Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané B.

Nalezeno 22 příspěveků, 4 různé IP adresy

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

01.07.2006 12:56

Distancuji se od hackování Nezvědavce

souhlas

B. 195.?.?.?

Občas sem (na zvědavce) přijdu, porozhlédnu, tu souhlasím, tu ne. Je to prostě myšlenková alternativa k "mainstreamu" a jako taková je zdravá. Nezvědavec je ubohost a hackování nezvědavce je ubohost na druhou.

Otázka zní Qui bono? Odpověď je jasná - potřeba vyrobit "problém", který není v principu možno vyřešit a proto se řešením stráví mnoho času tak, aby nebylo možno diskutovat a řešit či "řešit" skutečné problémy. Prostě, jak by řekli soudruzi: Musíme to chápat tak nějak politicky, že.

Takže Vás (všechny) prosím: Vyste se na to, nereagujte, kauza vyšumí.

Panu Stworovi přeju sílu a co největší objektivnost, přestože s ním v mnoha ohledech zásadně nesouhlasím!

109611

Nerozumím tomu co jste si s editorkou udělali a nezajímá mě to. Vaše osobní urážky (jakékoliv!!) ženy jsou toho ubohého druhu, kterým jste si odepřel právo na to nechat se nazývat mužem. [bliji]

110613

26.07.2006 20:28

Věděli jste, že ...

RE: '..Sebevražedné atentáty Palestinců .. (Prdelka)

B. 195.?.?.?

>Možná by to šlo i líp. Atomofkama, ejdžentem orindž,
>napalmem, cyklónem a tak.

Děsí mě, jak jste zřejmě velmi blízko pravdě. Nechápu jak si tady někteří diskutující zjevně myslí, že se jich to netýká.

111608

30.07.2006 11:52

Kouř z boje o Bint Jbeil - varování Izraeli

RE: Sny Hizballahu

B. 195.?.?.?

>... Ti lide se tam neco nadreli a nabojovali. Nejake predstavy o tom, ze se nechaji pokojne vyvrazdit nebo nekam prestehovat jsou naprosto nesmyslne.

Aneb REPUBLIKU SI ROZVRACET NEDÁME!!
Když už nás to stálo tolik sil, energie, peněz a životů, tolik jsme stříleli a falšovali abychom si zajistili životní prostor, to musí naši protivníci pochopit a dobrovolně chcípnout. Protože my na to máme právo, protože jsme to my.

Bože, kdy už to přestane? [zmaten]

112025

31.07.2006 23:30

Několik obrázků z Libanonu těchto dnů

RE: Hyenismus

B. 195.?.?.?

>....chudak utekl ke svemu Nostrodamovi. Tam za nim nepolezu - takovy drsnak zase nejsem.

Tak teď jste mne poprvé opravdu pobavil [smích] , to myslím bez ironie. Alespoň něco veselého, díky. [cool]

112232

31.07.2006 23:42

Ano, tohle je holocaust

RE: K obětování dětí

B. 195.?.?.?

>Pokud chceme zabránit utrpení civilistů, tak ze všeho
>nejlepší bude dávat hlasitě najevo, že nás absolutně
>nezajímá. Potom je Hisballáh a podobné zločinecké
>organizace přestanou užívat jako "živé štíty".

Mám vážně míněný dotaz: považujete se za člověka? [překvapení]
Kolik Vám bylo při okupaci v 68 (což byl mj čajíček proti tomu co se děje teď) ? [pláč]
Na ostatní nemá smysl reagovat, nechci sklouzávat do osobní roviny, ale tohle jsem prostě neočekával, že se v češtině dozvím.
Skutečně mě děsíte, protože rozdíl mezi námi v chápání světa, osobních priorit, mj i obav a strachů, cílů, zřejmě i smyslu života je natolik rozdílné, že mi berete dech. Že jsou jiní např, japonci (se kterými se občas pracovně stýkám) je pochopitelné, ale že se uprostřed evropy po 2 sv. válkách a nekonečné řadě násilností páchaných přes 2k let někdo z čech vyjadřuje jako Vy mi hlava nebere.

112235

01.08.2006 19:40

Ano, tohle je holocaust

RE: K obětování dětí

B. 195.?.?.?

Promiňte, ale vůbec nic jste nepochopil(a) a zřejmě ani nechcete. Můj příspěvek byl především o tom, kde je pro koho hranice ne/lidskosti. A vy jste kontroval tím nejjednoznačnějším způsobem - tj označil jste araby za méněcenné takylidi. Tímto celá diskuse začíná a končí. Pokud se považujete (taky) za nadčlověka, pak si s Vámi nemám co vyměňovat, protože Vy mi dáváte něco co já v žádném případě nechci a já Vám dávám něco, čím dopředu pohrdáte.

