Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané vousy13

Nalezeno 183 příspěveků, 40 různých IP adres

Stránka: 1 2

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

11.08.2019 10:00

Zamyšlení nad demonstrací na Hradčanském náměstí

RE: zajímavé zamyšlení

vousy13 84.?.?.?

Přesně naopak - Aeronet je fake opozice.

372992

28.07.2019 10:02

Sohu: Ukrajina straší Rusko obrněnou rybářskou lodí

RE: Ano, Američanům se podařili majsterštik

vousy13 84.?.?.?

Od perestrojky je Ukrajina plně pod kontrolou obřezaných klanů (Kolomojský, Porošenko, Zelenský atd...). Lid je tam politicky málo aktivní a tak jsou řízeni přes tyto kádry dle potřeb patronů z USA. Ovšem všeho s mírou a do času...

Ukrajina je jeden z polygonů, kde by mohl globální prediktor začít finální holocaust, Ukrajinci mají s pogromy bohaté zkušenosti po staletích, kdy je kulaci (kulak = pěst) genocidovali.

Dalším místem je samozřejmě Israel, vždy jsou rozpracovány minimálně dvě varianty, stejně postupuje každý špičkový manažer. A dle potřeb koriguje řízení...

372786

27.07.2019 21:08

Apollo – jedno velké výročí

RE: Nevím, jestli to už někdo tady poznamenal,

vousy13 84.?.?.?

Proboha, hlavně nezačínejte s pohádkou o Muskovi a jeho úžasných technologiích. Projekt Musk je již ukončován, i ten poslední investor SpaceX vidí, že je to bublina a bezedná jáma na peníze. [chechtot]

372778

26.07.2019 21:45

Čekání na Godota

RE: když se armén narodil, tak žid plakal

vousy13 84.?.?.?

Každá židovská bankéřská rodina je nadnacionální. Je jim úplně jedno, zda budou žít ve Švýcarsku, Taiwanu či v Hongkongu. Už z principu jejich amorálního podnikání je s danou zemí (trhem) ani nesmí nic osobního spojovat.

Deut. 23:19...
Neber úrok od svého soukmenovce (žida) z peněz či zrna,
od nežida můžeš brát úrok, aby ti hospodin tvůj požehnal,
ve všech tvých věcech v zemi, do které jdeš, abys ji obsadil.

Jednoduchý povel běsným psům lichvy pro koncentraci oběživa. Přičemž víme, že lichva je hra s nenulovým součtem. Tedy vždy vyhrají lichváři v celkové statistice hry – napříč časem.

Řídící procesy na metodologické (světonázorové) úrovni nemají židé ve své kompetenci. Takže to, zda Švýcarsko bude za 30 let muslimské, katolické, atd., jde absolutně mimo jejich úroveň řízení. Tato úroveň je plánována dekády dopředu.

Oni se jí jen snaží plnit zadané úkoly. Protože vědí, že nejsou tím okem špičky pyramidy na 1 USD. Pokud je nesplní, jsou potrestáni, viz. např. klan Rothschildů a jejich nehody. Holt otrocká oddanost m-Amon-u... [smích]

372756

26.07.2019 20:39

Čekání na Godota

RE: Ale co konkrétně

vousy13 84.?.?.?

Ale no tak,
300 000 ovcí z 10 000 000 národa?
3% – statistická chyba (omyl) ve vývoji populace. [smích]

372755

19.07.2019 18:20

Apollo – jedno velké výročí

RE: Je to jako s lékem - Je mi Vás opravdu, ale opravdu líto!

vousy13 84.?.?.?

A jak se Jardo srovnáváte s tím, že Bůh je v bibli jednou vyobrazen jako všemilující a ve starém zákoně jako fašista, upřednostňující jednu rasu nad ty ostatní?

Slovo Člověka Ježíše není bible, která byla mnohokrát redigována, to vám je doufám jasné. Nehledě na to kolik procent informací od Ježíše bible obsahuje, když se zaštiťuje jeho jménem? Většina kompilátu je od Saula, agenta sanhedrinu.

I samotný Ísa při svých kázáních poukazoval na zkreslenost informací zapsaných člověkem a aby se lidé obraceli k přírodě a samotnému Bohu, kde je vidět harmonie (míra)...

372607

18.07.2019 23:30

Apollo – jedno velké výročí

RE: Gratuluji.

vousy13 84.?.?.?

Až budete v přírodě, kde nebe je plné hvězd...

Koukněte na něj a dle svého vnitřního svědomí si řekněte - je možné, aby v takto obrovském prostoru jsme my byli tou nejvyspělejší rasou?

Důkazy nejsou, ale cit pro míru, a názor na problematiku z hlediska pravděpodobnosti je poměrně důležitá schopnost dospělého jedince. [smích]

372590

18.07.2019 20:18

Apollo – jedno velké výročí

RE: Experiment k jedné fotografii z Měsíce

vousy13 84.?.?.?

Samozřejmě to je podvod jak Brno. [smích]

Už jen měsíční hornina, které "prý přivezli" stovky kilogramů a nikdy žádná laboratoř nedostala ani gram. Nebo jak kluci američtí na filmu z přistání na zemi vyskákali před kamery, jak kdyby byli měsíc na dovolené v Karibiku. Atd...

Možná tenkrát šlo dav oblbnout, ne dnes kdy informační procesy jsou na úplně jiné úrovni rychlosti/objemů díky netu.

Tady je to celkem srozumitelně a faktologicky popsáno:
http://leva-net.webnode.cz/products/zapad-a-sssr-j...

Tehdejší již trockistické vedení SSSR (po zabití Stalina) pracovalo v tandemu pro USA, které se musely stát NO.1 za každou cenu.

372584

14.07.2019 21:37

Kam letí „Stepní orel“?

RE: Souhlas....

vousy13 84.?.?.?

Putin je špičkový diplomat, který promlouvá k celému světu, nejen k nepřátelům Ruska, to je třeba si uvědomovat. Stylem komunikace oslovuje publikum, obsah slov bohužel bývá pochopen plně málokdy...

V Rusku toho není spoustu spraveno a vede se tam finální bitva s liberály. Stejně jako v USA, kde má ovšem Donny maximální podporu nejsilnější světové mafie.

Musíte vzít v úvahu, že po perestrojce v Rusku poradci z USA plně převzali moc, zformovali zákonodárství, ekonomický systém, kádrový korpus. Stejně jako u nás, ale v daleko masivnějším a bezohlednějším měřítku vzhledem ke zdrojům, které se v Rusku nachází.

Současné struktury jsou liberály prolezlé. A Putin nemá zdaleka plnou moc. Nehledě na to, že čistky musejí probíhat formou podřízenou zákonům a liberálové mají stále dost zdrojů, aby se v řídících strukturách udrželi.

Být to v 30. letech, tak již J.V. Stalin nechal dávno poslal makat do gulagu parazity-vlastizrádce jako Kudrin, Nabiulinová, Gref, Siluanov... Holt diktatura má občas opodstatnění, když potřebujete dělat rychlý řídící manévr. [chechtot]

372503

Komiku říkej svému otci, protože ty jsi vtip. [chechtot]

I cigán má občas dobrou myšlenku. Ale tobě nepomůže ani studium, protože ti chybí základní metodologie práce s informacemi.

Takže ačkoliv budeš číst a číst, udělá ti to v hlavě akorát guláš, tak proč se trápit? [chechtot]

372455

Víte, co jediné je na vašem příspěvku informačně pravdivé a povzbuzující?
Že jedinci podporující liberalismus jako vy, mají tak mrzkou znalost politiky, že řízení již dlouho ve svých rukou neudrží a Trump vaší líheň sviní celou pošle na porážku a ani ho to nebude stát moc sil. [chechtot]

Již jsme to tu rozebírali mnohokrát, dokolečka dokola...

Žádný, opakuji žádný současný vrcholný politik není svobodný ve svém jednání. Politik je do své funkce dosazen zájmovou skupinou (mafií) stojící za ním v pozadí. Bez kapitálu a podpory v pozadí prostě nemáte šanci dostat se na tak vrcholnou řídící funkci.

Základní casting politiků tedy probíhá mimo oficiální demokratické procedury (volby). Nehledě na to, že valná část politiků již vstupuje na světlo ramp s tím, že na ně mafie v pozadí má páky, aby byli snáze řiditelní.

Následně politici plní cíle dané mafie v rámci udržitelné tolerance. Pokud politik překročí jemu vymezené mantinely, záleží na míře provinění a dle toho je potrestán.

Vaše vysněná pohádka pro švýcarské děti, jak jejich předci byli chytří a dokázali si sami svobodně bez nadnárodního-globálního řízení:
a) zavést přímou demokracii
b) udržet neutralitu během několika válek
c) stát se světovým finančním centrem
...
je takovou hloupostí, že k tomu není co dodat.

Snad jen to, že prozření z vašeho snu bude reálné, až finanční centrum bude plně převedeno do Asie. A pak si můžete doma v alpách při padající životní úrovni povídat, jak jste všichni ve švajcu chytří. [chechtot]

372454

Vy si asi myslíte...
A) Že vysoká životní úroveň ve Švajcu je díky švýcarským občanům.
B) Že nízká životní úroveň v Čechách je díky českým občanům.

Pravděpodobně jsou dle vás ve Švýcarsku lidé 5x pracovitější, či mají 5x větší IQ?

Ovšem to je absolutní nepochopení nadnárodní až globální politiky. Samotní občané neurčují prakticky žádné základní parametry systému, ve kterém budou žít. Jsou většinou jen pasenými ovcemi pro určité cíle globální politiky.

Viz. dějiny z pohledu vývoje systémů:
např. Egypta, Římské říše, Holandska, Švýcarska, Anglie, USA...

372438

Bohužel takto to nepůjde...

