Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané rfrfr

Nalezeno 27 příspěveků, 1 IP adresa

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

08.01.2016 07:31

Židovská náboženství a vyhlídky na disent

No konečne

rfrfr 185.?.?.?

Tak na takýto článok už čakám dlho! Konečne niekto analyzoval rozdiely medzi náboženstvom , ktoré je postavené na velebení boha a náboženstvom, ktoré je postavené na " božích " zákonoch! To je ten základny rozdiel ´medzi fašistickým oligopolom židovstva a fašistickým poňatím monoteistických náboženstiev založených na velebení boha! Nič medzi tým neexistuje!

343998

15.01.2016 20:50

Nesplacení dluhů jako zbraň: Poslední odpověď Ruska na agresi Západu?

Pepe Escobar ma veľmi sklamal.

rfrfr 185.?.?.?

Je naivný, veľmi naivny v hodnotení dnešnej situácie v Rusku. Väčšina rusov si stále neuvedomuje , že je vo vojne, skutočnej vojne. A je to aj vďaka Putinovi, ktorý neustále opakuje , už bude lepšie ! Nebude , a nebude lepšie možna aj desať rokov! Jediná cesta je :
1. odmietnuť autorský zákon podľa vnuteneho modelu z USA a to znamená opustiť WTO. A to v čase, keď už aj Kazachstan vstupuje do WTO a určite ho tam páni s pokriveným charakterom urýchlene príjmu! A to znamená, že v tom Rusko zostane úplne samo!
2. Odeliť investičné banky od komerčných a umožniť im redistribúciu kapitálu k najvýnosnejšim odvetviam za prísnych protimonopolizačných zákonov, aby nedošlo k jednej masívnej bubline, ale veľkému množstvu malých bublín!
Masívne devalvovať rubeľ za drastického obmedzenia predaja aktív.
3. Zaviesť nezávisle súdy na základe ľudovej poroty, aby špekulantov kontroloval ľud a nie politikmi dosadený sudcovia, pretože by sa nespokojnosť ľudí obrátila proti domácim politikom!!!!
4. Zaviesť priamu demokraciu vrátane správy katastra, aby sa zabezpečilo prerozdeľovanie aktív v ramci celého Ruska.....................

344440

16.01.2016 06:51

Nesplacení dluhů jako zbraň: Poslední odpověď Ruska na agresi Západu?

RE: Pepe Escobar ma veľmi sklamal.

rfrfr 185.?.?.?

No vidíte! Práve takáto filozofia v Rusku vedie k jeho rozkladu!
1. Štátom s najviac devalvovanou menou na svete je Izrael !!! Prečo asi?
2. Bez rozdelenia bánk na investičné a komerčné, s prísnou decentralizáciou ( demonopolizáciou) práve tych investičných nie je možné redistribuvať kapitál k najvýnosnejšim a teda inovatívnym výrobam!
A kapitál nie je možné naplno využiť bez decentralizácie správy katastra - priama demokracia - mietsne referendá !!!!
3. S tým priamo súvisi postavenia rubľa ! Ten treba zmeniť na clearingovu menu buď vo forme meny krytej zlatom , alebo na menu vo forme bitcoinu riadenou správcami investičných bánk. Ak bude krytý zlatom, tak je nevyhnutná jeho masívna ťažba či už doma, z vesmíru alebo zvonka, pretože iba tak sa dá zabezpečiť jeho expanzia! Bez expanzie by to viedlo k permanentnej devalvácií a teda permanentnej sociálnej kríze!
4. Bez týchto politických zmien rusom dlho ich " vlastenectvo " nevydrží. Je len otázkou času , kedy v Moskve vyrobia ďalší Majdan! A po ňom Rusko skončí ako Ukrajina, resp. ako diktatúra ! A diktatúra ( čo je pravdepodobnejšie na čele s Putinom alebo Žirinovským), nie je schopná vybudovať inovatívny priemysel, pretože ten je možné vybudovať iba v názorovo slobodnej spoločnosti a navyše každá diktatúra automaticky vedie k odmietnutiu svetovej verejnosti z obáv pred expanziou! A teda sa tým docieli práve zjednotenie všetkych lokajských vlád pod dolárovym dohľadom voči Rusku !
5. A samozrejme , práve preto , aby ľudia prijali akumuláciu kapitálu za svoju, treba zaviesť masívne progresívne zdanenie príjmu pre tých, ktorý získany kapitál z investícií umrtvuju vo svojich haciendach , importovaných "hračkách" a luxuse a úplne oslobodiť príjmy od daní pre tých , ktorí ich investujú naspäť do výroby ! Práve toto je najdôležitejšia podmienka, pretože vytvára národny konsenzus kapitálu a práce !!!!!!!!!! Národnu jednotu nie je možné dosiahnuť bez sociálnej rovnosti!!!!!!! Najlepším príkladom je práve dnešná Čína ! Práve kôli obávam zo sociálnej odvety - revolúcii čínsky kapitál kapituloval a pustil ten americký na svoj trh !!!!! Preto, kto hovorí o Číne ako o spojencovi Ruska je jednoducho naivný hlupák !!!!

