Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Nobody

Nalezeno 59 příspěveků, 14 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

07.03.2006 09:28

Vietnamci v Čechách: Opravdu jen nešvar?

Nejen v Čechách

Nobody 62.?.?.?

ale nedávno jsem je viděl "stánkovat" i v Brazílii. Přes den se vydávají za číňany nebo japonce v rádoby restauracích s etnickou kuchyní - takže i suši tam páchá vietnamec - a jak padne tma - a mírně se ochladí - vyráží na turisticky frekventovaná místa a tam sedíce na zemi se zbožím na ručníku nabízí plagiáty slunečních brýlí, značkové obuvi a textilu. Musel jsem se smát, protože Brazílie na tom není nijak extra a tihle ti jim asi moc k prosperitě nepomohou.

96309

02.11.2007 13:46

Britské vrchní velení přiznalo naprostou porážku v Basře

Veľmi dôležité info.

Nobody 147.?.?.?

http://www.sme.sk/c/3566457/V-USA-odhalili-muza-ktory-stoji-za-lzou-o-zbraniach-v-Iraku.html

146304

28.11.2007 13:34

Blackwater v Iráku

Zaujímavý link

Nobody 147.?.?.?

http://www.sme.sk/c/3609761/Afganistan-Letecky-uto...

148182

07.02.2009 20:33

Falk přirovnal Gazu k Varšavskému ghettu

Naivita

Nobody 89.?.?.?

A to nikoho z vas nenapadlo, ze Falk je zidovsky provokater, ktoreho ulohou je zobrat vietor z plachiet kritikom Olova? Vsak tu nie raz zaznelo, ze k zidovskej strategii patri aj sirenie opozicnych nazorov? Na zaklde coho mu tak bezpodmienecne verite? Vsak aj to, ze ho Izrael nevpustil mohlo byt (a asi aj bolo) divadielko...

183304

Planeta evidentně prochází klimatickými změnami. Skutečná příčina těchto změn je "záměrně" utajována a manipulována. Klimatické změny se mohou mnohým zdát rychlé, ale ve skutečnosti je to jako s kouřením cigaret a jejich zdravotními následky. Dokud nezačne kuřák mít zdravotní problémy a doktoři nediagnostikují určitou nemoc, kuřák si neuvědomuje svoji nemoc a ta se dotyčnému jeví, jako kdyby propukla během krátké doby.
Je otázkou, zda by mělo smysl, kdyby "masy nevědomých lidí" znali pravdu. Jedinci, kteří nehledají pravdu si její znalost "možná" ani nezaslouží neboť nejsou na ni připraveni resp. ve skutečnosti ji ani nechtějí znát neboť by jim pravděpodobně ani neuvěřili. Ti, kteří chtějí pravdu znát, budou pátrat, analyzovat a vnímat vším, co jim tělo a duše nabídne. Příroda provádí selekci tímto způsobem.
Člověk je hold ve fázi, ve které si zaslouží "trest" za svoje chování, za svoji nevědomost/krutost/chování řízené strachem a za svoje "přemnožení".

205495

16.12.2009 17:15

Bývalí němečtí diplomaté: Neustálá podpora Izraele musí přestat

RE: Odporný antisemitismus

Nobody 212.?.?.?

Hodnoučký Izrael, bestie Arabové. Jak jednoduchý pohled pro DavidZ.
Doporučuji ať se někam nastěhuje, domácího vyhodí a nazve to právem na Svatou zemi. Jako další pokračování se hodí vzít za základ mapu kdy určitý útvar dosáhl maximální velikosti a tento stav vydávat za právoplatný. V případě odporu všechny kritiky ocejchovat slovem antisemitismus.

207157

01.09.2014 10:40

Odporná mateřská školka intelektuálně nedomrlých šašků EU

RE: Plně souhlasím s autorem

Nobody 85.?.?.?

vsetko ma jeden ciel, TTIP a EUSA.
Vedia to vsetci tito uzitocni idioti a kedze maju v tom aj vlastne podiely ...media o tom povinne mlcia a krmia nas nejakou Ukrajinou ...

316538

19.11.2014 23:11

Žádná americká ambasáda! Všechno bylo spontánní!

RE: Jasný rukopis

Nobody 85.?.?.?

To je to, co mě přivádí k úžasu. CO dělala ochranka prezidenta?
Přece o tom, že tam bude nějaké shromáždění v počtu až 30 tisíc se vědělo 14 dnů předem. O účasti hlavy státu, nejspíše také nebylo rozhodnuto hodinu předem. Takové akce, zejména s přítomnosti dalších 3 prezidentů, se plánují předem. Takže šéf ochranky měl dostatek času zjistit si potřebné detaily v prostoru (možnost použití zbraně případným teroristou, naplánovat rozmístění ostřelovačů, pozorovatelů atd., atd.). Poté připravit 20-30 operativců, kteří se rozmístí do davu a sledují co kdo dělá. Ne na celém prostoru, stačilo vymezený sektor, odkud lze dohodit cokoliv na tribunu. Takže jakmile se někdo rozmáchne s něčím v ruce, než to hodí musí ležet na zemi a na rukou klepeta. A pokud by to nešlo tak rychle realizovat, tak mu tu ruku ustřelit. Demokracie sem, demokracie tam, toto je ochrana hlavy státu a nepřichází v úvahu, aby kdokoliv cokoliv házel na tribunu. Ten operativec nepozná, zda má dotyčný v ruce vejce, nebo granát.

To vše tam pravděpodobně takto nebylo provedeno. Takže IMHO, by měly následovat tvrdá opatření, včetně možné demise MV. Původně jsem si myslel, že po incidentu, kdy ten klučina postřelil Klause aerosolovou pistolkou, dal se tento útvar do latě. Jak vidím asi ne.

321485

27.11.2014 17:27

Otevírání bran do třetí světové války

Summit G20 v Brisbane odstartoval novou studenou válku!

Nobody 85.?.?.?

Doporučuji přečíst, sice dlouhý, ale velmi zajímavý článek na AE News - http://aeronet.cz/news/summit-g20-v-brisbane-odsta...

Mimo jiné je tam konstatováno několik prohlášení Putina, jako například: - "Rusko požaduje stažení amerických vojsk od hranic s Ruskem, a to jak v Pobaltí, tak i z Gruzie a z Černého moře". Pokud nedojde ke stažení vojsk, Rusko se nebude cítit vázáno smlouvami o zákazu a omezení vývoje nosičů středního a dlouhého doletu. Rusko rozmístí jaderné zbraně na kontaktní hranici s Pobaltím, na Krymu a také na Kubě. Při vstupu vojsk NATO na území Ukrajiny vstoupí ruská vojska do Pobaltí a do Gruzie.

Doslova v šoku zůstali účastníci summitu v Brisbane, když Putin Merkelové oznámil, že ruská fregata nedaleko pobřeží Austrálie má na palubě operačně-taktické jaderné zbraně s plochou dráhou letu a že Rusko obnovilo hlídkové plavby k americkému i australskému pobřeží. Na důkaz toho, že přijel do Brisbane s ultimátem a ne na návštěvu, ukončil Putin předčasně účast na summitu. Od toho okamžiku došlo ke spuštění hodin, které odpočítávají novou studenou válku. Rusko je ve stavu připravenosti, reviduje taktické plány, reaktivuje strategická raketová vojska, státní správa je připravována na všenárodní mobilizaci. Rusko má informace, že NATO plánuje pozemní útok na Rusko vedené po ose „střed“ přes Polsko a osu „sever“, Pobaltí, jakmile se NATU podaří najít pro útok záminku. Těchto záminek už bylo několik, ale žádná nevyšla. Nejprve pokus Porošenka s prohlášením o ruské invazi na Ukrajinu. Poté pokus kyjevské vlády obvinit Rusko z terorismu poté, co ukrajinská stíhačka sestřelila let MH17. Ani tento barbarský čin Kyjeva se nepodařilo na Rusko hodit.

322097

15.01.2015 16:55

Lžimédia: ARD a ZDF klamou a obelhávají diváky ohledně masové demonstrace v Paříži

Podivná sebevražda komisaře Helric Fredou

Nobody 89.?.?.?

