Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Rudi

Nalezeno 11 příspěveků, 11 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

30.05.2002 07:37

Ostny nenávisti

Jsou Američané dobrými vojáky?..domnívám, nejhorsi

Rudi 12.?.?.?

Pridam svoji trosku do mlyna. Dotklo se mne minule pojednani pana Stwory o neschopnostech americkych pesaku. V kterych valkach jste pane Stwora bojoval s odhodlanim a nadsenim? Byl jste vubec na vojne? Odhodlani, nadseni, tvrdost a odvaha je podle mne Hollywood.
Moje vlastni vojenska kariera zacala u tankistu a vyvrcholila u PTP (toho casu jiz Vojenske Stavby). Take mam trochu informaci o vycviku US Marines tedy namorni 'pesaci' a mohu vas ujistit, ze ty dve armady srovnavam. V te jedne jsem byl ja, a v te druhe muj syn.
Kratce by se dalo rict "Aby vam huba neupadla" ale pro vase pouceni to rozvedu. Asi si myslite, ze nejkrasnejsi cin je hrdinne a odvazne padnout za vlast. US pesaci take chteji aby nepritel padl za vlast. Delaji to s technikou, puskou, jakkoliv a at se vam to libi nebo ne jsou jedni z nejlepsich. Cetl jsem kdesi, ze kvalita vycviku vojsk byla ohodnocena jako 1) Wehrmacht, 2) Royal Marines, 3) Foreign Legion, 4) US Marines (znovu ta vase 'neschopna pechota').
Moje osobni zkusenost s Ceskou armadou? Fraska. Nechci ani hadat jak vysoke cislo v poradi by to muselo byt. Jen vam pripomenu ze nejak nikdy nebojovala. V 68 roce jsem dokonce cetl v novinach, ze vojaci v kasarnach plakali, protoze nemohli vyrazit proti Rusum. V 39 zase breceli ze nemohli proti Nemcum. Ovsem po valce se vyznamenali tvrdosti a odvaznosti. Hrdinne behali po zapadnich hranicich a 40 let strileli svoje spoluobcany. Mate opravdu silne zazemi pro vase usudky o statecnosti jinych.
Po mem uteku z Ceska jsem pracoval jako civilni zamestnanec pro US Army v Nemecku (Augsburg). Udelal jsem si tam mnoho pratel mezi pesaky. Moje postrehy jsou spis ze skutecnosti nez z domnenek. V te dobe byl Vietnam denni slovo a v plnem proudu. Kazdy tyden se objevilo jmeno nejakeho meho kamarada na nastence pro odsun do Vietnamu. Nikdo nerval 'nadsenim a odhodlanim' (vase slova), ale nikdo take nebrecel. To, jak disciplinovane, precizne a bez kecani provadeli ulozene ukoly, mi ukazalo, co to je kvalitni armada. Pripada mi, ze jste o jejich 'jednotlivych schopnostech' cerpal material z davnych vytisku "Obrany Lidu". Doporucoval bych vam pesacky magazin "LEATHERNECK". Najdete si ho na WEBu anebo si ho predplat'te. Nemusi se vam libit, ale treba prestanete americke pesaky nezaslouzene spinit.
Rudi

1965

29.12.2002 08:13

První Štědrý den v Kanadě - dodatek

První Štědrý den v Kanadě - dodatek

Rudi 12.?.?.?

Nejak se mi to zda jako pohadka. V dnesnich cenach stoji kolem Vanoc krocan v prumeru 35 az 50 centu libra. Tedy cely krocan stoji 4 - 6 dollaru. Pul ceny by tedy bylo 2-3 dolary a nejake ty mandarinky za pul ceny rekl bych 2 kila za 2 dolace. Dohromady asi $5 dollaru. V drivejsich cenach by to bylo levnejsi. Ale pan Valtr platil $30. To znamena krocana a pytel mandarinek by nemit slevu platil $60 dollaru???
Mozna to neni pohadka ale jenom obycejna lez od zacatku do konce.

