Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané SAMRA

Nalezeno 62 příspěveků, 20 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

18.01.2010 21:03

Masakr v Račaku a „humanitární“ bombardování Jugoslávie

RE: Humanitni bombardování

SAMRA 96.?.?.?

hc - souhlasim, i kdyz 9/11 byla podstatne komplikovanejsi akce vyzadujici "modernejsi" (Nemecky presny) pristup. A samo podobnych akci mohlo byt i vice. Namorni Spionazni sluzba (predchudci nynejsi N.I.M.) tehda sidlici ve Washingtonu D.C. budto pozdrzela jiz znamou informaci, ze Japonska valecna flotila pluje k Havaji (bylo znamo a nikdo si nedelal iluze, ze tam pluji rybarit ci skotacit na plazi), tedy pozdrzet predani Rooseveltovi, ci predani nastalo s doporucenim zpravu neotvirat az se vyda pokyn (kryt Roosevelta) - tim neochotna Americka verejnost po udalosti (Pearl Harbor) nadsene vyzadovala vstup do 2. Svetove Valky ( a okamzite uvrhnuti Japonco/ Americanu a Nemcu do koncentraku) - coz predtim se Rooseveltovi moc nedarilo i kdyz sliboval Churchillovi, ze se tak stane. Fascinujici politikovani?

209865

10.08.2010 09:54

Příprava na třetí světovou válku, cíl Írán, 1. část

Vyborny clanek

SAMRA 76.?.?.?

Pan Ken Welshe, (jehoz web zahadne zmizel), analyzator "zpetne reci"poukazoval pred 2 lety na vojenske pripravy prepadeni Iranu; jeho skupina zjistila, ze 2 jaksi podivne ziskane Ruske nuklearni delostrelecke naloze, Americkou namorni spionazni sluzbou (Nimers) pripravene k "falesnemu nuklearnimu utoku Iranu" nejprve v Texasu a pozdeji v Iraku, jaksi nezapracovaly. Pry byla tedy zakoupena jaderna naloz z Indie spolu s Indickou raketou a vse se pripravilo na lod kdesi ve Stredozemnim mori.
Je zrejme, ze Israel a zejmena Netanyahu je chorobne posedli znicit Iran, cimz by se mu otevrely dvere provest holokaust v Syrii, Lebanonu, samo v Gaze a ve vlastnim Iranu, ktery se zda posledni bastou proti jeho Zionisticke politice.
Israel naprosto zGolemisoval USA. Nejprve se USA tedy vlozil sem do hlavu ve forme 9/11. Americane to ale popletli a napadli Afganistan, pres usilovne snazeni Wolfowitze (namestka Min. Valky), ktery dostal befel z domoviny napadnout Irak. I Ceska BIS byla uvedena, ze zpozorovali Atu (jednoho z letounu) jak navstevoval Iracke vyslanectvi v Praze, coz bylo uvadeno i McCainem. Pozdeji CIA zjistila, ze Ata tam nikdy nebyl - nicmene nastaly jine "duvody" zbrane hromadneho niceni, kupovani uranu, atd. a pak se Irak napadl at je duvod jakykoliv. Totez nyni z Iranem, tedy se vymyslely atomove zbrane. Pozoruhodne jak autor poukazuje Americka verejnost zapomnela na nesmysly uvadene pred utokem na Irak a zcela souhlasi s bombardovanim Iranu, i kdyz treba se ohrazuji proti valce v Afganistanu. Podivne a jaksi sebevrazedne smutne je pritakavani zapadu od Ruska a Ciny. Vsichni pozapomneli, ze Chamberleinuv (ale i Daladiera a Stalina) pristup k Hitlerovi nikdy nezapracoval. Tedy mezitim jak se ceka na pripraveny "Iransky nuklearni utok "(nyni pry na neobydlenou cast Israelske pouste), kupuje Amer. armada 15000 obrnenych nakladaku (@ 1milion kazdy) objednala jiz 8000 zastaralych H1 Hummeru (@$600000.)atd. Nekdo se veseli, snad se pozeptat p. Juergense sefa Oshkoshe, vyrobce nakladaku, ketry jiz dodal cca 8100 vozu (a inkasoval miliardy). Zda se ze stary Castro ma ted pravdu.

225941

13.08.2010 09:36

Americká armáda přichází do střední Asie na dlouho

RE: Pořád jim polezeme do zadků?

SAMRA 76.?.?.?

Spravna pripominka. Zda se, ze by Rusko a v podstate Svet, potrebovaly noveho inteligentniho Stalina a to spis vcera nez brzy. "Podrztaskove" (prilehajici oznaceni) ani jejich sefove z Vyvolene zeme by si nedovolili prepadnout Iraq, Afganistan atd.nedovolili by si obklicit Rusko a castecne Cinu, v podstate ani ne 9/11, kterazto akce by takymi novymi Stalinovci byla okamzite spravne popsana, tedy by ztratila zamysleny cil vytvoreni muslimskych nepratel a "golemizovani" ameriky by se neuskutecnilo. Skoda, ze "obavany" putinka nedorostl do stalinovych bot. Mazleni s agresorama se nevyplatilo Chamberleinovi a nevyplati se bohuzel ani "medvidkovi."

226169

28.09.2010 08:54

Nešlapej na mě: Pravicová revoluce v Americe

Cajovnici krom vzteku program maji

SAMRA 96.?.?.?

Zajimavý článek, nicméně nepresný. Čajový partajníci sice mají vztek a jsou neuveřitelně hloupí v jiných zemích by byli spiš uvažovani jako duševně chorobni, nicmeně jejich manipulátoři z řad elit - ANO ELITY JE NEIGNORUJÍ, naopak denním krmením až smešními lžemi je cviči jako poslušny dobytek.
Z jejich řad se pak vyčlenují jejich reprezentanti aspirující do Kongresu či Senátu, s velmi přesným programem pozoruhodně výhodným, právě pro ty Elity! Ano chtí šetřit peníze, na co, no aby se poslalo více vojáků a zbraní do existujících válek a jistě na napadení Iránu, což se zamlouvá 5te zionistické Americké koloně. Jak ušetřit, zrušit penze (na které si všichni museli platit) + zdravotního systému pro starce. Krádež, no to jim nepřijde, Obama prostě proti teroristům „nic„ nedělá! To že jeho administrativa utrácí vice ted na války než Cheney/Bush, to neví a ani by tomu nevěřili. Dale chti snížit federální daně ale jen jaksi pro miliardáře, užívají oblíbené rčení, že bohatců přehršle se “prolne„ dolu, mezi ostatní - což se samo nikdy nestalo a nestane. A dále zrušení i toho slabého odvaru “Nového
zdravotního systému„ - neb Obama ustanoví komise které rozhodnou kdo umře, neb nedostane péči.
To, že tento Nový System právě takové akce, bežňe nyní prováděné pojištovnami vymezuje, partajníkúm jaksi uniká. Jistě mohl bych pokračovat - akce proti Latincům, znemožnit potraty, “homo-manželství, učit děti ve škole, že se dinosauři proháněli s lidma na pláních, neb vše Bůh stvořil najednou, atd. Tedy ne jen vztek ale pečlivě připraven program!

228885

05.10.2010 08:05

Proč USA nemluví s Íránem

RE: Jakýkoliv strach se hodí

SAMRA 76.?.?.?

Pan Vodopád se správně dotkl jednoho z aspektú článku “ovládnutí“ davu k podpoře zamýšlené akce. Chytrý pan Goering totéž vyjádřil pred mnoha lety - něco jako: “zvládnutí“ jakéhokoliv národa je velmi jednoduché - vytvoříte nepřítele, vystrašíte obyvatelstvo a ti kteří nesouhlasi označíte jako zrádce o které se obyvatelstvo “postará“ samo. Byl jsem před nedávnem až smutně zaražen trapným papouškováním jinak slušných lidi ze “srdce“ Ameriky, jaký je ten Iránský President, jehož jmeno nikdo neuměl vyslovit, zločinec chystající se přepadnout atomovými bombami hodné ju es ej! Musíme ho tedy vybombardovat prvně!
Dovolil bych si ale opravit zásadni myšlenku článku. Zásadní nevoli proti Iranu maji sionisti v Izraelské vládě a ne USA! Vědí když by nebyl Iran, nebyla by podpora pro Palestince, Libanon i Syrii. Netanyahu ve sve zuřivé nevoli vydrážděného mopslíka charakterizoval vraždění dobrovolníkú na Tureckych lodích jako zabránění vytvoření Iránského přístavu v Gaze.
Samozřejmě početná 5tá sionistická kolona v USA se opět pilně a obávám se úspěšně, snaží zGolemizovat USA, jako se jim to povedlo na Irák, tedy aby Golem v jejich zájmu provedl šlápnutí na Irán, aby Israel nemusel promarnit své nuklearni nálože, neb jsou drahé. Pokud jejich pejskové-republikani získají v Kongresu/ Senátu v listopadu převahu (mnozí demokrati jako Schumer samo též) přepad Iránu na sebe nedá dlouho čekat - vždyť je tam spousty nafty!

229365

21.11.2010 05:19

Raketový systém proti komu?

Dalsi nazor

SAMRA 76.?.?.?

Výborný článek pane Stworo. Rovnez správné příspěvky. Našinci se nedají zamlžit. Kde se pak berou tací Havlové (prý placený spolupracovník CIA), Topolánek, Nečas, Vondra, atd.?
Samo jde téměř výhradně o obchod pro US firmy. Bylo nedávno objednáno 700 bezpilotních letounů na vraždění Pakistánských horalů, kterym se nelíbí Americká agrese za 1000 milionu USDolaru!
Dále pro očekávané proniknutí do Iranu bylo, na rozkaz p. Gatese (Ministr války US), objednáno 15000 obrněných nákladáků (tzv. MRAP-proti minám a přepadení), kazdý za cca 1milion a 100 000 USD. Nákupčímu Petagonu p. Youngovi prý bylo řečeno, ať to stojí co to stojí. Težké nákladáky jsou pak letecky přepravovány do Afganistánu, za 250000 USD každý. To vše navíc k 7000 objednaných starších Humru H1 (každý za jen cca 600000USD). A to jen co znám z oboru. To se točí dosti peněz, a v tomto případě jen mezi 3 firmami (Oshkosh, Navistar-prý plánuje spolupracovat s Tatrou?, AMC). Pokud začne někdo významný hlasitě remcat, nastartuje se akce „falešný útok„ , připraven Mosaadem a US Námořní Výzvědou službou již cca před 4mi lety s koupenou Indickou raketou a nukleární náloží (předchozí 2 Ruské nálože prý nešly odjistit). Po výbuchu pak nikdo ani nepípne proti „proti raketové obrane„ , naopak bude se navíc žádat napadení Iránu. Kdyby jen existovalo znova silné nebojácné Rusko, či by Čína zvedla vzdorovitě hlavu?

232757

21.11.2010 05:21

Raketový systém proti komu?

RE: Jenom 270 mil.?!?

SAMRA 76.?.?.?

Naprosto souhlasim,mozna 270 miliard= 270 000 milionuUSD, ale i to by nestacilo!

232758

24.03.2011 20:35

Bééé! Já nechci nové auto!

pane redaktore

SAMRA 96.?.?.?

pípání a mrkání různých symbolů je v nových autech nezbytnost. Štěstí, že Vám ale auto brzdilo. Jistý policajt zabil sebe a rodinu když jeho vůz (též Toyota)při šlápnutí na brzdu prostě nezabrzdil. Pravda dá se argumentovat, že policajti kromě nesmyslného šikanování a někdy i bití motoristů moc řídit neumi a o vozech též většina nemá ponětí. Je mi ale znám případ Českého doktora,výborného řidiče, ktery též při jízdě na dálnici, šlápl na brzdu a nic a znova a nic. Na štěstí se nejelo moc rychle, tak jeho Mercedes ($120 000.-) bouchnul do stojiciho vozu před ním. Pas se nezatáhl, žádný z 8 bezpečnostních vaků se nenafoukl, pan doktor si mocně odřel hlavu a nos. To auto má 22 kontrolních modulů, žadné pípání jen nic nezapracovalo. Jako autokonzultant jsem byl kdysi pověřen FORDem ohodnotit možnost dovozu Land Roveru Defender montovaného v Braziliji s jejich dieselem motorem do USA s ohledem na Federálni regulace (CFR49 zejména Část 571 - Bezpečnostní konstrukce). To byl správný vůz, 1 vak, který se dal vypnout a vše pracovalo jednoduše a všude za poměrně nizské spotřeby paliva. Jeden z ředitelů Forda však prohlásil, ze tento spolehlivý ne elektronický vůz je jen dobrý pro lovce slonů a těch v USA moc není, tak žádný dovoz. Jo budete-li uvažovat třeba Infinity QX56, neopomeňte zda-li následující instalované systémy pracují: EBD,VDC,TCS,TPMS,VSS,HID, DSW,LDW,LDP,DCA,IBA, FCW,AAFS, ACCS, jsem znaven, další najdete v Manualu.

