Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Antinatalista

Nalezeno 59 příspěveků, 1 IP adresa

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

06.03.2019 14:42

Čína zakazuje milionům lidí cestovat letadlem či vlakem v rámci tvrdého systému sociálních kreditů

RE: starý dobrý kastovní systém

Antinatalista 85.?.?.?

Nám svobodným Slovanům? Vy se, propánajána, považujete za svobodného Slovana? Zajímavý oxymóron. Slované jsou historicky otroci a kurvy, spodina Evropy. Když se podívám na dnešní českou a východoevropskou populaci, musím tomuto faktu přitakat. I když mám české občanství a narodil jsem se jako takzvané Husákovo dítě (naštěstí jen obrazně řečeno) tehdá ještě v socialistické československé republice, nikdy by mě nenapadlo považovat, nebo se dokonce hlásit k slovanství. Dobře to ilustruje starý, ale nezastaralý vtip, kdy lady nabízí lordovi své již poněkud nevábné tělo a on jí s úsměvem odvětí: "Děkuji, již jsem dnes zvracel."

Kastovní systém je naprosto v pořádku. Státy/společnosti/etnika, které ho v minulosti praktikovaly, rostly a sílily. A že to bylo na úkor druhých? No a co? Lepší cizí krev na vlastním noži než cizí nůž ve vlastní krvi! To platilo, platí a platit bude, dokud nás všechny nespláchne nějaká potopa. Nějaké univerzalistické bláboly o tom, že jsme si rovni, že jsme děti jedné planety a podobné zhovadilosti slabých a méněcenných musí být vládnoucí elitě k smíchu.

Po třech letech jsem se vrátil na Zvědavce a připadá mi, jako bych odešel včera. Stále stejné plačtivé komentáře, které spíše než racionální vyjádření mužů připomínají litanie svíčkových babiček před posledním (po/na)mazáním. Až na několik výjimek platí, že většina diskutujících má snahu za své životní neúspěchy vinit buď Židy (ještěže Židé existují, jinak byste si je museli vymyslet), nebo zednáře, oligarchy, korporace, státy, neziskovky, uprchlíky a jiné, ale už se nepodívají do zrcadla na sebe samé. Nemyslíte si, že problém není v elitách, ale ve vás, v mase, davu nebo chcete-li v nekvalitní populaci? Že nemáte co pohledávat v tomto krásném světě?

Když to tady čtu, cítím, že bude opravdu nutné výrazné snížení kvantity populace, kvalita už je vpravdě tragická. Redukce ale musí probíhat zásadně ekologicky, možná by to šlo vyřešit praktickým následováním sloganu "Nejezte zvířata - jezte lidi!"

370105

06.03.2019 20:55

Čína zakazuje milionům lidí cestovat letadlem či vlakem v rámci tvrdého systému sociálních kreditů

RE: Po Vojtíškovi další lepšo psychopat navštívil Zvědavce

Antinatalista 85.?.?.?

Jsem velice rád, že jste se za ty roky vůbec nezměnil a děkuji vám za to. Z vašich příspěvků i po letech močím smíchy a přemítám, jestli je vaše omezenost a duševní nedostatečnost čistě následkem slovanských genů nebo v tom hraje roli i abúzus alkoholu, cigaret, nedostatek hygieny a celoživotního pobytu mezi chátrou.

Taktéž jsem rád, že se hlásíte k dobytku, protože vaše názory plně korelují s jeho užitkovou funkcí. Ne myšlenkovou, ani estetickou, ale právě a jenom užitkovou. Dobytek má pracovat, táhnout či tlačit, vždy dle příkazů Pána. Dobytek tu ale není na myšlení!

Je dobře, že Židům nezávidíte, trápil byste akorát sám sebe, Vy víte, kde je vaše místo. Dole, u dna...

Nevím, proč bych měl Já nebo ostatní hledat uplatnění svého vzácného semena u dcer, jak sám říkáte, dvounohého dobytka. Češky, Slovenky a Rusky triumfálně kralují nejen pornoprůmyslu, ale nejstaršímu řemeslu obecně. A jak se k těmto hrdým dcerám slavných to národů chovat? Jako ke kapesníku. Upotřebit a do koše.

Pro hezkou noc si dovoluju vám poslat jednu pěknou písničku od mého přítele Martina Krause. Jmenuje se Šikša a gádžo, takže je to i tématické.
youtube.com/watch?v=LJZy_eckbEQ

370111

07.03.2019 13:16

Čína zakazuje milionům lidí cestovat letadlem či vlakem v rámci tvrdého systému sociálních kreditů

RE: Po Vojtíškovi další lepšo psychopat navštívil Zvědavce

Antinatalista 85.?.?.?

Dobrý den pan anonym, velice vám děkuji za obšírný historicko-sociologický výklad i za radu ohledně "ohánění se kudlou a bouchačkou". Nevím, jak jste k tomuto absurdnu dospěl, ale vzhledem k vaší rodinné sudeťácké anamnéze vás omlouvám. Odsun byl pro vaší famílii zřejmě tvrdý a zanechal následky. Nejste potomkem nějakého revolučního gardisty, co na cestě obtěžkal vaší babičku? Ale jinak to nešlo, to víte, když se kácí les, létají třísky a komu záleží na nějakých špinavých chalupníčcích z vesnic a dědin.

Nevím, jak jste dospěl k tomu, že si hraji na ostrého hocha. Zřejmě máte potíže s chápaním psaného textu, u Slovanů naprosto běžná věc. To budou zřejmě ty kvalitní geny, o jakých mluvíte. Nikdy jsem se za ostrého hocha nepovažoval, ale neměl bych problém si takové najmout. Samozřejmě čistě hypoteticky, jsem přece zákona dbalý občan. Vždy jsem si vážil inteligence, neb jak říkal papá Corleone: Advokáti s aktovkou mohou ukrást mnohem víc peněz než tisíc chlapů s pistolemi.
Ostrých hloupých hochů jsou plné kriminály a chytří žijí venku, v přepychových villách, mají jednu gójku k snídani, druhou k obědu a třetí k večeři.
Pokud alespoň trochu ovládáte cizí řeči, což by vás v tomto pronárodě stavělo do role divu světa, zkuste se podívat na elitu jakéhokoli oboru, ať v Severní Americe a Evropě. Ne, opravdu tam Slovana nenajdete. Slovan patří na traktor, k obědu lahváče a k večeři vepřové. Svůj k svému, prase požírá prasata...

Další reakce jsou z mé strany již zbytečné. Pokud to tady bude fungovat, objevím se zase za tři roky, abych viděl, jestli někteří dospěli sebereflexí k nějakému posunu, a nebo jestli jejich životní vrchol spočívá v urážkách Židů a jiných vyšších společenských skupin. Upřímně vám řeknu, že oni na vás hluboce kálí a jste pro ně míň než špína za nehty...

370123

30.03.2019 13:20

EU se už úplně zbláznila!

Konec se blíží a vy s tím nemůžete nic dělat

Antinatalista 85.?.?.?

