Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Miroslava

Nalezeno 175 příspěveků, 35 různých IP adres

Stránka: 1 2

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

22.10.2020 11:54

Západní civilizace se vzdala barbarům

To se dalo očekávat...

Miroslava 46.?.?.?

To se dalo očekávat, že západní civilizace bez duchovních křesťanských kořenů kapituluje. Lidé nejsou jen tvorové pozemští, nýbrž je v nich i duch, jenž podléhá vlivům duchů mocnějších. Ježíš učil o zlem duchu a nazýval ho satanem, ďáblem, zlým, knížetem tohoto světa, pokušitelem, svůdcem a připisoval mu velké zločiny. Zlí duchové a jejich ohromný vliv na lidské podvědomí skutečně existuje, jen materialismus tuto pravdu popírá. Tajemný svůdce pokračuje po věky věků na svém temném díle, zaplavuje zemi zlem a svírá národy pevným kruhem zla. A ty národy, které nejvíce pomáhají v šíření mravního úpadku se samy stávají jeho obětí.

383308

20.10.2020 14:20

O všeobecné perverzi západního politického myšlení

Liberální ideologie přerůstá v liberální fašismus

Miroslava 46.?.?.?

Jasný příklad, jak liberální ideologie přerůstá v liberální fašismus. Pravdu mají jen liberálové a všichni ostatní musí zavřít hubu nebo to udělají sami za pomoci donucovacích prostředků. Tato infekce infikovala i naši zemi. Pozoruji, jak se k moci derou Piráti a ti, kteří je volí, nemají vůbec ponětí, co za zlo za touto stranou číhá. Jsou to lidé, kteří budou své satanistické ideje vnucovat tvrdě a bezžalostně.

383217

15.10.2020 19:01

Organizace OPCW se připojila k večírku s jedovatými koktejly

Svět opět kráčí ke studené válce...

Miroslava 46.?.?.?

Na tomto a dalších vymyšlených divadýlkách uvažuje Rusko omezit spolupráci se Západem. Už se tolikrát přesvědčilo, že Západ včele s USA, může v libovolný moment vymyslet dalšího "Navalného" a stopnout libovolný kontrakt, včetně smluv o bezpečnosti. Svět kráčí ke studené válce, která kvůli současným šíleným západním politikům může přerůst ve válečný konflikt...

383047

07.10.2020 11:20

Tajné služby Západu sú na smiech už i laickej verejnosti

RE: Naše vina

Miroslava 46.?.?.?

Ztratili jsme víru a sílu ducha, stali jsme se lhostejnými - jako rostliny. Vždyť v tomto světě přece nemá NIC vyšší smysl, kromě pozemskych požitků. Vše měříme dočasným životem, a ne věčností. V čem tkví smysl života? V očekávání věčné smrti...

382755

05.10.2020 14:11

Turecko podněcuje ázerbájdžánsko-arménský konflikt vysláním teroristů ze Sýrie

Staleté ohnisko napětí...

Miroslava 46.?.?.?

Tento konflikt má staleté kořeny a nikdo z velmocí se pravděpodobně nebude seriózně vměšovat, poněvadž by tento konflikt mohl přerůst ve světový.
Rusko se do konfliktu vmešovat nechce, dokud bude v Arménii u moci Pašinjan, který vede otevřenou protiruskou politiku.
Poslední desetiletí byl N. Karabach kontrolován Arménií. Nyní může kontrola přejít do rukou Ázerbájdžánu. To ovšem nic moc nezmění na uklidnění situace a toto místo se stane ještě pár desetiletí ohniskem napětí.

382662

25.09.2020 23:05

Nový evropský pakt o migraci: Tentokrát k nám odsunou kriminálníky a teroristy

RE: rozměry plus optimismus

Miroslava 46.?.?.?

Vidím to podobně. Za Babiše bych ruku do ohně nedala. Na prvním místě je u takového typu člověka zájem udržet si svůj byznys. A pak možná nějaká ta národní idea. Ale opět bude přemýšlet a všemožné lavírovat, aby za ní moc nezaplatil...Jenže i takovým chytrákům jejich plány často nevyjdou.

382386

Ve změnách Konstituce RF je spousta perfektních změn k lepšímu, národním zájmům. Jenže o tom se liberálové v massmediích raději vůbec nezmiňovali, aby neinfikovali těmito idejemi i jiné národy, protože změny jsou směřovány k posílení národních zájmů včele s ruským národem a ne s nějakými národnosními a jinými minoritami...

382385

23.09.2020 15:16

Nová úvaha nad prezidentskými volbami v USA

Volby mohou spustit občanskou válku...

Miroslava 46.?.?.?

Situace je taková, že kdo by v prezidentských volbách nevyhrál, rozdíl bude nepatrný. A strana, která prohraje, bude zuřivě vyžadovat "spravedlivé" sčítání hlasů. Zde je velká hrozba konfliktu a občanské války. Už dnes strany na meetinzích prohlašují, že nepřiznají vítězství druhé strany.

382308

11.09.2020 10:16

Pryč s Big Pharma, Go home, Bill

JE TŘEBA ZMĚNIT SÁM SYSTÉM...

Miroslava 46.?.?.?

"Něco podobného by se mělo udělat se Světovou zdravotnickou organizací: nebourat ji, ale vyměnit vedení a na jejím ženevském sídle..."

VYMĚNIT VEDENÍ, A PŘITOM NEMĚNIT SÁM SYSTÉM NEJENOM VE WHO, ALE KDEKOLIV, TO JE SKUTEČNĚ NAIVINí. JE VELMI PRAVDEPODOBNÉ, ŽE MÍSTO OBSADÍ JEŠTĚ HORŠÍ LIDÉ. SYSTÉM PROHNIL!..

381915

10.09.2020 10:20

Otrávit Nord Stream-2

RE: Nechápu Putina.

Miroslava 46.?.?.?

Putin se snaží hrát čestně. 20 let vkládal ohromné úsilí vytvořit silné ekonomické a politické vztahy s Německem. Asi nečekal, že Němci situaci s Navalným budou blafovat.
Pokud reálně zastaví Nord Stream -2, pro Putina to bude znamenat zradu a zradu on neodpouští. Asi i pro německé společnosti to bude znamenat odchod s ruského trhu a ztráty mnohem vyšší - desítky a možná i stovky miliard.

Podíváme-li se objektivně na ekonomiku Ruska, tak západní sankce jí přinesly OHROMNÉ VÝHODY. Dnes Rusko obnovilo průmysl, zemědělství, vědu..a už stojí na 5. příčce světové ekonomiky + nahromadilo ohromné rezervy deviz a zlata.
V těchto podmínkách už Putina sankce nestraší. Plyn a ropu prodá na východ a Evropa se svým šílenstvím s Navalným jen sama sebe potrestá.

381896

08.09.2020 10:02

Budou mít Hillary a demokraté občanskou válku, kterou se snaží vyprovokovat?

USA mohou očekávat "světlou" budoucnost s NEOHITLEREM...

Miroslava 46.?.?.?

Situace v USA se bude rozvíjet s největší pravděpodobností jako v Německu ve 20.-30. letech 20. stol. Prostřednictvím chaosu, podstatného snížení úrovně blahobytu a velkého nepořádku ďábel vytvoří situaci, kdy obyvatelé budou žíznit po tvrdé ruce a zvolí si neoHitlera.
Trump se k této roli nehodí a je potřeba, aby byl národ zcela vyčerpán z bordelu v zemi. Tudíž tvrdá ruka přijde pravděpodobně až ve volbách příśtích.

Malá pravděpodobnost rozpadu USA existuje rovněž, ale domnívám se, že si ďábel zvolí tu první variantu. Ač i první i druhá budou pro celý svět představovat ohromnou hrozbu. Jen si představte neoHitlera s veškerou mocí vojensko-prům. komplexu USA! V další variantě v podmínkách chaosu se mohou zbraně hromadného ničení dostat do rukou nebezpečných lumpů.
Ovšem i my Evropané bychom měli být ostražití. Evropa je pro ďábla náhradní možností, pokud diktatura v USA nevyjde. 50 milionů přistěhovalců z Asie a Afriky + bláznivá elita v Bruselu a hlavních městech EU představují hotovou výbušninu dle chaosu v Evropě.

381836

Naprostý souhlas. Slabý psychiatr, slabý rozhovor. Pan psychiatr Max Kašparů - to je jiná kapacita. Vše vysvětluje v duchovních souvislostech. Bez těch to ani nemá smysl. Lidskou duši totiž nelze objasñovat logikou.
V našich srdcích je skryt Bůh i ďábel, ráj i peklo, v závislosti, čemu člověk a společnost dává přednost, čemu se upisuje, v závislosti na stavu našich duší. Pokud společnost nevěří v nic, nehledá vyšší smysl bytí, kvůli čemu žije, tak ji to přivede k tragickým koncům. Kolikrát tak již bylo! Civilizace dosáhla vrcholu a pak zničehonic buch! a konec.
Není-li člověk vychováván v boji sám se sebou, má jen samá práva, žádné povinnosti, nelze očekávat blaho.
Mnohdy si ani dospělí neví rady sami se sebou, co potom mohou chtít od vlastních dětí, když je sami rozvracejí a infikují vlastními vášněmi. Chceme-li, aby byly naše děti anděly, i my se o to musíme snažit. Jenže v současné kanalizační kultuře to je skutečně tvrdý boj, zvláště pak, když naše děti vlastní debilizátory a pouští si každodenně do svých duší špínu, to je pak skutečně tvrdý boj sám se sebou...

381793

02.09.2020 12:03

Americe se nedaří zastavit růst převahy ČLR

Totální kontrola v Číně

Miroslava 46.?.?.?

Současný režim v Číně je to, co politologie označuje státním kapitalismem a žádnou souvislost to UŽ nemá se socialismem v klasickém pochopení tohoto slova.
Avšak toto není hlavní. Hlavní je, že Čína realizuje temnou technologii TOTÁLNÍ KONTROLY ZA KAŽDÝM ČLOVĚKEM. Tato technologie je neobyčejně efektivní a z tohoto důvodu ji budou muset využívat všechny země, chtějí-li zůstat konkurenceschopné. O tomto hrůzném budoucnu, které je již nyní očividné podrobně zde:

https://www.rodon.cz/clanky/Otazky-odpovedi-ohlasy...

Jinak to, že se tam s lidmi nemazlí, mi popisoval můj známý, který se tam dostal zcela nevinně do vězení, kde jsou podmínky velmi, velmi tvrdé. A dosud, přestože už prošlo min. 5 let, se třese z toho hrozného křiku lidi, které vedli na popravu...

381682

29.08.2020 10:05

Co se stalo s tou Amerikou, kterou jsem miloval?

KDO SE JE VÍTR, SKLIZI BOUŘI...

Miroslava 46.?.?.?