240241

neprovedl to co slibil. Quantanamo stale pracuje, mučení pokračuje, válka v Iráku, přes formální ukončení vesele pokračuje, při nákladech cca 1,5 miliardy USD týdné, válku v Afgánistánu dokonce rozšiřil, též za cca 1 miliardu USD týdně, svolil k útokům bezpilotních letadel na Pakistánské cíle, jako držitel Nobelovy ceny míru osobně rozkázal humanisticky bombardovat Lybiji, i bez gumového razítka Kongresu, tiše a nenápadně necháva vojensky obkličovat Rusko, útok proti Iránu je též připraven, ale ani nezabrzdil ekonomickou nerovnováhu v Americké společnosti. Horní 1% obyvatel ziskalo za posledních 10let, tedy včetně jeho panovaní, navíc na rodinu za rok cca 600 000USD, zatímco spodních 90% obyvatel ztratilo na rodinu za rok cca 9000USD. Vrcholem je očekávaný kompromis rozpočtu země, kdy Americkými oVčany zvolení Republikáni, podporováni větsinou „Demokratu„ sníži financování školství o 75%, rozkradou penzijní zdravotní systém (již předplacený staříky), sníženi penzí a nezaměstnaneckého- skončit války=ušetřit okamžitě miliardy, kdepak! Oshkosh spol. dostane za každý vyrobený obrněný nákladák MRAP, z objednaných 15000 pro US armádu do Afganistánu, 1,1milionu USD (za jeden). Odkud odjinud by se braly peníze pro hlasování politiků? Obama ztrácí podporu těch, kteří mu pomohli do Bílého Domu, ale neziskal ani stín podpory od těch kterým jeho Quislinkování dopomohlo k obohacení.

241901

31.08.2011 20:43

Znásilnění Libye

RE: Není někde nějaká demonstrace - i kdyby 10 lidí..Nikdy jsem si nemyslel

SAMRA 76.?.?.?

že budu litovat rozpad Sovětského Svazu. Nicméně kdyby existoval, nemáme zde co psát - Znásilnění Lybie a můžem dodat Iraku, Afganistánu, Pakistánu, Yemenu, atd. by se prostě nekonalo - uliční demonstrace netřeba! Sta tisíce, či snad miliony ubitých a umučených lidí by stále bylo mezi námi. Zahraniční politika Amerických neokonů (novi konzervatisti) a sionistů s využitím vojenské moci je podmíněna identifikaci tzv. „měkkých cílů„ = země s přírodním bohatstvím, ci strategickou pozicí, které lze vojensky získat k využití s minimálními vojenskými ztrátami na životech agresorů. Kdyby Gaddafi věnoval peníze dané svému „příteli„ Sarkozymu na zvolení, ke koupi moderní a účinné proti letecké a pobřežní obrany, měl naději, že napaden nebude. On se raději domníval, že když bude sekat dobrotu nikdo ho nenapadne. Severní Korejci „dobrotu„ nesekaji ale zatím napadeni nejsou - neb maji nukleární zbraně a balisticke rakety schopny ponořit Americké lodě daleko v Pacifiku. To, že Irán stále přežívá, přes nesmírný tlak Israele na USA aby zaútočili, není důsledkem, že povolují mezinárodní kontrolu sveho nukleárního programu (což se v Amer. tisku nikterakt ani nezdůrazňuje), ale, ze budují mocnou protileteckou ochranu (též „soudí„ Rusko v Haagu!!, že jim nedodali S300) a téměř denně uveřejnují ve vojenských pramenech uvedenní novych zbranovych systémů do aktivnihp statusu obrany země (mimo jine svůj vlastní protiletecký systém „překonávající„ Ruský S300 a dálkové „cruise„ - vzdusná torpéda). Bohuzel s lumpama se asi dá jen jednat jejich způsobem, ci ještě s větším násilím!

252310

01.09.2011 07:58

Proč dostal Kaddáfí červenou kartu

Kaddafi zavahal

SAMRA 96.?.?.?

Jmenované přečiny Kaddafiho nic neznamenaji. Jeho země byla ohodnocena jako „mekký„ cíl, nebo-li místo, které se pomocí „proxy„ pěšáků za účinného bombardování dá lehce získat k využití při minimálních materiálových a hlavně životních ztrátách agresorů. Kaddafí se domníval když bude sekat dobrotu a odsuzovat (uměle vytvořeného) bubáka Al Quaidu, „západ„ ho nenapadne. Severní Korejci a Kim JongII dobrotu neseká ale napaden nebyl a dlouho nebude. Jejich nuklearní zbraně a balistické rakety by agresorům způsobily okamžitě značné ztráty na životech a materiálu což by se i v USA ovčanům nesmírně nelíbilo. Tedy kdyby si Kaddafi za peníze darované „příteli„ Sarkozymu na zvolení raději pořídil účinnou a mocnou proti letadlovou a pobřežní obranu, která by agresorům jasně způsobila značné ztráty, napadení by se nekonalo ať by Kaddafi přešlapoval jakkoukoliv čáru. Pozorujme jak Irán horečně buduje obranu své země, včetně uvedení do provozu vlastního protileteckého systému, prý účinějšího než Ruske S300. Téměř denně též uvádějí ve vojenských pramenech jaké nové obranné systémy zprovozňují. Zdá se, že to zatím pracuje, neb USA přes nesmírný nátlak Israele a sto tisícové armádě připravené na východni hranici Iránu a podobné v Iráku, se do Iránu nikterak nehrnou.

252335

11.09.2011 11:17

9/11 po deseti letech – stále čekám

Vynikajici

SAMRA 76.?.?.?

úhel neblahé události pane Vladimír; sám jsem stejné očekával již pred několika léty, ale nic. Nikdy se též nikdo nepřihlásil z Goringových gestapáků, kteří zapalovali Německý parlament roku 1933, nikdo ani dlouho po válce, se neoznačil jako SSman v Polské uniformě napadající Německou rozhlasovou stanici v Glivici, atd. - stejné asi nastane s WTC. Snad když by se někdo přemluvil z Mossadu, či z U.S. Naval Intelligence Management, obé organizace spojované s 911 a s bohu dik jěště neprovedenou akci „Gambit„ (falešný nukleární útok ve východním Texasu, ci na Izraelské poušti, svedený na Iránce).
Zatím tedy je možné jen sledovat dané skutečnosti, které jasně dokazují kdo o 911 věděl před provedením a kdo z akce těžil. Larry Silverstein, osobní přítel Murdocha a Netanyahu se kterým si telefonoval každou neděli, si pronajal WTC 7 týdnů před „útokem„ s pozoruhodnou pojistkou proti poškození WTC letounem. Larry měl každé ráno snídani v exklusivní WTC restauraci „Okna do Světa„ tedy kromě rána 11. 9.,kdy se ani jeho dcera nedostavila do prace do WTC 7. Frank Lowy, bývalý důstojník IDF, Golandské brigády, majitel spol. Westfield, která si pronajala od Larryho celé maloobchodní centrum pod WTC, se též neobjevil toho dne v práci ve WTC - a jak se později ukázalo ani cca 4000 zaměstnanců židovského původu. Obrovská Izraelská přepravní spol. „ZIM„ dokonce vyprázdnila 10000 stop2 kanceláří 2 dny pred „ůtokem„. Snad s tím měla co dělat Izraelská komunikační spol. Odigo schopna předávat zprávy jen jedincům dle označené národnosti. Jo Odigo velení sídlí v Herzliya kde je náhodou výcvikové středisko Mossadu. Je též zajímavé, že na všech 3 letištích prováděla bezpečnostní prověřování cestujících, Izraelská spol. I.C.T.S. Intl. spolu vlastněna Ezrou Harelem, rodiného příslušníka Issera Harela, bývalého šéfa Amanu, Shin Bet, i Mossadu.

253043

12.09.2011 04:45

9/11 po deseti letech – stále čekám

RE: Vynikajici

SAMRA 96.?.?.?

Vaše teorije může být pravděpodobná. Bezpečnostni situace celého komplexu WTC byla provaděna fy. Kroll Associates, vedenou jistým Jeromem Hauerem, známym Izraelskym protagonistou, jehoz matka byla dokonce presidentkou N.Y. sekce Hadassahu, propagujici Sionismus. Hauer byl zapojen v mnoha institucich a byl/je dokonce obvinovan s odstraneni FBI specialisty na Osamu, jeste pred akci. Očekávalo se, že ten specialista (O’Neil) by prohlasil oficielni vysvětlení útoku Osamou za nesmysl. Nicméně i Hauer prohlasil, že Larry angažoval jakous privátní skupinu „ochranku„-odkud nikdo neví.
Jo vzpomínám, že jak byl „Patriot Act„ urychleně protlačen Kongresem, jakás příložka byla vložena, která dává imunitu „zahraničním„ bezpečnostním službám (provádéjíci letištní kontroly). Tedy nikdo si nedovolil zeptat se I.C.T.S. Intl. kam zmizely letištní video záznamy a jak se mohla skupina lidi s železnými otvírači krabic dostat do letounu? Mimochodem Izraelská I.C.T.S. též „prověřila„ a poslala do letounu tzv. „botového bombardéra„ p. Richarda Reida?

253134

12.10.2011 02:48

Afghánistán: Deset let bezcílné války

RE: Mame problem...

SAMRA 96.?.?.?

FBI oznámila, ze byli zatčeni 2 Iránčané, oba prý členové vládních Iránských Revolučních gard (samo jak jinak),
(jeden stále v Iránu) kteří připravovali atentát na Saudského velvyslance a rovněž na Izraelské velvyslanectví, obé ve Washigtonu D.C. Zajímavý byl příspěvek jednoho „blogaře„ na MSN k této zprávě = B.S. (což značí „bullshit„, neboli kachna).
Jistě stále se připravuje důvod napadení Iránu, kdyz se uskutečnění falešného Iránského nuklearnÍho útoku (operace Gambit)na odlidněnou část Izraelské pouště, ci Iráku (původně byl uvažován i východní Texas) ještě nekoná. Tedy jakysi boj proti Talibánu, Al-Kajdě, atp. je nesmysl; celkově cca 250000 ozbrojenců + objednalo se 15000 MRAP obrněných nákladáků +7000 starších obrněných Humru H1 vše trpělivě připraveno vniknout z východu do Iránu, zabrat nábožensky a vojensky významný Mashed. Stále se prý dohaduje mezi Izraelským a Americkym vojenskym vedením kdy a kde proti Iránu užít nuklearní zbraně aby se neznehodnotilo využití Iránské kořisti.

255022

17.10.2011 03:52

USA daly Izraeli zelenou pro útok na Írán, uvádějí zdroje

zelena ano

SAMRA 96.?.?.?

Situace Obami není záviděníhodná. Ztratil své tzv. levé zázemí a z tábora republikánů, čajových partajníků, a ignorantů nezískal jediný hlas, pro ně je černoch (i když neni) a ať jim leze do zadku jakkoliv prostě ho nechtí.
Jedinou jeho záchranou znovu zvolení, alespoň finanční podpory, jsou neomezeně bohatí židovšti media magnáti, bankéři, vlastníci společností, plně zodpovědni Netanyhovi. Nejspíš byl vystaven 2ma cestám; buď se provede dlouho naplánovaný falešný nukleární útok „Gambit„ a svedený na Irán, čímž by nastaly milionové ztráty na životech, nebo se mu dá alternativní možnost, jakýs smyšlený komplot a on zařídí, ze se to vezme jako záminka napadení Iránu. Komplot byl tedy mizerně sestaven jakýmsi mladším členem mossadu. Penziovaný p. Dagan, bývalý šéf mosaadu, jak je mi znám by nic tak mizerného nepustil na světlo, nicméně sentiment v Izraelských kruzích je,že američané, tedy většina, jsou hlupáci, kteří sežerou cokoliv se jim dá na talíř, i kdyz to bude hnědé a zapáchat, obvzlášť když to vláda potvrdí. Tedy i ten usměvavý stříbrovlasý pán vždy stojíci za Obamou jako jeho v.p. se rozhorlil (prvně takto) jako rozzuřený mopslík při ranním t.v. programu, že si to ten Irán odnese a žádná varianta odvěty není ze stolu schrnuta. Hitlari Clintonová samo přispěla svoji hřivnou do meli, že již byl vydaná žádost do celého světa o podporu rasantni akce. I tichá a rozumná senátorka pi Feinstenová byla kopnuta Liebermanem k akci, tak jako pozdní ptáček si též v neděli přiložila, ohánějící se svoji funkci jako šéfka výzvědného odděleni senátu. Z nepotvrzených pramenů pak přišla zpráva, ze se téměř 250tisic ozbrojenců a 10000nákladáků tiše přesouvá v Afgánistánu k Heratu (východní hranice s Iránem) a na jih ke hranici Baluchistánu. Pravděpodobně dtto v Iráku. Tedy ten neposlušný Golém (USA) se konečně hýbe tam kam ho vlastníci šému už dávno nasměrovali. Teoreticky se předpokládá, že IAF napadne „jen„ Iránske nukleární a proti letadlová zařízení letouny z Iraku, Izraele a Azerbajdžánu, pokud by Irán odpověděl odvětnou akcí, zapojí se americke sily pod rouškou mírového uspořádání. Akce ze strany Rusů ci Cinanů se bohužel správně neočekávají (nikde není Stalin ani Mao).

255305

02.11.2011 00:45

Vakcína Gardasil při prevenci rakoviny děložního čípku je nebezpečná a neúčinná

RE: Mozna ,ze si vubec neuvedomujete, jak je tato akce zavazna pro lidstvo.

SAMRA 96.?.?.?

