Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané cx

Nalezeno 23 příspěveků, 6 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

23.11.2015 10:51

Další pařížské záhady

nepochopení islámu (nikoli ve sluníčkářském smyslu)

cx 46.?.?.?

Autor článku pravděpodobně o islámu moc neví. Pokud vezmeme v úvahu princip al walaa wal baraa je odpověď na vetšinu otázek v článku jednoduchá.

Nesnažte se napasovat západní logiku, zlaté pravidlo či etiku obecně na islám - to jsou všechno věci, které musí dle principu al walaa wal baraa KAŽDÝ muslim nenávidět.

342195

24.11.2015 13:53

Další pařížské záhady

RE: nepochopení islámu (nikoli ve sluníčkářském smyslu)

cx 46.?.?.?

Jedná se o klíčové pravidlo kterým se řídí islámská morálka, zjednodušeně řečeno musíš milovat co miluje Alláh a musíš nenávidět co nenávidí Alláh.

Ekvivalentní otázka by zhruba byla zda člověk přestane být člověkem když kopne tříleté dítě do hlavy. To by vyvololo širokou škálu reakcí:
někteří by na vás zaútočili (s různými cíli od lehčího zmlácení po zabití),
někteří by bránili dítě (různou intenzitou) a nechali vás na pokoji jakmile by bylo v bezpečí,
něktří by začali proti vám shánět spojence (policii, kolemjdoucí, ...)
někteří by začli nadávat co jste to za zrůdu,
někteří by vám řekli, že je to špatné a něměl byste kopat dítě do hlavy,
někteří by se báli a začali zdrhat,
někteří by se báli a dělali jako že nic,
některé by to opravdu nezajímalo
a některé by to třeba mohlo pobavit a inspirovat k tomu aby se tomu dítěti vysrali na hlavu

kromě toho, že byste morálně hodnotil toho kdo by nakopl to dítě tak byste i morálně hodnotil ostatní podle toho jak reagovali, reakci na reakce atd...

Podobně v islámu pokud by se někdo provinil tím, že by necítil nenávist vůči západnímu systému hodnot, vč. zlatého pravidla (které se snažíme cpát úplně všude) tak bude vystaven široké škále reakcí - zabití na místě, označení za odpadlíka (=kdokoliv ho může beztrestně zabít), zbičování, hledání spojenců proti němu, označení za zrůdu, ... velmi podobná škála a opět budou lidé morálně hodnoceni i na základě toho jak na to zareagují, zareagují na reakci, ...

Důležité je znínit že mluvím o nenávisti vůči nikoliv o projevech nenávisti vůči - Mohammed opakovaně vyzýval ke klamání nepřátel během šíření islámu, což se nazývá Taqiyya

Co se týče otázky zda ten co poruší al walaa wal baraa přestane být muslimem - nejlepší odpovědí je asi otázka "Přestane být člověk člověkem když kopne malé dítě do hlavy? Pokud to není jednoznačné přestane být člověkem když kopne jiné malé dítě do hlavy každý den?" záleží na úhlu pohledu, ale lze předpkládat, že reakce budou velmi vlelmi negativní.

342253

19.12.2015 15:32

Jak a za co bojovat?

Manipulace

cx 46.?.?.?

To, za co člověk bojuje je čistě jeho osobní věc. Pokud chcete člověkovi vnutit aby bojoval za nějaké duchovní hodnoty je to stejně zvrácené jako nutit vegetariána pracovat ve velkozpracování kuřat jen aby měl co jíst.

343312

Již od začátku ukrajiny tvrdím, že je vše předem domluveno a všichni velcí hráči hrají za stejnou stranu.

Cenzůra se změnila - kdysi stačilo kontrolovat média, dnes s rozvojem možností získávat informace potřebujete pravdu zakrýt balastem.

Chcete-li aby se společnost nehrabala v tom, co se opravdu děje musíte poskytnout něco zajímavějšího.

Něktým lidem stačí vědět s kým spí ta a ta celebrita,

někteří potřebují démonizaci Putina, nebo politického směru.

