Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Bubo

Nalezeno 21 příspěveků, 8 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

19.06.2005 10:03

Tak nám umlčeli Saddama. Proč?

Tak nám umlčeli Saddama. Proč?

Bubo 85.?.?.?

Souhlasím s autorem. Jinak by Sadám mohl při své obhajobě vykecat jak měl před válkou s Kuwajtem jednání s Rockefellerem a byla mu dána zelená k útoku. Bude to stejně tajný proces jako s Eichmanem v Izraeli, o kterém jsem četl.

57124

08.11.2012 09:58

Politici si udělali z českého národa fackovacího panáka

Nátlak? Slabé slovo.

Bubo 94.?.?.?

http://www.blisty.cz/art/65936.html


V důvěrném rozhovoru některé přesvědčovací praktiky popsal Tomáš Úlehla. V posledních dnech mu byl vykraden dům. Restauraci, kterou provozuje se svojí rodinou, byl ze strany banky zničehonic a bez zdůvodnění zablokováno čerpání kontokorentního úvěru, který je nutný pro provoz hospody.. Některé z těchto skutečností již Tomáš Úlehla stihl zveřejnit na svých facebookových stránkách. Vrchol však přišel při cestě do Prahy na jednání Sněmovny. Při jízdě ve vysoké rychlosti na dálnici se mu „náhodou“ porouchalo ovládání a brzdění vozu. Tomáš Úlehla se do Prahy dostal živý jen s obrovským štěstím. Zda jde opravdu o náhodu, nebo cizí zásah prokáže až zkoumání vozu, který je nyní v servisu.

278644

30.01.2013 11:28

Hříchy proti Duchu rozhodly volby

Když si vážíte knížete, jste naivka

Bubo 94.?.?.?

a nic o něm nevíte. Studujte! Popisujete příčiny neúspěchu nové modly, které jsou všeobecně pochopitelné. Co ale ještě může nabídnout grupa zlodějů, kteří tenhle stát dovedli na pokraj bankrotu. Snad jen nějaké nové podrazy BIS, protesty studentů typu Repelentů ze Zlína nebo lži a falza proti Zemanovi a KSČM! Vzor Kubice zpráva. A absolutně zdiskreditovaná média v cizím žoldu vše náležité roznesou a veřejnost zahltí. Jinou možnost tyhle zločinné strany ODS,TOP už nemají.

283990

06.02.2013 16:14

Spletl se Stwora?

I Zeman je jejich

Bubo 94.?.?.?

I Zeman zřejmě patří mezi zednáře. Bylo to parkrát uvedeno v novinách. To, že sem tam něco kritizuje (amnestii, sudeťáky apod) ještě neznamená, že proti tomu něco udělá. I jeho odpovědi jak privatizoval banky,Unipetrol a Transgas byly vesměs lži. Já osobně v něj mnoho nadějí nevkládám. Bude dobrý poskok.

284380

30.11.2013 20:09

1993 – 2013: Končí dvacetiletí „pas de deux“ Ruska a USA?

Putin je................

Bubo 89.?.?.?

http://henrymakow.com/putin-is-nwo-pawn.html

300120

16.12.2013 17:43

Havloidé útočí i na Ukrajině

Ukrajina a Co je Globalní Unie?

Bubo 89.?.?.?

Před rokem 2000 napsal Ross, Robert Gaylon Sr. obsáhlý článek s názvem Globální UNIE. Lze jej dodnes nalést v angličtině. Autor zde popsal jak je starý název NEW WORLD ODER (Nový světový pořádek) mrtev. Nový název GLOBAL UNION se má velice k světu. A měl zcela pravdu.

V tomto kontextu, definoval Elitu jako kohokoliv, kdo je, nebo kdo kdy byl členem Bilderbergů (BB), Rady pro mezinárodní vztahy (CFR), a/nebo Trojstranné komise (TC).
Celosvětová Elitní oligarchie se tehdy údajně rozhodla , že veřejnost již "prokoukla" když užívají termín "Nový světový řád", a tak změnili kódová slova na "GLOBAL". Když je slyšíte užívat termíny jako Globální trh, Globální architektura, Globální ekonomika, Globální vesnice, Globální zájmy, Globální sousedství, Globální pohyb, Globální potřeby, apod ., můžete náhradit staré krycí jméno Nového světového řádu, a budete vědět, že oni stále mluví o tajných úkladech, kterými zkoušejí ovládnout hospodářskou a politickou kontrolu nad CELÝM světem.