Je neuvěřitelné, jak se bible naplňuje, až mě to děsí. Jen v tom chápání kdo je kdo a jak to vlastně má dopadnout se zásadně rozcházíme. Jestli jste někdy četl nový zákon, tak mě pochopíte (?), mám však obavu, že jej také jako "ti správní a hodnotní lidé" považujete za nedokonalý appendix ke starému zákonu. Ke svojí škodě. Pravdu nepopřeme tím, že ji odmítneme vidět, stále tam je, jen ji nevidíme.

Shohem.

112320

03.08.2006 20:36

Ošklivé káčátko Mel Gibson

RE: A představme si, co by se stalo, kdyby policajtům vynadal do

B. 195.?.?.?

>.... Také se chovali racionálně. Kristus jim či jejich
>pánům začal kazit kšefty. A to tedy pěkně ve velikém. A o
>tom Gibsonův film není. Jak by také mohl být, když jej
>natočil pro kšeft a ne proto, aby mu Kristus kazil jeho
>kšefty.
A proč myslíte, že MG Ukřižování natočil? A ještě Aramejsky? Kvůli penězům? [překvapení] Možná to přeháním ve své naivitě, ale nebylo to kvůli jeho přesvědčení? To, že se z toho stalo politikum díky židům je věc druhotná a spíš to vypovídá o situaci, než o pohnutkách a důvodech MG.

112589

05.08.2006 18:16

Ano, tohle je holocaust

RE: K obětování dětí

B. 195.?.?.?

V podstatě totéž lez říci o druhé straně - analogie Arab / Muslim / Terorista anebo Žid / Sionista / Státní terorista. TO ALE NEBYLO POSTATOU MOJÍ REAKCE NA VAŠE PŘÍSPĚVKY, což jste nepochopil a proto nehodlám na toto téma s Vámi nadále diskutovat.
Sbohem.

112747

09.08.2006 21:14

Zažila jsem bombardování v Libanonu…

RE: článek je neúplný

B. 195.?.?.?

PANE STWORA!!!
Nezlobte se na mě, ale termín "mírně zkráceno" neznamená, že vynechám poentu! [překvapení] Prosím, doplňte do textu to co tam chybí, protože to je podstaté.

Předem velice děkuji. [smích]

Plochy. Díky. [cool]

113250

A když jsme si to tak jednoznačně vyjasnili, zajímal by mne Váš názor na tento problém:
Možná bude v Čechách Americká základna. Možná ji Američani proti někomu použijí. A možná se dočkáme odvety. V jakém poměru potom budou hodnoty českých a amerických životů? 1:1500 nebo 10.000.000:300 ?
Děkuji za fundovanou odpověď.

(ostatním se omlouvám, je to trochu off-topic)

113256

09.08.2006 21:46

Zažila jsem bombardování v Libanonu…

RE: článek je neúplný

B. 195.?.?.?

Děkuji za promptní reakci, nicméně s Vámi zásadně nesouhlasím.
Kecy (promiňte) o vesmírných lidech jsem v dopise nikde nenašel. Naopak jsem se domníval, že chápete, že pokračováním války systémem oko za oko (nebo radši za dvě) je cesta do pekel (doslova) a jediný možný způsob vyřešení konfliktu je smír (tedy láska, že..). Pokud s tímto názorem nesouhlasíte, OK. Pak jste ale smysl uvedeného dopisu podstaně překroutil (zneužil) a neměl jste ho buď přetiskovat vůbec, nebo na něj dát pouze annonci aby si to každý přečetl celé. Nechci Vám samozřejmě fušovat do řemesla, ale docela mne tenhle Váš postup zklamal. [pláč]

Samozřejmě respektuji, že si na svém webu můžete dělat co chcete.

113259

27.08.2006 13:12

Diskriminace podle pohlaví aneb presumce viny

RE: :-)

B. 195.?.?.?

To je zajímavé, jak se dvě ženy přou o pozitivní diskriminaci....

