Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané r.m.

Nalezeno 893 příspěveků, 71 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

23.06.2018 14:24

Nové podrazy, stále stejný plán – genocida Evropanů

RE: doporučuji - pozn. o Středomořské/zemní unii blábolil už Šerkézy

r.m. 31.?.?.?

za svýho prezidentování. Blábolil o tom ve slavném článku o Topolánkovi. Šerkézy pak ještě blábolil na nějakém shromáždění, že rasy se míchat budou a basta.
Mám takovou odvážnou teorii, že aby mohla Středozemní, museli rozbít oponující státy na jižní straně moře a promíchat obyvatelstvo do hnědomasy na severní straně.
Taky se divím, že nikdo nevyhledal další slova jednoho imáma, který už v době bombardovámí Lybie novináři říkal, že islám dobije Evropu. Novinář se ho ptal jak se tam vůbec dostanou a on odpověděl, že pěšky.
Jak je vůbec možné, že o chystání uprchlických vln věděli skoro všichni, včetně vrátných na západních ambasádách v přímořských státech nebo zasvěcených islámských duchovních, jen evropské vlády i rozvědky nic netušily?
To je nesmysl. Dělají to plánovitě a dlouho se na to chystali. Chtějí nás zaměstnat vzájemným bojem o pracovní místa s těmi lacinými poloblby.

364862

23.06.2018 14:59

Nové podrazy, stále stejný plán – genocida Evropanů

po Akváriu roste výroba nových evropanů západněji

r.m. 31.?.?.?

Celkem 418 migrantů bylo během sobotního dopoledne zachráněno při třech operacích podél španělského pobřeží.Na Twitteru o tom informovala španělská organizace Salvamento maritimo.
Na palubu 15 člunů bylo v Gibraltarském průlivu přijato 262 osob, které pak vystoupily v andaluských přístavech Tarifa a Barbate.
Dalších 27 lidí bylo zachráněno ve Středozemním moři mezi jižním pobřežím Španělska a Marokem a 129 v Atlantickém oceánu u ostrova Gran Canaria.
))) teď se sesypou na Španělsko, pokud Kataláncům rupne v bedně skutečně se osamostatní [zmaten]

364863

24.06.2018 11:32

Nové podrazy, stále stejný plán – genocida Evropanů

důchcody se naštěstí ukradnout nepodařilo

r.m. 31.?.?.?

Penzijní reformy prosazovaly finanční skupiny ve snaze odvrátit krizi sehnáním dalších peněz, splatných až po 30 letech. Stejný tlak jako na Česko a Slovensko prožila řada zemí.
Krize nakonec stejně přišla, naštěstí včas, aby se "soukromé" penzijní fondy záporným výnosem znevěrohodnily.

364887

25.06.2018 17:59

Nové podrazy, stále stejný plán – genocida Evropanů

RE: Je zcela evidentní, že světový chazariát chystá další finanční krizi

r.m. 31.?.?.?

Vložený obrázek
Liz Ann Sondersová z investiční společnosti Schwab poukazuje na projekce Mezinárodního měnového fondu, který očekává, že Spojené státy budou jedinou zemí, kde v následujících pěti letech zadlužení nadále poroste, viz obrázek výše.
-
Vložený obrázek
Podle tohoto grafu u nefinanční části firemního sektoru dosahuje dluh korporací téměř stejné úrovně jako před finanční krizí.
Mimo jiné to znamená, že se opět potopí domácnosti. Zadlužení amerických domácností je momentálně zpět na rozumných úrovních a dluhová služba se dokonce nachází mimořádně nízko. To ovšem skončí až privátní židoFED zvedne sazby.
Otroci týdeních výplat půjdou opět do stanů na předměstí.

364911

25.06.2018 23:56

Evropa na křižovatce, jak se atlantický systém hroutí

první transarabskou železnici stavělo už Německo v letech kolem 1912

r.m. 31.?.?.?

tehdy ještě ve spolupráci s otomanským Tureckem. Pozemky k železnici byly vykoupené až k Homsu. Dál měla pokračovat k Perskému zálivu. Kolem trasy měli velmi široký pás území s ropnými ložisky.
Projekt zničila I. světová válka. Britská Admiralita tehdy přecházela z uhlí na nafu a dodávky ropy byly z míst u zálivu, kam má dnes sahat nová čínská železnice i kam měla dosah ona německá investice. Britové byli projektem zděšení a o to víc se hrnuli do I. světové války.
Není toho lhaní o Německu za posledních 106 let trochu moc???

364920

26.06.2018 13:29

Vražda Juliana Assange

ČR - Vláda schválila rozšíření pravomocí pro tajné služby

r.m. 31.?.?.?

Na doporučení premiéra Andreje Babiše (ANO) novela zahrnuje také úpravu umožňující získávání a zpracování digitálních fotografií a indentifikátorů fyzických osob vedených v některých informačních systémech. Zpravodajci tak budou moci vytvořit vlastní systém hledání lidí podle obličejů.

Novela, kterou ještě musí schválit Sněmovna a Senát dává tajným službám také možnost lépe zabezpečit skryté identity prostřednictvím záznamů v informačních systémech a povinnost orgánů veřejné správy postupovat tak, aby nebyla vyzrazena činnost zpravodajské služby.
https://www.novinky.cz/domaci/476113-vlada-schvali...
Proběhlo bez většího zájmu veřejnosti.

364931

30.06.2018 10:05

Německo a Sýrie

RE: Co vám unýjníci neřeknou

r.m. 31.?.?.?

tohle by měl Zvědavec vydat samostatně.

364999

30.06.2018 17:24

Německo a Sýrie

když jsme u toho Německa

r.m. 31.?.?.?

Čtrnáct zemí včetně Česka podle agentury DPA slíbilo Německu urychlené navracení migrantů z Německa do toho státu Evropské unie, kde byli zaregistrováni. Český premiér Andrej Babiš vzápětí v prohlášení uvedl, že žádné jednání s Německem v této věci se nekonalo a že česká vláda by se k takové dohodě nepřipojila. Informaci o slibu dementovala také mluvčí vlády Petra Doležalová.
https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/cesko-slibilo-merkelove-prijmout-zpet-nektere-migranty-babis/r~87784abc7c5611e89879ac1f6b220ee8/
kdopak nám asi lže, vypadá to jako hádka o počet seznamů nominovaných ministrů Zemanovi

365003

01.07.2018 12:11

Kérka

RE: Tetovanie a okultizmus - proboha mysli!

r.m. 31.?.?.?

obrácený symbol války by asi tak mohl být co, copak je opakem války Pepíčku, řekni, ptá se paní učitelka...

365010

01.07.2018 18:19

Německo a Sýrie

Merkel před tureckým vojskem zatančí a oni zahodí zbraně a utečou

r.m. 31.?.?.?

Angela Merkel's Snake Dance
https://www.youtube.com/watch?v=Jl5CuCmePBw
Merkel's lewd bikini dance in Greece. Absolutely haram to see.
--
Tady je vězda ČT Jakub Železný s nějakou holkou na festivalu ve Varech. Za povšimnutí stojí jak dbá na rasovou čistotu svých vztahů, i takhle nová slečna je židovka https://www.expres.cz/foto.aspx?r=dx-vary2016&c=A1...

365017

02.07.2018 11:24

Ekonomická migrace pomáhá stagnaci a zaostávání

dobrý článek, paralela ze starým Římem jak vyšitá

r.m. 31.?.?.?

Římská říše řešila problémy stejně. Když něco nezvládlo 1000 otroků, poslali tam další tisícovku. Technický pokrok se zastavil, laciné pracovní síly byl dostatek.
Zbrojní výroba byla bez inovací, zato technická zdatnost "barbarů" za hranicemi rostla.
Pomazané hlavy kapitalistických šlechticů to dobře vědí, ale drží bobříka mlčení. Mainstreamoví novináři jsou příliš pitomí, aby mysleli.

365021

02.07.2018 11:39

Ekonomická migrace pomáhá stagnaci a zaostávání

zapoměl jsem přidat do příspěvku, že vezou další kobylky

r.m. 31.?.?.?

