Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Pepan

Nalezeno 50 příspěveků, 15 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

05.08.2005 22:53

Bijí děti

Pomalu menim nazor na Vas, pane Stwora.

Pepan 85.?.?.?

Ze zacatku jsem byl timto webem nadseny, ale postupne zacinam chladnout.
Tyto podstrcene fotografie , to byla posledni kapka. Proste jste od zacatku spatne odhadl situaci, a pak se uz stim nedalo nic delat. Bylo to venku a neslo to vzit zpet. Tak priznam barvu a neuchyluji se k takovym
podrazum s fotkami z jine akce. Jste stejny jako ty co neustale kritizujete.

Pepan

64860

14.03.2006 12:55

Manželský dialog

To je přesný...

Pepan 82.?.?.?

Takových dialogů jsem si užil nespočet, než jsem se rozvedl. Manželka mě nakonec vykopla (doslova) z vlastního domu a trvalo půl roku, než jsem se tam vrátil zpět (manželka se musela odstěhovat). Dialogy (resp. monology) často trvaly až do půlnoci i déle bez ohledu na to, jestli jsem vstával v 5 ráno (do práce) nebo ne.
Nakonec mi manželka zlomila prst a doškrábala obě ruce, ona na sobě neměla ani známku. Protože byla těhotná, tak naopak vykládala, že jsem ji napadl já a hrozila mi, že mě zažaluje. Pohotovost, kterou jsem zavolal si prohlédla mě a manželku a pak jí sdělila, že ona je bez známek násilí, kdežto já jsem hezky dokaličený.

Psychologický posudek (od psycholožky s třesoucíma se rukama) stanovil, že moje manželka je osobnost vyzrálá a vyrovnaná, kdežto já jsem nevyrovnaný a nevyzrálý, ale extrémně samostatný a nezávislý na skupině [smích].

Dodnes mi domů chodí katalogy na manželčino jméno a upomínky na nezaplacené manželčiny nákupy na dobírku. Protože jsem byl při penězích, tak nikdy neměla nouzi. Dnes se chce vrátit ke mně zpět, že mě miluje a všechno mi odpouští.

Trvalo mi rok a vlastně ještě pořád se z toho dostávám. Ty dva roky manželství byl horor. Nikomu to nepřeju. Moderní ženy nesnáším a poznám
je po minutě hovoru a lituju jejich rodiny.

PS: donutil jsem manželku jít k na psychiatrii, kde zjistili, že je schizofrenní s násilnickými sklony. U soudu na to ohled nebrali, příznivý posudek od psycholožky (soudní znalkyně) byl vyhotoven dodatečně.

97462

14.03.2006 17:09

Manželský dialog

RE: hi!

Pepan 82.?.?.?

Taky jsem se naučil solidně vařit. Manželce se vařit moc nechtělo, vařila s nevolí a upřednostňovala nákup pizzy a polotovarů v supermarketu. Takže umím třeba tvarohové koblížky, řízky, kuře pečené, palačinky, sýrové tyčinky, tyčinky s nivou, tvarohové knedlíky, jídla z ovesných vloček, luštěnin, občas si udělám puding, rýžový nákyp. Žiju sám a mám se teď doslova jako prase v žitě. Peru si, žehlím, bez problémů. Zjistil jsem, že to není nic těžkého. Dokonce jsem se osamostatnil i finančně. Manželku nepotřebuji. Jediné, co mě trápí je, že nevidím často dcerku a taky bych chtěl mít ještě děti... Ale s kým??? Zatím jsem fakt nepoznal ženskou, která by byla opravdu pracovitá, obětavá, hodná, láskyplná... tedy kromě psychologického posudku na jednu ženu, kde je přesně takto popsaná [smích]. Je to posudek na mou manželku... Ale já už nechci zažívat období, kdy jdu spát a doslova se bojím, že mě ve spánku někdo fyzicky napadne (hodná a obětavá žena z posudku) nebo mě probudí manželčiny výlevy, jak jsem něco udělal špatně nebo nesplnil manželčin požadavek.