Tak a ne jinak. Evropská unie koná správně a dle pokynů našich předních myslitelů. Nemůže ani jednat jinak, protože na všechny existují takové materiály, jejichž zveřejnění by znamenalo profesní i společenskou sebevraždu. Kdo se může stát europoslancem, eurokomisařem či jiným vysokým představitelem? Jenom ten, na koho máme páky. Chápete to, vy blbí gójové nebo se vám to musí nakreslit?

Bílá rasa skončí v rezervacích a skanzenech. Jako budoucí proletariát budou sloužit černoušci a míšenci. Jako buržujové vietnámci a číňánci, jejichž docilita a konformost je vyšlechtěna k dokonalosti, ale obojí bude jenom pracující a otročící spodina. Na vládnutí jsme tu my, šlechta, Lid Vyvolený s hlavním centrem světové moci v Zemi Siónské! Naše smlouva s Hospodinem je platná, a my jí musíme dostát stůj co stůj.

370688

22.04.2019 12:50

Když hoři symboly, přichaza blba doba

RE: Hoří-li symboly, přichází špatné časy

Antinatalista 85.?.?.?

Promiňte, soudruhu, ale mám takový zvídavý dotaz. Vy s defektní křesťankou Miroslavou /existuje křesťan, který by defektní nebyl? co takoví hoši od bobří řeky v sutanách?/ , kterou zřejmě v dětství zneužil nějaký mlsný fráter o polednách v sakrístii, pořád plácáte jakési iracionální nesmysly o dobru, zlu, morálce, bohu a podobných hovadinách.
Teď jste tomu nasadil korunu prohlášením, že skoro neznáte člověka, který by "v kostech necítil" co je dobro a zlo. Chtěl bych se vás zeptat, jaké je vaše vzdělání, váš inteligenční kvocient, vaše příjmy, vaše statky /stačí pouze obecně, nemusíte říkat konkrétní částky/ a společnost, ve které se pohybujete.
Já se pohybuji, dovolím si tvrdit, mezi elitou a když se bavíme na podobná témata, vždy to po chvilce skončí hromadným smíchem starých semitských bankéřů, kteří své manželky poslali do butiku aby si udělaly radost, a zatím se ukojí na křesťanských služkách. Není to humorné?
Je jasné, že není a nebylo odpornějšího protispolečenského režimu než je křesťanství. Taky je jasné, že islám v Evropě a na Západě zvítězí, to je dějinný vývoj. Narozdíl od pokryteckého, slabošského a dekadentního křesťanství, které stejně jako komunismus přitahovalo pouze slabé, méněcenné, sluhy a jinou spodinu, má islám mnoho pozitivních aspektů - mnohoženství, stále praktikované otroctví, boj, pohrdání lidskými právy /právo se nedává - právo se bere, víme?/ a mnoho dalších zajímavých prvků.
Jestli budou muset padnout nějaké přiblbé katedrály a kostely, tak ať. Jakou mají hodnotu? Je to jenom na sobě naskládaný kámen a prý nějaká duchovní hodnota uvnitř nich? Směšné.
I když jsem starší ročník, jsem si jistý, že se dožiju pádu a zničení Vatikánu. Desetisíce muslimů s bodnými, řeznými, sečnými a úderovými zbraněmi půjdou vykonat svaté dílo a tím bude z pokožky Země odstraněn nechutný melanom křesťanství. A ještě než se tak stane, bude posledním papežem zvolena africká lesbička s HIV. To bude ten pravý fór ale skutečně důležité bude jenom to, že kšeft poběží dál a peníze se budou točit. A o to přeci jde, ne? Prachy mluví...
Pokud byste snad měli chuť zazpívat si na poslední cestu, doporučuju tohle. U toho, s prominutím, seru smíchy.
www.youtube.com/watch?v=MOrFCS4KNZ4

371134

23.04.2019 14:18

Když hoři symboly, přichaza blba doba

RE: Hoří-li symboly, těší to psychopaty?

Antinatalista 85.?.?.?

Katedrály a kostely mohou mít mnoho využití. Jejich boření nebo pálení považuji za zbytečnou a hlavně neekonomickou práci. Jednoduchými stavebními úpravami se dají předělat na skladiště nadnárodních korporací nebo, a to by mělo určitě velký úspěch, na veřejné domy. Proč se musí chudinky a chudáčci vydělávající si na chlebíček se šunkou tísnit v privátech nebo klubech, o postávání na ulici nebo prostocvicích v autech nemluvě?
Dejme prostituci konečně legální formu, uzákoňme ji jako řemeslo s cechovními pravidly a zkouškami z toho vyplývajícími. "Svatostánky" duchem chudých křesťanů se na to budou přímo skvěle hodit. Kříž se nalakuje na červeno a osvítí se pětistovkou se širmem. To bude jak maják přitahovat všechny mrduchtivé v okolí. Slečny cvičitelky budou oblečeny do řeholních rouch sester a chlapci zase budou nosit kutny mnichů. Jednotlivé procedury by mohly dostat netradiční pojmenování jako třeba Longinovo kopí nebo Neposkvrněné početí. Fantazii se meze nekladou ale důležité je, aby to sloužilo svému účelu, lidé byli spokojení a dostali, co chtějí. Samozřejmě ne zadarmo, za všechno se musí platit!!

371159

23.04.2019 14:32

Když hoři symboly, přichaza blba doba

RE: Hoří-li symboly, přichází špatné časy

Antinatalista 85.?.?.?

Vaše právní povědomí je na tak nízké úrovni, že to hraničí s duševní nemocí. Přesto bych vás požádal, abyste se místo kňourání zachoval aspoň jednou jako muž. Neúkolujte pana Stworu, ten má určitě své práce dost, a pokud si myslíte, že došlo k porušení zákona, nahlašte mě OČTŘ. Věřte mi, že vaše TO bude patřit ke zlatému fondu, jakým se policisté baví o Silvestru. Snažte se aspoň napodobit Stalinova syna, který šel v koncentráku k drátům s napětím a předtím než se na ně vrhl, posměšně křičel na stráž: "Střílej ty zbabělče, plň svou povinnost!"

[chechtot]

P.S. Umyl jste si už dnes svou předkožku?

371160

24.04.2019 09:36

Když hoři symboly, přichaza blba doba

RE: Hoří-li symboly, přichází špatné časy

Antinatalista 85.?.?.?

Člověče nešťastná, to vám ani údajně překonaná nemoc /rýma? chřipka? genitální opar?/ nedodala do života odvahy? Proč stále ta typická česká malost a nízkost? Neohýbejte se tolik, ta křivice vám zůstane.
Velice se mýlíte, ale mým cílem nebylo a není někoho urážet. Ne snad proto, že by to odporovalo dobrým mravům, ty jsou mi vcelku u řitě. Ale z toho prostého důvodu, že je mi většina ostatních lidí lhostejná. Jsou to zdroje a ty je třeba vytěžit. Vytěžit do mrtě!

Marně jsem se snažil vyburcovat vás k činu. Inu, z nekvalitního polotovaru dobrý výrobek neuděláš. Jak je vidět, typický představitel takzvané západní inteligence posledních sta let. Jak to psal klasik české filozofie /jeden z mála kvalitních v tomto pronárodě/ Ladislav Klíma: "Žmolek z prdele statného drvoštěpa má větší cenu než celá dnešní česká inteligence."

