Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané casco

Nalezeno 41 příspěveků, 4 různé IP adresy

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

26.01.2020 22:33

Jak vznikají odborníci

Letmé doporučení

casco 2605:x:x:x:x:x

Pokud Lukáš Fišer nesouhlasí s názorem Jany Odstrčilové že "Učitelé by měli přestat vnímat žáka jako objekt, do něhož se mají nalít vědomosti," tak by se měl spíše věnovat tématům, které se přímo či nepřímo týkají vlivu jezuitů na evropskou vzdělanost.

376404

29.01.2020 00:33

Jak vznikají odborníci

RE: Letmé doporučení

casco 2605:x:x:x:x:x

re: kisolv
Úkolem učitelů je aby naučili děti myslet - jak si najít informaci kterou potřebují a kde ji nalézt. Je třeba se oprostit od tereziánského stylu výuky a zrušit školský mentální teror memorizace, který ničí duševní zdraví děcek a dělá z nich nemyslící ovce. Zrovna nedávno se objevila v denících zpráva, že většina Američanů neví kolik židů zahynulo během holokaustu. To je proto že jim ty čísla nikdo nelil ve škole do hlavy. Ovšem v zemích jako je ČR je to trošku jinak: Když uděláte chybu a to číslo podhodnotíte, tak si za tu chybu taky můžete jít sednout. Chybu si můžete dovolit, když se vás například někdo zeptá, kolik Čechů zahynulo během heydrichiády. Dokonce když odpovíte že nemáte tušení co to byla heydrichiáda, tak na vás za to nikdo trestní oznámení nepodá. Ale co se týče těch bohem vyvolených - to je jiný kafe. V ČR by se holokausty opravdu měly lít dětem do hlavy už od útlého věku z bezpečnostních důvodů, ale jinak by se ten pedagogický teror měl postavit mimo zákon.

376461

30.01.2020 00:48

Jak vznikají odborníci

RE: Letmé doporučení

casco 2605:x:x:x:x:x

Já jsem se o internetu vůbec nezmínil, ale vy mi to tady podsouváte jako nějaký protiargument, což vede k tomu, že by se na základkách měla zavést výuka kritického myšlení, aby se žáci v pozdějším věku dokázali rychle zorientovat a vytřídit ke svému prospěchu ten správný informační zdroj - výraz "bloatware" žáčci zřejmě už znají a tak by nepřehlédli výstražné znamení. Za dob Marie Terezie i později bylo znakem vzdělanosti to, že mluvčí stále futroval své výklady citáty z antických filosofů, které mu jezuité nalili do hlavy spolu s biblickými výklady. Vaše exkurze na téma stát a právo byla nadmíru zbytečná; vaše sporná tvrzení zůstala zcela nepodpořena a na vše bohužel dohlížel straw man.

376495

07.02.2020 12:16

V Británii byly síly temnot poraženy

Tací jako Bilak, Kolder, Moravec...

casco 2605:x:x:x:x:x

byli kdysi považováni za zrádce národa. Jenže ve srovnání s tou dnešní pakáží, která plácá držkou za pár šupů v médiích, to byli skoro vlastenci. Rusové můžou odtáhnout - a taky odtáhli; Hitler může válku prohrát - a taky prohrál - ale z toho genetického bahna co se do Evropy valí se stanou Evropani, ovšem od zvyku své bývalé domoviny se neoprostí. Tady je spousta rodin, jejichž předci se více méně podíleli na Obrození, vzniku samostatného státu a tak dále, ale celková intelektuální zchátralost a nezměrná nenažranost spodiny národa fandí tomu, aby se děti všelijakých přivandrovalců stali legálně Čechy. Rok 2199: Tak žáci, Osidlování Grónska bílou rasou... Nezapomeňte. V příští hodině zkouším!

376685

09.02.2020 14:02

Koronavirus – jaká hra se hraje?

Panika v nedohlednu

casco 2605:x:x:x:x:x

S celosvětovou pandemií se zatím nepočítá, protože americké a evropské burzy na ten coronavirus alert nereagují tak jak by v opačném případě měly - jen blb by investoval do podniků kde je půlka zaměstnanců v nemocnici ať živá nebo už mrtvá. Zato v Číně ztrácejí indexy až 8%, ale to je kvůli možné zpřísněné karanténě, která by nařídila lidem zůstat doma a nechodit na čas do práce. Číňani moc peněz stejně nepotřebují, protože si můžou ve stavu nouze chytnout netopýry a tu karanténu v klidu přežít.

