Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Jacob

Nalezeno 302 příspěveků, 16 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

22.01.2020 06:46

Vondrovic air base pro nevítězící US Army

RE: Polarizace v Cesku

Jacob 193.?.?.?

Já bych zavedl iniciativu postavit to v Řeporyjích. Pojďme to doho.

376295

02.01.2020 06:50

Sankce, bezpečnost a plynovod Severní proud 2

Tanec nad hrobem

Jacob 193.?.?.?

Pokud mám info správné. Turci začali dodávat Ruský plyn do Bulharska. Game is over.

375702

19.12.2019 08:58

Nejpodlejší rána, jakou kdy světové zlo zasadilo Rusku

RE: Hned prva informacia

Jacob 193.?.?.?

No zde má pan Chlumsky oči zavřené:
https://www.lidovky.cz/sport/ostatni-sporty/zadosti-o-vyjimky-odmitame-kdyz-je-sportovci-falsuji-rika-sef-antidopingu.A160915_141232_ln-sport-ostatni_oka...…….
pojďme dále: https://www.idnes.cz/sport/lyzovani-snowboarding/bez-leku-na-astma-by-nemela-sanci-pustil-se-bjorndalen-do-bjorgenove.A111011_130459_lyzovani_fil...…….

.komentáře dále: Více než 6000 dávek léků proti astmatu si přivezla norská reprezentace na olympiádu v Jižní Koreji. Norská lékařka Mona Kjeldsbergová vysvětlila, proč její reprezentace přivezla na Olympijské hry v Pchjongčchang více než šest tisíc dávek protiastmaticky prostředků a zdůraznila, že značná část léků použita nebude.


Ve výjimečném léčebném případě mohou sportovci užívat maximálně 1 600 mikrogramů preparátu během 24 hodin. "Počet dávek vypadá obrovský. Chápu to. Ale pokud se to rozdělí, tak číslo bude menší, "řekla lékařka norského olympijského týmu Mona Kjeldsbergová. Preparát obsahuje salbultamol, který zvětšuje objem plic a napomáhá lepšímu dýchání.

Běžkyně na lyžích Björgenová má prý těžké astma. Má povolení k užívání preparátu. Björgenová je šetinásobná olympijská vítězka, čtyřnásobná vítězka světového poháru a 18násobná mistryně světa. 25 letá lyžařka Maiken Fallaová je vítězka olympijských her v Soči v individuálních disciplínách a mistryně světa z roku 2015 v týmových disciplínách. "Bez léků proti astmatu bych nemohla soutěžit. Jsem na nich závislá. Nemyslím, že je to nesprávné. Preparát mě dostává jen na normální úroveň, "tvrdí norská lyžařka Maiken Fallaová.Od roku 1992 norští lyžařizískali 61 medailí na zimních olympijských hrách. Z těchto 61 medailí získali 44 medailí astmatici.

375469

18.12.2019 07:34

Nejpodlejší rána, jakou kdy světové zlo zasadilo Rusku

RE: Super článek, hodnotím jedničkou

Jacob 193.?.?.?

Tak si to shrňme: Rozhodla Mezinárodní sportovní arbitráž i soud.

375446

18.12.2019 07:31

Nejpodlejší rána, jakou kdy světové zlo zasadilo Rusku

RE: Super článek, hodnotím jedničkou

Jacob 193.?.?.?

Súd rozhodol: Obvinení ruskí športovci boli čistí
69
Lausanne 23. januára 2019 (HSP/Foto: TASR/AP- Dmitry Lovetsky)
https://www.hlavnespravy.sk/sud-rozhodol-obvineni-...
Ruskí športovci, ktorí boli falošne obvinení na základe dopingovej aféry na zimných olympijských hrách v Soči v roku 2014, sa mohli vyhnúť zákazu športovania a reprezentovania, ak by Medzinárodný olympijský výbor (MOV) nezakryl skutočnosti o ich nevine, vyhlásil ruský právnik zastupujúci športovcov
Na snímke Rus Alexander Legkov
Podľa informácií RT ruský šport vyhral v sobotu rozhodujúcu právnu bitku.
Švajčiarsky najvyšší súd zamietol odvolanie MOV proti rozhodnutiu Súdu pre rozhodcovské konanie vo veci športu (CAS) z 1. februára 2017 o oslobodení 28 ruských športových reprezentantov z dopingových obvinení počas zimných olympijských hier v roku 2014.
Predstavitelia MOV prijali rozhodnutie so “sklamaním”, ale oznámili, že pozastavia ďalšie trestanie športovcov.
Ale medzitým však ubehli roky a športovci sú poškodení hlavne tým, že sa po Soči v roku 2014 nemohli zúčastniť nasledujúcich zimných olympijských hier v roku 2018 v Pchjongčangu.
Olympijská disciplinárna komisia obvinila Rusov, že sú súčasťou štátneho dopingového programu, na základe tvrdení bývalého riaditeľa moskovského antidopingového laboratória Grigorija Rodčenkova.
Nemecká právnická firma Wieschemann Lawyers uviedla, že “neexistujú žiadne faktické dôkazy o Rodčenkových tvrdeniach o udalostiach v Soči” a “MOV vážne porušil procesné práva športovcov a dokonca zadržiava dôkazy z obhajoby a súdu”.
To, že “Rodčenkov ako svedok klamal”, potvrdil aj Christof Wieschemann, advokát ruského bežeckého lyžiara Alexandra Legkova, ktorého sa MOV pokúsila zbaviť zlatých a strieborných olympijských medailí.
Navyše má potvrdené, že olympijskí úradníci opätovne testovali vzorky obvinených ruských športovcov koncom roka 2016 a všetky mali “negatívne výsledky”.

Prípad ruského olympijského víťaza Alexandra Legkova
Spravodajstvo RT sa zmieňuje aj o odchode Legkova z vrcholového športu v apríli minulého roka. Stal sa poslancom v moskovskom regióne, ale zúčastňuje sa aspoň amatérskych lyžiarskych súťaží.
Medzinárodný olympijský výbor (MOV) “na ochranu práv čistých športovcov napadol rozhodnutie CAS z 1. februára 2018 obhajujúce Legkova proti jeho diskvalifikácii v dôsledku porušenia antidopingových pravidiel na zimných olympijských hrách v Soči 2014”, čím po potvrdení z 1. novembra 2017, že údajne porušil pravidlá, mu boli vzaté olympijské medaily a tituly olympijského víťaza.
Počas priebehu olympijských hier Legkov podstúpil 13., 21. a 23. februára tri dopingové testy, z ktorých žiadna nevykazovala nejaké stopy zakázaných látok.
Legkovov advokát Christof Wieschemann prijal pozitívne informáciu, že konanie proti jeho klientovi trvajúce viac ako dva roky, bo...

Automaticky kráceno

375445

18.12.2019 07:29

Nejpodlejší rána, jakou kdy světové zlo zasadilo Rusku

RE: Super článek, hodnotím jedničkou

Jacob 193.?.?.?

MiroKalesi určitě jsi četl pozorně všechny články k tomuto problému a fakta ti neutekla. Mezinárodní sportovní arbitráž (CAS), nejvyšší odvolací orgán ve vrcholovém sportu, ve svém únorovém přelomovém rozsudku zvrátila doživotní zákaz 28 ruských sportovců a vrátila jim zpět jejich medaile, mnohým z nich i ty z OH 2014 v Soči. U 11 zbylých ruských sportovců našel CAS dostatek relevantních důkazů pro doping. CAS tím implicitně označil rozhodnutí MOV vycházející převážně ze svědectví bývalého vedoucího moskevské dopingové laboratoře Grigorije Rodčenkova za unáhlené a nespravedlivé...……...K samotnému Rodčenkovi: Při křížovém výslechu však Rodčenkov připustil, že nikdy:
a) nepodával vévodkynin koktejl;
b) neviděl sportovce, který by užíval vévodkynin koktejl;
c) nebyl svědkem toho, že by sportovci či trenéři dostávali instrukce, aby používali vévodkynin koktejl;
d) neviděl sportovce, který by poskytl čistý vzorek moči (k manipulaci - pozn. edit.);
e) neviděl sportovce, který by manipuloval s dopingovým vzorkem

375444

06.12.2019 13:26

Pavel Novotný: Když si Žid přeje smrt Čechů, je to zcela v pořádku

RE: Najde se mezi námi hrdina?

Jacob 193.?.?.?

Je potřeba si říct jak by asi vše probíhalo. Klaun z Řeporyja by se kasal, že se postaví všem a dotyčného by nazval trollem a samozřejmě ruským švábem. Všechni prestituti by měli o čem psát a komentovali by dotyčného oznamovatele. Nějakou dobu by se nic ze strany PČR nedělo, čas by byl využit ke špinění oznamovatele. Možná pak by SZ toto zamítl nebo poslal dál atd. Celá věc by se táhla roky a klaun z Řeporyja by se smál....co mu asi tak hrozí.....Pokuta? Jak velká???..... Na webu je dost videí jak si dělá prdel z toho, že dostal dva flastry od soudu………….jo kdybyste něco nekorektního napsal na webu Vy...…….Lepší je tohoto klauna ignorovat, nechat jej vycukat a pokud prudí poslat jej do prdele kam patří.

375132

06.12.2019 10:23

Pavel Novotný: Když si Žid přeje smrt Čechů, je to zcela v pořádku

Řeporyjský kalun

Jacob 193.?.?.?

No proč to nebrat takto: Klaun z Řeporyjí pro svoji slávu a politické body jde tak daleko, že otevřeně propaguje fašismus a nacismus. Buďme si jistí, že odveta nás Českou republiku nemine. V budoucnu nikdo nebude spojovat řeporyjského klauna se ztrátou obchodních kontraktů a tímto se ztrátou pracovních míst a ožebračení rodin. Často se budou obchodníci jiných zemí ptát Rusů a Vám nevadí obchodovat s těmi Čechy co na Vás tak drze plivou jak si to nedovolí ani Ukrajinec? Řeporyjský klaun moc rozumu nepobral a jeho ambice stát se předsedou mu kouká jak sláma z bot, ale to předtím musí svou minulost překrýt něčím drsňáckým což dělá. Sami si položme otázku kdo by se z nás s tímto klaunem bavil a kdo by se bavil s tímto klaunem v budoucnu jako s politikem. No takový Kalousek, Gazdík, Němcové a jiné politické mrtvoly určitě, protože on by jim jako užitečný idiot posloužil dost dobře.

375125

05.12.2019 10:04

Dotaz z České televize: Jak se cítíte, vy, topící se?

Zvěřejněte odpověď té slečny/paní

Jacob 193.?.?.?

Když tato slečna/paní byla dotázána měla by i odpověděd. Zvěřejněte její odpověď. Protože to co napsala je:
a) drzost
b) tupost
c) navedenost

375082

12.11.2019 06:24

Se zavedením páté generace mobilních sítí český národ nejspíš zblbne

RE: kdo to všechno řídí ?

