Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Mika

Nalezeno 107 příspěveků, 80 různých IP adres

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

15.10.2011 15:56

Budete světu chybět, Steve. Moc

RE: Ale kde je Wozniak???

Mika 85.?.?.?

Vazeny pane, nehladajte konspiracie tam kde nie su. Na zaciatok odporucam trocha studia.

Vyborny je blog http://switch2mac.blog.zive.cz.
Vyberam z neho 2 zaujimave clanky:

http://switch2mac.blog.zive.cz/2011/02/pocatek-vlady-velkeho-manazera-john-sculley-a-apple/
http://switch2mac.blog.zive.cz/2011/01/vizionarum-prozatimni-konec-i-novy-zacatek-next/

255216

22.06.2012 12:23

Libye prosperuje každý den více, díky novému režimu

Otázka aj pre p. Chelemendíka

Mika 213.?.?.?

Do kedy chcú Rusi zas čakať? Kým tá zlodejská chamraď bude pod Moskvou?

270939

13.03.2019 05:19

Nakupovat základní potraviny je čím dál těžší

Doporučení

Mika 46.?.?.?

S článkem souhlasím. Kvalita potravin se prudce snižuje a výběr těch tuzemských taky i když záruka, že jsou kvalitní bohužel tu též není.
Abych se přiznal tak v článku vyjmenované potraviny, nakupuji v Praze v Holešovicích v tržnici, i ty špinavé české brambory a hlavně domácí vejce !
Brambory kupuji zásadně nemyte - vydrží pak delší skladování. V obchodech a hyprmarketech prodávají brambory myte slabým roztokem sava ! Proto se rxchle kazí!
Nechápu proč pan Stwora nenakupuje ve vybraných prodejnách kde kvalita je vyšší nebo proč si nezajede rovnou do nejbližší tržnice. Já chodím do obchodů akorát tak pro pečivo ,jogurty a pribinaky.

370227

04.04.2019 07:32

Nová Velká strategie Spojených Států

Nesdilim

Mika 88.?.?.?

Z mého pohledu vyhlíží tento článek pro USA příliš optimisticky. Trump svou politikou pomalu odstavuje USA z velmoci číslo 1 na pozici 2 nebo 3.
Je to dobře vidět na jejich zahraniční politice - odchod ze Sýrie, chystaný z Afghánistánu a nyní Venezuela, kde chtěla Amerika dosadit loutkovou vládu a zemi si kolonizovat. Nakonec jí to prekazily dvě mocnosti - Čína a Rusko,svou přítomností ve Venezuele a je li to pravda ,Rusko rozmístěním raket S300 - poslední článek na Aeronetu.
Je samozřejmě otázka co má USA a NATO v plánu na hranicích Ruska.

370777

25.04.2019 07:43

5G: Dominové kostky začínají padat

A co u nás?

Mika 46.?.?.?

Velmi by mne zajímalo jak se staví hlavně naše vláda k zavedení 5G. Obávám se, že pozitivně a na názory, mínění občanů se z vysoka kašle!
Sám prezident se vyjádřil pro zavedení 5G Číňany.

371203

Jak je vidět tak EU tato chemie vůbec nevadí protože k jejímu zákazu má dojít až za 5 let. ČR pouze částečně omezí jeho aplikaci.
Mezinárodní agentura pro výzkum rakoviny,zařadila glyfosat mezi pravděpodobné karciogeny. Evropský úřad pro bezpečnost potravin považují za nepravděpodobné, že glyfosat způsobuje člověku rakovinu. V ČR má v organismu zbytky glyfosatu 60% lidí!
https://prima.iprima.cz/zpravodajstvi/cesko-obraci... - uvnitř zajímavé video

371349

10.05.2019 18:47

Propaganda

Jak daleko už Sokrates viděl....

Mika 46.?.?.?

“Demokratické zřízení doplatí na to, že bude chtít vyhovět všem. Chudí budou chtít část majetku bohatých a demokracie jim to dá. Mladí budou chtít práva starých, ženy budou chtít práva mužů, a cizinci budou chtít práva občanů a demokracie jim to dá. Zločinci budou chtít obsadit veřejné funkce a demokracie jim to umožní. A až zločinci demokracii nakonec ovládnou, protože zločinci od přírody tíhnou po pozicích moci, vznikne tyranie horší, než dovede nejhorší monarchie anebo oligarchie.”

Těmito slovy charakterizoval jeden z největších řeckých filozofů Sokrates politické zřízení, které mělo původ ve starověkém Řecku.

Historie se bohužel krutě opakuje, především díky tomu, že lidé nejsou schopni se poučit z minulosti.

371467

23.05.2019 09:56

Demonstracia na Vaclavaku ocami nepriatelsky naladeneho pozorovatela

Aplikace vám najme demonstranta

Mika 46.?.?.?

Zajímavý článek o tom co se prý děje ve Francii při demonstracích Žlutých vest ale myslím si ,že se to vztahuje i na naší kotlinu. Po přečtení článku si kladu otázku - Kolik lidí chodi na demonstrace z přesvědčení?
http://extrastory.cz/aplikace-vam-najme-demonstran...

A ti převažující mladí lidé na manifestacich jsou ukázkou toho, jak snadno se dá ovládat a manipulovat mladá generace,která ví o politice velké PRD!
I když Babise nemusím tak musím souhlasit s jeho výrokem na adresu demonstrantů a organizátora, že pakliže nejsou spokojeni se současnou vládou, tak ať si založí vlastní partaj a síly pak změří ve volbách tzn. demokraticku cestou.
Že nějakých 50 tisíc lidí požaduje odstoupení premiéra, ptezidenta, div ne demisi celé vlády nemá s demokracií, kterou mají plnou hubu, absolutně nic společného!
Pokud vim tak v České republice je přes 8 milionů voličů a ti mají hlavní slovo a ne dav z Václaváku!

371647

31.05.2019 06:02

Podle ministerstva zdravotnictví nepředstavuje síť 5G žádný problém

Nádorů mozku přibývá

Mika 46.?.?.?

PRAHA Nádorů mozku přibývá, za rok jich lékaři v posledních letech odhalí kolem 900 a většina nemocných nepřežije. Nutná je chirurgická operace, v případech, kdy je třeba kontrolovat funkce mozku, prováděná i při vědomí pacienta.
Nádory mozku mohou být různého typu, některé začínají v mozkové tkání, další jsou metastázami rakoviny z jiného místa do celého těla včetně mozku. Mohou také růst v jiných částech hlavy a na mozek tlačit. Mezi příznaky patří zhoršené vidění, každodenní bolesti hlavy, které nereagují na léčbu běžnými léky nebo poruchy řeči, ztráta sluchu v jednom uchu, ztráta rovnováhy či neschopnost porozumět mluvenému slovu.
Zdroj: https://www.lidovky.cz/relax/zdravi/nadoru-mozku-p...
..............
V článku bohužel ani slovo o příčinách nádorů. I laik ví, že hlavní důvody jsou nadměrné používání mobilních telefonů a samozřejmě i zvyšující se záření z všudypřítomných vysílačů.
A budou mlčet jak zařezaný,vždyť ty peníze za to stojí ....no a naše civilizační choroby taky přinášejí zisky - zdravotnictví a zdravotním pojišťovnám!

371796

12.06.2019 09:02

Skutečný důvod, proč je pšenice toxická – a není to lepek ani šlechtění

RE: Je v tom hromada nepřesností

Mika 46.?.?.?

Nepochopil jsem předcházející příspěvek . Mluví li dotyčný o neptesnostech, ať je dokáže, objasní.
Já s článkem naprosto souhlasím. V zemědělství se používá nadměrné množství chemie,které má zhoubný vliv na naše zdraví i přírodu. To se týká prakticky celé EU.
Firma Bayer,která nyní vyrábí glyfosaty,má samozřejmě zájem na prodeji svého pesticidu a bylo by naivní se domnívat, že na nátlak populace od výroby odstoupí. Ve hře jsou těžké peníze, zkorumpovani politici a zdraví jedince,ochrana přírody tu nemá vůbec místo.
A co se používání glyfosatu při sklizni týče - mohu doplnit jen to,že to je pouze špička ledovce. Například ve většině evropských zemí je běžné používání tohoto pesticidu při sklizni brambor! Dříve se bramborová nať před sklizní sekala a nyní, už po několik let se postrikuje glyfosatem, nať uschne a brambory se pak vyoraji.
O přítomnosti pesticidu v bramborach není vůbec pochyb!
Dobrou chuť (((

372018

12.06.2019 16:06

Skutečný důvod, proč je pšenice toxická – a není to lepek ani šlechtění

RE: Zkuste se zamyslet.

Mika 46.?.?.?

Moderní zemědělství bez podobných přípravků možné je! To co říkáte je pouhý alibismus.
V chemizaci zemědělství lítají neskutečné prachy. Je proto logické, že o jejich škodlivosti se mlčí. Proto tak vysoký výskyt rakoviny, proto tak vysoká úmrtnost hmyzu i ptáků.
V západní Evropě se o těchto problémech diskutuje otevřeně, jsou pořady v tv.a u nás se mlčí. Proč asi?
Jako jedem z argumentů pro používání glyfosatu například zemědělci zdůrazňuji - úspora paliva do traktorů. No neberte to!
Já si myslím, že se za tím hlavně skrývá lobismus a úplatky! Po nás potopa,hlavně, že mi na účtě pristanou peníze.

372032

11.07.2019 05:47

Írán: Zadržení ropného tankeru Británií je „námořní pirátství“

Zvyk je železná košile

Mika 46.?.?.?

Privlastnovat si něco co mi nepatří má Británie z doby kolonialismu a proto pro ní není problém v tom pokračovat. VB se cítí nadrazena nad ostatní státy a bude udilet politické ,,lekce,,druhým dokud nedostane přes čumák!
Nedávno měla dokonce tu drzost,že i přes protesty Egypta a žádosti o navrácení, prodala na aukci ukradenou bistu faraona.
VB uplatňuje gangsterske praktiky v politice protože se cítí nedotknutelná!

372463

18.07.2019 08:18

Apollo – jedno velké výročí

Podvod projektu Apollo

Mika 46.?.?.?

http://www.nwoo.org/2019/06/18/podvod-projektu-apollo/

372554

18.07.2019 08:36

Apollo – jedno velké výročí

RE: Podvod projektu Apollo

Mika 46.?.?.?

https://youtu.be/_-03RjbxKhM
Zároveň pridávám neopakovatelné a všem pamětníkům historické záběry 1.amerického astronauta na Měsíci. Vždy se mi derou slzy do očí. ...

372557

31.07.2019 07:32

Nový dokument o MH17 nepochybně dokazuje, že šlo o kamufláž

A proč. ..

Mika 46.?.?.?

Proč tedy Malisijska vláda nezveřejní obsahy těchto černých skřínek? Byl by konec lži američanů a jeho poskoka Ukrajiny.