97523

13.01.2011 09:43

Podvod zvaný úroky

RE: ...super

Pepan 78.?.?.?

Vy jste ten článek vůbec nepochopil. Když si půjcíte na úrok 12% a vyděláte 20%, odkud se těch 20% vezme? Od někoho, kdo o ně přijde. To je konání dobra? Píšete: "Drtivá většina států již své dluhy nezvětšuje, dokonce některé státy je začaly snižovat". Z toho soudím, že nemůžete být z této planety. Vy musíte být mimozemšťan.

235949

13.01.2011 23:26

Podvod zvaný úroky

RE: ...super

Pepan 78.?.?.?

Když pekař dluh i s úrokem splatil, tak nikoho neoškubal, způsobil jen, že někdo jiný svůj dluh splatit nebude moci. Je to jako když se tancuje okolo kruhu ze židlí a když přestane hrát hudba, snaží si každý sednout, přičemž židlí je méně než tanečníků. V takovém případě někdo zůstane stát i kdyby byli všichni vrcholoví atleti. Ve finančním světě stále ještě "hraje hudba" a uvidíte co se bude dít až přestane (až bankéři přestanou půjčovat a budou chtít, aby dlužníci své dluhy splatili). Bankovní systém je pyramidová hra a každá taková hra jednou skončí. Úvěry jsou zdánlivě užitečné tím, že urychlují ekonomický vývoj, ale zároveň ho rychle přibližuji ke konci. Vždycky je něco za něco. V pohádkách také čert nabízí výhody za upsání duše.

235995

14.01.2011 01:01

Podvod zvaný úroky

RE: ...super

Pepan 78.?.?.?

S manipulovámím úrokových měr centrálními bankami máte pravdu. To je ale jiný příběh než o kterém se bavíme. Představte si, že do této chvíle neexistovaly peníze a že se dnes banky rozhodly natisknout peníze a každému na této planetě půjčit např. 100 000 dolarů na rok s 10% úrokem. Měli by tedy všichni na světě za rok vrátit 110 000 dolarů. Jak by je ale mohli vrátit, když do oběhu bylo dáno jen 100 000 dolarů na každého obyvatele planety. I kdyby se všichni maximálně snažili, nemohli by všichni splatit 110 000. Ti, kteří by nesplatili by přišli exekucí o majetek. To je podnikání, půjčit bezcenný papír a pak s jistotou inkasovat reálný majetek. To jsem měl na mysli, když jsem psal o židlích.

236007

15.01.2011 15:58

Podvod zvaný úroky

RE: A není to ještě trochu jinak?

Pepan 78.?.?.?

Opravdu zírám jaký problém je pro některé lidi myslet.

Píšete: 1) úvěr se nesplácí vlastní prací, ale penězi, které vyděláš v budoucnu svou fyzickou prací nebo jinými službami.

Úvěr se splácí penězi a ty poskytují banky. Až Vám s bramborami vyrostou i peníze nebo až banky budou ochotny brát brambory coby splátky dluhu, pak budete mít pravdu.

Píšete: 2) protože práce je zcela jistě proveditelná, pak odměnu lze s téměř 100% jistotou očekávat (jinak by nikdo nepracoval, bez motivace) a splácení úvěru je tedy v pohodě proveditelné, nikoliv nemožné, jak tu kdysi jakýsi hhbb nebo kdo mylně uváděl. prostě se část odvedené práce neprožere, ale odvede poskytovateli úvěru (nemusí jít nutně jen o banky).

Práce je zcela jistě proveditelná, pokud je zadarmo. S prací za peníze je to horší. Ta se vždy nesežene.

Píšete: 3) nepracujeme pro banky, tedy práci nevyměňujeme s bankami za papírky. nýbrž pracujeme pro někoho jiného... nejčastěji zaměstnavatele. bance jen splácíš úvěr+dohodnutý úrok (částí výplaty), POKUD ses sám dobrovolně rozhodl, a pro urychlení nějaké investice sis půjčil (nikdo tě nenutil).

