Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Andrej Vyšinskij

Nalezeno 20 příspěveků, 11 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

23.06.2017 18:03

Zbytečné diplomové práce

Není ani apríl, ani Silvestra,

Andrej Vyšinskij 178.?.?.?

takže to asi myslíte vážně. O úrovni českých vysokoškolských studií, zvláště humanitních, už mám dlouho své pochybnosti. Jednoduché řešení: Zpoplatnit VŠ studium. Právníci, lékaři snadno půjčky na studium poplatí ze svých vysokých příjmů a vybrané potřebné obory může zpětně zaplatit absolventům stát, pokud absolventi opravdu budou vykonávat práci ve svém oboru - např. učitelé. Když někdo může zadarmo studovat pitomosti a získávat za to tituly, tak to dělá, až to bude za peníze, bude to minimalizováno.

358562

27.07.2017 08:03

Overtonova okna: Jak prosadit neprosaditelné

RE: to je zase blábol

Andrej Vyšinskij 85.?.?.?

Sňatky: Třeba pár labutí si je věrný. Po smrti jedné, druhá uchřadne.
Národy: Tlupy opic proti sobě bojují.
Vlastnictví: I zvířata si přivlastňují věci, např. lidoopi. Zkuste třeba mému kocourovi vzít jeho oblíbenou hračku.
Vzdělání: I zvířata se svým způsobem vzdělávají, primáti určitě.
Kultura: ano, multi-kulti určitě ne, ale i třeba lidoopovi malují.

359257

26.01.2018 02:07

Hlavní útok jde na naše děti, ještě 15 let a je konečná

RE: Dnešní studenti - Vyrazte je od zkoušky, to je začátek!

Andrej Vyšinskij 85.?.?.?

Nechcete si dělat problémy, a tak zkoušku napíšete? Tudíž podporujete Matrix. Jste nejen jeho součástí, ale i jeho spolutvůrcem. Nestačí jen kecat na dobrých webech jako je zvědavec, je třeba mít trochu osobní odvahy. Malinko, nepatrně se přičinit. On fakt stačí Haškův mírný pokrok v mezích zákona. Nemůžete studenta vyrazit? Učíte na soukromé škole, takže když ho vyrazíte od zkoušky, přijde škola o školné a vy o výplatu? Najděte si poctivé zaměstnání! Také jsem měl učit na soukromé VŠ. Když jsem dostal teze svých přednášek, odmítl jsem se na tom darebáctví podílet. Promiňte, že na vás útočím, ale říkám každému - nadávat v hospodě nebo na webech jako zvědavec umí každý, je třeba začít něco dělat. Sám se o to snažím, ale jde to fakt ztuha. Začal jsem minimálně tím, že jsem odmítl teplý flek na soukromé VŠ, odešel ze státní správy, abych Matrix nepodporoval, a stal se OSVČ se vší nejistotou, která je s tím spojena. Mám houby příjem, ale čisté svědomí.

362131

13.07.2018 21:24

Hitler řídí naše kroky

Až na to kouření dobré

Andrej Vyšinskij 46.?.?.?

Skutečně nevidím důvod, proč by smraďoch měl obtěžovat ty, kdož smrad nechtějí. Prosím, nezastávejte se kuřáků, ať se stáhnou. Pijan si ničí svá játra. Proč kvůli kuřákovi má smrdět nekuřák, jeho děti, personál - a ten, který je navíc vystaven déle účinkům kouření, mít navíc zdravotní problémy. Dříve jsem si po každé návštěvě hospody musel umýt hlavu, vyprat všechno oblečení, ač bylo den den čisté, nepropotil jsem ho, neušpinil jsem si ho. Kuřáci jsou ti nejdrzejší a nejarogantnější lidé. Lesy, louky plné krabiček od cigár. Hulí všude. Proč má 30 lidí trpět kvůli jednomu? Ať odejde z té hospody právě on. To není žádná totalita, to je právě demokracie. Argumentujete, že dnes diktují menšiny většinám. Tak právě kuřáci jsou menšina, která mnoho let diktovala většině. Kdyby kuřáci aspoň kouřili tabák, čistý tabák, ten vydržím, ale ten smrad, to bolení hlavy a zdravotní problémy aktivních i pasivních kuřáků jsou z přídavných látek v cigaretách! Kuřte aspoň čistý tabák, nepodporujte monopoly, a neobtěžujte většinu svým smradem. Hloupá poznámka na obranu kuřáků, právě když jsou závislí na droze, kterou kupují od monopolů, tak jim slouží. Neuznávám moc drogy, ale to mám i více pochopení pro kuřáky marihuany, pokud si ji vypěstují sami. To je projev svobody. A hlavně nesmrděj. Sedět v čekárně, ve veřejné dopravě vedle prohulence, fakt slast. Kuřáci cigaret a podobného svinstva jsou závisláci a otroci obtěžující většinovou společnost.

