Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané ObcaneCR.cz

Nalezeno 41 příspěveků, 10 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

03.09.2017 22:23

Proč se nemáme zlobit na Angelu Merkelovou

RE: Německo je ztraceno.

ObcaneCR.cz 94.?.?.?

Západní evropská společnost je ztracená. Do jaké míry je to koho vina teď nemá smysl řešit jako spíš poukázat na to proč. Jednoduše proto, že mají mozky vymyté lidskými právy, humanitou, diskriminací.
Jsme na tom líp? O něco. Ale ne proto, že bychom byli lepší společnost. Díky předchozímu režimu jsme v převýchově k modle lidksých práv zpožděni. Procesy probíhakí ve školství v rámci GRV (Glob. rozvoj. vzdělávání), pocházející z Agendy 21 z OSN.
Všechny uvedené strany to implementují: ODS, TOP09, ANO, KDU-ČSL, ČSSD, ZELENÍ
Do projektu jsou samozřejmě zaponey neziskovky jako:
Člověk v tísni, NaZemi, NESEHNUTÍ, další neziskovky působí v oblasti multikulturní výchovy.
Aby převýchova byla rychlejší, je tato propaganda šířeno i v rámci volnočasových aktivit dětí a mládeže, jedna z největších, kterou asi každý zná je JUNÁK. Rodiče si myslí, když dítě chodí do Junáka, jakým věcem se naučí atd. Bohužel v rámci toho je indoktrinováno touto propagandou.
Tolik velice stručný souhrn. Ozdrojované a doložené najdete po zveřejnění (předpoklad 09/2017) zde:
http://volby2017.obcanecr.cz/islamizace-skolstvi

359823

06.09.2017 16:04

Euro: Bude se nás někdo vůbec ptát?

RE: a kde je ANO ?

ObcaneCR.cz 94.?.?.?

Měl jsem informaci od ANO, že program bude uveřejněn až v září. V době napsání, byl program nedostupný. Nyní již je. Tedy doplňuji:
Z programu ANO:

"Euro nebudeme za stávajících podmínek a situace v eurozóně přijímat." (str.10)

"Stanovení konkrétního data přistoupení k euru musí odpovídat ekonomickým zájmům ČR, občanů a firem. Aktivně podpoříme reformu eurozóny s cílem posílit hospodářskou a finanční stabilitu Evropy, tak aby to bylo v souladu se zájmy ČR. Je třeba zajistit, bez ohledu na další vývoj v eurozóně, aby se neznevýhodnilo postavení států, které zatím euro nemají. V případě, že se eurozóna v následujícím volebním období významně nereformuje, nebudeme euro
přijímat."(str13)


Komentář:
Podmínečné NE pro euro. JENŽE... nikde není definováno, co obnáší významně nereformuje. Problém je, že EU se reformuje přímo před očima, směrem ve Velkou Evropu. Tato formulace může být brzy vysvětlena, že už nastala ta patřičná změna EU.
Pokud Babiš mluví o ekon. zájmech občanů a firem, tak vzhledem k velikosti Agrofertu, mluví o svých zájmech. A nelze přehlédnout Agrofert Deutschland, což je Achilova pata Babiše a tím pádem zřejmě i ČR po volbách.
Vložený obrázek

O důvodem víc zde, strana 14
"V rámci EU budeme usilovat o vytváření nových aliancí, nad rámec formátu Visegrádské skupiny a zaměříme naši aktivní spolupráci, i v rámci NATO, na klíčové země v otázkách bezpečnosti a dalšího směřování EU, zejména Francii a Německo."

EK vadí V4, hnutí ANO hodlá oslabovat formát V4. Vazby na N+FR = být v jádru.
Doporučuji pokud jste neslyšeli TK Fico, Lajčák
https://www.youtube.com/watch?v=XdgGyIksixM, krátká verze, pouze zásadní pasáže, co fakticky znamená JÁDRO:
3min sestřih podstatného http://volby2017.obcanecr.cz/wp-content/uploads/20...

Program obsahuje to, co lidi asi chtějí slyšet, ale většina z toho jsou fráze. Při logickém rozboru a s patřičnými informacemi je to faleš. Rozkrývání by bylo na delší čas.
Hnutí ANO navíc nemá problé hlasovat téměř jednotně PROTI vlastnímu programu 2013 důkaz na screenu: Prosazení inkluze
Vložený obrázek
Babiš, LN 16.7.2016 Potřebujeme referendum
Vložený obrázek
...a můžete hádat nebo hledat, zda jej najdete v programu...
Více o referendu a jedné falešnosti za druhou ve videu:
https://youtu.be/sB2JD18CmvU

359880

06.09.2017 16:10

Euro: Bude se nás někdo vůbec ptát?

RE: a kde je ANO ?

ObcaneCR.cz 94.?.?.?

Nepovedlo se mi vložit obrázky tedy jen jako linky:
Agrofert Deutschland
http://jpeg.cz/obrazek/gaSu

Hnutí ANO navíc nemá problé hlasovat téměř jednotně PROTI vlastnímu programu 2013 důkaz na screenu: Prosazení inkluze
http://jpeg.cz/obrazek/ga1Q

Babiš, LN 16.7.2016 Potřebujeme referendum
http://jpeg.cz/obrazek/gaSD
...a můžete hádat nebo hledat, zda jej najdete v programu...

359881

06.09.2017 20:53

Hate Speech aneb Jak umlčet hlas Internetu

Proč JUNÁK... vysvětlení

ObcaneCR.cz 94.?.?.?

To, že se to konalo na Junáku, není žádná náhoda. Pokusím se načrtnout spojnici.
Agenda 21 - GRV (globální rozvojové vzdělávání) - školy/Junák - neziskový sektor. Budu psát jen v heslech,aby to nebylo dlouhý.
GRV = je proces převýchovy společnosti, nikoliv vzdělávání, zaměřené především na zdopovědnost a vjeho rámci dochází k přeformátování hodnot zejména u dětí. Kdo máte děti školou povinné, měli byste si dát sakra pozor.
Klíčová neziskovka: Člověk v tísni a aktuálně projekt Jeden svět na škole
www.jsns.cz
GRV postihuje celou společnost, včetně volnočasových aktivit dětí a mládeže, tj, např. Junák. Tuto organizaci si vzala na starost neziskovka NaZemi, z 80% zahraniční zdroje formou grantů.
Ta připravila Metodiku na téma Lidé v pohybu
http://lidevpohybu.eu/wp-content/uploads/2016/04/L...
doporučuji obsah cca mezi 49 až 70stranou

Jistě jste si všimli, jak se na nás všude valí slova o zodpovědnosti. Např. Lidovci jsou tím doslova posedlý, stejně tak STAN. Není to náhoda, GRV má být implementována na celou společnost, pomocníky jsou všichni pod vlivem státu:
Od politiků počínaje, akademické obce, veřejnoprávních médií až po neziskovky konče. Zapomněl jsem na státní správu. Totální výplach mozků.
Pokud to nebude zastaveno, následky budou destruktivní. Stačí se podívat na Západ, kde mají mozky vymytý lidskými právy.
Kdo všechno je do toho zapojen je uvedeno v ofic. materiálu MZV
http://www.mzv.cz/file/612334/Narodni_strategie_gl...
Jsou tam popsány kroky, cíle, postupy, seznam zúčastněných. Stačí číst.