Půjčuje se nejen pro urychlení investice, ale aby se vůbec nohlo vyrábět. Dovedete si představit jaká je celková suma dluhů na světě a množství výrobků, které byly za tuto sumu koupeny? Bez dluhů by tyto výrobky byly neprodejné a výroba by se zastavila.

Píšete: 5) šokující informací pro mě je, že prý (podle tebe) centrální banky tisknou peníze "prostřednictvím státního dluhu" -tak to je vtip roku! -je vidět, že máš hluboké odborné vědomosti...
...stát si půjčuje samozřejmě pomocí dluhopisů, a to jejich prodejem zahraničním a někdy i domácím věřitelům, konkrétním investorům!!! ne že si nechá vytisknout od své centrální banky pytel bankovek a tyto zanese do položky "státní dluh".

Vy jste ještě neslyšel, že centrální banky vykupují státní dluhopisy? To znamená, že někdo se prodejem centrální bance zbaví státních dluhopisů a může si koupit nové. Tento postup podle Vás nezvyšuje státní dluh?

236113

15.01.2011 16:20

Podvod zvaný úroky

RE: A není to ještě trochu jinak?

Pepan 78.?.?.?

Vysvětlil jsem Vám na příkladu, že na úroky potřebujeme nové peníze, ale Vy jste imunní vůči všem argumentům. Tak ještě jednou. Představte si, že jste na světě jen Vy a Váš kamarád. Kamarád nemá nic a Vy máte 100 Kč. Když mu těch 100 Kč půjčíte, může Vám vrátit 110 Kč? Pokud si myslíte, že ano, pak Vám není pomoci.

236117

15.01.2011 22:48

Podvod zvaný úroky

RE: A není to ještě trochu jinak?

Pepan 78.?.?.?

Kdyby Váš kamarád upekl milion rohlíků, tak bude mít zase jen 100 Kč a nebude Vám moci vrátit 110 Kč. Až budou banky místo peněz přijímat rohlíky, pak budete mít pravdu.

236166

15.01.2011 23:11

Podvod zvaný úroky

RE: A není to ještě trochu jinak?

Pepan 78.?.?.?

Všichni říkají, že při každé půjčce dochází ke vzniku nových peněz, jen Vy to nevíte. Tak, abyste to věděl také, přečtěte si prosím toto:

http://cs.wikipedia.org/wiki/Bankovnictv%C3%AD_%C4%8D%C3%A1ste%C4%8Dn%C3%BDch_rezerv

U nás jsou povinné rezervy 2%, takže je možné teoreticky poskytnout úvěry ve výši padesátinásobku vkladů aniž by centrální banka vytiskla jedinou korunu.

236172

16.01.2011 00:42

Podvod zvaný úroky

RE: A není to ještě trochu jinak?

Pepan 78.?.?.?

Ano je to normální oběh, ale roste přitom bilance bankovního systému. Na jedné straně je vyšší suma vkladů (úvěr z jedné banky se stává vkladem v druhé bance), na druhé vyšší suma poskytnutých úvěrů. A o to jde, vyšší objem úvěrů znamená větší kupní sílu a ekonomika prosperuje. Paradoxně čím více banky půjčují, tím více peněz mají na další půjčky. Zle nastane, když tento proces obrátí směr a bilance bankovního systému se začne zmenšovat, pak musí přispěchat centrální banka a obchodní banky podpořit natištěnými penězi. Hypoteční krize nenastala v době kdy si lidé hodně půjčovali na domy, ale když byl trh nasycen a růst hypotečních úvěrů se zastavil.

236181

17.01.2011 19:45

Podvod zvaný úroky

RE: A není to ještě trochu jinak?

Pepan 78.?.?.?

Něco Vám vysvětlovat by bylo zdlouhavé a nevím jestli by to mělo smysl. Pro začátek Vám doporučuju, abyste si vygoogloval pojem "Bankovnictví částečných rezerv".

