Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané hestroy

Nalezeno 3334 příspěveků, 16 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

22.06.2009 14:05

Míč ovládá svět (Popularizovaná věda)

Vynikající, ostatně jako vždy!

hestroy 77.?.?.?

Vždy, když si čtu něco od pana Lischky, potřebuji na to klid a čas. Proto se také někdy staně, že si jeho článek přečtu až s několikaděnním zpožděním. Stejně jako dnes.

Jediné, co k tomu mohu dodat, je to, že pan Lischka je prostě výjimečný člověk (záměrně jsem nepoužil slovo génius, aby se nám ještě nenafoukl, jako ten balón).

A pokaždé, když si dočtu článek, hned mrkám na hodnocení, které klasicky nebývá lepší než 2. A to přesto, že cokoliv se tu uveřejní, každá hloupost a již zastaralá informace, obvykle dostává od čtenářů za jedna, jako výraz podpory Zvědavci.

Vím, že paní Striga dá za 5, jen tak pro jistotu, když člověk něčemu nerozumí, tak je to přeci špatné, nebo ne?

Aler je to stejně zajímavé, kolik "zvědavců" není schopno pochopit plný význam Lischkových textů.

Pane Lischko, tleskám vám, ostatně jako pokaždé, postupně mi začíná docházet, jak to vlastně všechno myslíte. [smích] Jsme na stejné lodi!

193814

22.06.2009 14:14

Osmnáct kritických postřehů z USA

RE: Anonym

hestroy 77.?.?.?

Pane votravo, jděte laskavě prudit mezi své obřezané soukmenovce na Spolčení dementů a zuřivých sionistů.

Vašich nenávistných a nicneříkajících nacistických blábolů je tu pro nás, obyčejné gojim, škoda. Každí vaše slovo je jak hromádka hnoje, kterou s neskonalou důsledností a vnitřním uspokojením kydáte přímo pod nohy normálních slušných lidí.

Všiml jste si vůbec toho, že když zrovna sprostě nelžete, jak jsem vás již několikrát usvědčil, tak jen kydáte nenávistnou špínu? To vám opravdu není trapné? Máte vůbec nějaké přátele, když pominu vaše soudruhy ze Spolčení dementů? Takového zlého a nenávistného člověka, který si navíc o sobě myslí, že něco ví, přeci nemůže mít nikdo rád. Obzvláště v naší křesťanské společnosti, která se alespoň trochu řídí desaterem...

193816

23.06.2009 11:06

Izraelská mluvčí: Kontrolujeme hloupé Američany

RE: Tahle zprava uz tu byla

hestroy 77.?.?.?

Také jsem si to říkal, Pavle, a chtěl tady na to upozornit, ale předběhl jsi mě. Žádná Tzipora Menache není.

Dle mého je to záměrná mystifikace sionistických pekelníků, aby zdiskreditovali protisionistické (protipekelnické) hnutí.

Stará známá taktika, jak přidávat mezi pravdu lži, kterými se pak dá znevážit i ten pravdivý zbytek. Ale o tom by nám mohl spíš říci něco Vojta49 nebo Guldstein.

193856

23.06.2009 11:18

Shrnutí průběhu domovních prohlídek, zatýkání a obvinění údajných pořadatelů koncertů

RE: LISTINA ZÁKLADNÍCH PRÁV A SVOBOD

hestroy 77.?.?.?

Člověče, vy jste génius. Sice génius, který se neumí ani podepsat, ale ze své pozice anonymní nuly rozdává rozumy, jak na běžícím pásu. Kdyby bylo víc takových anonymních mudrců, dokázali by otočit Zeměkoulí na druhou stranu, tím jsem si jistý. Tleskám vám, vy bezejmenný ynteligente! Ještě nám tu napište, jak jste měl samé jedničky, jak jste vyhrával vědomostní olympiády, kolik statisíc vyděláváte, kolik sexbomb důvěrně znáte a máme tu SUPERMANA. Tyhle lidi, já skutečně obdivuju, jsou to skuteční proroci, sice bezejmenní, protože by je mohl třeba někdo udat nebo rovnou sebrat, ale přesto proroci, co se nebojí ani čerta.

Těším se na vaše další anonymní perly, jen vy jediný tu můžete být soudcem a zasvěcenně zkoumat, kdo se může vašemu neskonalému anonymnímu yntelektu rovnat a kdo je jen špínou na podlaze. Jak říkám! OBDIVUJI VÁS!

193857

24.06.2009 10:34

Osmnáct kritických postřehů z USA

RE: Anonym

hestroy 77.?.?.?

Méďo, tihle lidé samozřejmě nevidí trám ve svém oku, zatímco třísku v oku jiného vidí již z jednoho kilometru. Pražák je klasickým ztělesněním pokrytce a farizeje. Začne "diskusi" tím, že někoho urazí, nedodá jediný argument a pak se ještě rozčiluje, když mu to někdo vytkne. Ale je to snaživý chlapec. Už přišel na to, jak se jmenuju, je to šikula. Doufám, že u mě ve svém seznamu na ústředí nemá poznámku, aby mě sebrali mezi prvními, za to, jak jsem se mu odvážil vytknout jeho sprosté lži a nulovou schopnost diskuse. Tihle lidé jsou tak omezení, že jim to stejně ale nedojde.

