (možná se mýlím). Asi jsem se dostal trochu mimo, omlouvám se.

184737

02.01.2011 19:09

Pomáhat každému

RE: Jean

P.K. 89.?.?.?

Aký máte názor na to...na Zemeguli sa nachádzajú opičky všetkých farieb, ale biele nie ...? Ako to vysvetľuje evolucionistická teória ?

A viděl jste někdy hodně vypelichanou opici ?
(Asi ne, protože všechny takto "postižené" se oblékají...).

235386

08.05.2011 09:45

Devět stupňů k pravé duchovnosti

RE: Ó jak hlubokomyslný článek...

P.K. 89.?.?.?

"Good feeling"...já bych to nazval spíš "reálný pohled na svět".
Bez jeho "mystifikizace"[smích].
Ten "maník", se mohl docela prostě o daný obor zajímat. Mám podobnou zkušenost z Real Estate Marketu v US.
Stačí na webu sledovat dlouhodobě ceny, prodeje, velikosti nemovitostí, udělat pár prohlídek a jste v obraze (možná uvádím špatný příklad).
Když potom něco koupíte, všichni známí si myslí, že jste udělal blbost.
Když to s dost velkým ziskem prodáte a potom několikrát zopakujete, ptají se Vás na "návod".
Když jim pošlete odkazy na weby, kde lze info najít, a řeknete jim, ať se tomu věnují několik hodin denně, namísto návštěv českých restaurací, "rady" ignorují.
V tomto okamžiku jste se pro ně stal člověkem se "zázračnými schopnostmi", které jsou genetického původu.
Samozřejmě, cesta od prvního stotisíce, k milionu, k miliardě je ještě dlouhá. Ale zase ne tak, jak si většina myslí: i když na to musíte být ve správné zemi, ve správný čas (!!!). Někde je to složitější a info o "výnosných oborech" je přístupné jen "vyvoleným" a jejich známým. A vyžaduje méně morálních zábran.
Mám dojem, že tohle platí v podstatě ve všem.
Ale lidé rádi "mlží". Pokud se "finančního guru" zeptáte, jaká je jeho strategie, nejspíš se jen tajemně pousměje: není lepší být "vyjímečný" ?
No, abych to zkrátil: zkuste sledovat třeba výroky a body language Donalda Trumpa [smích])))).
Na straně druhé, přiznávám, že ta "pravá realita" je příliš fádní.V té by určitě nepřežil ani Harry Potter (...a Rowlings by i nadále neměla na zaplacení elektriky).

243699

08.05.2011 11:37

Devět stupňů k pravé duchovnosti

RE: Tedy jak ??

P.K. 89.?.?.?

Dovolím si velice prostě zareagovat: ten "systém", nebo snad ideologie, nic nemůže vyřešit. Ale, snad, možná, může dát pisateli (třeba jen na jistou omezenou dobu, období), případně i dalším, smysl života, důvod, vysvětlení, existence, atd...
To samé jiní hledají třeba v tom, o čem se zmiňujete Vy.
Asi by mělo platit to, co někdo popisuje níže: nikomu neubližovat.
Jenže to tak úplně neplatí ani mezi zvířaty: takže nám zřejmě chybí vzory.
[smích]
nic nového, jen plácnutí do virtuální destilované vody.
autorovi článku s za invazi omlouvám.

243710

29.05.2011 12:45

Jak jsem málem dostal přes hubu

RE: Zápach musel být strašlivý

P.K. 89.?.?.?

Asi myslíte černochy narozené v Česku.
Třeba ti američtí mají každý den čisté hadry a jsou cítit na vzdálenost několika metrů...deodorantem.

245036

02.07.2011 18:23

Otevřený dopis - Promopro alias Vondra

RE: 20 let

P.K. 89.?.?.?

Ne "tohle" jsme tu neměli.
Byl tu Východ x Západ. A jak se ukázalo, Západ to sice "vyhrál",ale podvodem [smích].
Ukazuje se, že celý systém je nefunkční. Můžeme tuto nefunkčnost považovat za normál. Nebo, proč nezkusit něco nového, třeba NWO [smích].
Ale pokud se v tom směru angažují lidé jako Vondra, Šwarcnberk, apod., tak nevím.

247204

24.07.2011 20:05

Aké je to učiť čiernych študentov

?

P.K. 89.?.?.?

"Polovičný chleba" ??? Není to anglicky, náhodou, "half breed" ??? [smích]

248854

14.08.2011 08:54

Řecká krize: řecký státní dluh je neplatný

RE: Ne zcela přesné

P.K. 89.?.?.?

Ano, vysoké platy úředníků slouží vládám k udržení popularity: kolika rodin se to asi dotýká ? Je to v podstatě úplatek, kterým se zvolení "vyvolení" dostanou a udrží u moci (je jedno, kdo je zvolen). Zodpovědnost by tedy měli mít ti zvolení. Jelikož ji nemají, nakonec to asi bude řešit "ulice". Nebo dojde na klasické východisko z "krize"....
Buďme tolerantní: nás velice pravděpodobně čeká něco podobného.
[smích] Ale zdá se, že válka v našem regionu tentokrát nehrozí. Tipuji, že se možná brzy staneme "spolumajiteli" nějakého ropného pole na Středním Východě[smích](nemám z toho ani radost, a pravděpodobně z toho nebude většina mít ani nijak výrazný prospěch).
Zadlužené USA s kvalitní armádou a pravděpodobně i s několika tajnými zbraněmi...[smích].

250852

14.08.2011 09:19

Role muže a ženy v rodině

RE: neschopné líné

P.K. 89.?.?.?

Blažková má, bohužel pravdu. I s tím zabitím..."Spravedlnost" pracuje mnohdy velice podivně: je totiž placená. A plná "teoretiků", kteří hlásají dobro a usmíření (přestože sami toho schopni nejsou).
Mám s tím problémem osobní zkušenost a vím, že podobnou má mnoho dalších, které jsem osobně znal.
V extrémních případech je to boj o přežití. A těch případů je (v zemi, s vysokou spotřebou alkoholu) docela dost. A určitě se o většině nikdy nedozvíme: možná je to tím, že k tomuto problému má velice blízko většina mužské (a postupně se zapojuje i ženská...)populace. A ta je v tomto ohledu velmi tolerantní. BTW, myslím, že pokud tato paní potřebuje pomoc, potřebuje ji většina lidí, včetně nás.

250854

28.08.2011 20:24

Lež a nenávist musela zvítězit nad pravdou a láskou

RE: Pro Vás všechny, kteří

P.K. 89.?.?.?

Tak nevím, ale dle mojí "osobně vyzkoušené teorie" je příčinou většiny problémů lidí, tedy snad i lidstva jako celku, hlavně alkohol, způsobující pozvolnou degeneraci... I další drogy...včetně cigaret. Bez vůle je člověk trochu blíže k opici[smích].
Všem doporučuji min. několik let abstinovat. Potom se můžeme bavit o možnostech "jak změnit svět". No, je to asi utopie.
Takže jediné řešení je postarat se o sebe. A lidstvo potom zachrańovat virtuálně, na diskuzích. Good Luck.

252102

04.09.2011 11:19

Bárta + VV

?

P.K. 89.?.?.?

Bárta klidně může být nafoukaný spratek, který sice vybudoval firmu, ale to neznamená, že nutně musí být geniální. Dejme tomu že byl ve správný čas, na správném místě...blahblah...tomu nasvědčuje i jeho "disciplinovanost", kdy se po "požití" chvástá a plácá, jako každý jiný průměrný občan.
Dále potom jeho (údajná) "důvěra" Kočí, je známkou selhání. Vážného: přece vybudoval "security firmu".[smích]. Jak může naletět někomu, jako je Kočí ??? To snad neví, že podplatit lze téměř každého? Zejména mladou a ambiciozní "slepici" (její vystoupení v pořadu Hide Park čt 24 jsem asi po 10 min. přestal sledovat: chod jejích myšlenek mi působil psychické trauma...).
Diagnóza: přecenil se...
Na straně druhé ho politické strany, a to všechny, nemají rády. A to je znamením, že jeho činnost lze považovat do jisté míry za "společensky prospěšnou".
Takže bych ho klidně podpořil.[smích].
Ale obávám se, že teď už si dá pozor...
I když, možná, že se bude chtít pomstít. Což by bylo, ovšem, pozitivní.[smích].
Asi bude lepší, namísto účasti ve volbách, udělat něco pro svoje zdraví: třeba taková konzumace jednoho litru 100% pomerančové šťávy, samozřejmě, vyrobené v ČR...

