Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Heriot

Nalezeno 180 příspěveků, 51 různých IP adres

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

18.12.2011 21:04

Havel

cenzura na Respektu

Heriot 85.?.?.?

Cenzura nám pilně bují a novináři si ani neuvědomují, jak tím sami ukazují prolhanost celé té havlovské fasády. Napsal jsem na diskusi Respektu korektní, slušný příspěvek, nicméně neladil s názorem redakce, tak byl promptně smazán, stejně jako následné moje ohrazení se proti cenzuře...

258782

09.02.2012 07:26

Tak už to víme

Důrazně nesouhlasím s editorem

Heriot 85.?.?.?

Ohledně názoru na kapitalismus. Já naopak se domnívám, že právě to co prožíváme je ten autentický kapitalismus. Téměř do písmene přece Marx takový kapitalismus popsal.
A ten kapitalismus za existence dvou táborů, ten právě tím pravým nebyl, ten se musel tvářít jinak. Teď už nemusí...

262861

09.02.2012 07:31

Tak už to víme

RE:

Heriot 85.?.?.?

Oatatně jak nemůže smysl tohoho článku neuniknout někomu, kdo Hitlera nepovažuje za ultrapravičáka [chechtot]

262862

10.04.2012 12:53

K čemu je nám letní čas?

Letní čas, dobrá věc

Heriot 77.?.?.?

Osobně souhlasím s kolegou, který hledá jiné i důvody než ekonomické.
Také jde o tom,, že LČ do jisté míry kompenzuje pokřivenost životního civilizačního rytmu, jak se vyvinul. Vzpomínám, jak bylo za velkou přednost ve všem úžasného západu vydáváno, že tam mohou chodit do práce na 9 a žít v noci, kdežto v hrůzném socialismu se muselo vstávat na 6... Přičemž když se tu někdo zaklíná vesmírem a přírodou, tak je tomu právě obráceně, mnohem přirozenější je vstát co nejdříve po svítání a jít spát co nejdříve po setmění. V zemědělství, která má ze všech povolání k přírodě nejblíže se tak pracovalo vždy.
Kdyby nebyl posunutý čas, tak dnes je světlo pomalu od 4 hodin, když je většina lidí v hlubokém spánku.. Jaký smysl má za světla spát a za tmy svítit a pracovat ?
Takže ať žije letní čas.

266662

13.06.2012 07:02

S měkkými protikorupčními zákony se korupce nezbavíme

Heriot

Heriot 85.?.?.?

Nemyslný článek. Je vidět, že autor vůbec není orientován a teoretizuje. Dnes už dávno problém korupce není v tom, že úředník vezme obálku a přednostně někomu něco vyřídí. Dnes je problém v tom, že si pravice zprivatizovala politiku a korupci povýšila na způsob vládnutí.
Firmy spřízněné s politiky samy rozhodují o vzniku zakázky, její velikosti a ceně. Že se na tom chce ještě někdo další přiživit je už marginální problém.
Jedinými účinnými prostředky proti korupci jsou majetková přiznání, zákazy anonymních akcií a co největší realizace zakázek z veřejných prostředků komunálními a státními firmami.
Jinak jsou to žvásty o ničem, vypouštění mlhy a honění desetníků tam, kde se ztrácí miliardy.

270590

04.10.2012 08:08

Jak se postavit k důchodové reformě?

K titulku patří jediná odpověď

Heriot 77.?.?.?

Plivnout na tuto tzv. důchodovou reformu a co nejdříve ji zrušit. Není to nic jiného než rafinovaná, zločinná forma tunelu na peníze občanů doplněná formou tunelu na peníze veřejné. Korporace ovládající fondy si vždy při poklesu svých zisků vynutí bud zvýšení příspěvku občana, nebo státu, nebo obojího. Vlastně je zarážející, že někdo vůbec může vážně uvažovat do toho jít.
Za každou cenu je nutno zachránit a udržet průběžný systém, protože to je jediná forma zajištění důstojných penzí.

276420

18.10.2012 07:30

Reakce na článek \"Rudé kraje aneb je KSČ(M) vůbec opozicí?\"

RE: Ach jo, pan astrolog...

Heriot 77.?.?.?

No když už voláte po ekonomických ukazatelích, tak si nějaké opatřete i stran té "devastace", dejme tomu v roce 1989 a v roce dnešním. Třeba porovnejte zadluženost...A nezapomeňte i na srovnání třeba i údajů o kriminalitě a podobně.
Ach jo, ach jo, že člověk ještě reaguje na tyhle pravicové papoušky českých médií s vymytými mozky [velký smích]

277378

20.10.2012 18:00

Kup si maso u českého řezníka!

RE: Cechackovstvi

Heriot 85.?.?.?

Ale jděte, vaše naivita je nezměrná. Tohle přece ani potravinářská inspekce ani veterinární správa neřeší. Závazné normy jako dříve neexistují a receptury si určuje výrobce sám a oba kontrolní orgány maximálně zkontrolují datum použitelnosti a případně při výskytu zdravotních problémů, zdravotní nezávadnost.
Takže když si Babiš určí, že namíchá kozí bobky s králičími, pořádně to uvaří, aby se někdo netoto... a nazve to loveckou šunkou je úplně v pohodě...

277539

21.10.2012 18:27

Kup si maso u českého řezníka!

RE: Cechackovstvi

Heriot 85.?.?.?

Ale kdepak, ani ČOi ani ČZPI neřeší kvalitu ani složení ani receptury. To je věc výrobce. Jistě mohou prověřit co je uvedeno na obalu, jenže u nebalených uzenin žádný obal nemáte. Vůbec ani nemáte představu jakou by musely mít kapacitu aby ohlídaly veškeré výrobky aspoň z hlediska toho co je uvedeno nečitelně a nesrozumitelně na obale. Opravdu si myslíte, že jeden podnět na jeden výrobek stran deklarovaného složení může něco napravit [smích]?
Vtip dne.
Nástroje jak to změnit nejsou ani náhodou. Jediným nástrojem by bylo vrátit se k závazným normám, obnovit vyšetřovací kapacity, které byly totálně zredukovány a zprivatizovány, obnovit průběžný systém vyšetřování už ve výrobě, apod. To nikdy podnikatelské panstvo nedovolí...

277570

21.10.2012 20:52

Kup si maso u českého řezníka!

RE: Cechackovstvi

Heriot 85.?.?.?

Nemusím hledat znám, proto vím, že masem se může nazývat téměř cokoliv, nevím o čem mě měly stránky přesvědčit. Směšujete dvě věci - šizení výrobků náhražkami a zdravotní nezávadnost. Článek byl o šizení výrobků.
A také vím, že dříve, když byly normy, vyšetřovala se každá šarže. Dnes se vyšetřuje směšně málo, namátkově a hlavně opatrně, aby se "úspěšní" nepopudili....Dnes je to směšných pár tisíc vyšetřených vzorků ročně v celé zemi, to byla záležitost dříve jednoho okresu za dva týdny. Pak se dalo hovořit o kontrole.
A nemyslete si, že v potravinářském průmyslu panují jiné poměry než v tom lihovarnickém.
A hlavně opakuji - k tématu článku - o složení výrobku si rozhoduje výrobce sám.

277575

29.10.2012 08:27

Rychle pryč z Evropské unie. Bruselská bestie se utrhla z řetězu, říká kandidát na místopředsedu ODS

RE: Češi koušou do viditelné ruky Evropské Unie

Heriot 77.?.?.?