Jacob 193.?.?.?

Proč se nepodepíšete??

374579

14.10.2019 07:24

Proč chlapi netančí?

RE: pokračovanie

Jacob 193.?.?.?

No s tím nesouhlas. Hele když chlap narazí na babu, která dělá ze sebe Lorenovou tak takovou krávu ať nechá někomu bohatšímu nebo třeba většímu sportsmanovi - není co závidět. V tomto případě myslím, když chce babu na vážnější vztah. Je spousta holek a žen, které stojí nohama na zemi a lze s nimi normáně žít. Chce to mít trochu v hlavě srovnané, dívat se kolem sebe a dělat věci tak jak se věci maj dělat. Chápu, že mamámci, přerostlí puberťáci to maj těžký - no ti musej za maminkou a ta jim slečnu vybere. Normální dvacetiletý chlap, který se umí umýt, upravit, slušněji oblíct, nemá 130kg a mluví smysluplně, musí denně, když chce, dostat od pěti ženských telefonní číslo, tím nemyslím, že by s nimi lezl do postele. Samozřejmě, že od dalších dvaceti bab telefon nedostatne s tím musí počítat. Jenomže mamánci, šampónci a velcí puboši jsou zvyklí dostat hned všechno. Za tímto hledejte lenost, kterou si přinesli z domu, kde nic dělat nemusej jenom čekaj až jim vše máma přinese pod nos aniž by se hnuli od dvéno PlayStation, PC nebo mobilu a je s nimi nuda. No a ta stejná skupina je i mezi děvčaty no a co s takovou babou? Chtěl by ji normální chlap.

374067

19.09.2019 09:13

Vzdělávání je problém?

RE: Velmi dobře napsaný článek.

Jacob 193.?.?.?

Po roce 1989 bylo umožněno neumětelům získat vyšší vzdělání aniž by museli prokazovat k tomuto svoji způsobilost. Ukázkou tohoto je Merek Brepta a jeho tzv vzdělání v oboru práva a jeho diskreditační práce je toho důkazem. Cílem vzdělávní je nejem nalít studentům do hlavy informace, ale naučit je řešit problémy, pracovat pod tlakem a umět se cíleně připravovat na to co bude. Kdysi první síto bylo na základní škole. Část žáků se rozhodla studovat a proto se museli připravovat dlouhou dobu dopředu za pomocí rodičů a část žáku se šla učit Aby děti mohly studovat na střední škole, musely splnit určité podmínky, pokud se na střední školu dostaly, opět musely plnit už dopředu další podmínky, aby mohly jít studovat VŠ apod. Po vysoké škole jsme měli mladého člověka, který byl schopen pracovat samostatně, pod tlakem a uměl řešit problémy (netvrdím, že všichni). Dnes? Mlaďoch přijde a myslí si: Já mám VŠ chci vysoký plat, telefon, notebook a auto a buďte rádi, že u Vás pracuji. Čest vyjímkám, které jsou. Za 5 let to nechci vidět.

373678

20.08.2019 07:21

Srpen 1969 – konec nadějí

Zapomeňte na rudé hrdiny 68

Jacob 193.?.?.?

Rok 68 ideologický boj komunistů. Dvě křídla levé a pravé. Mluvit o vzedmutí nějaké lidové vůle je úsměvné, protože tu lidovou vůli moderovali právě komunisté z jiné party.
Dělat nějaké PR vyloučeným komunistům v 68, kteří v 50. letech aktivně pracovali v různých akčních výborech (jinak by se do významných funkcí nedostali) je usilovné hledání hrdinů, kteří nejsou. Napište kým byli v padesátkách. Na jejich tvůrčí dobu v padesátkách se raději zapomenulo.
Ty zneuznané rudé ze 68 jsou zažil po 89 jak se dožadovali uznání za to, že byli "vyloučeni" ze strany, jak fungovali v prověrkových komisích a jak se chovali k obyčejným zaměstnancům pokud dostali funkce.
Kolik rudých ze 68 zasedlo po 89 ve vládě , parlamentu, národních výborech, státních úřadech a výsledek je dnes vidět. V mnoha případech naprostí diletanti.
Žádní rudí hrdinové v 68 nebyli, oni věděli do čeho jdou a proti komu. Cítili se neohroženě, protože si jako štít vzali lid této země a to je zločin. Skuteční hrdinové jsou obyčejní lidé této země, kteří ji dokazali i přes tyto roky pozvednout.

373125

06.08.2019 06:34

Vražedný útok v El Pasu: Přímý důsledek liberální demokracie

Tak to je možné taky chápat

Jacob 193.?.?.?

Liberální demokracie = anarchie

372909

04.08.2019 06:12

Předsudečná nenávist a nepředvídatelné násilí

Zde je praktický dopad

Jacob 78.?.?.?

Předsudečná nenávist = Minority report. Stačí obvinit bez důkazů a nepohodlný občan, spolupracovník, soused, sok v lásce půjde do basy nebo před soud, k tomu přidáme social credit a už jste mimo hlavní proud. Toto bude opět sloužit těm bezcharakterním krysám co udávali za všech režimů jen co zjistí, jaký to bude mít pro ně benefit.

372895

02.08.2019 06:12

Obrovský brazilský zločin proti lidskosti, Bolsonaro se rozhodl zničit Amazonii

Teď je pro pokrokové děti ten správný čas

Jacob 193.?.?.?

A kde je Gréta?????

372858

18.04.2019 07:13

Zatčení Assange je varování z historie

RE: Assange se stal figurkou ve hře tajných služeb

Jacob 193.?.?.?

Všemocné tajné služby a Pjakin.... mýtus nebo realita. Pokud se můžeme poučit z minulosti: MUDr. Ratha taky některé figurky nechaly tahat v okovech po PS PČR. Přičemž "NeMgr" Němcová pak z rukou soudně odsouzeného člena ODS Pekárka přijala do svých rukou poslanecký slib a mohl hlasovat o církevních restitucích. Zapomeňme na slova: čest, spravedlnosti, právo, rovnost, hrdost a jiné morální zásady, které by měly být v nás. Dnes je mládež vychovávána dekadentně. Pro ně nic z tohoto neplatí, nevadí jim, že jsou hloupí a nemají vztah k sobě samým, svým partnerům, rodičům, kolegům apod. Jejich krédem je vymrdat s ostatními ( s každým) - omlouvám se za expresivní výraz, ale takto mládež chápe svět kolem sebe. Proč si to myslím - vždy, když dojde jak se říká na lámání chleba a měli by dodržet to co slíbili uhnou bez ohledu na to co bude dál, jen pokud to bude mít výhodu nebo nezpůsobí nevýhodu pro ně. Není proto divné, že se takto chová politická garnitura, které v těchto kolejích vyrůstala, která chápe pojem slova "právo" jako něco co platí jen pro tu voličskou sebranku. Dnes často čteme, že nám dodávají shnilé maso, maso nakažené salmonelou, vozí se k nám žrádlo II. kategorie a podívejte se jak si všichni zvykají, že to je normální. Stát selhal a lidé to přijmou jako hotovou věc aniž by si uvědomili, že toto jedí jejich děti, ženy a rodiče. Bylo by zajímavé sledovat události, kdyby se z takového jídla posral nebo zdechl čtyřnohý miláček - ty nářky a reportáž v TV NOVA. Evropa je za zenitem svého bytí, je to kus zadlužené země a země bez budoucnosti na konci jednoho světadílu. Stav robotizace a automatizace ve spojení s UI umožní vyrábět cokoliv a kdekoliv na této planetě bez ohledu na tamní danou společnost a její kulturu. Plně automatizovaná výrobní továrna si bude žít vlastním životem a vedle bude žít původní obyvatelstvo na základech sociálního soužití, které tam funguje stovky let. Postupně se oddělí společnost s vyšším technologickým poznáním a živočišný druh s názvem člověk, pokud zde neproběhne dříve nějaká sociálně-ekonomická katastrofa, která tento stav razantně urychlí.

371066

17.04.2019 10:40

Když hoři symboly, přichaza blba doba

Jak jednoduché

Jacob 193.?.?.?

No a pokud to propojíme s videoklipem Ramsteinu "Deutchland" máme další část obrazu.

371041

31.12.2018 09:32

Francii už může spasit pouze zázrak

RE: Zázrak

Jacob 78.?.?.?

Naivita lidí? Pusťte si slib prvního polistopadového prezidenta a dobře poslouchejte každé slovo a pak si to posaďte do kontextu toho všeho co se událo.

368776

27.11.2018 15:22

O nejnovější provokaci ukrajinských nacistů v Kerčském průlivu

RE: retardovaný anexovaný ministr Petříček

Jacob 193.?.?.?

Marihuana to je ten cil to je ten grál. Smlouvy jsou na nic neboli pro chudý lid

368025

Můžete být vystudovaný i přestudovaný, ale to ještě neznamená, že něčemu rozumíte. K těm dvojičkám - mám i něco vystudovány z materiálového inženýrství a vidíte přesto věřím, že dvojičky neshodilo letadlo neb si nedovedu představit, že by se ocelová konstrukce hroutila po celé délce rovnoměrně odshora dolů a nenastal rozdílný moment v síle působící na plochu dolních podlaží a tento rozdíl by způsobil částečné vychýlení a zhroucení vyšších pater budovy mimo svislou osu budovy (bokem) čímž by se rozpad budovy zastavil. Já zase nevěřím, že stavební inženýři v USA stavějí výškové budovy z perníku.

367644

05.11.2018 09:02

Prekarizace – polemika s názory čtenářů

Můj skromný komentář

Jacob 193.?.?.?

Pokud jste někomu nezištně pomohl, klobouk pře Vámi dávám dolů. Dovolím si polemizovat a to odstavec první. Toto řešení možná pomůže těm prvním jako v pyramidové hře, ale pokud všichni bídní půjdou touto cestou dříve či později budou ve stejné situaci. Je to stejné jako naučme chytat hladové ryby což bude fungovat do té doby než dojdou ryby. Dále platí, že chce-li jeden vydělat musí druhý zaplatit, takže chudák bude odírat chudáka- Platí-li, že systém mění nás (společnost) musí toto platit i obráceně. Chceme-li změnit (ovlivnit) někoho nebo něco musíme jednat tak, aby subjekt své jednání přizpůsobil naší představě. Pokud však systém vychovává budoucí generaci k lenosti a lhostejnosti a My to přijímáme s radostí, nemůžeme tím pádem nic změnit. Zmínil jste občanskou společnost, kterou tak obhajovala určitá skupina lidí - tak to je přesně ta cesta do pekla.

367523

17.10.2018 07:27

Evropská unie změní režim v Británii, aby naštvala USA

Bruselské famfárium

Jacob 193.?.?.?