Židé jen odpracovávají sociologický operační systém popsaný ve Starém zákoně. Již tisíce let pomalu koncentrují moc a pasou ovce pomocí lichvy pro toho, kdo systém vytvořil – nazvěme je např. světové zákulisí. Židovstvo se již vyčerpává a je již plně identifikováno, viz. např. nedávné vyjádření Sorose ke snížení životní úrovně elit.

Jak zabezpečíte, že světové zákulisí nepředeleguje funkci židovstva (pastýřů) na nový nástroj? Akorát to nebude na ekonomické úrovni, ale vyšší...

Jistě chápete, že budoucích variant řízení na globální úrovni rozeběhlo světové zákulisí více a vybere ten nejefektivnější systém pro udržení své moci a zabezpečení nezhroucení biosféry. Která je nyní na kraji kolapsu právě díky ekonomice podřízené lichvě, která rozeběhla překotný hon za ziskem bez ohledu na životní prostředí.

Proto by měli židé urychleně začít konat v rámci své budoucnosti. Samotní by měli chtít změnit finanční systém, kterému vládnou. Vrátit se zpět ke své misi osvěty, která jim byla dána přes jejich proroka Mojžíše. Zákulisí je totiž nadšeně v budoucnu hodí přes palubu, svalí na ně veškerou vinu a vykoná na nich finální pogrom.

Jediná možnost udržitelná po generace je zvýšení gramotnosti lidí na celém světě v rámci sociologie a řízení. Jedině tak si většina vyžádá změnu systému ve globálně spravedlivou společnost. Gramotného jedince z davu elita zašlape, jak se stalo mnohým v dějinách.

Jiná cesta se obávám není.

372403

Myslíš toho Trockého, který přijel do Ruska s plnými kapsami dolarů provést revoluci a utopit národy SSSR v krvi na oltáři permanentní revoluce.

Díky Bohu, že mu Lenin se Stalinem skřížili plány. Protože ani ty bys tu jako prvotřídní šábes-gój dnes nebyl.

Měl by ses dovzdělat, než začneš žvanit nesmysly.

372400

08.07.2019 11:12

Boj o podobu naší ekonomiky v 90. letech min. století a jeho následky

Dobrý článek

vousy13 84.?.?.?

Po dlouhé době pro mě osobně dobrý článek.

Všem doporučuji si přečíst Washingtonský konsenzus, jedná se naprosto jasně o uchopení hospodářství socialistických zemí po přestavbě. Ještě to naše "ekonomické auto-řiťky" obhajují.

Je patrné, jak vzdělání na podřadných školách jako VŠE či FFUK je záměrně překrouceno, aby ze škol lezli sociologičtí negramoté pod bičem l-žido-vědeckých teorií pro pasené ovce.

372399

13.06.2019 21:43

Herci na brigádě

RE: Člověk se rodí mezi výkaly a močí - tomu se mám obdivovat?

vousy13 84.?.?.?

Pěkně se odzcadlila ve vašem morálním bahně sociologie Talmudu.
Gratuluji vám, máte růstový potenciál. Protože ze dna již nemůžete klesnout níže. [chechtot]

372054

13.06.2019 21:32

Herci na brigádě

RE: Pán je Metuzalém? Všude byl, všechno zažil? I Dubčekovi cucflek udělal?

vousy13 84.?.?.?

Vy jste mi dáreček...

Elitami propagované současné umění ve většině degraduje světonázor společnosti do nelidského typu. Stačí se podívat na tvorbu napříč celou uměleckou scénou. Čest výjimkám samozřejmě!

Freud byl feťák, který by ve zdravé lidské společnosti vůbec něměl mít možnost své lži publikovat. Tragické důsledky jeho práce na vývoj psychologie a psychiatrie jsou vám doufám jasné.

372053

10.05.2019 12:07

Demografická krize: Rusko usnadní udělování ruského občanství Ukrajincům

RE: Z úplně jiného soudku

vousy13 84.?.?.?

Churchill byl hovado. Kdyby nepocházel ze šlechtické rodiny, celý život by strávil někde spitý ve čtyřkovém pajzlu, kde by svými fašistickými žvásty oblažoval místní osazenstvo.

371451

01.05.2019 19:59

Zelenskyj vyhrál nad Porošenkem – co se bude dít dál?

RE: IQ ≫ morálka

vousy13 84.?.?.?

Pokud je od narození lidstvo oprávněně rozděleno na elitu a dav. Kdo toto rozdělení inicioval, jak a kdy? Tam je třeba začít narovnávat současné zvrácené poměry.

Asi chápete, že plujeme na jedné lodi jménem Země a elita již ztratila řídící mechanizmy pro realizaci depopulace, aniž by ji to samotnou neohrozilo.

Takže jak dál? Budete čekat pod křídlem svého pána zla, až běsný dav pomalu si zvyšující svou informovanost vás sežere, nebo se stanete Člověkem?

371317

22.04.2019 08:22

Když hoři symboly, přichaza blba doba

RE: Ten požár v Notra-Dame je jenom špička ledovce

vousy13 84.?.?.?

Vše bude dobré, pokud si lidé budou pomalu zvyšovat úroveň svých znalostí řídících procesů a mravnosti, jiné cesty není. Autority za nás nikdy nic nevyřešily.

Islám, křesťanství i původní judaismus jsou téměř identické filosofické názory na život. Ovšem jako vždy je inteligentní sociopatické oko převrátilo v opak...

https://www.youtube.com/watch?v=t6-cyNkgeyA

371121

15.04.2019 17:48

Telekomunikační průmysl neprováděl žádný výzkum o zdravotním dopadu 5G

RE: Hloupy blb ma dotaz

vousy13 84.?.?.?

A vy jste poslední instance pravdy, že každý váš příspěvek máme nechat nekriticky vytesat do mramoru a vystavit v Louvre?

Uvědomte si, že zde působíte na tisíce čtenářů a tak jsem chtěl konkretizovat to vaše "nadechnutí svobody", abychom dali čtenáři vybrat z dvou úrovní chápání té doby.

Pokud vám to vadí, oponujte. K tomu diskuze slouží...

371003

14.04.2019 14:27

Slovenské voľby – zlo medzi nami – vražda a akceptované lži „Zvíťazili sme!“

RE: Uvidíme, jaké budou třeba prezidentské volby u nás.

vousy13 84.?.?.?

Ano, a Vašek Lahváč postupoval přesně takto, kdopak mu asi radil? [oči v sloup]

370969

14.04.2019 14:26

Telekomunikační průmysl neprováděl žádný výzkum o zdravotním dopadu 5G

RE: Hloupy blb ma dotaz

vousy13 84.?.?.?

Takto definujete svobodu, že jste mohl hulákat, co jste chtěl (nevadí, že vás nikdo neposlouchal) a za vašimi zády se paralelně připravovalo rozkradení majetku budovaného po dvě generace?

A nebyla to jen krycí clona iluze svobody pro upevnění ještě tvrdšího fašismu, než toho před 1989? Já bych totiž přesně takto postupoval, pod rouškou svobody a nevědomého davu, ať si řve jak chce.

Připomíná mi to Nikitu Sergejeviče před perestrojkou, který měl hodinové projevy a posluchače to již vůbec nezajímalo, protože ta reálná politika se již realizovala úplně jinde. A Nikita byl těm gramotným jedincům akorát k smíchu.

370968

14.04.2019 11:54

Telekomunikační průmysl neprováděl žádný výzkum o zdravotním dopadu 5G

RE: Hloupy blb ma dotaz

vousy13 84.?.?.?

V čem byla svoboda mezi lety 1990–1993, to by mě opravdu zajímalo. Můžete to nějak konkrétně rozvést?

Samozřejmě historie je proces a čím delší časový horizont jsme schopni analyzovat, tím blíže jsme k pravdě.

370958

14.04.2019 11:51

Slovenské voľby – zlo medzi nami – vražda a akceptované lži „Zvíťazili sme!“

RE: Uvidíme, jaké budou třeba prezidentské volby u nás.

vousy13 84.?.?.?

"Tomu, kdo tě udeří do tváře, nastav i druhou.
A bude-li ti brát plášť, nech mu i košili!"


"Nesuďte a nebudete souzeni.
Nezavrhujte, a nebudete zavrženi.
Odpouštějte a bude vám odpuštěno."


Jednoduchá sociologická doktrína pro ovečky. Oproti tomu Starý zákon formuje sociální chování pastýřů. Kompilaci obou programů (OS) v nejrozšířenější knize všech dob můžete zakoupit u svého oblíbeného knihkupce. [smích]

Globální zákulisí vydalo mnoho zdrojů na eliminaci Slováků, jako potenciálního nebezpečí pro upevnění své moci oproti nám. Katolizace tam také proběhla víceméně úspěšně.

370957

12.04.2019 20:46

Američanky v mnoha ohledech ztratily ženskost víc, než Evropanky

RE: Prosím nepoužívejte slovo neomarxismus

vousy13 84.?.?.?

"Potřebujeme využívat své vědomí a používat svůj rozum. " S tím se dá souhlasit.

Ovšem, pokud se budete "oddávat přirozenosti, základnímu instinktu", jste jen zvíře, ne člověk. Instinky jsou potřebné pro elementární přežití, my snad máme navíc. [smích]

370920

12.04.2019 10:42

Američanky v mnoha ohledech ztratily ženskost víc, než Evropanky

RE: Prosím nepoužívejte slovo neomarxismus

vousy13 84.?.?.?

Na jaké úrovni chápaní makroekonomických a sociálních procesů by se dalo s těmi "zlými komouši" souhlasit, že ten, kdo nepracuje fyzicky, tak trochu parazituje na těch fyzicky pracujících?

Tím nehci tvrdit, že není třeba intelektuální práce, samozřejmě té hodnotné bezesporu JE.

Ale porovnejte, třeba důležitost práce popeláře a bankéře. Která z těch činností je více potřebná lidem a která vykazuje čistě parazitický charakter? Oproti tomu pak srovnejte platy v obou profesích.