Doporučuji přečíst v originále na
http://www.whatdoesitmean.com/index1831.htm

nebo v českém překladu na:
http://orgo-net.blogspot.sk/2015/01/francouzsky-po...

325206

25.01.2015 22:34

Zvláštnosti ruského národného charakteru

RE: Na Rusku si vylámali zuby jiní...

Nobody 85.?.?.?

Je to demokracie, kterou jste si vyzvonili klíči v roce 1989. Nějakých možná 70 - 80 % občanů tuto "demokracii" chtělo. Tak ji máte. Nadávejte sobě. Já byl jeden z mála co nezvonil a také jsem za to byl jeden z prvních nezaměstnaných v tomto státě, již od února 1990.

Přejí hezké zimní dny.

325837

03.03.2015 21:36

Kdo šíří pro-ruskou propagandu?

Google přikračuje k potlačování alternativních médií sestavováním pořadí stránek podle „faktičnosti“ místo popularity

Nobody 85.?.?.?

Gigant vyhledávacích enginů Google, hlavní tahoun provozu pro většinu mediálních portálů přistupuje ke změnám způsobů řazení webových stránek, o čemž prohlašuje, že má v úmyslu používat známých vyvracečských kanálů k určování „pravdivosti“ obsahu.

Současné řazení Googlu určuje počet odkazů na tuto webovou stránku, což znamená, že pokud se příspěvek stane populární a prohlíží si ho miliony lidí, tak se může objevovat ve výsledcích hledání na vršku.

To je však poněkud příliš demokratické pro některé, kteří by rádi protlačovali svá „fakta“ z před-schválených zdrojů.

Navrženým řešení je podle výzkumného týmu financovaného Googlem vypočítávat „Skóre důvěry znalostní báze“ pro všechny webové stránky na základě vlastní „Znalostní pokladnice“ Googlu, kdy budou podle New Scientist automatické databáze rozlišovat „fakta, s nimiž web jednoznačně souhlasí.“

Krátce, webové stránky, které poskytují informace, které odporují nebo zpochybňují vlastní Googlem stanovenou „pravdu“ budou shazovány v řazení na dno.

To je krok, který by měl spustit poplašný zvonek u fanoušků webových stránek alternativních médií, jako Inofowars, která jsou pravidelně terčem útoku profesionálních vyvracečských webů pouze za to, že zpochybňují oficiální povídačky a popularizují v reportážích zamlčované informace.

Lze předpokládat, že ty měřiče pravdivosti a věrohodnosti, které Google nakonec realizuje, budou vycházet z vládních tvrzení a mediálních zpráv hlásných trub mainistreamu. Vzestup alternativních médií přímo koreluje s rutinním odhalováním dezinformací, propagandy a otevřených lží chrlených právě těmito institucemi.

Zdroj: Prison Planet http://www.prisonplanet.com/google-moving-to-shut-...

Do češtiny přeložil M.Pavlíček - Reformy.cz http://www.reformy.cz/zpravy/google-prikracuje-k-p...

328188

13.03.2015 12:35

Netanyahu: Přišel, viděl, dobyl

Američtí veteráni - dopis Putinovi

Nobody 85.?.?.?

No možná změníte názor na osobu Netanyahu, když se kouknete na veřejný dopis zástupce "Amerických Veteránů" Gordon Duffa Putinovi, v kterém požaduje odtajnění a vydání některých dokumentů o kterých vědí, že jsou v držení ruských zpravodajských služeb. Například jeden z nich:

Full information on Netanyahu’s role as a Soviet agent in the theft of American cryptographic units from the UNTSO in 1990 and the nature of the data, NATO military secrets, US State Department correspondence and US Naval codes that Netanyahu passed on to Moscow.

Celý text je na: http://www.veteranstoday.com/2015/03/10/we-demand-...

Samozřejmě jim asi akorát odpoví někdo z kanceláře Putina ve smyslu, že ruské zpravodajské služby nic podobného nemají atd., atd. Ale myslím, že zajímavé to je.

329083

Dle mého skromného názoru je to buď hoax, nebo cílená dezinformace. Článek je přeložen ze serveru whatdoesitmean http://www.whatdoesitmean.com/index1849.htm. O tomto serveru je známo, že velice rád a často publikuje dezinformace.

329513

Ach jo. Vaši informaci jsem "sežral", aniž bych si ji jinde ověřil a použil v dalších odkazech. Teď jsem se podíval na ten jejich web http://www.whatdoesitmean.com/index7381.htm a nestačím se divit, protože "Sorcha Faal" nemůže být něco jako Dietl na steroidech, protože to není člověk, ale "řád", dokonce založený snad v roce 588 před našim letopočtem a v současností se skládá z 18 klášterů v Irsku, Rusku, Egyptě, Libanonu a USA.

Takže pane Vladimíre, díky za informaci!

329584

10.06.2015 20:54

Bezhotovostní demokracie nebo bankovní koncentrák?

RE: Neúplné krytí bankovních závazků?

Nobody 84.?.?.?

To co píšete je hloupost a v běžném životě nerealizovatelné. Například mně chodí důchod na můj BÚ, samozřejmě ho ČSSZ odesílá jako bezhotovostní platbu. Já mohu také platit bezhotovostně kartou, ale je řada prodejen, kde kartou platit nelze. Takže podle vás, bych si nemohl z mého účtu vybrat v bankomatu tisícovku hotově, protože jsem tam žádnou hotovost nevložil?

Jestliže bude zaveden 100% bezhotovostní styk, souhlasím s autorem, dostaneme se do bankovního koncentráku. Již dnes jsou ty okovy přitaženy. Podívejte se kolem sebe. Desítky tisíc kamer, kam se jen kouknete (u nás je máme i v baráku, který se jinak zamyká 24/7), kde kdo čte vaši elektronickou poštu, monitoring webů (Zvědavec by mohl vyprávět), kam se hrabe tzv. totalita s jejich Občanskými výbory, důvěrníky a PS-VB na stávající stav. Takže tento nový systém nebude nic jiného,. než další přitažení již tak utaženého šroubu nad naši svobodou.

334444

26.06.2015 12:22

Opět předmětem vlídného zájmu tajné policie

Nebavit ... vše lze nakonec překroutit proti vám

Nobody 195.?.?.?

Zásadní je se s policií vůbec nebavit.
Na tohle téma znám jedno moc zajímavé video:
1. díl: http://www.youtube.com/watch?v=h6EA90o7ILg
2. díl: http://www.youtube.com/watch?v=iSmVYlO2UVw

Policie primárně hledá někoho, na koho může něco hodit. Spravedlnost je obvykle vedlejší, hlavně někoho za každou cenu potrestat, aby "společnost" byla spokojená. Nebavit se s policií je vaše ústavní právo a doporučuji ho důsledně využívat - trestat vás za to nesmí.

335514

26.06.2015 20:25

Opět předmětem vlídného zájmu tajné policie

RE: Nebavit ... vše lze nakonec překroutit proti vám

Nobody 193.?.?.?

Já nejsem registrovaný, ale občas používám Nick "Nobody". Vidím, že ho dnes použil někdo jiný. Zajímavé na tom je, že přesně tutéž radu jsem chtěl napsat i já. Pane Vladimíre, opravdu se podívejte na ta videa. Dokonce jsou s českými titulky. Držím palce.

335556

13.07.2015 18:29

Pozadí řeckého dluhu

Nacistické kořeny bruselské EU

Nobody 45.?.?.?

Zajímavé podrobnosti o vzniku EU lze najít v e-knize vydané. "Zdravotní nadaci Dr. Ratha" (neplést s českým Rathem), pod názvem Nacistické kořeny Bruselské EU. Spoluautorem je i polský bývalý vězeň August Kowalczyk, který přežil Osvietim. Knihu lze číst on-line, nebo stáhnout v PDF formátu z adresy http://www.desitka.org - hned v prvním sidebaru Home stránky.

336483

02.09.2015 18:15

Proč financují Rothschildové přistěhovalectví do EU

Thomas P. M. Barnett a jeho americký Mein Kampf.....

Nobody 84.?.?.?