193918

24.06.2009 10:38

Osmnáct kritických postřehů z USA

RE: Anonym

hestroy 77.?.?.?

(Zrušeno. Osobní výpady. editor)

193919

24.06.2009 10:45

Osmnáct kritických postřehů z USA

RE: Anonym

hestroy 77.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot] Pražáku, vy jste sde tedy pěkně odkryl. Takže vy jste něco jako homeless, že ano? Vy si kupujete tři kolečka salámu? A ještě se tím chlubíte? Nedají vám oni je nakonec zadarmo, když vás vidí?

Ne, oni vám vlastně dají jen ten jeden kousek na zkoušku a ten druhý, co odkrojí, ten vám zabalí s sebou, že?

To jedno pivo, které vybalíte z 6packu, to také platíte? Odkud píšete na Zvědavce? Z internetové kavárny, kde vám dají ochutnat kafe?

A co tam v té Americce vlastně celé dni děláte, když zrovna neprobíráte s kolegy bez domova, jak je Amerika super a kde vám dají ochutna třeba i dvě kolečka salámu?

[chechtot] [chechtot] [chechtot]

193920

24.06.2009 11:59

Osmnáct kritických postřehů z USA

RE: Anonym

hestroy 77.?.?.?

(Zrušeno. Netahejte sem nezvědavce. editor)

193923

24.06.2009 13:26

Izraelská mluvčí: Kontrolujeme hloupé Američany

RE: Víme, a přesto zamrazí

hestroy 77.?.?.?

Prosím vás, nedávejte sem odkazy na sekty typu Svědci Jehovovi, většina čtenářů Zvědavce jsou inteligentní lidé, kteří s náboženskými sektami nechtějí mít nic společného. Zejména s těmi, které svým ovečkám berou peníze.

193928

24.06.2009 14:16

Irán pod vlivem amerických psychologických operací?

RE: jedna stara pravda

hestroy 77.?.?.?

Zrovna vy, Pražáku, jste příkladem toho blbce, jak jste zde již mnohokrát prokázal. A právě vy se tu snažíte svoje lži opakovat do zblbnutí. Opravdu už si o vás začínám myslet, že to v hlavě nemáte v pořádku, vy kopie Ben Hura ze sdružení slaboduchých, ale o to zuřivějších nacistů, rasistů, bolševiků a sionistů. Takhle se ztrapňovat před tolika lidmi, to už musíte mít pořádnou kuráž...

193930

24.06.2009 17:41

Osmnáct kritických postřehů z USA

RE: V USA jsem nebyl,

hestroy 77.?.?.?

Na tyhle bláboly je škoda nějak reagovat. Buď jste opět, jako pokaždé nepochopil, o čem se tu normální lidé baví, nebo se záměrně ztrapňujete.

Takže velmi, velmi stručně.

>Už mnohokrát došly, pane Hanku, nějaké zdroje (přírodní kaučuk, slonovina, velrybí tuk, ...). A nic se nestalo.

Jistě, zdroje již mnohokrát došly, třeba mušličky na placení, že? Kam vy na ty nesmysly chodíte? Ještě nikdy nebylo na planetě tolik lidí a NIKDY se zdroje nedrancovaly, tak jako dnes. A pokud tou invencí myslíte vojesnkou okupaci například Iráku, pak vám musím dát za pravdu a přirom vás prohlásit za naprostého necitu, kterému je jedno, že přes milion Iráčanů bylo povražděno a milióny vyhnány ze svých domovů Ano, tomu říkám invence, jen co je pravda. Ještě k tomu nedostatku zdrojů. Samozřejmě že se nic nestalo, pokud nebereme v úvahu války, které vždy následovaly.

>Eritrejské dítě umírá hladem proto, že mu ostatní eritrejské děti všechno snědly.
Jste normální? Vy jste opravdový blázen!!! Ne, eritrejské dítě umírá proto, že koloniální velmoci, které se tak nerady smířily s tím, že přišly o své kolonierží Afriku na uzdě, aby původní obyvatelstvo nespotřebovalo jejich domácí bohatství pro sebe, ale vychcípalo a tak uvolnilo místo "inteligentním" lidem ze Západu.

> Každý tvor na této planetě má právo na vše, co pro sebe získal s vynaložením své energie a svého času.

Na to jste prosím přišel kde? Můžete mi prosím vysvětlit, kdo vám to řekl? Jinými slovy totiž tvrdíte, že každý člověk má právo si dělat, co chce. Takže když někdo vybije celou vesnici, tak si v ní pak může bydlet? Tak jste to myslel? Že silnější může zabíjet slabší lidi, proto, aby měl více?

Vy jste ještě zvrácenější, než jsem si myslel. Není vám ze sebe špatně? [bliji]

193938

24.06.2009 17:53

Shrnutí průběhu domovních prohlídek, zatýkání a obvinění údajných pořadatelů koncertů

RE: LISTINA ZÁKLADNÍCH PRÁV A SVOBOD

hestroy 77.?.?.?

Mluvíte o těch svých argumentech, které jste použil? Tím myslíte tyhle? Asi vám to musím zopakovat, abyste příště použil ještě výstižnější...

