Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané vyjímečné porušení omerty

Nalezeno 21 příspěveků, 11 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

03.10.2017 15:51

Co ti říká vlast?

"A indiání tak za korálky a flašku ohnivé vody prodali i svou zem."

vyjímečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

A zdejší intoši nemají už ani ty kasína a furt budou mudrovat o morálce a zlém kapitalismu (nad exekučním příkazem) . Prostě někdo formuje a někdo se nechá formovat - na každé šméčko potřebujete minimálně dvě strany a vskutku málokdy jedná napálený s pistolí u hlavy. Téměř vždy je lapen do vlastních bludů, chamtivosti a závisti. A když mu nastavíte zrcadlo, ještě vás a celý vesmír obviní ze své vlastní
hlouposti.
Ten nápad dát jim volební hlas jest vlastně vynálezem volné energie z hlouposti. A pak že to nejde.
[pláč]
2a00:1028[cool]384[cool]11e:cd36:fa7e:a959:fab9.?.?.? v.r.

360277

04.10.2017 12:12

Lithium - vláda schválila krádež století

RE: Mandát im dala Demokracia.

vyjímečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

Děkuji za naprosto dokonale přesnou odpověď , víc není co dodat, snad jen adjektivum "všeho" před slovo "schopnějším" . Změna ? Nikdy. To už příroda zařídila. Sorry jako.

360294

08.10.2017 09:59

Stát a občina – apologetika společenství Tradice

RE: Nic nového pod sluncem.

vyjímečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

V podstatě taky zrada elit.

Ale to je naprosto zákonité ve společnosti postavené na "elitách". Tedy ve společnosti lidí, kde žádná faktická rovnost odpovědnosti za své činy před kolektivem neexistuje. Proč neexistuje je dáno normálním statistickým rozložením lidských vlastností v populaci jejíž organizace je fakticky "elitářská" a formálně rovnostářská. ( víra hmoty tvaru křivky hory přenáší [pláč] )

360397

09.10.2017 11:38

Proč zůstáváme chudými příbuznými?

protože komu není shůry dáno, ve straně nenakoupí

vyjímečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

Už to ani není špatná komedie, to "co by , kdyby" . Dokud nepochopíte, že bohatství člověka nespočívá v jeho peněžence, nic ale vůbec nic se nezmění.
To zaujetí pro vlastní prasátko je koncovým ideálem počátečního "rozděl a panuj" , tak ho hezky pašíka opatrujte , dokud vám ho stejný soused nesežere, což zvýší HDP [chechtot]

360421

12.10.2017 13:16

Google nebo Ústřední Politbyro?

RE: Freedom - bingo !!

vyjímečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

Bingo !! Jenže toho si všimne jen pár jedinců, kteří už používají internet od počátku. Tedy toho, že už se na něm nedá nic nalézt bez zcela vyčerpávajícího dolování. Mládež totiž ani netuší , že se vesměs přehrabuje v personalizovaných fekáliích prošlých již traktem zažívacím korporátním . [pláč]

P.s. nějak nechápu ty zadavatele reklamy post coitum. Ale co zákazník to přece zaplatí.

360480

23.10.2017 08:14

Nééé. ANO nééé!

RE: Feri?

vyjímečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

když si to spočítáte, tak nadržené slovanské samice opravdu rozhodly tyto volby, k tomu přidejte pomatené otroky , kteří ujíždějí na dřině pro své pány ( makáme ! ) a je vymalováno , a mimochodem co se fialového ODS týče, tak všichni mí známí, kteří jim hodili hlas, bez výjimky řekli, že ze zoufalství, tož tak volks - that's all [chechtot]

p.s. budoucnost země má v rukou tato generace: ( nemakáme ! )
https://i0.cz/s/respekt/7GNkgJ/b357ec4e8702b313cab...

....a těch vlastenců je v zemi pouhých cca 5% [mrknutí jedním okem]

360571

23.10.2017 13:22

Nééé. ANO nééé!