Odchodem Británie se mnohé poměry v EU změní. Pro mnohé bude mít dost negativní dopad a to právě na staré dobré "demokratické" země EU. Pokles HDP, nezaměstnanost, do toho protiruské sankce a Trumpova obchodní válka. Multi kulti a státní dluhy jsou balvany na jejich nohách. Pokud by se to týkalo pouze východní Evropy bylo by to blahoslaveno jako pozitivní krok. Evropa se chytla do vlastní pasti své namyšlenosti a hlouposti. Evropa, která nemá zdroje se stane hračkou v rukách mocných ihned jak skutečný Brexit přijde a na hranicích se ploty objevi rychleji než si kdo z nás dovede představit. Obnovení národních měn a tvrdý propad hodnoty peněz způsobí obrovskou chudobu, která přeroste v regulérní válku o lepší místa na evropském poli. Země je kulatá a jenom jedna a žije zde o pár miliard lidí více než je potřeba - položme si otázku kdo potřebuje Evropu? Británie díky svému impériu, má stále své místa na zemi, kam Ti, kteří jsou toho hodni, se mohou přesunout a pokračovat ve své libé činnosti.

367102

21.08.2018 07:54

Padesát let

Rok 68 byl selháním Dubčekova vedení

Jacob 193.?.?.?

Cituji: Pokusili jsme se vybudovat řád, který by přebral to nejlepší ze socialismu s tím nejlepším z kapitalismu - kde berete tu jistotu, že se soudruzi rozhodli jít tímto směrem. Kdo by je v tomto podpořil? Západ nebo východ? Romantický pohled, že jsme předběhli něco a někoho je chtění vidět něco co nebylo. Vše podstatné v uvolňování opasku bylo uděláno za A. Novotného.
Cituji: V každém případě to, co se stalo, ta obrovská křivda, kterou se Sovětský Svaz dopustil na našem národě, se nemůže odestát - zeptám se a byl to Sovětský svaz nebo politické vedení tohoto státu, které porušilo veškeré závazky a sliby dané tehdejšímu východnímu bloku. Diletantství tehdejšího vedení státu bylo pravou příčinou vstupu vojsk VS. Vstup vojsk VS byla tragédie a ovlivnila negativně život desítkám miliónů lidí. Vzývat Dubčeka jako osobnost roku 68 je myslím si vzývání falešného boha, který byl po roce 89 právě tou reformní komunistickou klikou zavržen a odkopnut i přes volání desetitisíců hlasů ulice "Dubček na hrad" - k tomu přidejte i ty všechny ostatní soudruhy z tehdejšího vedení . Pro občany byl vstup vojsk VS obrovskou tragédií, ale soudruzi z vrcholného vedení státu roku 68 věděli velice dobře věděli s čím si zahrávají a vsadili osud tohoto tehdy Československého národa na jednu kartu, která jim nevyšla.

365942

12.08.2018 07:21

Apokalypsa práce: Hrozící sociální katastrofa

RE: Kde jsou ti roboti, kteří nahradí lidskou práci?

Jacob 78.?.?.?

A co tak automaty? Ty kolem sebe nevidíte? Co takový internet, přes který se dnes dá koupit prakticky cokoliv po celém světě. Zadáte požadavek a IT zpracuje automticky váš nákupní požadavek - kolik lidí je potřeba? Stavební a zemědělské stroje, které jsou schopny makat bez přítomnosti obsluhy. Těch věcí jsou už hromady - chybí jen infastruktura, technické základny a kádry, které budou umět tuto technologii spravovat a rozvíjet - humanističtí VŠ toto neuměj :--)). Nevím je-li dost EE na masivní nástup těchto technologií. Představa robata Emila není ta správná.

365694

18.07.2018 06:56

Porušení zákona v přímém přenosu

Hamáček je nevěrohodný

Jacob 193.?.?.?

Se závěrem se dá souhlasit i když pochybuji o tom, že Slovákovi jde o blaho národa "Českého". Jeho vstup do politiky nebude veden ochraňováním národních zájmů ČR, ale jeho osobními zájmy v obchodě v Německu. Je to vidět jak symetricky hlasují EU poslanci za ANO se zájmy BRD. ČSSD je katastrofa. Z této strany se stala nejnižší politická spodina sloužící zájmům kohosi jiného než je občan ČR. Není se co divit. Strana, která je prakticky v insolvenci musí klečet před chlebodárci a bude klečet ještě hodně dlouho. To že premiér je slabý se ukázalo již v minulých kauzách. Slabý ne ve smyslu, že, "nemá guľe", ale jeho předsedování a premierování nemá jasnou podporu ani v jeho vlastní straně. No peníze mají i jinde. Klauniáda ve sněmovně s Kalouskem jen ukazuje, že nemá pevnou půdu pod nohama a musí takto teatrálně vystupovat. Demonstranti před sněmovnou? Ano zde se hraje o majdan podobný tomu co se odehrál na Slovensku v souvislosti se zastřelením novináře Kuciaka - koho to dnes zajímá. Majdan, který se bude pilovat k 28. říjnu 2018 a budou už k dispozici "intelektuálové" z VŠ a jejich studenti. 21. srpen bude určitě taky zkouška mediálně bohatě podporována. A pro tyto akce bude vítan slabý vůdce MV. Kromě teatrální scény se budou přijímat zákony, které půjdou proti zájmům občanů ČR a Hamáček to už chystá k příštím komunálním volbám.

365382

09.07.2018 10:41

Alza překročila hranici

RE: Lidi proberte se

Jacob 193.?.?.?

Co je podle Vás nadhled. Co tak napsat starter pro Palacha? Bylo by to stejné nadhledávání?

365166

23.04.2018 06:35

Běda, tohle nebere konce!

RE: Vlastně to teprve začalo

Jacob 193.?.?.?

Jediný zdroj financi je majetek jejich občanů - Kypr, bezhotovostní platby to přijde. protože tolik peněz mají jenom občané.

363814

15.04.2018 07:11

Kompilácia štatistík úspešnosti sýrskej protivzdušnej obrany

RE: Zajímavá statistika

Jacob 78.?.?.?

No nesouhlasím s tím, že Rusové ukázali slabost. Udělali to perfektně. Do Sýrie nestrčil nos ani jeden demokratický stát. Syřané sundali řadu raket - to byl primární úkol a Rusové číhali plně připraveni zaútočit na vše co by strkalo nos do Sýrie nebo ohrožovalo jejich vojáky - kdekoliv. Po tomto útoku byla Ruská PVO Sýrie stále v plné bojové připravenosti a plně akceschopná - nevzniklo slabé místo.Taky nezapoňme, že vzdušné útoky mohly být vedeny z mnoha směrů. Mohl mohl být zahájen vzdušný útok a poza tímto útokem mohl někdo nasunout na jiném místě stovky vojáků a zbraní do příštího konfliktu na zemi. Takže jinde byl někdo plně připraven a družice hlídaly.
Co tímto Sýrie ukázala:
Syřané se umí účinně bránit na zemi i ve vzduchu
Syrská PVO se svými systémy ukázala Arabskému i Islámskému světu, že když se chce sestřelují se spolehlivě letadla i rakety.
Vzdušný prostor nad Sýrii je pro agresory uzamčen.
Sýrie i svět byl definitivně ujištěn, že anglosasové jsou nedůvěryhodní.

Co získali Rusové? Kromě vojenských info, politických bodů? Teď si systémy S400 Erdogan koupí i kdyby se Trump na hlavu stavěl a určitě i Čína apod. Staré ruské PVO se dají modernizovat tak, že umí taktéž sestřelovat letadla i rakety - modernizace těch kdo je již má.
Putin kdysi řekl, je-li nezbytné udeříme jako první, Gerasimov řekl zkuste to a uvidíte, že svoji kůži lacino nedáme. Putin se vyjádřil diplomaticky jasně na své úrovni a vojáci řekli, že jsou připraveni jít do toho. Kdesi popisovali američani, že nová ruská letadla jsou papírové hračky - no teď ukázali agresoři, že jejich nové, hezké, chytré rakety stojí za pytel.
Trumpovi díky za ten Tweet - možná to není úplný zoufalec, ale opravdový pokerový hráč.

363641

30.03.2018 07:59

Už zase hoří Reichstag

Válka bude

Jacob 78.?.?.?

Na řečnickou otázku .....Vy se snad nebojíte války?......odpovím podle svých zkušeností: lidé se nebojí války nebo nemají ponětí co to je válka.........O politických věcech mohu hovořit jen s malým počtem svým známých, kteří alespoň trochu jsou schopni číst zprávy minimálně z českých zdrojů......samozřejmě bylo i téma Novičok.....během diskuze jsem se zmínil, že se obávám, že bude válka ....odpovědi mne opravdu děsili , které bych shrnul takto...... Já to neřeším, protože jak to přijde, tak to bude raz dva a Já ani Ty s tím nic neuděláme, tudíž mi to je jedno.....další moje otázka: Ty v---e máš ženu, děti, vnoučata, rodiče, jseš zdravý a žiješ spokejeným životem. Ty nechceš žít? .......odpověď: když to přijde tak to bude rychlé...Já: Ty v...e vždyť dostaneš kvér a půjdeš nebo tvůj syn...odpověď: to už bude atomová válka, to už se nestihnu ani obléct....Tolik sobectví jsem opravdu nečekal nebo sebevědomí? Když člověk nečelí tváří tvář utrpení a smrti ztráci pud sebezáchovy? Pro mladou generaci je už válka je epizoda v TV nebo PC hra, kterou prožívají v teple svých domovů. Za mohu říct, že se Já o své blízké bojím a nechci, aby prožili válečné nebo poválečné útrapy.

363354

25.02.2018 05:40

Spisovatelka Lenka Procházková se angažuje v kauze zesnulého novináře

RE: popis událostí je zkreslený a účelový

Jacob 78.?.?.?

Máte link na tyto videa? Taky jsem nějaké viděl a jsou v rozporu s tím co píšete pokud to nemyslíte jako ironii.

362767

Napište jména těch hrdinných novinářů. Oni taky vypisují jména všech těch, kteří figurují v jejich článcích, reportážích o všech možných událostech. Stížnosti, petice jsou pro smích......

362765

23.02.2018 06:36

Riziková společnost

Řešení je válka

Jacob 193.?.?.?

Různost druhů adaptovaných na jejich přirozené životní prostředí bylo motorem života na této planetě. Unifikace je cesta k porobě a záhubě. Cíl je jasný: jednotné podmínky pro volný pohyb osob a kapitálu (sjednocení národních předpisů a legislativy). Což má za následek, že mrkev bude stejná od Pekingu až po Berlín. Pohyb kapitálu znamená koupit si všechno co koupit lze, co nelze je třeba zničit. Teď je třeba vytvořit jednotný lid od Pekingu až po Berlín, který bude mít sjednocený názor, přidělený životní prostor a bude mu určena životní úroveň.

362753

30.01.2018 06:29

Evropská komise: Odmítání kvót je neakceptovatelné

Skutečnost je jiná

Jacob 193.?.?.?