>To nic, tohle byla docela slabota. Jindy už z půlky věty poznám grázla.

>S čím souvisí tato věta, by mohlo být neznalému záhadou. Já ovšem vím, že jde o předstupeň dalšího - vytvořit případnému čtenáři zdání, že pán je opravdový expert stojící vysoko nad pravidly silničního provozu. A hned poté přechází do protiútoku:

>Jak úžasný ten rozum je, doloží hned hádankou pro blbé:

>Tímto má konečně čtenáře "plně na své straně", a může se odvážit ke sklízení dalších sympatií, ba dokonce se mu zdá, že tím kreslí i obraz svého oponenta:

>Tu se ovšem probouzí, a zjišťuje že má ruku v čemsi teplém a mazlavéém...

Jen mi není jasné, který z argumentů se týká tématu. Tedy pokud tématem nebyl jeden z diskutujících.

Je ale zajímavé, že nějakou svou myšlenku jste dodal až poté, co jsem vás chválil za to, jak vtipně a neotřele dokážete zesměšňovat své oponenty. Samozřejmě anonymně, jelikož je to bezpečnější a člověk si leccos dovolí.

Mimochodem, dnes mi jedna paní rozbila zrcátko, protože jí nestačila její půlka silnice. Stalo se to ve městě, rychlost cca 30km/hod.

193940

24.06.2009 18:13

Plat 300 milionů ročně

RE: Tito lidé – všimněte si – neprodukují žádné hodnoty.

hestroy 77.?.?.?

Nemá smysl vám cokoliv vysvětlovat. Jste užitečný idiot Systému, který si dokonce myslí, že o něm něco ví. Ale jak jste nám tu již mnohokráte a v podstatě pokaždé dokázal, jste vedle jak ta jedle.

Navíc jsou vaše zvrácené názory založené na tom, že někdo má právo zabíjet slabší (dle vás je to přírodní zákon), právo krást (přírodní zákon), právo znásiilňovat (přírodní zákon), právo ničit životní ovzduší (přírodní zákon), právo lhát (přírodní zákon).

Proč to tedy také tak neděláte? Proč nejdete a někoho nezabijete a nevezmete si, co vám po právu patří? Bojíte se, že by vás jiný přírodní zákon, v tomto případě například soudce, poslal za mříže? A z jakého práva? Z práva silnějšího? Práva přírody?

Víte, Vojto, když už NIC nevíte, pak se raději věnujte svým brožurám. Protože tohle:

>Vy věříte, že svět, v němž žijeme, vymyslela parta lumpů. A nám jej vnutila. A ti lotři jsou tak geniální, že k tomu nepotřebovali žádný projekt, ba dokonce ani dílčí plány (bez nichž dnes nedáte dohromady ani opékač topinek). Žádné vedení, generální štáb, řídící střediska, výkonný, donucovací a kontrolní aparát. Nic. Nebo snad nějaké znáte? A dokonce nás nechají o svém proklatém Systému libovolně žvanit, tupit jej a kout pikle na jeho svržení. A žádná perzekuce? Nevídané!

jasně svědčí o tom, že jste opravdu úplně mimo. Ani vás nebudu zatěžovat nějakými daty, jen vám řeknu jednu podstatnou věc a to tu, že tenhle svět, v kterém žijeme, nestvořili netvoři vašeho ražení. Ti jen vymysleli Systém, jak na tomto světě parazitovat. A to, že o nich nic nevíte, to ještě neznamená, že nejsou.

Vřele vám doporučuji tuto sérii filmů. Zejména část 42 - Gatekeepers.

193941

25.06.2009 00:20

Osmnáct kritických postřehů z USA

RE: V USA jsem nebyl,

hestroy 77.?.?.?

Nebudu se s vámi dohadovat, pane nikdo.

Jen fakta: Počet obyvatel Eritrei je něco přes 5.000.000 lidí. Rozloha je 117,600 km2.

Česká republika má cca 10.000.000 obyvatel. Rozloha je 78,866 km2.

Jste schopen spočítat, který stát má větší hustotu obyvatel?

Já se ze smrti Eritrejců neobviňuji, jelikož to byla kolonie Itálie. Přesto na rozdíl od vás nebudu obhajovat Systém, který zabíjí lidi, aby se hrstka vyvolených měla dobře. Je dobře vědět, že si tak rozumíte s Vojtou, to vysvětluje mnohé.

Jestli šanováním slabých myslíte jejich bombardování napalmem, pak jste opravdový dobrák.

Už jsem vám to jednou vysvětloval, jaký je mezi námi rozdíl, já oproti vám neschvaluji zabíjení, vy to, stejně jako Vojta považujete za PŘIROZENOST a dokonce to povyšujete na přírodní zákony.

Dle vás je lhaní, zabíjení a loupení PŘIROZENÉ, dle mého je to zvrácené. Ale to už jsme zase u morálních hodnot, které zastáváme a v tom se asi evidentně neshodneme.

A znovu opakuji, že kdyby všichni lidé byli jako já, tedy by si uvědomovali, že drancováním bohatství jiných národů a následném vozením toxického odpadu do jejich přirozeného prostředí, si v konečném důsledku nepomohou, svět vypadá jinak. Ale ten svět vypadá tak, jak je, právě díky vám a lidem s podobným způsobem přemýšlení.

