Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané čitateľ

Nalezeno 20 příspěveků, 10 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

11.09.2008 15:11

Nenažraný monopol

RE: Vy o koze, já o voze

čitateľ 195.?.?.?

Bolo by zaujímevé nejakým spôsobom zistiť cenu plynu od Gaspromu. Je to zatiaľ prísne utajovaná cifra. Myslím si, že premier po rokovaní s podpredsedom Ruskej vlády má dôvod sebavedome vystupovať. A je zrejmé, ak by sme sa dozvedeli túto čiastku, tak by sa nám panenky dlho točili z toho, koľko si SPP prihadzuje k tejto cene. No tržný mechanizmus - primeraný zisk....

170322

Zaujímavé, ako sa vyplňuje staré proroctvo o posledných časoch (2016-2021).
O boji modrých a zelených proti bielym. Čiže NATO a Arabské krajiny Perzského zálivu proti Slovanom, hlavne Rusom. No, nech bude ako bude, reál vojna v Europe začne až o tri roky...

345635

07.11.2019 12:30

USA zesilují geopolitický boj o Sýrii

otaznik

čitateľ 194.?.?.?

Mne to skôr pripadá, že vstup Turecka do Sýrie - ich mútenie situácie pod všetkými zámienkami, ktoré medzinárodne uviedli, je v skutočnosti len kulisou na vytvorenie zámienky pre USA, aby sa mohli v oblasti realizovať "kvázi nanovo". Tomu by zodpovedalo aj zdanlivé zlepšovanie vzťahov smerom k Rusku (ale "jeden" kšeft spojencov ešte nerobí), ktoré môže slúžiť práve na to aby to krylo úzku spoluprácu Turecko-USA. Na pozadí udalostí vidno líniu, ktorá vyzerá ako politická objednávka USA u Turecka. V podstate sedí presne časovo aj to, že keď USA ohlásili odsun vojsk, začalo sa v celej veci babrať Turecko a situáciu vybabralo tak, že sa teraz USA oficiálne chcú (skúšajú) vrátiť nazad do hry. Samozrejme "idú chrániť Kurdov" (chudáci Kurdi, ak sa spoľahnú na takúto ochranu).

374445

17.03.2020 10:47

Ke koroně a světu

vymena populacie - pokračovanie

čitateľ 194.?.?.?

V oboch prípadoch je riadená násilná migrácia nástrojom, od ktorého si autori sľubujú vyriešenie v oboch predchádzajúcich bodoch.

V prvom bode je veľmi ilustratívnou ukážkou ako to funguje, príklad Londýna. Moslimská populácia, ktorá má volebné práva tam dosiahla nemalé zastúpenie vo väzbe k celkovej voličskej populácii a tak sa pri voľbách dostal k moci Sadiq Khan - obsadil stoličku londýnskeho starostu/primátora. Jedna z prvých vecí, ktoré zmenil oproti predošlému stavu, bolo, že obmedzil právomoci londýnskej polície (samozrejme nie štátnej - na to nemá dosah). A tak sa v Londýne napr. celkom prudko zvýšil počet útokov nožom, mestská polícia nemôže zasahovať tak ako predtým a pod. Určite by sa pôvodné obyvateľstvo rado cítilo bezpečnejšie, ale ich starosta, ktorého si nezvolili, má iný názor - ako inak? Veď má aj inú kultúru, náboženstvo, hodnoty, záujmy a to je to čo chce presadzovať a presadzuje. A ak chcú kresťanskí obyvatelia niečo iné, veď nech sa snažia pri voľbách a možno sa im pošťastí. Samozrejme keď sa demografická krivka voličov preklopí v prospech moslimov, tak je to nerealizovateľné. Koniec príkladu.

Moslimovia nemajú problém s čipovaním - aspoň som ho zatiaľ nezaregistroval. A tiež nemajú problém s mnohými vecami, ktoré sú pre kresťanov neprijateľné a nemysliteľné (právo šária na uliciach atď.). A aká náhoda, že EK sa už pred časom rozhodla robiť z migrantov obyvateľov EU - natrvalo, zatiaľ asi len niektoré vybrané skupiny, ale každá cesta začína prvým krokom, ako pred niekoľko tisíc rokmi uviedol čínsky mudrc Jang C. Pri dosiahnutí určitého objemu moslimských voličov hrozí v ktorejkoľvek krajne EU s dostatočným voličským objemom moslimov to čo Londýnu. Akurát že aj v celoštátnom rozmere. Pretože zatiaľčo sa voliči politických strán budú hašteriť kvôli svojim politickým farbičkám a tým si rozbijú/rozoberú voličov pôvodného obyvateľstva, moslimovia budú vo voľbách jednotní (nehovorím že bodovo nebudú existovať výnimky).