365298

14.07.2018 17:30

Hitler řídí naše kroky

RE: Až na to kouření dobré

Andrej Vyšinskij 46.?.?.?

O vaší inteligenci, myšlení a schopnosti demokratického uvažování a aplikace demokratických mechanismů na řešení společenských problémů a konfliktů vypovídá už váš nick, nehledě na totální demagogičnost argumentů - mne nezajímá váš zahulenej pajzl, po kterém se vám stýská, ale výletní hospůdka, kde se mohu v klidu najíst a napít, netěkat, zda si někdo nezapálil a zdrhat, kde se mohou najíst v klidu i děcka. Nebo pivovárek, kde si vychutnám kvalitu řemeslně dělaného piva. Váš Braník nebo Gambrinus či jiné euro-nápoje můžete jistě i s cígárem, které umrtvuje chuťové buňky, možná vám dokonce pomáhá, abyste tu břečku dokázal vypít. Normální je prostě nekouřit. 70 % populace nekouří. Ve výletních hospodách, které jsem zvyklý navštěvovat já, obvykle připadal 1 kuřák na dalších 29 nebo 30 hostů. Opakuji, váš pajzl, mne nezajímá. Kompromis může být: kde se nepodává jídlo, ať se hulí. Diskusi o tom, že nekuřáci nespravedlivě doplácejí ve zdravotním pojištění na kuřáky, začínat nebudu, protože bych se dozvěděl demagogický argument, že máte předplaceno ze spotřební daně - ta však nejde do zdravotního systému, a že dříve zemřete - i tak toho vyčerpáte dost.

365315

16.07.2018 10:45

Hitler řídí naše kroky

RE: Až na to kouření dobré

Andrej Vyšinskij 46.?.?.?

Končím ze své strany diskusi, nedošly mi argumenty, nevyhrál jste argumentačně, ale tohle by nebyla výměna názorů, ale hádka, a to mne nebaví. Pokud jsem chytán za slovo... Jasně, že se sprchuji po celodenním výletě, ale po hodině v hospodě na setkání smrdím, i když jsem se předtím myl po práci... A musím znovu. Takhle to bývalo. Nedělejte z oponenta pitomce, to nesnáším. Tím jen prokazujete svou neschopnost účasti na demokratické diskusi. Dneska si mohu jít sednout na pivo, potkat se s kamarády, dát si obchodní schůzku i doma, nemusím do hospody jen na výletě... Tolik k vašemu hloupému argumentu útočícím na druhou stranu a nikoliv argumentujícím ve prospěch jiného názoru. Dál nečtu. Končím s vámi. Tohle jsou přesně metody na bakalových serverech v diskusi, zesměšnit oponenta, aniž bychom se vyjádřili k meritu věci. Jste jenom útočný troll s arogantním nickem. Už si nezapínám informaci o vaší možné reakci, takže se o ní nedozvím, nepřečtu ji - zkuste si zase podat někoho jiného.

365341

19.09.2018 19:56

Hádejte, kam jedu

Žijeme lépe, žijeme radostněji

Andrej Vyšinskij 85.?.?.?

Jen zopakuji titulek, protože v textu asi něco musí být, pamětníci a lidé znalí historie ironii pochopí: Žijeme lépe, žijeme radostněji.

366627

02.10.2018 17:14

Kapitulace nebo odpor?

RE: Prechodny most pro ztalmudizovane chazary

Andrej Vyšinskij 85.?.?.?

