Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané ZaS

Nalezeno 22 příspěveků, 7 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

14.04.2018 20:44

Kompilácia štatistík úspešnosti sýrskej protivzdušnej obrany

Zajímavá statistika

ZaS 89.?.?.?

Podle mě je ale podstatnější jiný sumář ztrát a zisků:
- USA: Trumpovi voliči definitivně ztratili naději, že by dokázal něco změnit k lepšímu. Kohokoliv tedy protlačí do Bílého domu, stejně podlehne tlaku "podzemního státu". Naopak Morlokové díky tomuto testu posunuli zase o kousek dál hranice svých možností.
- FR/UK: dělali američanům jen kompars. Vládnoucí strany asi ztratí pár bodů, ale koho to zajímá?
- Syrie: přišla o pár starých objektů a v mezinárodním měřítku potvrdila pozici mučedníka
- Rusko: ztratilo nejvíc. Zjevným handlem díky kterému se vlk nažral a koza přišla o pár chlupů sice (zatím) odvrátilo hrozbu velké války, ale současně tak dalo najevo svou slabost, které neokoni určitě co nejdřív využijí. Bohužel jakkoliv je to pro lidstvo nebezpečné, musím souhlasit s Robertsem, že věčně ustupovat nemohou. Uvidíme jestli do toho handlu zahrnuli alespoň nějaké dodatečné ztráty druhé strany. Že by jim američani předhodily ty ozbrojence co odjeli z Ghuty? Každopádně se jeví jako nemoudré, že Putin sliboval odvetu a (zatím) žádná nepřišla. Jeho nepřátele to posílí a příznivce zklame.

363625

15.04.2018 08:42

Kompilácia štatistík úspešnosti sýrskej protivzdušnej obrany

RE: Co Rusko ztratilo?

ZaS 89.?.?.?

3. světové se asi bojí každý rozumný člověk. Vyjímku tvoří Morloci zalezlí v bunkrech. Otázka ale zní která cesta vede k jejímu odvrácení. Nejsem zase až tak kategorický jako Roberts na odkazu zcela dole, ale myslím si, že neustálé protesty proti porušování mezinárodního práva k ničemu nepovedou. Západ totiž kašle na jakékoliv právo, to už jsme si mockrát ověřili.
Ale snad máte pravdu a ukáže se, že tento ústupek byl výměnou za něco opravdu významného. Protože bez toho je to z mého pohledu jen další americký průzkum bojem, který nás posouvá blíž ke globální válce.

https://cz.sputniknews.com/nazory/201804127137342-...
"Rusko zase reagovalo vyhlásením, že je odhodlané zostreliť akékoľvek rakety smerujúce na územie Sýrie..."

http://outsidermedia.cz/p-c-roberts-probudi-se-rus...
"A co kdyby tak ruská vláda Washingtonu řekla: „Jestliže vy nebo vaši žoldnéři napadnou syrské síly, vyeliminujeme vaši přítomnost na Středním východě včetně Izraele“. Tohle je totiž něco, co Rusko může udělat v čase kratším, než v jakém spadne člověku z hlavy klobouk.
A co by Britanie a USA učinily? Dostaly by jasnou zprávu a rozhodly by se tak, že mír je přece jen volbou vyhodnější.
Ruské projevy slabosti washingtonskou agresi jen povzbuzují."

363644

16.04.2018 08:30

Propagační agrese Západu proti Sýrii

Modré pondělí po mizerném víkendu

ZaS 89.?.?.?

V posledních dnech otevírám počítač s obavami co se na mě zase vyvalí za hrůzy, ale dnešek mě potěšil, proto mi to nedá abych nepoděkoval panu Lhotákovi za tradičně dobrý článek r.m. za odkaz na Waterse, který mě vrátil do doby, kdy umělci představovali opozici vůči zrůdnosti systému a ne zkorumpovanou klaku a na závěr i Omarovi za vtip, protože humor je komodita jejíž deficit mě trápí stejně jako pana Stworu.

363690

16.04.2018 08:51

Kompilácia štatistík úspešnosti sýrskej protivzdušnej obrany

RE: S300 má či nemá?

ZaS 89.?.?.?