A teraz stručne ešte druhý bod - ako by si aj nekresťanské obyvateľstvo EU nechalo obmedziť práva a slobody v podobe napr. čipovania ľudí? Stačí nechať naviesť do EÚ obrovské množstvo ľudí inej kultúry, iných hodnôt a iného myslenia a nechať ich robiť bordel - dostatočne dlho, zabezpečiť im beztrestnosť, zablokovať ich vývoz nazad, urobiť z nich "chránený druh" a domácemu obyvateľstvu zakázať obranu a ochranu, dokonca aj medializovanie sa perzekuuje - to všetko sa samozrejme cez EK už dávno deje. Vo výsledku príde chvíľa, keď sa odrazu vytiahne na svetlo riešenie v zabezpečení vyššej bezpečnosti obyvateľstva a môžeme si tipnúť akú bude mať podobu. Samozrejme opatrení bude viac, ale zaručene medzi nimi nebude chýbať čipovanie. S tým samozrejme súvisí aj zavádzanie 5G, pretože na tom závisí dostatočne silné pokrytie signálu pre čipy v začipovan

377584

23.03.2020 10:50

Koronavirus a krize: Co nechápou čeští „ekonomové“ porevoluční epochy

RE: lze odvodit,že zabíjí hlavně muže

čitateľ 194.?.?.?

nezmysel
koronavírusová epidémia je použitá len ako nástroj na dosiahnutie konkrétnych cieľov - nič viac. Inak by sa neuplatňovalo úzkostlivé embargo na informácie ktoré odporujú tlakom médii a to dokonca aj napriek vysokej odbornosti predmetných informácií získaných z virologických pracovísk. Tomu zodpovedá aj snaha o hmlenie vo veci pôvodu vírusu zo strany WHO. Tento vírus je laboratórny modifikant - coronavírusov je veľké množstvo - takmer každá živočíšna skupina má svoje "portfólio" (kone, mačky, človek a pod. - samozrejme aj netopiere). Ale práve tento konkrétny nie je pôvodne prenosný na človeka a jeho prenosnosť bola predmetom intenzívneho laboratórneho snaženia, kým sa ju podarilo docieliť. Do ničoho sa netrieska veľké množstvo prostriedkov, len tak pre nič. Keby bol záujem vyrobiť a vypustiť skutočnú metlu ľudstva, potom by na scéne nebol tento koronavírus (ale úplne iná patogénna záležitosť, ktorých sú vyrobené mimochodom stovky - stačí si vybrať). Jeho účelom je vyrobiť paniku, hystériu a držať ľudí v strachu, aby sa mohli realizovať (resp. začať realizovať) niektoré politicko hospodárske kroky. (samozrejme že vykazuje úmrtnosť, pretože keby bola nižšia, nikto by to nebral až tak vážne, ale aj obyčajná Influenza A je smrteľnejšia a to doslova a dalo by sa o nej povedať aj to že je celosvetovo rozšírená, ale pandémiu na ňu nevyhlásili - možno sa treba opýtať WHO prečo). Preto tá úzkostlivá snaha o blokovanie informácii o jeho skutočnej nebezpečnosti, ktorá je v skutočnosti nižšia, než je násilne prezentované do verejnosti. Keby sa to prevalilo, ľudia by sa prestali báť a neboli by náchylní na odkývanie "čohokoľvek" v záujme zbavenia sa koronavírusovej hrozby.

377850

24.03.2020 12:27

Coronadeprese 2020

celkom pekne vystihnuté

čitateľ 194.?.?.?

uvedený článok celkom trefne korešponduje s článkom o nemeckom pneumológovi:a jeho informáciách o prístupe a politike WHO, vyhlasovaní pandémie a koronavíre:

https://www.armadnymagazin.sk/2020/03/23/ako-sa-ro...

377901

17.04.2020 15:28

Bill Gates: „My nechceme mít moc vyléčených lidí“

očkovanie ala Bill Gates

čitateľ 194.?.?.?

