Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Bety

Nalezeno 16 příspěveků, 1 IP adresa

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

09.01.2017 16:43

Manželství s Tunisanem

Kdo si tu ten muslimský "ráj" vlastně přeje?

Bety 213.?.?.?

Mám skutečně po pročtení zdejších příspěvků nepříjemný dojem, že muslimskou praxi zacházení se ženami si zdejší muži vlastně přejí! No nebude to skvělé??? Když ta slepice hned nevyskočí tak vysoko jak poručím, tak pár facek, případně použití pásku s přezkou nebude problém! Když přijdu domů nasr.ný z práce, tak mít doma boxovací pytel je velmi pohodlné...
Ona exotika je exotika. A zatím, co si chlap může tuto zkušenost zaplatit maximálně venerickou chorobou, ženy platí dráže.
Fakt jsem myslela, že na zdejší web chodí spíše lidé inteligentní. No možná jistým způsobem ano, ale při zátěži se vady ukáží.

354827

23.02.2017 14:54

Obludná mystifikace dějin: Mongolské impérium a tatarské jho na Rusi

Zmijí, nebo hadí valy na jihu Ruska

Bety 213.?.?.?

Tyto valy reálně existují, celková délka těchto obranných valů dosahuje 1000 km, jejich zbytky se zachovaly dodnes u řek Viť, Krasnaja, Stugna, Trubež, Sula, Ros a dalších. Dosahovaly výšky 10-12 metrů a byly doplněny příkopy a opevněním. Tyto valy vedly jižně od současného Kyjeva po obou březích Dněpru podél jeho přítoků.
O době jejich vzniku jsou vedeny spory i o tom, kdo je navršil.
Nicméně takto náročné dílo těžko mohlo uskutečnit nějaké nevýznamné kmenové společenství, nebo i knížectví. Obranné příkopy byly na jižní straně.
Neříkám, že souhlasím s autorem článku. Ale i v současné době vidíme, jak je historie přepisována. Každý vítěz očerňuje svého protivníka, aby ospravedlnil anexi jeho území. Všichni například opakujeme ve škole naučené poznatky o mravní zvrhlosti Féničanů a přitom se opíráme o zprávy jejich konkurentů Římanů, kteří se navíc důkladně postarali o to, aby po Féničanech nic nezbylo. Také pochybuji např. o tom, že vypálení Alexandrijské knihovny, obsahující prý přes 300000 svitků bylo ze strany Římanů nechtěné.
Četla jsem také, že podle moderních genetických poznatků byli Slované na našem území odjakživa a mísení probíhalo pomalu,po malých skupinách. Tak co teď s tím slavným "stěhováním národů"?

355955

23.02.2017 20:26

Obludná mystifikace dějin: Mongolské impérium a tatarské jho na Rusi

RE: Zmijí, nebo hadí valy na jihu Ruska

Bety 213.?.?.?

Srandu si lze dělat ze všeho, nicméně ty valy existují. Já netrpím potřebou vylepšovat prehistorii svého etnika, články jako tento neberu jako danou pravdu, ale některé otázky vzbuzuje - i když bych řekla, že ten Čingischán je fakt přes čáru.
Když vezmeme do úvahy, kolik knihoven v historii lehlo popelem, kolik dokladů o minulosti zničily např. křesťanské církve po celém světě... historie je spíš samý otazník než plnohodnotné odpovědi. Řeklo by se, že starověký Egypt je prozkoumaný až až, archeologové se tam hrabou už nejméně sto let. Nedávno ale prohlásili, že podle všeho zatím vykopali sotva jednu desetinu ztracených chrámů a měst.
Mně je úplně jedno, jestli Anglosasové, Židé či jiné národy ohrnují nos nad všemi ostatními. Já jsem Češka a svůj národ považuji za zcela rovnocenný těm ostatním a neměnila bych s nimi. Ať si trhnou - a vy také.

355973

06.03.2017 12:16

Staří mladým rozumí, opačně to neplatí

Já, infarkt a lékaři

Bety 213.?.?.?

