Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané zamp1

Nalezeno 66 příspěveků, 16 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

20.04.2009 13:17

Basilejská věž: Tajný plán pro světovou měnu

Tak to je a není

zamp1 90.?.?.?

Prvotním zlem v systému jsou lokální politici. Třeba ti naši kluci.Pro milionové provize, dělají do st. rozpočtu miliardové díry! Gripeny, Pendolina, transportéry, nákl. letadla, dálnice, atd.
Možná bude lepší když světové společenstvo budou řídit banky, protože ty mají jasný cíl vydělat peníze.Cíle politiků jsou vždy nejasné.
Politici, dělají zákony, které vyhovují lichvářům, a aby se udrželi u vesla o týden déle nebo získali další prebendu udělají cokoliv.
Krize jednou určitě odezní, jestli to přežijeme (naši milý přátelé se chystají bombardovat Irán), ale morální marasmus téhle doby - co s ním???
Ukazují-li politici na banky jako na viníky krize, je to jako když zloděj křičí chyťte zloděje!!

[naštvaný] [naštvaný]

188892

27.04.2009 19:31

Česká policie zatkla (a pustila) Davida Duka

RE: vykop

zamp1 90.?.?.?

>MISTRAL - udelej dalsi vykop, a premyslej, nedavej smirakum eso
>do ruky, .. Diky ..


Je vidět, že naši milí přátelé z Izraele můžou slavit dílčí úspěch. Svobodní myslící lidé se opět začínají bát psát své názory.
[pláč] [pláč]

189640

29.04.2009 01:01

Antirasismus

Milá Amiourko

zamp1 90.?.?.?

Tohle nemůžete myslet vážně!! Cikánská kriminalita je obyčejná sprostá kriminalita, stejně jako kriminalita bílých, černých nebo modrých! Vyrůstal jsem ve společnosti Romů od dětství(je mi 51) a potom s nimi i leta pracoval. Za bolševika s nimi nebyl žádný velký problém. Děti chodily do školy, dospělí do práce(většinou do zaměstnání). Museli!! Největší zlo, kterého se Romům dostalo, je dnešní pozitivní rasismus!! Ten je dostal tam kde jsou. Jestliže chápete kriminalitu Romů jako jakýsi odboj, tak jste vedle jako jedle!!! Romové neloupí proto, aby projevili odpor ke společnosti. Loupí, protože je to nejméně namáhavý způsob obživy, je při tom vzrušení a sankce nejsou odstrašující(jestliže vůbec nějaké jsou). Media nedělají hon na lidi v nouzi,o bezdomovcích ve zprávách tel. Nova uslyšíte velmi zřídka. Media zneužívají Romů!
V článku je jedno nepřesné tvrzení. To že se česká inteligence bojí nařčení z rasismu.Mělo tam být: " česká inteligence se bojí". Učitelé na školním výletu v Praze vedou děti na Hrad, k Orloji a na židovský hřbitov. Na Slavín už nezbyl čas. [zmaten] Dějiny se vrací a ta smyčky nebyla dlouhá.

189799

27.08.2009 10:24

Nadávka „bílá svině“ nemá rasový podtext

RE: Logika soudce

zamp1 90.?.?.?

Pane Davide v článku stojí, že zmiňovaní pánové tmavší pleti na toho s tou světlejší řvali: Chcípni, bílá svině. Žádnej bílej se nebude roztahovat na našem teritoriu. Z toho bych usuzoval, tedy pouze selským rozumem, nejsem právník, že ho nenapadli kvůli kraválu pod oknem. A tím samým rozumem bych usuzoval, že ten tmavý policista mohl ještě zneužít pravomoci v.č.a dopustit se neposkytnutí první pomoci. Jestliže soud uznal, že se tato událost stala tak, jak je popisována, tak si myslím, že musíte být velmi blízký příbuzný onoho soudce, popř. jeho podřízený, když toto rozhodnutí vidíte jako dobrou vůli! [mrknutí jedním okem]

198770

14.10.2009 13:59

Pod terorem trpaslíků

RE: Jsou období v životě lidském,

zamp1 90.?.?.?

Souhlasím s Vámi pane Karle, jen nemohu věřit, že pan Klaus je ten pravý bojovník za suverenitu České republiky. Tenhle prognostik ji nejprve nechal rozkrást, neznal špinavé peníze a proti radaru nevystupoval nikdy nijak zásadně. Tohle NENÍ český vlastenec! Nevkládejme falešné naděje do rukou lidí, kteří toho pak zneužijí!!
Dny EU se krátí s Klausem i bez něj. Možná, že se svým dnešním angažováním pro Česko chce do učebnic dějepisu zapsat jako národní hrdina a ne jako největší tunelář české historie. Nezapomínejme, kdo je kdo jen pro to, že jeho dnešní činy se nám líbí!!

202433

15.10.2009 00:19

Pod terorem trpaslíků

RE: Jsou období v životě lidském,

zamp1 90.?.?.?

Ano, pan president teď bojuje za naší suverenitu, v tom s vámi souhlasím. Ale bohužel nesnese srovnání s lidmi, které uvádíte. Vypadá to, že ve všech stranách a fórech byl kvůli osobnímu prospěchu a kvůli svojí cestě na společenské výsluní! Rád bych se mýlil, ale obávám se zase nějakého kotrmelce. Kdysi jsme se smáli panu Jičínskému, jak neodbytně otravuje se svým zákonem o referendu. I pro pana Klause byl otravný. Teď by se mu referendum určitě hodilo. V každém případě má ekonom Klaus obrovský podíl na tom, v jaké situaci jsme dnes. Možná se v něm hnulo svědomí, nevím, ale fakt,že z významějších politiků je doopravdy sám proti LS je strašlivý. [pláč]

202508

28.10.2009 01:23

Irák: Katastrofální a šokující oficiální statistika

RE: První bod! A co roky?

zamp1 90.?.?.?

Pane Antonie je mi Vás opravdu líto.Víc se k tomuhle příspěvku nedá říci. Snad jen to, že když ho čtu, stydím se za to, že jsem člověk. Pavel

203416

04.11.2009 00:31

Prezident podepsal

RE: Trpaslíci, soubory trpaslíků a velmoci

zamp1 90.?.?.?