Pak je tady skupina lidí, kterým musíte předhodit něco ještě zajímavějšího - co takhle "nezávislost" médií, to přeci není možné, co píší západní média za sračky.

Pak tady máme lidi, kteří chctějí vědět co se dějě - těm bude potřeba předhodit nějaké události - studená válka byla vždy cool, v tom se dokáží hrabat až do zblbnutí.

A kdo zbývá? No moc lidí ne a ty stejně nikdo nebude poslouchat, proč?
Protože Miley Cyrus připravuje novou písničku
anebo protože ten hajzl Putler určitě spolupracuje s KSČM
anebo protože na novinkách už potřetí psali o té slušné rodině Syřanů, která dostala azyl v Německu (IS je vyhnal a Assadovi vojáci mučili jejich kočku)
anebo protože IS prodává ropu Turecku a někdo včera "omylem" vybombardoval 4 nemocnice a někdo zaminoval okolí Damašku.

A co se děje mezítím? Koho by to zajímalo. Buďte správná ovce a běžte označit ty, co dělají něco jiného z uvedeného seznamu za ovce!

(kontolní otázky: Proč je Assad naživu? Proč jsou alternativní média dostupná věřejnosti? Kdo je nepřítel a proč? Co má za smysl otázka kdo je nepřítel a proč?)

P.S. samozřejmě je dobré zajímat se o to, co se děje - jen si dávejte pozor zda se opravdu zajímáte o to, co se děje nebo konzumujete to, co vám bylo předhozeno jako obraz toho, co se děje. Jděte do hloubky tam, kde to má význam.

343316

22.12.2015 03:01

Jak a za co bojovat?

RE: Spravnemu pozorovani musi odpovidat spravna cesta k naplneni

cx 46.?.?.?

To aby stát platil vývoj léků předem je naprostá kravina - bylo by to ještě mnohem dražší. Nikdo, kdo je opravdu schopný nebude pracovat pro stát - nejde ani tak o to, že ho stát nezaplatí jako spíše o to, že ho bude enormně buzerovat, což zabije vůli na něčem opravdu pracovat. Stát by se neměl míchat do ničeho, co vyžaduje IQ nad 90. (plus k tomu přidejte rozkrádačky a politiku pro ještě větší katastrofu)

Co se týče Tondy z hospody tam je hlavní problém spíše v tom, že by měl velmi jasno hned jakmile by si to přečetl v blesku a babišovkách. Když to píší v blesku i v babišovkách tak to přeci musí být pravda! A jde se hlasovat...

343395

22.12.2015 19:24

Jak a za co bojovat?

RE: Spravnemu pozorovani musi odpovidat spravna cesta k naplneni

cx 46.?.?.?

Spravce sítě není výzkum a vývoj (R&D)! To je víceméně administrativní činnost. Pokud mluvíme o reálném R&D pak je hlavní rozdíl v tom, že korporace (ale bude to platit i pro "menší" soukromníky, kteří mají R&D) chce vidět výsledky a ty jsou měřítkem úspěšnosti. V případě výzkumáku či státní VŠ vám stačí když budete mít citace i když nic nevymyslíte. Velké část těchto vědců jsou "konferenční povaleči", kteří si prostě dokázali efektivně domluvit citace.

Obecně soukromé firmy si váží hlavně lidí z obchodu, "efektivnosti produkce" a také R&D - zjednodušeně je třeba něco vymyslet, vyrobit a prodat.

V oblasti obchodu je velmi dobře placen (s ohledem na jeho možnosti) jak podomní prodavač pojistek tak špičkový konzultant, který prodáva SW nebo třeba tanky. U té "efektivnosti produkce" si lze představit na nízké úrovní nějakého supervizora, který buzeruje podřízené aby makali, na vyšší úrovni už se to začíná mísit s R&D - to už samozřejmě není v každé firmě, ale pokud je tak si těch lidí važí (alespoň dokud jim přinášejí užitek, což je více než se dá říci o státní sféře)

Další významný problém je, že soukromá firma dovede mnohem efektivnějí monetizovat provedený R&D. Kdyby to neuměli tak rychle skončí. Naproti tomu pokud něco vznikne ve výzkumáku či na státní VŠ, tak je běžné, že si to nechají (legálně) rozkrást a profituje z toho někdo úplně jiný. A zacálují to plátci daní.