Rozmístit hráče na šachovnici a pak táhnout jako první

362228

29.01.2018 09:29

Bylo to o vous, ale vyhráli jsme

Praha už nerozhoduje

Jacob 193.?.?.?

Pozn: K autorovi: nepodepsáním protikuřáckého zákona by se nic nezměnilo a bylo by to dobré jako sračkomet.

Co se vlastně podstatného stalo:
1. Nerozhodla Praha a zahraničí: To je pro Pražskou plivárnu krvavý masakr. Nemají to v rukách i přes všechno co byli schopni udělat

362194

04.12.2017 09:18

Prosinec v českých dějinách

RE: úžasné

Jacob 193.?.?.?

Já nechápu, že nechápete, chápajícím chápatelné.

361304

25.11.2017 11:45

Turecko chce odejít z NATO

RE: Podle toho, co v článku bylo napsáno nechce odejít Turecko, ale ....

Jacob 78.?.?.?

Rozvrácený Irák, Lýbie, rozbitá Sýrie a k tomu občanská válka v Turecku. Imigrační vlny půjdou jedna za druhou a smete starý řád. Po Sýrii bylo na řadě Turecko. Odstranění Erdogana bylo plánováno ještě předtím než Rus vstoupil do dění v Sýrii a tzv ISIL měl ovládnout celý tento region, který by byl pak táhnul na Rus a Evropu za účelem vše rozbít a pozabíjet zevnitř i z venku. Proto bylo potřeba zničit poválečné uspořádání Evropy a trumpety z Francie, Německa atd s představou nějaké pofiderní nadvlády chrochtali radostí, ale lezli do pasti budoucího Evropského chalifátu. Brexit není nějaký úlet Británie, která má těsné vazby se Severní Amerikou. Anglie se preventivně stáhla za vodní příkop dělící Evropu a Anglii. Erdogan je na mušce a občanská válka v Turecku za dveřmi - neb za těmi dveřmi je dobře vyzbrojena a vycvičena kurdská armáda (ISIL) s USA v zádech připravena na signál vykročit směr Ankara. Dovolím si tvrdit, že tímto byl doutnák zapálen - Aurora vystřelila a pluky tzv. budoucích demokratických sil Turecka mohou vyrazit - eterem zni NATO není na straně Turecka - a Erdogan je příčina. Je třeba někde ty ISILOVCE uklidit neb z Iráku a Sýrie budou vyhnáni nebo pozabíjeni. Jsem zvědav jak z toho Erdogan vybruslí. Hydra drží Turky za nohu. Na druhé straně Irán, Irák, Sýrie a Rusko mají na paměti jak ISILOVCI kradli ropu a Turecko jim umožňovalo její prodej a na to se nezapomíná.......

361176

31.10.2017 16:33

Rozhovor s profesorem Franz Hörmannem

RE: Rozhovor

Jacob 78.?.?.?

Asi tak bych to řekl. Moc jste toho nepochopil.

360819

23.10.2017 20:27

Nééé. ANO nééé!

RE: Proč nezmínila ČT Okamurovo SPD...

Jacob 78.?.?.?

Co tak malá provokace? Madam či slečna na poslední chvíli vyslána s tím, že ví, že není pro ni místo a hle je o čem psát.

360613

23.10.2017 08:24

Nééé. ANO nééé!

Co bylo to bylo

Jacob 193.?.?.?

Co bylo to bylo. To je název jedné písně a k tomu přídám ještě jeden název filmu o tom co bude: Vyšetřování skončilo zapomeňte. Co nás čeká? Babišovo supervládnutí v zemi, která bude zmítána politickými, sociálními a cenovými otřesy. Ideální stav pro zavádění západoevropských hodnot. Pokud to dá Babiš dohromady s piráty čeká nás tuhá levicově korporátně fašistická vláda. Ostatní parlamentní straničky budou psíci štěkající na karavanu jdoucí dál a čekající na nějakou kost, kterou jim někdo z této karavany předhodí. Především socani budou zkorumpovatelní se svým dluhem (nebo že by lithium pomohlo?). Už dnes nás Chovanec se Stropnickým informují, že mají strach s ozbrojené revolty občanů a proto připravují nový zákon. Zapomeňte na demokracii a začněte mluvit o minokracii, kdy bude vládnout samozvolená menšina prostřednictvím cizích peněz. Praha opět ukázala, že Bílá Hora nebyla jen epizoda v minulých dějinách národa českého.

360573

11.10.2017 19:37

Saúdský král úspěšně zakončil návštěvu Ruska

RE: Soudové jsou zlo

Jacob 78.?.?.?

To není padnutí si kolem krku. Saudům kvůli nízkým cenám ropy docházejí peníze a jaksi výhody plynoucí z peněz utržených za ropu mizí. Nízké ceny ropy Saudům způsobují vážně hospodářské komplikace a tím i občanskou nespokojenost což by mohly využít USA a vytvořit další Irák a zajistit si tak vliv v tomto regionu. Proč by nemohl být najednou vládce SA krutý diktátor, stačí tam poslat CNN, BBC pár transparentů a zaplacení nevyužitých bojovníků IS na demonstracích. Amíci ztratili půdu pod nohama v Sýrii, Iraku, Turecku je jen otázka času kdy začnou tahat za krátký konec a potřebují novou zemi k jejich dalším akcím v tomto regionu. Příklad puče na Erdogana je dostatečným varováním [překvapení].

360471

28.09.2017 12:09

Macron: Obětujeme naše spoluobčany zájmům byznysu

RE: Kolonizace Afriky a Evropy

Jacob 78.?.?.?

Jak lze ničit právní stát. Jedna kauza od východních sousedů, které řešil soud v Luxemburgu.
https://www.youtube.com/watch?v=Re-XVVu0p5Y

360221

28.09.2017 08:21

Macron: Obětujeme naše spoluobčany zájmům byznysu

Kolonizace Afriky a Evropy

Jacob 78.?.?.?

Prakticky jde o kolonizaci Afriky a Evropy v novém pojetí. Vytvoření Evropské šlechty, která pak bude vládnout dvěma kontinentnům. Imigrací si slibují, že vychovají tzv. Nové Afričany, kteří pak za jídášký groš pomohou vytvořit Africkou Unii kde pod pláštíkem demokracie a svobody budou vládnout. Přítom chcípné pár desítek miliónů bílých, snědých a černých. Zatím není jasné kdo je vůdcem tohoto vozu, který jede tímto směrem (Anglie z toho vyskočila), který shrábne vše. V4 se jim nějak nedaří zamořit migrací - bude nějaký zlomový krok. Dovolím si tvrdit, že začnou u Slovenska. Před II.WW a napadení Polska Německem a Slovenským štátem se Pilsudski dotazoval Adolfa, zda-li by vzpouzel stavu, aby Polsko mělo společnou hranici s Maďarskem. Slovenský štát čelil v březnu 1939 invazi Maďarů a ve vídeňské arbitráži bylo obsazení jihu Slovenského štátu dokonáno atd. Slovensko je slabý článek V4 - Orbán se už vyjádřil, že otázka severních hranic je stále otevřená. Přitom se Slovensko rozkládá jako stát, kde se zrušením Mečiarových amnestií rozvrací právní řád státu a to už je jen krok k jeho zničení nebo transformaci, kterou zajistí řiťolezecká elita, která si bude chtít udržet své ega, postavení a majetky. Potom bude na řadě ČR, která se rozpadne na regiony, které připadnou Rakousku, Německu (a tím se zajistí imigrace z těchto území) a k tomuto spojení najdete dost sluníčkářů, kteří budou se vztyčenou rukou mávat tomuto uspořádání. Podkopávání právní stability i v ČR je vidět a je dáno tím, že je nepřehledná legislativa se spoustou kliček a ve skutečnosti nevládne právo a spravedlnost, ale různé neziskovky a křiklouni, kteří ovládají zákonodárné a exekutivní orgány této země - to už je jen krok k tomu, aby někdo začal hlásat, že Češi si neumějí vládnout sami a potřebují někoho kdo je k tomu přivede. Návštěvy lidovců sudeťáků taktéž dává důvody k tomu, aby byl vytvořen dojem, že zde právo neplatí (co na tom, že existuej nějaká dohoda mezi Německém a ČR), přece kdejaká nula v podobě Hemana nebo Bělobrádka to může nerespektovat a pokládat kameny zla do budoucna. Na Slovensku přichází zlo z vnějšku u nás zevnitř (vše zde bylo). Kauza strýčka Bradyho ukázala hrůzostrašnou moc křiklounů a slabost práva, kauza Rath na hrůznost propojení politické a policejní moci (není to o vině Ratha). Člověku se chce říct Bůh s námi, ale při pohledu k Vatikánu to jaksi nejdu.

360212

17.09.2017 07:41

A hle, kůň sinavý, a jméno jeho jezdce Smrt

RE: Obyčejné bláboly autora článku

Jacob 78.?.?.?

No a to mně na alternativě baví a ukazuje se v podstatě jedna pravda. I když všem ukážeš mozaiku světa jen několik uvidí celek.

360068

15.09.2017 21:04

A hle, kůň sinavý, a jméno jeho jezdce Smrt

RE: Trochu dýmu na Severní Koreou

Jacob 78.?.?.?

Dnešní technologie jsou tak rozvinuté, že dokážou ovlivňovat život kdekoliv na světě kde je nějakým způsobem rozvita a tam kde není jsme schopni se dopravit velice rychle dopravit. Nastáva čas technologickýcg revolučních změn ve způsobu ovládání světa, industriální revoluce trvala dejme tomu 100 let, další revoluce proběhne ve zlomku tohoto času - vývoj HiTech technologií je už řadu let uměle zdržován - nejsme na toto jako lidská rasa připraveni. Člověk jako jedinec neznamená nic a nikoho nezajíma, stejně jako rodina, národ apod. Lidská rasa jak ji známe v dnešní podobě už není potřeba nebo už splnila svůj účel. Poznatky z kvantové fyziky zpúsobí reset dosavadního uspořádání světa i vědění. Umělá inteligence bude umět řídit a řešit složité úkoly - otázka je jaké a kdo je bude generovat? Nebude na zemi potřeba už tolik lidstva - lidské sluhy nahradí umělá inteligence, automaty a roboti. Než toto nastane vzplane poslední bitva o planetu země a vítěz bere vše. Protože je země kulatá není útěku a nebude míru na zemi. Jedina záchrana je útěk z planety země, ale k tomu je potřeba soustředit všechny zdroje a síly k vývoji takových technologií, které toto umožní. Alon Musk o tom hovoří, on má info o tom co se děje se zemí, podzemí sluncem nebo na orbitu této země.

360050

15.09.2017 16:20

A hle, kůň sinavý, a jméno jeho jezdce Smrt

Trochu dýmu na Severní Koreou

Jacob 78.?.?.?