Jsem v šoku. Obvodní lékařka mi sděluje, že mám infarkt. Pak se zvýšeným hlasem dohaduje telefonem s nemocnicí, že mě musí přijmout, prostě musí - hádka trvala asi pět minut. Po příjezdu do nemocnice ležím na vyšetřovně a dva lékaři nade mnou si povídají: Tak co s ní? Ještě není tak stará. Pošleme ji do fakultky, nebo to necháme být?
No ještě jsem nebyla zboží s prošlou spotřebou, tak mě tam poslali a díky tomu jsem ještě tady.
Myslím na to, jak by se rozhodli, kdyby mi bylo o 10 nebo 15 let víc. Zřejmě byli ze stejného vrhu jako ten idiot tady s tou starou lednicí, či pračkou.

356307

09.05.2017 20:12

Absurdita vystřídala jinou

Americké osvobození

Bety 213.?.?.?

Ke třicátému výročí konce války vycházel v plzeňské Pravdě seriál, ve kterém bylo detailně popsáno, kam Američané v západních Čechách došli. Zajímalo mě to, tak jsem si ho vystřihovala. Není tedy pravda, jak tvrdil Václav Havel, že o účasti Američanů na osvobození bylo zakázáno psát.

357717

18.05.2017 09:29

Prášiví demokrati

Je třeba používat expresívní výrazy

Bety 213.?.?.?

Pokud přijdou s něčím co je hovadina, je třeba vstát a nazvat to hovadinou, posléze se ještě hezky nahlas zeptat, která firma, či kdo osobně na téhle hovadině, kravině, nebetyčné blbosti .., kterou nikdo z přítomných nepotřebuje. hodlá vydělat.
Osvědčilo se mi to a měli byste vidět ty ztuhlé ksichty za předsednickým stolem.
Pokud začnou namítat, že pro vás chtějí jen to dobré, opět hezky nahlas zopakovat, že tenhle nápad je debilní a dobrý jen k tomu, aby si někdo namastil kapsu. Lidé se k vám přidají a rádi, jen si netroufají vyslovit nahlas to, co si myslí, protože nechtějí vypadat "nekorektně".

357859

18.05.2017 11:31

Prášiví demokrati

Expresívní výrazy

Bety 213.?.?.?

Jaja - rozdělení na skupiny právě nesmíte připustit! Je třeba zareagovat zavčas, dokud lidé nejsou rozděleni!
Ještě chci doplnit, že tento přístup je dobrý u KONKRÉTNÍHO problému, který je vám zcela jasný. Pokud by každý takto pomohl vyřešit jen jeden problém, přelilo by se to i do politiky.
Emoce vlci zneužívají proti ovcím právě v politice, když např. chtějí, abyste jim pomohli vyměnit jednoho mizerného politika za jiného, ještě mizernějšího. Na to je třeba dát si pozor. Řešit konkrétní věci a omezíte těm mizerům manévrovací prostor!

357867

Z toho mezinárodního pokrytectví se mi dělá špatně, zvláště Anglosasové jsou na zvracení. A něco takového Beneš považoval za záruku naší bezpečnosti. Dali, vzali, vrásky si z toho nedělali.
Použití otravných látek v Etiopii je pro mne novinka. Zajímalo by mě, jestli Itálie dala po II. světové Etiopii alespoň nějaké reparace. Teď platí přílivem imigrantů a chce se mi říct - dobře jim tak. Ovšem bída je, že do těch problémů bude zase zatažena celá Evropa, ať už na svědomí něco má, nebo nemá.

359733

28.08.2017 16:46

Strhávání památníků je příznakem americké sebevraždy

Odvádění pozornosti

Bety 213.?.?.?

Odvádění pozornosti od skutečných problémů - hádejte se debilové, zda zrušit ten či onen pomník, pěkně si do něj kopněte, nebo případně do těch, kterým se to nelíbí -
Upustíte přitom páru a nějak vás nenapadne, že ti, co vás k takovému jednání vedou, by se měli spíš zabývat takovými problémy jako je nezaměstnanost a vzrůstající chudoba všech, černých, bílých.... Nebo se bavte tím, jak se ruské tanky barví na růžovo a úplně vám uteče, jak si hlasatelé pravdy a lásky rozebírají republiku....
Dva se perou a třetí se směje, pořád to samé dokolečka dokola.

359744

28.01.2018 12:20

Kulturní marxismus ničí kulturu

RE: Ad kulturní marxismus

Bety 213.?.?.?