Tohle je absolutní minimum. Za několik dní (týden asi) k tomu bude zveřejněn obsáhlý dokument o procesech v českém školství a konkrétní rozbor a rozkytí toho, co se děje. adresy:
Islamizace školství
http://volby2017.obcanecr.cz/islamizace-skolstvi
JUNÁK
http://volby2017.obcanecr.cz/junak
Dokumenty jsou plně ozdrojované.
Video na závěr, kde o tom krátce mluvím právě ohledně projektu JSNS a šíření propagandy na ovlivnění a utváření postojů právě u dětí. Opravdu pozor na Člověka v tísni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
https://youtu.be/Xx9Tx4tvN9U

359888

12.09.2017 21:53

ČT: pokleslý vkus a otevřená propaganda LGBT a sexu s černochy

RE: SVOBODA HŘÍCHU V BEZBOŽNÉM SVĚTĚ

ObcaneCR.cz 89.?.?.?

Obávám se, že Vás komentář z dosud dostupných je nejvýstižnější. Četl jsem nějaké materiály o stavu v Německu, kam to až zašlo v myšlenkové rovině. Ač se to zdá těžko uvěřitelné, dětská pedofilie je kousek za humny.

Samozřejmě to nebude pedofilie, ale výchova dětí k jejich uspokojování s praktickou ukázkou třeba od rodičů, kteří budou v té době již morální zdegradovaní a pokleslí natolik, že nebude hranice, která by tomuto zabránila. A pak zase o něco hlouběji a hlouběji. Celé to připomíná jeden experiment na lidech - kam až je možné degradovat důstojnost. Ani by mne nepřekvapily názory na sdílení společné rozkoše také s jiným živočišným druhem... to, co se zdá být šílenost, evidentně za nějaký čas může být ve společnosti standardem....

A teď otázka: Co s tím?
Neplatit TV? To dělám už několik let. Potřebuju TV na sajrajt?
Co dál - psát mraky komentářů? Ty nic nezmění. Volby jsou tu za chvíli - co dělají občané? Hltají informace a ztrácí čas tím, co nevede nikam.

Kdo chce skutečně něco dělat a ALESPOŇ se o něco pokusit, má zde nástroj https://youtu.be/sB2JD18CmvU
. Další obdobný jsou pak na kanálu a několik jich přibude.
Chce-li někdo kritizovat, může. Jen hlavně ať dotyčný nezapomene připojit konstruktivní návrh jiného, proveditelného a vzhledem k času do voleb - proveditelnému ihned, protože čas do voleb běží hodně rychle a s ním i pohlcení říší (pardon, integrací).

Samozřejmě je možnost také psát komentáře do 21.října 2017 a potom lamentovat nad tím, jak volby dopadly. Je to na nás. Nevím jestli to lidem dochází, ale volby mají prvek kolektivní viny. I když budeme jako jednotlivci hlasovat "rozumně", poneseme následky toho, jak bude volit většina. Chceme-li s ním něco udělat, pak nezbývá než začít něco dělat.

Jestli je čas věnovaný psaní komentářů pod denno denní články, čas věnovaný hlatání dalších informací smysluplně vynaloženým časem vedoucím k nějaké změně - to se musí zamyslet každý. I když bude vědět 1000x víc, bude mít každý pouze jeden hlas. Tedy elementární logika takové jednání popírá jako cestu směřující ke změně. Přesto mám pocit, že na této cestě je doslova narváno.... Narváno diskutujícími o nutnosti změny, kteří v domnění po jaké správné cestě jdou, si nějak neuvědomili, kam tato cesta fakticky vede...

Systém se těší, po volbách se sehraje nějaké divadlo úspěšný-neúspěšný, v kuloárech a zejména v Bruselu se bude slavit, že nehrozí ztráta montoven pro západní další bohatnutí a alternativa? Alternativa patřičně vše okomentuje, komentáři zaplaví prostor MB dat v komentářích, aby se posléze vydala na cestu. Tu samou cestu, po které dokráčela k volbám 2017 věříc, že je na správné cestě....

Třeba někdo pochopil samu podstatu věci... Pokud ano, budu rád, když se zapojí.
www.ObcaneCR.cz

359981

12.09.2017 22:00

ČT: pokleslý vkus a otevřená propaganda LGBT a sexu s černochy

RE: SVOBODA HŘÍCHU V BEZBOŽNÉM SVĚTĚ

ObcaneCR.cz 89.?.?.?

Dokončení...

PS: Pokud bude pokračovat stávající trend knedlíkové pohody, připadají dvě možnosti:
1) degradace společnosti na úroveň, která se líbit nebude a kde dříve nebo později půjde o podrobení
2) řešení mimo všechny demokratické §. V tom případě je zbytečné se zaobírat i těmito činnostmi a je lepší se začít připravovat.

Do voleb 2017 dávám šanci občanské aktivitě a volbám. Pokud se ovšem potvrdí, že společnost je zdegenerovaná, že nechápe
a) koho volí nebo
b) že je třeba něco dělat
a bude většinou volit Systém, je na čase přijmout realitu o tom, jakou cestu i osud si tato společnost zvolila.
Babiš, Sobotka, Kalousek, Kníže a jim podobní jistě strádat nebudou, to jen plebs bude bojovat zatímco oni se budou smát novodobým gladiátorským zápasům.... přenášenými web kamery.

Omluva, ale už musím zapojit i sarkasmus nad stavem společnosti. Všichni čekají, že NĚKDO to za nás vyřeší.... důležitá je dovolená, lyže, kolo, nový mobil...
Hlavně neudělat něco, čím by se člověk odlišil, vystrčil hlavu z davu. Pěkně unifikovaně v davu, kde si nanejvýš pobrukovat "já s tím, ale nesouhlasím..."

359982

20.09.2017 14:30

Nahánění migrantů do EU se přesouvá do Afriky – tam to nebude tak na očích, část 1.

Zpracované videodokumenty...

ObcaneCR.cz 89.?.?.?

zasazené do souvislostí nejen kolem Čadu a Nigeru (3.část) ale také role OSN, propojení na EU, spojitost se svatým stolcem... atd. 2.část o materiálu EP A8-390 o zániku suverenity členských zemí....
Více je pod videi v popisu.

1.část: https://youtu.be/N1j0WISM6vc
2.část: https://youtu.be/3fQZQKlzPJk
3.část: https://youtu.be/PQxOuxED5jA

Chci tímto požádat všechny - zvažte prosím podporu pro tyto dokumenty a jejich rozšíření na síti k dalším lidem, po FB skupinách.

A zde je ještě jedno video o tom, proč nemáme referendum
https://youtu.be/sB2JD18CmvU

Ve fázi finálních úprav je další na téma GRV vzdělávání aplikované na celou občanskou společnost, které poskytne další informace k zásadním otázkám západní společnosti, ale také to, kam míří česká společnost...
Pokud máte děti školou povinné - doporučuji věnovat pozornost!
Zveřejnění cca do týdne.