RE: Volby dopadly nejlépe jak mohly

vyjímečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

Váš optimismus je bezbřehý.
Nicméně ANO bude potřebovat koaliční partnery a nikomu se do toho nebude moc chtít, protože polibek smrti.
Takže dospějme k předčasným volbám pod heslem ANO " nikdo s námi nechce budovat stát" a pak ANO bude mít 40% . Jen na KDU je spoleh , že do vlády půjde, protože když ne, tak se v dalších volbách nedostane nikam. Stejně tak nakonec čssd. Okamura by šel rád, ale ANO mu neumožní plnit jeho program, čili veliké riziko. Mezitím mešity, euro a další evropské vymoženosti a hodnoty.
Bude veselo až k pláči.

360595

25.10.2017 08:23

Strana, která chce uspět ve volbách, potřebuje jediné: kouzelníka s lidskou duší

RE: gratuluji, že jste na to přišel :) - že ON na to přišel :)

vyjímečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

Výborný příspěvek. Přitom si stačí prostě přečíst Farmu zvířat. A k tomu přidat PSM.
Jenže , kolik čtenářů skutečně rozumí obsahu a dokážou pro sebe vyvodit závěry ? Nejspíše jen ti mimo dvě sigma napravo, a to nestačí. Farma zvířat II.

360665

25.10.2017 14:04

Nééé. ANO nééé!

RE: Darebáci jsou tam zase

vyjímečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

Nigdy se to nemůže změnit, pokud nebudou mít okrádaní lidé zpět své neprodejné podíly na půdě a rozpočtu ..... a okrádaní lidé nebudou mít své podíly zpět dokud se to nezmění.

ouroboros se točí , kolo života se točí, pes se za svým ocasem točí , pantha rei ... počkáme tedy , dokud nepřijde Velký SE a nezařídí TO.

360680

25.10.2017 14:51

Strana, která chce uspět ve volbách, potřebuje jediné: kouzelníka s lidskou duší

v literatuře jest již vše - citace:

vyjímečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

Rodinné vzorce Evropanů a Afričanů

V tropickém africkém klimatu záleželo přežití spíše na sběračství
než na lovu. Hojná vegetace a velké množství drobné zvěře poskytovaly mnohem větší zdroje potravy, než jaké byly v severském
podnebí. Africká matka mohla nakrmit sama sebe a své dítě i s malou
pomocí otce. Když přišly pěkné podzimní dny, obyvatelům tropů nic
nebránilo v tom, aby leželi na lůžku z listí a uspokojovali s partnery své sexuální potřeby, ale na studeném severu by takové požitky ovlivnily přežití v následujících zimních měsících.
Na severu přežili ti, kteří lépe ovládali své sexuální a jiné potřeby okamžitého uspokojení. Když přišly krásné teplé dny, museli využít drahocenný čas a dobré počasí k přípravě na extrémně náročné zimní dny, které přišly později. Když nastaly osudové měsíce se špatným počasím, museli si jídlo dělit, aby zahnali hlad.
V prehistorické Evropě záleželo hospodaření na několika základních
zvířatech. Nejdůležitější byli pravděpodobně mamuti a různé druhy
jelenů a sobů. Dnes vyhynulý mamut byl největší zvíře, které kdy
chodilo po Zemi zároveň s člověkem. Velké, chlupy porostlé zvíře
přizpůsobené nízkým teplotám Evropy a severní Asie, které bylo
zhruba dvakrát větší než velký slon africký, s obrovskými kly, dokázalo snadno zvednout váhu odpovídající malému automobilu. Ulovení takového zvířete vyžadovalo technologicky efektivní zbraně, stejně jako účinnou skupinovou spolupráci a plánování. Většina prehistorického hospodářství spočívala na produktech získaných z mamuta.
Maso a tuk, silné kůže na oblečení, boty a obydlí, kosti a šlachy na nástroje a zbraně, olej do lamp, orgány používané na provazy a nádoby – mamut poskytoval tohle všechno a ještě mnohem víc. Samozřejmě, že lovci byli výhradně muži. Totéž platilo pro jeleny a ostatní zvěř.

Jelikož potrava pocházela spíše z lovu než ze sběru, ženy a děti byly na mužích velmi závislé. Muži byli zároveň závislí na ženském připravení a zpracování úlovku, stejně jako shromažďování zásob pro kmen, což byla práce, která se dala vykonávat zároveň s péčí o dítě.
Kdyby měl muž náhodný sexuální kontakt s několika ženami a pak
je opustil i s dítětem, jejich šance na přežití by se výrazně zmenšila.
Dr. Edward Miller z University of New Orleans se tímto konceptem
zabýval ve svém převratném spisu "Otcovské zaopatření versus
mateřský dohled v lidských populacích" . Když zůstala v těchto
dobách rodina bez otce, ostatní se s nimi o lov podělili, ale dostali pravděpodobně najíst až jako poslední. Kdyby měl muž více partnerek a spoustu dětí, bylo by pro něj obtížné postarat se o ně, dokonce i kdyby se o to snažil. V Africe, protože se ženy o sebe a děti postaraly, nebyly pevné vazby s muži a jejich podpora pro přežití tak důležité.
Ve sku...