Pane PL snad nejste provokatérem, ale dle vašeho pžíspěvku soudím, že určitě jste důvěřivý Blázínek (nemyslím to zle). EU není a s LS určtě nebude svazem rovnocených trpaslíků, kteří se stanou většími a ještě většími!!!! EU je a nyní bude ještě více unií 3-4 velkých států s houfem trpaslíků za zadkem. O tom je LS a i článek na nějž reagujete. Ti trpaslíci jsou a teď daleko víc budou vystaveni zvůli velkých států!!!!!!!! A jestli si to nemyslíte, tak musíte být velmi mladý a nezkušený anebo ten provokatér.

204045

28.11.2009 19:14

Katastrofálny stav spoločnosti a hľadanie východísk z neho

RE: Je to presne naopak

zamp1 90.?.?.?

Pane Linku je mi z Vás opravdu moc smutno. Za socialismu jste si trubky mohl také koupit, byly o hodně levnější než dnes. Jen musím podotknout pro přesnost, že anténa se z trubek nevyrábí. Ten článek je naprosto přesný. Mluví o tom, že lidé k sobě mají o mnoho dál než dříve a ne o anténách!! Život byl hezký tehdy a je hezký i teď, když děláte práci která vás, baví a máte okolo sebe lidi, které máte rád. Nepovažuji za žádnou tragedii, že jsem se narodil v r 1958. Naopak pamatuji si rok 1968 a cinkal v roce 1989. Že se to trošku zvrklo je jiná věc. Jen prosím nezapomeňte, že systém, který má jako hlavní myšlenku hromadění majetku jakýmkoli způsobem je SEBEZNIČUJÍCÍ !!!! Nedávno tu padla slova klasika J.Cimrmana, takže je nechci opakovat. Pane Linku neničte si život, žijte, konejte dobro a bavte se - dokud to jde !!

205916

28.11.2009 19:29

Katastrofálny stav spoločnosti a hľadanie východísk z neho

RE: Omezte, prosím, počet svých příspěvků

zamp1 90.?.?.?

Hele Hesteroy nedělej uraženýho, rádi tě čteme. Nemyslím, že jsem moc odvážný, když píšu v množném čísle. [smích]

205917

09.03.2010 13:52

Reakce na článek Čteme si v preambuli Ústavy

RE: jak z toho ven?

zamp1 90.?.?.?

Vážený, každý nemůže mít svoje políčko. Kdyby se zrušily všechny fabriky a lidem rozdala políčka, tak by pravděpodobně na světě nezbyly ani ty 2 mld lidí! Doufám, že pan Stwora nemyslel miliony.
Od doby kdy první lidé začali pracovat, tak jejich největší starostí bylo, uhájit plody své práce před predátory. Jak je řečeno v článku dnes mají predátoři jasně navrch!!!

214427

Na vině je samozřejmě člověk, ne kapitalismus ani jiný systém. To je v tomto skvělém článku velkým písmem napsáno!!! Kdo to po přečtení nechce pochopit, tomu není pomoci.

P.S. Tím nechci říci, že by byl hloupý, ale že nedokáže připustit nedokonalost lidstva a tím i svoji.
Lenin řekl:" Účelem sebekritiky je odhalení a odstranění našich chyb, našich slabin."
To se myslím dá podepsat i dnes nemyslíte přátelé.
P.S.
P.S. O sebekritice jistě mluvili i jiní, ale tohle mi vytanulo na mysli. Znám to ještě z dob, kdy jsem si myslel, že komunisté jsou větší zločinci než kapitalisté. [smích]

269888

Kdyby se dala nějak určit hodnota práce bylo by vše jednoduché.
Kapitalista nestaví cenu výrobku podle nákladů, ale podle toho za kolik se ta věc dá prodat. Viz příspěvek s vysavačem. A ten výrobce vysavačů je v jedněch očích schopný podnikatel, v druhých podvodník. Já jsem pro druhou možnost, ale vysvětlit to té první straně půjde bez násilí těžko! [smích]

269891

13.11.2012 14:14

Německé zlato a USA

RE: To bude rana pro Nemce,kterou zpusobi zlato,Buh sebevyvolencu.

zamp1 85.?.?.?

Zatím se jenom snaží podkopat euro pomocí nastrčených banksterů(Řecko,Itálie).I u nás máme jednoho povedeného ptáčka. Nemáte náhodou zprávy kde je Kaddáfího zlato?Zajdou hodně, hodně daleko, aby zlato zůstalo tam kde je, jestli tam vůbec ještě je!
Nebo je to také nenávistná lež? Koukám do zrcadla a oči se mi nelesknou. [smích]

279004

13.11.2012 21:53

Německé zlato a USA

RE: To bude rana pro Nemce,kterou zpusobi zlato,Buh sebevyvolencu.

zamp1 85.?.?.?

Mario Draghi- 2002–2005 Místopředseda a generální ředitel Goldman Sachs International.
Když budete více číst a méně psát, tak se toho víc dozvíte, tzn. méně věcí pro vás bude tajných.
Zdá se vám, že opatření ECB vedou Ojrozónu pevně z krize?
A ještě jedna zřejmě pro vás tajná informace.
MMF přiznal, že podcenil dopady škrtů na ekonomiky států o 50%.
No pokaždé se vše nepovede. Že je 25% Španělů nad 25 let a 50% do 25-ti let bez práce?
No musí se víc snažit a jsou tak daleko.
Vše je tak jednoduché, jen ti zatracení konspirativci pořád v něčem šťourají. [zmaten]

279021

30.12.2012 13:21

Nejlínější generace

RE: Kolik, toho lidsvo dosahlo za 500 roku, revoluce,obcanske valky a jine.

zamp1 88.?.?.?

S panem Vojtou obvykle nesouhlasím, ale v tomhle má velký kus pravdy. Mám 2 syny, oba mají plat kolem 20 ti tisíc, ale že by chtěli zakládat rodinu, to ani náhodou! Naopak cestování atd, to je baví velmi.
No a určitě nejsou vyjímkou! [bliji]

281189

30.12.2012 21:27

Rusko vyrobí dvě nové super rakety, silnější než Satan

RE: Nač to vše

zamp1 88.?.?.?

já z těchto webů taky hodně čerpám, ale myslím si, že ta kosmosféra udělá tak maximálně 50G. [chechtot]

281204

07.02.2013 17:17

Demokracie, terorismus a tajný stát - 6.díl

RE: Nesmysl

zamp1 88.?.?.?

Také si ale musíte vybrat kterým židem chcete být! [smích]
Je jich několik druhů a těch semitských najdete v Izraeli hoodně málo. Naopak se uvádí, že tam žije okolo 80% židů Aškenázi. Odkud ti přišli asi víte. Takže Čech je vždy Čech ať křesťan nebo židovské víry, ale žid může být jenom Izraelec, bych řekl! [smích]

284453

29.03.2013 07:45

Amerika: Nová Saúdská Arábie? (1.část)

RE: Fotografie s ohnem je jasny podvrh

zamp1 88.?.?.?