Obč.iniciativa volby2017.ObcaneCR.cz

360135

28.09.2017 22:43

Macron: Obětujeme naše spoluobčany zájmům byznysu

Něco na doplnění a rozšíření... a taky: Co s časem do voleb...?

ObcaneCR.cz 89.?.?.?

Kdo se zajímá aspoň trochu, tak vlastně tohle ví.
Udělal jsem 3videa, a zejména ve 2 a 3 díle o tomto hovořím.
https://youtu.be/3fQZQKlzPJk
https://youtu.be/PQxOuxED5jA

Pak doporučuji tento odkaz:
http://www.consilium.europa.eu/cs/policies/unga/ - pročíst proč to popředí Afriky,
str. 16 z materiálu na témž webu, který hovoří o tzv. "pilotních zemích"
Priority EU v rámci OSN a sedmdesátého druhého zasedání Valného shromáždění OSN (září 2017 – září 2018)
-pravděpodobně Čad a Niger, obyvatelstvo: 53% a 80% muslimové, prům. věk něco málo přes 40let také o něčem svědčí.... pokračování dále

360230

28.09.2017 22:47

Macron: Obětujeme naše spoluobčany zájmům byznysu

RE: 2-Něco na doplnění a rozšíření... a taky: Co s časem do voleb...?

ObcaneCR.cz 89.?.?.?

Tyto volby jsou fatální, podíváme-li se na to, koho chtějí občané volit... napadá mne několik číslic... 1938... 1948.... 1968.... 2018... (Global Compact)

že je vše již promyšlené si můžete popřemýšlet u tohoto textu OSN (CZ)
http://www.osn.cz/summit-osn-pro-uprchliky-a-migra...

Závěr
Takže to víme, jen si to potvrzujeme víc a víc. Fajn, ale tím nic nezměníme a i když budeme mít 100lepší informace, ve volbách budeme mít stále jenom jeden svůj hlas. Takže sosání informací je neefektivní využití času s ohledem na situaci a volby za 4týdny.
Proto vznikla iniciativa, viz. odkazy na videa v úvodu. Jako občan mohu udělat to, že jsem sestavil fakta a dal je do videí. Číst totiž nikdo moc nechce. Jsou podložená zdroji z ofic. materiálů a snažím se přimět lidi, aby se alespon zapojili v jejich šíření, zejména na FB skupinách, kde já nepůsobím. Až bude 21.10 budu si moci říct, že jsem něco alespoň udělal - cíleně smyslplně. Další videa se dokončují.

Po volbách by bylo zajímavý, kdyby diskutující vždy také uvedl, co konkrétně udělal pro šíření informací k mainstramovým občanům - takových, které je ovšem občan mainstreamu schopen 1) pochopit a zároveň 2) uvěřit. Zkušenost totiž ukazuje, že existují obrovské informační rozdíly. A to, co je napsáno zde, bude mainstreamový člověk považovat za konspiraci. Takže ta video jsou koncipovaná právě pro chápání občanů pod vlivem mainstremu - TOTO JE ZÁSADNÍ.
Jsou to především nástroje. Takže kdo chcete přiložit ruku, hlavu a hlavně snahu fakticky cíleně konat, máte nástroj v ruce. Je to na každém. Ale vina - bude bohužel kolektivní. Takže póza "já vím, koho mám volit" je absolutním nepochopením procesu voleb a vážnosti situace. Nelze jinak - je třeba občas také napsat text bez alibismu a občanské korektnosti.
Shrnul jsem to ve Výzvě: 30 dnů pro Budoucnost
https://youtu.be/ScNqmw0etic

Samozřejmě - nic není ideální, ale lepší něco než NIC. Díky všem, kteří pochopili, zapojí se, podpoří. ObcaneCR.cz (obč.iniciativa - není strana/hnutí pro volby, lidi si to pořád pletou!!!) Přeji pěkný den

360231

09.10.2017 10:13

Proč zůstáváme chudými příbuznými?

Skoro každý....

ObcaneCR.cz 89.?.?.?

Skoro každý se chce mít lépe. Většina pak vidí cestu v tom, být kolonií pro Kolonialisty. A někteří dokonce vidí spásu v přijetí eura... Jedna ze stran, která nás tam s jistotou dovede je taková jedna rádoby "pravicová" strana, která se navíc bude rvát za české národní zájmy. Video https://youtu.be/ET-FB27nJ4g

Informace, které se neprezentují, politologové mlčí.... a občané-voliči volí, v domnění, že nyní jsou již jiní....

360418

14.10.2017 06:51

Evropská komise spouští pilotní projekty legalizace ekonomické migrace z Afriky

Další informace ...

ObcaneCR.cz 94.?.?.?

Řízená migrace, reforma EU
https://youtu.be/srzg4mXLBPM

- odkazy na další ofic. materiály v popisu videa

360489

23.10.2017 11:59

Nééé. ANO nééé!

RE: Výstižné a značně deprimující...

ObcaneCR.cz 89.?.?.?

http://www.imgup.cz/image/LwD5

Matematický důkaz toho, že fráze o sjednocení alternativy jako řešení stavu je mylná - nedostačující. Chceš změnu - tak musíš něco dělat. Neděláš? Pak se tomu říká alibismus. Nechť se každý zamyslí u sebe, co skutečně udělal pro dosažení změny. Výsledky voleb jsou důsledek, který má svoje příčiny. Nemá smysl zaobírat se důsledky, ale právě těmi příčinami. A ty vězí v každém, kdo chtěl změnu. Ona se totiž sama jaksi neprovede. Je možné, že si toho pár jedinců již ráčilo všimnout, ale jak vidno v počtu menším než dostačujícím. Napsáno bez občanské korektnosti.

360590

28.11.2017 14:23

Třicet let britský tajný dokument zamlčoval pravdu o EU

RE: Mnohým to stále nedošlo.

ObcaneCR.cz 89.?.?.?

V celku souhlas. Bohužel i s tím závěrem 15% vs. 40%. Snažil jsem se na to upozrňovat v několika videodokumentech, ale lidi si
a) myslí, že EU a migrace jsou dvě zcela nezávislé nebo
b) čechofobní proti migrantská pozice je falešná
Co je blíže pravděje na každém.
Doplnění:
Už když se vstupovalo (ref. 2003) tak špičky věděli, že Niceská smlouva končí a pravidla budou jiná (podrobnosti: Konvent o budoucnosti EU 2002-03), zde se upekla Ústava EU, nechvalně veřejnosti známá odmítnutím referendy ve Francii a Nizozemí. V roce 2007 ji Německo přebalilo do Lisabonské smlouvy, vyřadilo slovo "ústava" z názvu a vnutilo lidem v EU bez referenda (kromě Irů, tam to možné prostě není, jak to vyřešili je všeobecně známo).
O záměru věděla: ODS, ČSSD, KDUČSL
ODS:
Zahradil, t.č. 1.místopředseda ODS a člen Konventu
Zieleniec (SNK ED)
- oba dva se stali následně prvními eurohujery, místo po Zahradilovi převzal
Nečas (zastupující Zahradila v Konventu),
Pro osvěžení paměti: Nečas, Zahradil podporují US vojska na území ČR, ale to uvědomělým voličům ODS nebránilo ve volbách 2010...