Co se týče výběrových řízení tak s Vámi souhlasím, ale nelze to aplikovat na R&D.

Zodpovědnost mocných je samozřejmě také obrovský problém, ale bohužel na něj neznám řešení.

343410

22.12.2015 20:25

Jak a za co bojovat?

RE: Spravnemu pozorovani musi odpovidat spravna cesta k naplneni

cx 46.?.?.?

>... kdy existuje internet, po kterém by se dalo dokonale hlasovat ...

Dokonale jak pro koho... Jak byste zabránila útoku na hlasování? Např.: mějme menší město (třeba 10 tisíc lidí), kde se má konat lokální referendum, jsou zde 2-3 poskytovatelé připojení. Jak (levně a efektivně) zabráníte např. útoku typu man in the middle? (to je první způsob který mě napdal využít, určitě nebude jediný)

P.S. osobní poznámka - byli tady 2 lidi s reálnými argumenty a Vy jste je napadala - proč?

343416

24.04.2016 17:03

Vyhodnocení ankety o Zvědavci

RE: Příspěvky

cx 46.?.?.?

přirovnejte to spíše ke galerii, kam lidé chodí obdivovat umění. Tam, podobně jako na zvědavci, nikdo ty obrazy nevychlastá a další návštěvník si jich může užít stejně jako kdyby ten předešlý nepřišel. To je podstatný rozdíl a proto taktéž nesouhlasím s nazváním neplatičů černými pasažéry.

347999

26.04.2016 03:48

Vyhodnocení ankety o Zvědavci

RE: Příspěvky

cx 46.?.?.?

Nikdo netvrdí, že galerie nemá náklady. Tvrdím pouze to, že nemá variabilní náklady. Jinak řečeno náklady na dalšího návštěvníka zvědavce jsou zanedbatelné, pravděpodobně pod 0,01 haléře.

Co mě zaráží je, že chcete zvědavce financovat kombinací dobrovolných příspěvků a reklamy. Dobrovolné příspěvky nechme stranou - to je naprosto ok. Šokující pro mě ovšem je, že návštěvnost i ochotu umístit přijatelnou reklamu máte a ono to nějak nejde. Proč? Snažil jste se dostatečně? Hledal jste řešení? Pokud budete péct ten nejlepší chleba na světě, ale nikde ho nebudete prodávat tak nic nevyděláte.

Je logické, že mainstremové agentury nebudou mít zájem, to ale v žádném případě neznamená, že nikdo nebude mít zájem o umístění (levné) reklamy. Jde o to je najít, pokud to neumíte či nechete dělat tak si na to někoho najměte anebo se podělte o příjmy z reklamy, kterou pro Vás někdo najde. Na zvědavci dokonce ani nejsou žádné bližší informace kdyby sem někdo chtěl reklamu umístit - má smůlu, musí napsat email. Přitom čtenářů máte hodně a nejeden by mohl mít zájem.

Pokud někdo vleze na stránku www.seznam.cz vydělá to seznamu několik korun, to by v tom byl čert aby zvědavec nemohl mít z návštěvy alespoň 1 haléř. Spočítejte si sám jak moc by to pomohlo s financováním a udělejte něco pro to.

Vážím si toho co děláte a štve mě, že máte takovéto problémy.

348027

27.04.2016 13:15

Strach a nenávist v arabských nocích

Zranitelnost Saudů

cx 46.?.?.?

Oni to ti Saudové nemají zas tak jednoduché - kdyby jim někdo sejmul elektrické rozvody tak se do 2 týdnů jejich pouštní města totálně složej a pravděpodobně by tam vznikly boje mezi arabáčema (asi 20% populace) a "sluhama" z Pakistánu apod. Možná dokonce občanská válka...

348053

28.04.2016 22:39

Strach a nenávist v arabských nocích

RE: Alespoň se ukázalo, že současná ekonomika je jedna velká faleš

cx 46.?.?.?