376751

10.02.2020 02:21

Proč dal Západ na jeden den Putinovi pokoj?

To by bylo aby nebylo...

casco 2605:x:x:x:x:x

Snad akorát z toho, že Putin chce pozměnit Ústavu ke svému pospěchu a zůstat u moci jako šedá eminence až do smrti, protože jeden z opěrných pilířů demokracie, "Každý chvilku tahá pilku," není v souladu s ruskou tradicí.
Exactly what Vladimir Putin is up to with his proposed constitutional changes may be in doubt, but the bottom line is that he's somehow going to stay in control of Russia after term limits again fo…
New York Post, January 26, 2020

376757

11.02.2020 17:13

Proč dal Západ na jeden den Putinovi pokoj?

RE: To by bylo aby nebylo...

casco 2605:x:x:x:x:x

Nejosvícenějším diktátorem se z rozhodnutí Stalina stal Lenin, jehož teze prohlásil za neomylné, což mimojiné vedlo k tomu že v tehdejší ČSSR měla komunistická strana vedoucí úlohu ve státě, protože, pokud se přidržovala učení marxismu-leninismu, nemohla ve své tvůrčí pozici pochybit.

Problém byl v tom, že Lenin byl tak dalekosáhle geniální - byl to přece Rus - že ne vše co pošlo z jeho hlavy mohlo být porozuměno nejenom bývalými truhláři, kameníky a jinými osobami dělnického původu, které zaujaly vedoucí pozice ve straně a vládě, ale také nově vznikající marxistickou inteligencí.

Zkrátka a dobře, neexistoval rigorozní důkaz o tom, že se komunistická strana programově pohybovala v mezích marxismu-leninismu přesně tak jak to vytyčil Lenin. Ještě větší problém nastal, když Chruščov v roce 1956 zpochybnil Stalina, který vysvětil Lenina na neomylného. Pak už to šlo vše dle Nového zákona: Ježíš Kristus vydechl naposled ve věku 33 let a tak i marxismus-leninismus jako hybná síla, která postrkovala národ kupředu, 1956+33=1989. Toto proroctví znal akorát kardinál Tomášek, kterému to svěřil do duchovní správy papež Jan Pavel II a jemu to sdělil Ježíš Kristus na podnět samotného pánaboha, který je prý tak osvícený, že ten účet za elektriku přesahuje dvě miliardy eur za nebeský měsíc.

376804

16.02.2020 09:14

Čína - osočování Západem - vs. západní biologické válčení?

Ještě že tak

casco 2605:x:x:x:x:x

Snad nejagresivněji reagoval na výskyt coronavirusu skrytý americký vazal Rusko, které neuváženě zavřelo hranice s Čínou jen co si Washington pustil hubu na špacír. Takové panikaření je těžké pochopit. Cožpak se Putinovi vypařila z hlavy vzpomínka na to že komunismus dokáže i nemožné? Právě proto čínští soudruzi nereagovali na poplašnou zprávu jednotlivce, třebaže odborníka, že se zřejmě začal šířit nebezpečný virus ve Wuhanu. Čínská lidová republika vládne takovými instrumenty moci, že si může dovolit pádnější důkaz o pravdivosti leckterého tvrzení.

Kdyby se prezident Zeman nejezdil poučovat do Číny, tak by se zřejmě nenašel v Českém Krumlově ani jeden čínský turista - všichni by asi skončili v karanténě na Sinobo fotbalovém stadionu co byl dříve Eden.

376933

25.02.2020 05:10

Náměstí Pod kaštany v roli protiruské provokace

Ctrl+C

casco 2605:x:x:x:x:x

Páni radní nic nevymysleli, pouze okopírovali, protože takových náměstích je ve světě povícero - jedno ve Washingtonu DC, hned co je ruské zastupitelství. Bývaly časy, kdy se místa pojmenovávaly podle zdravého selského rozumu. "Pod kaštany" je hezké české jméno, ale ti rypácí na radnici ho vyměnili za jméno nějakého stepního mužika. Rus na oplátku nic podobného dělat nebude, protože není důvod měnit adresu českého zastupitelství v Moskvě: ul. Yuliusa Fuchika, 12/14. Američané se té ulici vyhýbají, protože, na rozdíl od přihlouplých pravnoučat TGM, dokáží "číst mezi řádky": ul. yuliUSA FUChiKa. Tomu se říká zabít dvě mouchy jednou ranou.

