Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané UveFilter

Nalezeno 12 příspěveků, 1 IP adresa

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

17.03.2016 17:55

Než budete věšet tibetské vlajky...

RE: Pokrytectví,tak na to jsme....

UveFilter 212.?.?.?

To právě neuměli - možná měli jen pocit, že ti v popravčí jámě jsou jiní než ti, co u ní stojí - ale to je víra a ne věda.

V protektorátu dělali pod záminkou nějakého očkování či co plošné měření lebky a dalších parametrů, aby zjistili kolik toho budou muset vyhladit. A v tichosti to vyšumělo, když zjistili, že podle jejich vlastních pravidel jsou v protektorátu větší árijci než v sudetech.

346930

18.03.2016 13:15

Neplánované zápisky z cesty do předvolebního Německa

RE: populistický psychopatický gauner

UveFilter 212.?.?.?

Nechápu tu osobní zaujatost a zaslepenost. To jako když vám nějaký neoblíbenec řekne, že venku je hezky, tak si natruc vezmete gumáky a deštník?
Není snad jedno, kdo řekne pravdu? Můžeme se bavit proč to říká, případně proč k tomu něco dalšího už neříká, ale je sakra dobře, že to zazní od někoho, koho i mainstream ještě úplně nevyignoroval.

346953

21.03.2016 13:55

Neplánované zápisky z cesty do předvolebního Německa

RE: Pravda?

UveFilter 212.?.?.?

Můžete nějak rozvést tu okradenou většinu?

Pokud vím kradlo se u nás za posledních sto let takto:
1919 Masaryk okradl všechny co měli nad 150 hektaru poli
1938 Hitler okradl zidovske obcany CSR v Sudetech
1939 Hitler okradl zidovske obcany v protektorátu, Tiso na Slovensku
1945 Beneš okradl nemecke a madarske obcany CSR
1948 Gottwald okradl zbytek tech, co jeste meli nejake podniky/pudu
1953 Zapotocky okradl lidi o uspory
do 1989 stat ukradl majetech tech co pred nim emigrovali

po 1989 se vracela cast toho co stat ukradl od 1948 vejs a melo to nejakeho konkretniho dedice

Zbytek sel do kuponovky nebo ho primo prodal/vydrazil stat (poldi stehlikovi, skodu volkswagenu,banku jine bance...)

Ja osobne nejsem dedic zabaveneho majetku, tedy jsem nic nezrestituoval a zaroven nevnimam jako kradez, pokud napr. skodovku koupil volkswagen - nebyla v zadnem smyslu moje a mam k ni zhruba stejny vztah jako ke stale statnimu podniku Budvar - neni muj, nerozhoduju o nem a nemam z nej zadny podil at ho vlastni stat nebo soukromnik - muzu posuzovat jedine produkt - koupit/nekoupit

A co se tyce pravniho vakua pri privatizaci - uprimne nevim, kde vzit po 40letech komunismu ty skvele zakony a ciste soudce aby byli pripraveni driv nez vsechny ty privatizovane podniky zkrachuji. (pripominam, ze skodovka tehdy vyrabela favority a 120ky a pritom s padem opony byly najednou dostupny sierry,passaty atd.)

347036

23.03.2016 13:55

Neplánované zápisky z cesty do předvolebního Německa

RE: Pravda?

UveFilter 212.?.?.?

Pomníky jsou vyhozené peníze, jednou za dvacet let se odstraňují a mění za jiné.

Ale k původnímu mému příspěvku. Můžete mě připomenou o co konkrétně okradla vláda nebo její jmenovaný premiér vás nebo někoho vašeho známého?

p.s.
O co mě osobně okrádá každá konkrétní vláda vidím na výplatní pásce. Také se dá vyčíslit co stojí různé podpory fotovoltaiky, zelená úsporám nebo čapí hnízdo a kolik z toho připadá na mě, ale nedokážu se vcítit do role okradeného v případě, že kdokoli získá státní podnik (i kdyby ho dotyčný de facto ukradl, tak pokud se ho stát nerozhodne za moje peníze "zachránit", pak nejsem nijak poškozený - naopak se tím zúžil prostor, kde hospodaří stát.)

347081

23.03.2016 18:10

Neplánované zápisky z cesty do předvolebního Německa

RE: Pravda?

UveFilter 212.?.?.?

V prvé řadě je dobré připomenout, že je to stát, kdo okrádá lidi nikoli naopak. Všechno co kdy stát udělá nebo rozdá musí nejdříve pomocí daní sebrat lidem, tedy mě, vám i těm chudým vrstvám (monarcha nebo parlament, princip zůstává). Daně jsou peníze, které stát pod pohrůžkou násilí vybere od poddaných. (Pohádku o tom, jak rozhodují voliči ponechme mentálně narušeným dětem. A pokud někdo říká, že platí daně dobrovolně nebo bez násilí, ať je zkusmo jeden rok nezaplatí.)
Pokud se někdo obává vlastní chudoby nebo někomu leží na srdci osud jiných chudých, nemocných atd., ať se si sjedná pojištění nebo si založí nadaci pro ostatní.
Současná demokratická praxe je taková, že takový dobroser zvedá ruce v parlamentu a pak z CIZÍCH peněz realizuje své představy o boji s chudobou - TO je podle mě sociopat a zloděj.

