Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Jarda z Brna

Nalezeno 200 příspěveků, 5 různých IP adres

Stránka: 1 2

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

16.11.2019 13:03

Global restart button - aneb fiktivní otevřený dopis Gretě Thunbergové

Všechno je to pláč

Jarda z Brna 109.?.?.?

na nic a k ničemu. Všechny důvody toho marasmu jsou okomentovány v knize knih. Začalo asi to soužení, jaké nenastalo od počátku světa a jaké již nenastane. Nebo jsme těsně před ním. Nejprve má něco spadnout do moře a potom to vypukne. Kdo nepobral víru doteď,už ji nenajde, protože Ježíš řekl:,, Dveře se zavřely,,. A kázání o přicházejícím Království se změní na kázání o zničení. Viz:,, Vlády, popsané ve Zjevení Jana a touha mas, aby tyto,, SKÁLY ,, na ně padly a skryly je před obličejem toho, který je na nebesích,,. Všechny ty politické kejkle jsou zástěrkou a závojem, aby masy chcíply spolu se Satanem, to je jeho zájem. ,, Celý svět leží v moci toho ničemného,, , říká Bible. Satan má predikováno, že potáhne do pekel i s démony. Proto,, Zuří a hledá koho by pohltil,,. Když já, tak vy taky. Bible odhaluje jeho činnost, že totiž zatemňuje mysl nevěřících, aby ji neprozářilo světlo o příchodu záchrany z vyšších sfér. Proto se bezvýznamně tlachá, čvaňhá, plká, koketuje ale ničeho se nelze dobrat a nic nelze napravit. To je úděl těch, kteří nehledí na Boží činnost a odmítají jeho záchranu. Je dobře, že,, Zbývající čas je zkrácen,,. Už mne ten démonskej. puch nebaví. Ale je mi lito těch obyčejných lidí, protože ,,Jím byli zaživa chyceni do léčky,,. Nebude to však poprvé. ,,Jako to bylo za dnů Noe,........tak to bude za dnů konce systému, jedli,pili, dokud je nesmetla voda potopy, taková bude přítomnost Syna člověka,,. I příklad Sodomy a Gomory je použit jako příklad toho, co můžeme očekávat v Božím dni soudu.

374694

13.11.2019 12:19

Ruské „stealth“ ponorky třídy Borej 955. Protiraketová obrana Aegis Ashore (USA-NATO)

RE: robotické ponorky

Jarda z Brna 109.?.?.?

Nelžu.Bible říká, že Bůh umístil nad zemi klenbu. Jsou v ní propusti, kterými se hrnula voda na zemi při potopě světa. O této klenbě píše Mojžíš,, ne Ježíš. Protože Bible popisuje že,, Celé písmo je inspirováno Bohem,, , považuji ho za dopis Boha lidským dětem.
Můžete zkusit dalekohledem zkoumat hvězdy, budete zklamán. Opravdu jsou to jen frekvence. NASA přiznává že fotky upravuje v Photoshopu. Je mnoho fotek například země, pokaždé s jinými proporcemi a vzdálenostmi kontinentů. A tupá stáda až na vyjímky si ničeho nevšimnou. Vesmír je obraz a podle Zjevení Jana bude v soudu smotán jako svitek. Vaše tělo neexistuje ale vy ho vidíte jako hmotu, stejně tak vše ostatní. Jsme neexistence, jak nám říká sám Bůh v Bibli. Ale právě proto můžeme svou myslí tvořit dějiny a přítomnost a budoucnost. Bůh vložil podle textu v Bibli do našich srdcí touhu po věčnosti,abychom nikdy nezjistili dílo, které Bůh učinil. Co se týká naší schopnosti tvořit, jsme učiněni na podobu Boží, nepotřebujeme destruktivní technologii atomu na ničení člověka.Jsou to technologie toho, který nás chce vyhladit, protože ví, že sám bude zahuben. Umíme tvořit krásné věci jako Bůh, samozřejmě jen napodobujeme, ale technokracie člověka neosvobodila ale zotročila, koukněte na tu nesvobodu a zadluženost lidstva. Už jsme dávno měli užívat rajských podmínek na celém světě ale nějak se to zadrhlo,hm, že? ,,, Celý svět leží v moci toho ničemného...,, To učí Bible. Ovládá falešná náboženství, vědu, která udržuje středověk, chudobu. Poznáte to již brzy. Komouši byli ještě mírní. Jejich čas ještě nenadešel. Teď se rozhoduje o lidstvu, máte popis zla v Bibli, můžete si číst. Americké vědce nenapadne nic proto, protože zjistili, že americký lid věří všemu co američtí vědci zjistili. Někde jsem zmínil že nás Bůh ovládá jako loutky? Proč bych si to měl myslet? Létající talíře a panenka v Medžugoriji a madonna ronící krev z očí a posedlost démony lidí, kteří i přes zákaz dotazovat se mrtvých tak činí, používání tabulek k vyvolávání duchů,
samoshoření člověka, to je všechno od ďábla. Bible o něm mluví jako o mistru podvodu se všemi jeho zázračnými skutky, aby odvedl pozornost od Boží cesty pokud možno i vyvolené. Klidně věřte NASA, vědcům, politikům, já mám ale jasno.

374616

12.11.2019 17:23

“2000 slov dnes” od obyčejné ženy

RE: Zkazit lidskou dusi,snadne,ale,napravit,skoro,nemozne.

Jarda z Brna 109.?.?.?

Nový Sokrates ani nový Ježíš netřeba. Ten původní Ježíš se totiž posadil po pravici Boží po vzkříšení a podle Bible od té doby podmaňuje uprostřed svých nepřátel. Očekáváme tudíž jeho návrat a pomstu na těch, kteří nás tu týrají. Nové morální principy budou nastoleny na 1000 let a ti co odporovali Bohu po celou dobu minulou až doteď, prostě zaniknou v Armagedonu.

374590

12.11.2019 17:08

“2000 slov dnes” od obyčejné ženy

RE: Co to sem taháte za hlouposti?

Jarda z Brna 109.?.?.?

To nejsou hlouposti ale proroctví a jestli nevidíte že se slova z dopisu Timoteovi od apoštola Pavla splňují,tak vám nic lepšího nenabídnu. Pořád lidi pláčou po spravedlnosti ale varování, že,, Pozemskému člověku nepatří záchrana,on jde zpět do zemské hlíny,,....a že máme očekávat vládu nebeskou, která zničí všechny lidské vlády stále přehlížíte. Jestli vám zní Boží sliby hloupě, tak vás v tom musím ponechat, máte svobodu věřit blábolům světa a slibům Kalouska, Petříčka, Merklice nebo vožunkra Junkra a celé vychcané Eurohujerské bandě, která nám diktuje poslušnost a vyhrožuje ptákovinami. Teror přichází a dočkáte se všeho, co popisuje Jan ve Zjevení.

374589

12.11.2019 16:49

Ruské „stealth“ ponorky třídy Borej 955. Protiraketová obrana Aegis Ashore (USA-NATO)

RE: robotické ponorky

Jarda z Brna 109.?.?.?

Mimozemské technologie? Záleží na tom, koho myslíte těmi mimouši. Jestli někoho kdo se potácí ve vesmíru, nebo někoho kdo byl svržen k zemi, jak to líčí apoštol Pavel. Protože nevěřím v prostor za kopulí, nebeskou klenbu, je to jen obraz....kupte si dalekohled a koukněte na ty mazanice - jsou to jen frekvence světla, ne planety či slunce v prostoru ale pastva pro oči. Takže jestli někdo potřeboval dát lidem technologie ke zničení lidstva tak určitě ne Bůh. Viz: ,,Celý svět leží v moci toho ničemného,, Takže jsou to technologie od satana. Mimouše nechte spát.

374588

11.11.2019 16:18

Se zavedením páté generace mobilních sítí český národ nejspíš zblbne

RE: Kdo ví.......

Jarda z Brna 109.?.?.?

Ve dnech setkání politiků na veřejných komunikacích se nestříká chemtrails. Ve dnech smažení z věží s anténami a radary se taky obeznámí s nebezpečím a zustanou v krytu. Nemožné za hodinu, zázraky do tří dnů.

374558

11.11.2019 14:16

“2000 slov dnes” od obyčejné ženy

RE: Pěkně jsi to napsala, Jano,

Jarda z Brna 109.?.?.?

,,pohleď,tma totiž padla na národnostní skupiny,, říká Bible. Ta tma je vliv Satana a démonů na lidi, v prvé řadě na vedoucích pozicích ve vládách, viz oči ještěrů problikávající u reportérů, politiků,a podobně. Vliv na obyčejné lidi je vidět v tom, že pro ten závoj tmy se nejsou schopni orientovat a davy nevěřících se zajímají jen o zábavu a prasárny, prznění dětí a vylomeniny všeho druhu. Popis produktu doby je v evangeliu. ,,Věz však, že v posledních dnech tu budou kritické časy, s nimiž bude těžké se vyrovnat. Lidé totiž budou milovat peníze, budou suroví, bezcitní,bez lásky k dobru, bez přirozené náklonnosti, domýšliví, utrhační, sebejistí, budou milovat rozkoše spíše než Boha a od těch se odvracej,,.Timoteovi... Vzhledem k tomu co vidíme že se děje ve světě, můžeme očekávat už jen zhoršování situace. Nakonec budou lidi obtěžováni démony, vypuštěnými z jámy, jak popisuje Zjevení Jana. Důvodem je bezbožnost lidí a neuznání Nejvyššího jako tvůrce člověka, a určovatele toho,co je dobré a co špatné. Můžou volit Babiše, Zemana, Petříčka, Hamáčka, všechno je špatně, jen podporou Božího Království se lze dopracovat odměny. Věčný život a věčná spokojenost z vlády, která již panuje a brzy se projeví zničením bezbožných a ukončením všech lidských vlád.

374557

31.10.2019 14:02

Reklama a válka proti bělochům

Tak tedy nevím

Jarda z Brna 109.?.?.?

Já to vidět "to video jak černoch uhodil dívku" tak bych ho zlikvidoval jako Mojžíš egypťana který týral jeho židovského bratra a pak ho ze strachu zahrabal do Písku. A Uprchl z Egypta Napiš si mě Hamáčku do seznamu předsudečné nenávisti, tam patřím. Až to tady propukne tak ať jsem raději mrtvý nebo slepý.

374356

26.10.2019 16:30

Reakce na dnešní rozhodnutí Ústavného soudu o (ne)zdanění církevních restitucí

RE: Podpora církve znamená spásu naší bílé civilizace

Jarda z Brna 109.?.?.?

Jaký adventistický magor? Bible je nadčasová. Nepatří žádné církvi ale všem křesťanským ovečkám. O velkém prádle co se trochu promele v Boží prádelně se mluví jako o soudu velikého Boha Všemohoucího, ne jako o touhách adventistů, katolíků nebo jiných... Pána asi irituje že má být pomlet v tomto soudu, protože se odmítá podřídit Božím spravedlivým měřítkům. Ve Zjevení Jana jsme vyzváni opustit matku ku*ev - Babylon. I se všemi jejími hnusnými praktikami. I s tou Bohorovností a samospravedlností. Mozná by pán chtěl aby to tu pokračovalo stále stejně a žádný soud aby ani neproběhl. To ale těžko zařídí adventisté, svědci nebo jiní. ,,O tom dni a hodině neví ani andělé ani Syn ale jen Otec, psal Pavel v listech spoluvěřícím. Dnes Syn Ježíš, Král, sedící po pravici Boží už ví kdy to přijde a třese se na to, udělat pořádek i na zemi jako ho udělal i v nebi. Tak nás tady nestrašte že nějací adventisti nás mystifikují. Je to Boží slovo milej pane. I kdyby pralesní muž vykřikoval že bude konec světa pro ničemné, věnujte tomu pozornost! A pokud jste podporovatele té nevěstky, rychle pryč z její náruče.

374301

16.10.2019 12:49

Reakce na dnešní rozhodnutí Ústavného soudu o (ne)zdanění církevních restitucí

RE: Podpora církve znamená spásu naší bílé civilizace

Jarda z Brna 109.?.?.?

Podpora církve, která upalovala, mordovala, smilnila s králi země, pálila Bibli a její překladatele z latiny do běžného jazyka, kradla chudým majetek, těm vracet? Je mi těch lidí líto, že nevidí boha tohoto systému, který má zemi v moci, toho lháře a vraha, který se ,,Neustále přeměňuje v anděla světla,, a ovládá mysl nevěřících aby nebyli zachráněni. Nic se vracet nemělo, ale svět má rád to co je jeho vlastní a proto Nejvyšší musí těm líbačům noh a prstenů trochu pomoci a ,,umístit jim do mysli jednu myšlenku (kterou budou považovat za svou vlastní myšlenku) aby úplně spálili ohněm tu matku nevěstek, která opíjí národy krví smilstva. Ti, kteří velký Babylon, matku nevěstek podporují, dostanou stejný podíl v jezeře, hořícím sírou. Vracet má církev, životy umučených nevrátí ale prachy ať vysolej, paraziti!

374117

25.09.2019 22:46

Vzdělávání je problém?

RE: .....

Jarda z Brna 185.?.?.?

Když už odkaz tak kopírujte ten s videem a ne hlavní stránku. Kde to má člověk hledat?
Pořad už jsem slyšel. Mluví dobře ale jako každé náboženství co uctívá modly- sochy a obrazy nejsou pro lidi vzorem. Šoustání dětí odsuzují ale chrámy mají plné model a Boha se nebojí.


A přikročil k tomu, aby mi řekl: ‚Viděl jsi to, synu člověka? ...

A hle, strkají mi k nosu letorost.‘ “(Ezekiel 8:16, 17)

373779

24.09.2019 23:11

Nová Mnichovská dohoda na Maltě

RE: historie se opakuje

Jarda z Brna 185.?.?.?

Nikdo se vzpamatovávat nebude. Chápu rozčarování lidí, co si to s nimi politici hrají za betla. Stačí se jenom začíst do scenáře do Bible, Zjevení Jana. Pokud odmítají lidi Bibli číst, odmítají číst dopis od Otce.
Budou si tak muset vyjíst tu kaši do dna a pěkně horkou.
Budou si muset se svou vlastní samotou, až tak do dopracovali, že se nebudou mít na koho obrátit o pomoc.
O pomoc žádat politiky by bylo bláznovstvím, stačí se podívat jak pomáhají teď, když to ve světě ještě jakž tak jde žít. A co potom?
Až se vylejí vody a spadnou žhavé hory z nebes a krupobití rozmlátí všechno a zemětřesení celého světa všechno shodí k zemi?
Není třeba více se rozepisovat protože lidi ta proroctví nezajímají protože jsou nevěřící stejně jako ti, co svou nevíru ukazují řezáním hlav, upalováním, pedofilií a leností. Proč asi budou lidi chtít umřít a nepůjde to? Protože na pánaboha kašlali a podporovali ty zmetky, kteří hrají satanovu hru a pomáhají mu. A stále je volí, voli.

373766

20.09.2019 04:11

Politikové, mafie a územní plány

RE: Zmrdi se zničí sami

Jarda z Brna 185.?.?.?

Něco na tom musí bejt. Mám známou a ta má farmu, samý eko, oleje na zahradě nevyleje a má ovce a kozy a slépky a sama je slépka. Páč má krásnou švestku, s kulatými švestkami výborné kvality, velikosti a ta blažená chuť! O strom se nestará, větev se pod tíhou plodů zlomila, nechala to tak, všechno ovoce shnilo na stromech, i další švestky.
Nechápu, že ovoce a zeleninu kupuje v krámě, rajčata přestala pěstovat, kdo by se o to staral... Asi má prachů dost, ač je v důchodu, stále přemýšlí kde vydělat. No, je to její věc ale já mít takovej barák, tak si užívám vlastních plodů. Je to celé sice na šutru a sucho a větry a kácení lesů kolem jsou hrozné, ale dá se mičurinovat v truhlících, když je to tam samej hryzec. Nasázela si tam stromy, je to moc pěkný ale ani ohně už nedělá, jen se honí za prachama. To jsou dyliny ti lidi. Ale rozumím tomu díky Bibli-,,Jezme pijme, vždyť máme zítra zemřít,,.

373697

20.09.2019 02:42

Vzdělávání je problém?

RE: .....

Jarda z Brna 185.?.?.?

Dokonce i soudci jsou zmr*i a právníci jakbysmet a což ty elity v duchovním oboru, to je samé prcání s dětmi, samej hnus a kripl a satanův slouha. Tak.

373696

20.09.2019 02:19

Bezdrátová síť 5G: směšná kamufláž globální nadvlády

Čipizanti ví moc dobře co dělají.

Jarda z Brna 185.?.?.?