Autor: Květa Pohlhammer – Lauterbachová

Barnett napsal: Konečným cílem je homogenizace všech států na zeměkouli. Toho musí být dosaženo smíšením ras s cílem vznikem světlé hnědé rasy v Evropě. Proto musí Evropa přijmout ročně 1,5 milionu přistěhovalců z třetího světa. Výsledkem tak bude vznik populace s průměrným IQ 90, lidí, kteří budou příliš hloupí na to, aby chápali, ale dost inteligentní, aby pracovali.

Podrobnosti: http://desitka.org/?p=4761#more-4761

338916

02.11.2015 18:10

BlackBerry – firma, která ztratila směr

RE: hm

Nobody 84.?.?.?

Pořád jsem nevěděl, jak pojmenovat stávající vedení KSČM. Díky za ten název, sedí jak pr*el na nočníku. Doufám, že se nebudete zlobit,když ho občas použiji také.

Hezký den
vm

341314

02.11.2015 18:29

Nač potřebuje „syrská umírněná opozice“ padesát Yankees?

RE: těch 50

Nobody 84.?.?.?

No malý rozdíl je v tom, že sýrská vláda a její prezident jsou legální vládou, která vzešla z legálních voleb, kdežto ta ukrajinská se zmocnila vlády násilným pučem, takže považovat ji za legální je, mírně řečeno irelevantní. To, že ji uznaly západní státy, na tom nic nemění.

341316

26.11.2015 02:18

Sestřelení Su-24

První malá odplata již přišla

Nobody 84.?.?.?

Rusko srovnalo se zemí celou oblast, kde byl pád ruského letadla, zničen záchranný vrtulník a zabit pilot letadla. Ruské lodě ze středozemního moře s podporou dělostřelectva vládních sil zaútočily na celou oblast a tuto doslova přeoraly. Zástupci Svobodné sýrské armády zveřejnili video na YouTube, které ukazuje část této akce. Autoři videa sdělili, že šlo o údery na pozice skupiny „Fronta an-Nusra.“ Video: https://youtu.be/ZSlwrlHLlnE

342318

27.11.2015 12:38

Křížený lid - základ sjednocené Evropy

Thomas P. M. Barnett a jeho americký Mein Kampf

Nobody 84.?.?.?

Thomas P. M. Barnett: Konečným cílem je homogenizace všech států na zeměkouli. Toho musí být dosaženo smíšením ras s cílem vznikem světlé hnědé rasy v Evropě. Proto musí Evropa přijmout ročně 1,5 milionu přistěhovalců z třetího světa. Výsledkem tak bude vznik populace s průměrným IQ 90, lidí, kteří budou příliš hloupí na to, aby chápali, ale dost inteligentní, aby pracovali.
Podrobnosti na http://desitka.org/?p=4761

342400

08.12.2015 15:00

Devátý týden ruského zásahu v Sýrii: Říše vrací úder

RE: Konfrontace USA - Rusko

Nobody 84.?.?.?

No, já si myslím, že nejde o to KDO vlastní ten kufřík, ale kdo všechno zná odpalovací kódy. Ty kódy si určitě nevymyslel ani Obama ani Putin, ale vymysleli je jejich generálové a vložili do kufříku. Takže jestliže tzv. rupne v bedně něterému z těch znalých žraloků a vydá povel, aniž by to prezidenti věděli, co se stane? Obsluhy ponorek, křížníků, pevných sel, atd., ti jen plní rozkazy. Ti nejsou tam od toho, aby zkoumali, zda je rozkaz oprávněný, nebo ne, zda o tom ví, prezident, nebo ne. Nemají na to ani pověření, ani čas.

342904

12.12.2015 22:43

Jak jsem si nepochutnal

RE: Každý je jiný

Nobody 84.?.?.?

Teda pánové, já sice chleba nepeču, ale když to tady čtu, ty problémy, kvásek, vyhřáta trouba atd., vzpomínám na mou mámu. Když jsem byl malý kluk, před válkou a za války, tak se u nás vždy pekl chleba. Jednou za měsíc máma udělala těsto v neckách a chleba se pekl v klasickém venkovském sporáku (žádný plyn, žádná elektřina, žádný teploměr jak je trouba vyhřáta). Pekla kulaté bochníky cca 2 kg jeden. Upečený chleba zabalila do klasických utěrek a uložila do sklepa. Nevím jak, ale i po třech týdnech byl pořád čerstvý.

Jinak k těm psům. Někdy v 80 letech min. století, jsem si pořídil prvního německého ovčáka. Štěňátko staré 2 měsíce. Což o to tak do 5 měsíců to byla pohoda. Pak ale začal s okusováním všeho co šlo okusovat. Nohy od židlí v kuchyni, nohy od stolu, Navíc nás naučil vše dávát nahoru kam nedošáhl. Vycvičil jsem ho jak psa od PS, kromě hledání stopy. Na závěr jedna příhoda. Jednou jsem měl na závodě poradu vedení a zjistil jsem, že jsem doma zapomněl důležité dokumety. Tak jsem zavolal řidiče a říkám mu - Tondo dojeď ke mně domů, v prvním šupleti vlevo jsem zapomněl nějaké papíry, poptřebuji je přivézt. Tonda odjel a já čekal. Ze závodu ke mně domů to bylo tak 10 minut autem. Půlhodina pryč, 3/4 hodiny pryč a Tonda nikde. Po cca hodině přijel a říká: No tvůj Blesk mě dovnitř pustil, ale když jsem chtěl odemknout a jít ven, stoupl si ke dveřím a nechtěl mě pustit. (A to se s tím Bleskem dobře znali). Tak mu říkám Blesku, to jsem já, pusť mě ven. On se postavil na zadní, packy mi položil na ramena, vycenil zuby a čekal. Tak jsme tam stáli dobrých 20 minut, pak si nechal říct a pustil mě ven. Prostě pes, který neštěkal, ale bránil. Odešel do psího nebe ve stáří 14 let. Pak jsem měl za sebou další dvě fenky, stejná rasa, ale to již povídání o jinem.

343031

20.01.2016 21:16

Rasově smíšená Evropa - cíl "elit"

Thomas P. M. Barnett a jeho americký Mein Kampf

Nobody 84.?.?.?

Kdo je Thomas P. M. Barnett?

Podívejte se na jeho heslo na Wikipedii . Narozen 1962 v Chiltonu v USA, badatel na poli vojenských strategií a globalizační fanatik pod nadvládou USA elit nad národy světa. Proces globalizace navrhuje završit vytvořením jednoho světového náboženství, jedné kultury a smícháním ras na zeměkouli.

Barnett napsal: Konečným cílem je homogenizace všech států na zeměkouli. Toho musí být dosaženo smíšením ras s cílem vznikem světlé hnědé rasy v Evropě. Proto musí Evropa přijmout ročně 1,5 milionu přistěhovalců z třetího světa. Výsledkem tak bude vznik populace s průměrným IQ 90, lidí, kteří budou příliš hloupí na to, aby chápali, ale dost inteligentní, aby pracovali. Celý článek možno přečíst na http://desitka.org/?p=4761 .

344718

19.02.2016 00:34

Jak mi Putin zkazil šuk

RE: Já bych Vás brala

Nobody 84.?.?.?

Vážená paní Hano,

jsem také Vladimír, mám také svůj web a je mi hóóódně přes 35. Berete mně?
Email je u Nicku

Vladimír

345760

08.03.2016 23:56

Doktora Rogozova udal Jan Čulík

Proč BL otočily o 180 stupů?

Nobody 84.?.?.?

Doporučuji kliknout a přečíst následné články:

Financování studií Madeleine Albrightové a jedna vyjasněná záhada
https://vlkovobloguje.wordpress.com/2015/07/07/fin...

Nepřímá odpověd Jana Čulíka na včerejší článek Kosy o Britských listech a nadaci Madeleine Albrightové na Universitě Glasgow
https://vlkovobloguje.wordpress.com/2015/07/08/nep...

Přímá odpověď Kosy Janu Čulíkovi
https://vlkovobloguje.wordpress.com/2015/07/10/pri...

346582

14.05.2016 15:22

To se nevědělo dřív?

To již Zvědavec nemá.....