377063

26.02.2020 09:51

Náměstí Pod kaštany v roli protiruské provokace

RE: Ctrl+C

casco 2605:x:x:x:x:x

Hřib se vzteká, že na tu ruskou mafiánskou svoloč co vlastní 38% Václavského nám. a provozuje tam všelijaký šmejd, nemůže. Petrohradská mafie vyhrála, Putin je u moci, a tak se může Hřib vztekat jak chce, protože ruské podsvětí má velice dobré kontakty na Pražském hradě a nejen tam. Kdyby měl Hřib alespoň trochu genů hospodskýho Palivce, tak tu sochu Koněva nechal v noci odvézt neznámo kam. "Jo, byla tady ta socha, ale srali na ní holubi tak jsem jí dal pryč - už nevím kam. Nechápu proč prskáš, tatare. Ty si ji tam nedal."

377111

27.02.2020 15:06

Náměstí Pod kaštany v roli protiruské provokace

RE: Bude třeba opět zavést trest smrti za vlastizradu a kolaboraci !

casco 2605:x:x:x:x:x

kolokole, jak moc dobře víš, ony se tu ty trolejbusy, autobusy, lokomotivy, traktory, atd. vyráběly už před tím než z nich bolševik, až na některé výjimky, udělal tovary, které tak mohl prodat akorát v rámci RVHP. Já bych těm dnešním neználkům sebral mobily a postavil je do fronty na něco co zrovna za bolševika zase nebylo. Tady stuj a čum, vejre, ať víš co takový marxismus-leninismus obnáší.
Ale je pravda že kupovat předražené radiolokátory z Izraele je náramná ostuda, protože bolševik v rámci zbrojení podstatně zlepšil to co vyšpionoval v Americe. Prodávat ty super výkonné radary třídnímu nepříteli nemohl a bohužel po '89, když se otevřely trhy, tak také ne, poněvadž nebylo co. Havel zakázal jejich výrobu, protože zviditelňovaly ty neviditelný letadýlka co s nimi lítala USAF. Taky o tom v médiích nepadlo ani slovo, že kdyby bylo nebylo, tak si armáda mohla koupit na domácím trhu. ještě lepší radary než mají v Izraeli.

377135

03.03.2020 23:18

Strach z pandemie viru: „Falešné zprávy“? Podívejte se na čísla. Tohle není pandemie

Panikařit začal Číňan

casco 2605:x:x:x:x:x

Byla to zpráva v médiích, která poplašila celý svět - zpráva že lidové vedení Čínské republiky nechalo postavit do čtrnácti dnů velkou nemocnici. Čína je přece velice lidnaté místo a několik desítek tisíc zemřelých je přece kapka v moři, tak na co takový tuml se stavbou nemocnice v čase, který až do konce světa nebude překonán? To ten virus bude asi něco jako z Apokalypsy....

377270

04.03.2020 15:13

Nástup nové levice

Nástup demooligarchismu

casco 2605:x:x:x:x:x

Snížený etický standard je funkcí korupce. Avšak etický standard není invariant a jeho hladina může být mimo jiné ovlivněna jednáním osob, které jsou ze státoprávní nutnosti voleny do veřejných funkcí a tímto mediálně upřednostňovány. Pokud jsou do svých úřadů voleni duševně labilní lidé, kteří téměř patologicky odmítají pochybu o jejich vlastní neomylnosti, potom není divu že výsledkem je zvrácená analogie: Když prezident, první muž v zemi, může pomlouvat, tak pomluva vlastně nespadá do kategorie neetického chování. Tímto vzniká situace, která přispívá k destrukci základních tradičních hodnot, což urychluje společenskou transformaci.