Loď španělské nevládní organizace Proactiva Open Arms v sobotu zachránila u libyjských břehů 60 migrantů a pokračuje v plavbě do Barcelony.
https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/dalsi-zachran...
Španělsko povolilo přistání lodi nevládní organizace Proactiva Open Arms, která v sobotu zachránila u libyjských břehů 60 migrantů v přístavu v Barceloně. Učinilo tak poté, co plavidlo španělské neziskové organizace odmítly přijmout Itálie i Malta, jejichž přístavy se přitom nacházely mnohem blíže místu záchrany běženců.
Proč je španělská organizace neveze rovnou nevezla k sobě domů je pro mne záhada. Nabírat kobylky a vozit je k sousedům. Nechápu co je na tom humanitárního, asi za nechápání můžu sám. Chodil jsem totiž do školy v předsorosovské době a evidentně mám díky tomu menší mozek. Ba i mozeček.

365022

11.07.2018 19:18

„Špinavá práce“ MMF pokládá základy pro celosvětové podrobení si finančních systémů

Špinavý Macron: Škrty ve veřejných výdajích "v následujících týdnech"

r.m. 31.?.?.?

https://blisty.cz/art/91774-macron-skrty-ve-verejn...l
Jsem zvědav jak dlouho mu ta odvaha vydrží, když kolabuje pod pouhým závanem odéru podpálených aut a popelnic.

365244

13.07.2018 03:21

Hitler řídí naše kroky

reaguju na ten výkřik ohledně nemožnosti dětem zaplatit obědy

r.m. 31.?.?.?

že je nemají je logické, po 30 letech už do žádné školy nechodí. A dětský přídavky by na ně mohly brát safraforte. Kluk pomalu plešatější než fotr už ))
-
Hitler neřídí naše kroky pane autore. Je to posel božího dobra Ďorďó Soros
Během své řeči pojmenované “Jak zachránit Evropu” zakladatel Open Society poznamenal, že EU pokládá za zhmotnění ideje své nadace a že se EU musí obrodit.
https://stredoevropan.cz/2018/05/30/soros-ma-plan-...
Drsná realita může členské státy donutit nechat stranou své národní zájmy ve prospěch zachování Evropské unie,” řekl Soros a vysvětlil, že pro záchranu Evropy blok potřebuje nechat vzniknout mnoho pro-evropských aktivistických iniciativ, kterým bude on a jeho Open Society pomáhat.
...pan Schwarz vulgo Soros snad má ponětí odkud ona drsná realita má přijít? Nebo tu druhou scénu sehraje Jonathan Soros sám a dědovi nic neprozradil? Jůůů iá se těšííím.[velký smích]
Náš děda to bere ze široka. Evropa je jeho majetkem, protože ji zhmotnil ideou své nadace. Dále sděluje, že se tato jeho zhmotnělá idej musí s láskou celá překopat a hodně špršlíků vyměnit. Kdepak, žádná krev, na úrovni všechno, jen je zapotřebí se pořádně zadlužit. U něj a u synka taky a peníze posílat Africe. Nic velkého, tak 30 mld. eur ročně asi 30 let.
Když se začínali domorodci přikrmovat bylo jich 250 milionů. Po Rockfellerově hnojivové Zelené revoluci pro Afriku (ty hnojiva byly jeho a zatáhlo je OSN samozřejmě) a po dalších pokusech je domorodců miliarda a 250 milionů.
Možná by Francouzi konečně mohli svý bývalý africký kolonie vysávat přes povinnost platit koloniálním frankem a mít přikázanou sumu neustále v Bank de France. Těch států je 14 co je do dnes živí a stejně jim to nestačí)))

365277

14.07.2018 14:07

Hitler řídí naše kroky

RE: reaguju na ten výkřik ohledně nemožnosti dětem zaplatit obědy

r.m. 31.?.?.?

Chybí mi v poslední větě slovo přestat ve smyslu přestat vysávat. Koloniální frank a platby za kolonzaci stále žijí. Jen se o tom nemluví.

365303

14.07.2018 14:23

Trump jedná s EU jako s idioty

Dánsko přiznalo no go zóny. Říká jim "zóny zvláštního zacházení"

r.m. 31.?.?.?

Dánská vláda identifikovala celkem dvaadvacet oblastí, které označuje jako ghetta a jejichž obyvatelům se má brzy dostat „speciálního“ zacházení. Dánská vláda hodlá proti vyloučeným oblastem bojovat povinnými kurzy pro děti už od jednoho roku, zvýšenými tresty za činy na území ghett a snížením sociálním dávek jejich obyvatelům. Dánové tak chtějí skoncovat s „paralelní společností“, kterou si vytváří část půlmilionové přistěhovalecké komunity z Blízkého východu. Zdroj: https://www.lidovky.cz/prevychova-deti-migrantu-dvojnasobne-tresty-demolice-domu-dansko-chce-zlikvidovat-ghetta-g82-/zpravy-svet.aspx?c=A180703_101303_ln_zahranici_mber
Někdy mi připadá, že státy od sebe prachsprostě opisují. Dánské mi připomíná české zóny bez doplatku na bydlení. Nebo to všechno má skutečně nějakého společného hybatele?

365307

14.07.2018 14:29

Alza překročila hranici

chazar Stejskal dělal cenzora na Aktualne.cz

r.m. 31.?.?.?

že dělá u eretz komanda mne nepřekvapuje. Víc mne (příjemně) překvapilo, že nesehnal jinou práci než "u nich". Stejskal je typický vyžírač hostitelské země. Srdce v Izraeli, žaludek v Čechách.
Z Aktuálně ho myslím vylili, protože přehlédl jedno diskusní vlákno ohledně velitelů našich státo demo ptákostran,které Bakala sponzoroval.

365308

22.07.2018 18:04

Izrael se prohlásil za stát apartheidu

OSN už zasedá a pracuje se na bezletové zóně?

r.m. 31.?.?.?

Už se koncipují účinné hospodářské sankce?
Už USA zastavují každoroční čtyř milardovou vojenskou pomoc?
Kde jsou bombardéry Pravdy a lásky, aby tu rasistickou pakáž přivedly k rozumu?
Přeci židi nebudou něco takového provádět židům, že? [chechtot]

365456

22.07.2018 22:04

Izrael se prohlásil za stát apartheidu

maminka zavolala štěňátka domů

r.m. 31.?.?.?

Bílé přilby v nebezpečí. Izrael evakuoval záchranáře ze západní Sýrie do Jordánska
https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/izrael-evakuo...

365458

24.07.2018 14:10

Izrael se prohlásil za stát apartheidu

šmejdi sundali syrské bitevní letadlo, turecký scénář

r.m. 31.?.?.?

o 1 kilometr překročilo hranici mezi Sýrií a obřezanci okupovanými syrskými Golanskými výšinami. Překročili tím turecký rekord, kdy turci sestřelili ruské letadlo za překročení hranice o 4 kilometry.
Už startují bombardéry Pravdy a lásky, aby přivedli nacistický režim k rozumu?
Myslím, že i v naší asociální variantě kibucu Böhmen und Mähren už ovčani vědí, co je to za verbež.

365483

28.07.2018 13:32

„Petrojuan“ by mohl zachránit Nigérii a odvrátit další migrantskou krizi

ale, Čulda news ohlásily Junckerovo vítězství nad Trumpem

r.m. 31.?.?.?

Solidarita EU porazila Trumpa
https://blisty.cz/art/91967-solidarita-eu-porazila...
Závěr článku:
Jistě, několik ústupků bylo učiněno. EU bude dovážet zkapalněný zemní plyn z USA, více sójových bobů a dalších zemědělských komodit.
O polovinu dražší břidlicový plyn, Round Up sóju a nemyslím si, že by v "ústupcích" chybělo maso hormonálně nabušených zvířat
Idyjot Čulda.

365509

30.07.2018 17:51

Armáda USA zavádí technologii „genového tahu“

tak proto sbírali vzorky Rusů

r.m. 31.?.?.?