O volném trhu nemůže být řeč když spotřební daň je hlavní složkou ceny pohonných hmot.

Podle mě je to spíše takhle:
Málo se to promítá protože podnikatelé raději zvýší zisky pokud je ke zlevnění
nedonutí nějaké okolnosti (třeba, ale nejenom konkurence) a pomalu se to při poklesu promítá protože velcí hráči hedgují dost dopředu, což při nárůstu cen ropy umožní zvýšit ceny, protože malí, nehedgující hráči to schytají dříve a sníží se tlak na cenu.

348073

01.05.2016 01:38

Strach a nenávist v arabských nocích

RE: Alespoň se ukázalo, že současná ekonomika je jedna velká faleš

cx 46.?.?.?

Každá ekonomika je natolik reálná nakolik ji za reálnou považují lidé - je to ostatně lidský výmysl.

Hodnota čehokoliv je určena nabídkou a poptávkou - ať už se jedná o kladivo, emisní povolenku nebo třeba měnu v počítačové hře. Co je a co není reálné a virtuální si každý určuje sám podle toho jaký mu to přináší užitek.

Kdyby ta emistní povolenka, která se třeba 100x zobchoduje před "spotřebováním" nebyla vázána na něco "hmatatlného" neměla by pro nikoho hodnotu. V tomto případě jde o celkem slušnou jistotu, že můžete do vzduchu vypustit sračky a nikdo po vás nepůjde.

Někomu to přinese větší užitek než kladivo někomu ne, ale existuje trh, který ji činí směnitelnou třeba za to kladivo - to je důvod proč je nesmysl dělit ekonomiku na "reálnou" a "virtuální" - je to pouze lidský výmysl, takže ve své podstatě je vše virtuální.

348155

01.05.2016 18:18

Strach a nenávist v arabských nocích

RE: Alespoň se ukázalo, že současná ekonomika je jedna velká faleš

cx 46.?.?.?

Nezlobte se, ale technický termín "reálná ekonimika" neznám a "virtuální ekonomika" si dávám pouze do souvislosti s počítačovými hrami. Zkoušel jsem asi 5 minut googlit žel neúspěšně.

Třeba ty opce na počasí původně vznikly jako pojistka proti špatné úrodě pro farmáře. To, že se to používá v 99% na gamblení je sice pravda, ale není pro toto podstatná.

Tvrdím, že nelze oddělit hedging (=pojistku nikoli gamblení) velkých hráčů od dopadu na ceny pohonných hmot.

Další důležitý bod je jakkoli virtuální "kasíno" to je zisky se dají převést na hmatatelné statky, pokud by hrozilo že to nebude možné trh víceméně zohlední toto riziko (např. papírové vs fyzické zlato)

I kdybych pominul vše výše uvedené take ve výsledku si stejný chleba kupujete za stejné peníze ať už jste je získal ve "virtuálním kasínu" anebo výrobou a následným prodejem (či směnou) nějakých fyzických věcí či služeb. Už jen proto je nesmyslné to jakkoliv rozdělovat.

348171

22.05.2016 19:27

Je třeba zabít Konvičku

RE: trestný čin

cx 89.?.?.?

nejsem právník, ale k tomu aby se jednalo o tr. čin nabádání k nenávisti či vraždě by bylo nezbytné prokázat spojitost mezi výzvou k tomu zastavit se a promluvit si s ním aby změnil názor a případnou vraždou.

To by ovšem bylo (de irue!!!) velice obtížné.

348751

25.06.2016 06:28

Referendum o Brexitu je nezávazné

Příliš mnoho pozornosti

cx 89.?.?.?

Na to aby se mohly výsledky referenda ignorovat naštěstí upoutalo příliš mnoho pozornosti všude na světě - proto k brexitu skutečně dojde.

Ignorování by vyvolalo hodně pochybností o tom jak fungují současné demokratůry, což by asi, z pohledu vládců, bylo ještě větší zlo.

Co se dá očekávat je nějaký trest pro Británii - uvidíme co vymyslí...