377297

"Obzvláště znepokojující - a přesto hodně odhalující - aspekt, k němuž došlo tento týden, bylo téměř naprosté ticho v západních mainstreamových zpravodajských médiích o Assangeově případu. Žádný z hlavních amerických nebo britských sdělovacích prostředků neuvedl žádné zprávy o soudním procesu - navzdory šokujícímu zneužití řádného procesu a nezměrným hanebným dopadům na demokratická práva."

Ale kdepak - píší o tom. Trump Assange nemá rád, ale Trumpa zase nemají rádi jiní lidé a tak spousta žurnalistů stojí na straně Assange. To snad musí pochopit i magor.

Zde je titulek z The Los Angeles Times, který hlásá že Assangemu jsou upírána jeho práva a ať ho pustí na svobodu.
https://www.latimes.com/opinion/story/2020-03-02/j...

Britský The Guardian zase otiskl stížnost právníků že prý Assange dostal želízka jedenackrát(!) a že se musel při bezpečnostní prohlídce svléknout úplně donaha.
https://www.theguardian.com/media/2020/feb/25/juli...

377322

08.03.2020 18:19

Je holka předsudečná prodejná?

RE: politici sú gauneri okrádajúci a šikanujúci ľudí

casco 2605:x:x:x:x:x

"Ještě stručně k předsudečné nenávisti. Všichni víme, co je to předsudek. Např.:
- černá kočka přes cestu,"


Nejde o předsudek nýbrž o pověru, která ale zdaleka nevede k nenávisti k černým kočkám - alespoň ne u normálně myslícího člověka. Rčení "kdo lže, ten krade" je předsudek, protože ne všichni lháři kradou. Předsudečná nenávist je většinou spojena s všeobecňováním. Například nějaký muslim může nenávidět křesťany, protože "ti psi křesťanský" začali obě světové války.

Nejde tak moc o to jestli víte přesně co je myšleno pojmem předsudečná nenávist, ale o to jestli to ví váš právník.

377373

16.03.2020 22:08

Kde vznikl COVID-19?

Stopa vede sem...

casco 2605:x:x:x:x:x

Koronavirus je jméno biochemického programu, který vznikl v Číně v roce 2002 z popudu lidového vedení a který měl primárně nastavit ekonorovnováhu mezi věkovými hranicemi obyvatel. Vývoj byl ale pozastaven poté co se ukázalo, že nelze vytvořit "čínské" viralni enzymy (integrase). Američani o tom věděli a ten čínský program pojmenovali Batman, protože speciální hemagglutinin se uměle tvořil v tělech netopýrů.

377572

17.03.2020 18:27

Ke koroně a světu

RE: zábavné čítanie ???

casco 2605:x:x:x:x:x

"Zatiaľ sa ten "smrtiaci" vírus javí asi tak nebezpečný, ako chýbajúci kryt retiazky na bicykli.
citát :
V ČR počty nemocných každoročně dosahují statísíců, počty zemřelých v souvislosti s chřipkou zhruba 1 500 osob.
Na 7 MILIARDOVEJ zemeguli sú tieto čísla podobné."


Je třeba odmítnout takovéto srovnání, protože COVID 19 má daleko vyšší míru nakažlivosti než "obyčejná chřipka."

377608

21.03.2020 19:32

Dvě zprávy - která je pravdivá?

Kecy, kecy, kecičky...

casco 2605:x:x:x:x:x

Zde je ten originální článek z Nature Medicine jehož obsah RNDr. Stanislav Mihulka Ph.D. záhadně upravil.
https://www.nature.com/articles/nm.3985

377776

22.03.2020 20:32

Dvě zprávy - která je pravdivá?

RE: Kecy, kecy, kecičky...

casco 2605:x:x:x:x:x

Co to melete, prosím vás? To vám vůbec nevadí, že ten výtažek článku v češtině nese datum 13. 11. 2015? A co s tím vším mají společného norští studenti? Jestli byl váš záměr kydat hnůj na stav zdravotnictví v USA, tak bych doporučil počkat si na článek, které se tímto tématem bude zabývat.

377823

26.04.2020 08:07

Drazí občané

Nesouhlas

casco 2605:x:x:x:x:x

"Obyčejná" chřipka zabíjí ty, kteří se proti viru chřipky nenechají naočkovat "obyčejnou" vakcínou. Vakcína proti Covid 19 neexistuje a tudíž se tento typ viru nemůže v žádném směru srovnávat s obyčejnou chřipkou včetně její morbidity. Článek trpí intelektuální sešlostí tím, že se snaží porovnat nesourodou populaci příčin úmrtnosti.