Vidím, vážený pane Stworo, že si dáváte pozor a už cenzurujete. (Nic Vám nevyčítám, chraň Bůh, já to jen konstatuji.) Já třeba nejsem zrovna principielní antisemita, takže svést všechno na židy mi přijde trapné (A co cyklisti v takovém případě, že?) ale nejstrašnější je, že Vaše trestní stíhání Vás donutilo, abyste cenzuroval. Svoboda slova není. Já nevím, co na tom postu (názoru) bylo, asi fakt třeba nějaká trapná antisemitská hloupost, ale každý by měl mít právo se vyslovit, pitomec i inteligent. Háček je v tom, že se zakazuje vyjadřování inteligentům. Materiálno mne nezajímá, vyhovoval mi, pokud jde o omezenou spotřebu, socík a stačí mi zlomek materiálna kapitalismu, vážil jsem si vždy hodnot jiných - jako svobody slova, ale s prominutím musím konstatovat, že už byla překročena hranice, že svoboda slova byla větší za komunistů.

366845

14.10.2018 13:04

Váš životní styl už nalajnovali jiní

Škrťáctví je špatná vlastnost, ale může být i pozitivní

Andrej Vyšinskij 85.?.?.?

Takového škrta jako jsem já, kapitalisté nedostanou. Hrozně nerad nerad vydávám peníze, tak kupuji jen nezbytnosti, s radostí utrácím jen za pivo pro sebe a krmení pro zvířata. Pivovary a výrobci krmiva pro zvěř na mne vydělají, ostatním vydělat nedám, jen malinko.

367064

Z hlediska dětí je to projev dekadence, toho že nemají pořádnou výchovu, opravdové vzory, žijí v blahobytu, nic kloudného nedělají, ani pořádně nestudují, nemusejí rodičům pomáhat třeba s domácností či hospodářstvím, jen se baví a už ani to jim nestačí, prostě se nudí. A z hlediska výrobců, prodejců těch léků a propagátorů transgender jde o cílený proces likvidace bílé rasy, křesťanské civilizace a jejích hodnot, aby mohla být nahrazena rasou barevnou a civilizací muslimskou, a vůbec celkový proces debilizace lidstva. (Omlouvám se tomu zlomku transgenderů, co jsou opravdu uvězněni v těle opačného pohlaví, takoví lidé byli i dříve, je to prostě porucha, nemoc, ale jaksi narostl závratně počet lidí s touto poruchou, která se nadto vydává za standard, za alternativu, za 3. pohlaví a podobné nesmysly. Takže to může být mnou uvedený projev dekadence, ale také to může být důsledek systematického otravování potravy, ovzduší, vody, prostě všeho, co nás obklopuje, tedy životního prostředí jedovatými látkami, což ale potvrzuje mou teorii o likvidační strategii. V tom prvním případě to chce psychiatra a spíše než léky, tak léčbu prací a poznat opravdové hodnoty, ne jenom zábavu a konzum - radost z dobře vykonané práce, z tvoření, poznávání, studia a pomoci bližnímu. Tohle již mladí neznají. O pomoci druhým jen mluví - zajímá je pod vlivem médií a propagandy topící se negr někde tisíce kilometrů daleko, ale svou vlastní babičku nechají chcípat v hospicu, místo aby si ji vzali domů a pečovali o ni.)

368339

22.03.2019 18:07

Václav Klaus mladší -- co dělat?

Václav Klaus ml. - a to je kdo?

Andrej Vyšinskij 2a00:x:x:x:x:x

Václav Klaus st. čili Šlohpero, Tuneldědek atp. měl a má ve zvyku lidi urážet a ponižovat tím, že jim řekne: A vy jste kdo? A Václav Klaus ml. - nebýt jeho otcem právě Václav Klaus st. - by byl jako kdo? Co tenhle člověk dokázal? Nic výjimečného. Řediteloval protekčnímu soukromému gymnáziu dotovanému penězi ČEZu, i jiní mocní a vlivní rádi přispěli, aby se zalíbili tatíčkovi. Vést takové gymnázium není žádné velké umění. To ředitel obyčejného gymnázia, učňovského učiliště, školy se musí jinak ohánět. A že byl zvolen poslancem? To je v každých volbách dalších 199 lidí. Celou svou kariéru postavil na tom, že je synem svého otce. Jen populisticky plácá, až podbízivě (pozor na něj, nebaštěte mu to) a velmi zkratkovitě, nikdy nenabízí žádná řešení. To není konstruktivní člověk, více méně nic neumí, jen vyvolávat konflikty. A pokud jde o jeho vyloučení z ODS. Nemůžete všemu věřit, to také může být jen předstírání, hra na matení veřejnosti, aby se pro ni stal mučedníkem. Ne, prosím Václava Klause mladšího ne, hlavně ne jako prezidenta republiky. Chápu, že po Václavu Havlovi také tatíčkovi Klause ml. už může být prezidentem každý, ale přece jenom...

