Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané baba_Blažková

Nalezeno 2249 příspěveků, 42 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

23.08.2005 19:05

V Torontě se vraždí

RE: Pane Stwora, mohu se zeptat...

baba_Blažková 193.?.?.?

A co takhle něco k pokoukání pro holky?

67455

24.08.2005 17:37

Salón

RE: Good luck, Mr.Stwora

baba_Blažková 193.?.?.?

Tot me nekorektni vyjadreni se na nekorektnim webzine.

Ještěže ho máme. [mrknutí jedním okem]

67581

26.08.2005 03:31

Demokracie je iluze

RE: Drobná úprava

baba_Blažková 193.?.?.?

Je to horší než podvod. Je to manipulace, donebevolající a přitom nevinně se tvářící vsugerovávání myšlenek nám, plebsu. Podprahové upozorňování "Ty, malý a nehodný, ani se nenamáhej přemýšlet, co by bylo dle Tvého názoru správné. Stejně ti to nevyjde. My ti tady jasně dáváme na výběr, Ty vyber, které z námi prezentovaných zel bude pro tebe přijatelnější. Odpor je zbytečný."
A malý člověk vědom si své malosti a nehodnosti jde a vybere.
Anebo se na celou tu jejich volební komedii vysere. Protože odpor je zbytečný (?).

67756

26.08.2005 03:59

Demokracie je iluze

RE: Jedno za 18, druhé za dvacet bez dvou !

baba_Blažková 193.?.?.?

Něco podobného jsem četla v knížce Mein Kampf. Samotnou mě vyděsilo, jak mi ta myšlenka jediné zodpovědné osoby v čele státu přišla správná. Bohužel všichni víme, jak to tenkrát dopadlo. V žádném případě Vás však, pane Gejdoši, nechci nazvat fašistou. Jen ještě nikdo nepřišel na nějaký mustr, podle kterého by se takováto osoba vybírala. Kdo ohlídá hlídače, že.
A co se toho otrokářství týče, to podepisuji. Nevím, co je tak skvělého na systému, kdy člověk jen proto, aby pokryl základní životní potřeby své a svých dětí, musí pracovat "od nevidím do nevidím". Možná mám nadstandartní potřeby. Nestačí mi jen jíst, pít, spát, dýchat. Chci i vědět. Otázkou zůstává, jak dlouho nám to ONI dovolí.

67760

26.08.2005 04:07

Demokracie je iluze

RE: Zastavte to prosím !!!

baba_Blažková 193.?.?.?

Mohl byste být konkrétní, co podle Vás je slátaninou, a co naopak není, včetně důvodů, které Vás k těmto závěrům vedly?

67762

26.08.2005 04:12

Demokracie je iluze

RE: Jedno za 18, druhé za dvacet bez dvou !

baba_Blažková 193.?.?.?

Nic si z toho nedělejte, paranoici prý žijí déle. [mrknutí jedním okem]

67763

26.08.2005 15:02

Miláčku, bude pršet. Vržou mně prsa

Silikon

baba_Blažková 193.?.?.?

Já osobně mám přítelkyni se silikonovými implantáty. Vysvětlila mi i důvody. Prostě měla kdysi řekněme bujné poprsí, pak si pořídila dítě, kojila je, pak druhé... z velikosti DD zbylo slabé B a spousta přebytečné kůže. Prostě nahradila chybějící tkáň implantátem. Takže to vůbec není znát. Opravdu. Pokud pominu fakt, že málokterá žena po čtyřicítce má takhle pěkné poprsí. Naproti tomu u žen, které děti ještě neměly, či jsou dokonce teprve dívkami, považuji toto za vrcholný projev idiocie.
Přesto zůstává faktem, že ženy jsou v tomto ohledu pod daleko větším tlakem než muži. Ačkoli tady každý muž bude horlit pro přirozenou krásu, každá žena ví ze zkušenosti, že muž dá vždy přednost zmalované sexbombě před holkou do nepohody. Z titulních stránek tzv. "ženských" časopisů na nás útočí obrázky žen, jež jsou nedosažitelným ideálem. Dočteme se tam, jak se máme oblékat, jak se máme česat, jak se máme líčit, která dieta je letošním hitem č. 1, kolik váží Kate Moss (podle mě nechutná kostra) a jaké číslo podprsenky má Pamela. I tomuto tlaku se dá odolat. Všichni víme, že fotografie v oněch časopisech jsou různě upravovány, pravda, ale pak vám váš drahoušek sdělí, že sice oceňuje vaši přirozenost, ale nezapomene jak jednou "kamarádil" s ženskou, a tos teda, drahá, neviděla, co ta měla za dudy, byl jsem z toho úplně hotový. Některá to trpce spolkne, některá (existuje taková?) možná dá na to konto k dobru svůj fantastický sexuální zážitek s majitelem penisu velikosti půllitrové plechovky od piva, a jsou ženy, které dospějí k závěru, že jsou pro svého miláčka nedostatečně dokonalé, obzvláště přihlédnou-li k faktu, že onen dotyčný není první, kdo se v tomto smyslu vyjádřil.
Pánové v tomto ohledu umí být docela hnusní. Samotnou by mě zajímalo, jak by reagovali, kdyby ženy se stejným nasazením kritizovaly právě je, pány tvorstva. Dost, že vyděláváme peníze, živíme rodiny, umíme se obejít bez mužů. (Teď pomíjím citovou stránku.) Ještě abychom se k nim začaly chovat stejně jako oni k nám. Třeba si pak opravdu začnou cpát silikon do penisů. Ale nemyslím si, že by to pomohlo.

Připomnělo mi to ten starý vtip o tom, zda jsou inteligentnější ženy, či muži. Ale jistěže ženy. Copak jste někdy viděli ženu, která by si brala muže jen proto, že má hezké nohy?

67809

26.08.2005 16:39

Miláčku, bude pršet. Vržou mně prsa

RE: Silikon

baba_Blažková 193.?.?.?

Dobrý pokus. [smích] Já zase slyšela, že bůh strvořil Adama, pak si řekl, aha, tak teď už to umím, a stvořil Evu. Ale co, každý máme svoje teorie. [mrknutí jedním okem]

67823

26.08.2005 23:17

Miláčku, bude pršet. Vržou mně prsa

RE: Prsa sice nevržou,ale....

baba_Blažková 193.?.?.?

Jo? No vlastně, vždyť mnohokrát mi týpek toužící po seznámení s mou osobou tvrdil "Slečno, vy máte tak krásnou duši a určitě musíte být i skvělá kuchařka" [velký smích]

67875

26.08.2005 23:33

Miláčku, bude pršet. Vržou mně prsa

RE: Silikon

baba_Blažková 193.?.?.?

Nemluvila jsem o kolektivu. Mluvila jsem v prvé řadě o rodině a stránce materiální. A zažila jsem i "peklo" čistě mužského kolektivu. Tuto zkušenost bych vřele doporučila každému muži, pochopitelně v ženské kůži. Děkuji, nemusím mít všechno. A pro mě za mě si tomu říkejte osobní frustrace.

67878

27.08.2005 00:00

Miláčku, bude pršet. Vržou mně prsa

RE: A taky pleskaj

baba_Blažková 193.?.?.?

Toto je bohužel "riziko podniku" pro každou ženu, která se rozhodne být matkou a pak své dítě s plným nasazením kojit. Přirozená věc, je zvláštní, že mnohé africké přírodní kmeny považují za krásné právě tyto "vaky na zmije", v těchto kulturách je kladen důraz na mateřství a plodnost především. Ideál naší civilizace je jiný.
Takže předpokládám že oba pánové mají štíhlá a vypracovaná těla.

67879

27.08.2005 02:00

Miláčku, bude pršet. Vržou mně prsa

RE: Hmm

baba_Blažková 193.?.?.?

A proč dávají přednost těm pěkně vypadajícím? Protože se jimi chlubí ve svém přirozeném macho komlexu jako svou vlastní ozdobou.

Přesné, výstižné, není co dodat. Děkuji, pane.

67891

29.08.2005 22:32

Miláčku, bude pršet. Vržou mně prsa

RE: Silikon

baba_Blažková 193.?.?.?