252495

18.09.2011 20:04

Otevřený dopis zpravodajcům ČT

RE: Císařovy nové šaty

P.K. 94.?.?.?

Svět se již několik tisíc let dělí na 1 procento vládců a 99 procent ovládaných. Tito vládci, jelikož mají absolutní moc, již mnoho staletí organizují války, revoluce, padání mrakodrapů, mají v rukou veškerý mainstream, ropu a ostatní přírodní zdroje, samozřejmě i zbrojní průmysl, všechny velké globální instituce, všechny globální korporace, globální monoteistická náboženství, politici jim slouží v jednotlivých zemích jako poslušné dosazené figurky.

To je sice asi pravda, ale: je nutné do toho zamíchat dávku chaosu...rozhodně to není nijak vysoce organizované.
Vstupují do toho různé faktory...Lidstvo nejedná nijak zvlášť efektivě, ani racionálně.
Proč by měly USA bourat vlastní mrakodrapy, když na světě existuje min. několik snad i milionů lidí, kteří to udělají za ně? A třeba i úplně sami, zadarmo, dokonce obětují i život...
US jsou pouze experti na využívání "jakýchkoliv" událostí ve vlastní prospěch. Založeno na jednoduché psychologii, že vše zlé je k něčemu dobré a dá se tedy obrátit v tzv. "positivum". To platí i v osobním životě[smích].
9/11 jsem sledoval v US v přímém přenosu na několika TV stanicích. To samo o sobě stačí k eliminaci 90 procent mýtů.
Taková akce by se nikdy neudržela v utajení: těžko ji mohl provést jen Bush osobně. Ale to ani nemusel.
Řízená demolice potřebuje někoho, kdo nainstaluje třeba ten termit na konstrukci...A podle konspiračních teorií to znamená na každé patro. Min. na celé jádro... Nepozorovaně. Možná tak v budově, tuším č.7...[smích].
A jinak bych za tím klidně hledal i konstrukční vady. Tuším, že building codes se po tom trochu změnily.
Konspirační teorie patří k businessu. Je docela možné, že nějakou konsp.teorii napsal i D. Rumsfeld osobně. A vydělané peníze investoval třeba do zakládání škol v Afgánistánu..[smích]. Kdo ví...

253621

Myslím, že máte v podstatě pravdu. Jen bych si dovolil dodat, že buďto nás zachrání technika, nebo je "vše v pořádku", a žádné změny vlastně nepotřebujeme. V evoluční změnu, či vývoj člověka jsem nějak přestal věřit. Snad nějaký superchip to nakonec vyřeší za nás. Dle mého názoru jsme na tom po organizační stránce mnohem hůře, než např. takoví mravenci. A případné námitky, že hmyz netvoří hodnotná umění, či dokonce ani nehraje hokej, odmítám[smích].
Myslím, že i ten hmyz žije plným životem...u mnohých lidí ten pocit nemám. Ale mohu se mýlit: možná, že si Ondřej Sekora vše vymyslel...

254297

24.12.2011 08:56

Václav Havel zbaven postmoderní aury

Zásadní myšlenka:

P.K. 94.?.?.?

"VH si nedokázal poradit sám se sebou, že?"
To bude tím, že takových je ve společnosti většina a to i mezi vzdělanými a vysoce fundovanými odborníky, ve které mnohdy vkládáme naděje.
Takže, zřejmě máme přesně to, na co máme a lepší to bude teprve, až nás vědci geneticky vylepší...nebo alespoň všichni ti, kdo pracují pro stát, přestanou konečně chlastat a jejich prioritou se, konečně, stane práce[smích].
A prioritou celé společnosti přestane být V.H. (Virtuální Hodnota)[smích]...

259422

06.01.2012 19:18

2012: Svět nad propastí

Pozor, pozor!

P.K. 78.?.?.?

Chtěl bych jen zdejší přispívatele upozornit, že pokud jsou jejich konspirační teorie pravdivé, (a to je v mnohých případech docela možné), hrozí jim nebezpečí "internetových kádrových posudků"! Není vyloučené, že mnohé weby jsou v rukou "agentů provokatérů". Lidé zde zdarma (!!!) a svobodně (???) píší své názory a zdánlivě to na jejich život nemá žádný dopad...až do té doby, než se budou ucházet o dobře placené místo (nicnedělajícího) státního úředníka, nastoupí kariéru politika, případně budou chtít pracovat jako pokladní v Lídlu...a budou se divit, že i přes nadměrně vysoké IQ a vzdělání byla jejich aplikace zamítnuta...Prosím, buďte více opatrní!

260278

16.01.2012 11:09

ČR: Příběh rasového extrémismu

RE: Mám pojmový

P.K. 94.?.?.?

Tak nějak to asi bude...
"Fungovat to bude jen velmi těžko."
Řekl bych, že zcela funkční není vůbec nic.
Pokud třeba "Merkel" prohlásila, že "multikulti" společnost selhala, ať uvede příklad, která "společnost" neselhala, či neselhává...btw.ani mezi "bankstery", či politiky, tak mnoho "černých" zase není.
Naopak, vše nasvědčuje tomu, že tento, slušně řečeno "chaos", je v lidské společnosti normou[smích].
Až se nám, konečně, podaří zlikvidovat sionistické stvořitele NWO, nahradí je třeba čeští Romové, kteří se díky pozitívní diskriminaci ze strany českých uvědomělých nacionalistů, stanou během následujících 10ti let vrcholem naší elity.
Ale, žádných změn bych se neobával: zase půjde jen o $$$.
Doslov:
Myslím, že takové pivo, či víno, je mnohem silnějším kulturním spojovacím prvkem, nežli nějaká "západní kultura", či údajná prvorepubliková morálka...
Možná, že nebudete souhlasit, ale vše tomu nasvědčuje...[smích].

261149

Ochotně a dobrovolně se vzdáváme svého soukromí: mobily, facebook, diskuse...
Proti tomu jsou kamery na ulici, kde snad nejsme tak úplně "v soukromí", naprosto neškodné.
Problém je, že až (a pokud) si "ovčané" všimnou, jak lze tyto vymoženosti, svobody, využívat (zneužívat), budou již dávno "závislí" a na světě zavládne NWO: přesně tak, jak to zde někteří(správně) předpovídají.
Pokrok nelze zastavit![smích]

264560

11.03.2012 18:42

Opovrženíhodná je Hillary Clinton

...

P.K. 94.?.?.?

Colin Powell...toho bych mezi ně rozhodně nezařadil: ten člověk byl vystaven obrovskému tlaku a lži odmítal. Od začátku akce "Iraq" bylo zřejmé, že se do administrativy G.W.Bushe nehodí. Převědčili ho, že "důkazy" jsou pravdivé a v podstatě byl zneužit.
Hillary? To je "poslední prototyp typického US politika": další generace již budou androidi.

265065

12.03.2012 18:25

Veřejná Bártova eutanazie

RE: Co je vlastně úplatek?

P.K. 94.?.?.?

...přesně tak.
Mluvit v Bártově případě o korupci může jen "málo přemýšlející".
V podstatě bezdůvodně uplácet členy vlastní strany: toho by se zcela jistě nedopustil ani Vít Bárta. Klidně jim mohl dát třeba prémie...
Fraška je zinscenovaná a podporovaná pouze "standardními stranami", kterým VV vzali voliče a $$$. A to se neodpouští.
Navíc si někdo dovolil zaútočit na staré a osvědčené pořádky.
Bárta je sice tak trochu namyšlený floutek, který se značně předcenil, ale tohle je jen hon na čarodejnice s mohutnými ovacemi inteligentních davů.
A výsměch celé veřejnosti, nehorázná drzost: soudy se zabývají blbostmi, zatímco velké kauzy nikdo neřeší.
Důsledkem této "masáže" bude, že se tady již nikdo nepustí do boje se "starými strukturami".
Škárka a Kočí jsou opravdu důvěryhodní...