V této souvislosti si vybavuji slova Dostojevského: svědomí bez Boha je hrůza. Může přivést k nejhrůznějšímu. Prorok!
Bezbožná sekulární politika, kterou Západ včele s USA vnucoval a dosud vnucuje celému světu pod maskou humanismu a tolerance musela nevyhnutelně udeřit po samých autorech a vykonavatelích této ďábelské ideologie.
Liberalismus zákonitě přerůstá ve fašismus, kdy jsou potlačováni všichni ti, kdo vystupují proti této rozvratné ve všech aspektech ideologii.
Když je politika směřována na to, aby byly otevřeny všechny dveře pro všemožný amorální hnus a těsně uzavřeny všechny možnosti k odporu, člověk se nevyhnutelně bude měnit ve zvířátko a společnost ve smečku zdivočelých zvířat. Člověk člověku vlkem. A černí, kterých žije v USA min. 50 milionů toho zneužili a běloši, kteří ztratili víru v Boha a tím i sílu ducha s tím nemohou nic dělat. Mlčeli, když jim vnucovali ideologii LGBT, hollywoodský hnus, legalizaci drog, vychvalovali neřesti... nyní musí přetrpět i chaos. A šancí na jeho překonání demokratickou cestou je málo. Chybí síla ducha a tělesné možnosti. A pitom bílí jsou už mezi dětmi a dospívajícími v menšině.

Nejpravděpodobnější scénář je ten, že USA čeká diktatura. Trump se k této roli nehodí. Určite se najednou objeví osobnost podobná na toho, kdo v tehdejším chaosu v Německu ve 30. letech přišel k moci.

381602

28.08.2020 14:47

Peníze. Jsme víc, máme-li jich víc?

RE: Zlato zabilo více duší nežli železo těl

Miroslava 46.?.?.?

Církev, jak už jsem nejednou psala, je lidská instituce, v níž jsou různí lidé, včetně těch, kteří podléhají ďábelskému pokušení. Avšak celkově je to jediná instituce, která je schopna podporovat mravmost společnosti.
Jen slepec nechce vidět, že sekulární politika je politikou likvidace bílé civilizace. V křesťanské epoše byla bílá civilizace ve všech aspektech v předních liniích a vedla za sebou celé lidstvo. V současné době kvůli slepcům, kteří nejsou schopni pochopit tuto elementární pravdu, přivedli do anekdotického stavu, kdy jsme pohlcováni migranty s Afriky a Asie. A nic s tím bílý muž nemůže nadělat. Proč? Protože spolu s Bohem z jeho duše odešla i síla ducha! Stal se nepotřebnou hadrou neschopnou záštitit svou rodnou vlast, hodnoty své země.
Zvláště je skandální situace, když s jakýmsi potěšením špiní křesťanskou církev, ale bojí se otevřít hubu proti islámu.

381593

27.08.2020 22:28

Peníze. Jsme víc, máme-li jich víc?

Zlato zabilo více duší nežli železo těl

Miroslava 46.?.?.?

Zlato zabilo více duší nežli železo těl.

V materialistické společnosti, kde nejsou přítomny vyšší duchovni hodnoty, nemá nic smysl, tudíž peníze zaměñují Boha.

A církevní majetek, ten nepatří státu, to jsou dobrovolné dary věřících za mnohá staletí...

381583

25.08.2020 12:40

Česká republika posílá běloruským aktivistům deset milionů z našich peněz

RE: My tam pošlem deset milionů z daní našich nestátních zaměstnanců,

Miroslava 46.?.?.?

Čína se tam snaží investovat, ale s opatrností, poněvadž chápe, že je to zóna vlivu Ruska. A proč se teď hádat se spojenci, že jo. Jinak v Bělorusku už protesty utichají.

381520

25.08.2020 08:06

Česká republika posílá běloruským aktivistům deset milionů z našich peněz

RE: Ne nadarmo ten Babiš už z vnějšku mi připomíná krysu...

Miroslava 46.?.?.?

I na takové vychytralé krysy jako je Babiš sedící na dvou židlích jednou dojde. I Lukašenko tak dělal a kam zemi dovedl. V současném světě, který opět kráčí k rozdělení, se bohužel každý bude muset rozhodnout.

381509

22.08.2020 10:41

Zločiny komunismu

Budoucnost se mnohem hrůznější nežli minulost....

Miroslava 46.?.?.?

Neustálé se navracení do minulosti a házení špíny na komunismus je jakýmsi šílenstvím. Tyranská fáze této temné ideologie už je dávno za námi a NIKDY se už nevrátí. Na prahu stojí mnohem hrůznější globální tyranie a ti, kteří jako slepci neustále napadají doby minulé, se tak snaží zamlžit dobu současnou a nástup strašlivé nové tyranie.

https://www.rodon.cz/clanky/Otazky-odpovedi-ohlasy...

381403

20.08.2020 12:31

Vykonstruovaný soudní proces s Julianem Assangem

RE: Procesy v době svobody a demokracie

Miroslava 46.?.?.?

Právě představitelé tohoto národa udělali v Rusku revoluci a založili sytém gulagů. V Německu pomohli Hitlerovi přijít k moci. To, co dnes probíhá v USA, většinovou míru viny nesou židovské kruhy. A infekci liberalismu, jež ničí bílou civilizaci, to je opět temný vynález představitelů tohoto národa.

381347

19.08.2020 14:35

Lukašenko: „Zemi nikomu nedáme, situaci udržíme“

Protesty utichají...

Miroslava 46.?.?.?

V Bělorusku to vypadá na přelom situace. Protesty nepřerůstají v pohromy, nekoná se ovládnutí vládních budov. Mezi protestujícími je mnohem méně lidí, většina závodů funguje a nejsou nové informace o traumatech a smrti mezi protestujícími a policií.

381323

17.08.2020 22:53

Putin a Rusko čelí velmi vážné krizi v Bělorusku

RE: Majdan v Bělorusku nevyjde...

Miroslava 46.?.?.?

100% jistotu nemám, avšak malé národy máloco řeší. Vše řeší geopolitické zájmy velkých zemí a Rusko nemůže dopustit, aby se Bělorusko stalo členem NATO. Bude-li se Západ vměšovat přespříliš, odpovědí budou vojenské základny v Nikaraguy, na Kubě...blízko hranic s USA. Tudíž se domnívám, že Západ tam bude se svou vytrvalostí opatrný. A potom je třeba si uvědomit že už nemá ty možnosti, jaké měl ještě nedávno. Nanejvýš může Bělorusko zruinovat.
No a Lukašenko se svou politikou sedění na dvou židlích moc neuspokojuje Rusko, proto se domnívám, že při těchto současných událostech se na svém postu moc dlouho neudrží.

381288

17.08.2020 10:34

Putin a Rusko čelí velmi vážné krizi v Bělorusku

Majdan v Bělorusku nevyjde...

Miroslava 46.?.?.?

Majdan po ukrajinskému scénáři je v Bělorusku málo pravděpodobný. Sami Bėlorusové toto nedopustí. Domnívám se, že postupně by se mělo vše uklidňovat a Lukašenko buď bude dělat reformy nebo bude nucen odejít ze svého postu.
Právě snaha sedět na dvou židlích k situaci v Bělorusku - podobně jako v jiných zemích - přivedla.
Tichanovská je západní kandidátka, jejíž úkolem je zničit ekonomiku a infikovat národ západními hodnotami...

381267

12.08.2020 13:55

Bez vize

RE: Zatím bez šance

Miroslava 46.?.?.?

A jak se domluvit, sjednotit ve společnosti, kde upadá morálka? Známý zákon – čím nižší morálka ve společnosti, tím více chaos. Proč? Protože s úpadkem morálky se začnou ve společnosti více a více projevovat lidské zrůdy.
Prováděli se experimenty, jak vliv scény s násilím ovlivňují člověka a v těchto experimentech 15-20% lidí tvrdilo, že nemají soucit s obětí, nýbrž touží být v roli násilníka. Takže tito lidé jsou vlastně latentními zrůdami. A právě s úpadkem morálky se u nich začínají vytrácet brzdící vnitřní i vnější faktory. Neustálé koukání na temnou hollywoodskou produkci s násilím a obsah v internetu přivádí k neudržitelné touze zopakovat násilí v reálném životě. Když dosáhne těchto zrůd ve společnosti 5-10%, rychle narůstá chaos a žádná "demokratická" policie není schopná se s tím vypořádat. Neboť sama policie, všechny silové struktury prorostly těmito lidskými hyenami. Pronikají všude, do zdravotnictví, soudního systému, bezpečnostních struktur, struktur moci a nepořádek ve společnosti dosahuje takových rozměrů, že lidé žízní po tvrdé ruce.

...a vybavíme si 20. léta minulého století v Německu, kdy bordel a chaos přivedl k tomu, že národ demokraticky vybral Hitlera v naději, že právě on pořádek navede. A on tak učinil. Pokud tedy nezastavíme mravní úpadek, společnost zatouží po stejném člověku. A on určitě přijde!

Všichni ti, kdo se vysmívají hlavnímu smyslu morálky a nepovažují její zachování za hlavní. Ti, kteří rozšiřují šílené generové ideje a ideje tolerance trpět vše, právě tito slepci dláždí cestu k budoucímu, možná už globálnímu, Hitlerovi.

381181

12.08.2020 12:47

Bez vize

RE: naprostý souhlas - nejednota, roztříštěnost

Miroslava 46.?.?.?

Sakra, chlape, nemusíte mi nic překládat. Spěte dál, duchovní slepče...

381178

11.08.2020 16:19

Bez vize

RE: naprostý souhlas - nejednota, roztříštěnost

Miroslava 46.?.?.?

No jestli máme podle liberálů pluralitu názorů a žádná vyšší Pravda jakoby neexistuje, tak se lidi nemohou NIKDY dohodnout a z tohoto důvodu je i nevyhnutelný úpadek morálky.

381150

08.08.2020 13:26

Každý měsíc jsem psal Putinovi!

Nikdo o tom nepochybuje, Putin osobně nechal explodovat loď v Bejrútu

Miroslava 46.?.?.?

V současné globální politické konfrontaci se dozvědět pravdu o mnohých významných událostech je prakticky nemožné. Z hlediska Západu je pravda vždy jedna - na vině je Putin. V Rusku si už z toho dělají legraci. Budeme se teď dozvídat o tisíci všemožných verzích, které budou stěží blízké k pravdě. A bude-li vyšetřování opět pod kontrolou USA za zády s Izraelem, je na 100% jasné, že bude "nejpřesvědčivější" verze, že je opět na vině Rusko.

381078

07.08.2020 09:24

Ludvík Svoboda – najlepší prezident v histórii Československa

RE: Celkem slušný postulát pro 2. polovinu 20. století

Miroslava 46.?.?.?