372820

V Rusku si opatrně bohužel taky nepocinaji - už od března tam hoří Sibiř a vláda se rozhodla za pomoci armády jednat teprve nyní. Za tu dobu shořelo gigantické území a zároveň zahynulo velké množství zvěře.
Na Sibiři se již delší dobu těží dřevo nezákonně a bez povolení státních orgánů, s tichým souhlasem gubernatora, který na tom asi taky vydělá a požáry mají defacto sloužit k zametání stop. Vytěžené dřevo putuje do Číny.

372857

Nezlobte se ale souhlasit s Vámi nemohu. Požáry na Sibiří jsou už od března a nikdo proi nim nazakročil. Teprve nyní to řeší vláda a vysílá na postižená území armádu. Trochu pozdě, nemyslíte? Ne za vším se skrývají američtí miperialisté. Divil by jste se co dokáže obyčejná ruská korupce a bordel o kterých se na alternativě málo mluví.

Článek + video - https://news.mail.ru/incident/38187312/?frommail=1

https://youtu.be/-JAUmIF_1uE

372869

V opravdu nedávné minulosti,pár let zpět, na našem sídlišti to žilo - ráno nás probouzel zpěv kosu,sykorek a stebetani vrabcu, to samé i navečer.
Teď je mrtvé ticho, po krásném zpěvu ptáků se slehla zem a je zajímavé, že lidé to ani moc nezaznamenali a postupně si zvykli. Vsadím se,že na víně jsou vysílače, které jsou prakticky na každé vyšší střeše.
Lidstvo si pod sebou nereze větev ale rovnou celý strom - dokonce i stromy.
Mnoho lidii už teď hopsaj štěstím a nemůžou se dočkat až po zavedeni 5G si konečně budou moci kdekoliv stahovat své kraviny do svých inteligentních telefonů a jejich tupé mozky o nebezpečí nechtějí nic vědět a ani si ho nepřipouští.
Příroda ustupuje moderní technologii, ať to stojí co to stojí, v tomto případě zivoty zvířat a zdraví lidí. Kacenim stromů se z měst vytvoří železo - betonová, smradlava,špinavá a bez života existující aglomerace.

373016

13.08.2019 10:32

Kvôli 5G technológii bude nutné vyrúbať v mestách všetky stromy

RE: To snad ne

Mika 46.?.?.?

Když jste tak chytrý pane Jiří, tak napište odborný článek, ktery bude tyto jak vy říkáte nesmysly vyvracet.
Pozorovatel se touto tematikou zabývá delší dobu a veškeré jeho příspěvky jsou dolozeny argumenty a fakty.

373020

14.08.2019 08:41

Kvôli 5G technológii bude nutné vyrúbať v mestách všetky stromy

RE: To snad ne

Mika 46.?.?.?

Antimon - po přečtení jedno jediného článku máte okamžitý úsudek a závěr - fanaticka víra. Ta fanaticka víra, že 5G není nebezpečný je ale právě na straně lidí co se ho zastávají.
Já osobně jsem proti zavedení 5G a počet lidí celoplanetarne stoupá. Veškeré informace se dají ziskat na internetu ( kdo si dá práci - vás se to netýká, po přečtení jedno článku máte hned jasno).
Váš příspěvek je demagogie. Bez jediného důkazu a protiargumentu jenom napadate a ,,tlucete slámu,,.

373039

21.08.2019 05:38

EU a zdravý rozum

Kdo ví

Mika 46.?.?.?

A možná Van Lejnova je nastrcena pátá kolona Číny a USA na totální rozvrat EU průmyslu v blízké budoucnosti. Je to příkladný způsob jak se zbavit konkurence,položit ji na lopatky - rozvratem zevnitř.
V plánech zelených fanatiků je dosáhnout 0% emisí. Tak v tom případě by EU neměla existovat vůbec a její obyvatelé by měli hromadně spáchat harakiri,zelený bezmozky nevyjímaje.

373150

29.08.2019 10:30

Amazonie v plamenech

RE: Mají nás za voly

Mika 46.?.?.?

To jsem spáchal já, zapomněl jsem se přihlásit. Pod tyto do očí bijící fakta se klidně 100x podepisu.

373273

29.08.2019 19:46

Amazonie v plamenech

RE: Mají nás za voly

Mika 46.?.?.?

Tak naivního člověka už jsem dlouho nepotkal. Jestli si myslíte, že člověk typu Gréty a jemu podobný spasí svět, tak to vás opravdu lituji.

https://naseveru.org/2019/08/28/globalni-oteplovani-michael-mann-prohral-soud-hokejkovy-graf/

373283

30.08.2019 13:49

Amazonie v plamenech

RE: Mají nás za voly

Mika 46.?.?.?

Vy neumíte číst? Ríkám,že chci vše zničit? Ríkám v příspěvku,že chci konzum? NEEE! Človeče vy jste kovanej demagog!
Greta je cvičená, zmanipulovaná opička v rukou nějakých bláznů,byznysmenů. Ta ani neví, která bije jenom papuškuje co ji léta učil otec a matka.
Ano klima se mění ale já jsem zastáncem názoru, že na vině není člověk ale jde o souhru různých přírodních činitelů a zároveň i kosmu.
Je to vaše věc,myslete si že Johanka z Archu alias Gréta spasí svět,já mám na to jiný názor.
TEN PROCES SE NEDÁ ODVRÁTIT - Capito!!

373304

13.09.2019 06:15

Vtip a realita

Výstižné

Mika 46.?.?.?

Výborně napsaný, podtrhuje realitu současnosti v EU a nebezpečnou vizi pro ČR, pakliže necháme věci dojít do konce a nepostavime se zlu čelem.
Probere se národ z letargie či nikoliv?
Já osobně se přikláním k 1.variantě, kterou autor předkládá v závěru.

373618

17.09.2019 06:08

Kozel zahradníkem

Od A do Z

Mika 46.?.?.?

Dobře napsaný. Za Oralek = slon v porcelánu, udělá víc škod než užitku.
Asi nejsou kádry, jinak si nedovedu vysvětlit proč takového Vola Babis se souhlasem prezidenta zvolil na tento post.
To se ještě budou dít věci. Lidská blbost, potažmo blbost našich politiků je nekonečná.

373649

20.09.2019 17:36

Bezdrátová síť 5G: směšná kamufláž globální nadvlády

RE: Samá voda......

Mika 46.?.?.?

To co píšete s 5G úzce souvisí. Vše je vzájemně propojeno a cílem je dosažení totální nadvlády nad člověkem. Na to se vztahují i slavné čipy.
A že je společnost lhostejná k utrpení druhých - něco máme v genech a něco přijímáme z okolí. Moderní doba žádá úspěšné, prubojne, s vysokým sebevědomím, karieristy, motorem existence jsou peníze! Z lidi se stávají egoisti, zahledenych do sebe sama,okolí je nezajímá, jsou jen ONI.
A smartphony v tom hrají taky velkou roli - selfie a následné vystavování svých fotek na soc.sitich. To je narcismus - též spjatý s egoismem.
Chytrý telefon = blbý majitel

373715

23.09.2019 06:46

Poslední tečka

Dvojí metr

Mika 46.?.?.?

Asi bychom byli (obrazně řečeno) už na hraně 3.světové, kdyby podobnou drzou poznámku pronesl někdo na adresu velkého knížete, symbolu to pražské kavárny - pana Schlafenberga alias Trautenberga.
Okamžitě by došlo k vyhlášení poplachu 1.stupně výše zminovanou kavárnou za podpory sudetaka z Miliónového chlivku. Svolavani lidí na podporu demokracie,svobody a hlavně na obranu jejich ,,velice slušných,,a nikoho nenapdajicich představitelů.
Vždyť my nic,to oni - zní stále z jejich řad ale opak je pravdou a zde je opět důkaz jak hluboce může klesnout opozice ve svém zlu k prezidentu,který byl vybrán lidem a ne prodejnym parlamentem.

373741

24.09.2019 10:21

Nová Mnichovská dohoda na Maltě

Jako obvykle

Mika 46.?.?.?

O nás bez nás. Nikdo se neptá občanů Evropy zda li s tim souhlasí. Ti samí politici, které jsme volili s blahovou naději, že budou hájit naše zájmy se k nám obrátili zády, nebo vytvořili koalici ( s opozici) a provádí mnichovskou zradu vůči svým voličům.
Obyvatele Evropy nyní ujišťují, že budou bojovat proti nelegální migraci.
Zde je ,,zakopán pes,,! Oni mají pravdu, budou bojovat proti ilegální migraci ale z druhé strany budou podporovat i finančně tu legální!
Nic víc než čistá politická demagogie a lži.

373757

28.09.2019 06:00

Proč ten údiv?

Souhlas

Mika 46.?.?.?

Souhlas se s tím co autor napsal. Myslím,že uz je ale pozdě. Lide, hlavně mládež jsou natolik zpracovaný současnou propagandou, uspany konzumem, pohodlným životem, pod tíhou hypoték, že se jim do velkých a riskantnich změn nebude chtít jít. Obávám se spíš, že v budoucnu dojde ke konfrontaci dvou rozdílných táborů, které vznikají v České republice. Ta konfrontace bude fyzická a ta možná nastartuje společnost ke změnám politiky státu.
Jinak globalisti mají v Evropě dobře vykroceno a jsou už blízko svého cíle, díky populaci, které předtím úspěšně vymyli mozky a pod hesly jako boj za demokracii a svobodu, tolerance menšin, xenofobie,rasismus, nastolí diktaturu o které se nám ani nesnilo.

373823

05.12.2019 06:15

Dotaz z České televize: Jak se cítíte, vy, topící se?

Poplatky ČT a ČRO

Mika 46.?.?.?

Asi pred měsícem jsem na poště tyto poplatky zrušil. Na poště jenom vyplníte formulář, že nevlastnite přijímač a já ho opravdu nemám, mám pouze počítač. Velmi jednoduchý úkon, všem nespokojencum a lidem, kteří nechtějí podporovat polopravdy, lži a propagandu jedné strany, upřímně doporučuji.

375069

05.12.2019 11:23

Dotaz z České televize: Jak se cítíte, vy, topící se?

RE: Poplatky ČT a ČRO

Mika 46.?.?.?

Na to nepotřebujete pana Vladimíra. K tomu Vám poslouží nejbližší pošta.
Já měl štěstí na moc příjemnou pani,která mi to dokonce pomohla vyplnit.
Je to otázka asi 10 minut.
Tak držím všem nasranym poplatníkům palce! Čím víc nás bude,tím vice to pocítí na Kavcich horách

375085

05.12.2019 12:39

Dotaz z České televize: Jak se cítíte, vy, topící se?

RE: Poplatky ČT a ČRO

Mika 46.?.?.?