265116

12.03.2012 18:52

Veřejná Bártova eutanazie

RE: Co je vlastně úplatek?

P.K. 94.?.?.?

No, pokud půjdeme do důsledku, tak legálně upláceni jsou i státní úředníci, kteří, s ohledem na jiné pracující, pobírají zcela nepřiměřené platy, kterými si stát kupuje jejich loajalitu. A tyto "úplatky" mohou "zasáhnout" dost velké procento rodin.
Tímto se v podstatě stává změna režimu, provedená v mezích zákonů, nemožná.[smích]...dokud peníze nedojdou...
Takže do hlubokých úvah bych se zde nepouštěl.
Jde o posunutí hranice. A tento případ je absurdní. Bezohledu na to, jaké byly Bártovy dlouhodobé cíle.
Vše nasvědčuje tomu, že tomuto chlapci jen stoupla sláva do hlavy a rád si "zamachruje" a něco vypije. Čímž se rozhodně od většiny nijak výrazně neliší. Neodsuzujme ho tedy za to.
Ani jeho způsob půjčování peněz bez smlouvy mě tedy nijak nepřekvapuje. Překvapilo by mě, kdyby to člověk jeho ražení dělal jinak.

265118

13.05.2012 10:48

Tsipras zveřejnil podmínky své vlády: Zrušit úsporná opatření, banky pod veřejnou kontrolou...

RE: Také Česko by potřebovalo podobná opatření!

P.K. 94.?.?.?

"E-Govrnment". "Virtuální poslanecká sněmovna", kde si každý platí za teplo, stravu, pití, ubytování... sám, ve svém domě či bytě.
Na to, aby vedli "pivní řeči", nepotřebují Strakovku...
Všechny státní úřady budou namontováním kamer, mikrofonů, "vysílat online", kde budou podléhat kontrole zaměstnavatelů(občanů): jak je to běžné v jakémkoli jiném businessu. Později by měly být úřady zcela přesunuty na net.
Za ušetřené peníze naše země bude moci snadno vyplácet všem "nezaměstnaným" dostatečný obnos, aby se oni mohli věnovat svým "zálibám": někteří se postupně třeba "uchlastají", jiní se budou věnovat jiným zálibám, třeba i (zdarma)úklidu okolí. Tímto "přirozeným výběrem" se společnost postupně (částečně)očistí. Samozřejmě bude nutné zamezit kriminalitě instalací kamer. systémů ve veřejných prostorách a vytvořit schopnou policii (alkohol je jedním ze zásadních faktorů vzniku kriminality). Vznikne "silný stát", kde bude zločin potlačován na všech frontách. Výsledek ? Homo Abstinent. Racionální, cílevědomý druh. Ten potom dojde k závěru:
1/buďto je existence lidstva zbytečná a postupně zanikne
nebo
2/ je třeba jít za nějakým konkrétním cílem, vizí...např. osídlování Vesmíru...(namísto "potácení se v deliriu" od feudalismu ke komunismu a naopak, za postupného ničení zdrojů)[smích].

268850

19.05.2012 20:10

Sázka na Zvědavce se vrací

?

P.K. 94.?.?.?

Tak nevím, ale někteří lidé údajně v boji za Pravdu obětovali nejen své majetky, ale také (vlastní) životy.[smích]
Tohle mi připadá spíš jako business. Ovšem, snad by mohly přispět i "tajné služby": třeba za poskytování IP...

269242

26.05.2012 19:18

Poprava pro výstrahu

RE: Podivné

P.K. 94.?.?.?

Mediální zničení Paroubka, V.Bártu+V.V...Rath (obyčejný, průměrný občan, s lehce vyšším IQ, které mu nebylo nic platné)...
Docela bych chtěl znát člověka, který odmítne 7 milionů...a i když to někdo, náhodou, udělá, jsem si jistý, že po 10pivech je určitě vezme.
A jsme u toho, jak je snadné někoho nachytat: pokud za námi stojí ministr vnitra a jak nedávno někteří tvrdili, také naše mafiánská justice.
Klidně můžou všichni volit KSČM: než se tam usadí, budou zlikvidovaní a vládnout bude TOP 010...s ODS a spol.
Já bych dělení na levici a pravici podpořil: levice krade také, ale chtějí zátěž přenést na "podnikatele". Tím se liší od pravice. A ta, jelikož nemá většinovou podporu, kompenzuje to, řekněme, zvýšenou "lstivostí". A z tohoto důvodu nakonec bude muset dojít, jako obvykle, k revoluci. Pokud se systém nevyřeší, nezreformuje, v nějaké "vyspělejší" zemi. Jenže, pokud se řešení najde, jsem si jist, že naše "pokroková" vláda se postará, abychom si "zachovali suverenitu". Což bude vzhledem k postojům většiny snadné. Co z toho vyplývá? Pokud někdo není spokojen, ať emigruje, nebo si zvykne[smích]. Ale nadávat se zatím ještě může...

269732

26.05.2012 19:38

Je řecká dluhová krize fintou, jak ukrást řecké ropné pole?

RE: proč asi?

P.K. 94.?.?.?

Je to hrozné: lidé roky, desetiletí studují, píší vědecká díla, apod., aby ovládli svět. Potom si na oslavu Zasvěcení dají pár deci mešního kosher vína a jejich cenný život vyhasne při běžné autonehodě. Nebo po zásahu manželky (svobodné to zednářky) s válečkem na nudle. Jak je život složitý! A lidstvo důležité! Hlavně teď myslím "Ty Vyvolené"...jdu se nechat obřezat: již nechci více trpět jako bezvýznamný gojim...Shalom (to samé určitě udělá každý racionálně myslící Čech).

269734

29.07.2012 07:00

„Demokratická“ Amerika překonala nacistické Německo

RE: Nacisticke Nemecko se zbavilo zidovskeho vlivu,Amerika jej prijala.

P.K. 94.?.?.?

Poznámka mimo:
Jeden český, bývalý politik (tzv. "moudrý alkoholik", což se, ovšem, vylučuje), před časem prohlásil, že Izrael by měl být přijat do NATO.
Nebudu se divit, když bude (M.Z.) zvolen [smích].
I když, Mr. Fisher je asi perspektivnější: méně pije, méně žvaní...takže neví, co si myslí[smích].

272664

01.04.2013 14:19

Byl Stalin horší nebo lepší než Truman a Roosevelt?

RE: Dnes se již všeobecně ví,

P.K. 94.?.?.?

Wow, gratuluji! Jste snad první člověk, který si všiml toho, že alkohol může mít značný podíl na jednání, rozhodování lidí! Dost těžko pozitivní, když je údajně zodpovědný asi za 70 procent kriminality, dopravních nehod; což je jasné znamení, že výrazně ovlivňuje i vše ostatní. Někde jsem kdysi četl, že lidský mozek se plně vzpamatuje z následků opilosti asi za 6 měsíců[smích])). A z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že něco na tom určitě bude[smích])). Btw, není zajímavé, že první prezident po r.89, i třetí, byl/je alkoholik...no, ale je to stejně jedno[smích].

287458

09.06.2013 07:12

Konspirace není žádná teorie – Insider Světové banky

RE: Jde o naprosto zásadní informaci, která může být světovou rozbuškou!

P.K. 185.?.?.?

Hezká myšlenka. Jenže, co budou dělat lidé, když budou mít peníze, ale nebudou muset vstávat ráno do práce? Hm, dovolím si naznačit, že v zemi, kde je oficiálně asi třičtvrtě milionu alkoholiků, nějací narkomani.., je velká pravděpodobost, že se tyto počty rapidně zvýší, jelikož pro většinu lidí je alkohol nedílnou součástí kultury[smích]. Situace se dost podstatně zhorší, což může mít další důsledky, jako třeba bezpečnost, apod. Ale pokud by následovalo postupné zavádění prohibice, nejlépe nějakou formou genetických úprav novorozenců[smích], tak proč ne.
Snad se mýlím a většina začne více sportovat[smích].

290991

21.07.2013 08:21

Co týden dal

RE: A trhy se ani nehnou

P.K. 185.?.?.?

