Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané luckyboy

Nalezeny 4 příspěvky, 2 různé IP adresy

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

10.07.2018 00:46

Manželství homosexuálů opět na stole

a přitom jde o takovej prd

luckyboy 89.?.?.?

Je to s podivem, jaký litanie se nechají vést jen kvůli tomu, že dva kluci chtěj mít společný majetek, ke kterýmu jim navíc požehná starosta za jeden poplatek a ne matrikářka za jeho trojnásobek. O nic jinýho totiž už nejde.
Fakt stačí takovýhle málo, aby se někdo mohl cítit chrabře, jak ubránil nějaký institut (rozpadajících se manželství)? Institut, kterej přestal fungovat jen kvůli cinkrlátkům dnešní doby a nikoliv kvůli tomu, že je někdo přihřátej.
A jestli je ta podstata problému fakt jen ve významu toho slova manželství, tak proč ne, vytesejme ho do piedestalu TGM jako "vztah muže a ženy". Ale obávám se, že podstata je v narovnání vztahu dvou lidí, co se mají rádi. A klidně ať jsou dál jen "registrovaní".
Holt nemáme svaly na to, ubránit se islámcům v čele s neobolševikem, tak aspoň na teplouších si něco dokážem, to ještě vydá.
Nevím, jestli je to závist, nebo jen strach ze změn a ani nevím, co je horší, ale obojí je zbytečný, skutečný problémy máme někde úplně jinde.
Ruku na srdce, kdo v dnešní době, kdy už nemůžeme zapírat, že homosexualita je nedílnou součástí lidstva, může mít zájem komplikovat život takovým lidem? Především ten, kdo už nějaký ty potomky zplodil a je si tak nějak jist, že homosexuální "naštěstí" nejsou. Ti zodpovědní budoucí rodiče, předpokládám, s eventualitou homosexuálních potomků počítají a budou se snažit jim snad naopak klacky pod nohy neházet. Asi holt ta generace milující pořádky staré, nikoliv dogmaticky dobré, bude muset vymřít, aby se to už konečně někam dotáhlo a mohli jsme řešit skutečný trable týhle planety...

365190

11.07.2018 13:57

Manželství homosexuálů opět na stole

RE: a přitom jde o takovej prd

luckyboy 89.?.?.?

Počkejte, vy myslíte, že teda těch pár buzen, jak jim říkáte, je schopno zdegenerovat národ? Resp. tím, že se by jejich svazek měl nazývat manželstvím?
Znovu se teda ptám, to opravdu stačí tak málo? Co vy si vlastně představujete, že by se pak začlo dít?

Argument s matematikou jsem moc nepochopil. Je to exaktní věda, např. "úpravu" kvůli nule už přijala dávno (jistě to taky byla revoluce), ale věřím, že pokud bude objevena další zákonitost, přirozeně se stane opět její součástí. Společnost, lidi a jejich city exaktní vědou nejsou, naopak vždy se to vše bude vyvíjet spontáně a pokud nebude reagovat na podněty, bude její součástí třeba právě taková 14 století stará dogmatická nenávistná ideologie, jejímž jménem je lidstvo schopno páchat ty nejkrutější zvěrstva, navzdory tomu, že lítáme na měsíc a přečteme DNA.

Co se adopcí týče, to je určitě hodně diskutabilní téma. Za daných okolností bych byl proti, jelikož neexistuje nějaká opravdu validní studie o dopadu na vývoj dětí v takových rodinách. Na druhou stranu, dneska, i když k tomu podmínky oficiálně nejsou, se populace rozrůstá o děti z takových rodin a tak si můžeme začít pomalu dělat představu, jaký dopady to doopravdy má a jednou tak bude i ta "validní" studie. Zatím jsem o ničem negativním neslyšel. Vy jo?

A tolik omýlaný argument "spolu je mít přirozeně nemůžou", tak nějak není ani argument. To dá rozum, že spolu je mít nemůžou, pominu-li experimetnální víceméně zvrácenou (aspoň podle mě) feminizaci chlapa někde v USA. Ale můžou si je udělat někde bokem a "problém" je opět na stole. Proč se to děje? Nikdo je přeci do toho nenutí, chtějí to tak, navzdory překážkám systému. Popírat to, nepřizpůsobit se tomu, znamená, že systém, společnost je zkostnatělej. A nemá to nic společnýho s tradicema, vlastenectvím a já nevím jakým ještě sounáležením.

Co hypotéza, že by se mohlo ukázat, že všichni jsme tak trochu gay, jen kdyby tu nebyla ona nekonečná pánbíčkářská ostrakizace? Myslíte, že by z toho zase přirozeně nevyplynulo nějaký řešení, tak jako se nacházela řešení tisíce let nazpět na všelicos?

Společnost by si měla chránit lidi, co se mají rádi, nehledě na pohlaví. Ať už kvůli z toho plynoucí soudružnosti, humanitě, nebo prostě proto, že zamilovaní jsou líp vypočitatelní, víc pokorní, vstřícní. Obávám se spíš, že by jednou mohlo být pozdě i na zavedení institutu odnošení dítěte náhradní matkou, vzhledem k demografii židovsko-křesťanské civilizace, dané nejspíš rozvojem a rozšířením technologií, stresem z konfliktů, z islamizace, mamonem atd.

Znovu říkám, nikdy nepochopím, že tohle řešíme až v 21. století, když každá "buzna" má svýho rodiče. Jak po těch staletích vlastně rozumět jejich slovům o láskyplnosti, důslednosti atd., když vlastním dětem neustále odpírají možnost začít na stej...

Automaticky kráceno

365236

11.07.2018 14:20

Manželství homosexuálů opět na stole

RE: zprzní a nenávratny psychicky poškodí dospívající chlapce !!

luckyboy 89.?.?.?