Nobody 84.?.?.?

lepší téma na článek, než publikace drbů? 90% z nás ví kdo to je paní Němcová, víme všicchni jaká to je s odpuštěním kráva. Takže věnovat ji celý článek, považuji za ztrátu času.

Co takhle napsat nějaké povídání o IX. sjezdu třetí největší strany v CZ - KSČM? Já vím, že většina zdejších návštěvníků komunisty nemá zrovna v lásce, ale právě proto by se zde mohlo najít místo pro pár slov o této tzv. "konstruktivní opozici", kde však zejména její zastupitelé v PS, akorát konstruktivně profitují z dosažených funkcí hlavně pro svou kapsu. Stačí se podívat čas od času jak plně konstruktívně hlasují shodně s koalici při schvalování takových "šmejdáren", jako byla novela zákona o provozu na pozemních komunikacích, nebo poslední, novela zákona o zbraních. Teď bude následovat novela novely novelizovaného zákona o provozu na pozemních komunikacích, zejména v oblasti přidělování trestních bodů a naprosto zhovadilé navýšení pokut.

Zvědavec nám poskytuje hezké články z mezinárodních vztahů, ale článků o vnitřní svinské politice našeho establishmentu, je zde jak šafránu.

348529

05.06.2016 11:29

Volby to nevyřeší, Amerika potřebuje ozbrojenou revoluci

RE: je konec války

Nobody 84.?.?.?

Já jsem tu zprávu dostal emailem již v květnu, ale pořád tomu nějak nevěřím. Zkoušel jsem to ověřit, aale nikde (Finantial Times, Zero Hedge a další) o tom není ani řádek. Tak nevím, co si mám o tom myslet.

349244

18.06.2016 16:47

Windows 10 si prostě nainstalovat musíte!

ADW Cleaner

Nobody 84.?.?.?

Mám desítky cca půl rooku. Neprovozuji nic, co by mohlo někoho zvlášť zajímat. Ale i tak mě to sere, když mi někdo krade i ty nesmysly co v PC mám. Bráním se tomu trochu tím, že používám ADW Cleaner. Doporučili mi to kluci z ESETu a skutečně odstraňuje i to, co ostatní podobné systémy nenajdou. Takže ráno sednu k PC, a první co udělám je spustím ADW. Například výsledek dnešního rána:

# AdwCleaner v5.200 - Logfile created 18/06/2016 at 16:16:50
# Updated 14/06/2016 by ToolsLib
# Database : 2016-06-17.1 [Server]
# Operating system : Windows 10 Home (X64)
# Username : User - IDEA-PC
# Running from : C:UsersUserTOP-CZPřijatý soft 2016ADW cleaneradwcleaner_5.200.exe
# Option : Clean
# Support : https://toolslib.net/forum

[ Services ]

[ Folders ]

[ Files ]

[ DLLs ]

[ WMI ]

[ Shortcuts ]

[ Scheduled tasks ]

[ Registry ]

[-] Key Deleted : HKCUSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionExtStats10921475-03CE-4E04-90CE-E2E7EF20C814

[ Web browsers ]

[-] [C:UsersUserAppDataLocalGoogleChromeUser DataDefaultWeb Data] [Search Provider] Deleted : yahoo.com search
[-] [C:UsersUserAppDataLocalGoogleChromeUser DataDefaultSecure Preferences] [Startup_URLs] Deleted : hxxp://www.mystartsearch.com/?type=hp&ts=1414017342&from=sky&uid=WDCXWD5000AAKX-08ERMA0_WD-WCC2EDH4187541875

*

ADW Cleaner je zdarma http://www.bleepingcomputer.com/download/adwcleaner/
---------------------------------------------------
K tomu používám Iobit - Advanced System Care PRO - stojí to na rok cca 20 USD a jsem s tím spokojen. Pročistí a opraví vše vPC během 10 minut. Navíc mi to trvale ukazuje v pravém horním rohu monitoru momentální stav RAM a CPU.

Zabránit kradení dat Microsoftem tím asi nejde, ale kašlu na to.
---------------------------------------

I když zde nejsem registrován, protože občas přebírám a publikuji od Vás nějaký ten článek, poslal jsem Vám před 2 minutami 500.- Víc nemohu, až zase příští měsíc. Transakce - Confirmation number: 8Y438097D7536614D
Přejí hezký den

349658

19.06.2016 11:16

Windows 10 si prostě nainstalovat musíte!

Nechápu, proč se tak rozčilujete...

Nobody 84.?.?.?

kvůli šmírování vašeho PC. OK, zapoměňme na PC pojďme se podívat na reálný život. Vylezu z bytu a jdu do výtahu. Na střeše výtahu kamera. Vylezu z výtahu v chodbě suterénu kamera před velkým výtahem, kamera uprostřed chodby, kamera u malého výtahu, kamera u vstupních dveří k výtahům, projdu dveřmi, dvě kamery u vstupních dveří z venku do haly. Vylezu ven, kamera na první křižovatce. Sednu do auta, a na cestě dlouhé 4 km (do Kauflandu) tři semafory a na každém kamera. Kamery v Kauflandu, kamery na poště, v bance, prostě kamery všude. NIKDO neví, kam všude ty záběry jdou, kdo k nim má přístup, jak dlouho jsou a kde uloženy. Dalším svinstem jsou různé "centrální registry". Teď se připravuje "Centrální zdraviotní registr". Dovedete do důsledků vyhodnotit co to znamená? Centrální registr bankovních účtů (prý jenom účtů bez pohybu na nich, ale věřte tomu), atd., atd. Když se pak všechny tyto registry propojí, to teprve bude veselo. Kdo bude mít do něj přístup, dozví se o vás i to, co sám o sobě nevíte. To by mělo každého trápit a ne to, jestli nějaký Mcrsf špehuje jeho PC.

349712

30.06.2016 22:35

Nyní čelí Británie „barevné revoluci“

RE: Brexit - hračka na zabavení plebsu

Nobody 84.?.?.?

JO, zapomněl - sebrat zbraně občanům - jen neozbrojenýá občan se může stát otrokem.

350088

20.09.2016 11:08

Myslete na krále Midase

Je to klasická pražská lumpárna, ale .........

Nobody 84.?.?.?

kam se to hrabe například na takové zařízení, jako je Fakultní nemocnice Královské Vinohrady (FNKV). Do toho Zličína pořád jezdíte jako zdravý člověk, užít si trochu fit-centra, vysaunovat se, popít kafíčko atd., atd. Do nemocnice jezdí lidi, nebo je tam někdo dopraví, zpravidla proto, že mají nějaké to bebíčko, které jejich obvoďák již neumí napravit, tak je pošle do nemocnice, nebo mají něco polámaného, neřku-li takovou maličkost jakou je rakovina a desítky jiných nemocí. No a protože na tomto světě je to tak nějak zařízeno, že ty nemoce na jednoho přicházejí v době, kdy je již tělíčko opotřebované, tedy ve stáří, tak cca 60-70% "návštěvníků" nemocnice jsou důchodci s nadstandardním českým důchodem.

Ještě asi tak 3 roky zpátky zajišťovala "výběr parkovného" za vjezd do FNKV nějaká soukromá společnost. Hoši v černých uniformách, při příjezdu jste dostal lístek, při výjezdu se spočítal čas, zaplatil jste, dostal stvrzenku a vyjel. Ceny byly stanoveny takto: První hodina zdarma, poté každá započatá hodina 30.- Kč. Jenomže vedení FNKV se to asi zdálo málo, nebo zapracovali ti "kluci a holky jež mezi sebou mluví" a vše převzala jiná společnost. Ceny se jen mírně upravily. První půlhodina zdarma, první hodina (ale pozor, ne celá hodina, ale i jediná minuta po té první půlhodině) vás přijde na 40.- Kč. No a pak to již skáče. Další započatá půlhodina 30.- Kč No a co nám tato firma za tyto nehorázné ceny nabízí? Vůbec NIC. Plocha vyhrazených parkovišť zdaleka nepokrývá potřebu, takže vám nikdo nezaručí, že vůbec najdete místo na zaparkování. Jelikož z praxe vím, že jakákoliv návštěva lékaře, byť s objednávkou na přesnou hodinu, znamená dobu minimálně 2,5 hodiny, lehce si každý spočítá, kolik zaplatí této vyděračské společnosti za parkování, bez jakékoliv záruky.