344457

17.01.2016 07:37

Nesplacení dluhů jako zbraň: Poslední odpověď Ruska na agresi Západu?

RE: Pepe Escobar ma veľmi sklamal.

rfrfr 185.?.?.?

Nemá zmysel rozoberať všetky Vaše výhrady, preto Vám položím len jedinú otázku ! " Kde je dnes ZSSR a kde je dnes USA ???? Ľudia ako vy by si mali uvedomiť, že v reálnom soc. si ľudia chodili nakupovať kvalitné výrobky do Tuzexu, čiže tovar zo západu! Práve na tomto princípe je postavený dnešný svet tak presne popísaný v " Protokoloch sionskych mudrcov ". Bez kvalitnej výroby Rusko do desiatich rokov zahynie! Ten čas sa kráti každým dňom !!! Sami rusi ho nakoniec odmietnu tak, ako ho odmietol Gorbačov ! Práve preto USA tak cieľavedomo budujú sociálne rozdiely v Rusku a bránia prístup rusov k inovatívnym spoločnostiam na západe ! Spomeňte si na prípad kanadskej Magny !

344520

17.01.2016 07:45

Nesplacení dluhů jako zbraň: Poslední odpověď Ruska na agresi Západu?

RE: Pepe Escobar ma veľmi sklamal.

rfrfr 185.?.?.?

"Diktatúra vybuduje priemysel skôr, než "názorovo slobodná spoločnosť"

Práve stalinská diktatúra Vás usvedčuje z fatálneho omylu ! Bol to stalin , ktorý odmietol vývoj počítačov ako " buržoáznu úchylku ". O dvadsať rokov práve vďaka tejto "buržoaznej úchylke " sa ZSSR rozpadol ( hlavne kôli nej ) !
Aj dnes v Rusku chvíľu , možno 10- 15 rokov bude Rusko pod diktátom " rýchlo " budovať svoju ekonomiku , aby potom nomenklatúrne kádre zaspali na svojich postoch a zaviedli spoločnosť do ďalšieho marazmu. Nakoniec je to príbeh všetkych "osvietencov" v Európe !

344521

23.01.2016 09:47

Je to bankovní kartel, který řídí trh s ropou

Vilo

rfrfr 185.?.?.?

Je len jediný spôsob boja s monopolom: SECESIA!
Stači sa odpojiť od dolárového obchodného priestoru a začať budovať vlastný! Dnes je ten správny čas! A Rusko sa bojí ! Bojí sa tak ako Irán! A tak ako Irán svoj boj o budúcnosť prehral, prehra ho aj Rusko, pokiaľ bude spájať svoju budúcnosť s budovaním dolároveho obchodného priestoru !

344806

25.01.2016 08:19

Hra na demokracii skončila. La comedia finita…

Vojna v Sýrii ????

rfrfr 185.?.?.?