Nešlo by to rozvést? Prozraďte nám kde má článek největší slabiny.

287299

10.04.2013 02:27

Komu patří voda?

RE: Škoda že si autor neodpustil poslední větu o vytápěných zahrádkách

zamp1 88.?.?.?

Zákaz topení přeci nevyhlásil autor! No a Brusel se zase domnívá, že obyč žárovka do domu nepatří a obratem nám zařídil, abychom svítili tou správnou žárovkou. Z toho musím usuzovat, že sídlo komoušů je v Bruselu a taky trochu v Berlíně. [chechtot] [překvapení]

287912

10.04.2013 19:47

Kdo je terorista?

RE: lidstvo zřejmě

zamp1 88.?.?.?

V tom je právě ten zakopaný pes. Lidstvo nebude moudřejší!
1. Zkušenost je nepřenosná řekl jistý A. France.
Před 100 lety lidstvo prošlo velkou hosp. krizí. Po 50 letech jsme zrušili všechny regulace, které byly přijaty po této zkušenosti a řítíme se do ještě většího prů..ru!
2. Před 70-ti lety zahynulo 60 mil.lidí ve WW2 a právě teď jsme na prahu další šílenosti.
3. Planeta je devastována miliardami lidí a ten kdo se opováží ceknout o regulaci porodnosti je automaticky pro většinu masovým vrahem.
4. USA a NATO válčí po celém světě, prokazatelně vraždí nejen pomocí dronů civilisty a my "civilizovaný svět" to nazýváme šíření demokracie!

Kde vzít kouzelný proutek, jehož mávnutím se lidstvo změní?
Obávám se, že v Číně zakopaný není.

287970

30.04.2013 21:57

Tři diagnozy

RE: K čtení hezké, ale není potřeba dělat revoluce ani emigrovat,

zamp1 88.?.?.?

Pane Polanský, pro vás a pro pár stovek, možná tisícovek lidí je to jasné. Ale máte nějaký nápad jak to sdělit těm zbylým milionům voličů? V tom je ten problém! Jděte do nejbližší restaurace "třetí nebo čtvrté cenové skupiny" okolo dvacáté hodiny a zkuste místní "štamgasty" poučit.
Doporučuji přilbu a chrániče na šimpány s sebou! [smích]

289115

20.06.2013 01:23

Musíme platit daně? Já říkám ne!

RE: To autor

zamp1 88.?.?.?

Kolik lidí by si asi tak střádalo na důchd,kdyby nemuseli?! Kdo bude platit odklízení hromad mrtvých bezdomovců? Vám nestačí to co dnes vidíte kolem sebe, abyste pochopil, že neviditelná ruka trhu obzvláště v českém podání je absolutní nesmysl!Jestliže za zaměstnance bude platit daň zaměstnavatel, tak se mu to přeci vyplatí! Zaměstnanec dostane menší mzdu a podnikatel ušetří za dvě účetní, které zpracovávají hory zbytečných dat!!! Myslíte si, že Bismark byl zakuklený komunista? Spravedlivý sociální systém vede k rozkvětu státu. Příkladem je NSR po II.WW. Neviditelný pařát mamonu vede státy do pekel. Španělsko, Irsko, Portugalsko, Řecko, Itálie, VB, tyhle státy byly v 60-tých letech v dobré kondici. Kam je dovedl onen pařát?!

291782

19.09.2013 11:50

Maďarsko schválilo ústavní změny, EU se zlobí

RE: Jaké kroky podnikl Orbán a koho nasral, to všichni víme

zamp1 88.?.?.?

Myslíte si, že němečtí, francozští a britští poslanci se budou starat o blaho lidu v české kotlině?! Od tzv. sametové revoluce tlačí na Benešovi dekrety. Proč? Abychom se měli lépe? Pomohli nám v roce 38 a pomáhají zase! Pomocí EU programů zničili český průmysl a zemědělství. Prodávají nám naši vodu, berou desátky z distribuce ruského plynu, atd. Vzhůru do EU tam to s námi myslí dobře! [chechtot]

296424

To se jako autor ptá, která strana je ochotná znárodňovat?
Ne, to vám jako autor říká, že sokromý majitel kterému jste vydána napospas, vás vždy vezme na hůl!!! Je to těžké pochopit?! [oči v sloup]

296736

18.03.2014 21:56

Jak drahé to může být

RE: Nejlevnější energie je ta ušetřená

zamp1 88.?.?.?

To je velmi odvážný názor. Takže izolovat, izolovat, izolovat a pak ještě ta ebonitová tyč. [smích]

306949

20.04.2014 11:43

Washington je nejhorším nepřítelem lidstva

RE: Argumenty - neodpovídám Vám, ale na uvedené (nechci být osobní)

zamp1 88.?.?.?

Pane Vojto žijete v ČR? Žijete ve věži ze slonoviny? Přišel jste někdy mezi normální lidi? Za tyhle výroky byste dostal už k večeru v hospodě přes hubu. A to jsou obyč. lidi silně, velmi silně indoktrinovaní neustálou PR kampaní v ČT a ostatních mediich. Silnější demagogii než tu co tu předvádíte jsem snad ještě nečetl.

308760

25.03.2015 22:11

Operace „Atlantické odhodlání“

RE: Příliš malá planeta

zamp1 88.?.?.?

Zkráceně:"Země je dost velká aby uživila 7 miliard lidí, ale nedokáže nasytit 1% nejbohatších."

329859

Proč jsme skončili z 83% veškerého vývozu do této země? Protože jsme to tak chtěli a chovali se tak, oni jen využili situace.

Tak tohle by mě nenapadlo ani v tom nejvíc legračním snu! [chechtot]
Nebylo to náhodou tak, že oni to chtěli a pánové Klaus, Ježek, Dyba, Dlouhý a další to zařídili?!!!

338748

13.09.2015 22:16

Dunajská jízda jako součást danajského daru

RE: Pátá kolona

zamp1 88.?.?.?

Dokud budeme vydělávat 15000 čistého a maso bude stát 120 Kč/kg a ostatní ceny budou v podobné výši jako dnes, může tam těch amíků být 120 000 a všem (90%) to bude jedno.
Přemýšlel jste o tom?![smích][zmaten]

339406

14.09.2015 23:02

Dunajská jízda jako součást danajského daru

RE: Pátá kolona

zamp1 88.?.?.?