Název Evropského hospodářského společenství (EEC) byl změněn na EUROPEAN UNION (EU), jak bylo odsouhlaseno v roce 1992 v Maastrichtské smlouvě. EU má nyní jednu ústřední banku ve Frankfurtu, jeden peněžní systém (s výjimkou tří zemí), jeden systém soudní moci, jednu vládu, a pracuje na jediné armádní síle, aby se mohli zříci nynějších síl NATO.

Jejich současný cíl na přejmenování Severní, Centrální a Jižní Ameriky, plus karibských ostrovů na - AMERICAN UNION - je rok 2005, který je hned za rohem. APEC (asijské ekonomické společenství) se změní na - ASIAN UNION , kolem roku 2010.

Během té doby, bude bývalá SOVIET UNION vzkříšena, ale tentokrát ne pod tvrdou linií komunistické vlády, ale pod přímou a absolutní kontrolou Elity.

Konec citace z článku, který neměl ve všem pravdu. Vývoj dál pokračuje, ale zřejmě ne již tak, jak bylo naplánováno. Dění na Ukrajině však leccos dokazuje.

300835

17.02.2014 18:17

Rizika 2014

20 náznaků, že globální ekonomická krize začíná doutnat?

Bubo 89.?.?.?

20 Signs That The Global Economic Crisis Is Starting To Catch Fire

304896

30.05.2014 10:08

Irák: Největší ropná loupež v historii?

Konečně řečeno na plnou hubu

Bubo 89.?.?.?

Dlouho jsem čekal, až to někdo řekne na plnou hubu. Stalo se. Tady člověk vidí, jaká je Amerika v reálu. Loupí asi tak podobně jako kdysi 40 let Rusové náš uran. Jenže ti jej aspoň platili. A dodnes jsou někteří, že v tom vidí velkou křivdu, ale hoši z US jsou fajn.Totéž bylo osvobození Kuvajtu a bude Ukrajina.
Naše sdělovadla či mediální poskoci nepřinesou NIKDY ani polovinu zprávy z článku, takoví jsou slouhové.

310844

10.09.2014 18:05

Polsko jako oběť koloniálních ambicí

Byl masakr v Katyni sionistickou pomstou?

Bubo 89.?.?.?

Was Katyn Zionist Revenge?
Dokument z roku 1999 "Varování polskému národu" polského polovičního Žida, který se setkal s Katynskými vrahy v Izraeli představuje masakr 14.000 příslušníků polské elity v roce 1940 jako pomstu za vzdání se Polska a jeho Židů Hitlerovi. To by mohlo vrhnout světlo na Katyn II, v dubnu 2010, zřícení letadla, při kterém zahynul prezident Kascinski a 95 polských lídrů. Pokud je nám známo, žádní Židé nezemřeli. Vrchní rabín Polska byl pozván, ale nezúčastnil se, s odvoláním na Sabat.

Část první - Polský žid odhalil sionistické podvracení
http://www.henrymakow.com/a_warning_to_the_polish_nation.html

317152

04.10.2014 07:48

Ruská reakce na dvojité vyhlášení války

Global union na pochodu do Ruska

Bubo 89.?.?.?

Vyčerpávající článek. Perfektní. Odpovídá to ujednání
globalistů před lety jak rozdělit SSSR a vytvořit nejprve Soviet Union a poté světovládu. Tomu odpovídá následující:

http://www.czechfreepress.cz/tema-tydne/ukrajina-k...

318505

04.12.2014 15:33

Kam mizí bohatství vytvořené vyšší produktivitou práce?

Kam mizí bohatství?

Bubo 89.?.?.?

To všechno jsou nová data činnosti staronového finančního kapitálu, šlechty či bohaté oligarchie.
Již v roce 1940 prokázal ekonom F.Lundberg ve své knize „60 rodin, které ovládají Ameriku“, jak bohatí v USA usilují o to, aby neplatili žádné daně. Tehdy uhýbali zdanění ponejvíce tím, že měli spoustu firem a nadací, ovládali ministry i presidenty.
Tyhle finty postupně zdokonalili až k dnešnímu stavu. Korporace dnes neplatí téměř žádné daně, dál ovšem platí své poskoky v médiích, kongresech a vládách, aby se nedej bůh prosadil zákon, který by jim zvedl daně nebo jinak donutil je platit.
Kam tedy mizí bohatství? Tehdy i dnes jedněm a těm samým. 2% bohatým či superbohatým jedincům či rodinám, kteří vlastní v porovnání s 98% občanů více než jen jedno nebo několik luxusních aut, ale vlastní celé rozsáhlé podniky či banky, jachty či hausbód za 80 milionů dolarů, a dům za 100 milionů dolarů a ještě pár bytů na luxusní adrese či rozsáhlé pozemky.
A u nás jsme k tomu vykročili právě po roce 89, a máme co dohánět.