O akademickém světě se s vámi přít nebudu. Právě poslední století platí, že kdo něco neumí, ten to učí. V praxi nemají tito "giganti ducha" schopnost uživit sebe samé, jsou to prosťáčci čekající na pastýře, který by je vedl. Pasivní, omezení, zkrátka extrakty z exkrementů.
Zkuste si promluvit s těmi, pokud se k nim vůbec dostanete, kteří mají v rukou moc. Moc je to nejkrásnější afrodiziakum, jak říkal Henry Kissinger blahé paměti. A k moci nedílně patří peníze. Ti vaši akademikové si vydělají za rok tolik, co já mám tak za dva týdny s prsty v nose. Jejich životní vrchol spočívá v pořízení sídlištní králíkárny na hypotéku a pak až do konce života dělají své manželce bankéře, taxikáře a sluhu. To je ta vaše inteligence? Aha, já jsem zapomněl, taky velice důležitý je impakt faktor, že?

Ale nechme toho. Pomodlete se a vzývejte třeba Nejvyššího Sultana Kosena, Nejdelšího Roberta Esquivela Cabreru nebo kohokoli jiného. Přesto a nebo právě proto se z bahna nikdy nedostanete.

Děkuji za výborné pobavení. Má vinohradská lóže je vám k dispozici...

[smích]

371177

24.04.2019 09:56

Když hoři symboly, přichaza blba doba

RE: Hoří-li symboly, těší to psychopaty?

Antinatalista 85.?.?.?

Ale naopak, drahý nedouku. Blahořečil jsem vás /nemůžete něco udělat s pravopisem? nemíním tím jenom diakritiku, ale napsat "nevzpomel" je do nebe volající!!/ při čtení těchto řádků "...Diky Bohu ve jmenu vteleni Ziveho Boha Pana Jezise Krista ma mnoho jmena Pan Panu, Ucitel ucitelu, Mistr mistru, Kral kralu... a nejenom v krestanstvi, budhiste maji pro nekoho s temito jmeny a tituly jmeno Buddha Maietrea..." Váš humor je mnohem účinnější než glycerínový klystýr! Ze mě vám to lítalo, až si chudáci potkani v pražských kanálech mysleli, že přichází poslední potopa.
Ale teď vážně. Vaše předchozí souvětí v kombinaci s paranoiou o tom, že bych vás měl nechat vysledovat /proč asi?/, hovoří ve prospěch hypotézy duševní nemoci. Symptomy jsou zřetelné. Buď změnťe medikamenty, nebo lékaře. Mám o vás obavy!
Věřím totiž, že máte v zásobě plnou nůši vtipů. Plivněte si do dlaní a sázejte to sem!

[velký smích]

P.S. O prostitutkách nemluvte jako o kurvách. Tak nazývejte ten dobytek v kostelích, chrámech a na Ústředním výboru strany.

371178

24.04.2019 16:55

Když hoři symboly, přichaza blba doba

RE: Hoří-li symboly, těší to psychopaty?

Antinatalista 85.?.?.?

Chlape, vy mě bavíte a to není málo.

Cože? Fitko, střelba a tak? V 21. století? Zaspal jste dobu, kulturisto. Se svaly a flintičkami daleko nedojdete. Na vesnici o počtu deseti chalup to v první fázi stačit asi bude, ale potom z vás nějaký na první pohled nenápadný soused udělá kebab a ožere na kost, i morek vyssaje. Nebo jste Šuk Norris a spíte s otevřenýma očima? Furt ve střehu a připraven jako pijaněr? Ale jděte, stačí obyčejný tyfus a budete mít plný kaťata starostí.
Přesto vám fandím nejen já zde na zemi, ale v nebíčku vám určitě drží palečky i nejznámější nemanželský syn světových dějin, parchant Krucifix /čti Ježíš Kristus/, známý to opilec, podvodník, násilník a lapka.

Do Pavla Novotného se nenavážejte. Kopat můžete pouze do těch, co jsou pod vámi a on vás hluboce, ale hluboce přesahuje. Mnoho lidí si myslí, že je to jen jeho image, ale kdepak, on takový skutečně je a to je ten pravý fór. Pavlík to má v hlavě spočítaný a nic nedělá z nějakého rozmaru.
O Moravu nemusíte mít starosti, na tu se každý může zvysoka ...... Co je to vlastně Morava? Primitivní a nekulturní oblast Přední Asie, druhořadá vína, nechutné dialekty a laciné prostitutky poněkud vepřových rysů. Humorista pan Hašek se o Moravě kdysi vyjádřil jako o hnojišti, které plodí nevídané koňstvo.

O tom, kdo si vás jednou koupí nebo nekoupí, se můžeme jenom nezávazně bavit. Až ta doba nastane, prodáte i svojí starou. Nechme se překvapit, ale moc se nepřeceňujte. Opravdu kvalitní výcvik vám mohou dát jenom státní ozbrojené složky, a to ještě musíte patřit mezi několik procent nejlepších. Ti mají nějakou a vcelku jasně danou tržní hodnotu. Ostatní jsou kanónfutr nebo chodící konzervy, nemáte-li žádných námitek proti kanibalizmu...

A ještě na závěr ohledně toho, když vám zavelí svědomí. To je právě projev té duševní nemoci, o níž jsem mluvil. Bludy, iluze a halucinace jsou nejčastější symptomy schizofrenie nebo psychózy!

371191

25.04.2019 14:17

Když hoři symboly, přichaza blba doba

RE: Hoří-li symboly, těší to psychopaty?

Antinatalista 85.?.?.?

Nikdy jsem nechápal, proč mužici obdivují speciální jednotky, různé ty SAS, SEAL a podobné jurodivé. Proč taková stupidita jako Black Hawk Down způsobila orgastické šílenství páriů po celém světě? Vždyť je to tak, že prostí mužici bojují s flintičkami za něco, co nechápou a panstvo jim mezitím obhospodařuje dcery /právo první noci/.

V tomto směru mi přijde jako evolučně nejdokonalejší takový magnát, co se vrátí z greenu, kývne na svého tajemníka, ten zavolá pana jenerála a je vysláno komando, aby vykonalo to, co se dle rozkazu vykonat má. Říká se tomu chytání jedovatých hadů cizíma rukama. Dospějte, chlapče, nebo stále budete fantazírovat o nějakých pohádkách pro dospělé. Naplňte si vlastní kapsu a o druhé se nestarejte. Co je vám do nějakého státu? Co je vlastně stát? Organizovaný zločin na entou, u něhož je jediná výhoda a to že ve svých řadách shromažďuje ty neschopné, je to speciální nanofiltr na nečistotu. I ty státní symboly jsou k smíchu. Přiblblá vlajka hodící se spíš k užití po velké potřebě, hasičské uniformy z Číny, standarta s nápisem Zimmer frei a jako třešnička na dortu ukňouraný chvalozpěv na domov, kde smrdí hnůj. Svatá prostoto...
[oči v sloup]

371210

30.04.2019 14:18

Zelenskyj vyhrál nad Porošenkem – co se bude dít dál?

RE: Konec státnosti Ukrajiny

Antinatalista 85.?.?.?