To je přesně to čeho jsem se bál. Jediné překvapivé je, že si tentokrát ani nedali obvyklou čtrnáctidenní pauzu, ale oznámili další sankce ještě dřív než se usadil prach na vybombardovaných objektech. Události nabírají na tempu. [pláč]

363692

17.04.2018 03:44

Humanita a morální svědomí Ruska vedou k válce

Přesné hodnocení

ZaS 89.?.?.?

Velmi přesně vyjádřeno. Jediné co zbývá je položit si zásadní otázku zda jsou američané ochotní to dohnat až do jaderného konce. Roberts o tom nepochybuje, ale hodně lidí si říká že "jen šílenec by mohl něco takového chtít", protože následky pro lidstvo by byly katastrofální.
Aniž bych chtěl zpochybňovat míru šílenství loutkovodičů, nedá se v jejich myšlení najít nějaká zvrácená logika? Myslím, že vycházíme z některých dlouhodobě zažitých faktů, které ale z jejich pohledu už nemusí platit.
Tou první je koncept MAD, který odrazoval obě strany od eskalace jakéhokoliv konfliktu na jadernou úroveň, právě argumentem, že po tomto stádiu by zbyli jen poražení. To ale za předpokladu, že všechny rakety doletí. V posledních letech ale stratégové US přišli s myšlenkou, že tento koncept naruší, pokud se dostanou dostatečně blízko ruským odpalovacím komplexům a jejich rakety zničí preventivním útokem buď na zemi nebo krátce po startu. Podle jejich výpočtů by tak k cíli mohly doletět řádově pouze jednotky až desítky ruských hlavic.
Pokud připustíme předchozí úvahu, jak by vypadaly důsledky takové války? Zničené Rusko bezpochyby. Jednotky nebo maximálně desítky výbuchů na území agresora (USA, západ Evropy). Byl by to konec lidstva? Patrně ne. Určitě by bez problémů přežili Morloci ve svých bunkrech od Denveru přes Greenbrier až po Brdy. My na povrchu bychom na tom byli podstatně hůř, ale i tak se dá očekávat, že na jižní polokouli by mohly zůstat relativně nezasažené oblasti.
Co ale dál? Jak dlouho bude země zamořená? Tisíce let? Tohle je otázka na odborníky, ale zkusme si odpovědět na základě toho co víme. Od začátku atomové éry proběhlo na zemi přes 2000 testovacích výbuchů. Určitě hraje roli, že šlo o testovací výbuchy navíc v podmínkách neodpovídajících válce (podmořské, podzemní), ale i tak - nemůže to v lídrech západního světa vyvolat dojem, že se zase nic tak strašného nestane? Za pár let vylezou ze svých bunkrů a definitivně nastolí čtvrtou říši. Jen při poněkud zvýšeném radioaktivním pozadí.
Vím, že to zní šíleně, ale bohužel si myslím, že takhle uvažují. Takovýchto zpráv http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10234-velka-bri... totiž na netu najdete víc než dost.

363727

17.04.2018 09:33

Naše nebohá vládo

RE: Jsem

ZaS 89.?.?.?

Neobrátí. Proč by to dělal. U Skřípala taky nebrátil. Hlavně proto, že dnes už po téhle kauze neštěkne pes. A za čtrnáct dní už budeme řešit zase jiný problém, takže ani o útoku na Syrii se už nebude mluvit. Prostě vrtění psem

363734

17.04.2018 10:15

Naše nebohá vládo

RE: Jan Hamáček řídí schůzi sněmovny stylem kuráta Katze

ZaS 89.?.?.?

To ovšem vrhá úplně jiné světlo na nekonečné rozhovory ČSSD a ANO. [chechtot]

363736

17.04.2018 14:32

Naše nebohá vládo

RE: Velvyslanectví USA v Praze otevřeně finančně podporuje potlačení svobody slova

ZaS 89.?.?.?

mimo jiné tam stojí i toto: "Výběr se zaměří především na ty žadatele (ať už jednotlivce nebo organizace), kteří již v minulosti zrealizovali úspěšné programy."

Takže je jasné, že jde o pravidelnou dávku šrotu oblíbeným čuníkům

363745

17.04.2018 15:13

Kompilácia štatistík úspešnosti sýrskej protivzdušnej obrany

RE: Show must go on

ZaS 89.?.?.?