Malé země budou vždy závislé na velmocích a budou se přidržovat jejich ideologií. Podívejte se na současnou situaci, na západní "demokracii" a její temné hodnoty, na působení západních poradců a jejich "nevládní" org., které štědře financujeme ze stástního rozpočtu. Dnes máme přátele na Západě a co je to lepší? Proč se jimi necháme manipulovat a neuplatňujeme vlastní politiku? Vždyť se podívejte, co s námi dělají, jak postupně mění národ na lidský dobytek a původní národy doplňují zcela jinými kulturami? Proč je posloucháme, proč nemáme vlastní politiku?

381051

06.08.2020 18:35

Ludvík Svoboda – najlepší prezident v histórii Československa

RE: Přemýšlím nad

Miroslava 46.?.?.?

Naprostý souhlas. Osvobození se od mravního zákona vždy představuje pro národy zhoubu a někdy i sebevraždu. Tak tomu bylo po věky věků...

381032

06.08.2020 18:26

Ludvík Svoboda – najlepší prezident v histórii Československa

RE: Přemýšlím nad

Miroslava 46.?.?.?

Vlastnit velký majetek je skutečně velké pokušení, domnívam se pro většinu. A pokud to člověk nepochopí, nic dobrého mu to, ani jeho rodu nepřinese. Ba naopak, může ho to zcela zničit. Holt každý zde máme nějakou životní zkoušku či zkoušky a záleží jen na nás, jak je projdeme.
A záležet či ne záležet na něčem vyšším, ušlechtilém nezávisí na objemu peněženky....

381030

06.08.2020 18:12

Ludvík Svoboda – najlepší prezident v histórii Československa

RE: A jeste dodatek ke Gustavu Husakovi

Miroslava 46.?.?.?

Naprostý souhlas. Člověka a jeho skutky je nutno hodnotit vcelku, protože absolutně u každého člověka se najde nějaká špatná stránka, nějaký špatný skutek.
Neznám zcela ideální politiky, snad kromě Gandího. Na každém najdeme něco. U někoho méně, u někoho více. Je ovšem potřeba hodnotit politika především z aspektu toho, zda pracoval na zlepšení společnosti a tohoto světa či naopak na jeho destrukci.
Osobně se domnívám, že např. ve srovnání s "ikonou" liberálů Havlem je Svoboda světcem.

381029

06.08.2020 11:25

Ludvík Svoboda – najlepší prezident v histórii Československa

RE: Stalo se módou

Miroslava 46.?.?.?

Přesně tak, vnímám to podobně.

381013

04.08.2020 15:02

Na západní frontě chaos

RE: Totalita je přirozená.

Miroslava 46.?.?.?

Je nesprávné hovořit o různých morálkách. Absolutní mravní Pravda je jen jedna. A u různých lidí a různých národů je odlišný stupeň přiblížení k této mravní pravdě. Diky Kristu - Spasiteli je křesťanství nejblíže k Pravdě. A díky tomu národy bílé rasy dostali ohromné výhody v rozvoji a křesťanská bílá civilizace dominovala ve všech oblastech - v kultuře, vědecko-technickém rozvoji, sociálním systému...
V 60. letech minulého století se k moci dostala šílená vládnoucí elita, která si vzala na pomoc sekulární politiku. Jako výsledek tak postupně ztracíme všechny velké úspěchy křesťanské civilizace. A bílá civilizace je pohlcována méně rozvitými národy.
V mravní sféře již máme úplnou katastrofu. Místo Boha se klaníme LGBT a nesmíme veřejně otevřít hubu proti této sebevražedné ideologii.
Naše bláznivá elita není schopna pochopit prostou pravdu - spolu s křesťanstvím odchází i SÍLA DUCHA z národů. To je objektivní zákon. Pokud toto nepochopíme, tak skutečně se budeme muset učit zákony šaría, číst Korán, učit se čínštinu, cvičit se v klanění a líbání bot černým....

380952

03.08.2020 16:17

Na západní frontě chaos

RE: Totalita je přirozená.

Miroslava 46.?.?.?

U Hitlera byl rovněž ekonomicky velmi efektivní systém a ohromný entuziasmus německého národa. Ale cosi mně podvědomě říká, že se to u nás většině velmi líbit nebude.
Tak v čem je problém?
Problém je v mravnosti, kam systém směřuje. Je očividné, že současný systém vede k duchovně-mravnímu rozkladu. Přechod k autoritativnímu režimu nic nezmění, pokud nebude nasměřován k mravnímu povznesení společnosti. Libovolný systém, v němž chybí mechanismy posílení mravnosti nevyhnutelně degraduje, anebo se transformuje v tyranii.

380902

29.07.2020 23:08

Desatero zničení českého národa

RE: Nejde jen o národ.

Miroslava 46.?.?.?

Moudrá slova:

Bez Boha je národ davem spojený neřestmi,
buď slepý, nebo hloupý, anebo ještě strašnější - krutý.
A nechť na trůn vstane kdokoliv, hovořící vznešenými slovy,
dav zůstane davem,
dokud se neobrati k Bohu!
(Без Бога нация - толпа,
Объединённая пороком,
Или слепа, или глупа,
Иль, что ещё страшней - жестока.
И пусть на трон взойдёт любой,
Глаголющий высоким слогом.
Толпа останется толпой,
Пока не обратится к Богу!)

380803

17.07.2020 08:10

Krvavá kosovská skvrna i na tváři V. Havla?

Střezte se lživých proroků...

Miroslava 46.?.?.?

"Střezte se lživých proroků, kteří k vám přicházejí v rouchu ovčím, ale uvnitř jsou draví vlci."(Mt 7,15)
Podobné a mnohem rafinovanější lžeproroky k nám bude otec lži-ďábel vysílat na vysoké politické posty do konce věků. A stále bude mnoho a mnoho slepců, kteří je a jejich "ovoce" neprohlédnou...

380586

12.07.2020 19:54

Prchněte z New Yorku, dokud je čas

K čemu chaos v USA přivede...

Miroslava 46.?.?.?

Přímo před našimi zraky se likviduje státnost USA. Chaos narůstá. Vše mi připomíná situaci ve 20. letech minulého stol. v Německu. V nedalekém budoucnu lze v USA očekávat buď zastavení chaosu novým americkým Hitlerem, nebo rozpad země na sever a jih. Varianta, kdy USA zůstanou silné a přitom demokratické, neexistuje.
A v Evropě, nebudeme-li nic konat, lze očekávat podobný scénář, tzn. diktaturu nebo rozpad.

380520

04.07.2020 16:12

Ruská despocie a EU demokracie

Demokracii je potřeba zdokonalit...

Miroslava 46.?.?.?

Před pár dny většina ruských voličů podpořila změny v ústavě. Za prvé tyto změny značně posilují suverenitu Ruska a napomáhají k seriozní záštitě tradiční rodiny ze strany státu - což jim můžeme u nás závidět - před dominující ideologií LGBT.
Za druhé, Rusové uzřeli, k jakému chaosu přivedla západní „demokracie“ a svým hlasováním raději dali hlas „despotovi“Putinovi nežli mít v zemi bordel, který se dnes na Západě koná.
Nebylo by od věci u nás seriozně popřemýšlet, není-li potřeba demokracii zdokonalit. VŽDYŤ PŘECE NEMŮŽE NORMÁLNĚ FUNGOVAT SYSTÉM, KDYŽ U MOCI, U JEDNOHO STOLU SPOLU SEDÍ A SNAŽÍ SE VYŘEŠIT NEJDŮLEŽITĚJŠÍ PROBLÉMY ZEMĚ KŘESŤANÉ A SATANISTÉ, ZASTÁNCI KONZERVATIVNÍCH HODNOT A ZASTÁNCI LGBT, ZASTÁNCI SILNÉHO STÁTU A ANARCHISTÉ, SERIÓZNÍ LIDÉ A KLAUNI, LIDÉ S VYSOKÝMI MRAVNÍMI KVALITAMI A DAREBÁCI, LIDÉ MOUDŘÍ A IDIOTI….TITO LIDÉ SE NIKDY NEMOHOU V NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH PROBLÉMECH DOMLUVIT. NIKDY!
Jen slepec nevidí očividné, že tento systém vede západní národy cestou do propasti. Chaos bude narůstat a vše dokončí úplné pohlcení cizími národy, nebo transformací v tyranii. Jiná cesta možná není, nebude-li současný systém zdokonalen.

380384

21.06.2020 15:12

Už v upoutávce na své OVM je Václav Moravec nestranný až běda

RE: Článek podařený, diskuse slabší...

Miroslava 46.?.?.?

Naprostý souhlas.
Potravinová soběstačnost je důležitá z hlediska znalosti technologií pěstování základních potravin jako je cibule, česnek, ovoce, zelenina, obiloviny…Dnešní svět je velmi nestabilní, nečekaně se uzavírají hranice, tudíž v těchto podmínkách je bláznovstvím likvidovat národní zemědělství, likvidovat pěstování nejdůležitějších potravin, které jsme si vždy uměli vypěstovat sami. Třeba cibuli, která se u nás na vesnici pěstovala téměř na 20O ha, a dnes ji dovážíme z Nového Zélandu, česnek z Číny, zelí z Francie, mrkev z Itálie... To považuji za národní zradu.
Např. když zavedli proti Rusku sankce, pochopili tam, že bezpečnost země znamená i potravinová soběstačnost. Dneska už kašlou na sankce a základní potraviny si dokáží vypěstovat sami.

380121

28.05.2020 20:15

Když smyšlenka zvítězí

RE: Modrá pilulka

Miroslava 95.?.?.?

pokr.

Podobně jako svědomí i náboženský cit se může u někoho projevovat od narození silněnebo naopak je nerozvitý. A náboženství slouž íjako instrument k rozvití vrozeného náboženského citu. Podobné je to se svědomím, jež je třeba rozvíjet prostřednictvím mravní výchovy. Hluboce věřící lidé Boha skutečně cítí a přijímají prostřednictvím modlitby reálnou pomoc.
Ateisté stejně tak nemohou pochopit, proč lidé po dva tisíce let stavějí Boží chrámy, navštěvují křesťanské kostely, modlí se. Pro věřícího je to pochopitelné, Boha cítí a dostává od Něj pomoc. Každý člověk může úpornou dřinou v sobě rozvinout talent nebo dosáhnout aspoň mistrovství. Stejně tak může každý probudit náboženský cit, reálně pocítit Boží dech a dokonce dostávat pomocnou ruku v těžkostech. Budete-li se jej snažit rozvíjet – a to je dostupné nám všem, tak ateistické naivní argumenty o manipulacích s „tupými, tápajícími a bloudícími křesťanskými ovcemi“ se stanou směšnými.
Co se týče muslimských zemí, migrace a politických „křesťanských“ stran. Sekulární politika je hlavní příčinou degradace v bíle populaci. Sekulární politika vytěsňuje křesťanství jako vlivnou sílu, a zároveň umrtvila i sílu ducha evropských národů. Z tohoto důvodu PŘÍMO PŘED NAŠIMI ZRAKY MÉNĚ ROZVITÉ NÁRODY POHLCUJÍ BÍLOU CIVILIZACI. A sama bílá civilizace DEGRADUJE ve všech aspektech včetně politických stran. Když se naši lidovci místo obhajování duchovně-mravních hodnot našeho národa baví bojem s kůrovcem, přitakávají migraci a fašistům, tak je jasné, že úpadek je už na hraně katastrofy.