370483

11.04.2019 23:28

Američanky v mnoha ohledech ztratily ženskost víc, než Evropanky

Prosím nepoužívejte slovo neomarxismus

Andrej Vyšinskij 90.?.?.?

Velmi prosím, aby nebyl používán výraz neomarxismus. Sám jsem tomu, co je popisováno, vždy říkal xindlo-liberalismus, i když jsem na krátkou dobu sám v diskusích přejal tento pojem. Chaos, popírání hodnot, anarchie opravdu nemá nic společného s myšlenkou sociální spravedlnosti, socialismu nebo komunismu. Jsem bývalý antikomunista, který nevzdělán systémem se stal samoukem a přečetl kde co - Bibli, Talmud, Mein Kampf, Stát a revoluci, Komunistický manifest, Kapitál, Korán, hledal, hledal a nezbylo mu než se stát nihilistou a četl dál a dál, protože uznání nicoty není nic než nicotou, tedy žádným hodnotovým systémem, až začal chápat myšlenky marxismu-leninismu, dovedené do praxe Stalinem, kterými dříve tak opovrhoval. A ty opravdu nemají nic společného s anarchií směřující ke zničení lidstva a jeho hodnot. Opravdu vám někdo za toho tak nenáviděného socíku říkal něco o 3., 4. pohlaví? Rozeštvával ženy proti mužům? Urážel rodinu? Říkal, že rodina je něco jiného, než táta, máma a děcka? Ne, jistě ne. Prosím proto říkejte tomu myšlenkovému odpadu, hnoji, kejdě, co dnes letí, xindlo-liberalismus nebo jakkoliv chcete, ale neurážejte marxismus. Děkuji. A marxismu sofistikovaně oponujte. Třeba i mne přesvědčíte, že je to jen má myšlenková zastávka, dočasný ostrůvek filosofické jistoty. Leč jiné učení, které by mi odpovědělo na tolik otázek, jsem nenašel a dosud nepoznal.

370890

13.04.2019 18:13

Američanky v mnoha ohledech ztratily ženskost víc, než Evropanky

Kdo za všechno může?!

Andrej Vyšinskij 2a00:x:x:x:x:x

Židé a cyklisti?

Ale kdeže!? Ne!

Děkuji za vaše příspěvky do diskuse, reagující na můj názor. Vůbec si nečiním nároku na poznání, natož pravdu, jen si dovoluji zareagovat, že největším nepřítelem lidstva je lidská hloupost (blbost) zahrnujíc v to především sobeckost a lenost, a hned pak církve a náboženství, tedy pokroucené zjednodušující ideologie plné ohlupování a zneužívání, a ti, kdož se jimi živí a parazitují na nich, což jsou mnohdy deprivanti. Prosím, rozlište, vůbec nehovořím o víře, natož o Bohu. Pro mne za mne, ať si lidé i za spravedlivé sociální společnosti (nenazývám ji komunismus, ale chcete-li, nazvěte si ji tak), klidně věří v Boha. (Nemyslím si, že by kdy byl Bůh překážkou pokroku technickému nebo sociálnímu, to jen hloupost, tmářské učení církve.) Ničemu to nevadí. Bůh je jakási psychologická opora (možná jen pouhý pojem, možná entita, bytost, kdo ví... - ať se ukáže a předvede, co umí, co zná, jak dovede milovat a pracovat, pokud kdy existoval nebo ještě existuje), zjednodušené vysvětlení těm, kdož nejsou gnoseologickými optimisty (pokud jde o lidstvo, tak jsem velký skeptik, ostatně momentálně to jinak nejde, ale není konec všem časům), pro něž je těžké si připustit, že život lidský je omezený, a proto i poznání v daném čase a prostoru - daném stavu vesmíru, protože poznání to je práce, úsilí, program na staletí, ba celou existenci vesmíru.