ČSSD+KDUČSL: V době Konventu - ministr zahraničí Kavan, následně Cyril Svoboda (KDU-ČSL), který se nechal zastupovat Janem Kohoutem (ČSSD) - 1.náměstek min.zahraničí, bývalý člen KSČ a absolvent moskevské MGIMO... z kterého se pak stal stálý představitel při EU za ČR po Teličkovi.
Tedy - vysocí zainteresovaní se dostali na zlatá místa, tím se zajistilo mlčení.

Shrnuto: Už v době referenda se vědělo o obsahu Lisabonské smlouvy, ale zatajilo se to lidem. Pokud se ODS profiluje jako konzervativní euroskeptická strana, je to další podvod k podchycení těch, kteří nesdílí optimismus jako např. voliči TOP (Totální Odpad Politiky), tak aby se zabránilo ztrátě kontroly nad masou voličů. Víc je už otázka hlubších analýz a souvislostí. Každopádně, co je ODS zač vypovídá i její hlasování o referendu k LS (2009), jak hlasovali vládní ministři ODS v případě přijetí LS a v neposlední řadě osoba Fiali a jeho panevropská minulost. Opravdu jen neznalý může hovořit o euroskeptické straně či snad ještě hůř o straně hájící národní zájmy... Malý předvolební medailonek ODS:
https://youtu.be/ET-FB27nJ4g

361219

29.11.2017 09:56

Třicet let britský tajný dokument zamlčoval pravdu o EU

RE: Mnohým to stále nedošlo.

ObcaneCR.cz 89.?.?.?

Opět mohu jen souhlasit s Vaším textem. V 2003 jsem sice nevěděl o pozadí EU, ale nebylo třeba stačil selský rozum. Jednoduché zamyšlení nad tím, že kapitalistický Západ nám bude dávat peníze pro nic za nic. Což postrádalo zcela logiku základu kapitalismu. Už tehdy de facto došlo k prvnímu většímu vymytí hlav společnosti ušlechtilými "lidskými právy, humanitou, solidaritou a pomocí". A co se děje dnes?!
K těm osobám - Klaus st. je pro mne osobně ukončená kapitola. Což neznamená, že by nemohl sehrát ještě nějakou úlohu vzhledem ke svojí autoritě a krátké paměti občana. V tisku 2003 (MF DNES 05-2013) byl peskován že nemá dostatečně bruselské nadšení, zde bych tedy nepoužil Vaši formulaci, ale nemohu vyloučit, že před referendem během června se "neohnul" a jasněji krystalizoval jeho postoj. Mám rozdělané nějaké věci, takže si to záhy prověřím.
Klaus ml. - pokud by měl tolik "národní inteligence" jakou prezentuje, nemohl by kandidovat za ODS. Tím spíše, když musí vědět mnohem víc než kdejaký člen ODS v rámci rodinných vazeb. Kdo je Fiala. Teoreticky min. školství - hezky se vyjadřuje v médiích, případ hidžábu, inkluze atd. To vše je líbivé, ALE může sem dát někde odkaz, kde se jasně a ostře vyjádřil na působení neziskového sektoru a ŘEŠENÍ tohoto klíčového nešváru? Není mi známo, že by k tomu někde před volbami došlo. Co je horší, v programu ODS ani slovo o nezisko. sektoru.
Hájek - je pro mne nečitelný. Kam jej zařadit a na podkladě čeho?

Sestavení vlády:
Docela věštění. ODS trvale odmítá účast, ANO opakovaně nabízí. Kupka (ODS) místy jemně obrušuje hrany. Příprava na 2.pokus s odůvodněním "státotvornosti politiků"? Jak by ovšem řešila ODS a ANO otázky:
a) EET (pro ODS závazek vůči soukromníkům)
b) inkluze - zavedení Sorosovy agendy za vydatné pomoci ANO vs. ODS a zrušení inkluze s potenciálním min.školstvím v čele s Klausem ml.?
https://youtu.be/39s0LMTdXxw

A korunu všemu - pokud se to potvrdí - herec na min.zahraničních věcí - v čele agendy GRV (Globální Rozvojové vzdělávání)...?
1.díl https://youtu.be/eYd_mhBA-jA
2.díl https://youtu.be/AktAMDSernI

To je opravdu nestravitelná kombinace pro voliče. Nicméně v českých poměrech kvality potravin, už si občan přivykl a u dalších voleb (parlamentních) by si přidal. Ovšem, co ty komunální?

361233

04.12.2017 16:34

Jean-Claude Juncker: Migranti „potřebují legální způsob, jak se dostat do Evropy“

RE: A existuje legální řešení, - To je otázka?

ObcaneCR.cz 89.?.?.?

Nejsem si jistý, nakolik byly procesy v římské říši řízeny s cílem dosáhnout chaosu, ale jsem si jistý, že procesy v rámci EU s tímtéž cílem řízeny jsou. Důkazů je dost, takže je na místě místo slova "jistoty" použít "fakta". Stručně to shrnul ROMAN1 v diskusi.

Další vodítko třeba zde:
„Wir beschließen etwas, stellen das dann in den Raum und warten einige Zeit ab, ob was passiert. Wenn es dann kein großes Geschrei gibt und keine Aufstände, weil die meisten gar nicht begreifen, was da beschlossen wurde, dann machen wir weiter – Schritt für Schritt, bis es kein Zurück mehr gibt.“
J.C.Juncker 21.1.2013 pro Welt
https://www.welt.de/wirtschaft/article112948572/Ju...

Otázkou zůstává, kdy se co uděje - řízený chaos s dosažením cíle. Občanská válka na Západě propukne, zda do 5let nebo za generaci záleží na těch, co procesy řídí. Pro nás je nebezpečí v jejím rozšíření na naše území anebo zatažení díky součásti eurostruktur, integraci a NATO. Je možné, že to bude trvat déle než 5let, třeba z důvodu potřeby dozbrojit a přezbrojit armády, militarizovat, vysát rozpočty zemí, zadlužit a pak... obvyklý lék na řešení dluhů jako vždy. Takže 10let? Možná racionální odhad, za tu dobu už migrace pokročí, pár milionů těch co neumí nic jiného bude vhodným objektem do eurostruktur EUNATO a platit je jen tak za nic... Samozřejmě jejich působení zatíží rozpočty, o tom už jsem mluvil v nějakém videodokumentu.
Janda z Evropské (_!_) by to označil za šíření dezinformace, ale na něj já (víte co...) a to hodně z VYSOKA!

361312

05.12.2017 15:36

Jean-Claude Juncker: Migranti „potřebují legální způsob, jak se dostat do Evropy“

Doplnění: Merkelová se vyjádřila...

ObcaneCR.cz 89.?.?.?

v obdobném duchu jako Juncker (video CZ 1min tit.)
https://www.youtube.com/watch?time_continue=69&v=E...

361328

05.01.2018 15:14

Nejvyšší poplach! Evropský parlament dostal na stůl reformu Dublinského protokolu a česká média mlčí!

RE: Bojujme se sociální korupcí Evropské Unie (unie kolektivní sebevraždy).

ObcaneCR.cz 89.?.?.?