Šmarjá, vždyť vy mě zaháníte do defenzívy! Já jsem pouze poukázala na fakt, že ženám se OPRAVDU diktuje, jak mají vypadat, co si mají oblékat, co mají jíst, jak se mají chovat, aby byly in. Že tento tlak na muže NENÍ. A že bych jim to zasejc přála. Dobrá, můžete mě nařknout z toho, že jsem feministka. Dosud jsem si o sobě myslela, že tak hluboko jsem ještě neklesla. A to i když se domnívám, že konkrétně v naší české kotlině je systém velice patriarchárně založen. Mně se pochopitelně líbí, když mi muž vezme tašku, podrží dveře, pomůže do kabátu. (Což je ovšem poslední dobou čím dál vzácnější jev.) A nejsem tak praštěná, abych běhala po světě bez předchozí úpravy svého zevnějšku a děsila tak lidi na ulici. Ale opravdu se mi nelíbí, když ženská přijde s jazykem na vestě z práce domů (po cestě ještě zašla do obchodu), hned se staví k plotně, v jedné ruce vařečku, v druhé vysavač, ještě verbálně instruuje potomky, kteří samozřejmě nemají nachystáno na druhý den do školy, zatímco pán tvorstva leží na otomanu, unaven svou prací, popřípadě střílí vesmírná monstra u počítače v rámci relaxace a ještě vymýšlí, že by si dal kafíčko. Bez takového pána tvorstva se obejdu. A nejen já. A statisticky vzato, nemluvím jen o sobě, neznám žádného chlapa, který by se živěji zajímal o běh domácnosti. A do toho všeho ještě musí jedna skvěle vypadat, protože pán tvorstva rád utrousí vtipnou poznámečku. Jestli toto je dle vás feminismus, pak tedy dobrá. Pak ovšem není o čem diskutovat.

68273

29.08.2005 23:54

Environmentální migranti

RE: Zajímavý článek,ale...

baba_Blažková 193.?.?.?

No jo, válka... ale jak může být dnešní způsob válčení prospěšný z hlediska přirozeného výběru? Je něco jiného bít se "tělo na tělo" a něco jiného vpodstatě ani nevystrčit nos, jen mačkat čudlíky. Kdysi jsem četla takovou povídkovou knížku, Válka s roboty se to jmenovalo, a v jedné, tuším stejnojmenné, povídce byl hezky popsaný svět, kde lidé vlastně už neválčí ani válčit nechtějí, všechno, celou válku, za ně obstarávají plně automaticky stroje. Ale už je to let... ani nevím, jak to dopadlo. [smích]

68281

30.08.2005 01:35

Environmentální migranti

RE: Zajímavý článek,ale...

baba_Blažková 193.?.?.?

Vyhrajou ti co umi lepe zachazet s hrackami co maji, vcetne jejich uzpusobeni prostredi a logistickemu zazemi co zbyde.
Chá! Ani si nepřejte vědět, co mě v této souvislosti napadlo jako první věc... [chechtot]
Ale ať už si smysl této větičky dotáhnu ad absurdum kterýmkoli směrem, přičemž pro jistotu vynechám ten poněkud lascivní (a nijak zvlášť povzbudivý) aspekt, pořád si myslím, že to je špatně, a že to k ničemu dobrému nepovede.
Domnívám se, že konec začal v tom okamžiku, kdy se člověk stal závislým na zařízení, o jehož podstatě nemá ani šajna, a které není schopen v případě nouze dát svépomocí do kupy. K tomu, aby naše civilizace zanikla stačí úplně málo. Jeden čudlík.
Ve jménu Otce, Syna i Ducha svatého, enter.

68299

30.08.2005 02:16

Terminál

Asi mě ukamenujete

baba_Blažková 193.?.?.?

Ale mě ten film nijak zvlášť nenadchnul. Ten film jsem zvládla sledovat napoprvé asi jenom dvacet minut. Pak jsem to vzdala. Neustále jsem totiž měla pocit, že si ze mě scénárista dělá srandu. Tak on někdo jede do států a neumí ani žblebtnout english, ok, tak si aspoň mohl vzít nějakou tu angličtinu do kapsy, vždyť já ji mám taky, že. Padoucha úředníka samozřejmě ani nenapadne shánět tlumočníka, kdepak. Padouch jeden. Jelikož mi ale všichni říkali, jaký je to suprovní film, řekla jsem si, překonej se, holka. Třeba to má jenom slabý začátek. Takže druhý pokus - těch prvních dvacet minut se zaťatými zuby. I nadále však mé rozčarování nezmizelo. Fakt, že dotyčný cizinec v podání Toma Hankse měl samozřejmě silný ruský přízvuk, mě dožíral taky. To s tou fasádou jsem ještě ustála, dobře, v zoufalé situaci nastal zoufalý čin. Způsob, jakým se učil řeč... hm... četla jsem horší bláboly, třeba originál knížku Tarzan. Odpouštím. I toho indického uklízeče jsem zvládla. I tu ženskou, která nevěděla, co chce. Toho chlápka s těmi léky pro tátu už jsem vydýchávala hůř. Ó, jak byl ten nebohý Navorski, či jak se jmenoval, po celou tu dobu naivní a přitom dobrotivý. Celé letiště ho milovalo. Fňuk. Tajemná plechovka mě dorazila.
Tak tohle se líbilo i mému bývalému, který se nasral, když jsem mu napoprvé řekla, že jsem prostě psychicky nezvládla dokoukat to. Asi jsem už hóóódně cynická. Tentýž večer jsem si namátkou pustila ještě jiný film. Jmenovalo se to Butterfly Effect. Tak ten film mě chytil a dostal. Ještě asi hodinu po skončení filmu jsem ležela, koukala do stropu a čadila jedno čvaňho za druhým, abych se s ním srovnala. Pak jsem volala bývalému, že tohle prostě musí vidět. On mi pak řekl, že je to pěkná blbost. Dobře mu tak. Vždyť je bývalý.

68305

30.08.2005 02:39

Chystá se třetí velký Zündelův holocaustový proces

RE: Kult holokaustu

baba_Blažková 193.?.?.?

Skoro tak jako v Mothy Pythonech Ježíšova matka profesionálně kouří čuráky římských vojáků.

To nebyla matka Ježíšova, nýbrž matka Brianova. Ježíš byl ten, co se narodil ve vedlejším chlévě.

68310

30.08.2005 02:45

Terminál

RE: Asi mě ukamenujete

baba_Blažková 193.?.?.?

Ale samozřejmě. Uznávám, žádná z vámi popisovaných věcí se tam skutečně neodehrávala. Kupodivu. V tomto ohledu lze film označit za vyjímečný. Ale stejně jsem z něj měla spíš smíšené pocity.

68311

30.08.2005 17:05

Environmentální migranti

RE: Zajímavý článek,ale...

baba_Blažková 193.?.?.?

Ona prezije. Ale o dost jinak.
Však já jsem neměla na mysli zánik lidstva jako takového. Kolik už zaniklo civilizací a člověk jako druh tu zůstal, že.

O té nedokumentované elektronice toho příliš nevím, nerozumím tomu a zatím si odmítám zahlcovat hlavu informacemi tohoto druhu, dokud je nebudu potřebovat, teď mám bohužel jiné, přízemnější priority. Ty technologie, a to všechno jde na můj vkus dopředu příliš rychle, já jsem dělala střední školu v době, kdy T 602 byla posledním výkřikem a ten, kdo měl myš byl největší masér. Učili jsme se basic, pak ty šílené grafy, jak tam je elipsa, k ní se připojí kosočtverec, pak obdélník, nebo tak nějak... je mi to k h*vnu, ale aspoň jsem měla tu čest vidět a když už nic jiného, tak poznat, že toto tedy není nic pro mě. [smích] Dneska se na školách v drtivé většině případů učí pouze obsluhovat již hotový systém, bez znalosti podstaty. A to je v háji.
Jenom doufám, že díky mnohaleté tradici čundráctví a táborničení v našich končinách, má alespoň část našeho národa jakous - takous šanci na přežití i v případě, že náš současný způsob života prostě jednou skončí. Krásně to bylo vidět ve filmu Trosečník s Tomem Hanksem. Každý vesničan přece ví, že v prvé řadě musí najít jakž-takž pitnou vodu, nějaký ten přístřešek, rozdělat oheň, sehnat jídlo a pak teprve vymýšlet jak z toho ven. Ale stejně předpokládám, že to byla jen nadsázka. Že takhle by se nechoval ani ten nejzhýčkanější kravaťák. Ale jestli jo, taky dobře. Pak ovšem vidím budoucnost lidstva docela růžově. [cool]

68378

30.08.2005 19:37

Terminál

RE: Asi mě ukamenujete

baba_Blažková 193.?.?.?