Umanutý antikomunismus? Nějak Vám ušlo, že článek i příspěvek na který jste reagoval se týká EU... [oči v sloup]

278052

14.11.2012 08:32

Rallye po českých vesnicích

Naprostý souhlas

Heriot 77.?.?.?

S autorem.
Pořadatel si údajně dokonce dovolil vyslovit názor, že pokud se takový závod pořádá, lidé by neměli vůbec vycházet ven !
Je neuvěřitelné, že něco takového prošlo bez ohlasu. Co si o sobě tato arogantní nabubřelá společenská vrstva myslí?

279048

14.11.2012 13:39

Rallye po českých vesnicích

RE: jen řev davu

Heriot 77.?.?.?

Na všechno samozřejmě být zákon nemusí, ale na činnosti ohrožující zdraví a životy lidí jistě ano...to si za chvíli pár magorů podobných těm za volantem usmyslí, že si udělají na náměstí střelnici, označí si to a kdo vyjde toho zastřelí s poukázáním, že tam nemá co dělat.
Omezit práva lidí a uložit jim povinnost, třeba se někde nezdržoval, lze jen závazným předpisem, nikoliv jakousi ceduličkou namyšleného magora co si rád hraje autíčky...
Odpovědnost za tyto nehody je jasná - závodníci. Nedbalost, 4 mrtví, přiměřený trest.

279078

14.11.2012 20:24

Rallye po českých vesnicích

RE: jen řev davu

Heriot 85.?.?.?

Protiřečíte si tak akorát Vy. Samozřejmě, když si někdo usmyslí házet nůž na veřejnosti a ohrožovat ostatní, tak je za magora. Když si někdo usmyslí na veřejnosti závodit autem a ohrožovat ostatní, tak je to pro lidi, jako vy, nóbl a in... [smích]

279104

14.11.2012 20:42

Rallye po českých vesnicích

RE: prosba na autora i editora

Heriot 85.?.?.?

Vážený pane. Lžete, velice demagogicky.
Že se na kominikaci smí pořádat mj. sportovní akce sice dotyčný předpis samozřejmě umožňuje, nicméně to nijak nesnižuje odpovědnost pořadatele a řidičů a nedává jim žádná zvláštní práva!
A už vůbec jim nedává právo jakoliv omezovat pohyb občanů po pozemcích přiléhajících ke komunikaci. On se ten zákon totiž týká výhradně komunikací, jak vyplývá už z jeho názvu !
Tedy shrnuto, znuděné panstvo si skutečně zazávodit může, když si obstará příslušná povolení, ale kromě toho, že v tu chvíli má silnici pro sebe, mu žádná nadstandardní práva k omezování a už vůbec ne k ohrožování okolí nepřísluší.
Kdyby policie konala jak má, dotyční pánové by už měli sedět ve vazbě.

279106

15.11.2012 09:39

Rallye po českých vesnicích

RE: prosba na autora i editora

Heriot 77.?.?.?

Panu Alexusi. Projevujete naprosto zásadní nepochopení či asi spíše ignoranci práv občanů.
Dost mne fascinuje uvažování lidí jako jste Vy, zcela nepochybně se rekrutujete z obdobné společenské skupiny jako ti vrazi za volantem, kteří při své zábavě považují všechny kolem za obtížný hmyz, který mohou kdykoli beztrestně zabít.
Uložit povinnost něco činit či nečinit lze občanům pouze obecně závazným předpisem.
Pořadatelé měli vyhrazenou pouze silnici, nic jiného, takže i závodníci pohybující se po této silnici jsou v plném rozsahu odpovědmi za škody na zdraví a majetku, kterou způsobí mimo komunikaci. Kdyby ty nešťastné oběti šly po silnici, byla by to skutečně jejich odpovědnost, takto je to výhradně na závodnících, pokud se těmto arogantním grázlům vůbec tak dá říkat.

279169

16.11.2012 06:47

Rallye po českých vesnicích

RE: prosba na autora i editora

Heriot 85.?.?.?

S fanatiky jako vy je to skutečně těžké. Nejste schopen pochopit fakt, že tyto party samolibých tupců prostě nemají právo komukoliv bránit aby se pohyboval mimo jim dočasně vyhrazenou komunikaci a nemají právo kohokoliv ohrožovat.
A samozřejmě, že "závodníci, kteří otravují okolí a "závodí" tak, že ohrožují vše kolem a zabíjejí jsou arogantní. A nejen arogantní, jsou to zločinci... [oči v sloup]

279221

16.11.2012 14:41

Rallye po českých vesnicích

RE: prosba na autora i editora

Heriot 77.?.?.?

Nejhorší je když se výklady zákona ujme analfabet, s prominutím tedy.
Pokud si myslíte, že z vámi citovaného názvu části zákona vyplývá že se tam smějí prohánět auta a chodcům vstup zakázán, pak komentáře netřeba. Spíše útrpného úsměvu.
Co těch pánů týče, ta myslím samozřejmě ty konkrétní pachatele trestného činu zabití z nedbalosti, tedy osádku vozidla....

279252

17.11.2012 20:47

Rallye po českých vesnicích

Tisíc lidí

Heriot 85.?.?.?

mělo vyprovodit ty ubohé dívky, které zahynuly kvůli zvrhlé zábavě několika arogantních magorů.
Doufám, že se aspoň v duchu stydí. A zastydí se někdy i ti fanatici, kteří něco takového dokáží hájit a neštítí se přitom, i na tomto fóru, té nejhrubší demagogie a lží? [pláč]

279296

18.11.2012 18:28

Rallye po českých vesnicích

RE: Tisíc lidí

Heriot 85.?.?.?

Fakta? Jistě fakta jsou jasná, 4 nevinní mrtví...
Pro mne to je zvrhlost, pro vás a podobné - "vedlejší škody".
Dalších komentářů a diskusí již netřeba.

279307

08.12.2012 13:15

Byl jsem na drogách jménem peníze

RE: Kdo je Luboš Drobík?

Heriot 85.?.?.?

A co má být na tom k popukání? Naopak, jen to potvrzuje pravdivý a autentický obsah článku...

280256

02.01.2013 09:58

Bude hůř než za Husáka. Proč?

Trochu manipulativní a nepravdivý

Heriot 77.?.?.?

Nechci autorovi křivdit, možná to tak nemyslel, v článku je mnoho dobrých myšlenek, ale ve finále to vyznívá jako trocha manipulace....
Přiznáme nesporný fakt, který už skutečně popřít nelze, abychom v dalším čtenáře, posluchače atd. navedli tam kam potřebujeme.
Tvrzení, že např. přeplácená, parazitická umělecká fronta je nespokojena s režimem není vůbec pravda, naopak je jedním z pilířů, který ho drží u moci. Stejně tak učitelé, kteří na školách vytvářejí přepjatou až fanatickou antikomunistickou atmosféru těžko označit za nepřátele režimu. Tedy zde autor říká naslouchejte jim, myslí to dobře, jsou to přece také nepřátelé režimu...
Ale je tomu ve skutečnosti naopak, právě jim nenaslouchejme, jsou to servilní sluhové režimu.
Že současný režim oproti předchozím mají opačné směřování je asi jasné každému, kdo trochu přemýšlí a srovnává. Kdy se ty křivky protnou, na to má každý asi svůj názor, já si myslím,, že se protly už dávno, minimálně před 6 lety v době náletu pravice do mocenských pozic.

281360

04.01.2013 20:35

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: Přečtěte si třeba toto, samozřejmě pokud někteří z Vás vůbec umí ČÍST:

Heriot 85.?.?.?