V roku 2008 (ak si správne spomínam), som sa v jednom odbornom IT časopise (žiadne konšpiračné zdroje [smích] ) stretol s informáciou, ktorá bola uvádzaná ako aktualitka. Táto informácia hovorila o tom, že jedna švédska univerzita (tuším v Štokholme) vyhrala grant na vývoj biočipu, prostredníctvom ktorého je možné ovládať vôľové procesy (slobodnú vôľu) začipovaného jedinca. To bol rok 2008. Dnes je rok 2020. Už v čase uverejnenia aktualitky sa podľa môjho úprimného názoru nejednalo o skutočný vývoj, ale len o legalizáciu - v podstate poinformovanie svetovej verejnosti, nech nie je prekvapená. Gatesa vôbec nezaujíma aby boli zaočkovaní ľudia imúnni - jeho zaujíma len to, aby zaočkovaní boli zároveň začipovaní. V uplynulých rokoch v USA za vlády Obamu bežala veľmi vtieravá reklama pre dôchodcov, aby sa nechali začipovať. Prečo? Aby im vraj vedeli včas pomôcť keby sa im niečo stalo - z čipu by lekári mali vraj rýchly a presný prehľad čo dôchodcovi je a pod.). Obama postavil na čipovaní zdravotnú starostlivosť svojej vlády - tzv. Obamacare. Trump krátko po nástupe do prezidentskej funkcie, prelamoval túto ohavnosť na niekoľko pokusov, pričom mu prišli na pomoc aj jeho vnútrostranícky odporcovia (napr. senátor McCain - mal dosť rozumu aby podporil v dobrej veci osobu, s ktorou sa inak veľmi nemusel).
Vo Švédsku sa bez začipovania nedá v niektorých firmách vôbec zamestnať - a to je stav ktorý už funguje niekoľko rokov. Možno aj tam je pôvod tej nelogickej hyperpodpory migrácie aj napriek tomu, že vidia, že im väčšina migrantov spôsobuje problémy (na škodu aj migrantom, ktorí sú v poriadku a normálni). Možno nie len v peniazoch, ale aj v týchto technických "vymoženostiach" tkvie portfólio prejavov a snažení niektorých postavičiek v EK a EP - ktorými robia medzinárodnú hanbu nielen EU, ale aj domovským štátom (samozrejme v prospech nadnárodnej mocenskej agendy). Čipovanie je nakoniec veľmi snaživo propagované aj vo filmoch - napr. známy James Bond bol prvýkrát začipovaný v Casino Royal - keď ho v kasíne otrávili, lekári v inom štáte hneď vedeli čo mu je a aj aký protijed má použiť [smích] - takže James to celé prežil - lebo čipovanie. To ale nebolo posledné čipovanie, ktorého sa James dočkal - začipovali ho ešte niekoľkokrát a nakoniec (v Spectre) mu šľahli čip ktorý nazvali SmartBlood, takže ten už nebol staticky niekde pod kožou, ale putoval mu krvnými cestami. Súčasťou filmového deja bola zároveň situácia, kedy mladý IT-čkár sa zrazu stáva v podstate "dozorcom" Jamesa Bonda a večný rebel Bond sa mu musí doprosovať, aby vypol sledovanie a podobne. Takže kto z divákov sa stotožňoval s nezávislosťou Bonda, má jedinečnú príležitosť začať sa stotožnovať s jeho zotročením... V Zjavení Jána v Novom Zákone (v poradí posledná kniha Biblie) sa čipovanie spomína tiež. A to bolo napísané v časoch kedy nebola ani elektrika.

378737

18.04.2020 11:09

Bill Gates: „My nechceme mít moc vyléčených lidí“

RE: Vakcína?

čitateľ 84.?.?.?

Tych variant bude asi naozaj viac, ale nebudu to ziadne prirodzene "nahodne" mutacie, pretoze taka "naturale" mutacia by mohla predstavovat potencialne riziko aj pre tie zaujmove skupiny, ktore covid vypustili. Naopak kazdy variant je pravdepodobne geneticky upraveny pre ucely posobenia v tej geografickej lokacii, kde aktualne posobi. Niekde som sa stretol s info, ze laboratoria na Islande identifikovali 40 roznych "mutacii" tohto virusu.

Tiez fakt, ze to kosi afroamericanov uplne inak (ovela viac) ako bielu, alebo inu nez afro populaciu v USA, hovori sam za seba - vacsina mrtvych v USA su vraj afroamericania - Trump sa nechal verejne pocut ze to nie je fer. Rusi tiez vytvorili 7 roznych prototypov vakcin na tento virus, co tiez hovori same za seba.