322697

19.05.2015 07:58

Operace Gladio: Utajený příběh nesvaté aliance mezi Vatikánem, CIA a mafií

Aliance Vatikán,CIA a - fašisté

Bubo 89.?.?.?

1.Něco k Vatikánu:
http://www.stripkyzesveta.cz/cz/knihovna/980/karlheinz-deschner-s-bohem-a-fasisty

2. Šéf gestapa se stal Trumanovým poradcem
http://www.savethemales.ca/001699.html

3. USA také koupily tisíc fašistů.

333142

28.09.2015 11:35

Dopis čtenářky

Kdo nám vládne?

Bubo 89.?.?.?

Vážená pisatelko,
každá strana má takové členstvo jaké je obyvatelstvo. Tedy ten pozůstatek po bývalém režimu a ty nově narozené. Ti první jsou odchovanci a produkty kom.režimu. Většinou velmi naivní a ovlivněné spuštěným antikomunismem a polistopadovými sliby o lepším hospodaření, demokracii, svobodě a spravedlnosti. Ti mladí „svobodou“ trhni, co můžeš.
PO 89 byla Klausem a Havlem nastartována falešná „reforma“ a „svoboda“. Ve všem. V privatizaci, kradení, loupení, lhaní a honbě za majetkem. Svobodná diskuze, zde žádná nebyla, všemu rozuměl pouze Klaus a jeho boys. Začalo to nahoře od vlád OF a pak pokračovalo hrami na reformu ODS dolů na okresní privatizační komise atd.
Všechny volby byly všude ovlivňovány těmi, kdo byly u koryt. Havlem, Klausem, ODS, Rycheckým, Dlouhým, Komárkem, Kočárníkem, Koženým atd. Lidé prý vždy volili nejlepší z nejlepších disidentů, herců, doktorů, učitelů. Celých 25 let trvalo, než pochopili jak je ODS všechny dokonale podvedla. Mezitím párkrát sedli na lep ČSSD, která dělala totéž, co ODS v modrém. A zbytek tzv.pravice? To je tlupa totožná s Klausem či Koženým, maskovaná nyní knížecím a restitučním baldachýnem.
Hlavní převodová páka politiků – media byla vždy pod taktovkou soudruha Havla, jeho kamarily a německých vlastníků, kteří zas měli své Komárky, dnes Bakaly, Babiše. Totéž bylo v ČT. Naivní Bubílková, nohsled Černý a pak „ekonomové“ Ježek, Tlustý, Ševčík, Švejnar atd. Dnes Moravec. Ti všichny pomáhali veřejnost oblbovat jedinečnou Klausovou reformou, šokovou terapií, skvělými zákonodárci či Zemanovým darováním bank a zbytku podnikového kapitálu cizině.

A dnes tomu v ČT není jinak, protože osazenstvo má zoufalý strach, že by byl kapitalismus tak špatný jak se jevi doma i ve světě. Pokud ovšem není také pod taktovkou bohaté elity a oligarchů.
Dnes máme jen výsledek, na němž máme svůj podíl, jak jsme byli (a někteří stále jsou) naivní. Majetek je zprivatizován, mocní „nestraníci“ u koryt, bohatí (BAbiš) vlastní média a slibují něco napravit. Superzlodějnu a zločinnou privatizaci však tak jednoduše už napravit nelze. Většina majetku „státu“ nepatří a tak si bankovní či korporátní oligarchie na Maledivách spokojeně užívá. A vláda či vlády? Ta slibuje těžko po Klausově pseudoreformě pro všechny zajistitelné vyšší platy, i důchody. Především však poslouchá a budou poslouchat nejen Brusel.
V otázce světové, doporučuji autorce alespoň pro začátek prolistovat knihu F.Lundberga – 60 Rodin, které vládnou Americe (je z roku 1948).