Podrobnosti, včetně názvu firmy, jak tato firma vznikla a kdo za ní stojí, včetně foto z místa lze najít v článcích, které jsem publikoval na webu www.desitka.org.
První na http://desitka.org/?p=2014 a druhý po roce http://desitka.org/?p=3462

Víte, já jsem dopravák. Od roku 1968 do 2006 jsem se živil v odvětví silniční a městské dopravy. Pár let jsem dělal na odboru dopravy dnešního Magistrátu, takže problematiku dopravy v Praze znám jak své boty. Netvrdím, že za nás to bylo ideální, nebylo. Ale to co se děje dnes, ty klientelistické vztahy - politik, firma, vše jen pro získání co nejvíce peněz, ukrást co se kde dá, obrat občana kde se dá (viz modré zóny), na to již nemám žaludek. Asi jsem opravdu již moc starý.

351989

29.09.2016 15:14

Ten, kdo váhá, je ztracen. A Rusko zaváhalo

RE: Skvělá analýza situace v Sýrii

Nobody 84.?.?.?

Dávat sem odkaz s Trojským koněm je svinstvo! ESET NOD naštěstí zablokoval stránku s upozorněním na Trojáka.

352240

06.10.2016 15:00

Babišovo ANO utužuje korporátní cenzuru a diktaturu v  EU

RE: pozor na paranoju a tenký ľad

Nobody 84.?.?.?

Jo, máte svatou pravdu, zejména ve větě: "Myšlienka obmedziť nenávistné prjavy nie je zlá, ale dôležité je, kto sa jej chopí.".

Milý pane, jakmile prosazujete jakékoliv omezení čehokoliv, tak jděte do háje (a to jsem moc slušný). Takže KDO dnes bude posuzovat to, co je "nenávistný projev"? EU, Komiasři EU, vláda, nebo nějaký speciální úřad? No a za pár let se třeba situace změní a ti co dnes posuzovali, budou mimo, takže nové posuzování začnou jiní? Opakuji, jděte s tím do háje. To vše již tady bylo. Za války bylo OK co řekli nacisté, nenávstné vše co řekli ostatní, po 48 bylo sporávné co řekli komunisti a nenáviostné ostatní, v 68 roce co řekli Dubčekovci, v 80 létech co řekl Husák a spol, no a po Hadráku ten, kdo byl zrovna u vesla.

Další Vaše citace - Pritom bez poriadku nie je organizácia a veci nefungujú správne. Výtržníci a krikľúni si iba v neporiadku dokážu účinne vytĺcť politické body. - Jo, to také již pamatujeme. Nějakej Áda ten byl pro pořádek a zavedl ho. Moc se mu to líbilo, akorát se to nějak nelíbilo lidem. Vy Slováci v tom také máte jasno, u vás to zavedl nějakej Tiso s Andrejom (podívejme se na shodu jmen) a organizoval jim to nějakej Šaňo Mach. Kotleba k tomu má již našlápnuto.

Mě může z podobných keců, jak předvedla pí. Jourová, akorát trefit šlak. (Měli ji tenkrát nechat shnít v té base a nepouštět na svobodu. Osobně jsem přesvědčen, že v tom jela, akorát ji to nedokázali, takže ji pustili domů s 2,5 Mega náhrady za prožitou újmu.). Svoboda slova a projevu buď je, nebo není. Nic mezi tím neexistuje!

Jedinou kliku máme v tom, že Internet, když byl koncipován, tak byl postaven s původním cílem, zajistit spojení zbytků vojsk po jaderném napadení. Takže je postaven tak, že nikde neexistuje nějaké "Centrum", které by bylo možné vyřadit a vyřadit Internet, nebo tam udělat nějaké zásahy. Všechna další opatření, které budou chtít udělat jsou jim k ho*nu, protože kdo to umí, dokáže to obejít. A naučit se to, není až tak velký problém.

352437

14.10.2016 15:24

Neokonzervativní šílenost a „politické bláznovství“: Hillary Clintonová a hrozby jaderné války

RE: Vse je jine,nez,jak myslis,posledni slova umirajiciho rabina.

Nobody 84.?.?.?

OK, to je USA. Spočítá a poukáže někdo na to, jak je to v ČR? Někde jsem četl, že snad ještě o něco horší.

352606

20.10.2016 00:22

OSA. Ochranný svaz autorů pro placení výpalného. Taková česká cOSA nostra

Proč to nedělají jako.........

Nobody 84.?.?.?

prodejci software a digitálních produktů. Já si přivydělávám k důchodu prodejem digitálních produktů (softwarové aplikace, grafika, šablony, e-knihy, instruktážní videa apod.). Ve světě jsou stovky (možná tisíce) firem, které to přímo produkují, nebo kupují od malých programátorů, zabalí do balíčků a nabízí k prodeji s Resell Rights (nebo ještě lepší s Private Label Rights, kdy dostanete i zdrojové kódy a právo vystupovat jako autor). Já to kupují od nich, nebo jsem zaplaceným Prémiovým členem u desítek těchto společností a dostávám to od nich zdarma. Balíčky rozbalím, ke každému produktu udělám prodejní stránku s krátkým popisem, nebo krátké video a nabízím ve světě k prodeji. Je to jednoduché, kdo má zájem, klikne na tlačítko koupit, je přesměrován na PayPal platební bránu a po zakoupení je přesměrován na mou Thank You stránku, odkud si produkt stáhne.

Co brání těm "umělcům, spěvákům, hercům atd.", ty své umělecké výtvory prodávat tímto způsobem? Stejně má každý z nich manažéra, tak ať se stará. Mám nazpívané album, vytvořím prodejní stránku s popisem a s tlačítkem na PayPal. U PayPal to teď můžete mít v jakékoliv měně, včetně Kč. Kdo má zájem klikne, zaplatí a stáhne z děkovné stránky. Žádná OSA není potřebná. Mohu mít tisíc cizích blogů, stránek, které propagují moje písničky. Na každém z nich bude jen odkaz na mou prodejní stránku. Fajn, dvacet starších písniček dám zdarma, aby ten propagátor z toho něco měl, ostatní za peníze. Stejně to jde aplikovat na e-knihy, filmy, prostě na cokoliv. Chce to jen stanovit cenu nižší, než když si půjdu koupit to CD do krámu, protože nedostanu celé CD, jenom záznam do PC. CD si pak mohu případně vypálit sám. Nevidím jediný důvod, proč by to nemohlo takto fungovat.

352738

01.11.2016 20:30

Kauza Zeman aneb puč sudetských Němců 2016

Tento příspěvek......

Nobody 84.?.?.?

jsem vložil 30.10. do článku "Horáček na Hrad? Až pokvetou hrábě." na webu D-FENS. Je to příspěvek s relevantním obsahem k článku. Vydržel tam cca 3 hodiny a byl odstraněn. 31.10. jsem ho vložil k článku "Zemana mohou svrhnout o Vánocích, udeřil Zdeněk Zbořil. A doplnil pár věcí, o které prý skutečně jde ." na webu Nová republika. Vydržel tam hodinu a byl vymazán. Zdá se mi to divné. Tak jsem zvědavý, zda vydrží na Zvědavci, nebo ho pan Stwora také vyhodí?

Nic není náhodné. Celá ta akce s Hermanem musela být předem připravena a rozhodně není jen z hlavy ministra Hermana. Dle mého názoru ta show u Krause a večerní shromáždění na Staromáku, byla taková malá generálka na český Majdan, který se připravuje na 17.listopadu. Vede mě k tomu několik věcí, o kterých se nikde moc nediskutovalo.

Na webu AE News (aeronet – já vím rusofilní a konspirační web) je publikován článek, kdy za celou akci Hermana stojí zapádní tajné služby. Moc jsem to nebral na vědomí, protože na tomto webu je jedna konspirace za druhou, ale změnil jsem názor po přečtení článku Erika Besta, amerického novináře žijicího v ČR. Myslím, že toho lze těžko považovat za rusofila, nebo zakukleného komouše. Ve svém článku v podstatě potvrzuje to, co píše tajemný pan VK na aeronetu, jen to říká trochu citlivěji a ne moc nahlas. Celý článek Erika Besta lze najít na http://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/... .