Je vidět, že lidé mají obavy z vrchnosti, z jejich reakce. Strach z toho,že po bytech a domech bude chodit jakési komando (jak za 2.světové) a bude kontrolovat kdo vlastni nebo nevlastní přijímač.
Kdo má plné zuby propagandy našich veřejnoprávních médií tak to udělá. Je to jediné možné řešení jak ukázat tam nahoře, že nesouhlasíme s propagandou státních médií. Prostě PROTEST.
Kdo má bobky,ať zaleze do nory.

375091

05.12.2019 12:42

Dotaz z České televize: Jak se cítíte, vy, topící se?

RE: Poplatky ČT a ČRO

Mika 46.?.?.?

A v reakci na příspěvek - komplikované to není! To co říkáte je pouhý alibismus! Máte strach?

375093

05.12.2019 14:59

Dotaz z České televize: Jak se cítíte, vy, topící se?

RE: Poplatky ČT a ČRO

Mika 46.?.?.?

Je mi lito ale nemohu s Vami souhlasit. Aby se zmenilo vysílání ČT a ČRO, je opravdu nutné jim sáhnout na finanční zdroj,jinak to nepůjde. Jedině tak docilime úspěchu, jinak ne.
A je opravdu naivní se domnívat, že po nějaké kritice oni udělají pokání a na druhý den budou hlásat konečně pravdu.
Zároveň je velmi smutné, že nikdo z poslanců a vládních činitelů, kteří tak kritizují současný stav ve veřejnoprávních médiích, s tím nic nedělá. Asi mají taky strach.
Kdo tedy ve skutečnosti ovládá ČT a ČRO, že přes veškerou kritiku verejnosti se nic nemění?

375102

05.12.2019 17:09

Dotaz z České televize: Jak se cítíte, vy, topící se?

RE: Poplatky ČT a ČRO

Mika 46.?.?.?

Vy jste zapřísáhlí konzervativec a navíc naivní. Radní a poslanci jsou ti poslední,kteří s tím něco udělají. Důkaz je, že do dnešní doby se nic nezměnilo! Člověče proberte se, my už nežijeme v 80.
Ten podnět na změnu musí přijít zespoda,tzn.od nás!!
Tam nahoře pro nás nehnou prstem.
A ti křiklouni co řvou za Kalouska nepředstavují celý národ.

375108

Pan Man má pravdu ale bohuzel to vypovídá něco i o politické vzdělanosti a vyzralosti našeho národa, potažmo i mladých lidí.
Vždyť Piráty volili většinou mladí, kteří se nechali utáhnout na libiva hesla o legalizaci marihuany a dále také ženy, pro které je předseda velmi přitažlivý.
Mladý lidé se jinak vyznačují naprostou politickou nevzdelanosti a nezkušenosti a proto jsou velmi lehce manipulovatelny (vedle zkrácení na jeden volební den,se opozice taky snaží prosadit snížení věku voličů). Lživá demagogie veřejných médií je především na ně zaměřena.
A ti co volí topku - kavárna a její zastupci, bohužel jejich politická filosofie ovládá ČT a ČRO.
Ke starším ročníkům, kteří jsou vidět na demonstracích nevím co říct, asi naprostí dementi, kteří nemají paměť i na tu krátkou dobu od ,,sametu,,po dnešní dobu.

375363

19.12.2019 07:54

Nač čeká prezident Zeman?

Stínová vláda

Mika 46.?.?.?

I tak by se dalo pojmenovat vládnutí - ovlivňování politiky neziskovym sektorem a verejnymi médii, kde na 1.místě je ČT a hned vedle ČRO.
Pan prezident určitě o této situaci ví ale zároveň si je vědom, že na zavedení protiopatření, zákonů na omezování neziskovek, je malým pánem. Pan premiér to samé - stále odvraci útoky na svou osobu mil.chlivkem ( tato organizace se oficiálně uznává pol.opozicí a je podporována médii ), přes neustálou kritiku jeho a pana prezidenta na ČT a v ČRO, lzim a nejasnostem v rozpočtu ČT, nebyla udělána žádná opatření, prostě NIC!
A to bylo řečí, že neziskovky budou dostávat ze státního rozpočtu méně peněz, zase NIC! Hned se z jejich řad ozval řev o omezování demokratických svobod. No takovej kšeft si přeci nenechají sebrat, za to h.... co tam dělají brát takové neskutečné prachy

375468

19.12.2019 09:05

Nač čeká prezident Zeman?

RE: Stínová vláda

Mika 46.?.?.?

Suverenitu jsme dávno ztratili. Vláda a poslanci tančí tak jak EU píská a neziskovky platí.

375470

11.01.2020 08:56

Několik šokujících faktů o australských lesních požárech

Důkazy

Mika 2a02:x:x:x:x:x

Ty požáry jsou zakladany úmyslně, s klimatem to nemá absolutně nic společného.
Po pozarech v USA, Brazílii a v Rusku přišla na řadu Austrálie.
Pan editor jede na vlně oteplování klimatu,který nám vnucují i veřejná média a nechce připustit, že důvodů ke změně teplot, počasí na kontinentech,může být i něco naprosto jiného.
Je zajímavé, že tyto požáry mají naprosto stejný začátek, průběh i katastrofické následky všude, kde vypuknou. Znovu opakuji - je to vyvoláno uměle ve snaze něčeho, nějakým nátlakem dosáhnout. Je to defacto určitý způsob ekoterorismu,války a možného vydírání.
Důkazy o použití zbraní řízené energie:
http://orgo-net.blogspot.com/2020/01/dukazy-o-pouz...

375903

17.01.2020 08:27

Nasazování chomoutu

Nezapomínat

Mika 90.?.?.?

Autor článku nám zapoměl připomenout, kdo si přitáhl socany do vlády i přes odpor voličů, kteří v posledních volbách jasně dali najevo, že je tam vidět nechtějí.
Nyni sklízíme plody rozhodnutí pana premiéra, který se vlastně podílí na těchto nových zákonech. Rád bych připomněl, že ANO (sodruzka Jourova vytvořila nové dějiny Evropy!) je stále na špici s více než 30 % podpory voličů.
Dále to rozepisovat nebudu, jenom chci připomenout staré pořekadlo, že ryba smrdí od hlavy.

376127

22.01.2020 05:05

Vondrovic air base pro nevítězící US Army

RE: Polarizace v Cesku

Mika 46.?.?.?

Pan Dvořák naprosto bez chyby vyjádřil názor většiny rozumně uvazujicich obyvatel České republiky. Článek je psán především emotivně a je vidět, že autor má lidí typu pana Vondry už plné zuby. V jeho článku jsem žádnou adorizaci komunismu nenašel, jsou tam jasně uvedená fakta podrazu a "úspěchů" us.army.
Pan Vondra, defacto duši i tělem neocon a lestic klik v us ambassy bohužel nemluví jen tak do větru. Vypadá to,že vše je už mnohem dál než vůbec tušíme.
Pod heslem - jak to prospěje místnímu kraji a letišti, to vypadá, že základna bude mít zelenou již v tomto roce a to i s posvecenim ANO.
https://aeronet.cz/news/video-alexandr-vondra-v-no...

376293

07.02.2020 08:10

Koronavirus – jaká hra se hraje?

O co go?

Mika 46.?.?.?

Na světě umírá podstatně více lidí na obyčejnou chřipku a panika žádná.
Tady něco nehraje.
Půjde li to takto dále, tak globální ekonomie bude těžce poznamená virusem, který má méně obětí než obyčejná chřipka!
https://reseauinternational.net/coronavirus-virus-de-la-soumission/

376669

18.02.2020 14:38

Čeho všeho se chvilkaři budou muset ještě dopustit, než na ně padne zákon?

RE: Spíš mě děsí autor

Mika 46.?.?.?

Bohužel nemáte zcela pravdu. Je až udivující kam může ve své provokací Minar dojít a s autorem článku zcela souhlasím. Jenom např. protestní roztrhání ústavy by jiného přivedlo určitě do křížku se zákonem.
Už jenom to jaký prostor dostává mil.chlivek v mediich je vic než zarážející. Vše je práce medii - prestitutu, ČT a ČRO a hlavně neziskoveho prostoru. Ale to hlavní je - zmanipulované bucici davy, kteří vubec neví která bije a o co go. Bez obecenstva by nebyl teatr!
O našich tzv.hercich, účinkující v této show, už nemá ani cenu se zmiňovat.
Čím méně bude pro chlivek reklamy,čím méně se budou lidé účastnit demonstrací, tim dříve to dobře placená loutka z ciziny Minar a jeho suita, zabalí!

376978

25.02.2020 07:20

Náměstí Pod kaštany v roli protiruské provokace

To chce klid

Mika 46.?.?.?

To chce klid pane Man, na každou svini se vaří voda.

Nejlépe se k tomu vyjádřil herec Vyskočil : ,,Hřibe, ukaž, jaký jsi hrdina a přejmenuj ulici před ambasádou USA na Třídu vyvražděných Indiánů'!
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Hrib...

A daší dobrý článek na toto téma od pana Bašty :
http://www.novarepublika.cz/2020/02/basta-konspira...

377065

03.03.2020 10:12

Erdoganův problém - náš problém

RE: Rusko,Turecko,Sýrie

Mika 46.?.?.?

Sýrie uzavřela vzdušný prostor nad Idlibem a probíhají jednání mezi Moskvou a Ankarou o organizaci návštěvy tureckého prezidenta v následujících dnech. Turecký ministr zahraničí Mevlüt Çavuşoğlu výslovně prohlásil, že krizi „lze vyřešit pouze na setkání prezidentů Putina a Erdogana“ : https://cz.sputniknews.com/svet/2020030211585312-r...

Turecká strana označila válku se Sýrií za past pro Erdogana:
https://zpravy.dt24.cz/zahranicni/turecka-strana-o...

377249

12.03.2020 01:46

Bergamo v obležení: svědectví lékaře z centra epidemie

Blížící se recese

Mika 46.?.?.?

http://desitka.org/proc-nastavajici-ekonomicky-kol...

Koronavirus slouží jako nástroj k nástupu ekonomické recese. Je to příprava, chcete li nácvik na zhroucení západního ekonomického systému a pozdějšího restartu světové ekonomiky. Držte si klobouky, bude to hodně z kopce!

Včera vysel tento článek na novinkách :
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/italie-se-probo...

Uvnitř tohoto článku je zajímavá tabulka statistiky výskytu koronaviru, počty nakažených a zároveň i mrtvých lidí.
Bylo by velmi zajímavé tyto čísla oficiálně srovnat s počtem mrtvých při dopravních nehodách nebo počtem mrtvých při obyčejné chřipce.

377422

12.03.2020 18:04

Bergamo v obležení: svědectví lékaře z centra epidemie

RE: korelace je evidentní

Mika 46.?.?.?

Oslabení Ruska? Nevidím to tak. Celé to cvičení CO se nyní provádí v Evropě, USA je v pořadí, Čína hlásí snížení počtu nemocných, nástup do práce a v Rusku pár desítek nemocných a zatím žádná velká protiopatření. Je pravda, NATO + USA + Evropské hodnoty budou po dva měsíce chřestit zbraněmi na hranicích Ruska.

