Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané bubo

Nalezeno 13 příspěveků, 3 různé IP adresy

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

04.12.2014 19:41

Obrana dolarového imperialismu

RE: globální imperium násilí

bubo 89.?.?.?

Máš v hlavě sečku. USA mají takové finty a provokace v krvi. O US víš kulové. Doporučuji ti knihu Moloch-amerikanizace světa.
Navíc špinavou práci udělají žoldnéři, elita se bude spokojeně slunit na Hawai či v Dubai.

322715

17.02.2015 15:00

Únor 48

Beneš a rok 1948

bubo 89.?.?.?

Názory pana Staňka jsou naivní až dětinské. Jako názory na Beneše ještě dnes opěvovaného Benešova přisluhovače P.Tigrida.
Většina veřejnosti tehdy před válkou o Benešově politice NIC nevěděla. Řekl bych, že „jeho vláda“ a zednářská elita měla v rukou jak tisk tak i rozhlas. Sám Beneš se dokonce někde (lze upřesnit) chlubil, že má pod palcem 5 novin a kdokoliv něco cekne, dostane po hlavě. (To byl pozůstatek politiky po tatíčkovi a agentu Britů Masarykovi)
Těsně před odchodem do exilu napsal Beneš Čapkovi dopis a přiznal něco ve smyslu, že věří bolševické revoluci a zřejmě zednářům, kteří ovládali nejen republiku, ale především přes své bankéře a yesmeny mezinárodní situaci. Prováděl stejnou politiku podrazů, úhybných manévrů v Londýně jakou prováděl před válkou doma. O žádnou demokracii mu nešlo, ale o to, setrvat opět ve funkci „presidenta“ , kterou uchvátil zpět v Londýně.
Předně ač Beneš abdikoval a de facto byl zrádce, se samozvaně zvolil presidentem v Londýně a sám si jmenoval „exilovou vládu“ nohsledů a přitakávačů. (Přitom sliboval poválečné potvrzení své funkce, nic takového se nestalo.)
Uznávaný novinář Rudolf Kopecký přesto Benešovi nevěřil a návrat z Londýna odmítl.
Beneš nelikvidoval jen strany po roce 1945 jako své soupeře, ale v exilu i své kritiky a „protivníky“. Přitom využíval i svého plk.Moravce.
Své kritiky ze strany agrární a dvou dalších nechal na pospas komunistické propagandě! Zradil i své exilové kamarády plk. Moravce a další šarže.
Benešovu politiku v Londýně, lhaní, překrucování, nadbíhání Moskvě a komunistům dobře popisuje jeho souputník Dr.Josef Macek ve svých vzpomínkách.
Jediné, co asi Beneš dobře pochopil, byla sféra vlivu SSSR. Agent NKVD Sudoplatov také naznačuje, čí byl Beneš agentem.
Pochybné osobnosti Drtina a Tigrid
Drtina byl Benešův poskok, Tigrid totéž neb pracoval jako JEHO hlásná trouba v BBC společně s dalším poskokem exdiplomatem Josefem Korbelem!
Celý článek je stále stejná hrůzná marmeláda o muži, který nadělal tolik zla. Jenže čemu se diskutující diví. Máme co jsme chtěli. „Historici“ dál malují Beneše na růžovo a zbytek veřejnosti tomu věří.

327288

07.05.2015 08:59

Proč se NATO děsí Ruska

USA hrají "vysokou hru"

bubo 89.?.?.?

USA se už po 2.světové válce bály, že západ přijme východní plánovité hospodářství. To přiznal v projevu president Harry Truman 6.března v Texasu. Proto cpaly nejen do Německa – celkem v Evropě „investovaly“ 44,8 miliard dolarů. (Yankee nelákaly jen nízké platy).
Nyní Pentagon vytáhl na Čínu vojenskou kartu, zatimco se Wasington DC zoufale snaží sehnat money. Washington DC, současný pokladník Pentagonu, nerealizoval platbu, kterou dlužil zbytku celého světa do konce března. Korporátní media stejně tak jako ministerstvo financi US potvrdilo, že Spojené Státy fingovaly , že jejich dluh se už od 15. března nezvyšuje.
Bankrot Západního světa se malinko znovu pozdržel díky zmanipulovanému účetnictví, které zabránilo zase bankrotu Washingtonu DC stejně tak, jako Řecku (i EU), zatímco TOP vyjednávání o novém finančním světovém systému pokračují. Zda finanční krizi zabrání současný bublinkový růst US akcií, je otázka, související s krizí roku 1929.