Ak si prečítate tento článok, tak si uvedomíte, že vojna v Sýrii je pre USA iba malým ťažením na tomto pochode za svetovládou ! A všetci tí, ktorí sa nadchýnaju vojenskými úspechmi Ruka v Sýrii by si mali uvedomiť, že tie úspechy dosiahli iba preto, lebo USA ich chceli do vojny zatiahnuť kôli ekonomickému krvácaniu na viacerých frontoch.

344859

03.02.2016 07:33

Západ na cestě k ekonomickému kolapsu

Cielana deštrukcia!

rfrfr 185.?.?.?

" pochopíte, že současná ekonomická cesta západního světa je cestou k destrukci."

Obávam sa, že autor nechápe, že sa jedná o cielenú deštrukciu!!! Práve o to ide NWO! Čas sa kráti! A elity za FEDom sa vydali na cestu , z ktorej niet návratu! Buď obsadia celý svet, alebo sa doterajší svet rozpadne !

345131

03.02.2016 13:15

Západ na cestě k ekonomickému kolapsu

RE: Říše zla není USA.

rfrfr 185.?.?.?

Poraziť dolár je možné! Ale iba s J. Kalvínom! Je to ten istý scenár, ktorý sa realizoval v USA a porazil VB! Jednoducho pracovať a šetriť ! A to sa dá iba v sociálne rovnej spoločnosti! Spomeňte si ako nám bolo "dobre" , keď kurz koruny posiloval !!! a s jeho posilovanim odtekal aj náš majetok !

345146

04.02.2016 18:25

Západ na cestě k ekonomickému kolapsu

Keď sa už bavíte o veku dožitia - viete ako sa počíta?

rfrfr 185.?.?.?

Nejak mi to nejde do hlavy! Nema to súvis stým, že populácia starne, alebo s tým že sa rodí menej detí ????? Mám také tušenie, že je to hra čísel , ale skutočný vek džitia nie je až taky vysoký, ako sa to javí podľa štatistiky !

345214

08.02.2016 19:22

Sedmnáctý týden ruského zásahu v Sýrii: chce Erdogan válku s Ruskem?

Hľadá sa vojnový protivník pre Rusko ???

rfrfr 185.?.?.?

Stále viac a viac mám pocit, že USA chcú zatiahnuť Rusko do ďalšej zástupnej vojny , ako to urobili pred 70 rokmi s Nemeckom! Nie je dôležité kto, ale vojna musí byť, aby oslabila Rusko ! Myslím, že toto je základny scenár !!!

345369

27.04.2016 08:15

Strach a nenávist v arabských nocích

Slabosť Ruska!

rfrfr 185.?.?.?

" A právě toto je to, k čemu nebude mít věčný nevolník, dům Saudů, nikdy koule."
V tom je slabosť Ruska! Nedokáže svojim priateľom garantovať bezpečnosť ! Práve preto sa SA nechce spojiť s Ruskom !

348047

07.06.2016 17:37

Obama zabouchl dveře Putinovi před nosem

To je to, o čom písal náčelnik ruských ozbrojených síl ešte pred cca 15 rokmi.

rfrfr 185.?.?.?

A jedinou reálnou odpoveďou Ruska na tento akt agresie je vyniesť na orbit jadrové zbrane a utajiť ich vo vesmíre ! Tomu, komu sa to zdá byť desivé by som pripomenul šesťdňovú vojnu Izraela proti arabským štátom!!!! Ide o ten istý scenár a napísali ho tie isté sily , ktoré dnes ovládajú USA , ako indický roľník svojho slona !

349309

03.07.2016 12:43

Inkluze nebo exkluze?

Presadzovanie inklúzie je spôsob ako brániť vzniku nových zárodkov spoločností !

rfrfr 185.?.?.?

Keď sa jedinci vystavený exkluzii rozmnožia nadostač, začne sa proces formovania novej identity ako sme to videli v Srbskom Kosove! A práve zabráneniu vzniku " nového Kosova " v EÚ, ktoré by mohla využiť iná mocnosť na infiltráciu dovnútra a následne vytrhnutie z EÚ, - to je cieľ EÚ s inklúziou !!!
A preto to treba riešiť vopred! Napríklad aj poskytnutím územia pre vznik nového útvaru v rámci EÚ! Napríklad rómom na východe Slovenska na úkor slovenskej štátnosti!