377436

13.03.2020 07:10

Koronavirus: Mnoho povyku pro nic? Nebo něco nevíme?

SPEKULACE NEBO REALITA?

Mika 46.?.?.?

Světovou ekonomiku ovládá ve skutečnosti několik významných, mocných a nesmírně bohatých rodin. Je s podivem, jak vysokého věku se jejich členové dožívají a jakým způsobem svého stáří dosahují, třeba pomocí transfúzí dětské krve. Staví sami sebe na úroveň bohů. Tito lidé se velmi pravidelně schází a tvoří celosvětovou strategii. Jejich možnosti jsou nesmírné, často až neomezené. Již nějakou dobu hovoří o potřebě snížit velikost světové populace a Koronavirus by mohl být jedním ze způsobů, jak tohoto cíle dosáhnout. A pokud je skutečně někde připravená vakcína k jeho léčbě, bude použita až ve chvíli, kdy se jim bude zdát předsevzetí splněno. Samotní vládci jsou samozřejmě v bezpečí.

Další možností může být snaha uvrhnout celý svět do ekonomické krize, která pomohla těm, kteří v ní již dlouhodobě jsou. Namátkou lze jmenovat především USA, pro které udržení se v roli světového četníka nesmírně nákladné. O příchodu ekonomické krize se hovoří již dlouho a letošní rok byl často zmiňován jako o jejím reálném začátku.
Obě dvě možnosti by vysvětlovaly přístup německé kancléřky k šířící se pandemii. Němcům bylo řečeno, že se jich nakazí až 70%, plno jich zemře a těžko to někdo změní.
Chtě nechtě se tedy můžeme zamýšlet nad tím, co nás letos ještě čeká. Přidáme li ostatní záležitosti, kterými jsou priority elit v Bruselu a Berlínu, nečeká nás nic dobrého a rok 2020 může být přelomový. Nejen pro Evropu, ale pro celé lidstvo. Chtělo by se říct: ,,To jsme to dopracovali“

https://pravyprostor.cz/spekulace-nebo-realita/

377444

Van Lejno je možná taky pátá kolona Trumpa. Poté co rozložila bundeswehr má nakročeno k rozložení i super uskupení - Evropské Unii.
Tak jí my ,obyčejní sprostí lidé, držme palce ať se jí to podaří.

Je taky možné, jak tvrdí autor, že je skrytá agentka Putina. Bylo by dobré to při určité příležitosti vyzkoušet a například na ní vybafnout nějaké ruské slovo, jak by reagovala? Pověřme tím naše europoslance z SPD!
Ten Putin je ale stejně machr, kam se na něj hrabe James Bond.

Ano, s autorem naprosto souhlasím s přerozdělováním a vytvořením kvot pro koronavirus. Státy, které ho mají málo , by měli převzít na svá území více viru. Tím dojde pod dohledem EU k spravedlivému přerozdělení.

A US army naházet do motorů jejich supertanků písek,ať se jim celá ta vojenská mašinérie zadře!
Paní Van Lejno, dál už nebudu napovídat, vy už jistě víte co máte dělat. Tak Vám držíme palce!

377507

15.03.2020 06:10

Kde vznikl COVID-19?

Chci uvést na pravou míru

Mika 46.?.?.?

V diskusi pod článkem - ,,Koronavirus: mnoho povyku pro nic nebo něco nevíme?'' - došlo k fejku , k nedorozumění.

Čtenář Adam vložil příspěvek ze Seznamu -
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ze-strachu-z-na... a velmi se rozčiloval nad tím, jak je možné, že v takové kritické situaci s koronavirem, přijímá Ukrajina Číňany z Wuchanu na své území. Bohužel se toho chytili i další čtenáři a dál šířili fake!

Tak to vůbec není. Událost se udehrála na Ukrajině před asi třemi nedělemi ( možná i měsíc) a Seznam to převzal teprve nedávno.
O co se ve skutečnosti jedná?? Jedná se o návrat občanů Ukrajiny z Číny z Wuchanu do své vlasti, kteří byli preventivně na 14 dní umístěni do karantény!!
Při příjezdu těchto lidí z letiště na karanténu, došlo k neskutečně agresivní reakci místních občanů, kteří je přivítali házením kamení na autobusy!!
Vysílala to ruská i ukrajinská TV ale k nám se to nedostalo, aby se nepoškodil image demokratické Ukrajiny a jejich obyvatel.
Takže lidé prosím vás, nepodléhejte panice, informace pořádně prostudovat a vybírat z několika zdrojů!! Toť vše

377508

23.03.2020 14:56

Podivné techtle mechtle s rouškami na vládní úrovní

RE: epidemie? kolosální podvod století!

Mika 46.?.?.?

Kdo jenom kouitkem oka pochybuje o Američanech na Měsíci a dovoluje si šířit konspirativní teorie! Zde je jasný důkaz, který pochybovače navždy umlčí!

https://www.youtube.com/watch?v=_-03RjbxKhM&feature=emb_title

377859

25.03.2020 05:31

Správné myšlení o migrantech a Řecku

Erdogan to má vymyšlené

Mika 46.?.?.?

Bába Merkel a spolek říkajíc si EU si myslel,že když do Turecka nacpou miliardy,tak ono bude hodné a poslouchat rady EU. Erdogan nakonec na celou tu bandu udělal dlouhý nos a jede si podle svého. Historie se opakuje a od podleho a nespolehliveho Turecka se taky nemohlo nic jiného očekávat.
Nerad to připomínám ale je to fakt. Evropská spoluúčast na vojenských akcích na blízkém východě, svržení mnoha stabilních politických režimů ( pod vlajkou USA a NATO), vývoz té naší a jediné správné liberální demokracie (pořád musime ty druhé učit jak se má žít), přinesla své ,,plody,,ve formě uprchlíků a totální anarchie v těchto námi,,osvobozených,,zemích. Je to jako bumerang .
Možná, že Turecko taky jedná na příkaz USA. Ti potřebují Evropu na kolenou,ekonomicky slabou, protože na tom je postavena existence USA. Na podmaneni si druhych a vybudování závislosti na jejích ekonomii.
A navíc EU financuje tureckou vojenskou techniku,která nyní útočí na řeckou hranici! Totální absurd.

377924

25.03.2020 09:31

Správné myšlení o migrantech a Řecku

RE: PREČO ???

Mika 46.?.?.?

Protože je jim to u pr.... Mají svých starostí dost. Liidé jsou aploliticky. Je to například dobře vidět při účasti ve volbách.
Pak je tu další sorta lidí, ti kteří pevně věří ve vládu a oficiální média. Nemají ani kousek pochybnosti o jejich práci a propagandě. Trefně se jim říká ovčani.

377929

27.03.2020 07:45

Kde jsou teď?

Jo, souhlasím

Mika 46.?.?.?

Je zajímavé, že i při nynější závažné ekonomické situaci a špatnému výhledu do budoucna, vláda nehodlá sáhnout na peníze pro (ne)ziskovky. To radši skrouhnou penzisty, živnostníky, lidem seberou práci i plat ale oni musí vždy dostat své miliony.

Nynější situace jasně ukázala, že my národ jsme jim někde....To radši budou na řecké hranici dělat propagandu pro ČT o zlích Řecích, kteří ubližují hodným migrantům a jejich malým 30 letým dětem.

Je to banda příživníků, lhářů,demagogů, neschopní se živit poctivou prací (pan Janda by mohl povídat,že?) přisátý na státním rozpočtu.

Chce to radikální změny. Nesmíme je nadále tolerovat protože oni jsou defacto placeni z našich daní! Proč máme platit něco a někoho, kdo pracuje proti národu! Jsou to diverzanti!

Například v Maďarsku Orbán velmi chytře využil krizovou situaci k upevnění moci vlády a kontroly nad strategickými firmami. S neziskovkami se taky nepáře, Sorose dávno vyhodil z Maďarska. Proto ho taky nyní EU nazývá diktátorem.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/neplette-se-do-...

378004

30.03.2020 07:13

David Icke: koronavirus je monstrózní podvod elit

Složité to není

Mika 46.?.?.?

Článek je dobře napsaný a správně naznačuje budoucí následky koronavirové paniky, kde samotný virus nenapáchá tolik škod jako spíše opatření s ním spojená. Vše pod heslem - akce rovná se reakce.

A konspirátorům s touto panikou nahrává další fakt a tím je celoplanetární zavádění nového internetu 5G. Šílenec Musk ( pracuje pro globalisty) a jeho desetitisíce satelitů nad našimi hlavami dokoná nakonec dílo zkázy a diktátu. Budeme pod permanentní kontrolou, něco jako stádo ovcí na pastvě obehnaným elektrickým ohradníkem..........vše do sebe krásně zapadá.

Virus existuje, to se popřít nedá ale jak se v článku píše, není tak nebezpečný jak se nám to snaží vnutit média a politici.

Případ koronavirus: Dobrá záminka k manipulaci? Rotačky na nekryté peníze už opět jedou naplno. Kdo na krizi nejvíc vydělá? Potřebovala si Čína "odfrknout"? Kdyby virus nebyl, musely by si ho trhy vymyslet, píše Sergej Latyšev.
https://www.protiproud.cz/politika/5006-pripad-koronavirus-dobra-zaminka-k-manipulaci-rotacky-na-nekryte-penize-uz-opet-jedou-naplno-kdo-na-krizi-nejvic-vydela-potrebovala-si-cina-odfrknout-kdyby-virus-nebyl-musely-by-si-ho-trhy-vymyslet.htm

378084

30.03.2020 07:32

David Icke: koronavirus je monstrózní podvod elit

Světový řád Covid se blíží

Mika 46.?.?.?

Faktické stanné právo … je „nový běžný stav“

Přitvrdí cenzura na sociálních sítích

Cestování už nikdy nebude stejné

Hraniční kontroly budou přísnějš

Povinné vakcíny se blíží

Nárůst distančního vzdělávání a práce na dálku

Zavedení 5G je nevyhnutelné

Společnost je závislá jen na několika málo oborech

Zestátnění může být za rohem

„Základní nepodmíněný příjem“

* Rozlučte se s hotovostí[[

378085

31.03.2020 06:21

Co spočívá na dně vědomí Zdeňka Svěráka?

RE: Sveraka mam Rad

Mika 46.?.?.?

Sice právo má ale díky své profesi ho máme se svými názory denně v médiích a hlavně na ČT. To je ten problém. ČT a media , jak správně píše pan Man, má v rukách kavárna a to se taky projevuje ve výběru herců, héééreček, dramaturgů, prostě umělců do jejich pořadů, serialů a filmů. Vždyť to jsou pořád ty samí herci! A proč - protože jsou za kavárnu! Kdopak vystupoval na demonstracích mil.chvilek? No tak ti samí herci, umělci teď dostávají nejlepší kšefty pro ČT a pro film. Ostatní, kteří sdíli opačné názory mají holt smůlu! Tak to funguje. Kádrový profil - jsi havlista - máš práci. Nejsi - tak po tobě pes neštěkne! Hůř jak za komunistů!
Mnoho talentovaných herců se díky ,,úzkému,, výběru na obrazovky vůbec nedostane.