236259

17.01.2011 19:59

Podvod zvaný úroky

RE: A není to ještě trochu jinak?

Pepan 78.?.?.?

Pokud si myslíte, že centrální banka emituje peníze na pokyn MF, pak máte v hlavě opravdu, ale opravdu chaos. Vy jste ještě neslyšel o nezávislosti centrální banky? Že nevíte o odkupu státních dluhopisů centrálními bankami mne docela překvapuje, vždyť se o tom píše denně. Vygooglujte si např. zkratku "QE2".

236260

20.01.2011 11:18

Podvod zvaný úroky

RE: A není to ještě trochu jinak?

Pepan 78.?.?.?

Centrální banka může nakupovat dluhopisy přímo od státu, ale většina nákupů (a ty jsem měl na mysli) probíhá tak, že centrální banka nakupuje státní dluhopisy na trhu a vytváří tak uměle poptávku za účelem udržení cen dluhopisů a tím brání růstu úroků. To je např. případ QE2.

236476

19.07.2011 15:45

Adam Bartoš: Baví mě psát o věcech, kterým se jiní záměrně vyhýbají

RE: sounáležitost

Pepan 80.?.?.?

Jde o to, čemu se vlastně říká "vývoj". Před lety natočil pan Chaun léčbu Klausem, pak za několik let sháněl podpisy pro Děkujeme odejděte. Jestli se tohle nazývá vývoj......Mejdřív adoruju pak upaluju [smích] Jestli že se člověk vyvíjí takovýmto způsobem pak je to buď neuvažující nádoba,která si neumí vytvořit vlastní názor a papouškuje propagandu,která je momentálně v kurzu. Anebo je to bezpáteřník,který má sice plná ústa frází a hesel o demokracii,protibolševismu atd., ale stejně hlásá názor toho,kdo je právě u kormidla,protože adorace mocných přínáší drobty/ možná i víc z jejich stolů/.

248368

25.07.2011 17:45

Jsem pro trest smrti – a vykonat ho rychle

Útok páchne provokací

Pepan 94.?.?.?

Cítím zednáře na sto honů. Lepší propagandistický smeč si nelze představit. V zájmu NWO se bude chodit za výroky proti imigrantům sedět.

248995

16.10.2012 11:58

Rudé kraje aneb je KSČ(M) vůbec opozicí?

RE: Volení nej programu pro obyčejné lidi, volení levice

Pepan 89.?.?.?

Co to je za nesmysl, průměrný věk dožití se od konce války trvale zvyšoval. Teprve nyní se u některých skupin obyvatelstva začíná snižovat (muži se základním vzděláním). Ostatní skupiny se budou postupně, podle rychlosti odbourávání sociálního státu, k tomuto trendu připojovat. Problém důchodového účtu je především v nízké porodnosti, které nestačí ani na holou reprodukci. Samozřejmě zaměstnanost je pro jeho fungování nutnou podmínkou.Proč je nízká, protože systém a jeho hodnotový žebříček je slušně řečeno dlouhodobě deformovaný. Osamělý projekt "Husákovy dětí" byl úspěšný, ale z dlouhodobého hlediska bohužel nic neřešil.

277269

14.03.2014 08:19

Rusko nebo Amerika: Kdo je skutečný agresor?

Zajímavé video

Pepan 178.?.?.?

http://gloria.tv/?media=540709

306598

tak Ukrajina bude první fašistický stát v Evropě podporovaný U.S.A a EU [pláč]

307046

28.09.2014 16:33

Rozmetání buržoazního systému a spravedlivý stát

Osobně si myslím

Pepan 178.?.?.?

že se svět v prdel obrací. Stačí se podívat jenom jak se změnili povahy lidí od "sametu". Podívejte se jaké hodnoty zastávají. Ti se nikdy dohromady nedají a toho současný režim využívá. Západu se podařilo za dvě desetiletí zničit republiku a hlavně rozeštvat lidi. Bohužel je to podle mě nevratné. Mě již to opravdu může být jedno, ale lituji malých dětí a jejich životů bez budoucnosti [pláč]

318211

07.12.2014 17:46

Jak fungují české mediální agentury pro průzkum veřejného mínění?