No a na opačné strane Erdogan uzavírá vzdušný prostor nad Tureckem pomocí S-400. Svět bouří nad Severné Koreou, které USA prostřednictvím Ukrajiny poskytly raketové nosiče a s otevřenou hubou teď J. Korea, Japonsko i USA čumí jak Kim odpaluje rakety. Co jim brání (USA i Japonsku) tyto rakety sestřelit, které vyrobili úplné muly (asi budou na parní pohon). Je to takový komiks o zlu a dobru. Za pár týdnů se dozvíme, že Sýrie byla osvobozena (jedna nebo dvě zprávy) a co nám připraví scénaristé nového? Odstoupení posledního asi normálního poradce Trumpa a jednání vysokého vojenského pohlavára s prezidentem Číny něco signalizuje i to, že USA oznámily, že si vyhrazují nějaké právo úderu na Severní Koreu. Přítomnost lodí US je jasný signál Číně, že může mít jejich lodní doprava problémy, ale o to usilovněji budou budovat Hedvábnou stezku. Nicméně dělaní ramen USA bude stát peníze, vážené občanstvo US chudne (50 milionu na food stamps), jsou zadlužení, rozčarování roste a kdeže jsou ty skvělé léta 5O a 60. Zchudnout musí i Evropa a to je teď na pořadu dne. Svět se připravuje na 4. průmyslovou revoluci, Alon Musk hovoří o osidlování planet, druzí o budováni spravedlivé společnosti po další industriální revoluci, Putin o umělé inteligenci, papež o právech pro nevěřící, další válčí za různá práva menšin, sexin, národů, imigrantů apod - co Vám to připomíná? Z toho vyplývá jen jedno: Nebude míru na této planetě .....................pokud bude cesta jak přežít (GEN lidstva) pak ven z této planety, schovat se pod zem nebo totální reset .......................

360043

12.09.2017 06:59

Německo přesouvá zpět do vlasti zlaté rezervy ze zahraničí kvůli stabilitě

RE: Opravdu zlaté ?

Jacob 193.?.?.?

Pravda je, že Slováci v okamžiku vstupu RA na jejich území měli fašistickou vládu. Čechy a Morava byly pod protektorátem. A milý pisateli, který píšeš o Pražském povstání s posměchem, ač nemám to ve zvyku a odsuzuji toto, budu komentovat tvoje moudro: Oslem zůstaneš na věky věků.

359962

01.08.2017 06:37

Nové americké sankce... Tak se ukažte!

Pravda bude asi taková

Jacob 193.?.?.?

Na světe už je více "papírových dolarů" než je potřeba ...............................

359316

14.07.2017 08:32

Ad Trump

RE: Vyloučit to nelze

Jacob 193.?.?.?

Vyšší síly (GP) nebo nižší (SE) síly jsou jen metafory. Pravda (dnešní) je ta, že země je kulatá a vyjdu-li na západ vrátím se na stejné místo z východu. V dobách minulých byl svět dostatečně veliký a bohatý, aby uspokojil nenažranost dobyvatelů a kolonizátorů. Počet lačných dobyvatelů vzhledem k tehdejší době a možnostem byl víceméně regulován nemocemi, válkami nebo mocenským soupeřením. Dnes je doba jiná, z dnešního pohledu vyspělá a počet hladových dobyvatelů moci raketově stoupá - z dětí lapků (představte si pod tímto co chcete) se stávají doktoři, právníci, vědci a politici, kteří se derou k moci politické i finanční. Tyto rodiny se vzájemně podporují, spojují, aby získali moc ve městě, okrese, státě atd. Jenomže jaksi těmi starými je už svět rozebrán a Ti noví už nemají kam dále rozvíjet svůj vliv a tudíž zákonitě musí docházet ke střetu zájmů a boj o vliv na to či ono tady nebo tam. Ve své podstatě nejde o nic jiného než boj o moc a peníze. Nemusíme chodit daleko a podívejme se na politické pole v ČR a rozeberme hlavní figury - ta stará část (disidentsko-bolševická klika) a nová část (korporátní-neofašistická klika). Ta starší klika si v 89 přivlastnila a rozdělila stát za zásluhy o demokratizaci zemi (měli lidi i státní peníze). V té době vznikající nová klika se nejprve musela postarat o zdroje a pak vybrat lídra, který se střetne otevřeně na politickém kolbišti se starými strukturami, protože ambice nově vzniklé kliky jsou vyšší než u těch starých zaběhnutých, unavených, prázdných politických stran. Nová klika potřebuje expandovat ven a bez podpory státní moci toho nejsou schopny. Protože stará elita jim státní pomoc z pochopitelných důvodů neposkytne, musí tedy jít od válu za každou cenu (představme si cokoliv). Mít miliardu na účtu je fajn, ale ve své podstatě to je k ničemu pokud nemáte možnost tyto prostředky účinným způsobem dále využívat........Pro dravý a bezohledný nástup nových dobyvatelů není na zemí místo a ve jménu všech možných lidských práv se snaží destabilizovat stávající světový řád a nahradit jej "novým" řádem podle svých pravidel. Neexistuje jiné konečné řešení, které rozhodne o vítězství jedné nebo druhé strany - to je válka větších a strašnějších rozměrů než byla IWW a IIWW spolu dohromady. Na dveře klepe 4. průmyslová revoluce (robotizace všeho druhu). Dnes jsou už systémy kde člověka řídí stroj a stroje budou válčit a zabíjet vše bez emocí až nás zbude jen tolik, aby lidská rasa nějak přežila za pomocí pazourků a ohně (možná). Žádný gosudar to nezmění a bohužel on to ví, ví to i Trump. Proto je P.C. Roberts tak pesimistický.

358998

02.06.2017 07:10

Heršvec, kde mám vlastně doma?

Doma je tam kde mé srdce to tak cítí

Jacob 193.?.?.?

Trochu se závěrem nesouhlasím. Číšník je určitě milý člověk a každý číšník má rád klidné a dobře utrácející hosty. Tím nevylučuji osobní sympatie, ale všichni do restaurací či hospod chodíme. Vícekrát jsem se stěhoval a nikdy jsem si nezvykl, stále jsem měl pocit, že jsem na návštěvě a nakonec jsem se vrátil tam kde jsem vyrostl. Možná jsem měl smůlu na opravdové přátele, možná jsem neuměl já, sžít se s okolím, možná jsem vždy narazil na nějaké negativní zóny. Měl jsem vždy takový pocit: cizinec není našinec.

358062

01.06.2017 11:10

Střelba v Chomutově ukázala na policejní super-mindrák

RE: monopol policie na efektivní sebeoobranu

Jacob 193.?.?.?

Z principu taková obrana musí být kriminalizována. Pokud by bylo možné se bránit nebo bránit svůj majetek legálním, přiměřeným účinným prostředkem vedlo by to k ozbrojení občanů, kteří by takto řešili zprvopočátku svoji bezpečnost (absence práce policie a justice). V další generaci by se už spory řešili zbraněmi a občanskou válkou, která by smetla především establishment. Nefunkční policie a úplatná justice svým jednáním takto k tomuto stavu společnost stejně přivedou - jiná možnost není. Je to jen otázka času a je úplně jedno jaké budou zbraně. Co je cílem - zničení státnosti. dokázat nám, že svůj stát neumíme řídit a proto nás někam EU milostivě přičlení. Slova Pilného, že budou důchodci makat - otroci důchod neberou nebo jak to myslel? Když nebude stát nebude po kom požadovat důchod a v této chvíli se bude hodit nepodmíněný příjem (almužna) pro přežití. Všechno jde jak na drátku podle dávných not. Za pár měsíců bude už jen region Čechia for ever. Jakékoliv kroky, které vedou k rozvrácení státnosti jsou vítány a zelenou tomu dali v 90-letech Klaus, Havel a Mečiar, který se stal tím, kdo pohřbil Slovenský národ, který si rozdělí Maďaři a Poláci, tak jak to plánovali v roce 1939.

358043

19.05.2017 06:47

Kapitulace Francie

RE: zajímavý pohled

Jacob 193.?.?.?

Spíše si myslím, že Německé tajné služby věděly v jakém stavu se nachází WestingHouse. Kdo by jim ty atomky pak spravoval? Od Rusů pomoc mají zakázánu. Trocha politiky a jadernou energetiku zabalili. Plyn jako energie je marginální - je to důležitá průmyslová surovina. Bez zemního plynu (NG) se svět nenažere. NG je dnes daleko strategicky významnější surovinou jak ropa. Proto se neobávám, že by jeden ze streamů nevyšel a kvůli tomu ještě zemře mnoho Arabů.

357891

18.05.2017 07:35

Kapitulace Francie

RE: zajímavý pohled

Jacob 193.?.?.?

V jedné věci lze souhlasit s autorem. Doputuje-li plyn z Ruska do Německa je zcela jasné co to bude pro Evropu Německo znamenat. Proto sázím na plyn. Berlín bude určovat za "kolik" se bude v Evropě vařit.

357853

07.05.2017 09:38

Rothschildové a Macron aneb diskutabilní vzorec RF=RF

RE: Parlamentní listy

Jacob 78.?.?.?

Opravdu jsou rozumnější? A podle čeho soudíte? Byl jste ve Francii, znáte místní poměry, jste Francouz z nějaké příbuzenské strany? Zdůvodněte nějak proč jsou Češi hloupí, teda kromě Vás neb jste jejich prostotu objevil. Tak do toho s argumenty na hloupost Čechů.

357670

17.04.2017 07:59

Otevřený dopis paní Krylové

RE: Jste mimo misu!

Jacob 78.?.?.?

Milý pane TT, už jste otevřel svou peněženku a dveře svého domu pro lepší život migrantů z Afriky. Pokud měsíčně posíláte, alespoň 5000 Kč a tuto dobrovolnou finanční výpomoc jste se zavázel naplňovat po dobu 25 let pak Vám bude věřit, že vaše přesvědčení a odhodlání umožnit migrantů lepší život je skutečné a vychází z vašeho hlubokého přesvědčení a toto je hodno velkého obdivu. Pokud však vycházíte z předpokladu, že "My musíme", jinak řečeno marxistickým slovníkem "Oni musí", pak jste jen obyčejný tlachal, který se chopil slova kázat dobro rukama druhých. Jděte ostatním svým osobním příkladem a lidem jako jste Vy budu věřit, že chtějí páchat dobro druhému, až začnou sami za seb konat dobro a ne z obýváků svých domovů nebo státem placených institucí. Zatím jsem slyšel od všech tzv "Osobností" pouze velká slova "My musíme" a posledních 27 let už většina z nás ví co toto slovo znamená.

357219

17.04.2017 07:30

Otevřený dopis paní Krylové

RE: Autorský zákon

Jacob 78.?.?.?

Po roce 1945 probíhalo znárodnění a po roce 1989 zestátnění. Kdo byl stát už dne víme.