332432

20.10.2015 21:40

Putin hledá klíč k Saúdské Arábii

K článku doporučuji: Ropa a jiná mapa světa

bubo 89.?.?.?

http://www.halonoviny.cz/articles/view/41001945

340917

31.01.2016 19:36

Zoufale špatná televize a osvěžující youtubeři

Bubílková snad poslední humoristka

bubo 89.?.?.?

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Vesela-leta-s-kalasnikovem-Milosem-Zemanem-Veteranka-politickeho-humoru-vzpomina-419452

345022

24.02.2016 21:37

Dekódování americké Říše chaosu

Řízený chaos?

bubo 89.?.?.?

Diskutující berou vše jaksi „globálně“. Po agentech CIA v Solidaritě, byl koupen elitou a přesvědčen prez. Reaganem i Goračov a spol. Pak už vše jelo jako po drátkách. Viz kniha Dějiny CIA. Cituji:
„Reagan a Casey se po veřejném odsouzení všeho, co reprezentoval Jimmy Carter, s potěšením ujali sedmi velkých programů tajných operací, které zahájil právě on. Dva z nich, přísun zbraní do Afghánistánu a politická válka zaměřená na pomoc disidentům v SSSR, Polsku a Československu, se zařadily k vůbec nejvýznamnějším tajným programům CIA za studené války.“
Další záměry s Gorbačovem a vých.Evropou byly zřejmě ještě tajnější.

Moloch. Amerikanizace světa,
http://blisty.cz/art/32262.html

345853

30.03.2016 22:02

Pláč nad ukradenou Evropou

Ukradená Evropa a EU

bubo 89.?.?.?

Velmi věrohodné. Odpovídá to v podstatě tomu, co napsal
Američan Robert Gaylon Ross, Sr. asi v roce 2000 článek pod názvem Co je globální unie. V úvodu napsal.
" Název Evropského hospodářského společenství (EEC) byl Elitou (členové: Bilderbergs, Council on Foreign Relations, Trilateral Commission & Skull & Bones Society) změněn na EUROPEAN UNION (EU), jak bylo odsouhlaseno v roce 1992 v Maastrichtské smlouvě. EU má nyní jednu ústřední banku ve Frankfurtu, jeden peněžní systém (s výjimkou tří zemí), jeden systém soudní moci, jednu vládu, a pracuje na jediné armádní síle, aby se mohli zříci nynějších síl NATO".
Vše nevyšlo jak si elita přála, ale kličkující chaos řídí dobře.
Robert Gaylon Ross Sr. sloužil jako zpravodajský důstojník v americké agentuře pro bezpečnost armády (ASA) (velký bratr k CIA a NSA) v Jižní Koreji. Gaylon napsal knihy a vytvořil filmy o atentátu na JFK. Věří, že to byla mafie LBJ, která ho zabila.

347290

21.04.2016 09:42

Světová válka začala

ekvivalenty Hirošimy

bubo 89.?.?.?

Nehrabme se v detailech. Autor popsal USA dostatečně. Jen blbec nechce vidět to, co jiní vidí. USA mají svůj imperialismus od vzniku. Na UPC naleznete pořady typu: Rodinné zbraně, sběrači zbraní, zbraně budoucnosti atd.
Doporučuji alespoň knihu: http://knihy.abz.cz/prodej/moloch-o-amerikanizaci-sveta nebo přehled USA základen ve světě.

347880

24.05.2016 10:42

Rusko již Evropany osvobozovat nebude

RE: Od Marxe k neokonum

bubo 89.?.?.?

Gorbačov byl koupen zednáři přes Jakovleva v roce 1988. Proto ta jeho jednání a lezení do zadnice Reaganovi. V tom se mýlí i autor v úvodu.

Většina vlivných gaunerů (Zbigniew Brzezinski) Washingtonu touží oživit svůj smysl pro moc a nárok na kontrolu dění doma i v zahraničí. Prosazují bezpochyby jaderný útok na Rusko. I D.Trump se údajně obklopuje typy jako Henry Kissingerem. Na obou svět. válkách Amerika prokazatelně enormě vydělala, stejně jako tamní elita. Počítají opět, že oni se budou rochnit v Karibiku a Evropa bude ve sračkách. Také ubyde lidstva pro plantážníky a jejich žoldnéře.

348784

12.07.2016 11:26

Co je NATO – skutečně?

NATO se jen roztahuje

bubo 89.?.?.?