379722

28.05.2020 20:11

Když smyšlenka zvítězí

RE: Modrá pilulka

Miroslava 95.?.?.?

I Vy jste si mohl ušetřit práci a ne mně tak dlouze opakovat naivní argumenty novinové úrovně.
Dějiny, to je dynamický proces rozvíjející se po staletí a tisíciletí (dějiny lidstva). I na křesťanskou epochu je potřeba se dívat jako na dynamický proces. Jen tak mimochodem připomenu, že nejdříve jsme měli otroctví, a ke konci křesťanské epochy jsme přišli k demokracii. Dříve panovala bída a většina lidstva žila v podmínkách nemálo se odlišujícího od dobytku, ke konci epochy křesťanství jsme přišli k relativnímu masovému materiálnímu dostatku. V počátcích panoval chaos, nekonečné války, nepřítomnost státnosti a pevných zákonů a ke konci epochy křesťanství jsme formovali státnost, zákonodárství a funkční sociální systém. V počátcích byla většina otroky a ke konci epochy křesťanství se stali svobodnými občany. O fantastických tempech rozvoje vědy, techniky, umění jsem se již zmiňovala. Vezměte třeba hudbu 10. -15 stol. a srovnejte ji s hudbou 19. stol., stejně tak i v jiných směrech.
Naivní, neseriozní argument, že tyto kolosální úspěchy byly vytvořeny navzdory křesťanství. Téměř všichni velcí státní činitelé, vojevůdci, géniové vědy, techniky, umění byli věřícími lidmi. A nejen to, někteří z nich se stali i bohoslovy (Newton, Pascal).
V hlavách lidí s ateistickým myšlením bývá zmatek. Víru v Boha zaměňují za víru v duchovenstvo, víru v Boha zaměňují za náboženství. Leč církev, to je lidská instituce, jejiž prvotním cílem je pomoci člověku povznést se k Bohu. Církev je instituce sestávající z lidí, kteří mají nedostatky, činí omyly, špatná rozhodnutí podobně jako lidé v libovolných velkých organizacích. Už jsem psala v minulém komentáři, že např. zdravotnictví je nesporně potřebné a jen hlupák bude tvrdit, že ho nepotřebujeme, protože kvůli lékařským omylům v lidských dějinách zemřelo ohromné množství lidí (dodnes!)
Lidé s ateistickým myšlením velmi obtížné chápou, že v našem světě dominuje ďábel a se zuřivostí hájí vlastní vliv, jenž značně posílil poč. 20. stol., což je i důvodem všech masových hrůz. Hitler si klidně mohl napsat na čelo: GOTT MIT UNS, ale vůbec to nezmění fakt, že byl sluhou samotného ďábla, stejně tak jako všichni tyrani lidských dějin.
Kolosální katastrofa bílé civilizace spočívá v tom, že ďábelským silám se podařilo ve II. pol. 20. stol. zcela blokovat vliv křesťanství na státní mechanismy a rozvoj společenosti. O následcích jsem se již zmiňovala – lidstvo jsme vedli za sebou a dnes přímo vlastníma očima zříme, jak se měníme v nicky.
Ateisté rovněž nemohou pochopit, že víra v Boha není jakási uměle vytvořená propagandistická koncepce, jež je aplikována do lidského vědomí. Víra v Boha je vrozený náboženský cit těsně propojený s vrozenou schopností nazývanou svědomí. Podobně jako svědomí i náboženský cit se může...

Automaticky kráceno

379721

26.05.2020 20:02

Když smyšlenka zvítězí

RE: Modrá pilulka

Miroslava 193.?.?.?

pokračování:

Existují čtvrti, kde jsou zatím v menšině, ale už se tam snaží komandovat. Odpověď je prostá: přestože jsem méně rozvití, leč mají víru v boha a spolu s ní i sílu ducha. V celé Evropě dnes žije 5-7% muslimů, ale my už se jim přizpůsobujeme a na veřejných místech zakazujeme naše křesťanské symboly, abychom je neurazili.
Všichni ti, kteří veřejně aktivně vystupují proti křesťanství, nebojí se urážet věřící, se naivně domnívají, že tím napomáhají rozšiřovat řady ateistů a likvidují "Biblický koncept ovládání lidí“. Ve skutečnosti ovšem očišťují cestu satanismu, všem zvrácenostem a hnusu, které ubíjí mravnost. A společnost s nízkou úrovní mravnosti buď rychle zdegraduje nebo se transformuje v diktaturu.

Křesťanství a mravnost jsou spojeny nejtěsnější vazbou. Nutnost mravního povznesení je hlavním smyslem života křesťana, neboť do ráje se může dostat jen ta duše člověka, pro niž je touha po rajské společnosti rodná. Ateismus jako učení, víra v nebytí Boha a všeho nadpozemského, nemá ŽÁDNÉ mravní učení. Ateismus nemůže odpovědět, co je DOBRO a co ZLO, co je dobré a co špatné. V ateismu neexistují kritéria rozlišení dobra od zla, dobrého od špatného. Dokonce na nejprostší otázky nezná ateismus odpověď. Proč mám být dobrým, když mám potěšení v konání zla a trestu se mohu vyhnout? Proč bych měl pracovat na společenském zájmu, a ne pouze na tom vlastním? V čem je smysl života člověka a lidstva? Proč by se měl někdo starat o to, jak bude žít další pokolení?...

379684

26.05.2020 19:59

Když smyšlenka zvítězí

RE: Modrá pilulka

Miroslava 193.?.?.?

Ještě jednou chci zdůraznit, že bílá civilizace se stala lídrem lidstva, když v ní dominovalo křesťanství. Vše, co bylo před ním odkryto ve vědě a vytvořeno v technice se dnes vyučuje na základní škole včetně toho, co vymysleli v období antiky staří Řekové a Římané. Vše velké v kultuře, technice, vědě, ve státním řízení se zrodilo v bílé civilizaci v epoše křesťanství.

Udivují mě některé komentáře, v nichž je dominance křesťanství připisována dominanci církve. Chtěla bych objasnit, že převládání křesťanství označuje, že tehdy v národech představovali většinu věřící křesťané. A právě tito věřící křesťané rovněž převládali mezi těmi, kdo řídil stát, formoval vědu, vynalézal novou techniku, stavěl města, komponoval velikou hudbu, literaturu, malířství, učil, léčil, soudil,…Díky ohromnému přínosu věřících byly zformovány takové systémové mechanismy, které zabezpečily vůdcovství ve všech sférách.
Křesťanské církve, to není instrument řízení společnosti, to je cesta k Bohu. Ano, byť cesta mnohdy klikatá. Stává se, že i věřící činí nedobré skutky, včetně duchovních, ale to neznamená, že církev je obecně destruktivní. I mezi lékaři lze najít nesvědomité darebáky. Existují dokonce případy, kdy vědomě zabíjeli své pacienty. Znamená to tedy, že medicína je obecně špatná? Samozřejmě, že ne. Dozvídáme se o nemále případů nečestných lidí v policii. Znamená to, že policii zrušíme? No jasně, že je to úplná blbost. V českých věznicích jsou uvězněny desítky tisíc Čechů, z nichž nemálo z nich jsou vrahové. Znamená to tedy, že český národ je špatný? Samozřejmě ne. Stejně tak je to s církví, která sestává z hříšníků, kteří se chtějí spasit, proto přišli do chrámu Božího.
Co se týče pohanství (v jednom z komentářů) bylo předurčeno k zániku, protože už neodpovídalo tehdejší úrovni rozvoje lidstva. V prvních století křesťanství se pohanství snažilo sebe ochránit likvidujíc krutým způsobem křesťany. A nehledě na snahy římských císařů zaštítit pohanství, ztratilo vliv.

Lidé s ateistickým myšlením velmi nesnadně chápou spojení mezi sílou ducha národa a vírou v Boha. Bezbožná společnost v podmínkách demokracie nemůže existovat. Nemůže dokonce obhájit ani své hlavní národní zájmy, nemůže ochránit vlastní zem, kulturu, svébytnost od přistěhovalců. Dnes to vidíme v EU přímo před našimi zraky. Proč? Protože spolu s odchodem křesťanstvím odchází i SÍLA DUCHA NÁRODŮ. Otevřete, prosím, oči! Primitivnější národy pohlcují Evropu. Proč oni mají duch a tam, kde žije 10-15% přistěhovalců, původní obyvatelstvo začíná odcházet, přestože je jich mnohem víc. Ve Francii, v severních zemích Evropy jsou už celá města a oblasti v megapolích, kde dominují přistěhovalci, čtvrti, kde jsou zatím v menšině, ale už se tam snaží ko...

Automaticky kráceno

379683

25.05.2020 22:49

Když smyšlenka zvítězí

RE: Modrá pilulka

Miroslava 46.?.?.?

Na historii nelze koukat tak, že z ní vyrveme kraťoučké období a utvoříme si z něj obecný závěr. Nesporným historickým faktem je, že v období dominance křesťanství v Evropě se stala evropská bílá civilizace lídrem lidstva ve všech aspektech - v ŕízení státu, ve vědě, v technice, vzdělání, zdravotnictví, sociální sféře...Evropa tehdy panovala nad celým světem. TO JE NESPORNÝ FAKT.

Tak tomu bylo do 60. let 20. stol. Poté v západní civilizaci začala dominovat sekulární politika a počaly velmi rychlé procesy degradace ve všech směrech. Dnes už se blížíme k ruinám od bývalé slávy a v mravním aspektu je to už skutečná katastrofa.
Křesťanskou mravnost jsme zaměnili za ideologii LGBT, dominuje všude na Západě a nikdo si dnes veřejně nemůže otevřít hubu proti ní! V mnohých zemích starého Západu už přijali zákony zakazující kritiku této sodomie. Ale aktivistům LGBT to nestačí. Snaží se všemi silami přijat zákony o trestném stíhání rodičů, kteří vystupují proti změně pohlaví vlastních dětí. LGBT se stejně tak snaží zlegalizovat pedofilii...
POSILOVÁNÍ LIBERÁLNÍHO FAŠISMU VIDĚT NECHCEME, zato s radostí opakujeme argumenty časopisové úrovně o hrůzách, které činili katolíci před několika staletími.

379660

25.05.2020 12:57

Když smyšlenka zvítězí

RE: Modrá pilulka

Miroslava 46.?.?.?