Vlastně nevíte jak toho dosáhnout. Čeho? Pokaždé něčeho jiného. Když už se k Vám začne někdo stavět "rovnoprávně" (pošle Vás do..), začnete cenzurovat (Mindy). A to nejenom nadávky, ale rovnou většinu příspěvku. Takže jak praví známé přísloví: ženská neví co chce a nedá pokoj dokud to nedostane. Bohužel, bude k tomu používat soudy a event. i státní kasu.
-----
Podstata diskuse by se dala shrnout takto (omlouvám se předem, pokud se někdo v něčem pozná):
1) Máme dva živočišné druhy: krávy a koně.
2) Krávy dávají mléko a jsou vázané na místo.
3) Koně tahají povozy a slouží k dlouhým cestám. Mléko však nedávají.
4) Všechny dva živočisné druhy jsou si rovny.
5) Ke všem činnostem mají všechny dva živočišné druhy stejné předpoklady ZE ZÁKONA a proto musí být všechny společenské funkce obsazeny v poměru 50:50.
6) Nějak mi není jasné, co se bude dít s koněm na pozici krávy, která nedává mléko a s krávou, která po 30km cestě padne vyčerpáním.
---
Svět je barevný, každý je jiný, každý se realizuje jinak. Tisíce let. Na to nejsou potřeba gender-zákony. Na VŠ (IT) jsme měli ze 100 hlavého kruhu 10 holek (10%), to je fakt. V porodnici jsem však nezaznamenal žádného muže (0%). Je to normální? Pozitivní gender-diskriminace je dobrá leda tak k vytvoření unifikované bezpohlavní beztřídní společnosti připravené pro další stupeň manipulace Matrixu. Nechápu jak je možné, že si feministky neuvědomjí, kam se sami dobrovolně řítí.

115211

30.12.2006 20:35

Má ještě někdo problémy s kódováním ve Zvědavci?

RE: Mr. Idiot

B. 195.?.?.?

Nadá mi, abych nezareagoval.

IE je "naozaj na chuja".

Jsem nucen občas používat IE a vím o čem mluvím. V Mozzile i FF lze všechno pohodlně a logicky nastavit. Implicitní nastavení fungují. Add-iny fungují, čeština funguje, skiny fungují, blokování stránek funguje, postraní lišty fungují, RSS čtečky fungují.... A to se o IE rozhodně říct nedá. Takže co se týká zaslepenosti, bych s nývštěvou psychologa zauvažoval, byl to u Vás dobrý nápad. [chechtot]

124338

22.01.2007 21:39

Bush udělal z USA kolonii Izraele!!!

RE: blazinkove

B. 195.?.?.?

Možná, že tady v čechách nemáme na události takový vliv, aby sme je zastavili. Na druhou stranu nemáme ruce (nohy, záda, ...) od krve. A Boží mlýny melou. Takže se stane to, co my (lidé) budeme v součtu chtít, aby se stalo.
Vaší osoby je mi pane Texaskýčížku líto. A to je tak všechno, co se k Vám dá říct.

126398

27.01.2007 12:40

Jde o hodně

RE: O daleko důležitějších otázkách,

B. 195.?.?.?

Pokud byl Váš příspěvek míněn ironicky, pak se předem omlouvám, neb jsem to nepochopil.
Pokud Však byl míněn vážně, pak Vám doporučuji po opuštění řitního otvoru celkovou očistu. Nejdříve nahrubo toaletním papírem, pak ve sprše a nakonec ve vaně s nějakými bylinkami. Nicméně ta pachuť zůstane. [naštvaný]

127049

03.08.2008 20:01

Odvrácená tvář diskriminace

Realitky

B. 195.?.?.?

Jen bych ke všemu řečenému dodal, že pan autor nadává mj. na realitky, ale to je mimo mísu. Rk nemůže (nesmí) pronajmout byt nebo RD proti smlouvě s majitelem bytu.
Mám z naší RK určité zkušenosti s pronajímáním bytů a to všech velikostí a kvalit. Nedá se to popsat jinak, než hrůza. V článku jsou (implicitně) všichni hrozně slušní, ohleduplní, "normální". Realita je ale jiná, nazval bych to "z cizího krev neteče". Co jsou někteří nájemci schopni za 1/2 roku s bytem (třeba i zrekonstruovaným) udělat... kdo neviděl, neuvěří. A nemluvím o cikánech, s těmi (asi naštěstí) zkušenosti nemáme. Pak se všchni nájemci diví, jak jsou vysoké kauce aže si každý pronajímatel rozmyslí, koho do svého majetku vezme.
Podotýkám, že k žádnému bytu nemám žádný emocionální vztah, na rozdíl od majitelů, kteří je mnohdy vlastními silami upravovali a opravovali, u družstevních bytů i stavěli.

Popsaný problém prostě nemá řešení. Pokud se nezmění chování lidí obecně, bude to boj.

166748

08.08.2008 10:06

Jak uhlídat ženu?