Vy mluvíte o Bohu? Vy? Víte vůbec, co to slovo znamená? Nenechte se vysmát!!! Dle vašeho nazírání na svět znáte spíše Satanáše. Ten má úplně přesně stejné názory jako vy a zabíjení pro bohatství pár vyvolených považuje za skvělý byznys. A dokáže to vysvětlit úplně stejnými větami, jako vy nebo Vojta, nebo například někdo z bandy sionistických grázlů.

A pokud by vás opravdu zajímalo, s čím se plně a bezezbytku ztotožňuji já, můžete mrknout sem. Ale to asi nebude nic pro vás.

193958

25.06.2009 11:34

Osmnáct kritických postřehů z USA

RE: V USA jsem nebyl,

hestroy 77.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot] Vy máte opravdu dost, pane velkomožný. Ale já vás chápu. Už ano. Takže iracionální dav je dav, který si myslí, že člověk by neměl zabíjet a že právo silnějšího neznamená možnost vybíjet lidi kvůli blahobytu.

Zřejmě nerozumíte počítačům, jinak byste věděl, že podobnou či stejnou IP adresu může mít spousta lidí, takže ve vašem souhrnu příspěvků se může objevit více přispěvovatelů. Jméno nemusíte psát, pokud zůstanete trvale přihlášen. Já ho také nepíšu. Jen nechápu, jak to, že tohle neví někdo tak na výši, jako jste vy.

Jestli jste si nevšiml, tak já jsem na vás zareagoval jen proto, že jste se choval neskutečně arogantně a zároveň ze své pozice vševěda blahosklonně k ostatním diskutujícím. Dal jsem vám ochutnat váš chleba a co se stalo? Nějak se vám vzpříčil v ústech, že? Nebo nemáte pocit, že se tu prezentujete jako někdo, kdo všechno ví nejlépe a když vám někdo řekne jeho názor, tak ho okamžitě označíte za blbce?

Jeden člověk kdysi řekl, že pro třísku v cizím oku nevidíte trám ve svém vlastním. Tím bych naši plodnou diskusi ukončil, pán velkomožný. Teď už každý ví, že vy jste tady jediný, kdo něco ví, a ostatní vám nesahají ani po kotníky. A jestli se ptáte, kde jsem k tomu přišel, přečtěte si příspěvky pod vaší IP adresou.

[chechtot] [chechtot] [chechtot] Myslím, že jste se tu zesměšnil už dost a měl byste slevit ze svého pocitu vševědoucího blahoskonného kmeta.

193983

25.06.2009 12:31

Osmnáct kritických postřehů z USA

RE: V USA jsem nebyl,

hestroy 77.?.?.?

Máte pravdu, raději si notujte s Vojtou. S tím si budete náramně rozumět. Vy ho budete bránit před ostatními, a on se vám odvděčí tím, že bude označovat vaše příspěvky za brilantní. Takže tu budete správná dvojka. Přeji vám oběma mnoho zdaru.

Je jen škoda, že jste se ani nepodíval na ten link, možná byste pak pochopil, v čem se my dva lišíme.

Jen tu vypíchnu pár vašich příspěvků, aby bylo vidět, jak se tu chováte k ostatním:

> chceš vysvětlovat jasné věci, a svým blahosklonným "správně... a Gratuluji k dobrému úsudku" se takto stupidně pokoušíš nad někoho vyvyšovat, jakožto hodnotitel? jenže ty jsi tady jen řadová trubka trošku pomaleji chápající. takže tohle zrovna ty nezkoušej

To mluvíte o sobě?

>jsi nějak postižený

>nechci napsat jen nic neříkající, polosrozumitelný nebo nepodložený štěk, resp. pouhou domněnku či banální frázi (jako vy)

>vy z toho při své hlouposti a nechápavosti

>začnete působit hloupě

>nemusíš se blbě ptát

>třeba to pak nebude obvyklá hovadina na entou

> jsou tady samí zakomplexovaní chudáci

>Ty ses buď zbláznil nebo ses ožral. Běž se léčit, chlapečku...

>a pak raději do septiku s tím (i s tebou)

>ztráta času s tupouny

>dle mého názoru je to osoba mimořádně (opakuji: mimořádně) zmatená a rozervaná emocemi a zaujatá svým já

>ale je to od vás (emocionálně neukojené a rozervané ženské) příliš odvážné očekávat.

>I vy se musíte ještě hodně učit... přečíst ještě 956 vydání MfD

>Prostě zde jste úplně mimo mísu

>asi máte útlum. Trvale?

>chytrolín kramář má totiž vždycky pravdu sice občas neskutečně žvaní, rozumu nepobral

>vy neustále blekotáte o něčem jiném

>Hošánku, ty ses musel vylíhnout předevčírem... jinak si neumím vysvětlit tvé plané blábolení

>že se někdo narodí jako osel a naučí se psát... dokonce na Zvědavce, a cítí se proto nadřazeně a jako spasitel světa

> ty nešťastníku zmatený, pak mi vykládej, že ses zase neožral...

>tys leda zaútočil... určitě flaškou alkoholu na své mozkové buňky.