Automaticky kráceno

360682

25.10.2017 14:52

Strana, která chce uspět ve volbách, potřebuje jediné: kouzelníka s lidskou duší

jelikož to považuji za důležité - pokračování :

vyjímečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

Ve skutečnosti mužské vazby, empatie a čas strávený se ženou a dětmi snižuje mužskou příležitost spojit se s více ženami. Byl to environmentální a sociální systém odměňující mužskou sexuální agresivitu a nevěru. Evoluční úspěch pro africké muže znamenal okamžité uspokojení svých vlastních sexuálních pot%eb s tolika ženami, s kolika to bylo možné. Tak byly podporovány mužské geny, směřující k sexuální dominanci, agresi a geny prospěšné v zápasu, který přicházel v důsledku intenzivního boje mužů o ženy.
Biologové nazývají strategii mít jen málo potomků a zároveň velké
rodičovské investice „K“ strategie, a strategii mít mnohem více dětí, což pochopitelně doprovází mnohem menší rodičovská investice
do jednoho dítěte, „r“ strategie. Tropické klima Afriky podporovalo
mužskou r strategii a zvýhodňovalo muže, kteří se jí řídili. Protože ženy zajišťovaly obživu, efektivní reprodukční strategií muže bylo stát se otcem tolika dětí, kolika jen bylo možné, protože tak měli nejvíc šancí, že jejich geny přežijí.
Kdyby byli muži ve tvrdém a na zdroje omezeném prostředí studeného
klimatu otci mnoha dětí s mnoha ženami, pravděpodobně by se o ně
nebyli schopni postarat. Bylo by dost dobře možné, že by o ně přišli o všechny. Muži žijící v páru s méně dětmi mohli samozřejmě rodině poskytovat více péče, což zvyšovalo šanci na přežití o mnoho procent.
Evropské prostředí tedy podporovalo K reprodukční strategii.

(konec citátu , D. Duke Moje probuzení , str. 123, 124)

co se faktoru "r" týče v souvislosti s volbami, tak samicím se zachtělo po "r" strategii , protože je jim to programováno 50 televizními stanicemi, 20 rádii, stovkou časopisů a novin, hádejte 2x kým, dějiny jsou výhradně rasovou otázkou, kdo vyhraje - bere celou planetu

a každý s IQ nad 70 vidí , co to tedy znamená ten import a africkými mentálními vzory, app. usa do toho spadly před 300 lety a už se z toho nikdy nevzpamatují,
ale komu není rady - tomu není pomoci
[pláč]

360683

26.10.2017 09:52

Strana, která chce uspět ve volbách, potřebuje jediné: kouzelníka s lidskou duší

RE: Charisma?

vyjímečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

Jenže pro burany mají největší charisma penízky.

Samotné slovo charisma je úžasným příkladem nulté tedy etymologicko-sémantické úrovně řízení. ( Charisma (řec. χάρισμα obdarování, projev přízně, ,,dar boží milosti" ) je nyní popisováno jako : zvláštní dar nebo rys osobní přitažlivosti a kouzla. Původně náboženský pojem se používá i ve společenských vědách, v managementu a podobně. ) Přesně podle PSM , zmocnit se slova, doprasit jeho význam a natlouct ho otrokům do makovic skrze blesky pro ženy. Pak má charisma každý vyvolený exkrement a bude otroky(němi) i jistě zvolen.

Tak zas někdy v listopadu s novou vládou pravdy a lásky : pravdu mají peníze a láska k nim je nejvřelejší [chechtot]

360709

31.10.2017 09:52

Rozhovor s profesorem Franz Hörmannem

tak nám nosáči zfalšovali nejen peníze na celém světě

vyjímečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

Pan profesor Franz Hörmann má pravdu , jenže :
...obyvatelstvo potřebuje takovou úroveň vzdělání, která národ pozvedne alespoň na úroveň, kdy si lidé mohou přečíst zákony tak, že jim porozumí a budou chápat jejich dopad na jejich vlastní život. Protože pouze v tomto případě mohou o tomto systému legitimně hlasovat – schválit či zamítnout.