Nikdo se nechválí. Nebo jo?
Oba filmy jsem skoukla za jeden večer a více se mi líbil ten druhý. Prostě mám ráda, když film vyvolává otázky a ne, že jen vede diváka za ručičku, ano, tohle je správné, tohle ne, toto teď měl být vtip, ano, a teď bychom prosili slzu dojetí. A kdyby náhodou divák přece jenom nepochopil, tak tady máme ještě náladovou hudbu. Ale jak říkal pan Stwora, všechno se nemusí líbit všem.
Ten film, o kterém píšeš, si zkusím sehnat, když už si teda tykáme [mrknutí jedním okem]

68393

30.08.2005 21:36

Terminál

RE: Asi mě ukamenujete

baba_Blažková 193.?.?.?

Jo, to byla komedie? Aha! Vidíte, a to jsem si myslela, že mám smysl pro humor. Tak já jdu do sebe. [zahanbení]

68400

30.08.2005 22:00

Chystá se třetí velký Zündelův holocaustový proces

RE: Kult holokaustu

baba_Blažková 193.?.?.?

Oba. Mimo jiné. [cool]

68402

30.08.2005 22:37

Miláčku, bude pršet. Vržou mně prsa

RE: Silikon

baba_Blažková 193.?.?.?

[chechtot]
Tak já si hledám partnery! [chechtot] [chechtot] [chechtot] A mezi robokopy! [chechtot] Tak to snad ani nejde okomentovat. Boha, tak to je nářez.
Ale nezlobím se, prostě diskutujem. Máte kusé informace a vyvozujete z nich mylné závěry.
Jinak - nemluvila jsem o svých partnerech, těch dvou až si všimne nějaký psychiatr, pojmenuje po nich určitě nějakou tu duševní chorobu, takže škoda mluvit.
Já měla OPAKUJI na mysli i partnery svých přítelkyň, jejich přítelkyň, kolegyň z práce, prostě lidi, které znám ze svého okolí a není jich málo (jo a můj šéf, ten lopatoidní falokrat, to je taky něco). Docela solidní statistický vzorek.
Ale možná jenom žiju v blbém místě, mám blbý věk a blbé názory. Není divu, že sem - tam dostanu přes čumák.

68408

30.08.2005 22:41

Miláčku, bude pršet. Vržou mně prsa

RE: A taky pleskaj

baba_Blažková 193.?.?.?

Jak víte, pane Krakonoši, co mě rajcuje?

68409

31.08.2005 00:59

Miláčku, bude pršet. Vržou mně prsa

RE: Silikon

baba_Blažková 193.?.?.?

Dotyčný robokap dělá vyhazovače v té hospodě, kde já už teď nedělám. Takže jsem se s ním vídala v práci. Čistému vše čisté [mrknutí jedním okem] .
Můj, teď už bývalý, šéf pochopitelně má hodně společného s falem, on sám je totiž sprosté slovo pro falus. [mrknutí jedním okem] Já mu to minulý týden řekla hezky česky, tak aby tomu rozuměl.

Vašeho známého neznám, nemohu tudíž soudit. Pokud je to ovšem tak, jak píšete, pak bych jeho ženušce přála aspoň jednoho svého mužíčka. Ujišťuji vás, že dotyčná by měla strach i zakecat se v obchodě u kasy. Natož tak někde pařit. To by eventuelně ani nemusela přežít.

Kulmoidní vaginismus - brrr! To zní jako nějaká sexuální dysfunkce spojená s obsesí, jejíž dosah se neodvažuju domýšlet. [překvapení] [chechtot]

Je mi líto, ale přes čumák jsem dostala dost, odtud některé mé názory na druhou půlku lidstva. Nic osobního proti vám. Zotavená, zahojená, poučená. Akorát mám pocit, že světu kolem sebe rozumím čím dál míň.

68420

31.08.2005 01:09

Miláčku, bude pršet. Vržou mně prsa

RE: A taky pleskaj

baba_Blažková 193.?.?.?

Pane Krakonoši, já se fakt snažím, ale nějak mi unikla souvislost. Pytle na zmije, ty mě dle vás rajcují, oki, vy to musíte vědět, ale pak ta tříska z postele, kostel, farář, hippík, polonahá jeptiška, já z toho snad přestanu pít [překvapení] [pláč]

68423

31.08.2005 18:43

Terminál

RE: Efekty

baba_Blažková 193.?.?.?

Stačí oblíbený seriál Užovka 22, či jak se to jmenuje. [mrknutí jedním okem]

68526

31.08.2005 20:17

Chystá se třetí velký Zündelův holocaustový proces

RE: Kult holokaustu

baba_Blažková 193.?.?.?

Pochopitelně. A vůbec - Jidáš byl jaké národnosti? Říman asi ne, že...

68543

01.09.2005 16:08

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Snad se Krovak

baba_Blažková 193.?.?.?

To je jako v tom hodně starém vtipu, jak ten parašutista vyskočí z letadla, neotvírá padák, do vysílačky na něj pořád křičí kolegové "Otevři si ten padák, nebo se zabiješ!" on na to stále "Času dost." A někdy ve výšce 5 metrů nad zemí prohlásí "To už skočím."

68719

03.09.2005 08:24

Na něco zapomínáme

RE: Kočky a psi?

baba_Blažková 193.?.?.?

Myslím si, že nemáte pravdu, pane. A víte proč? Když se v roce 1997 hnala Ostravou velká voda, chodili jsme průběžně koukat, kam až dosahuje. A tehdy jsem si všimla na zdech zaplavených domů, těsně nad úrovní vodní hladiny, spousty hlemýžďů a slimáků. Byli tam prostě přichycení a zřejmě čekali, až se voda přežene. Přemýšlela jsem nad tím, jak to vůbec mohli stihnout a jak mohli vědět, kam se odplžit. Jo, pane, oni to věděli, možná nemají dar toho, čemu my říkáme rozum, ale mají instinkty, které člověk jako živočišný druh ve své bohorovnosti nechce brát na zřetel. Takže předpokládám, že veškerá divoce žijící zvěř, poslušná svých instinktů, se zdekovala dávno předtím, než začalo být pozdě. Kočičky a pejsci zamčení v domech tu možnost neměli.

69066

03.09.2005 08:40

Katrina

RE: Poslete pomoc

baba_Blažková 193.?.?.?

Jj, však nám US přece taky helpli.

1938

1968

To nemá význam.

69067

04.09.2005 06:49

Na něco zapomínáme

RE: Obecne si myslim...

baba_Blažková 193.?.?.?

Ve všech podstatných věcech souhlas, Trodasi. Ten proud, to pamatuju, to byl docela maras. Člověka až brala závrať, jen když se na to díval.
Ale to rabování. U nás v Ostravě, na Nové Vsi, tam se to tenkrát rabovalo. To nebyly ojedinělé případy. A ani nechtějte vědět, které etnikum se těchto aktivit zúčatňovalo vpodstatě výhradně. Nerada bych zde byla nařčena z rasismu. Ale můžu říct, kdo to rozhodně nebyl. Bílí to nebyli.

69172

04.09.2005 22:36

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Vy jste skoro tak chytrej jako sežrant leho, pane kema,

baba_Blažková 193.?.?.?

Zelený mozek je zelený mozek bez ohledu na náboženské přesvědčení či politickou příslušnost. Myšleno všeobecně, bez osobních útoků. Tak jako učitel je poslání a učitelka je diagnóza.