>Vážený pane, děláte všeználka a neomylného soudce, ale jsou i jiní lidé s jiným názorem než jsou vaše domněnky.

Ano, tohle byste si měl opakovat každé ráno! Svatá slova!

>Ucvrkla jste si štěstím,

> Vy máte asi těžký problém... Zkuste si s tím zajít k odborníkům. Naučí vás ovládat se i v prostředí neshodných názorů s těmi vašimi.

Clověče, vždyť vy víte, co byste měl dělat, když to radíte i ostatním...

>Nereagujte hloupě, nebo třeba vůbec (pokud aspoň to dokážete) a nebudete pak veřejně odhalena jako hloupé, dunící a hádavé stvoření

>...a potrefená husa se ozvala... samozřejmě opět s nesmyslem. Vůbec nepochopila oč jde.

Stačí s vámi jen nesouhlasit a už hlasitě kvíkáte. Ale do vlastní huby si nevidíte. Že, pán velkomožný?

193987

25.06.2009 14:52

Západní slabikář pro volby v rozvojových zemích

RE: Zakopaný pes je v tom, že se směšuje stará a nová morálka.

hestroy 77.?.?.?

Souhlasím s vámi, Karle!

Proto zde uveřejňuji seznam několika pravidel, které jsem přeložil ze serveru monabaker.com:

Pravidlo č. 1: Na Středním východě Arabové vždy útočí jako první a je to Izrael, kdo se vždy brání. Říká se tomu "odplata".

Pravidlo č. 2: Arabům, ať už Palestincům nebo Libanoncům není povoleno zabíjet Izraelce. Je to "terorismus".

Pravidlo č. 3: Izrael má právo zabíjet arabské civilisty, je to nazýváno "sebeobrana", v dnešních dnech i "vedlejší škody".

Pravidlo č. 4: Když Izrael zabije příliš mnoho civilistů, západní svět volá po zdrženlivosti. To se nazývá "reakce mezinárodní komunity".

Pravidlo č. 5: Palestinci nemají právo zajmout izraelského vojáka, dokonce ani jednoho či dva.

Pravidlo č. 6: Izrael má právo zajmout tolik Palestinců, kolik chtějí (cca 10000 Palestinců, 300 z nich dětí a 1000 Libanonců, držených bez soudu). Není zde omezení, není třeba prokazovat vinu, či soudit. Všechno, co je potřeba, je magické slovo "terorismus".

Pravidlo č. 7: Když řeknete Hizballáh, vždy dodejte "podporován Sýrií a Íránem".

Pravidlo č. 8: Když řeknete Izrael, nikdy nedodávejte "podporován USA, UK a dalšími evropskými zeměmi", protože by si lidé (Bože chraň) mohli myslet, že to není vyrovnaný koflikt.

Pravidlo č. 9: Když přijedete do Izraele, nezmiňujte slova "okupovaná území", "rezoluce OSN", "ženevské konvence". Mohlo by to zarmoutit diváky TV FOX.

Pravidlo č. 10: Izraelci mluví anglicky lépe, než Arabové. Proto je také necháváme mluvit co nejvíce, aby mohli vysvětlit pravidla 1 až 10. Tomu se říká "neutrální novinařina".

Pravidlo č. 10: Pokud nesouhlasíte s výše uvedenými pravidly, nebo když stojíte na straně Arabů, musíte být velmi nebezpečný antisemita. Ale můžete dokonce učinit veřejnou omluvu, pokud vyjádříte svůj upřímný názor. Není ta demokracie nádherná?

193990

25.06.2009 15:01

Pohled našeho vraha je dobrý (Úvaha přinášejí duševní klid)

RE: Pokus s krysama, jako, odpověd, kam dojde lidská společnost.

hestroy 77.?.?.?

Když už jsme u těch krys, doporučuji tohle. Trochu krutý komix, ale tak už to chodí...

193991

26.06.2009 14:24

Osmnáct kritických postřehů z USA

RE: V USA jsem nebyl,

hestroy 77.?.?.?

(Zrušeno. Osobní výpady. Editor)

194051

26.06.2009 14:59

Pohled našeho vraha je dobrý (Úvaha přinášejí duševní klid)

RE: Furt mi kradou radost ze života!

hestroy 77.?.?.?

(Zrušeno. Osobní výpady. Hestroi, máte první varování. Pokud budete pokračovat v tomto tónu, nebudu vám pouštět příspěvky. Editor)

194057

28.06.2009 14:12

Pohled našeho vraha je dobrý (Úvaha přinášejí duševní klid)

RE: Furt mi kradou radost ze života!

hestroy 77.?.?.?

Ale já jen použil věty, co řekl Joseph... Takže byste se měl zaměřit spíše na něj. Nepoužil jsem jediné vlastní slovo, jen věty z jeho minulých příspěvků. A to pouze v domnění, že by Joseph mohl lépe porozumět svým vlastním větám.