Bohužel máte pravdu. Většina nechápe, že hlavní hodnotou je svoboda, která je realizovatelná JEN v mravní společnosti. Jenže svět mravně upadá a lidstvo se postupně stává snadně manipulovatelnými ovcemi...

379653

25.05.2020 11:35

Tomáš Petříček - „Černý Petr“ české vlády?

V globální politice je neutralitu nerealná!

Miroslava 46.?.?.?

V globální politice je NEREÁLNÉ být politicky neutrální zemí, a přitom se ekonomicky rozvíjet. Být se Západem, tzn. prakticky ztratit vlastní suverenitu, průmysl, souhlasit s degradací vzdělání, zdravotnictvi, politického systému, souhlasit s mravním úpadkem a také s depopulací, protože Západ je absolutně lhostejný k tomuto problému, naopak na nás tlačí, abychom sem pustili ty, kteří zde budou za pár desítek let dominovat.
Ještě jsem chtěla zmínit, že už nyní probíhá PROCES ROZDĚLENÍ SVĚTA NA DVOUPOLÁRNÍ, proto i naš český národ bude stát před volbou.

379651

20.05.2020 17:58

Koronavirus a pofiderní čísla úmrtí

RE: A stejně budeme věřit,

Miroslava 46.?.?.?

Naprostý souhlas - chybí víra v Boha a v takových situacích jako s koronavirem či v těžkých životních situacích se u mnohých jen posilují negativní pocity, nechají se snadně manipulovat, protože chybí intuici, naděje a víra, že to není tak hrozné, jak to na první pohled vypadá, že to dobře dopadne. Je to skutečně velmi stresující spoléhat v životě jen sám na sebe - na omezený lidský rozum a schopnosti.

379534

15.05.2020 17:56

Reklama a válka proti bělochům – pokračování

Mravní rozklad "civilizovaných" národů na všech frontách...

Miroslava 46.?.?.?

Malý národ nejenže drží otěže moci a financí tohoto světa, ale má ohromný vliv i v kulturním světě, bohužel více v negativním aspektu. Jenže i my sami temné kultuře často napomáháme, volíme-li vulgární a hnusný obsah, za nějž dokonce rádi zaplatíme. Pornografie přináší kolosální příjmy, nízký obsah je mnohem atraktivnější s desítkami milionů zhlédnutí a ohromné zisky jdou do kapes právě těch temných producentů.
Z výchovně vzdělávacího systému byla pedagogika jako systém mravního povznesení eliminována. Napomáhala u dětí již z dětství formovat mravní city a svědomí. Dnes již ve školách dávno není, máme přece svobodu. A když člověk stojí před volbou, na co koukat, co poslouchat, číst, tak většinou volí ne to, co jej duchovně a mravně povznáší. Zkusme položit na stůl dva časopisy, na jednom bude velký titulek o smyslu života a na tom druhém vulgární fotografie. Ve většině případů nahlédneme do toho druhého. Tak to vidíme i v každodenním životě, kdy bulvární tisk má mnohem větší náklad než seriozní vydání nebo třeba film, aby upoutal pozornost, musí obsahovat buď krvavé, anebo nestoudné sexuální scény.

A malý národ typu Maxe Isaacsona dělá na úpadku národů ( zvláště těch „civilizovaných a nejvyspělejších“) svůj byznys...

379431

17.04.2020 13:21

Dobrá správa pre Slovákov: Koronavírus ovplyvňuje genetina

Příčina problémů - mravní úpadek

Miroslava 46.?.?.?

Kromě rozdílů v jednotlivých italských provinciích je ohromný rozdíl mezi jednotlivými státy. Nejvíce postižené země, které u sebe doma legalizovali úpadkové amorální hodnoty a pod maskou demokracie tento hnus vnucují celému světu. Lidstvo by se mělo zamyslet právě nad tímto fenoménen. Kvalita zdravotnictví je někde na vyšší úrovni, někde je to horší, ale je třeba hledat příčinu - mravní rozklad. Pokud nebude tento proces zastaven, na směnu přijde jiný - mnohem nebezpečnější.

378734

25.03.2020 22:57

Coronadeprese 2020

RE: Proč umírat dřív? Neumírejte od strachu...

Miroslava 46.?.?.?

Tak v hrobě můžete být kdykoliv a nemusi to nutně být na koronavir. Můj strejda zemřel na anginu kvůli slabé imunitě. Ta panika, kterou rozehrála massmédia je skutečně přehnaná a mnozí lidé se chovají jako nenormální. Kolikrát jim média lhala a opět jim sedli na lep. Jsem zvědavá, co z toho zase vyleze....

377962

25.03.2020 08:21

Coronadeprese 2020

Proč umírat dřív? Neumírejte od strachu...

Miroslava 46.?.?.?

https://m.youtube.com/watch?v=vu-hZsGC384

Tento mediálně známý ruský lékař tvrdí, že koronavirus je pouze akutní respiračni onemocnění a prý 2/3 všech akutních resp. onemocnění tvoří koronavirus. Ten současný je ze 75% podobný ostatním koronavirům. U starších lidí je koronavir často vysokým rizikem. Každýn rokem prý umírají miliony na infekční choroby a nemluví se o tom...
Co se týče roušek, ty moc nepomohou, je to jen čistě psychologické uspokojení. To je mnohem lepší přestat kouřit...
Udivuje se rovněž, komu tato panika slouží, že je přehnaná...
Říká, že když už se rozjela panika ve společnosti, tak vláda je vlastně nucena přijímat opatření. Vyzývá lidi nepanikařit, projevit vůli, víru. Říká, "proč umírat dřív? Nezabíjejte se strachem!"

377927

24.03.2020 10:08

Coronadeprese 2020

Další habaďůra. Lidé v panice přijmou cokoliv...

Miroslava 46.?.?.?

Mockrát děkuji za tento článek. Autor mi přímo hovoří z duše. Všechna tato habaďůra s koronavirem má s velkou pravděpodobností zcela jiné cíle. Když to začalo, hned jsem si vybavila 11.09. a C. Powella třepat se zkumavkou jako důkaz, že vlastní Sadám zbraně hromadného ničení. Tehdy také massmédia stádu říkala, co si mají myslet, ne dumať, co za tím divadlem stojí. Domnívám se, že dnes je tomu podobně, zvláště pak, panikaří-li téměř celý svět.

377896

23.03.2020 22:42

Podivné techtle mechtle s rouškami na vládní úrovní

RE: epidemie? kolosální podvod století!

Miroslava 46.?.?.?

Vidím to podobně jako Vy, připadá mi to celé podivné a srovnávám to s habaďůrou 11.09. V principu takový dostatečně velký chaos je často k něčemu dalšímu potřebný, včetně posílení autoritativního systému. Myslím si, že nazrál čas se k tomu přiklonit třeba i v souvislosti s ekonomickou krizí a změnou systému. A samozřejmě lidé v panické hrůze z chřipky vše s poklidem přijmou.

377868

21.03.2020 15:38

Dvě zprávy - která je pravdivá?

RE: A co když je v každé zemi rozšířen jiný typ viru?

Miroslava 46.?.?.?

Naprostý souhlas!

377763

20.03.2020 08:39

Společné prohlášení ministrů zahraničních věcí V4 a Německa

O nevděku slovanském....

Miroslava 46.?.?.?

Jak aktuální jsou slova velkého spisovatele a proroka Dostojevského i po uplynutí 150 let. A netýkají se jen slovanských národů.

https://www.rodon.cz/clanky/Studie-a-komentare/dos...

377699

20.03.2020 08:29

Škandál na pobočke Slovenskej pošty

RE: Paniku už infikuje mozky mnohých....

Miroslava 46.?.?.?

Na chřipku zemře v celém světě každoroćně kolem 600 tis. lidí. Kolik lidí umírá na rakovinu a jiné strašně nemoci! Každopádně jsem přesvědčena, jak znám massmédia zvláště posledních dvacet let, napomáhající tolika zlu, že je nebezpečí mnohokrát zveličeno. Tato opatření nanesou stokrát větší škody, než by nanesl koronovirus bez nich. Ještě uvidíme, co přinese tato habaďůra. Všechno tajné se ćasem stane zjevné!

377697

18.03.2020 11:56

Škandál na pobočke Slovenskej pošty

Paniku už infikuje mozky mnohých....

Miroslava 46.?.?.?

Lidi nešilte! Už NE virus, nýbrž panika infikuje mozky mnohých. Domnívám se, že z nemoci typu sezónní chřipky vytvořili globální katastrofu, která nesmírně udeří po ekonomice. Myslím si, že je to právě ten hlavní cíl spálit dluhy a levně nakoupit aktiva.

377640

13.03.2020 08:01

Koronavirus: Mnoho povyku pro nic? Nebo něco nevíme?

Mocné globální struktury si s námi pohrávají. .

Miroslava 46.?.?.?

Hystercká situace s koronavirem mně připomíná to, co už jsme zde měli - všechny ty ptačí, prasečí chřipky, nemoc šílených krav, ebola a už nevím, co všechno. Domnívám se, že když mocné farmaceutické koporace a spojené s nimi mocné glibální struktury sklidí úrodu z této paniky, epidemie sw zázračným způsobem vypaří z povrchu zemského. Domnívám se, že by se mělo tak stát do léta.

377445

27.02.2020 11:26

Náměstí Pod kaštany v roli protiruské provokace

RE: Bude třeba opět zavést trest smrti za vlastizradu a kolaboraci !

Miroslava 194.?.?.?

Toto "nové vylézá" ! A všechen ten západní hnus je jen pouhá příprava lidsta k tomuto....
V onom budoucnu bude ovšem hnus mnohem hnusnější a absolutním zlem se stane to, co dnes nazýváme dobrem.

https://www.rodon.cz/clanky/Otazky-odpovedi-ohlasy...

377133

25.02.2020 20:20

Náměstí Pod kaštany v roli protiruské provokace

RE: Pán autor tam má malú chybu

Miroslava 194.?.?.?

Nechtěla jsem se o příslušenství k malému národu zmiňovat , ale trefil jste se do podstaty problému. V Rusku tito lidé skutečně napomohli ohromnému rozvrácení země.

377098

25.02.2020 20:15

Náměstí Pod kaštany v roli protiruské provokace

Nazývat cosi po B. Němcovi je hanbou!

Miroslava 194.?.?.?

Když podobné věci konáme, neurážíme tím ani tak Rusko jako sami sebe. Demonstrujeme tím, že jsme jen pouhé SLUŽKY USA. Ještě se bláhově domníváme, že za podobné skutky zasluhujeme respekt v Bílém domě. Jenže páni oceňují sobě rovné, a ne ty, kteří je obsluhují, a přitom havkají na toho, na koho pán ukáže prstem.
B. Němcov byl v Rusku aktivním učastníkem Jelcinského rozvratu Ruska. S příchodem Putina byl vyhnán ode všud a stal se pouhým politickým marginálem.
V mravním aspektu to byl zcela amorální typ.