357218

03.04.2017 06:52

Karle Kryle, promiň

RE: A tak jsme se dostali po cca 28 letech do původního bodu

Jacob 193.?.?.?

Trochu to máte popletené. dne 21. století to co popisujete se hodí do 20 století.

356866

13.03.2017 07:27

Donbas se odtrhává od umírající Ukrajiny

RE: Snad by to šlo i bez rozpadu.

Jacob 193.?.?.?

Jen bych připomenul, že se ozvaly Polští nacionalisté s připojením Lvova k Polsku, dále se taktéž angažují Maďaři ohledně bývalé Zakarpatské Ukrajiny atd. Vzpomeňme vyjednávání Poláků s Hitlerem, že by měli (po likvidace ČSR) evidentní zájem na společné hranice s Maďarskem. Hrozilo rozparcelování Slovenska mezi Poláky a Maďary. Maďaři Slováky napadli tzv . Malá válka. Hitler musel Hortymu domluvit, jinak by se okleštěný Slovenský šťát rozpadl a rozdělili by si jej Poláci a Maďaři (vzor měli přece po anexi Sudet a záboru zbytku ČR). To, ale Hitler nepotřeboval před tažením na Rusy. Předtím se vypořádal s Poláky a Slováci zase podpořili Hitlera a vtrhli do Polska. Nové parcelování Ukrajiny by byla krvavá katastrofa - krvavá katastrofa to bude i pokud zůstane nerozdělená a bude se upevňovat státní moc (čili pořádek), Co by se mohlo dít s tímto územím (nebo celým regionem) lze částečně předvídat pokud se vrátíme k událostem po roce 1918 až do roku 1939. Mimoto si nejsem jist zda-li Českou republiku a Slovenskou republiku po rozdělení ČSFR v roce 1993 uznaly okolní státy jako státní útvary v nových hranicích obou zemí. Pokud ne - co to znamená si každý domyslí sám. Slováky si rozdělí v budoucnu Poláci a Maďaři a ČR tu si rozeberou Němci, Poláci a Rakušáci. Ostatně na mapách EU už nejsou vyznačeny státy, ale regiony.

356441

01.03.2017 12:22

Budoucnost světa patří Východu a ne Západu

RE: Přehání

Jacob 193.?.?.?

Proč omlouvat. Každý přece má svoji hlavu a k danému tématu dá svoje připomínky. Za mne za tento článek dík. K němu jsem si udělal svůj závěr. Netřeba hanit, je potřeba k danému tématu mít co říct a o svůj názor se poděli.

356193

Tak tímto způsobem se oddělí tzv. obyčejní lidé od elit. Právo mít kvalitní vzdělání bude mít jen tzv. šlechta ostatní budou vychovávání ve stylu, než se zredukují, život a práce hrou.

355737

19.01.2017 17:21

Polské velvyslanectví mě žádá, aby stáhl „nepravdivý článek“

RE: Absolútny súhlas pane!

Jacob 78.?.?.?

Safra a kto zaútočil společně s Werhmachtem na Polsko v září 1939? Kukni na Wikipedii:....... V září 1939 se slovenské ozbrojené síly jako jediný spojenec nacistického Německa podílely na napadení Polska.[23] Slovenské jednotky během tohoto tažení obsadily města Zakopane či Nowy Targ.............. Začali jste s Němci II. WW.

355217

15.01.2017 07:47

Sexuální vydírání Trumpa, nový směr v honu na čarodějnice

RE: Já myslel že to bude přeložený článek,

Jacob 78.?.?.?

Jaký vliv má na kvašení okurek Váš příspěvek?

355049

08.01.2017 08:29

Manželství s Tunisanem

Odlet dětí na cizí pas

Jacob 78.?.?.?

Nechce se mi věřit, že by děti odletěli s jinými lidmi z Tunisu. Zažil jsem scénku, kdy se nějak pomíchali data v PC a nastala tato situace. Svobodná máma s dítětem přiletěla (dcera měla jméno po otci). Ověřovali při odletu, zdali to děvče přiletělo a nemohli najít záznam. Děly se pak věci a vypadalo to, že děcko neodletí. Matka anglicky tak max. děkuji. Nakonec odletěly, ale díky nátlaku asi 30 pasažerů letadla, kteří tlačili na toho ouřadu, že po dvou hodiných neustálých dotazů atd, asi jeho šéf kapituloval neb blokovali tímto provoz. Jednalo se o standardní pobytovou dovolenou s cestovkou tam a zpět.

354753

07.01.2017 07:38

Cílem USA je rozbít Rusko pomocí závodů ve zbrojení

RE: Velká sranda

Jacob 78.?.?.?

Mám stejný nýzor. Karta na nízké ceny ropy jim nevyšla a nevyjde jim ani karta ve zbrojení. Vývoz technologií z USA znamenal technický propad a špičkoví odbornící naimportování po II. WW už došli před 20-ti lety. V době finanční krize po pádu L+B v roce 2007 se tradovalo, že pokud chceš vrazit dolar do US ekonomiky pak máš dvě možnosti: lehké holky a pivo. Za posledních 20-let US natropili tolik podrazů, že už není nikoho kdo zastaví jejich pád a jejich kompletní restart. Je jen otázka jak se to provede - evolučně nebo revolučně a toto závisí na tom kolik je času. Bude-li restart US bude restart i EU a zde potenciál válek v jakékoliv podobě je více reálnější.

354707

10.12.2016 19:29

EET je ekonomická katastrofa, bude znamenat pád Babiše?

RE: krádež

Jacob 78.?.?.?

Takové hovádko jste Vy. Které béká do célého světa, že je skvělé úspěšné, chytré akční apod. To všechno možná jste jenom díky tomuto systému, které vám umožnilo být možná takový jakým chcete být. Ve státě jménem "Jungle" Vám tyto kecy jsou k h........ Trochu myslet na to, proč můžu být tím kým jsem.

354052

28.11.2016 15:10

Jak by vypadala zahraniční politika „Amerika především“?

RE: Souhlasíte či nesouhlasíte s Mnichovskou dohodou v r. 1938?

Jacob 193.?.?.?

Lépe by to Laudát nenapsal. Má to jenom malý háček. Československo bylo bohatým a průmyslově zdatným státem uprostřed Evropy. Pobaltské státe jsou zliberalizované, vylidněné, vybrakované země bez budoucnosti. Kdo by takovou nevěstu chtěl. A když se dobře podíváte na to jak EU a USA couvají z tohoto jimi zapomenutého regionu pak jako kouřovou clonu pouštění zkazky a proradném Rusku. Dopady rozvratu Ukrajiny se rozlévají na celé Pobaltí, které skončí rozvratem podobně jako Ukrajina.

353695

27.11.2016 12:05

Putin (konečně) začal čistit Medveděvovu vládu

RE: Hloupě napsaný článek

Jacob 78.?.?.?

Buď jste mladý a málo jste viděl a prožil nebo jste žil pouze v ulitě do práce domů a zahrádka. Lidi nemá cenu měnit. Buď dospějí ke své změně sámi nebo k ní nedospějou - to je má životní zkušenost. Každému jeho nebe a jaké nebe si vybere je otázka jeho vůle něco změnit, dosáhnout nebo poznat. To se samozřejmě netýká všech těch jež osud postavil do situace, že oni to sami změnit nemohou. Proto se řídím pravidlem "Chceš to? Máš to mít. Nestěžuji si. Jak prosté.

353665

08.11.2016 13:21

Hysterie protikuřáckého běsnění už nemůže být vyšší

RE: e-cigarety

Jacob 193.?.?.?

No mne takovéto vapování vadí a asi bych k tomu nemlčel. Neznamená, že to co není výslovně zakázáno je povoleno. Že jsou kuřáci arogantní ke svému okolí jen tento příspěvek podepisuje. Pro celkové info: proti kouření osobně nic nemám, ale tyto móresy nemám rád.

353199

02.11.2016 05:40

Kauza Zeman aneb puč sudetských Němců 2016

RE: maru dokončení

Jacob 78.?.?.?

Dolejš je prospěchář

353066

02.11.2016 05:37

Kauza Zeman aneb puč sudetských Němců 2016

RE: Dodatek č. 2 - dotace na kulturu rozděluje příslušník Sudetoněmeckého Landsmannschaftu.

Jacob 78.?.?.?

Ty jses trouba

353065

28.10.2016 09:40

Útoky na Miloše Zemana - na povrch vylézají čím dál zajímavější věci

RE: Ano,jak už jsem předeslal...

Jacob 78.?.?.?

Přidal bych ještě anarchistické ......

352939

23.10.2016 10:52

Pohrdání českou státností

RE: Můžeme očekávat ještě nebezpečnější podrazy

Jacob 78.?.?.?

Dalibor Balšínek v té době redaktor bulvární televize prozřel a dal do placu zjištění, které jej celých 20 let neuvěřitelně tížilo a až teprve teď bylo jeho utrpení řádně zaplaceno.

352798

19.10.2016 20:49

Pořád ještě nevidíte žádné nacisty?

RE: A pořád ještě

Jacob 78.?.?.?

Jses hloupej provokativni trouba. Zadny z pozorovatelu OBSE pritomnost vojaku RF nepotvrdil.

352736

17.10.2016 18:14

V Sýrii se strhávají masky

Článek o ničem

Jacob 78.?.?.?

Po QEx atd, sanaci bank a EU ekonomik je v tzv oběhu tolik peněz, že je nikdo nechce. Pokud by nebyly skryty na discích PC mohli bychom s nimi topit v elektrárnách. Hledá se reset globální měny - viník, jinak to západ neustojí a skončí v jeskyni a My s ním.Realita je taková ,že se ohnuté hřbety staví proti říši, protože dobře vědí o tom co přijde. Et tu Brute? Zvolal Caesar na svého vraha - tak končili diktátoři. Jak to bude vypadat až se bude hroutit říše - existují-li globalisté, pak se říše zhroutí do sebe v občanské válce a vše blízké strhne sebou. Jinak to bez globální ekonomické katastrofy nepůjde - pár stovek miliónu lidí zahyne a jejich bohatství zaplatí budoucnost nové epochy.

352662

06.10.2016 14:05

Babišovo ANO utužuje korporátní cenzuru a diktaturu v  EU

RE: pozor na paranoju a tenký ľad

Jacob 193.?.?.?

Někdy stačí i jedno slovo nebo zkratka v textu, aby usměrnila děj věcí budoucích . Kdysi se chytl Nečas s Kalouskem v PS PČR kdy Kalousek stál za materiálem o potřebnosti T72. V jednom dokumentu uvedl min. počet tanků T72 v dalším kole pak už uváděl max. počet tanků T72. Číslo zůstalo stejné, ale význam změny min/max na další děj věcí budoucích byl převratný. Vše co bylo nad počet max. se pak prodávalo. Každá věta i slovo má v budoucnu svoji cenu.