Několikrát jsem to zmiňoval... nejkratší verze videa asi zde.
Skoro 3,5mil inteligentně zavolilo. Stav, co bude za 5, 10let asi moc zohledněn nebyl. Avramopoulos 18/12/2017 řekl jasně, že migranti se vracet nebudou.
Politico.eu
Juncker před 5.summitem mezi EU a AU to řekl taky jasně video
Legalizace, volný pohyb a plná práva těchto osob je otázka času. A pak? Při stávajícím počtu vzniknou silné, organizované a propojené islamistické buňky a bude bezpochyby cílem je vybudovat i na našem území (dávky nedávky, Muslimské obce zajistí patřičné peníze v chudších oblastech)... Dál to netřeba rozvádět. Další věcí je ekonomické hledisko - je otázka času, kdy Brusel začne tlačit na to, aby se zvýšili peníze pro Brusel, protože ani Německo nebude schopno sociální výdaje dlouhodobě vyplácet bez dopadů na rozpočty (slučování rodin bude katalyzátorem).
O dopadem sociospolečenské povahy netřeba na Zvědavci psát.

Fikce "hájení národních zájmů" v Bruselu při síle 2,8% (za ideální podmínky, že naši europos?anci budou skutečně hájit naše zájmy) je utopie a bohužel i mantra nejen pro školská zařízení... Stačí se podívat na sněmovnu a co dokáže prosadit opoziční strana, byť má daleko víc než 2,8%. Nic zásadního a nic PROTI záměru vládě. K pochopení celého je třeba si udělat jasno v tom KDO JE SOUČASNÁ ZÁPADNÍ CIVILIZACE ( VIDEO, blok o GRV 1.část a 2. část)
Dublin je jen další úlomek z celkové mozaiky a záměru...
Údajně jsme stále suverenní stát - opět informace pro ... a zároveň nás EK žaluje kvůli kvótám. A Zaorálek 10.12.2017 v ot.V.Moravce by klidně přijal desítky migrantů - asi proto, aby se na nás EK už nezlobila, že neposloucháme.
Odkaz cca 33.min a 41.min pořadu
Teď tu poslouchám debatu prezidentských kandidátů - téma: Zahraničí - a co slyším? Musíme být slyšet v EU... být hrdý, neohýbat hřbet.... nevím, jestli se tomu smát anebo to radši vypnout... ale to bych zase neměl materiály a důkazy pro videa..
Vše dobré v Novém roce všem lidem s dobrými a šlechetnými úmysly!

361779

15.01.2018 13:23

Zeman bude "odejit"

Bude to těžký...

ObcaneCR.cz 89.?.?.?

Lidi co volili třeba Hilšera (vítač) => Drahoš, od Horáčka to samé. Jistou ztrátu bych očekával u voličů Fišera a tím je to 50/50 (+/-). Šance je TV debata (pokud bude), tam by měl Zeman Drahoše rozdrtit (jen doufám, že kultivovaně) protože jiné vítězství by bylo kontraproduktivní. Kdo je Drahoš nemá smysl psát, to tu tak nějak každý ví. Je každého věc co podnikne, ale Zeman to již řekl - vzít na druhé kolo co nejvíce příbuzných, kteří jej budou volit. To může/by měl udělat každý, kdo nechce Drahoše. Ámen.

361949

15.01.2018 17:08

Zeman bude "odejit"

RE: Já bych nebyl takovej pesimista

ObcaneCR.cz 89.?.?.?

ad 2)
Topolánka možná. U Hilšera leda, pokud nevěděli, kdo je Hilšer. Ten kdo to věděl, těžko může volit Zemana...Názor, ale myslím, že vím, co píšu.

361960

25.01.2018 15:48

Hlavní útok jde na naše děti, ještě 15 let a je konečná

RE: Absolutně nepřijatelná politická indoktrinace dětí ve školkách a školách - informace z terénu

ObcaneCR.cz 89.?.?.?

1.díl https://youtu.be/eYd_mhBA-jA
2.díl https://youtu.be/AktAMDSernI
(zbylé asi dva díly později, není čas)

Divácké publikum na TV Prima jako vzorek - rozdělující se společnosti. Názorově, ale hlavně generačně. To, co probíhá je logický důsledek procesu toho, co se vyučuje na školách nebo různých workshopech na "lidská práva" pořádaných neziskovkama.
Polarizace je i v rámci Evropy. Západ x Východ. Ekonomické dávky nejsou zdaleka oním hlavním důvodem. Proběhly volby - Nizozemí, Francie, Německo (spolkové země i do Bundestagu). Všude si lidi zvolili zase to samý. Takže zjevně jim migrace zase tolik nevadí. Inu výchova k multikulti. Nás to čeká. Kolik... 10let? Až dnešní nový voliči začnou vstupovat do politiky - tj. pokud jim je dnes cca 20, tak řekněme po 30letech věku, když se člověk vyblbne a začne se věnovat politice - i třeba na komunální úrovni.

362116

29.01.2018 07:11

Bylo to o vous, ale vyhráli jsme

Bitva vyhrána, válka zuří dáj

ObcaneCR.cz 89.?.?.?

Stačí si poslechnout slova Drahoše, Zprávy 23h Radiožurnál 27.1.2018:
http://www.rozhlas.cz/zaznamy/radiozurnal/#/2018-0...
(dostupné v archivu 1měsíc!)
"Já jsem hrozně rád, za tu obrovskou vlnu energie, která se vzedmula. Jsem přesvědčen, že tahle energie nezmizí." [přepis výroku Drahoše]

Ta energie nezmizí... Drahoš nezmizí... Proč by také ano? Nedostal výprask, rozdíl je minimální, společnost je de facto rozdělena. Drahoš poslouží jako "apolitické beranidlo" hradních vrat v rukou zájmových (nikoliv již apolitických) skupin. Při příležitosti, která bude shledána za vhodnou by proto nemělo překvapit, že se objeví v mediálním prostoru, aby sdělil, co by udělal on, kdyby byl prezident.... je to stejná hra jako opoziční politika. Říkat to, co lidi rádi slyší/chtějí slyšet... do doby než usednou do vládních koryt.
Tuto bitvu jsme vyhráli. Na oslavy není čas... hrne se to na nás. Jakoby se rozprostíralo ono pověstné ticho před bouří... migrace se vytratila z médií...

362180

16.08.2018 21:43

Proč spojenci na Afghánistán zaútočili a proč tam jejich vojáci dosud jsou

Několik informací k tématu článku

ObcaneCR.cz 94.?.?.?

Trochu jinak:
Infovojna.sk pořad ze včera, tj. 15.8.2018 - 20let o události Omagh http://www.infovojna.sk/prehravac/?id=3332
+ doplnění co na to mainstream pořad dnes 16.8.2018 (odkaz nyní ještě není)
najdete v archivu: http://www.infovojna.sk/archiv/informacna-vojna
To pro ty, kteří by se snad domnívali, že vláda chrání své občany.... a cosi jim brání překročit práh tohoto podvědomého limitu a také pro ty, kteří jsou zde poprvé a diví se, co se tu píše.... Zvědavec je přeci dezinformační web, že? [smích]

Kniha: Victora Fargase, Lži za války a v míru
např. III. část knihy - Irák I, Irák II, Afghánistán, 9/11, Pearl Harbor, lodě Lusitania a Maine, válka se Španěly, Mexičany v 19st. etc. Je to stále stejné. Pokud nemáte co číst a chcete si něco přečíst - doporučuji. Kniha obsahuje další zdroje a informace. 240str.