Už je to venku. Genocidium obludného rozsahu a jak to už chodí, opět z USA, země, kterou ovládají "ti, kteří se nesmí jmenovat". Nerní to po prvé a ani na posled:
Karl Marx se těšil na likvidaci reakčních ras, za jejichž příklady uváděl Chorvaty, Pandury, Čechy a, jeho slovy, podobnou verbež. – MURAVCHIK, Joshua. Nebe na zemi: vzestup a pád socialismu. 1.. vyd. Praha: BB art, 2003. ISBN 80-7341-016-8. str. 78.
wikipedie, heslo Karl Marx [bliji]

365519

02.08.2018 20:29

Příliš teplý týden

a víš proč balili svoje krámy současně s tebou?

r.m. 31.?.?.?

protože bylo jasný, že už tě nestačej vokrást [velký smích]
...a přední zuby vyráželi cikorským kurvám, aby mohly líp čadit zákazníky, to není fejk

365557

05.08.2018 17:08

Příliš teplý týden

RE: Rozpálené kameny u řeky Svratky

r.m. 31.?.?.?

balili s váma, protože bylo jasný, že už do vody nepůjdete a věci nenecháte bez dozoru [bliji]

365594

05.08.2018 17:21

Posun v paradigmatu! Evropští sociální demokraté opouští hromadně imigraci

migrace je od začátku kučaččí vejce v levicovém hnízdě

r.m. 31.?.?.?

a není překvapivé, že ho tam vložili židovští neoconi v zastoupení falešného maňáska Sorose, sočásti Rothkšiltovic klanového impéria.
Jde o to za každou cenu prodloužit dobu bezuzdného snižování mezd na našem kontinentě po pádu konkurenčního společenského systému.

365595

06.08.2018 14:16

Vyjádření k incidentu v Teplicích

Americký turista byl v neděli ve Španělsku napaden migranty

r.m. 31.?.?.?

do krátce?
‘Spain Becoming Third World’: American Tourist Attacked by Migrants Speaks Out
https://europe.infowars.com/spain-becoming-third-w...
An American tourist who was severely beaten in the streets of Barcelona by African migrants last week has decided to speak up about his ordeal.
José Bravo, a 45-year-old Miami native, said he had to act when he saw a group of migrants "surrounding a woman and hitting her" nearby, but said they tried to "kill him" when he intervened.
"Now, I have a bad image of Spain, this country is becoming the Third World and that’s the politician’s faults, they are putting the tourists and their people in danger," Bravo told Spanish media.
v článku fotka zraněného amerického občana, dostal ránu do hlavy jak mají ty opice ve zvyku.
--
mám ještě jeden tip:
PressTV Published on Aug 4, 2018
Indie ignoruje americké sankce vůči Íránu
https://youtu.be/t5egR1Mnai4
India’s July oil imports from Iran hit 768,000 barrels per day. It was a 30%
rise in comparison with June. That’s despite the US pressures on many
countries, including India to stop buying Iran’s oil. India is the second
customer of Iranian oil and as Press TV’s Munawar Zaman reports from New
Delhi, the country’s refineries are trying to find a way to continue trade
with Tehran.
-
PressTV Publikováno dne 4. srpna 2018
Dovoz ropy z Indie v červenci dosáhl 768 000 barelů denně. V porovnání s
červnem došlo ke zvýšení o 30%. A to přes tlak USA na mnoho zemí, včetně
Indie, aby přestaly kupovat íránskou ropu. Indie je druhým největším dovozcem
iránské ropy a zprávy z tiskového zpravodajství Munawara Zamana z New Delhi se
rafinerie v zemi snaží najít způsob, jak pokračovat v obchodování s Teheránem.

365612

13.08.2018 20:15

Podle pouzder raket v Sýrii jsem odhalil původní prodejce

žádné bílé přilby na fotkách v příběhu skotské sanitky

r.m. 31.?.?.?

https://static.independent.co.uk/s3fs-public/thumb...
https://static.independent.co.uk/s3fs-public/thumb... a tihle chlapíci jsou od Syrské civilní obrany, hlavy si také chrání přilbami, ale tenhle typ u islamistických "ochráncích neuvidíte
zdroj: https://www.independent.co.uk/voices/eastern-alepp...
-
Výborný článek. Kdo nemá hlavu zabořenou v píscích mainstreamu už textů o dodávkácch zbraní teroristům americkýcmi západními vládami četl hodně. Tohle je nadprůměrně dobré. Příběh jen několika výrobních čísel.
Konečně jsem četl něco, co současnou válku v Sýrii dává do souvislosti s patnáctiletou "občanskou" válkou v Libanonu (1975-1990). V ní se zdecimovanou izraelskou armádu povedlo zastavit až 60 km od Damašku. Nebýt těžké zrady izraelců po podepsání příměří, nevrátil by se z nich domů skoro nikdo.
Rukopis těch válek je stejný. Obě vyvolal Izrael pod americkou ochranou. [bliji]

365733

13.08.2018 21:54

Výročí 21. srpna předmětem politického boje

RE: Bratia zachvátčiki,

r.m. 31.?.?.?

když čtu podobný výblitek chválící invazi Ivanů a Ihorů je mi překvapivě na blití. To může vymyslet je palice vymydlená náboženstvím. [velký smích]

365735

13.08.2018 23:00

Podle pouzder raket v Sýrii jsem odhalil původní prodejce

Ifet Krnjič, muž, jehož podpis jsem našel na dokumentech ve východní části Aleppa

r.m. 31.?.?.?

zbrojní inspektor zodpovědný za dodávku minometů do muslimské Sauúdské tramtárie je podle křestního jména bosenský muslim
Slovani křestní jméno Ifet nemají.

365737

14.08.2018 23:21

Politické pozadí nadnárodních korporací

Husákův svazácký funkcionář Pánek pláče

r.m. 31.?.?.?

Méně peněz pro neziskovky? Nejsme pijavice, odvádíme práci za podprůměrnou mzdu, říká Pánek
https://video.aktualne.cz/dvtv/lhostejnost-za-smrt...
Jeho hysterické žvanění dává signál, že má nahnáno. Prej chudí Češi bez nuch budou úplně na huntě. A prej taky podporujou včelaře. A jejich lidi v průměru berou o něco méně než je průměrná mzda ve státě, pche!
A chudák korporát by pak nevěděl komu dávat peníze. Nebo penise, špatně jsem ho slyšel, u toho slova zvláštně huhlá. [velký smích]

365764

19.08.2018 10:12

Proč spojenci na Afghánistán zaútočili a proč tam jejich vojáci dosud jsou

kvůli obkličování Íránu, tudíž v zájmu V Izrahelle

r.m. 31.?.?.?

tam šaškujou a umíraj, případně se trápěj jako invalidi než spáchaj sebevraždu. S Írtánem má Afghánistán dlouhou hranici a přes něj by taky byl nejkratší ropovod do Číny.
V Mali naši válčej za udržení francouzskýho koloniálního franku, kterej si Mali a 13 dalších států musí ukládat v Banque se France, kde jsou nasáčkovaní Rotkschiltičtí mazánci.
Padnouta za žida nebo francouze, je nejvyšší životní meta opičáka z České kotliny, hurá, hurá, hurá.

365904

19.08.2018 11:07

Jak vyřešili „imigrantskou krizi” v Thajsku

Vojenská vláda v ČR nepřipadá v úvahu

r.m. 31.?.?.?

Armáda byla zavčasu de facto rozpuštěna a torzo ozbrojených sil se snaží uživit jako ochranka tras budoucích produktovodů.
Ty francouzské mrchy mají k euru ještě jednu měnu, kterou si u nich bývalé kolonie musí ukládat a taky splácí daň za kolonizaci, tím je myšlena infrastruktura asi. Takže v Africe skutečně děláme v rámci společné obrany NATO práci pro Francii. Ti naši parlamentní kvokoti to Macronovi žerou i s navijákem. Poché je špatnej vtip.
Zatím každou vládu ve frankofonní části Afriky, která se rozhodla nařízené měnové souručenství ukončit, sejmul převrat nebo rovnou revoluce.
Francouzi jsou totéž jako američani, jen už mají svůj zlatej věk za sebou s*áči žabožrouti a maj přistřižený křídla.