Zajimavé diskuze. Souhlasil bych s Dr. Voštepem i babou Blažkovou. Snad je třeba osvětlit pánovi, který se očkovaní Gardasilem zastává, pokud tedy není placeným prodavačem Merck(u)Vioxx, či GlaxoSmith Kline(a)[Cervarix], že Gubernátor Perry a nyni ani Gubernator Kalifornije Brown, který podepsal Statní zákon AB499 (nařizující povinné očkováni děvčat od 12 let v Kaliforniji, bez souhlasu rodičů), nemají naprosto zájem vylepšit zdravotní stav děvčat v techto 2 Státech (Texas a Kalifonije), nýbrž vylepšit výdělkovou hladinu obou výrobců, obou děsivých přípravků.
Zatím se přišlo na to, že „bývalý„, šéf Perryho kanceláře, Mike Toomey, a ejhle se stal placeným prodavačem Merck(u); tedy tento pán zařídil, že Perry a dalšich jeho 8 Republikánských kongresmanů obdrželi od Mercka každý $6000.-USD do jejich volebních urn, zdá se jako záloha na ten podější zákon. Samozřejmně veškerá tržní propagace byla rovněž plně placena Merck(em) a GSK.
Texaský zákon RP č.65 byl jejich Kongresem anulován, Kalifornský Zákon ale trvá.
Gardasil, vyráběn s geneticky vytvořeným HPV DNA virusem (který zapříčinuje rakovinu, srdeční záchvaty a jiné nepříjemnosti) se dotal na trh r. 2006 a vydělal Merck(u) za prvních 9 měsíců $1.1miliard USD!! Jak se objevily zprávy o hrozných nasledcích očkování, prodej se téměř zmrazil- nastalo tlačení= placeni politiků vytvořit povinný trh na tento výrobek. Ale, dle US organizace VAERS, k září 2010 se dokumentovalo (= tedy ne objevilo) pres 18000 velmi závažných nasledků po takém očkování a 65 smrtí; k cervenci 2011 počet závažných následků vzrostl na 22619! Dále se zjistilo, ze dané přípravky mohou být účinné jen na 2 z 15 „druhů„ HPV, a že „ochranný účinek„ těchto přípravků za $400 až $875.-USD zmizí cca za 5let. Rovněž se přišlo na to, že HPV se většinou „samo„ ztratí (bez očkování)- HPV NENI druh rakoviny! Jo zatím v počátcích Kalifornského očkování se přišlo na 4 umrtí mladých zdravých děvčat, a 46 natrvalo postižených a 249 děvčat s neustupujícími vážnými potížemi. Pane Jiří nechte se naočkovat a uvidí se!

256419

03.11.2011 05:16

Vakcína Gardasil při prevenci rakoviny děložního čípku je nebezpečná a neúčinná

RE: Mozna ,ze si vubec neuvedomujete, jak je tato akce zavazna pro lidstvo.

SAMRA 96.?.?.?

Mnoho úkolů, málo času, ale nebyl jste opomenut pane Koubek. Že nejste placen Merckem, pokud pravda, je chyba lávky, Vaše nadšení nad Gardasilem převyšuje nadšení Marketingového oddělení Merck(u) s jejich heslem „Dalsi žena zachráněna před rakovinou čípku„, kteréž bylo poničeno heslem uživatelů „Další žena trpící následky očkování Gardasilem„! Jak budu mít možnost hovořit s Dr. Tomášem Čechem, jednim z ředitelů Merck(u), připomenu mu aby Vás přes Zvědavce nahledal. Dále, máte-li ženu, milenku, dceru, vnučku, sestru atd. a v podstatě i synka, vnuka, neb CDC USA nyní žádá US FDA o povolení povinného očkování i chlapců od 12ti let, tedy veškeré nahoře nechte Gardasilem naočkovat ať vidíte jak to dopadne! Nyní k Vaším bodům. Jsem rád, že oba nesouhlasíme s povinným očkováním! $6000.-USD je samo málo, i Perry po odhalení žertovně prohlásil, že se pod $50000.-USD nenechá podplatit (i kdyz on +8 kumpánů=$54K), jenomže potom přišlo rozhodnutí Nejvyššího Soudu USA, že jakákoliv spol. ( i ne Americká) může přispět politikům kolik chce a pokud jejich účetnictví nevyžaduje odhalení výše příspěvku, nemusí se uvádět. Kolik tedy Perry (či Brown) celkem obdrželi je neznámo, i když vlastně Merck(u) zákazníky Perry nakonec nedodal! Vaše optimistické VAERS čísla, včetně, uštknutí hadem, snad i bodnutí včelou, 92% „lehkých„ následků, byla snad zIskána přes Vaše růžové brýle z análů CDC USA (kteroužto organizaci jste též uváděl)- ano v říjnu 2008, CDC, spolu s FDA USA, nestydatě prohlásilo (jako Vy), že hrozivé reakce po Gardasilu, nejsou tímto zaviněny. CDC též proklamovalo uzávěr jistého Dr. Thorsena, že thimoresal v očkovaných látkách nemá vliv na autism, až se přišlo na to, že si celý „výzkum„ Thorsen vymyslel a ponechal si nekolik milionů USD i když byl usvědčen z podvodu. Jo a ještě zástupkyně ředitele CDC Kanceláře pro uplatňování zdravotních programů, zejména pro děti, zuřivá propagátorka očkování dětí proti prasečí chřipce a proti HPV (Gardasil) Dr. Kimberley Lindsey, byla nedávno zatčena a obviněna z pohlavního zneužívání dětí (6ti letý) a z „bestiality„(nalezeny fotky). Zdá se, že Vaš oblíbený CDC není zrovna důvěry hodný?
Ano na ampulkách Gardasilu jsou uvedeny 4 HPV kmeny (6,11,16,18), i kdyz ze zkoušek Gardasilu v červnu 2007 se přišlo na potvrzenou účinnost kmenů 16 a 18 (tedy 2). Nejuznávanější autorita Dr. Diana Harper(ová) Maruška90 mi sebralo vítr z plachet mým zpožděním uznává ůčinnost 3 kmenů a jasně preferuje Cervarix (fy GSK) neb prý ůčinný proti 5ti kmenům HPV (16,18,31,45,33). Dr. Harper rovněž udává, že 95% veškerých HPV se vyčistí samo. A zajímavé, že závažné následky po Gardasilu byly stanoveny jako 3.4/1000 (žen), a nalezení rakoviny čípku 7/1000. Konečně spol. SANE Vax upozornilo FDA USA z jejich průzkumu, že všechny zkoumané vzorky ...

Automaticky kráceno

256501

03.11.2011 05:23

Vakcína Gardasil při prevenci rakoviny děložního čípku je nebezpečná a neúčinná

RE: Mozna ,ze si vubec neuvedomujete, jak je tato akce zavazna pro lidstvo.

SAMRA 96.?.?.?

pokr.
Konečně spol. SANE Vax upozornilo FDA USA z jejich průzkumu, že všechny zkoumané vzorky Gardasilu obsahovaly synthetickou konstrukci capsidové bílkoviny L1 kmenu způsobující „encephalomyelitis„ centrálního nervového systému (ADEM). Ano Merck uváděl v 6ti zprávách jen „nevinnou„ bílkovinu (USPPI9883616), v dalších 2 zprávách se to již promlčelo. Dejte nám všem vědět jak Vaše příbuzenstvo reaguje na Gardasil?

256502

09.11.2011 23:07

Jděte do toho a publikujte ten „padělek“, vyzval Írán IAEA

RE: Kdo může vynést ven informace o plánování útoku na Irán?

SAMRA 96.?.?.?

Netanyahu tedy dostal z Vídně ( z IAEA), to co jim Mosaad zaslal, včetně kompůterových modelů „Iránských„ nukleárních konstrukcí. Tak pyšně chodí, co jsem vám říkal a snaží se kdekoho přemluvit k okamžitému útoku na Irán. Nicméně pan Salehi (Min. zahraničí Iránu) též nelenil a promlouval v různých zemích, snad nejdůležitější, ze byl fotografován s Putinem, zatímco jeho Ruský protějšek varoval Izrael před útokem na Irán. Co „znalci„ vyčetli z čajových lIstků usměvavého pana Hu (Čína) při jeho návštěvě v Cannes, se dobře nezná - zatím tedy alespoň Jericha ani 174 letounů IAF nejsou ve vzduchu. Kdyby pan Netanyahu byl konstruktivně chytrý a to dle názorů soukmenovce Skřetakozyho ani služebníka Obamana zdá se moc není, řekněme ale kdyby ano, mohl by zavolat p. Rona Paula aby poradil. Pak by měl nabídnout Ahmenidejadovi polovinu Izraelských nukleárnIch hlavic s návrhem, že zruší koncentrák „Gaza„ a promluví s Hamasem, aby tam (v Gaze) umístili Iránské odstředivé obohacovače uranu, s tím, že by Izrael také odebíral, uran by se mohl vyvážet a mnoho Palestinců by dostalo práci. Společná Izraelsko/Iránská komise by pak sledovala pohyb nukleárních zbraní v obou zemích + něco dalších drobností (odškodnění postižených „Litým Olovem, atd.) a zakončení raketových útoků na Izrael, spec. jednotkami IDF= mír a radost všude!

256865

08.12.2011 09:35

Jak Írán získal neviditelný bezpilotní letoun

RE: autodestruktivni system

SAMRA 96.?.?.?

Názory autora a některých čtenářů, že by porušený RQ-170 měl někde klidně přistát jsou samo chybné. RQ-170 a podobné jsou vybaveny samočinnou autodestrukcí a navíc „konečným„ signálem vodiče, rozmetat letoun na prach v případě ztráty kontroly, či možností pádu do „nepřátelských„ rukou. Vždyť i U2, letoun „povětrnostní„ zbloudilý z Peshawaru (Pakistán) nad Sverdlovsk (bývalý SSSR), byl vybaven v r. 1960 „autodestruktivní„ náloží, kterou pilot Gary Powers prostě nezapnul a ten troufal si dokonce ani neškrábl CIA dodanou smrtící jehlou, kdyz byl sestřelen Sovětskou raketou (myslím S2). Za to se mu po návratu do USA po několika letech zastavila helikoptéra nad Los Angeles a dokončila to co jehla neprovedla. Domněnky, že Iránci museli získat elektronickou kontrolu nad RQ-170 - nemusí být správné. Letoun se dá „sundat„ raketu koncipovanou s výbuchem oblaku křemíkového oblaku, případně s inertním plynem takze se motor zastaví jak letoun do oblaku nalítne, nic jiného se nerozbije. A jak se o něm dozvěděli? V ČSR se vyvinul pasivní (tedy bez radaru) systém sledování vojenských cílů od „Kopáče„, Ramonu, přes úspěšnou Tamaru (Rusové prý zakoupily až 20 systémů) až do výborné Věry (Čína chtěla zakoupit 6 těchto, ale USA to Tesle Pardubice zakázalo!). Irán (i Irák) chtěly zakoupit Tamary-USA též již dávno nepřipustily). Rusové, Ukrajinci i Čína mají své (kopírované) systémy, Avtobaza/Elint, Topaz/Kolchuga, YLC-20 (Čína)-tedy se některý z nich dostal i do Iránu. Tyto systémy tiše sledují komunikaci letounu, zaměrí 3 hyperbolami 3d pozici a může se přesně střílet.

258183

09.12.2011 22:45

Jak Írán získal neviditelný bezpilotní letoun

RE: Název článku

SAMRA 96.?.?.?

Jak se přeruší chod motoru, letoun víceméně plachtí k zemi az do okamžiku kdy zdvihová síla proudícího vzduchu letoun neudrží tedy v pohybu do předu, letoun se „propadne„. Iránci pak mohli užít některou z technologijí „zachycení„. Vzhledem k tom, že nejspíš vlastní starší Ruské helikoptéry Mil 6 mohly tyto být užity k vynesení „kapsovité„ sklolaminátové sítě. Rybolov či „letounlov„ nastane když 2 helikoptéry nesou síť ve vzduchu ve směru letu plachtícího letounu, aby se snížil moment setrvačnosti letounu; letoun vlétne do sítě pohybující se ve stejném směru, síť se navijáky uzavře a posléze se neporušený zachycený letoun spustí zvolna tam kam je třeba. Za ideálních povětrnostních podmínek se dá propočítat místo „přistání/propadu„ a pak na toto místo se dá letouny či helikoptérami nastříkat pěnovka střední specifické váhy, takže letoun spadne do „peřinky„ a je téměř nepoškozen.

258259

18.02.2012 08:43

Udělal jsem chybu

RE: Quo Vadis?

SAMRA 71.?.?.?

Spravnejsi a legalni pristup k Vasi zalezitosti pane redaktore a k vasi spol. (.org)by mel byt nasledujici:
Jako "org" registrovany v Kanade musite obdrzet veskere uredni dokumenty "doporucene". Pokud se tak stalo, dokument musi byt v jednom z 2 oficialnich jazyku (angl. ci francoustina)- ve Vasi lokaci pak anglicky - to se zda nestalo. Vas pravnik mel zaslat policejni zadost zpet s anglickym dovetkem vyzadujici tuto jazykovou formu s dodatkem, pokud jen primy preklad musi byt tento notarizovany do spravnosti prekladu a existence podepsane strany.Pokud by potom taky dokument v anglickem jazyce Vam byl doporucene dodan, mohl vas pravnik anglicky konstatovat,ze se zda, ze jde o policejni zadost jine zeme nez z Kanadskych provincijich; zaslat zpet s doporucenim se v take veci obratit na Interpol, ktery se muze oficielne spojit s Kanadskou Federalni policiji, ktera pokud uzna jejich zduvodneni zadosti neodporujici Kanadskym zakonu, tedy potom muze predat takou zadost Vasi organizaci. Pokud by to doslo takto dalece, mate stale pravo vyzadat si slyseni u Kanadskeho soudu, zda-li jste povinen vyhovet zadosti statni organizace z jine zeme. Snad pro priste.

263597

23.03.2013 08:05

Chemický útok v Sýrii

RE: Ještě tam chybí:

SAMRA 72.?.?.?

coz se prave se strany USA stalo!>neuznat, že se chemický útok odehrál, protože se jim jeho
>existence nehodí a nemohou ho věrohodně připsat Asadovi.

286928

11.10.2013 09:25

Jak paní Grande cestovala do USA

RE: Na hranicich mezi CDN a USA bejva nekdy sranda

SAMRA 71.?.?.?