69257

05.09.2005 00:51

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Globalni oteplovani a stmivani a dramatictejsi zmeny...

baba_Blažková 193.?.?.?

I tak už radši přemýšlím, kde si vyhrabu zemljanku. Jeden nikdy neví. Taková zemljanka (na kopci, samozřejmě) má do budoucna spoustu výhod oproti paneláku. Tedy pomine-li se její naprostá nevhodnost pro úspěšnou defenestraci. [velký smích]

69273

05.09.2005 01:25

Terminál

RE: Efekty

baba_Blažková 193.?.?.?

No, trošku mimo mísu - viděla jsem už hodně způsobů, jakým se odebírají žárovky do věčných lovišť, některé jsou velmi dramatické a nedávno jsem si málem předčasně kákla, když mi prdla žárovka na toaletě; udělalo to strašnou ránu, a taky blesk jsem viděla, a pár jiskřiček, jako z táboráku, odletělo. Ale největší prda, kterou jsem zažila, se konala na kompu, když se pokakal zdroj. A to bouchnul jenom malinkatý kondík na desce a obývákem pak poletovaly malilinkaté kousky něčeho, co mi připomínalo karton. To už ale nebylo na káknutí, to jsem se fakt málem připos*ala. Na druhou stranu jsem se konečně dozvěděla, co je uvnitř kondíků, jak je složité a časově náročné "to GetDataBack" a že je krajně nevhodné, když se během tohoto procesu producírují po místnosti malí tříletí lidé, kteří mají zejména v těchto situacích nutkavou potřebu mačkat tlačítko "reset". [chechtot]

69276

05.09.2005 01:37

Na něco zapomínáme

Panu editorovi

baba_Blažková 193.?.?.?

Omlouvám se, že tento příspěvek nesouvisí s tématem, ale chtěla bych jménem ženské části zde diskutujících poděkovat za "muže týdne". Nečekala jsem, že mou narážku na bůhvíužkteré diskusi bude následovat tak hezká reakce.

69277

05.09.2005 02:52

Terminál

RE: Efekty

baba_Blažková 193.?.?.?

Zdroj byl ještě v záruční době. Ten komp se nejdříve vůbec nechtěl spustit, tak ho tenkrát bývalý vypnul (úplně), pak si k němu dřepnul, otevřel case, spustil, následovala ohlušující řacha a já jsem úplně ztuhla strachy, zda mu to nějak nepoškodilo tělesnou schránku. Nepoškodilo. Ale taky si skoro káknul.

69287

05.09.2005 16:21

New Orleans - katastrofa, na kterou se čekalo

RE: Vy jste skoro tak chytrej jako sežrant leho, pane kema,

baba_Blažková 193.?.?.?

Docela dost vzhledem k tomu, že jich mám pár v rodině.

69338

05.09.2005 16:36

Město v obležení

RE: pocty?

baba_Blažková 193.?.?.?

Stálo by za to popřemýšlet, zda by rabování probíhalo ve stejné míře, kdyby 80% obyvatel bylo bílých. Českým politicky korektním občanům pro ilustraci navrhuji projít se v Ostravě Vítkovicemi, či Přívozem. Třeba i za bílého dne. A potom třeba Porubou. Kvůli objektivitě.

69339

06.09.2005 05:09

Na něco zapomínáme

RE: Kočky a psi?

baba_Blažková 193.?.?.?

Ale teď tam na té zdi není ani jeden... [cool]

69390

06.09.2005 05:14

Na něco zapomínáme

RE: Panu editorovi

baba_Blažková 193.?.?.?

A to proč? [překvapení]

69391

06.09.2005 07:24

Město v obležení

RE: 80% cernochu

baba_Blažková 193.?.?.?

"Intelekt a schopnost mysleni je representovano ve vsech rasach"

No, stejnou měrou rozhodně není. Ale nesmí se to říkat moc nahlas. Takovéto statistiky už se nedělají. Nicméně, podle těch už udělaných mají nejvyšší průměrné I. Q. židé. A Romové (i cikáni) jsou někde hodně vzadu.

Opět jen statistika.

69398

06.09.2005 17:54

Dopis z vězení

RE: 2 dopisy

baba_Blažková 193.?.?.?

Jo? Myslíte, že Zundel by to mohl dotáhnout takhle vysoko? Nebo co jste tím chtěl(a) říci?

69464

06.09.2005 18:24

Na něco zapomínáme

RE: Bahníkův Nový Velký Naučný Slovník

baba_Blažková 193.?.?.?

Znám kluka, kterého jeho tetička, když byl dítětem, "mučila" tím, že mluvil-li nehezky či neslušně, nutila ho, aby si šel vymýt hubu mýdlem. A to byste občas mohl i vy, pane. Té pěny by vám opravdu bylo zapotřebí.

69468

07.09.2005 05:05

Město v obležení

RE: Cenzura...

baba_Blažková 193.?.?.?

Holt, oficiální zprávy, politicky korektní názory, co byste chtěl. Taky už mi tam leccos mázli, většinou to byly ty dost podstatné a snadno doložitelné věci, a to jsem ani nepoužila vulgárních výrazů. A tak jsem tady. [mrknutí jedním okem]

Takže zdravím.

69532

07.09.2005 05:29

Na něco zapomínáme

RE: Kočky a psi?

baba_Blažková 193.?.?.?

Vidíte, pánové, a já měla původně na mysli něco úplně jiného, jako třeba proč jsou zvířata neklidná, když se blíží zemětřesení, proč zdrhali loni od pobřeží sloni (to je skoro jakože rým [mrknutí jedním okem] ), když se blížila tsunami, a proč mně střílí v levém koleně, když mají přijít deště. Někde jsem četla, že prý se před deštěm vyskytuje v atmosféře více kladně nabitých iontů, než je obvyklé (stejně nechápu, jak to souvisí s mým kolenem), že zvířata cítí i úplně minimální otřesy zemské kůry, někdo jiný zase tvrdí, že to souvisí s geomagnetickým polem země, které je snad narušováno tím, jak se kumuluje energie pod zlomy v litosféře, já tomu nerozumím, ale pointou zůstává, že zvířata tyhlety indicie umí včas rozpoznat a dle nich se i zachovat. Ale i tak - pěkné vlákno. [smích]

69533

07.09.2005 18:25

Umělá katastrofa: Hurikán obnažil katastrofu sociálního státu vyrobenou člověkem

RE: Bush - Krovak

baba_Blažková 193.?.?.?

Klidně nadávejte na naše státní představitele. My tady v Čechách (na Moravě a ve Slezsku) narozdíl od Amíků nemáme možnost volbu svého presidenta přímo ovlivnit, takže to, že nám zrovna presidentuje pan Klaus vůbec o ničem nesvědčí. Křováka jste si tam zvolili sami a to leccos napovídá.

69615

07.09.2005 19:17

Umělá katastrofa: Hurikán obnažil katastrofu sociálního státu vyrobenou člověkem

RE: Bush - Krovak

baba_Blažková 193.?.?.?

Dobře jim tak, nemají se nechat tak zblbnout. Ještě na konci předminulého století platilo, že reklama jako taková je cosi nemístného. Mně by mohly billboardy, letáky, noviny, i TV reklamy tvrdit, co chtějí. Křováka bych nevolila, protože blekotá (a ještě k tomu hovadiny), má nižší I. Q. než já (ne že by to moje bylo bůhvíjak závratné - tím hůř pro něj), a navíc je FAKT ŠEREDNEJ. Tedy v tom smyslu, že postrádá jakékoli charisma. Znám spoustu vpodstatě ošklivejch chlapů, kterým bych dala poslední korunu (tedy možná [mrknutí jedním okem] ).

69620

08.09.2005 04:55

Město v obležení

RE: 80% cernochu

baba_Blažková 193.?.?.?

Dobrá, co tedy? Národ - vyhovuje? Nebo mi poradíte?