378126

31.03.2020 17:54

Co spočívá na dně vědomí Zdeňka Svěráka?

Trochu mne štve...

Mika 46.?.?.?

Štve mě jak nám média stále podsouvají umělce - viz pan Svěrák , jako nositele nějakých hodnot, kterými se máme my, (kurva sprostý) lid řídit. Jako bychom byli naprostí primitivové a oni umělci nás museli učit jak máme myslet (novodobí politruci).

,,Ševče drž se svého kopyta,, - to platí hlavně pro naše herce - umělce. Dělejte svou profesi a nelezte do politiky, nedávejte nám rady jak máme žít a býti politicky vzdělaní. Škodíte jen sami sobě.

378158

02.04.2020 17:57

Operace Rouška

David Icke – rozhovor o globálním koronavirovém spiknutí

Mika 46.?.?.?

Dejte si ten čas, vždyť teď ho máme všichni dost, a zaposlouchejte se do slov pana Davida Icke.....a hned pochopíte jako hru s námi mocní tohoto světa hrají-

Kompletní velký rozhovor z 21.3.2020 s Davidem Ickem s českými titulky, ve kterém upozorňuje na nesmysly a logické protimluvy v oficiálním obrazu globální pandemie, sloužící jako záminka na zničení současné ekonomiky a zavedení totalitního systému.

http://www.nwoo.org/2020/04/01/302066/

378264

02.04.2020 18:56

Operace Rouška

Pro milovníky roušek....

Mika 46.?.?.?

Když člověk zakašle do roušky, pouze jedinkrát, suchá látka mikrokapénky nasákne jako houba a při druhém zakašlání ty nasáté mikrokapénky se rozstříknou z vnější strany roušky vlivem rázového tlaku vzduchu z plic při zakašlání. Je to jako s houbičkou, když je nasáklá vodou a bouchnete do ní. Vystříknou z ní kapky vody z druhé strany. Rouška vlhne při každém výdechu, protože při každém výdechu člověk vydechuje kromě CO2 i aerosoly a vodu z plic. Pouze z dýchání rouška vlhne tak, že už po 20 minutách nechrání okolí před zakašláním. A to vůbec nemluvíme o tom, k čemu dochází za teplého počasí, které brzy v Evropě přijde.

378266

03.04.2020 08:41

Operace Rouška

RE: Myslím, že pan Zvědavec by se měl zamyslet nad jednou věcí:

Mika 46.?.?.?

Kam svými vyjádřeními míříte? Maglajs máte vy a ne čtenáří, přispěvatelé do diskusí na Zvědavci, Od toho je to diskuse, každý máme svůj pohled na věc, svů názor a některé příspěvky pomáhají se právě zorientovat v současné nelehké situaci.
A vy chcete co? Aby měli všichni na všechno jeden názor?? Asi už tuším odkud vítr vane! Svobodná diskuse je základ svobodného vyjadřování a kde jinde než na internetu a právě zde, když si to nemůžeme nyní vyříkat z ocí do očí.

Běžte k panu Šafrovi na forum 24 do jeho neexistující diskue!

378288

03.04.2020 09:09

Trump žádá Putina o pomoc v ropné válce

Nevím

Mika 46.?.?.?

Tak nevím, nevím. Že by Putin byl tak naivní nebo natolik chytrý a předem věděl ,že spoléhat se čestnost a poctivou spolupráci s Američany je prakticky nemožné.

Trump bohužel nemá absolutní pravomoci k ovládání USA. Stále tu hraje velkou roli deep state a zbrojařská loby, kteří tahají za nitky především zahraniční politiky.

Spíš mám dojem, že strany Putina je to určité ultimatum nejen Trumpovi ale celé USA. - rychle jednejte nebo bude pozdě.

378292

04.04.2020 12:32

Pražská špína se vypořádala s maršálem, který Prahu uchránil před osudem Varšavy

RE: JE NEŠŤASTÍM demokracie

Mika 46.?.?.?

Anglosaské národy mají za sebou taky úplně jinou minulost. Hlavně tu koloniální. Dějiny si vykládají po svém a my, poté co jsme vlezli do evropských, prozápadních hodnot , přistupujeme na jejich výklad dějin a způsob života. To se týká výuky na školách, médií a našich prodejných politiků. Tato kampaň je zaměřena hlavně na mladší ročníky, protože jsou tvárný, dá se s nimi lehce manipulovat.¨
A zde se dostáváme k tomu proč nedržíme spolu. No protože ty starší, zkušenější mohou srovnávat a posuzovat s tím co bylo a jasně vidí lži a manipulace ve prospěch západu a propagandu, že vše co je z východu je špatné a vše co je ze západu je bez chyby a zároveň má ty nejvyšší morální kvality! Výsledek je, že mladí tomu věří.

378330

04.04.2020 16:30

Pražská špína se vypořádala s maršálem, který Prahu uchránil před osudem Varšavy

RE: JE NEŠŤASTÍM demokracie

Mika 46.?.?.?

Co se týká vaší druhé úvahy, opět jste úplně mimo mísu. Tzv. Anglosasové byli též Slovani, ale Řím je masíroval daleko déle než nás. Co jsou ve skutečnosti ti Anglosasové? Potomci Římanů - Londinium bylo římské město

Vy jste rozený antropolog - a kam se vám poděli Germáni, Skandinávci? Nějaké vědecké podklady by nebyly? Nebo fakta?
Co tu píšete, je fake news! Mícháte hrušky s jabky a poučujete druhý. Nějak si moc sedíte na svém egu. Trochu skromnosti by vám neuškodilo.

378341

04.04.2020 18:05

Pražská špína se vypořádala s maršálem, který Prahu uchránil před osudem Varšavy

Kolář zradil odkaz Václava Havla

Mika 46.?.?.?

Starosta Kolář porušil demolicí sochy mezinárodního smlouvu a mělo by následovat jeho okamžité odvolání.

V základní vztahové smlouvě mezi ČR a Ruskou federací, kterou uzavřel Václav Havel a Boris Jelcin v roce 1993, je v čl. 21 jasně ujednáno, že „každá smluvní strana bude na svém území zajišťovat péči o vojenské hroby a vojenské pomníky druhé smluvní strany, jejich udržování a přístup k nim“.


Ruská strana zakotvila zmínku “péče o vojenské pomníky” do smlouvy zjevně proto, že předvídala nástup extremistů a přepisovačů historie v České republice.

Proti porušení mezinárodní smlouvy “místním gauleiterem Kolářem” musí zasáhnout zákonodárné orgány, vláda, nebo prezident. Škody páchané Kolářem, primátorem Hřibem, nebo starostou Novotným v mezinárodních vztazích jsou v nedozírné, a vyčísleno penězi dosahují desítek miliard.

Kolář má bobky a udělá nejlíp, když bude chodit kanálama. Podívejte se co si vzal na ksicht aby byl na ulici inkognito!
https://www.arfa.cz/cerna-demolice-sochy-marsala-koneva-obludny-rozhovor-s-maskovanym-starostou-kolarem-vyuzili-jsme-situace-ze-je-epidemie-z-toho-mrazi-prezident-zeman-musi-zasahnout/#.XoitoIsue1s

378344

11.04.2020 05:15

Někteří autoři to věděli

Karel Čapek

Mika 46.?.?.?

Karel Čapek svými romámy -,, Válka s mloky, R.U.R. a Bílá nemoc,, byl taky vizionář.

Rozhodně nezapomínat i na našeho velkého českého spisovatele, kterého současnost opomíjí.

378551

15.04.2020 06:16

Nelítostná bitva se sochou byla vítězně vybojována!

RE: Asi Jsem Blbej Nebo Ozralej, Nebo Oboje

Mika 46.?.?.?

Ironicky pojata nedávná událost, kdy starosta Prahy 6 nechal na svém území odstranit sochu maršála Koněva, která zde byla umístěna v 80. letech na počest osvobození Československa Rudou armádou.

Konec článku už ironický není.

Chce se to více zajímat o dění u nás a znát i naší historii.

378652

17.04.2020 10:04

Bill Gates: „My nechceme mít moc vyléčených lidí“

RE: Ono je to prekvapive jednoduche

Mika 46.?.?.?

Jste si opravdu jist, že moderní vakcína je to nejlepší řešení? Víte vůbec co se dnes do vakcín dává, co obsahují, jaké můžou mít negativní vliv na zdraví ale i budoucnost člověka? Myslíte si, že Gates to s námi myslí dobře a nejen on?

https://www.idnes.cz/onadnes/zdravi/rozhovor-o-neg...

378723

20.04.2020 08:26

Pravda o koronaviru vychází na světlo

Mám dojem

Mika 46.?.?.?

Mám dojem, že celá koropanika, následný strach lidí a tím pádem lepší manipulace s nimi, má za cíl nastolení nového světového pořádku. Bez tohoto divadla by to vládám neprošlo.

Především se jedná o prakticky permanentní kontrolu lidí pomocí moderních technologií, cestování jen pro vyvolené, správně proočkované a s dobrou imunitou, nastolení tzv.sociálního kreditu jako v Číně (od května chytrá karanténa a možná na věčné časy).

Pandemie se taky bohužel podepíše na krachu malých firem, provozoven a podniků. Nahradí je velké nadnárodní společnosti s velkým kapitálem.

Obávám se inflace a nástupu nezaměstnanosti.

378779

24.04.2020 08:39

Stanfordská studie dokazuje, že covid-19 je nadměrně medializován

RE: Zásadní dezinformace nemoc covid-19

Mika 46.?.?.?

Tzv. pandemie je nástroj na uvedení ekonomické krize, která nás nyní čeká a nemine. Veškeré negativy se svedou na virus a pandemii.

Bez pandemie by nebyla krize košer. Kapitalisti přece nepřiznají chybu ve vedení ekonomie a společnosti. Z vše tak může kor.virus alias - made in China!

A další ,,plus,,na kterém si nahrabe farmaceutický průmysl, jsou léky, lékařské pomůcky a očkování. K tomu si musíme ještě připsat špehování obyvatel, které bude pouze ku ,,prospěchu,, našeho zdraví.

378884

24.04.2020 19:47

Stanfordská studie dokazuje, že covid-19 je nadměrně medializován

RE: Neni - ale ano, je

Mika 46.?.?.?

Ve zkratce to je, co povídáte? Video úplně v pohodě.....

https://www.youtube.com/watch?v=pqpp5ks2BFM&feature=emb_err_watch_on_yt

378898

04.05.2020 09:43

Extra špatná dobrá zpráva

RE: pan Vítek nechápe súčasnú ekonomiku

Mika 46.?.?.?