Rozdíl mezi imbecilem, který věří v mezinárodní spiknutí a idotem, který věří ve světlé a temné síly, mravnost nebo dokonce peklo, je pouhých několik bodů inteligenčního kvocientu.

Věnujte se radši kuchyni, zahrádce a intenzivně oblažujte svého dvounohého Pána. Na víc očividně nemáte. Děsím se, jestli osoba jako vy má děti. To musí být "materiál". Syn u policie, dcera v bordelu?

371302

01.05.2019 18:44

Zelenskyj vyhrál nad Porošenkem – co se bude dít dál?

IQ ≫ morálka

Antinatalista 85.?.?.?

Ne, žádné zločinné spiknutí neexistuje. Existuje pouze jedno pravidlo a to, že už od narození je lidstvo oprávněně rozděleno - malá elitní menšina je určena k chovu a zbylá, nekvalitní, nemyslící a bučící většina musí táhnout. Vy zjevně patříte do druhé kategorie. Takže na značky a budovat. Budovat pro nás, elitu, komunismus, tedy podle našich potřeb. A pro vás? Pančovaný špiritus, instantní pomeje, sprcha jednou za dva týdny a spánek maximálně čtyři hodiny denně. Lidí je málo, dobytka moc. Plánem je do roku 2035 přirozeně snížit populaci dvounohého skotu na pět procent současného stavu. Jak říkal jeden anglický gentleman, který to má pod čepicí srovnáno jako málokdo: Kdybych se znovu narodil, chtěl bych se vrátit jako smrtící virus, abych pomohl řešit problém přelidnění.


[velký smích]

371315

01.05.2019 20:49

Zelenskyj vyhrál nad Porošenkem – co se bude dít dál?

RE: IQ ≫ morálka

Antinatalista 85.?.?.?

Ptáte se špatně, vousatý mane. Zkuste spíše odpovědět na Lessingovu otázku, zda má vlk jehně rád, nebo ho nenávidí? Pokud pochopíte jedno, pochopíte vše.
[velký smích]

371318

02.05.2019 17:01

Zelenskyj vyhrál nad Porošenkem – co se bude dít dál?

Všechny vás přetaví nová doba

Antinatalista 85.?.?.?

Lovče idiotů, chápete, že ten kdo pronásleduje idioty, musí být sám idiotem? Vše existující je jednotou a bojem protikladů. Proč myslíte, že hlavní kat židovského národa Eichmann pronesl jako poslední slova toto /po oznámení o výkonu trestu smrti oběšením/: Jen si věšte, aspoň bude o jednoho Žida míň...

[velký smích]

371327

03.05.2019 13:55

Zelenskyj vyhrál nad Porošenkem – co se bude dít dál?

RE: = RE: IQ ≫ morálka

Antinatalista 85.?.?.?

Pokud bych nebral fantazii s fikcí za realitu, vlastně bych vůbec nežil. Vždyť skutečnost je tak přízemní a ordinérní, že?
Slavný čínský mudřec Čuang-c´o tom píše už před několika tisíci lety: V noci jsem často snil o tom, že jsem motýlem. Teď ale nevím, zda jsem člověk, kterému se zdá, že je motýlem, a nebo jsem motýl, kterému se zdá, že je člověkem.
[mrknutí jedním okem]

371340

03.05.2019 14:26

Zelenskyj vyhrál nad Porošenkem – co se bude dít dál?

RE: IQ ≫ morálka

Antinatalista 85.?.?.?

Takových by bylo, kteří by chtěli žít. Otázka peněz není hlavním ani jediným kritériem. Důležitější je původ, v tom vězí kořen všeho. Původ, styky, cíle a peníze!

Čínští, indičtí a brazilští byznysmeni si sice můžou zvát anglické komorníky, aby je učili bontonu a etiketě, ale dopadne to s nimi jako ve filmu Světáci. Rozumíte? Zatímco my měli zámky, kočáry, na řetězu medvěda a žádná spodnička před náma nezůstala suchá, oni na nás dřeli na poli a žili na hnoji. Znáte opiové války? To byla parádní operace, kterou vymyslely hlavy skutečných stratégů. Šachy jsou oproti tomu hra pro děti.
Abych to shrnul, pouze nám náleží vedoucí role. Samozřejmě budeme potřebovat sloužící, ale na ty místa bude ohromný nával. Tak pilně cvičte a možná, opravdu možná budete jednou mít to štěstí zouvat mi jezdecké boty.

[chechtot]

371341

04.05.2019 10:03

Zelenskyj vyhrál nad Porošenkem – co se bude dít dál?

RE: IQ ≫ morálka

Antinatalista 85.?.?.?

Velice se mýlíte. Tao stejně jako dharma jsou pouhé představy, spíše humorné a zábavné než poučné. Je na nich krásně vidět omezenost a myšlenková sterilita tehdejších "vyspělých" civilizací.
To je stejné jako s těmi vašemi japonskými knihami strategie, velký humbuk a nic víc. Samozřejmě pro pitomce se jedná o mimořádná díla, ale každý šikovný kšeftsman to má v malíku od narození. Mnohem důležitější je to, co v těch knihách napsáno není.

O číňánky nemám obavy, sám jsem tam už před lety investoval. Slepičky se činí, kokodají, snášejí zlatá vajíčka a penízky se sypou. Až se sypat přestanou, tak se jenom změní jejich zařazení a místo toho, aby byly krmeny, budou samy sloužit za krmivo. Vždyť je to pořád dokola už tisíce let to samé a nikdo to změnit nedokáže.

P.S. Pletete si žádost s rozkazem, tvrdá česká palice. Jakou metodou tu tvrdost měříte? Podle Brinella, Rockwella nebo Vickerse? Pamatujte si, že co je tvrdé, je křehké. Jedna rána a pššš. Proto musíte mít hlavu měkkou a tvárnou, ale tvrdý musíte být na zcela jiném místě, o dost níž...
[chechtot]

371355

06.05.2019 18:58

Porazí kultura informačních technologií kapitalismus?

RE: Průlomové technologie jako základ nadcházející světové tyranie

Antinatalista 85.?.?.?

Amen. Modlitba byla odříkána, růženec vydává podivně amoniakální zápach a chlupatá stehniska se ještě chvějí. Ale teď hurá do druhé šichty a o víkendu cestovat, protože až tu bude der Grosse Bruder, tak se nepodíváte ani do vedlejší vesnice. Verstehen?

Stejně mi není jasné, proč vám to vadí že vás někdo bude sledovat a když budete zlobit, zmáčkne čudlík na panelu a dron vás odstřelí jako škodnou. Vždyť přeci věříte v království nebeské, ne? Krucifix na vás určitě už mává, tak ho nenechávejte čeka!

Ten rodon, to je ale materiál. Nemazlíte se doma s coloradskou ropuchou? To by mnohé vysvětlovalo...
[chechtot]

371381

09.05.2019 18:55

Demografická krize: Rusko usnadní udělování ruského občanství Ukrajincům

RE: Z úplně jiného soudku

Antinatalista 85.?.?.?

Můj kolega rentiér říká, že pokud se podívá na většinu českých spoluobčanů, vůbec se nediví tehdejším německým plánům s Patagonií nebo Sibiří. On by prý však tyto primitivní a zapáchající zmetky posílal spíše na Borneo a Papuu-Novou Guineu a tam organizoval lov v džungli. Tamní lovci lebek by jistě vyhráli na celé čáře.