Zeman před časem, asi tak dva roky zpět, v nějakém pořadu na TV prohlásil, že by Nato měl přijmout za člena Izrael; a to může být jeden ze zásadních důvodů, proč byl zvolený.[smích] Jinak je jasné, že jde o lehce ovladatelnou loutku, která má (pro mě) z neznámého důvodu velkou důvěru lidu[smích]

293634

11.09.2013 08:53

Írán, nikoliv Sýrie je skutečným cílem Západu

RE: geneticka linie Cechu .... a ktera?

P.K. 185.?.?.?

[smích]lidé v neolitu a ve středověku se jen a pouze chovali přiměřeně svým možnostem, schopnostem, nectili nic. takže se od nich nijak nelyšíme.[smích]

295921

26.10.2013 19:57

Odmítněme nadvládu parlamentních prostitutek

RE: Zcela nereálné

P.K. 185.?.?.?

Je to snadné a jako vždy o "Víře"; věříte-li, že volbami můžete něco zásadního změnit, případně dokonce zlepšit(!), jdete k volbám.. já jsem nevěřící, a tak jsem dnes zapojil regulátor otáček rekuperačních ventilátorů..

298627

05.11.2013 08:03

Stojí investice do Bitcoin za úvahu?

Takže,

P.K. 185.?.?.?

shrnuto: investice do Bitcoin stojí za stejnou úvahu, jako investice "kamkoliv jinam"; podstatný je, totiž, jako vždy, výsledek, tedy výdělek, neboli zisk.
Pokud do toho, ovšem, přidáme špetku ideologie, potom raději svojí tzv. "investicí" podpoříme někoho nám (zdánlivě) více "ideologicky blízkého"...btw, podstatné je pořád slovo "zisk", ale přidali jsme další pojem "zdánlivě"[smích].
Tím se vše stává trochu komplikovanější, tedy i zajímavější (na tom leží celá Civilizace).

299198

14.03.2014 13:57

Venezuela 2014

RE: Jak se dělá revoluce - ptejte se vždy jak by měly býti věci přirozeně

P.K. 185.?.?.?

"Co je v přírodě normální, přirozené"...pokud vím, tak platí "zákon silnějšího", a řídí se "tím" všechna zvířata, tedy i většina lidí.
Zajímalo by mě, co si od toho slibujete? Přímou demokracii? Vítězství Pravdy a Lásky, spravedlnosti? Celosvětové odzbrojení?
..domnívám se, že v tomto případě není co řešit, ani "druhá strana" nic neřeší: ruce si podat nemůžete(je to proti přírodě!)[smích] so, good luck.[smích]

306628

17.04.2014 17:54

Washington je nejhorším nepřítelem lidstva

RE: JůYsEj nikdy nebyly

P.K. 185.?.?.?

To, co uvádíte(nedostatek divadla,klasiky, apod), není problém; ani pro američany, ani pro jiné národy. Čtení beletrie život nijak výrazně neovlivní; jde buď o přechodný stav, následovaný dalším vývojem, nebo o pouhou celoživotní zábavu. Jistě, díky propagandě většina myslí, že hlavními nositeli inteligence jsou kultura, umění, kniha, pan učitel, nebo farář. V reálu potkáte úspěšné, i dejme tomu moudré lidi, které konzumace kultury, ani jiného materiálu, moc nezajímá, a přesto jsou schopni nejen přežít, ale i žít, a občas mít pocit spokojenosti, pohody..
Znal jsem mnoho američanů, dokonce těch lépe situovaných, kteří doma neměli ani televizi; jejich pohled na svět byl diametrálně odlišný, než ten oficiální. A měl jsem dokonce dojem, že jsou na tom, co se týká slušnosti, ohleduplnosti, pochopení reality, podstatně lépe, než třeba Češi. Jistě, může jít o optický klam, způsobený materiálními podmínkami; protože lidé jsou v podstatě stejní..
Cestování..sorry, ale cestování určitě není nejefektivnější formou vzdělávání se, nebo dokonce seznamování se s jinými kulturami: znám mnoho lidí, žijících dlouhodobě s jinými, a přesto nechápajících jednání, chování, jejich blízkých![smích] Takže o osobním kontaktu to zřejmě není.
Je doba internetu, lidé na sebe na veřejných diskuzích prozradí mnohem víc, než si myslí(nějaké další čtení mailů atd, je v podstatě zbytečné; NSA a další zbytečně utrácejí peníze...).
Též si dovoluji upozornit, že "americký brak" hltá i napodobuje téměř celý svět. Nakonec, proč ne? Cesta zákazů něčeho, co není vyloženě škodlivé (zatímco třeba alkohol je v české veřejné TV vesele propagován), nevede nikam. Ať se v tom každý vymáchá sám za sebe; co tě nezabije, to tě posílí.
Btw, reklamy na alko byly (snad stále jsou) v public TV v US zakázány, stejně jako konzumace na veřejných místech, což mnozí (češi) vidí jako omezování osobní svobody. Mno, alespoň se jejich (ty americké) děti i další občané mohou rozhodnout bez nátlaku, bez "vymývání mozků", tedy střízliví[smích], jestli budou v životě pít, nebo něco dělat[smích].
Pokud se Amerika, i svět mění k horšímu, potom se tak děje od počátku "jejich" vzniku, případně již od velkého třesku: předtím tady, totiž, vládl klid.. možná.[smích]
Washington není nepřítelem lidstva; je to prostě parta úplně normálních lidí.

308658

08.05.2014 22:28

Psychiatři nyní říkají, že nekonformita je duševní nemoc: pouze „ovce“ jsou „normální“

RE: Ježyšmarjá, to jsem si oddechl.

P.K. 185.?.?.?

Ten experiment se (velice pravděpodobně[smích]) uskutečnil (kdyby ne, zkuste to u nás).
Byla z toho v USA slušná aféra, psychiatři se "museli vysvětlovat", což zvládli celkem slušně; jak jinak[smích].
Ale i pouhá víra prý uzdravuje; stačí si tedy věřit a ve většině případů se obejdeme bez lékařů i dalších vymožeností civilizace.[smích]

309887

11.06.2014 08:44

Konec donkichotismu v Čechách a na Moravě?

RE: No, nevím ...

P.K. 185.?.?.?

Nejspíš to není ani tak o hlouposti, finanční negramotnosti, jako o vůli- sebeovládání "nepodlehnout společenským trendům a dalším závislostem", ve formě spotřební elektroniky, dovolených, případně přímá závislost na drogách, alkoholu, které kromě zvýšených finančních nákladů též téměř nepozorovaně podlamují schopnost člověka racionálně uvažovat i žít bez potřeby nákupu neustále nových hraček, kompenzujících něco, čeho se nám nedostává právě z důvodu závislosti na našem "životním stylu" (tzv. "začarovaný kruh"[smích]).
Lidi, podepisující ty mnohdy šílené smlouvy, dost pravděpodobně jejich obsah ani příliš nezajímá; jsou totiž zaměřeni hlavně na "dosažení (imaginárního) cíle". Vzpomeňme třeba na "shopping spree" M. Jacksona a dalších[smích]).
Problém je tedy mnohem hlubší, než se zdá; právě proto by měli být lidé v některých směrech řekněme "více regulováni, nebo chráněni", třeba i zákony; jenže takové "zacházení" nikdo nikdy neocení: říkejte dítěti "nesahej na rozpálenou plotnu", zakazujte to, případně vyhoďte všechny vařiče i se sporákem, a ono je bude denně vyhlížet z otevřeného okna; pokud nebydlíte v přízemí a potomek vypadne, máte ještě větší problém.
Dalším problémem je samozřejmě, celková ekonomická situace: pokud nejsou jistoty zaměstnání, nebo koupíte nemovitost v době, kdy je trh uměle nafouknutý...ale to by zřejmě vyřešila výše zmiňovaná "sebekázeň"[smích].
Nemám čas ani důvod to nějak hlouběji rozvádět, takže se za případné nepřesnosti, nejasnosti, omlouvám[smích]; stejně rozhoduje vlastní pochopení, poznání;"rady" jsou nejen zbytečné, ale mnohdy nežádoucí, vzbuzující spíš odpor.

311462

23.06.2014 20:13

Vláda má starost - co s armádou

?