Okradený stát je tedy jen okradený zloděj a pro mě jako daňového poplatníka to znamená, méně majetku o kterém rozhoduje stát. Tedy v ideálním světě méně úředníků, méně fízlů a méně daní.

347087

24.03.2016 16:41

Neplánované zápisky z cesty do předvolebního Německa

RE: Pravda?

UveFilter 212.?.?.?

Nezazlívám politikům privatizaci, ale to, že ji nedotáhli do konce. Protože, když stát všechno rozprodá soukromníkům, tak už nemá do čeho strkat rypák a na co vybírat daně. Všechno, co popisujete udělal nějaký politik, který měl pravomoc o něčem rozhodovat. Jenže lidi ječí "Zdraví není zboží"... a tak o zdravotnictví rozhodují politici. "A kdo nám postaví silnice?"...a tak politici tunelují Blanky. "A kdo nás ochrání?"... a tak živíme nejvíc fízlů na obyvatele v Evropě. "Infrastruktura musí být státní..." a tak živíme dráhy a poštu a bráníme soukromníkům ve vstupu do odvětví. "Musíme kontrolovat podnikání"... a tak nám stbák zavede EET. A co se týče té státní nezávislosti. Naše slavná nezávislá centrální banka devalvovala měnu úplně stejně jako kdyby tam seděl někdo z brusele a platili jsme eurem... Takže jedinou nezávislost na kterou věřim je nezávislost občana na státu - tím odpadne drtivá většina problémů včetně zadlužování. A co se školného týče - pokud by se jeho zavedením zrušilo ministerstvo školství a státní dohled nad vymýváním mozků, tak super... ale tak to asi plánované není

347109

24.03.2016 17:13

Neplánované zápisky z cesty do předvolebního Německa

RE: Pravda?

UveFilter 212.?.?.?

Co je stát a k čemu by měl sloužit lidem?
Stát je něco jako mafie, která vybírá výpalné za ochranu na určitém území. K tomu poskytuje nějaké užitečně vypadající služby a různým zpúsobem přímo živí nebo korumpuje intelektuály aby vytvářeli pohádku o nepostradatelnosti (dříve to byla církev a božský původ vladaře, dnes jsou to učitelé, politologové, novináři a rádobyvědecké argumenty). Z vybraného výpalného pak živí své dráby a podporovatele. (dříve to byla šlechta se svými privilegii, dnes jsou to granty, dotace, komise a podpory kdečeho, co je státu milé)

Funguje tak dnes?
Dokonale, stejně jako stovky let předtím - pohádka se upravuje, principy zůstávají.

Jaké parametry změnit, aby se stal tím, čím má být?
Volit strany, které mají v programu omezování moci státu nebo připravovat nějakou revoluci.

V čem se v principu liší výběr daní od loupežného přepadení?

347111

01.04.2016 16:59

Epidémia neplodnosti. Čo nám média nepovedia

no nevim...

UveFilter 212.?.?.?

Tohle je buď apríl nebo blábol. Co jiného než životní styl odlišuje v euroatlantické civilizaci Čecha od cikána, Němce od Turka nebo negra od Američana? Prostředí stejný, jídlo stejný, možná cikán spotřebuje míň kosmetiky, ale tím se ten rozdíl asi vysvětlit nedá.
A i příznivci chemtrails a podobných teorií snad uznají, že nás práškují všecky stejně - cikány možná víc, když jsou víc venku.

347364

05.04.2016 14:26

Panama Papers

Je to proste jak bulharska stripterka

UveFilter 212.?.?.?

Kdyby neexistovala daňová pekla, nepotřebovali bychom daňové ráje. Pokud bych podnikal, rozhodně bych hledal každou možnost, jak si peníze ponechat v rukách svých nebo firemních, namísto toho abych je dával k dispozici politikům, kteří za to pořídí víc kamer, fízlů,naberou víc úředníků, zavedou víc kontrol, komisí, podpoří více neziskovek...

Ještě v roce 1914 byla nejvyšší sazba progresivní daně z příjmu pod 5%. Takže i naše zem byla z dnešního pohledu daňovým rájem - jen ty současné ráje zůstaly na svém a ze zbytku se stalo peklo.
Jestlipak tehdy někdo řešil přesun kapitálu do zahraničí? [smích]

347458

09.05.2016 17:26

Budou pro migranty platit lehčené verze zákonů?

RE: Je to boj, který lze vyhrát jen brutálním způsobem

UveFilter 212.?.?.?

Trestní stíhání za myšlenky je realita naší země, jak podle paragrafů, tak zejména podle znaleckých posudků i bez paragrafů.