Hrozný zážitek, nepochybně ne ojedinělý vzhledem k úrovni „přijimacich uředniků„,nicméně osvětleni pana redaktora celkem správne. Před delším časem jsem byl vyslán/pozván Německým výrobcem průmyslových spojek, kterého jsme zastupovaly, okamžitě se přepravit do Los Angeles (z Kanady) a vyšetřit, případně zajistit opravu jejich spojek užitých v divokém kolotoči „Montezuma revenge„(dosti turistů pijicí vodu v Mexiku, tráví dovolenou na záchodě), které selhaly a způsobily téměř smrtelnou nehodu. Němci nedodaly výpočty ani výkresy tak se mi tam ani nechtělo, takze jsem přesně sdělil proč tam letim - pracovat! Na letišti se mně US. oficiál zeptal, zda-li my (Američané) nemáme dostatek chytrých lidí to zařízení sami zpravit? Dal jsem mu číslo na ředitele Knotts Berry Farm, zábavního parku kde spojky byly užity, at mu zavolá a zaptá se ho, že já jako tech. náměstek větši Kanadské strojírenské firmy, nemám zájem se tajně lží do USA propašovat abych tam myl nádobí, Asi jsem zněl nebojácně, tak mně pokynul pokračovat a dokonce přidal „Good luck„
Jo chyby jsem odhalil a dovedl jejich opraváře (30 lidí) zařízení zpravit!

297683

04.02.2014 05:34

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

kde

SAMRA 72.?.?.?

Doložka ke slávě Českých výrobků za komunistů. Před značným časem jsem byl svědkem pěstního zápasu mezi 2 muži v Afganistánu. Vyptal jsem se vítěze o co šlo. On, ze jako vítěz bude moci řídit Tatru 111 (kdysi ojetý dar od Sovětů), ten co prohral bude musel ject s novým nákladákem Mercedes. Vítěz, že bandité (za Reagana „freedom fighters„ nyní teroristi) v horách lechce prostřeli radiator a Merc. je na pospas, krome toho, ze má též větší poruchovost. V Tibetu mi pak bylo řečeno, ze první nákladák, který dojel do Lhasy po ose bez pomoci yaků byla Praga V3S? A jsme-li u toho Afganistánu, CS tam postavilo cementárnu a toto slovo pak proniklo do jazyka Pashtu. Škoda, že tam Češi nyni pomáhají imperiju ubíjet jejich vlastence - ani Sověti tam kdysi netahali naší armádu. A jěště k té Tatře. Když jsme dokončovali homologaci Tatry „Runway Friction Tester„ do směrnic US FAA (federální letecké ministerstvo), NASA vědci provádějící audit výsledků zkoušek, nemohli pochopit, že tak vyspělé zařízení je z Československa. Následně jsme byli pozváni proměřit s Tatrou drsnost povrchu NASA pristávající dráhy pro Shuttle na Floridě, jako jediné zarizení schopno provést ohodnoceni pri rychlosti 160km/hod.
Je mi pak smutno, že na světově největším schromáždění auto profesionalů SEMA (Las Vegas), kde vystavují firmy z Indije, Thajska, Mongolska, Brazilije atd. NIC neni od nás, země kde již v r. 1931, 2 firmy vyráběly V12 automobily.

303957

04.02.2014 05:49

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

RE: Kde

SAMRA 72.?.?.?

Doložka ke slávě Českých výrobků za komunistů. Před značným časem jsem byl svědkem pěstního zápasu mezi 2 muži v Afganistánu. Vyptal jsem se vítěze o co šlo. On, ze jako vítěz bude moci řídit Tatru 111 (kdysi ojetý dar od Sovětů), ten co prohral bude musel ject s novým nákladákem Mercedes. Vítěz, že bandité (za Reagana „freedom fighters„ nyní teroristi) v horách lechce prostřeli radiator a Merc. je na pospas, krome toho, ze má též větší poruchovost. V Tibetu mi pak bylo řečeno, ze první nákladák, který dojel do Lhasy po ose bez pomoci yaků byla Praga V3S? A jsme-li u toho Afganistánu, CS tam postavilo cementárnu a toto slovo pak proniklo do jazyka Pashtu. Škoda, že tam Češi nyni pomáhají imperiju ubíjet jejich vlastence - ani Sověti tam kdysi netahali naší armádu. A jěště k té Tatře. Když jsme dokončovali homologaci Tatry „Runway Friction Tester„ do směrnic US FAA (federální letecké ministerstvo), NASA vědci provádějící audit výsledků zkoušek, nemohli pochopit, že tak vyspělé zařízení je z Československa. Následně jsme byli pozváni proměřit s Tatrou drsnost povrchu NASA pristávající dráhy pro Shuttle na Floridě, jako jediné zarizení schopnost provést ohodnoceni pri rychlosti 160km/hod.
Je mi pak smutno, že na světově největším schromáždění auto profesionalů SEMA (Las Vegas), kde vystavují firmy z Indije, Thajska, Mongolska, Brazilije atd. NIC neni od nás, země kde již v r. 1931, 2 firmy vyráběly V12 automobily.

303958

08.07.2014 10:41

Proč Rusko nespěchá s uznáním Novoruska

RE: Jen aby se ta zdrženlivost nevymstila

SAMRA 71.?.?.?

Vynikající ohodnocení ! RF se skutečně domnívá, že hozením Novorussiji přes palubu se zavděčí EU a hlavně USA - nezavděčí; čin bude důkazem slabosti Ruska a povzbuzením Mc Cainům k přímým pronikáním přímo na Ruské území. Zajímavé, že nyní Ruská media již označují Novoruské republiky za “samozvané”. Rozmanitá prohlášení Lavrova, Putina, Šojgu k situaci na UA jsou trapné teplým vzduchem naplněné balónky. Rád bych se mýlil.

312898

11.07.2014 21:50

Proč Rusko nespěchá s uznáním Novoruska

RE: Jen aby se ta zdrženlivost nevymstila

SAMRA 71.?.?.?

Vážený, dobrý=dobrotivý, důveřivý zahradník se sklizně nedočká, když mu ten strom někdo porazí a navíc mu sebere půdu, na které strom stál (aby tam třeba těžil břidlici tlakovými injekcemi);
Zavděčit / nezavděčit, Lybiji už někdo uvedl, hlavně ale šlo o Irák - když Gazprom jen tak tak realizoval smlouvu se Sadamem o “spolupráci” při těžbě a distribuci nafty/ plynu, vyděšení U.S. olejáři se připojili ke stávajícímu požadavku Izraele, “chaotizovat & dobít” Irák a útok nastal - Rusko jakoby nic! A to nehovoříme o zrušení Varšavské smlouvy, atd.

S Gruzije (trvají aby se jim říkalo Georgije), museli Rusové vyklidit 2 vojenské základny, zatímco Amer. mise tam zůstává a Gruzinci “bojují” v Afgánistánu za slávu Imperija - moc “prohry” Západu v tom nevidím - jiste se s. Džugašvili točí v hrobě;

Vy a pan Ponkrác jste hodní optimisti - bohužel radování se nelze provozovat na základě zbožných přání - jak správně podotýká čtenář Rybar, po ustoupeni jednomu, nastávají požadavky další - po ubití vlastenců na jihovýchodě samo nastane požadavek na Krym, zabalený do jakehosi pozlátka “federace“ s tím,že se Rusům i povolí jejich námořní základnu cca na 3 roky s tím aby to bylo fairové, si tam US. též postaví základnu (plány již stvořeny). Další budou požadavky na umoření “válečných škod” a odpuštění plynového dluhu. Atd. Ostatně co má udělat Saltzman s poslednim Lavrovým “Vážným protestem” proti ostřelování Ruské pohraniční stanice, na to se ani nemusí ptát Bidena.
Po ostreleni U.S. stanice by nastala anilihace cele armady!
>" RF se skutečně domnívá, že hozením Novorussiji přes
>palubu se zavděčí EU a hlavně USA - nezavděčí;"

>
>Vážený, zapomeňte na to, že se chce Rusko někomu na týhle
>planetě zavděčit. Dobrý zahradník si počká, až ovoce
>dozraje.

>
>"čin bude důkazem slabosti Ruska a povzbuzením Mc Cainům k
>přímým pronikáním přímo na Ruské území."

>
>to si zkusili s Gruzií - a jak pelášili (v rychlosti jim
>bránil údiv)

>
> " Rád bych se mýlil."
>
>Tak už se radujte.

313144

12.08.2014 02:07

NATO zoufale potřebuje válku

moudrost nebo slabost

SAMRA 71.?.?.?

Zdá se, ač Rf (a jmenovitě Putin - neb jineho Ruského oficiála moc na západě neznají) “dělá či nedělá” - USA a poslušníci z EU stejně prohlásí, že “dělá”, tedy sráží dopravní letouny, střílí mocně do Ukrajiny kam též již provedl invazi, tedy se trestá sankcemi a obkličováním. Otázkou je tedy proč Rf neprovádí ochranu soukmenovců, či v podstatě lidí, sousedů,(za co jsou již stejně trestány), kteří jsou nemilosrdně vyvraždováni jenom za to, že se demokraticky, volebně rozhodli se rozejít s manáskovou vládou instalovanou v Kijevě jinou velmocí. Tato velmoc zdá se dokonce dodává fašistům kromě materiálové pomoci i specialisty, “poradce”, jak vojensky potřít ad hoc obránce svých vlastí. Čeká snad Rf až jim budou dodány Mistraly (pokud vůbec), či, až jim fašisti zaútočí na Krym (kde se lid též svobodně rozhodl rozejít se s násilníky podporovanymi USA), či na Rostovskou oblast, či snad na Moskvu samotnou, celoživotní sen Mc Caina. Váhání již není příznakem moudrosti ale slabosti.

315278

14.08.2014 09:22

NATO štve Rusko do války

Moudrost nebo slabost

SAMRA 71.?.?.?

Zdá se, že ať Rf (či sám Putin-neb na západě/USA se moc jiných Rus. politiků nezná) “dělá či nedělá”, již jsou označeni a odsouzeni, že “dělají”, tedy sestřelují dopravní letouny a Ukraj. vojenské letouny, ostřelují Ukraj. ci posílají vojenskou techniku s posádkami bojovat proti Ukraj. “armádě”, samozřejmě důkazy netřeba, neb to Washington potvrdi, tak se musí uplatnit sankce a mediální lynčování, dle receptu Goeringa, jak sjednotit masy pred válkou.
Otázkou je když už je Rf trestána za něco neprovedeného, proc tedy neprovedou skutečnou zábranu vyhlazování sousedů, navíc soukmenovcú. Čekají snad na dodávku Mistralů (pokud vůbec dokončeny), na útok na Krym, či na Rostovskou oblast, či se stále budou podávat protesty do OSN, nebo se bude čekat až rakety počnou létat na Moskvu (celoživotní sen McCaina). Humanitární pomoc na 280 kamionech byla již označena US administrativou (a Evropskymi poskoky) jako nežádoucí invaze “nezávislé Ukraj.” A Ukraj. fašistická armáda, že si vše sama na hranicích “přebere„!! Chudáci v Donetsku či Slavjansku z toho samo nic neuvidí.

315386

17.08.2014 10:51

Povolení krást

Zpet k humanitarni pomoci

SAMRA 71.?.?.?

Nejde snad jen o prostou krádež. Vzhledem k cílování životních uzlů (vodárny, elektrárny, doprava) a obytnich čtvrtí tzv. Ukraj. armádou z Kijeva, při přepadení Novorussiji, je zřejmé, že Kijev se snaží Novorussijskou populaci buď vybít, či alespoň vyhnat. Tedy jakákoliv “pomoc”, (zejména od nenáviděného Ruska), která by umožnila postiženym alespon částečně čelit takovým snahám Kijeva, je přirozeně krajně nežádující. Některé nesmyslné podmínky Kijeva pro “popuštění” pomoci jsou v článku. Kijev ale potřebuje celou Ruskou akci zdiskreditovat. Proto se najednou 15.8 (pátek) ráno objevilo v západním tisku prohlášení Andreye Lysenka, Ukraj. armádního mluvčího, že v noci na pátek Ruská obrněná armádní kolona překročila Ukraj. hranice a počala střílet. Byla však odražena a částečně zničena (vítěznou) Ukraj.=Kijevskou armádou. NATO papoušek Rasmussen okamžitě tuto zprávu komentoval jako “přepadení” “nezávislé” Ukrajiny. Komentátoři ihned toto přirovnávali k zavraždění Arcivévody Ferdinanda a počátek 1. S.V. U.S. Burza negativně reagovala na takou “vážnou” zprávu. Že nikde nebyly důkazy, že pohraničníci Rf prohlásili, že nikde žádnou armádni kolonu neviděli, ze udivené MZV, Rf vydalo popření jakékoliv akce na Ukraj. hranici - to obvyklí mediální válečni štváči ignorovali. Možná, že se někde v Kijevě už“důkazy” připravují přebarvováním vlaječek na bojové technice, možno též dle vzoru týmu Heydrich/ Miller se připraví několik mrtvol ve správných uniformách, jako to bylo u radio stanice v Glivici.

315563

27.08.2014 21:26

Znát souvislosti: Bolševický převrat

RE: Ještě malá korekce

SAMRA 71.?.?.?

Lenin byl znám svým mecenášům a Německé policiji jako Issachar Zederblum. Německá Imperiální vlada či Warburgové či Shiffové by jistě nějakému polo gojímovi Uljanovi žádné DM nesvěřili. Na 2. straně dělat revoluci v Rusku jako Zederblum by asi mnoho Ruských gojímů nepřilákalo. Tedy zdá se, že ne poloviční či dokonce čtvrteční vyvolenec. 1/4 byl Hitler a Heydrich- ten dle některých názorů byl dokonce 1/2. Prý se na smrtelné posteli v Praze omlouval a kájel, jak se špatně zachoval vůči svému kmeni.
A s tou “ocelí” jako “Džuga”, to spíš jde ke Stalin - Stal jako stahl, steel, prostě ocel. Prý jako mladík byl matkou cpán do pravoslavného semináře, kam by asi jako džuga/jew připuštěn ani nebyl.
Konečně nezapomínat ani na Ukrajinského vyvolence Šimona Petliuru, nynějšího miláčka AIPACU “think tank” Jamestown Foundation, ktery sice ze svou armádou pomáhal Polákům ve válce proti Rusům (Trockému/Bronsteinovi specificky), hlavně neb to chtěl být on a ne Trocky založit novou říši Chazarů na Krymu. Jamestown naznačuje, že odpor Ukrajiny proti Rusům byl již před Banderou.