A nebuďte jak ukřivděné děcko, pokus o nastolení komunismu skončil rokem 1953 po zabití Stalina a Beriji, zbytek už byla jen setrvačnost a přechod k neudržitelnému politickému systému trockismu.

370898

12.04.2019 10:29

Masivní rasistická kampaň na Twitteru zaměřena na oplodňování bílých žen

RE: Založit nové náboženství

vousy13 84.?.?.?

1–3. priority řízení neřídí žádná národní vláda. Tyto priority patří do kompetence pouze nadnárodnímu řízení (globální zákulisí). Politici většinově nechápou, že existují, natož jak je řídit.

Vypnout si internet? Chcete se odstřihnout od všech informačních procesů a nevědomky čekat, že svět se sám bude ubírat po správných kolejích a že to za vás nějaká autorita vyřeší?

Nebude lepší snažit se postupně zvyšovat míru vlastní gramotnosti a svého okolí, aby pochopilo, jaké řídící procesy se skrývají za tím kterým informačním procesem?

370897

03.04.2019 17:53

Slovenské voľby

RE: Slováci se zničí sami, jako vždy

vousy13 84.?.?.?

Toho Mečiara myslíte vážně?

Mečiar byl jeden z mála, co má mozek v hlavě. Ta doba byla šílená, koukněte se na rozhovory s ním o privatizaci a tandemu s Klausem proti Havlovi.

Jednoduše neměli na výběr. Kdyby se postavili tvrdě proti, našli by je "náhodou" zasebevražděné např. 7 bodnými ranami do břicha, tak jak se děje v poslední době vysoce postaveným bankéřům.

370772

03.04.2019 00:02

Slovenské voľby

RE: == Ďakujem za Vaše reakcie, na niektoré podnety budem reagovať:

vousy13 84.?.?.?

Mrázek, to byla jiná sorta lidí než Havel, který žádnou výdělečnou činnost neprováděl, pouze chlastal a psal hovadiny za peníze druhých...

Šíbři původem z pololegálních činností jako veksl, hazard, štětky atd.. Ti v podstatě již žili dle kapitalistické ideologie a tak byli schopni se okamžitě adaptovat na nový systém. Mrázek, Pitr...

Další sortou byli ekonomicky a jazykově vzdělaní jedinci, které si vytipovali zahraniční investoři a přes ně skoupili za hubičku zdroje, které budovala celá generace národa desítky let. Babiš, Kellner atd...

Ti druzí byli samozřejmě o dost chytřejší...

370762

02.04.2019 19:26

Slovenské voľby

RE: Ďakujem za Vaše reakcie, na niektoré podnety budem reagovať:

vousy13 84.?.?.?

Ale bohužel to bylo tak,

evoluce je pomalý proces napříč generacemi bez turbulencí, i tak Slováci měli pomalu zvyšovat svou suverenitu a V4. Nebo myslíte, že Šefčovič je horší než lichvář Kiska či Soros-Čaputová? Nevolit znamenalo zvýšit procentuální podíl těm, kteří měli na své straně nejsilnější propagandu.

Proto mě velmi zklamal Harabin, samolibý egoistický panák, který absolutně nechápe politiku/diplomacii. Jediné čeho se drží je Zákon/Tóra, někým Slovensku implantovaný.

Před 1989 to bylo úplně jinak, než píšete. Celý disent byl pečlivě pasený a připravovaný samotným systémem. Nebo si myslíte, že náhodou si Havel mohl vozit prdel v Merglu, na který neměl ani předseda vlády a na druhé straně disentu např. můj strýc skončil v uranovém dolu? Budiž Dubčekovi země lehká...

370759

01.04.2019 08:33

Slovenské voľby

RE: Volba budúCnosti !!!

vousy13 84.?.?.?

Ale Romane, ťal jsem do živého?

Abyste se v tom svém zrcadle neutopil jako Narcis ve studánce. My máme rodiny, děti a pro nás je kriticky důležité, jak to zde bude vypadat v budoucnu, proto to nikdy nevzdáme!

Vaše volba zrcadla je pouze klesnutím do nihilismu. To si prosím uvědomte, záměrně tak negujete pozitivní scénaře vývoje.

370729

31.03.2019 12:53

Slovenské voľby

RE: Volba budúCnosti !!!

vousy13 84.?.?.?

Zlo vyhrává pouze tam, kde dobří lidé nedělají nic!

Pokud nachápete, že i vy formujete informační pole v alternativě zde na Zvědavci, dle kterého se řídí chování společnosti, jste jako dobromyslný idiot – s prominutím.

370710

28.03.2019 22:54

Slovenské voľby

RE: Pod zaplavou detailnich Pitomosti...

vousy13 84.?.?.?

I to je žel neštěstí slovenského národa.

V každé zapadlé vesnici na Slovensku kostel, škola ne. A tam po staletí generace rodin byly formovány pro obraz církve.

Samozřejmě jsou i pozitivní myšlenky, které církev vyznává. Ale obávám se, že v dnešním informačním věku je to spíše na překážku – brzda rozvoje myšlení. Máloco zůstalo v církvi čisté...

370658

27.03.2019 21:08

Slovenské voľby

RE: Vidíme to takto:

vousy13 84.?.?.?

Necháte se operovat někým, kdo to umí, ačkoliv ho nemáte rád. Nebo své tělo předáte uklízečce, která je vám sympatická?

370637

27.03.2019 21:06

Slovenské voľby

RE: Škola hrou / Halík & Čaputová, lepší?

vousy13 84.?.?.?

Chudák holka...

Čistě pasená ovce z mimovládních organizací.

Pouze jí z toho stáda parazitů z mimovládek identifikovali, že by mohla mít šanci oproti zbytku ovcí vyhrát volby. K tomu jí ještě dali ocenění a lóve, aby si připadala výjimečná a neštěstí je na stole.

Pokud nebude šlapat podle mafie, která jí pase, podříznou jí jak jehně při košer porážce.

370636

27.03.2019 20:39

Slovenské voľby

RE: blablablaha

vousy13 84.?.?.?

Jen blázen by mohl říci, že SMER je ideál stejně jako není ideálem SaS, OĽaNO, SNS, ĽSNS, SME etc.....

Ovšem - vy máte KONKRÉTNÍ OBJEKTIVNĚ lepší řešení v rámci globalizované politiky, koho volit?

Rozdejte tedy karty a ukažte nám ty své.
Pláč nad rozlitým mlékem vám kravku znovu nepodojí...

370633

27.03.2019 20:32

Slovenské voľby

RE: Škola hrou / Halík & Čaputová, lepší?

vousy13 84.?.?.?

Částečně jistě ano, musí vidět ten tlak v kuloárech, zas tak blbá není.
A tak to milé děti dopadá, když svou duši prodáte ďáblu za pár šekels.

370632

11.03.2019 14:57

LGBT přechází do útoku

RE: LGBT přechází do útoku

vousy13 84.?.?.?

Heeeeej,
jsem skutečný chlap a zajímám se pouze o sebe a své sexuální choutky.
Po mě potopa a klidně Sodoma Gomora, proč bych se staral já Narcis 1.!

Máte vlastní děti a myslíte na budoucnost?
Tak nejdřív myslete, než se začnete vyjadřovat...

370194

A ještě všichni hýkají, jak je tu skvěle, že můžem jet do Chorvatska.

Samotné globální lichvářské klany se opravdu musí divit, jak člověk služebný otročí za pár šestáků bez jistot, když ještě jeho rodiče pamatují odchod do důchodu v 55 letech.

Holt paměť davu je 14 dní a pak se již jen orientuje dle programů, které mu sociální inženýři vnutí pomocí médiií.

370149

07.03.2019 18:39

Na idnes.cz nepříjemnou pravdu nenajdete

RE: Legitimita justice

vousy13 84.?.?.?

Zákonodárství je pouze posvěcením panující koncepce řízení. Pokud bude řízení společnosti nemravné, zákony budou také nemravné.

Tedy je třeba se ptát: kdo vymýšlí zákony a jakým cílům je podmiňuje?
Soudnictví, advokacie, policie jsou jen hlídacími psy zákonodárství.

370130

01.03.2019 20:12

Putinovo varování ohledně sebeobrany bylo překrouceno jako „nepřijatelná hrozba“ pro USA

RE: Docela si dovedu představit,

vousy13 84.?.?.?

Z pohledu politiky bez emocí...

1. Viděl jste někdy mapu světa a jak je velké Rusko?
2. Proč myslíte, že byla dohoda o omezení raket středního doletu podepsána zrádcem Gorbačovem těsně před rozbouráním SSSR?
3. Co odstoupení od této smlouvy INF znamená pro vztah USA-EU, potažmo pro nadnárodní řízení realizované neocony a kádry na ně navázané?

Trump to má evidentně těžké i u lidí, kteří mu fandí. Alespoň že Vladimir Vladimirovič a Sergej Viktorovič to pochopili a tančí s ním na parketu čardáš.

Hloupý přítel je totiž mnohdy nebezpečnější než gramotný nepřítel!

370006

01.03.2019 13:22

Seriál Most!

RE: Mládek drnkal chvíli bělogvardějcům v Paříži na balalajku a pak se vrátil na Husákovu aminu

vousy13 84.?.?.?

I Matuška a další...

Co si představovali? Užiteční pro establishment za oceánem byli hlavně, když rozbíjeli hradby socialismu – politického konkurenta SSSR.

Pak již museli šlapat pod ještě více fašistickým systémem, než byl zde. Přeci nepotáhnou s holou prdelí zpátky...

369991

28.02.2019 17:31

Seriál Most!

RE: Videl jsem asi 20 minut jednoho dilu.

vousy13 84.?.?.?

Bohužel pak zmizlo tradiční přísloví "Jseš hladovej jak herec".