378926

26.04.2020 18:00

Hodnotová analýza a národní obrození?

RE: V aW

casco 2605:x:x:x:x:x

"F. Nietzsche bil žid?"

Snad F. Nietzcheho bil (asi přes hlavu) nějaký žid, ne? Nebo jak je to s tou češtinou "around here?"
[překvapení]

378932

02.05.2020 17:29

Ruský pistolník v Praze

To se stává...

casco 2605:x:x:x:x:x

Poslouchejte, tady na tom místě přece stála socha sovětského maršála Ivana Stěpanovičok... chci říci Ivana Stěpanoviče Koněva.

Jo, stála, ale srali na ní holubi, tak ji odvezli.

379106

03.05.2020 16:03

Ruskem nařízená likvidace O. Koláře nebo jeho politická sebevražda?

Ať žije profesor Sergej Čerňachovskij!

casco 2605:x:x:x:x:x

Za to že jako doktor dálně východních politických věd nabízí řešení, které vychází z realistického pohledu na to, jací lidé skutečně vládnou v České republice.

„Ondřej Kolář je zrovna takový nacistický zločinec jako Reinhard Heydrich. A je třeba se k němu chovat stejně. Hrdinou současného Česka a současné Evropy se stane ten, kdo najde odvahu vynést a vykonat podobný rozsudek,“ napsal na webu ruského think tanku Izborský klub doktor politických věd a profesor Sergej Čerňachovskij.
https://www.idnes.cz/praha/zpravy/ondrej-kolar-pol...

379129

08.05.2020 07:15

Tak nám zabili Kuberu

Drzost

casco 2605:x:x:x:x:x

Kam ten svět jenom spěje, když nějaký zasr.... čecháček, jako byl Kubera, ani nepovažoval za vhodné poprosit čínské soudruhy o povolení navštívit Tchajwan. Ale oni si ti Češi - ten hloupý a přidrzlý národ - už dlouho vyskakovat nebudou.

379268

11.05.2020 10:07

Mršit demokracii u nás bude též Evropská komise

Zmršená pravda

casco 2605:x:x:x:x:x

Zrovna tak jako Zvědavce, nikdo nikoho nenutí aby četl "Respekty" a "Reflexy." Zvláště ty "pravdu vyslovující weby" smrdí kostelní vlhkostí. Na Staromáku stoji socha užvaněného kněze - a to je pravda, protože tu sochu vidím zrovna tak jako jí vidí ti ostatní co jdou kolem. Moment! Co je vlastně pravda? Že na Staromáku stojí socha Jana Husa nebo že byl Jan Hus užvaněný kněz? „Pravda tě osvobodí od ďábla, od smrti duše i od smrti věčné“. Co je tohle proboha za nesmysl? Akční rádius pravdy je závislý na existency biblické postavy zvané ďábel?

The extension game: Dominik kardinál Duka_____?
Dominik kardinál Dukatolík.

Kardinál Duka je nejenom katolíkem, ale take 36. arcibiskupem pražským. To znamená že kdysi dávno musel existovat první pražský arcibiskup, pak druhý, třetí; všichni od prvního až do toho nynějšího - od 1 az do 36: 1+2+3+...+34+35+36=666

No vida covida! Suma sumárum 666!

Tak to je pravda, teď to vime, my tě ďáble promoříme.

Addendum: Ten hňup Hřib si myslel že 666 byl Koněv.

379312

12.05.2020 00:14

Mršit demokracii u nás bude též Evropská komise

RE: Hus zil v jine dobe nez vy.

casco 2605:x:x:x:x:x

Já žasnu! Copak nedokážete pochopit pojem "relativní pravda" i když vám jej někdo přinese na podnose? Zastáváte se kněze Husa ze stejného důvodu jako se zastal ruský ministr obrany Sergej Šojgu pomníku maršála Koněva. Toužíte po absolutní pravdě neboli po berličce, o kterou se můžete spolehlivě opřít. Co je vlastně "absolutní pravda?"