Také zmiňoval a nerudovsky se ptal, kam ale se sovětskou svoločí? Prý byla velká škoda, že Američané namísto nesmírně vyspělého a kulturního Japonsko neposlali Chlapečka a Tlouštíka rovnou na Moskvu. Naprosto správně se po válce vyjádřil Sir Winston Spencer Churchill: Tak se mi zdá, že jsme zařízli špatnou svini.

[velký smích]

371435

16.05.2019 11:26

Trump se přibližuje k červené čáře – vojenskému konfliktu s Íránem

Elita je vrchnost a zbytek je bučící dobytek

Antinatalista 85.?.?.?

Obsahově blábol, ale skutečnou pikantnost tomu dává nevšední pravopis. "Simbol" pobavil, ale Navasaky? To společně s citátem z manifestu degenerovaných Bible zavání duševním pohnutím v šestinedělí.
Jaderná válka není potřeba, vše velice rychle vyřeší války občanské. Jenom v samotném českém somálsku je přes třicet ultramoderních plně vybavených bunkrů, vlastně sídlišť pod zemí. Nejznámější je Ptyč. Kdo neodletí do teplých krajin, tak se tady na pár měsíců schová a nahoře se mezitím chamraď sama vybije. Zůstanou jen nejschopnější a ty nám budou sloužit. Evoluce v praxi...

[velký smích]

371535

17.05.2019 11:29

Trump se přibližuje k červené čáře – vojenskému konfliktu s Íránem

RE: Elita je vrchnost a zbytek je bučící dobytek

Antinatalista 85.?.?.?

Pochopil. Gratuluju.
[smích]

371549

24.05.2019 15:17

Demonstracia na Vaclavaku ocami nepriatelsky naladeneho pozorovatela

RE: 12 policajtů...

Antinatalista 85.?.?.?

Co dodat k tomuto nesmyslnému příspěvku? Snad jen: pane vrchní, repete...
Uvědomte si, že nebýt Policie jako ozbrojeného bezpečnostního sboru, Češi by se už dávno vzájemně sežrali. Na chudej lid musí být přísnost a zvlášť na tuhle hloupou holotu!
[smích]

371680

24.05.2019 22:40

Demonstracia na Vaclavaku ocami nepriatelsky naladeneho pozorovatela

RE: 12 policajtů...

Antinatalista 85.?.?.?

Vy ale ráčíte mít frapantní znalosti pane rado...
To je stejné jako když jste naprosto vážně tvrdil, že se pod pražským metrem staví další metro a že to práskli ukrajinci v hospodě na Kulaťáku.
[chechtot]

371698

26.05.2019 10:47

Podařilo se v Kanadě vybudovat fungující multi-kulti společnost?

RE: Moje probuzení

Antinatalista 85.?.?.?

Pokud si dcera vezme černocha, je naprosto jasně vidět, že se nám naše práce daří a degenerace je v plném proudu. Lidi, množte se pouze mezirasově! Správní křesťané tak činí! Bůh si to přeje! Papež to žádá! Afričana do každé rodiny!
My však zůstaneme u svých a proto budeme vládnout! Ale co je dovoleno Bohům, není dovoleno volům. Jasné?
[velký smích]

371729

26.05.2019 20:23

Podařilo se v Kanadě vybudovat fungující multi-kulti společnost?

RE: Moje probuzení

Antinatalista 85.?.?.?

Naprosto se mýlíte a z genetiky neznáte ani krapet, co by se za nehet vešlo. Zapomeňte na Deschnera s Molochem a přiblblé PSM a zkuste se radši věnovat přírodním vědám.
Pokud by se dcera "spářila" se svým bratrancem, výsledkem by byl buď idiot, který by šel do státní správy, anebo génius využívající tohoto /a nejen tohoto/ idiota ke svým účelům. K tomu samozřejmě musí být dobrý vstupní materiál, takzvaná jakost, kterou my máme. U cikánů nebo třeba pákistánců se křížením nedosáhne ničeho jiného než že dva idioti zplodí idiota na druhou /lékařská diagnóza/. To je teprve zajímavý objekt ke studiu, jak by řekl jeden můj přítel, který to tady studuje s očima jak tenisové míče...
[chechtot]

371734

29.05.2019 11:47

Britští rodiče umožnili změnu pohlaví synům ve věku 7 a 3 let

RE: Ta Velká málá Británie je už dočista ztracena...

Antinatalista 85.?.?.?

Naprostý souhlas. Muslimové jako životaschopná entita udělají s veškerými buzíky, feministkami, gender studies a další pakáží krátký proces. A já dodávám, hlavně nezapomenout na básníky, to je obzvláštní dobytek!!
Velmi dobře se pamatuji na dopis Anny Kouglové, matky Kamila Lhotáka, adresovaný Vítězslavu Nezvalovi, kde byla půvabná větička: Smradlavé klíny starých žen a tlustá Margot jsou mnohem působivější než vaše přeslazená Manon.
[velký smích]

371770

03.06.2019 11:09

Pád Sociální demokracie

RE: Dobrý podnikatelský záměr.

Antinatalista 85.?.?.?

Pane vachmajstr, vy jste hlava. Mmmmm
[velký smích]

371868

04.06.2019 08:50

Pád Sociální demokracie

RE: cestné úvahy o ČSSD

Antinatalista 85.?.?.?

Obávám se, že náčelnictvo uvedených osob se schází v zadních prostorách klubu Termix. Heslo: Zůstat grupír!
[velký smích]

371891

04.06.2019 17:24

Pád Sociální demokracie

šedá je barva hnusu...

Antinatalista 85.?.?.?

Pane, nechápu, proč mě přirovnáváte k tomu analfabetovi od převlečených komunistů, ale dnes bylo horko a tak vás protentokrát omluvím.
Také mi není jasné, co má znamenat dženerál. Pokud bych parafrázoval pana Havlíčka Borovského, napsal bych: Já a voják? Co horšího se mi ještě může stát?
[velký smích]

371904

05.06.2019 12:22

Pád Sociální demokracie

Á, další z řady prognostiků, líheň Komárkova

Antinatalista 85.?.?.?

Obávám se, že jeden z nás bude mít porouchaný vysílač. Asi se spálil odpor. To je hned, už jsem se s tím několikrát setkal.
Co všechno bude na lístky? A proč na lístky? Nebude to prostě tak jak říkají sousedé z rozvojové země Slovensko: Silnejší pes jebe, tak to bolo, tak to bude.
A režim se skutečně nedrolí stejně jako nekončí Amerika, jak slyšíme z různých zdrojů už šedesát let. Něco se změní, ale my zůstaneme a kšeft poběží dál. O to vlastně v celém životě jde...
[velký smích]

371918

05.06.2019 15:45

Monsanto, vědecký podvod a rakovina

Představa boha je symptomem poškozeného mozku

Antinatalista 85.?.?.?

Amen.
Tak to dopadá, když se stachanovec snaží přepít antabus.
[velký smích]

371923

06.06.2019 08:51

Monsanto, vědecký podvod a rakovina

RE: Víme, že oni sou - deprivanti

Antinatalista 85.?.?.?