377095

05.02.2020 16:54

V Británii byly síly temnot poraženy

Bezbožné společnosti nejsou schopny existovat dlouho...

Miroslava 82.?.?.?

To je vtip? Může prchat i stokrát, kam chce. ÚPADEK TÉTO ZEMĚ A ZÁPADU OBECNĚ TO NEZASTAVÍ! Hlavním důvodem je sekulární politika, kvůli níž se vytrácí morálka, mravnost. Bezbožné společnosti v podmínkách demokracie nemohou existovat dlouho. Aby se udržely, je nutný tvrdý totalitarismus.
Když v bezbožném SSSR byl totalitní režim postupně oslabován, okamžitě začaly bujet procesy degradace ve všech sférách. Za nedlouhý čas poté se SSSR rozpadl. Dnes podobné zhoubné procesy probíhají všude na Západě, u bílé rasy se vytratila síla ducha - opět kvůli sekulární politice. Západní národy už nejsou schopny reprodukce obyvatelstva, pohroužejí se v propast rozvratu, alkoholismu, narkomanie,… došlo to už do tragikomické situace – neschopnosti hájit svoje země a svou kulturu od přivandrovalců.

376619

21.01.2020 19:12

Gwyneth Paltrow, kampaň MeToo a jak urazit důstojnost osoby, která žádnou důstojnost nemá

RE: Kdyby to nebylo doopravdy, byla by to náramná sranda.

Miroslava 185.?.?.?

Jen jsem nepochopila to pořadí: morálka a až kdesi naposled tradiční křesťansé hodnoty. Ale přece morálka může být velmi zrůdná, pokud je zbavena křesťanských hodnot. Pro běžnou světskou morálku může být zcela morální i vraždění neproduktivních invalidů a starých lidí. Velký spisovatel a prorok Dostojevskij o tom napsal moudrá slova: "Morálka bez Boha je hrůza; může zabřehnout do nejvíce nemorálního". Bohužel.

376285

28.12.2019 20:17

Indie dává muslimům červenou

Jako vždy anglosaská politika podle principu "rozděl a panuj"

Miroslava 185.?.?.?

K této ohromné nenávisti mezi hinduisty a muslimy přispívali po několik staletí i Britové svou krutou koloniální politikou podle principu "rozděl a panuj", využívaje rozdrobenosti Indie a konflikty mezi různými knížectvími. A později opět za jejich velkého přispění byla rozdělena Britská Indie v r. 1947 na Indii a Pákistán, což vyústilo ke krvavým střetům s ohromným počtem obětí a ohromné migraci obyvatelstva. Takže ani ne tak religie jako světští politikové, kteří rozeštvávali konflikty mezi těmito náboženstvími.

375579

18.12.2019 16:42

Nejpodlejší rána, jakou kdy světové zlo zasadilo Rusku

Nový plán globální politiky spočívá v dvojpolárním světě

Miroslava 46.?.?.?

Jak už jsem se několikrát zmiňovala, nový plán globální politiky spočívá v dvojpolárním světě. Proto se i nadále budou postupně likvidovat globální instituce: OSN, MMF, WTO, MOV,…Budeme tedy i nadále svědky procesů likvidace mezinárodních institucí nebo snížení jejich významu.

375466

16.12.2019 10:43

Co je „předsudečná nenávist“ a jak se bránit proti cenzuře

RE: Svoboda projevu v USA?

Miroslava 37.?.?.?

Kamarádka mi pře pár lety vyprávěla o jedné mladé dívce z jejího okolí, která tehdy studovala v USA, že byla odtud vyhoštěna, protože napsala na zamlžené okno ve veřejné dopravě Fuck the USA. A někdo ji udal za tento projev svobody. To je jen malý příklad. A co třeba gulag Guantanámo, kde vězní mnohdy nevinné lidi bez soudu?
Příkladů je skutečně mnoho, proto mě autor skutečně udivuje svou naivní představou o USA - "nejsvobodnější a nejdemokratičtější" zemi.

375398

11.12.2019 15:48

Zlaté doby pokroku končí

RE: konec vlastnického práva

Miroslava 46.?.?.?

Číňané vynalezli neobyčejně efektivní systém totální kontroly a řízení lidí. Protože je kreditní systém neobyčejně efektivní, bude zanedlouho využíván i ostatními zeměmi. Ty země, které se budou vzpírat systému, budou v ekonomickém rozvoji zaostávat. Nejstrašnější je, že více než 70% Číňanů kreditový systém podporuje. Domnívám se, že vlivem rychlé degradace lidstva, neschopnosti mnohých odlišit dobro od zla, dobré od špatného, bude systém s nadšením přijat i ostatními zeměmi. Lidstvo se sedmimílovími kroky posune k budoucí absolutní tyranii, k lidskému dobytku.

375274

11.12.2019 15:27

Zlaté doby pokroku končí

RE: Ta parta

Miroslava 46.?.?.?

"Zde ďábel s Bohem bojují a polem bitvy jsou srdce lidí." (Dostojevskij).
A proti dobrým lidem ďábel brojí ne méně. Ne nadarmo moudří lidé říkali: chceš-li činit dobro, připrav se na zlo.

375273

04.12.2019 17:23

Je evropská komise neomylné božstvo?

RE: zlo nikdy neporazíte jiným zlem

Miroslava 2a02:x:x:x:x:x

To je do jisté míry pravda. Zlí, bezohlední lidé bez kousku svědomí mají za sebou temného inspirátora, který je do jisté míry ovládá. Oni to často netuší, slouží mu a jsou přesvědčeni, že činí dobro.

375054

26.11.2019 08:18

Kdo v EU přepisuje dějiny?

RE: Nad tim zustava rozum stat!

Miroslava 46.?.?.?

To je jen další krůček k dvojpolárním světu, který se už postupně stává zřejmým.

374884

11.11.2019 12:42

“2000 slov dnes” od obyčejné ženy

BEZBOŽNÉ NÁRODY, POHROUŽEJÍCÍ SE V PROPAST NEMRAVNOSTI, DLOUHO EXISTOVAT NEMOHOU

Miroslava 46.?.?.?

Paní autorka začala pěknými touhami a text zakončila hloupostí. Přece není tak těžké vzpomenout historii, když v bílé civilizaci dominovalo křesťanství. Díky němu i sama bílá civilizace byla v popředí lidstva ve všech aspektech. Prakticky všechny největší úspěchy ve vědě, kultuře, technice byly dosaženy právě v bílé křesťanské civilizaci!
Přitom téměř všichni géniové byli hluboce věřícími lidmi.

V 60. letech minulého století se začala vkrádat s ohromnou razancí sekulární politika v zemích Západu a spolu s tímto procesem se urychlila degradace bílé rasy ve všech oblastech, z nichž hlavní se stala depopulace. V současnosné době se už jedná o katastrofický úpadek všude, kde se jen podíváš - v mravech, v umění, ve vzdělávání, ekonomice, průmyslu...Před našimi zraky se bourají velké úspěchy v sociální infrastruktuře. Nevidět, že bílou civilizaci pohlcují jako slabou, neschopnou se bránit, jež ztratila spolu s Bohem i SÍLU DUCHA, migranti z Afriky a Asie, to musíte být skutečně slepcem.

Už se nám začínají postupně otvírat oči na tuto zkázu a hledáme viníka. Našli jsme směšné dětské důvody - prý nese vinu Merkelová. A opět se nikdo nechce podívat na problém hlouběji.
Vždyť lidské dějiny tolikrát, skutečně tolikrát dokázaly, že BEZBOŽNÉ NÁRODY, POHROUŽEJÍCÍ SE V PROPAST NEMRAVNOSTI, DLOUHO EXISTOVAT NEMOHOU.
Blahobytná budoucnost bez Boha a obrození křesťanství, to je nerealná touha této "obyčejné ženy" a mnohých. V popředí lze očekávat jen další úpadek přerůstající bud v chaos či v tyranii.

374556

23.10.2019 22:01

Reakce na Argumenty proti genderové teorii chybí

RE: Kdo v tom nevidi dilo antikrista...

Miroslava 46.?.?.?

To jste tedy přespříliš optimistický!
Já například nevidím příznaky, že konstrukce království antikrista jde ke svému konci. Právě naopak. Koukněte se na stav kultury, na procesy mravního úpadku, který probíhá všude. Všechny druhy umění strašně degradovaly. Systémy totální kontroly člověka a společnosti se ohromnými tempy instalují všude, kde se jen podíváš. Satanistické církve existují už legálně. Legalizují se zvrácenosti. Západní svět zachvátila vlna ideologie LGBT. Vlády vytvářejí takové podmínky, kdy křesťanství a jeho hodnoty ztrácí své pozice ve společnosti.
A jaké jsou pozitivní příznaky svědčící o mravním povznesení společnosti? Já je vůbec nepozoruji. Všude Hollywood, skandály, násilí, sex, primitivní humor, ...
Lidstvo kráčí k antikristu. A jeho epocha nastane tehdy, když po něm lidstvo, které zcela ztratí svůj Boží obraz a přemění se v lidský dobytek, ZATOUŽÍ. Antikrist bude génius z genií, ale absolutní tyran! Všichni tyrani minulosti budou ve srovnání s ním nicotní.

374273

23.10.2019 20:13

Proč Turecko útočí na Kurdy v Sýrii

Večný boj za nezávislost...

Miroslava 46.?.?.?

Zajímalo by mě, na co potřebuji Kurdové nezávislost? Co jim přinese?

374271

22.10.2019 22:05

Argumenty proti genderové teorii chybí

RE: Svět kapitálu bez hodnot

Miroslava 46.?.?.?

Tento zkázonosný proces není náhoda. Cílem je skutečně svět Sodoma Gomory, udělat z lidí dobytek.

374253

17.10.2019 15:58

Reakce na dnešní rozhodnutí Ústavného soudu o (ne)zdanění církevních restitucí

Likvidovat církev je cestou k národní sebevraždě

Miroslava 5.?.?.?

Snažit se církev napravit, nacházejíc se vně církve, je velmi špatné řešení. Likvidovat katolickou církev znamená vyčistit místo pro církev cizí. Svaté místo pustým nezůstane. A potom, v tomto světě nikdy nebývá niC ideální, zvláště pak, nejsou-li ideální lidé. V církvi slouží zase jen lidé se svými nedostatky. Já chápu, že bychom chtěli mít v cirkvi jen světce, ale kde je vzít ty ideální pastýře z nejideálnějších, když svět upadá? A my, nechceme pomáhat církvi. Utikame z rodného domu, který zevnitř hoří, protože nás otravuje jedovaty dým.
Jenže si vůbec neuvědomujeme, že vytratí-li se Boží slovo, křesťanské hodnoty budou nahrazeny kolosálním rozvratem, antikulturou a neřádem. A sami si ani nestačíme uvědomit, jak rychle se ocitneme v pekle na zemi.