Po 89-tém šlo všechno. "Obrovské zvýšení životní úrovně" v oblasti konzumu, všem dávalo "Jistotu", že už jsme na "Západě."! Po deseti letech zrcátka oslepla, korále se rozutíkaly a všichni co si mysleli, že už jsou na tom Západě, když vyměnili za zrcátka a korále vlastní zemi a fabriky,zůstali koukat s otevřenou pusou na stát, který už není jejich. A tak chodí nakupovat to maso do Lídlu, Penny nebo Tesca,
a to nejlépe v akci. Dělají to už 15 let a nedělají nic "v prospech zvýšenia všeobecnej životnej úrovne". Naopak se koukají na zprávy, kde jim pan Kalousek nebo Dlouný vysvětluje, že minimální mzda je sprosté slovo, a že by měla být tak maximálně 50 Kč/hod.Při tom souhlasně pokyvují hlavami a mluví o sockách a nemakačenkách, které ti hodní kapitalisti musí živit.
Kde je chyba?

339448

24.09.2015 23:17

V řeckých volbách triumfuje byznys jako obvykle

RE: A to je ten podvod na voliče!

zamp1 88.?.?.?

Jasné ne, jde říct. Když nepůjde k volbám nikdo. Jenže na Nově voličům řeknou, že je to občanská povinnost a těm o malinko chytřeším řekne nějaký konspirátor, že je třeba volit menší zlo. Tím pádem se k moci nedostane to velké! [smích]
No a ovčani jdou a volí si různá zla. [smích]
Je to skoro veselé.

339936

07.10.2015 20:31

500 milionů rukojmích

Co je to OMG?

zamp1 90.?.?.?

Mohlo by to být: Ó Mám Guláš (v hlavě)

Když uděláme na ten gulášek recept, mohlo by se vám i trošku rozsvítit
(v té hlavě).

1.Zlý západ ( který nás sametovou revolucí anektoval) rozvrací arabský svět.

Přečtete-li si reakce čtenářů na toto téma na Novinkách, kam většinou nepíší vyložení politologové, 8 z 10 čtenářů si to myslí také. Tedy i paní Nováková z Horní Dolní to ví. Vy, který publikujete až na Zvědavci máte jinou teorii? Jsou v tom zapleteni Rusové?

2. Kdo ovládá ten "Zlý Západ"?

Asi 50% čtenářů Novinek si myslí, že je to národ, který ovládá západní a částečně i východní banky. Jakou máte teorii vy?

3. USA zlikvidovaly Husajna s obrovskou armádou za pár měsíců. Teď válčí rok s Ručníkáři, kteří jezdí v gazících s přidělanými kulomety, už rok.

Ručníkářů přibývá, už mají i US tanky. Kde berou peníze na výcvik, na zbraně?
Kdo jim je dodává? Jakou máte na tohle teorii?

4. Říká se, že US nadace financují uprchlíkům cestu.

Jestli si myslíte, že ne, kdo jim tu cestu platí? Máte na to nějaký názor?

Když tyhle ingredience smícháme, vyjde z nich
"Útok na Evropu v zastoupení"!

V roce 1939 tisíce Čechů vítalo Němce s vlaječkami u silnic i na Václaváku.
Už máte doma vlaječku IS? Už jste si ve svém domku připravil pokojík pro pár imigrantů? Nebo chcete raději tu péči o ilegální imigranty nechat na jiných?

[zmaten]

340373

22.11.2015 10:06

Epizoda 11. Sovětské čtvrtstoletí (1930 – 1955)

RE: dobrý článek, korekce

zamp1 90.?.?.?

Milý pane Lindsay.
Jestliže se chcete něco seriozního dozvědět o hladomoru na Ukrajině, podloženého čísly a fakty tak vám doporučuji tohle video.
https://www.youtube.com/watch?v=lftNumT166I

President Rooswelt byl po matce Žid. Otec matky Sary, Warren Delano zbohatl na obchodu s opiem v Číně. Právě za Warrenem Delanem jsou miliony mrtvých Číňanů,
které podlehly droze. Roosveltovi jistě do úřadu pomohlo bohatství Delanových! Roosveltovi věděli o původu bohatství, ale odmítali o tom mluvit. Takže těmhle šlechetným lidem můžete stoprocentně věřit každičké slovo! [smích]

342155

04.12.2015 17:35

Evropa se přemění na stagnující kolonii na periferii americké Říše

RE: Nenápadné vládnutí Divokého Východu.

zamp1 90.?.?.?

V 17. století byli Turci u Vídně. Jak dopadli - víme. Teď mají jinou taktiku, ale jak dopadnou - VÍME!!!
Nejdřív musí být hůř, aby bylo líp!
Turecko je papírový tygr a má tolik vnitřních i vnějších nepřátel, že mu dávám rok maximálně dva! [smích]
Bude to ty dva roky (asi víc) bolet ale nějaká očista musí proběhnout!
Zabředli jsme tak hluboko do konzumu, neoliberalizmu a dalších šíleností, že nějaká bezbolestná léčba není možná.
Silnější vyhrává a naše civilizace je určitě silnější než ten turecký slepenec. Jakmile USSA dovykrvácí a ztratí úplně sílu, budou se dít věci!
Pan Putin nedávno řekl: "Abychom vás zase nemuseli jít zachraňovat."
Takže když by bylo nejhůř, máme ještě pořád naději! [smích]
Další věc je Nord Stream2. Když se plánuje taková věc, znamená to, že Němci nejsou zas tak úplně pod am. nadvládou!
Všechno dobře dopadne, jenom škoda, že se začneme bránit, až když padneme na držku. [smích]

342745

18.12.2015 14:45

Bruselský útok na Maďarsko

RE: Demokreatura

zamp1 90.?.?.?

Já si naopak myslím, že jediné řešení je nejít volit.
Kdyby nikdo nešel volit, tak by se teprve začaly dít věci. Nastal by totální chaos. Myslím, že někteří dlouholetí lídři by odcestovali do bezpečí za oceán. Ale to se samozřejmě nikdy nestane. Těch poctivých šílenců, kteří si myslí, že volby něco změní k lepšímu je moc. A těch kteří volí kvůli vlastním zájmům, je ještě víc. Oba dva druhy voličů jsou po volbách překvapeny, že jejich očekávání zcela selhala. [smích]
Také váš příklad s Okamurou je trefný. Je-li zvolen někdo nepohodlný, postup je následující. 1. Dehonestace, 2. Rozbití jeho strany. 3 Ignorace hlavními médii.
To vše jsme viděli v přímém přenosu.
Také je možné ovlivnit jeho názory nějakým benefitem.