370944

10.05.2019 15:53

Propaganda

RE: Dobrý článek

Andrej Vyšinskij 2a00:x:x:x:x:x

Proč myslíte, že diskutér je nebo byl soudruh? Ale i kdyby... Výstižně popsal, že komunistická propaganda byla hloupoučká, naivní, průhledná a prvoplánová a všichni jsme poznali a mohli poznat, že jde o propagandu. Byla jenom slabým odvarem proti dnešní propagandě, lžím a manipulacím. Kdo má kapacitu je dnes rozeznat? Za toho socíku bylo dvojí vidění světa, dvojí vyjadřování, víceméně všichni, až na pár přesvědčených soudruhů na straně jedné a pár opravdových přesvědčených disidentů na straně druhé jsme tuto hru hráli a přitom věděli, co je pravda a co je lež. Co jsme nepochopili sami, řekli nám rodiče, známí atp., prostě ti zkušenější předali rozpoznávací metodologii těm nezkušeným. Dnes jsou všichni zaneprázdněni mamonem a spotřebou, zblbnuti pseudokulturou apod., nikdo dalším generacím nevysvětluje, neučí je rozlišit, naopak je to učí přímo ve školách, ale tak, aby mladí lidé lež považovali za pravdu a pravdu za lež, což je právě součást té manipulace a propagandy. A i na nás zkušenější jsou používány účinnější, sofistikovanější metody manipulace, takže nám za socíku nabyté schopnosti nestačí. --- Zkusím to říci jinak, komunistická propaganda víceméně jen zamlčovala fakta, neříkala pravdu nebo celou pravdu, kdežto ta současná novou pravdu, novou lživou realitu již i vytváří. Snad za všechny uvedu příklad: oficiální verze 11. září v New Yorku.

371462

Bohu žel pisatel má pravdu. Celé české národní povstání a tím spíše to Pražské byla šaškárna. Je třeba si to přiznat. Proti Němcům bojovali jen Rusové - Vlasovci a pak samozřejmě Rudá Armáda. Opravdové povstání, to bylo Varšavské povstání nebo Slovenské národní povstání. Bohu žel, takoví Češi jsou - zbabělci a lháři a takové je právě lidé jako je Schwarzenberg potřebují.

373034

17.12.2019 06:39

Zprávy ze západního pavilonu blázince

Viníkem je někdo jiný

Andrej Vyšinskij 2a00:x:x:x:x:x

Prosím kritiky současných zlořádů a nesmyslů, aby byli soudní a ne předpojatí a nežili v minulosti. - Všechno špatné je dnes neomarxistické, bolševické nebo neobolševické. (Říká to autor článku, jinde třeba pan Hájek.) A oni snad komunisté hlásali takovéto hlouposti? Rozeštvávali ženy proti mužům, děti proti rodičům, hlásali nesmysly v rozporu s přírodními či fyzikálními zákony, hlouposti o více než 2 pohlavích? Ne, ne, ne. Aspoň u nás v ČSSR ne. Býval jsem, když vládli, antikomunista, dnes ani náhodou, naopak je považuji za přirozené názorové spojence. - Vždyť je to jako v té anekdotě, jak se ptá vnučka babičky, zda ti komunisté byli rudí nebo červení a ona říká: Děvenko, zlatí - zlatí byli. - Nikdy bych před 30 lety nečekal, že budu něco takového říkat, ale je to tak.