P.K. 185.?.?.?

"Proto návrat k brancům je krok správným směrem. Mezi branci, chlapci od rodin, takové zrůdy nejsou. A v obraně vlasti by neváhali položit i vlastní život."
Naivní představy; autor zřejmě nebyl na vojně, nečte zprávy, diskuze na netu.. a kamarádil-kamarádí jenom s holkama[smích].
Btw, Švýcarsko je v bezpečí, dokud tam mají "vůdcové" uložené peníze..

312205

Pokud se dobře pamatuji: před útokem na Irák, když američané lepili dohromady tzv. "koalici", nabízeli různým státům za účast také finanční pomoc; ve sdělovacích prostředcích se potom řešil "morální pohled" na takový postup.
Vzpomínám i na další veřejné debaty, např. ohledně šikanování slabších států, jejichž oficiálním závěrem bylo něco jako "USA sice vojenské převahy zneužívají, ale mnohem méně, než by to dělali jiní".
Takže nejde o "pokles", ale o "normál"; hlavní je vyhrát! (Ale nikomu to neříkejte.)

312557

19.07.2014 09:22

Let MH17 skončil nad Ukrajinou

RE: Nic nového

P.K. 185.?.?.?

Gorbačov byl naiva neznalých skutečných poměrů, chtěl pouze zlepšit životní podmínky ve východním bloku. Naletěl propagandě, jako ostatně dříve či později zmanipulovaná, stejně důvěřivá většina, nespokojená se socialismem, nebo spíš s čímkoliv..
Před několika lety jsem viděl intervium, kde(Gorbačov)přiznal, mimo jiné, že pustit k vládě Jelcina byla chyba..
Nelze jen vinit jednotlivce, kteří mají-měli v jistém období podporu většiny.
Pokud by majorita byla schopna, řekněme "konstruktivního" jednání, chování, byla neúplatná, atd, vypadala by i společnost jinak. Takhle vše více-méně závisí na financích a dalších podmínkách, které mají jednotlivé země k dispozici... tedy kterými mohou režimy obyvatele, reálně řečeno, podplatit, "aby byli spokojení", nebo spíš aby si mysleli ( a nemysleli), že se mají dobře, lépe než jinde, apod...Jde tady spíš o psychologii. Jenže, nakonec záleží jen na nás; celou společnost, narozdíl od sebe, svého života, nijak výrazně nezměníme. Domnívám se, že v tom zásadním je lidské společenství od počátku zakonzervované[smích], ačkoliv z (útržkové)interpretace dějin psaných placenými spisovateli, nebo placenou opozicí, kombinovaných s další (zábavnou) literaturou můžeme mít dojem odlišný: a o to jde..ovlivňují nás nové technologie; bez nich jsme zase jen to, co opravdu jsme.
I takový medvěd grizzly má svoje lepší chvilky; nemá-li hlad., jelikož právě sežral našeho souseda, a nesežere nás, prohlásíme o něm v euforii, že je lidský (a máme pravdu).. ano, nic objevného, pokud to neobjevíme sami.

313478

19.08.2014 16:48

USA daly Kyjevu volnou ruku k jakékoliv akci

RE: Co, takhle dat volnou ruku protestujicim proti zavrazdeni

P.K. 185.?.?.?

Ale no tak; strašíte lidi židy, muslimy, američany.., zatímco jediným "problémem" je systém a oportunistická většina, ochotná podpořit kohokoli, kdo lépe platí. Takže je vše v normě[smích].
Pokud se podíváme na politiky, hlavně v obecních zastupitelstvech, najdeme mezi nimi spoustu bývalých "slušných a poctivých" občanů, které zkazila jen příležitost[smích]. Jediným řešením je naprostá kontrola činnosti politiků za pomoci techniky, která je dostupná; jenže k tomu dojít nemůže, protože bychom přišli o naději- možnost rychlého a snadného zbohatnutí my všichni, potenciální politici, úředníci a jiní podnikatelé. A to byste určitě nedopustil ani Vy, ani ti ostatní, co třeba rádi sází sportku[smích]. Muslimové..jde o klasické strašidlo,většina je úplně stejná, jak my. Problém je v systému, který je do EU dotáhnul, přestože "vadili";pokud dojde ke krizi,první přijdou o práci, přišli by o ni, i kdyby byli asimilovaní do společnosti (stačí jméno, barva, a při propouštění jdou první) což je nemožné, protože se to nedaří ani např. polské komunitě v Chicagu, poněvadž jednoduše nechtějí a vlastně není kam se zařadit (btw, co má naše společnost, kromě konzumace alkoholu, společného, nevíru v Boha, lásku k fotbalu, hokeji? Ani v tom se lidé neshodnou; zažil jsem rvačku z důvodu zda je lepší Hanušovická desítka, nebo Plzeň Gambrinus,o sportovních zápasech pomlčím). Když se lyšíme náboženstvím, barvou pleti, musíme domorodce dost vysoko převyšovat, abysme byl jimi akceptováni. To se tak trochu podařilo třeba Vietnamcům..
Není žádný vážný muslimský problém v EU; kdyby byl, dávno by je "pseudohumanisté" všechny vyhodili. Občasné excesy jsou, naopak, vítané, udržují pozornost stáda mimo zásadní problémy. Co myslíte, kdo bude první lynčován, ti zodpovědní za situaci, nebo Romové; muslimů je tady málo, nestojí za námahu, jen k nadávání a židé si nás z našich daní, v souladu se zákony, platí.
Co se týká zákazu závojů, apod, tak vzpomínám, jak nás kdysi buzerovali za dlouhé vlasy; ne, nebyli za tím komančové, ale prostá, řekněme, generační nenávist", omezenost, nebo i úcta k tradicím[smích]. Ano, je fajn, když můžeme někoho mladšího, slabšího, jinak vypadajícího opruzovat; pomáhá to snášet vlastní životní mizérii. Židé...je možné, že ovládají zásadní místa ve státní správě, finance, atd, ale kdo je tam pustil, když nepatří k většině? Btw, k jakým tradicím se vlastně máme vracet, do kterého bodu (nevylhaných, nezkreslených) dějin, kdy "to všechno skvěle fungovalo"? Za komunistů bych lidem poradil, ať založí brigádu socialistické práce, nebo zorganizují akci zet; dnes radím všem, kdo mají finanční problémy, ať jdou studovat na faráře, nebo vstoupí do kláštera; amen[smích]

315770

06.09.2014 16:29

Porošenko v hrsti Washingtonu již od r. 2006

RE: Rezept Vladimira Vladimiroviche pro EUropu a pro svet

P.K. 185.?.?.?

Nezlobte se, ale porodnost opravdu není dobrý argument; představte si např., že mnoho dobře zajištěných i vzdělaných(ač vzdělání ani peníze nepovažuji za priority, může jedno s druhým souviset, a peníze= přežití) lidí, prostě děti nechce, jelikož v tom nevidí žádný smysl.
Důvody, proč v tom smysl nehledají, mohou být různé; třeba nějaká forma pochopení smyslu-nesmyslu života, nebo prostě neochota vzdát se "části vlastního života", věnovat jej potomkům, jen protože "jsme k tomu předurčeni Přírodou", což je záležitost čistě pudová, jelikož platí pro úplně všechny živé tvory; jenže, my lidé se tak nějak domníváme, že jsme na tom co se nějaké formy inteligence týká, o něco lépe; tak proč se chovat jako králíci? Má snad být jedním z hlavních důvodů "zachování národa a kultury Čechů"?..hm,ale to se nezdá být dostatečně silnou motivací ani mnohým Čechům[smích].
V každém případě je rodičovství svým způsobem obětování sebe i dětí[smích], a většina "do toho jde" bez nějakých hlubších úvah, tedy instinktivně. Ale to se může snadno změnit, a zřejmě, třeba na Západě, i mění.
Pokud bude stát rodiče finančně podporovat, porodnost sice může stoupnout, jenže, je to opravdu správný důvod mít děti?
A na to si musí každý odpovědět sám; pokud ovšem, o tom vůbec přemýšlí btw, znám poměrně dost lidí, vrstevníků, kteří počali potomky v mladém věku v opilosti na tanečních zábavách, a potom i několik jiných, kteří chtěli jen normálně žít; mnoho z nich dnes normálně žije s úplně jinými ženami, dětmi, i dalšími finančními zátěžemi a necítí se příliš šťastní; ale to je celkem normální[smích]
..a to jsem nezmínil hlavní důvod, proč nemít potomky; ten, o kterém se právě zde tak často píše: jsme přece všichni otroky těch, o kterých se nesmí nahlas mluvit, dokonce ani psát! Proč jim tedy dobrovolně, zdarma a na vlastní náklady dodávat levnou pracovní sílu???[smích](take it easy)

316860

13.09.2014 14:28

Bankovnictví pravdy a lží

!