365906

29.08.2018 18:07

Rasistické úvahy nad polygenní dědičností

cigáni z Rumunksak a Bulharska geneticky obohatili Duisburg

r.m. 31.?.?.?

starousedlíci včetně Turka prchají, jiný vzývá Adolfa
...na rozdíl od našich sluníčkových médií v pejzatých rukách o tom alespoň někdo natáčí a vysílá
Müllberge und Schrottimmobilien: Duisburg-Marxloh versinkt im Chaos https://www.youtube.com/watch?v=uC6qAnt506w&feature=youtu.be
-
největší ránu mi hned na začátku relace uštědřila moderátorka, která ten nahnědlý hmyz nazývá pouze korektně "přistěhovalci z východní Evropy", aniž by zmínila skutečnou etnicitu
- pošleme tam Kocába ať místním vysvětlí, že jsou rasisté [bliji]

366203

30.08.2018 13:19

Venezuelská migrantská krize povede ke znovuobnovení „Velké Kolumbie“

připomínám: Kolumbie se stala členem NATO

r.m. 31.?.?.?

příprava běží dávno před fyzicky probíhajícími střety v té oblasti

366224

31.08.2018 14:19

Rasistické úvahy nad polygenní dědičností

RE: Kam se poděla dědičnost?

r.m. 31.?.?.?

na mne úplně zapoměl, zvážím žalobu na ochranu osobnosti. Nenechám na sobě IQ štípat! [zmaten]

366241

03.09.2018 22:15

Rasistické úvahy nad polygenní dědičností

RE: Kam se poděla dědičnost?

r.m. 31.?.?.?

na služebnách by měli zdrcující podstav)))

366300

10.09.2018 08:48

Kauza Skripal: Záhada pokračuje

Tak ji oba bezdomovci našli, píšete

r.m. 31.?.?.?

Následně byla u bezdomovců provedena domovní prohlídka. Zajmlalo by mne jak se u bezdomovců domovní prohlídka provádí.
Asi stejně jako se fotí Putinovi agenti na letišti? [velký smích]

366425

13.09.2018 17:22

Lži ohledně více pracovních míst v USA

tohle patří k Orbánovi

r.m. 31.?.?.?

https://www.facebook.com/stredoevropan.cz/videos/3...
1:41 je záběr na Jourovou. Čumí jak pukavec s nesouhlasně a obranně založenýma rukama. Panská služka z blbákova, co dostala funkci.
Stálo by to za trochu námahy a udělat z toho fotku k článku

366491

16.09.2018 14:01

Taková normální rodinka

jsou závislí na průmyslově vyráběných hormonech

r.m. 31.?.?.?

pravděpodobně krátce po padesátce ječeká minimálně infarkt, později rakovina [bliji]

366546

18.09.2018 11:52

Trump potrestal Palestinu místo Izraele

Do Evropy povede nejdelší podmořský plynovod světa z Izraele a Kypru

r.m. 31.?.?.?

tak a je to venku
https://www.novinky.cz/ekonomika/435401-do-evropy-povede-nejdelsi-podmorsky-plynovod-sveta-z-izraele-a-kypru.html

366583

19.09.2018 14:39

Skripal a Sýrie... Je nezbytně nutné kriminalizovat Rusko

jede se podle scénáře - itálie má náhle separatistický problém

r.m. 31.?.?.?

Itálie zrušila jednání s Rakouskem kvůli jihotyrolské krizi
https://blisty.cz/art/92655-italie-zrusila-jednani...
Italský ministr zahraničí zrušil schůzku s rakouským protějškem kvůli plánům Vídně udělit občanství německy hovořící menšině v severoitalské provincii Jižní Tyrolsko.

Návrh vládnoucí rakouské konzervativní a ultrapravicové koalice "zhoršuje klima vzájemného vyrovnání a důvěry, které tvoří bytostné základy úspěchu tohoto typu jednání," oznámil úřad Enza Moavera Milanesiho. Prohlášení odsuzuje "anachronistickou touhu po odplatě" ve světle letošního stého výročí konce I. světové války.
https://www.thelocal.at/20180918/italy-cancels-mee...
Kdo se vzepře plánům na hnědou Evropu, dostane separatisty. Zajímavý jsou původci té "krize".

366619

25.09.2018 20:46

Macron v Salzburku – konečně dobrý návrh francouzského politika

Francii mediálně vyřídit není těžké

r.m. 31.?.?.?

stačí rozebrat jejich aktiviti v bývalých koloniích, které musí svoje peníze ukládat do jejich centrální banky a dodnes musí Francii platit daně "za kolonizaci".
500 mil. USD ročně, jim ti migranti patří.

366752

25.09.2018 21:21

Existuje skrytá ruka za ,střetem civilizacíʻ v Evropě?

židobanksteři chtějí vystěhování židů z Evropy

r.m. 31.?.?.?

aby se nestali oprávněným hromosvodem po vyvolání plánované války v Evropě. O tom, že v Evropě proběhla další vlna operace Gladio není sporu.
Jsem rád, že se oživil i případ bruselského metra. "Náhodou" byl poblíž izraelský "expert", stejně jako v Berlíně na vánočních trzích.

366753

26.09.2018 12:13

Íránští jestřábi ve Washingtonu

RE: Zavýjanie zla.

r.m. 31.?.?.?

Rusko ... zmrzačilo ukrajinskou ekonomiku a hrozí změnit tuto zemi v selhávající stát. (Zvýrazněno BL.)
ten perlí, degenerát, tady je s celou rodinkou:
https://i.guim.co.uk/img/static/sys-images/Lifeand...
Žije v Londýně, to je diagnóza sama o sobě.
---
a k článku - mě by zajímalo, kolik a na jakých postech měli a mají lidi v naší ČNB ... máme v její bankovní radě vůbec někoho za nás?

366761

26.09.2018 20:39

Íránští jestřábi ve Washingtonu

Pápež sa vyslovil proti masovej migrácii

r.m. 31.?.?.?

http://www.infovojna.sk/article/papez-sa-vyslovil-...
Vložený obrázek
Všimněte si jak je Franta nápadně podobný herci ze seriálu Hra o trůny, vůdce náboženské sekty co ovládla hlavní město říše.
Nic vás nenapadá?

366771

04.10.2018 23:23

Lesbička: Pomocou matematiky učím deti o homosexualite

jeden homo vejlupek co vede EU, právě vejlupkuje synagógu ve Vídnii

r.m. 31.?.?.?

Vložený obrázek
Jean-Claude Juncker besucht Synagoge in Wien
[ Jean-Claude Juncker navštíví synagogu ve Vídni]
https://www.heute.at/politik/news/story/Jean-Claud...
Zjevíl se tam ve čtvrtek 4. října 2018 [Kromě diskuse by měl Juncker také navštívit hlavního rabína.]
a teď to přijde....
[ Oficiální důvod pro návštěvu židovského chrámového města nejsou zřejmé, ale prezident Evropské komise chce vyslat důležitý signál v rámci vznikajícího antisemitismu v EU.]
So wurden Juden nach Vorfällen in Frankreich, Belgien und auch in München von den jeweiligen Israelitischen Gemeinden vor dem öffentlichen Tragen einer Kippa gewarnt. [ Proto byli Židé varováni před incidenty ve Francii, Belgii a také v Mnichově příslušnými izraelskými komunitami před veřejností, která nosila kippah.]
Náš přiopilý strejda z daňového ráje uprostřed Evropy tím řekl, že židé byli dopředu varováni, před návštěvou klubu Bataclan, vstupem do bruselského metra i návštěvou vánočích trhů v Mnichově.
Hlava mi to nebere. [oči v sloup]

366904

09.10.2018 20:17

Herečka Silvana Heißenberg píše Merkelové

Veľvyslankyňa USA pri OSN Nikki Haleyová neočakávane odstúpila

r.m. 31.?.?.?

promiňte, tohle je důležitá zpráva, přišli jsme o vynikající komediální sitcom z produkce nejmocnějších myšáků tohoto světomíra.
http://www.infovojna.sk/article/velvyslankyna-usa-... [velký smích][velký smích][velký smích]

366996

20.10.2018 12:52

Evropská unie změní režim v Británii, aby naštvala USA

Pokud chtějí v USA vládnout dál ti dosavadní degeneráti

r.m. 31.?.?.?

pak se USA nejen mohou, ale musí odtrhnout od civilizovaného světa. Jejich primitivní společenský a sociální systém, jejich zdravotnictví, to všechno je výsměch 21.mu století.
Severní Irsko budou jejich britští degenerátští kolegové používat jako písek do soukolí odchodu tak dlouho až tam vypukne násilí. Respektive až ho cíleně vyvolají. [překvapení][bliji]

367183

31.10.2018 12:38

Dopustil se předseda Ústavního soudu ČR Rychetský kárného provinění?