Konkrétně se jedná o tyto moudré věty, kterými připomínal ostatním diskutujícím, jak by se měli v diskusi chovat:

Takto moudře napomenul Reného: chceš vysvětlovat jasné věci, a svým blahosklonným "správně... a Gratuluji k dobrému úsudku" se takto stupidně pokoušíš nad někoho vyvyšovat, jakožto hodnotitel? jenže ty jsi tady jen řadová trubka trošku pomaleji chápající. takže tohle zrovna ty nezkoušej

Takto velmi moudře posoudil jiného diskutujícího: Vážený pane, děláte všeználka a neomylného soudce, ale jsou i jiní lidé s jiným názorem než jsou vaše domněnky. Vladimíre, vy nevidíte, jak Joseph ví, jak by měla diskuse vypadat? A nyní si přečtěte, co napsal panu Kramářovi o příspěvek výše.

Takto spravedlivě usadil jiného diskutujícího: Vy máte asi těžký problém... Zkuste si s tím zajít k odborníkům. Naučí vás ovládat se i v prostředí neshodných názorů s těmi vašimi. Vladimíre, tady je přeci jasně vidět, že Jospehovi jde o kvalitní siskusi a chce nechat prostor i ostatním přispěvovatelům. Opět se podívejte, jak to dělá v praxi, tohle není první hodnocení pana Kramáře, řekl mu už také toto: chytrolín kramář má totiž vždycky pravdu sice občas neskutečně žvaní, rozumu nepobral

Jarmile zase napsal toto, vědom si své neskonalé duchaplnosti: Nereagujte hloupě, nebo třeba vůbec (pokud aspoň to dokážete) a nebudete pak veřejně odhalena jako hloupé, dunící a hádavé stvoření.

Jak vidíte, Vladimíre, jen jsem použil moudrá slova Josepha a vy mě tu chcete cenzurovat? Copak si neuvědomujete, jak Joseph moudře rozlišuje, koho zrovna osobně napadně, aby vzápětí jinému poradil, jak se má chovat, aby byla diskuse plodná a nedocházelo k osobním výpadům?

Je mi líto, že jste Jospehovy věty (ne moje) posoudil jako osobní výpady. Moc mě to mrzí, neboť si myslím, že Joseph má co říci, jde o jednoho z nejlepších a nejplodnějších přispěvovatelů a jde mu také o kvalitu diskuse. Mám to snad brát tak, že jeho příspěvky nejsou kvalitní? A ten druhý příspěvek, který jste mi také zcenzuroval, ten byl také jen syntézou Josephových brilantních myšlenek. Myslel jsem, že když dám jeho majstrštyky dohromady, vznikne velmi unikátní a hodnotný příspěvek, nicméně jsem se asi ošklivě zmýlil. Prý šlo o osobní útoky. Tak nevím...

Co na to Joseph? Měl by se také ozvat, protože člo o vlastně cenzuru jeho slov.

194143

28.06.2009 14:18

Pohled našeho vraha je dobrý (Úvaha přinášejí duševní klid)

RE: Furt mi kradou radost ze života!

hestroy 77.?.?.?

Ale vždyť Joseph ví, jak by se měl chovat, když to píše ostatním...

Myslím, že tyhle jeho věty naprosto vystihují situaci a vykreslují ho jako tolerantního člověka, který ví o tom, že každý může mít jiný názor.

> Vy máte asi těžký problém... Zkuste si s tím zajít k odborníkům. Naučí vás ovládat se i v prostředí neshodných názorů s těmi vašimi.

> Vážený pane, děláte všeználka a neomylného soudce, ale jsou i jiní lidé s jiným názorem než jsou vaše domněnky.

Opravdu nechápu, co to s ním je. Jak to říkal? Zajít si k odborníkům? Možná by měl poslechnout sám sebe.

194144

29.06.2009 14:44

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

Čistokrevní vyvolení řádí

hestroy 77.?.?.?

Tak už to přišlo. Nečekal jsem, že neuběhne ani 20 let a budeme zpátky v totalitě. Ale to, že teď máme vládu, kterou nikdo nezvolil a kterou vede člověk, který už ani neschovává, že patří k vyvolené nadřazené "rase", už něco naznačovalo.

Celé to obvinění je tak směšné, že ani nemůžu uvěřit, že nějaký soudný člověk se tím bude zabývat. Dle mého se na to nevztahují ani paragrafy o hanobení rasy nebo náboženství.

Kam tahle společnost směřuje? To nám skutečně budou diktovat čistokrevní nacisti? Co přijde pak? Kdy čistokrevní vyvolení nadřazení rozhodnou o tom, že jsem jen podřadná zvířata, jak je učí jejich rabíni? Kdy se tu začnou objevovat nápisy Gojové do plynu, tak jako se objevují nápisy Gas the Arabs v Izrahelli?

Kdy se panská rasa rozhodne, že nadešel den, kdy se gojská zvířata naženou do ohradníků ke konečnému řešení?

Tenhle svět jde do pekla rychleji, než jsem čekal. Satanova synagoga už neztrácí čas.

Vladimíre, máte moji plnou podporu, cokoliv budete potřebovat...

194288

29.06.2009 15:35

Pohled našeho vraha je dobrý (Úvaha přinášejí duševní klid)

RE: Furt mi kradou radost ze života!

hestroy 77.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot] Máte pravdu, Korutane, šedí morové, jak se říkalo pomocníkům VB se konečně dočkají ocenění jejich schopností. Totalita se vrací na plný koule!!!

194306

30.06.2009 11:35

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

RE: Voltaire

hestroy 77.?.?.?