Kdyby nedej Bože všechny tyto kroky selhaly, pak tu máme fakt, že i politik je smrtelný.
Soudruh Dubček by mohl vyprávět, kdyby mohl. Z Moskvy se kdysi vrátil pobledlý z Vysočiny se už nevrátil.
Demokracie je jen způsob vládnutí a s vůlí Lidu (neplést s Lídlu) nemá nic společného!

343249

03.01.2016 13:26

Kain nebo Abel?

RE: Takže tohle je to

zamp1 90.?.?.?

Hra není o Bohovi, ale právě o tom falešném obrazu, který nám vnucuje náboženství, bych řekl!

343807

06.03.2016 13:26

Je možný soustavný růst bohatství?

RE: ANO - soustavný růst bohatství je možný

zamp1 90.?.?.?

1. Základní zákon všeho živého. Ten zní jednoduše. Je třeba se množit rychleji, než hyneme.
Množení jde zařídit velice snadno, správným nastavení daňové politiky.
Bohužel naše vlády ať zprava nebo zleva už 25 let podporují množení pouze hnědé populace.
Nesmrdí tu něco?

2. Bohatství musí spravovat lidé, kteří je vytvořili.
Jak tomu rozumět.?! Továrník, nebo odborová rada?
Slyšel jste někdy o tom, že v Číně (když se s ní oháníte) je vedoucí silou Komunistická strana Číny?
Že tam občas někoho popraví za korupci?
Není vám divné, že při uplatňování těch správných hospodářských principů vznikly dvě nejstrašnější války?

Do pekel vedou zjednodušené pohledy na složité věci.[zmaten]
Poslechněte si občas Pjakina a přestanete žít na začátku 20. století.

346456

11.05.2016 18:55

Čína plánuje stát se GMO obrem

RE: Čína je N.o. 1. v genetike

zamp1 90.?.?.?

Myšlenka dobrá,ale naivní.Museli bychom jim tam ty jejich plodiny pro ně pěstovat.
Když se farmy rozjedou, začnou na bílé farmáře pogromy. Neslyšel jste o tom?

348437

24.06.2016 11:02

Neuvěřitelné! Peklo vydalo, co pohltilo

Je to jen Divadlo

zamp1 90.?.?.?

Podle mého názoru bylo rozhodnuto už dávno dopředu o odchodu VB z EU. Vztahy Ruska a USA (NATO) se rychlým tempem vyhrocují (bombardování v Sýrii, PRO v Rumunsku a PL, ruská burza s ropou v rublech) a Evropa se má stát bojištěm. V sídle GP se přeci nebude válčit! Tam se budou pouze přijímat rozhodnutí. Třeba: Obětujeme levé křídlo, posílíme pravé. Milion Čechů zahynul během roku při občanských nepokojích, potravin je málo, necháme zemřít ještě dva a dva nasadíme na nucené práce do zbrojních fabrik, atd.
Vše jede podle scénáře, na podzim nás čekají pravděpodobně velké věci!

349904

15.07.2016 09:16

Mnichovská dohoda 2016

Plán je jasný

zamp1 90.?.?.?

1. Brexit
2. Evropský Superstát
3. Válka ESS s Ruskem
Londýnští bankéři budou půjčovat na obě strany. Zbaví se nadbytečného obyvatelstva a opět získají moc, která jim teď protéká mezi prsty.

Skočíme jim na to?![naštvaný]

350427

21.07.2016 23:23

Ani peklo nebylo nikdy tak naštvané, jako teflonový sultán

RE: Ja by som doplnil,

zamp1 90.?.?.?

Já bych to viděl úplně obráceně.

Turecko, Írán, Sýrie, Rusko mají teď jednoho společného nepřítele - USA. Proti tomu se dočasně spojí. Čína jim určitě nebude překážet.
EU vnímají spíš jako obtížný hmyz. EU nemá armádu, hranice, zdroje, společné cíle, nemá nic.
Vlastně má. DLUHY !
Brusel plánuje příliv migrantů z Afriky. Ten mu dopřejí zmíněné státy až nás to bude bolet. Pak už je jenom zásobí zbraněmi z letadel, jako dnes zásobuje USA ISIL.
Těšíte se?

350639

04.08.2016 12:16

V prázdných slovech z Říše vlají falešné vlajky

RE: Nevím,

zamp1 90.?.?.?

Erwine, asi jste četl jiný článek. Tenhle článek mluví o tom, že ty "Armády Evropy"
nebudou vodit inženýry k lodím, ale vás k odvodu do té armády a pak vás nebo vaše syny doprovodí na frontu do Ruska. Také vaši ženu doprovodí a to do muniční fabriky, aby si vydělala na denní chléb. Také se ta Armáda Evropy dostaví k vám domů, aby zkontrolovala, jestli nevlastníte zlato nebo zbraň. Držení zlata a zbraně bude trestný čin. Zas to není tak dávno co se tohle dělo!

351082

25.09.2016 12:27

„Jsme na cestě k vymření,“ říká významný vědec

„Jsme na cestě k vymření,“ říká významný pavědec

zamp1 90.?.?.?

Tenhle profesor mi připomíná našeho "profesora" Švejcara. Ten dostal dokonce medaili za zásluhy. Asi proto, že poškodil dvě generace novorozenců nucením Sunaru a kojení považoval téměř za škodlivé!.
Rozšiřování myxomatózy do přírody je snad ještě větší zhovadilost!
Oba dva "vědci" mají společnou vlastnost: Dělají to co od nich režim očekává.
Je úplně jedno, jestli podobní šílenci žijí v Evropě nebo Austrálii, v socialismu nebo kapitalismu. Touze po slávě, penězích, budování svého ega tito "pracovití" vědci obětují všechno.
Kdyby podobní "pracovití vědci" byli celý život na pracáku, bylo by lidstvu o mnoho lépe.[pláč]

352135

Souhlasím s vámi, že kampaň bude mít gradaci. Kdybych byl o 20 let mladší(je mi 58), tak bych s vámi držel palce Trumpovi. USA jsou ale dnes v takovém stavu, že volba prezidenta nic nezmění. Kdybych si měl vsadit, tak bych sázel na to, že prezidentem nebude ani jeden z nich. Události se můžou během pár dnů "zvrknout" všemi směry, věřme, že pro svět bude ten směr dobrý.

352474

10.10.2016 15:36

Kdy dojde světu trpělivost s USA?