Celá Rychetského židovská rodinka žije v jiném světě

r.m. 31.?.?.?

než drtivá většina občanů ČR. [bliji]

367389

01.01.2019 17:58

Francii už může spasit pouze zázrak

my jsme obtíženi ukrajinským břemenem

r.m. 31.?.?.?

jak nám globální četník poručil, evropský četník přišel pozdě [chechtot]

368795

11.02.2019 17:17

Deset let po první válce v Gaze: Izrael neustále plánuje používání hrubé vojenské síly

Izrael nepřestane dokud je nevyhubí. Někomu to ještě nedošlo?

r.m. 31.?.?.?

Čtyřdílný film The Promise britského režiséra už všechno vysvětlil, že ho lidé neznají je problém. V Protentokrátu za druhý světový se lidem žilo lépe než v koncentráku Gaza. I svobodněji.
Souhlasím s editorovou poznámkou na konci. Sionistický plán dát ochutnat EU muslimskou polívku má ale vážný zádrhel. Bělošky znásilňující Palestinci se k nevůli architektů imigrace vyskytují sporadicky.
Co je to Gaza a kdo v ní žije dnes všichni Evropané vědí. Místním proizraelským podpindosům se to téma povedlo protlačit do obecného povědomí. Ovšem jinak než čekali.
Pomohlo by znásilnění pod falešnou vlajkou. Možná k tomu ti zoufalci nakonec sáhnou. Jen nevím jestli použijí falešného Palestince nebo falešnou bělošku [chechtot]

369559

16.02.2019 13:38

Past ve jménu míru - mechanismus pro transformaci netransformovatelného

editore: mrkni se jak zbohatlí blbci platí

r.m. 31.?.?.?

https://www.tyden.cz/rubriky/domaci/hotel-v-praze-...
Hotel Hotel Holiday Inn v Praze vydával české hovězí za australské a načinčaní mamlasové chroupali místní skot litr za porci až měli boule za ušima. [velký smích]

369678

03.03.2019 00:27

Seriál Most!

Hermafroditismus je v přírodě funkční rozmnožovací strategie

r.m. 31.?.?.?

Alespoň u některých, zejména nižších, živočichů to platí. Změna pohlaví pod taktovkou současných lékařů není nic jiného než náhrada funkčního celku v podstatě protézou.

370031

03.03.2019 00:58

Kdo jsou bohatí běloši, zodpovědní za institucionální podporu transgenderové ideologie?

takové hnutí je pro farmaceuty zlatý důl

r.m. 31.?.?.?

Po celý zbývající krátký život si budou kupovat hormony. Jedni proti fousům, druzí pro fousy. [velký smích]
Že to některé zabije? Tohle Big Farma neřeší u nikoho

370032

11.03.2019 19:02

LGBT přechází do útoku

LGBT potomek je pro rodiče prohra, konec rodu

r.m. 31.?.?.?

v době, kdy plodnost Čechů klesla na 1,6 potomka na ženu, to zhusta znamená konec celé genetické linie. [pláč]

370200

11.03.2019 23:13

Jaký záměr sledují Spojené státy stažením své armády z Afghánistánu?

sledujte naše mediální Babišobijce

r.m. 31.?.?.?

jak kdo a jak rychle změní tón, jelikož Bábuška u jejich vrchního zaměstnavatele v Langley uspěl. Podřízené složky této agentury usalašené v médiích přeci nemůžou plivat na numero uno svého zaměstnavatele.
Kundra se odkopal už v pondělním Respektu, týdeníku pro lepší lidi. Začal básnit o své radosti, že oko amerického orla se znovu zaměřilo na pozapomenutou V4ku.
Jakoby kdy byla něco jiného než kordón národních států mezi německou technologií, ruskými zdroji a pracovní silou.
Otevřeně řečeno, kdyby si Berlín s Moskvou padli do náručí, nemuselo by to pro nás být nějak extra výhodné.
Když už jsme (opět) u tzv. ruského nebezpečí. Jak by nás asi tak mohlo v dohledný době ohrozit? Mezi námi konkrétně je Slovensko a Ukrajina, která je z duše nenávidí, na severu Polsko a Pobaltí, které jsou na tom stejně.
Leda, že by vykopali tunel. [velký smích]

370206

12.03.2019 23:18

Není to „politika identity“, je to politika proti bílým

RE: Politika - stačí sledovat peníze

r.m. 31.?.?.?

a vyleze z toho skutečně jen občejný turkický Chazar. Běloši jako jediní dokážou konkurvovat)) a držet si od těla tyhle imbredované nadlidi. Alespoň to se oni domnívají.
Barevní se sice snáze manipulují, protože častěji než bílí dřív jednají než myslí, ale nevytvoří tolik odebratelných hodnot. Není nad klasickou dojnici evropského původu.
Záměrně nemluvím o Asiatech, nedokážu na ně mít v tomto ohledu názor.

370221

12.03.2019 23:25

Jaký záměr sledují Spojené státy stažením své armády z Afghánistánu?

RE: Mají novou oběť

r.m. 31.?.?.?

Nemůžu z vaším názorem souhlasit. Chazaroameričané se důsledně snaží mít své jednotky v zemích sousedících s Íránem, aby mohli udeřit z jakékoliv strany.
Další důvod proč tam napochodovali je zamezit pozemnímu ropovodu mezi Íránem a Čínou.
FEDu se asi skutečně zavařily rotačky, planeta už víc falešných papírků neunese nebo jim došel kanonenfutter. Určité naděje jim může poskytnout válka Indie/Pákistán atp.
Anebo ... jim to nechají postavit a pak to rozflákají

370222

13.03.2019 22:17

Nakupovat základní potraviny je čím dál těžší

editore, našel jsem reklamu na Zvědavce

r.m. 31.?.?.?

v trapné satiře: https://tv.idnes.cz/spolecnost/socky-cesko-dominik...
SOCKY: Jediný pravý internet je ten ruský
11. 3. 2019 14:32
V čase 1:41 sec se Zvědavec objevuje těsně před i po Aeronetu. Nejdřív proběhne blik se Sputnikem samozřejmě. Orel mouchy nelapá, ale tahle trapárna od Babischpressu by možná stála za zmínku. [bliji]

370264

14.03.2019 22:53

Vědomí a svědomí

RE: Tak aspon s Bubakama na nas..

r.m. 31.?.?.?

zítra bude Slovensko slavit založení Slovenského štátu. Uvidíme všichni kašírované obrázky ze shromáždění 15 až 20 lidí, kteří budou držet nějaké cedule s obsahem kritizující založení SŠ.
Ale všechny, i zahraniční TV už nezabraly nedaleké shromáždění 200 lidí, kteří poslouchají přednášky o Tisovi, Hlinkovi a nevím jakých dalších. Možná vzpomenou i Husáka, který počas Slov. štátu posedával v Bratislavských kavárnách a věnoval se salónnímu komunismu. [velký smích]
Těch pokoutně oslavných demoškách bude samozřejmě víc. Byl to první stát v historii, který měli. Tak to chápu.

370294

14.03.2019 23:28

Vědomí a svědomí

Pozor. Slovensko právě těsně uteklo US hrobníkovi z lopaty

r.m. 31.?.?.?