K tomu, aby ovládli i kakání každého nesvobodného otroka je třeba, aby na něj práskala lednička, vařič, sporák i kamna.
Každý očipovaný spotřebič bude kooperovat s čipem na ruce nebo na čele a nikdo, kdo nemá tento čip si ani neprdne. Zjevení Jana.
,,a
D.O.N.U.C.U.J.E. všechny osoby, malé i velké.... aby přijali označení na ruku nebo na čelo a aby nikdo kdo nemá toto označení nemohl kupovat nebo prodávat,,.

Bude to označení divokého zvířete- což je světová zparchantělá světovláda tmy, jak ji nazývá Bible.
Jen člověk, milující Stvořitele a dbající jeho rad od označení uteče a zařídí se skromně. Nejméně tři a půl let nastane teror proti těm, kteří číslo divokého zvířete nepřijmou. Výstavba chrámu (obnova v tísni časů) bude brzy oznámena a po třech a půl letech sedmileté smlouvy bude zneplatněna smlouva o obětech a darech. Začne ten největší humus, jaký kdy lidé zažili. Budou chtít umřít ale nebude jim to dovoleno. 5G je drtička na tupé zdebilizované ovce, které tyto blbosti s radostí přijmou a ti co protestují to přijmou taky, protože mají děti a musí je živit a u popelnic budou pořadníky, pokud se nebudou otevírat jen na podnět čipu. Buhehe.

373695

vy kluci jedni pitomý! Za císaře pána.....

373646

11.09.2019 22:57

Overtonovo okno: Když příklad dojde naplnění

RE: Okno Overtona se posouvá a bude posouvat dále...

Jarda z Brna 185.?.?.?

a moři, protože k vám sestoupil Ďábel a má velký hněv, neboť ví, že má krátké časové období.“

373598

11.09.2019 22:56

Overtonovo okno: Když příklad dojde naplnění

RE: Okno Overtona se posouvá a bude posouvat dále...

Jarda z Brna 185.?.?.?

Lidstvo tu sílu změnit se v sobě nenajde. Bible predikuje pro čas konce takový stav lidstva, že tomu nikdo neuvěří.
2. Timoteovi 3
,,Věz však, že v posledních dnech+ tu budou kritické časy, s nimiž bude těžké se vyrovnat.+ 2 Lidé totiž budou milovat sami sebe, budou milovat peníze, budou sebejistí, domýšliví, rouhači, neposlušní rodičů,+ nevděční, nevěrní,+ 3 bez přirozené náklonnosti,+ nepřístupní jakékoli dohodě,+ pomlouvači,+ bez sebeovládání, suroví,+ bez lásky k dobru,+ 4 zrádci,+ svéhlaví, nadutí [pýchou],+ [budou] spíše milovat rozkoše než milovat Boha,+ 5 [ti,] kdo mají způsob zbožné oddanosti,+ ale vůči její síle se prokazují [jako] falešní;+ a od těch se odvracej,,.

Protože je svět lidí v moci ničemného satana, věci ve světě se řítí do pekel, přesně jak to vyhovuje odpůrci Boha.
Nic nepomůže, že apoštol Pavel varoval, že jako to bylo za dnů Noema, za dnů Sodomy a Gomory, takové to bude i v ZÁVĚRU SYSTÉMU VĚCÍ, nikdo si toho nevšímá.
Lidé jsou užaslí z toho, co za prasárny se ve světě děje, ale neznají merito věci, kterou predikovali proroci tisíce let předem. Spíše se tomu vysmívají a ťukají si na čelo.
A zatím co se dnem za dnem přibližuje Boží zásah, jsme varováni.
Efezanům 6:11–17
Bible – Překlad nového světa

11 Oblečte si úplnou výzbroj+ od Boha, abyste se dokázali postavit Ďáblovým nástrahám,
12 protože nebojujeme+ proti krvi a tělu, ale proti vládám, proti mocem, proti vládcům tohoto temného světa, proti zlým duchovním silám+ v nebeských místech.

13 Proto na sebe vezměte úplnou výzbroj od Boha,+ abyste se ve zlém dni dokázali postavit na odpor, a až všechno vykonáte, pevně stát.

14 Stůjte proto pevně: Buďte přepásáni opaskem pravdy,+ mějte na sobě pancíř správného jednání+ 15 a nohy mějte obuté připraveností oznamovat dobrou zprávu o pokoji.+ 16 Kromě toho všeho uchopte velký štít víry,+ kterým budete moct uhasit všechny ohnivé šípy toho zlého.+ 17 Vezměte si také přilbu záchrany+ a meč ducha, tedy Boží slovo,+
*,, proti zlým duchovním silám+ v nebeských místech.,,
Satan i s démony byli svrženi z nebes v minulém století podle popisu v knize Zjevení Jana. Nyní tedy jsou v blízskosti země a proto po jejich svržení lidé zažívají těžkosti. Viz:
Kniha Zjevení poukazuje na to, jaké dva odlišné výsledky mělo vytvoření Božího Království v nebi. První se týká samotného nebe, druhý se týká země. Ve Zjevení 12:7–9, 12 je řečeno: „V nebi vypukla válka: Michael a jeho andělé vedli bitvu s drakem a drak a jeho andělé vedli bitvu, ale nezískal převahu ani již pro ně nebylo nalezeno místo v nebi. Velký drak byl proto svržen, ten prahad, který je nazýván Ďábel a Satan, jenž zavádí na scestí celou obydlenou zemi; byl svržen na zem a jeho andělé byli svrženi s ním. Proto se radujte, nebesa a vy, kdo v nich přebýváte! Běda zemi a ...

Automaticky kráceno

373597

09.09.2019 23:20

Pakt Molotov - Ribbentrop – efektivní tah krizového managementu

Okupace Československa

Jarda z Brna 185.?.?.?

A tak se stalo že Británie a Francie, když zradila slovany, tak se jí to teď vrátilo a z pekla vylétly jako dým kobylky s ocasy jako štíři (musulmani) a trápí po celý svůj život (pět měsíců-život kobylky) lidi, kteří takto zradili. Teď tam ty Schwarznegery mají a užijte si jich vy bastardi!
Je libo ořez z evropanů? Plivnutí do papání? Kdo tam leze do těch kebabáren, požehnáno mu buď žrádla muslimského odporného, vytvořeného z bolestivé smrti zvířat.
Ne že by ti naši řezníci byli na jatkách nějak milostiví a šetrní. Buhehe.

373564

07.09.2019 04:44

Politikové, mafie a územní plány

Nemít závazek, škodil bych

Jarda z Brna 185.?.?.?

těm, co škodili mně.
Kdybych byl neznaboh, bez naděje, tkzv. ,, Jezme, pijme, zítra stejně zemřeme,,... tak bych se podíval na ty hňupy ve státní správě, kteří mi uškodili. Lehly by popelem stodoly a domy, auta a nějakej ten cigoš by si vydělal za rozbití huby těmto dobytkům s klotovými konečky na zápěstí. Je tu moc sviní, které potřebují ošetřit.
Ještě že jsem včas pochopil že se ,,sami nemáme mstít,,...
Ale tyto myšlenky mne stále napadají.
Nikdo kupodivu ty nenažrance nestopuje, kde co vlastní, kam chodí, kde žijí, jakou mají rodinu a přátele a nikdo jim neškodí.
To je škoda, že to nefunguje. To by si dávali tito šmejdi jistě velký pozor, co udělají proti občanovi. Třeba to v Uherském Brodu, nebo i jiné případy by se měly namnožit.
Jak říkám, nemít závazek, škodil bych.

373509

07.09.2019 02:20

Poslední západní impérium?

RE: Mám stejný dojem jako editor v

Jarda z Brna 185.?.?.?

https://uloz.to/file/NzugC17pk/multikulturalismus-a-imigrace-kdo-za-tim-stoji-mp4

373508

02.09.2019 16:35

Amazonie v plamenech

RE: A nebyl to úmysl prales zapálit?

Jarda z Brna 185.?.?.?

Všechny ty požáry a čmoudíky,je to nějak podezřelé. Čekal jsem, že něco podobného zemi potká, podle Bible má z nebes spadnout něco jako ohnivá hora a třetina vod zhořkne po dopadu této hory, třetina ryb a zvířat a lidí pomře, třetina stromů shoří a všechno zelené rostlinstvo.
Avšak z nebes zatím nespadlo nic takového a ten popis je tedy hrozný pro lidi, až se to opravdu stane, protože Biblická proroctví se plní a to i přes odpor těch, kteří v Boha nevěří.
Vypadá to tedy, že ten text o dopadu tělesa je trestem na neznabohy, podobně to dostala naplno Sodoma a gomora.
Takže když se podíváme na to, co popisuje jiný text, že ,,Přišla tvá vlastní zloba a ustanovený čas, aby byli zničeni ti, kteří ničí zemi,, , - tak to vypadá, jako by satan podněcoval vlády k tomu, aby pálily a kácely lesy a ničily životní prostředí a zaváděly tak uhlíkový teror, technická každé dva roky, zákaz aut ve městech, pokud jsou staršího data, blbnutí s idiotskou Gretou a podobnými ťululum. Přechod na el. energii....
Ty jejich vytvářené požáry jsou ale stejně podle mého jen slabý čajíček toho, co se stane s tou ohnivou horou, až to tady rumpne do země.

373404

15.08.2019 12:45

Proč konec smlouvy INF neodstartuje nové závody ve zbrojení

RE: za koho kope Aeronet ?

Jarda z Brna 185.?.?.?

Z Bible znáte prd. JHVH, Jehova židy kolektivně upozadil a zavrhl, jako plemeno vzpurné a pozval pohany k životu věčnému. Židy teď má v moci jejich páníček satan jak to do jejich vyplašených obličejů zvěstoval samotný Ježíš, poslaný Jehovou narodit se na zemi a připravit Bohu lid Izraelský, kdy jim vmetl do tváře, že jsou děti ďábla, protože dělají špatné věci a chystají se ho zabít.. Skutky apoštolů vám otevřou oči. ,,Jste satanova synagoga,,...Neberte si do pusy co neznáte.

373056

13.08.2019 13:31

Kvôli 5G technológii bude nutné vyrúbať v mestách všetky stromy

RE: To snad ne

Jarda z Brna 185.?.?.?

Kromě lidí, zdecimovaných G5tkou a chemtrailsem a Haarpem budou chcípat naštěstí i sluníčka.

373025

12.08.2019 05:13

Proč konec smlouvy INF neodstartuje nové závody ve zbrojení

Kecy v kleci

Jarda z Brna 185.?.?.?

Žádná jaderná válka nebude, oni andělé už několikrát zasáhli a blboni v zeleným čuměli jak puk.
Vzhledem k tomu, že v brzké budoucnosti bude světová politická garnitura provolávat ,,Mír a bezpečí,, , tak se prostě jako dohodnou. Třenice, převraty, místní války a majdany jsou jen trapným pokusem satana uvrhnout lidi do zničení.
Protože ví, že má jen krátký čas, zuří a stupňuje ovlivňování chorých hlav které jsou u moci. Tyto malé konflikty nemohou nijak ohrozit Boží slib, že země nebude přivedena k potácení, že ji nestvořil prostě nadarmo.
Ale válka bude od Nejvyššího, on zničí všechny ty dobytky, co mají rádi krev a ničení. Už se těším.

373009

06.08.2019 21:43

Kdo všechno chce do Evropy

RE: Marian varuje, vybízí k sebeobraně

Jarda z Brna 185.?.?.?

No tak si počkáme na konečné splnění, přestože vidíte že svět jde do ..... tak jste ve své nevěřící zkažené mysli úplně vedle. Vůbec vám nedochází pánové, blboni, že jdete do zničení. Žádné vaše kecy vás nezachrání. To si jen tak malujete kolem své huby naději, vlastně víru, že se nikomu nebudete zodpovídat za své skryté hříchy, protože země bude protřesena a díla na ní budou odhalena. A vaše blbství bude odhaleno všem.

372939

06.08.2019 14:35

Kdo všechno chce do Evropy

RE: Marian varuje, vybízí k sebeobraně

Jarda z Brna 185.?.?.?

Protože ztratili všechen mravní smysl, oddali se bezuzdnému chování, aby s chtivostí páchali nečistotu všeho druhu.“
Takže pane, jsem jiný, než většina lidí, to si uvědomuji, ale nejsem blbej.
„Běda vám, když by dobře o vás mluvili všickni lidé; nebo tak činívali falešným prorokům otcové jejich.“ (Luk. 6:26)

372931

06.08.2019 14:00

Kdo všechno chce do Evropy

RE: Marian varuje, vybízí k sebeobraně

Jarda z Brna 185.?.?.?

Protože ztratili všechen mravní smysl, oddali se bezuzdnému chování, aby s chtivostí páchali nečistotu všeho druhu.“

Takže pane, jsem jiný, než většina lidí, to si uvědomuji, ale nejsem blbej.

„Běda vám, když by dobře o vás mluvili všickni lidé; nebo tak činívali falešným prorokům otcové jejich.“ (Luk. 6:26)

372928

06.08.2019 13:59

Kdo všechno chce do Evropy

RE: Marian varuje, vybízí k sebeobraně

Jarda z Brna 185.?.?.?

Stvořitelská díla, od těch nejmenších po ta největší, jasně vypovídají nejen o existenci Stvořitele, ale také o jeho nádherných vlastnostech. Nesvědčí snad účelné uspořádání, které je v přírodě tak zřetelné, o Boží moudrosti? Nesvědčí hvězdná obloha a mohutný mořský příboj o jeho moci? Nesvědčí rozmanité pokrmy, na kterých si můžeme pochutnávat, a krásné východy a západy slunce o jeho lásce k lidstvu? (Žalm 104:24; Izajáš 40:26)

,,Jsou tyto doklady opravdu jasně viditelné? Ano, jsou tak zřetelné, že ti, kdo je nevidí a odmítají věřit v Boha, „jsou neomluvitelní“. Jeden znalec Bible to znázornil takto: Představte si řidiče, který ignoruje značku „Zákaz vjezdu“. Zastaví ho policista a začne mu vypisovat pokutu. Jestliže řidič namítá, že značku neviděl, je mu to málo platné, protože značka je jasně viditelná a on nemá žádnou poruchu zraku. Kromě toho má jako řidič odpovědnost značky sledovat a řídit se jimi. Tak je to i s doklady, které v přírodě svědčí o existenci Boha. Jsou jako „značka“, která je nepřehlédnutelná. Jako inteligentní bytosti jsme schopni ji vidět. Pro její ignorování neexistuje omluva.,,

Možná je víra v Boha ovlivněna našimi předky. Máme to někteří přímo v genech.
Moji rodiče i prarodiče byli nevěřící, aspoň tedy z pohledu neaktivity chození někam do kostelů, nebo vlastnictví Bible.
A přesto jsem pocítil potřebu se modlit asi v 9 letech když jsem měl potíž.
Nikdy mne nikdo k Bohu nevedl. Takže asi geny, nebo Boží Duch?
On totiž zná člověka ještě před narozením, vidí všechny jeho části při početí v mateřském lůně.
Vím že prahne po díle svých rukou, proto bude jeho Syn křísit mnoho lidí, kteří ,,spí v pamětních hrobkách,,...
Vaše nevíra je neomluvitelná. To dokládá stav společnosti na celém světě a proroctví o většině lidí světa, kteří jdou po pohodlné cestě, široké a prostorné bráně předcházející - s následným pádem do Gehenny. To je druhá smrt, symbol věčného zničení- viz: Sodoma Gomora, potopa světa a podobné události. Hlavně ale závěr systému a také poslední zničení bezbožných po 1000 letech klidu, který následuje po závěru systému, který očekávám již brzy.
Jsem opravdu obětí ohlupování? Pavel se sám označil jako blázen pro Krista.
Protože tento svět je v moci satana ďábla, neměli bychom se divit, že je tak zlý a že tak dobře odpovídá popisu apoštola Pavla v Efezským 4:17–19: „ . . . abyste již déle nechodili tak, jak chodí i národy v neužitečnosti své mysli, zatím co duševně jsou v temnotě a odcizeni životu, který patří Bohu, pro nevědomost, která je v nich, pro necitelnost jejich srdcí.
pokračování

372927

06.08.2019 13:53

Kdo všechno chce do Evropy

RE: Marian varuje, vybízí k sebeobraně

Jarda z Brna 185.?.?.?

Pán je znalec zatemněných věcí, které nelze prozářit světlem.
A obětí vlastní vychytralosti a vynalézání omylu. Jestliže se můžeme spolehnout na to, že tu Nejvyšší udělá pořádek a že předtím odpůrce satan udělá vše proto aby lidi zotročil a dokázal své tvrzení v Edenu, tak to spolehnutí je založeno na důvěře v psané slovo, které neselže. Důkazem buď předpověď o zlomení rohu zvířete a vyrašení čtyř z nich ale ne s jeho původní silou, viz Daniel. To se skutečně stalo a zlomený roh, Alexander Veliký se rozpadnul na čtyři menší rohy v podobě jeho čtyř generálů. Ptolemaios, Lýsimachos, Seleukos a Kassandra . Další neblahé predzvěsti nechal Bůh zapsat do svitků v době vzniku Izraelského (Hebrejského) národa, kdy židé tak zlobili svého Boha, že jim prorokoval zajetí Syřany a hrozné věci s tím spojené. Světské anály jsou plny těchto židovských pohrom o zajetí a týrání lidu Nejvyššího a dokazují pravdivost Bible.
Daniel se zmiňuje o času konce (systému) kdy bude úplně rozbitý Damašek.