316260

06.09.2014 08:23

Porošenko v hrsti Washingtonu již od r. 2006

RE: Výzvy a petice proti putinismu - GO, Prague Majdan, GO!

SAMRA 71.?.?.?

Jsme-li u těch Poláků je třeba připomenout, že polsky vyslanec v Německu během 30tých let Josef Lipski náruživě nabízel Hitlerovi, ješťe před Mnichovem, že se polští husaři sami postarají o ty nezbedné Čehúny a přinesou mu je, Hitlerovi, na talíři. Hitler chtěl svoji novou armádu pokřtít v boji, tedy i pozdější Mnichov mu nebyl po chuti, ale nabidka polských vojáků ho prý urážela, zejména od patolízala “schweinehund“ Lipského. Ani Hitlera prý neuchlálila další Lipského nabídka, že by Hitlerovi postavili v Polsku mohutný pomník, kdyby jim (v Polsku) pomohl vyřešit jejich “židovský” problém. Apropos, Polsko mělo s Německem smlouvu o “neútočení”, myslim od r. 1934. Ribbentrop, vědom si jejich rusofobství, dokonce nabízel Polsku “spolupráci” při napadení Ruska, odměnou by byla Ukrajina! Šéf Lipského, Beck odmítl, neb měl strach, že přijde o Danzig a asi by pak nikdy nedostal Pomeraniji (východní Prusko, severní Slovensko a Moravu). Beck pak odmítl i spolupráci s U.K., Francijí a SSSR (protože tam bylo SSSR) a tím vyloženě podmínil dohodu mezi Hitlerem a Stalinem.

316846

12.09.2014 09:43

Polsko jako oběť koloniálních ambicí

RE: Ještě chybí přiznat polské vojenské útoky...

SAMRA 71.?.?.?

“Útok” na německou rozhlasovou stanici v Gliwici/Gleiwitz byl proveden údajně SS majorem Alfredem Naujockem se svou SS četou, dle plánu a rozkazu Heydricha, ktery byl pověřen Himmlerem. H. chtěl “jen” dodat Hitlerovi požadovaný hraniční incident jako záminku proniknutí do Polska.
Sám Heydrich se pochlubil, že myšlenka byla jeho, bez vůdcova vědomí, ale jak akce provedena, Hitler ji schválil. Akce byla přikrášlena návrhem Heinricha Mullera (sef Gestapa, pozdeji nástupce Heydricha v Čechách) pohodit na místo akce něco mrtvých těl (dodáno z konc. tábora v Dachau) v příslušných uniformách se skutečnými doklady. Zajímavé, že i když válka posléze začala, mnoho Poláků, včetně vojenského vedení ( i když nikdo nevěděl kdo útok nakázal) bylo touto “smělou” akcí “Poláků” proti Němcům nadčeno? Ješťě další komplikovanější akce “napadení” německého pohraničního stanoviště nedaleko Hochlindenu byla Heydrichem pripravena, do které měla být vtažena skutečná polská garrisona z Rybníka, ale jaksi se plně nezdařila. Tedy snad skutečná akce pod “falešnou vlajkou”, než polské přepadení.

317293

12.09.2014 10:31

Polsko jako oběť koloniálních ambicí

RE: jo, jo, tohle se ve školách evropské unie děti neučí

SAMRA 71.?.?.?

Též se jaksi ve škole nezdůraznilo jak Josef Lipský, polský vyslanec v Německu, ješťě před Mnichovem, náruživě naléhal na Hitlera aby jim, polským husarům dovolil ty nezbedné Čecháčky (Čechy a Slováky) “zpracovat” a předat mu je (Hitlerovi) “na talíři”. Hitler, který se těšil na pokřtění své nové armády v boji, nebyl proto později ani moc nadčen z Mnichova, ale nabídka jakés “středověké” armády od podlézavce “schweinehund” Lipského ho prý urazila, takže ani další Lipského návrh,že by mu, Hitlerovi, postavili v Polsku nádherný pomník když by jim pomohl vyřešit jejich (polský) židovský problém, Hitlera nepotěšil.
Dlužno podotknout, že ani Lipského šéf Beck (Min. zahraničí) neprojevil chytré diplomatické úsilí, které by mohlo uchránit Polsko od válečného zdecimování. Němci (Ribbentrop) mu dokonce nabízeli Ukrajinu, když by se s nima spojil proti SSSR; Beck však chtěl Danzig, Prusko i Pomeraniji a severní Slovensko a Moravu, s čímž Němci nesouhlasili. Posléze 5 min. před válkou na Becka naléhala Anglije a Francije aby se s nima a se SSSR spojil proti již vřícímu Německu, odmítl nechtěl nic mít společného se SSSR. Kromě toho věřil, že polská armáda na Němce stačí, a na vic má v kapse slovní prohlášení Chamberlina, že U.K. zajistí celistvost Polska. Svoji tvrdohlavostí tedy zajistil dohodu Hitlera se Stalinem a zánik Polska.

317297

27.09.2014 04:47

Ruská armáda v Německu? Nikoliv. Nizozemská

RE: Asi sem slepý ...

SAMRA 71.?.?.?

Bylo by vhodné kdyby přispěvatel fotek též přiložil obrázky uváďených SPZek a vlaječek. Nicméně z rafinovaně neúplných fotek je zřejmé, že
prezentované náklaďáky armádě RF zřejmě nepatří. Užívají také nákladáky střední třídy Kamaz 4350 (parašutisti pak odlechčený model, myslím 43501).
Kamazy nemaji nad zadním dvojkolem žádný pevný blatník (jen 2 gumové zástěry na obou stranách); přední blatník, též naprosto jiný než na obr.; rovnez maji 3 brzdové vzduchové tanky (na obr. jen 2); vedle nich pak mocná palivová nádrž držená 4mi řemeny; hlavně ale výlisek dveří typický pro Kamazy to není Kamaz. Jistě zadní okénko jsem též nikdy neviděl a veškeré novější Kamaz modely maji automatickou kontrolu vzduchu do pneu (na obr. není). Konečně “prolisovaná” korba za kabinou není od Kamaze (i kdyz může být někým specielně objednaná.
Pokud přispěvatel skutečně zahlédl jakés SPZ psané azbukou, proč by to nemohla být jedna ze slibovaných dodávek fašistům do Kyjeva?

318122

28.09.2014 03:01

Ruská armáda v Německu? Nikoliv. Nizozemská

RE: DAF Troop carrier Dutch army

SAMRA 71.?.?.?

Pozapomněl jsem dodat v mém původním přídavku, že zobrazené náklaďáky vypadají na DAF YA4442 řady (též YAM, námořní pěchota, či DNT) vskutku užívané armádou Holandska a pravděpodobně i viděny v Česku, pokud tam jezdí cvičit. Souhlasím tedy s prezentovaným názorem. Kamaz je jiné pivo, jak by řekl našinec, tedy superiorní těmto DAFům. Mimochodem DAF je částí US spol. PACCAR. Před nějakým časem se holandská armáda (vláda) rozhodla jich značnou část vyřadit ve prospěch menšího nákladáčku VW Amarok. Tedy je možné, že nějaké také vyřazené jsou zasílány Kyjevu; na cvičení do Česka by asi jely po ose. Apropos, snad se netřeba rozčilovat nad uvedením fotek panem redaktorem; vždy je vše zajímavé a rozborem čtenářů se často objeví rozumná skutečnost.

318188

04.10.2014 06:41

Ruská reakce na dvojité vyhlášení války

RE: Celé je to chyba Ruska... bolo úplne nepripravené.

SAMRA 71.?.?.?

V článku mnoho pěny, málo many. Dalo by se schrnout do několikrát již prezentovaného “co RF (tedy Putin) dělá, či spíš nedělá, je snad jediné co možno dělat tedy správné”. Historije by nás však měla učit, že zameškání příležitosti je často osudné - nebo-li “kdo zaváhá, nežere”. Tedy nahoře uvedený příspěvek (318474) je podstatně reálnější než “The Saker”. Smutné ale skutečné. Jen si lze představit co by se stalo kdyby v Mexiku Rusové vytvořili a plně kontrolovali vládu a armádu zjevně nepřátelskou k USA.
Žádné OSN, žádné petice - mohutná vojenská akce by takou situaci zlikvidovala cca za 2-3dny, ať si někdo stěžuje nebo ne.
A zhruba 300 NATO “poradců” (v Kyjevě) včetně těch v “poli” jistě si nesedí na rukách, tedy každým dnem se možnosti Rusů ohledně Uk. zmenšují. Optimistické doufání, že se Uk položí, zůstane doufáním. Část Uk s dlouhodou rusofobijí je pro US lákavý plod kterého se nikdy nevzdají!

318504

05.10.2014 01:07

Ruská reakce na dvojité vyhlášení války

RE: Celé je to chyba Ruska... bolo úplne nepripravené.

SAMRA 71.?.?.?

Porozumněno, souhlas pan/pani “neznámí” přispěvatel;
p.Emil neporozumněl, že jde jen o Novorossiji, Podněstří, a snad ješťě Zakarpatí.
Lid se tam v referendu vyjádřil pro odtržení od Uk (Kyjeva)=jakákoliv pomoc jim od kohokoliv by jistě byla uvítána aby si svoji samostatnost, či přidružení k jinému celku zachovali. Občany, kteří jsou spokojeni se Saltzmanem a ovládání jejich uzemí jinou vládou by nikdo nerušil na jejich území.
“Federalizace” pro rozmanité obce držené domobranou,jak nyní domlouvaná zdá se i s Ruskem, moc nevyřeší. Zahraniční a vojenská politika bude “federální”= bude-li si na federálním DLR “území” chtít US vystavět raketovou základnu, tak se tak stane;
Taká situace jistě nebude pro Novorossiji ani pro RF příliš přijatelná, jenomže pak již bude pozdě něco upravovat = orig. úvahy č.318474 a 318482 jsou tedy logické.

318556

26.11.2014 21:59

Otevírání bran do třetí světové války

Kdo zavaha, nezere

SAMRA 71.?.?.?

Dr Roberts potvrzuje ve své stručné, vynikající a přesné analýze pravdivost znamého rčení z někdejší CS armády. Samozřejmě nejde jen o žvanec, naopak mnohé politicko-vojenske akce minulosti byly váháním uplně ztraceny, či podstatně zhoršeny. Britanije byla naprosto přesvědčena, ze Německo je ukojeno Mnichovem tedy žádná válka nenastane, vojenské přípravy jsou zbytečné. Stalin též pevně věřil, že Hitler “spolubojovník” proti imperialismu, by ho nikdy nenapadl, žádné soustředění jeho armád na západě se nesmělo konat i když mu Beneš sdělil datum útoku (od CS rozvědky), atd.
Problém je, že některé US organizace jako Jamestown nadace, vytořily podivné studije, že omezená nukleární válka je “přežitelná”. Navíc, zdá se, ze v některých kruzích “politicky uvědomělé” US vojenské rozvědky panuje názor, nadšeně a bezvýhradně přijímaný některými politiky (jako McCain), že ruská armáda nepředstavuje podstatnou hrozbu US armádě. Dodá se, že US armády rozpočet cca $800 miliard ++ ročně umačká ruský roční armádní rozpočet cca $60 miliard. Když ruské lodě dorazily na návšťěvu Venezuele, cca před půl 2. rokem, stanovisko Pentagonu bylo, “no alespoň mají jednu loď, která tam dopluje, jestli dopluje zpět, není jasné”!
Pokud tedy RF ponechá své bratry v jiho vychodní Uk na pospas US, může očekávat okamžitý útok na Krym z pevniny a obou moří (Černé + Azovské); navíc Uk (+US/Nato) obsadí RF Rostovskou oblast aby zabránili pozemní přístup armády RF do Krasnodaru a ke Kerču. Kerč bude též odříznut jedním ze 2 pozemních přístupů z Uk pevniny.
Tedy Dr. Roberts radí správně. Pokud Novorossjije vytvoří a upevní pozemní hranici mezi Uk a Novorosijí (Cherson, Zaporižija, Dniepropetrovsk,Charkov) zabrání se dalšímu krveprolití a útoku na Krym. RF Mistraly stejně nedostane tedy na co se čeká?

322048

27.02.2015 10:02

Česká demagogie

Bomba v Charkove, co potom?

SAMRA 71.?.?.?

Tedy bomba nebo granat v Charkove. Dodal bych, že jistý Jevgenij Pěrebijnis, mluvčí MZV Ukra/Kyjev již obvinil, koho jiného, RF z organizování teroristických akcí na Ukra/Kyjev. Co se tedy dá nyní očekávat? Nejméně 2 americké prameny uvádí, že německé výzvědné služby zjistili, že již minulý rok(2014) byly do západní Ukrajiny přes letišťě “Ivano-Frankovsk” dodány z USA 3 nebo 4 “kufříkové ” nukleární nálože! Zajímavé, že minulý rok Ukra/Kyjeva Ministr “obrany” Heletej prohlašoval, že na Ukrajine je samozřejmě armáda RF, která již má, či dokonce vrhá nuklearní nálože na Ukra/Kyjev armádu. Asi se těšil, že američtí technici, alespoň 1 nálož odpálí, bohudík se tak nestalo a Heletej byl okamžitě propušťen, a o jeho prohlášení o “ruských atomkách” se zcela vytratilo.
Pokud tedy také nálože na Ukra/Kyjev jsou, příští akce pod falešnou vlajkou by zcela jistě předčila lži o MH17, hůře, vtrhnutí US a vasalských NATO jednotek do Novorossije i RF, by se okamžitě realizovalo za nadšeného tleskání celého sveta! Pozoruhodné je, že jedna z náloží měla být dopravena do Volgogradu, nejspiš jako okamžitá “odpověd” Ukra/Kyjeva na “Ruský” nukleární útok. Tato nálož byla však prý již ruskými orgány zachycena.
Před několika lety se prý připravoval podobný nukleární útok údajně za pomoci Izraele na území USA ve městě Texas City ze kterého by byl obviněn Irán. Pilný bloger jistý Ken Welsh, neúnavně informoval o takém plánu přes 2 miliony US občanů, což prý způsobilo taký děsivý plán ztornovat.
Snad tedy širší veřejné uvědomění o take hrozné možnosti na Ukrajině by způsobilo podobné odložení či zrušení také možnosti.