RE: Naivita nebo víra?

zamp1 90.?.?.?

Hloupá a demagogická otázka! [bliji][bliji]

352534

11.10.2016 23:05

Kdy dojde světu trpělivost s USA?

RE: Předem - promiňte, že přidávám svůj názor,

zamp1 90.?.?.?

Není co promíjet. Je to přesně tak jak píšete. Z ARISTOKRACIE se stala aristokracie, z INTELEKTUÁLŮ se stali intelektuálové. Teď zrovna běží kauza, která se snaží z intelektuála Peroutky udělat INTELEKTUÁLA.
Ten boží trest samozřejmě přijde, ale samozřejmě boží nebude, udělí si ho lidstvo samo.

352576

30.07.2017 18:43

USA hrubě porušují Vídeňskou úmluvu o diplomatických vztazích

Je přeci jasné, že

zamp1 90.?.?.?

moc USA není založena na důvěře zbytku světa, ale na moci 11-ti letadlových lodí,
nespočtu balistických raket, obrovské armádě, surovosti zahr. pol. USA
( např.Obama řekl, že ten kdo bude dělat jinou politiku než si přeje, tomu USA zkroutí ruce) a na obrovské propagandě z Hollywoodu a ovládaných médií.

99 lidí ze sta ani neví, že Rusové mají nějaký problém s velvyslanectvím v USA
a dokud jim ty jejich debilní hollywoodské příběhy a falešné zprávy z CNN budou lidé baštit, tak se nic nezmění.
Takže o nějakou ztrátu důvěry vůbec nejde!

359299

01.08.2017 22:06

Konspirace s cílem zbavit Trumpa prezidentského úřadu

RE: Hra o moc a ovsem o penize a pocit neomezene vlady

zamp1 90.?.?.?

Když jsme u té konspirace: jeden konspirativec zhruba před rokem pronesl teorii o Donaldovi. Podle něj Donald vypadá jako idiot jen proto aby ostatní zmátl, všechno co dělá v zahraniční politice a co neustále přibližuje USA a RF ke konfrontaci je jen kamufláž na ošálení hlubokého státu v USA. Donald prostě jen důmyslně maskuje své dobré úmysly špatnými činy. [smích]
Takže už skoro všichni v něm vidí Spasitele, ale on ještě neudělal nic kloudného, ba právě naopak!
Jednoho dne vyletí desítky balistických raket z obou stran a všichni skvělý konspirátoři, tentokrát už na smrtelné posteli si povzdechnou: " Ach ten Donald, byl tak skvělý, škoda že mu to nevyšlo"! [smích]

359340

11.03.2018 20:41

Olomoucká elegie o znepokojeném rektorovi

RE: Nevím

zamp1 90.?.?.?

BINGO !!!

362993

08.07.2018 09:04

Východoevropské „nárazníkové státy“ se bojí setkání Trumpa s Putinem

Východoevropské „nárazníkové státy“ se bojí setkání Trumpa s Putinem

zamp1 90.?.?.?

Jednání se bojí jen 2% obyvatelstva - pijavice žijící z drobků, které upadnou zbrojařským koncernům a poskoci multikulti mafie z Bruselu a banksterů!! Bohužel 80% populace neví vocogou! [pláč]

365113

08.07.2018 17:09

Červenec v českých dějinách

RE: 4. prokletí: kecy o karmě ...

zamp1 185.?.?.?

Jestli si indiáni vyřezávali játra nevím, ale vím určitě, že vaše karma nemůže být v pořádku, když si myslíte, že vyvraždění sta milionů indiánů bylo vlastně dobrý skutek.
Angličané, Francouzi a Španělé jim tak civilizovaně zabránili vyřezávat si ta játra!
Trošku mi to připomíná jednoho našeho "velikána" s jeho teorií humanitárního bombardování.[překvapení]

365130

11.08.2018 09:11

Apokalypsa práce: Hrozící sociální katastrofa

Od tří faktorů ke čtyřem

zamp1 90.?.?.?

Tři faktory jsou samozřejmě záležitostí školy ale ten čtvrtý jim má dát rodina. Rodina je dnes vlivem medii téměř mrtvý pojem. Proto se společnost rozkládá. Povídání si (komunikace je nevhodné slovo) se stalo vzácností! Nemůžou za to mladí, ale jejich rodiče! Vlastní pohodlností, honbou za mamonem a zbytečnými věcmi zavinili nynější stav. Jak si mají mladí povídat, když to neumí jejich rodiče?

365680

17.09.2018 20:38

Taková normální rodinka

RE: K poznamce editora.

zamp1 2a00:x:x:x:x:x

1. Až se vedle člověka, který vážil 150kg a teď váží 50, má zašitou vagínu a přišitou napodobeninu penisu, budete převlékat v šatně bazénu, myslím(jsem si jist), že vám bude připadat jako super zrůda.

2.Jestli se vám zdá, že Hitler vypadal seriozně, tak možná trpíte nějakou pozorovací úchylkou, řečeno slušně.

3. Když zapomenete na pomluvy, které o Stalinovy šíří ti, kteří dodnes litují, že Němce porazil a přečtete si nějaká fakta z druhé strany, tak jistě změníte názor.
A když si uvědomíte, že nebýt Stalina a statečného ruského národa, tak byste tady ani nebyl a nemohl se "moudře" vyjadřovat, možná mu i poděkujete![smích]

366578

14.10.2018 10:35

Váš životní styl už nalajnovali jiní

Já z to nemůžu, za to může někdo jiný!?

zamp1 90.?.?.?

Korporace mohou za to, že moc utrácím! Nic hloupějšího jsem dlouho nečetl! Samozřejmě.že firmy dělají všechny možné sviňárny aby prodaly. Stačí se podívat na reklamy v televizi. Téměř každá by se dala žalovat jako klamavá. Dělá to někdo? Ti chytřejší ví oč jde a těm hloupějším stejně není pomoci. Dát si dobrou kávu a pochutnat si, neni hřích, hřích je, dát si hnusnou a mít radost, že jsem ušetřil! Systém je dobrý pro ty chytřejší a špatný pro ty hloupé. Ti hloupý se ho pak snaží vylepšit volbami a dostanou co jim patří - socany, babiše, piráty lidovce. Ti jim zařídí takový ráj na zemi, že budou za pár let potit krev. Všichni ti chytrolínové jako pan inžynýr chtějí měnit svět, ale nedonutí se ani si ráno zacvičit!!! A vychovat alespoň dvě děti, které budou k něčemu, je pro ně absolutně za hranicí jejich schopností! Radši si vezmou baťůžek, jedou do zemí, které jejich země vysává, tam si nahoní ego, vrátí se domů pod křídla těch ošklivých korporací a mudrují nad nesmrtelností brouka nebo počítají anděly na špičce jehly.[zmaten][bliji]