350138

11.07.2016 14:55

Putin to nevydržel a varoval novináře před válkou

Jadrové zbrane do vesmíru ???

rfrfr 185.?.?.?

Rusko nemá na výber! Ak chce udržať jadrové odstrašovanie, bude musieť vyniesť do vesmíru jadrové zbrane! A masová propaganda to samozrejme zožerie aj s navijákom, a vyhlási ekonomickú blokádu Ruska ako v prípade Iránu! Je na rusoch , aby spustili finančnú pyramídovu hru podľa vlastných pravidiel! Boužiaľ , piata kolona je proti. Práve preto bola za Jeľcina vybudovaná !!!

350327

21.07.2016 06:39

Ani peklo nebylo nikdy tak naštvané, jako teflonový sultán

Konečne trocha rozumu do celej

rfrfr 185.?.?.?

záležitosti. Dáva to zmysel ! Ale hlavný problem Ruska, zaostalá ekonomika to len ešte viac konzervuje ! Takže v konečnom dôsledku to vyhovuje USA !

350626

07.11.2016 21:16

Hlásenie z Nemecka

Odpoveď je reformácia!

rfrfr 185.?.?.?

Nie reformy, ale reformácia !

353168

14.11.2016 04:08

Volby vyhrála dělnická třída

Tak tentoraz ma Craig totálne sklamal!

rfrfr 185.?.?.?

On evidentne nepochopil, že FED si vybral Trumpa práve preto aby na neho mohol zvaliť svetovú krízu, ktorá má definívne doraziť Rusko ale nielen Rusko. Na to, či vznikne svetová kríza má Trump v USA asi taký vplyv ako Fico na to, či v vznikne kríza v EÚ ! A Putin bude ešte s Trumpom kamarát ! Geniálny ťah v čase , keď Rusku v budúcom roku dôjdu devízové rezervy a ceny ropy a surovín klesnú na polovicu! Hádam si naozaj nemyslí, že riaditeľ FBI by potopil Clintonovú, pokiaľ by na to nemal politické krytie od oligarchie ??? Veď riaditeľ FBI je obyčajný štátny úradník, ktorý sa na miesto riaditeľ FBI dostane až potom , keď svoju loajalitu osvedčí nespočetne krát nie " americkému ľudu", ale majiteľom FEDu. Americký ľud riaditeľa FBI predsa NEVOLí !!!

353360

kým na to prišiel!

353852

Asi by mal zaradiř medzi nekorektné noviny aj Deník N,Smena, či Pravda !

354947

13.01.2017 03:51

Americký stát ve státě se topí v problémech

Deep state

rfrfr 185.?.?.?

Americká demokracia je demokraciou Veľkého Ríma. Tá stála na takzvanom " Cenze " To znamená, veľkost hlasu každého občana vo volbách nebola rovnaká, ale závisela od jeho majetku priamo úmerne. Tento cenzus je viditeľný aj v USA, akurát je meraný možnostami vplývať na médiá! Po monopolizácií americkej ekonomiky počas veľkej hosp. krízy sa tento cenzus priamo odvíja od vlastníctva médií!!! Takže názov by mal vystihovať vplyv vládncej elity v tomto fašistickom oligopole !

354994

11.03.2017 06:31

Na Středním východě dochází k drastickým změnám, a to neuvěřitelně rychle

A čo Kazachstán ???

rfrfr 185.?.?.?

Áno, Rusko sa angažuje v Sýrii a zabúda na Kazachstán! Ukrajinský scenár v Kazachstáne bude znamenať 100 x väčšiu stratu prre Rusko ako zisk v Sýrii!!! A pritom vonkoncom nemusí ísť o vojenský prevrat! S ohľadom na budovanie hodvábnej cesty pôjde o "demokratický" odklon kazachstánskej klanovej oligarchie od ruskej ekonomiky na "západné" hodnoty, ktorých výsledok bude nakoniec aj tak završený " farebnou" revolúciou v štýle Tuniska!
Sledujte dianie v Kazachstane !!!