P.K. 185.?.?.?

Bankovnictví jen kopíruje technologický vývoj, stejně jako celá společnost; kromě našich (bývalých) peněz v něm nic zajímavého není.
Jen (snad naposled) shrnu vlastní, širší "mimobankovní" poznatky: "celý tento systém vznikl naprosto přirozeně, díky spolupráci elitní menšiny a oportunistické, tedy normální většiny".
Btw, postup vzniku systému v přirozeně fungující společnosti lze sledovat "alive" u mnoha webů na netu: diskuse bez cenzury se získáním dostatečného počtu "nickoveček" mění v cenzurované, "stěžující si" účastníci potrestaní občasným vyloučením zůstavají nadále závislí, případně přejdou "jinam".
"The same" platí pro další "hightech vymoženosti", jako (drahé) volání mobilem, jehož prostým vypnutím většina okamžitě vyhrává pár stovek měsíčně za nekecání o ničem, lehce nahraditelným sledováním pořadů naší (i zadarmo drahé) ČT, nebo mnohem zajímavějšího akvária kulatého tvaru s rybkami i bez.
I díky nám, "revanšistům, revanšujícím" se zde na Zvědavci panu Stworovi moudrými glosy (což je mnohem morálnější i přiměřenější získaným požitkům, než nějaké špinavé, kapitalistické peníze!), za jeho usilovný boj při honění Pravdy, stává se svět ještě trochu složitějším, tedy i více hodným dalších bojů o jeho poznávání.
Nakonec- prozačátek, alespoň jeden "z nás, bojovníků," (snad) zařadí se do elitních řad; má všechny předpoklady, včetně krutého pronásledování nenáviděným režimem, které zatím, bohužel, nijak zvlášť neovlivnilo výši finančních přítoků!
...
Můj bývalý "tchán" byl zvolen starostou pár let poté, co otevřel vlastní hospodu; samozřejmě že jedno volební období náležitě využil, a jako každý slušný člověk "nadosmrti" finančné zajistil celou svoji rodinu, takže jeho děti nemají na výběr, než slastný život milionářů; pozor, nelze jen tak odhodit miliony, a jít "pod most", i k tomu se musíme postupně dopracovat!
...
Doufám, že ani vy, pane potenciální senátore, nezklamete!
Hrajeme přece dle prastarých tradic, nejprve my, rodina, a pokud něco zbude, rádi pomůžeme i kamarádům...kdyby náhodou tak nezapomeňte "ač to z mých 'zdarma příspěvků' nelze vyčíst, jsem schopen velmi levně vytvářet požadované politické analýzy, mám rozvinutou fantazii, vzhled přijatelný pro noční relace na ČT, jazykové i psycho-ideologické vybavení pro Fox News i RT".
Peace.

317351

08.10.2014 07:54

Naše lež a nenávist zvítězí nad jejich lží a nenávistí a trochu něco k volbám

RE: Pochopil jsem... alkohol je dobrem i zlem!

P.K. 185.?.?.?

Ano, australští domorodci, stejně jako původní Američané v rezervacích (s finanční podporou US government) a další, podléhají "špatnému stravování" mnohem rychleji, než dospělí "civilizovaní lidé držící v lati" třeba právě z nutnosti chodit do zaměstnání(bez peněz do hospody nelez); vemte jim práci, dejte dávky a máte zde "čerstvě civilizované australské Aboridžince"[smích].

318697

Domnívám se, že aby většina z nás po nocích nemusela v budoucnu "sbírat flašky.." nebo se "bát, kdo zaklepe..", že víme, že je třeba takové weby, jako je Zvědavec podporovat. Již kvůli prevenci!
Že si Zvědavec a tím pádem i pan Stwora své peníze zaslouží, je bez diskuze.
Takže se svou trochou také budu pravidelně přispívat.
P.K.

357514

25.06.2019 21:11

Demonstrace na pozadí celoevropského boje

Hlavní důvod

P.K. 77.?.?.?

Hlavní důvod k demonstracím je EET; když to začalo, proběhla na ČT 24 zpráva, že jednu z prvních demostrací pořádá nějaká skupina proti EET. To bylo poprvé a naposled se o EET mluvilo. Bylo jasné, že pravý důvod nevypadá mediálně moc dobře.
Naprostá většina podnikatelů NEPLATÍ daně, jak by měla. Je to celkem pochopitelné i běžné po celém světě: co nemusíš dělat, co nejde kontrolovat, nedělá nakonec téměř nikdo.
Takže těm lidem jde o peníze, mají k demonstracím hodně velký důvod. A potom jsou tam mladí, kteří nesledovali dlouhodobě vývoj v naší zemi.
V podstatě lze říct, že tyto lidi i jejich důvody je možné pochopit.
Bohužel, nejsem si jistý, že pokusy o zastavení rozkrádaní naší země mohou skončit úspěšně. Spíš se to jen oddálí, a brzy vrátí do starých kolejí, stejně jako všude jinde. Ale je možné, že to bude díky novým technologiím, dík možnosti lepší kontroly udržitelné. V každém případě bych se na to, být panem Babišem, dávno vykašlal: bohužel, nemá to pravěpodobně cenu. Ale chápu, že jde o velkou výzvu; jenže jsou i jiné věci, které lze v životě dělat, než bojovat s "větrnými elektrárnami".
Ale je možné, že se mýlím, a AB si přišel do politiky vydělat, jak tvrdí mnozí; ovšem v tom případě se určitě musel zbláznit.

372227

25.07.2019 20:20

A vyšetřuje už konečně policie Fajtovo „hospodaření“ s veřejnými penězi?

RE: A pak, že se doba nemění

P.K. 77.?.?.?

"Kauza Barta" ? Myslite kauzu, kdy Vít Bárta půjčil dvěma členům strany peníze, a oni to potom použili k jeho likvidaci, a označili jako úplatek?
Tak to byla první lekce toho, jak se likviduje nepohodlný politik, který se pokusí zastavit rozkrádání, označí veřejně zloděje (firma Skanska) a do dvou týdnů je z vlády pryč. Tak hloupý a drzý důvod k vydání V. Bárty ke trestnímu stíhaní jsem ještě nikdy předtím nezaznamenal (Bárta nebyl odsouzen, jen politicky zlikvidován).
Ale i díky tomu případu mnoho lidí pochopilo, o co jde, a teď podporuje A.Babiše; to je mnohem větší kalibr, dělá to ale i jeho tým.
Bohužel, mnoho lidí není schopných posoudit situaci: každý sleduje politiku jen omezenou dobu, od určitého bodu, a hlavně má vlastní zájmy: těžko bude A.Babiše podporovat podnikatel s EET.
Otázkou je, jak dlouho ještě vydrží; jakmile odejde, nebo bude zlikvidován, vrátí se opět ta stará "osvědčená demokracie", která podporuje hlavně takové bezúhonné a čisté i nemajetné politiky, které lze snadno podplatit. A takových je pravděpodobně většina; je to úplně stejné, jako u normálních lidí, stačí se podívat, jak to chodí na úrovni starostů, které volí jejich kamarádi a známí, kteří potom jen zírají..

372743

26.10.2019 17:57

Proč Turecko útočí na Kurdy v Sýrii

???

P.K. 77.?.?.?