Tyto termíny - kulturní marxismus, neomarxismus, bolševická hesla atd. samozřejmě nemají s marxismem a skutečnou levicí nic společného.
Naopak se používají k tomu, aby levici jako takovou co nejvíce zdiskreditovaly
a ocejchovaly ji v očích lidí jako spolek naprostých vypatlanců, kteří se místo o pracující lidi a jejich narůstající problémy starají o záchodky a o to, jestli někdo před čtvrt stoletím poplácal někoho po zadku. Nesmím zapomenout na juvenilní justici,
což je také jedna z jejich vlajkových lodí.
Zdůrazňuji, že jsem žena, jsem rozhodně proti násilí na ženách, ale takovéto akce považuji za naprostou zhůvěřilost.
A ještě jednou - neomarxismus má za úkol levici jednou provždy pohřbít!!!.

362168

31.01.2018 10:43

Řecko - vhodná oběť nebo samolibý masochista?

RE: Kde byl autor?

Bety 213.?.?.?

Tak ať ty dvě miliardy zaplatí Papandreu. Když jsme vstupovali do EU tak byla televize plná šotů z Řecka, jako přitažlivého příkladu hospodářské konjuktury,
a velebení toho, jak jsou Řekové spokojení. Zeptejte se jich dnes a také se zamyslete nad tím, proč nám právě Řecko dávali za příklad.
Pokud jsou špičky prodejné, nahrabou si na úkor oblbnutých občanů a pak je nechají osudu... nepřipomíná vám to něco? A máme právo, my, kteří jsme se stali nesvéprávnou kolonií s nejistou budoucností něco Řekům vyčítat??

362254

01.02.2018 09:30

Řecko - vhodná oběť nebo samolibý masochista?

RE: Kde byl autor?

Bety 213.?.?.?

Ještě nad jednou paralelou s Řeckem bychom se měli zamyslet. Vyčítá se jim přebujelý ,příliš dobře placený státní úřednický aparát...
Už před několika roky jsem četla, že se náš počet státních úředníků rozrostl oproti
předpřevratovým časům v poměru víc než tři na jednoho. Jsou slušně placení, tudíž spokojení a možná je to jeden z důvodů, proč ve velkých městech volby (nejen prezidentské) dopadají tak, jak dopadají, protože i jejich rodiny si nestěžují.
Myslím si, že je zřejmé, že pokud velká trojka usoudí, že nejsme dost poslušní,
tak i náš dluh vyletí najednou až do nebe. A co potom? Inu samozřejmě to bude naše vina. Příliš velké úřednické platy, příliš velké sociální výdaje...A najednou nám nebude patřit už vůbec nic. Jediným pozitivem, pro který by to velké trojce snad ani nestálo za námahu je fakt, že toho co zbylo je tak málo....

362265

07.03.2018 17:27

Dôsledky nových ruských zbraňových systémov

RE: To je hezké

Bety 213.?.?.?

To je hezké, když někdo sečte hrušky a jablka, namíchá do toho ještě pár shnilých rajčat a pak to jako správný "expert" pěkně Rusům nandá, což??
Nebo se snad někdo se zdravým rozumem domníval, že po Putinově projevu přestanou letecká neštěstí ať už zaviněná poruchou, chybou pilota, sabotáží nebo bezbřehou arogancí jako bylo to u Smolenska? To jistě ne, ovšem to nebrání takovým expertům aby nám to vysvětlili raz dva. Za vším hledej elektroniku a věz,
že Američané na to mají!!! A protože Rusové nechtějí poslouchat, dobře jim tak a dolů z civilními letadly!!
Takový blábol aby pohledal . A aby nevypadal jako pomatený USAfil, tak to okoření tím, kolik je tu i tamhle zrádců. No nějací se najdou, to jistě. Ale nejhorší je, že takoví pitomci chtějí aby se nikdo nebránil a nechal té katastrofické americké hegemonii volný průběh.
No smůla. Rusové nespali, pracovali jak diví a teď už je nikdo kleknout na kolena nepřinutí. A takové bláboly už vůbec ne.

362947

07.03.2018 20:07

Válka proti mužnosti

RE: Zase ten kulturní marxismus.

Bety 213.?.?.?