O kádrovém výtahu herců, sportovců a jiných celebritek do úrovně, kterou si nikdy nezasloužili, mluvil V. Pjakin. Je to tam poměrně dobře ilustrované.

369979

18.02.2019 22:06

Otevřený dopis občanům USA od prezidenta Nicoláse Madura

RE: Je tragikomické,

vousy13 84.?.?.?

"Dle mého soudu je hlavní příčinou Venezuelské krize ideologie. Ideologie socialismu, jejíž zhoubné následky si užíváme dodnes i my. Třeba v naprostém nedostatku domácího kapitálu. Který vede k odlivu dividend do rukou jeho zahraničních vlastníků. "

Toto p. Vojto opět nemá cenu ani vyvracet, stačí upozornit. Pan Kalousek by na vás byl pyšný a jistě by vám přenechal své ocenění nejlepšího ministra financí střední Evropy, protože jste jej svou erudicí překonal ve všech směrech.

369724

14.02.2019 21:01

Otevřený dopis občanům USA od prezidenta Nicoláse Madura

RE: Je to lhar, podvodnik a vrah!

vousy13 84.?.?.?

Souhlasím s vámi,
já mám taky svědky, se zaručeně konkrétními informacemi...

Maduár má ropovod natažený až do Kremlu, kam denně pumpuje milon barelů ropy, takhle ji krade, kam jinam by se poděla? Voloďa velkej kámoš Trumpa pak posílá tankery do USA, které Dony prodává jako břidličnou ropu.

Proto USA chtějí, aby situace zůstala zakonzervována. Akorát vzpurný lid Venezuely si vytáhl ze svých řad velkého vlastence Gey-dóa, kterej bohužel samozřejmě určitě nevyhraje, protože Kreml bude zase ovlivňovat volby.

Je to celý křišťálově jasný, jak říkal Standa Gross!

369653

08.02.2019 19:03

Washington obnovil závody ve zbrojení

RE: Pouhe tahani penez z kapes danovych poplatniku

vousy13 84.?.?.?

A co tedy navrhujete za lepší řešení než a-sociální manažeři, ale s velkou vůlí dosáhnout svého, jenž sedí na vrchu pyramidy?

369499

08.02.2019 09:11

Washington obnovil závody ve zbrojení

RE: Já se nebójim, já se nebójim....

vousy13 84.?.?.?

Ale pane inkvizitor z Brna...

Ještě, že není středověk, jinak bych pravděpodobně dopadl jako nějaký Katar. Ani Člověk Jan Hus vám nepomohl přehodnotit etiku.

Abyste nakonec v tom ohni pekelném neskončil vy, protože jste akorát celý život memoroval písmo z Bible (anti-sociální operační systém) a váš život samotný byl dalece cesty v záměrech Boha.

369488

07.02.2019 09:04

Washington obnovil závody ve zbrojení

RE: Já se nebójim, já se nebójim....

vousy13 84.?.?.?

Jahve byl kmenový bůh (duch) starověkých Mediánců, kam Mojžíš utekl po vyhnání z Egypta. Zde nalezl svou manželku Ciporu, dceru kmenového velekněze Jetra, který mu dal vybrat ze svých sedmi dcer.

Jethro Tull = Skrytý za Jethrem
Kdo je skrytý za Jethrem?
Kdo židy dovedl k víře v kmenového NEboha?

Pan Nikdo, který celé společenství židů-biorobotů vytvořil!

369472

06.02.2019 09:45

Mezi řádky

RE: Migranti pry budou prinos pro ekonomiku

vousy13 84.?.?.?

Přičemž tak 15% z 19% budou dotované pracovní pozice.

369451

05.02.2019 14:25

Deset let po první válce v Gaze: Izrael neustále plánuje používání hrubé vojenské síly

RE: V čem spočívá demagogie nebo nevědomost?

vousy13 84.?.?.?

Ano, máte pravdu, strach mě bezpodmínečně ochromuje a jsem plně paralyzovaný. Každou noc se potím strachy, abych se ráno náhodou nevzbudil bez předkožky. [chechtot]

Již jsem vám to psal:
svými neustálými nihilistickými příspěvky, jak je na světě všechno špatně a židé jsou neomezenými vládci všehomíra, akorát matričně programujete, aby to tak zůstalo.

Nečetl jsem od vás, jak by měl nový sociální systém vypadat. Akorát víte, co nechcete. A to je bohužel v dnešní době málo.

Zkuste být více pozitivní, hledat, vidět světlo a pomoci mu proniknout do hniloby současného systému. Pokud jste a-Deo-ista jde to samozřejmě velmi špatně...

369445

05.02.2019 14:07

O venezuelských problémech

RE: Když někomu zaškrtíš ekonomiku...projev prezidenta Madura

vousy13 84.?.?.?

Koloniální systém je stále v běhu, akorát se pracuje více v rukavičkách a paraziti mají propagandu, před kterou by i starej Pepi Goebbels blednul závistí.

Přešlo se z viditelných hrubých priorit řízení na ty jemnější 3. a 4. (faktologická a ekonomická), to je jediný rozdíl.

6. priorita (silová) se používá POUZE, když již nejste schopni operovat na vyšší prioritě, protože je identifikovatelná i davem.

U nás v ČSR to funguje naprosto stejně:
dokud makáme na vyžraná západní prasata, je vše v pořádku. Pokud Bakšiš zkusí i jen zdanit nadnárodní koncerny v ČR a nebude mít krytí od globalistů, okamžitě bude následovat reakce západních tajných služeb a půjde od válu.

369443

04.02.2019 01:12

Venezuelské spiknutí houstne...

RE: Venezuela by mohla být tropickým rájem

vousy13 84.?.?.?

Prosím tedy korigujte Dia-lekticky naše bludy:
– jak musí být přibližně velký trh, aby se mohl stát uzavřeným autonomním systémem v dnešní době?
– pokud trh tak velký není, jak byste řešil makroekonomické problémy v případě, že je na vás uvalena blokáda jako na Venezuelu?
– jak byste řešil mezinárodní obchod, pokud nejste schopen využívat některou světovou rezervní měnu?
– proč je bohatá Venezuela pod bičem lichvy?
– jak funguje v ekonomice lichva a její dopad na obyvatelstvo v průběhu času?
– byl Chávez neomezeným svobodným vládcem?

Tyto metody lze uplatnit na všechny státy, které podléhají BIS a SWIFT.

Když globální elita bude chtít, během 25 let je z Venezuely nejbohatší a nejvzdělanější země na světě. Každý stát má v globální politice své místo a Venezuela měla být dojnou krávou USA.

Chávez byl na o dost nižší úrovni řízení a tak mu ukázali, kde je jeho a Venezuely místo. Neodhadl své možnosti, stejně jako Husajn, Kaddáfí, Asad.

369418

03.02.2019 09:33

Venezuelské spiknutí houstne...

RE: Venezuela by mohla být tropickým rájem

vousy13 84.?.?.?

Ale p. Vojto,

my nejsme povinni vám cokoliv obhajovat a vysvětlovat. Koně pít nedonutíš!

A jak jsem již mnohokrát psal, jsou témata, kde s vámi vůbec ani nemá smysl vést věcnou diskuzi.

Mým cílem je akorát upozorňovat mírně řečeno na vaše "jiné filosofické a sociologické standardy" než jsou ty mé.

Aby ostatní čtenáři nebrali vaše příspěvky jako poslední instanci pravdy a měli možnost srovnávat informace z více zdrojů.

369397

02.02.2019 10:39

Deset let po první válce v Gaze: Izrael neustále plánuje používání hrubé vojenské síly

RE: V čem spočívá demagogie nebo nevědomost?

vousy13 84.?.?.?

Toto: "Xidismus je fašistická genocidní strategie sepsaná v bibli, koránu a v talmudech.", je naprosto nesmyslná úvaha.

Vyjadřujete se k něčemu, co evidentně vůbec neznáte.

369376

Dočkej času, jako husa klasu...

A jedna politologická bonusovka:
Proč J.V. Stalin souhlasil s vytvořením Israele, přičemž osobně jej považuji za jednoho z nejgramotnějších politiků 20. století?

369370

01.02.2019 20:32

Venezuelské spiknutí houstne...

RE: Venezuela by mohla být tropickým rájem

vousy13 84.?.?.?

Takže podle vás vysoká sektorová daň, která jde do státního rozpočtu, znamená zhoršení životní úrovně obyvatelstva? S vámi vůbec nemá ani smysl diskutovat, jste absolutně mimo v základních úvahách v oblasti ekonomiky.

Chávez se provinil velmi jednoduše – znárodnil ropný průmysl. A tak okamžitě administrativa USA zahájila ekonomický tlak a blokádu na Venezuelu, protože jejich ropné společnosti přišly o zisk.

Maduro si dovolil uzavřít smlouvy s Ruskem v obranném a ropném průmyslu a tak USA zbyly dvě možnosti: převrat a smlouvy anulovat, nechat aby se Venezuela přiklonila k Rusku.

Co tito dva politici udělali zásadně špatně?
Neodhadli svoje zdrojové možnosti a snažili se hrát vyrovnanou partii s daleko silnějším soupeřem, stejně jako např. Kaddáfí.

369369

Souhlasím, jsou nejlepší...

dle mě by se mělo schválit v OSN, že už všechny akademické tituly a vědecká ocenění v budoucnu patří jen a jen židům. Proč vynakládat prostředky na hlasování, když stejně víme, jak to dopadne?

Dále nemá smysl, aby kdokoliv jiný měl kontrolu nad emisí peněz a úrokem, protože to dělají nejlépe, řekl jim to přeci bůh. Jasným důkazem je světový blahobyt a mír veškerého lidstva.

Nakonec v rámci možného budoucího nařknutí z antisemitismu prohlašuji, že 2. sv. vyhráli nad fašismem právě židé a na oltář světové svobody přinesli minimálně 600 000 000 obětí.