Pane, máte ho již rozbitý a jestli nevidíte co se ve světě děje a jak lidé očekávají hrůzy, Bruselem a židy na ně chystané, pak jste lojza a bóchlé na hlavu, páč chytrej pro žití na zemi není třeba býti až tak moc, ale být skoro mongol, to je tedy nářez. Bible vám předpověděla na kila proroctví o Ježíšovi a všechna se splnila, až na druhý příchod, rozdělení ovcí od kozlů, nebeské úkazy a pár drobností, ale to byste do té Bible musel strčit oči, jinak je to zbytečné vás šťouchat.
Máte přesně jak říká Bible,,Zatemněnou mysl, ,...což je práce satanova, je označen jako bůh tohoto systému, a jde mu o to aby vás stáhnul s sebou do pekla. viz: 2. Korinťanům 4:4: „mezi nimiž bůh tohoto systému věcí zaslepil mysl nevěřících…“
K Bohu skrze dopis milujícím dětem.Bibli nepřistupujete, protože buď jste zkažen natolik, že by vás zasáhlo svědomí z Bible, nebo víte zhruba, o čem je Bible - ale musel byste něco dělat a to je kámen úrazu. Nebo prostě jste čistokrevný ateista a proto se na vás vztahuje text:
,, Boží] neviditelné vlastnosti jsou . . . jasně patrné od stvoření světa, protože je lze pochopit z učiněných věcí, dokonce i jeho věčnou moc a Božství, takže jsou neomluvitelní.“ (Římanům 1:20)
Jak Pavel ukázal, Stvořitel zanechal na svých dílech umělecký podpis. Podívejme se na Pavlova slova podrobněji.

Boží vlastnosti je možné pozorovat „od stvoření světa“, uvádí Pavel. V této souvislosti se řecké slovo překládané jako „svět“ nevztahuje na planetu Zemi, ale na lidstvo.* Pavel tedy říká, že od okamžiku, kdy byli lidé stvořeni, mohli z věcí, které Stvořitel učinil, poznávat jeho vlastnosti.

Ty věci jsou všude kolem nás. Nejsou v přírodě skryté, ale „jasně patrné“.
pokračování

372926

05.08.2019 02:12

Kdo všechno chce do Evropy

Marian neví že je to

Jarda z Brna 185.?.?.?

ďáblovo dílo. Co že si jako nemůžeme dovolit? Ale můžeme, protože je to úplně jedno co uděláte se svým hlase. Kdyby ho náhodou hodili všichni Okamurovi, tak ho nosatí odstraní jak Kennedyho, víme?
Takže ten nosatej plán na zničení národních států nezastaví nikdo, protože tady řádí satan s démony a chcechtá se, jak jsou ti evropani debilní, že si stříkají na hlavu z letadel oblbováky, pouští to do trubek vodovodních řadů, do tunelů kam se cpou auta nasměrovaná na objízdný okruk kolem města a podobně.
Ti tkzv. křesťané totiž nejsou žádní křesťané ale stejní podpindos satana, protože na pravého Boha kašlou i na jeho morální požadavky. Bahno se převaluje tam a sem a nedá vyrůst rostlince.
Sice nejsme hlavní země kam se chtějí milovníci koz natáhnout ale to se může jistým povelem změnit ze dne na den.
Čekám až se zavede kredit na čipu pod kůži na ruku nebo na čelo a potom už je jen 3,5 roku na dokončení běd, posaných ve Zjevení Jana.
Podle Aeronetu v loňském roce se mluvilo o plánu nahradit hotovost do roku 2019. Zatím nic, ale ke konci roku to může klidně začít!

372903

03.08.2019 23:51

Předsudečná nenávist a nepředvídatelné násilí

RE: nedávno jsem se nechal ojebat jedním cikánem

Jarda z Brna 185.?.?.?

Nejste sám, také mne ojebal cigán, ale těch tisícovek bylo 32.
Taky si říkám, proč jsem se nechal tenkrát tak blbě ošulit kecy a sliby. Před týdnem, když byly ty vedra jsem ležel na nafukovacím lehátku u řeky a najednou slyším:,,Ty uchyláku jeden!,,
Nějací dva cigáni poblblenci, prošli o kus dál a tam si lehli pod strom. Když procházel ten první, tak jsem se podíval kdo to je a on na mne, že co se dívám na svoje kolo, že se nemám bát, že mi ho neukradne a že kdyby chtěl, tak mi ho vezme.
Tak jsem si říkal co je to za kkt, a v hlavě mi to strašilo celej tejden a mám z toho předsudečnou nenávist a dnes jsem viděl cigána a bylo mi na blití. Asi jsem díky těmto debilkům jimi zpracován tak, že se mi ta předsudečná nenávist vytváří jako obrana proti nim. Prostě mozek říká bacha!
A nevymlátí to ze mne ani fašoun Hamáček ani bukvice důstojnické, co byly na YT ve videu jak se miliskují. Asi budu nenávistný celý skrz naskrz. A teď, čí je to vina? Toho, co půjčí peníze? Toho co se opaluje u řeky? Svět se v pr... obrací a pokud neděláte hnusárny, jste dozajista odpornej úchylnej a předsudečnej humusák a je třeba na vás ukazovat prstem.

372893

02.08.2019 20:42

Obrovský brazilský zločin proti lidskosti, Bolsonaro se rozhodl zničit Amazonii

Třetina zeleně a třetina stromů a vod

Jarda z Brna 185.?.?.?

půjde do kopru, ale to nebude lidskou činností, nýbrž jako trest na nemravné lidstvo, které ničí zemi, mravy, dobro.
,,A viděl jsem něco jako ohnivou horu, která byla vržena na zemi,,...
Zkráceně, pokračuje text zničením a spálením třetiny zeleně, stromů, třetina lidí, zvířat, ryb, třetina vod, které zhořknou.
To je ale až v době soužení, které vypukne až po oddělení kozlů od ovcí.
Vzhledem k pokročilému Haarpování, chemtrails, vypařování vody a úmyslným tvořením šílených teplot klimateroristy se bude muset zakročit již brzy, protože nakonec to ta košer banda zařídí tak, že za denní plat si koupíte jen chleba. A voda zhořkne, v řekách, studních a podobně. To už jsou ale boží tresty.
Nicméně, zemi ničí fašouni všemi možnými cestami, a proto na ně platí, že budou ,,Zničeni ti, kteří ničí zemi,,.

372879

28.07.2019 21:56

Čekání na Godota

,, postrádá potřebu být řízen externě,,

Jarda z Brna 185.?.?.?

Bůh varoval židy, že jestli ho opustí, on opustí je. To se nakonec stalo tak, že si židi zvolili lidského krále, kdy vysloveně při hlasování na shromáždění Jahveho zavrhli, a že chtějí lidského krále, i s daněmi, i s bolestmi. Tak se dočteme ve staré smlouvě (zákonu).
Byli jsme stvořeni s touhou uctívat a to že jsou lidé nevěřící je jejich vina, protože podle Bible...
„nechali za sebou všechen mravní smysl“. (Efezanům 4:19)
Jejich svědomí natolik znecitlivělo, že nemají výčitky, když dělají špatné věci.

Podle proroctví o času konce dojde k tomuto a už dlouho dochází:

2. Timoteovi 3:1–17

3 Věz však, že v posledních dnech+ tu budou kritické časy, s nimiž bude těžké se vyrovnat.+ 2 Lidé totiž budou milovat sami sebe, budou milovat peníze, budou sebejistí, domýšliví, rouhači, neposlušní rodičů,+ nevděční, nevěrní,+ 3 bez přirozené náklonnosti,+ nepřístupní jakékoli dohodě,+ pomlouvači,+ bez sebeovládání, suroví,+ bez lásky k dobru,+ 4 zrádci,+ svéhlaví, nadutí [pýchou],+ [budou] spíše milovat rozkoše než milovat Boha,+ 5 [ti,] kdo mají způsob zbožné oddanosti,*+ ale vůči její síle se prokazují [jako] falešní;+ a od těch se odvracej.+
Takže tady máme tu hlavní příčinu.

372800

28.07.2019 20:53

Miss Michigan zbavena titulu za ideo-zločin

Na soudech, státních zastupitelstvích, v parlamentu i senátu, ... nejsou LIDI, tam sedí SVINĚ, ZMRDI a HYENY

Jarda z Brna 185.?.?.?

No pokud to dáme do souvislosti se židama co je jimi prorostlá celá země a připočteme k tomu právě jimi vychovanou populaci za posledních 30 let, pak se nedivte a máte pravdu, bude se kydat. Ty ovce zpitomnělé, co je volí si to odskáčou stejně jako ti, co je vedou. Jestli chcete podrobnou zprávu jak se to v mlýnku satanově semele, Zjevení Jana napoví. A ti nevěřící, co Biblí pohrdají jen ji otevřít nebo se ji snažit pochopit čeká záhuba bez toho, aby pochopili proč, pro ty to bude něco extra.
Nakonec ale po svém utrpení předstoupí každý sám za sebe před Nejvyššího a promítnutý život od začátku ho usvědčí z toho, co dělal a nedělal v božím zájmu.
A svitek se může smotat.

372798

26.07.2019 22:49

Apollo – jedno velké výročí

Nejvyšší tvrdí v písmu toto:

Jarda z Brna 185.?.?.?

,,Moudrost moudrých chci odstrčit,,.
V očích blboňů jsou tkzv vědci něco extra a ty jejich vědecké objevy úžasné.
A tak uvěří kdejakému blábolu. Země je gulatá, vždyť ty fotky z photoshopu jsou tak pěkný, ale pokaždý je ta zeměgula jiná, kontinenty jinde, to je prča, a ty mraky jsou kopírovány do různých míst gule, to je psina ale blboňům to nedošlo.
A jak by si mohli strhnout sami ty dvě věže? Přece nejsou padlí na hlavu! A určitě ti Amrdolci nejsou zrůdy a vrazi a potomci xindlů, přece indiáni tam prostě tak nějak zavazeli.
A páté kolony jsou povinny platit a držet hubu, páč je to i v Bibli, že jsou divoké zvíře a kdo se šprajcuje, toho drásá a hltá a co nesežere zašlapává.
Blboni jsou totiž zpracováni přímo satanem. O něm je řečeno, že zaslepuje mysl nevěřících. Že je Bohem tohoto systému.
Proč by měli věřit v Boha, v podvody s přistáním na měsíci, proč by měli věřit že se práškuje z letadel jako by všichni byli Jožini?
Proč by měli věřit v plochou zemi, když za jejich víru zaplatil Giordano Bruno? A přece se točí!
Až se to všesvětové zlo a podvod provalí, bude již pozdě. Teď můžou lidé vzdávat za stvoření čest tomu, komu poprávu náleží. I ti největší blboni se budou před Nejvyšším plazit a uznávat ho ale už bude pozdě.

,,Říkáš, že věříš? I démoni věří ale přece se třesou,,.

372757

20.07.2019 02:41

Apollo – jedno velké výročí

RE: Je to jako s lékem - Je mi Vás opravdu, ale opravdu líto!

Jarda z Brna 185.?.?.?

Tak si zkoukněte video v čase 8:25-8:54, opravdu to netočili ve studiu?
Pablb je ten kdo tomu věří, nazdar.
https://www.youtube.com/watch?v=GpYM6eLSCMg&featur...

372615

18.07.2019 23:09

Apollo – jedno velké výročí

RE: Je to jako s lékem - Je mi Vás opravdu, ale opravdu líto!

Jarda z Brna 185.?.?.?

Nikdo mi hlavu nevymyl, sám jsem si jako kluk koupil po pádu režimu ekumenický překlad a po pár čteních mi bylo jasno. Vám jasno bude teprve až z nebe začnou padat šutry a objeví se na nebi znamení syna člověka, Ježíše. A potom šup do stoupy.

372589

18.07.2019 18:02

Apollo – jedno velké výročí

RE: Je to jako s lékem - Je mi Vás opravdu líto!

Jarda z Brna 185.?.?.?

jinak by ulítli do kosmu.
Vy jste prostě sežral světskou moudrost a podporujete tu, kterou sežrali ostatní vědátoři. Tudy cesta nevede. Nepijte vodu z kohoutku, nejezte ty polotovary a jídlo v hliníkových obalech a vyhýbejte se očkování, snad se vám mozeček trochu opraví a šišinka začne fungovat a sama vás navádět do boží náruče.

372580

18.07.2019 18:00

Apollo – jedno velké výročí

RE: Je to jako s lékem - Je mi Vás opravdu líto!

Jarda z Brna 185.?.?.?

,,Jenže to, co produkujete, je výsledkem,,
Já nic neprodukuji. Pouze interpretuji to, co nám Stvořitel nechal zapsat. Vy jste světskej a nikdy neuznáte Boha a jeho existenci a proto jste jak říká Bible:,,Zaveden na scestí satanem, který jakožto bůh tohoto systému zaslepil mysl nevěřících, aby ji neprozářilo světlo pravdy a aby jste nebyl zachráněn,,.
To je Bible, ne moje produkce.
Moje produkce včil je:,,Kdo chce zhebnout ať poslouchá ty co mávají diplomama a spolkli celou moudrost světa. Jáma pro mrtvoly je veliká, vejdeme se všichni.

,,Nemá smysl dokazovat jaká je odstředivá síla působící na 1kg hmoty,,
Že je země gulatá je plk těch nevěřících chytrolínů, kteří trpí moudrostí světa. Že vás to učili ve škole neznamená že je to pravda.
Atmosféra je zadržována poklopem, je napsáno v 1.Mojžíšově, že je nad zemí umístěna klenba s propustěmi.
Když čtete, že :,,Slunce vychází a slunce zapadá, tak je to tak, že se pohybuje slunce. Že se vyučuje opak neznamená že tomu slepě musíte uvěřit. Nezapomeňte že země je pod vládou satana který oblbuje blbce. Vědci všechno tají a sami jsou v područí démonů a mnoho vládců světa je rovněž pod satanovým vlivem, herci a zpěváci, umělci, všichni slouží a uctívají satana.
Vy o tom nevíte?
A kdysi jeden válečník jménem Jozue vykřiknul
12 A Jozue potom přistoupil k tomu, aby mluvil k Jehovovi, v den, kdy Jehova zanechal Amorejce izraelským synům, a přikročil k tomu, aby řekl před očima Izraele: ]„Slunce, buď nehybné nad Gibeonem,a měsíci, nad nížinou Aijalon.“ Slunce proto zůstalo nehybné a měsíc se opravdu zastavil, dokud se národ nemohl pomstít nepřátelům. Není to napsáno v knize Jašar?* A slunce zůstalo stát uprostřed nebes a nechvátalo zapadat asi tak po celý den.r 14 A žádný den se neprokázal být takový jako onen, ani před ním, ani po něm, v němž Jehova naslouchal hlasu muže,s neboť Jehova sám bojoval za Izrael,,.

Kdyby musel zastavovat točící se zemi, to by byl hukot! Oceány by se vylily. A tou rychlostí, kterou se údajně točíme, by trvalo zastavení beze škod asi několik let vy jeden chytrej.
Bible osvětluje, že se točí slunce a měsíc a ty byly zastaveny, ne země, která je nehybná, pane. Ale to váš světský intelekt nedokáže pojmout, lidé jako vy mají Boha za blbost a věřící za chudáčky.
Pavel byl nazván šílencem, a sám se za blázna pro Krista označil. Ano, je to pro lidi bláznivé, ale pro ně je to do budoucna důkazní břemeno, že Boha a pravdu z Bible zavrhli.
,,Důkaz je i ohnutí vodní hladiny,,
Ohýbá se světelným optickým klamem, ne ve skutečnosti, když je změřeno laserem z jednoho ostrova na druhý ve vzdálenosti 80 mil že je laser stále ve stejné výšce..
Letadla taky nekloní čumák dolů ale letí rovně, protože letí nad rovnou zemí., jinak by u kulaté země museli piloti stále klesat k zemi, jinak by ...

Automaticky kráceno

372579

18.07.2019 17:00

Apollo – jedno velké výročí

RE: Experiment k jedné fotografii z Měsíce

Jarda z Brna 185.?.?.?

No vysvětlujte to lidským dobytkům, které zformovala pod satanem vláčená moudrost světa. Chazaři jim říkají dobytek, ale ten dobytek aspoň má od Boha přirozený nerozum.