7333

12.04.2018 15:35

Možnosti anglo-sionistů

RE: Novodobá Atlantída

Rudi 2a00:x:x:x:x:x

Bohužel fašistické uskupení zemí NATO pod vedením režimem USA nedá pokoj dokud nevyvolá celosvětovou válku.Nyní museli trochu zbrzdit své choutky proti Sýrii a Rusku po odpovědi prezidenta Putina Amerikánům včele s dementním vůdcem Trumpem.Čína dala před 2 dny rozkaz svým lodím plout k Sýrii a v případě přepadu Sýrie vojsky USA a zemí NATO se zapojit po boku Ruska do bojů.Navíc při osvobození syrského města Ghouta byli obklíčeni britští vojáci i s těžkou technikou.---------------------------https://dimpenews.com/2018/04/12/h-%CE%B4%CE%B1%CE...
[smích]

363569

27.05.2018 22:57

Provokace a imperiální ultimátum, nebo schůzka Kim-Trump?

Rudi

Rudi 2a00:x:x:x:x:x

Je to vše provokace od USA.Je jasné ,že zločinecký režim USA připravený S.Koreu také přepadnout.Tak jako již přepadli v zájmu US demokracie(!)mnoho zemí. Verbež z USA je rozlezlá po celém světě .I kolem celého Ruska s cílem Rusko přepadnout.,
Nyní v Sýrii stateční syrští vojáci dosáhli obrovských úspěchů v boji proti teroristům vedenými režimy USA,Izraele,Británie ,Francie a Turecka.Proto Amerikáni spolu s Izraelci často bombardují syrskou armádu.Nyní dokonce již USA Sýrii oznámili ,že pokud syrská armáda uskuteční osvobození dalšího města Daraa ,kde už Amerikáni mají další základnu a ochranují tam tzv.teroristy z ISIL ,tak zaútočí bezohledně na syrskou armádu.V Sýrii již USA mají protizákonně cca 15 voj.základen odkud terorizují celou Sýrii.Proto nyní byli jimi zavražděni i ruští vojenští policisté ,kteří dohlížejí na rozdělování humanitární pomoci dodané Ruskem a na dodržování dohod..Byli v Damašku a ostatních městech nalezeny obrovské chodby zhotovené zajatými syrskými občany za pomoci tzv.poradců z USA ,Izraele,Británie,Francie.
Bylo tam také objeveno obrovské množství zbraní včetně těch nejmodernějších dodaných teroristům právě těmi zmíněnými zločineckými státy.-----------------------------------------------Vše je zde,----dimpenews.com !!!!!!!!!!

364373

Bohužel režim USA se spoléhá jenom na tradici a kulturu USA.To znamená vraždění a loupení.Na tom vznikali USA a pokračuje to stále.Dobře si pamatujeme to,jak po majetkovém převratu v 89 bylo na letišti Ruzyně letadlo USA s tzv.teroristy unesenými z kolika zemí světa .To letadlo tam bylo pěknou dobu a nikdo se k tomu nesměl ani přiblížit.Tím Havel se svými kumpány dal těmto zvěrstvům u nás zelenou.

364744

02.09.2018 00:21

Afghánistán: Ostudná válka Ameriky

RE: Je to vůbec možné, takové lži naší ČT o válce v Afganistánu poslouchat???

Rudi 2a00:x:x:x:x:x

Režim USA z Afganistánu jenom tak neodtáhne.Tam je obrovské přírodní bohatství,velmi mnoho opia ,tolik potřebného k financování války a je to blízko k Rusku.A to tak vehementně vojska USA obklíčili a ted se jenom čeká na povel k přepadení.V tom je to celé kouzlo pro USA. Sice někteřé státy z NATO to prokoukli a raději pláchly.Ještě že mají Amerikáni aspon nás.,at to stojí co to stojí.[vyplazený jazyk][vyplazený jazyk][vyplazený jazyk][vyplazený jazyk][vyplazený jazyk][vyplazený jazyk][vyplazený jazyk][vyplazený jazyk]

366271

23.12.2018 00:26

Zpráva: USA se stáhnou ze Sýrie okamžitě - aktualizováno

Stažení okamžitě?