Pane Jardo, ráno nesmíte zapomenout brát předepsané léky! Z bible si udělejte papír na hulení nebo klozetový papír, na nic jiného se ten škvár nehodí. Zlatá Rosamunde Pilcher...
[velký smích]

371939

06.06.2019 11:47

Monsanto, vědecký podvod a rakovina

Rovnost, volnost, bratrství? Ale fuj, prasečí hesla pro prasečí tvory..

Antinatalista 85.?.?.?

Podle vašeho příspěvku soudím, že jste nepolíben vysokou školou. Jistě nemáte ani jeden akademický titul a tak se tedy budu snažit mluvit jednoduše, abyste mi rozuměl.
Lidi s touhou po moci, vládnutí a hlavně zotročování druhých, je třeba chápat jako elitu, hospodáře, kteří svůj dobytek pasou, dojí a poráží s ohledem na jeho užitek. Dobytek nemá ležet na perském tépichu, žrát k obědu lanýže, popíjet Mouton Rotschild 1973 a večer obskakovat prasnice. Dobytek má jinou funkci!
Stejné je to u lidí. Jeden z nejlepších systémů má Indie. Kastovní soustava je propracovaná a velice efektivní. Jenom by byl problém adaptovat ji na místní podmínky, protože většina ČeHůnů by skončila mezi nedotknutelnými. A k čemu by dneska bylo tolik nunvářů, koželuhů, metařů a jiné svoloče?
Neptejte se, co má pro vás udělat váš představený, ale co vy můžete udělat pro něj. Odčítejte mu ze rtů a přání plňte na 100 percent! Potom vám možná hodíme i nějaký ten odřezek ze stolu.
[velký smích]

371947

07.06.2019 10:35

Monsanto, vědecký podvod a rakovina

Když tančíš s Ďáblem, nezměníš ho. Ďábel změní tebe...

Antinatalista 85.?.?.?

Nevím, jak vás mám vhodně označit, abyste se neurazil, ale jste vážně duševně nemocný a ani si to neuvědomujete.
Už jsem zde jednou napsal, že nejsem žádný generál. Ani u vojska, ani u policie, ani u hasičů nebo pomocných technických praporů. Žádného generála ani neznám, stýkám se zásadně se slušnými lidmi!
Zkuste mi vysvětlit, proč by vám měl psát generál z protiextremistického odboru??
Ale udělám dobrý skutek a budu vám věřit. Určitě nad vámi neustále krouží družice a drony, a monitorují každý váš pohyb. K tomu jste určitě zapsán ve speciálním seznamu u americké národní agentury a pomocí systému Echelon je uložen každý váš hovor, textová zpráva, mail i ťuknutí do klávesnice. Také jsou vám neustále v patách pánové v tmavých svrchnících a tralaláčcích se sojčím pírkem.
Víte, každý příběh by měl mít aspoň špetku reálnosti, jinak se dostáváme do oblasti mýtů a pověstí. Ale buďte aspoň trochu soudný, literárně se nemůžete měřit s Aloisem Jiráskem nebo Eduardem Petiškou. Váš text může být zajímavý pouze pro psychiatra...
[velký smích]

371956

10.06.2019 11:35

Nejmladší evropský kancléř byl odvolán kvůli „přátelství“ s Ruskem

Co může být krásnějšího než umřít pro svého zeměpána?

Antinatalista 85.?.?.?

Stručně by šel váš příspěvek shrnout takto: Nebudou-li tam, hrrr na ně, budou-li tam, couvnem. V české pivnici se zřejmě zrodil další strategický multitalent Petr Pavel verze 2. To je něco strašného číst takové analýzy a řešení při dopolední kávě.

Ještě mi řekněte, co je to mravní program? Další myšlenková ohrádka pro dvounohý dobytek? Nechte přemýšlení na jiných povolanějších, ráno si protáhnětě kostru a s písní na rtu vyražte budovat světlé zítřky! Vlasti služ, paže tuž!

Vesele, vesele
do továrny dělník běží
vesele, vesele
do továrny jde.
Vesele se usmívá
když mu soustruh zazpívá
vesele, vesele
do továrny jde.
Vesele si poskočí
když se soustruh roztočí
vesele, vesele
do továrny jde.

[velký smích]

371996

11.06.2019 18:58

Herci na brigádě

Plebs hodnotí umělce

Antinatalista 85.?.?.?

Celkem by stálo za to vidět vaše umělecké "výtvory", aby se zjistilo, jestli vůbec máte právo kritizovat druhé. Obávám se, že se z vaší strany jedná pouze o typickou čecháčkovskou závist vůči úspěšnějšímu.
Umíte kokrhat? Pan profesor Knížák by to jistě ocenil.
[velký smích]

372010

11.06.2019 21:48

Herci na brigádě

Pán je Metuzalém? Všude byl, všechno zažil? I Dubčekovi cucflek udělal?

Antinatalista 85.?.?.?

Není důležité, koho jak nazýváte ani kým byli vaši údajní umělečtí rodiče. Ptal jsem se na to, co jste vytvořil konkrétně vy sám a podle mnoha zmatených písmenek a rozčileného tónu celé odpovědi je jasné, že nic. Nestyďte se za to, že jste umělecké zero /nula, ne japonská stíhačka/ a tedy vás profesor Knížák přesahuje ne o koňskou délku, ale o celou dráhu.

Zbylé mnohokrát omleté bláboly ani nebudu komentovat. Drží se vás podivné utkvělé představy a už jsem vám psal, že podobné lidi jako vy zkoumal pan Freud a pak toho oboru radši zanechal. I já s vámi končím, nemám specializaci na dětskou psychiatrii.

[bliji]

372014

12.06.2019 11:22

Herci na brigádě

Člověk se rodí mezi výkaly a močí - tomu se mám obdivovat?

Antinatalista 85.?.?.?

Ano, beru. Jsem proti tomu, aby lidi měli jakákoli práva. Práva náležejí jen Vyvoleným. Ostatní nechť jsou pouhý sloužící dobytek. Musí umět mluvit jen na té úrovni, aby chápali příkazy a byli schopni říkat "Pane, ano, pane". Jakékoli vzdělání nad tuto úroveň vede k dezintegraci a rozpadu systému.

Proč potřebujete někoho opěvovat a navíc ženu? Jako dárkyni života? To chcete opěvovat? Tak to dokažte činy. Navštivte nejbližší privát a "opěvujte" samičí osazenstvo tak, aby dotyčné nebyly druhý den schopné ani chodit. To je jediná forma, která má hodnotu. Nějaké básničky, řečičky, kytičky, sochy a další jsou jenom příznakem kastrátů. Stejně jako vzdychání nad "starými dobrými časy". Teď je teď, tak bojujte nebo chcípněte.

Kořeny odsekat a zalít Roundupem!

[velký smích]

372023

14.06.2019 10:31

Herci na brigádě

Elita nejsou jelita!

Antinatalista 85.?.?.?