Pane Satan, co to tu plácáte? Podívejte se laskavě na oficiální média, která publikují jednu sprostou lež za druhou... Proč sem tedy chodíte? A že sem chodíte často, že? A přispívat své jedovaté sliny také můžete. Pane Satan, konečně jste se pořádně vybarvil, i když už jsme to o vás věděli dávno, že?

194474

30.06.2009 11:50

Oficiální vyjádření vydavatele Zvědavce k jeho stíhání

RE: marné zvolání

hestroy 77.?.?.?

Guldsteine, tento server slouží k tomu, aby lidé postupně pochopili, že antisemitismus je hlavní zbraní sionistů. Jak jistě víte, sionisti obětovali židy pro svůj cíl destabilizovat a ovládnout blízký východ (jedna kráva v Palestině má větší cenu než všichni židi v Polsku). Banda grázlů dostala skvělý štít, který se jmenuje Holokaust (TM). Díky němu je nikdo nemůže odsoudit, jelikož, ačkoliv se jedná o mafiány nejhrubšího ražení, kteří kradou, lžou, zabíjejí, jakmile přijde do tuhého, jsou to najednou chudáci, co skoro umřeli v koncentráku.

Jistě také víte, že většina lidí zde ví, že malá část slušných židů nesouhlasí s politikou gangsterské vlády Izrahelle a za to jsou po zásluze sionistickým vedením zavíráni do vězení atd. Jako v každé totalitě. A co se týká čistoty rasy, v tom Izrahell dalece předstihuje nacistické Německo.

Ale to jistě všechno víte, vždyť sem chodíte už léta. Měl byste Zvědavci, jako serveru, který není protižidovský, nýbrž protisionistický, také vyjádřit podporu a zařadit se tak mezi slušné a čestné židy.

194475

30.06.2009 11:55

Oficiální vyjádření vydavatele Zvědavce k jeho stíhání

RE: Sephardi/Ashkenazi

hestroy 77.?.?.?

A co na této větě nedává smysl? Vždyť je to pravda... Podívejte se na sionisty, jak jsou krásně modroocí!

194476

30.06.2009 11:59

Oficiální vyjádření vydavatele Zvědavce k jeho stíhání

RE: mas strach ?

hestroy 77.?.?.?

Ale no tak, soudruhu nacisto, kdybyste o tom všem něco věděl, tak byste nemohl plácat takové kraviny. Ale to nevadí. Ne každý je inteligentní, ne každému byla dána schopnost vlastního přemýšlení. Kdo vůbec jste, když tady kvíkáte? NIKDO! Ani podepsat se neumíte, že? Máte strach? Ne. Jste jen připokaděný ukřivděný hloupý "člověk".

194477

30.06.2009 12:04

Oficiální vyjádření vydavatele Zvědavce k jeho stíhání

RE: Jejich skutečnými představiteli jsou původní Sefardi Židé a dnešní Palestinci

hestroy 77.?.?.?

Předtím, než se začnete ztrapňovat tím, že nemáte o celé věci ani nejmenší potuchy, zkuste se laskavě ponořit do studia. Začněte třeba tím, co píše jeden velmi vzdělaný a moudrý žid, který se jmenuje Alfréd M. Lilienthal. Zde si můžetre přečíst jeho článek Jací Palestinci.

Třeba vám pak i ledacos dojde a pochopíte, jak moc máte kebulku vymytou siobolševickonacistickou propagandou. Pak se můžete smát a nebude to přitom vlastní hlouposti.

194478

30.06.2009 12:32

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

RE: Trestní stíhání bude odloženo, nebo jej zastaví soud...

hestroy 77.?.?.?

Pane, kdyby nebyli židé chráněni štítem Holokaustu (TM), mohli by být souzeni za své zločiny stejně jako ostatní lidé. Jelikož to takto ale nefunguje, páchají své zlodějiny beztrestně. Pokud je nějaký židovský mafián odhalen, přesune se do Izrahelle, kde má imunitu. Je to v pořádku? Posílí to sympatie s židy?

Ale zeptám se vás jinak... Kdo má pod kontrolou veškeré sdělovací prostředky? Kdo vlastní například u nás komerční televizi? Kdo okradl náš národ o 10.000.000.000 Kč? Žid Železný a prezident světového židovského kongresu Lauder. Byl za to někdo potrestán? Byl Železný potrestán za krácení daně? Nebyl? Proč asi?

A ještě jinak. Izraelské společnosti byl prodán střed města Pardubic za 300 Kč/m2, ačkoliv pozemky na okraji města stojí cca 3000Kč/m2. Zlodějina? Izraelská společnost? Kdo asi sedí na radnici?

Když už mluvíte o Hilerovi... Víte, že infiltroval německou Dělnickou stranu jako agent vojenské rozvědky? Víte kdo byl tehdy šéfem této rozvědky? Max Warburg. Ano bratr toho Warburga, co spoluzaložil FED. Víte to? Zajímavé, že?

Inu, a už se to začíná vyjasňovat. Zkuste vyjít na ulici a začít hulákat něco o tom, že vyčistíte národ. Za chvíli budete minimálně v blázinci.