Ještě bych doplnil:

Když ovčanům řeknou, že je čas skapat ale stát bohužel nemá ty možnosti Vám vypravit a zaopatřit pohřeb, budeme jako jeden muž a žena v hromadné euforii šít pytle na mrtvoly, tak jako si nyní šijeme roušky a to za velké podpory médií a politiků!
Jo až do takové ř... jsme dospěli.

379147

06.05.2020 06:40

Operace Orwell

RE: Crimestop?

Mika 46.?.?.?

Novodobí přepisovači dějin si vzali za příklad říšského ministra propagandy Goebbelse, který razil a uplatňoval myšlenku, že ,,čím větší lež je, tím snadněji projde a čím častěji je opakována,tím více této lži národ věří''.

Primátor Prahy : Je proto podle něj potřeba si připomenout, že Rudá armáda dorazila do Prahy až poté, co se 8. května Němci vzdali České národní radě. „Sověti tak přijeli do města fakticky svobodného a nenesli hlavní zásluhu na jeho osvobození, i když si ji z politických důvodů připisovali a stále rádi připisují,” poznamenal.

Nikdo podle něj nezpochybňuje roli Sovětského svazu na ukončení druhé světové války. „Je ale třeba na něj pohlížet také jako na jednoho ze strůjců tohoto nejkrvavějšího konfliktu v dějinách lidstva, který byl po první dva roky války spojencem nacistického Německa,” řekl.

MARTIN SCHMARCZ na info.cz: Celý spor o Koněva či o pomník vlasovcům není nic jiného než důsledek přetrvávající indoktrinace velké části národa sovětskou interpretací historie. V zemi, která zná své dějiny a je na ně hrdá, by nikoho ani nenapadlo hájit viditelné umístění sochy masového vraha a symbolu okupace ze srpna 1968.

P.S. - autor článku má pravdu,že vymývání mozků je zaměřeno hlavně na mladou generaci ale i v té starší jsou ti, kteří věří modernímu výkladu dějin.
Mainstream jede podle amerických a evropských not a v jeho ideologii.

379189

06.05.2020 13:14

Operace Orwell

Masakr třídy plné dětí v Plzni díky americké armádě, ale nikdo to nepřipomíná.

Mika 46.?.?.?

8. dubna 1945
Den po ničivém náletu Angličanů, tedy 18. dubna, bombardovali Plzeň Američané. Cílem čtyřiceti letounů B17 bylo nádraží ve čtvrti Koterov. Jenže palba z německých protiletadlových děl byla tak silná, že »létající pevnosti“«odhodily náklad pum ještě před cílem a bomby zasáhly čtvrti Slovany a Petrorad. Zahynulo 79 lidí a 24 jich bylo zraněno. Bomby zničily také 49 domů.

http://skrytapravda.cz/images/osvobozeni1945/blevice-800x445.jpg

Noc se změnila v den a třída zmasakrovaných dětí
„Dne 17. dubna 1945 přišel první velký nálet. Z 16. na 17. dubna to byl britský nálet. Tuto noc se nad Plzní objevilo 222 bombardérů typu Lancaster. Nejprve označily cíle barevně hořícími pumami. Podle výpovědi pamětníků se noc změnila v den. Ve vzniklé záři bylo prý možné číst noviny. Během 17 minut shodily spojenecké letouny 891 trhavých a 4 tuny zápalných bomb.“ Kromě nádraží bombardovaly část obytné čtvrti Doubravky, Roudné, celou Jatečnou kolonii a také Plzeňské pivovary, uvedla dále Vočadlová. „Bilance náletů byla hrozivá. Obětí bylo kolem jednoho tisíce, zbořeno bylo 120 domů, těžce poškozeno dalších 154.

25. dubna 1945
Pět set amerických bombardérů B17 přezdívaných »létající pevnosti“ zničilo ze 70 procent Škodových závodů. Na továrnu svrhly 970 tříštivých a 16 tisíc zápalných pum.

„Ani na takové oběti druhé světové války by se nemělo zapomínat,“ pokračovala dále. „ Amerických a britských vojáků, které Plzeň jako své osvoboditele oslavuje, zahynulo při postupu našim územím mnohem méně, než v jeden jediný okamžik našich civilistů. Vzhledem k časovému odstupu ubývá pamětníků těchto událostí.“

http://skrytapravda.cz/domaci/2458-masakr-tridy-plne-deti-v-plzni-diky-americke-armade-ale-nikdo-to-nepripomina

379205

06.05.2020 15:16

Operace Orwell

Blíží se poslední světová?

Mika 46.?.?.?

Říká se, že kdo mlčí, souhlasí, a že kdo se nepoučí z minulosti, bude nucen ji prožít znovu.

Snahy zmocnit se vlády nad někdejší šestinou světa, eventuálně nad světem celým, trvají už více než sto let. Stojí za nimi úsilí amerických vrcholných finančníků a politiků, někdy označovaných jako ilumináti, zednáři, sionisti apod. V tomto článku se můžeme seznámit s průběhem některých událostí, o nichž se takto nepíše.

Pro mnohé to je už jen kapitolka z historie, a tak si ani neuvědomují, že se opět dostáváme do poměrů, které vzniku války předcházely. Opět se hlásí ti, kdo by rádi viděli rozpad ruského státu a jeho degradaci na levný zdroj surovin pro globální velkopodniky a zisků pro finanční korporace. Je zorganizována rozsáhlá Rusku nepřátelská kampaň mající přimět občany evropských států k ochotě přidružit se k napadení již nesocialistického Ruska.

http://news.e-republika.cz/article4299-Bli%C5%BEi-se-posledni-sv%C4%9Btova

P.S. - dobře napsaný článek, rozebírající vznik hitlerovského Německa, podpory Hitlera ze strany západu až po vznik 2. světové války.
Dějiny se opakují a my se opět ocitáme na hraně války.

379209

11.05.2020 19:25

Mršit demokracii u nás bude též Evropská komise

RE: Já, zvědavec, se ptám

Mika 46.?.?.?

Když už kopírujete, tak uveďte aspoň link......

http://www.novarepublika.cz/2020/05/prazsky-primator-jako-symbol-chorobne.html

379321

13.05.2020 10:02

Němci se zbláznili?

RE: Spojitost s 5-G??

Mika 46.?.?.?

A do teď to mnoho lidí nechce pochopit.
Tzv.pandemie dostane lidstvo přesně tam,kam globaliste potřebují.

Kdyby mi někdo před rokem řekl, že budem povinně nosit na ksichtu ty hnusné, propocene hadry,tak bych mu nevěřil. A dnes naprosto běžné a ještě se navíc navzájem kontrolujem, aby nedej bože jsme To nechytli.
Takže až třeba za rok nám bude Velký bratr,vláda říkat kdy smíme a nesmime ven, můžeme li použít hromadnou dopravu, nakupovat v obchodech, tak se tomu nebudeme ani divit. Budeme poslouchat jako hodinky. A největší odměnou pro ty s permanentně zapnutymi mobily, očkováni novou Gatesovou vakcinou a možná taky už i očipováni, bude cesta letadlem do zahraničí.
Jo, taková zářivá budoucnost nás čeká.

379352

24.05.2020 13:17

Tomáš Petříček - „Černý Petr“ české vlády?

RE: Proč

Mika 46.?.?.?

A to je jich ještě málo, jsou v menšině v porovnání s množstvím neziskovek ,hlavně z USA a západní Evropy, které se uplatňují na rozvratu České republiky,prevychove našich dětí, vymyvani mozků mladým lidem a šíření všelijakých uchylek jako gender, lgbt atd.
Jedinou "podvratnou" věc kterou nyní Ruské zastupitelství v Praze dělá, je že respektuje fakta a dějiny 2.světové války a chce to samé z naší strany. Prostřednictvím svých zástupců na tyto nepravdy upozorňuje, kritizuje a snaží se o nápravu.

379632

05.06.2020 16:58

Co je operace War Speed

Dej Prymulovi moc, peklem se ti odmění

Mika 46.?.?.?

Moc. Mediální pozornost. Chytrá karanténa à la Velký bratr. Roušky 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Vyhrožování, že dalších 14 dní je kritických. S nadsázkou 666 katastrofických předpovědí, z nichž drtivá většina díky bohu nevyšla.

Ale když postupem času člověk vidí, že počet nakažených a zemřelých s COVID-19 je srovnatelný nebo spíše menší než u běžné chřipky, kdy většina obětí, se vším respektem k nim, je starší sedmdesáti nebo spíše osmdesáti let a má další souběžná onemocnění, kdy každodenní mediální koronavirová masáž připomíná jednu velkou show. Pak selský rozum napovídá, že někde je něco špatně.

„Já si myslím, že lidem je třeba poradit, aby se chovali podle zdravého selského rozumu,“ uvedl Roman Prymula v nedávné Show Jana Krause, po které se fotil uvnitř, na sedačce, bez metrového rozestupu s dalšími třemi hosty BEZ ROUŠKY, ač sám je největší lampasák a uzurpátor zavádějící nošení roušek, kdekoliv jen je to možné.

COVID-19 jako řízená demolice ekonomiky.

http://svobodnenoviny.eu/dej-prymulovi-moc-peklem-se-ti-odmeni-a-rouska-a-vakcina-jako-bonus/

379847

11.06.2020 06:01

Plán USA: militarizovaná kontrola populace

Ano, je to tak

Mika 46.?.?.?

Již od zvolení soudruzky Lejno stále dumam nad diverznimi akcemi této dámy. To přece nemyslí vážně, snad nechce rozpad našeho velikeho, mocného, všemi hujery obdivovaneho Eurosojuzu? Snad nechce aby chudáci soudruzi europoslanci a jejich suita nepřišli o ty těžce vydělané peníze, které sotva stačí uživit jejich rodinu a mohou zajistit maximálně tak nákup potravin na pár dní? Co si tito europoslanci počnou až, nedej bože, přijdou práci? Vždyť oni nic jiného neumí!
A pak jsem si jednoho krásného dne řekl (už nejsem sám), že vona ta Lejnova je agentka (samozřejmě skrytá) Putina. Jinak se nedá vysvětlit její podkopáváni třídního uvědomění lidu EU a budoucí rozklad ekonomiky převeliké EU!

Ano soudruzi, řekněme si to otevřeně, ten Putin je ale eso. Po demonstracích v USA, kde se určitě zapotil, protože to dá práci aby jeden člověk vše zorganizoval, tak po té se vrhnul na naší chudinku, koronavirem oslabenou EU a Urshula je jeho pátá kolona!
A proto Vás soudruzi vyzývám, spojme všechny eurohujery napříč politickým spektrem a na místo agentky FSB Lejnove zvolme pod heslem z "bláta do louže "", soudruzku Jourovou!

379946

11.06.2020 06:04

Kdo přežil koronavir, toho dorazíme "Zeleným údělem". Váš Brusel

Ano, je to tak

Mika 46.?.?.?