Rudi 2a00:x:x:x:x:x

Za ty léta lhaní režimu USA jsme na vše zvyklí.Vždyt v pátek USA se svými poskoky opět bombardovali v Sýrii civilisty.To jako asi na rozlučku!!!!!!!!!

https://dimpenews.com/2018/12/22/27-%CE%AC%CE%BC%C... [bliji][bliji][bliji][bliji][bliji]

368653

07.02.2019 21:22

O venezuelských problémech

RE: Nic nebudeme sledovat, autor jen jako první

Rudi 2a00:x:x:x:x:x

pustit sobě žilou,aby vám ta debilita vytekla z hlavy.Na Kubě by bylo vše dávno v pořádku kdyby fašistický režim USA tolik let neprováděl zločineckou blokádu Kuby.
A Libye ? Kaddafi byl zavražděný po přepadení země vojsky režimu USA Británie,Itálie a Francie.Proč ?Protože Libye byla na Africe nejbohatší zemí.Kaddafi ale chtěl po zmíněných zemích vrátit obrovské částky peněz,které zločinecké země dlužili a nehodlali je vrátit.Proto byla Libye přepadena ,vykradena a celkově zpustošena.Mimochodem Kaddafi byl bestialně zavražděný důstojníkem britské rozvědky.Byl ale za to spravedlivě odměněný!A Stalin?Kdyby nebyl tak už dnes ani nepíšete své idiotské názory.Je pravda ,že Afganistan zasáhl hnusný vřed a to americký.Ta země je obrovsky bohatá a grázlové režimu USA to stále nemohou vykrást.Namísto toho se tam k zlosti smradlavých Amerikánů a našich žoldáků začínají uvelebovat Čínané a čile tam obchodují.Amerikáni se ale nechtějí hnout pryč ,protože obklíčili celé Rusko a jako krysy čekají na přepadení Ruska.A také mají zisky prodeje heroinu.

369483

16.10.2019 22:47

Reakce na dnešní rozhodnutí Ústavného soudu o (ne)zdanění církevních restitucí

RE: Podpora církve znamená spásu naší bílé civilizace

Rudi 2a00:x:x:x:x:x

Nechtěl jsem ale musím tak trochu reagovat na příspěvek od :Miroslava 2a02:6b8:b010:506c::3f.?.?.?

Dá se usuzovat ,že ta paní či pán jsou pořádně mimo.Chtěl bych vědět ,kdy v historii
Chtěl bych vědět z čeho čerpá ty bludy,že lidstvo v historii pod křestanstvím vzkvétalo?Církev odjakživa terorizovala kdekoliv obyvatelstvo.Když to vezmeme u nás,tak máme příkladů hodně.Když lidé již nemohli nadále trpět pod terorem církve a zrádného měštanstva,tak povstalo.Husité nám byli a budou vždy příkladem.Po bitvě na Bílé hoře zde byla zavedena násilná rekatolizace.Ti tzv,DOBŘÍ KŘESTANÉ opět vraždili a loupili jako o závod.Dá se tomu tak trochu přirovnat majetkový převrat v 1989. To se rozkradla státní kasa.Dnes se už musela udělat i díra zespodu
aby se mohlo šmátrat dolem.Takže jsme zadluženi až na věky.Zminujete ale i o tom ,že neumíme zastavit invazi migrantů.Ale je to možné zvládnout,jen právě tzv.křestané včele s papežem a sionisté se Sorošem,Krvavou Madlou dělají vše pro to aby byla zničena bílá civilizace v Evropě.Takže autor článku má ve všem naprostou pravdu..Tzv.náhrady církvi se musí zdanit.A to co bylo zloději zlodějům neoprávněně vydáno ,tak okamžitě se musí vrátit státu.Kdyby zde nebylo tolik zaprodanců a také křiváků z řad tzv.Justice ,tak to nemohlo dojít tak takové katastrofy.Zdalipak jste se také ozvala dříve když se k nám nahrnuli hnědí migranti ze Slovenska?[oči v sloup][oči v sloup][oči v sloup][oči v sloup][oči v sloup]