69689

08.09.2005 05:20

Umělá katastrofa: Hurikán obnažil katastrofu sociálního státu vyrobenou člověkem

RE: Bush - Krovak

baba_Blažková 193.?.?.?

pane nepodepsaný, znáte nějakého občana, který volil Havla, Klause, Paroubka, Grosse, a já už nevím koho z těch, kteří jsou představiteli naší země? Znáte někoho, kdo volil Husáka? Mám na mysli obyč občany, ne tu bandu v parlamentě. Znáte vy vůbec naši squěle nastavenou legislativu?
A znáte nějakého Amíka, co volil Jirku Křovího? Asi jo, že? Já tedy ano, a to jsem v US v životě nebyla. Tak se nenavážejte. Já směle prohlásím, že Klaus je čumák a Bush taktéž. Ale mě se nikdo neptal, jestli chci toho obrýleného arogantního slizouna v čele státu. Američané měli možnost rozhodnout, jestli chtějí za ředitele zeměkoule toho šimpanze či nikoli.

69693

09.09.2005 05:39

Al-Kaida hodlá vyhodit do vzduchu kanadský parlament... Pomoooc!

RE: Jak se Kuvajťan vlastně jmenoval?

baba_Blažková 193.?.?.?

A s bednou dynamitu v baťohu. [chechtot]


- chlápek veme stopaře. Jak tak jedou, všimne si stopař bedny na zadním sedadle, tak se zeptá, co že to je za bedna. A řidič mu odpovídá: "Dynamit." - "Proboha, a k čemu?" - "Víš, kámo, kdesi jsem četl, že při srážce s tatrovkou nemá osobák žádnou šanci. Tak jsem zvědavý, jakou bude mít ta tatrovka šanci proti mojí bedně s dynamitem."

69809

09.09.2005 05:57

Dopis z vězení

RE: Kema, Vaše slova tesat do soklu holohoaxistického memoriálu:

baba_Blažková 193.?.?.?

Otázka stojí jinak. Proč má někdo TAK eminentní zájem toho jednoho umlčet. Kde vlastně končí svoboda projevu. A kdo určuje ty hranice, a na základě čeho. Vzpomeňte si sama na ten humbuk tady kolem posledního vydání Mein Kampf. A já to četla, a stejně si nemyslím, například, že Slované jsou verbež.

69810

10.09.2005 05:01

Dopis z vězení

RE: Kema, Vaše slova tesat do soklu holohoaxistického memoriálu:

baba_Blažková 193.?.?.?

Dobrá, jinak. Pan Zundel, pokud mě paměť neklame, tvrdí, že na základě jistých dat získaných během průzkumu terénu Osvětimi, není možné, aby obětí bylo tolik, kolik se oficiálně tvrdí. Tyto výsledky svých analýz prezentuje veřejně. A za to je "sebrán", aniž by byl pravomocně odsouzen. Řadu let tráví ve vězení. Opět zdůrazňuji - bez pravomocného rozsudku. Navíc - je v platnosti jistý zákon, který definuje trestný čin "popírání holocaustu" (Někdo se tu již zmiňoval o popírání placatosti Země). Pan Zundel přitom vraždění Židů jako takové nepopírá. Pouze zpochybňuje čísla. Ne akt jako takový. Já se mohu pousmát nad prezentací osvoboditelských vojsk, coby agresorů. Ale taky vím, že spousta lidí stojí za blbečkem, kterého první krok poté, co nástoupil do prezidentské funkce, byl ten, že se omluvil Sudeťákům. Sudeťákům (!), etnickým Němcům, kterých si nikdo nevšímal, se kterými náš národ žil v souladu, dokud nezačali vyřvávat o právoplatných nárocích vyvoleného národa na naše do té doby světem uznané území. Proč není souzen? Řekne-li někdo A, musí říci i B.

Nic víc. Mě osobně jako Češku může štvát, že holocaust si jistá skupina jaksi přivlastnila, přestože se systematické vyhlazování dělo napříč spektrem nepohodlné populace. Vraždili i Čechy. Nejen Židy, ale i Cikány, Slovany vůbec, homosexuály, retardované děti. Ale já, jakožto příslušnice slovanského národa, jsem přístupná diskusi na základě faktů. Narozdíl od jiných, kteří svou domnělou ukřivděnost povyšují na zásluhu a vydírají tím zbytek světa. (A já se ptám, proč?)
Co bude dalším krokem? Co se ještě nebude smět říkat? Že je Křovák šimpanz? Už jsem v "merku"?

69918

10.09.2005 05:08

Dopis z vězení

RE: Kema, Vaše slova tesat do soklu holohoaxistického memoriálu:

baba_Blažková 193.?.?.?

Ale proč je tedy v platnosti tak ujetý zákon? Proč se nám někdo snaží nadiktovat, co si máme myslet? Nevím, kolik je vám let, ale já si třeba vzpomínám na jednu písničku od Pepy Nose, kde mimo jiné v textu zmiňuje "Mylné_nesouhlasení_s_tím_nejlepším_názorem_na_světě_ismus". To jsme zpátky TAM?

69919

10.09.2005 05:12

Dopis z vězení

RE: Kema, Vaše slova tesat do soklu holohoaxistického memoriálu:

baba_Blažková 193.?.?.?

Omlouvám se - chybí tam "ideologickým", tedy mezi "nejlepším" a "názorem".

69920

10.09.2005 05:23

Al-Kaida hodlá vyhodit do vzduchu kanadský parlament... Pomoooc!

RE: souhra vice nahod?

baba_Blažková 193.?.?.?

Jo, to znám. Z toho si nic nedělejte, nedávno se tu někdo rozhořčoval, jak je katastrofální situace na Václaváku, kde prostitutky nebohé cizince natvrdo oslovují větou "Wollen sie ficken?", což údajně mělo poukazovat na kulturu obyvatelstva v tomto místě se pohybujícím; přičemž zrovna mě před pár dny šoknul v hospodě (údajně) prudérní obstarožní Amík slovy "Will you suck my dick?"
Ještěže má chabá angličtina stačí alespoň na "Fuck off!"

69922

11.09.2005 00:03

Dopis z vězení

RE: Kema, Vaše slova tesat do soklu holohoaxistického memoriálu:

baba_Blažková 193.?.?.?

S přebytečnýma mrtvolama zde podle Vašich výpočtů očividně problém je. Otázkou je, co z toho vyplývá. Odkud jste čerpala informace o úmrtnosti ve Vámi uváděných obdobích? Kdybyste byla tak hodná, uvedla odkaz, ušetříte mi tím čas s googlováním.
Když už počítáme, tak ať se něčeho doberem.

Jinak předpokládám, že Leuchterovu zprávu jste četla (bez ironie), takže Vás tady nebudu zbytečně zahlcovat dalšími fakty v této uvedené.

70037

11.09.2005 00:13

Dopis z vězení

RE: Kema, Vaše slova tesat do soklu holohoaxistického memoriálu:

baba_Blažková 193.?.?.?

Nikdo tady nemluví o Hitlerovi jako o hodném sterjdovi. A co se týče mé paměti, pana Zundela a Leuchterovy zprávy, tam se jedná o to, že oběti (vyhnu se slovu Židé) nemohly být splynovány, a že pece v Osvětimi by ani kapacitně nestačily takové množství mrtvol spálit. Nikoli o to, že v dotyčném koncentračním táboře nikdo neumřel, či nebyl popraven.
Další věc je, kolik jich umřelo hlady a na nemoci.

70038

11.09.2005 00:21

Dopis z vězení

RE: Kema, Vaše slova tesat do soklu holohoaxistického memoriálu:

baba_Blažková 193.?.?.?

Ale on toho ma pan Zundel na svedomi vic. Je to dost dlouha historie a jsou v tom zapletene veci jako spoluprace s neonacisty a White Power, zasilkova sluzba "Samisdat" ktera se zabyvala prodejem nacistickych "upominkovych predmetu" a "hudby treti rise", psani a vydavani knih oslavujicich Hitlera a zazracne zbrane nacistickeho Nemecka.