Možné krátkodobé cíle Majdanu:

1) Politická likvidace Zemana jako prezidenta. Donutit Parlament a Senát k jeho odvolání.
2) Změna Ústavy vedoucí ke zrušení funkce prezidenta.
Možný dlouhodobý cíl:
3) Přičlenění České republiky k NSR jako další spolkové země, zejména k odkladání přebytečných imigrantů.

K bodu 2) – tuto akci propaguje a prosazuje jistý pan Klvaňa. Většina ví o koho se jde. Ti co nevědí, mohou se podívate na jeho profil – https://global.umn.edu/honors/dlai/12_klvana.html . Tento pan zakládal Aspen Institute Prague. To je česká a pražská pobočka think-tanku amerických neoconů se sídlem v Coloradu. Tato pobočka je přímou linkou mezi operačním centrem neoconů, americkou ambasádou, a neziskovkami v ČR. Klvaňa dnes mj. řídí neziskové aktivity Zdeňka Bakaly. Viceprezidentem pobočky je Michael Žantovský, který také u Krause měl hlavní slovo. Právě z okolí těchto lidí začala být do českých médií prosazována myšlenka zrušení funkce českého prezidenta, protože americké elity již nemohou ovlivňovat v ČR přes senátory a poslance budoucí volbu prezidenta. -------Pokračování

353058

01.11.2016 20:31

Kauza Zeman aneb puč sudetských Němců 2016

Pokračování

Nobody 84.?.?.?

Více podrobností na: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Tomas... a dále celý video blok – http://www.tyzden.sk/politika/25712/zbavme-sa-kone...
Pan Klvaňa neopomněl o tomto požadavku promluvit u Krause – https://www.youtube.com/watch?v=Gu1VTP5zQNo – v čase 11,35 .

K bodu 3). O této myšlence hovořil mimo jiných pan Herman: "Domnívám se, že česko-německé vztahy jsou na dobré úrovni. Daří se uzdravovat minulostní jizvy. Co se stalo, stalo se, ale my prý musíme jít dál. Je třeba navazovat a prohlubovat to, co fungujeme. Čistě teoreticky bychom mohli být jednou ze spolkových zemí, protože naše ekonomika je navázána na ekonomiku Spolkové republiky a myslím, že tomu také vděčíme za celkem velmi úspěšný hospodářský rozvoj." No, jelikož víme, že pan Herman je velice blízký kamarád pana Poselta, takto předsedy Landsmanschaftu, tak si myslím, že od "teoretické možnosti" k reálu by to nemuselo být tak daleko. Podrobnosti – http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Mohli.... Nechme se překvapit co přinese 17. listopad.

353059

02.11.2016 10:29

Kauza Zeman aneb puč sudetských Němců 2016

Tak se zdá, že to již začalo

Nobody 84.?.?.?

Včera jsem zde vložil příspěvek v kterém jsem nastínil možnou variantu pražského Majdanu, který vypukne 17. listopadu. První bod - politická likvidace prezidenta Zemana, již začal. Přečtěte si "Kroměřižskou výzvu ke stíhání prezidenta pro porušení ústavy", kterou vydali pánové:

Michael Kocáb, spoluzakladatel privatizačního fondu TREND, který v 90. letech připravil o peníze více než 100,000 českých občanů a
lžidoktor s právnickým titulem Jan Kalvoda,

Porušení Ústavy se měl dopustit tím, že společně s premiérem Bohuslavem Sobotkou, předsedou poslanecké sněmovny Janem Hamáčkem a předsedou senátu Milanem Štěchem podepsali usnesení, ve kterém se distancují od oficiální schůzky ministra kultury Daniela Hermana s tibetským Dalajlámou. Podrobnosti na http://zpravy.idnes.cz/kromerizska-vyzva-zada-stih...

Podobně začínal Majdan na Ukrajině.

353075

06.11.2016 22:47

Švédsko, vlajková loď multikulti, hoří

To není teror........

Nobody 84.?.?.?

Všimněte si, že u všech těch požárů (snad výjma aut), byly zapáleny v podstatě neškodné věci. Halda odpadků u baráku. Vchod do baráku, atd. Čili nic vážného. Kdyby to byl teror, tak nezapálí haldu odpadků, ale barák. Upřimně řečeno, nevím co to je.Jestli zkouška jak se bude chovat policie, nebo nějaká výstraha, nebo opravdu nevím kam to zařadit. U toho postřeleného, 15 zásahů a on nebyl na místě nrtvý? Čím to stříleli? Celé to je nějaké divné.

353151

07.11.2016 10:27

Hlásenie z Nemecka

Mimo článek

Nobody 84.?.?.?

Pane Stwora, bolej mě klouby. Chtěl jsem se podívat na Váš reklamní bannérek, co mám udělat proti bolesti kloubům. Jenomže celý ten obrázek s reklamou máte bez vložených odkazů, takže na nic. Akorát to vyplňuje prostor na stránce. Díky za možnou opravu.
Vladimír

353157

08.11.2016 16:09

Hysterie protikuřáckého běsnění už nemůže být vyšší

K varovným obrázkům na krabičkách s cigaretami

Nobody 84.?.?.?

Všichni víme, jak nebezpečný je alkohol. Tak jo, začal bych tím, že bych na každou lahev s alkoholickým nápojem nalepil obrázek jater napadených cirhózou – nebo třeba záběr na tělo člověka, který v podnapilém stavu sedl za volant a zabil se. Ať všichni vidí, jaké účinky může alkohol mít.

A proč zůstávat jenom u alkoholu a cigaret? Dokážete si představit, jak nám škodí megadávky cukru a tuků, které do sebe dostáváme? Proto navrhuji dát na obaly všech čokolád a dalších kalorických bomb nějaký hodně odpudivý obrázek obézních lidí nebo třeba zkornatělých tepen. A to by bylo, aby se lidé nepřestali cpát sladkým!

Ale pozor, nejen tato jídla jsou nebezpečná! Komu někdy zaskočila v krku rybí kost, ten mi jistě dá za pravdu, že kapr by se měl prodávat pouze s fotografií tenké rybí kosti zapíchnuté v krční sliznici. Nemůžeme přece dopustit, aby byli spotřebitelé v tomto ohledu tak nechránění jako dosud!

Také nesmíme zapomenout na automobily (plus všechny další dopravní prostředky, snad kromě povozů). Přece všichni víme, že auto je "ZBRAŇ", která zabíjí. Zejména "ty pyráťy" co zabíjí chodce na počkání, když jedou 65 km/hod., na povolené padesátce. Je statisticky prokázáno, že na následky dopravních nehod zemře (nebo je zraněno) daleko více lidí, než zemře na následky kouření. Takže již vidím ta nádherná auta (osobní, nákladní, BUSy), kde bude 65% plochy polepeno, krásnými nálepkami důsledků dopravních nehod, znečišťování ovzduší apod.

Osobně proti takovému svinskému nařízení bojuji jejich metodou. Stačí si na PC zhotovit a vytisknout příslušnou nálepku v patřičných rozměrech, vystřihnout a pinzetou vložit mezi celofán a obal krabičky. Pak dostanete krásnou nálepku http://topcz.net/images/route-66.1.jpg a http://topcz.net/images/route-66.2.jpg . Nadělat jich pár desítek, vyměnit i na prázdných krabičkách a v každé hospodě kam přijdu nechat jednu na stole. Lidi jsou chytlaví a začnou napodobovat. No a až jich bude v Česku běhat 10.000 tak bude sranda.

353207

08.11.2016 16:22

Hysterie protikuřáckého běsnění už nemůže být vyšší

Rozdíl mezi hospodou a hospodou

Nobody 84.?.?.?