372577

18.07.2019 14:21

Apollo – jedno velké výročí

RE: Je to jako s lékem - Je mi Vás líto!

Jarda z Brna 185.?.?.?

Hodit slinu umí kdekdo. I bezdůvodně. Místo toho mi vysvětlete, jak mohu být horší jako sluníčkář. Ten vítá svou záhubu. Já vítám Boží řád, který podle Zjevení Jana bude vynucen a všichni odpůrci, zločinci, vrahové, zloději budou ukončeni, aby mohlo dojít k nápravě a obnovení rajských podmínek na zemi.
Sluníčko se raduje, když přichází zhouba.
Já se raduji, že se lidé mohou zachránit v přicházejícím soužení, které má vypuknout.
Místo negování mi tedy vysvětlete, jak se může otáčet země, údajně kulatá a přitom se nevylije ta obrovská masa atmosféry do kosmu?
Bible jasně říká že je deskou, mající čtyři rohy. Pro nevěřícího hloupost, Nasa má jedinou pravdu, že?
Nrepotřebuji vysokoškolské diplomy k tomu, abych pochopil, že když Bůh posunoval sluneční oběh zpět, tak nepotřeboval zastavovat stojící zemi. Takže hýbal sluncem, aby šlo o pár stupňů zpět. Udělejme to s roztočenou zeměgulí a hle, co se stane. Takovej mixér jste ještě neviděl, pokud se opravdu zeměgule otáčí a s ní všechny vrstvy (atmo strato iono sféra).
Bible vám vědcům a chytrým dává jasně na vědomí, že země je rovná.
Důkazy s měřením laserem na míle do oceánu ukazují stejnou výšku laseru nad mořem na stovky mil.Oko je blbec a vidí lodě za obzorem klesat, ale laser neklesá. Ten se nedá ošálit. Ve školičce se ale učí blbosti, aby ovčani nezlobili. Musí mít předepsaný jednotný názor, protože vymykat se tradici je na vodstřel. Jako s tou Biblí. Když jste si ve středověku něco přečetl z Bible, hned jste mohl poznat rozdíl mezi pravdou písma a lžemi inkviziční mafie.

372571

18.07.2019 14:04

Apollo – jedno velké výročí

RE: Je to jako s lékem

Jarda z Brna 185.?.?.?

Nepiji, nekouřím, neberu drogy, nepřejídám se, nesmilním, nesloužím systému.
Je něco špatně? Bible odhaluje dopady poznání z ní.
,,Poznáte pravdu a pravda vás osvobodí,,.
Byl jsem světák, kouřil jsem, ožíral se, holky jsem moc nehonil ale smilstvo to bylo.
Po prostudování historie lidstva a pochopení, kam vše směřuje jsem se rozhodl být jiný, nebýt částí davu. Protože jsem do studia Bible šel opravdově a s chutí, bylo mi otevřeno, protože jsem klepal. Nevěřící hyne podle písma proto, že zahodil lásku k lidem, k Bohu. Jeho nadějí je jen jáma, která čeká všechny, kteří odmítají dobrou zprávu o Království. Brzy se budete divit.

372570

18.07.2019 05:08

Apollo – jedno velké výročí

Je to jako s lékem

Jarda z Brna 185.?.?.?

na rakovinu. Neustále nějací tajtrdlíci polykají miliardy dotací na výzkum léčby a tak se očekává, že aspoň pomatenci budou hulákat do světa, že už jsou kousek od léku, jenom ho ještě musí otestovat. Tak se skutečně chovají.
A pacoši chcípaj jak mouchy na mucholapce a ještě se nechají dorazit chemií, která je vodkrouhne v přesně spočítaném čase.
Videa se samozřejmě ztratila, sondy, vypuštěné k Plutu, a jiným údajným tělesům nedokážou unést kameru, která by ten vesmír a cestu ukázala zvědavému lidstvu.
A zpracované davy čučí na neskutečně škaredé záběry v ČB na údajné přistání na měsíci a není jim divné, že vozítko na měsíci je větší jak přistávací modul, že se nezvířil prach při přistání a podobné ptákoviny.
Do kosmu letí raketa nakřivo a zmizí v zatáčce, a spadne někde do moře... co to je? Nebeskou klenbu jak uvádí Bible totiž ti blboni ještě neprorazili, ani na severním pólu ani nikde jinde.
Jakou klenbu? tu, co udržuje vzduch na zemském nebíčku, jinak by při údajném točení odpochodovala přetížením
Odpochodovala by i tak, vakuum vesmíru by si ji přivlastnilo.
A přestože mají zprávu v písmu že země má čtyři rohy a klenbu jako dekl na syrečky, stále melou svoje moudra pro nadšence, kteří žasnou, jak jsme se z těch pokakávajících se opic bez svěrače vyšvihli do atomového věku.
Jenom ty videa na Měsíc a ty záhadné postavy a tvorové jsou stále tak škaredě natočeny, v době kvalitních mobilů si někdo dovolí uveřejnit neskutečně rozmazané záběry létajících talířů. Směšné a hloupé.
Přitom si stačí pročíst Bibli, kde se dočteme, že bůh tohoto systému neustále zaslepuje mysl nevěřících, aby nikdy neprozřeli. Skutečný Bůh to již dávno odpískal, říká se tomu konec času pohanů a poslední dny a soud.
Nakonec se dozvědí všichni, jak to bylo všechno doopravdy, píše se, že nebude jediná záležitost, která by zůstala utajená a všechno bude odhaleno.
Takže blboni z NASA by měli rychle najít ty ztracené záběry z Měsíce.
A tu zeměgulu by měli hoši z NASA zaplacatit, protože na gulaté zeměguli nenajdeš rohy, ani konce nebo končiny země, jak uvádí písmo. Bible je pravda a NASA je Satanská organizace, zavádějící lidstvo do nevědomosti.

372546

13.07.2019 23:37

Kam letí „Stepní orel“?

RE: Co se rozkládá, to zapáchá...

Jarda z Brna 185.?.?.?

Ty čokoládový huby vás mrzet nemusej.
Považte, jak se míchají cigáni s bílýma, negroidní s blonďatými a je to jako úpadek Říma ale řeknu vám že to co bylo před potopou světa se znovu opakuje v dnešních dnech systému, nevidíte to a nemáte o tom páru ani trochu. Minulost je dohledatelná ve vykopávkách.
Docházelo ke křížení zvířat s lidmi, všechno zřejmě řídili odpadlí andělé, kteří nejprve vzali na své nebeské tělo pozemské tělo a měli pohlavní dovádění s pozemskými dcerami, jak popisuje Bible v 1.Mojžíšově.
Odpor proti Nejvyššímu byl tak velký, že
,,Bůh pocítil lítost, že učinil člověka,,...
Na starověkých freskách jsou vyobrazení zpola zvířecí, zpola lidská monstra a obludy. Tyto věci skutečně existovaly, proto Bůh zlikvidoval s lidmi i zvířata-skřížená, nakažená, používaná k sexuálním anomáliím.
Dnes není nic nenormálního že ženské to dělají se psy, osly, koni a podobně. A tajné laboratoře koumají a dělají stejná zvěrstva jako ve starověku, ba dokonaleji. Občas něco uteče, nebo se najde na pláži, vyvržené, strašlivé, mořské panny, a podobně.
Velkou zásluhu na hnusotách uvedených mají jistě i ničemní démoni. Kdo jim slouží, má zvláštní schopnosti, čaruje, kouzlí, umí i bojové sporty jako kdyby to ani člověk nebyl.
S jistotou můžeme věřit tomu, že když Bible popisuje čas konce, že bude podobný době těsně před potopou, že se to opravdu stane.
Většina lidí nepřijímá pozvání k věčnému životu a tak odmítá přizpůsobit své mravy a způsob života vysokým morálním požadavkům a budou podle Zjevení Jana odstraněni, aby spravedliví mohli převzít zemi a žít na ní navždy.
Bez lidských páníčků, co si žerou a kradou a ničí a trápí člověka, jako by to bylo nic.
Nemusí vás mrzet, že se množí nepřizpůsobivci, protože jim náš chazarský aparát podstrkává do korýtka. Že se množí černí a lezou sem, aby nás vyžrali a vyvraždili. Taky to schytají. Všichni tito totiž patří na bohatě prostřený stůl, ke kterému jsou sezvána divoká polní zvířata, nebeské ptactvo, aby se napapali částí těl vysokých hodnostářů, vojenských velitelů, a otroků a malých i velkých.
Nebudou oplakáváni a nebudou pohřbeni, stanou se jakoby hnojem na zemské půdě.
Čekám, jak se to postupně bude zhoršovat, zapomeňte na lepší zítřky, ty už byly.
Jen si to pročtěte ve Zjevení, to je něco, co musí zneklidnit mnoho lidí, proto se staví proti oznamování dobré zprávy o Království, protože to tepe do jejich kamenných srdcí.

372494

08.07.2019 23:49

Izraelský útok na Sýrii je zpráva pro Rusko

RE: německo hrobařem ČR ?

Jarda z Brna 185.?.?.?

Pravda je taková, že třeba od svého dětství jsem naklapal v 5.00 hod. na snídani a v půl šest už jsem hrnul do fachy a bylo mi 15 pryč a tři roky jsem takhle trápen byl, než jsem se vyučil a potom další kolečko různých zaměstnání za směšný peníz a všichni ostatní také tak. Takže jakto, že jsme nevybudovali tuto zemi, stavby, mosty, fabriky? A zatímco na nás ta emerická svoloč házela špínu, sami kradli kde mohli a vyvražďovali lidi kteří měli akorát tak kus slámy a bederní roušku a nikomu nikdy neublížili a přece se dočkali ohně z nebes a byli zaživa spáleni, mučeni, znásilňováni a zabíjeni.
A už jsou u nás a strkají rypák do naší země a politiky a surovin. A kdysi to bylo tak, že mapa ruska a ČSSR, na ní stála kráva v Rusku a tam se dojilo a hlava byla v naší zemi a tady vydatně žrala. A dnes je to to samé s těmi amrdoly. Zase se dojí český národ a nejen amrdoly ale i Němci fašounskými.
Nezoufejte ale, pokud to nevidíte, stejně se to semele tak, že dostanou ty všechny S.V.I.N.E. do tlamy a těším se až je uvidím skuhrat. I v té Bibli se píše, že kdo má málo, bude mu to málo sebráno a kdo má moc, bude mu přidáno od toho kdo má málo.
Tedy ti nefachčenkové amrdolci budou smeteni ale ti kdo tvrdě pracovali, na tom budou lépe. My jsme totiž zvyklí pracovat. Ne tak ti zloději a vrazi.

372414

23.06.2019 17:25

Na přednášce Ludmily Hamplové

RE: a co zodpovědnost vůči ostatním...?

Jarda z Brna 185.?.?.?

Je to tupá ovce, právě proto že je všemožně proočkován. S tím někdo něco těžko udělá. Jestliže je někdo od malička opečováván mezi nohama (chlapec) bude z něj homokláda ať chce nebo ne. Jestliže je někdo debilisován od malička, jakoukoli doktrínou, bude debil.
Jen silní jedinci nepodlehnou, pokud sami dobrovolně nezahodí mozek.
,,Chytrý uviděl neštěstí a jde se skrýt. Kdežto nezkušený jde dál a musí trpět trest,,. Přísloví 22:3
Je to podobné jako s koncem systému věcí, který je očekáván, přestože proroctví o konci věků a zničení bezbožných a ničemných lidí je dopodrobna predikováno, je varováno, je prošeno, aby se ztracení lidé vrátili k Bohu, je to marné, protože ten mozek jim prostě ulít, protože mají před očima svou modlu.
Svůj vlastní způsob života, nezávislý na Stvořiteli.
Proto si s nimi Satan může hrát a míchat jim politické dráby v různých systémech, převraty a nepokoje a stejně, ač nad tím hnusem vzdychají, neudělají tu správnou věc a nezačnou hledat pravou příčinu. Proto tak blbě dopadnou.
A dokonce až budou chcípat pod tlakem přírodních živlů a katastrof, stejně místo k Bohu budou volat na politické pasáky:,,A řekli horám i skálám: Padněte na nás, a skryjte nás před tváří toho, kterýž sedí na trůnu, a před hněvem toho Beránka,,.(Zjevení 6:15-17)
Náhodou jsem narazil na stránku s článkem Program Lucid.
Je to maso, trnou z toho zuby už teď.
A tomu pánovi vzkazuji, vyprdněte se na očkování a zachraňte své zdraví střídmostí a změnou jídelníčku! Mluvím z vlastní zkušenosti. A proste Boha aby vám dal pochopení a aby jste vystřízlivěl z Ďáblovy léčky, do které lidé byli zaživa chyceni.2. Timoteovi 2:26
Článek Lucid: http://bnw-nwo.wz.cz/conspiracy/lucid/ch2.htm

372193

19.06.2019 04:06

Washington může vyvolat větší provokaci, než byly ty dosavadní

Ušáci si rozbijí ten svůj

Jarda z Brna 185.?.?.?

přerostlý fifák sami, protože na tyto taškařice už nemají sílu ani čas. Ale když řinčí zbraně, mlčí můzy. Protože se v divadlech a ve filmu není už na co dívat a umělci se vysemeňují do svěcené vody, je třeba chrastit šavlemi. To ti idioti uměli vždycky dobře.[bliji]

372111

19.06.2019 03:52

Prohlášení Akce D.O.S.T. na podporu Michala Semína

RE: Komunizmus neskončil

Jarda z Brna 185.?.?.?

Myslím si taky, že komouši jsou převlečení Židi, a v našem parchantmentu je to samej žid a němčour, muslim nebo podobnej mulat. Komouš Marx a Engels byli židi. Komunismus byla vějička od židů. Teď zase nabídli ten roztomilej Americkej sen, démonkracii. A zase je to od židů- kdo chce, najde si židovskou populaci ve vládě čech od r.1918 dodnes, samej žid.
Byl to žid, kterej chtěl zlikvidovat slovany právě SS komandy Německa, byl to on, kdo povolal Británii aby nás vybombardovala. Všechno je to jedna pakáž z jednoho hnízda, ať si říkají jak chtějí. Je to žid kdo vydal výnos aby nás likvidovali žrádlem. Fuj!

372110

10.06.2019 02:59

Pronásledování křesťanů na úrovni, která se blíží genocidě

RE: Několik poznámek

Jarda z Brna 185.?.?.?

,,obojí je od křesťanů – katolíků pomatené,,

Jo jo, jak je psáno, ,,Jestliže slepý vede slepého, nespadnou oba do jámy,,?
Papež nevidí svůj brzký pád a stále očekává od toho sviňáka Satana pekelné klíče od země a že si bude dělat svoje zrůdné úchylné věcičky.
Stejně tak pitomé ovce si myslí, že když jsou početně největším náboženstvím na světě, že se všichni vejdou do stísněných dveří, které vedou do života.
Zapomněli, že je třeba se cestou trnitou prokousávat postupně , jednotlivě se přidávat na správnou stranu, ne jak voli naráz hrrr do marketu jedněmi dveřmi se nacpat na slevové akce na řepkový olej, kterej je plný jedu a změněného genu, buhehe.

371990

07.06.2019 20:09

Korporace Rand: Jak zničit Rusko

RE: zabavne

Jarda z Brna 185.?.?.?

Pokud se ,,neseberete,,
,,Seberte se posměvači a vizte. Ve vašich dnech konám dílo, kterému byste neuvěřili, i kdyby vám o něm někdo DOPODROBNA vyprávěl,,.
tak budete jako jeden z blbštajnů skontumován jako prašivá kočka.
Je tady závěr systému ale vy se posmíváte tomu, před čím varuje Bible.
Není to moje učení ale učení Nejvyššího, který chce zachránit z tohoto systému Satana všechny mírné a rozumné, slušné lidi.
Pokud se cítíte být tupcem, či hovedem, potom pro vás záchrana není, protože jí pohrdáte.
V té ,,próze,, jak jste to pojmenoval je mnoho příkladů, jak ON jednal s nevěrnými, zrádnými a pyšnými, a těmi, kteří neprojevili víru, ač se setkali s Bohem v oblaku a s velkými zvukovými a obrazovými jevy.
Pro vás tedy ještě poznámka z té ,,prózy,,.

„Tyto věci se nám staly příklady, abychom nebyli ... modláři jako někteří z nich. [Ty příklady] byly napsány pro výstrahu nám, na které přišly konce systémů věcí. Proto ať si ten, kdo si myslí, že stojí, dá pozor, aby nepadl.“ (1. Kor. 10:6, 7, 11, 12)
Konec lidského systému opravdu přichází a to co se děje ve světě každý rozumný člověk považuje za děs a hrůzu. Lidé nemají jistotu a národy a morálka se rozpadají.
Myslíte, že najdete něco lepšího, než je slib toho, který nemůže lhát?
Dáte do placu lepší naději pro lidstvo, než je Boží zásah proti ničemným a nastolení úžasné vlády, která všem slušným lidem zaručí věčný život a štěstí?
Jestli máte Bibli a její přísliby za prózu, jste chudý a slepý a nahý jak pravil Ježíš.