378751

21.04.2020 11:33

Ani chřipka, ani španělská

o španielskej chrípke sa šíria klamstvá

čitateľ 194.?.?.?

Pred niekoľkými rokmi boli na wikipédii k španielskej chrípke úplne iné informácie ako sú dnes. Dnes je to tvrdenie o pandémii, prirodzených mutáciách a zásadne okolo 50- 100 miliónov obetí. Predtým tam boli informácie o španielskom lekárovi, ktorý sa zaoberal šľachtením vírusov na žabej krvi. Keď sa mu podarilo dosiahnuť výsledky o ktoré sa snažil, preniesol vírus na ošípanú, pretože chcel vidieť, čo to spraví s teplokrvným živočíchom, takže keď prasiatko uhynulo, tak ho začal pitvať a študovať zmeny na vnútorných orgánoch. Údajne to bol moment, kedy vírus unikol najprv do jeho rodiny, ktorú zlikvidoval celú a následne aj na verejnosť. Lekár celú vec prežil - možno bol aj prenášačom. Vírus narobil škody na životoch, ale nebolo to 50 miliónov a už vôbec nie 100 miliónov - ani celosvetovo. Ale samozrejme pre dnešnú politiku povinného očkovania je bájka o prirodzenom pôvode španielskej chrípky a jej pandemickom charaktere povinnou jazdou (samozrejme je to lož rovnako ako pri vtáčej, alebo prasačej chrípke). Pritom je jasné že bez nemalého snaženia vírusového šľachtiteľa by sme nikdy o španielskej chrípke nepočuli. Druhá vec je, že nikto asi nešľachtí vírusy len tak zo špásu, takže aj vtedajší šľachtiteľ to zrejme robil na objednávku. Možno tých istých objednávateľov, o ktorých píše autor článku.

378821

31.07.2020 12:23

Trumpova zahraniční politika vstupuje do smolného období

nesprávna optika

čitateľ 194.?.?.?

Autor článku nie je v obraze. Ukazuje to už názov, ale aj tak som si článok pozrel a paradoxne to spočiatku tak nevyzerá, ale v poslednej tretine resp. štvrtine je to už jednoznačné a nespochybniteľné.

380819

09.10.2020 08:36

Dvacet let po druhé intifádě je vítězství Izraele téměř úplné

čistá propaganda

čitateľ 84.?.?.?

Pred časom som Izrael navštívil, Keďže som bol nakŕmený mediálnou propagandou, aké napätie je v Izraeli a ako sa tam tie národy nemusia, zažil som poriadny šok. Chlapík čo nás vozil bol arab - starší pán, ktorý bol veterán niekoľkých izraelských konfliktov z 60. - 70-tych rokov. Pýtali sme sa ho na všeličo - vrátane situácie v súvislosti s napätím a príležitosťami pre ľudí ako on - keďže nebol žid. Na moje nemalé prekvapenie nebol vôbec v napätí, ani akokoľvek protižidovsky naladený - s ľahkosťou nám vysvetlil, že arabi a rovnako tak všetky národnosti žijúce v Izraeli nemajú problém s príležitosťami oproti židom, keď si chcú zarobiť, akurát musia splniť bezpečnostný štandard, čo plus mínus znamená, že nie sú známi v súvislosti s teroristickými skupinami, udalosťami a pod. Zároveň podotkol, že väčšina nežidovského obyvateľstva si v Izraeli zarába veľmi radi, čo je logické s ohľadom na obchodné talenty týchto národov. Ďalším prekvapením pre mňa bolo, že napätie ktoré som očakával na území Izraela som nenašiel - ľudia sa tam k sebe navzájom správali ohľaduplne a s úctou a to bez ohľadu na národnosť. Z bezpečnostných dôvodov tam majú na dôležitých bodoch kde sa vyskytuje veľa ľudí a zvlášť turistov, vojenské hliadky, ktoré patrolujú a dávajú pozor na bezpečnosť - väčšinou sú to mladučkí ľudia ovešaní zbraňami, za ktoré by sa nehanbil ani Chuck Norris, ale necítiť z nich žiadnu aroganciu - práve naopak sú maximálne slušní a disciplínovaní (v Izreali je povinná vojenská služba pre mužov aj ženy - muži 3 roky a ženy 2 roky - len potom môžu ísť na vysokú školu, takže počas vojenskej služby sú kontinuálne vzdelávaní, aby nevypadli z tempa) a do nikoho sa zbytočne nestarajú a to bez ohľadu na národnosť. Celý konflikt s palestíncami nemusel byť, keby nebolo šialenca Arafata - Ariel Šaron verejne priznal, ako ľutuje, že ho nezastrelil, keď ho dvakrát v živote mal na muške a rozhodol sa ušetriť jeho život, že keby ho vtedy zastrelil, ušetrilo by sa ohromné množstvo životov na všetkých zainteresovaných stranách. Prekvapení som zažil viac, ale to by som musel písať niekoľko strán. V izraeli som sa ocitol aj druhý krát a to som mal zase za sprievodcu rodeného Jeruzalemčana - tiež veterána Izraelských vojen a tak som mal vzácnu príležitosť nazrieť za oponu z druhej strany. Tento článok je značne mimo realitu. Každému čitateľovi odporúčam izrael navštíviť. Podobne aj Irán je mediálne démonizovaný, ale tí čo ho navštívili hovoria o ňom úplne inak.A pre editora malá poznámka - židia sú genetickým pôvodom plus mínus čistí Summeri. Arabi sú geneticky (pôvodne) z polovice Summeri a z polovice Egypťania. Samozrejme dnes je tam primiešaných nemálo iných národností. Palestínci ako národ neexistujú - názov je používaný na označovanie zmesky národností, ktoré sa v okolí regiónu vyskytovali plu...