No, to je tedy absolutně nesouvislý blábol svědčící o tom, že autor má vskutku rozhled a myšlení 10letého dítěte. Tomu koneckonců odpovídá i styl a také koneckonců jen někdo takový může Klause obhajovat.
To ovšem pro něj vskutku lichotivé není... [smích]

281615

09.01.2013 20:14

Reakce na článek „Klausův hřebík do rakve...“

Osmero naivních otázek

Heriot 85.?.?.?

Autor by měl více přemýšlet, než položí takové dětské otázky, na které si dokáže bez problémů odpovědět i trochu přemýšlivý žák základní školy...
Jistě je pravda, že naším prolhaným pravicovým médiím se nedá věřit ani slovo, nicméně, když se perou dva nepřátelé a škůdci, není žádný důvod jednoho z nich začít bránit.

281918

13.01.2013 18:24

Volební divadlo – první kolo

RE: ...

Heriot 85.?.?.?

K 282178.
Po sečtení cca 60% okrsků si skutečně velice dobře můžete vsadit na výsledek. Protože sčítání okrsků samozřejmě nabíhá podle velikosti. Takže zhruba od tohoto čísla pravice vždycky posiluje, protože do toho začínají mluvit velká města a zejména Praha, kde jsou okrsky významně větší. V tomto kole to bylo u trautenberka přímo učebnicové... [pláč]

282212

14.01.2013 08:31

Zle matičko, zle

Pane Libore

Heriot 77.?.?.?

Vy si stěžujete, ve spoustě toho co jste pojmenoval máte pravdu, ale přitom jste typický příklad člověka zmanipulovaného médii.
Už klasická zmínka o Paroubkovi, ten nikdy neřekl, že dluhy se nemusí platit, to mu podsunula média a je vidět, že velice úspěšně. Paroubek jen kdysi vysvětloval, že státní dluh se skutečně neplatí tak, že občané vezmou peníze a někam je pošlou, jak jim podsunul Kalousek. No hlavně, že není Paroubek premiérem že, jistě jste v posledních volbách též hlasoval proti tomuto "papalášovi" jak to do Vás tloukl Reflex...No tak tak tam máte Nečase s Kalouskem.
A jako člověk práce hledáte záchranu u Franze, příslušníka tzv. umělecké fronty, typické vrstvy, která parazituje na státu a Vaší práci a vždy když jde do tuhého se postaví na tu správnou stranu?
I sociologové si kladou otázku, proč lidé jako Vy, a jsou všude kolem nás, lidé práce, vždy volí proti sobě, proti svým zájmům.

282268

18.01.2013 09:53

O Schwarzenbergově prezidentství bylo možná rozhodnuto už v roce 2008

Na Klause vzpomínat

Heriot 77.?.?.?

asi nebudeme pane Stworo. Jeho jakoby vlastenecká rétorika byla jen kamufláží. Nezapomeňte, že on má spoluodpovědnost za všechno špatné, co udělala Nečasova vláda.
A třeba kolem církevních restitucí dělal nesmělé tanečky, ale podepsal je bez mrknutí oka...
Ale jinak s článkem, až na maličkosti, lze jen souhlasit.

282683

20.01.2013 06:27

A nemají Němci pravdu?

RE: Z cizího blogu

Heriot 85.?.?.?

K 28209.
Je to těžké, já zas nesnáším obrat "je třeba". Kdo udělá to je třeba? Zase jen lidi, kdo změní systém, zase jen lidi...
Takže jsme zase u těch lidí zpátky, je to asi skutečně v nich. Dokud nebudou chtít, ten systém se nezmění. [smích]

282833

20.01.2013 06:40

A nemají Němci pravdu?

RE: prosím takto -

Heriot 85.?.?.?

K 281815.
Vy jste typický příklad českého povýšeného pravičáka. Vydáváte se za znalce Slovenska, ale nevíte nic.
Věčně se honosit, co všechno jsme tam v minulosti udělali, jaký to má smysl?
Samozřejmě, že Slováci v rámci možností jdou jinam. Hospodářství jim roste, stát, přes rozkrádačky a destrukce pravicových vlád stále ještě funguje atd.
Mají sice štěstí, že mají Fica, ale taky měli rozum, že si ho zvolili...
Na rozdíl od nás, těch chytrých Čechů, kteří si zvolili Kalouska s Nečasem a teď k tomu přidají trautenberka.
Ono to "hejslováctví! je rozhodně mnohem rozumnější a přirozenější, než to české hejpravičácství a hejplivání na vlastní dějiny.

282836

20.01.2013 10:27

A nemají Němci pravdu?

RE: Z cizího blogu

Heriot 85.?.?.?

Kohoutovy názory jsou fantasmagorie. Jeho návrhy by k ničemu lepšímu nevedly, naopak. NERV není nic jiného než pravičácký Think tank a Kohout není žádný renomovaný ekonom, ale papoušek chrlící jen trochu jinak zabalené neoliberální nesmysly.
Je asi hodně příčin toho neuvěřitelného marasmu u nás, ale ústava, to je to poslední co za to může. Pozor na lidi, kteří ji chtějí změnit ještě k něčemu mnohem horšímu.
Vypouštějí mlhu, aby odvedli pozornost od zásadnějších příčin. Zásadní příčinou je vzniklá totálně nesouměřitelná majetková nerovnost ve společnosti, korupce (a její vybroušené nástroje) a financování politických stran.
To všechno umožnuje koncentraci ekonomické moci neuvěřitelných rozměrů a tím schopnosti určitých skupin si koupit všechno.
Médii počínaje, přes politiky, justici a Kohouty konče....

282844

20.01.2013 13:46

A nemají Němci pravdu?

RE: Z cizího blogu

Heriot 85.?.?.?

No, myslím, že jsem se s Kohoutovými názory vyrovnal dostatečně a postavil proti němu názory svoje. Nemusíte je samozřejmě brát.
Ovšem pro Vás je to faul, poněvadž jste prostě jeho obdivovatel, papouškujete to co říká a jiné názory považujete za faul. Jste typická oběť propagandy.

282857

20.01.2013 18:06

A nemají Němci pravdu?

RE: Z cizího blogu

Heriot 85.?.?.?

No, když považujete jiný názor za nadávání, já Vám to vyvracet nebudu... [smích]

282878

20.01.2013 18:19

A nemají Němci pravdu?

RE: no -

Heriot 85.?.?.?

No, to je zase extrém z druhé strany, slova o vykrádání slovenského průmyslu, když žádný nebyl, to může vzbudit jen útrpný úsměv. Stejně tak učitelé museli být Češi, když slovenští nebyli, ale ti čeští učitelé učili slovenštinu, jestli to považujete za počešťování...
Mně osobně velmi vadí česká povýšenost a neustále předhazování toho jak jsme Slovákům pomohli, na druhou stranu postavit to jako Vy, to už je velká neznalost vlastních dějin, popírání faktů a svým způsobem neomalenost.

282882

20.01.2013 20:00

A nemají Němci pravdu?

RE: nono

Heriot 85.?.?.?

neodpustím si poznámku, že na Vašich příspěvcích je vidět, že jste se o Slovensku moc neučil. Protože mluvit o vykrádání průmyslu na Slovensku ze strany Čech, je skutečně nonsens.
Máte mnoho jiných témat, které můžete Čechům oprávněně vyčítat (ti ovšem také), ovšem to co jste napsal je nesmysl.
V Čechách byla soustředěna téměř polovina průmyslu R.U., Slovensko bylo typicky agrární zemí s málo rozvinutým a zaostalým průmyslem, navíc vlastněným maďarským kapitálem. Tam prostě nebylo vykrádat.
Krompašské železárny taky nikdo nevykradl, ty prostě zahynuly v konkurenci, první republika nebyla žádná selanka.