340050

03.10.2015 08:22

Abeho Japonsko – fašistické a upadající

Článek odpovídá názorům Fulforda

Bubo 89.?.?.?

Téměř se vše schoduje s názory B.Fulforda. Díky a přispěji.

340226

01.03.2016 11:06

Je třeba znepříjemnit pro-kremelským webům život!

Čeští poskoci

Bubo 89.?.?.?

Ruská propaganda vadí proto, že informuje o tom jaké veletoče dělá John Kerry kolem Sýrie, Iráku, jak CIA či NSA špiclují, jak se NATO angažuje, jak USA drancují svět a zbrojí sebe i teroristy, jak FED vymýšlí finty na záchranu dolaru a odvrácení státního bankrotu. Nadvláda USA propagandy je po 25 letech povážlivě nahlodána. Díky internetu vymývání mozků skončilo, proto ty aktivity domácích poskoků USA typu Schwarzenberga, Langšáldové a GAbala u nás.

346023

05.10.2016 13:42

Morálka Václava Havla a jeho rodiny

Příprava sametové revoluce dva a půl roku před jejím konáním

Bubo 89.?.?.?

Autor morálky VH bohužel nevzpomíná závažný dokument Prohlášení spolupráce. Ten připravilo a podepsalo dvacet šest příslušníků tehdejší „NOMENKLATURY“ v České a Slovenské federativní republice v květnu 1987, tj. dva a půl roku před konáním tzv. sametové revoluce, včetně VH. V něm se ani jednou nepíše o komunismu a komunistické straně jako zločinecké organisaci, atd.

352378

28.11.2017 11:54

Zemanova cesta do Ruska a akce globalistů

Zemanova cesta a globalisté

Bubo 89.?.?.?

Autor popsal leccos, ale to podstatné nikoliv. Zjevně nemá o akcích globalistů či skutečném fungování světa po vládou NWO či koupené vládě ani šajn, nebo kontrolu světa zatajuje. Plácá o všem možném jako o pokrokářích, o revolucích, o Havlovi, o tom jak globalisté nepochopili (Zemanovu) hru, ale celkem současný prezidentův azimut na všechny světové strany chápe. Jako ji bere veřejnost. O tom jak to má Putin s chazary a oligarchy doma a hlavně ve světě složité nezmínil.

Podracký sice upozorňuje, „že pokud globalisté zvítězí, nebude už žádný národ“, ale nic neupřesňuje, nedodává. Nechápe naši úslužnost k Západu, kterou dělal i Zeman, když byl premiérem. Nebere amerikanizaci světa, oněch 800 vojenských základen ve 130 státech světa, rozšiřování NATO v Evropě, ani 700 mld rozpočet USA na obranu. To vše mají proto, že chtějí vládnout světu a žít v přepychu jako saúdská princátka.
A Zeman nedělá nic, než se snaží vyjít se všemi „oligarchy“ od Moskvy, Jeruzaléma, Washintgonu i Pekingu. Vždyť je asi sám „malý globalista“. Ovšem do skutečné globální politiky USA a chazarů moc nezasahuje na to je skutečně příliš malý a bezvýznamný. To ukázalo již bombardování Jugoslávie a jen na oko velká, ale de facto neškodná kritika sankcí či EU. Možná se snaží odčinit své „hříchy“, které nadělal za svého prémierování pod kuratelou přítele Klause.
P.S.
Znovuzrození „starého světového řádu“ lze vidět jako příležitost pro světovou válku. Sýrie snad byla zažehnána. NWO se nyní snaží co nejvíce přeskupit jak to vidíme v nedávných neuvěřitelných rozhovorech mezi Saúdskou Arábií a Izraelem. A protože je NWO monopol snad definitivně rozbit, můžeme očekávat rostoucí konflikty mezi dvěma frakcemi. NWO nemůže čekat až se ruská armáda stane silnější .
Pokud bude Zvědavec rozšiřovat myšlenkový potenciál konzervativce Podrackého, troufnu si předpovědět, že skončí jako kdysi oblíbené Čulíkovy Britské listy.

361217

29.12.2017 14:51

Co stojí v Česku dobro?

Co stojí v Česku dobro?

Bubo 89.?.?.?