349965

16.07.2016 23:06

Windows v domácnosti

RE: Zhruba tak sa chová Windows...

cx 89.?.?.?

2 největší problémy linuxu: je proti widlim méně blbuvzdornej a hry - tohle dohromady vyřadí tak 90% populace [velký smích]

350519

11.11.2016 13:30

Budoucí prezident Trump

technická chyba

cx 89.?.?.?

v článku je, že Trump vyhrál 48:47% to není pravda. Trump dostal dokonce méně hlasů než Clinton (47.4 proti 47.7 - tohle číslo se možná může změnit, nejsou sečteny všechny hlasy, ale je velmi nepravděpodobné, že by se změnilo o více než 0.1%)

Trump vyhrál (de irue) protože získal přes 270 volitelů. USA nemají přímou volbu prezidenta.

To na situaci nic nemění - pouze upřesnění.

353305

11.11.2016 20:57

Sobotka netuší, kde se tady ten Afghánec vzal...

RE: Okamurova DEMAGOGIE

cx 89.?.?.?

S tím, že je Okamura populista souhlasím. Kde jste ale přišel na to, že odstranění Sobotky otevře cestu k islamizaci ČR? Osobně považuji ČSSD za nejškodlivější stranu v ČR, dokonce u mě poráží i kalouskovce.

353320

plyn je v zimě opravdu dražší než v létě - vytěžit, uskladnit a poslat je složitější než jen vytěžit a poslat.

věřím, že to ale ušáci vyřeší s maximální efektivitou - třeba by mohla ukrajina postavit zásobníky a zdarma skladovat prodaný plyn v rámci "infrastruktury nutné pro nákup us plynu"[chechtot]

353707

09.12.2016 11:45

EET je ekonomická katastrofa, bude znamenat pád Babiše?

EET je jen začátek a jde hlavně o informace

cx 193.?.?.?

Česká republika a.s., srpen 2021, hlas n republiky ( noviny známé jako "babišovky" )

V České republice opět raketově roste HDP, inflace a nezaměstnanost se drží kolem jednoho procenta a české republice se podařilo vyčerpat maximum dotací evropských fondů. Pekařství, které před pěti lety zaměstnávalo tři lidi zaměstnává nyní sedmnáct - jasný ukazatel toho jak naše republika pod vedením generálního ředitele Babiše vzkvétá.

co se skrývá pod hezkým novinovým titulkem? Wikileaks zveřejnila reakci bývalého majitele pekárny, kterému se podařilo emigrovat do jižní ameriky

Ano firma má opravdu 17 zaměstnanců, jedná se o:
registrovaného uprchlíka, 2 další afričany o kterých se nic neví a 1 roma - ti mají permanentní home office + dostávají na ruku 20.000Kč měsíčně na další vzdělávání dle vlastní volby (aby nemohli tak snadno zažalovat firmu za diskriminaci)
halal komisaře, který bohužel odmítl home office + paušál na jeho příspěvky různým organizacím 50.000Kč měsíčně
2 full time účetní + daňový specialsta + právník
komisař pro náboženskou rovnost
komisař pro rovné příležitosti
komisař pro LGBT korektnost
specialista transatlantické přepravy
mentálně hendikepovaný bývalý vězeň (během státního svátku pálení ruských vlajek omylem zapálil francouzskou) - on je hlavní konkurenční výhodou firmy nejenže díky své homosexualitě splňuje hned tři kvóty, ale ještě zvládá jednoduché manuální práce
pekař
2 prodavačky, kterým se poadilo získat nadstandartní mzdu 15.000Kč měsíčně

Díky tomu, že znevýhodňovaným skupinám obyvatel bylo umožněno zaměstnání ve formě home-office a pobírání sociálních dávek zárověň (LexBabiš27) je 1%ní nezaměstnanost celkem jednoduše pochopitelná, 1%ní inflaci je při trojciferné ceně chleba obtížnější vysvětlit - jedná se však o přílepek k zákonu o zákazu tabákových výrobků v restauracích, který změnil složení spotřebního koše "aby lépe odrážel novou nižší spotřebu tabákových výrobků" - lidé nyní v průměru spotřebují méně vody, jídla a oblečení zatímco se zvýšila spotřeba análních kolíků a státem i evropou dotovaných konzultací o sexuální identitě.