Třeba že "první" je protiklad k "poslední," zrovna tak jako J (jih) je protiklad k S (sever). To už přece kázal mistr "JanhuS." Jenže, ty jsi upřeně pozoroval mísu aby z ní neubylo a tak si za ta století naučil hov...

The extension game: Jan Tříska____?
Jan TřísKarlův most.

Byl jsem u toho když Tříska letěl. Já byl asi jediný, kdo to slyšel - šlo to ze zhora: "Don't fuck with me, mankind, or it's gonna go the other way and I shall be the one who fucks you up so bad that no one unfucks you - ever! Not even Ivan S. Konev.“ (Takze to S je iniciála slova SUCHO (by implication) a je zároveň příkladem relativni pravdy. A je odmaturováno. [velký smích])

379325

12.05.2020 18:36

Mršit demokracii u nás bude též Evropská komise

RE: Hus zil v jine dobe nez vy.

casco 2605:x:x:x:x:x

Ale ten váš text je pomník nechápavosti - vy nejste schopen uvědomit si rozdíl mezi relativní a absolutní pravdou, což je patrně tím že začnete poučovat kdykoli podobná situace nastane - a to vyvolá veselí.

Konvergence k pravdě: Hydrologové si stěžují že panuje nadměrné sucho a Česko by se mělo lépe zalévat. Nojo, ale jak když Konev je fuč?

Chápete? (Naděje umírá poslední.)

Oni jsou totiž dva v jedné matrjošce: sovětský maršál Koněv a Soviet Marshal Konev. Jo, abych nezapomněl: Po vydatném dešti dobře rostou houby - jako třeba hřiby.

And now, ladies and genttlmen, the extension game: Ivan Stěpanovič___ Koněv.
Ivan Stěpanovičok Koněv.

Jseš slepej jak patrona, národe český. Ale 20/20 brejličky si snad nasadit dovedeš, ne?

379339

13.05.2020 22:11

Němci se zbláznili?

Spojitost s 5-G znamená spojitost s Huawei

casco 2605:x:x:x:x:x

Huawei je čínská elektronická firma, která patří čínskému lidu, ale zároveň nepatří. Tato firma je trnem v oku americkým developerům, kteří z chronické nenažranosti posunují objemovu hranici přenosu dat dále a dále, přestože se mohou dostat do palby otázek souvisící se zdravím uživatelů.

https://www.nytimes.com/2019/01/26/us/politics/hua...

https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/trump-chce-fi...

Huawei na domácí půdě ničemu takovému čelit nemusí, protože případnou kritiku nebo obavy z 5-G technologii čínská vláda prostě tolerovat nebude.

Bohužel, ve Zvědavci se objevil článek, který upozornil na případnou škodlivost frequence-agresivniho 5-G a to přesto, že Čína je nyní náš nejlepší přítel, který, snad také společně s Ruskem, to s Českou republikou myslí jen dobře. Pan prezident Zeman moc dobře ví, proč jeho ukazováček míří k východu, kde se konečně Spása Světa začíná klubat z Vejce Nekonečné Moudrosti.

379365

16.05.2020 11:36

USA a EU - přicházejí velké změny?

Jak se zbavit Trumpa?

casco 2605:x:x:x:x:x

Možná že soudruzi ve Wuhanu na něco přijdou...

379444

20.05.2020 09:34

Koronavirus a pofiderní čísla úmrtí

Není třeba pochybovat.

casco 76.?.?.?

Že v tom mají doktoři skutečně bordel co se týče skutečných příčin úmrtí nasvědčují numera zde https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboa..., kde kumulativní čísla v relaci s počtem obyvatel různých virem zasažených zemích vykazují vskutku nehorázné deviace.

379517

22.05.2020 11:14

Ostatně soudím, že Rus musí být vyprovokován

Zlaťáky a měďáky

casco 2605:x:x:x:x:x

Byli to právě Rusové, kterým se vymstilo to, že USA nechtěly ve 30. letech min. stol. vyměnit zlaťáky za měďáky a tím zastavit krizi, která vyplavila Hitlera na vrchol moci. Historie zaznamenává důsledek: Hitler dal Rusům přes držku takovým způsobem, že se z toho, jak vidno, ještě nestačili vzpamatovat.

A kdy padne česká koruna (CZK), která je také "měďák"? Nebo snad není? Není, protože maršál Ivan S. Koněv měl šest zlatých zubů.