RE: aj tu ako vsade plati,

B. 195.?.?.?

Jak se ničí muž si nedovedete představit proto, že jste to nezažila. A ani nezažijete. A buďte tomu ráda.
Příčina, proč se to nestane je zřejmá - muž obvykle počítá s tím, že na rozvodu prodělají všichni (nemluvím o penězích), žena ale často počítá s rozvodem jako s výhodným řešením. A tak k tomu i přistupuje. Nemilosrdně. Naproti tomu muž se snaží minimalizovat ztráty (svoje, dětí a někdy i exmaželky) a tím má co ztratit, je tedy vydíratelný. Je to samozřejmě generalizace a vyjímky jistě existují.

PS: Na uvedeném příkladu je vidět, že tato debata nemá jiný smysl, než snahu diskutujících po pochopení "protivníka". Domluva není možná, protože chybí společný jazyk.

167372

27.08.2008 14:21

Vzpurné Rusko uznalo nezávislost rebelských oblastí Západu navzdory

RE: Tak toto je dost skličující čtení

B. 195.?.?.?

Tak mne napadá kam se podělo tolik SS pohlavárů po IISV? Že by to byl ten důvod?

169203

20.08.2013 22:22

Případ „bestie“ z Frenštátu pod Radhoštěm

...

B. 89.?.?.?

Za sebe mohu říct, že jako nezletilý člověk, nebylo mi ani 15, jsem rovněž chodila do oné večerky pro piva a cigarety. Tehdy to bylo super, zpětně to vnímám jako špatnou věc. Bordel tam děcka dělaly, dnes by mně to sralo, kdyby mi pod okny vyřvávala opilá mládež. Naštěstí, když už nic, nepatřím mezi ty obchcávače okolí domu. [mrknutí jedním okem]

294663

10.09.2013 12:51

Tajemné Havlovy restituce

RE: Venca - chameleonek

B. 91.?.?.?

Jsem rada, ze jsou i lide, kteri vedi, co byl zac a neboji se to rict. Moje rodina o nem mluvila stejne. Dedecek vlastnil palac Luxor, sebrali mu ho tusim v roce 1952 nebo 1953...Nam ho nevratili a to byl dedecek i v cele smrti. Obrali ho znova a on po tomto zjisteni zemrel. Na revoluci jsou veci dobre i zle.. My se musime naucit je spravne rozlisovat...

295872

Stav, ve kterém se německá média nacházejí ilustruje případ ZDF, která se na Twitteru ptá, má -li, 4 dny po incidentu o uálosti informovat.

https://twitter.com/heuteplus/status/6841067718169...

343892

Káva pro Zvědavce

27

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 68 čtenářů částkou 9 439 korun, což je 27 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Výročí leteckého útoku na Prahu14.02.20 15:26 Česká republika 2

Neuvěřitelná justiční zvůle: Odmítnout ubytovat Rusy je OK, verbálně odmítnout migranty je trestné13.02.20 17:16 Česká republika 2

Parlamentní listy rozkrývají temné smlouvy Člověka v plísni tísni13.02.20 14:09 Česká republika 1

Křeček je nový ombudsman!12.02.20 20:31 Česká republika 4

Už je to tady zase: Prodavačku vyhodili z práce za názor. Ideopolicie zasáhla11.02.20 09:15 Česká republika 10

Výzva a prosba o pomoc: Zbývá jen pár dní na to, abychom zabránili opakování historické potupy. 11.02.20 07:45 Česká republika 2

Jsme horší než nacisté10.02.20 12:37 USA 1

Indie pošilhává po Velkém bratrovi po vzoru Číny10.02.20 10:21 Indie 1

Na ruské základně nouzově přistálo letadlo, téměř ho zasáhla syrská raketa07.02.20 10:54 Sýrie 3

Česko pošle Maroku skoro sto milionů korun na boj s migrací07.02.20 08:55 Česká republika 4

Německo šílí: Durynský premiér po jediném dni rezignoval. Vyčítali mu hlasy od AfD06.02.20 15:51 Německo 5

Vylodění okupantů v Pozzallo - Itálie 2.2. 202005.02.20 10:30 Itálie 4

K čemu cvičí černoši střelbu na střelnici v Praze Michli?04.02.20 21:23 Česká republika 8

Tomský: Brexit volili lidé naštvaní na politickou korektnost, na ideologii feminismu, na islamismus04.02.20 07:18 Británie 0

Měnové kurzy

USD
22,91 Kč
Euro
24,83 Kč
Libra
29,80 Kč
Kanadský dolar
17,32 Kč
Australský dolar
15,39 Kč
Švýcarský frank
23,35 Kč
100 japonských jenů
20,84 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,83 Kč
100 maď. forintů
7,39 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
36,09 Kč
1 unce (31,1g) zlata
36 238,85 Kč
1 unce stříbra
407,65 Kč
Bitcoin
222 175,23 Kč

Poslední aktualizace: 17.2.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 50 155 187