282891

20.01.2013 21:43

A nemají Němci pravdu?

RE: no -

Heriot 85.?.?.?

To jsem rád, že ty tisíce českých učitelů kteří postavili na nohy slovenské školství, pomohli vůbec slovenštinu zachránit, aspoň tak v malé míře vrátili napsání toho spisu, který napsal autor rodem slovák, který vzdělání nabyl a veškerý svůj život prožil v v Čechách a působil obětavě na Karlově universitě, když mohl jistě dobře působit na nějaké universitě slovenské [smích] a psát gramatiky slovenské. [smích]

282900

26.01.2013 23:25

Tak tedy Zeman

RE: Nevím tedy jak Vy,

Heriot 85.?.?.?

K 283557. Pletete si myšlenku a étos husitství s počiny jednotlivců a po vzoru havloidů na ně plivete. Já jsem na husitství hrdý a dnešní módní bláboly o tom jak všechno pustošili a jací byli špatní svědší o neschopnosti dávat věci do historických souvislostí.

283631

26.01.2013 23:34

Tak tedy Zeman

Ale jo, máte pravdu pane Stworo

Heriot 85.?.?.?

je to tak jak píšete, kdo kampaň sledoval a není slepý, musel tohle všechno přesně zaregistrovat. Zeman, při všech výhradách všechny přečnival o třídu a volba Schwarzenberga by byla opravdu neštěstím. Snad je to první krok k obratu k lepšímu. Bylo by načase...

283638

27.01.2013 00:15

Tak tedy Zeman

RE: Ale jo, máte pravdu pane Stworo

Heriot 85.?.?.?

No jo, no, kdyby nebylo Šloufa, tak by si ho havloidi museli vymyslet...Poněkud chudý a notně omšelý repertoár "argumentů" [chechtot]

283651

27.01.2013 17:43

Tak tedy Zeman

RE: Byla to osudova volba!!

Heriot 85.?.?.?

Ten Zeman je ale hrubec, on uměl argumentovat a Schwarzenberg svoje argumenty zapomněl...Nevídaná hrubost. [oči v sloup]

283733

28.01.2013 08:47

Tak tedy Zeman

RE: Zemanova negativní kampaň slavila úspěch

Heriot 77.?.?.?

To jste opsal z lidových novin a serveru Tn a co tím vlastně chcete dokázat? Většinou je to slovo proti slovu, třeba věřit Hanákovi může jen absolutní naiva. Každý herec se chtěl na téhle kampani přiživit a ukázat, že je na správné straně.
Ohledně Posselta to vysvětlil, přesto samozřejmě média to vysvětlení úspěšně zamlčují, stejně jako Vy, takže kdo tady vlastně pořád lže? Chcete ukázat na údajné Zemanovy lži a přitom u toho lžete sám...
Jak víte, že prvotní informace třeba z těch Čimelic nebyla správná a dotyčná paní se nenechala koupit? Nebo ti poradci, někdo vyhozený bude korektní k tomu, kdo ho vyhodil. Atd...atd.

283784

28.01.2013 17:41

Tak tedy Zeman

RE: Zemanova negativní kampaň slavila úspěch

Heriot 85.?.?.?

No trapně vypadávždy někdo kdo se snaží z "určité věci" uplést za každou cenu bič. V tomto případě jste to zcela nepochybně Vy... [smích]

283826

28.01.2013 21:22

Tak tedy Zeman

RE: Zemanova negativní kampaň slavila úspěch

Heriot 85.?.?.?

Malé upřesnění - ohledně paní z Čimelic jsem si dovolil jen položit otázku. Otázka má být lež? [oči v sloup]

283849

08.02.2013 07:40

Jak se chodí ke křížku

RE: Zdebilisovaný pravicující národ?

Heriot 85.?.?.?

K 284437.
Proč by měl používat halucinogen. [oči v sloup]
Přesnější popis situace se těžko najde.
Plně podepisuji.

284489

11.02.2013 19:59

Vrtěti psem 2. díl

RE: Glorifikace Koukolika ve článku

Heriot 85.?.?.?

No, pokud jste opravdu četl Koukolíkovy práce, pak tvrdit, že je "plagiátor srostlý se sytémem" je známka totální neschopnosti pochopit čtené... [oči v sloup]

284663

12.02.2013 07:03

Mali a africká agenda AFRICOM: Cíl Čína

RE: Nemají šanci - Západ už je namydlený

Heriot 85.?.?.?

No, to jste si něco spletl, či pustě žvaníte, bylo to asi 3800Kč, z Lídlu, protože na 3800$ by se těžko montovala nába noname, nějaký brak, spíše Shimano, Campagnolo, nebo Dtčko. A těch chválených 14 tisíc km od "top Phil Made" to má být vtip? [oči v sloup]

284687

17.02.2013 20:49

Jiná genocida

RE: Ukazka jasnej diskriminacie

Heriot 85.?.?.?

No, tak toho taxikáře bych zrovna nelitoval, to jen ukazuje, jak celý život šidil daně a pojištění. I tak mu ten jeho malý důchod zaplatili jiní... Jinak máte samozřejmě pravdu, za zlých komunistů se pracovní doba zkracovala, věk odchodu do důchodu snižoval a mzdy pomalu ale jistě rostly.
Dnes je tomu přesně naopak...

285050

03.03.2013 20:04

Božská fraška

RE: Ani jediný fakt v článku nepodporuje hypotézy o dôvodoch odstúpenia

Heriot 85.?.?.?

Být otcem nemanželského dítěte není trestní čin, tam není co krýt. Pedofil je hodně jiná kategorie... [oči v sloup]

285700

05.03.2013 08:45

Potravinářská lobby chce prosadit mléko slazené aspartamem

Určitou hodnotu článek má

Heriot 77.?.?.?

protože přináší velmi důležitou informaci o snaze tajně sladit mléko aspartamem. Nicméně cesta autora vzdát se produktů mlékárenského průmyslu a zachránit se žvýkáním produktů farmaceutického průmyslu je tedy velmi úsměvná....

285836

05.03.2013 09:01

Velezradil Klaus?

Nejlíp to vystihl profesor Keller

Heriot 77.?.?.?

"To je otázka pro právníky rozhodnout, jestli to byla velezrada či ne. K tomu já se vyjadřovat nemohu, když nejsem právník.
Jako sociolog se ovšem domnívám, že amnestií došlo k velice závažné věci. Václav Klaus má pravdu, když říká, že už před dvěma tisíci lety existovala korupce, vše, kvůli čemu byla spousta amnestovaných. Problém je v tom, že v normální společnosti má korupce individuální povahu a korupčníci se bojí, že budou přistiženi. A protože korupčníci uvažují ekonomicky, porovnávají riziko toho, že budou přistiženi, s velikostí zisku, ke kterému mohou korupčně přijít. V normální společnosti je riziko tak vysoké, že se toho zisku mnozí z nich raději zbaví a sekají dobrotu. Může ale vzniknout společnost, ve které se z individuální polohy korupce vyvine systém, který znevýhodňuje slušné podnikatele a znevýhodňuje slušné úředníky. Chovat se slušně potom pro obě strany znamená znevýhodňovat se v konkurenčním boji o místa, o kterých jsme mluvili.
Obávám se, že u nás k tomu, aby se z korupce stal systém, chyběl už jen jeden krok – minimalizovat riziko pro korupčníky. Dát jim na vědomí, že i když je nějaký nedopatřením začne policie vyšetřovat a dostanou se před soud, nic se neděje, protože mají jako v počítačových hrách tři nebo ještě více životů. A když bude nejhůř, přijde amnestie, která jim umožní nastartovat život nový a všichni na ně ze zákona budou povinni pohlížet jako na nekorupčníky. Obávám se, že tato výrazná amnestie mohla dotvořit přeměnu korupce z individuální záležitosti v systém. A to je velice nebezpečné".