Fatální otázka : Je vůbec reálné , aby při notoricky známé statistice kvalit obyvatelstva ( gaussova křivka ) dosáhlo někdy obyvatelstvo potřebné úrovně vzdělání ? ( tedy nezfalšovaného vzdělání )

360810

02.11.2017 09:45

Rozhovor s profesorem Franz Hörmannem

RE: Může být finanční expert v jiném oboru diletantem?

vyjímečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

Pořád čekám, až "Vojta" rozpracuje svoji představu univerzální platební jednotky " 1 koitus" .
Ostatně soudím, že se souložilo dříve, než těžilo zlato, takže prvenství by bylo. Dále ani personální vybavení bankovního sektoru by se nemuselo měnit .
Drobní investoři by měli otevřít futures dlouhou pozici na kondomy , neb již dnes cena jednoho přeskočila 1 ojro a stále stoupá.
Uhranutí Paretim lze u "Vojty" pozorovat již několik let. Ale jeho prezentace, že naprosto vše se točí kolem bobra, je pro mne poněkud nová a tak trochu jednostranná . [velký smích]

360850

03.11.2017 12:36

Rozhovor s profesorem Franz Hörmannem

RE: Může být finanční expert v jiném oboru diletantem?

vyjímečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

Dělají to proto, neb jim to nosáči z médií skrze reklamu naprogramovali vědomi si jejich touhy po závisti svých soudružek a mohou se tedy tak lépe natřásat v kolektivu žen , aby si vzájemně záviděly. Babská řevnivost je bezmezná.
Nemá to s hygienou a krásou nic společného a s muži jen okrajově.
Každá žena, když si vybere samce, kterého chce oholit, tak ho sbalí jak použitý lístek na MHD mnohem levněji, než úprkem ke Guccimu. Udělá to příslibem sexu nebo rovnou sexem. Ty šeredné musí před "útokem" do své oběti nalít přiměřené množství alkoholu.
A opačně, jelikož penis nemá oči, tak muž běhá za "tou svojí vysněnou princeznou" , i kdyby chodila v pytli na brambory a "omluví cokoliv" , jen aby zasunul.
Jestli si myslíte, že to dělají apriori kvůli vám, tak vám není pomoci. Zdravím vás z Marsu. Samozřejmě pro buzíky a metro platí totéž co pro ženy.
[mrknutí jedním okem]
A Paretův princip je asi takový objev, jako "nebude-li pršet nezmoknem" - to má poměr 99/1.

360872

07.11.2017 10:56

Rozhovor s profesorem Franz Hörmannem

RE: Rozhovor

vyjímečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

Kolego, vám meziroční inflace potravin přes 20% připadá na uzdě ? Tož každému, co jeho jest.
A co se vašeho bankovního konání týče , než s tím začnete, musíte splnit podmínky dané tzv. "zákony", to jest vstoupit do "ligy Alibaba + 40" , jinak vězení.
Z vašeho textu plyne , že především nějak nechápete svou roli lidského zdroje-zvířete- v mlýnku na maso a peníze tohoto světa resp. jejich světa.
Ano banka vytváří peníze z vakua, ano banka je prostřednictvím úroků a exekucí mění na skutečné hodnoty ( nemovitosti atd.) , ano je to komedie pro hlupáčky poslouchající nábožně své dráby v žoldu právě těch bank a především vlastníků bank.
Co na tom nechápete ?!? Že je to tak prosté ? Krádež je vždy prostá , zejména když je podle jejich "zákona". A ještě s tou inflací : každé bance resp. jejímu majiteli je inflace u análu, protože si ENTRem namačká "peněz" pro lidské zdroje , kolik jen bude chtít, a potom ty úroky dostane tak jako tak. V bankovkách nebo hmotě.
Až budete vlastnit všechen vzduch na zemi , jeho cena vás nebude zajímat, jediné o co vám půjde, bude, aby ti, kteří ho musí dýchat a tedy kupovat, dělali přesně to , co po nich budete chtít skrze své pohunky, aby dělali. Třeba panáčkovali na hrobech svých nenarozených dětí. Co na tom nechápete ?!?
A aby šulini měli pocity dobře vykonaného dýchání při tom panáčkování , postavíte pro ně vysoké školy respirace, kde budou "studovat" , kolik molekul vzduchu je tak akorát dost a jak je zaúčtovat mezi sebou [chechtot]
Křemílek a Vochomůrka hadr.