379588

24.05.2020 06:09

Tomáš Petříček - „Černý Petr“ české vlády?

Proč

casco 2605:x:x:x:x:x

na ruském zastupitelském úřadě v Praze sedí na zadku téměř dvakrát tolik zaměstnanců než na tom americkém? No nečumte - tak se věci mají.

379626

24.05.2020 15:36

Tomáš Petříček - „Černý Petr“ české vlády?

RE: Proč

casco 2605:x:x:x:x:x

A co by jako z toho měli rozvracet národ pitomečků, který si myslí že 5 je méně než 2?

379635

25.05.2020 09:01

Tomáš Petříček - „Černý Petr“ české vlády?

RE: Proč

casco 2605:x:x:x:x:x

Ty vole podívej se kdo vlastní Václavák. Víc jak polovina podniků je zapsána v Holandsku a tam se azbukovejm moc líbí. Každý druhý Ivan S. Zemljankov je chytřejší než ty, protože ví jak se ti dostat nepozorovaně do šrajtofle, ty troubo. Američani to tady mají na háku, protože tu pro ně nic neni. Asi tě to mocně rajcuje, co, ty azbukový klikyháky v Karlových Varech.

379643

26.05.2020 07:23

Tomáš Petříček - „Černý Petr“ české vlády?

RE: Proč

casco 2605:x:x:x:x:x

No jasně - "blbej argument." Ale proč má bejt jako blbej, to už nedokážeš vysvětlit, protože ti to tvůj zchátralej intelekt nedovolí. Já se mám dobře, hlupáku, protože, na rozdíl od tebe, já nedám na všelijaký kecy co lítají po internetu sem a tam.

379662

26.05.2020 16:06

Tomáš Petříček - „Černý Petr“ české vlády?

RE: Proč

casco 2605:x:x:x:x:x

Bez definice nebo přesnějšího popisu pojmu americký sionistický "deep state" se tvoje vymrskaný obavy míjí účinkem u normálně uvažujících lidí. Zkus ty svoje zoufalé výkřiky zasadit do nějakého racionálního rámce. Ale protože lenost je skluzavka do písečku věčného zapomněni, poučím se sám...


DEEP STATE: a body of people, typically influential members of government agencies or the military, believed to be involved in the secret manipulation or control of government policy.
"the deep state and its policy of allowing extremist ideologies to flourish may be the actual issues of concern."


Doufám že jsi si všiml toho slovesa "believed," o které se opírá kdejaká cirkvev (a system of belief). Jestli máš ve zvyku chodit kolem, klepat na dveře a šířit tu svoji "pravdu," tak věz, že pravda a víra už dávno nesdílí to samé toaletní prkýnko.

A co takhle "nevíra?" Mám dojem že existuje, protože nemůžu věřit tomu, že si v USA zvolili za prezidenta troubu, který ty místní kobližníky přivede co nevidět do průseru. Pod tlakem takového dojmu je určitá opatrnost opravdu na místě a je třeba aby ČR vyvinula určitou dávku diplomatického úsilí k navázání přátelských vztahů s https://indianinthemachine.files.wordpress.com/201...

379679

28.05.2020 03:19

Washingtonská nová strategie vuči Číně

Jen bych připomenul

casco 2605:x:x:x:x:x

že Čína zakázala České republice jakékoli zmínky o Tibetu v souvislosti se současnou virovou pandemií. I taková pohroma totiž není žádný důvod pouštět si hubu na špacír. A pandemie není žádná samice od medvídka pandy, vtipálkové. Však on vás ten humor brzo přejde, až budete na Petříně zase sázet brambory.

No, česká média o Tibetu poslušně mlčí - kolik je tam nakažených, uzdravených, nadržených ... Přesně tak jak to milovaná Čína chce aby bylo.

379707

Ten, který "vyučuje" termodynamiku praktickými příklady. Například ta skutečnost že plyn po prudkém zvýšení teploty rapidně expanduje je znázorněn takto: plyn ---> PLyn

Ta velká písmena P a L nejen že demonstrují začátek zvětšení objemu látky, ale také se stávají určujícím lokalizátorem, podle kterých bylo možno sledovat explozivní účinky: P je iniciála jména Prešov
https://domov.sme.sk/t/8057/vybuch-plynu-v-presove

a L je iniciála jména Lenora
https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/lenora-pracha...