285837

09.03.2013 10:58

Za největší nebezpečí považuje Zeman kmotrovské mafie, neonacisty a novináře

Naopak, ten projev byl velmi dobrý

Heriot 85.?.?.?

Copak je možno při inauguračním, slavnostním projevu dělat sáhodlouhé rozbory? Lze jen prostě načtrtnout směr a to udělal jasně.
Žádný projev Zemana nebude pro spoustu lidí dost dobrý, protože vždy najdou něco co tam není a co by podle dotyčného být mělo...A nebo naopak by nesměl říct ani slovo, protože cokoliv řekne je špatně, a to přece do projevu nepatří.
Tedy podle jedněch by měl řečnit týden, podle jiných by měl mlčet... [smích]

286066

14.03.2013 07:36

Otevřený dopis panu Miloši Zemanovi

Co tím chtěl básník říci?

Heriot 85.?.?.?

To člověka napadne jako první při čtení tohoto dopisu. Je to neuvěřitelně zmatená míchanice malých i velkých, domácích i celosvětových problémů.
Spousta věcí je samozřejmě pravdivých, ale taky by se tam vešlo spoousta věcí ještě pravdivějších.
Ale proč jako otevřený dopis právě zvolenému prezidentovi?
Copak je to Karel IV, který si to pečlivě prostuduje a vydá výnos kterým zavede příslušná opatření, dá setnout viníky a začne stavět hladové zdi, aby nakrmil poddané?

286275

Prosím Vás nejprve si zjistěte co je Codex alimentarius a přestaňte plácat hlouposti, toto téma s ním vůbec nesouvisí... [oči v sloup]

289680

03.06.2013 13:26

Čína spálila 3 americké dodávky geneticky upravené kukuřice

RE: Jíte GMO?

Heriot 77.?.?.?

No Váš zdravý rozum říká, že GMO jsou bezpečné, jiný zase říká, že ne....Podstata problému je v tom, že se u potravin má dokazovat neškodnost, nikoliv naopak tvrdit - "můžete ho používat pokud neprokážete, že škodí"...
Tedy jestli se s pravděpodobností hraničí s jistotou neprokáže, že neškodí, nemají se používat.

A mezi šlechtěním a genovou manipulací je tedy zásadní rozdíl. Šlechtit můžete jen v rámci druhu a výběrem, což je přirozený proces. Při genové manipulaci kombinujete geny zcela druhově a rodově odlišných organismů....

290691

04.06.2013 08:38

Čína spálila 3 americké dodávky geneticky upravené kukuřice

RE: Jíte GMO?

Heriot 77.?.?.?

Tak pokud mezi potraviny zahrnujete a tedy asi i jíte kočky a hejkaly a bludičky, pak jistě by jste si měl jejich neškodnost ověřit... [smích]

290740

04.06.2013 08:58

Čína spálila 3 americké dodávky geneticky upravené kukuřice

RE: Jíte GMO?

Heriot 77.?.?.?

Tak mula je obvyklý příklad zastánců GMO. Nicméně mula a mezek se dále již množit nemohou, tedy to není přirozený proces, v přírodě by nepřežili a také neslouží jako potravina, aspoň běžně tedy. Takže ukazují, jak nepřirozené a jsou GM nad rámec druhů.
A šlechtění vždy končí u druhů, kdežto genové manipulace mohou sahat až nekonečně výše, gen ryby do kukuřice atd
U potravin zásadně se musí prokazovat neškodnost do nejvyšší možné míry danou současnou úrovní poznání.
U GMO se to na lidských věkových kohortách dlouhodobě neprovádí, asi vědí proč. Zatím se vždy argumentuje, že myšičkám v laboratoři s věkem dožití několika měsíců GMO nevadí..

290743

13.06.2013 07:24

Pripravuje sa najväčšia krádež na Slovensku

Ten článek je spíše pravicová propaganda

Heriot 85.?.?.?

než seriózní informace. Ač se to vlastníkům lesů a půdy příliš nelíbí, vlastnictví lesa a půdy nikdy nemůže být jejích výlučným vlastnictvím, vždy musí zachovat veřejnoprávní prvek prvek volného přístupu a průchodu. A to se podnikatelskému pastvu, které se se již zmocnilo velkých pozemků nelíbí a rádi by se lesy oplocovali a zakazovali vstup. Inu nová šlechta. Proto ten křik proti vytváření velkých honiteb napříč vlastnictví, demagogicky zabalený do lží o krádeži... [smích]

291306

18.06.2013 08:00

Veolia - výměny vodoměrů

RE: Oni se ani nebudou obtěžovat to nějak cejchovat,

Heriot 77.?.?.?

No to tedy jste pěkně ujel. Samozřejmě, že existuje zákon o metrologii a jeho prováděcí vyhlášky. A ukládá docela tvrdé povinnosti. Pravda nepoužívá stále běžně používaný výraz cejchování, ale výrazy kalibrace a ověřování...což je ovšem totéž [smích]

291686

19.06.2013 20:02

Veolia - výměny vodoměrů

RE: Oni se ani nebudou obtěžovat to nějak cejchovat,

Heriot 85.?.?.?

Jste si jist, že jste reagoval opravdu na můj příspěvek? [smích]

291760

19.06.2013 20:05

Veolia - výměny vodoměrů

RE: Oni se ani nebudou obtěžovat to nějak cejchovat,

Heriot 85.?.?.?

No už vaříte z vody, trochu směšně [smích], všichni víme co se pod pojmem cejchování skrývá a Vaše tvrzení, že to žádný přepis neupravuje je mimo mísu...

291762

20.06.2013 01:04

Musíme platit daně? Já říkám ne!

Daně nevadí, vadí parazité

Heriot 85.?.?.?

Problém daní není ani tak to, že jsou, ale že je platí jen někdo... Parazitní vrstva podnikatelů, kterým vládnoucí pravice umožňuje neplatit daně a kupuje si jejich volební hlasy způsobuje, že ostatní musí daní platit více, či dostávat od státu mnohem méně služeb... [naštvaný]

291778

20.06.2013 18:24

Musíme platit daně? Já říkám ne!

RE: Opět Vít

Heriot 85.?.?.?

Cha cha, podnikatel platí daně? To je stejný žvást jako, že prostituka je panna...

291844

20.06.2013 22:31

Musíme platit daně? Já říkám ne!

RE: Opět Vít

Heriot 85.?.?.?

No jo když Vy nevíte o čem mluvíte. No tak si zjistěte, kolik zaplatili třeba za loňský rok.... A pak se teprve pleťe do debaty, ideologu... [oči v sloup]

291858

21.06.2013 05:24

Musíme platit daně? Já říkám ne!

RE: Opět Vít

Heriot 85.?.?.?

Neplést prosím dvě různé věci. Mluvíme o daní z příjmu fyzických osob...OSVČ - pánů podnikatelů - cca 2,9 mld. za rok 2011 ! Opravdu k upadnutí...
Ale ono i těch 89 mld. právnických osob je naprosto směšné. [smích]

291865

21.06.2013 10:30

Musíme platit daně? Já říkám ne!