367059

15.10.2018 23:31

Váš životní styl už nalajnovali jiní

RE: Já z to nemůžu, za to může někdo jiný!?

zamp1 2a00:x:x:x:x:x

To co vás paralyzuje není jed konzumní společnosti! Je to vědomí, že mnoho a mnoho lidí okolo vás je zlých a hloupých.
A nedá se to změnit. Podívejte se na dobové fotky jak Češi vítali okupanty v roce 39, podívejte se jak naši umělci při tzv. antichartě děkovali K. straně za to, že mohou tvořit (Třeba ten skvělý Karel Got). Nebo skvělý "zásaditý" pan Svěrák vstoupil do KSČ v roce 61, po drsných 50-tých letech atd.atd.
Možná vás to deptá ,protože to není vědomí, ale podvědomí. Obklopuje nás tolik zla a lži, že nejméně 90% lidí si to nedokáže připustit a asi ani nemůže, protože by to nutně změnilo jejich život. Mám to vyzkoušené na svých dětech. [smích] Proto přijímají nebo přehlížejí zcela zřejmé lži v médiích. Kdyby připustili, že věci jsou jinak než říkají vTV, museli by řešit dilema.
1. Vědomně podpořit propagandu (přívlastek by mohl být třeba konzumu nebo západu), ale mnoho věcí je kulantně řečeno sporných(bombardování civilních obyvatel drony, drancování rozvojových zemí, válčení po celém světě, propagace LGBT atd,atd. Do toho se chce málo komu, kromě karieristů nebo úchylných karieristů. [smích]
2. Odmítnout oficiální propagandu = existeční potíže.

Samozřejmě proti rajzování nic nemám, ale člověk na dovolené je někdo jiný než ten v zaměstnání. Nakonec přeci proto na ty dovolené jezdíme! [smích]
Pocit bezmoci je úplně zbytečný, hoďte ho za hlavu. Nezměníte svět, ale svým chováním můžete změnit pár lidí okolo sebe. A to není málo!
Televize = propaganda, míří na nejcitlivější místa těch hloupějších. Příliš často nelže, ale překrucuje, zamlčuje, mění poměry událostí, šíří násilí, nenávist v obrovském měřítku! Ovlivňuje lidi okolo vás a ti zase ovlivňují vás!
Nejste kapka vody na skle, to se vám právě snaží namluvit ti ynžynýrci! [smích]
Vaším úkolem není změnit svět, ale dobře vychovat děti a tím změníte svět! [smích]

367088

16.10.2018 18:36

Váš životní styl už nalajnovali jiní

RE: Já z to nemůžu, za to může někdo jiný!?

zamp1 90.?.?.?

Já v tom jedu, ale nedotčen a nad věcí! Neškodím lidem. páchám drobné dobré skutky a žiju svůj život, smířen s tím, že lepší to v dohledné době určitě nebude. [smích]

367096

23.06.2019 02:27

Sázka na krále

RE: Při veškeré úctě k paní Procházkové

zamp1 2a00:x:x:x:x:x

Možná byste mohl uvést ta mnohonásobně správnější fakta.[zmaten]

372176

26.06.2019 00:55

Odhaleno: Kybernetická válka Pentagonu proti Rusku

RE: Hlavní cíl amerických

zamp1 2a00:x:x:x:x:x

Hned v nadpisu máte dvě chybky.
Správnější je: "Hlavním cílem ESKYMÁCKÝCH "elit" je totální vykradení a zničení CELÉHO SVĚTA".
Také si nemyslím, že by se dění v Praze dalo přirovnat k Majdanu. Je to spíš úsměvné (trapné) snažení zrzavého agitátora a lidí za ním deroucích se ke korytu. Určitě se tady nebude střílet do demonstrantů, když pomineme, že zrzek a spol. si střílí z nich. [smích]
Nevím jak to vidí pražáci, ale v záp. Čechách to opravdu nikdo nebere vážně, nečest vyjímkám! [smích]

P.S. Něco z pravidel pravopisu

Pražáci - obyvatelé Prahy
pražáci - něco podobného jak táborité za Husitů - také z Prahy = příslušníci hnutí

372230

04.07.2019 23:16

Kam s ním?

RE: "Benešovy" dekrety - zavádějící manipulace

zamp1 2a00:x:x:x:x:x

Odsun nám nařídili spojenci, ale ne na Jaltské konferenci. Benešovi dekrety nám spojenci nadiktovali, ale ti se nás zastanou proti Němcům stejně jako v roce 1938!
Sudeťáci si nestěžují, ale konají, společně s k. církví, která ne úplně dávno světila zbraně Wermachtu! Němci a církev pomalu stát pomocí nastrčených figur rozebírají a oslabují!!!
Nejsme bezvýznamná země, o to se oni snaží už od r.1620 abychom se jí stali! Po staletí se snaží z nás udělat otroky a vypadá to, že jim to zase nevyjde. Rozloží je multikulti a genderové propaganda dřív, než nás jejich pátá kolona. Jen nevěšet hlavu a dívat se, kdo je kdo!

372362

16.04.2020 18:39

Wall Street opět vyhrává

Tisknutí peněz, které pracháči nasměrují z 80%

zamp1 2a00:x:x:x:x:x

Za socialismu to fungovalo následovně. Vyhlásil se plán a pak různými přesvědčovacími metodami byli lidé motivováni k jeho plnění. Jak to dopadlo víme.
V kapitalismu to jde daleko snadněji. Banka natiskne poukázky na blahobyt a ti co rozhodují, peníze dle svého (tajného) plánu nasměrují. Ve vědě granty, v hospodářství dotace, v makroekonomice. kvantitativní uvolňování. To je jistě spolehlivější metoda řízení než řízení příkazem - plánem. Pak už je na tomhle modelu řízení jen jedna komplikace. Nadměrné množství peněz dostat z oběhu zpět. Na to vymysleli desítky způsobů. Např. - inflace, petrodolar, drogy, miliardové platy sportovců, hazard, šroubování cen nemovitostí, energií, uhlíková daň a když jde do tuhého nějaká ta (řízená)krize. Při ní ti nejbohatší pláčí, ohánějí se biliony o které přišli, ale postupně si je zase dotisknou a těm obyčejným jsou o milimetr dotaženy šrouby. A tak to jde pořád dokola.
Zářný příklad je Německo. Před 40 lety tam měla st. třída nesrovnatelně vyšší životní úroveň než u nás a dnes je to téměř fifty fifty. S internetem se to těm nahoře asi vymklo, jejich akce jsou už dopředu profláknuté a stroj se zadírá stále častěji. Co bude dál si netroufnu odhadnout.