To je případ kde policie musí konzultovat odborníky na matematickou lingvistiku, protože k podobným náhodám může dojit. Jenže v tomto případě existuje společný jmenovatel v podobě času, ve kterém oba výbuchy nastaly. Když se vám podaří určit toho společného jmenovatele, vaše šance na určení totožnosti "plynového vraha" se zvýší. V opačném případě se jedná o jednu z entit zvaných "resident alien," kterých se tu po zeměkouli potlouká více než zdrávo. Poznávací znamení jsou velikánské oči co všechno vidí.
https://www.shutterstock.com/video/clip-23621974-a...

Pozn.: Ty zbývajici dvě písmenka v tom tvaru PLyn - tedy y a n - jsou iniciály “yes” a “no”a jsou odpovědí na otázku týkajici se určitého druhu náhod.

379814

05.06.2020 10:23

Co je operace War Speed

Hahaha!

casco 2605:x:x:x:x:x

Vítku, přestan oblbovat. Tvoje zemljankový argumenty jsou směšný. Čti znova, troubo: https://www.naturalnews.com/2020-05-19-trump-coron...

Ale to se u těch debilů od kterých opisuješ může změnit cobydup.

379838

07.06.2020 15:41

Pokud je J.Biden nejlepší z Demokratické strany, pak Bůh opustil USA

Pozdrav pánbu, pane Biden

casco 2605:x:x:x:x:x

"D"ovolte abych vám upravil váš elektorální fráček...

BIDEN --> BI EN --> BI END

Tááák, hezky... A jsme na konci.
Na konci čeho?
Ale no tak, pane Biden! Doplňte přece ten zbytek BI__

BI_END = BIČ

Ale co vás vede. Bič boží nebo co? Kdepak. Správná odpověď je

BI__END = BIBLE END

protože konec Bible je kniha také zvaná Apokalypsa a tam je to všecho hezky popsáno - jak USA skončí v řiti věků a tak.

Pozn.: Pokud jste však ateista, něco jiného se asi chystá...

379888

08.06.2020 15:35

Pokud je J.Biden nejlepší z Demokratické strany, pak Bůh opustil USA

RE: Pozdrav pánbu, pane Biden (addendum)

casco 2605:x:x:x:x:x

Q) Minneapol__?

A) Minneapolice

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/usa-minneap... [překvapení][překvapení][překvapení]

Oprava: A) Minneapolis

379902

Káva pro Zvědavce

29

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 51 čtenářů částkou 10 288 korun, což je 29 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 1

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 0

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Moskva 11. 04. 2021 - Obchodní komplex Ochotnyj rjad14.04.21 11:09 Rusko 1

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 4

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 4

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 4

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 2

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Mengele Arenberger v akci11.04.21 09:18 Česká republika 3

Zajímavá úvaha o nelogickém postupu v případě COVID10.04.21 15:15 Česká republika 7

Pokrová radnice v Budapešti vztyčila duhovou sochu Svobody v BLM pokleku. Vydržela 24 hodin09.04.21 12:27 Maďarsko 1

Colorado: Vakcinační síť Covid vakcín Johnson & Johnson byla uzavřena kvůli nežádoucím účinkům09.04.21 08:00 USA 0

Odsouzení muslimové znovu před soudem09.04.21 04:30 Turecko 0

Guvernér Floridy: Nebudeme zavádět vakcinační pasy. Rozdělovat občany na základě vakcinace je chyba09.04.21 03:38 USA 0

Evropský soud pro lidská práva:Povinná vakcinace dětí je v demokratické společnosti nezbytná09.04.21 03:16 Evropská unie 3

„Více než 4 tisíce vojenských cvičení“: Ministerstvo obrany zahájilo kontrolní prověrku ozbrojených sil08.04.21 23:42 Rusko 1

Měnové kurzy

USD
21,66 Kč
Euro
25,94 Kč
Libra
29,84 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,71 Kč
Švýcarský frank
23,45 Kč
100 japonských jenů
19,89 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,70 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 662,55 Kč
1 unce stříbra
550,95 Kč
Bitcoin
1 367 166,93 Kč

Poslední aktualizace: 15.4.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 64 100 555