Již od zvolení soudruzky Lejno stále dumam nad diverznimi akcemi této dámy. To přece nemyslí vážně, snad nechce rozpad našeho velikeho, mocného, všemi hujery obdivovaneho Eurosojuzu? Snad nechce aby chudáci soudruzi europoslanci a jejich suita nepřišli o ty těžce vydělané peníze, které sotva stačí uživit jejich rodinu a mohou zajistit maximálně tak nákup potravin na pár dní? Co si tito europoslanci počnou až, nedej bože, přijdou práci? Vždyť oni nic jiného neumí!
A pak jsem si jednoho krásného dne řekl (už nejsem sám), že vona ta Lejnova je agentka (samozřejmě skrytá) Putina. Jinak se nedá vysvětlit její podkopáváni třídního uvědomění lidu EU a budoucí rozklad ekonomiky převeliké EU!

Ano soudruzi, řekněme si to otevřeně, ten Putin je ale eso. Po demonstracích v USA, kde se určitě zapotil, protože to dá práci aby jeden člověk vše zorganizoval, tak po té se vrhnul na naší chudinku, koronavirem oslabenou EU a Urshula je jeho pátá kolona mu v tom pomáhá.
A proto Vás soudruzi vyzývám, spojme všechny eurohujery napříč politickým spektrem a na místo agentky FSB Lejnove zvolme pod heslem z "bláta do louže "", soudruzku Jourovou!

379947

13.06.2020 05:22

Pravdivé zprávy Členské televize dne 6.6.2022

Ha,ha.ha

Mika 46.?.?.?

Člověk má chuť se zasmát ale zároveň si uvědomuje, že psychopati, kteří nám vládnou jsou opravdu schopni dovést společnost do absurdity. To co zde autor píše se může za pár let stát realitou. Kdo by si před nějakými 10 lety pomyslel, že naše republika morálně i fyzicky tak hluboko klesne.
Snažení a aktivita prodejnych politiků se čím dál tím víc stupňuji.
Proč dělají pravý opak než veli zdravý selský rozum? Proč přijímají zákony, které jsou proti lidem, proti svobodě, proti zdravému rozumu, proti budoucnosti našich dětí?
Proč mlčíme? Proč si to necháme líbit?
A nynější situace ukazuje jak blízko svého cíle je vládnoucí elita. Krůček od definitivního vítězství nad lidskou rasou a nástupu jimi milované diktatury, která nám bude předkládána jako péče o naše zdraví a naše dobro.
A lidé jim to žerou i s navijákem.

379976

15.08.2020 11:59

Mají v Bělorusku jiné obušky?

RE: Trefa

Mika 46.?.?.?

Já to taky vidím jako dvojí metr. Proč západ, jeho politici a mainstream mlčí, když se podobné demonstrace konají v ,,liberální,, Evropě - demonstranty nazývají anarchisty, separatisty, rasisty. Probíhají li protesty na východ od nás, je to pro ně boj za demokracii a svobodu proti diktatorskemu režimu. A když je to v us tak je to ok,protože to organizuje Antifa s Sorosem. Ti přeci háji liberální hodnoty a bojují proti rasismu (likvidaci bílé rasy - cíl dědka Sor. a jeho bandy).
Nemyslím, že Katalánsko organizoval Soros. Žluté vesty ve Francii pravděpodobně USA a GB.
Západ musí stále udělovat rady těm "demokraticky zaostalym" a poučovat jak se má správně žít podle jejich filosofie a politiky. V ideálním případě nastává vývoz západních hodnot, které mohly okusit na vlastní kůži mnohé země jako například Ukrajina,Lybie, Sýrie, Afghanistan,Yémen, Irak. Dohromady milióny mrtvých, zničená infrastruktura, anarchie a chaos.
Jestli se Bělorusko a jeho obyvatelé poddaji líbivé propagandě prosperity západu, tak skončí jako Ukrajina (možná i s občanskou válkou) a navíc jako ideální teritorium k výpadu na Rusko.
A Babis jedno říká a druhé dělá. Hlavní je zůstat u moci. Teď se chlubí jak to nandal Pompeovi, když odmítnul us army na našem území ale hlavně abychom pak nebyli nepříjemně překvapení.
A kdopak kupuje americký vojensky předražený šrot??

381233

17.08.2020 09:40

Putin a Rusko čelí velmi vážné krizi v Bělorusku

RE: Sakerov pesimizmus

Mika 46.?.?.?

Autor článku má pravdu. Po ztrátě Ukrajiny, kde především mladá generace má vymyte mozky západní propagandu a rusofobii, může podobná situace nastat i v Bělorusku.
Pro Rusko bylo,je a bude Bělorusko strategický velmi důležité. Obsadí li NATO toto území a bez boje,Moskva se ocitne 250 km od linie nepřítele.

Bělorusku se věnuje v tomto videu i známý ruský politolog pan Satanovskij.
Zdůrazňuje především ekonomickou pomoc Ruska Bělorusku za posledních 10 let a to v částce okolo 100 miliard $.
Bez Ruska by Bělorusko nebylo takové jaké je dnes. Rusko odebírá většinu jeho průmyslových výrobků a potravin a tím pomáhá udržovat v zemi slušnou životní úroveň.
Problém je ten, že baťka Lukašenko seděl na dvou židlích a myslel si,že jak Rusko tak i západ mu to bude tolerovat. Přepočítal se hoch. Teď když mu teče do bot, tak je mu najednou Rusko dobré.
Přijde li k moci opozice, nastane stejný scénář jako na Ukrajině, takže zatím menší zlo je Lukašenko.
https://youtu.be/I5VmzS4ZeOs

381264

21.08.2020 05:03

Proč není Česko víc jako Švédsko?

Autor zapomněl

Mika 46.?.?.?

Autor se nezmínil o další zemi, která nepřistoupila na globální hru MZO.
Tou zemí je Bělorusko, kde od samého začátku Lukašenko odmítl tvrdě nařízení na potlačení strašné pandemie a národu doporučil získat imunitu prací, hlavně v zemědělství.
Jedna ze zajímavých zmínek Lukašenka (po vypuknutí pandemie) o které psali na zahraniční alternativě a já myslím, že je pravdivá. Tak tento diktátor potvrdil, že hlavní podminka pro obdržení půjčky od mez.měnového fondu,bylo přijetí velmi tvrdých nařízení spojené s prevencí boje proti pandemii.
Za vším hledej peníze a já se obávám, že to co nyní prožíváme, je taky úzce spjato s velkými penězi. Jen si vzpomeňte na nedávno naším parlementem schválenou půjčku - 500 miliard a další miliardy, tentokrát v eurech, pro celou EU!

https://www.e15.cz/domaci/poslanci-schvalili-pulbi...

381363

12.09.2020 06:25

Listopadové volby jsou o bělošství, o ničem jiném

Další články Robertse

Mika 46.?.?.?

Též velmi důležité články pana Robertse k objasnění toho co se v USA děje.
Trump si zahrává s ohněm, jako onehdy prezident Kennedy. Nemusím zde vysvětlovat jak dotyčný nakonec skončil.

http://www.nwoo.org/2020/09/11/p-c-roberts-spojeny...

V Den práce hodil korupčnickým militaristům USA rukavici. Trump prohlásil, že ho v Pentagonu nemají rádi, „protože nechtějí dělat nic jiného, než válčit, aby tak všechny ty skvělé společnosti, které vyrábějí bomby, letadla a ostatní neztratily náladu“. Prezident John.F. Kennedy byl vojenskobezpečnostním komplexem zavražděn právě proto, že ty skvělé společnosti náladu s ním ztratily.

Vojenskobezpečnostní komplex měl Trumpa na mušce už od jeho první prezidentské kampaně, v níž vyhlásil, že se chystá normalizovat vztahy s Ruskem. Nu a já si nejsem jistý, zda si v okamžiku, kdy toto vyslovil, uvědomomil, jak důrazné a masívní NE se proti jeho výroku zvedne. Trump tímto výrokem totiž vojenskobezpečnostnímu komplexu sdělil, že se chystá odejmout mu jeho vykonstruovaného nepřítele, ospravedlňující jeho bilionový rozpočet, zaplacený z kapes amerických daňových poplatníků.
http://www.nwoo.org/2020/09/10/p-c-roberts-dejme-t...

Obrovské požáry na západě USA - https://www.lidovky.cz/svet/pozary-na-zapade-usa-s...

381936

14.09.2020 05:01

Po nás potopa

A dědek si nedá pokoj

Mika 46.?.?.?

Sorosova organizace se připravuje na svržení prezidenta Trumpa, bez ohledu na to, kdo vyhraje volby!

Sorosem podporovaná skupina „volební integrita“ připravuje po listopadových volbách půdu pro revoluci proti prezidentu Donaldu Trumpovi.
Transition Integrity Project, organizace představující bipartisanskou skupinu Trumpových nenávistníků.

Deník Revolver věří, že tato skupina TIP může být organizací, jejímž úkolem je podnítit barevnou revoluci, která by prezidenta Trumpa zbavila funkce bez ohledu na výsledky listopadových voleb.

Deník porovnal její nedávný příspěvek z Washington Post s příručkou The Democracy Playbook, příručkou k barevným revolucím, kterou vydal globalistický Brookings Institutut. Došel k závěru, že TIP je o vytvoření seberealizujícího se proroctví, které Trumpovi zabrání sloužit v druhém prezidentském období bez ohledu na to, o čem Američané rozhodnou.

http://svobodnenoviny.eu/sorosova-organizace-se-pripravuje-na-svrzeni-prezidenta-trumpa-bez-ohledu-na-to-kdo-vyhraje-volby/

381972

15.09.2020 06:55

Udělejme ze symbolu konformity symbol odporu

Výbuchy vzteku + Ledecký

Mika 87.?.?.?

Včera na PL :

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vybu...

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDE...

Co se migrantů týče. Je zajímavé jakou starost má EU o zdraví a blaho populace, ale do Evropy pouští a nadále bude importovat masy nikým zdravotně nekontrolovatelnych uprchlíků. To je opravdu virová časovná bomba. Tím jenom EU potvrzuje svoje lži a faleš .
Ano, velmi dobrý nápad s rouškami ,,CZEXIT,,.
Teď ještě najít výrobce a distributora.

381992

19.09.2020 13:01

Incident v Bille

Basiková posílá kovid do pr....

Mika 46.?.?.?

Omlouvám se, ale hned v úvodu budu sprostá. Musím být sprostá. To už jinak nejde!!! Budu sprostá a hotovo. Ať už jdou všichni, co otravujou s koronavirem a šílenýma zprávama o něm, do prdele!!! Ať už držej hubu a neotravujou nás všema katastrofickýma kecama, ať už nás přestanou děsit, ničit, připravovat o zdravej rozum a o práci! Do prdele, do prdele!!! Tohle má bejt jako co???“ neudržela emoce na sociální síti Basiková, která nechápe, proč je kvůli koronaviru taková panika.
Proč říkají úplně něco jinýho než to, co nám vnucují politici a ostatní panáci v televizi??? Co to má znamenat? Je to spiknutí? Proč se máme bát? Do prdele! Na všech odborných a povolaných místech se dozvídáme stále totéž. Že koronavirus není nebezpečný víc než silná chřipka, infekce nebo jiná viróza. Zdravý člověk ve středním věku nemá při nakažení vážnější problém. Nemoc proběhne a zase zmizí,“ pokračovala Basiková.
A pod článkem je hlasování čtenářů. Co myslíte dali pani Basikove za pravdu?