327895

27.02.2015 22:19

Česká demagogie

RE: Bomba v Charkove, co potom?

SAMRA 71.?.?.?

/kauilapele.wordpress.com/2015/02/16/breaking-news-intel-from-lada-ray-2-17-15-us-mini-nukes-deliver... + hipknowsys.blogspot.com/2015/02/benjamin-fulford-february-17-2015-nukes.html ... + hipknowsys.blogspot.com/2015/02/benjamin-fulford-february-23-2015-cia.html + + ... + Heletejovi zprávy Saltzmanovi o přítomnosti ruských vojsk (2014) “užívající” nukleární nálože = doufající & věřící, že US. technici vbrzku jednu odpálí (bohudík se nestalo a Heletej byl za také “nesmysly“ vykopnut) + rozmanité zprávy o nelibosti US. armády s ”nukleárním” krokem na Ukra/Kyjev, přičítaným CIA; doufám, též že také info nejsou faktuelní, nicméně v minulosti se udály záležitosti, o kterém by se ani Vám “po matroši” nesnilo. Zdá se, ze i p. Stwora sdílí Váš skeptisism, neb moji zprávu odmítl.
Vzhledem k mým rozborům a prognozám před mnoha, mnoha lety z Afganistánu a Iránu a též k tomu, že užitím atomky by Ukra/USA/EU získaly 100% proti ruskou propagační munici, moc bych o také možnosti nepochyboval, spíš bych věřil v lidskou důstojnost, která by užití také možnosti zabránila.

327927

11.03.2015 02:36

Němcovova vražda – více otázek, než odpovědí

Kadyrov

SAMRA 162.?.?.?

vypadá jako cíl této provokace. V nedávné minulosti byl dokonce přímo jmenován tzv. ruskou opozicí americkému vyslanectví jako člověk, kterého je nutno odstranit. Kadyrov se jedinečně zasloužil o přetočení Čečny z nástroje Saudů a US. k rozbíjení RF, do relativně prosperující oblasti RF. Kadyrov prý též připustil, že někteří jeho bojovníci mohou pomáhat novorosijskym vlastencům (a jiní Čečenci, opět napomáhají Kijevskym fašistům, “za jejich pomoc” při čečenských šarvátkách s Rusy). Kadyrov je sympaták a správný mužák. V brzku se nepochybně dozvíme (třeba z kijeva) o jeho blízkém přátelství s Putinem. Tedy “2 mouchy” jednou ranou? Např.: Vladimír požádal Razama aby “ho” zbavil Němcova, jistě nesmysl, ale “tečky“ se takto mohou spojit.

328885

28.03.2015 03:18

Rusko pod útokem

RE: Mňa už tieto články nebavia

SAMRA 71.?.?.?

Další vynikající článek od P.C.R. stále naznačující, jako jeho ostatní studie, že by RF měla zaujmout silnější stanovisko, než neustálé ježíškovské nastavování druhé tváře, či Lavrovo diplomatické popíraní nekonečných a nesmyslných obviňování RF,či přímo Putina. Nemyslím, že by si čtenáři přáli válku, to spíš záhadná (jak Nullandová sdělila Lavrovovi, že “Dick”=Cheney, ne Obama ted rozhoduje) politicko-ekonomická US klika ztělesněna McCainem, Menendezem, Nullandovou, atd. Obvinování a provokace, včetně kyjevského sestřelení malajského letounu, svedeného samo na Putina, se zdá nezapracovalo jak zamýšleno; bohužel války chtivá US klika má pádné důvody jí začít a velmi důrazné nástroje k akci “pod falešnou válkou”, po které by nikdo nepochyboval, že Rusové to zákeřně začali, tedy zničující odvetný úder na ně bude světově schválen.
Dle některých pramenů byly z USA již v minulém roce dodány na Ukrajinu 3 či 4 nukleární “kufříkové” nálože. Tedy je-li pravda, co nastane když najednou 2, či 3 nálože buchnou někde na fašistické straně? Kdo by asi byl za takou krutostí? Navíc US války chtivá klika věří, že omezená nukleární válka je přežitelná (jak to několik institutů. jako Rand, prezentovaly) a dle žádaného politicky korektního hodnocení, stav, morálka, zbraňový potenciál armády RF je tak na úrovni UAF, či dokonce Iráku, tedy jen se do toho pustit a za 3-4 dny veškerá ta nafta, plyn, platina, diamanty, atd. bude “naše”! Co tedy má RF dělat? Myslím, ze by Putin měl tuto agendu předat sympatickému Kadyrovi, prezidentu Čečně, či at si Šojgu vyslechne projev Dukuvacha Abdurachmanova, mluvčího čečenského parlamentu! Jaképak Lavrovovi omluvy.

329984

12.05.2015 21:10

Za bezvýhradnou podporou Izraele je náboženský fanatismus Američanů

RE: chazari neexistujú-ale jo

SAMRA 71.?.?.?

Chazarská Říše, pokud se nemýlím, skutečně existovala někdy od 7. do 10. století. Obyvatelé byli “Turkistické” kmeny. Říše “kaganát” sahala od Dněpru na západě (včetně Krymu) až hluboko do dnešního Kazachstánu za Kaspickým mořem na východě. Na severu snad sahala až ke dnešní Moskvě a snad zabiraly i část dnešní Bělorusije. Známá byla konverze krále (Kagan) a “šlechty” k judaismu, někdy kolem 8.století. Naši známí “cestovatelé”, Cyril & Metoděj se tam prý též dostavili v 9. století aby napomohli zbytkům křestanů. Říše zanikla a Chazaři se rozprášili někdy koncem 10. století po nájezdech a poničení od Kyjevských Rusů.

332698

26.07.2015 06:56

Epizoda 6. Lev Trocký, otec německého nacismu (2. část)

RE: Anglosasi

SAMRA 70.?.?.?

Kromě uváděného (neznámo odkoho) Bronsteinova finančního příspěvku, se zdá, že podstatné peníze byly předány Německou vládou a hlavně ?Německými? bankéři jistému soukmenovci Issacharu Zederblumovi (též později znám jako Lenin, či dříve též jako Uljanov), alespoň s jednou známou podmínkou, odstranění Ruska z bojišť 1.S.V., což bylo splněno.
Apropos, Bronstein/Trocky, či jeho područí museli mít i v době převahy Stalina, jistou moc, neb se jim podařilo vyvést komunistickou revoluci minimálně do Německa a Maďarska i když na krátce.

337126

26.07.2015 16:23

Epizoda 6. Lev Trocký, otec německého nacismu (2. část)

RE: Co, rekl Trocky-Bronstein,kdyz priplul z Ameriky do Ruska.

SAMRA 70.?.?.?

"Lenin-Blank -nikoliv - Lenin=Issachar Zederblum -dtto Trockij=Bronstein,
Poroshenko=Saltzman, atd. atd.

337137

18.10.2015 09:23

Bez nože!

RE: jíst vidličkou

SAMRA 71.?.?.?

Svět hoří, 3.S.V. tak za 5min. 12 a my všichni tady o vidličkách a nožích při pojídání.
Prosím, jsem-li u těch Světových válkách, je dlužno připomenout proč Gestapo mělo během 2. S.V. nesmírný uspěch při “sbírání” anglo-amerických špionů ve Franciji a Španělsku - ano sedli si do restaurace a pozorovali jak lidi pojídají, kdyz nekdo si nakrájel maso, nůž odložil a počal sousta honit po talíři pravou rukou s vidličkou, již se agenti Gestapa zvedli ze židlí a pojídače zajali - Britská MI6 prý na to po čase přišla, tak krome zacházení s vysílačkami a zbraněmi nastalo školení jak slušně jíst v Evropě. Tedy pojídaní bez nožů skutečně ode dávna, hlavně v Americe snad od dob Washingtona.

340828

17.06.2016 22:01

Rusko-íránská aliance v Sýrii na křižovatce

dobry popis

SAMRA 104.?.?.?

Celkem dobrý článek. Jistě není moc pochopitelné, že si ruské vedení neuvědomuje, že jejich snahy nabídnout americkým “kolegům” ruku ke spolupráci v Syriji a ostatně v jakékoliv jiné situaci, je těmito “kolegy” považováno jako známka slabosti a nerozhodnosti.

Částečný mír v Syriji organizovaný Rusy v únoru, prezentovaný v americkém tisku jako výsledek amerického usilí, byl právě v posledních dnech americkou stranou oznacen jako že nedodržován administrativou Dr. Assada, tedy “rukavice dolů”; 50 záhadných “zaměstnanců” americkéhoMinisterstva zahraničí (State Dept.) nyní požaduje v jakémsi podepsaném dokumentu, okamžité vybombardování syrské armády (DR. Assada) a jejich “infrastruktury”.

Konec hraní si na potírání Daesh/ ISIS, nahoďme Lybiji a aby to nebylo jen na nás (USA) přizveme další,a jej právě i Poláci že vyšlou do Syrije svých 8, F-16tek? Akce je vyžadována okamžitě, Pentagon se potrebuje zbavit zejména možnosti zásobovaní ruských lodí v Syriji (nehledě na vyklizení 2 leteckých základen), Izrael potrebuje vytlačení Hezballahu a “Syrské” uznání anexe Golanských Výšin (nez tam spol. Chejnyho začne pumpovat naftu), Saudové potřebují rozšířit Wahabismus a Erdogan potřebuje jednou pro vždy se zbavit všech Kurdů.

Proč najednou hned? Pokud by se presidentem USA stal Trump, možná, že by se další imperiálnídobrodružství nekonalo. Jo a aby se Rusům nezdálo, jen že ojedinělá akce, tedy tzv. sankce byly právě prodlouženy, účast ruských sportovců na Olympiádě v Riu prakticky již zakázána;

Mediální očernování Ruska právě nabývá nebývalých rozměrů, včetně obviňování, že Rusové “stvořili”a jsou přátelé ISIS (aby bombardování jejich základen v Syriji, dávalo občanům smysl??),utlačování obyvatel Krymu a jejich útěk (100 000) do Ukru??? - znovu uvádění jak tisíce ruských vojáků proniklo na Krym - Referendum na Krymu ani pípnutí - to, že tam existovalo více než 22000 ruských vojáků dle smlouvy s Ukrem, nic - přesuny ruských armád na západní hranice (200 vojáků na hranice s Beloruskem), atd, atd. Dr, Craig by opet mel zabubnovat, zda-li ruské vedení nespí?

349642

30.07.2016 05:18

USA a evropští spojenci ohrožují Rusko, Američané se musí probrat

Souhlas s Dr. Robertsem

SAMRA 209.?.?.?

Navšťívil jsem nedávno New York City a museum Intrepid, věnované mateřské letadlové
lodi stejného jména, známé zejména z 2.S.V. a i z války ve Vietnamu. Všimnul jsem si, v
části věnované tomu Vietnamu, jak tehdá Americky tisk a TV, obrazně a celkem detailně dokumentovaly ten nesmyslný konflikt. Lid v Americe tedy viděl a věděl, proto existovaly
demonstrace, úťěky branců a nesmírný odpor veřejnosti, což částečně vedlo k ukončení
té války. Nyní, a to je naprosto správné vystihnutí Dr. Robertse, a ostatně i Presidenta Putina,
media, jak jsem si v USA všimnul, neregistrují, ze jsme tak 5min. do 12:00 před konečnou,
pro naší civilizaci, 3.S.V. Zírám úžasem, jak se v médijích rozbírá rozvod jakés herečky za 250milionů USD, jak jiná herečka snížila svoji váhu o 25 kg, jak se nyni přenáší nesmyslný
slovní průjem řečňíků na schromážďění tzv. Demokratické strany, kromě slov Hitlary Clintonové,
při kterých mně zamrazilo v zádech ... “a vyhlásime ne letovou zónu v Syriji”-prohlášení,
po kterém přítomné davy zařičely radostí, a zuřivým potleskem.
Hovořit s lidmi v USA je ještě pozoruhodnější, jistě drtivá většina nemá o situaci ve světě
ponětí. Debatoval jsem krátce Krym s vysoko školsky vzdělanou důstojnicí Amer. námořnictva.
O referendu tam, neměla ponětí, a to, ze bylo již 2. (1. referendum v r. 1991), jaký to nesmysl.
Proč tam dělat referendum, když tam vtrhla “sovětská vojska”. Že “sovětská”ne existují, jinak,
že na Krymu, již po rozpadu Sov.Svazu bylo stále přítomno pres 20 tisic ruských vojáků a navíc
referendum s žádnou armádou nemělo co dělat- ztichla. “No kdyby bylo referendum v Kaliforniji
tak by taky Mexikánci volili aby byli přidruženi k Mexiku”-dodala. Upozornil jsem jí, ze Mexikánci
asi do Kalifornije prišli, že v Mexiku být nechtěli, na Krymu ale byli Rusové cca od 1771, tak asi
Rusama chteli zůstat. Jiní debatéři nevěděli naprosto nic o uspěšných akcích Rusů proti ISIS
v Syriji, jiní byli přesvědčeni, že Putin, snad jen sám, přepadl již “asi” půl tuctu zemí.
Dr. Roberts má bohužel pravdu - Světec apelující na pozdvižení hor písku na Sahaře!