...a jelikož víte až moc dobře, o čem mluvíte, je lepší zůstat v anonymitě, že?

Možná byste nám mohl aspoň anonymně vysvětlit:
- čím to, že následovníci páně Mohameda v tak hojné míře a rádi využívají možnost ženit se s ženuškami už 9-ti letými;
- čím to, že je společenskou normou, když do hospody, přijde náctiletá kočka s vyvinutým poprsím a řádnými proporcemi boků, pro všechny je rázem terčem jejich pohledů a zároveň kolikrát hodně oplzlých komentářů. Nebýt tu nějaká společenská norma, zákony, děly by se věci...

Toliko k tej vasi efebo/pedofilii.

A co na to statistika? Kolik je těch przničů na který straně, hmm?

Naštěstí ale přišel anonym, aby nás zachránil, protože ten jedinej to chápe. Jo, taky se mi nelíbí agresivita LGBT neziskovkářů, ale když pak vidím tyhle výlevy, začínám jim pomalu rozumět, asi mají tu čest s takovými víc, jak já...

365237

12.07.2018 12:41

Manželství homosexuálů opět na stole

RE: a přitom jde o takovej prd

luckyboy 89.?.?.?

No, k tomu se toho moc říct nedá, pouštět se do historie, abych odargumentoval city, náklonost člověka nechci, navíc v tomhle případě úplně zbytečný, žijeme to i v přítomnosti. Takže důkazy po vás určitě chtít nebudu [smích].

Přesto bych se pozastavil u dvou věcí. S bisexualitou je to možná pořád trochu záhada. Před lety jsem se zabýval myšlenkou, jestli opravdu všichni nejsme tak trochu gay, někdo víc, někdo míň. Dodnes jsem nepřišel na nic, co by tomu odporovalo, ale neposunul jsem se ani v dalších věcech, jestli se to dá skutečně naučit se vším všudy (láska, city, sex), nakolik je "přihřátá" gestikulace vrozená, nebo co všechno dokáže ono kulturní ovlivnění. Proč na někom je "to" poznat od útlého dětství, na někom vůbec, když by to teoreticky měla být záležitost právě genů, hormonů, což ovlivňuje mj. maskulinitu podstatně. A tak si říkám, jestli se vůbec někdy dopátráme toho, jak to vlastně je. Těch otazníků je tolik, a i kdybychom měli i odpovědi, stejně bude nakonec zase jen na společnosti, jak se k tomu postaví. Z toho všeho nemůže plynout nic jinýho, než brát to, jak to je a postavit se k tomu už konečně čelem, jelikož je to prostě naší součástí. Příroda to tak z nějakýho důvodu prostě chtěla a stigmatizace z náboženských důvodů (jinej původ to nemá) mi přijde hodně zpátečnická a dnes už vysloveně trapná.

A s tím souvisí právě i věc druhá. Stále nechápu ten konkrétní mechanismus, proč by narovnání práv skupiny lidí, který se teda natolik identifikujou jako homosexuálové, že si spolu nechtějí jen uživat sexu (jako ti potají experimentující, bisexuálové atp.), ale chtějí spolu i žít ve svazku, proč by to mělo ohrožovat páry různopohlavní resp. mělo znamenat nějaký kolaps. Jinak se mi nutně vtírá otázka, není to nakonec strach z pozanání sebe sama, kdyby se mohlo opravdu potvrdit, že každej je gay víc, než jen v minimální míře? I to by ale přeci znamenalo zase jen hledání dalších řešení a ne konec světa, ne? Vždyť společenská pravidla si tvoří právě člověk a nikoliv příroda.

365268

Káva pro Zvědavce

27

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 68 čtenářů částkou 9 439 korun, což je 27 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Výročí leteckého útoku na Prahu14.02.20 15:26 Česká republika 2

Neuvěřitelná justiční zvůle: Odmítnout ubytovat Rusy je OK, verbálně odmítnout migranty je trestné13.02.20 17:16 Česká republika 2

Parlamentní listy rozkrývají temné smlouvy Člověka v plísni tísni13.02.20 14:09 Česká republika 1

Křeček je nový ombudsman!12.02.20 20:31 Česká republika 4

Už je to tady zase: Prodavačku vyhodili z práce za názor. Ideopolicie zasáhla11.02.20 09:15 Česká republika 10

Výzva a prosba o pomoc: Zbývá jen pár dní na to, abychom zabránili opakování historické potupy. 11.02.20 07:45 Česká republika 2

Jsme horší než nacisté10.02.20 12:37 USA 1

Indie pošilhává po Velkém bratrovi po vzoru Číny10.02.20 10:21 Indie 1

Na ruské základně nouzově přistálo letadlo, téměř ho zasáhla syrská raketa07.02.20 10:54 Sýrie 3

Česko pošle Maroku skoro sto milionů korun na boj s migrací07.02.20 08:55 Česká republika 4

Německo šílí: Durynský premiér po jediném dni rezignoval. Vyčítali mu hlasy od AfD06.02.20 15:51 Německo 5

Vylodění okupantů v Pozzallo - Itálie 2.2. 202005.02.20 10:30 Itálie 4

K čemu cvičí černoši střelbu na střelnici v Praze Michli?04.02.20 21:23 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
23,09 Kč
Euro
24,98 Kč
Libra
30,07 Kč
Kanadský dolar
17,42 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
23,53 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,30 Kč
Polský zloty
5,85 Kč
100 maď. forintů
7,44 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
36,13 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 049,80 Kč
1 unce stříbra
419,61 Kč
Bitcoin
229 340,41 Kč

Poslední aktualizace: 18.2.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 50 187 411