§ 260 Podpora a propagace hnutí směřujících k potlačení práv a svobod člověka
§ 365 Schvalování trestného činu

To spolu s odpovědností provozovatele webu za veškerý obsah včetně diskusí dává předchozí příspěvek do celkem rozumného světla. Až se budou admina ptát na IP adresy a tak, tak aby každý věděl do čeho jde a místo siláckých řečí si vyndal hlavu z p...e a rozhlédl se, kde reálně žije.
např. zde http://paragraphos.pecina.cz/2012/07/policie-se-po...

Je to stejné jako upozornit souseda za války, že se chystá ven po zákazu vycházení a ještě bez předepsané hvězdy na kabátu.

348355

25.05.2016 12:09

Husitské manifesty a jejich odkaz

Zpetne lakovani dle potreb

UveFilter 212.?.?.?

To je na té historii pěkné, jak si v ní kdejaký demagog najde co chce. Národovec vidí boj Čechů s Němci, komunista vidí třídní boj, katolík vidí loupeživé lapky. To by asi husiti koukali, jak vidí náboženský spor motivovaný obavou o spásu své duše jejich potomci. Německý Žatec byl kališnický, česká Plzeň katolická. Král Václav byl náš hodný český král, jeho brácha Zikmund byl zlý němčour. Valdenské a podobné sekty před husity raději vynecháme, páč se nám ani do jedné koncepce nehodí. A z bitvy u Lipan uděláme hroznou porážku - nejlépe národní, i když vítězné straně velel zemský správce kališník a poražené můžeme vidět jako bandu lapků, co se po vyhrané válce odmítají živit něčím jiným než rabováním. Hlavně, že se nám hezky projektují myšlenkové pochody 19tého a 20tého století do století 15tého a tím si pak zpětně obhajíme kdeco.

Mimochodem hezky to bylo vidět na Husovi v Německu - dlouho to byl správňák - předskokan Luthera, pak z něj byl zlý český kacíř - a to jen podle nálad v současnosti, nikoli podle nových poznatků historiků [smích]

348832

29.08.2016 09:59

Arktida na prahu zhroucení

RE: Granty za oteplování vs. granty za neoteplování?

UveFilter 212.?.?.?

Grónsko je sice dobrý příklad, ale nepřeceňoval bych to. Sice tam bylo o něco tepleji, ale název "Zelená země" byla Erikova propaganda, jak tam natáhnout osadníky. Zhruba v podobné době pojmenovali k žití mnohem příjemnější Island "Země ledu".

351592

Káva pro Zvědavce

38

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 74 čtenářů částkou 13 361 korun, což je 38 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Tak se povedlo. Rusko je z tendru venku19.04.21 19:41 Česká republika 6

Mobilizace vlastenců proti novodobé cenzuře 19.04.21 12:21 Evropská unie 0

Pokus o státní převrat v Bělorusku odhalen18.04.21 10:28 Belorusko 5

Na výbuchu ve Vrběticích se podíleli ruští agenti, Česko vyhostí 18 diplomatů 17.04.21 21:02 Česká republika 16

Francie přijala drakonický zákon zakazující zveřejňovat foto policajtů16.04.21 18:47 Francie 4

O tom, co můžeme říkat, bude rozhodovat Evropská unie16.04.21 18:17 Evropská unie 1

Sítě 5G16.04.21 08:42 Neurčeno 6

Německo: Soud zakázal povinné nošení masek, rozestupů a testování žáků15.04.21 20:28 Německo 3

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 5

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 1

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Moskva 11. 04. 2021 - Obchodní komplex Ochotnyj rjad14.04.21 11:09 Rusko 2

Poslanec Volný byl udán čerpadlářkou pro špatně nasazený náhubek a následně zpacifikován covidovým gestapem13.04.21 23:34 Česká republika 5

Neuvěřitelné: Američané se pokusili přivlastnit si čin Jurije Gagarina12.04.21 23:19 USA 10

Dobrý den majore Gagarine - 12.04.196112.04.21 11:02 Rusko 4

Babiš vybírá nového ministra zdravotnictví!12.04.21 11:00 Česká republika 0

Otázky, které byste měli položit sobě i autoritám, než se necháte očkovat11.04.21 21:56 Neurčeno 4

Rodičům dětí, které jsou obětí šíleného korona kvapíku11.04.21 20:02 Česká republika 0

Několik videí11.04.21 11:11 Neurčeno 1

Ne, to není Švédsko - migranti řádí v Berlíně11.04.21 11:05 Německo 0

Měnové kurzy

USD
21,57 Kč
Euro
25,94 Kč
Libra
30,14 Kč
Kanadský dolar
17,20 Kč
Australský dolar
16,73 Kč
Švýcarský frank
23,55 Kč
100 japonských jenů
19,95 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,70 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,27 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 222,68 Kč
1 unce stříbra
556,39 Kč
Bitcoin
1 180 837,78 Kč

Poslední aktualizace: 19.4.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 64 317 349