374130

17.02.2020 22:22

Co dělat?

RE: Přestat se bát a nazývat věci pravými jmény

Rudi 2a00:x:x:x:x:x

Ruda
Před tímto svinstvem nelze zavírat oči.Vždyt v nebezpečí jsme úplně všichni.
Tito tzv.migranti-zločinci jsou do Evropy doslova tlačeni.Povětšinou jsou to opravdu islámští hrdlořezové,kteří jsou evakuováni před syrskou armádou a mají za úkol v Evropě nastolit genocidu proti Evropanům.Tak jako to za pomoci USA a zemí NATO provedli v Bosně,Kosovu,v bývalých zemích Sovětského svazu a nyní získávají obrovský životní prostor v celé západní Evropě,což bylo sionisty naplánované.A těmto zločincům pak sám papež,který zločincům meje i hnáty.Tato verbež byla zčásti dovezena i na Ukrajinu ,kde si vyzkoušeli i nože s kterými řezali hlavy vlastencům a ty pak Ukrajinci posílali v bedničkách rodinám zavražděných.
A tomu žehná PAPEŽ.Tito to opravdu vedou.Je možné ,že budu opět smazaný ale potřebuji se vyjádřit.

376958

Káva pro Zvědavce

27

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 68 čtenářů částkou 9 439 korun, což je 27 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Výročí leteckého útoku na Prahu14.02.20 15:26 Česká republika 2

Neuvěřitelná justiční zvůle: Odmítnout ubytovat Rusy je OK, verbálně odmítnout migranty je trestné13.02.20 17:16 Česká republika 2

Parlamentní listy rozkrývají temné smlouvy Člověka v plísni tísni13.02.20 14:09 Česká republika 1

Křeček je nový ombudsman!12.02.20 20:31 Česká republika 4

Už je to tady zase: Prodavačku vyhodili z práce za názor. Ideopolicie zasáhla11.02.20 09:15 Česká republika 10

Výzva a prosba o pomoc: Zbývá jen pár dní na to, abychom zabránili opakování historické potupy. 11.02.20 07:45 Česká republika 2

Jsme horší než nacisté10.02.20 12:37 USA 1

Indie pošilhává po Velkém bratrovi po vzoru Číny10.02.20 10:21 Indie 1

Na ruské základně nouzově přistálo letadlo, téměř ho zasáhla syrská raketa07.02.20 10:54 Sýrie 3

Česko pošle Maroku skoro sto milionů korun na boj s migrací07.02.20 08:55 Česká republika 4

Německo šílí: Durynský premiér po jediném dni rezignoval. Vyčítali mu hlasy od AfD06.02.20 15:51 Německo 5

Vylodění okupantů v Pozzallo - Itálie 2.2. 202005.02.20 10:30 Itálie 4

K čemu cvičí černoši střelbu na střelnici v Praze Michli?04.02.20 21:23 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
23,09 Kč
Euro
24,98 Kč
Libra
30,07 Kč
Kanadský dolar
17,42 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
23,53 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,30 Kč
Polský zloty
5,85 Kč
100 maď. forintů
7,44 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
36,13 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 049,80 Kč
1 unce stříbra
419,61 Kč
Bitcoin
229 340,41 Kč

Poslední aktualizace: 18.2.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 50 187 258