375419

19.01.2020 23:06

Když na kongresu ODS naslouchají choromyslní choromyslnému

Hlupák, ale možná s potenciálem

Andrej Vyšinskij 2a00:x:x:x:x:x

Tak zrovna paní Černochovou, která moderovala kongres ODS, bych za člověka se všemi smysly a schopnostmi nepovažoval... Ale o to resp. o ni nejde. Pan Novotný je možná dement, ale on je přesně takový jaký má být - on je obrazem nejen sebe sama a ODS, její ideové i personální vyprázdněnosti, ale především voličů. Já tomuhle na první pohled zoufalci, kterého bytostně nesnáším, předvídám docela slušnou budoucnost. Hlupáky, a těmi bohužel většina občanů je - jinak by nemohli v PS a na radnicích sedět kupř. Piráti, mohou oslovit zase jen hlupáci. S panem Novotným nesouhlasím ani v obsahu, ani ve formě, ale klidně připustím, že není až tak hloupý - je pragmatický a zkušený z bulváru, tedy ví, že rozum, inteligence, dostatek informací a schopnost jejich analytického a racionálního vyhodnocení je asi to poslední, co o něčem, třeba při volbách rozhoduje. Vždyť má pravdu, že jeho lži, které nazývá pravdou, jeho egocentrismus, arogance ho dovedly právě tam, kde je - už jen k tomu, že mu nejen delegáti kongresu ODS, mainstreamová média, ale dokonce ta alternativní - i Zvědavec věnují pozornost. A o to mu jde. Svého dosáhl. Komu čest tomu čest. Musím uznat i schopnosti svého úhlavního nepřítele.

376202

23.02.2020 18:39

Trikolóra - pár poznámek burana

Trikolóra - trapná partaj "syna svého otce"

Andrej Vyšinskij 2a00:x:x:x:x:x

Jestliže jsou voliči nepoučitelní a nestačily jim Věci veřejné nebo Piráti - máte tady Trikolóru. Prosím. Kecálista, co nikdy kromě keců nic nedokázal, jen žvaní, žvaní, žvaní - ano řídit protekční a štědře (kvůli tatínkovi) dotované gymnázium (nezvládl by to úplný diletant). Že má trochu zdravého rozumu a populisticky ho prodává, není moc velká kvalifikace. Jinak je to jen "protekční spratek", "syn svého otce", bez něj by byl nic, nic, nic. A kdo či co je jeho otec? Ten, který nezná rozdílu mezi špinavými a čistými penězi, přítel zlodějů a tunelářů, které amnestoval. To všechno mu zapomenete jen kvůli pár laciným vlasteneckým slovům, která mu stejně nelze věřit? Já mu je nevěřím. (AfD je v Německu vlastenecká strana, ale jaký má postoj k ČR, dekretům prezidenta Beneše - o to se musíte zajímat, když ji Klaus st. podporuje.) Klausům se totiž nedá věřit.

377045

23.02.2020 18:52

Bombardování Drážďan a Hirošimy bylo šíleným varováním pro Moskvu

RE: nevím, jestli Drážďany a Hirošima mají mezi sebou paralelu.

Andrej Vyšinskij 2a00:x:x:x:x:x

Rozveďte, prosím tu myšlenku. Co tam bylo za spisy? - A to je nešlo jednoduše ukrást, zabavit, nebo zničit prostřednictvím parašutistů, Němců, agentů, spolupracujících se Spojenci, nebo po dobytí Drážďan? - Tam asi přišli Sověti, ale snad by šli tehdy ještě Američanům na ruku, ne? - Jestli chcete naznačit, jak se dnes stává módou, něco jako, že to bylo něco podobného Protokolům sionských mudrců, tak proč to nezlikvidovali už Němci, nacisté nebo spíše naopak nezveřejnili? Nepamatujete si tedy názvy, budiž, ale o čem to bylo?

377046

30.04.2020 17:02

Heja, heja, Sverige!

Švédsko je pokusná laboratoř NWO

Andrej Vyšinskij 2a00:x:x:x:x:x

Švédsko je pokusná laboratoř realizace plánu NWO.

379044

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 118 čtenářů částkou 18 511 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

"Pane vrchní, jedno kafe!"

Tak tuhle větu teď stejně nemáte kde vyslovit. Podpořte raději tento web, který se vás snaží informovat otevřeně a bez politické korektnosti a je nezávislý od tlaků různých zájmových skupin. A dejte si rovnou symbolicky kávy dvě.
Děkuji za pomoc.

Ve zkratce

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 5

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
23,36 Kč
Euro
27,46 Kč
Libra
30,38 Kč
Kanadský dolar
17,58 Kč
Australský dolar
16,50 Kč
Švýcarský frank
25,69 Kč
100 japonských jenů
22,37 Kč
Čínský juan
3,48 Kč
Polský zloty
5,93 Kč
100 maď. forintů
7,45 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 967,30 Kč
1 unce stříbra
548,56 Kč
Bitcoin
309 742,99 Kč

Poslední aktualizace: 29.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 535 641