350970

13.08.2016 03:18

Gestapo Amerika

RE: Tak opravdu nevím, kde je celá pointa článku. POINTA=

SAMRA 70.?.?.?

Dr. Roberts neprobírá technologiji “šmírování”, nemyslím, že ho a čtenáře musíte
hloubkove v takém směru vzdělávat. Dr. Roberts je oprávněně znepokojen ve dvou bodech. Prvně
považuje užívání takých technologijí proti všem a komukoliv v rozporu se 4.
dodatkem americké ústavy, tedy akce nelegální, naprosto ničící jakékoliv soukromí. Druhak, upozorňuje,
že nečinnost americké veřejnosti je omlouvaná většinou obyvatel “já nic špatného nedělám, tak
ať si mne šmírují”- což je zbabělá výmluva, že se nestaví za uchování ústavy v tom i ostatním.
Spíš Dr. Roberts opomíjí skutečnost, že právní systém, často ani “fakta”, získaná policijí bez
povolení soudu, k odsouzení / zničení či naopak (vzpomeňte kolik amerických policistů, kteří
zavraždili bezbranné civilisty i děti, bylo k něčemu odsouzeno) nepotřebuje.
Sám jsem byl kdysi obviněn naprosto nepodloženým, nechutným nařčením, po které mně
soudkyně, samo bez jakýchkoliv důkazů okamžitě odsoudila k finančně a rodině zničujícímu
rozsudku. Musel jsem bojovat jako lev bez prodejních nezchopných právníků; vyloučil jsem
soudkyni z mého případu, užil jsem stejných taktik, které systém užil proti mně takže jsem
po cca 38 stáních s různými soudci chmůru nařčení odehnal a rozsudky odstranil.

351255

23.09.2016 18:52

Rusko nemá na Západě spojence

RE: Partneři z reálného světa

SAMRA 104.?.?.?

Výborný rozbor Dr. Craiga a obdivuhodná diskuze. To je rozdíl mezi našimi přemýšlejícími lidmi
a třeba “blogy” amerických papoušků umocňující oficielní nesmysly z Foxu. Jistý nesouhlas
s údivem vynikajícího Dr. Craiga nad opakovanymi a “nesmyslnými ”dohodami Rusů s americkou administrativou je třeba objasnit hlubčí znalostí americké “kultury” Dr. Craigem. V USA se oceňuje udeřit pěstí toho kdo tě třeba jen slovy napadl. Pokud tak neučiníš jseš slaboch nebo
se bojíš, nebo jseš něčím vinen a v podstatě zasloužíš si být udeřen ješťě jednou!
Byl jsem pozván do americké posilovny, kde jsem zdvorile požádal člena sedícího na cvičebním stroji a textujícim na mobilce, zda-li bych si mohl provést jeden cvičební nástup. Po neochotném
remcání tedy sedačku uvolnil, já okamžitě přemístim kolík zátěže o 3 a vice váhy nahoru či do maxima a lehce provedu patřičné zdvihy. Nerudný člen najednou zazáří usměvem a vřele mně
vyzývá abych klidně ve cvičení pokracoval, neb on že počká. Také a podobné případy jsem
zažil několikrát a vždy se stejným výsledkem. Ostatně zhlédněte jakýkoliv americký “akční”
film a vždy tam uvidíte podobné situace.
Tedy pokud Rusové údajně ztratili 3 GRU důstojníky při USA útoku v Deir Ez-Zor na legální
Syrskou armádu, kromě jejich značných ztrát a Rusové nic jen jakés povídaní v UN při kterém dokonce ohavka zastupující USA ostentativně odešla - tak USA klidně nahodí 2. operaci, zničení
konvoje a navíc lživě z toho obviní no hádejte - Rusy. Sice později, jakoRusové byli z obvinění
vynecháni, nicméně, to se nezdůraznilo - a kohokoliv, kdo čte v USA noviny se optáte, tak samo
ti Rusové opět zničili humanitarní pomoc! Dr. Craig by nepochybně doporučil Rusům udeřit
zpět a 10x silněji a možná úsměvy a respekt by se objevily na druhé straně!

352099

25.09.2016 05:13

Proč musely USA skoncovat s příměřím v Sýrii

RE: Rusi zaspali / k 352105

SAMRA 104.?.?.?

Sloven 100% souhlas! Isis samozřejmě vzdušné síly má, jak bylo právě dokázáno, navíc letecký útok byl přesně zkoordinován se zemním útokem Isis, 7 min. po skončení letecké akce- pozoruhodná
součinost s “omylným” náletem. Velmi rád bych analyzoval fotky útočících letounů, pokud
provedeny. F-16, i kdyz klasifikován jako “multi role” letoun, tedy může nést tak 2 gravitní bomby, byl originálně zkonstruován jako tzv. “air superiority fighter”, tedy zbran užívaná proti
let. silám nepřítele. Dokonce jak se v r. 2012 americké vzdušné síly dozvěděli, ze superiority
stihačka F-35 nebude hned tak brzy k dispozici, tak si okamzitě vyžádali “zmodernizování”
pravě těch F-16tek! Navíc 20mm kanón F-16ky, i když si říká Vulcan, není proti pozemním cílům účinný, zatímco proti letounům, může být smrtelný. Pokud by dostupné fotky dokázaly, ze na F-16 křídlech jsou hojně instalovány rakety Sidewinder či Sparrow, které jsou pouze pro akci “vzduch-vzduch”, mohlo by to dokázat, že pentagon uvážil možnost, ze by se nějaký ruský
či syrský obraný letoun mohl objevit (o čemž rusové ani syrijci ve své bláhovosti neuvazovali).
No a jak by byl ruský či syrijský letoun sundán (oni by ani nebojovaly, jen by tam priletely
varovat “partnery”), tak by se to svedlo, jako v turecké akci, že omyl, či přeletěly irackou hranici, prostě normální běžné výmysly opuncované uvedením v N.Y. Times!
A-10 “Warthog” je jiné zvíře. Má mocný 30mm Gatling rychlodělo, které mohlo způsobit největší
škody, mimo to střílý náboje z ochuzeného uranu - tedy přežívající chudáci asi ne nadlouho.
A jiste má zavěšené mocné “země-vzduch” rakety Maverick, atd. To jsou specielní letouny pro útok vzduch-země- proto maji též zespoda titanové obrnění.
Samo souhlas, ze by se hlavy ruského i syrského vojenského velení mely odkutálet. Pravda jak již jiný čtenář správně poukázal, S-400vky jsou prakticky na 2. straně Syrije, ale Rusove mají
celou plejádu vynikajících proti letadlovych zbraní, které by mely být ve vyzbroji i každé čety - „včely - vrby - větší panciře, či tungsky, atd. Proc nic takého ten útvar neměl-proto se musejí hlavy kutálet!

352127

15.11.2016 10:09

Volby vyhrála dělnická třída

OBAVY DR. ROBERTSE

SAMRA 104.?.?.?

Živá diskuze, nicméně se zdá, že někteří čtenáři jaksi nezachytili hlavní body Dr.
Robertse. Upozorňuje, že ačkoliv Trump volby vyhrál, vládnoucí elita neokonů, která mu házela klacky pod nohy, s pomocí jejich mediálních poskoků, během celého před volebního cirkusu, je stále u moci, pevně zarostlá ve výkoných orgánech vnitřní a hlavně zahraniční politiky, včetně vojenských akcí. Dr. Roberts se ptá, co teď neokoni provedou, jak se vzpamatují z toho šoku do kterého
se sami přivedli, tím, že uvěřili svým vlastním propagandistickým báchorkám
o zaručeném víťezství Klintonky. No a jen několik dní po vyjítí jeho článku, už to začíná -najednou se objevují demonstrace proti Trumpovi. Znamý v Kaliforniji byl telefonicky přizvánza $40.- i $60.- kdyz odpovi na otázku novináře předepsanou odpovědí; jinde pry $18.- nahodinu? Tedy Sorosovy taktiky užité na Ukrajině či v Armeniji, a jinde jsou trasnplantovány doAmeriky. Jistí 2 demokratičtí členové tzv. “Electoral College” Chiafolo a Baca se chystajípřemluvit ostatní členy během formálního strvzení presidentskych voleb, touto institucí myslím 18.12. a takto zamezit vstup Trumpa do Bílého domu ve prospěch Kasiche, či dokonce zprofanovaného Romneyho! No co dalšího se vymyslí během těch 2 čekajících měsíců.Dále Dr. Roberts správně usuzuje, ze se uvidí zda-li oznámené
politické změny nastanou,čine dle sestaveni Trumpova kabinetu. A ejhle opět několik dní po vyjití jeho článku, už tumáme několik jmen : Gingrich, Giuliani a dokonce John Bolton, no to moc důvěry nevyvolává,neokoni snad pomlaskávají
a medija tiše mlčí. Steve Bannon, byl též uveden, dokonce jako možný hlavní
poradce - asi správný chlapík, neb medija okamžitě počly naň házet bahno ahnůj, spolu s různými AIPAC, LGBT a černošskými organizacemi. Též Generál Flynn, byl
jmenovan snad dokonce pro možnost ministra obrany (Secretary of Defence), ano ten,který pokazil Obamanovo prohlášení o chemických zbraní Dr. Assada, že US. vojenská rozvědka nic takého nemůže potvrdit, neb jisté chemikálije byly uzity Daesh(em). No a bylvyhozen jako šéf té rozvědky -pardon rezignoval? Ted s ním ale též ticho, možná Pentagon protestoval. Tedy úvahy a obavy Dr. Robertse jsou na místě. Ostatně je vzdy lépe být radostně překvapen než naopak.

353382

15.11.2016 18:22

Volby vyhrála dělnická třída

RE: Volby vyhrála dělnická třída?

SAMRA 104.?.?.?

$40k, je snad lepší než rána do nosu, ale jinak je to skutečně na bídu. $40k se po min.25% daních sníží na $30k. Ano je to více než federální
minimum $15080.- či Kalifornské
min. $20800.- . Ale $30k je zase více než federální hranice pro výpomoc s tzv. potravinovými lístky (SNAP) kde je hranice $26124.- pro 3 člennou rodinu. Uvážíte-li, že třeba v městských oblastech Kalifornije je nájemné za skromný byt cca $1200.- až i přes $2000.-měsíčně + plyn a elektřina + platba na auto (bez něhož
nelze mít práci) je cca $180.- až$380.- (žádné BMW či Range Rover) měsíčně + zdravotní pojištění přes $1100. měsíčně,pro 3 lidi) a už vám to nevychází ani
(na stravu (cca $500.- měsíčně pro 4členou skromnourodinu). Teď kde je telefon, třeba wifi, TV? Nějaké kino, divadlo, dovolena to je nutno zapomenout.

353390

20.12.2016 09:54

Kdo naplánoval teroristickou operaci v Palmýře?

Palmyra

SAMRA 104.?.?.?

Celkem dobrý článek, i když se mezitím objevily další detaily, dokreslující situaci. Zdá se,
že představitelé syrske i ruské administrativy obviňují americké “partnery”, že se moc v tomMosulu neangažovaly, a nekordinovaly své “akce” s ruskou stranou, tedy umožnily tisícům “rebelům” se odtamtud bez problému přesunout do Raqqy a pak do Palmyry? Je podivuhodné,že taký názor stále převládá, hlavně v ruském vedení, jako by se vůbec netušilo, že “rebelové”jsou proxy armádou právě těch “partnerů” a jejich vzájemná “koordinace” tedy zapracovala výborně neb se dostali bez problemů až do již osvobozené Palmyry a k /či až na vojenské letistě T4.
Vyrojilo se několik dalších výmluv, důvodů, z nichž asi nejduležitější, je, že chránicí posádkav Palmyře byla hrubě nepočetná a dokonce nevycvičená. Otázkou pak je, proč tam vůbecbyli. I když jejich přítomnost byla z jakéhokoliv neznámého důvodu nutná, Syrská armáda,spolu s přáteli, měla mocně “zpevnit” jejich pozice, např. kontrolovaně zaminovat veškeré přístupy, zabudovat dálkově ovladatelné odpalovače raket země/země, vybudovat maskované prolomy
pro zpomalení vozů a hlavně tanků, a hlavně vybudovat chráněné i automatické
pozorovatelny v okolí Palmyry. Před mnoha lety jsem byl v oblasti severne a severovýchodněod Palmyry - i když vál vítr, člověk mohl být vidět na 3 i více km. Jak to, ze nikdo neviděltěch lidí 5000, kulometné nákladáky a hlavně kouřové mraky z tankových dieselů?
Když by ti vojenští nováčci zahlédli v dálce tu hrůzu a byli “opevněni”, než tedy utekli,mohli zmáčknout knoflíky min a raket a snad útok zdrželi, než by přišly posily.
Tedy zdá se že spíž totálně zklamaly syršťí a jiní vojenšťí zpravodajové a tedy hlavy by seměly kutálet, hlavně, že i nedaleké vojenské letišťe nemělo alespoň 100km kruh obrany?
Na konec objevují se jaksi mírné až stydlivé zprávy, že daesh je již z Palmyry vyhnán=nezní to moc přesvědčivě!

354221

Z článku se zdá, ze Churkinova pitva se provádí v USA (N.Y. patrně).
Proč jeho ostatky nebyly okamžitě přepraveny do Ruska - pokud by
toxikologije dokázala jakýs smrtelný preparát, či zbytky Polonia stopy,
nepochybně by se taký nález okamžitě ztratil, spolu se zodpovědným
doktorem a Churkinovi ostatky by byly rychle “omylem” spáleny. Je to
jaksi z Ruské strany nepochopitelné až nezodpovědné!