356401

09.04.2017 09:25

Usiluje washingtonská elita o válku s Ruskem?

Odpoveďou je

rfrfr 185.?.?.?

Kazachstán ! Sledujte medzinárodne vzťahy a politiku Kazachstánu!!! Tam to máte čierne na bielom! Nazarbajev už zložil zbrane ! Teraz chcú USA docieliť stav medzinárodného napätia, ktoré by bránilo Rusku reagovať !

357046

17.05.2017 18:48

Kapitulace Francie

A čo Kazachstán ???

rfrfr 185.?.?.?

Autor evidentne nepočíta stým, že skutečným zlomovým bodom môže byť vystúúpenie Kazachstánu zo spoločenstva nezávislých štátov ! A to potom prekryje všetky nezhody v EÚ ! A tým skutočnym dôvodom pre odstúpenie bude " Hodvábna cesta " !

357849

19.05.2017 06:32

Jak „nemajetní“ Rothschildové mohou vládnout světu?

No konečne!

rfrfr 185.?.?.?

Práve kôli takýmto článkom je Rusko nebezpečné!!! Verím , že sa pánovi Katasonovi podarí aspoň trocha poodhaliť rúško tajomstva !

357890

24.05.2017 12:41

Systém globální vlády oligarchů, aneb o zdánlivé „válce“ klanů, část 1.

Gratulujem k článku!

rfrfr 185.?.?.?

Málokedy sa podarí dostať k takýmto hodnotným materiálom !

357940

03.06.2017 11:40

Přední američtí vědci potvrzují, že současným cílem USA je dobýt Rusko

Neviem prečo sa o tomto cieli USA hovorí ako o utajenom!

rfrfr 185.?.?.?

Presne na toto upozorňoval ruský náčelník ozbrojených síl vo svojom článku, ktorý som čítal na , myslím na www.osud.cz práve začiatkom deväťdesiatych rokov ! To len neschopnosť ruskej strany pochopiť dôsledky amerických krokov môže za to, že sa tento projekt realizuje bez patričnej ekonomickej odozvy na strane Ruska! A táto neschopnosť má svoje príčiny práve vo vnímani dnešnej " demokracie " nielen v Rusku !
Dá sa povedať, že USA dobyli Rusko práve dosadenim B. Jeľcina na post prezidenta! Práve USA odpočúvali pevné linky ruskej generality ( dovtedy utajená schopnosť ) a to im umožnilo podsúvať informácie svojej budúcej bábke - Jeľcinovi na diskreditáciu snáh o nastolenie vlády, ktorá by bola schopná čeliť "ekonomickému" útoku na ZSSR a zároveň vedením masívnej dezinformačnej kampane ako nedávno počas ukrajinského majdanu ! Dôsledkom bola neskôr totálna pasivita Jeľcina pri agresii USA voči Juhoslávii a následny rozklad ruskej ekonomiky a jej prechod do rúk oligarchov s dvojakou identitov ! Dôsledky vidím aj dnes, keď práve táto oligarchia stojí pevne na strane ekonomickej pasivity Ruska vo vzťahu k svojmu obchodnému priestoru , neschopná ponúknuť Rusku masívny hospodársky rast, na ktorý má Rusko všetky predpoklady ( na rozdiel od EÚ )!

358104

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 28 čtenářů částkou 7 460 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 9

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,80 Kč
Euro
26,47 Kč
Libra
29,40 Kč
Kanadský dolar
17,04 Kč
Australský dolar
16,22 Kč
Švýcarský frank
24,48 Kč
100 japonských jenů
20,93 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,38 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 981,17 Kč
1 unce stříbra
525,64 Kč
Bitcoin
413 798,65 Kč

Poslední aktualizace: 4.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 57 105 583