Lež z inkubátoru str. 174-5, hlavní svědkyně identifikována jako dcera Kuvajtského velvyslance v USA (leden 1992 provaleno), jméno: Nayirahy
Její výpověď záznam:
https://www.youtube.com/watch?v=PY6_NGzJqIM
další videa lze dohledat na YT etc.
Výroba války by USA.

365843

03.09.2018 06:58

Září v českých dějinách

Díky za celou sérii

ObcaneCR.cz 94.?.?.?

Poděkování autorovi.

366284

15.09.2018 05:48

Evropský parlament porušil zákon, aby ztrestal Maďarsko za odmítání migrace

Technická poznámka-dotaz k článku 354 LS:

ObcaneCR.cz 94.?.?.?

Je brzo ráno, pročetl jsem text, v komentářích nikdo na to nepoukázal....odkazy nebyl čas prostudovat, tak se než ptám. Je uvedeno:

◘ Článek 354 LS
Pro účely článku 7 Smlouvy o Evropské unii se Evropský parlament usnáší dvoutřetinovou většinou odevzdanych hlasů, které představují většinu všech jeho členů.

, kterých je 751, tedy ne JEN "přítomných", tj. 2/3 z 751 odpovídá 501 hlasů. Pak je již nedůležité i to kolem hlasů ZDRŽEL SE.

Možná dotaz na autora článku, který předpokládám prošel mnohé dokumenty.

366522

15.09.2018 05:56

Evropský parlament porušil zákon, aby ztrestal Maďarsko za odmítání migrace

RE: Technická poznámka-dotaz k článku 354 LS:

ObcaneCR.cz 94.?.?.?

Výše uvedené stornuji. Hlava už začala fungovat. Netřeba již komentovat. Ani autorem. [smích]

366523

Host: Kotleba, Uhrík (LSNS) audio pořad na toto téma

368466

26.02.2019 09:30

Kde jsou „prázdné regály“?

RE: Hlavni roli v pohadce hraje

ObcaneCR.cz 94.?.?.?

Caracas je Caracas a pak je zbytek země...
Pěkný dokument od Johna Pilgrena o US demokracii v Latinské Americe. Vhodný i z jiných důvodů než se na první shlédnutí může jevit....

369927

20.03.2019 10:10

Václav Klaus mladší -- co dělat?

Norbert Lichtner na Infovojně: Odstup z kandidátky do EP

ObcaneCR.cz 94.?.?.?

Kdo máte asi 30min, poslechněte si jeho zhodnocení výsledků I.kola prezidentských voleb na Slovensku. Nešlo o nečekaný krok, v rámci jiných relacích nadnesl možnosti po I.kole (nespecifikoval, ale pozorný pochopil).
Zajímavá řeč, s nadhledem "komentoval" straníky....
Audio od 50.min

Když včera mluvil Vandas na SV-R, jakoby mluvil český Kotleba...
____
K článku: myšlenka pěkná, 10bodů - je dle mne moc. A pro celou řadu lidí je rodina Klausů už synonymem rozkradení země.... a přes takovou barikádu se budou mnozí těžko dostávat. Nicméně pro vstup do Sněmovny stačí 5%.

Lidem věci dojdou nikoliv během hostiny, ale až Vrchní přinese účet. Pochopí, že je vysoký, ale nepochopí "jak k němu došlo". Vše tomu nasvědčuje. Smutný pohled na realitu...

370431

02.04.2019 12:59

EU se už úplně zbláznila!

Pro doplnění...

ObcaneCR.cz 94.?.?.?

http://zvedavec.org/vezkratce/16188/ + komentář, jak hlasovali CZ europos?anci
Proti pouze Payne...

370754

16.04.2019 12:31

Dokaž, že jsi nevinen

NEZAPOMEŇTE: Mareček Bendů v čele Výboru....

ObcaneCR.cz 94.?.?.?

Z článku iDNES 16.5.2008

Benda: Se smutkem hlasuji pro návrh
Předseda ústavně-právního výboru Sněmovny Marek Benda (ODS) sice s prezidentem souhlasí, sám je ale pro schválení. "Naprosto rozumím všem důvodům, které ho k tomu vedly, ale je to jednoznačný požadavek Evropské unie a koaliční smlouvy. Co s tím máme dělat? Naprosto sdílím všechny prezidentovy výhrady, ale s velkým smutkem a nespokojeností já hlasuji pro," řekl ČTK.

Zdroj: 16.5.2008 iDNES
NEZAPOMEŇTE!

Kdo jak hlasoval, kdo přehlasoval prezidentské veto etc. PSP ČR

Benda nejprve PRO (19.3.2008), pak se zdržel (17.6.2009) - to již padla vláda ODS Topolánka... inu, faktory na rozhodování jsou skutečně zajímavé...

371024

13.06.2019 09:56

Kdy odejde evropská sociální demokracie na odpočinek?

Tradiční strany zaniknou...

ObcaneCR.cz 94.?.?.?

místo nich přijdou jiné. Jen si kladu otázku, do jaké míry jde o přirozený proces...
V případě "české" (ČS)SD umocněno tím, že na čele je Aspen Hamáček, do předsednictva byl zvolen tragéd Petříček... patřící možná nanejvýš někam do vnitrostátní správy, nikoliv na křeslo ministra zahraničí.
Babiš, v rozhovoru pro PRÁVO, 27.10.2017 tvrdil, že do vlády dá odborníky. Je tedy podle něj Petříček odborník? Anebo mluvil jen o "svých lidech"? Možná ano. Pak je třeba pozorně "číst" výroky. Kdyby Babiš řekl, že bude v čele vlády složené z odborníků, měli bychom jasno.
Zcela stejné je to s jeho prohlášením odmítající nelegální migraci. A jak je to s legální migrací? Znamená to, že legální migrace je ok? (I kdyby šlo jen o Ukrajince - což podle dat MVČR evidentně nejde. Nějak narůstají Turci..., Filipínci... etc.)

372043

01.07.2019 11:28

Milion chvilek - Sudetští Němci - Nacistická šlechta - Schwarzenberg a jeho tlaky na prolomení Benešových dekretů

Dlouhodobý monitoring postojů české veřejnosti k Dekretům...

ObcaneCR.cz 94.?.?.?

Dlouhodobě se neustále monitoruje postoj veřejnosti k otázce Ben.dekretů (BD)
Velmi stručně vývoj a několik čísel:
Měly by platit nadále: 3/2002 67% vs. 11/2016 43%
Měly by být zrušeny: 3/2002 5% vs. 11/2016 12%
Neví: 3/2002 28% vs. 11/2016 45%

Provedeno CVVM SOÚ AV ČR
Trend je zřejmý. Není čemu se divit...

372278

04.07.2019 17:07

Kam s ním?

RE: krátká paměť autora - zvláštní logika

ObcaneCR.cz 94.?.?.?

"Rozhodně ne senátu, jehož složení můžeme volbami ovlivnit, jako jednu z mála věcí."