Automaticky kráceno

382812

22.10.2020 23:31

Západní civilizace se vzdala barbarům

že eugenika nie je rasistická?

čitateľ 84.?.?.?

to môže tvrdiť buď ten kto nevie čo eugenika v skutočnosti predstavuje, alebo ten, kto je jej vyznavačom. Samozrejme ľudia z BLM sa do nej navážajú len preto aby samotnej eugenike vytvorili dymovú clonu (tí čo financujú BLM, financujú aj eugeniku - v starej aj novej podobe) a tiež aby dodali tomuto "ich" fašistickému hnutiu zdanie, že konajú správne - akurát, že celým svojím ostatným konaním to popierajú a v podstate s eugenikou spolupracujú už na úrovni vyjadrovania názorov (kedy sa rasisticky vymedzujú voči iným ako sú oni sami).

Celkovo toto zavýjanie o vzdávaní sa, je o hovne - pretože vzdať sa je otázkou rozhodnutia - bez toho sa to nedá. Takže autor by mal dodať, že hovorí len za seba a za nikoho iného. Rovnako zamieňať západnú kultúru s celou belošskou populáciou v Európe a Amerike je poriadna chujovina, ale v podstate zodpovedá atmosfére a dikcii celého článku. Mne osobne vôbec nevadí, že si tam degradujú svoju dementnú Cambridge inštitúciu - nemalá časť tých ktorí sú za BLM a inými sprostosťami v aktuálnom dianí, vzišla práve z Cambridge (ale nielen odtiaľ).

Veľa by som nedal za to, že autor dostal zaplatené z tých istých kruhov, ktoré platia aj BLM. Článok by tomu v plnom rozsahu zodpovedal (vyzerá ako pokus o demoralizáciu).

383335

28.10.2020 11:10

Model počtu mrtvých od profesora Flégra

flégrova povinná jazda

čitateľ 84.?.?.?

ja mám skôr otázku, prečo sa takto nevyjadroval pri každej chrípke, na ktorú doteraz zomrelo násobne viac ľudí než doteraz pri koronavíruse a tiež prečo nehádže takéto prognózy napr. pri 300 úmrtiach denne v ČR, ktoré boli pred covidom a sú aj teraz (nesúvisia s covidom) - za obdobie kedy je evidovaný covid to predstavuje cca 70 000 úmrtí, ale to ho nevzrušuje - jeho vzrušuje cca 750-760 úmrtí (údaj k 8.10.) na covid v priebehu doterajšieho času (v ČR), ktorý je ďaleko pod každoročnou chrípkou. Ktovie prečo sa nesnaží hysterizovať tieto oveľa závažnejšie údaje. Možno poznám odpoveď - NIKTO MU TO NEZAPLATIIL!!! Okrem toho zameranie "evolučný biolog" znamená niečo tak strašne dôležité a užitočné ako napr. "andragogika", alebo "antropológia". Tam si asi veľa nezarobí, takže ma neprekvapuje, že zobral túto propagandistickú fušku.