374140

16.10.2019 20:51

Reakce na dnešní rozhodnutí Ústavného soudu o (ne)zdanění církevních restitucí

Nechcete si váži církve svých předků, donutí vás ctít cizí

Miroslava 5.?.?.?

Všem, kteří vystupují proti křesťanské církvi, za další tlak na katolickou církev, víru našich předků, pomněte že, nebudete-li si vážit vlastní církve, budete chodit do cizí - do mešit.
A nedovolíte si veřejné řìct ani slůvko proti.

374127

16.10.2019 10:43

Reakce na dnešní rozhodnutí Ústavného soudu o (ne)zdanění církevních restitucí

Podpora církve znamená spásu naší bílé civilizace

Miroslava 2a02:x:x:x:x:x

Evropská civilizace v dobách, kdy se opirala o křesťanství a jeho hodnoty, vzkvétala. Dnes kvůli podobným lidem jako je autor se křesťanství vytěsňuje ze všech sfér života evropské civilizace. To je hlavní příčina toho, proč vymíráme, ztrácíme sílu ducha a nejsme schopni klást odpor mnohem primitivnějším migrantům. Ztrácíme úspěchy všude, kde se jen podíváš - v ekonomice, vědě, vzdělávání, v kultuře. Takoví lidé jako je pan autor, se tyto zhoubné procesy snaží ještě urychlit.

A co týče daní - církev je třeba zbavit všech daní! Církevní památníky, které jsou velkými historickými památníky naší kultury, zdobí naše města, přitahují turisty, duchovně prosvětlují prostor a lidi, by měl udržovat stát. Nezapomínejme, že podpora církve - to je spása bílé civilizace.

Nejenom chlebem jediným je člověk živ....

374113

14.10.2019 11:50

Proč chlapi netančí?

RE: Na festivalech narváno a přibývají... pokračování...

Miroslava 5.?.?.?

Dobrá analýza degradace masové kultury. Už si jen počkat, až odchovanci této kultury začnou iritovat každého a bavit se násilím!

374081

14.10.2019 09:12

Proč chlapi netančí?

Debilizátory - noví společníci v kapse každého

Miroslava 5.?.?.?

Kdyby jen netančili, to je to nejmenší! Oni nechtějí NIC, ani rodinu, vlastní děti, o někoho se starat, být zodpovědnými, nesobeckými, no prostě chlapi, jak se patří! Jenže, kde se to naučit, když jsou duchovně-mravní hodnoty společnosti rozvrácené, nestmelujicí, odmítající mravní ideály?
Navíc teď má každý z nich debilizátor v kapse - nového společníka. S ním mu často společnost stačí a nepotřebuje už zcela nikoho.

374068

09.10.2019 12:15

Postmoderní aktivistický nihilismus

Je třeba pochopit prostou pravdu....

Miroslava 80.?.?.?

Evangelijní přikázání by se měla stát konstitucí tohoto světa: jinak je tento svět odsouzen ke zkáze.

374004

18.09.2019 10:54

Soud EU omezil tranzit plynu přes „Nord Stream“

Kolaps německé energetiky

Miroslava 2a02:x:x:x:x:x

A co bude dělat Německo bez plynu?! V současné době má ohromné energetické problémy kvůli šílencům zeleným, kteří nevědí, co činí. Uzavřeli atomové elektrárny, elektrárny tepelné ( na uhlí) rovněž postupně ruší a bez ruského plynu čeká německou energetiku kolaps.

373666

13.09.2019 11:17

Obchodní války jsou hrou blázna

RE: Zakladni pohled na situaci .

Miroslava 2a02:x:x:x:x:x

Skutečně americká tiskárna dolarů, která zabezpečuje Američamům blahobyt, ochraňuje nejmocnější armáda co se týče mocných zbraní. Jenže duchem je tato armáda slabá a může vítězit jen za pomoci nekonečného bombardování rozléváním napalmu a dalších sraček na teritorii protivníka. Ovšem i v takové situaci ne vždy vítězí. V současné době se tato "slavná" armáda mění v tlupu narkomanů, alkoholiků a zvrácenců.

373621

12.09.2019 08:41

Obchodní války jsou hrou blázna

Emmanuel MACRON: „Zcela zjevně jsme svědky konce západní hegemonie na světě“

Miroslava 2a02:x:x:x:x:x

Systém sankcí víceméně fungoval v době světové hegemonie Západu. Dnes, jak jsem již mnohokrát psala, západní společnost degraduje prakticky ve všech oblastech z důvodu vlastní sebevraždy - sekulární politiky a legalizace amorální pop kultury.
Už i šílená západní elita to nakonec začíná chápat.

https://www.rodon.cz/clanky/Politika/emmanuel-macron-zcela-zjevne-jsme-svedky-konce-zapadni-hegemonie-na-svete-8172

373602

11.09.2019 23:53

Overtonovo okno: Když příklad dojde naplnění

RE:

Miroslava 2a02:x:x:x:x:x

Ano, je to tristní, ale zatím není vidět žádná vlivná společenské síla, která by si stanovila za cíl mravní povznesení národa. Dokonce i křesťanské církve s mlčenlivostí sledují mravní úpadek - gay parády, legalizaci drog, prostituce, eutanázie, ve veřejném prostoru dominování skandálů, násilí, humoru níže pasu, primitivizaci a debilizaci literatury, kinematografie, divadla, architektury, všech sfér umění....

373599

11.09.2019 10:37

Overtonovo okno: Když příklad dojde naplnění

RE: Z celeho sveta ,jen Putin jde ochranit stat pred zlosyny sveta

Miroslava 2a02:x:x:x:x:x

Právě že se nevzepřel "hollywoodskému stylu života" a Hollywoodu, ten má v Rusku stále zelenou, což je velká škoda. Z jedné strany návrat k pravoslavné víře, k tradicím a z druhé strany produkce Hollywoodu, a to je ohromná síla, která zahlušuje, ba přímo hubí poryvy duše k Vyššímu.

373587

10.09.2019 20:06

Overtonovo okno: Když příklad dojde naplnění

RE: Okno Overtona se posouvá a bude posouvat dále...

Miroslava 2a02:x:x:x:x:x

Demokracie, to jest vláda lidu, NIKDY NEBYLA A NENÍ. To, co západní svět označuje demokracií a vnucuje celému světu - někdy humanitárním bombardováním - není vůbec demokracie, ale hezký obal, za nímž se maskuje MOC VELKÉHO KAPITÁLU. Do 60. let minulého století se tato "demokracie" ještě jakž takž rozvíjela, ale potom nastal zlom a západní svět s narůstajícím tempem začal mravně degradovat. V amorální společnosti, v níž jsou legalizovány lidské neřesti, zvrácenosti a vraždy z principu nemůže odvádět kvalitní práci. Právě proto dnes Západ prohrává konkurenci. Upadá prakticky ve všech oblastech ekonomického i společenského života. Proto ještě jednou zdůrazním, że pokud lidstvo nezastaví mravní úpadek, nevstane na cestu mravního povznesení, v popředí ho očekává nejstrašnější tyranie, jakou dosud nemělo za celou lidskou historii. Přitom tyrana budou lidé vítat s aplausem jako ve své dobê Němci vítali Hitlera. Příčina spočívá v tom, že amorální sytém bez přestání chrlí miliony a miliony lidských zrůd. Když jich bude kritické množství (podle vědeckých odhadů 5-10%), žádná demokratická policie si s nimi už neporadí. Chaos začne narůstať a sami lidé zatouží po tvrdé ruce, která navede alespoň elementární pořádek.

373581

10.09.2019 12:15

Overtonovo okno: Když příklad dojde naplnění

RE: Okno Overtona se posouvá a bude posouvat dále...

Miroslava 2a02:x:x:x:x:x

Nesmíme zapomínat, že prakticky všichni lidé podléhají sugesci. Na tomto lidském rysu se vlastně drží reklama. Plus kapitalismus, který umožňuje amorálním lidem dělat kolosální zisky na exploataci lidských neřestí. Počítačové hry, v nichž žádná vražda nevyzývá SOUCIT, ale naopak RADOST z počtu zamordovaných. Pornografie představuje polovinu internetového trafficu, primitivní video obsah (skandály, humor níže pasu, katastrofy, ...), to je hlavní, co lidé vstřebávají na internet. Výsledkem toho je všeobecný mravní úpadek a nárůst počtu lidských zrůd ve společnosti. Jakmile bude těchto mrzkých jedinců 5-10%, ve společnosti nastane taková atmosféra obav a chaosu, že všichni budou žíznit po tvrdé ruce, jež navede pořádek. Tvrdá ruka tyrana nevyhnutelně přijde a navede pořádek.

Je možné zavřít okno Overtona? Jistě a je to nutné, alespoň kvůli nastupující tyranii. Jenže, aby to bylo možné, stačí jen vvést čtvrtou MRAVNÍ větev moci, jejíž hlavním úkolem bude omezování všeho, co vadí na cestě mravního povznesení společnosti. Nic složitého v takovém zdokonalování demokracie není. Avšak je to nereálné, protože lidstvo řídí elita, jež sestává z mravně šílených jedinců. Nenajde-li lidstvo v sobě síly přelomit situaci od mravního úpadku k mravnímu povznesení, okno Overtona se bude posouvat dále až k přeměně na LIDSKÝ DOBYTEK. Bohužel.

373572

07.09.2019 15:28

Politikové, mafie a územní plány

RE: Nemít závazek, škodil bych

Miroslava 2a02:x:x:x:x:x

Opravdu si myslíš, že křesťané jsou otroci s vymytými mozky, věří-li na posmrtný život, na sílu modlitby, řešení podstatných věci nechávají na vůli Pána Boha...? Já si to nemyslím. Těmi otroky jsou právě často lidé, kteří doufají ve svůj omezený rozum, myslí si, že mohou podstatné věci řešit sami, že jsou neomylní, že mohou činit vše, co jejich "chytrá" hlavička vymyslí v bezmezné víře, že stejně nic Vyššího nad nimi není. Vše je dovoleno! Páchat zločiny, krást, lhát, ...vždyť přece NIC není, život nemá smysl, žádná duše neexistuje, protože jí věda dosud neuzřela. Mohla bych pokračovat ještě dlouho. Ovšem Boha nelze uznat suchým rozumem a výsměchem nad Tím, jenž nás - ubohé lidské tvorečky s omezeným rozumem - přesahuje.

A co se týče našich lidovců, to je karikatura na křesťanskou stranu. Nikdy jsem je nevolila a volit nebudu, protože je to jen jakýsi formální obal, za nímž se schovávají slabí politici, mnohdy bezvěrci, neschopní učinit nic, co by kultivovalo a mravně povznášelo naši společnost.