Nějak nechápu, jaké jiné řešení situace v Syrii bylo na stole? Mělo tam snad s Kurdy zůstat navěky USA? Kdo má mít užitek z ropy? Víte, kolik je v Turecku u "zlých Turků" utečenců z Iraku a Syrie?
USA+Západ rozdrbou region, aby přišli k levným surovinám, a Turci za to mají platit?
A samostatnost Kurdů nechce ani Assad.
Rusové ani Assad tam nemohli, takže co se mělo dít dál?
Každému, kdo má v hlavě mozek, musí být zřejmé, že pravděpodobně jde od začátku o dohodu mezi Assadem, Putinem a Erdoganem. Ovšem mediím a islamofobům, se to nějak nehodí, a tak si plácají (někdo i o genocidě).
Celá debilní masáž připomíná všudepřítomný "strach z utečenců-muslimů", kteří údajně ovládají Německo, Francii a Británii; jistě, lidé bez jakékoli reálné politické moci, neozbrojení, převezmou vládu v zemích, se slušně vyzbrojenou policií a armádami, protože tyto země podlehly "sluníčkářství a humanismu", a projevuje se to tak, že v honbě za $$$ napadaly a napadají jiné země?
"Být zaslepený nenávistí" není jen diagnoza, ale přirozený stav mysli.
"Akademická studie z Dánska zjistila, že v rozmanitosti není síla"
..síla je v jednotě, to dá rozum, znám to z prvního máje, jenže rozum a síla se snášejí dost špatně[smích] Je to asi trochu složitější, ale proč se namáhat, když v jednoduchosti je (navíc i) krása.

374302

19.01.2020 23:14

Když na kongresu ODS naslouchají choromyslní choromyslnému

žena - Černochová

P.K. 178.?.?.?

Řekl bych, že ta žena – Černochová, byla zmatena neméně. Nikoliv z toho projevu Řeporyjce, ale z toho, kolik mu má přidělit minut, protože nevěděla, kam jeho projev zařadit.

376203

23.05.2020 11:23

Hegemon jen tak neodejde

RE: Nezaměstnaný bez perspektivy....

P.K. 178.?.?.?

Lid je zdrojem moci banksterů, jako kanónenfutr pro jejich mocenské hry.

379603

13.10.2020 12:17

A dost, Andy. Takhle už se s nama nikdy nebav!

RE: Babis

P.K. 178.?.?.?

AB je nejmazanější parch.., teda chlapík, široko daleko. Neinvestoval on v předstihu do zdravotnických zařízení? Nebudou náhodou tyto jeho nové firmy zase u dotačních toků, ve jménu boje proti Covidu?
To, že se drží pozadu, při vyhlašování nepopulárních opatření, s kterými však souhlasí, je pro něho typické. To není známka nějakého zhroucení, nebo že něco nezvládl. Řekl bych, že již pracuje na tom, jak získat co největší tržní podíl po firmách, které tato opatření nepřežijí.

382971

15.10.2020 08:29

A dost, Andy. Takhle už se s nama nikdy nebav!

RE: No, já nevím

P.K. 178.?.?.?

AB není stokrát lepší, než demoblok. Možná umí ty své protinárodní postoje stokrát lépe kamuflovat, protože demoblok, se s tím ani neobtěžuje. Pro lidi je nejspíš charizmatický, tak ho budou volit stále.
AB je pragmatik a jde si za svým. Musí-li něco pustit koaličnímu partnerovi, aby se udržel u moci, tak to se skřípěním zubů pustí. Proto je třeba, aby se do vlády prosadila SPD. Volme SPD.

383031

12.11.2020 19:18

Už cítíte, co Číňané vaří?

RE: Mimo téma

P.K. 178.?.?.?

Rusové nejsou Arméni, mají svoje vlastní zájmy. To, že prosadili svoji vojenskou přítomnost v oblasti, aniž by kdokoliv ceknul, určitě nesvědčí o jejich slabosti.

384055

12.11.2020 19:34

Už cítíte, co Číňané vaří?

RE: Cítím, že hegemon světa je a především bude na Východě

P.K. 178.?.?.?

Ekonomové jsou pohádkáři, kteří by měli být vypráskáni. Ten Vámi popsaný tok bohatství odshora dolů v reálném světě nefunguje. Nůžky mezi bohatými a chudými se silně rozevírají.
Dále, v případě problémů (epidemie, živelná pohroma, nějací Hunové, a tak), se každý stát musí postarat o sebe. Pokud není soběstačný ve výrobě potravin, základního spotřebního zboží, obranném průmyslu a vlastní obraně, ostatní státy si řeknou, k čemu nám je, taková koule na noze? Ať zanikne, když se neumí o sebe postarat. Nějaké hýkání, my jsme Vám poskytovali služby, vzpomeňte si, nikoho zajímat nebude.

384056

13.11.2020 10:09

Už cítíte, co Číňané vaří?

RE: Mimo téma

P.K. 178.?.?.?

Kdyby Rusko nemělo sílu, tak bude vykradené a rozdělené, jako my. Krym už nepustí, ohrozili by tím svoji bezpečnost. P.K.

384069

16.11.2020 18:59

Už cítíte, co Číňané vaří?

RE: Cítím, že hegemon světa je a především bude na Východě

P.K. 178.?.?.?

To množství Číňanů, které stále posiluje svoji ekonomiku, budí respekt. Jistě i u Rusů, kteří by určitě měli rádi Evropu, jako svého spojence. Ale EU se tím směrem, nejspíš vydávat nebude. My středoepané, bychom se tedy měli vydat ven z EU a nenechat se zatahovat do válečného dobrodružství, západních koloniálních států. Naopak si vezměme vzor z Putina, který nedopustí, aby se Rusko nechalo rozložit a rozkrást, tak jako středoevropské a východoevropské státy. I ten Orbán už nenechá s Maďary orat. Babiš moc naděje nedává.
Jednotlivé prvky a postupy NWO, si již ti Rockefeleři v Číně zkoušejí. Eurokomisaři je budou postupně zavádět i v EU, vždyť i to navážení rozkladných etnik do Evropy, je již součástí toho plánu NWO. Volme SPD.

384123

23.11.2020 23:25

Jak zákazem demonstrací bojovat proti pandemii

RE: Na článku mě zaujaly

P.K. 178.?.?.?

Milion, bilion, trilion. Co je na tom složitého? Do tisíce snad počítat umíte. A když si tak započítáte každý den, tak za 1,8 bilionů dní, to máte v kapse. To je slabých 4,9 milionů let. Pěkná sumička.

384253

03.12.2020 13:21

Už máte svůj anální kolík?

Je to na nás

P.K. 178.?.?.?

Tuto situaci, tento řízený rozklad národa, nemůžeme okamžitě zvrátit. Jsou v něm zapojeni i naši liberální politici. Ale co můžeme udělat je, že se do toho my sami, ani naše rodiny, nezapojíme. I to je dost.
Ovšem to vyžaduje mít nějaké zájmy, odbornost a koníčky a nežít „zábavou“, která je nám ze všech stran vnucována, např. tím zmíněným Óčkem.

384474

03.12.2020 17:43

Nebuďme hejlové

RE: Moc bankéřům zajišťují prodejní lidé

P.K. 178.?.?.?

Jestli byl ten povel vyřčen na Římském klubu, tak nepůjde o žádný boj. Parazité přecházejí k jiným formám ovládání populace. Snahy o povinné očkování naznačují, jaké formy to vezme.

384482

04.12.2020 12:32

Nebuďme hejlové

RE: Moc bankéřům zajišťují prodejní lidé

P.K. 178.?.?.?

Podle mého názoru, král není nahý, neboť žádný z jeho lokajů (politici, média) se to neodváží vyslovit. Král je stále u moci a nikde není známka toho, že by ji ztrácel, že by se mu nějaký politik protivil. Jeden Orbán jaro nedělá. Ale mění formy vlády, oslabuje v řetězci moci dosavadní lokaje (demokraticky volené politiky) a bude posilovat přímé ovládání davu. To je jeden z „přínosů“ globalizace a technologického pokroku.
Přímé ovládání mysli je efektivnější nástroj, než ekonomické procesy. Přímá kontrola pohybu osob a jejich sociálních vazeb je již zvládnutá. Kamery a mikrofony na veřejných prostranstvích a v budovách, se schopností rozlišovat obličeje a číst automobilové značky, nebo kontrola pohybu a spojení mobilních telefonů a osobních počítačů. Jako další krok, nastává doba přímé kontroly mysli. Očkování je jenom jedna z možností, jak napadnout vědomí člověka. Nanočástice schopné manipulovat vědomím, lze do lidí vpravit i hromadně vzduchem, nebo vodou, atd. To je směr, kterým se moc, pravděpodobně ubírá.