Vy zpochybňujete přirozenou nadřazenost lidí z vyšší společnosti?
Umění pro Vyvolené nemůže být uměním chátry. Nepochopila by ho. Stejně tak není možné, aby dobytek laskal své chuťové buňky wagu filet mignon nebo si vychutnával znamenitý nektar folle blanche. Chátře stačí sekaná z Lídlu a pivo z Tepléhopramene.

Uvědomte si základní axiom: jsou lidé, kteří musí být vedeni a jsou lidé, kteří je musí vést. Sotva si nižší vrstvy čichnou lepšího života, je velmi těžké dokopat je zpátky tam kam patří.
[velký smích]

372061

18.06.2019 15:13

USA špatně informují o Číně - už zase

Pletete si agónii s amokem. Až chytne Yankee správnou slinu a ta chvíle se blíží, svět se zatřese...

Antinatalista 85.?.?.?

Musím se hlasitě smát naivitě pisatele. Podobné stesky jsem slýchával před více než čtyřiceti lety ještě jako člen SSM a už tehdy to bylo nemístně trapné, protože sovětská bolševická lůza s jejími věrnými satelity kradla v Americe vše, co mohla, ani neděli nedržela, a pak jen tupě kopírovala a napodobovala.

Já Americe fandím a opakuji, že je velká škoda, že okamžitě po skončení IIWW neudeřili Američané na primitivní slovansko-asiatské mužiky a neposlali je definitivně do věčných lovišť. Kdo navštíví pražskou čtvrť Stodůlky a rozhlédne se, musí mi dát za pravdu. Tolik dobytka na jednom místě se jen tak nevidí...
[velký smích]

372102

19.06.2019 18:08

Washington může vyvolat větší provokaci, než byly ty dosavadní

Další zajímavá analýza z klávesnice choromyslného

Antinatalista 85.?.?.?

Zrušeno, stejně jako předchozí. Jednak neustále trollite, jednak už máte 15 příspěvků, nárok máte na 10. Takže až příští měsíc. Editor

372118

21.06.2019 14:24

Unipolární svět skončil

Červené tlačítko někdo brzy zmáčkne

Antinatalista 85.?.?.?

Rakety na Irán už brzo poletí
k radosti všech amerických dětí.
[velký smích]

372156

22.06.2019 16:05

Demonstrace proti Babišovi

Paranoia starého muže je nezastavitelná...

Antinatalista 85.?.?.?

???
Mezi demonstranty bude 20 procent neuniformované policie, což nám při uváděném číslu dvě stě tisíc účastníků dělá čtyřicet tisíc neuniformovaných příslušníků čili kompletní stav policejního sboru. A všichni budou v jednu dobu na jednom místě.
Pane vachmajstr, vy jste hlava. Musím před vašimi dedukcemi a výpočty smeknout svůj imaginární širák...
[velký smích]

372171

Dekrety okamžite zrušit a vrátit ukradený majetek Němcům. Nejlíp jim rovnou dát celý všivý kvazistát Česko a pak jednou skutečně může být z této kolonie funkční spolková země.

To, co po válce předvedla česká pakáž, se opravdu jen tak nevidí. Vrcholem českých dějin však není tato ohromná krádež zvaná Benešovy dekrety a likvidace /ne odsun!/ německy hovořících občanů tehdejšího Československa, kteří tvořili intelektuální elitu národa, ale Pražské povstání. Typická švejkovská povaha českého dobytka, který vesele celou dobu kolaboruje, cpe si pupek, chodí na filmy a pak dva dny před koncem války se osmělí zahrát si na vojáčky a nebýt Vlasovců, budovy by hyzdilo nesrovnatelně více pomníků padlých idiotů.

Vůbec celá ta česká společnost a kultura je jedna velká senkrubna. Samý ubrečený básník, samá spisovatelská veš. Zavřít, rozpustit, vaporizovat.

[velký smích]

372280

02.07.2019 19:27

Milion chvilek - Sudetští Němci - Nacistická šlechta - Schwarzenberg a jeho tlaky na prolomení Benešových dekretů

Práce je pro voly, a proto práci čest...

Antinatalista 85.?.?.?

Češi nikdy žádným národem nebyli, byl to typický mischung a dost pochybuji o tom, že se nějakým národem v budoucnu stanou, i když je třeba objektivně zmínit nemalou snahu českých žen doplnit stavy místního pracujícího skotu nevšední praktikou, a to vozením poměrně velkého a stále rostoucího množství zajímavých dárečků-outěžků ze zahraničných dovolených. Se srdcem divno hrát, jak píše Alfred de Musset...

[velký smích]

372302

04.07.2019 16:33

Milion chvilek - Sudetští Němci - Nacistická šlechta - Schwarzenberg a jeho tlaky na prolomení Benešových dekretů

Slovani dominují akorát ve spotřebě alkoholu

Antinatalista 85.?.?.?

Děsím se toho, kdyby měli Slovani dominovat v Evropě. To by byl čurbes, jaký svět ještě neviděl. I země třetího světa jsou kulturnější. Samozřejmě neberu v potaz výmysly a debility chorých hlav jako Indoárijské védy nebo soudruzi Solženicyn, Klimov, Pjakin a další chátra z východních plání.

A teď všici si zapějeme tu naší, slovanskou:
My smé Slovani,
jedna rodina,
samej blbeček,
samá dylina.

[velký smích]

372348

Jestli nejste za svoje perverzní ideje ochoten bojovat a chcípnout, tak s nima aspoň neotravujte ostatní. Nejmenujete se Dušátko?

[bliji]

372350

11.07.2019 16:54

Kam letí „Stepní orel“?

Co se rozkládá, to zapáchá...

Antinatalista 85.?.?.?

...a tady to zapáchá už minimálně od vzniku Československé republiky v roce 1918. Ony ty české dámy taky nemají nijak zvlášť kvalitní geny, po celém světě jsou brány jako velice ochotné a laciné prostitutky. Kdybych byl Čech, musel bych se za tento národ stydět. Takže je vlastně lhostejné, jestli ten potomek bude mít hubu čokoládovou nebo tvarohovou. Stejně to všechno jednou pomře a pak bude klid...

[velký smích]

372466

12.07.2019 11:51

Írán: Zadržení ropného tankeru Británií je „námořní pirátství“

Jeden odpad je naprostá většina lidstva...

Antinatalista 85.?.?.?

Kvalitu tvoří necelé promile, ostatní jsou dvounohý dobytek.
Jinak mi váš příspěvek připomněl vtip mého mladí. IIWW běžela už příliš dlouho a vítězství se stále nepřiklánělo na žádnou stranu. Tak se sešli vůdci tří hlavních mocností, aby se domluvili na výsledku.
Jako první bouchnul do stolu Áda Hitleroj a zařval: „Zvítězí rasa!“, po něm vstal Pepík Stalinů, pohladil si kníry a pronesl s patosem: „Kdepak, zvítězí masa!“. Nakonec se pomalu a rozvážně postavil Frenký Roosevelt a s šibalskýma očima jenom ucedil koutkem úst: „Zvítězí kasa!“
A pak zazvonil zvonec a pohádky je konec. Ech, čo to tárám, to je realita...

[velký smích]

372480

14.07.2019 12:36

Kam letí „Stepní orel“?

Slabí musí zhynouti v mukách pekelných

Antinatalista 85.?.?.?