Šlo o finanční pomoc na opravy letišť Slovenské armády. Bylo tam vsunuté, že se Slováci toho území vzdávají a nebude tam ani platit republikové právo.
Klidně tam mohli zřídit základnu, nainstalovat rakety jaké chtěli včetně jaderných.
Jejich ministr zahraničí, Husákův Svazák a člen KSČ 80. let, opět kolaboroval, celou dobu to tajil [bliji]

Lajčák opäť Slovákov zavádzal! Ministerstvo obrany priznalo, že ponuka USA zasahuje do majetkových práv a suverenity Slovenska.
https://blog.infovojna.sk/lajcak-opat-klamal-slova...
Ten, kto opäť najviac v tejto veci zavádzal bol, teda samozrejme okrem liberálnej proamerickej opozície, práve minister zahraničia v demisii – globalista Lajčák, ktorý nedávno informácie na margo Dohody o obrannej spolupráci (DCA) s USA a teda aj finančného príspevku USA na modernizáciu leteckých základní Sliač a Kuchyňa najskôr popieral, následne bagatelizoval až po slovách niektorých politikov a kandidátov na prezidenta bol nakoniec prinútený priznať, že niečo také sa skutočne deje! A opísal to slovami: „Takéto alebo veľmi podobné zmluvy majú USA uzatvorené s takmer všetkými členskými štátmi NATO. SR a USA rokujú o dohode od novembra 2017.“
No chválabohu mu ani táto akcia, ktorú dlhodobo pripravoval práve s Kiskom, zatiaľ nevyšla.
Ten pán se dá nazvat jen jedním slovem - hajzl. Malej upatlanej hajzl Svazáček bonzáček jakých jsme se už od střední školy štítili. A nakonec kariéristický komunista hlava nehlava jdoucí po penězích a služební šestsettrojce.[bliji][bliji][bliji]

370295

18.03.2019 10:08

Další fáze multikulturního ráje na „vyspělém“ „Západě“ – občanská válka

občanská válka v Evropě =

r.m. 31.?.?.?

= smích chazarských loutkářů USA, great Again údajně

370375

22.03.2019 21:36

Prominentní profesor biochemie varuje: 5G je ta „nejhloupější myšlenka v historii světa“

pro editora, Čaputová za svobodna a její šéf Briestenský

r.m. 31.?.?.?

https://www.hlavnydennik.sk/2019/03/22/vykonavala-...
Asi by bolo dobré sa spýtať pána Ladislava Briestenského, prednostu mestského úradu, ktorého kariéru vtedy ešte slečna Strapáková ako jeho „Assistant director“ v rokoch 1991 – 1998 kopírovala. Keď skončil pán Briestenský, skončila aj ona( http://viacredo.sk/7PracCV.html ).
Vložený obrázek
Kariéra pana Briestenského:
október 1997 Progresívne spôsoby činnosti a spolupráca samospráv na miestnej, regionálnej a federálnej úrovni - študijná cesta v USA, organizoval Research Triangle Institute International (Washington, Chicago, Phoenix, Good Year)
1998-1999 "Všeobecný manažment - manažment zmien"; komplexný cyklus tréningov pre trénerov manažmentu, certifikovaný Americkou agentúrou pre medzinárodný rozvoj (USAID)
1999 "Alternatívne riešenie sporov - mediácia"; výcvikový kurz v ARK, prvá mediačná spoločnosť, akreditovaný Ministerstvom školstva SR
1999 "Občianska participácia"; tréning pre trénerov certifikovaný Americkou agentúrou pre medzinárodný rozvoj (USAID)
júl 1999 Certificate of Appreciation (osvedčenie o uznaní) vydané ICMA (International City/County Management Association) & LSGAC (Local Self-Government Assistance Center založené USAID) za významný prínos k programu rozvoja občianskej participácie na Slovensku
[chechtot] joj, taký pekný drevokocúr [velký smích]

370489

23.03.2019 09:55

Trump se snaží penězi dosáhnout zničení palestinské státnosti a vymazání zločinů Izraele

ČR je na tom jen o málo lépe než Palestinci

r.m. 31.?.?.?

alespoň ale, tady nemáme (dosud) národnostně segregované silnice. Zatím jen pár majetkově segregovaných.[bliji]

370494

23.03.2019 10:47

Když dojde na fakta

muzika je britská koloniální, takže vlastně skutečně nacistická

r.m. 31.?.?.?

1. hudba:
tři srbští vojáci stvořili píseň "bůh je Srb". Někdy je píseň označovaná jako "zničte kebab" nebo "Srbsko silné"
Bog je Srbin i on će nas čuvati (Remove Kebab) - Deus é sérvio e nos protegerá (letra na descrição) - https://www.youtube.com/watch?v=FbwhvEJws1g
2. hudba:
The British Grenadiers fife and drum
https://youtu.be/PGrxHO-B2TY
3. hudba:
pozor výrazný grafický zážitek, v podstatě protiválečná
The Crazy World of Arthur Brown: Fire (1968) [High Quality Stereo Sound, Color, Subtitled] - https://www.youtube.com/watch?v=FaHEusBG20c&featur...
a tohle jsou skutečné průstřely skla, pouze z pistole, střílení z brokovnice skrz čelní sklo jsem nenašel:
Officer shoots through his own windscreen in Las Vegas pursuit
https://youtu.be/x2_qkAOmKLY?t=78
---
na závěr trochu klasické konspirace: https://www.veteranstoday.com/2019/03/17/new-zeala...

370496

23.03.2019 10:54

Když dojde na fakta

ještě dodatek

r.m. 31.?.?.?

https://dailystormer.name/christchurch-new-zealand...
o výchově džihádistů v postižené mešitěm kdopak všechno tak kázal???
opět trochu muziky, tentokrát o bažinách: Born to Bayou: https://www.youtube.com/watch?v=iv_gXt1cCI8

370497

23.03.2019 14:47

Když dojde na fakta

RE: Otroci, semkněme se a naplňme se láskou, povinně ... a

r.m. 31.?.?.?

rozdělte se a postřílejte se sami, viz. Slovensko:
Vložený obrázek
a z druhé strany:
Vložený obrázek
Už to jede hosana, hosana, poslední bitva vzplála, dali se na pochod.

370500

já v tunelu při zabvřených očích viděl obrázky, heč

370501

24.03.2019 17:07

Když dojde na fakta

chybí jakékoliv smrtelné křeče

r.m. 31.?.?.?

neovladatelné pohyby končetin i těl, které doprovázejí umírání VŠECH živočichů

370540

25.03.2019 15:12

Svět podle Brentona Tarranta

Vrahy i teroristy byli i zakladatelé státu Izrael. Než vyhráli.

r.m. 31.?.?.?

než zasedli ve vládě nového státu. Například hotel Bristol , kde sídlila britská správa Palestiny.
Nejprve odpálili malou nálož a když se všichni seběhli pomáhat zraněným vybuchla druhá, hlavní bomba. Hnusná strategie.
Vrahové se stávají váženými bojovníky, když vyhrají. Když prohrají zůstávají vrahy.
Tohle autor zapoměl zmínit.