369356

01.02.2019 08:34

Deset let po první válce v Gaze: Izrael neustále plánuje používání hrubé vojenské síly

RE: V čem spočívá demagogie nebo nevědomost?

vousy13 84.?.?.?

Bohužel opravdu vedle. Vy opravdu hledáte žida i ve zkaženém jogurtu.

Odborně se tomu pane říká paranoia. [chechtot]

369355

31.01.2019 21:56

Venezuelské spiknutí houstne...

RE: Venezuela by mohla být tropickým rájem

vousy13 84.?.?.?

To by mě tedy opravdu zajímalo, kam jdou podle vás ty multimiliardové zisky, když domorodci dřou držkou v zemi. Snad nám nechcete tvrdit, že to stíhal spotřebovávat Maduro či Chávez.

Venezuela je stejnou kolonií jako my. Bohužel pro ně jsou bohatí a velmi blízko nenasytného parazita, který se jim přisál přímo na aortu.

Oproti nim jsme chudá a vzdálená enkláva a tak jsme přepuštěni evropským hlídacím psům démonkracie (Německu, Rakousku, Francii).

369345

21.01.2019 10:42

Proč chce Británie zaútočit na Rusko

RE: Anglie s Německem reálně nebojovala.

vousy13 84.?.?.?

Doporučuji si přečíst Mein Kampf

Hitler tam velmi dojemně a s láskou popisuje Anglii. Není se čemu divit, když jeho vychovatelem byl američan operativec Ernst Hanfstaengl. Tajné služby jsou vždy podřízeny globálnímu zákulisnímu řízení. Ani Churchill nechápal, že Hanfstaengl pracuje z vyšší úrovně, než je on sám. Bral ho pouze jako přítele Hitlera.

Samozřejmě, že se svým vychovatelům Hitler občas vyškubl z vodítka, ale celkově šlapal po vymetené cestičce. To vše na úkor Němců a Rusů.

Drážďany, Hamburg, Norimberk, Kassel = válečné zločiny, za které měly být obžalovány odpovědné politické špičky v Norimberku vedle nacistů.

369184

21.01.2019 10:00

Proč chce Británie zaútočit na Rusko

RE: Anglie s Německem reálně nebojovala.

vousy13 84.?.?.?

Rezun je lhář.

Celá zvěrstva, která páchaly kádry pod vedením Trockého se celý život snažil hodit na J.V. Stalina. Ovšem, co čekáte od člověka, který zradil svou zemi a přeběhl od GRU do náruče MI-6.

Kdo myslíte, že jej celý život financoval? Nebo myslíte, že jen tak utečete do Londýna a hned vás vezmou k James Bondům, ještě když jste ten "póvl z Ruska"?

369183

20.01.2019 19:57

Proč chce Británie zaútočit na Rusko

RE: Anglie s Německem reálně nebojovala.

vousy13 84.?.?.?

Obávám se pane Chlor, že jste velmi ovlivněn mocnou Médeou a celý politický projekt 1. a 2. světové války hodnotíte pouze z několika statických údajů, přičemž ty ostatní taktně pomíjíte.

Shodneme se, že cílem projektu 2. sv. bylo, aby Německo a SSSR vzájemně vykrváceli, následně by západní spojenci (Anglie, USA, Francie, Polsko) zbytky obou armád rozprášili a tím by byl završen vysněný "Drang nach Osten".

Jaké možnosti měl Stalin, když chápal, co je cílem zákulisí? Vedení Sovětského svazu vidělo jak západ Německu postupuje jeden zdroj za druhým bez odporu a Německo sílí. Jistě studoval i Mein Kampf a projevy Adolfa Shekel-grubera.

Měl Stalin jinou možnost než podepsání smlouvy s Německem, když Angličané a Francouzi nechtěli vůbec spolupracovat? Sovětský svaz nebyl v roce 1939 připraveno na válku a každý rok byl pro rozvoj armády kriticky důležitý. Přičemž jistě víte, že Německo mělo smlouvy podepsány se západními státy dříve než se Sovětským svazem.

Stalin se vyjádřil naprosto přesně již 10.3.1939:
"Vypadá to, že Německu byly věnovány části Československa jako půjčka k rozpoutání války se Sovětským svazem. Ale Německu se nějak přestává chtít splácet."

369172

19.01.2019 23:27

Proč chce Británie zaútočit na Rusko

RE: Anglie s Německem reálně nebojovala.

vousy13 84.?.?.?

Nebojte se o mě, mám načteno pravděpodobně více než vy...

Německo se reálně na žádnou válku s Anglií nepřipravovalo minimálně do roku 1945. V prvních fázích zbrojení Hitler poskytoval minimální zdroje na rozvoj námořní flotily, bez které nikdy nemohl ani pomýšlet na obsazení Anglie.

Analýza generálního štábu mu určila potřebné množství cca 300 ponorek pro napadnutí Anglie. Zde máme tempo vyzbrojování německého námořnictva:
1936: 21 ponorek
1937: 1 ponorka
1938: 9 ponorek
1939: 18 ponorek
Takto se chystáte na válku, kde chcete obsadit mlhavý Albion?

Ztráty Anglie ve vámi uvedených bitvách:
Bitva o Anglii (10.7.–15.9.1940): 840 zabitých 2350 zraněných
Invaze na Krétu (20.5–1.6.1941): 790 zabitých 270 zraněných
Za celou válku Anglie ztratila 390 000 obyvatel (0,6% z celkových ztrát 2. sv.)

Porovnejte to s ostatními bitvami a pak si to ještě raději poměřte s celkovými ztrátami ostatních států. Přičemž si uvědomte, že Anglie s Německem jsou od sebe pár stovek kilometrů.

Rudolfa Hesse drželi v lágru 46 let, aby se veřejnost nikdy nedozvěděla, jaké záruky dostal od Londýna před útokem na SSSR. Přitom je evidentní, že tam letěl s mírovou smlouvou. Hitler věděl, že nemůže bojovat na dvou frontách.

Cílem zákulisí byla válka mezi Německem a SSSR. Tak se stalo...

369164

19.01.2019 21:05

Má česká armáda smysl?

RE: Kostarika tiež rezignovala na svoju štátnosť ?

vousy13 84.?.?.?

Dobrá pokročme na vyšší úroveň, trochu dále za oponu Médea(y).

Opominu, že by bylo třeba definovat termín komunismus, který dle vašeho příspěvku chápete přesně naopak, než etymologicky tento termín znamená. Případně jak byl zneužit Marxistickými pohlaváry světové revoluce...

Zjednodušeně: ideologie (křesťanství, liberalismus, buddhismus atd.) je vyjádřením světonázorových myšlenek v lexikální formě, podle kterých má být řízena společnost.

Realita je taková, že pokud nenabídnete objektivně kvalitnější systém řízení, vždy bude upřednostněn ten, který alespoň NĚJAK řídí a je uveden v praxi.

Co říkáte na jedny z posledních slov J.V. Stalina před jeho vraždou?:
"Problémy v ekonomice vyřešíme díky plánovanému hospodářství i kdyby to stálo miliardy rublů. Ale bez nové ideologie nás čeká smrt, smrt! Bez nové ideologie se nám může stát, že zcela zdiskreditujeme socialistický systém a světlou ideu komunismu."

Zde se již Josif Vissarionovič silně dostal za červenou čáru a to se neodpouští. Do tohoto písečku si světové zákulisí nikoho nepustí.

369162

19.01.2019 20:13

Pád impérií: Londýn, Washington a Paříž jsou na pokraji kolapsu

RE: Připomíná mi to

vousy13 84.?.?.?

Myslíte, že Rusko je dnes svobodná země, nehledě na 90. léta mafiánské perestrojky, kdy ztratilo miliony obyvatel?

369160

19.01.2019 20:10

Proč chce Británie zaútočit na Rusko

RE: Anglie s Německem reálně nebojovala.

vousy13 84.?.?.?

Může se stát, že můj pohled na dějiny je jiný než váš...

Ovšem, neměl byste začínat konfrontačním tónem, pokud si u diskuzního partnera vyžadujete objasnění procesů, které sám nechápete. Bez urážky, berte to jako formu diplomacie.

Anglie reálně vstoupila do války, až když bylo jasné, že SSSR na východní frontě porazí Německo a může dojít až k Atlantiku. Do té doby Anglie Německu pouze přihrávala potřebné zdroje a vodila ho jak mopslíka na vodítku. Stačí se kouknout na kroky anglické vlády. Lordi ze City vždy válčili rukama podřízených států.

Nehledě na rozpracované štábní plány Unthinkable a Rankine, kdy Anglie po konci války plánovala úder proti SSSR v tandemu s Německem, Polskem a USA.

369159

18.01.2019 09:33

Proč chce Británie zaútočit na Rusko

RE: Věřte Britům??

vousy13 84.?.?.?

Anglie zradila všechny a vždy, pokud to bylo v jejích zájmech.

Nikdy jí nezajímaly mezinárodní smlouvy. Jediný problém, který z mravního hlediska tamní elita vždy řešila – jak vysvětlit vlatním občanům své křivárny?

Anglie s Německem reálně nebojovala. Z pohledu statistiky 2. sv. se jednalo o nevýznamné boje oblastního významů. Samozřejmě je díky debilizační mašině filmového průmyslu vyšroubovaly do závratných rozměrů, aby nevzdělaný divák div nepadal na prdel před chrabrostí Angličanů. S holohoaxem podobnost čistě náhodná...

369144

18.01.2019 09:17

Proč chce Británie zaútočit na Rusko

RE: Ne ze bych Ryl

vousy13 84.?.?.?

Omyl, tento konflikt by vymazal celou civilizaci.

Poslední konflikt jaderných velmocí Indie a Pakistánu taktně diplomaticky vyřešil Vladimir Vladimirovič, už tehdy v roce 2002 jsme byli na pokraji globální katastrofy.