Dobrá, spolupráce s nácky může smrdět, (jakým způsobem? Ono slovo "spolupráce" může znamenat cokoli) ale pochybuji, že dejme tomu demokraté by se Zundelem spolupracovali.
Ať si každý prodává, píše a hraje, co chce. Normální jedinec si zaťuká na čelo. Anebo se taky dostane k některým informacím, které jinde nenalezne. Jak s tím naloží je už jiný problém.

70041

11.09.2005 00:28

Al-Kaida hodlá vyhodit do vzduchu kanadský parlament... Pomoooc!

RE: souhra vice nahod?

baba_Blažková 193.?.?.?

Ta prudérie - myšleno ironicky, pochopitelně. Já jen, že oni se tak snaží působit. Ve jménu otce a tak. [mrknutí jedním okem]

70042

11.09.2005 03:17

Benešovy dekrety – otevřená kauza

RE: Benesove Dekrety su nasim zrkadlom.

baba_Blažková 193.?.?.?

Dobrá, tak tedy národ československý nikdy neexistoval, OK, na tom se s Vámi shodnu, ale v čem tkví problém? V nerozděleném slově? Účelem přeci bylo založení státu těchto dvou národů. A vy buďte rád, že tomu tak bylo, protože jinak byste dnes hovořil Maďarsky. I když, možná by vám to nevadilo. A nesrovnávejte, prosím, válečné oběti s politickými (vaše zmínka o SSSR v příspěvku níže). Na téma politických vražd nebo také poprav jako takových si ještě určitě poklábosíte. Tady je řeč o Sudetech a Sudeťácích.

70061

11.09.2005 04:19

Benešovy dekrety – otevřená kauza

RE: Benesove Dekrety su nasim zrkadlom.

baba_Blažková 193.?.?.?


>Problem je v tom, ze Cesi si tymto podvodom vytvorili stat, ktory
>nemohol byt prijatelny pre Sudetakov.

Pro ně by byl náš stát nepřijatelný za jakýchkoli podmínek.

>Nechajte na mna, aby som sa tesil z coho budem ja chciet. Podraz
>Sudetakov po WWI medzi moje radosti nepatri.

Ani nemohl, předpokládám, že jste stejně jako já nebyl na světě.

>Predvojnove (a povojnove) obete sa nerataju? Preto, ze sa
>nepripisu na ucet Nemcov, alebo ako to myslite?

Myslím to tak, že abyste to "nandal" panu Karlovi Čtyřce, použil jste dost blbý argument. A asi jste to o těch obětech ode mě nedočetl celé. Jinak by vám nemohla uniknout větička, že o politických obětech si určitě poklábosíte jinde, jindy, pod jiným článkem, abych tedy byla polopatická. Slyšel jste někdy pojem "konstruktivní hádka"?
[mrknutí jedním okem]

70071

11.09.2005 19:48

Benešovy dekrety – otevřená kauza

RE: Benesove Dekrety su nasim zrkadlom.

baba_Blažková 193.?.?.?


>
>Sam teda priznavate, ze CSR ste si vytvorili pre seba. Necudujte
>sa teda, ze Sudetaci ju za svoju nemohli povazovat. A hlavne ich
>teda nevinnte za to, ze pri prvej prilezitosti hlasovali za risu.

"JSTE?" - snad jsme, když už tedy takto pomíjíte skutečnost, že já to opravdu nebyl. [mrknutí jedním okem]

Mno, asi bylo vážně chybou, že republika nebyla Sudetsko-česko-slovenská. Pak by se asi skopčákům líbila víc. Ale spíš asi ne.

Sudeťáci se klepali na vyhnání Čechů stejně jako se následně Češi těšili, až vykopou Sudeťáky. Normální zákon příčiny a důsledku.

70152

12.09.2005 08:29

Reforma voleb a referend

RE: Vazena pani, ci slecno:-)

baba_Blažková 193.?.?.?

Computer do každé domácnosti asi neklapne. Například můj computer a int. přípojka dost leze na nervy sociálce, pročež nemám nárok na dokrytí do živ. minima, tedy v případě, že na té socce skončím.
A ten článek už jsem kdesi četla. Myslím, že tu kdesi na něj byl odkaz v diskusi. Ale taky se mohu plést, že jo.
Bez debat - ten nápad je sqělý, hraničící s genialitou. Ale asi se neujme. Ještě abychom my, plebs, měli pod kontrolou volby. To zrovna. Už vidím ty nadšené xichty těch nahoře.

70215

12.09.2005 16:56

Sudety byly a budou navždy české

RE: Ja vam nevim....

baba_Blažková 193.?.?.?

Vidíte, to by mě taky zajímalo, proč se přestal slavit 9. květen. Proč slavíme 8. 5. spolu s ostatními, když tady u nás ještě v ten den umírali lidé. Nebo někdo chce aby se na tento fakt zapomnělo? A z jakého důvodu?

70272

12.09.2005 17:07

Reforma voleb a referend

RE: Doporučuji léčení

baba_Blažková 193.?.?.?

Třeba to myslel v tom dobrém slova smyslu... nebezpečnější jak pro koho... [mrknutí jedním okem] Třeba já bych to považovala za kompliment.

70274

12.09.2005 17:18

Reforma voleb a referend

RE: Dnesny system volieb je zly nielen kvoli technickej stranke.

baba_Blažková 193.?.?.?

1 rodina = 1 hlas? A co osoby žijící ve společné domácnosti bez příbuzenského poměru, počítají si do rodiny? Co rozvádějící se manželé? Museli by i pro tento účel dokazovat, že nežijí ve spol. domácnosti a ani nehodlají? Co děti? Počítají se do rodiny jen ty nezaopatřené nebo všechny? A co je vlastně ta rodina podle vás? Počítají se třeba i prarodiče žijící v ústavech? Kolik lidí (a kterých) taková vaše rodina může čítat, uvědomujete si to vůbec? A lze třeba jednotlivce žijícího osaměle považovat za rodinu? Nebo by se pro účel voleb musel "přidružit" k někomu z příbuzenstva?

70277

12.09.2005 19:11

Reforma voleb a referend

RE: Doporučuji léčení

baba_Blažková 193.?.?.?

>To by ale u toho paní Blažková nenapsal, že doporučuje
>léčení. [oči v sloup]

To je fakt, to dělají někteří (neřeknu kteří, zase bych byla označena za feministku) pravidelně vždy, když nemají argumenty.

Nicméně i tato poznámka o léčení by se dala považovat za ironii.

Ať tak či onak, na vašem místě bych se rozhodně cítila polichocena.

70302

12.09.2005 19:19

Benešovy dekrety – otevřená kauza

RE: Bohužel musím reagovat

baba_Blažková 193.?.?.?

Ať už toho tady někteří nechají s tím "medem a strdím" a přečtou si znovu Jiráska, aby věděli, čímže je ta země zaslíbená oplývající...

70303

13.09.2005 05:35

Reforma voleb a referend

RE: Je to perfektně vymyšleno,

baba_Blažková 193.?.?.?

Každý se dá koupit. Otázkou je za jakou cenu.

70381

13.09.2005 05:37

Reforma voleb a referend

RE: Dnesny system volieb je zly nielen kvoli technickej stranke.

baba_Blažková 193.?.?.?

Ale proč?

70383

13.09.2005 06:23

Reforma voleb a referend

RE: ???

baba_Blažková 193.?.?.?

Poslechněte, pane, více než stovka jednou za čtyři roky mě bolí nájem a inkaso 4.700,- měsíčně a 1.100,- internet, mobil a pevná linka. A navíc pocit, že za to, že mám možnost odebírat vodu, plyn, elektřinu, data, signál a jánevímco, ještě platím nějakou nesmyslnou DPH státu, který na tom nemá prachžádnou zásluhu. To nemluvím o jiných (sprosté slovo), jako jsou třeba koncesionářské poplatky. Takže; ačkoli živím sama dvě děti, mohu být tedy považována za sociální případ, tu stovku jednou za čas klidně obětuju s vidinou, že tyhle věci, co mě tak s*rou, mohu třeba změnit. No ne? [mrknutí jedním okem]

70390

13.09.2005 06:28

Reforma voleb a referend

RE: Vazena pani, ci slecno:-)

baba_Blažková 193.?.?.?