371964

06.06.2019 05:41

Monsanto, vědecký podvod a rakovina

RE: Víme, že oni sou - deprivanti

Jarda z Brna 185.?.?.?

Starověkým podvodem jsou opravdu ti chazaři, kterým Ježíš vmetl do tváře, že jsou Satanova synagoga a vím to i já i mnoho lidí.
Kvůli tomu ale nepřestane malá skupina Božích přátel Boha chválit za nádherné stvoření, za to že mohou očekávat slib obnovy ráje.
Ti co nevěří mají už jen jednu cestu a to tu širokou s rozglábenými vraty, pojďte dál! Váš papíček S na vás čeká. Větší podvod než nezávislost na Bohu být nemůže.
To že falešná náboženství przní Bibli, nauky a uctívání, děti, pletou se do politiky, válčí a vraždí, neznamená že tu nejsou mírní lidé, kteří tyto věci nedělají a Boha poslouchají a mají jeho schválení.
Klidně nadávejte na ty bídáky co dělají hrozné věci, o nichž je řečeno
:,,Kvůli vašim skutkům se o Boží cestě mluví utrhačně,,.
Ano, my to víme, že ometají dětem mezi nohama, pijí jejich krev a mučí je, že si na oltáře dávají rohy behemota a uctívají Satanáše ve všech svých Babylonských liturgiích.
Ale my to neděláme a nejsme stejní.
Debilizací jsme neprošli jako ti, kteří jdou jako tupé ovce za pastýřem pekel do jámy.
Proto jsou vyzýváni, aby vyšli z Babylonu, dokud je čas. Až se to tu spustí, bude už pozdě.Jako apoštol Pavel tedy říkám:,,Já jsem blázen pro Krista,,!
Pro svět jsou slušní křesťané posměchem a i nebezpečím, o čemž se brzy bude debatovat, až zazní zpráva od východu,

...jaká opatření učiní diktátorský, totalitní blok národů, který je v Bibli označen jako „král severu“. Danielovo proroctví o tomto ‚králi‘ říká: „Přijdou však zprávy, které jej znepokojí, od východu slunce a od severu, a jistě vyjde s velkým vztekem, aby vyhlazoval a mnohé aby zasvětil zkáze. . . a stejně bude muset přijít jeho konec a nebude žádný, kdo by mu pomohl.“ (Dan. 11:44, 45)

Budete svědky této události a potom přijde řada na vás.

371936

06.06.2019 05:11

Korporace Rand: Jak zničit Rusko

RE: zabavne

Jarda z Brna 185.?.?.?

Sesype se to rychle, podle slov Jana ve Zjevení bude denní chleba stát celodenní mzdu, olejem šetřit. Hlad hlad hlad, jede kůň, který vyprázdní břicha všem.
Světový obchod se rozpadne, lodě, obchodující na moři se potopí a bude se hromadně plakat nad tou velikánskou ztrátou, jakou Babylon utrpěl. Nemohu se dočkat, až ta prašivá nevěstka, sedící na divokém zvířeti, s pohárem ze zlata a s krví Božích milovaných v něm, obětovaných Satanovi, provolávající, že nikdy neuvidí žal a že nebude vdova, až chcípne rukou katů, kteří zatím drtí jen nás občany.
Po útoku na tuto děvku začne mazec, otvírání pečetí, trubky na poplach a z nebes dárečky v podobě kamení, ohně a ledu velikosti aut. Třetina zeleně, ryb, zvířat zahyne, třetina vod se změní v hořkou jedovatou vodu.
Bude skoncováno s ničením země, bude nastolen pořádek a lidé, mající Boží schválení budou budovat nový svět po tisíc let, než bude vzkříšení lidí z dávných dob dokončeno a lidstvo přivedeno k dokonalosti. Ty zničené v potopě, Sodomě a Gomoře a v Armagedonu nikdo křísit nebude, protože podléhají soudu Gehenny.
Již nikdy nebude dovoleno, aby světu vládli takoví zmetci co dnes
a lidstvo si na vládu již nikdy nesáhne.
I když vládci 144000 v nebi s Ježíšem budou ze země vzatí, ale ti byli vyzkoušeni a schválení, aby nad zemí panovali ve prospěch lidí. Zažili muka, bolest, byli spravedliví a ví, co lidé chtějí a dají jim to.
Návrat mládí vzkříšených, konec nemocí, konec hříchu, návrat k Bohu.
Než se to však stane, bude to tady maso. Je třeba ještě vypustit světové vrty ropy do moří, vyhodit do luftu pár měst, vysušit Haarpem zemi, vykácet všechny stromy a rozorat trávu a vše, co zadržuje vláhu. Vidíme, jak se mocipáni pěkně snaží. I ty jedy stříkají po všech polích, už i v chráněných oblastech a ze vzduchu padá jedíček nejjedovatější, chemická omáčička a všechny ty nanokovy máme v oběhu po celém těle.
A až soudruh blekota Satan spustí lidská jatka, masomlejnek stíhat nebude. Zvířata z polí a lesů, nebeské ptactvo, ti všichni se najedí masitých částí malých a velkých, chudých i bohatých, otroků i pánů, je to skoro jako Kytice-kolovrat, košile a Lesní pana dohromady.

371934

06.06.2019 04:28

Demonstracia na Vaclavaku ocami nepriatelsky naladeneho pozorovatela

RE: Jein

Jarda z Brna 185.?.?.?

To nejsou mimozemské civilizace, jak se snaží světová debilisace navodit.
Do nebes čučí překvapení lidi a myslí si že vidělí UFO ale uniká jim jedna věc, že celý svět ovládá Satan a jeho démoni a snaží se zdebilizovat a zotročit všechny a navždy.
Naštěstí mu to nebude dovoleno. Bible popisuje nejen jeho pád na hubu ale také konečný tvrdý dopad v Armagedonu do jámy a potom po tisíci letech navždy zničení, bez milosti.
To co vidí lidi na nebi jsou věci, co vyrobili lidi, mnohdy inspirováni právě démony.
Viz Zjevení a čipy, inspirované tři nečisté výroky jako žáby.
Na čipech jisté generace je nanotechnologií vyleptán obraz tří žab.
PC technologie je proti lidem, ne pro lidi.
Únosy do UFO, to je možné tak, že ti démoni pracují s myslí lidí, kteří jsou pro to otevření.
Vzpomeňme přirovnání nebezpečného vyprázdnění kebule meditací, kdy v hlavě je vymeteno a do vyčištěného domečku se vrátí původní démoni ale ssebou přitáhnou mnohem větší a zlejší entity než jsou sami. No na východních praktikách se nelze ničemu divit, zapřeli majitele a jedou si své ale bez Krista.
A ty filmy s mimoušama, vše je to podvod, a to co vypadá důvěryhodně, může být falešné, dnes se dá udělat film i s nepřítomným hercem, vymění se hlas i postava.
Nebo jde o naklonované lidi se zvířaty, občas něco z těch tajných laboratoří uteče, něco vyplaví moře a podobně.
V Asýrii tyto věci - lidi klonovaní se zvířaty byly běžné v dobách před potopou, proto je Jahve zničil i s lidmi.
Vše je zaznamenáno pro naše poučení, bude to i v závěru systému podobné. Není tajemstvím, že se tyto pokusy dělají a rodí se hybrydy a hnusy.

371933

05.06.2019 14:50

Monsanto, vědecký podvod a rakovina

RE: Víme, že oni sou svině

Jarda z Brna 185.?.?.?

Zjevení 11:17 a řekli: „Děkujeme ti,+ Jehovo Bože, Všemohoucí,+ Tobě, který jsi+ a který jsi byl, protože ses ujal své velké moci+ a začal jsi kralovat.+ 18 Ale národy se rozzlobily a přišla tvá vlastní zloba a ustanovený čas, aby byli souzeni mrtví a aby byla dána odměna+ tvým otrokům, prorokům,+ a svatým a těm, kdo se bojí tvého jména, malým i velkým,+ a aby byli zničeni+ ti, kdo ničí zemi.“

Jestliže vidíme, jak se zdravotní stav lidí a dokonce dětí rapidně zhoršuje, je třeba se zamyslet nad tím, co nám to vlastně dělají. Nejen geneticky upravené potraviny ale jedy postříkané produkty, oblečení, to vše spolu s drogistickou chemií co na sebe lidi patlou, s chemtrailsem, padajícím z nebe vytváří nebezpečné prostředí pro život.
5G to doklepne a máme tady Armagedon. Podle Zjevení Jana budou národy mláceny mečem, vyčnívajícím z úst jezdce na Bílém koni.
Osvobození pro Boží lid se blíží.
Ani si to neumím představit, krásná zahrada s domečkem, potůčkem, lesíkem, žádný kazitel ovoce, pevné zdraví a mládí...
Toto přislíbil Bůh, který nemůže lhát. Takže řešení známe. Je to za rohem.

371921

11.05.2019 19:22

Bude další „prima válčička“?

Venezuela padla,

Jarda z Brna 185.?.?.?

tak se chystají na Írán. Ussa začaly přesouvat svá letadla a rakety do blízkosti hranic. SSvatošmejdi si nedají pokoj.

371487

10.05.2019 01:56

Bude další „prima válčička“?

RE: BERLIN 2020

Jarda z Brna 185.?.?.?

Nu což, okupanti jsou dnes konečně také okupováni, jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Ale českou zemi i nadále drancují. Bude potřeba je vymlátit úplně.

371443

02.05.2019 15:26

Zelenskyj vyhrál nad Porošenkem – co se bude dít dál?

RE: Konec státnosti Ukrajiny

Jarda z Brna 185.?.?.?

Nikdo nemůže objasnit, proč za tisíciletí epochy rozumného člověka jen stěží vzpomeneme světlou osobnost v čele země, proč řešení států jsou často – řekla bych velmi často – hloupá, neslouží k blahu lidstva, k růstu svobod, k mravnosti a mravnímu povznesení společnosti.
Chyby jsem si z citace dovolil odstranit.

Bible, opomíjená dokonce i tkzv. křesťany- má odpověď na ten mišmaš, co tu jelita provádí.

1. Jana 5:19 Víme, že pocházíme z Boha,+ ale celý svět leží v [moci toho] ničemného.

Komentáře tohoto textu poukazují na příčinu všeho zla, na Satana.

Matouš 13:19
19 Kde někdo slyší slovo o království, ale nechápe jeho smysl, přichází ten ničemný a uchvacuje, co bylo zaseto do jeho srdce; to je zaseté podél cesty.

Lukáš 4:6
6 a Ďábel mu řekl: „Dám ti celou tuto autoritu a jejich slávu, protože byla předána mně a dávám ji, komukoli si přeji.b

Jan 12:31
31 Nyní je souzen tento svět; nyní bude panovník tohoto světa vyvržen.b

Hebrejcům 2:14
14 Protože jsou tedy „malé děti“ podílníky na krvi a těle, on se také podobně podílel na týchž věcech,a aby svou smrtí přivedl vniveč
c toho, kdo má prostředek k působení smrti,d totiž Ďábla,*e

371324

02.05.2019 13:36

Chcem celú Zem + 5% navyše!

RE: Nechápu ten 42% zisk ???? Prosím vysvětlit....

Jarda z Brna 185.?.?.?

ale znovu ti nejvetsi smejdi budou za bukem

Za bukem je vidí lidé nevěřící.
Bible ale v čase konce odhaluje jejich spravedlivý trest.
,,I kdyby se ukryli v moři, budou vyneseni, kdyby vystoupali do oblak, budou sneseni,,.

Nikdo nebude stát mimo. Každý se bude před Bohem zodpovídat sám za sebe.
Není lépe mít čistou duši? Bible radí, ,,Nezáviďte ničemným, protože jejich sláva zaniká,,.

371323

27.04.2019 00:44

5G: Dominové kostky začínají padat

RE: No jo, ale ten kufřík obsahuje jadernou bombu

Jarda z Brna 185.?.?.?

Vykulenej není, protože oni ty bulvy takový mají normálně. Akorát nevím jestli je to ten s malým ž nebo velkým Ž.

371238

27.04.2019 00:30

Možnost jaderné války je nejvyšší za poslední desítky let, přesto to média ignorují

Toho bych se nebál.

Jarda z Brna 185.?.?.?

Vyhrůžky jadernou válkou jsme si prošli za komančů dosti, až se mi o jaderné válce zdálo, jak nás jako děti masírovali. Imperialisti nás prej chtějí zmasakrovat a tak cvičení CO, ze kterých jsme si neodnesli nic. Akorát o tom zpíval Nohavica..
,,.Soudružko, nač jsou ty sáčky? No jo, Novák, zase vyrušuje...
No nožky a též na ručky, to záření pohlcuje,,....
Vidím to nadějně, popisuje to Izajáš.
,,Láme luky, ničí kopí, vozy pálí v ohni,,.
Nebude přivedena k potácení (země), nestvořil ji prostě nadarmo.
Spravedliví budou vlastnit zemi a budou na ní přebývat navždy,,.
To ale neznamená, že se tady věci dít nebudou. Samozřejmě, že budou zničeni ti, kteří ničí zemi, jak pokračuje Izajáš. A všichni ti co utlačují druhé, vraždí, zotročují, zneužívají, ti padnou také. Nebudou pohřbeni, ani oplakáváni.
...a poslední pěkné pohlazení v tomto textu.
Nebudou nijak škodit na celé mé svaté hoře, protože země jistě bude naplněna poznáním Jehovy, jako moře vodami.

371237

20.04.2019 00:30

Dokaž, že jsi nevinen

RE: Zmrdo justice

Jarda z Brna 185.?.?.?

,,Žid se totiž nesmí zašpinit prací!,,
Napadá mne, jestli ti cikáni, co nechtějí pracovat, nejsou taky židovská nějaká kasta. Tuhle mi jeden cikán ve 20ti letech pravil, že pracovat nikdy nebude, že tím pohrdá. Dnes je už 5 let v kriminále a má před sebou asi závěr systému v tomto zařízení, prostě ho tam zastihne konec světa. A tí Ž a nebo ž, to jedno, jsou vesměs ošulení chudáci. Když tu Bibli znáte, tak pochopíte, jak je Satan zkoušel od Jahveho odpoutat, aby se nenaplnila proroctví o Kristu, o záchraně, vykoupení... Ať už zlobili Datan, David, Saul, Jidáš, Abakuk, nebo kdokoli z vyvolených národa Židů.
Nakonec to dopadlo tak, že opravdu byl tento národ jako celek zavrhnut tím, kdo ho vyvolil, protože Ježíše, vlastního, zamordovali. Ale to už nebyli potřební, protože Ježíš se narodil, vyrostl, obětoval se. A tak dnes Ž dělají o to větší bordel na zemi. Ale to je k Otci nepřivede. Ve skutečnosti jsou těmi prasaty dnes oni, je mi líto.
Soudruhu Hambáčku, Peťulo, Fijalko a další chytrolíni. Doba pokročila, a v souvislosti s tím, jak slimáci vypalují kostely bezbožníků z Babylonu, dávám tomu 7 let do završení věků. Ale abychom se nedivili, buhehhe![bliji]

371090

16.04.2019 09:41

Slovenské voľby – zlo medzi nami – vražda a akceptované lži „Zvíťazili sme!“

RE: Přetavte meče na pluhy.

Jarda z Brna 185.?.?.?

Asi nemá smysl vás opravovat, protože zažranost nenávisti vůči Bohu a Bibli se nedá bláznům světského ražení vymluvit.
,,Ničemný si řekl v srdci:,,Není žádný Jah,,!
Vytrhl jste z kontextu proroctví Izajáše, které je predikováno až na dobu, kdy budou na zemi všechny vlády smeteny v Armagedonu. Toto proroctví skutečně slibuje poslušnému lidstvu pokoj a zbraně budou opravdu přetaveny na polní nástroje, Izajáš dále pokračuje, že každý bude sedět pod svým fíkovníkem a nikdo nezpůsobí, aby se třásl.
Zfanatizované davy dnes konají ve smyslu:,,Jezme pijme, vždyť zítra máme umřít,,!
Věřící lidé, kteří nepatří do falešných církví křesťanstva označených ve Zjevení Jana jako Velký Babylon, matka nevěstek - smilnící s politiky světa -už dávno své meče překovali, jde o vnitřní postoj, skutečnou lásku k bližnímu. Nikoli zblblost falešníky. Ti nic pozitivního své tupé ovce neučí a spadnou se svým slepým vůdcem do jámy.
Můžete u toho Izajáše použít ke studiu i konkordanci a uvidíte, kam vás to nasměruje.
Jenom takový malý soukromý postřeh z dob mého soukromého studia písem.
Mojžíšský zákon.Oko za oko a zub za zub.
Ježíšovo nové přikázání - Buděš milovat svého nepřítele a nebudeš oplácet zlo zlem.
No, nepochopitelné pro nevěřícího.
Ale synové nejvyššího jistě dostanou svou odměnu, až se Ježíš objeví na oblacích při svém návratu.
I to popisuje Bible barvitě. Ti nevěřící budou skřípat zuby a budou plakat. Proč asi?