A to ešte nehovorím o možnosti, že je zapletený v nejakých okultných chlievoch typu "rímsky klub", kde takéto príspevky pre verejnosť sú možno z jeho strany povinnou jazdou.

p.s.: možno nabudúce médiá urobia rozhovor s hovoriacou opicou a všetci budú žasnúť nad jej grafmi s prognózou vývoja covidu - zvlášť zaujímavé bude potom porovnanie s prognózami p. flegra a ešte zaujímavejšie porovnanie ich vzájomnej kvalifikácie (ktovie kto z nich z toho vyjde kvalifikovanejšie)

383542

01.11.2020 14:26

K aktuálnímu řezání hlav ve Francii

nie je vylúčené prepojenie

čitateľ 84.?.?.?

Ak zoberieme do úvahy, že práve vo Francúzsku nie tak dávno dostávali ľudia perzekúcie za kritiku islámu a to (podotýkam) od štátu, potom je krajne zvláštne, že by sa len tak rozbehla nejaká dekapitácia s moslimskou motiváciou a štát by o tom nevedel, resp. by sa zrazu nechtiac ocitol v úlohe bojovníka proti islamu. Skôr to teda vyzerá ako dopredu naplánovaná akcia s manipulačnými cieľmi - možno naozaj na priamu podporu Macrona pri ďalších voľbách, alebo ako dymovú clonu slúžiacu na "vyvinenie" Macrona z nejakých ďalších udalostí (po ktorých by si mohol niekto spomenúť na jeho spoluzodpovednosť pri podpore islamu) a tak sa teraz oficiálne akoby dostáva do pozície toho, kto "bojuje" (zatiaľ a možno trvalo len patetickými výrokmi) proti radikálnym a extrémistickým prejavom islamu. Macron je zapletený v mocenských hrách, kde je islám považovaný za efektívny nástroj na dosiahnutie resp. dosahovanie konkrétnych cieľov, takže sa ho len tak ľahko nevzdajú keď už investovali toľko stoviek miliárd do jeho masového importu do európy. A Macron je v tých hrách tiež ešte asi priveľmi užitočný na to aby nevyhral v nasledujúcich voľbách, alebo aby ho niekto nahradil "nevolebným" spôsobom. Nevylučujem, že dotknutí odrezávači hláv boli riadení tajnými službami aj bez toho aby o tom sami vedeli.

Možno sa tým len vyrábal oficiálny dôvod na budúce pôsobenie Francúzska v Libanone a ďalších destináciách (napr. Lýbia, Cyprus, Grécko), kde pôjde o ostrý konflikt s tureckými záujmami. Zopár odrezaných hláv, ktorých počet ešte nemusí byť konečný, môže vytvoriť dostatočné alibi prečo zrazu francúzsko vystupuje tvrdou silou proti záujmom moslimského štátu akým je turecko ( a domáce moslimské publikum bude mať obmedzené možnosti vyjadrovania nesúhlasu kvôli zdiskreditovaniu s odrezávaním hláv).

383685

02.11.2020 08:41

K aktuálnímu řezání hlav ve Francii

RE: Pustne tvory su jedovate.

čitateľ 84.?.?.?

Moslimizmus - Islám je oveľa mladší ako arabské kmene. Keď vznikli arabi, islám neexistoval a neexistoval ešte veľmi dlho. Človiečik s menom Mohamed žil z dejinného hľadiska len pred pár storočiami a odvtedy majú moslimovia aj svoj korán. Paradoxne, keď Mohamed žil, jeho cieľom nebolo vytvoriť dnešnú šialenú formu netolerantného náboženstva, ako ho poznáme v podobe "moderného" islamu. To proti čomu išiel bol kult, ktorý sa presúval dejinami a ríšami, takže ho poznali ako Egypťania, tak Babylončania a poznajú ho ľudia aj dnes. V každej kultúre a ríši, kde sa objavil, mal iné meno, ale charakterizuje ho uctievanie "ženy s dieťaťom". Neviem aké všetky riziká vnímal z toho kultu Mohamed v tej dobe keď žil, ale rozhodne bol jeho rozhodným odporcom. Nie som moslim, ani Mohamedov stúpenec, ale úprimne si myslím, že nechcel vytvoriť náboženstvo potláčajúce ženské práva a ani tú neznášanlivosť, agresivitu a brutalitu, ktorú dnes islám predstavuje. Mnoho arabov úprimne hľadá Boha ich praotca Abraháma (áno aj pre Židov je ich praotec Abrahám) a vo výsledku nachádzajú Ježiša Krista, čím nadobro opúšťajú islám a stávajú sa kresťanmi. Môžeme sa modliť aby bol ten proces premeny oveľa rýchlejší a nech sa deje aj tu v európe.