Jestli to bylo na mě, pak podotýkám, že jsem reagovala na konkrétní příspěvek, kde bylo doslova napsáno cosi o akci "computer do každé domácnosti". Že toto není nezbytností, je mi jasné, padlá na hlavu jsem sice dost, ale tolik zase ne. [chechtot]

70391

13.09.2005 06:50

Reforma voleb a referend

RE: Je to perfektně vymyšleno,

baba_Blažková 193.?.?.?

Ale veď o tom hororím [mrknutí jedním okem]

70394

13.09.2005 18:41

Reforma voleb a referend

RE: Je to perfektně vymyšleno,

baba_Blažková 193.?.?.?

Viděla jste film Neslušný návrh?

70473

14.09.2005 05:21

Seychelská rodinná dovolená

RE: Mafie

baba_Blažková 193.?.?.?

To nemyslíte vážně, že ne... [překvapení]

70536

14.09.2005 05:23

Reforma voleb a referend

RE: Neslušný návrh

baba_Blažková 193.?.?.?

Já taky [mrknutí jedním okem]

70537

14.09.2005 05:24

Reforma voleb a referend

RE: Neslušný návrh

baba_Blažková 193.?.?.?

Navíc Redfordovi, že jo... [mrknutí jedním okem]

70538

14.09.2005 05:33

Benešovy dekrety – otevřená kauza

RE: Bohužel musím reagovat

baba_Blažková 193.?.?.?

Vidíte, a to já se z politických důvodů kolikrát radši ožeru. [chechtot]

70542

14.09.2005 18:00

Seychelská rodinná dovolená

RE: Mafie

baba_Blažková 193.?.?.?

No, bohužel jsem už pár mafiánů z bývalého SSSR viděla, jelikož jsem od přirození hubatá, bylo mi i od některých z nich i vyhrožováno (oni fakt nemaj smysl pro humor), a rozhodně nemohli mít izraelské pasy, byli to nějací pošahaní machometáni. Já jsem se jenom divila, že něco takového vůbec pustí přes hranice k nám, a čekala, kdy začnou tahat kalachy. Fakt mi dost lepilo.

70655

14.09.2005 19:22

Neskutečné...

S článkem souhlasím

baba_Blažková 193.?.?.?

Souhlasím s článkem. Říkala jsem si, že mi nestojí za to, abych reagovala na takové ty výkřiky o tom, že teda někteří nepošlou nic, ta stovka, pane editore, to teda ne, to bylo naposled, jen se všichni podívejte, jaký jsem geroj, heč, poslal jsem kilo. Já bych totiž bohužel uměla reagovat jenom stylem "Abyste se z toho náhodou neposral, pane." A já nechci sklouznout k vulgarismům. Takže asi tak. Připadlo mi to opravdu velmi nízké, ubohé. Jakoby autor oněch příspěvků byl momentálně sám na sebe dopálený, že MY nevíme, kterej on je na tom seznamu těch, co přispěli, tak to teď NÁM tupým hlavám dost jasně dá najevo. Jakoby ho štvalo, že nikdo tady ho za to dostatečně neobdivuje a nepoplácává ho po zádech. Prostě už nevěděl jak se pochlubit. Jo, OK, seš geroj, samozřejmě, kampak se na tebe my ostatní hrabeme.

Já osobně velice obdivuju, jak pan Stwora vypiplal svého Zvědavce, umím si představit, kolik mu to sežere volného času, a neříkám, že vždy s jeho články souhlasím. Je to tak 50:50. Ale práce za tím je spousta, navíc práce donquijotské, já bych na to asi neměla nervy. Navíc ještě číst kolikrát ty bláboly pod články, že [mrknutí jedním okem]

Takže držím pěsti, Vladimíre.

70674

14.09.2005 19:43

Třetí technoparty od začátku měsíce

RE: Bit ich ako kone?

baba_Blažková 193.?.?.?

Což třeba nějaká ta defenestrace, v rámci tradic... [mrknutí jedním okem] Když cinkání klíčema nepomohlo...

70678

14.09.2005 19:46

Třetí technoparty od začátku měsíce

RE: Zbytečné řádky Pane Stworo

baba_Blažková 193.?.?.?

Pokud někdo kempuje v místech k tomu neurčených, ochranáři mají pravomoc ho odtamtud vyhodit a napařit mu pokutu. Vodáky a čundráky do toho netahejte.

70679

14.09.2005 19:51

Třetí technoparty od začátku měsíce

RE: Otrnulo jim

baba_Blažková 193.?.?.?

Každopádně já bych byla pro, ať tam policajti vysbírají aspoň ty dealery. Ale to oni si teď nelajznou. Ještě by byli nařčeni, že opět mlátí "děti".

70681

14.09.2005 19:52

Třetí technoparty od začátku měsíce

RE: Konec

baba_Blažková 193.?.?.?

Ale kouknul jste se, že? [mrknutí jedním okem]

70682

15.09.2005 06:03

Tanečkáři

Asi je to dobou

baba_Blažková 193.?.?.?

Obdivuju i Vás, Mindy, vzala jste mi to rovnou z "huby". Možná jsem o dost mladší, než Vy, možná bych měla být spíše na straně Vámi jmenovaných "Tanečkářů". Ale nejsem z jednoho prostého důvodu - mám taky děti. Vedle dětí se člověku opravdu žebříček hodnot doslova převrátí naruby. Je tu totiž najednou nečekaná zodpovědnost za mrňavého človíčka, který se neprosil o to, aby byl přiveden na svět. Pokud existují lidé, kteří i po jimi zapříčiněném příchodu nového človíčka na svět hrdě hlásají, že jsou stále týmiž lidmi, co předtím, měli by se podle mě léčit.

Také mám za sebou období tzv. revolty, kdy jsem považovala rodiče za div ne dinosaury. Vyřvávala jsem s metalovou kapelou, obrazili jsme spousty "štací" a byli jsme děsně extrémní. Ale dlužno podotknout, že jsme hráli v klubech, na hřištích, v halách coby předskokani. Nikdy by nás ani nenapadlo uspořádat akci bez všech náležitostí (myslím povolení), eventuelní problémy s tím spojené nám nestály za to. My jsme se opravdu chtěli jen pobavit. A navíc na rock festech se lidé převážně opíjeli, nefetovali. Je to jen pár let, přesto se doba strašně zrychlila, mladí nechtějí čekat, až nastane euforie po vypitém alkoholu, euforie z kamarádství "hašišáků", kteří, jako jediná sorta (ze všech těch diskáčů, depešáků, oceánistů a jánevímkoho), se vždycky na chlast uměli poskládat v rámci solidarity, bez ohledu na to, jak byl kdo z nich momentálně movitý. Dneska jsou lehčí i tvrdé drogy běžnou věcí, na euforii není nutno čekat, dostaví se za pár minut po aplikaci. Vždyť už ani ta pitomá tráva není zdaleka tak lehkou drogou, jak se tvrdí. Kamarádství okořeněné i spiklenectvím šlo do háje. Jen dorazit na fesťák, narychlo se dostat do chemické euforie, cítit se honem chvilku synteticky šťastným, lhostejno za jakou cenu, a pak jít zase domů, možná i s dobrým pocitem z předchozího uvolnění, i když...

Znám to (bohužel) ze svého okolí. Mezi feťáky nemůže nikdy existovat přátelství. Vždy je to kdo s koho. Docela je mi líto těch dob, kdy jsme se po desetnících skládali na jabčák. A vím, že až tohleto budu vykládat svým dětem, budu za dinosaura.

Tak ať si řvou. Je to jejich volba. A oni jsou naše budoucnost. (Snad se jí nedožiju, a jestli jo, tak doufám že někde na okraji civilizace.) Já vím, že na mládež se nadávalo, co svět světem stojí, ale tohleto je už opravdu v háji. Jen je mi jen líto MÝCH dětí, které sice nejsou dokonalé, ale aspoň rozeznají strnada od strakapouda.

70765

15.09.2005 10:27

Seychelská rodinná dovolená

RE: Mafie

baba_Blažková 193.?.?.?

Slovní hříčka, Karle.