378707

28.04.2020 11:14

USA a ČLR na cestě k nelítostné konkurenci a čelní konfrontaci

RE: Nemusíme se ani tak zabývat tím, co kdo chce, ale tím, jak to dopadne.

zamp1 2a00:x:x:x:x:x

Zelený řídce obydlený svět. To zas není tak špatná vyhlídka. Držíme při životě kdejakého kripla kvůli falešné humanitě a zisku farm. firem.

378970

26.12.2020 20:54

Recenze knihy Sebedestrukce Západu

RE: Ten kdo prodal svoji duši a zemi

zamp1 2a00:x:x:x:x:x

Plný souhlas, VK se dovede nebo spíše musí vyjadřovat ke všemu, ale vždy klouže po povrchu a někdy i špatným směrem. Nejvíce mě vytáčel, když nám neustále cpal do hlavy teorii udržitelného růstu!! Číst špatné autory je ztráta času!!!

385083

28.01.2021 23:55

Russiagate Redux

RE: Pokud je to pravda

zamp1 2a00:x:x:x:x:x

Mýlíte se, uchazeč o vedení státu je dlouhodobě testován při postupu ve stranickém žebříčku. Během politické kariery je postupně zapojen do stranických špinavostí a stává se vydiratelným, tedy řiditelným. Také si zvykne na bezpracný vysoký příjem a životní standard a máme tady hned vhodného kandidáta na ministra nebo snad i prezidenta? Není to jednoduché?! Kdyby byly nutné testy, tak se zfalšují, ale testy na morálku, které by měly nějakou vypovídací hodnotu zatím nikdo nevymyslel.

386098

22.02.2021 19:30

Kosovo - štát mafie a tábor Bondsteel

RE: Kvalitní článek, nekvalitní komentář

zamp1 2a00:x:x:x:x:x

Avrupa Minerals, americká globální korporace specializovaná na vyhledávání nerostného bohatství „ s uspokojením oznámila“, že zahájí vrty v Kosovské Kamenici, v blízkosti Gnjilanu.

Začátkem února 2010 začali prospekce na čtyřech nalezištích stříbra, olova a zinku okolo Kosovské Mitrovice, protože to je „nejproduktivnější evropské naleziště olova a zinku“.

Albánský miliardář Sehita Muye chce se Sorosem těžit kosovský lignit, jehož zásoby jsou odhadovány na 300 miliard dolarů.

Odhaduje se, že bohatství nalezišť olova, zinku, niklu, manganu, molybdenu a bóru (sedm strategických rud) na Kosovu představuje téměř 1 000 miliard amerických dolarů.

Miliarsy dolarů jsou pro vás asi drobné, ale pro nenažrané amíky zřejmě ne.[oči v sloup]

386828

24.02.2021 15:12

Problémem jsou masy zabedněnců

RE: Plodná diskuze

zamp1 2a00:x:x:x:x:x

Nemusíte být vyděšený z 5G. Nepijte vodu z kohoutku v Indii a raději ani doma. Noste roušku nebo dvě nebo respirátor, cítíte-li potřebu. To je vaše svaté právo. Jednou ze základních povinností každého člověka je CHRÁNIT SVÉ ZDRAVÍ. Chovejte se tak, abyste podle svého nejlepšího svědomí chránil své zdraví. A ostatní nechte, ať dělají to samé! Mnoho lidí si myslí, že nošení roušky celodenně jeho zdraví poškodí. Do obchodu na 10 min. si ji klidně vezmu. Ale nechci ji nosit od chvíle kdy za sebou zavřu dveře svého bytu! Proti sítím 5G mluví hlavně jejich naprostá zbytečnost. Potřebujete stáhnout film rychleji než za 2-3 min? Potřebujete chytrou lednici, pračku nebo zubní kartáček? Tyhle věci vám v konečném součtu jen zkomplikují a prodraží život! Teď je v Německu velký hit thermomix. Je to nemodernější chytrý kuchyňský stroj a světe div se nepotřebuje 5G. K čemu, když má každá domácnost WI-FI rychlou až dost? U nás v malém městě proběhla rekonstrukce veř. osvětlení. Ke každé lampě je přiveden optický kabel. Tak k čemu 5G??? Něco mě napadá, ale to nebude ve prospěch lidí, přesně naopak a ještě si to zaplatíte.[zmaten]

386882

Káva pro Zvědavce

29

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 51 čtenářů částkou 10 288 korun, což je 29 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 1

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 0

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Moskva 11. 04. 2021 - Obchodní komplex Ochotnyj rjad14.04.21 11:09 Rusko 1

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 4

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 4

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 4

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 2

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Mengele Arenberger v akci11.04.21 09:18 Česká republika 3

Zajímavá úvaha o nelogickém postupu v případě COVID10.04.21 15:15 Česká republika 7

Pokrová radnice v Budapešti vztyčila duhovou sochu Svobody v BLM pokleku. Vydržela 24 hodin09.04.21 12:27 Maďarsko 1

Colorado: Vakcinační síť Covid vakcín Johnson & Johnson byla uzavřena kvůli nežádoucím účinkům09.04.21 08:00 USA 0

Odsouzení muslimové znovu před soudem09.04.21 04:30 Turecko 0

Guvernér Floridy: Nebudeme zavádět vakcinační pasy. Rozdělovat občany na základě vakcinace je chyba09.04.21 03:38 USA 0

Evropský soud pro lidská práva:Povinná vakcinace dětí je v demokratické společnosti nezbytná09.04.21 03:16 Evropská unie 3

„Více než 4 tisíce vojenských cvičení“: Ministerstvo obrany zahájilo kontrolní prověrku ozbrojených sil08.04.21 23:42 Rusko 1

Měnové kurzy

USD
21,66 Kč
Euro
25,93 Kč
Libra
29,86 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,74 Kč
Švýcarský frank
23,47 Kč
100 japonských jenů
19,88 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,69 Kč
100 maď. forintů
7,23 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,64 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 625,91 Kč
1 unce stříbra
550,52 Kč
Bitcoin
1 364 985,32 Kč

Poslední aktualizace: 14.4.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 64 100 334