Dnes jsem sledoval Otázky Václava Moravce

Pepan 178.?.?.?

Ke konci pořadu byl pořád dokola omílán průzkum veřejného mínění k osobě prezidenta Zemana. Nevěděl jsem jestli se mám smát nebo brečet. Z ČT je mi opravdu na [bliji] [bliji] [bliji]

322904

09.12.2014 14:43

Fenomén celosvětového dluhu a další ekonomické „záhady“

Chyba v článku

Pepan 89.?.?.?

Není pravda, co se píše ve druhém odstavci: "Česká národní banka (ČNB) postupuje obdobně jako FED USA. Natiskne peníze a koupí za ně dluhopisy". FED za natištěné peníze nakupuje státní dluhopisy, stát tak získá peníze a kromě válek může financovat např. potravinové lístky, takže z toho mají obyčejní lidé také nějaký prospěch. ČNB však za natištěné peníze kupuje Eura, tím oslabuje CZK a zvyšuje ceny dovozu. Takže z českého tisknutí peněz mají Češi na rozdíl od Američanů jenom negativa.

323031

09.12.2014 19:23

Fenomén celosvětového dluhu a další ekonomické „záhady“

RE: Chyba v článku

Pepan 89.?.?.?

Teď Vám nerozumím, intervencemi za oslabení koruny ČNB peníze tiskne (nikoli stahuje) a za ně nakupuje jiné měny. Pravdu máte, že za takto získané devizy nakupuje zahraniční dluhopisy. Tím poskytuje peníze jiným vládám a ožebračuje vlastní občany. Těm rostou ceny dovozu, zatímco zahraničním vlastníkům zdejších podniků zlevňuje pracovní síla.

323045

02.01.2015 12:13

Sázky jsou vysoké, USA hrají ropnou kartou proti Íránu a Rusku

Jak Putin převezl

Pepan 178.?.?.?

Jak Putin převezl finanční žraloky a je to podle mě dobře.

324281

12.01.2015 16:50

Kruhy na vodě

Souhlasím s článkem

Pepan 178.?.?.?

Je mi na zvracení když na čt24 pomazané hlavy sdělují veřejnosti abychom si nenechali ukrást svobodu a např. svobodné psaní a karikování... Nejsem nakloněn Islámu, ale proč ho různí kreténi mohou urážet společně s jeho věřícími. Cožpak v televizi nebo novinách mohou zesměšňovat beztrestně holokaust, židy, propagovat fašizmus a jeho symboly?? Proč je tedy jako výdobytek moderní doby a svobody slova urážky a zesměšňování jiného náboženství?

Proč bombama vnucujeme naši hodně prohnilou demokracii těm kteří o ní nestojí. Jsou to jiní lidé, uznávající jiné hodnoty, které jsou pro "západní svět" nepochopitelné. Chtějí žít jinak tak jim tu možnost musíme ponechat. Ptejme se proč byl vytvořen IS a kdo ho financoval! Sklízíme co jsme (U.S.A)zasili [bliji]

324972

24.02.2015 20:12

Být v obraze něco stojí

RE: prispievanie SMS-kami

Pepan 78.?.?.?

přesně tak platba sms je mnohem jednodušší, bezbolestná a velmi to rozšíří okruh potenc. zaplatičů. když to spustí a udělá nějakou fintu na čtenáře / myslím v dobrém / tak to bude mít úspěch. Mobil má každý a to přesně v tu vteřinu kdy to čte u sebe.

327788

28.02.2015 15:27

Česká demagogie

Mám radost že

Pepan 178.?.?.?

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5595-cina-se-prave-v-konfliktu-na-ukrajine-postavila-na-stranu-ruska

327958

17.05.2016 15:50

Sýrie – válku lze omezit

RE: Sýrie-válku jde omezit

Pepan 217.?.?.?