370563

25.03.2019 15:15

Když dojde na fakta

a já myslel, že hlavně jsou kulatý...

r.m. 31.?.?.?

tohle jsou díry krumpáčem

370564

31.03.2019 14:58

EU se už úplně zbláznila!

bareš, s utáhnutím opasků bežte do zádele

r.m. 31.?.?.?

ještě jsme si je ani nepovolili a už je zase nějakej chytrák kolovrátkuje. tykačovo centrum je nefunkční zplácanina

370714

09.04.2019 17:52

Slovenské voľby – zlo medzi nami – vražda a akceptované lži „Zvíťazili sme!“

Pokud nezastavíte ex komunistického lezprdele Lajčáka

r.m. 31.?.?.?

budete mít dočasně umístěnou armádu na věčné časy a nikdy jinak a budete je živit. Skladiště zbraní včetně atomových jsou legální vojenský cíl v případě konfliktu.
Modlete se pak ať se to nestane, protože vám už nic jiného nebude zbývat. Možná snad ještě zapalování svíček u svatýho Antoníčka, to by mohlo zbraňový senzor poškádlit ))
Ať je skladujou v agilním Polsku nebo u Rusínů, Maďarů nebo snad i Rumunů na naší bývalé části republiky, teď na Ukrajině.
Správně nám to měli vrátit nebo vyplatit náhradu, šmejdi.
A teď něco jinýho vážení:
institucionalizovany terorismus v podobe operaci pod falesnou vlajkou potvrzen
http://www.exanpro.cz/agentura-a-zpravodajska-podpora/495-institucionalizovany-terorismus-v-podobe-operaci-pod-falesnou-vlajkou-2-3
Mezi léty 1945 – 1991 bylo přiznáno 40 operací ( včetně teroristických útoků) pod falešnou vlajkou.
Bylo by bláhové se domnívat, že se to od roku 1991 neděje. Vraždění lidí v Evropě v posledních letech mají obdobný rukopis.
Editore gratuluju, na Zvědavci se o tom tedy nelhalo.

370848

15.04.2019 22:39

Telekomunikační průmysl neprováděl žádný výzkum o zdravotním dopadu 5G

RE: GSM antény - celoplošná zbraň hromadného ničení

r.m. 31.?.?.?

to byla vynikající scifi, a prakticky všechno co napsali by se dalo krásně zfilmovat, to co bylo zatím natočeno je ale bohužel škvár [pláč]

371010

15.04.2019 22:43

Telekomunikační průmysl neprováděl žádný výzkum o zdravotním dopadu 5G

zajímavé, jak je jakoby náhodou zaplevelená diskuse

r.m. 31.?.?.?

právě k téhle technologii a jejím dopadům na ovčany.
Na alobalové čepice asi skutečně dojde. Stejným způsobem se dařilo oklamávat "hypermoderní" rámy mýtných bran od nakapsovaného Kapsche. [chechtot]

371011

16.04.2019 01:01

Doba nespravedlnosti

4,2 mld. USD na 5% ourok

r.m. 31.?.?.?

padesát let budou Ekvádorci Morena proklínat. Z téhle smyčky se už nedostanou. Až jim to dojde hodí smyčku na tu rozežranou jelitářskou famílii. [bliji]

371015

20.04.2019 22:03

Zatčení Assange je varování z historie

Respekt, časopis hotelového údržbáře Bakaly jeho vydání přivítal

r.m. 31.?.?.?

nějaký Jiří Sobota tam ve dvou sloupcích napsal jak je to Dobře.
https://www.respekt.cz/politika/julian-assange-prisel-o-azyl-a-vzapeti-byl-zatcen
Julian Assange ovšem nemá na svědomí jediný “průšvih”. Druhým závažným přešlapem je zjevná ochota zasáhnout do průběhu amerických voleb v roce 2016, kdy jeho WikiLeaks neváhaly zveřejnit emaily ukradené ruskými hackery ze serveru amerických demokratů.
Assange v tomto případě přímou spolupráci s Ruskem a Kremlem popírá, ale jeho sympatie jsou dlouhodobě zřejmé: stojí vždy na straně rozbíječů institucí západní demokracie, kterým zjevně zcela zásadně (někteří by řekli paranoidně) nedůvěřuje. Zdaleka se přitom nejedná jen o Spojené státy, s Assangem mohli počítat například katalánští separatisté a jeho vystoupení na jejich obranu vedla k jedné z mnoha roztržek mezi Assangem a jeho ekvádorskými bytnými.[bliji]

371099

23.04.2019 20:57

USA porušily pravidla hry v bankovním světě

americká nosatá elita od nynějška

r.m. 31.?.?.?

bude po planetě krást aktiva vzpurných států legálně, pokrok se nedá zastavit [chechtot]

371167

07.05.2019 22:47

Prokletí oděské války

a dneska se klepou zimou v nevytápěných bytech

r.m. 31.?.?.?

za krkem 1000 procentní inflaci, bez úspor, bez naděje na zlepšení podmínek. Dobře jim tak Chocholům. [bliji]

371404

17.05.2019 10:12

Bernard-Henri Lévy, Andrej Babiš, Václav Havel a Milan Kundera. Tři liberasti a nic netušící oligarcha

když vidím, jak se V. Lahvel přetavuje na duchovního otce národa

r.m. 31.?.?.?

když vidím jak se to vyrábí, začínám pochybovat i o Masarykovi. Kdo vyrobil "tatíčka" Masaryka? Nebyli to náhodou titíž jako právě doplácali Vendelína? [zmaten]

371547

18.07.2019 19:35

Apollo – jedno velké výročí

RE: Je to jako s lékem

r.m. 31.?.?.?

se ti povedlo být jiný? to se ti skutečně povedlo, nepochybně [chechtot]

372582

19.07.2019 19:37

Nebývalá ztráta vlivu východní Evropy v EU

RE: Trojský kůň USA

r.m. 31.?.?.?

Ale, ale nač to překvapení. Na EU nezávislá politika Maďarska byla vždy americkým přáním.

372608

19.07.2019 19:39

Nebývalá ztráta vlivu východní Evropy v EU

nazdar editore, vhodné do Krátce:

r.m. 31.?.?.?

Hromadné znásilnění turistky na Kypru? Policie podezřívá 19 mladých Izraelců
http://www.msn.com/cs-cz/zpravy/zahrani%C4%8Dn%C3%...
Kyperská policie dnes zadržela 12 Izraelců, kteří jsou podezřelí z hromadného znásilnění 19leté britské turistky. Informovala o tom kyperská státní agentura CNA. Mladíci mají stanout ve čtvrtek před soudem, který rozhodne, zda zůstanou ve vazbě. Jejich zadržení potvrdilo izraelské ministerstvo zahraničí.
Tak trochu jiní muslimové [velký smích]

372609

25.07.2019 00:30

Pentagon prováděl biologické pokusy na občanech USA

shazování podchlazeného hmyzu z letadel

r.m. 31.?.?.?

takový program skutečně běžel, tvrdí se, že jen výzkum...
Málo známý je americký projekt vypouštění podchlazených netopýrů z letadel, vypoštěli se z automatického kontejneru letícího na padáku. Každé zvířátko mělo na sobě malou časovanou zápalnou nálož.
Autoři předpokládali, že netopýři okamžitě po vypuštění za denního světla nad městem vyhledají úkryt na půdách domů. Experiment byl úspěšný a Pentagon by ho schválil. Jenže byl připravený až v roce 1944 a projekt se stal zbytečným. Totéž a lépe uměla zajistit připravovaná atomová bomba.
Dokument o netradiční netopýří zprani je na youtube.

372716

28.07.2019 17:31

Stane se „tankerová válka“ v Perském zálivu válkou, v níž se bude střílet?

Britové nemají už dost necek

r.m. 31.?.?.?

Slavná britská flotila se producíruje po Baltském moři tak vydatně, že jí do Perského zálivu už nezbylo skoro nic.
Ostrovní zemička bez vlastních surovin, bez kolonií a s hadrákovou měnou, zamořená neproduktivními muslimáky.
Hlavně, že maj to City v Londýně. Ne války, to žid srazil Albion do kolen. [velký smích]

372796

23.08.2019 13:54

Pomalé zabíjení Juliana Assangeho

Amerika náš vzor, zor, zor, zor

r.m. 31.?.?.?

Julian ponížil světového četníka, na hranici s tím kacířem Donalde!

373181

05.09.2019 22:15

Komu dnes vadí maršál Koněv?

socha vadí výjezdu z plánovaných podzemních garáží

r.m. 31.?.?.?

Spolek Kolář a Kolář syn (tatík toho starosty je známý komunistobijce Kolář, bývalý velvyslanec ve Fashingtonu) potřebujou místo bez sochy. Aby ještě víc ucpali už takhle přetíženou výpadovku od Kulaťáku k Vltavě a do satelitů za Suchdolem a Roztokama.
Kolář udělal užitečné idioty ze všech pravdoláskařských demonstrantů u sochy raz, dva. vsadím se, že platí i toho vola, co sochu pravidelně polívá červenou barvou.[oči v sloup]

373481

16.03.2020 03:27

Koronavirus: Mnoho povyku pro nic? Nebo něco nevíme?