1) Pokud můžeme ovlivnit volbami složení senátu, proč bychom nebyli schopni / nejsme schopni ovlivnit složení Sněmovny?

2) Pokud jsme schopni ad 1), pak proč máme problémy vyjmenované dříve v komentáři (exekutoři, Herman a další)?

Třeba to autor objasní.

372349

25.07.2019 15:37

Čekání na Godota

Malá poznámka...

ObcaneCR.cz 94.?.?.?

nikoliv neoprávněně nás renomovaná americká investiční banka J.P. Morgan přeřadila na jaře 2017 z kategorie středně rozvinuté průmyslové země, kde jsme byli v podstatě od založení ČSR v r. 1918, do kategorie rozvojových zemí.;

To souvisí s 4letou devalvací CZK a podmínkami pro zařazení do příslušné kategorie. Pamatuji Sobotku a další, jak tvrdili, jak rosteme a jak se máme fajn. Koruna byla za cca 19.20 vůči USD, max. po intervenci měla někde kolem 25CZK/USD, devalvaci si tedy každý může spočítat, proto jsme se měli líp na dovolené v zahraničí a mohli kupovat "levněji" zboží etc. No, podle Sobotky to bude zřejmě tak, že čím dražší zboží kupujeme, tím víc dokazujeme, jak se nám daří...

O cenách na Slovensku vs. Něm./Itálie Infovojna 24.07.2019 + další témata.

372734

09.08.2019 13:39

Další varování před účinky sítě 5G

Několik videí

ObcaneCR.cz 94.?.?.?

posouzení dle vlastního uvážení

zde

372968

15.08.2019 16:16

Prague Pride? Demagogie, lži a pokrytectví Sorosovy mafie

RE: pochod skutečně utiskovaných

ObcaneCR.cz 94.?.?.?

ČT se určitě bude rvát o to, být mediálním partnerem takového pochodu..

373057

02.09.2019 11:16

Komu dnes vadí maršál Koněv?

RE: Vysvětlení (siky)

ObcaneCR.cz 94.?.?.?

Velmi jsem se pobavil. Teď si ještě někde přečíst zprávy, že vojenská technika v Iráku byla vlastně Ruská, přetřená na západní kamufláž, Libyi bombardovali letouny Ruska, rovněž v západní kamufláži. Pak si přečíst odborné vysvětlení, že v uvedené době zrovna probíhalo nějaké několika měsíční cvičení, které znemožnilo postřehnout US demokratům a jejich partenrům, že kdosi pod jejich vlajkou rozvrací země v oblasti. Rovněž západní média, která informovala o úspěších "západních demokratů" byla geniálním způsobem hacknuta, protože jak všichni víme - ta nám říkají pravdu a nic než pravdu. A určitě by nedezinformovala. Jak však vysvětlit prohlášení politiků samotných z US tábora vysílaných živě na modrých obrazovkách? Asi to byli dvojníci. No jo, ale co zasedání a snahy o Rezoluce v OSN - asi to byli také dvojnící.

Itálie - třeba se dozvíme, že stávající situace je další geniální krok Putina, který (možná úspěšně) odstaví Salviniho - aby mohla migrace pokračovat pod dohledem nové bruselsko-italské vlády, která bude bránit migraci do Evropy (EU je přeci proti migraci a bojuje proti ní - pokud to někdo neví. Rozpor, že svým usnesením EP považuje migraci za přínos (18.4.2019 ke Glob. paktům), stejně jako hledání nových legálních cest příchodu - stačí číst materiály EP, sledovat zasedání EP - nu, tak to Vám vysvětlí odborník Siky). Možná jedním z prvních kroků eurobruselsko-italské proti Putinovské vlády pak bude otevření přístavů (alespoň jsou takové informace). Jak vidno uvědomělý politici v čele Itálie geniálně skočí na plán Putina a budou prosazovat jeho agendu (podpora migrace). Schválně, zda bude pokračovat kritika Itálie, bez Ligy ve vládě. Pokud ustane, pak se musíte obrátit opět na Sikyho, aby vysvětlil rozpor, proč Bruselu nevadí zjevně Putinovu agendu podporující nová vláda, když EU je prý proti migraci.

No a pak se tedy člověk dočte v komentáři, že Putin... a migrace... a podpora. Škoda, že se autor nevěnoval více fázi předcházející migraci (2015). O Sýrii škoda mluvit. Nebýt zásahu Rusů, US&partneři by operaci skončili mnohem dříve (ač se jim to kupodivu nedařilo několik let..)

Komentář je pro většinu zde zbytečný, ale proč se hned po ránu nezasmát. Jinde mají rubriku Vtip dne, jinde Perly z vysílání nebo Přeřeky či Slavné výroky... no a my zde máme Sikyho.

S ohledem na to, že úsměv je zdraví a proto, že odborník Siky bude mít hodně práce nám tu vysvětlovat rozpory - nastalé (rozvrácení Stř.Východu) i ty co možná nastanou (Itálie) - navrhuji mu zřídit speciální sloupek, kde nás bude občerstvovat svými bystrými postřehy a výkladem logičnosti událostí. Mohl by začít tou statistikou o 50% a pak dalším zdrojováním svých předložených pravd. Není nad to, mít kvalitní zdroj informací. Tak co Siky, jdete do toho? Máte na to?

373378

02.09.2019 22:01

Komu dnes vadí maršál Koněv?

RE: Vysvětlení (siky)

ObcaneCR.cz 94.?.?.?

"...nereagujete na to, co jsem řekl, protože víte, že mám pravdu a nemáte ji jak legitimně popřít."

1) Chcete tvrdit, že EU brání migraci? Uvedl jsem materiál GP 18.4.2018 0118/2018, přečtěte si bod 26, dále materiál např. humanitární víza z listopadu-prosince P8_TA(2018)0494 - proces přijetí usnesení EP k humanitárním vízům je zajímavý sám o sobě - porovnejte si zamítnutý text a nově předložený a přijatý(!), hledání a otevírání legálních cest přístupu do Evropy - včetně rozpravy z EP k tématu.
Iniciativa EU na přijetí GP... Tedy brání EU migraci? ANO nebo NE?
Pokud ANO - jak, uveďte, doložte.
Pokud NE - pak o čem se tady bavíme... Putin ovlivnil hlasování v EP? Navržené předlohy textů, které prošly procesem až do pléna EP?

Dále (Vy v tomto vlákně 16:10 Putin a KGB). Co třeba rodina Bushe... jiná tajná služba.... a válka v Iráku, čímž začal rozklad citlivé oblasti Stř.Východu? Mohli bychom pokračovat snížením platů vojákům a tvářit se překvapeně, kde se vzali tu se vzali další bojovníci.... ale to je mimo hlavní téma komentáře.

Dále z Vaší produkce zvláštní logiky
Je to jen zakrytí sochy (siky | 31.08.19 10:14) Zde skutečně nevidím nic tak tragického, pokud reagují na graffiti nalakováním sochy ochranou, evidentně se snaží situaci řešit. Zakryli sochu plachtou, aby na ní lidi nemalovali, jako prozatimní řešení. Zde bych se tedy zeptal: co tedy mají udělat?