Stačil by arsenál pouze těchto dvou zemí a lidstvo by bylo smeteno jako před 12 000 lety. Natož Anglie s Ruskem, kdy by se s velkou pravděpodobností za Anglii postavily USA.

Jaderné zbraně jsou reálně bezpečnostní pojistkou, která funguje jako odstrašující faktor globální války pro válečné štváče. Proto si USA dovolí maximálně na naftové beduíny...

369143

18.01.2019 09:07

Má česká armáda smysl?

RE: Kostarika tiež rezignovala na svoju štátnosť ?

vousy13 84.?.?.?

Dobrá,

tedy definujme si militantní ideologie a popišme ty nemilitantní, pod kterými by lidstvo mohlo vybudovat "Království boží na Zemi vůlí lidí" jak hlásají půvosní slova snad všech proroků.

Víte ono je velmi jednoduché něco kritizovat, ovšem nabídnout objektivně lepší řešení dokáže málokdo...

369142

15.01.2019 20:30

Má česká armáda smysl?

RE: Kostarika tiež rezignovala na svoju štátnosť ?

vousy13 84.?.?.?

Ano, postavme všechny ideologie mimo zákon:

Katolické křesťanství, Judaismus, Nacismus, Islám, Liberalismus, Komunismus, Marxismus, Scientologii, Hinduismus, Budhismus...

A pod jakými světonázorovými hodnotami budeme naší civilizaci rozvíjet? Nabízíte řešení nebo jen destrukci stávajícího?

369100

15.01.2019 20:21

Má česká armáda smysl?

RE: Zmysel armády?

vousy13 84.?.?.?

Četl si to vůbec intelygente? [chechtot]

369099

14.01.2019 11:58

Důsledky Macronova zhroucení

RE: Macrona…kterého dosadila rodina Rothschildů - jedno z mála užitečných sdělení v článku

vousy13 84.?.?.?

Neberte to nějak špatně, ale váš systém je nepoužitelný. Nový finanční systém musí být globálně funkční a spravedlivý pro všechny subjekty. Krátký kurz jste ani nečetl, jinak byste nemohl napsat takovou hloupost, viz...

"Je jedno, zda rust bude 3 nebo 10%, neni potreba vytezit nic a bude se menit kupni sila zlata."

"Cena za unci v ekonomicky ruznorodych region za nejake suroviny,zbozi, sluzby, na rozdil od euro zadny centralni kurz ECB, ale regionalni kurzy na zaklade nabidky poptavky,"

Dejme tomu, že Německo má hospodářský růst 3 % a my máme 7 % a to 3 roky po sobě. Současná cena za unci zlata je 25 000 Kč.

Start: unce zlata stojí v Německu i u nás 25 000 Kč
1. rok: unce zlata stojí v Německu 25 750 Kč, u nás 26 750 Kč
2. rok: unce zlata stojí v Německu 26 522 Kč, u nás 28 622 Kč
3. rok: unce zlata stojí v Německu 27 317 Kč, u nás 30 626 Kč
Po 3 letech je rozdíl ceny zlata ve velmi propojených ekonomikách 12,1 %.

Co brání nějakému Sorosovi, aby vykoupil zlato v ekonomice, kde má zlato menší kupní sílu a prodal je v té druhé? Nebo zrušíte mezinárodní obchod a uzavřete národní státy do sebe bez obchodu se zlatem?

Přičemž zlato není vůbec tak důležitá komodita. Kolik ho potřebujete v běžném denodenním životě? Zlatý standard je dnes použitelný pouze na stabilizaci systému, při přechodu na invariant prejskurantu, kterým se dá měřit výkon ekonomik celého světa.

A tomu nejvíce odpovídá energie, bez ní si ani neuprdnete.

369067

14.01.2019 11:20

Má česká armáda smysl?

Palec nahoru

vousy13 84.?.?.?

Zřejmé se stalo ještě jasnějším pro ty, co si nedokáží poskládat mozaiku celostného vidění...

369065

13.01.2019 00:38

Co se stalo s „ropným zlomem“?

RE: to je legrace

vousy13 84.?.?.?

Wiki v zásadních tématech používám jen pro porovnání s informacemi, které získám z důvěryhodnějších zdrojů. Věrně totiž kopíruje anglosaský egoistický světonázor.

V jakých intencích pavědci drze spekulují?
Vždy mi vyloudí úsměv na tváři, když nějaký odborník "na slovo vzatý" začne tvrdit, že se něco formovalo miliony let a tak to prostě je, ač je to naprosto metrologicky neprůkazné.

A proto dnešní věda snad kromě matematiky a geografie je pavědeckou, sobecky ukájející cíle patronů a dle toho vypadá život na planetě Zemi. O vyhlídkách lidstva ani nemluvě.

Raději porovnávejte informace z více názorový proudů, projděte se po lese a použijte vlastní zdravý úsudek...

369041

10.01.2019 20:49

Co se stalo s „ropným zlomem“?

RE: to je legrace

vousy13 84.?.?.?

Tak tak, to ale musela být slušná porce biomasy, aby vznikla ropa. [chechtot]
Lživěda se hroutí a pejzatí CSc. si mnou své dlouhé brady, jak je zákon času neúprosný...

369003

09.01.2019 11:35

Důsledky Macronova zhroucení

RE: Macrona…kterého dosadila rodina Rothschildů - jedno z mála užitečných sdělení v článku

vousy13 84.?.?.?

Bohužel jste na omylu, nevím z jakých zdrojů čerpáte, ale v podstatě prezentujete informace z mainstreamu. Bohužel ten je plně pod kontrolou těch, kteří jej financují – ne bez účelu.

1. Je v zásadě jedno zda růst ekonomiky je 3, 5 či 10 %, jednoduše tolik zlata na světě není. Růst ekonomiky by se měl promítat v životě lidí tak, že se bude pomalu zkracovat pracovní doba a zlevňovat demograficky podmíněné potřeby (jídlo, bydlení, energie atd...). Tak se např. dělo po 2. sv válce po konsolidaci hospodářství do vraždy J.V. Stalina.

2. Ano, zlato limituje objem oběživa. Právě z toho důvodu by došlo ke stagnaci ekonomiky, pokud by byla dlohodobě navázána na zlato. Automaticky by zlatý standard tlumil např. vědecko-výzkumný rozvoj.

3. Tiskařský lis je samozřejmě třeba vrátit zpět státu z rukou mafie. V energo-invariantu je třeba veškerou lichvářskou mafii odstřihnout od emitování oběživa a striktně zakázat lichvu, jako tomu bylo staletí.

4. Energo-invariant jste špatně pochopil, nejedná se o elektroniku ale o energii, to jsou úplně jiné termíny. Invariant prejskurantu se v průběhu dějin měnil, ve starém Egyptě to bylo např. obilí, což daleko více odpovídalo potřebám ekonomiky než zlato dnes.

5. Pokročme do budoucnosti...
Tak nebo tak jednoho dne bude existovat globální měna a je třeba zakotvit, na jakém základě ji budou jednotlivé státy emitovat. Co tedy navrhujete vy?

Zkuste si pročíst daný materiál a poté myslím bude diskuze smysluplnější...

368970

09.01.2019 09:26

Důsledky Macronova zhroucení

RE: Macrona…kterého dosadila rodina Rothschildů - jedno z mála užitečných sdělení v článku

vousy13 84.?.?.?

Navázání měny na zlatý standard je v dnešní době dlouhodobě nepoužitelné. Pokud si vezmete ekonomiku s 10% růstem, tak tato ekonomika musí také každý rok své zlaté rezervy navýšit o 10%, tolik zlata na světě jednoduše není pro všechny ekonomiky. Přičemž zlato nemá absolutně žádnou souvislost s vývojem ekonomiky, je to obyčejná komodita (surovina).

Hodnota oběživa v ekonomice by se měla +- rovnat hodnotě produktů a služeb v dané ekonomice. Nadměrné množství oběživa generuje inflaci, tím se snižuje hodnota peněz, málo oběživa zase dusí ekonomiku. V tomto případě je zákaz jakékoliv lichvy naprosto klíčový, protože díky ní by nadnárodní lichvářské klany stahovaly oběživo do svých spárů, jak je tomu nyní.

V kuloárech se již bezmála 30 let hovoří o jiném globálním invariantu, který je naprosto klíčový pro každou ekonomiku a tím je energie. V dnešní době cca 90 % práce dělají stroje, jejichž činnost je podmíněna energo-zabezpečením, bez energie nevyrobíte nic. V zásadě tento model již běží, proto takový boj o energetické a vodní zdroje.

Více např. zde:
http://leva-net.webnode.cz/products/kratky-kurz-1-...

368966

09.01.2019 08:24

Demise Západu

RE: Je to tak

vousy13 84.?.?.?

Politik, jak se říká v reklamě, "je tváří" svého klanu, který stojí za ním. Vždy to tak bylo: bez zákulisní podpory se na vysokou politickou funkci jednoduše nedostanete. A každý klan má své zájmy...

Ve volbách rozhodujete, kterému klanu zvýšite moc v řízení veřejných statků. Nikdy nebude panovat 100% shoda mezi vámi a voleným klanem. Vaším hlasem pouze vyjadřujete maximální možný průnik cílů oproti jiným klanům.

Je tedy nutnost volit. Protože se může stát, že svojí pasivitou ve volbách zvýšíte moc v řízení statků klanu, který jde přímo proti vašim cílům a má uvědomělejší voliče. A tak je opravdu politika přiměřeným obrazem národa.

368962

07.01.2019 16:46

Svět bude v roce 2019 ušetřen globálního konfliktu

No nic proti...

vousy13 84.?.?.?

"Zmírnění krize se Severní Koreou byl rozhodně nejúspěšnější diplomatický počin prezidenta Trumpa."

To mi stačilo, abych okamžitě pochopil diletanství autora...