371020

08.04.2019 10:25

Západní kultura zemřela politicky korektní smrtí

Prostě kultura určená pro idioty

Jarda z Brna 185.?.?.?

Jen jsem zvědavě kouknul na začátek filmu vodník. Byl to děs. Z ksichtů těch herců vyzařoval hnus, sprostota, ostatně ty výrazy byly přece jen i na mne moc, a to je film pro děti a mládež? A ten způsob natočení je styl uSSa - póvl. Neděkuji a nepěkně!

370829

31.03.2019 21:14

Slovenské voľby

RE: Volba budúCnosti !!!

Jarda z Brna 185.?.?.?

Já bych to neviděl tak, že je vinen ten, nebo onen.
Jsou vinni všichni, kteří odmítají jedinou smysluplnou vládu, kterou očekává Boží národ podle slibu. Všechny ty vlády a různí poskoci západu v politických pašalících se jen dohadují, vzájemně nenávidí a škodí lidem celého světa.
A nechtějí ani za nic poklonit se svému Králi, který již panuje v nebesích.
Ve Zjevení se píše, jak budou lidi jednat proti Bohu, až se rozvážou čtyři větry, které prozatím zadržují andělé.
Jak smutné, že ON chtěl,,Shromáždit své děti jako kvočna shromažďuje svá kuřátka,,...,,Ale vy jste to nechtěli,,.
Lukáš 14:34 "Jeruzaléme, Jeruzaléme, který zabíjíš proroky a kamenuješ ty, kdo byli k tobě posláni, kolikrát jsem chtěl shromáždit tvé děti, tak jako kvočna shromažďuje kuřátka pod svá křídla, ale nechtěli jste!

Jednání národů a jejich vládců líčí žalmista ve své skladbě takto: „Proč je vřava mezi národy a národnostní skupiny stále mumlaly něco prázdného? Králové země se staví a vysocí úředníci se shlukli jako jeden proti Jehovovi a proti jeho pomazanému.“ (Žalm 2:1, 2)*

Ježíš jako pomazaný Král bude již brzy osvobozovat ty, kteří o to stojí, kteří se nedohadují jako nány na tržištích ale chtějí opravdovou změnu a mají víru, dostatek oleje v lampách. A to není volba zrádných prospěchářských lidí.

370723

31.03.2019 20:31

EU se už úplně zbláznila!

RE: ....ale čo sa dá už urobiť s 500 milionmi europanov ???!!

Jarda z Brna 185.?.?.?

Evakuace proběhne odstraněním všech pozemských vlád a vládců a jejich tupých nepoučitelných podporovatelů.
,,A ve dnech těch králů zřídí nebeský Bůh v nebi Království, které nebude nikdy zničeno. Samo ukončí všechna tato království a bude stát na věčné časy,,.
Daniel 2:44
Voliči volů neseznali za ty stovky a stovky let změnu. Stále panstvo touží po smilstvu, bohatství, porobě poddaných, despotickém vládnutí, vraždění a zavírání nepohodlných.A stále dokola se opakuje ta prča u uren a stále dokola se volí ti dopředu vybraní soudruzi nosatí s oháňkou a la kebab. A nic nepomůže volání v písmu k lidem:,,Jeremjáš 10:23 ...pozemskému člověku nepatří jeho cesta. Muži, který kráčí, ani nepatří, aby řídil svůj krok

SVĚTOVÉ události každý den dotvrzují skutečnost, že lidé nenalézají štěstí, protože odmítají Boží (JHVH) svrchovanost a snaží se vládnout si sami. Až dosud neexistoval žádný lidský vládní systém, který by přinesl výhody celému lidstvu. Ačkoli lidé dosáhli nebývalého poznání v oblasti vědy, přesto se jim nepodařilo zvítězit nad nemocemi či skoncovat se smrtí, a to ani u jediného člověka. Lidská vláda neodstranila válku, násilí, zločinnost, korupci ani chudobu. Utlačující vlády dosud ovládají lidi v mnoha zemích. (Kazatel 8:9) Technika spojená s chamtivostí a nevědomostí znečišťuje půdu, vodu i vzduch. Špatné řízení v ekonomické oblasti mnoha lidem ztěžuje možnost opatřit si věci nezbytné pro život. Během těch tisíciletí lidské vlády se jasně prokázala pravdivost tohoto výroku: „Pozemskému člověku nepatří jeho cesta.,,,,(Jeremjáš 10:23)

370721

19.03.2019 15:33

Další fáze multikulturního ráje na „vyspělém“ „Západě“ – občanská válka

RE: podstatné jméno

Jarda z Brna 185.?.?.?

Já nepotřebuji být antisemita, ačkoli jsem z kmene Jafet.
Ž a ž si bryndaj výkaly na svůj dvoreček přece sami. Ž vyprovokovali války aby vyhladili ž a proto už dopředu jim řekl Ježíš:,,Satanova synagoga,,. He he.

A dokazují to ti chazaři až tak, že to budou oni, kdo bude skučet, protože :,,Ani jejich zlato, ani jejich stříbro je nebude schopno zachránit v den Jeho hněvu,,.
Okrádají nás všechny, drtí nás, mučí nás, vraždí nás, pomlouvají nás, jen se koukněte, kolik jich je v parlamentu, kdo jsou to policajti, bílá mafie a další výkvět Satanova rohu.
Nebuďte blbej a nežerte to těm sluníčkům a havloidní kavárně! Konec všech věcí už brzy přijde a kdo ohrnuje rypinu před právem, budiž mu taky něco naloženo. Pche.

370413

18.03.2019 12:11

Americká tajná válka proti Venezuele

RE: sabotáž podpindosníka

Jarda z Brna 185.?.?.?

Jen se nebojte, ono je plánováno vypnutí elektráren, jen to nikdo nepustí do oběhu ani v meinstreemu, nebo jinde, protože to je něco, co si nemohou dovolit odhalit. Čučkaři ,,nevědí,, že jim tu lítá 300 agentů uSSa a tak ani nevědí ostatní věci.
Pohroma přijde na čecháčka, až mu nepojede telka a nebude moci kouknout na Esmeraldu, ordinaci a další vylízané odpoutávací seriály tupých mas.
Energie se bude pravidelně i nahodile vypínat a budou se nasírat lidičky aby ten chaos byl co možná největší. Nepočítám do toho skutečné výpadky až to tu převezme příroda a andělé vypustí čtyři větry soužení. To se tu teprve začnou dít věci a všichni ti vychcánkové, co mají x metrů pod zemí betonové bunkry budou zděšeni až se jim ta masa kamene otočí dnem vzhůru. Je to ve scenáři, víte kterém.
Pod Brněnským príglem taky bydlím, tož když mne opláchnou, tak opláchnou ale plánuji odchod na vysočinu nebo Boubín, ještě se uvidí.

370379

18.03.2019 10:56

Další fáze multikulturního ráje na „vyspělém“ „Západě“ – občanská válka

podstatné jméno "vina

Jarda z Brna 185.?.?.?

...pán se spletl, možná mu vytanulo na mysl slovo,, vinný,, list vinný střik...
Co se týče těch Ž a ž, ti by se měli rozhodnout a to hodně rychle, jestli chtějí zakalit až v Armagedonu, seslaným na ničemné lidi samotným Stvořitelem, nebo jestli sem napumpují krimigranty a budou tady pronásledováni stejně jako jinde, kde ty potvory nastěhovali pokojným nájemníkům do baráku.
Protože tito cizáci jim udělají ze života peklo a potom budou chtít utíkat do vyprahlého Izrahelle.
Jestli sem Hamáček, petříček chovanec, fiala a další kolaboranti natáhnou netáhla jako do TEPLIC, tak tady končím.
A doufám že ty bukvice politických stran někdo vytáhne z toho jejich pohodlí a bezpečí a udělá jim před chcípnutím ještě nějakou taškařici mezi nohama a vzadu, aby věděli, co je to musulmanská přítulnost.Buhee.[bliji]

370376

15.03.2019 23:57

Vědomí a svědomí

RE: Dnešní

Jarda z Brna 185.?.?.?

Já trpěl tehdy a teď do toho praštíte vy a nebude to dlabání se v nose, to si pište!

370325

15.03.2019 18:00

Vědomí a svědomí

Dnešní "mladí",

Jarda z Brna 185.?.?.?

vypatlaní...
Je mi jich líto ale ruku na srdce, jací jsme byli my, když nám bylo 15,20,30 let? Použiji svůj náhled osobní zkušenosti jako příklad.
Do práce čovek musel už jako chlapec, 3 roky učení, za mrzký obolus a to ani na pohřeb mi ty ludry nedaly 3 dny volna a nestihnul jsem babičku abych ji viděl v rakvi.
Práce byla děsná, celej den na prdeli u kopyta - obuvnické učiliště, botky bych dokázal vyrobit i dnes..
Potom na internát a pod polštářem poslouchat Vejdiou Laximbérk!
Celej věk jen střídat různé obory a tak čovek rád o víkendu ležel pod plachtou v lese a zapomínal na ty pitomý komouše a na tu vypatlanou robotu a na ty podělaný komoušký policajty co furt buzerovali.
O politiku jsem zájem neměl a věděl jsem už od pionýra- ze kterýho mne vyšoupli- fotřík vzal kramle v 68 do Reichu- že jsou to šmejdi.
Takže se chodilo na rybník do Holásek, pokud možno jsem se bavil jak jen to šlo, motorku jsem si koupil, vandroval, chodil ke Svratce a o životě jsem neměl představu.
Dnes tedy i chápu ty mladé lidi, oni na tom jsou skoro stejně. No, skoro. Ale spíše hůř. Moje mládí tehdy a jejich mládí dnes, to je tedy ale rozdíl!
Ale nepopírám, že někteří jsou asi moc ovlivněni ať už svými fotry nebo školou a jsou to óbrtupci.
Mne vysvobodilo studium Bible a teprve potom jsem porozumněl světu a začal mít teprve jasno, proč, co, kdo.
Tito mladí dnes jasno nemají a mají vyhlídku, že nikdy ani jasno mít nebudou, protože dnes je věk, kdy technokracie plně ovládla ten jejich věk, nejcennější a jsou lapeni do osidel velikého debila Satana, který hodlá lidstvo zničit spolu se sebou. On to má totiž už slíbeno, že shnije na 1000 let v nečinnosti, uvězněn a potom po propuštění na krátkou dobu jde navždy do Gehenny, do místa konce bez návratu.
Tak to vidím tedy já a je mi těch lidiček líto, že se nemají jak bránit.

370311

15.03.2019 17:31

Nakupovat základní potraviny je čím dál těžší

RE: 3 poznámky

Jarda z Brna 185.?.?.?

Lidi jsou moc mlsní, to že máme v pečivu i chlupy, vlasy z čínských popravených mrtvol nevíte? Dobrou chuť, a valte do tuzexu- k vietnamcům dát si dlabanec, na přepáleným oleji.
Vařím si sám, peču si i chleba - pšenici si melu a mlíko z automatu, nepřevařený, - uvařené mléko rovná se rakovina. Někdy na zelným trhu seženu kozí mléko. Vejce - bílek ošetřit teplem a žloutek (enzymy) syrové, jinak si dáváte pěkně do těla. Takový knedlík s vejci a žloutek v něm syrový, to je dobrota! Takto mi to připravili v hospodě u skřípáku v Mor. Bránicích. Těch možností je víc, samozřejmě si dělám špenát z kopřiv a jím mladé lístky pampelišek, přikrytím na pár dnů vyblednou a nejsou hořké. Web je plný návodů jak na to. Na zimu si můžete nasbírat na čaj třezalku tečkovanou, v lese pak listy ostružiníku a když někde na zahrádce seženete listy černého rybízu, a kopřiv, to je vám lahodnej čaj, že ani cukr není třeba s citronem si uděláte dobře a zakyselení organismu nehrozí. Třezalka na noc je uspávadlo, supr. Ty obarvený čaje už nechlastám. Ještě vyřešit vodu, ten humus z trubek, to je neštěstí.

370310

15.03.2019 14:58

LGBT přechází do útoku

RE: LGBT potomek je pro rodiče prohra, konec rodu

Jarda z Brna 185.?.?.?

To zajisté ale jen v případě že svět má pokračovat tak jako dosud.
Boží plány jsou naštěstí jiné a tak tlupy Satana (myšleni všichni lidé, libující si v hnusárnách všeho druhu - vraždy, krádeže, smilstvo, lhaní, neláska...- mají být odděleni na stranu kozlů, kdy bude ukončena možnost přejít na stranu dobra, Boha v otázce práva, určovat svému stvoření co je dobré a co zlé.
Ani v budoucnu, která je nastíněna samotným Ježíšem v evangeliu nebudou manželské svazky, nebude ani homoproblém, protože lidstvo bude přivedeno k dokonalosti, tak jak to mělo být napočátku, kdy Adam s Evou byli dokonalí, dokud neochutnali ovoce ze stromu poznání uprostřed zahrady Eden.
Rození dětí již netřeba, mají být vzkříšeny spousty lidí, o kterých Ježíš prohlásil, že jeho otec je Bohem živých, ne mrtvých a že po zaznění poslední trubky vstanou všichni ti v pamětních hrobkách a vyjdou. Ke vzkříšení života, druzí ke vzkříšení soudu.
Jenom, než k tomu všemu dojde budeme užívat podobného, jako v Sodomě a Gomoře, jak je napsáno v Bibli.

370308

15.03.2019 13:27

LGBT přechází do útoku

Ti, kteří si mění jména - Židé v Hollywoodu

Jarda z Brna 185.?.?.?

Ten váš odkaz nefunguje.
Zkusil jsem ho sem dát správně ale taky to nefunguje. Takže kromě svých ocásků si xidi ošetřili i totok.
Poskytnu svůj zdroj
https://uloz.to/!SAj35Ld5NDk1/ti-kteri-si-meni-jmena-zide-v-hollywoodu-pdf

A ta soška Oscar je taky gender, nikde ani náznak pohlaví, super, promyšleno leta dopředu.

370305

15.03.2019 11:31

Na idnes.cz nepříjemnou pravdu nenajdete

RE: Je dnes dulezite v jejich zaplavach stupidnich

Jarda z Brna 185.?.?.?

Pan Favela má dobré postřehy ale psaní bez háčků a čárek je hnus, a ty gramatické chyby a překlepy jsou taky vopruz.
A do toho ještě NEDOKONČUJE své posty.
Něco strašného se děje s lidmi. Jakoby se vylízali sami a navždy, když ani neumí komunikovat tak, aby to jeden po nich přečet.

370300

03.03.2019 19:53

Kdo jsou bohatí běloši, zodpovědní za institucionální podporu transgenderové ideologie?

kam cesta bezbřehé nenávisti k Rozumu vede.

Jarda z Brna 185.?.?.?

Ano, souhlasím, že již brzy to uvidí a zažijí na vlastní kůži, protože dojde k účtování.
A ti vepři, kteří si říkají lidé poznají, co to je, vozit se po hřbetu a ždímat pracující lid, odírat ho, zavírat mu hubu a dusit ho až ke zničení pod tíhou dogmatického utahování opasku a nucení k otrocké práci.
Kdysi u nás na pracovišti visel leták s nápisem:,,Když Pán uviděl mzdu svých milovaných, obrátil se a hořce zaplakal,,.
Dnes už nebude plakat ale bude se z výšin smát těm odporným chudákům, kteří si myslí že jsou bohatí ale jsou chudí. Bude jim ukázán celý život. Jak škodili, jak umlčovali, mučili, zneužívali. Ano, čtěte pozorně vy hujeři z Bisky, čučkaři, špióni, práskači, nosáči a blbouni světa. Vaše bědy přicházejí. Zjevení Jana vám po chuti není a nebude, buhehe!!!

370048

02.03.2019 21:27

Putinovo varování ohledně sebeobrany bylo překrouceno jako „nepřijatelná hrozba“ pro USA

Dulezite je jen jedno, aby neprilitly vubec

Jarda z Brna 185.?.?.?