Vždy jsem říkal, dokud bude existovat USSA nebude ve světě mír a klid, bohužel národy zapojené do tzv EU nechávají "své politiky" aby za ně rozhodovali a to bez omezení a v tom je jádro pudla neboť amíci snáze uplatí těch "pár" politiků než celé národy a proto také USSA vytvořili NATO kde amíci jen velí a umírají vojáci členských států mají to dobře vymyšlené po zkušenostech př. vietnam atd kde dostali do rypáku protože amíci jsou hrdinové jen a pouze v USSA filmech. A proto nejvišší čas aby se probudil yeloustown ( nebo jak se to píše (.

348587

15.06.2016 18:51

Pošetilé Řecko se nyní připojuje k plynové válce NATO

No co se divíte

Pepan 217.?.?.?

gréci si zvykli žít na úkor celé tzv EU, makat se jim už nechce a chtějí se mít stále lépe než většina tzv členských států, takže budou dělat vše pro to aby jejich parazitismus vydržel co nejdéle, ovšem všeho do času ten váš pád na držku bude velice krutý, ale věřte tomu, že většině států kteří vás dnes živí slza neukápne.

349559

18.06.2016 22:33

Windows 10 si prostě nainstalovat musíte!

RE: Aký dôvod má Microsoft na agresívne pretláčanie

Pepan 178.?.?.?

Tak to máte pravdu, vypnout to jde, ale na šmírování to nemá vůbec žádný vliv. Pokud chcete být šmírován pouze únosně tak řešení je Windows XP a starší, u Windows 7 pouze s instalací SP1 o osmičkách se nikde moc nepíše protože nejsou moc oblíbené no a Windows 10 - zde jenom pomůže vůbec nepoužívat internetové připojení. Potom ale máte molocha zombíka jenom na parádu

349691

19.06.2016 11:08

Windows 10 si prostě nainstalovat musíte!

RE: Nástroj na odstraňování nežádoucích aktualizací

Pepan 178.?.?.?

Nechci vám brát radost, že vás skriptík šmírování zbaví, ale četl jsem že Windows 10 mají šmírování již přímo v kernelu (jádře). Pokud to skutečně tak je, žádné zastavení aktualizací a jejich odstranění nemůže pomoci. Pc jenom čeká na příkaz co v počítači vykonat. V tom jádře jsou samoshřejmě jiné potřeby pro verzi Home a Pro, jiné pro verzi Education a zcela jiného zaměření pro podnikovou verzi Enterprise.

349711

19.06.2016 21:20

Windows 10 si prostě nainstalovat musíte!

RE: šmírování z WIndows odstranit NELZE !

Pepan 178.?.?.?

Je to tak! Rusko se chce zbavit i zavislosti na procesorech AMD a Intel, které mohou obsahovat různé "užitečné" funkce. Není to jenom z ekonomických důvodů. To samé platí i pro chipsety. Více např. tady: http://tass.ru/en/economy/736804 nebo zde : http:/...

349743

21.06.2016 08:07

NATO říká, že nyní má důvod pro útok na Rusko

Tak nač ještě čekáte?

Pepan 217.?.?.?

Teroristé USSA, EU a NATO, když máte takové zákonné možnosti tak se divím, že jen melete držkou, ovšem rozumní lidé celého světa vědí proč tomu tak je, prostě za plotem štěká každý ratlík ale běda jak se otevřou vrátka. Výše zmíněným teroristům se už zaručeně vypařil mozek a z těch zbytků výparů ještě chtějí oblbovat svět jací jsou hrdinové, ale doba Hoolywoodských hrdinů už je v nenávratnu.

349795

21.06.2016 19:41

Windows 10 si prostě nainstalovat musíte!

RE: WIN šmírují

Pepan 178.?.?.?