360937

10.11.2017 11:34

Máme se obávat faktického řízení státu?

RE: Bezbřehá demokracie

vyjímečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

Hon na demokracii je účelový, naplánovaný. Demokracie je systém správy kolektivu
sebevědomých, samostatných a vzdělaných myslících lidí s politickým přehledem a znalostmi dějin. Toto zde neexistuje a tak máme košer verzi demokracie jako
systém pro nesvéprávnou, zblblou a zpovykanou lůzu, což automaticky a inherentně vede do systému vlády kriminální mafie. Farma zvířat.

Učiňme otázkou cti mít sklizeno dříve, než míval Jones a jeho lidé.“
V tom okamžiku začaly krávy, které vypadaly už nějakou dobu podivně,
hlasitě bučet. Dvacet čtyři hodin je nikdo nepodojil a vemena jim téměř
praskala. Po krátkém přemýšlení poslala prasata pro kýble a úspěšně
krávy podojila – jejich kopyta na to byla jako stvořena. Před zvířaty se
objevilo pět kyblíků plných pěnivého hustého mléka a všichni si je se
zájmem prohlíželi.
„Co se stane se vším tím mlékem?“ zeptal se někdo.
„Jones nám ho občas přidával do kaše,“ podotkla jedna slepice.
„Nestarejte se o mléko, soudruzi,“ vykřikl Napoleon a postavil se před
kýble.
„Něco s ním provedeme, ale senoseč je přednější. Soudruh Kuliš vás
povede a já přijdu za chviličku. Vpřed, soudruzi, seno čeká.“
A tak se zvířata vyhrnula na louku, aby začala se sklizní, a když se večer
vrátila, všimla si, že mléko zmizelo.


Na vojně (ZVS před plyšákem) se říkalo : Kdo se stará, ten má, kdo se nestará, ten čumí.
Vždy a všude. Tak i zde v protektorátu. Pokud si ignoranti myslí, že za ně někdo něco vyřeší , tak ANO, vyřeší, ale budou čumět. A fňukat.

360977

12.11.2017 10:58

Američané říkají, že toto je nejnižší bod amerických dějin

RE: Omyl

vyjímečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

Nemusíte se obávat, můžete si být jistý. Proč ? Protože "kvality" populace jsou neměnné již tisíce let a mnohé byly vtipně sepsány v manuálu na fritování hlupáků , kterým to samozřejmě vůbec nic neříká. Hlupák zůstane zhlupákem, neb se tak narodil a ani lokomotiva v jeho oku s jeho hloupostí nehne. Výjimky potvrzují pravidlo. Pouze vyvolení mají schopnost nacházet v manuálu poučení. [oči v sloup]

»Proč vidíš třísku v oku svého bratra, a trám v oku svém nevidíš..?« (Evangelium podle sv. Matouše 7:3-4).

361009

16.11.2017 11:03

Proč přetrvává nenávist vůči bělochům

Elmer Pendell: Pohlaví versus civilizace

vyjímečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

Tatáž sounáležitost a sociální spravedlnost, která pomáhala přežít
malým, kvalitním skupinkám lovců, vede při aplikaci na větší společnost
k degeneraci. Nejméně inteligentní a vhodní se rozmnožují rychleji
než ti nejlepší. Ti, kteří dělají problémy, se množí rychleji než
ti, kteří je dokáží řešit.
...
Nahromadění bohatství a vědomostí vedlo po generace, někdy dokonce po staletí, k pokusům o sbližování civilizací. Ale civilizace byly podkopávány
dysgenickým, cizím genetickým základem až do doby, kdy se zhroutily,
obvykle mnohem rychleji než vyrostly, a jejich společnosti byly
ovládnuty vitálnějšími národy. Geneticky oslabení lidé byli nakonec
odsouzeni k životu v ruinách předchozích úspěchů.
...
Takže velkým paradoxem člověka je to, že přes všechny nástrahy
drsné přírody v průběhu věků stvoří díky svým geneticky daným
schopnostem civilizaci. Potom zákonitosti a procesy civilizace, kterou
stvořil, zvrátí evoluční proces, geneticky ho oslabují a nakonec ho vrhají
zpět k barbarství.
...
Zpočátku může být zjištění o cyklickém osudu
úpadku civilizace skličující, ale když člověk tento proces pochopí
beze zbytku, vidí možnost, jak se z něj poučit.