368943

05.01.2019 20:36

Zamyšlení nad současným stavem bezpečnostních služeb ČR

RE: Aby jste se nedivil a náplní BIS nebylo číst Zvědavec

vousy13 84.?.?.?

Jsou to koumáci, aby vám jednoho dne nepřistály na účet "děngy" z fejkového účtu Vladimira Vladimiroviče. [chechtot]

368916

05.01.2019 20:08

Zamyšlení nad současným stavem bezpečnostních služeb ČR

RE: Myslím

vousy13 84.?.?.?

STB řídil stát jen do určité úrovně – viditelné pro dav. Ovšem existovaly procesy, které byly určovány nadnárodním řízením, viz. např. občan Veškrna.

368913

05.01.2019 19:57

Zamyšlení nad současným stavem bezpečnostních služeb ČR

RE: Promiňte, ale Váš článek není objektivní

vousy13 84.?.?.?

Ve své činnosti se BIS řídí rovněž Ústavou ČR, Listinou základních práv a svobod, mezinárodními smlouvami a dalšími právními předpisy České republiky.

Drtivá většina dezinformačních webů v českém jazyce je dílem českých (ideologicky motivovaných a přesvědčených o škodlivosti NATO, EU, USA, liberální demokracie či prvoplánově proruských) občanů, které nepodporují ruské entity. Tito aktivisté jen v rámci svých občanských práv a svobod šíří to, čemu věří, že je pravdivé. Jejich činnost je věcí diskuse a kritiky v rámci svobody slova a případně občansko-právních sporů, čímž ovšem nijak nezpochybňujeme, že tito lidé a jejich webové projekty zneužívá ruská strana pro šíření propagandy a dezinformací či pro podporu jiných komponentů hybridní strategie.

Jedná BIS dle listiny základních práv a osob ohledně svobody projevu, nebo je podřízena subjektům a ideologii, které přímo vypisuje ve své zprávě a leží jí tolik na srdci: tedy NATO, EU, USA, liberální demokracie?

Ať čučkaři dají dohromady analýzu sociologicko-ekonomickou analýzu. Obecné plky bez metrologie jsou prací press-titutek a ne operativců. [chechtot]

368910

05.01.2019 17:41

Důsledky Macronova zhroucení

RE: Macrona…kterého dosadila rodina Rothschildů - jedno z mála užitečných sdělení v článku

vousy13 84.?.?.?

Jste poměrně sebevědomý, ač ta negramotnost se týká hlavně vaší osoby, jinak byste nemohl napsat to, co jste napsal.

Vaším příspěvkem jste totiž přesně podpořil současný stav, aby peníze nikdy nebyly pouze převodní jednotkou mezi službami a produkty.

Tak studujte, abyste před svými dětmi za pár let nevypadal jako "ekonomický negramot". [smích]

Přeji krásné dny...

368901

05.01.2019 17:31

Důsledky Macronova zhroucení

RE: Macrona…kterého dosadila rodina Rothschildů - jedno z mála užitečných sdělení v článku

vousy13 84.?.?.?

Bohužel nejsem schopen dešifrovat vaši zprávu. [oči v sloup]

368900

05.01.2019 12:55

Důsledky Macronova zhroucení

RE: Macrona…kterého dosadila rodina Rothschildů - jedno z mála užitečných sdělení v článku

vousy13 84.?.?.?

Peníze mají fungovat pouze jako prostředek pro výměnu zboží a služeb, v žádném případě jako zboží samotné jako je tomu nyní!

Jde o to, že momentálně je tvorba peněz dovolena jen někomu a podmínky centrálních bank kontroluje nadnárodní lichvářský orgán podléhající světovému zákulisí. Tím velmi jednoduše pozvedají či drtí ekonomiky.

Reálně v Evropě čím dále na východ, tím úroková sazba vyšší. Jak chcete jako podnikatel inovovat a konkurovat, pokud váš souded má na půjčce o 3% nižší úrok? Samozřejmě, že výjimky existují, ale z obecného hlediska celá ekonomika nemá šanci konkurovat té s nižší sazbou. Přesně tam hledejme ekonomický zázrak poválečného Německa a Japonska.

Tedy pomalu by měl být úrok všude po světě snižován k nule a z bank by se měly stát investiční společnosti. Jejich zisk by byl navázán pouze na zisk společností, kterým poskytly peníze. A emise peněz pouze v rukou státu ne jako je tomu nyní pomocí půjčky.

368896

04.01.2019 23:00

Důsledky Macronova zhroucení

RE: Macrona…kterého dosadila rodina Rothschildů - jedno z mála užitečných sdělení v článku

vousy13 84.?.?.?

Dobrá...

To, že vyvolená mafie skrz lichvu vysává krev ekonomik téměř celého světa, až se lidem krve nedostává, je nám jasné.

Ovšem jim bylo pouze dáno, aby ji jako svůj operační systém odpracovávali. Snad nevěříte, že nomádský kmen, který žil v době kamenné ještě před příchodem do Egypta, byl schopen vymyslet takto brilantní zbraň pro koncentraci řízení?

Postupme o krůček dále od obrazu, jinak se nám může stát, že jejich funkce bude předelegována na jiný nástroj, až je jejich pán odepíše.

My bychom měli celkovou myšlenku úvěrování s úrokem tvrdě popírat zákonem a nezáleží, zda jej používá hierofant, templář, žid či scientolog.

368887

03.01.2019 13:07

Požehnaní jsou váleční štváči

RE: A co většina

vousy13 84.?.?.?

STB byla jen strukturním nástrojem, nebylo by fér to vše házet na tento orgán. [smích]

Tajné služby mají vždy nadnárodní kurátory, stejně jako kapitál nemá vlast. Je to příliš důležitý nástroj řízení, aby jej globální elita nechala bez dozoru danému státu.

A tedy vždy je fajn rozlišovat procesy v jejich uspořádanosti:
globální > nadnárodní > národní

368857

25.12.2018 10:38

Dědeček den před svou smrtí vybral z banky milion

RE: Vybral z banky milion

vousy13 84.?.?.?

Neokradli, co patří gojímovi, můžeš si vzít bez hříchu. [chechtot]

368689

21.12.2018 14:23

Mýtus západní demokracie

RE: v demokracii sa politici SLOBODNE volia

vousy13 84.?.?.?

To jste asi špatně pochopil termín "liberalismus".

Liberalismus = sociologická nauka, kde hlavní myšlenkou je, že takřka neomezená svoboda je to nejlepší, co může společnost potkat.

Ovšem propagátoři liberalismu jaksi nevyslovují informaci, že vždy bude ve společnosti cca 3–5 % sociopatů, kteří budou plodit zlo ve svůj egoistický prospěch, pokud nebudou omezeni zbytkem společnosti pomocí funkčního zákonodárství.

A tak je v podstatě liberalismus fašistickým systémem, kde 5 % sociopatů vládne morálně vyspělejšímu zbytku populace.

368626

20.12.2018 21:55

Mýtus západní demokracie

RE: Dobrá otázka, žádná odpověď.

vousy13 84.?.?.?

Takže podle vás by se výrobní prostředky měly řídit konkrétně jak?
Protože z toho postulátu o špatném socialismu jsem to nevyčetl...

368613

16.12.2018 10:09

Veľvyslanec USA Adam Sterling na branno-bezpečnostnom výbore NR SR rozdával príkazy slovenským poslancom

RE: Nadrizeny vydal rozkazy svym podrizenym

vousy13 84.?.?.?

To jsme se špatně pochopili...

Získávání naší suverenity musí být klidné, víceméně pro zahraniční kolonizátory nepozorovatelné. Podobně jako to dělá Trump např. v otázce Ruska, který jakoby hraje na obě strany.

V klíčových otázkách musí politici informačně vybudit dav, aby stál na správné straně národních zájmů. A tak by měl politik využívat ty média, která jsou pronárodní, ty jsou bohužel v menšině. A tak i Zeman vystupuje na Barrandově místo neoconské protinárodní ČT.

Ideálně:
Řídící proces by měl vypadat tak, že samotný dav si jej vynutil. Jinak politik bude okamžitě hlídacími psy démonkracie odstaven jako Nečas a jeho Arabela.

368530

15.12.2018 10:36

Jak se připravit na stěhování národů

RE: Tohle je, podle mého názoru, pointa

vousy13 84.?.?.?

K tomu dodám...

Nikdo z Angličanů, Němců, Francouzů, Italů, Belgičanů a dalších koloniálních států se nemůže divit, že stovky let genocidovaní Afričané okamžitě jak jim byla dána "někým" možnost, se rozjeli do Evropy.

https://www.youtube.com/watch?v=Erv3tfGp0cQ

Děkujme našim předkům, že náš národ je v porovnání se západem defakto oprostěn od jařma otrokářství, neboť:

Pojďte ke slovu rovnému pro nás i pro vás
a že si nebudeme brát jeden druhého za pána místo Boha!
Nechť stane se z vás společnost, jež bude vyzývat k dobrému,
přikazovat vhodné a potlačovat zavrženíhodné.
A takoví budou blaženi.

368511

15.12.2018 08:36

Veľvyslanec USA Adam Sterling na branno-bezpečnostnom výbore NR SR rozdával príkazy slovenským poslancom

RE: Nadrizeny vydal rozkazy svym podrizenym

vousy13 84.?.?.?

Dle velikosti našeho státu budeme VŽDY jen dílčím prvkem nějakého impéria.

Není na místě, abychom šli do tvrdého střetu s neocony. Nebo chcete, aby se nám tu na vánočních trzích odpálil nějaký "muslimský" terorista?

Nejsme v pozici, abychom si mohli rozhodovat o vlastní politice a dle chápání populace dlouho nebudeme.

Dost bylo revolucí! Klidná evoluce je naším cílem.
V.V. Putin

368508

14.12.2018 11:49

Komu slouží BIS?

RE: Čeka

vousy13 84.?.?.?