RE: Opět Vít

Heriot 85.?.?.?

Číslo 89 u DPPO není nula, je jen směšně nízké. Nicméně já hovořil o OSVČ, takže pro ji sem taháte?. Patrně jste nevěděl co jste plácl a ted jen nevíte kudy kam, stává se to
Snad by mělo být zřejmé i pravičákovi, že pod pojmem podnikatel se skrývá fyzická osoba... [oči v sloup]

291882

21.06.2013 10:34

Musíme platit daně? Já říkám ne!

RE: Opět Vít

Heriot 85.?.?.?

Není jaksi řeč o tom co je výhodnější pro podnikání, to si vyřešte sám, ale o placení daně z příjmu...
Miluju lidi, co si myslí, že sami platit daně nemusí (OSVČ) a nevadí jim že parazitují na druhých, co je platit musí... [oči v sloup]

291883

21.06.2013 21:24

Musíme platit daně? Já říkám ne!

RE: Opět Vít

Heriot 85.?.?.?

No, reagoval jste na mne, když jsem se zminil o placení daní podnikateli, takže se už trapně nevykrucujte, když neznáte ani rozdíl mezi OSVČ a "eseročkem"... [chechtot]

291921

21.06.2013 21:27

Musíme platit daně? Já říkám ne!

RE: Opět Vít

Heriot 85.?.?.?

No, zcestné je když někdo platí daně a jiný ne. Ovšem samozřejmě individuálně je to úhel pohledu. Zloděj si také myslí, že nic špatného nedělá...Takže Váš názor je prostě Váš.

291922

21.06.2013 21:30

Musíme platit daně? Já říkám ne!

RE: pěkná konina

Heriot 85.?.?.?

Daň za zaměstnance samozřejmě zaměstnavatel neplatí pouze mu ji strhne a odvádí. Vcelku diametrální rozdíl.. [smích]

291923

22.06.2013 22:55

Musíme platit daně? Já říkám ne!

RE: Opět Vít

Heriot 85.?.?.?

A nelži, jako OSVČ daně z příjmu prostě neplatíš, čísla nelžou, to s prostě okecat nedá...
Pokud se tu honosíš coby velký podnikatel...-), tak bys měl vědět, že je rozdíl mezi daněmi. A zde je řeč o dani z příjmu, tak tu neblábol o dani spotřební, kterou platí každý, i ten co poctivě, na rozdíl od Tebe, příživníka, zaplatí nejprve daň z příjmu.. [oči v sloup]

291993

23.06.2013 17:28

Musíme platit daně? Já říkám ne!

RE: Opět Vít

Heriot 85.?.?.?

No, dávat dohromady daň z příjmů a spotřební, to už je opravdu akt zoufalství...Ale proč pořád ten kolovrátek o zdanění podnikatele? Čísla nelžou. Je u nás snad 800 tisíc OSVČ a dohromady odvedou ročně daň okolo 1 mld. To je tak směšné, že je absurdní, jak může někdo stále mluvit o zdanění...Za první pololetí 2012 nejen že neodvedli, dokonce byli příjemci...
No a to raději nemluvíme o zdravotní pojištění, kde parazitují obdobným způsobem. [oči v sloup]

292029

24.06.2013 07:04

Musíme platit daně? Já říkám ne!

RE: Opět Vít

Heriot 85.?.?.?

Ale madam, čtete příliš titulky Mf Dnes...Živnostník je pomalu už prázdný pojem, víte kdo jsou hlavně OSVČ - makléři, finanční poradci poradci, advokáti, notáři, pojišťováci, celý reklamní průmysl dělá na smlouvy, herci atd,. všichni tihle paraziti vydělávají na občanech a na státu a daně neplatí. Též doktoři či veterináři, ti ale aspoň odváději smysluplnou práci, ale ani to není důvod aby daně neplatili.
Poučte se, že mluvíme o daních z příjmu...Zdanitelného příjmu, tedy po zaplacení toho včeho co jste tu ve své truchlohře vyzpívala.
Je to asi tak buď budou daně z příjmu poctivě platit všichni nebo nikdo, ale okrádat druhé tím, že neplatím daně, ale využívám všechno co se z daní ostatních financuje je prostě sprostá krádež, To se modří komsomolci můžete uvztekat, unadávat realitu nezměníte... [chechtot]

292064

24.06.2013 07:10

Musíme platit daně? Já říkám ne!

RE: Opět Vít

Heriot 85.?.?.?

To je konstrukce z Orwellova románu. Stejná pitomost, jako kdybych napsal, že k abstinent parazituje na pivaři...Spotřební dan je úplně něco jiného než dan z příjmu, ale snad to časem šudentíku pochopíš, ty nejsi žádný podnikatelm, jen si tu na něj hraješ, protože blábolíš absolutní nesmysly a nemáš o věci sebemeší pojem... [smích]

292066

24.06.2013 14:15

Musíme platit daně? Já říkám ne!

RE: Opět Vít

Heriot 77.?.?.?

Madam, co si já zkouším o tom Vy nevíte vůbec nic [smích].
Netahejte sem korporace, to je jiné téma, to je jakoby jste řekla, že můžete ukrást milion, když jiný ukradne miliardu. Ale třeba to máte takto posazené, nevím...
Odvody je samostatná věc, tak na zdravotním pojištění placeném zaměstnanci parazitují OSVČ podobným způsobem. Škoda řeči.
Jak pravil feldkurát Katz, to se nám to hoduje , když nám lidí půjčují. Tady se dá říct - to se rádi necháme léčit, když nám to jiný platí..
[chechtot]

292097

25.06.2013 09:02

Musíme platit daně? Já říkám ne!

RE: Opět Vít

Heriot 77.?.?.?

No smíchala jste dohromady hezký guláš absolutně odtažitý od tématu a dáma tedy rozhodně jste.
Já vás, na rozdíl od vás, urážet nehodlám, i když je fakt, že doktor Štrossmayer měl se svojí holubičkou v takovýchto příkladech 100% pravdu.. [smích]

292143

23.07.2013 21:18

Minimální mzda nebo almužna

Autor má pravdu

Heriot 85.?.?.?

Na jedné straně tu je fakt globalizace, kdy anglosaský svět v zájmu svých zisků terorizuje a zbídačuje celou zeměkouli, na druhou stranu i v tom malém rybníku jako je ten náš je pořád prostor jakž tak přežívat.
Ovšem naše podnikatelské panstvo v zájmu svých zisků si platí pravicové politiky, kteří jim snižují či ruší daně, kteréžto ovšem přenášejí na pracující. Výsledkem, je mizivá kupní síla a titéž podnikatelé se diví a opět volají po dalším snížení daní a vůbec nechápou v jak začarovaném kruhu se pohybují. Jejich duševní obzor končí nákupem luxusního auta a apartmánu v Krkonoších...
A o tom to u nás momentálně je. [bliji]

293797

24.07.2013 22:59

České zdravotnictví

Soukromé zdravotnictví je zločin

Heriot 85.?.?.?

A černá díra na peníze. Občan je nucen platit obrovské zisky soukromých subjektů a farmaceutického průmyslu. Bláboly nedovzdělaných hlupáků o tom jak si každý za svůj zdravotní stav může sám, skončí ve chvíli, kdy mu doktoři diagnostikují třeba roztroušenou sklerózu a on zjistí, že nemá tisíce na léky. Což by se mu za té "dojemné péče" dřívějšího režimu stát tedy rozhodně nemohlo, protože ta péče byla péčí, nikoliv fabrikou na zisky nenažranců...