Moc vám nerozumím[smích] I kdyby NSA měla zájem o Mint tak je spousta jiných dister. I u Mintu si můžete zkompilovat nejenom jádro ze zdrojových kodů. Můžete si zkompilovat cele distro např. Gentoo...

349818

24.06.2016 19:50

Neuvěřitelné! Peklo vydalo, co pohltilo

Vystoupení VB z EU

Pepan 178.?.?.?

Myslím si, že kdyby po referendu Britanie z EU nevystoupila, nikdo by lidi s opačnými názory nedal dohromady a mohlo by to skončit občanskou válkou.

349942

17.08.2016 20:29

Ano, systém je zmanipulovaný

Sdílím názor

Pepan 178.?.?.?

že Trump nemůže nikdy volby vyhrát. Je pro jestřáby velikým nebezpečím a udělají naprosto vše aby ho zdiskreditovali [bliji]

351325

23.10.2016 17:07

Pohrdání českou státností

RE: není to Sranda

Pepan 178.?.?.?

S tím se dá souhlasit, ale veřejné názory na internetu zůstanou uchovány i po rozpadu hnUSAckého státu. Jak tito lidé najednou otočí kabáty? [velký smích]

352812

27.11.2016 10:49

Putin (konečně) začal čistit Medveděvovu vládu

Něco o zatčení Uljukajeva naznačil Pjakin

Pepan 178.?.?.?

http://outsidermedia.cz/v-v-pjakin-otazky-a-odpove...

353662

Za blbost se platilo, platí a platit bude, když se našinec dívá a čte co se děje na ukroušsku tak to platí dvojnásob ovšem když si to plebs nechá vše líbit tak není co řešit, nějak mi to něco připomíná ale zaboha si nemohu vzpomenout co, no už mi není dvacet tak se nedivím.

353715

Když si evropané přejí aby sem přišli tak není co řešit ne, v opačné případě by si nenechali srát na hlavu od Evropských Ubožáků a hlavně od svých mocipánů jenž jsou všichni zakotveni v USSA rektu, až se proberou bude pozdě to už se možná budou řezat hlavy.

353860

08.12.2016 15:46

EET je ekonomická katastrofa, bude znamenat pád Babiše?

RE: EET je špatně,

Pepan 217.?.?.?

A to proto, že tzv podnikatel nebude moci v takové míře okrádat? Nebo proč když může normální zaměstnanec platit ze svého ubohého platu daň na vše možné a hlavně na parazity tak nevidím důvod aby to neplatili všichni, dost dlouho jim bylo umožněno okrádání jednou to skončit musí, vím že budou zloději a podvodníci řvát ještě nějakou dobu a Kraďousek a jemu podobní je budou podporovat ale vše se časem zklidní, zrovna dnes jsem nakupoval také u podnikatele a dostal jsem účtenku bez řečí a když jsem měl poznámku ohledně EET tak mi bylo sděleno, že u nich je to normální a nic se nemění a nebyla to žádná malá provozovna.

353964

To, že obaja zločinci - Soros aj Babiš - sú židia, je samozrejme náhoda

360356

07.10.2017 16:17

Babišovo ANO je napojené na zločince Sorose víc, než jsme mysleli

RE: Zločinci

Pepan 78.?.?.?

Babiš JE žid.
A inak čo si tým celým chcel povedat?

360381

08.10.2017 19:31

Babišovo ANO je napojené na zločince Sorose víc, než jsme mysleli

RE: Zločinci

Pepan 78.?.?.?

Hlboko sa ospravedlňujem pane, ale ak som nepochopil myšlienku vášho textu nemusí to byt len mojou nedopinavostou, mozno niektoré vaše very nie su uplne jednoznačne formulovane.
Preto vas este raz prosim o jednoduchšie vysvetlenie aspon hlavnej myšlienky toho vášho textu. Dakujem

360405

10.10.2017 15:33

Babišovo ANO je napojené na zločince Sorose víc, než jsme mysleli

RE: Zločinci

Pepan 78.?.?.?