Co se týče pekařského byznysu vše se velmi zjednodušilo - potřebujete si pouze dovést "speciální pekařský přípravek EU1b" ze spojených států (složení je utajeno) a vybrat mouku od jedoho ze tří povolených dodavatelů - AgroFert či babišova první dceřiná, kteří re-brandují mouku z Polska (složení: směs mletého obilí z EU a zemí mimo EU, může obsahovat další přísady) nebo velice drahá mouka od společnosti SorosFlour, která má sice stejné složení, ale její využívání je bráno jako polehčující okolnost, která vás ochrání od trestu v případě menšího porušení zákona (znásilnění když vás oběť nábožensky neprovokovala atd...)

354008

09.12.2016 12:01

EET je ekonomická katastrofa, bude znamenat pád Babiše?

RE: xxx

cx 193.?.?.?

tak to škodí zaměstnancům, neboť z nižší mzdy budou mít nízké důchody a stát je musí dotovat ve zdravotnictví.

tomu nevěřím. V restauracích hraje při výběru zaměstnanců věk celkem důležitou roli a dnešní maldí lidé se důchodu ze kterého by se dalo přežít nedožijí.

Díky demografii je prakticky nemožné aby důchody za 30-40 let byly na současné úrovni. Přinejlepším se zásadně posune věk ochodu do důchodu a/nebo se dochody výrazně sníží. A to do toho ještě vůbecnepočítám vládní rozkrádačky...

354009

16.12.2016 15:56

Chudnutí a růst, aneb HDP versus HND

RE: HDP a HND

cx 193.?.?.?

Přesně! Bohužel 90% lidí nezná nic jiného než HDP a pokud ano tak drtivá většina tomu vůbec nerozumí.

Díky autorovi za článek, je to perla v hromadě všemožného mediálního balastu a navíc je napsán tak, že mu může hodně lidí porozumnět. Pokud se s ním potkám má u mě pivko.

354145

16.12.2016 19:38

Chudnutí a růst, aneb HDP versus HND

RE: Klamavý článek

cx 193.?.?.?

článek je sice zjednodušující, ale rozhodně ne klamavý!

Klíčová otázka je: "Jaká je kupní síla hodiny práce"

HDP je jeden z makroekonomických ukazatelů. HDP není synonymem ekonomického růstu či blahobytu. Lze se bavit o korelacích apod, ale je potřeba brát ohled na řadu dalších faktorů.

Tvrzení, že se průměrný člověk dokáže za pár hodin zorientovat v ekonomických faktorech je asi stejné jako, že se dokáže za pár hodin zorientovat v medicíně. Těch pár hodin samozřejmě pomůže, ale nechtěl bych aby mě někdy operoval "doktor", který se to naučil za pár hodin.

Schválně si odhadněte/spočítejte co by udělalo zdražení vody na desetinásobek s HDP a kolonkou "spotřeba"... Anebo co udělá když rozdáte na soc. dávkách 100 miliard navíc, nebo když se zvýší průměrná úroková sazba hypoték o půl procenta, nebo zdvojnásobení zemědělských dotací...

Metodika výpočtu inflace je kapitola sama o sobě.

354150

Káva pro Zvědavce

52

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 111 čtenářů částkou 18 231 korun, což je 52 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

To je vlastenec a ne jak jej líčí media15.11.20 21:55 USA 2

Rozvrat vzdělanosti národa v přímém přenosu15.11.20 21:17 Česká republika 10

Soud rozhodl, že nařízení nosit roušky venku bylo nezákonné13.11.20 19:03 Česká republika 4

Od Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže13.11.20 16:27 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,95 Kč
Euro
26,14 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 739,34 Kč
1 unce stříbra
512,79 Kč
Bitcoin
417 079,51 Kč

Poslední aktualizace: 25.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 56 760 075