384513

04.12.2020 21:17

Německo-ruské vztahy v krizi

Německo posiluje

P.K. 178.?.?.?

Řekl bych, že s posilujícím Trumpem, posiluje i pozice Německa. Možná se to ta ministryně snaží světu oznámit. U nás bohužel nemáme u vlády žádného politika, který by měl zájem posilovat pozice naší země. Volme SPD.

384523

05.12.2020 12:15

Německo-ruské vztahy v krizi

RE: Německo posiluje

P.K. 178.?.?.?

Spíš by mě zajímal Váš názor.

384538

05.12.2020 20:30

Pouhý odraz televize

RE: podvýživa lidského mozku

P.K. 178.?.?.?

„.. radsi se zadluzit, a pak s ostatnimi cekat jak to dopadne.“
Pro takové chytré hlavičky, jakou máte Vy, máme my Češi rčení: Nechoď Vašku s pány na led, pán uklouzne a sedlák/našinec si nohu zlomí.
Toto bychom měli aplikovat i na to nesmyslné zadlužování, které je pouze jednou z forem korupce politických elit evropských národních států, předáváním moci bankám a zakrýváním výdajů s vynucovanou migrací. Nic z toho není v zájmu občanů, evropských národních států.
Ale abychom se vrátili k tomu rčení. Silné státy, navíc sídelní státy těch bank, budou vypořádávány jinak, než malé, méně významné státy. S těmi nebude žádné slitování. Již to můžeme pozorovat, jak je nakládáno e Řeckem. Takže bychom se neměli vydávat na „společnou“ cestu do pekla, ale vystoupit z EU a nepodepisovat žádné přebírání ručení, za finanční závazky jiných.
Bohužel, Babiš pro eudotace do Agrofertu, celý náš stát, klidně hodí přes palubu. Volne SPD.

384547

06.12.2020 21:38

Pouhý odraz televize

RE: podvýživa lidského mozku

P.K. 178.?.?.?

Vámi vzpomínaní velikáni jsou již v propadlišti dějin. I když rozložili náš stát (zločin), okleštěná Česká republika není v rámci Evropy, žádný zanedbatelný stát. Dobrá polovina evropských států, je s námi srovnatelná, co se velikosti, či lidnatosti týče.
Co se týká ekonomiky, je to již slabší a jsme u jádra pudla. Tím bezuzdným zadlužováním, které bude vydáno na předražené a pro nás zbytné projekty (zelená ekonomika, elektromobilita), se naše ekonomika nepozvedne. Takže by pro nás bylo lepší, se takto hloupě nezadlužovat a nezvyšovat tok financí ze země, na obsluhu gigantického dluhu. Tolik, k tomu Vašemu výroku: „.. radsi se zadluzit, a pak s ostatnimi cekat jak to dopadne.“
Podle mého názoru, EU nechala Řeky plavat (snížení sociálních podpor občanům, zabrání přístavů, letišť a ostrovů za neplacení splátek Dojčebance) více se váže na Turecko, které navíc zpochybňuje řeckou územní svrchovanost nad ložisky surovin v moři. Také zásobuje Libyi zbraněmi, což sice EU verbálně odsuzuje, ale platí za to Turecku nemalé peníze. Vždyť Ruská vojenská přítomnost v Sýrii, či Libyi, je děsivý sen celého „našeho“ liberálního světa.
Přesluhující politická důchodkyně Angela, není v žádném lejně. Dostala kalergiho metál a plní kalergiho plán, rozkladu evropských států a národů. Samozřejmě u toho musí provádět hrátky pro publikum, jako že se něco řeší, ale navážení rozkladných Afričanů do Evropy, trvale probíhá.

384569

07.12.2020 14:47

Postcovidový svět, děsivá budoucnost

Ryba smrdí od hlavy

P.K. 178.?.?.?

Ona ta myšlenka nového světa by nemusela být nepřijatelná, pokud by vznikala ve shodě suverénních občanů, suverénních národních států. Nikoliv vnucována seshora, nějakými šílenci, kteří předpokládají, že budou ten cirkus vlastnit a jakákoliv jejich vůle bude bezprostředně zrealizována, i když to bude mít devastující účinky na životy stotisíců lidí, tedy jejich cirkusových zvířat.
Tito šílenci jsou nepřáteli lidstva. Dokud si budou užívat neoprávněných privilegií tisku peněz, pro národní státy, na úvěr, budou stále usilovat, to své nesmírné bohatství transformovat do neomezené moci. Ta privilegia jim dali naši zkorumpovaní politici, kteří jsou za odměnu začleněni do třídy lokajů, která je zbavena existenciálních starostí a nemusí se obávat dopadů/trestů, za svá zločinná rozhodnutí. Volme morální, vlastenecké politiky, volme SPD.

384581

12.12.2020 17:10

Kapitalismus a prosperita

Kapitalismus?

P.K. 178.?.?.?

Nechápu, to zaklínání se kapitalismem v diskuzi. Kapitalismus není nic konkrétního. Máme liberalismus, který prý dává rovné příležitosti všem. To je samozřejmě lež, neboť v tom systému jsou držitelé licencí na technologicky pokročilou techniku, licencí na těžbu surovin, licencí na tisk peněz. Samozřejmě zbytek populace s nimi nemůže držet krok, neboť jejich jedinečná práva jim zajišťují, že se od zbytku populace vzdalují, jak množstvím majetku, tak koupené moci.
Tato práva získali korumpováním politiků, což většina občanů snad chápe, ale nemůže s tím nic dělat. Příčinou je, že trpíme ten mocí velebený liberalismus a nežádáme demokracii. Tedy systém, který by např. referendy, dal občanům konečnou kontrolu nad zákony, zákonodárci a soudci.
To je možné pouze v suverénním národním státě. Suverenitu nám také nikdo nedaruje, ale musíme o ni usilovat, postupně ji navyšovat, tak jako to dělají Rusové a nově snad i Maďaři a Poláci. Babiš to viditelně nedělá, volme SPD.

384720

27.12.2020 16:35

Recenze knihy Sebedestrukce Západu

Že by byl lékem novoklausismus?

P.K. 178.?.?.?

To co krafá VK, není tak důležité, ale za pozornost stojí Závěr autora recenze. V tom je nějaká myšlenka a tou myšlenkou je, že situaci může zlepšit pouze demokracie. Nikoliv Klausem opěvovaná „zastupitelská demokracie“, dodávám já. Právě ta jeho milovaná (svojí láskou nakazil i Trikoloru, která také odmítá referendum) zastupitelská demokracie, prostřednictvím „našich“ zastupitelů, přivodila současný liberalismus. Nepřekvapivě, už se začíná zajídat i těm, kteří ho aktivně zaváděli, likvidováním silného státu a předáváním jeho kompetencí, do rukou soukromých subjektů, převážně bank a dalších globálních korporací. Neboť jejich majitelé, již tyto služebníčky nepotřebují a oni piští, jak jsou zrazeni a nedoceněni.
Ano, současný liberalismus je zlo, ale cesta z něho má význam, jedině směrem k demokracii a ne ke zrádnému klausismu.

385093

Káva pro Zvědavce

75

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 121 čtenářů částkou 26 160 korun, což je 75 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Lupo Anetta POLITIKA27.01.21 19:29 Česká republika 0

Rusko a USA podepsaly smlouvu START velmi rychle27.01.21 10:07 Neurčeno 1

Čiperka Prymula ukradl tváře herců na soukromou kampaň26.01.21 23:07 Česká republika 1

Vakcína od Astra Zenecy má prý jen 8% účinnost26.01.21 11:16 Německo 11

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 5

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 7

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,54 Kč
Euro
26,06 Kč
Libra
29,48 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,54 Kč
Švýcarský frank
24,23 Kč
100 japonských jenů
20,69 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,73 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 746,40 Kč
1 unce stříbra
543,75 Kč
Bitcoin
660 551,53 Kč

Poslední aktualizace: 27.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 60 173 952