Takže nedávno počmáraný Karlův most by bylo adekvátní uzavřít - v rámci ochrany a Vaší logiky. Bylo podáno tr.oznámení ve věci poškození maršála Prahou 6?
Mimochodem - první pokus jenom zakrytí umožnilo případnému ničiteli mnohem větší luxus krytí za plachtou. Konstrukce poskytuje další luxus přístupu na vyšší místa sochy. Opravdu ochrana? Hm?

Aby bylo jasno - žádná agenda Ruska ani US. Malý rozbor Vašeho textu, ode mne otázka, zdroje... Od Vás nic konkrétního, statistiky o oněch 50%. Když máte zmapováno KGB a tunelování - máte taky zmapováno StB a tunelování jimi? Za pomoci koho a jakým směrem se vyvádí? Máte také zmapovány americká chapadla v ČR?

Pokud nejste schopen uvést zdroje, nemá debata smysl. Pokud chcete psát odpověď ve stylu té předchozí (16:02 zde) netřeba odpovídat.
Zvláštní kumulace úmrtí mikrobiologů je zajímavé téma (třeba z období 2001), ale meritum je, abyste odpověděl na otázku z úvodu a uvedl zdroje k doložení Vašeho tvrzení z 9:06.

373409

04.09.2019 13:15

Adolfe vstaň, tohle je tvůj den!

Zajímavé...

ObcaneCR.cz 94.?.?.?

mám dojem, že tento článek bude vnímán rozporuplně, ano i ne. Nic není jen černé a nic není jen bílé. V textu je také věta: "Začteš se a zapomeneš na miliony lidí, ..." To, že se změnil číselný údaj v řádu milionů je fakt, ale kouzelná číslice je historická konstanta, které se ona změna z nějakého důvodu nedotkla.
Jaký je asi názor autora článku na toto v konfrontací s §405 tr.zákoníku?

Společnost volá po kritickém myšlení, ale:
- když je aplikujete na tzv. demokratické zřízení této podoby - jste extrémista
- když je aplikujete na EU-Afro invazi - jste pravicový radikál, xenofob, extrémista aj.
- když je aplikujete na vznik státu Izrael a spojené události - jste antisemitista
- když je aplikujete na 2WW - jste neonacista
- když je aplikujete na určitou událost minulosti veřejně - ... však víte.

Shrnuto - Systém od nás chce kritické myšlení, ALE jen v tom rozsahu, aby zapadalo do "Systémové minulosti". Nebo-li se vyžaduje kriticky myslet na systémových postulátech Tvůrců veřejného mínění a minulosti.

Osobně mám obavu především z jedné věci - kvality překladu, že nebude straněno na jednu či jinou stranu účelu. Volba slova překladu někdy skutečně záleží na širokém pochopení souvislostí. A domnívám se, že tyto texty budou obzvlášť náchylné.

Na celé 2WW je důležité, proč k ní došlo (velmi stručně zapsáno široké spektrum informací). Představa mnohých je, že se jednoho rána AH probudil a zjistil, že nemá rád jisté lidi a proto je třeba se jich zbavit. A skončili tak, jak píše autor, a v počtu, který uvádí, ale ... viz. úvodní odstavec.

Lze doufat, že ti, co je budou číst vezmou v potaz také předcházející období, 1.WW, důsledky pro Německo aj.

Další kapitolou je průběh po konci 2WW, "soudy" (a nejen Norimberk, bylo jich mnohem víc). Jak by jejich průběh hodnotili studenti práv pokud jde o procesní postupy? Byli to soudy nebo "soudy"? Co o nich společnost vlastně ví...?

Otázek je mnoho, pravda jen jedna. Snahou je se k ní dobrat a pochopit, neboť minulost je klíčem k současnosti i budoucnosti. Přál bych překladatelům, aby odvedli kvalitní práci, k čemuž nemůže stačit pouze znalost němčiny... Kdo ověří kvalitu překladu - toť otázka. Nebo budou dány k dispozici i zdroje?

373449

10.09.2019 07:37

Overtonovo okno: Když příklad dojde naplnění

Český překlad videa ze Švédska...

ObcaneCR.cz 94.?.?.?

Ví někdo o přeloženém (titulky) videu "vědce" Magnuse Söderlunda? Díky.

373566

Káva pro Zvědavce

32

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 70 čtenářů částkou 9 592 korun, což je 32 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
1CuErU28m5a2tod9eZjnkY4sdidBVMpX6K
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Evropské daně: Už se blíží...16.10.19 11:35 Evropská unie 2

ELÁN a jeho "Bulvárné krysy" na black listu rádií16.10.19 08:35 Slovensko 3

Itálie povolila vylodění dalších 176 afrických okupantů15.10.19 17:11 Itálie 1

Podepište mezinárodní výzvu k zastavení 5G sítě14.10.19 23:00 Neurčeno 0

Tomio Okamura u Luboše Xavera Veselého na XTV14.10.19 21:16 Česká republika 3

Erdogan požaduje po NATO podporu v jeho agresi11.10.19 16:39 Turecko 1

V Německu řádí "pravicoví extrémisté"09.10.19 19:09 Německo 10

Vraždící ilegální migranty bude zase těžší vyhostit!08.10.19 18:55 Česká republika 4

Andrejka se ráda hladí: Zločinná LGBT krade čtyřletým dětem dětství08.10.19 13:02 Česká republika 2

V Německu najel Syřan kamionem do řady aut, zranil nejméně 8 lidí08.10.19 11:03 Česká republika 0

O incidentu v Ostravě referovala média, žádné nezmínilo, že šlo o skupinu cikánů07.10.19 20:05 Česká republika 1

Feminacistky bagatelizují dopad Istanbulské smlouvy07.10.19 20:00 Česká republika 1

Klimatická aktivistka: “Musíme začať jesť deti! Nemáme dostatok času!”05.10.19 18:23 USA 11

Evropský parlament tleskal pašeračce okupantů do Itálie (a potažmo do Evropy)05.10.19 16:13 Evropská unie 1

Další cíl feminacistek: Herec Robert De Niro má zaplatit 276 mmilionů, protože mluvil sprostě04.10.19 16:42 USA 2

Mongolové ante portas!04.10.19 16:16 Česká republika 5

Putin označil Grétu tím co skutečně je04.10.19 12:42 Rusko 0

Tajný islamista zabil v Paříži čtyři policisty04.10.19 11:33 Francie 2

"Protiprávně" sterilizované ženy mají šanci na výpalné odškodnění 300 tisíc korun03.10.19 22:16 Česká republika 5

Gott pred smrťou ľutoval jednu vec, že s rodinou otáľal až do neskorého veku03.10.19 19:48 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
23,08 Kč
Euro
25,68 Kč
Libra
29,66 Kč
Kanadský dolar
17,57 Kč
Australský dolar
15,75 Kč
Švýcarský frank
23,38 Kč
100 japonských jenů
21,27 Kč
Čínský juan
3,26 Kč
Polský zloty
6,00 Kč
100 maď. forintů
7,76 Kč
Ukrajinská hřivna
0,93 Kč
100 rublů
36,08 Kč
1 unce (31,1g) zlata
34 530,79 Kč
1 unce stříbra
405,82 Kč
Bitcoin
186 512,54 Kč

Poslední aktualizace: 17.10.2019 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 48 577 469