382119

23.09.2020 10:29

Nová úvaha nad prezidentskými volbami v USA

RE: Perfektni

Mika 87.?.?.?

The Saker nenapsal to podstatné - americkou armádu ovládá deep state. To znamená, že Trump ji nemá zcela pod kontrolou. Je to skupina fanatiků, kteří si myslí, že válku proti Rusku a Číně musí vyhrát. Jiná cesta jak spasit USA před krachem, potupou, pádem dolaru a zajistit do budoucna obrat zbrojnimu průmyslu , pro ně není.
Stačí zaznamenat co se v poslední době děje v okolí ruských hranic - permanentní provokace amerických bombardérů, špionážních letounů, přesun vojsk NATO do Polska a Litvy, provokace v Čínském moři a na závěr snaha skrze Navalneho překazit plynovod Nord Stream.
Mějme stále napaměti, že umírající kobyla kope nejvíc.

382294

16.10.2020 03:58

Návrh restriktivních opatření k zamezení šíření koronaviru

Kažou vodu

Mika 87.?.?.?

Kažou vodu a chlastaji víno, naši politici. Dále bych přidal jejich oblíbené heslo, že jsme si všichni rovni, ale někteří jsou si rovnější.
V nastupující pro národ velmi těžké ekonomické době, žijí politici svůj odtrženy život od plebsu a v žádném případě, ba ani v krizi, nehodlají sestoupit ze svých božských, nebeských výšin na zem.
Jako důkaz je už po kolikáte neprijmuty návrh na snížení jejich plátů a finančních výhod. Hlavně se ale neustále vedou spory o příspěvky obyčejným lidem, které pak obratem ruky zase ruší a nebo ty samé peníze pak žádají zpět i s penále, protože dotyčný smrtelník si nevšiml záludnych detailů v dotazniku.

A co se covidove buzerace týče, tam to platí též. Zakazují a přikazuji a na hradě k 28.říjnu bude mecheche jako by se nechumelilo.
Pan prezident,který nedávno prohlásil, že krizí se pročistí trh s podnikateli a ti neschopní ať klidně zkrachuji, tak pan prezident požádal o navýšení rozpočtu svého pražského sídla.
Ty občane drž krok a hubu, plať daně a opovaž se myslet a konat jinak, než ti přikazuji tví ,,morálně čistí politici".
A my si tu verbež ještě volíme a platíme!

383050

16.10.2020 12:28

Návrh restriktivních opatření k zamezení šíření koronaviru

RE: Omezení šíření koronaviru

Mika 46.?.?.?

To už říkám taky a velmi dlouho. Zrušit sponzoring ČT a ČRO z našich kapes a pak uvidíme jak dlouho jim ty pravdo - láska - lži vydrží.
A uznávaný redaktor ČT Moravec by měl pracovat jako pekař? Nevím, obávám se,že mu fyzická práce nevoní. A nemyslel jste náhodou profesi prodejné ženy, v jeho případě muže? No proč ne, ať si na sebe hoch vydělá, zkušenosti už má, že? Některé redaktorky ČT si na této pozici dovedu taky velmi dobře představit. Aspoň budou konečně k užitku.

383056

23.10.2020 08:25

Kolaps zdravotnictví

Marnost nad marnost

Mika 87.?.?.?

Vše je marnost. Ano pan Brand má ve svém dokonale zpracovaném článku pravdu ale co naplat,stojíme tváří v tvář demagogii a lži liberálních fašistů, kteří přišli k moci nejen u nás, ale ovládli i celou Evropu.
Aby se něco změnilo k lepšímu, aby konečně zavládla pravda a fakta, museli bychom se vzbouřit a povstat jako jeden muž a celou tu prolhanou bandu vypraskat.
To se týká i médií, které jsou věrnou děvkou vlády. Mainstream nahradit novinářemi typu pana Branda aby se konečně lidem otevřeli oči, protože ne každý sleduje a čte alternativu. Bohužel je celkem dost lidí, kteří dění vlády a Prymuly schvalují.
Na Slovensku to není o nic lepší, pan premiér vydírá národ - kdo nebude testován zůstane doma a lékařům slibuje 20 € za pozitivní test. Navíc je ve střetu zájmu, protože testování obyvatel svěřil firmě, která je úzce spjata s jeho rodinou a má dluh.
Za vším hledej prachy a v dnešní situaci to platí dvojnásob. Pár jedinců co tuhle komedii vymysleli a ovládají ji, vydělá miliardy a člověk a jeho zdraví je to poslední co je zajímá.
Vládci světa zabijou dvě mouchy jednou ranou(sníží populaci,sníží CO2) a budou mít pod kontrolu lidstvo.

383346

23.10.2020 10:40

Kolaps zdravotnictví

RE: Marnost nad marnost

Mika 87.?.?.?

Když vám to vyhovuje, proč ne, ale pro mě a mnoho dalších lidí je to omezování svobod a diktatura. Samozřejmě s jejich tvrzením, že to dělají jen pro naše dobro a blaho.
Vy opravdu věříte, že vlády mají s námi pouze dobré úmysly?

Až Prymula vydá nařízení, že virus se vyskytuje od 1 metru nad zemí a lidé se musí pohybovat po čtyřech, tak vy budete asi ten typ člověka, který si dá ještě na krk zvoneček.

383355

23.10.2020 10:50

Kolaps zdravotnictví

RE: V plánu nosatých

Mika 87.?.?.?

Souhlas. Zdroje dochází a votom to je. Hladovej západ čumí přes plot na Rusko a tak rád by si urval a rozpalceloval to obrovské území, které tak nutně potřebuje ke své existenci, ke svému ekonomickému růstu. Vono to ale zatím nejde.
A tak se dal budou tisknout toaletní papírky s $ a € a pak se hotovost zruší a nebo přijde krach.
Držte si klobouky letíme z kopce

383356

26.11.2020 07:04

Koronavirus - konspirační praxe!

Poznámka

Mika 87.?.?.?

Z určitého pohledu jsou ovšem naše vládnoucí elity ještě hloupější než obyvatelé zdevastovaných bytů v Chánově – protože ti dostanou přidělené nové, hezké byty, zatímco naše stupidní mocenské elity zůstanou ve zdevastovaných chánovských „great resetovaných“ státech. Nikdo jim žádné nové země nepřidělí – ani k devastování, ale ani k životu. I mocenské elity nakonec zůstanou ve zdevastovaných státech, kde život bude nakonec i pro ně post-apokalyptické peklo......píše pan Brand

A já dodávám, že elity pro sebe a možná i plebs, počítají v budoucností s Ruskem a jeho nekonečným prostorem a přírodním bohatstvím. K tomu jim má dopomoci buď vnitřní nepřítel - zrádce,nacházející se přímo v Rusku a nebo válka.
Proč myslíte, že se vše dělá pro to aby byl prezidentem Biden a to i za cenu super-mega podvodu o kterém si povídá už i samotná kavárna?

384295

26.11.2020 11:09

Koronavirus - konspirační praxe!

RE: Poznámka

Mika 46.?.?.?

Nominace prvních členů kabinetu nově zvoleného prezidenta USA Joe Bidena zodpovědných za zahraniční a bezpečnostní politiku jsou špatným znamením pro celý svět, píše na facebooku Eduard Chmelár.

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/nova-bide...

384302

09.01.2021 08:41

Má na tohle ČT vůbec právo?

Souhlas

Mika 46.?.?.?

Pan Man má jako obvykle pravdu a píše to co si většina národa i mysli, ale liberální propaganda musí jet dál a fakta, jiné názory a myšlenky pro ni nepřipadji v úvahu.
Je jisté, že vládě to vyhovuje,jinak by tomu udělala přítrž. Lidé - diváci a posluchači musí držet krok a hubu a nadále se spolupodílet ( příspěvky) na ideologii lži,pokrytectví, demagogie à la Goebbels.
A to autor zapomněl na české rádio! Pusťte si ČRO plus a budou Vám stávat vlasy hrůzou na hlavě. Kdo má slabé nervy (ve vzteku může způsobit újmu svému přijímači) a třeba i náběh na infarkt, pro ně bych tento experiment radši nedoporučoval.
Já osobně jsem už v loňském roce, před strašnou a smrtící pandemii, vyplnil blanket na poště a anuloval financování krimi-demagogie jak pro ČT tak i pro ČRO.
Doporučuji všem, opravdu se není čeho bát. Kdyby to udělala víc než třetina populace tak ČT i ČRO jdou do kopru!
Jedině tyto státní finance je drží nad vodou a jedině ty jim umožňují nadále šířit protlidovou a lživou propagandu.
ČT a ČRO jsou hlásnou troubou liberalu a potažmo i vlády. Názory občanů je to poslední co je zajímá.

385540

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

29

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 51 čtenářů částkou 10 288 korun, což je 29 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 1

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 0

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Moskva 11. 04. 2021 - Obchodní komplex Ochotnyj rjad14.04.21 11:09 Rusko 1

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 4

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 4

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 4

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 2

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Mengele Arenberger v akci11.04.21 09:18 Česká republika 3

Zajímavá úvaha o nelogickém postupu v případě COVID10.04.21 15:15 Česká republika 7

Pokrová radnice v Budapešti vztyčila duhovou sochu Svobody v BLM pokleku. Vydržela 24 hodin09.04.21 12:27 Maďarsko 1

Colorado: Vakcinační síť Covid vakcín Johnson & Johnson byla uzavřena kvůli nežádoucím účinkům09.04.21 08:00 USA 0

Odsouzení muslimové znovu před soudem09.04.21 04:30 Turecko 0

Guvernér Floridy: Nebudeme zavádět vakcinační pasy. Rozdělovat občany na základě vakcinace je chyba09.04.21 03:38 USA 0

Evropský soud pro lidská práva:Povinná vakcinace dětí je v demokratické společnosti nezbytná09.04.21 03:16 Evropská unie 3

„Více než 4 tisíce vojenských cvičení“: Ministerstvo obrany zahájilo kontrolní prověrku ozbrojených sil08.04.21 23:42 Rusko 1

Měnové kurzy

USD
21,66 Kč
Euro
25,93 Kč
Libra
29,86 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,74 Kč
Švýcarský frank
23,47 Kč
100 japonských jenů
19,88 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,69 Kč
100 maď. forintů
7,23 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,64 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 625,91 Kč
1 unce stříbra
550,52 Kč
Bitcoin
1 364 985,32 Kč

Poslední aktualizace: 14.4.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 64 094 336