293854

25.07.2013 22:12

České zdravotnictví

RE: Soukromé zdravotnictví je zločin

Heriot 85.?.?.?

No práve, dotují... A ještě ho obhajují. [chechtot]

293896

26.09.2013 09:39

Hrátky kolem horníků

Pan Nesvara má v zásadě pravdu

Heriot 77.?.?.?

Jenže tato pravda, je v dnešním systému nerealizovatelná...Soukromý vlastník nikdy nedá peníze ve veřejně prospěšný účel, tomu jde jen o zisk, zisk a zase zisk...
Jediná cesta jak horníkům a celému regionu pomoc je znárodnit důl. Jenže pro pravice je slovo znárodnit přijatelné jen tehdy, když se má sebrat pozemek nějakému farmáři, aby se mohl stát dojit stavbou nesmyslných a předražených dálnic. Když se má znárodnit z důvodů, které žádnému podnikatelskému panstvu zisk nepřinesou, ale pomůžou tisícům lidem, je to zase jen sprosté slovo...

296832

27.09.2013 09:37

Hrátky kolem horníků

RE: Pan Nesvara má v zásadě pravdu

Heriot 77.?.?.?

Nu, pan Nesvara si neosobuje žádné právo, jak se pokoušíte tvrdit, pan Nesvara jen řekl svůj názor...A jinak - vaše představy s světě podnikání a pánech Bakalech jsou vskutku naivní... [oči v sloup]

296900

14.10.2013 10:02

Proč jsou zubní implantáty tak drahé?

Je to jednoduché

Heriot 77.?.?.?

Proč jsou zubní implantáty tak drahé? Na to je pane Stworo jednoduchá odpověď. Protože samozřejmě žádný volný trh neexistuje. Protože jsou ceny uměle drženy vysoko, stejně jako u léků. To jsou totiž jsou komodity, které každý nutně potřebuje a proto zaplatí i přemrštěnou cenu. A tyto praktiky mají samozřejmě sloužit především k maximalizaci zisku, ale zřejmě to má sloužit i ke kastování lidí, úmyslně je ne všem učinit dostupnými - nemáš na nové zuby, jsi socka, patříš tam někam dolů. To my na sebe vyceníme své bělostné implantáty a hned víme kam patříme.... [smích]

297813

16.10.2013 12:57

Jablka

Výborný článek

Heriot 77.?.?.?

Neškodí čas od času takto připomenout kam se posouváme. Zejména střední a mladší generace snad už ani jinak než ti majitelé uvažovat neumí.

297982

27.10.2013 10:24

Teď, když máme, co jsme chtěli...

RE: Teď, když máme, co jsme chtěli...

Heriot 85.?.?.?

No, pravdu tedy nemáte a netřeba být uražený za pravdu. Slováci dokázali, na rozdíl od nás, že mají zdravý rozum a pravici zkrátka vypráskali a dali jasný mandát levici...Jasně je otázka jak ta s ním naloží, ale Fico a Sobotka, to je nebe a dudy.

298693

31.10.2013 10:19

Island: Revoluce pod vedením bankéřů

RE: Sedliacky zdravý rozum.

Heriot 77.?.?.?

A pak si člověk říká, odkud se bere těch asi 20% občanů s totálně vymytými mozky, co tak rádi papouškují nesmysly vyčtené z úvodníků LN a MF či materiálů polofašistické zlodějské organizace zvané "Člověk v tísni". A ejhle, ono není tak těžké na jednoho narazit... [chechtot]

298963

25.12.2013 03:36

Vánoce Smolíka McFiggina

RE: Šťastné a veselé!

Heriot 85.?.?.?

Tak někdy mám stejný pocit jako Menzel, ale asi bych se s ním lišil ohledně definice té poloviny. U něho jsou to ti, kteří nevolili knížete pána, u mne je tomu právě naopak.. [smích]. Tedy soudě podle jeho projevů a vystupování v době, kdy o to šlo.

301352

23.01.2014 09:00

Šukají ještě vůbec lidi v Čechii?

Vy za to stojíte...

Heriot 77.?.?.?

Máte pravdu pane Stworo, mám stejné pocity, když mladou generaci sleduji. Ale mladým mužům bych možná ani tolik viny nepřidával. Denně jsou masivně konfrontování s tupými ksichty rádoby krásek, které laškovně se směšně přimhouřenýma očima (asi to má být svůdné) špitají nesmysly typu "vy za to stojíte", či jiné perly. Neustále stupňované umělé vylepšování gelovými nehty počínaje, prodlužováním řas pokračuje a umělými ňadry konče je ve své podstatě odpuzující. Společnost se tak mění v jakési panoptikum "barbín" na straně jedné a rostoucího počtu "4%" na straně druhé...

303063

23.03.2014 08:57

Juvenilní justice v Norsku

Neuvěřitelné

Heriot 85.?.?.?

Neuvěřitelné. Ten člověk to asi myslí dobře, ale asi si neuvědomuje co popsal za hrůzu, jemu to zřejmě přijde normální. Tohle je ta pravá totalita, asi ta správně kapitalistická...[smích]

307235

23.03.2014 18:09

Juvenilní justice v Norsku

RE: Neuvěřitelné

Heriot 85.?.?.?

Pravidla jistě ano, ale ta, která se ustanovovala po celé dlouhé generace a ne ta, která si vymýšlí psychopatičtí pravdoláskaři, kteří se všude množí jako houby po dešti a jen rozsévají zlo. Děkuji bohu, že jsem měl to štěstí vyrůst za té hrozné "totality". Protože v Norsku bych byl určitě odebraným sirotkem a nepoznal to krásné dětství na které přes obdržené pohlavky a výprasky za klukovské rošťárny tak rád vzpomínám...

307257

01.04.2014 11:15

Jak (ne)přicházejí peníze

RE: Tak to zavřete..

Heriot 77.?.?.?

Tak když zde nic nečtete, tak nic nepřispívejte, to po Vás asi nikdo nechce, ale nevytahujte se tím. Smysl Vašeho příspěvku je nulový...To je jako byste šel do obchodu vykřikoval, že nic nekoupíte, protože se Vám nic nelíbí. Žádost o příspěvek je směřována těm, kdo čtou, a to je pochopitelné

307687

05.04.2014 09:34

Západ, Rusko, Ukrajina – historie a dnešek

RE: pavt

Heriot 85.?.?.?

No to jste si tedy hezky naběhl, tak říkajíc na vidle...Píšete, že se zde zveřejňuje jen "proruská propaganda", ale sám text vašeho zveřejněného článku, který je vším jiným než "proruskou propagandou" to vyvrací... [chechtot]

307933

20.04.2014 09:33

Washington je nejhorším nepřítelem lidstva

RE: Argumenty - neodpovídám Vám, ale na uvedené (nechci být osobní)

Heriot 85.?.?.?

Člověče, Vy jste asi typický pravdoláskař, Pletete dohromady vyložené lži (viz Budvar, který ve skutečnosti dlouhodobě zvyšuje výstav a je trvale ve značném zisku, či Sazka, která byla privatizována proto, že vydělávala a Hušákem vytunelována, atd.)s totální neznalosti, jako o ŘSD, které žádné dálnice přece nestaví. Ty vážený pane staví soukromé firmy, které si rozdělily monopol a staví je neuvěřitelně draze a v neuvěřitelně mizerné kvalitě a ještě mají tu drzost se se státem soudit. Je tomu tak při vší úctě k Vám, zaslepení lidé s vymytými mozky propagandou jako jste Vy udržují tento shnilý systém při životě..-.