Mám za to, že autor Žantovský je tak trochu v něčem mimo nebo klame tělem. V čí prospěch je otázka. Ve svém traktátu potápí jednoznačně hlavně ČSSD - Špidlu s lidovci a US se svými našeptávači. Jakoby nové polistopadové zákony předkládali a schvalovaly jen výše zmínění figury a strany. O veleslavné ODS a dalších schvalovacích poskocích Žantovský neříká ani náznakem, jakoby ani nikdy neexistovaly! Tuhle vizi či de facto „pravicovou perestrojku“ zděděného systému po „hrozných komunistech“, ať už sociální péče, spolků a hlavně nadací elity má na triku právě experti z tzv.pravice a drazí Kalouskovy lidovci. Obdobně „vylepšili“ nejen dobro, ale i penzijní systém a vůbec vše, co pomohlo nastartovat dnešní růst a bezbřehé utrácení, ale kde již kupodivu nezbylo na budoucí penze atd.
Podle Wikipedie je Příspěvková organizace jednou z forem veřejného ústavu, právnickou osobou veřejného práva zřízenou k plnění úkolů ve veřejném zájmu. Příspěvkové organizace jsou veřejnoprávními neziskovými organizacemi. Historicky jsou příspěvkové organizace socialisticky upravenou formou právně tradičních veřejných ústavů veřejného práva dle starých komunistických zákonů, a dnes hlavně těch polistopadových.
Zmiňovaná Zpráva o stavu udržitelného rozvoje občanského sektoru v ČR za rok 2016 je pravděpodobně správná. Z veřejných zdrojů JEN v roce 2015 celkem přitekly dotace (z našich kapes) ve výši 16,48 miliard Kč (o téměř 3 miliardy Kč více než v roce 2014. Hurá!!!!!
Jaký je tedy rozdíl od systému za komunistů? Možná žádný, možná několik miliard na kterých se různí Patočkové, Rumlové a další spřátelená elita bezpracně živí v dozorčích a jiných radách. A zatím není nikoho, kdo by tenhle penězovod změnil či alespoň očesal. Horší je to, kdo je za tenhle marasmus fakticky odpovědný. Předlistopadový systém stál dle disidentů i samotného Havla a spol. za zlámanou grešli, a bez Americké pomoci by asi Česko lehlo popelem nebo by jsme lezli ještě po stromech. Posláním USAID je spolupráce, abychom ukončili extrémní chudobu a podporovali odolné a demokratické společnosti a současně prosazovali naši bezpečnost a prosperitu. A to se má týkat i ČR?
Pro zajímavost připomínám, že podobný USAID měl také pomáhat při rozvoji kapitálového trhu, (před Koženým), ale díky glorifikovanému účetnímu V. Klausovi a jeho boys, máme dnes Pražskou burzu „dobývající svět“.
Co je tedy to „neziskové dobro“ neziskový občanský sektor? Já mám za to, že je to jeden obrovský a neprůhledný státem podporovaný rozbujelý MOLOCH.

361673

Takhle si Amerika počíná od svého vzniku. Jen blbec jejich historii nevidí či nezná. Doporučuji knihu Moloch a amerikanizace světa! Neokoni si válejí šunky na Hawai , špinavou práci udělají dobře placení mladí žoldnéři.

361816

29.03.2018 18:06

Co se stalo s tím Západem, kde jsem se kdysi narodil?!

Co se stalo se západem?

Bubo 89.?.?.?

Všem doporučuji alespoň knihy:

60 rodin, které ovládají Ameriku a
https://www.databazeknih.cz/knihy/moloch-o-amerika...

Jinak máločemu porozumí.

363344

14.05.2018 17:10

Západ nebo Východ?

Západ nebo východ?

Bubo 89.?.?.?