Máte naprostou pravdu, lépe bych to nedokázal popsat ani já. Ale na druhou stranu měl jste někdy milostné pletky s černoškou nebo mulatkou z Karibiku? Až tam sem poprvé pochopil, co znamenají slova vášeň a podtlak...

[velký smích]

372500

15.07.2019 15:26

Huawei, Putin a irácké zbraně hromadného ničení

Na východ, Vávro, na východ!

Antinatalista 85.?.?.?

Západní demokracie a její voliči připomínají zajímavý pokus o pohlavní spojení mezi impotentním mužem a frigidní ženou. Na jedné straně neschopnost, na druhé nezájem. Strany ať si do rovnice dosadí každý sám...


[velký smích]

372512

18.07.2019 10:56

Dokonalý život zabíjí. Experiment na myších, který překvapil

Koukám s očima jak tenisové míče!

Antinatalista 85.?.?.?

Údajný filosemita postující hrubé, přihlouplé antisemitské výplody chorých hlav. Pane, vy jste ale materiál. Děláte to za prachy nebo trpíte komplexy? Za vašimi příspěvky totiž cítím zřetelný pach křtitelnice a kadidla. Uvědomte si, že nebýt Židů tak se dneska nemáte ke komu modlit...

[velký smích]

372561

18.07.2019 15:44

Apollo – jedno velké výročí

Hýření je kořením života!

Antinatalista 85.?.?.?

Drahý člověče, pokud bych nepil, nekouřil, nebral drogy ani nesouložil, natož nesmilnil, nekradl ani nezneužíval bližního svého, co bych z toho života vlastně měl? Zážitky jsou to jediné, co se počítá. A prachy jsou od toho, abychom si jich dopřávali v míře nikoli dostatečné, ale vrchovaté až to bude přetékat. Musíte se dostat do stavu římských patriciů, kteří při svých orgastických lukulských hodech a bakchanáliích nechávali umučit mladé krásné panny a jinochy, zatímco jim otrok dráždil patro pavím pérem, aby mohli vyzvrátit staré a nacpat se novým, čerstvým, šťavnatějším.
Dneska už nikdo neumí žít...

[velký smích]

372573

20.07.2019 11:59

Apollo – jedno velké výročí

Konečně gój, co na to kápl...

Antinatalista 85.?.?.?

Aplauduji a gratuluji! Teď už zbývá jen obřízka, ženitba s Ester nebo Ráchel a šup k nám do kšeftu. Vítej, souvěrče.

[velký smích]

372628

22.07.2019 16:36

Nebývalá ztráta vlivu východní Evropy v EU

Jaký si to uděláte...

Antinatalista 85.?.?.?

Cíle americké politiky by šlo také ilustrovat starými inzeráty ještě z dob c. a k. kreténismu, kdy byly hledány vhodné mladé dívky jako služebné. Výslovně bylo zmíněno "paní k ruce" (a implicitně to také znamenalo pánovi k tělu). Podobně funguje Evropa ve vztahu ke Spojeným státům emerickým.
[velký smích]

372681

31.07.2019 13:12

Hlasová umělá inteligence: Začátek omezování lidského myšlení

Meducína stále nezabírá?

Antinatalista 85.?.?.?

Nechte už toho, vy fašiSSto nebo si aspoň prostudujte obsah pojmu fašismus. Dřív jste býval vtipnější, dneska jste už jen k smíchu. Divím se, že vás tady administrátor stále toleruje. Možná plníte funkci zápachové uzávěry, ale jak prázdný život asi musíte mít...

[bliji]

372829

06.08.2019 15:49

Kdo všechno chce do Evropy

Jardova psyché by byla oříškem i pro zkušeného psychologa

Antinatalista 85.?.?.?

A přesto jsem pocítil potřebu se modlit asi v 9 letech když jsem měl potíž...

Nebyla ta potíž urogenitálního charakteru?

[velký smích]

372932

13.08.2019 14:18

Zamyšlení nad demonstrací na Hradčanském náměstí

Oligarchové s tvrdým? No nevím, zeptal bych se radši manželek

Antinatalista 85.?.?.?

Neustále trolujete nebo se do někoho navážíte. Vaše příspěvky mají informační hodnotu nula. Zrušeno. Toto je druhé varování. Další už nebude. Editor

373029

Káva pro Zvědavce

32

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 81 čtenářů částkou 11 079 korun, což je 32 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Raketový úder Íránu přerušil ovládání amerických dronů v Iráku21.01.20 21:50 Írán 1

Co nabízí Tesco v Británii21.01.20 21:15 Británie 4

Po brexitu je třeba mít větší obavy o osud EU než Velké Británie 21.01.20 14:56 Evropská unie 1

Vladimír Putin odtajnil archivy SSSR o Mnichovské zradě21.01.20 09:52 Rusko 8

Večer rebelů v Řeporyjích20.01.20 21:58 Česká republika 1

Zemřel Jaroslav Kubera, politik, který nikomu nevadil20.01.20 16:36 Česká republika 2

Události v Říši18.01.20 23:17 Evropská unie 3

Praha 3 má nové logo. "Umělec" se chechtá a poplatníci pláčou18.01.20 11:13 Česká republika 12

Jakl dostal pokutu 1000 Kč za to, že byl napaden, znát trest druhého útočníka nesmí18.01.20 10:59 Česká republika 3

Cena dobíjení elektromobilů letí závratně vzhůru17.01.20 22:54 Evropská unie 3

Brexit prý bude Brity stát tolik, co jejich členství za 47 let, tvrdí eurohujeři v iDěs16.01.20 21:50 Británie 5

Neuvěřitelné: Čtyři soutěže královny krásy -- všechny vítězky barevné16.01.20 18:07 USA 5

Další krok k likvidaci národních států: žádné vlaječky poslanců16.01.20 16:28 Evropská unie 2

Vyvadil podal trestní oznámení na Novotného14.01.20 22:31 Česká republika 2

Perfektně organizovaná štvanice na Válkovou. I Soukup si přihřál polívčičku14.01.20 15:20 Česká republika 2

Britský Independent označil Kotlebovce za neo-nacisty14.01.20 15:16 Slovensko 6

A nedá pokoj a nedá. Téma "sirotků" opět na stole. Zrůda Šojdrová je neúnavná14.01.20 14:52 Česká republika 2

Vztahy Ruska a Německa se mění (i otevřeně)13.01.20 17:02 Rusko 10

Škola v Británii povzbuzuje chlapce, aby nosili sukně09.01.20 19:05 Británie 3

Opilá Britka nabízela mužům v letadle sex, dostala šest měsíců09.01.20 15:07 Británie 6

Měnové kurzy

USD
22,64 Kč
Euro
25,10 Kč
Libra
29,54 Kč
Kanadský dolar
17,31 Kč
Australský dolar
15,48 Kč
Švýcarský frank
23,35 Kč
100 japonských jenů
20,58 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,93 Kč
100 maď. forintů
7,51 Kč
Ukrajinská hřivna
0,93 Kč
100 rublů
36,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
35 166,21 Kč
1 unce stříbra
402,06 Kč
Bitcoin
197 409,21 Kč

Poslední aktualizace: 22.1.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 49 899 496