356161

26.09.2018 09:34

Možnosti reakce Ruska na poslední provokaci

jak to asi bylo s IL-20

SAMRA 2605:x:x:x:x:x

Il-20 změnil trasu z přistání na Chmeimini na jiho zapad a pokračoval podél
Syrského pobřeží na severo-západ. Nejspíš zjistil svým “IL267 Moskva-1”
zařízením, že z Izraele vylétly 4 x F-16 ky. IL-20 mohl být též vybaven zařízením
na oslepnutí kontroly raket vzduch-země, tedy by snad mohl zmírnit či úplně
omezit Izraelské bombardování Syrije. Nepochybně Izraelci si domysleli totéž,
takže se IL-20 stal jejich terčem, tedy mohl být sundán jedním z F-16 tek,či
s pomocí Francouzského křizníku Aubergne (ktery udajně “jednu raketu”
odpálil, i kdyz se nevi zda-li zem-vzduch). Zasažení IL-20 Bukem S-200 je
nepravděpodobné, neb tato raketa pracuje již od ranních 80tých let se systémem
IFF (Identifikace Friend/přítel v. Foe/nepřítel) nepochybně teď modernizovaný.
Systém se nejprve zaměří na žádaný cíl (Mode S), tedy se získá “target
signature” (charakter cíle). Dodá se 4 číselný tzv. “squawk code”, který pak
umožni raketu odpálit. Kdyz se však objeví v dráze letu rakety signál z
“transponderu” IFF jako přítel - raketu nelze opálit - pokud ale jiz odpálena
a původní cíl je zastíněn jiným subjektem s “přátelsky” signalizujícím
transponderem, raketa se okamžitě sebe-zničí. Tedy bud Israelci ci ti
Francouzi. Vytažení trosek letounu, či důkladný (a okamžitý) rozbor trosek
na mořském dni je imperativní pro konečné obvinění. Ale pokud se objevi
zbytky Israelské rakety i s popisem, nikdy taky nález uveřejněn nebude diky
přátelství mezi Vláďou a Bibim, ostatně chudáci Syřané byli již obětováni
jako střelci, tak co. Co dělaly Krasuchy-4 (300km rozsah), Chybiny, Ruské
S-300 ky. či Pancíře - nic =podivné?

366758

27.09.2018 09:50

Možnosti reakce Ruska na poslední provokaci

RE: jak to asi bylo s IL-20

SAMRA 76.?.?.?

S-200 má mnoho variací; A, V-Vega / M Vega,či D -Dubna, ktery má snad dosah
400km; cca od ranních 80tých let se tzv. IFF užívalo a - radar systém P35/37 tzv.
Barlock/ Barlock “B” pracujíci snad v E/F rozsahech na zajišténí a sledování
cílů, má dokonce ten IFF systém (s rozsahem téměř 400km) plně integrovaný
a JE užíván v S-200 raketovém systému. Tedy IFF systém je v Syriji imperativní,
vzhledem k tomu. že kromě nezvaných Izraelců, Amíků a jejich psíků tam též
lítaji Syrijci a Rusové. Optejte se Šojga! Mimochodem nic o IFF neprohlasil!
Jo, žádné Vámi (a RF Min.Obrany) uváděno “zastínění” ani moc
nastat nemohlo, nehledě na rozdíly výšek letu a rozdíly letových rychlostí IL-20
a F-16 tek, ale hlavně, IL-20 spadnul cca 40-50km severně od místa, kde se
F-16 tky obracely zpět na jih, tedy v obrátce prolétávaly před tím než se tam
objevil Iljušin. Je však možné, ze tzv. “lead”= vedoucí letoun (typ. Izraelská
formace je 1 + 2 +1) se znova obrátil a odpálil vzduch v. vzduch raketu (jako
jejich Python) do zaďě severně putujícího Iljušina. Jak jsem se již vyjádřil,
odpověď leží v moři a doufám, že Rusové tak či onak analyzují trosky.
Pravda Buk je trochu jiné zařízení než S-modely, lišící se zejmena pohony;
S-modely mají vynikajicí vnější urychlovače s pevným palivem a mocny kapali-
nový hlavní motor -koncepce převzatá od Německých “Dcer Rýna”předbíhající
svou dobu o 50let. Buky (male) i S-ky ale slouží stejnému účelu, a že jsou známnější tedy jsem uvedl v souvislosti a bohužel Vás popletl - omlouvám se.
Jo, Pantsir-2 -24-28km Alt. 15km = mohly pracovat! Krasuchy-4 jsou v Syriji!

366777

28.09.2018 06:18

Možnosti reakce Ruska na poslední provokaci

RE: jak to asi bylo s IL-20

SAMRA 2605:x:x:x:x:x

Cenné kódy IFF”?? Opět se zdá, že nevíte o co jde - snad myslíte,
tedy pokud myslíte, tzv. “squawk kódy”- pro vaši info tento 4 ciferní
kód je měnitelný a vkládá se před vypálením (FLIR systém)=jaképak
tajnosti? F-16 a IL-20 mohou létat stejnou rychlostí snad aby si piloti
mohli navzájem mávat? Není v tomto případě důležité, nicméně, dle
hocha ,ktery s F-16kou létá jsou její tzv. “stall” rychlosti závisejíci na mnoha
okolnostech tedy prý mezi 180mph a 350mph (vzhledem k tomu,že
tedy vše víte, nemusím vam osvětlit význam teto rychlosti). Provozní
rychlost IL-20 má být 388mph (@8000m)- při náletu na přistáni (@5000m)
má mít rychlost cca 280mph. Kromě toho Israelci napadají cíle z 8km,
IL-20 měl být v 5km výšce = moc by se nezastínily? Nejdůležitější je však
můj a váš odhad vzdálenosti od možného styku tech 2 druhů letounů do
zasažení IL-20. Když jsem člunem projížděl z Bamiyasu do Latakiji vždy
to nahodilo 30mily (námořních)=54km - smyčka IL-20 téměř stejná =
40 -50km PLATÍ ! Vašich 10km by učinilo Syriji do rozměru Moravy -
doporučil bych abyste se tam vypravil a zjistil to.
Jinými slovy, kdyby S-200 odpálena v době možného (nemožného)
zastínění a srazila IL-20 (dle červeného křízku na vašem schematu) =
cca 5minut později, musela by se někde po té cestě zastavit - neb jinak
uhání az 2.3km/sec - a její kapal. motor pracuje snad jen 2.5min. -
pokud nenarazí předtím.
“Pilot IL-20 meldoval,že maji ohýnek na palubě”?? Proč se na to 15
pánů nevyčůralo, když už neměli hasičáky?? Drahý p./pí Lovče -asi
jste nikdy neviděl se stane kdyz S-200 skutečně něco zasáhne?
I kdyby to byla možná raketa Aster 30 z Fr. lodě Auvergne - mocné
rozložení nastane okamžitě. Pokud by IL-20 byl zasažen raketou
vzduch-vzduch, bylo by možné trochu letět a něco nahlásit. Opět,
odpověď leží na dně moře, ne v prohlášení R.F. M.O.
Apropos, náš Syrský kontakt,že žádná S-200 odpálená nebyla!!!, a že
mají S-200D (Dubna s dosahem 400km!! - ilepší nez S-300) s P35/37
E/F rozsahy jistě s IFF, též rozsah 400km - vše prý přišlo po US. náletu
v dubnu?? Ale souhlasím s vaším závěrem vašeho blogu.

366787

30.09.2018 06:23

Možnosti reakce Ruska na poslední provokaci

RE: jak to asi bylo s IL-20

SAMRA 76.?.?.?

Pane/Pí Lovče, zdá se, že jste jeden z mála věřilelů officielní zprávy,neb
“oficielní”, že N.Y.C věžáky byly zbořeny jakýmisy letouny (no jedna
spadla strachem než na ní letoun byl promítnut) vedeny absolventem
1hod letu na Cessně, jistým (jistě) mohamedánem Attou?
Nebo-li “oficielní” raporty jsou připraveny pro jistý účel, podpořit jistou
“oficielní” verzi, obyčejně tedy ne proběhlou skutečnost. Tedy díky za
R.F. M.O. = nemáme (ještě) 3.S.V.! IzraHellský raport, se kterým Israelci
dokonce přiletěli do Moskvy, je pochopitelně naprosto jiný - dle jejich
vteřinových záznamů, byly jejich F-16ky jiz v Izrahelly, tedy kdyz “někdo” na
IL-20 vystřelil = museli to být sami o sobě Syřani, či ti “mizerové” Hezbollah=
tedy my nic my muzikanti, my jen bombardujeme!
Skutečný raport/odpověd leží v moři (pokud již nevytaženo), cca 45km severně
od možného/nemožného místa “zastínění” (NE nikde jsme nenašli vašich 10km),
kde se letoun stáčel východně přistát na Chmeimini.
Ne, nepotvrdil jsem, že oba letouny létají stejnou rychlostí, vidím, nevíte, že “stall”
je rychlost při které letoun padá k zemi, nehledě na rozdílné výše letu F-16
a IL-20 a nehledě na operační přístupové rychlosti F-16 tek (500 do 620mph-
zemních) = podstatně vyšší než operačni rychlost IL-20 (jak nahoře).
Navíc osobně důvěřuji Syřanovi, že S-200 neodpálili (ale Rusové pro nich
obětovali vice než dost, tedy mlčí - “padli na granát” aby Ruská verze letěla).
Jistě, cokoliv by pečlivá analýza trosek ujasnila, by asi nejspíš na světlo nikdy
nevyšlo, jako “skutečný důvod” zničení jejich ponorky Kursk.

366811

21.10.2018 09:21

Zlo plodí zlo

RE: chce to trochu se informovat, než něco plácneš

SAMRA 2605:x:x:x:x:x

Československo bylo v Afgánistánu celkem známo a uznáváno před tzv. Sovětskou
invazí. CS tam postavilo cementárnu, kteréžto slovo proniklo i do místního
Paštu jazyka. Místní lid ocenil pracovní přílezitosti a dobrou exportní položku.
Nicméně pracovat se může ale modlit 5x denně se musí, tedy jak cement
počal “zamrzávat”, CS operátoři se museli vrátit - (alespoň si tam vařili výbornou
držtkovou polévku). Navíc se zdálo, že Tatry 111ky se tam též znali a cenili;
sledoval jsem tam se zájmem pěstní zápas mezi 2ma šoféry, kdy vítěz dostal
starou 111ku (ze Sov. svazu). zatímco poražený musel vzít novy Mercedes
nákladák. Sověti se zdáli být Afgánci oblibení, postavili tam v Jalabadu
hydroelektrárnu, snad jediný zdroj elektřiny, přiváželi kombajny až z Kyrgistánu,
dokonce, alespoň v Kabulu, prováděli i taxi službu (s Volhami).
Bohužel CIA si uvědomila, jak se dá vznítit a podpořit ten agresivní Wahabismus
a vysilat přes mohutnu Amu Darju, řeku na severu, také islamisty do tehdejšího
Sov. svazu. Když jsem se vyptával v Peshawaru , stále si pamatuji šaramantniho Gulbadina Himatyara, co dělají se zbraněmi from USA, on, že nějaké užiji, nějaké prodají, peníze, do Švýcar? “Arabské přátele”, kteří se najednou V Afgánu rojili, G.H. moc rád ale neměl. (G.H. byl později označen samým Reaganem jako
velitel “freedom fighters” - teď, pokud živ je asi terorista! ). Jednou se mně skupina
z tzv. “Mírových sborů”(CIA), zblouděna, vyptávala jak se dostat do Mazar Sharif
(kousek jižně od hranic se Sov. svazem). Tedy Sověti tam jaksi nemastně/neslaně
přesunuli něco vojáků aby zamezili přesuny wahabbistů do Afgánu a hlavne do
Sov. svazu. Baluchové na jihu si mysleli, jak mi sdelili, ze jim Sov. svaz zajistí
“národnost”-ujištoval jsem je, že ne. Tedy nejprve Amíci, Arabové pak Sověti,
a ted opět Arabové (Isis) USA?

367195

Káva pro Zvědavce

35

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 64 čtenářů částkou 12 096 korun, což je 35 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Na výbuchu ve Vrběticích se podíleli ruští agenti, Česko vyhostí 18 diplomatů 17.04.21 21:02 Česká republika 7

Francie přijala drakonický zákon zakazující zveřejňovat foto policajtů16.04.21 18:47 Francie 4

O tom, co můžeme říkat, bude rozhodovat Evropská unie16.04.21 18:17 Evropská unie 1

Sítě 5G16.04.21 08:42 Neurčeno 6

Německo: Soud zakázal povinné nošení masek, rozestupů a testování žáků15.04.21 20:28 Německo 3

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 5

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 1

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Moskva 11. 04. 2021 - Obchodní komplex Ochotnyj rjad14.04.21 11:09 Rusko 2

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 5

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 10

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 4

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 4

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Mengele Arenberger v akci11.04.21 09:18 Česká republika 3

Zajímavá úvaha o nelogickém postupu v případě COVID10.04.21 15:15 Česká republika 7

Pokrová radnice v Budapešti vztyčila duhovou sochu Svobody v BLM pokleku. Vydržela 24 hodin09.04.21 12:27 Maďarsko 2

Měnové kurzy

USD
21,63 Kč
Euro
25,92 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,30 Kč
Australský dolar
16,73 Kč
Švýcarský frank
23,51 Kč
100 japonských jenů
19,89 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,71 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,61 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 449,77 Kč
1 unce stříbra
561,62 Kč
Bitcoin
1 304 898,99 Kč

Poslední aktualizace: 17.4.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 64 220 971