RE: Malý dodatek...

r.m. 31.?.?.?

Byli tam i Češi. Získali jsme tam osm medailí. Asi nějakou nepozorností jsme si tu zprávu v našich médiích nepřečetli.

377541

16.03.2020 21:28

Německá státní televize ARD: Oslavujme smrt starých ekologických sviní, planeta bude zelenější

virus má z přírodou společnýho lede ho*no, doslova

r.m. 31.?.?.?

...další nedávné studie spojily 2019-nCoV se SARS CoV. Proto jsme porovnali špičkové glykoproteinové sekvence 2019-nCoV se sekvencemi SARS CoV (NCBI přírůstkové číslo: AY390556.1). Při pečlivém zkoumání seřazení sekvencí jsme zjistili, že glykoprotein spike 2019-nCoV spike obsahuje 4 inzerce [Obr.2]. Abychom dále prozkoumali, zda jsou tyto inzerty přítomny v jakémkoli jiném koronovém viru, provedli jsme vícenásobné sekvenční seřazení aminokyselinových sekvencí špikového glykoproteinu všech dostupných koronavirů (n u003d 55) [viz tabulka S.File1] v referenčním listu NCBI (ncbi.nlm) .nih.gov) zahrnuje jednu sekvenci 2019-nCoV [Obr.S1]. Zjistili jsme, že tyto 4 inzerce [inzerty 1, 2, 3 a 4] jsou jedinečné pro 2019-nCoV a nejsou přítomny v jiných analyzovaných koronaviry. Další skupina z Číny dokumentovala tři inzerce porovnávající méně špičkových glykoproteinových sekvencí koronaviry. Další skupina z Číny dokumentovala tři inzerce porovnávající méně špičkových glykoproteinových sekvencí koronaviry (Zhou et al., 2020).

Pak jsme přeložili zarovnáný genom a zjistili jsme, že tyto inzerty jsou přítomny ve všech virech Wuhan 2019-nCoV s výjimkou viru 2019-nCoV Bat jako hostitele [Obr.S4]. Zajímali jsme se o 4 vysoce konzervované vložky jedinečné pro 2019-nCoV, chtěli jsme pochopit jejich původ. Za tímto účelem jsme použili lokální zarovnání 2019-nCoV s každou inzercí jako dotaz proti všem virovým genomům a považovali jsme hity se 100% pokrytím sekvence. Překvapivě byl každý ze čtyř inzertů zarovnán s krátkými segmenty proteinů viru lidské imunodeficience-1 (HIV-1). Aminokyselinové pozice inzertu v 2019-nCoV a odpovídající zbytky v HIV-1 gp120 a HIV-1 Gag jsou uvedeny v tabulce 1.
zdroj: https://www.zerohedge.com/geopolitical/coronavirus...

377571

04.04.2020 18:24

Covid-19: propaganda a manipulace

RE: Marnost...

r.m. 31.?.?.?

Ale nemýlíte se, izolace skutečně brzdí nákazu kolektivu, k té skutečně nakonec dojde, ale pacienti nebudou naštosovaní na chodbách (zas tak moc). Virus je skutečný, skutečně přírodní s úpravami vyvolených nemehel.
Jakákoliv velká událost se stane, chce jí k svému prospěchu využít kde kdo. Ani to, co to spustili nemají vliv na všechny přilepené aktéry a nakonec se porvou.
Mně spíš sere, že v našich nemocnicích lidi neléčí tak jak by mohli, aby se vyléčili a netrpěli.
Poměr uzdravených a zemřelých je u nás velmi podivný.

378346

04.04.2020 18:33

David Icke: koronavirus je monstrózní podvod elit

státy se budou muset zadlužit

r.m. 31.?.?.?

bezúročně od svých centrálních bank nesmějí, jen prodat dluhopisy na zaxidovaném penežním trhu, dolarovém trhu.
Mrtvolami odvrátili krach systému na jehož vrcholu sedí FED 12ti satanských dynastií.
Jak se i Hollyúd snažil v předstihu umístit do populace mýtus o Wuhanském trhu. Film Nákaza nedostal prachy na scénář jen tak, o ně je vždycky bitva. Byl hotový v roce 2011, rok po zprávě Rocfellerovy nadace. To je ta, která ve svých biobankách chová neuvěřitelná svinstva, prý pro výrobu vakcín, Snad.
Byli to oni, kdo prodával kontejnery s virem Zika. Znelíbilo se jim, že firma jejich kámoše dostala padáka a nezískala zakázku na ostrahu Olympiády v Riu.[zmaten][oči v sloup][bliji]
Americký pistolník tasil a střelil se do nohy. Smůlička. [velký smích]

378347

05.04.2020 19:52

Pražská špína se vypořádala s maršálem, který Prahu uchránil před osudem Varšavy

Izraelec shání lidi do civilní stráže. Ministerstvo vnitra se k jeho plánu staví chladně

r.m. 31.?.?.?

https://www.facebook.com/david.bohbot.58/posts/299...
ten vrah, je ta tlamka vpravo, PS VB s páskou s dvěma trojúhelníkama?

378377

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Káva pro Zvědavce

24

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 28 čtenářů částkou 8 386 korun, což je 24 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ve Španělsku se policie vymkla kontrole07.04.20 21:40 Španělsko 2

Zemřela novinářka Tereza Spencerová07.04.20 18:12 Česká republika 2

Trump potvrdil právo USA na těžbu přírodních zdrojů na Měsíci07.04.20 14:18 USA 2

Pokuta 25 tisíc korun za bezdůvodnou jízdu autem během epidemie?07.04.20 13:51 Austrálie 2

Bill Gates: “Bez očkování proti COVID-19 nikdo nesmí za hranice ani sehnat práci”07.04.20 07:56 USA 3

Někdo zaútočil na českou ambasádu v Moskvě. Petříček se zlobí: musíte nás ochránit!06.04.20 17:13 Rusko 5

Ropa ve Venezuele je nyní ve vlastnictví Ruska06.04.20 16:48 Venezuela 0

Na několika místech Velké Británie zapalují lidé vysílače 5G, podezírají je z podpory šíření koronaviru05.04.20 16:15 Británie 8

Staří bardi se probouzejí v zakrátko těžce zkoušené zemi05.04.20 13:02 USA 0

Vakcína ještě není, ale "odborníci" se už obávají reakce odmítáčů05.04.20 09:11 USA 8

Výroba ,,nezávadných, hygienických“ roušek05.04.20 07:58 Indie 7

Byl 15. březen 2020...04.04.20 19:59 Česká republika 5

Česká armáda odmítla pomoci českým lidem...04.04.20 12:10 Česká republika 3

Praha 6 přesouvá Koněva03.04.20 11:08 Česká republika 6

Hermafrodité a úchylové v Panamě mají problém. Málo respektu k jejich úchylce03.04.20 10:48 Panama 2

Člověk v tísni spustil pomoc Česku. A je zle.03.04.20 09:20 Česká republika 4

Proč jsou americké nemocnice klidné a prázdné?03.04.20 00:18 USA 8

Je podáno trestní oznámení na komisařku Jourovou za nenávist ke svobodě slova!02.04.20 19:22 Česká republika 3

Rockefellerova studie o "budoucí" epidemii02.04.20 08:56 Neurčeno 1

Už to začíná vypadat, jako by zemi vedli milionchvilkaři02.04.20 07:11 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
24,96 Kč
Euro
27,17 Kč
Libra
30,80 Kč
Kanadský dolar
17,86 Kč
Australský dolar
15,44 Kč
Švýcarský frank
25,71 Kč
100 japonských jenů
22,90 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,99 Kč
100 maď. forintů
7,60 Kč
Ukrajinská hřivna
0,92 Kč
100 rublů
33,07 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 325,32 Kč
1 unce stříbra
378,93 Kč
Bitcoin
183 085,41 Kč

Poslední aktualizace: 7.4.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 50 736 979