361061

20.11.2017 10:27

Vojenské hrozby armád USA a Jižní Koreje jsou provokace k jaderné válce

RE: Naléhavý dopis

vyjímečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

A ona je "obyčejnost" nějaká výsada nebo evoluční přednost ? To maskování "obyčejností" už přestalo fungovat tak nějak před cca 80 roky. Takže dovolávat se pro "obyčejnost" zadostiučinění je pláč na špatném hrobě. Hejno ryb je ŠPATNÝ společenský model.

361112

01.12.2017 12:22

Sex z našich životů jednou provždy vymýtíme

him too

vyjímečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

https://www.youtube.com/watch?v=-1weDjpXhCE

všechny vaše problémy vyřeší hluboké přátelství v kolektivu sobě rovných [oči v sloup]

361256

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 81 čtenářů částkou 11 902 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: CZ4720100000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
165eUVffx5CuUNwr12JbqqZi6AtrbN22Y7
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Sudety sobě: koho vlastně zvolili Pražané? Kvalitní analýza na aeronet.cz17.10.18 00:53 Česká republika 3

Ženy, pořiďte si šálu nápadně připomínající vaginu16.10.18 02:11 Británie 3

Soumrak mužství: Gucci odhalilo chystanou pánskou kolekci, muži vypadají příšerně15.10.18 19:23 Neurčeno 5

Porcování Trhání medvěda v Kladně15.10.18 15:01 Česká republika 3

Sýrie poukazuje v OSN na válečné zločiny USA15.10.18 03:42 Sýrie 1

Černoch, který měl být deportován, byl "zachráněn" cestujícími, přitom je to zločinec15.10.18 02:09 Británie 4

Juncker bude poroučet V4?14.10.18 22:58 Česká republika 3

Automatizace v Amazonu selhala. Robot u uchazečů o práci preferoval muže14.10.18 11:35 USA 3

Polsko nepodepíše OSN Globální pakt pro migraci - je hrozbou pro národní bezpečnost 14.10.18 05:34 Polsko 4

Dvěma samičkám myší se narodilo 29 potomků12.10.18 18:15 Čína 0

EU je úžasný projekt? Tvrdí to prezidenti V412.10.18 04:33 Evropská unie 12

V ČR a na Slovensku se prohánějí americká vojenská vozidla11.10.18 20:32 Česká republika 7

ČR vysílal pohádku, ve které gang ruských koček terorizuje Prahu10.10.18 21:08 Česká republika 8

Vstoupím do školky a zabiju bílé děti10.10.18 02:03 Francie 2

Americké úřady zmrazily majetky Olega Deripasky ve Spojených státech09.10.18 16:21 Neurčeno 1

Příjem azylantů je zastaven09.10.18 16:20 Švýcarsko 0

7. říjen - den obětí tzv. Rozmanité republiky Německo08.10.18 20:25 Německo 3

Marseille: 22 členů Generace identity bylo uvězněno kvůli vniknutí do ředitelství neziskovky SOS Mediterranean08.10.18 22:15 Francie 1

Alternativa pro Německo vytvořila židovskou sekci "Židé z AfD"08.10.18 20:11 Německo 4

Hororová Praha: Pražští Piráti budou usilovat o post primátora08.10.18 15:50 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
22,34 Kč
Euro
25,83 Kč
Libra
29,44 Kč
Kanadský dolar
17,25 Kč
Australský dolar
15,94 Kč
Švýcarský frank
22,54 Kč
100 japonských jenů
19,89 Kč
Čínský juan
3,23 Kč
Polský zloty
6,03 Kč
100 maď. forintů
8,03 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
34,19 Kč
1 unce (31,1g) zlata
27 305,52 Kč
1 unce stříbra
326,62 Kč
Bitcoin
144 949,86 Kč

Poslední aktualizace: 17.10.2018 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 44 096 777