Nemyslím si že by si pan Stwora zasloužil označení "válečný štváč" jen proto, že má odlišný názor na řešení této krize. To by musel být válečný štváč i pan Lhoták nebo Roberts. V tomhle jste myslím trochu přestřelil.
Stejně tak si nemyslím, že by se američani klasifikovali do role agresora až tímto útokem. Myslím, že o jejich přístupu k oponentům není pochyb přinejmenším od Vietnamu. Bohužel není nikdo kdo by je zastavil a tak dál kálí na mezinárodní právo.
Nicméně co by mě v kontextu tématu opravdu zajímalo je vámi zmíněná Ukrajina. Co konkrétně si představujete, že se tam stane? Jaké "hlavné zmeny za zhovievavosť pri preorávaní sýrskych polí" tam čekáte? Já se spíše bojím, že tam bude probíhat jen další dějiství frašky s názvem "Jak hodné NATO brání demoracii před zlým Rusem až do posledního domorodce".

363747

12.05.2018 17:01

Opětovné jmenování Medveděva: Nevypadá to dobře

RE: Aj pre mňa

ZaS 89.?.?.?

Ze všech možných vysvětlení uvedených v článku i v komentářích mi dubovo přijde nejlogičtější. Připomnělo mi jeden článek z nedávné doby, který mě sice mírně překvapil, ale jinak jsem jej považoval spíš za Medveďevovo řečnické cvičení s prvky defétismu. Možná je v něm ale trochu hlubší informace.
https://cz.sputniknews.com/politika/20180428724203...

364125

12.05.2018 20:14

Nápoj zapomnění

RE: Zaslouženě

ZaS 89.?.?.?

...aneb co nestihl Bienert s Krejčím, zvládli ruku v ruce Babiš se Sobotkou a dalšími 117 novoprotektorátními poslanci. A jelikož byla řeč o paměti, nebude od věci si ty významnější poslance, kteří hlasovali pro vyslání kontingentu na posilu Bundeswehru, připomenout jmenovitě.
Takže podle stanické příslušnosti:
za ČSSD pro mj. Chovanec, Klučka, Hamáček, Sklenák, Tejc, Zavadil a Sobotka. Zdržel se mj. Foldyna, ale nebyl proti. Tak hlasoval jen Koskuba. Celkem 36 pro, 1 proti a 5 se zdrželo.
ANO: pro Babiš, Stropnický, Zlatuška, Pilný, Kott, Vondráček, Berkovec a camerlengo Faltýnek. Zdrželi se dva, proti nikdo
KDU/ČSL: pro pochopitelně sudetský tandem Bělobrádek - Herman a 11 dalších, Nikdo se nezdržel ani nebyl proti.
ODS: 13 pro mj Fiala, Zahradník, Benda, Stanjura a Němcová. Omluvena byla Jana "StarWars" Černochová. Asi byla zrovna na Hvězdě smrti.
TOP09: pro pochopitelně hlásná trouba Kalousek, pak Farský, Lobkowitz a 19 dalších, Gazdík to nestihl a donnerwettertrautenberk jako obvykle někde spal.
KSČM: proti 28, omluveni 4, nepřihlášen 1 nezdržel se nikdo.
nezařazení: proti Okamura a 3 další. zdrželi se 2 a nepřihlášeni také 2
a relikt Úsvitu byl zajímavý jen tím, že byl naprosto rozpolcený - pro byl královehradecký doktor Štětina, proti moravskoslezská paní Havlová a zdrželi se tři poslanci - za Vysočinu, Středočeský a Pardubický kraj. Ale to už je jedno, protože touto dobou budou asi zpátky "u soustruhu".
Detailní záznam zde: http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?G=66737

364130

26.06.2018 16:44

Kérka

RE: záhada

ZaS 89.?.?.?

Wikipedie tvrdí, že "Slovo "kérka" (kérovat znamená tetovat) je odvozeno z romštiny". To by mě neudivilo.

364934

26.06.2018 17:23

Kérka

RE: potetované maminy

ZaS 89.?.?.?