Toto byl rozumný příspěvek a ne ty frustrované výkřiky - ženské by neměly volit a pod. Copak stačí, aby Hollywood vyprodukoval nějakou hurá akci a všichni hned řeší, zda je možné ještě vůbec ženě sáhnout na kolínko? (Osobně si myslím, že v tom prostředí na tom rozhodně nezůstalo a ti postižení se nebrání ze strachu, aby na ně nepraskly horší prohřešky). Chce to neskákat na každou ptákovinu která z těchhle zblblých liberálů vypadne a používat místo toho zdravý rozum.
Ženu rozhodně neurazí, když bude muž vystupovat jako její ochránce, ovšem oprávněně se naštve, když se někdo k ní chová jako hulvát a ospravedlňuje to tím,
že ta slepice bez mozku si nic jiného nezaslouží a vlastně nic jiného ani nechce.
A nechat si vymýt mozek slogany, že že bílé muže vytlačí ti barevní je už jen krůček
od rezignace, copak to nechápete?
Je to všechno o rozdělení společnosti na znesvářené frakce - a že jich už vyprodukovali hromadu. A všechno dohromady jen ze všech sil diskredituje levici,
protože sjednocená levice je jejich noční můra.

362952

Ten první příspěvek to vystihl, nejedná se v tom článku o nic víc než o rozpoutávání náboženské nesnášenlivosti. Je to škvár

371430

09.05.2019 23:12

Demografická krize: Rusko usnadní udělování ruského občanství Ukrajincům

RE: Z úplně jiného soudku

Bety 213.?.?.?

Na to Borneo a Papuu-Novou Guineu by měli poslat vás i s vaším přítelem rentiérem. Ale to by bylo pro ty lidojedy příliš kruté - po požití vašich mozků
by přinejmenším vážně onemocněli.

371441

Káva pro Zvědavce

37

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 83 čtenářů částkou 11 205 korun, což je 37 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
1CuErU28m5a2tod9eZjnkY4sdidBVMpX6K
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Evropské daně: Už se blíží...16.10.19 11:35 Evropská unie 2

ELÁN a jeho "Bulvárné krysy" na black listu rádií16.10.19 08:35 Slovensko 3

Itálie povolila vylodění dalších 176 afrických okupantů15.10.19 17:11 Itálie 1

Podepište mezinárodní výzvu k zastavení 5G sítě14.10.19 23:00 Neurčeno 0

Tomio Okamura u Luboše Xavera Veselého na XTV14.10.19 21:16 Česká republika 3

Erdogan požaduje po NATO podporu v jeho agresi11.10.19 16:39 Turecko 1

V Německu řádí "pravicoví extrémisté"09.10.19 19:09 Německo 10

Vraždící ilegální migranty bude zase těžší vyhostit!08.10.19 18:55 Česká republika 4

Andrejka se ráda hladí: Zločinná LGBT krade čtyřletým dětem dětství08.10.19 13:02 Česká republika 2

V Německu najel Syřan kamionem do řady aut, zranil nejméně 8 lidí08.10.19 11:03 Česká republika 0

O incidentu v Ostravě referovala média, žádné nezmínilo, že šlo o skupinu cikánů07.10.19 20:05 Česká republika 1

Feminacistky bagatelizují dopad Istanbulské smlouvy07.10.19 20:00 Česká republika 1

Klimatická aktivistka: “Musíme začať jesť deti! Nemáme dostatok času!”05.10.19 18:23 USA 11

Evropský parlament tleskal pašeračce okupantů do Itálie (a potažmo do Evropy)05.10.19 16:13 Evropská unie 1

Další cíl feminacistek: Herec Robert De Niro má zaplatit 276 mmilionů, protože mluvil sprostě04.10.19 16:42 USA 2

Mongolové ante portas!04.10.19 16:16 Česká republika 5

Putin označil Grétu tím co skutečně je04.10.19 12:42 Rusko 0

Tajný islamista zabil v Paříži čtyři policisty04.10.19 11:33 Francie 2

"Protiprávně" sterilizované ženy mají šanci na výpalné odškodnění 300 tisíc korun03.10.19 22:16 Česká republika 5

Gott pred smrťou ľutoval jednu vec, že s rodinou otáľal až do neskorého veku03.10.19 19:48 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
23,12 Kč
Euro
25,72 Kč
Libra
29,71 Kč
Kanadský dolar
17,60 Kč
Australský dolar
15,79 Kč
Švýcarský frank
23,42 Kč
100 japonských jenů
21,29 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
6,00 Kč
100 maď. forintů
7,77 Kč
Ukrajinská hřivna
0,93 Kč
100 rublů
36,08 Kč
1 unce (31,1g) zlata
34 500,86 Kč
1 unce stříbra
405,57 Kč
Bitcoin
186 567,78 Kč

Poslední aktualizace: 18.10.2019 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 48 588 037