Ještě poznámka k tomu kouření v hospodách. Opravdu nechápu, zda jsou ti poslanci tak blbí, nebo schválně nechtějí pochopit rozdíl mezi hospodou a hospodou. Jsou hospody, někde na vesnici, nebo ve městě (takové ty bývalé IV. cen. skupiny), kde se nevaří a k jídlu dostanete tak maximálně pečenáče, nebo matjesy. Tam chodí chlapi po šichtě na jedno-tři pivča, někdy s „malým“, pokecat o fotbale, zahrát si mariáš, nebo pokecat o tom, jak život stojí za hovno. Zakazovat v takové hospodě kouření, je naprostá zhovadilost. Naproti tomu restaurace, kde se podává jídlo, prosím, tam již nějaké to opatření proti kouření by mělo existovat. Ale zase ne plošně, ale nechat to na majiteli.

Sám jsem kuřák, kouřím od 16 let a dá-li Bůh a svatý Václav, tak mi v lednu bude 80. Jsem ale tzv. tolerantní kuřák, který se snaží co nejméně obtěžovat ostatní. Ku příkladu v autě nekouřím vůbec, i když jedu sám. Prostě chci mít nesmradlavé auto. Když dostanu chuť na cigáro, zastavím na prvním parkovišti a tam si zapálím. Když jdu někam ven na 2-4 hodiny ani si neberu cigarety sebou. Když jsem ještě makal, před důchodem, byl jsem snad jeddiný ředitel, který zakázal kouření a pití kávy na poradách vedení (dnes se tomu říká briefing. Ne že by mi kafé nechutnalo, naopak dokázal jsem jich denně vypít 6-8 jen to zahučelo. Zrovna tak by mě nenapadlo si zapálit v restauraci v době oběda. Zato doma u PC, je to hrozné. Za večer padne krabička cigaret, no i když večer u mě končí v 01:30.

P.S. Vladimíre, koupil jsem si u Vás 10 kafíček (šlo to z mejlu paypal@topcz.net). Přejí hodně zdraví.

353208

01.12.2016 15:19

EU odhlasovala, že si občané budou financovat výplach mozku ze svého

To co je v článku......

Nobody 84.?.?.?

je jedná věc. Druhou horší připravuje u nás naše vláda. Z České republiky se má stát totalitní stát, který bude špehovat soukromí svých občanů. Vláda potají pracuje na drakonickém systému masivního sběru dat. Inspiraci hledala u americké NSA!

V Poslanecké sněmovně leží novela telekomunikačních zákonů, která by podle návrhu ministerstva obrany měla dát vojenské kontrarozvědce neuvěřitelné pravomoci. Bez souhlasu soudu bude moci vojenská tajná služba hromadně sbírat veškerá data o českých občanech a jejich komunikacích. Bude se to týkat sběru a shromažďování veškerých emailů obyvatel ČR, které odešlou ze svých zařízení. Dále bude docházet ke kolekci všech SMS zpráv odeslaných z mobilních zařízení. Operátoři mobilních sítí a poskytovatelé internetu budou povinni do svých sítí nainstalovat tzv. black boxy, resp. černé schránky, které budou archivovat veškerá protékající data a následně je třídit pomocí algoritmu na tzv. „Big Data“, což je nové odvětví v IT, které se zabývá hromadným zpracováním obrovských dat. Podrobnosti na http://desitka.org/?p=8198 Pro ty z Vás, kdo chcete těmto šmejdům trochu ztěžit jejich šmírování, celá řada možností je na http://www.superuser.cz/it/programy-a-tipy-pro-ano...

353757

10.12.2016 15:43

Proč se Evropská unie bojí ruské propagandy

Na Parlamentních listech byl ráno perfektní článek....

Nobody 84.?.?.?

Šokující svědectví Jana Schneidera z debaty o ruské propagandě: "Mít tu jiné řečníky, přišel bych o židli na Úřadu vlády!" přiznal organizátor. Jandovo argumentační vakuum. Ale již ho vyhodili, asi byl móc, móc, někomu nepříjemný.

Dá se najít na :http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Sokuj...

Doporučuji přečíst.

354049

29.12.2016 15:10

Někteří z nás jsou na tom špatně

Pane Vladimíre.....

Nobody 84.?.?.?

jestli můžete, zašlete mi emailovou adresu toho pána. Finančně mu mohu pomoci jen trochu, sám jsem důchodcem s důchodem 12.044.- CZK, ale mám imobilní manželku po "malé mozkové příhodě", navíc s diagnostikovanou rakovinou žaludku, z které jsem ji částečně během 3/4 roku dostal. Mám bohaté zkušenosti s komunikaci s Úřadem práce, který je rozhodujícm orgánem pro "příspěvek na péči". Jestli je to pravdou, co píšete, že pán ma uřiznutou nohu, tak mu přináleží příspěvek na péči v III. kategorii, jenž činí měsíčně 8.800.- Kč a vyplácí se zpětně ke dni, kdy mu tato situace nastala a možná i pro IV. kategorii, (úplná bezmocnost), který pak činí 13.200.- CZK měsíčně. Chtělo by to ale vidět propouštěcí zprávu z nemocnice. Tak ať v tom screenu začerní rodné číslo, datum narození a případně co chce další. Mohu mu udělat návrh Žádosti o příspěvek na péči, návrhy žádosti o úhradu kompenzačních pomůcek atd. Mám s tím bohaté zkušenosti, protože kromě nemocné manželky, mám 40 let starého nevidomého syna. Pokud pán bydlí v Praze, mohu ho navštívit a probrat vše osobně. Jinak mu bohužel pomoci neumím.

354399

30.12.2016 21:42

Někteří z nás jsou na tom špatně

RE: Pane Vladimíre.....

Nobody 84.?.?.?

Předpokládal jsem, že mou emailovou adresu máte. Pokaždé ji vkládám do políčka "email". K čemu tam to políčko máte, když ji nedokážete zjistit?

Zde prosím: info@topcz.net
Vladimír

354426

16.01.2017 21:10

Napaden fanatickým nekuřákem

RE: Ať si buzerují, ale za peníze nekuřáků

Nobody 84.?.?.?

Ach jo, jak rád bych si také pěstoval tabáček. Bohužel bydlím v 12 patře věžáku na Zahraďáku a jediných 2 m volné plochy mám na balkoně. A pak nevím, jak by se tvářil soused pode mnou, kdyby mu na jeho balkonek chcala voda, když bych ty rostlinky zaléval.

355121

19.01.2017 15:34

Polské velvyslanectví mě žádá, aby stáhl „nepravdivý článek“

Ať pan tajemník drží hubu a krok

Nobody 84.?.?.?

Jeho slavné a milované Polsko v roce 1938, ve spolupráci s Německem se podílelo na okupaci ČSR, kdy Polsko zabralo část severní Moravy a severního Slovenska. Kdo má zájem, může se podívat na historické fotografie z té doby, kde uvidí, jak se polští vojáci s nadšením nechali fotit s vytrženým hraničním sloupem ČSR, jak si polští důstojnícci potřásají rukama s nacisty atd. Udělal jsem z těch fotek malou fotogalérii na http://topcz.net/gallery/polsko/index.html . Pane Vladimíre, pokud byste měl zájem o kopie těch fotek, klidně pošlu. Můžete je pak poslat panu tajemníkovi. Přejí hezký den.

P.S. Mám dnes narozeniny, dokonce svinských 80. Protože mně již nikdo žádné dárky nedává, tak jsem Vám poslal malý dárek přes PayPal - Confirmation number: 2E569354TC5832547.

P.P.S. Nějak Vám systém nefunguje. Vložil jsem svůj Nick a emailovou adresu, kterou používám jinde a systém mi odmítl vzít příspěvek s tím, že tento Nick a email je již registrován a mám se přihlásit. Ale po přihlášení mi vyskočila tabulka, "uživatel nenalezen".

355212

Prosím, nešlo by udělat pod to video český transcript toho rozhovoru? Ne všichni umíme tak dobře anglicky, abychom tomu porozuměli a strojový překlad Googlem je na nic. Nemusí to být doslovné, jen volný překlad. To video není tak dlouhé, aby to vyžadovalo moc času. Díky.

356191

04.03.2017 21:56

Výuka islámu v českých školkách

RE: Jen ať se učí

Nobody 84.?.?.?