Většina veřejnosti je především důkladně zpracovávana již od sametu. Ten byl ostatně šaškárna jak dokládá dokonce Ivan Mládek …….zde:
https://www.youtube.com/watch?v=LyDhB_4mQ9U
Co na tom, že vše bylo připravováno mnoho let. Od přidělených milionů pro CIA a disidenty nebo od Sorose jak se čerstvě píše na Czechfreepres. http://www.czechfreepress.cz/blogy/neuveritelne-mainstreamu-konecne-doslo-ze-vaclav-havel-byl-lidsky-odpad.html
Tohle i Prohlášení spolupráce disidentů v roce 1987 však autor traktátu na vědomí nebere nebo to neví. Kde jsou také sliby V.H., že nebudeme vstupovat do žádných paktů, aby v únoru 1990 Bush Havla vyškolil jak dokládá nedávno odtajněné Memorandum.
Své vykonal další propagandista kapitalismu s vytunelovanými penzijním úsporami lidí i se státním penzijním systémem - V.Klaus. Mladí mají jiné zájmy než sledovat, kdo co vytuneloval a jak ovládl tzv. veřejnoprávní a zaručeně nezávislé či svobodné sdělovací prostředky a noviny.
Americké akce ve světě se popisují naivně „ jsou stále více nepochopitelné a vypadají jako jednání kovboje, který napřed střílí a potom myslí.“
Dva módy chování k nositelům moci jak je nazval autor tomu výše řečenému odpovídají. Oblbování dosáhlo vysokého stupně. O skutečném řízení (globalizaci) NWO, či-li světa, autor nemá ani šajn a proto jej beru jako neukojeného grafomana, nebo jako teoretika komunismu Ivana Svitáka, který ač žil na Západě, moc toho nepochopil. Podracký se potřebuje vypsat, vykecat, ale jeho traktáty jsou plané jako neštovice. Škoda času na něj více reagovat. Pro mne je to zakomplexovaný „pravičák“, který ovšem nezná pojem špinavé či korupční peníze, ale radostně uznává státní penze či neziskovky.

364159

Káva pro Zvědavce

37

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc srpen přispělo 72 čtenářů částkou 11 101 korun, což je 37 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: CZ4720100000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
165eUVffx5CuUNwr12JbqqZi6AtrbN22Y7
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Konec promenády v plavkách u Miss Germany17.08.18 10:46 Německo 2

Jak si rakouské dráhy představují rodinu16.08.18 16:51 Rakousko 4

Deep state ukazuje svou moc: 343 novin vyjde s uvodníkem proti Trumpovi16.08.18 12:58 USA 2

První transgender babochlap vyhrál/a nominaci demokratů na guvernéra Vermontu15.08.18 18:14 USA 2

Charitativní organizace Age UK radí britským dědkům a babkám, jak změnit pohlaví13.08.18 23:21 Británie 2

Pozvánka na dramatizovanou četbu hry Lenky Procházkové Rozhovor v Moskvě10.08.18 19:36 Česká republika 1

Ukrajinské zvěrstvo: Vojáci rozstříleli sanitku DLR - všichni zemřeli! 10.08.18 15:50 Ukrajina 1

Cikánské děti dráždily přivázaného psa, když je kousl, dospělí cikáni brutálně zbili majitelku09.08.18 12:25 Slovensko 9

Leteckým koridorem se budou přepravovat azylanti z táborů v Etiopii09.08.18 09:48 Itálie 3

Cikánská férovka na koupališti v Dubí08.08.18 16:46 Česká republika 6

Neříkejte nám žoldáci, žádají žoldáci08.08.18 16:22 Česká republika 8

Ministr povýšil padlé vojáky. A co na to padlí vojáci?08.08.18 10:09 Česká republika 2

Mainstream se zoufale snaží obhájit smrt českých žoldnéřů a udělat z nich hrdiny. Marně08.08.18 00:24 Česká republika 5

Izrael opět upirátil loď s humanitární pomocí směřující do Gazy07.08.18 14:35 Izrael 1

Maduro přežil údajný pokus o atentát prostřednictvím dronů05.08.18 20:25 Venezuela 2

V Afghánistánu zahynuli tři češti žoldnéři05.08.18 17:44 Česká republika 8

Britská NHS musí poskytnout transgenderům stejný přístup k fertilitním klinikám05.08.18 09:55 Británie 3

Další rasistický útok: JAR se chystá vyvlastňovat půdu bílým farmářům. Bez náhrady01.08.18 17:34 Jihoafrická republika 7

No konečně! Italská loď zachránila migranty, ale odvezla je zpět do Libye31.07.18 21:28 Itálie 3

Vyhrožovali muslimům v parku a vytáhli na ně zbraň. Policie je obvinila31.07.18 15:15 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
22,62 Kč
Euro
25,74 Kč
Libra
28,76 Kč
Kanadský dolar
17,20 Kč
Australský dolar
16,44 Kč
Švýcarský frank
22,69 Kč
100 japonských jenů
20,40 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,98 Kč
100 maď. forintů
7,95 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
33,84 Kč
1 unce (31,1g) zlata
26 852,61 Kč
1 unce stříbra
333,97 Kč
Bitcoin
145 259,26 Kč

Poslední aktualizace: 17.8.2018 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 43 434 356