Souhlasím s teorií "depopulačního plánu". A tetování není zdaleka jediný ani nejúčinnější způsob, jak znepříjemnit pohled na jiné. Klasickou ukázkou je proměna vztahu ke "zlatým" vlasům. Zatímco dlouhá staletí to byl symbol krásy, dnes je do společnosti tlačena představa pitomých blondýn a inteligentních černovlásek.
Když to úplně zobecníme je zřejmé, že vkus každé další generace klesá stejným tempem jako znalosti - za sto let jsme se od elegantních dam dostali k prapodivným asexuálním stvořením, která nemají zábrany navléct svých několik tukových prstenců, z nich jeden jsou patrně prsa, do obtaženého kousku textilu na pomezí supermanova obleku a spartakiádního úboru a ještě při tom nechat odhalený 'svůdně se vlnící' pupík. V kombinaci s mnoha dalšími faktory se ve výsledku dostaneme do situace, kdy najít rozumného partnera je pro dnešní mládež nadlidský úkol a tak končí na mamahotelech jako zapřísáhlý/-á singl. A aby jim to nebylo líto, tak se natočí pár filmů, ve ketrých jim strýček Hollywood vysvětlí, že je to právě tak správně.

364937

26.08.2018 09:59

Neuvěřitelné. Nepomáhat!

RE: Německý hospodářský zázrak

ZaS 89.?.?.?

Kde se bere? To je jednoduché - rozhlédněte se. Tady v koloniích. Jen z ČR tuším odchází oficiálně ročně cca 200 miliard "mateřským" firmám. Ze 60% německým (což ale v důsledku znamená z velké části americkým, jelikož Němci jsou ekonomicky okupovaní podobně jako my), Zbytek je mix západního světa.
A to je jen špička ledovce. Přčtěte k tomu platby za dodávky kde čeho, které "matky" zorganizují v drtivé většině případů tak, aby byly realizovány z jejicjh zemí. Ideálně nějakou spřátelenou firmou. Bojím se, že se započítáním těchto "nákladů" se dostaneme na částku ještě mnohonásobně vyšší.
A jak reaguje naše kolaborantská vláda? Zavede EET protože skřípnout hospodského na dědině je snazší, než velkou korporaci.
To je umění možného v praxi. Žádný ekonomický zázrak neexistuje. Jde čistě a jen o naplnění Hitlerovy vize "Festung Europa", kterou ovšem ovládá dravý pták zpoza oceánu. A kým je ovládán ten už si snadno domyslíte.
A mimochodem - ani příslovečná německá preciznost ve výrobě a efektivita práce neexistuje. Výrobu dnes zajišťují totálně nasazení jedinci z východu a z vlastní praxe vím, že v úrovni "white collars" jsou na tom Němci (o zybtku západního světa nemluvě) ještě hůř než my. Oni si totiž 'intelikenci' vychovávají o pár let déle než my.

366104

22.10.2018 22:07

Zabití Džamála Chášakdžího trvalo sedm minut

RE: Drazi pratele,

ZaS 94.?.?.?

Může být, že se nic nestane.
Ale taky někoho může napadnout, že když už vybombardovali tolik zemí, jedna navíc nehraje roli. A tak naplánují další operaci "pouštní bouře". Do SA přinesou "demokracii" a odnesou si reparace v podobě ropy. Tak jako v Iráku. Mínusy? Ve výsledku sice trochu znejistí své spojence sedící na ropě, ale to nikdy nemůže škodit. Plusy? Získají větší kontrolu nad světovými zásobami ropy.
Přijde vám tato myšlenka nepravděpodobná? Uvědomme si, že SSA tlačí na Rusko mj i snižováním cen ropy, ze které Rusové žijí. SA je v tom dlouho podporovala, ale když už si musela tato nejbohatší země světa vzít úvěr, rezignovala a začala k radosti Rusů tlačit ceny ropy nahoru. Což se Amíkům moc nehodilo.
K tomu si připočítejte úvahu, která už taky zazněla - kdo by dobrovolně vlezl na velvyslanectví země, která jej chápe jako zločince? Leda blázen nebo člověk, kterému jeho kamarádi 'z dobře informovaných kruhů' našptají, že se mu přece nemůže nic stát protože oni za ním stojí.
Takže suma sumárum bych se nedivil, kdyby SSA-mani zjistili, že jejich bývalý kamarád MbS je vlastně zrůda, kterou je třeba potrestat a jeho feudální zemi zdemokratizovat do posledního dolaru.
Když už nic jiného, SSA teď bude mít vůči SA silnější vyjednávací pozici. Což je z reakcí SA už cítit - "my jsme o ničem nevěděli, to všechno ti blbci pod námi...". Pokud MbS včas projeví účinnou lítost, nechá briskně popravit všech 15 commandos (vlastně jen 14, jelikož jeden už je mrtvý) aby už nemohli ani ceknout a hlavně promptně sníží ceny ropy, třeba mu ještě bude odpuštěno.
Každopádně jsem přesvědčený, že nejde o náhodný čin, ale že za celou akcí stojí operační skupina někde v Langley a výsledek se bude tak či onak týkat celého světa.