352433

02.10.2016 06:14

Němci budou v Německu brzy menšinou: skoro 40% dětí do pěti let jsou cizinci

RE: Dramatická chyba, nikoliv ve výpočtu

Jacob 78.?.?.?

Máte pohled na automatizaci jak v 30 letech. Mění se stupeň technologické vybavenosti v průmyslu i v domácnostech. Nicméně pokud jste součásti tohoto technologického pokroku budete vědět, že nic nefunguje samo a nové technologie generují i nové místa i pracovní obory (kvalifikovanější) přímo na těch linkách. K tomu se musulmani apod. nehodi. Mimoto se otvírá cesta ke hvězdám, technologie na to už máme. Pouze chybí zdroje těm kdo na to už know how mají neb jsou zasekaní ve válkách. Kdo ovládne kosmos první vyhraje. Světovému četníkovi došly všechny zdroje, které získal z WWI a WWII a potřebuje svět kolem něj zabrzdit jinak do 10 let bude hrát třetí housle po Evropě a Asii.

352324

25.07.2016 07:33

O strachu

RE: o hrdinstvi

Jacob 193.?.?.?

K tomu odkrytí jen tolik: Chceš-li bohy rozesmát, řekni jim své plány......

350756

06.07.2016 07:28

Achillova pata Ruska

RE: V tom článku mně zaujala jedna věta.

Jacob 78.?.?.?

My máme víceúrovňové debily? To se nám ta třídní společnost budována usilovně V.K. pěkně rozrůstá.

350198

24.06.2016 11:22

Neuvěřitelné! Peklo vydalo, co pohltilo

Co za tím asi je?

Jacob 193.?.?.?

Možná i nemožná. Prostě vystupování EU jelit mělo stejný efekt jak Jakešův památný projev. Německo neposílí, museli by mít silného politika a Merkelová už jím není. Němci ještě islamizaci možná ustojí, ale Frantíci Ti budou muset o svoji Francii bojovat. Španělsko, Itálie, Řecko - ekonomika na dně, nezaměstnanost mezi mladýma více jak 50 %. Jim nezbývá nic jiného než přejít na vlastní měnu a nějak to rozjet. V4 - spíše bych to viděl v budoucnu V2. S Poláky se nedá domluvit, oni mají ten komplex méněcennosti tak vrytý, že se vždy budou snažit plazit u nohou těch větších a Slováci mají s Maďary málo společného. Slovákům nezbyde nic jiného než se přitulit k Čechomoravákům v nějakém svazku a naopak. Spousta analytiků a komentářů. Angláni se rozhodli potom co jim zvolili Pákistánce do čela Londýna a jak taková volba dopadá můžou vidět v USA.
Vrátíme se zpět k EHS? Každopádně pro Rusy to znamená oddechový čas na prozatím dobu neurčenou, Ukrajina a pobaltské státy jsou v outu. V blízké budoucnosti budou muset být nastaveny nová pravidla v malé EU a to bude vražedný boj, každý bude chtít urvat maximum a my tam máme Teličku, Zavadila, Pospíšila, Štětinu - větší pohroma nás nemohla potkat.

349907

17.06.2016 08:24

Rusko-íránská aliance v Sýrii na křižovatce

RE: Pokud Írán vpustí Západ na Rusko, je do Vánoc ruským presidentem Khodor kovskyi

Jacob 78.?.?.?

Jejda chlapci, zkuste vašim chlebodárcům doporučit, aby vám více připlatili za kurzy malování budoucích černých dnů. Vaším základním nedostatkem je nevzdělanost a pomalé myšlení dinosaurů. Rusové, jak se zde snažíte naznačit, žádnou válku v Sýrii nevedou jak se nám snaží média prezentovat a zároveň bagatelizovat výsledky operací VKS. Jejich účast se omezila na leteckou podporu pár desítkami letadel a vrtulníků z jedné letecké základny. V Sýrii se vede bitva, ale válka se vede globálně po celém světě. Válku vede USA a jejich područí z EU. Vaše nadšení, že někdo pustí na Rusy islamisty svědčí o vaší hlouposti a malém duševním sebevědomí, tím se projevují slouhové. Fakt, že USA a EU se uchylují k tomuto oslabování Ruska, znamená, že nemají dostatek zdrojů k vedení otevřené války s Ruskem. Tato politika rozvracení zemí přináší milióny mrtvých a strádajících a to vám přináší pravděpodobně osobní ukájení s myšlenkou takto ty Rusy dostaneme, jenomže každá hůl má dva konce. Často je zmiňováno, že Ruská diverze a propaganda je obrovská a velice účinná a je nutné ji čelit jakýmkoliv způsobem, když je tak dobrá a účinná, zde vám chlapci nedochází, že můžou použít stejné zbraně proti zemím, které takto útočí na Rusy. Tak jako Amíci si mohou Rusové koupit pátou kolonu za peníze nebo vydíráním. Jak by se vám líbilo, kdyby Ruská velvyslanectví začala demokraticky podporovat všechny separatistické, islámské, duhové nebo jiné spolky v zemích EU - jen stačí najít ideu a budeme mít v Evropě pod pláštíkem lidských práv takové peklo jako mají dnes v Iráku, Lýbii, Sýrii apod. K tomu stačí natisknout peníze a rozdat je těm správným bojovníkům za blaho lidu, národa, lidstva, menšin či svobody. Tak trochu podpořit migraci z Afriky do EU, tak trochu z Ukrajiny do EU (to by byl zbraňovod), tak trochu popostrčit Araby v Německu a Francii atd. Trochu Vám nedochází, že krvavé války vede už NATO celou jednu generaci, tato generace právě dorůstá a jejich dětství nebylo poznamenáno bombami z Ruska, ale z USA a EU. Tato generace až převezme řídící funkce bude daleko radikálnější a ochotnější si to vyřídit s těmí kdo jim lhal a zabíjel jejich blízké. A tady se vede ta válka ideologická a kdo ideologicky získá tuto generaci k dosažení svých cílů vyhraje budoucí válku a ta budoucí válka bude krvavá. Jen pro vaši informovanost: válka je smrt ve všech podobách, které si můžete představit, hlad, zima, bída, strach, nenávist, nemoce a bolest ve všech jejich formách každý den, každý týden, každý měsíc a roky. Jen mne stále vrtá hlavou co těm EU jelitám slíbili, že tak ochotně klečí na kolenou: Věčný život, mládí, život na jiné planetě, ráj na zemi.

349599

Trochu jsem se usmal, ale 11 bilión USD. Jste tak trochu dost přestřelil

349594

15.06.2016 06:36

Pošetilé Řecko se nyní připojuje k plynové válce NATO

RE: Řecko

Jacob 193.?.?.?

V tom máte naprostou pravdu. Až Němci natáhnou plyn k nim domů. Budou vládci Evropy

349552

Ojoj a všichni v Číně jsou padlí na hlavu, nechají se buzerovat od bílých a čekat jak jim to tam zrychtujou. Údajný přesun "Centra řízení" do Číny může být, ale těžko těžko si Číňané nechají kecat do svých záměrů. Samozřejmě, že i Triády budou sedět se založenýma rukama a budou se koukat jak Rotchildové přicházejíc celí v bílém usednout na trůn. Málo o nich víte, zkuste si něco přečíst o jejich historii a zvycích. Číňané nejsou žádní lidumilové a jejich mocenské zájmy jsou globální.Proč by čekali na kost, když mohou mít celou kýtu. Rotchildové jim můžou v tomto významně pomoct a získat za tuto nezištnou pomoc něco.

349457

08.06.2016 22:37

Konec M. A. D. – začátek šílenství

RE: podtatranska klobasa, rozveseli rozjasa

Jacob 78.?.?.?

Tak trochu se mýlíte.

349365

08.06.2016 20:22

Konec M. A. D. – začátek šílenství

RE: USA už od počiatku studenej vojny plánovali prekvapivý jadrový útok proti ZSSR

Jacob 78.?.?.?

Tak to bylo. Obrana země a vynechme ideologii, byla brána vážně a důsledně. Dnes v době hypermaketů a presentace sladkého nicnedělání se slovo válka jeví jako zábavné show v TV, která za dvě hodiny po zásahu superhrdinů skončí a opět se vrátíme k plným stolům a sladkého nicnedělání. Slova hlad, bída, strach a zabíjení už nikdo nezná. To jsou atributy války.

349356

07.06.2016 17:06

Obama zabouchl dveře Putinovi před nosem

RE: Jenom totální psychopat může myslet vážně, že by

Jacob 78.?.?.?

A podívejme členové akčních výborů modré totality zapleveňují diskuze. Kupředu za nové ideály soudruzi nechť zhyne ten starý podlý Evropský svět. Čím to asi bude, že inteligence nových úderných marxistických skupin je taková jednoduchá.[překvapení]

349305

07.06.2016 16:09

Obama zabouchl dveře Putinovi před nosem

RE: Rusko by se mělo vůči USA chovat jinak.

Jacob 78.?.?.?

Ty jsi trumpeta viď [chechtot]

349299

04.06.2016 18:09

Konec amerického impéria

RE: Ono je to stejně jedno

Jacob 78.?.?.?

Jaký je rozdíl mezi znárodněním a zestátněním po 89, vyrovnání církve a státu a po něm přicházejích restituce církví. Kromě toho nám řekněte kdy bylo první znárodnění, pokud jste chodil na ZDŠ měl by jste to vědět a kdo znárodňoval.
Zkuste mne poučit. Rád uslyším další bláboly o třídním boji. Je to něco podobného jak kapitalizace zisků a socializace ztrát. Momentálně OKD.
Tak do toho.

349223

Ptoto jseš Ty ? [chechtot]

349157

01.06.2016 16:06

Dejte si pozor, co si přejete: Rusko je na válku připraveno

RE: Objektivita

Jacob 78.?.?.?

Proč je nutné vyvracet dávno vyvrácené?

349100

01.06.2016 16:00

Dejte si pozor, co si přejete: Rusko je na válku připraveno

RE: RF vs. USA

Jacob 78.?.?.?

Centrum morálního pozvednutí pokleslé myslé národa českého zatrolí oponentní diskuze proputinovských webů v čele s národním umělcem pornohrátek nějakého Jandy. Poslední dobou se jich zde z tohoto hnizda objevuje. Netřeba jim dávat více než jim jejich vlastní hnízdo středu neomylnosti poskytne. Více stejně nepochopí.

349099

31.05.2016 14:40

Dejte si pozor, co si přejete: Rusko je na válku připraveno

RE: Preco by niekto s ruskom bojoval?

Jacob 193.?.?.?