Nepřilétnou, již několikrát neposlušné prstíky zkoušely mačkat červené tlačítko a sila odmítla vydat ten nukleární poklad určený slovanům.
Prej to zhatili mimouši. Nebyli ti mimouši ale andělé Jahveho.
Podle Bible sám Stvořitel slibuje ve svém Slově že země nebude přivedena k potácení, že ji nestvořil prostě nadarmo.
Jediné co z nebe spadne bude:,,Něco jako ohnivá hora,,- Zjevení Jana 8:7 Když zatroubil první anděl,
nastalo krupobití a oheň smíšený s krví a bylo [to] svrženo
na zem. Shořela třetina stromů a všechna zelená tráva
byla spálena. 8 Když zatroubil druhý anděl, jako by byla
do moře vržena veliká ohnivě planoucí hora. Třetina
moře se obrátila v krev 9 a v tom moři zemřela třetina
stvoření majících duši a třetina lodí byla zničena. 10 Když
zatroubil třetí anděl, spadla z nebe veliká hvězda hořící
jako pochodeň a padla na třetinu řek a na prameny vod.
11 Jméno té hvězdy je Pelyněk. A třetina vod se obrátila
v pelyněk a mnoho lidí kvůli těm vodám zemřelo, neboť
zhořkly. 12 Když zatroubil čtvrtý anděl, byla zasažena
třetina slunce,spáleno bude zelené rostlinstvo, třetina strom, zahyne třetina zvěře, třetina vod zhořkne a lidé pomřou po těch vodách,,.

Do toho pár plánovaných zemětřesení. Je to ve Zjevení a plán je - upozornit váhající lidi, aby se přidali na stranu Boha Všemohoucího. Po skončení doby milosti bude na zemi místo bomb padat jedna rána za druhou a to bude konec všech, kteří nad Stvořitelem ohrnují nos, nebo jsou sice věřící, ale svými pohanskými zvyklostmi ve svých falešných denominacích urážejí Boha a strkají mu modly před obličej.
Žádná bomba nespadne.

370027

09.02.2019 18:18

Washington obnovil závody ve zbrojení

RE: Já se nebójim, já se nebójim....

Jarda z Brna 185.?.?.?

Nejsem inkvizitor, vždyť z hojnosti srdce mluví ústa. Protože je pro mne Nejvyšší to nejlepší co mne v životě mohlo potkat, plně s ním souhlasím, pokud jde o potírání zla, které od pádu anděla v Edenu zasvinilo planetu zemi ve všech směrech. Krom lásky k lidstvu je správné požadovat kázeň od stvořených bytostí.
Sám Ježíš řekl, že: ,,horlivost pro Jehovův dům mne stráví,,.
Ježíš nenáviděl zlo. Cítím to stejně. Ale miluji i lidi a tak je pro mne těžké někomu přát smrt, zárověň i těžké ji ničemným nepřát. Jsem rád že já to nebudu, kdo bude soudit tyto lidské zrůdy, co nám tady dělají peklo.

369509

08.02.2019 07:15

Washington obnovil závody ve zbrojení

RE: Já se nebójim, já se nebójim....

Jarda z Brna 185.?.?.?

Kdo chce kam, pomozme mu tam.
Něco z Habakuka, proroka.
,,Seberte se posměvači a vizte. Ve vašich dnech konám dílo, kterému byste neuvěřili, i kdyby vám o něm někdo dopodrobna vyprávěl,,.

Malachiáš
4* „Pohleďte, přichází totiž den, který hoří jako pec,+ a všichni opovážlivci a všichni, kdo činí ničemnost, budou jako sláma ze strniště.+ A den, který přichází, je jistě pohltí,“ řekl Jehova vojsk, „takže jim nenechá kořen ani větev.+ 2 A vám, kdo máte bázeň před mým jménem, jistě zazáří slunce spravedlnosti+ s uzdravením na svých křídlech;+ a skutečně vyjdete a budete hrabat zemskou půdu jako vykrmená telata.“+

3 „A jistě pošlapete ničemné, neboť se stanou jakoby práškem pod chodidly vašich nohou v den, kdy budu jednat,“+ řekl Jehova vojsk.

Vy tady plácáte opovážlivost o údu Nejvyššího ale nevíte co jste si to vlastně dovolil.
Nemáte bázeň před Bohem? Ona přijde, až se ON projeví v soudném dnu.
I ve Zjevení je popsáno, jak bude lidem připomenuto, co všechno za hrozné věci proti Bohu říkali.

369485

07.02.2019 09:41

Washington obnovil závody ve zbrojení

RE: Já se nebójim, já se nebójim....

Jarda z Brna 185.?.?.?

Jo, Nietche, Marx, Lenin, Hitler, taky měli svoje bláboly a kde je dnes jejich propaganda? Viz falšování minulosti. Nebo evoluční teorie, že? Pan evoluční machr si představoval, že buňka je cihla dvě cihly jsou vrabec a tři cihly kos a 10 cihel orel. Ale zapomněl na mitochondrie a další složité veličiny buňky a že ji někdo musel navrhnout a z toho plyne poučení, co bylo dříve, jestli vejce nebo slepice. Chytrý ví, hloupý dodnes tápe.
Když k Mojžíšovi promluvil Bůh, řekl mu:,,Jdi k Izraelským synům a řekneš jim toto:,,
Já jsem Jehova, Bůh Abrahamův a Jákobův - předemnou nebyl vytvořen Bůh a po mě nebyl žádný. Já jsem Jehova a kromne mne není zachránce,,.

To že nepřátelé Bible ji falšovali a odstranili z ní Boží jméno neznamená, že neplatí důležitost Boha tohoto jména znát.
Je jasné že Boží nepřátelé útočí na Boží jméno. A proto je tolik trotlíků, co na to skočí a myslí si, jaký to je Satan ten Jehova.
Budou jistě překvapeni v patřičný čas, jak popisuje kniha Zjevení:,, A všichni bezbožní budou USVĚDČENI ze všech bezbožných skutků, které proti němu mluvili,,.
Najděte si v ekumenu ve vysvětlivkách, že Izrael Boží jméno vypustil a katolíci se přiznávají, že tak činí také dle,, staré české tradice,,.
Otče náš, jenž jsi na nebesích, buď posvěceno tvé jméno,,.
Nedošlo? Necinklo? Na prvním místě se máme modlit o posvěcení Jména. Ale co si z toho církve dělají, ačkoli v chrámech hulákají Halel ů Jah! (Chvalte Jehovu).
Klidně si věřte že Jehova je Satan nebo nepřítel lidí. Bible je kompletní a pokud se neseznámíte s Nejvyšším, netoužíte-li po pravdě z písem ale skáčete na špek kdekomu, tak si to potom užijete, až bude pravda zjevena v závěru systému.

369474

07.02.2019 07:51

O venezuelských problémech

Že to bude bolet i naivní otroky

Jarda z Brna 185.?.?.?

je jasné.
Zjevení Jana prorocky zasazuje konec ničemného systému do podoby hladových let v dobách války, kdy lidé jedli děti,(Rusko) - podobně se to praktikovalo i v Jeruzalémě, když byl obklíčen Římany, přesně jak to prorokoval Ježíš, kdy Jeruzalémské matky budou plakat pro své děti.
A co tedy Zjevení říká o bolesti a hladu?
Litr pšenice za denár a tři litry ječmene za denár a neškoď olivovému oleji.
Litr pšenice je kilo chleba a denár je v dobách psaní proroctví celodenní mzda. Tak si představme, že si v dnešní době vyděláme za celý den 1000 očí a to celé dáme za bochník chleba. Dobré že? A neškoď olivovému oleji-prostě, hodně šetřit!
A to zlato a stříbro naházejí do ulic, protože je nebude schopno zachránit v den pobíjení. Dejte si před sebe pět cihel z pravého zlata a pečené kuře. Co si vezmete, když máte hlad po 14 denním hladovění, že vám to zkroutilo palce dovnitř?
Kdo bude potřebovat zlato, barák, auto, televizi, telefon, šperky, ???

369470

07.02.2019 07:49

O venezuelských problémech

Že to bude bolet i naivní otroky

Jarda z Brna 185.?.?.?

je jasné.
Zjevení Jana prorocky zasazuje konec ničemného systému do podoby hladových let v dobách války, kdy lidé jedli děti,(Rusko) - podobně se to praktikovalo i v Jeruzalémě, když byl obklíčen Římany, přesně jak to prorokoval Ježíš, kdy Jeruzalémské matky budou plakat pro své děti.
A co tedy Zjevení říká o bolesti a hladu?
Litr pšenice za denár a tři litry ječmene za denár a neškoď olivovému oleji.
Litr pšenice je kilo chleba a denár je v dobách psaní proroctví celodenní mzda. Tak si představme, že si v dnešní době vyděláme za celý den 1000 očí a to celé dáme za bochník chleba. Dobré že? A neškoď olivovému oleji-prostě, hodně šetřit!
A to zlato a stříbro naházejí do ulic, protože je nebude schopno zachránit v den pobíjení. Dejte si před sebe pět cihel z pravého zlata a pečené kuře. Co si vezmete, když máte hlad po 14 denním hladovění, že vám to zkroutilo palce dovnitř?
Kdo báude potřebovat zlato, barák, auto, televizi, telefon, šperky, ???

369469

07.02.2019 07:12

Washington obnovil závody ve zbrojení

Já se nebójim, já se nebójim....

Jarda z Brna 185.?.?.?

protože Bible ujišťuje Boží lid, že země nebude přivedena k potácení, protože ji prostě nestvořil nadarmo. Spravedliví zdědí zemi a budou na ní přebývat navždy.
Jehova ví, jak uchovat spravedlivého v bezpečí ale ničemné vystřelí jako kámen z praku.
Jdi dovnitř do svých komnat a počkej, než přejde otevřené odsouzení.
Spravedlivý utíká k Jehovovu jménu a je chráněn.
Těchto pár veršů z písem je jen nepatrný pugét pro ty, kteří miljí Boha a doufají v jeho záchranu v Armagedonském šílenství. Již několikrát se pokoušeli děbíli hodit do placu atomovku a nějací andělé jim v tom zabránili, že?
Já se nebójim, já se nebójim. Satane, vyliž si!

369467

30.01.2019 04:10

Rusko 2018: Důvěra v Putina je pryč

Stali se tedy strážci Ruska

Jarda z Brna 185.?.?.?

Jakpak asi poslouží zájmům Ježíšovým pravoslavná církev, když jsou zaplaveni všemi těmi modlami, které olizují v chrámech modloslužebných? Komu slouží asi tato chasa tkzv křesťanů, když jsou v moci Satana prostřednictvím paktu s vládou ruska? Cožpak neříká Ježíš, že jsou všechny vlády světa ku.vičky, protože se prostitují s panovníky světa?

Na čem závisí, zda budeme přátelé Boží, či nikoli? Jakubovo vysvětlení najdete ve 4. kapitole jeho dopisu.
Jakub 4,4 (KMS): Cizoložníci a cizoložnice! Nevíte, že přátelství se světem je nepřátelství s Bohem?
Kdo tedy chce být přítelem světa, stává se nepřítelem Božím.

Stali se tedy strážci Ruska ale Boha opomněli, protože se pletou do politiky, jako i ostatní církve a denominace, pod Satanovou mocí.
1. Jana 5:19 Víme, že pocházíme z Boha, ale celý svět leží v [moci toho] ničemného.

369321

24.01.2019 20:54

Washington jmenoval prezidenta Venezuely

pokrač...

Jarda z Brna 185.?.?.?

A opět říkali ve strachu: „Hle, svět šel za ním.“ (Jan 12:19) Také v Tessalonice říkali Židé o Pavlovi a jeho druzích v kázání: „Tito muži, kteří převrátili obydlenou zemi, jsou zde také.“ (Skut. 17:6) Národy budou jednat, aby umlčely zvěstovatele dobrého poselství, ale pak budou samy zničeny,,.

Takže si myslím, že snahy globalistů udělat na zemi jednu vládu nebudou mít odpůrce. Musí být peníze na čipech a žádná možnost kupovat a prodávat, pokud se nepodvolíme tomuto zlu. Viz Zjevení Jana.
Podle proroctví mají ty dny být zkráceny kvůli vyvoleným. A pouze praví křesťané nepřijmou znamení šelmy. Pro ně by to byla smrt hladem.
Takže ta jedna vláda na planetě je jistě na cestě a Putin možná také svolí s global vládou a nebo ho odpraví jak Cháveze a mnoho dalších.

369214

24.01.2019 20:49

Washington jmenoval prezidenta Venezuely

Vypadé to, že

Jarda z Brna 185.?.?.?

se podmaněné národy nezmůžou na nic, než čučení, co se to děje...
Jakoby Satanův akt NWO byl na cestě bez možnosti odporu, (budete asimilováni)...
A nebo se chystá něco, co zapříčiní splnění Biblického proroctví.
Předpokládal jsem, že král severu a jihu se budou navzájem trkat, ale nakonec je to jinak.
Jde o poselství které se káže po celé zemi, jak je popsáno v evangeliích.

,,Jak vážně budou brát národy zvěstování dobrého poselství, vysvítá například z proroctví, které popisuje, jaká opatření učiní diktátorský, [b]totalitní blok národů
, který je v Bibli označen jako „král severu“.

Danielovo proroctví o tomto ‚králi‘ říká: „Přijdou však zprávy, které jej znepokojí, od východu slunce a od severu, a jistě vyjde s velkým vztekem, aby vyhlazoval a mnohé aby zasvětil zkáze. . . a stejně bude muset přijít jeho konec a nebude žádný, kdo by mu pomohl.“ (Dan. 11:44, 45)

„Až do dnešního dne. . .[svědkové Jehovovi] hovořili o Jehovově univerzální svrchovanosti, o zřízení jeho království pod Kristem na konci ‚ustanovených časů národů‘ v roce 1914, a o nastávajícím ‚boji velikého dne Boha, Všemohoucího‘. . .

Protože zprávy opravdu přicházejí od Jehovy a prostřednictvím jeho vládnoucího krále Ježíše Krista, je biblicky správné říci, že zprávy jdou ze severu a východu. . . (Žalm 75:6, 7; 75:7, 8, KB; 48:2; 48:3, KB; . . . Iz. 46:10, 11) A tak nejen zprávy, ale i ničící síly přijdou na krále severu z této strany. Vzhledem k tomu, že zprávy musí dosáhnout tohoto krále prostřednictvím Jehovova viditelného pozemského sdělovacího prostředku, až ho to rozzuří ke zhoubnému jednání, je z proroctví zřejmá jedna věc: Jehovova třída svatyně a její velký zástup spoluctitelů budou nadále poslouchat Matouše 24:14 a kázat ‚toto dobré poselství o království‘ po celé obydlené zemi.“

Jak to dopadlo v Rusku, kde Putin zakázal tyto křesťany ví každý kdo sleduje zprávy ve světě.
Netečnost a mnohdy i odpor proti kazatelské službě pravých křesťanů není třeba se zmiňovat.

28 Tyto zprávy nejsou pouhým zvěstováním dobrého poselství, ale jsou doprovázeny také sdělením o tom, že velký počet lidí hledá útočiště v pevné ochranné věži Jehovova jména a uctívají Boha v jeho velkém duchovním chrámu. (Přísl. 18:10; Iz. 2:2–4) Tyto zprávy vzbuzují strach nejen v ‚králi severu‘, ale také v bloku národů, který je znázorněn ‚králem jihu‘. Zprávy se stanou velkou spornou otázkou a přinutí je k činu. Židé měli podobný postoj vůči Ježíši, když říkali: „Necháme-li ho jen tak, všichni v něj uvěří a Římané přijdou a odejmou jak naše místo, tak náš národ.“ (Jan 11:48)

369213

05.01.2019 20:14

Zamyšlení nad současným stavem bezpečnostních služeb ČR

sloužící „svatému“ xidismu

Jarda z Brna 185.?.?.?

Myslím že uvnitř čučkařské čajovny je to samej správně zahnutej nos.

368914

13.12.2018 00:17

Proč Němci dali přednost Rusku před Amerikou?

RE: Materiální výhody rozhodují

Jarda z Brna 185.?.?.?

Já mám sice podle lékařů psychiatrie IQ jen 80 ale vy, vy jste úplnej Dumbo.
Ten text je vytržený z kontextu a pro vaši informaci, tento příkaz byl dán Božímu vyvolenému Izraeli proto, aby se nestali odpadlíky, protože tyto okolní národy by je svými zvyklostmi jistě k převelikému hřešení nakonec dokopali. Neboť se mezi sebou miliskovali bez rozdílu pohlaví jako dnes, ačkoli gender termín neznali.
Upalovali své syny v ohni a páchali další krávoviny. Možná vám to dojde, kam zmizeli Májové, kteří dělali podobné kousky. Zmizelá města Sodomy a Gomory jsou další podobnost zničení hovad, která nevěděla coby...
Po příchodu božího syna na zem byl s židy z Izraele sjednán nový zákon, správně nová smlouva a v desateru byly zopakovány některé zákony z Mojžíše a také se tam říká:,,Nezabiješ,,.
Dnes se nesmí zabíjet ale zabíjí se a dělají to bezvěrci.
Dříve povolil Bůh vymlátit ty národy, které činily strašné věci ale z vašich pocitů vidíme že se vám ty jejich choutky líbí, stejně jako se dnes mnohým líbí druhé zabíjet, ač na to nemají od Nejvyššího mandát.
A je hodně lidí co reptají proti Bohu, protože tepe do jejich svědomí a Bible, ostřejší než jakýkoli dvojsečný meč, rozeznávající úmysly srdce odhaluje lidské zvířecí zvrácené pudy. Tak se mstí a připisují Bohu vraždící touhu.
Jestli chcete, tak si pročtěte, co vás čeká v Božím soudu, dni, kdy čtyři andělé pustí větry soudu, viz Zjevení Jana. Doporučuji přečíst celé a potom celou Bibli.Třeba se za vaše úsilí Bůh smiluje a osvítí vás duchem pochopení, jako kdysi krvelačného Pavla z Tarsu pán Ježíš.