373516

07.09.2019 07:49

Politikové, mafie a územní plány

RE: Nemít závazek, škodil bych

Miroslava 2a02:x:x:x:x:x

Nehřeš temnými myšlenkami o odplatě! I na tyto lidi jednou dojde. Je třeba si uvědomit, že pokud systém dovoluje taková cigánstva, tak se všude najdou chytráci, kteří to v praxi realizují. To se děje všude s drobnými obměnami, nejenom u nás.

373511

06.09.2019 08:15

Adolfe vstaň, tohle je tvůj den!

Není třeba oživovat hitlerovský mor

Miroslava 2a02:x:x:x:x:x

Podobné knihy mohou provokovat určité psychopatické osobnosti k oživení temných myšlenek Hitlera. V současné době má i tak lidstvo velmi mnoho problémů a není třeba přilétat další problémy boje s hitlerovským morem.

373492

28.08.2019 16:33

Nezodpovědnost malých národů

RE: Svět postupně kráčí k rozdělení

Miroslava 46.?.?.?

Naprostý souhlas. Jenže USA musí také počítat s tím, že i druhá strana může rozmístit své zbraně třeba ve Venezuele, na Kubě či v Nikaragui. Svět i tak postupně kráčí k rozdělení. Už dnes je to přece očividné!

373261

21.08.2019 12:29

Srpen 1969 – konec nadějí

RE: Zlatý bolševik

Miroslava 46.?.?.?

Volba je vždy taková: buď si uchovat lidskost, národní svébytnost nebo to vše prodat za sladký život v blahobytu. Rakousko, podobně jako všechny země starého Západu ztrátou mravnosti velmi rychle degradují téměř ve všech směrech. Kolik stojí jen problém depopulace a náhrada původních obyvatel migranty z cizích kultur. Nemyslím tím samozřejmě materiální aspekt.
Bohužel naše země naskočila do vlaku v západní svět, jenž se s ohromnou rychlostí řítí do propasti. Nenajde-li český národ v sobě vůli vyskočit z tohoto rychlíku, tak i nás čeká nezvratná depopulace, ztráta naší kultury, diktatura LGBT a pohlcení nositeli cizích kultur.

373158

20.08.2019 12:26

Srpen 1969 – konec nadějí

SRPEN 1969 DNES DÁVÁ NADĚJI

Miroslava 37.?.?.?

Já osobně nejsem zastáncem bezbožného komunistického režimu. I naše rodina utrpěla v minulosti mnohé křivdy. Nicméně musím se ho zastat. Díky tomu, že byly potlačeny demonstrace koncem 60. let, z mravního hlediska – a to je nejdůležitější smysl - to bylo mnohem pozitivnější pro náš československý národ než kdybychom se stali součástí starého Západu o 30 let dříve, přestože se mnozí slepci opájí představou, že bychom žili svobodněji v nevázanosti.
Vždyť v Evropě u normálních lidí zůstala poslední naděje právě na země bývalého sovětského bloku, které se alespoň nějak brání diktatuře LGBT, legalizaci eutanazie, všemožných drog, brání se migraci jiných kultur, sebevražedné toleranci. Nebojím se tvrdit, že země starého Západu překročily z mravního hlediska pomyslný práh a kráčí přímou cestou k lidskému dobytku epochy antikrista.

373133

16.08.2019 08:54

Prague Pride? Demagogie, lži a pokrytectví Sorosovy mafie

RE: Člověku se chce s článkem souhlasitm ale

Miroslava 46.?.?.?

...Ale docházelo k ještě víc ohromujícím „zjevením“. Jednou o přestávce mezi přednáškami jeden z mých přátel, který se mimořádně oddával těmto experimentům, chodil s očima červenýma od bezesných nocí od jednoho spolužáka ke druhému a strašidelným šepotem se ptal, kdo je Michail Gorbačov. Já jsem, stejně jako ostatní, o člověku toho jména nikdy neslyšel. Přítel nám vysvětloval: „Dnes v noci jsme se ptali ‚Stalina‘, kdo bude vládnout naší zemi. Ten odpověděl, že nějaký Gorbačov. Je tedy třeba zjistit, kdo to je.“

Po třech měsících jsme byli ohromeni zprávou, které bychom dříve nevěnovali žádnou pozornost: za kandidáta na člena politbyra byl zvolen Michail Sergejevič Gorbačov, bývalý první tajemník stavropolského sekretariátu strany.

Ale čím více jsme se těmito úchvatnými experimenty zabývali, tím jasněji jsme pociťovali, že se s námi děje něco znepokojujícího a podivného. Bez jakéhokoliv důvodu se nás stále více zmocňovala nekontrolovatelná úzkost a temná beznaděj. Všechno nám padalo z rukou. Ovládalo nás neúprosné zoufalství. Tento stav sílil z měsíce na měsíc, až jsme nakonec začali tušit, že to má něco do činění s našimi nočními „společníky“....

https://www.rodon.cz/clanky/Studie-a-komentare/nova-kniha-tichon-sevkunov-nesvati-svati-a-jine-pribehy--7151

Přesně tak, jak beybožný systém postupně degraduje a kráčí ke svému konci, tak se do čela vedení -NE NÁHODOU - dostávají lidé slabí, neschopní, kterým se systém hroutí pod rukama. Avšak kdyby tam byl i někdo jiný, duchem silnější, pád systému není v silách člověka zastavit. To je mystika, o které tak málo lidí přemýšlí. Domnívají se, že je vše v rukou lidí. Jak hluboká mýlka!
"Zde ďábel s Bohem bojují a pole bitvy jsou srdce lidí." Dostojevskij

373068

11.08.2019 15:08

Zamyšlení nad demonstrací na Hradčanském náměstí

USA komanduje v Evropě, NE Německo!

Miroslava 46.?.?.?

Když si pročítám slova, že naše země nebo jakákoliv jiná evropská země se nachází pod vlivem Německa, vyzývá to úsměv. Buď nás autor uvádí v omyl nebo dosud spí. Včele západního světa stojí USA a USA stojí nejen včele, nýbrž i striktně komandují, s kým se přátelit, koho bombardovat, proti komu vvést sankce... Žádná evropská vláda nemá možnost podporovat dobré vztahy s někým jiným, pokud to není vůle strýce Sama. Pokud si někdo dovolí nějakou samostatnou politiku, tak okamžitě bude mit v zemi ohromné protesty jako u nás Babiš se Zemanem.

373000

08.08.2019 10:13

Zelenského dilema

Rozdělení Ukrajiny

Miroslava 46.?.?.?

Co chcete po komikovi? Z role komika na prezidentský post. To je příznak úpadku ukrajinské elity. Pokud skončí válku v Donbase, harmonizuje vztahy se všemi sousedy, bude schopen zastavit destrukci ekonomiky, průmyslu a bídu Ukrajinců, bude to skutečný zázrak. Budu za to velmi ráda. Jenže reálnější se mi zdá varianta rozdělení Ukrajiny na proamerickou a proruskou část.

372953

27.07.2019 16:30

Čekání na Godota

RE: když se armén narodil, tak žid plakal

Miroslava 46.?.?.?

Ďábel.

372774

21.05.2019 16:06

Podařilo se v Kanadě vybudovat fungující multi-kulti společnost?

Kanada nám ukazuje příklad takového přátelského, mnohonárodnostního, smírného, radostného pohybu do pekel

Miroslava 46.?.?.?

Vážený pane Stworo,

Váš text je pohledem typicky myslícího současného Evropana, který nesoudí obecně, ale jen na základě nějakého pozitivního faktoru, kdy se mu zdá, že vše funguje. Mimochodem, ta úroveň kanadské relativní bezpečnosti byla ještě zcela nedávno normou i v Evropě. Budeme-li se však koukat obecně, a nejenom soudit na základě jednoho pozitivního faktoru, tak Kanada nám ukazuje příklad takového přátelského, mnohonárodnostního, smírného, radostného pohybu do pekel. To, že je tam zatím relativně snesitelná atmosféra, svědčí o tom, že ti lidé ztratili sílu ducha, schopnost vzdorovat amorálním dějstvím moci. Domnívám se, že víte, že Kanaďané jsou hrdí na to, že jejich montrealské gay pochody jsou největšími na světě. Že ve výchovně-vzdělávacím systému-dokonce již předškoláků, se musí povinně vštěpovat pozitivní vztah k ideologii LGBT. Kanada kráčí v popředí legalizace drog. Kanada mezi prvními legalizovala eutanazii a prvním rokem legalizace lékaři zabili více než dva tisíce lidí. Byl zde přijat šílený zákon, který umožňuje brát děti z rodin, které nesouhlasí s ideologií LGBT( slyšeli jste nějaké protesty proti tomuto šílenství?!).
Kanada zatím trošku zaostává zhlediska mravní degradace za skandinávskými zeměmi, proto lze očekávat, že i v Kanadě začne za pár let narůstat běsnění zločinnosti.

371600

05.05.2019 22:56

Porazí kultura informačních technologií kapitalismus?

Průlomové technologie jako základ nadcházející světové tyranie

Miroslava 46.?.?.?

Článek je příkladem utopických nadějí, že se amorální kapitalismus jakýmsi zázrakem transformuje v humánní systém mravně povznášející člověka a lidstvo. To je podobné jako očekávat, že se pět set rodin, které dnes vlastní téměř veškeré bohatství planety najednou změní v lidumily, jejichž smyslem života se stane obětavá práce výhradně na blaho lidstva. To je nejen naivní, ale i směšné. Stačí si všímat hlavních tendencí za posledních dvacet - třicet let, abychom si mohli udělat obrázek o pravděpodobných perspektivách lidstva:

- efektivní technologie masového mravního rozložení lidstva
- vývoj a využívání efektivních technologií totální kontroly
- masová aplikace efektivních technologií bez lidí

Vědeckotechnický pokrok odtržený od mravnosti nemůže být za žádných podmínek pro lidstvo blahem. Takový „pokrok“ přivede pouze k tomu, o čem jsem psala zde:

http://www.rodon.cz/clanky/Otazky-odpovedi-ohlasy/...

371376

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 118 čtenářů částkou 18 511 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

"Pane vrchní, jedno kafe!"

Tak tuhle větu teď stejně nemáte kde vyslovit. Podpořte raději tento web, který se vás snaží informovat otevřeně a bez politické korektnosti a je nezávislý od tlaků různých zájmových skupin. A dejte si rovnou symbolicky kávy dvě.
Děkuji za pomoc.

Ve zkratce

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 3

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
23,20 Kč
Euro
27,33 Kč
Libra
30,26 Kč
Kanadský dolar
17,59 Kč
Australský dolar
16,58 Kč
Švýcarský frank
25,52 Kč
100 japonských jenů
22,26 Kč
Čínský juan
3,46 Kč
Polský zloty
5,95 Kč
100 maď. forintů
7,48 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,97 Kč
1 unce (31,1g) zlata
44 276,20 Kč
1 unce stříbra
565,94 Kč
Bitcoin
319 049,46 Kč

Poslední aktualizace: 28.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 470 785