308752

20.04.2014 23:12

Washington je nejhorším nepřítelem lidstva

RE: Argumenty - neodpovídám Vám, ale na uvedené (nechci být osobní)

Heriot 85.?.?.?

Pane Vojto,Vy jste zvláštní člověk. Firma, která vyprodukuje čistý zisk (tedy odvedla řádně daně) 190 milionů Kč za rok podle Vás "skoro nevydělává"...to myslím o kvalitě Vašich příspěvků vypovídá dostatečně. [smích]

308780

28.04.2014 07:23

Řekněte NE všem těm velkým lžím!

RE: Fašisti a nacisti

Heriot 85.?.?.?

Pravda, jde to přečíst i tak jak píšete, ale jinak bych řekl, že "provokaci Ruska", znamená, že provokováno je Rusko, jinak by autor jistě napsal třeba "ruskou provokaci". tedy tak jsem to pochopil já. [smích]

309097

06.05.2014 01:56

Neschopnost telepatie neomlouvá!

RE: pravnik

Heriot 85.?.?.?

Něco na tom ale skutečně stran právníka nesedí. K podání dovolání musel mít plnou moc a tedy rozhodnutí muselo být doručeno jemu a v tom rozhodnutí jistě byla uložena povinnost zaplatit náklady řízení.Takže to asi opravdu nějak odflákl...

309681

06.05.2014 18:07

Neschopnost telepatie neomlouvá!

RE: pravnik

Heriot 85.?.?.?

No ale tak tomu bohužel není. K dovolání byla plná moc, takže rozhodnutí bylo určitě doručeno právníkovi. Exekuce už je otázka úplně jiná, ta se vztahuje k povinnému, tedy panu Stworovi....

309756

21.05.2014 07:41

Tož, človíčku, hybaj k volbám!

Keller

Heriot 85.?.?.?

Profesor Keller je mimořádná osobnost na levici, kterých u nás opravdu není mnoho. Zuřivá nenávist pravice a havloidních medií vůči němu také o něčem svědčí. Stupidní volební hesla zcela jistě nevymýšlel on, ale volební štáb hloupých "fríkulínů".
Nicméně asi nedocenil to, že kandiduje za stranu, kterou už nečeká nic dobrého protože fatálně zradila své voliče. A neúspěch v těchto volbách také svalí na něho. Ale pokud se do parlamentu dostane,lze s jistotou očekávat, že aspoň bude přinášet zásadní informace o ničemnostech, které se tam pečou (viz třeba TTIP). A to také není málo. A navíc, kdo jiný si zaslouží zabezpečení, které to přináší, než lidé jako on, za kterými je spousta mimořádné práce....

310381

25.05.2014 07:05

Globalizace zvláštních jednotek

RE: Češi horovali pro Kodetovo: Proletáři všech zemí polibte mi p®del

Heriot 195.?.?.?

Editore možná je, ale přesto mohl být příspěvek zajímavý. Nevím, jaké používáte měřítko vzdálenosti či blízkosti k tématu, nicméně nemusí být přesné. Jak známo všechno souvisí se vším. A například tupost a počet lidí smějících se té stupidní hlášce má přímý vztah k všem zvrácenostem světa i doma, protože jsou možné právě jen díky blbosti lidí. Možná byste smazání měl přehodnotit ?

310631

19.06.2014 11:42

Jak fungují exekuce v Kanadě

RE: Zajimave a dobre napsane.

Heriot 77.?.?.?

Tak na druhou stranu dnes, na rozdíl od té nehumánní diktatury, kde každému muselo vadit, že nemůže přijít o bydlení a skončit na ulici, zažíváme 25 let humánní a lidské společnosti, kde pravda a láska vítězí nad lží a nenávistí a kde je znatelný posun k lepšímu a určitě se krade a lže mnohem méně. Kdo chce ten to vidí. [oči v sloup]

311903

19.06.2014 19:29

Jak fungují exekuce v Kanadě

RE: Pravicující Česko je na dobré moUdré cestě

Heriot 85.?.?.?

Připojuji se k Vám a souhlasím s Vámi. Osobně příspěvky Moudrostraka cíleně vyhledávám.

311925

20.06.2014 09:11

Jak fungují exekuce v Kanadě

RE: Zajimave a dobre napsane.

Heriot 77.?.?.?

Tak ono je už velmi vyčpělé se při komentování dnešních megazlodějin, podvodů a krutostí vymlouvat na"komunistickou výchovu". To je jako kdyby se excesy 50 let za studené války zdůvodňovaly kapitalistickou výchovou za první republiky. Možná znáte někoho, kdo přišel i dříve o bydlení, nicméně jedna věc je výjimečná jednotlivost (protože to skutečně vůbec "lehké" nebylo přijít o bydlení) a druhá věc jsou tisíce a desetitisíce takových případů a snadnost s jakou se to může stát...

311975

21.06.2014 04:16

Jak fungují exekuce v Kanadě

RE: Zajimave a dobre napsane.

Heriot 85.?.?.?

No, jestli ono o nebude spíše obráceně. To vše přece přišlo až po převratu. Lidé byli dříve zvyklí na slušnost a vzájemnou pomoc a nebyli připraveni na dobytek, který se ujal po roce 1989 moci a který je samozřejmě v každé zemi, jen je v normální zemi držen pod kontrolou. Po převratu se prolomila veškerá společenská tabu. Nikdy se neokrádali a nepřepadávali invalidé. Nikdy by se nenechávali lidé chcípat jako dobytek venku na ulici atd. Takže ten dobytek z lidí dělá až ten současný systém, to je zcela logické vysvětlení.

312058

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

29

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 51 čtenářů částkou 10 288 korun, což je 29 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 1

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 0

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Moskva 11. 04. 2021 - Obchodní komplex Ochotnyj rjad14.04.21 11:09 Rusko 1

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 4

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 4

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 4

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 2

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Mengele Arenberger v akci11.04.21 09:18 Česká republika 3

Zajímavá úvaha o nelogickém postupu v případě COVID10.04.21 15:15 Česká republika 7

Pokrová radnice v Budapešti vztyčila duhovou sochu Svobody v BLM pokleku. Vydržela 24 hodin09.04.21 12:27 Maďarsko 1

Colorado: Vakcinační síť Covid vakcín Johnson & Johnson byla uzavřena kvůli nežádoucím účinkům09.04.21 08:00 USA 0

Odsouzení muslimové znovu před soudem09.04.21 04:30 Turecko 0

Guvernér Floridy: Nebudeme zavádět vakcinační pasy. Rozdělovat občany na základě vakcinace je chyba09.04.21 03:38 USA 0

Evropský soud pro lidská práva:Povinná vakcinace dětí je v demokratické společnosti nezbytná09.04.21 03:16 Evropská unie 3

„Více než 4 tisíce vojenských cvičení“: Ministerstvo obrany zahájilo kontrolní prověrku ozbrojených sil08.04.21 23:42 Rusko 1

Měnové kurzy

USD
21,66 Kč
Euro
25,93 Kč
Libra
29,86 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,74 Kč
Švýcarský frank
23,47 Kč
100 japonských jenů
19,88 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,69 Kč
100 maď. forintů
7,23 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,64 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 625,91 Kč
1 unce stříbra
550,52 Kč
Bitcoin
1 364 985,32 Kč

Poslední aktualizace: 14.4.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 64 094 170