368415

12.12.2018 22:01

Transgenderové léky jsou na prodej online za 25 liber: Britské děti mohou tajně nakupovat hormonální léky

vychovává takové množství lidských zrůd

Jarda z Brna 185.?.?.?

Jestliže Bible říká, že jen málo lidí nalezne cestu do spasení (záchrany) úzkou bránu a stísněnou cestu do života, je jasné že ta většina jde po široké cestě a vchází prostornou branou.
To dokazuje že se je převychovat nepodaří, protože jsou to zlí lidé, bez víry a uvězněni ve svých úchylných praktikách, bohem jim je jejich břicho, nebo mamon a nynější ničemný systém jim vlastně vyhovuje. Svoje svědomí umlčují a tak se propadají hlouběji a hlouběji do marastu, který nebeský jezdec na bílém koni brzy ukončí.
To jak se rozvine morální úpadek nevíme, jestli strašně nebo už jen trochu, ale Pavel varoval že:
Věz však, že v posledních dnech nastanou nebezpečné časy.
Lidé totiž budou samolibí, milující peníze, vychloubační, pyšní, rouhaví, neposlouchající rodiče, nevděční, bezbožní,
bezcitní, nesmiřitelní, pomlouvační, nezdrženliví, hrubí, nepřátelé dobra,
zrádci, ukvapení, nadutí, milující rozkoše více než Boha.
Budou mít vnější způsob zbožnosti, ale zřeknou se její moci. Od takových se odvracej,,.2. Timoteovi, 3. kapitola
Fašizující způsob tyranského Bruselu mne ponouká spálit tu za sebou mosty a jít se ukrýt k moři do tropického ráje a počkat, až přejde:,,Otevřené odsouzení,,.

368413

11.12.2018 17:54

5G pokusy v Haagu. Vysledkom su stovky mrtvych vtakov padajuce zo stromov

mam slusne referenceRE: ...

Jarda z Brna 185.?.?.?

ale háčky a čárky vy všichni chudáci neumíte napsat. Pokud používáte mobily a podobně tak si nastavte v automatickém vypisování slov vše co napíšete na: ukládat a potom se vám budou slova s háčky a čárkami automaticky generovat.

368369

11.12.2018 17:48

5G pokusy v Haagu. Vysledkom su stovky mrtvych vtakov padajuce zo stromov

RE: ...Hnus.

Jarda z Brna 185.?.?.?

Nezlobte se na mne ale když máte dvakrát možnost odklepnout odeslání příspěvku, tak to chápu tak, že jste úplnej trotl když pustíte do světa toto.

368368

30.11.2018 10:29

Rusko je znevýhodněno kvůli své víře, že Západ se řídí zákony

RE: Хабад строит Хазарию в России

Jarda z Brna 185.?.?.?

Tady je to v PDF přelouskáno, zkopírovat myší odkaz a dejte pravým myšítkem otevřít odkaz.

https://uloz.to/!KpOL5FenwZI2/plany-zidovske-sekty-chabadu-na-strukturu-noveho-svetoveho-radu-pdf

368115

28.11.2018 14:23

Vzpoura Žlutých vest

RE: v tom knedlíkově-gambrin...hnoji budou mít víc času uvědomit si realitu...

Jarda z Brna 185.?.?.?

No, možná si něco uvědomí, ale stejně nakonec, až bude vyhlášen vyjímečný stav, mobilizace, konec světa nebo cokoli jiného- se masy zase obrátí na páníčky, aby jim ten chléb a hry zase dali. Jak to vím?
Protože podle Zjevení Jana je predikováno, že všichni lidé budou křičet:,,
(Zjevení, 6_ kapitola) 16. A říkali horám a skalám: "Padněte na nás a ukryjte nás před tváří Toho, který sedí na trůnu, a před hněvem toho Beránka!
17. Neboť přišel ten veliký den jeho hněvu, a kdo může obstát?" ,,.....Jde o skály, čili vlády.
Jo, až bude závěr a půjde o kejhák, lidi si stále budou myslet že ten ničemný lidský systém je zachrání před Bohem Všemohoucím.
Naštěstí ta selekce ničemných proběhne ať se jim to líbí nebo ne.

368054

28.11.2018 13:14

Čínský systém „sociálního kreditu“: Dystopie nebo úspěšné sociální inženýrství?

RE: Napadá mne spousta myšlenek

Jarda z Brna 185.?.?.?

Už jsem se odstřihl.
Se zlomenou páteří nezaměstnatelný, vyhozený z úřadu práce bez podpory na cokoli, povinný platit si vše, nemám pojištění, sociální. Daně nemusím platit, nejsem OVSČ. Bydlení do jara a potom zemljanka. Pokuty bude za mne platit kdo? Nikoho nemám. Dluhy po mne nikdo nepřevezme. A majetky nemám. Nejcennější věc je pro mne Bible.
Technická na auto není, pojistka taky ne, co mi můžou vzít? Život? Tak ať. Do nemocnice nikdy, léky jen z přírody. Za pár let to tu stejně skončí, důchod mi nebude k ničemu. Až nebudu moci tak to zabalím a nikam se nemusí čovek drát jak osel, aby přežil. Všichni se cpou do nebe. Moje naděje je na vzkříšení tu na zemi. Je tu i možnost přežití, uvidíme...Ale živí budou závidět mrtvým, až to propukne. Co? Boží soud. Začne to nebeskými úkazy, které upozorní a přesvědčí i bezvěrce, že je čas účtovat, protože byli hluší a slepí a pomlouvali ty, co je varovali. Potom přijdou bědy jedna za druhou a nakonec to světové maso oberou ptáci a hmyz a bude zase na tisíc let klid. Vzkříšení vybudují ráj a pokoj bude nad celou zemí. Pak bude Satan propuštěn z jámy a zase svede na scestí lidí jako písku v moři.
Teď je ale něco před námi. Otevřeně se mlůví o tom že jsme ve válce, že bude zdražování, že bude to a to ale lidi jedou dál podle starých zvyků a nic si z toho nedělají. Máte už zásoby jídla a vody? Ne? Tak hodně štěstí v Apokalypse. I když to je špatně pojmenováno, protože zničení země a katastrofy se tímto slovem neoznačují, protože Apokalypses znamená Zjevení, odhalení.

368052

23.11.2018 10:35

Hold první světové válce - triumf lží a prázdných frází

RE: Triumf demokracie

Jarda z Brna 185.?.?.?

Triumf demokracie? Vy jste opravdu triumf!
Tolik hrubek a překlepů, to je ale hnus, a ještě píšete bez háčků a čárek, takže váš přínos pro tento článek je asi takový jako je obsah těch zrůdností soudruhů válečných štváčů. Co třeba kurs češtiny někde v soukromí?

367947

23.11.2018 10:11

Děkovat veteránům za jejich „službu“ – ale proč?

RE: Zase: do Síně slávy!

Jarda z Brna 185.?.?.?

,,Vždyť je Božím služebníkem k tvému dobru,,.
Je třeba rozlišit dobu napsání těchto vět a tehdejší stav světa.
Jistě tehdejší mravy v Římě byly strašné, ale určitě se v tehdejší době dalo ,,jít s režimem na jednu míli, ,...doporučeno bylo : ,,Jdi s ním dvě míle,,.
,,Když tě někdo udeří do tváře, nastav mu i druhou,,.
Toto neznamená že mám být idiot a nechat se mlátit, ale jde o pokoru a stav osobnosti křesťana. Stejně tak když stát vyžaduje platit daň, nebudu licitovat na co to chce a že to je na rakety ale zaplatím ji.
Co však v dnešní době? Nejsou už ti politici, ten stát, ti fízlové a soudci, právníci a i obyčejní lidé až příliš ničemní, abych poslouchal ty jejich bláboly a snášel bez příčiny utrpení?
Může se stát, že se budu stavět proti vrchnosti tím, že odmítnu činit zlo?
To určitě ne!
Nebudu chválit žoldáky. Nebudu smekat před zloději v parlamentu a lichotit jim, nebo je dokonce volit.
Nebudu ochoten jít zabíjet ve válkách, i kdyby to zákon nařizoval.
..Vládcové nejsou přece hrozbou tomu, kdo jedná dobře..
Ale když zveřejním jací zloději a vrahové jsou ti nebo oni na svém účtu, můžou být pro mne hrozbou.
A to dokonce i v tom případě, že nic nikde nepíšu, jen prostě odmítám svůj podíl na tom, co ubližuje někomu jinému, ať je to země, nebo lidé.
Takže ten text v Římanech nepovzbuzuje k činění zla proto, že to mocipán nařídil.
Spíše jde o co nejnekonfliktnější způsob života vůči moci, protože ona se bude zodpovídat před Nejvyšším za své způsoby vlády.
Pro Božího člověka je tento text spíše vybídkou - pokračování Pavlových výroků - ,,Ať se vaše rozumnost stane známou,,.
I kdyby mne měli trhat ve lví aréně, nedonutí mne jít zabíjet, klanět se vlajce nebo jinak projevovat nacionalismus, nebo se dokonce shýbat před ničemným tvorem Satanem a sloužit mu v různých světských organizacích, které ničí a týrají tento svět, jen proto že to může přinášet velmi vysoký finanční obolus a výhody s tím spojené.
Je prostě rozdíl na sebe přivolat hněv a soud za nemravnost a neposlušnost prospěšných a dobrých zákonů, než za poslušnost zákonů, které jdou nad Boží zákon, zákon lásky. A cpát se někam, kde nemám co dělat a vraždit tam za prachy, to je ten ničemný způsob, proti Bohu a proti člověku.

367946

27.10.2018 18:10

Pokrytectví svatoušků

RE: Plány chazarských

Jarda z Brna 185.?.?.?

Židokřesťanská chátra je právě ta kurtizána se zlatým pohárem v prackách která stojí za vším tím vražděním a zotročováním zbytečných jedlíků.
Má to svůj historický začátek.
,,Apoštol Pavel to ukázal, když mluvil na své poslední cestě do Jeruzaléma se staršími z Efezu. ¨
Varovně jim řekl: „Vím, že po mém odchodu vejdou mezi vás utlačující vlci a nebudou zacházet se stádem jemně, a z vás samých povstanou muži a budou mluvit převrácené věci, aby za sebou odvlekli učedníky.“ Skut. 20:28–30.,,
Více zde https://uloz.to/!Bvvev5zj6wFL/proc-je-tolik-krestanskych-sekt-pdf

Jenže jejich sebejistota dopadne právě na jejich zabedněné palice a na ty, kteří je volí a podporují - i na tato stáda tupých hlav. Ví se že to krachne a to je v souladu se Zjevením-17:15Potom mi řekl: „Vody, které jsi viděl a kde ta nevěstka sedí, jsou lidé a zástupy, národy a jazyky. 16Těch deset rohů, které jsi viděl na šelmě, začne tu nevěstku nenávidět a nechá ji zpustošit a obrat donaha; budou požírat její tělo a spálí ji ohněm. 17Neboť Bůh vložil do jejich srdcí, aby vykonali jeho záměr, a tak budou jednoho mínění a předají své království šelmě, dokud se nenaplní Boží slova. 18Žena, kterou jsi spatřil, je to veliké město, které kraluje nad králi země.“
Neuvažují tu různí diskutující o náboženské mele v souvislosti se slimákama? No to bude ten podnět, zlikvidovat náboženství.
Celosvětový krach finančního molocha je jen dokončením předvoje běd, které jsou uvedeny ve svitcích Zjevení Jana.
Pro mne je radostné to, že se možná dožiji ukončení tohoto systému, který vede Satan a jeho pohunci. Vypadá to nadějně. Pro ovce Ježíšovy.

367328

24.08.2018 02:29

„Ekonomická genocida“ Řeků

A nás to čeká taky.

Jarda z Brna 185.?.?.?

Jestliže jsme klesli až na úroveň rozvojových zemí, jestliže jsme soběstatční ze 16ti procent, jablka, řepka, víno nás nezachrání- tak se můžeme těšit na stejný osud, protože biliony dluhů a rozkradená zemička, to je to, co uSSa dělá všem. Itálie, Španělsko, Frantíci a Némecky ludé to samý,
konečně to vodsejpá, jinak bychom museli čekat jak trubky, než se splní:
,,Litr pšenice za denár, tři litry ječmene za denár, šetři olejem,,.
Zdražuje se každou chvíli a letošní úrodečka je bídná a nekvalitní. Už se jim to chemtrails asi vyplácí, sucho a záplavy a požáry a bouře jim jde jak na drátkách, mistři popravčí, už se šikují k boji aby ten dobytek konečně dokopali kam chtějí.
Závěr bude:,,Padněte na nás, neboť kdo před ním může obstát,,?
Očipovat a nakonec popravit zbytečné jedlíky.
...buhehe.

366042

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

22

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 45 čtenářů částkou 6 716 korun, což je 22 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
1CuErU28m5a2tod9eZjnkY4sdidBVMpX6K
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Konzervativci v Británii zvítězili. Drtivě. Brexit bude!13.12.19 10:53 Británie 3

Hidžábem to začíná12.12.19 11:38 Francie 1

Italské námořnictvo čelí Erdoganovi: Na Kypr dorazila italská fregata Federico Martinengo 10.12.19 21:50 Itálie 1

Turečtí vojáci vyvěsili tureckou vlajku na řeckém ostrově v řece Evros10.12.19 20:19 Řecko 1

Turecká letadla dnes 30x narušila vzdušný prostor Řecka v Egejském moři10.12.19 19:50 Řecko 2

Důkaz o "nezávislosti" průzkumů veřejného mínění10.12.19 14:14 Česká republika 6

Střelec v ostravské nemocnici zabil šest lidí. Neměl legální zbraň10.12.19 11:21 Česká republika 6

EU nařídila sledovat už od roku 2020 spotřebu každého řidiče, někteří na to doplatí10.12.19 11:10 Evropská unie 1

Poslanci chtějí zakázat domobranu10.12.19 11:06 Česká republika 2

Čína zakáže americkou technologii - začíná ná totální technologická válka 09.12.19 20:19 Čína 0

Cultural Enrichment #1309.12.19 19:39 USA 1

Belgie: Muslimský mob podpaluje vánoční strom na náměstí a řve "Allahu akbar"09.12.19 19:27 Belgie 1

Hihi. Chvilkaři se zlobí na Klause mladšího. Nemohou zneužit symbol trikolory09.12.19 17:51 Česká republika 3

Z dcery Angeliny Jolie a Brada Pitta se stává kluk09.12.19 11:20 USA 1

Chvilkaři proti Babišovi, Sardinky proti Salvinimu - stejný scénář, jak přes kopírák09.12.19 11:15 Itálie 1

Augsburg: Muslimové na vánočních trzích ubili hasiče09.12.19 11:11 Německo 0

V Jizerských horách místní obyvatelé obnovili nacistický památník padlým vojákům Wehrmachtu a oddílů SS 08.12.19 21:01 Česká republika 3

Istanbulská dohoda - čeští občané jsou záměrně podváděni08.12.19 20:02 Česká republika 3

Neschválení Istanbulské dohody je neakceptovatelné, řve feministka. Odhlasujeme, že k Istanbulské dohodě přistoupí EU jako celek, vyhrožuje EU komisař06.12.19 11:41 Evropská unie 5

Národná rada SR schválila Dodatkový protokol, zavádzajúci nové trestné činy za vyjadrenia rasovej a xenofóbnej povahy06.12.19 10:56 Slovensko 2

Měnové kurzy

USD
22,91 Kč
Euro
25,47 Kč
Libra
30,54 Kč
Kanadský dolar
17,40 Kč
Australský dolar
15,75 Kč
Švýcarský frank
23,28 Kč
100 japonských jenů
20,95 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,97 Kč
100 maď. forintů
7,73 Kč
Ukrajinská hřivna
0,98 Kč
100 rublů
36,45 Kč
1 unce (31,1g) zlata
33 803,92 Kč
1 unce stříbra
387,94 Kč
Bitcoin
161 686,01 Kč

Poslední aktualizace: 15.12.2019 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 49 528 709