Znovu pro méně chápající...
1. Stalin nebyl neomezený šéf! Probíhal v SSSR boj několika frakcí.
2. Hlavní čistky v gulazích mají na svědomí BUND → ČEKA → NKVD.
2. V RA probíhala zrada trockistické generality přes klany Žukova, Pavlova.

Jsme opět u toho...
Je to to samé, jako bys napsal, že jednoznačně miliony mrtvých stromů od kůrovce jdou za Zemanem (Babišem), protože není dobrý šéf a neumí si vybrat lidi. V tvém případě se jedná o absolutní nepochopení politiky.

Naivita je u dětí roztomilá. U dospělého Člověka nemá místo.
Je na čase dospět...

368478

14.12.2018 10:22

Francouzská lekce

RE: Blabol o

vousy13 84.?.?.?

Opět si prokázal, že víš naprostý kulový. [oči v sloup]
Kapitalismus bude odepsán, ortel nadnárodními elitami byl již učiněn:
https://www.clubofrome.org/report/come-on/

368472

13.12.2018 19:15

Francouzská lekce

RE: Kapitalismus byl zajímavý,

vousy13 84.?.?.?

Za tento výplod tě v SorosJugend a HavelLiberast zrovna nepochválí, musíš manipulovat více rafinovaňeji, jinak ti to nikdo nesežere... [chechtot]

"Opravdu? A čím to, že se na rozdíl od roku 1989 dožíváme v ČR o téměř deset let více, než za toho skvostného socialismu, plného sociálních jistot? "
– Říká ti něco sociální dynamika a nízkofrekvenční procesy?

"A čím to, že dnes žije v ČR více jak tři čtvrtiny rodin ve vlastních domech a bytech, zatímco za onoho skvostného socialismu se nás většina tísnila v pronajatých panelových králíkárnách?"
– Většina bydlení je právě v těch králíkárnách od zlých socialistů, ty ostatní nemovitosti z drtivé části zatím patří lichvářské nadnárodní mafii.

"A kam se poděla všechna ta skvělá socialistická Embéčka, Trabanty, Žigulíky, Moskviče, Wartburky, ...? Čím to, že si dnes lidé pořizují ty ošklivé kapitalistické Oktávie, Mercedesy, BMW, Mazdy, ... ?"
– A to je jako vrchol kvalitního života společnosti, vzít si fáro z Reichu na splátky? Ovšem socialistický průmysl opravdu zaostával za státy západu, to bez debat.

"A jak je možné, že my, zchudlí obyvatelé "vytunelované" ČR, létáme na zahraniční dovolené nejméně 10x častěji, než za onoho "skvělého" socialismu?"
– Tak začni platit dluh, který jsme nasekali a činí 170 000 Kč na osobu a nepodíváte se s rodinou ani na Šumavu.

"A že jsme přišli o jistotu, bručet jako odpůrci socialismu v kriminále a nebo být alespoň vyhozeni ze studií či z práce? A pak jako vysokoškolák dostat skvělou práci umývače výkladců nebo topiče v uhelné kotelně? Děkuji, o takové jistoty nestojím."
– To byla největší chyba bývalého režimu, zakázaná pluralita názorů a to mu srazilo vaz. No jistot bylo 100% více než dnes, kdy můžeš během jednoho dne padnout až na dno a nevíš ani, odkud rána přijde.

368452

13.12.2018 10:52

Komu slouží BIS?

RE: Čeka

vousy13 84.?.?.?

Ztráty byly obrovské, nepopírám...

Ty desítky milionů mrtvých hozených na Stalina jsou ale čistá lež právě trockistické sebranky, která se po zabití Stalina v roce 1953 chopila moci. A následně rehabilitovala např. D.G. Pavlova, který byl popraven za vlastizradu, že opustil frontu a vojska v počátku války byla bez velení.

Kdyby jsi to opravdu studoval, pochopil by si, že v RA proběhla zrada generality, která hodlala SSSR prodat Německu. Jinak by nikdy Wehrmacht nemohl projít takto obrovským územím jak nůž máslem, když porovnáme síly na obou stranách konfliktu. Nicméně i demografické statistiky SSSR mluví o úplně jiných ztrátách.

Ale dár klidně žer ty nesmysly o nadpřirozené výjimečnosti Německé armády a neomezené moci diktátora Stalina, který osobně může za min. 100 milionů mrtvých.

Nu což nejen Stalin, ale i dnešní "krvavý diktátor" Asad je dnes takto prezentován:
https://www.ceskatelevize.cz/porady/10997918455-mi...

368426

12.12.2018 15:24

Komu slouží BIS?

RE: Čeka

vousy13 84.?.?.?

Bojíš se reagovat a tak se tvá odpověď zvrhává k útokům na oponenta? Tím myslíš, že získáš nějakou diskuzní výhodu? Vítej v parlamentu ČR. [chechtot]

Právě 2. otázka by tě dovedla po studiu k závěrům, proč byly tak obrovské ztráty v Rudé armádě. Je třeba zkoumat procesy kolem Pavlova a Žukova, kteří byli zrádci SSSR. Ale to by si musel poctivě studovat a nejen mlátit prázdnou slámu chruščovovsko-trockistické propagandy, kterou nás elity již 65 let krmí.

Nebýt Stalina a Beriji, ze SSSR by byla surovinová kolonie EU v.1 a Böhmen und Mähren by byl další spolkovou zemí – bez Českého národa.

BTW...
Momentálně byla vydána kniha od Starikova v češtině "Kdo přinutil Hitlera napadnout Stalina". Dle jeho starších článků by to mohlo vnést trochu světla do prolhané historie.

368400

12.12.2018 12:06

Komu slouží BIS?

RE: Čeka

vousy13 84.?.?.?

Rudolfe, Rudolfe...

Vidím, že na to musíme jít dialekticky, protože dějiny té doby, opravdu nebudu vypisovat, na to nemám náladu ani čas.

Tedy "trigger points" k otázce, jak Bolševici "nepřipravili" SSSR:

1. Jaké zdroje a od jaké doby začali Bolševici SSSR připravovat na válku v porovnání s Německem?
2. Jak je možné, že při operaci Barbarossa bylo námořnictvo SSSR v plné bojové pohotovosti a vojska Západního frontu byla naprosto nepřipravená a jejich velitel D.G. Pavlov byl několik dní nezvěstný?
3. Jak bylo možné formovat obrovskou vítěznou operaci Bagration a dojít až do Berlína?

A jako třešniku pro přemýšlející:
Proč Hitler (Shekel-Gruber) napadl SSSR, když sám ve svých pamětech toto považoval za největší chybu Napoleona a i generalita Wehrmachtu byla proti otevření Východní fronty? Přesto tak učinil...

368391

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

66

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc srpen přispělo 99 čtenářů částkou 19 694 korun, což je 66 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
1CuErU28m5a2tod9eZjnkY4sdidBVMpX6K
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Time: Zkouška nové americké rakety potvrdila obavy Moskvy!21.08.19 20:27 USA 0

Středočeský kraj zahltíme elektrosmogem za 1,4 milionu a budeme hledat, jak to využít21.08.19 20:14 Česká republika 0

Frontex natočil dronem, jak probíhá pašování okupantů do Evropy21.08.19 19:55 Evropská unie 1

Pravda o 17. listopadu vyjde v polovině září najevo21.08.19 11:51 Česká republika 0

Chorvatská diplomatka spáchala ideozločin a byla následně vaporizována20.08.19 16:42 Chorvatsko 3

To snad není možné! Prosím vás, řekněte, že se mi to zdá!19.08.19 09:09 Česká republika 18

Do Španělska kobylky nepovezeme, vzkázali pašeráci z lodi Open Arms19.08.19 08:37 Neurčeno 2

Radostné hýkání mainstreamu o 5G na stadionech, čtenáři vyjadřují spíše obavy16.08.19 20:02 Česká republika 5

Policie vláčí děti v poutech do pěstounské péče. Skandál? Ne. Běžná norská praxe16.08.19 16:12 Norsko 2

Ministerstvo podle Orwella 201916.08.19 02:05 Česká republika 4

Jak si drazí černouškové představují svůj život v Evropě15.08.19 17:44 Neurčeno 2

Chcete pastu bez fluoru? Zaplaťte!15.08.19 11:28 Česká republika 5

Jeffrey Epstein měl doma obraz Clintona v modrých šatech a červených lodičkách15.08.19 10:05 USA 0

Pašování okupantů do Evropy běží naplno14.08.19 11:20 Evropská unie 2

Za Soukupovu nevyváženost. TV Barrandov dostala pokutu 400 tisíc korun14.08.19 11:18 Česká republika 3

Polský premiér a moratorium na 5G sítě: Podepsal nebo nepodepsal?13.08.19 11:30 Polsko 0

Čtyři čluny za čtyři dny: Pašeráci zmnohonásobili transport okupantů do Evropy12.08.19 23:33 Neurčeno 1

Středočeský kraj dal na setkání vlastenců v Příčovech 50 tisíc, teď je chce zpět12.08.19 22:15 Česká republika 1

Neviditelný pes na straně konspirátorů? Epstein pracoval pro Mosad12.08.19 16:42 Česká republika 1

Rudý mor nahradil duhový. Občas má církev pravdu11.08.19 19:25 Polsko 2

Měnové kurzy

USD
23,27 Kč
Euro
25,80 Kč
Libra
28,22 Kč
Kanadský dolar
17,48 Kč
Australský dolar
15,74 Kč
Švýcarský frank
23,68 Kč
100 japonských jenů
21,86 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,93 Kč
100 maď. forintů
7,88 Kč
Ukrajinská hřivna
0,92 Kč
100 rublů
35,32 Kč
1 unce (31,1g) zlata
34 943,66 Kč
1 unce stříbra
397,12 Kč
Bitcoin
229 958,00 Kč

Poslední aktualizace: 22.8.2019 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 47 869 319