Pro Boha, ale děcka ve školkách? To snad ani nemyslíte vážně. Děti ve školce se mají učit dovednostem,(např. stavebnice apod.), učit je základům slušného chování (pozdravit každého koho známe, poděkovat za vše co dostanu, poprosit o něco co chci, atd.), učit se nějaké básníčky, zpívat, různé hry, ale ne vtloukání do hlav jakoukoliv ideologii. Já mít malé dítě do školky, tak bych paní ředitelce asi nic příjemného neřekl a tomu frajerovi z NGO nakopal prdel. To je fakt jak zlý sen, co se dnes u nás děje.

356248

10.03.2017 12:27

Teplická Arabie

RE: Pryč s rasyzmem !!

Nobody 84.?.?.?

Jo, jo.
Romský chlapec se ptá otce : "Tati, co je to DEMOKRACIE ?"
"Demokracie je, synu, že dostáváme od státu podporu . . . .prostě peníze!
"Aha, rozumím . . . . Ale když je potom za dva dny utratíme, tak pak co?"
"No, pak si od bílých vezmeme, co chceme."
"A nezlobí se za to na nás ?"
"Ale jo, to víš, že jo. Ale tomu už se říká RASISMUS !"

356385

29.03.2017 12:05

Manipulují naše děti a když se na to přijde, hrozí žalobami

Ale pánové,

Nobody 84.?.?.?

Vy jste, jak se mi zdá, vůbec nepochopili, že "Nová doba", vyžaduje nové myšlení a nové činy. Že ten nový přístup začíná již ve školkách a školách, je samozřejmostí. Slováci mají takové přísloví - "Ohýbaj ma mamko, dokial som ja Janko. Až ja budem Jano, neohneš ma mamo". Naši umělci, jako předvoj "Nového směru", to již pochopili a ukazují nám, zaostalým nevzdělancům, nový netradiční pohled na výuku ve školství (viz ta školka) a v kultuře.

Národní divadlo Brno chystá v Divadle Reduta na Zelném trhu novou inscenaci Strach jíst duši. Již oficiální plakát http://www.ndbrno.cz/cinohra/strach-jist-dusi kde mutlikulti sameček na obrázku s podtitulem „Emmi je sama a stárne. Salem je z Maroka a o generaci mladší. Je Salem koloušek Bambi?“ napovídá, o čem to celé asi bude. Multikulti agitka o tom, jak evropská žena najde spásu v posteli v rukách Araba z Maroka. To však zdaleka není vše, protože to by nemělo ten správný náboj. Tak divadlo vyzývá občany - Pokud Vás už nebaví fronty na selfie pod Joštem na Moraváku, stavte si udělat fotku k nám. V Redutě to vidíme růžově!" Tato krátká výzva doplňuje snímky zveřejněné na sociální síti Facebook, na nichž je nahý muž s hlavou jednorožce. Rekvizita je zabarvená do růžova a diváka upoutá zejména zvýrazněním penisu. (Chtěl jsem ten obrázek sem vložit, ale nechci Vám zaprasit web, takže odkaz: http://www.topcz.net/narodni-divadlo-v-brne-propag... . Tam je také celý článek o tomto svinstvu.

Samozřejmě ani Praha nemůže zůstat pozadu. Národní divadlo v Praze uvádí na scéně balet, sice ne multikulti, ale ve velmi "netradičním" provedení, kde na scénu napochoduje (naběhne) cca 20-30 zcela nahých herců a hereček a předvádí něco jako balet. Já sice nejsem žádný odborník na balet, ale i jako laik, vidím, že těch baletních prvků tam moc není. A jak poznamenal jeden z diskutujících - spíše to působí jako křečovitá snaha konkurovat spartakiádě v době všeobecného nedostatku, kdy již nezbývají peníze na bílá trička a červené trenky. Video s tímto baletem lze vidět na http://www.topcz.net/je-to-jeste-balet-nebo-jiz-je.... Přejí všem hezkou podívanou.

356723

26.05.2017 12:36

Znepokojující následky výbuchu v Manchesteru. Drakonická bezpečnostní opatření

Jen pár nesrovnalostí

Nobody 84.?.?.?

Mně osobně u toho vadí několik faktů:

1) Kdo jste byli na vojně (ZVS), jistě jste nacvičovali hod ostrým ručním granátem, takže jste viděli, jakou to udělá paseku při dopadu. Přičemž RG obsahuje ani ne 100 gramů TNT a bylo to ve volném prostoru.

2) Zde došlo k výbuchu ne nějakých 100 g., ale když se podiváme na pás s výbušninou těchto "kamikadze", tak tam je nejméně 1/2 kila TNT a odpáleno to je v uzavřené místnosti, což několika násobně zvyšuje účinek tlakové vlny.

3) Když se kouknete na fotku vnitřku haly, kde k došlo k výbuchu (http://topcz.net/images/manchester02.2.jpg), tak vás nutně musí zarazit několik věcí:
- nepoškozené neonové osvětlení v pravé části - podélné světlo
- nepoškozená další osvětlení (světelné obdélníčky) na pravé stěně
- absolutně nepoškozená ani levá, ani čelní stěna,
- nikde u zraněných nevidíme nějaké civilisty, pouze profesionální zachranáře ve vestách
- na podlaze nevidím takřka žádné střepy ze stropu haly, tam by toho muselo být mraky, z 90% jsou stropy obloženy umělotinou, která by měla být popadána na zemi,

To jsou takové podivnosti jen na první pohled, ale našlo by se tam toho více. Tím nechci tvrdit, že doopravdy šlo o Fake akci, ale ten pohled na tu halu po výbuchu mi opravdu připadá divně.

357959

29.08.2018 02:27

Afghánistán: Ostudná válka Ameriky

Alexandr Veliký

Nobody 2a00:x:x:x:x:x

Neřekl bych, že Paštunové porazili zrovna Alexandra Velikého. Ten se oženil s baktrijskou princeznou Roxanou a některé kmeny si tak naklonil. Založil také druhé největší město současného Afghánistánu - Kandahár. Řecký vliv v oblasti tak díky Alexandrově invazi překvapivě vytrval několik století - viz Řecko-baktrijská říše. Po Řecích tam nezůstal totální zmar, ale došlo spíše k rozkětu (minimálně obchodnímu) a vzniku zajímavé civilizace. Alexandr neuspěl až v Indii. Totéž bych řekl i o Tamerlánovi, tu oblast ovládal, jeho říše zahrnovala i Afghánistán. Problémy měl spíše jinde. A jeho říše se rozpadla po jeho smrti, jak už to tak u říší velkých dobyvatelů bylo běžné - rivalita potomků či nástupci či jejich neschopnost. Ale zbytek sedí, Britové i Sověti tam byli neuspěšní a nyní tam uvízli i Američané, přes obrovskou technologickou převahu. A předpokládám, že Trump si asi paštunskou princeznu za ženu nevezme a ani nové město tam nezaloží [mrknutí jedním okem] Jde spíš opět o strategickou kontrolu Střední Asie, spojnic mezi Čínou, Indií, Ruskem, Iránem, Pakistánem atd. a klasickou americkou metodu udržování "kreativního chaosu" v Asii. Důvod kontroly může být i ideologický - snaha vymazat historii starých duchovních center. Z Afgánistánu pocházel Zoroaster (souboj světla a sil tmy) a země byla i výrazným centrem, odkud se do dalších oblastí šířil budhismus (v předislámském období).

366181

08.12.2019 16:03

Pavel Novotný: Když si Žid přeje smrt Čechů, je to zcela v pořádku

RE: Chazaři a Ukrajina

Nobody 37.?.?.?

https://www.youtube.com/watch?v=dYjOxSTDCQw

375195

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 84 čtenářů částkou 18 584 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Neurčeno 2

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 5

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 7

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,51 Kč
Euro
26,10 Kč
Libra
29,44 Kč
Kanadský dolar
17,05 Kč
Australský dolar
16,72 Kč
Švýcarský frank
24,20 Kč
100 japonských jenů
20,81 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
29,32 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 258,99 Kč
1 unce stříbra
557,29 Kč
Bitcoin
736 708,69 Kč

Poslední aktualizace: 21.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 59 831 167