Počuj žide, použil by som slová, ktorým rozumejú všetci, ale admin by ich nepustil

360451

10.10.2017 20:40

Babišovo ANO je napojené na zločince Sorose víc, než jsme mysleli

RE: Zločinci

Pepan 78.?.?.?

Podla toho ako píšeš a jednáš si čistý jevrej po materi

360458

Až všichni europští rektální alpinisté přestanou alpinovat v Yankee konečníku, a bude zrušena útočná organizace NATO jenž svazuje ruce všem jejím členům ve prospěch USSA. Nebýt NATO tak amíci pokorně dřepí za oceanem, aly opět někde nedostali po tlamě. Neboť s tím už mají velké zkušenosti.
Ovšem evropské státy už si také rády hrají na hrdiny dle Hoolywoodského vzoru takže co bychom chtěli že.

362389

27.03.2018 09:59

Cenzura u freemailových služeb přituhuje

RE: Dotaz

Pepan 185.?.?.?

Je zajímavé, že máte tak dojemnou starost o Čínu a Rusko, co se tak podívat i za moře a do tzv EU. Je tady skutečně dost takových DEMOgratických poskoků kteří vědí o státech na které neustále poukazují velké kulové je to pravda, že pro třísku v oku těch jenž kritizují nevidí břevno v oku svém.

363266

23.02.2019 19:30

Já chci kolečko! Vraťte mi kolečko!

RE: Nechci Vám kazit radost z objevu

Pepan 178.?.?.?

A co takhle EEPROM? Např. v televizoru, mp3 přehrávačích atd nejsou žádné baterie a pokud ano i po jejich vyjmutí je úroveň hlasitosti zapamatována [smích]
Jinak naprostý souhlas zlaté potenciometry. Doba pokročila, když vezmete např. starý dobrý potenciometr TP 281 s vypínačem, je mnohem větší neř mp3 přehrávač....

369853

02.04.2019 10:55

Potíže s psaním článků pro Američany

Může se někdo divit.

Pepan 78.?.?.?

Pro Odpadový kontajner zbytku světa zvaný amerika bude cokoliv pozitivního čím dál těžší. Tam už jsou ti živočichové tak zdegenerovaní, že jim není pomoci.
Vždyť oni mají v těch prázdných mozkovnách jen sankce, vyhrožování, samý nátlak jen když tak stále na nepoddajné státy tlačí měli by při tom sedět na míse nebo se může stát že budou mít v gatích bláto.

370750

Káva pro Zvědavce

29

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 74 čtenářů částkou 10 306 korun, což je 29 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 1

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 0

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 8

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Výročí leteckého útoku na Prahu14.02.20 15:26 Česká republika 2

Neuvěřitelná justiční zvůle: Odmítnout ubytovat Rusy je OK, verbálně odmítnout migranty je trestné13.02.20 17:16 Česká republika 2

Parlamentní listy rozkrývají temné smlouvy Člověka v plísni tísni13.02.20 14:09 Česká republika 1

Křeček je nový ombudsman!12.02.20 20:31 Česká republika 4

Už je to tady zase: Prodavačku vyhodili z práce za názor. Ideopolicie zasáhla11.02.20 09:15 Česká republika 10

Výzva a prosba o pomoc: Zbývá jen pár dní na to, abychom zabránili opakování historické potupy. 11.02.20 07:45 Česká republika 2

Jsme horší než nacisté10.02.20 12:37 USA 1

Indie pošilhává po Velkém bratrovi po vzoru Číny10.02.20 10:21 Indie 1

Měnové kurzy

USD
23,11 Kč
Euro
24,95 Kč
Libra
29,84 Kč
Kanadský dolar
17,47 Kč
Australský dolar
15,36 Kč
Švýcarský frank
23,49 Kč
100 japonských jenů
20,75 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,85 Kč
100 maď. forintů
7,40 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
36,27 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 193,17 Kč
1 unce stříbra
424,90 Kč
Bitcoin
221 193,53 Kč

Poslední aktualizace: 20.2.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 50 224 223