Pravda, pravdoucí. Ale jak říkáš, kdo nechce vidět nevidí. Vesmírná technologie, kterou nikdo neviděl, letecká technologie, kterou nikdo neviděl, elektronická technologie, kterou nikdo neviděl (tím nemyslí TV, mobily, PC apod.). Otázka spíše zní: opravdu nemají na to, aby vyráběli dobré mobily nebo TV? Zdroje mají, experty si mohou koupit, licence taky. Montovny postavit. Když se to naučili Číňané, kteří se rozhodli v budoucnu technologicky pokořit svět. Heslo "Vyrobeno v Číně" nahradili novým heslem "Vymyšleno v Číně" - čímž dali najevo, že už mají dost kádrů na to, aby převzali iniciativu. Třetí svět bohatne a starý svět žije v dluzích. Kdo je G7? Spolek zadlužených bratří. Ostatně kdo vládne oběžné dráze země?

349028

30.05.2016 22:07

Projekt TAP je nehmatatelným aktivem

RE: Severní proud je realita

Jacob 78.?.?.?

Revoluční akce jsou tak akorát pro srandu králíků a s někým vymrdávat je už úplná kravina. Prostě nevolit ČSSD (a podobné) v krajských a parlamentních volbách a poslat do řiti mírovou volbou tydýty řizené Scapirem ve vládě pod dohledem Diestbiera. Především nezapomenou na politické figury: kým byl, čím je a domyslet se kým bude. Jenomže našinec má krátkou paměť a nevadí mu ohýbat páteř až k zemi za pár drobáků navíc nebo za cukrátko (koblihu?). Současná vláda z nás má prdel, protože když jsme vydržely ty dvě předchozí tak si říkají, že sneseme i to lejno na hlavě.

349002

30.05.2016 08:36

Projekt TAP je nehmatatelným aktivem

Severní proud je realita

Jacob 193.?.?.?

Ropa jako komodita je na ústupu, větší význam získává ZP. Severní proud skončí v Německu, z Němců se stanou distributoři plynu po celé Evropě a s tím související zisky. Západní společenství si zajistí levnou surovinu a východ Evropy to vše zaplatí v cenách. Harašení zbraněmi na východních hranicích jen utne přístup střední a východní Evropě přístup na perspektivní Ruský a Čínský trh. Budeme taková Sibiř západních států, kterým zajistíme klidné žití pod TTIP.

348982

25.05.2016 16:36

Ukrajina mezi fašismem, ochlokracií a rozpadem

RE: Ten pán je mimo

Jacob 78.?.?.?

Na rozdíl od Tebe ten pán ví o čem psal.

348838

25.05.2016 07:59

Rusko již Evropany osvobozovat nebude

RE: k nazvu a dalej

Jacob 78.?.?.?

Jeden člověk zabil 20 miliónů. To je ta neoconská propaganda. Nastolený systém měl na svědomí milióny a světové události. V Indii pozábijeli Angličané vyvolaným hladomorem milióny Indů, kdo za to může? Proč nikdo neobviňuje anglického krále za ty mrtvé atd. K tomu zbrojení. Zbrojila celá Evropa. SSSR mělo nejmodernější a nejpočetnější armádu před počátkem II. WW. Němci než vykradli Evropu (k nám přišli pěšky a na kolech) nebyli na tom až tak dobře. Stalin zbrojil a vynechme teď ideologii, protože jinou možnost neměl, pokud chtěl nastolit a udržet státní moc na celém území, potřeboval funkční armádu a policii. SSSR byla veliká, převeliká a po občanské válce, Intervenci a IWW nebyla žádná policie a ani armáda a tam, kde vládne bezvládí a chaos nedá se nic plánovat a budovat.

348815

24.05.2016 20:21

Rusko již Evropany osvobozovat nebude

RE: k nazvu a dalej

Jacob 78.?.?.?

Stalin nejen zbrojil, ale taky budoval Tartusi. Krom toho to zhodnotil takto. Chceme-li přežít musíme zvládnout za 10 let to co západ za 100 let. Pokud to shrnu v roce 1930 orali dřevěným pluhem, v roce 1955 měli jadernou bombu a v roce 1957 lítal jejich sputnik ve vesmíru. A to vše za velké krize, dvou světových válek, intervencí a občanské války.

348801

22.05.2016 12:54

Klimbající Evropa, Rusko a Čína

RE: Diverze

Jacob 78.?.?.?

Kdosi kdesi napsal CIA nemá cedulku na dveřích. Dnes už to je jedno,máme politiky co mají napsáno na dveřích agent StB. Tudíž mne tato naivita ani nepřekvapuje a zvláště se jako cool argument objevuje u středoškoláků.

348740

17.05.2016 16:10

Je třeba zabít Konvičku

RE: Je třeba zabít Konvičku

Jacob 78.?.?.?

Sdílím s Vámi stejný názor

348588

16.05.2016 22:02

To se nevědělo dřív?

RE: To se vědělo

Jacob 78.?.?.?

Tak a dnes reportéři ČT o restituci Koloredo Mansfeld. Krásně vidět jak se hledají cesty a upravuje informační tok tak, aby se to prolomilo. Doporučuji přečíst dnešní samizdatovou knihu BOUŘE od Paul Polanski. Románový příběh, který údajně Polanski sestavil na základě jeho studia historie okolo pracovního tábora v Letech. Pár poznámek k předrestitučnímu období:
Abychom uvedenou problematiku si mohli osvětlit a vidět i ze širšího hlediska, je nutné zdůraznit, že vládnoucí koalice se nyní chystá i na církevní restituce. Když se o nich před nějakou dobu mluvilo, pak často zmiňována částka dosahovala téměř 300 miliard korun. Ale to není všechno! I „sudetští“ Němci, jimž jde, jak říkají o smíření a omluvy, ani nás nenapadá za co, v Sudetenpost ze 13.1.2011 uvádějí ztráty na majetku v důsledku vyhnání na pouhých 318 miliard euro, tj. asi 7 bilionů korun. Vůbec tito pánové neberou na vědomí, že německý majetek jsme byli v souladu zejména s Pařížskou reparační dohodou konfiskovat tak, aby se nemohl nikdy vrátit do německých rukou a nebyli jsme ani povinni odečíst hodnotu tohoto majetku ze svého reparačního účtu. Německo má nám zaplatit, jako reparační a nereparační plnění, částku ve výši cca 360 miliard předválečných korun. K. Schwarzenberg, ministr zahraničních věcí ČR, nikoliv tedy Bavorska nebo Německa či Rakouska, jak by si někdo mohl myslet, prohlásil, že vše, co bylo ukradeno, má být vráceno. Podle jeho skutků se zřejmě tato zásada na to, co nám Němci kradli a ničili téměř 6 let, asi nevztahuje. Naposled naši stateční diplomaté mluvili s Němci o reparacích někdy v r. 1990. Ti však o nich nechtěli ani slyšet. A nic se neděje, bohužel.

Udělejme si malý výlet do historie. „Šlechta nebyla sama postižena. Stav městský … aby byl zlomen odpor jeho, zabaveno všecko jmění obecní… Zkáza měšťanstva českého byla sousledem a doplňkem pádu české šlechty. Podle velmi přesných výpočtů Bílkových statky skutečně zkonfiskované byly komisí odhadnuty na 29, 595.422 zl. rýn., ale jejich skutečná cena byla jistě aspoň 100 milionů zl. rýn. Z 926 statků bylo téměř 500 konfiskováno, z druhých 253 mělo jen skrovnou rozlohu, takže sotva jedna čtvrtina půdy zůstala v rukou starých držitelů. Gindely poznamenává, že by bylo třeba zajít až do doby stěhování národů, aby se nalezl příklad převratu tak radikálního.“ (A. Denis, Čechy po Bílé Hoře, díl I, kniha I., str. 64). Takže mnozí ti, kteří se obohatili na habsburských pobělohorských konfiskacích a na tištění českého živlu, se domáhají restitucí majetku, který byl původně českým. Jak fantastické!

Naší republiku bychom mohli nazvat nikoliv sociální, jak nám kdysi falešně namlouval V. Havel, ale republiku restituující.

Abychom vůbec něco ze svého původního národního majetku zachovali, je nutné v době co nejkratší se všemi restitucemi ...

Automaticky kráceno

348570

Stránka: 1 2 3 4

Káva pro Zvědavce

66

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc březen přispělo 140 čtenářů částkou 23 155 korun, což je 66 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

I na pokraji sil musí evropské státy platit „výpalné“ Bruselu v plné výši.28.03.20 15:29 Evropská unie 0

Pozorujte dnešní právní zrůdy, ceny a lichvu! Šílené!!27.03.20 18:19 Česká republika 5

Jourová varuje27.03.20 14:54 Evropská unie 6

Vědci zjistili u 600 lidí 40 různých mutací koronaviru26.03.20 22:20 Island 6

Holandsko a Švédsko začínají ustupovat od teorie stádní imunity26.03.20 22:07 Evropská unie 2

Vláda mění své rozhodnutí ohledně odškodnění - bojí se bankrotu (a právem)26.03.20 22:00 Česká republika 1

Indie vyhlásila 1,3 miliardě svých občanů stanné právo26.03.20 21:02 Indie 1

Koronavirus: Drakonická opatření v Bolívii26.03.20 09:03 Bolivie 7

VIDEO: Massimo Mazzucco zajímavé souvislosti a "náhody" COVID-1926.03.20 07:56 Itálie 0

Politická korektnost a krvelačnost chorých feminacistek vedla ke konci mluvčího FK UK25.03.20 11:07 Česká republika 12

Ministerstvo obrany chce uspořit až 2,9 miliardy korun25.03.20 07:00 Česká republika 1

Evropská unie vojensky podporuje Turecko24.03.20 17:34 Evropská unie 2

V USA začala ekonomická krize24.03.20 04:25 USA 3

Video: Allahu akbar! Nepokoje v uprchlickém táboře Eleonas v Aténách23.03.20 17:51 Řecko 0

Video:Německo už není zemí mléka a strdí, ale Afričanovi to nevysvětlíte23.03.20 17:45 Německo 1

Protesty proti omezením kvůli koronaviru v Paříži23.03.20 16:19 Francie 0

Stát zakázal výrobu dezinfekce Martinu Žufánkovi23.03.20 15:43 Česká republika 1

Rusko a Kuba posílají do Itálie své lékaře22.03.20 17:35 Rusko 4

Blokování čínské pomoci Itálii v Praze22.03.20 16:08 Česká republika 3

Chmelár o prohlášení Stoltenberga: Je to šílené a nepříčetné21.03.20 08:40 Slovensko 2

Měnové kurzy

USD
24,60 Kč
Euro
27,48 Kč
Libra
30,64 Kč
Kanadský dolar
17,54 Kč
Australský dolar
15,17 Kč
Švýcarský frank
25,86 Kč
100 japonských jenů
22,80 Kč
Čínský juan
3,47 Kč
Polský zloty
6,04 Kč
100 maď. forintů
7,69 Kč
Ukrajinská hřivna
0,88 Kč
100 rublů
31,23 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 938,79 Kč
1 unce stříbra
356,21 Kč
Bitcoin
152 909,63 Kč

Poslední aktualizace: 29.3.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 50 617 277