První polovina článku je naprosto pravdivá. Daleko více popisuje kniha Dějiny CIA, česky 2011. Zbytky rozvědky USA „plakaly“ nad obrovskou ztrátou zrušené původní válečné OSS . Brzy však díky financím z Marshalova plánu (800 milionů dolarů) „ rozjela “ boj a propagandu proti SSSR a vůbec všemu komunistickému (v Řecku,Itálii atd). USA měly od svého vzniku vždy choutky válčit a dobývat. Hlavně mimo území USA. Řídili Lenina, Stalina i Gorbyho. Proto si zřídily NATO! Z obou svět. válek měly spoustu zisku, vojenské techniky a výrobní potenciál. Vždy měly technologickou převahu, ač všichni prezidenti „plakali“. B-52 „hlídaly“ 24 hodin celý svět, měly krátce jaderný monopol , špionážní letadla U-2, a měly již v roce 1949 také 400 námořních a leteckých základen! Na ohlupování měly rádio REF, Hlas Ameriky. Jsou de facto „nemocní“ mocí.
Zmínka o Gorbačovi je totálně naivní nebo záměrně zkreslená. Na internetu existují zmínky jak byl Gorby koupen přes Jakovleva v roce 1987 zednáři a elitou ovládající svět a jak a proč on s pátou kolonou v Moskvě pomohl ke změnám v Evropě a k rozpadu SSSR. To ostatně „naznačuje“ i jeden z „účastníků“ přípravy změn – J.Kuba (http://blisty.cz/art/32262.html).

350359

18.07.2016 20:21

A teď si vás, holoubkové, podám, že vás vlastní máma nepozná

Puč to asi nebyl

bubo 89.?.?.?

Prison Planet: Why They Didn’t Fire Is A Mystery” – Coup Pilots Had Erdogan’s Plane In Their Sights And Did Nothing

350595

13.07.2017 14:01

Ad Trump

Trump a CIA

bubo 89.?.?.?

Zrádná CIA slouží globalistickým pánům

Knižní recenze
Robert David Steele

(Henrymakow.com), kráceno

Autor v knize vysvětlil věci, že to byla druhá světová válka ve které se banky naučily jak používat nejen centrální banky (nezahrnuto v knize), nýbrž tajné zpravodajské agentury (srdce této knihy) jako jádro vozidla pro Stát ve Státě kontroly nad světem.
Nejčastěji se CIA stala prostředkem k uplácení, vydírání a kontrole amerických i zahraničních politických vůdců do té míry, že všechny ústavní kontroly a protiváhy Amerických i zahraničích zájmů, byly přehnané.
Donald Trump by si měl přečíst tuto knihu, protože stejně jako Allen Dulles zůstal de facto vůdcem CIA poté, co byl propuštěn a řídil atentát na Johna F. Kennedyho, tak i John Brennan řídil podvodné prvky tajného světa ve spiknutí zavraždit Donalda Trumpa a postavil Mikea Pencea k moci.
Základním poučením této knihy pro našeho legitimně zvoleného prezidenta je to, že Kennedy nevyčistil dostatečně hluboko (v tajném světě) nebo dost široce (zanechal bankéře samotné). Pro Donalda Trumpa, aby přežil, musí sundat OBA - Federální rezervu i snížit tajný svět (CIA) o dvě třetiny.
Stát ve státě
Musím zdůraznit, že Stát ve státě začíná s Rothschildy a Vatikánem, jde dolů přes všechny "centrální" banky, které ONI ovládají, do dvoustranných tyranií, které ONI kontrolují a poté do tajných zpravodajských služeb a spolupodílejících se na dalších institucích, včetně médií, akademické obce a šéfů firem, kteří jsou šťastní, že jsou součástí jedné velké rodiny zločinu, která neustále podvádí 99% ve prospěch 1%. Všichni další než Rothschildové a Vatikán jsou součástí třídy služebníků 1%, nikoliv "rozhodčích", jak někteří předpokládají.
Donald Trump, náš legitimně zvolený prezident, může nebo nemusí být pod kontrolou satanistů v USA, ale podle mého názoru je naše nejlepší řešení v ukončení Deep State. Modlím se, aby mohl tuto knihu přečíst a být jí posílen.

358984

07.11.2017 11:43

Americká armáda je největší zaměstnavatel na světě

US army

bubo 89.?.?.?

Nic nového. Jen naivky věří západní propagandě. Také jsem byl dlouhá léta naivka-blbec, když jsem poslouchal Svobodnou Evropu atd. Doporučuji knihu Moloch a amerikanizace světa a pak třeba web US Army Pay and Salery....

360938

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 28 čtenářů částkou 7 460 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 9

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,83 Kč
Euro
26,47 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
17,08 Kč
Australský dolar
16,21 Kč
Švýcarský frank
24,47 Kč
100 japonských jenů
20,96 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,37 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 158,18 Kč
1 unce stříbra
528,26 Kč
Bitcoin
417 336,79 Kč

Poslední aktualizace: 5.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 57 143 905