70799

19.09.2005 05:19

Střihač

Hezký článeček,

baba_Blažková 193.?.?.?

Mindy. Dotkl se mne osobně. I mně totiž bylo kdysi pomoženo. Cizími lidmi, byli to obyčejní lidé s obyčejnými starostmi, táta a syn. Táta zrovna vezl syna vojáka na vlak, syn se vracel po víkendu do kasáren. Ne, nikdo nezemřel, to ne. Viděli z auta, co se děje, vyskočili, padouch dostal přes držku, naložili mě a odvezli pryč. Je to už deset let, já mám dodneška schovaný ten khaki kapesník, do kterého jsem si tenkrát utírala nos. Jenom se bojím, na základě události z tohoto úterka, že dnes už bych se pomoci nemusela dočkat. Že být to dnes, tak nikdo nezastaví, nepomůže. Nejde jen o mne. Hnusné věci se dějí pořád. Ale teď jsme to viděli všichni. Hrdinství se nevyplácí. Teď to tady máme. Na stříbrném podnose.

Děkuji všem hrdinům.

71508

19.09.2005 20:30

Chcete se schovat před komunisty?

RE: Komunistická strana je ZÁSTUPNÝ problém!

baba_Blažková 193.?.?.?

To jste špatně definoval, Trodasi. KAŽDÝ volič volí komunisty. Nebo snad v naší politické reprezentaci je někdo, kdo nějakým způsobem "nesmočil rypáček" před rokem ´89? [zmaten]

71587

19.09.2005 20:32

Střihač

RE: dokonceni

baba_Blažková 193.?.?.?

A v armádě už se nefasuje "speed"? [mrknutí jedním okem]

71588

20.09.2005 07:13

Pojednání o homosexualitě

Pojednání o homofobii

baba_Blažková 193.?.?.?

Tedy, upřímně, to se zase někdo vyřádil. Až příště zase budete psát o homosexualitě, doporučuju oprostit se od strachu o pinďoura a vzít to hezky zgruntu; tedy když už se článek jmenuje "Pojednání o homosexualitě", chtěla bych znát i autorův postoj k homosexualitě jako takové, včetně jeho přístupu k olizujícím se lesbičkám, žádám vysvětlení, která z nich je ta "podřízená", jak se to projevuje, popřípadě, které "trauma" z dětství k tomuto chování vedlo.
Když už to má pan autor všechno tak v malíku.
[mrknutí jedním okem]

71687

20.09.2005 17:21

Pojednání o homosexualitě

RE: Pojednání o homofobii

baba_Blažková 193.?.?.?

Jako vtip, dobrý, Trodasi, [chechtot] , já jsem spíš čekala něco serióznějšího. Ono totiž i ty umělé penisy jsou mnohdy pouhou fantazií mužů. Neznám sice tolik lesbiček, ale ujišťuju vás, že ty co znám, nijak zvlášť penisům neholdují, dokonce ani těm umělým. Prostě nemají rády muže a tedy něco, co by jim je v něžných chvílích připomínalo, opravdu nepotřebují. [mrknutí jedním okem]
Freud by byl hodně zklamán, že TO chlapům fakt ženské nezávidí. Dokonce ani lesby [oči v sloup]

No, a ta Vaše teorie o traumatu - to nemá logiku. Tak chlapa přefikne chlap a on pak už chce jenom chlapy - tedy příslušníky pohlaví stejného, jako původní "agresor"
Ženskou přefikne chlap, a ona se uchyluje od té doby k pohlaví opačnému, než byl původní agresor... (e?) [zmaten]

Takže buď je článek vážně blábol, nebo jsou blábolem tyto teorie anebo jsou ti chlapi vážně divné plémě... [překvapení]

Ale dobrá, beru, Trodasi, asi to byl fakt jenom vtip. [mrknutí jedním okem]

71781

20.09.2005 20:03

Pojednání o homosexualitě

RE: Pojednání o homofobii

baba_Blažková 193.?.?.?

Samozřejmě, že jsem měla na mysli "násilně přefikne". Jenom jsem nechtěla používat příliš expresívní výrazivo vzhledem k lehce konverzačnímu tónu.

A já jsem mluvila o lesbičkách. Šíře nabídky těchto pomůcek je skutečně nepřeberná, člověk kolikrát kouká a nevěří, co všechno lidi vymyslí, že. [smích] Ale ty "uměláky" jsou opravdu především pro ženy heterosexuální. Nepopírám, že i páry si některými hračkami mohou zpestřovat sex. život. O homosexuálech nemluvě. Ale podotýkám, že opravdu mnoho lesbiček nepoužívá umělý penis. Každá z těch hraček tak taky nutně vypadat nemusí, že [mrknutí jedním okem]

A nikam vám ho necpu. [chechtot]

71803

20.09.2005 20:22

Pojednání o homosexualitě

RE: Homo, lesbo a tak

baba_Blažková 193.?.?.?

Myslím si, pane Lve, že kdyby na vás sáhla ženština s vizáží Vlasty Štěpové, tak by se vám to také nelíbilo... [mrknutí jedním okem]

71805

21.09.2005 00:52

Pojednání o homosexualitě

RE: Pojednání o homofobii

baba_Blažková 193.?.?.?

Kromě čůrání vestoje v tom žádné výhody nevidím... [mrknutí jedním okem] I když i to je docela velká výhoda, že jo, zejména když je jedna podroušená a na zádech má velký těžký batoh... to mi jedna vyprávěla, to není o mně, hihi.

Ta paní, co o ní píšete, to je ta, jak povídala, že to je přesně naopak, že muži závidí ženám dělohu?
Osobně se nepřikláním k žádnému z těchto názorů, myslím si, že příroda to vychytala docela šikovně, ať si myslitelé tvrdí, co chtějí... [mrknutí jedním okem]

71833

21.09.2005 00:54

Pojednání o homosexualitě

RE: Homo, lesbo a tak

baba_Blažková 193.?.?.?

Hlavně, že to má změřený, že... [mrknutí jedním okem]

71834

21.09.2005 01:05

Pojednání o homosexualitě

RE: Homo, lesbo a tak

baba_Blažková 193.?.?.?

http://www.psp.cz/sqw/detail.sqw?id=242&o=2

to jsem sama zvědavá...

71836

21.09.2005 04:36

Pojednání o homosexualitě

RE: Vezmu to jednim vrzem !

baba_Blažková 193.?.?.?

OK, komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí...
nicméně, já jsem tím mířila jinam. Proč dokopat homosexuála a nedokopat třeba zrovna "něco jako Štěpovou" za stejný počin, vezmeme-li v úvahu stejnou antipatii.

Za zeptání člověk nic nedá, že...
...a třeba to zrovna vyjde (si řekne homosexuální muž i ošklivá žena - aby nedošlo k nedorozumění) [mrknutí jedním okem]

71862

21.09.2005 05:53

Pojednání o homosexualitě

RE: Vezmu to jednim vrzem !

baba_Blažková 193.?.?.?

A můžete mi říct proč? Proč se vás to od chlapa tak dotýká a od ženské ne? [mrknutí jedním okem]

71868

22.09.2005 22:12

Začala v Iráku občanská válka?

RE: Britská provokace?

baba_Blažková 193.?.?.?

Tak nám to tu, prosím, vysvětlete, leho. Už druhý den netrpělivě čekám na vaše informace přímo od zdroje.

A vy furt nic. [pláč]

72103

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Káva pro Zvědavce

38

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 81 čtenářů částkou 13 390 korun, což je 38 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 0

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 0

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 0

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 3

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 7

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 2

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 5

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 1

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

EU Vyšetřování: Miloš Zeman nešířil Putinovy lži, přiznala BBC. Lži šířila pražská kavárna17.09.21 11:23 Británie 1

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 10

Měnové kurzy

USD
21,71 Kč
Euro
25,47 Kč
Libra
29,67 Kč
Kanadský dolar
16,99 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,40 Kč
100 japonských jenů
19,80 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,53 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 245,26 Kč
1 unce stříbra
483,77 Kč
Bitcoin
926 802,81 Kč

Poslední aktualizace: 21.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 69 313 361