40 rokov putovali Izraelci po púšti, aby sa vymenila generácia, ktorá opustila Egypt, pretože po toľkých rokoch v otroctve v Egypte, niektorí (a nebolo ich málo) už nevedeli rozmýšľať tak aby úplne opustili mentalitu otrokov. Vo výsledku tak reptali proti Mojžišovi, ktorý ich vyviedol z otroctva (proti ktorému reptali ešte viac). Niektorí sa chceli dokonca vrátiť (do otroctva), lebo im na púšti chýbala zelenina...A vyčíňali naozaj všeličo - stačí sa pozrieť do Starého Zákona.Na strane druhej získali počas toho obdobia skúsenosti, ktoré sú užitočné aj dnes.

383705

07.11.2020 21:32

Volby v USA vyhraje Izrael

RE: Íránsko-evropský chalifát

čitateľ 84.?.?.?

Na jednej strane škaredo ignoruješ fakty, ale na strane druhej máš v jednej veci pravdu. Celý geopolitický vývoj udalostí má veľa spoločného s Izraelom - ale inak ako tu miestni fantasti snívajú. Izrael je v zameriavači na likvidáciu oveľa dlhšie a naozaj jedným z centrálnych cieľov určitých kruhov je likvidácia Izraela - ale nie iba pár desaťročí, ale pár tisícročí.Má to iba jeden jediný dôvod a k jeho zmieneniu sa nikto na tomto webe ešte ani nepriblížil, nieto aby ho ešte uviedol. Nie je to vôbec čudné - kým sa ľudia zaoberajú chujovinami antisemitského (rozumej protižidovského) charakteru, nie sú schopní to vidieť a iba si naháňajú do kruhu vlastný "imaginárny" chvost. Je to na úrovni duševnej poruchy.

Čo sa týka Vatikánu, ak si si nevšimol, osoba v súčasnosti okupujúca pozíciu pápežskej funkcie v plnom rozsahu spolupracuje s nepriateľom - samozrejme len preto, lebo je ním dosadená a dokonca jeho súčasťou.

Ale musím priznať, že si ma dvomi hláškami zaujal, takže sa predsa len opýtam (ak nemusíš, tak neodpovedaj invektívami, len naozaj svojím názorom):

Načo by bolo potrebné náhradné centrum kresťanstva? - Keď Vatikán je presne tam, kde ho konkrétne mocenské kruhy chcú mať - pracovalo sa na tom dosť dlho a intenzívne a v súčasnosti sa dá povedať, že Vatikán je na povel presne tým kruhom, ktoré sú aj za covidom. A samozrejme s kresťanstvom už dlho naozaj nemá čokoľvek spoločné.

Ak je záujem použiť argument s najstaršou kresťanskou komunitou sveta, aký má zmysel je vyhladiť? A kým si myslíš, že bude nahradená, aby to sedelo k náhradnému centru kresťanstva?

Koho považuješ za pôvodných obyvateľov Izraela? A kto ich podľa Teba nahradil?

383937

25.11.2020 17:19

57 let od atentátu na Kennedyho

dôvodov sa naozaj mohlo nájsť viac

čitateľ 194.?.?.?

ale ten spúšťací bol asi iba jeden - siahnutie na FED je sám osebe postačujúci, ale pravdepodobne nebol jedinou príčinou prečo sa stal neprijateľným. Čo sa týka Dimony a ešte k tomu v tých dobách, tak aj verzia že ho zavraždili mimozemšťania sa javí pravdepodobnejšou... Popravde väčšina súčasných vysvetlení a to vrátane tých celkom dosť "konšpiratívnych" slúži ako dymová clona a aj boli tak vytvorené.