367217

30.10.2018 11:39

My kacíři

RE: Nejsme kacíři, tento stát dnes nikoho ničím neoslní.

ZaS 94.?.?.?

Nemám rád defétismus (i když mu asi každý občas propadáme) a proto si dovolím pár poznámek.
1) Periférií Evropy rozhodně nejsme. Ani v doslovném slova smyslu (co třeba slumy v Rumunsku?) ani přeneseném (vybydlené oblasti řady měst v ekonomicky významnějších státech od Duisburgu po Detroit)
2) Svého kosmonauta máme a ISS je pouze hotel na oběžné dráze – kdo zaplatí ten přespí. Pro žádnou zemi to ale nejsou rozumně vynaložené peníze. Tím spíše, že my už nepotřebujeme tu ideologickou vzpruhu „byli jsme ve vesmíru“.
3) Eurovizi nepovažuji za měřítko kulturnosti národa. Spíše naopak.
4) Totéž platí o filmech a seriálech. Doba kdy mohly nést umělecké hodnoty je pryč. Dnes je to jen nástroj na ohlupování mas, případně jejich indoktrinaci podprahovými myšlenkami. V lepším případě jen žrout času, který např. zajišťuje, že obvykle radikální mládež sedí u televize a utíká od reality do fiktivních světů typu GoT místo aby se starala o svoji budoucnost.
5) Pro hokej, respektive sport obecně platí totéž co pro filmy. Jde jen o druhou stranu mince. Stále je to ten římský „chléb a hry“. Pokud bychom ale spočítali počet úspěšných sportovců na 100 tis obyvatel, pak myslím, že patříme k těm úspěšnějším národům. Vyvozovat se z toho ale nedá nic jiného, než to, že před cca 20 až 30 lety jsme měli lepší systém sportovní výchovy mládeže než mnoho jiných států. Nic víc.
6) Zbývající znaky, typu smartphonů, mrakodrapů a okruhů F1, souvisejí s předchozím odstavcem – jelikož jsme minimálně posledních 80 let (ale spíše už 4 století) kolonií, jejímž účelem je odvádět co největší část výdělků do zahraničí, není divu, že tu není žádný vývoj ani pokročilá výroba. Máme tu jen montovny a cokoliv co je přesáhne je dříve nebo později eliminováno nebo přesunuto.
7) Tím se dostáváme k tomu podstatnému - Němci nevlastní jen Škodovku, ale 80% našeho průmyslu. V tomto případě je defétismus na místě. Ovšem oklikou se dostáváme k původnímu tématu paní Procházkové. Podobná situace byla v českých zemích např. kolem roku 1400. „Ekonomický zázrak“ Karla IV. byl poháněn importem zahraničních odborníků, kteří záhy tvořili většinu vyšší a střední třídy a to nevyjímaje českou šlechtu. Důsledkem byla devalvace majetku původního obyvatelstva stejně jako mocenského vlivu původní vyšší a střední vrstvy. Následky těchto společenských změn známe. Jestli ‚kacířské geny v našich potomcích‘ zůstaly se teprve ukáže. Osobně bych to formuloval jinak – je možné, že se zopakuje stejná situace a nespokojená masa vyžene svinským krokem jak cizáky, kteří naší zemi okrádají, tak i jejich české dráby, a země se dostane pod vládu lidí, kteří se pro změnu chvíli nebudou klanět na jednu či druhou stranu, ale zaměří se na blaho našeho národa. Není to ale nutný vývoj, takže nezbýv...