JFK mal otca, ktorý bol vysoko postaveným slobodomurárom s vysokou účasťou v niektorých z najvplyvnejších lóží (dokonca vraj v tej v tých časoch najsilnejšej). Sestra JFK Rosemary bola podrobená lobotómii, ktorá ale spĺňa znaky rituálneho obetovania v dôsledku čoho sa jej zdravotný stav dostal do trvalo sa prejavujúceho poškodenia a v podstate dospelá a úplne zdravá žena bola po zákroku po zvyšok života zatvorená v ústave, kde sa o ňu museli starať. Zomrela nie tak dávno a samozrejme prežila svojich bratov. Neviem či bol JFK katolík, alebo ho jeho ocinko zapriahol do svojho skrytého života, ale ak to neurobil, tak nie je vylúčená ani možnosť, že sa JFK dozvedel o súvislostiach spojených práve so svetom lóží v spojitosti s jeho prezidentúrou, možno aj pravdu o jeho sestre a jej poškodení a mnohých plánoch skrytých spolkov a nepáčilo sa mu to. Jeho známy prejav by podobnej verzii mohol nasvedčovať - zvlášť v časti, kde hovorí o tom, že v slušnej demokratickej spoločnosti nemajú skryté tajnosti čo hľadať ba samotný pojem tajnosť /skryté zámery by nemal/i existovať a predstavuje ohavnosť.

Verzia s FED-om sa javí najpravdepodobnejšia. Tiež je fakt, akoby sa spoliehal že sa mu buď nič nemôže stať, alebo bol pod vplyvom hnevu a na potrebné ochranné opatrenia nemyslel tak ako na ne myslieť mal. Snaha o vyhúpanie s FED-om tiež nasvedčuje že niekomu doslova chcel urobiť škrt cez rozpočet (a komu inému než jeho majiteľom a ďalším zainteresovaným, z ktorých sú členmi lóží snáď všetci). Tomu tiež nasvedčuje tá intenzívna snaha o nevyšetrenie celej veci, resp. o nezverejnenie pravdy.

384285

08.12.2020 23:04

Vraždění íránských jaderných vědců pokračuje

RE: Bruselský dvůr...

čitateľ 84.?.?.?

ten posledný boj je vzdialený viac ako 1000 rokov (v budúcnosti samozrejme). Ale aj dovtedy sa budú diať veci, o ktorých sa mnohým ani len nesnívalo (globálny útok na Izrael je oveľa bližšie). Pritom riešenie je pre Irán aj Izrael resp. ich vzťahy také jednoduché - stačí aby vzájomné vyhrážky a ohrozovania vymenili za spoluprácu. Ale to by asi museli najprv zmiznúť z politiky Iránu postavičky prahnúce po vyhubení Izraela. Pritom Irán je vzácna krajina a Iránci ešte vzácnejší národ.

384624

22.01.2021 10:17

Západ připravuje Navalného k rozvratu Ruska

RE: Rusko uz rozvratene davno je

čitateľ 194.?.?.?

ta znôška bludov a nezmyslov čo si vykakal Ti musela spôsobiť poriadnu mentálnu hnačku [smích] Asi by si si na to mal dať niečo predpísať. Ak nerád chodíš k lekárom, existujú aj iné overené spôsoby. Skús kontakt s realitou a pravdou - ten by Ti mohol pomôcť.

385913

22.01.2021 10:30

Západ připravuje Navalného k rozvratu Ruska

RE: A to nejnovější Navalného video jste viděli?

čitateľ 194.?.?.?

ta mentálna hnačka Tvojho trollieho predskokana sa ukázuje ako infekčná - asi by si sa mal uistiť či s ním nezdieľaš rovnakú toaletu - niekde si to chytiť musel...

to co si popísal : "Zákaz jakéhokoliv protestu proti vládě, svévolné zatýkání, bránění zatčeným ve styku s právníkem atd." neplatí o kriminálnikovi Navalnom, ale v skutočnosti o generálovi Lučanskom na Slovensku.

Skús aj Ty kontakt s realitou a pravdou - to Ťa vyslobodí a vylieči.

385914

Káva pro Zvědavce

72

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 115 čtenářů částkou 25 260 korun, což je 72 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vakcína od Astra Zenecy má prý jen 8% účinnost26.01.21 11:16 Německo 2

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 3

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 7

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Měnové kurzy

USD
21,45 Kč
Euro
26,05 Kč
Libra
29,45 Kč
Kanadský dolar
16,87 Kč
Australský dolar
16,59 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
20,69 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,73 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,45 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 731,05 Kč
1 unce stříbra
546,05 Kč
Bitcoin
686 402,31 Kč

Poslední aktualizace: 26.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 60 118 590