Automaticky kráceno

367366

30.10.2018 14:44

My kacíři

RE: Nejsme kacíři, tento stát dnes nikoho ničím neoslní.

ZaS 85.?.?.?

Není to ale nutný vývoj, takže nezbývá než se za něj modlit a doufat. Víc se to totiž ovlivnit nedá, jelikož, stejně jako v případě husitství, vznik a hlavně úspěch takového hnutí bude silně záviset na mezinárodní situaci. A v neposlední řadě je potřeba si uvědomit, že jako každá razantní společenská změna to bude jednotlivce bolet, přičemž platí přímá úměra - čím očistnější, tím bolestivější.

367371

11.11.2019 09:35

“2000 slov dnes” od obyčejné ženy

RE: Přál bych si aby tyto eseje o sociálním inženýringu už skončily

ZaS 37.?.?.?

Souhlasím, nicméně přidal bych ještě jedno přání - abychom už konečně pod vlivem "Oprásků" přestali prznit rodný jazyk.

374550

11.11.2019 10:09

Jsme součástí světového zla

RE: Laskavost však omezená

ZaS 37.?.?.?

Souhlasím. Problém není v systému ale v jednotlivcích, kteří si vždy najdou cestu jak z toho vytěžit. Je úplně jedno jestli žijete v demokracii, monarchii nebo teokracii. Určitá sorta lidí si vždy najde cestu k moci aby ji následně mohla zneužít. Všechny sebelepší myšlenky nakonec ztroskotaly podkopány činy jednotlivců nebo malých skupin, kteří si je upravili pro své sobecké potřeby. Určitou obranou byla vždy pouze obecná morálka a případně někdo ve stylu "osvíceného monarchy/demokrata atp.", ale ani to nebylo nikdy samospásné.
Nejvýstižněji to popsal Orwell v 1984 svou teorií tří vrstev, podle které nezáleží na názvu společenského uspořádání; vždy tu budou jen tři skupiny lidí - ti nahoře, ti uprostřed a ti dole. Celá historie lidstva pak je o tom, že ti uprostřed se snaží využít ty dole, aby se dostali nahoru. Jakmile se jim to podaří a vymění si s těmi nahoře místo, začíná celý proces nanovo.
Nicméně aby to někdo nepochopil špatně, pořád jsem přesvědčen, že demokracie ve spojení s morálkou je pro "nás dole" ten nejlepší systém. Bohužel dnes nám nevládne ani jedno ani druhé.

374554

29.06.2020 09:37

Tři antiutopie – tři modely pro přetváření Homo Sapiens

RE: Ku pripomirnke pána editora

ZaS 78.?.?.?

Já bych si dovolil ještě připomenout Tábor svatých od Raspaila. Společně s Orwellem jej považuji za nejlepší vize. Huxley je opravdu spíše herold nového řádu než vizionář.
Navíc Raspailova vize je dnes mnohem blíž realitě než Orwellova.

380242

21.10.2020 20:41

Policejní provokatér zřejmě přistižen při činu, policie ho kryje

RE: Prymula není epidemiolog!!!

ZaS 194.?.?.?

V tom spočívá celá podstata této taškařice - ve hře jsou velké peníze pro hodně lidí, takže oficiální verzi je potřeba hájit všemi prostředky.

383283

18.11.2020 07:45

Velké stěhování Ukrajinců z Ukrajiny

RE: Příčinou jsou velkolupiči, banksteři a místními mafie, jejich souvěrci

ZaS 194.?.?.?

Přesně tak. Politická katastrofa je totiž většinou daleko horší než živelná. Po záplavách vám bude trvat pár měsíců než vynosíte bahno a vysušíte zdi. Jak dlouho ale bude trvat vymetení bahna z augiášova chléva současné ukrajinské politiky? A jak dlouho z toho našeho?

384154

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
22,00 Kč
Euro
26,28 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
16,94 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,28 Kč
100 japonských jenů
21,07 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,87 Kč
100 maď. forintů
7,32 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,80 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 197,33 Kč
1 unce stříbra
495,89 Kč
Bitcoin
422 457,45 Kč

Poslední aktualizace: 30.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 56 925 365