Zkuste přemýšlet. Jak by se podobný blázen jako Hitler mohl dostat k moci? Warburgové byli v představenstvu IG Farben. Zajímavé, že továrny této firmy nebyly téměř bombardovány. Proč?

Prescot Bush, děda G.W.Bushe Hitlera finacoval. Proč?

Tak co chcete? Nemluvit o židovských zločincích? Nemluvit o tom, že stáli za bolševickou revolucí v Rusku? Nemluvit o tom, že byli veliteli gulagů? Šéfovali organizacím typu Čeka?

Nemluvit o tom, že Izrahell byl vytvořen na základě teroru, vyvražďování celých vesnic? Nemluvit o tom, že židé pozabíjeli tisíce cicilistů při bombardování Libanonu? Jak nechutně se chovají k původnímu obyvatelstvu Palestiny? Co znamenají nápisy na zdech: Gas the Arabs? Co znamená násilné obsazování dalších a dalších území, kdy jsou vypalovány tisícileté olivové háje, které živily jejich majitele dávno předtím, než se tam začali stěhovat Chazaři, kteří tam nikdy nebyli ani náhodou?

Co znamenají výroky rabínů o tom, že děti palestinských teroristů (rozuměj účastníků odboje proti okupaci, porovnejme to s tím, jak byli označováni například Gabčík a spol německými úřady) se mají věšet na stromy, že milión Arabů nemá cenu jednoho židovského nehtu?

Jsou to židé, nebo ne? Kdyby Češi vraždili své sousedy, ja by byli označováni? Dělal by někdo mezi nimi rozdíl?

194485

30.06.2009 12:33

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

Dokončení

hestroy 77.?.?.?

Co chcete? Když udělá žid svinstvo, mlčet? Nebo o něm mluvit jako o nežidovi? Co navrhujete? Jaký styl politické korektnosti navrhujete?

Dle mého názoru by si měli hlavně všichni uvědomit, že židé nejsou žádný národ, ale příslušníci určitého náboženství, tím pádem zrušit stát Izrahell, který je celý stejně Rothschieldovým dítětem, tedy dítětem Chazara, samotní židé by se měli, stejně jako například Neturei Karta distancovat od chazarského satanistického sionismu a od lidí, kteří jim kazí jméno, jako jsou například Rothschield, Silverstein a další lidé například z FED atd. To jsou sprostí zloději a využívají Holokaust (TM) ke své beztrestnosti.

Opravdu mě zajímá váš názor.

194487

30.06.2009 19:31

Oficiální vyjádření vydavatele Zvědavce k jeho stíhání

RE: marné zvolání

hestroy 90.?.?.?

Nebudu s vámi, milý Gulde polemizovat. Je to stejné, jako kdyby se probíraly zločiny nacistického Německa. Mluvil byste výhradně o nacistech a nezmínil slovo Němec? Podívejte se do literatury, kolikrát se používá slovo nacista a slovo Němec.

Měli Němci, jako národ, kolektivní viny za nacistické období? Ano nebo ne?

Mají obyvatelé nacistického rasistického státu Izrahell kolektivní vinu za chování jejich sionistických nacistických pohlavárů? Ano nebo ne? Pokud některý z rabínů vyzve k tomu, aby se děti "teroristů" věšeli na stromy, kdo za to nese odpovědnost? Pokud jiný vyvolený řekne, že milion Arabů nemá cenu židovského nehtu, použil slovo sionista, nebo slovo žid? To, že se sionisti schovávají za židy a za Holokaust (TM), je jedna věc, to, že židi jako celek sionismus jako zvrácenou rasistickou nacistickou ideologii neodsoudí, je jiná věc. Většina židů je hrdá na sionismus, podobně jako byla většina Němců hrdá na nacismus.

Pokud většina židů (všimněte si, že používám záměrně malé písmeno, jelikož pořád nechápu, jak se z náboženské sekty mohl stát národ) schvaluje genocidu původního obyvatelstva Palestiny, nesou za to morální odpovědnost?

Nesli morální odpovědnost Němci, kteří schvalovali deportace židů do koncentráků?

Všiml jste si? Opět jsem použil slovo Němec, nikoliv nacista. Zajímavé, že? Nezavřou mě za to do basy? Ne, protože Němci nesou kolektivní vinu a to v podobě miliard marek, které museli a musí platit PŘEŽIVŠÍM HOLOKAUSTU (opět nechápu, jak někdo může přežít smrt, ale budiž).

Začíná to být jasné? Když se mluví o Češích, jací jsou to rasisti, proč se opět používá slovo Čech, místo například rasista? Paušalizace?

Ve svých příspěvcích jasně vyzývám židy, aby se distancovali od sionistů, podobně, jako se Němci distancovali od nacistů. Atd...

A navíc, vše jsem vysvětlil v tomto článku, který je bohužel jen pro registrované čtenáře.

194537

30.06.2009 19:34

Něco pro příznivce multikulti

RE: To je sice všechno hezký a pravda

hestroy 90.?.?.?

Tak toho se od Josepha nedočkáte. Místo toho vám může říct, jak jste proti němu hloupý. Ale na to postupně přijdete sám..

194538

30.06.2009 20:17

Pohled našeho vraha je dobrý (Úvaha přinášejí duševní klid)

RE: Furt mi kradou radost ze života!

hestroy 90.?.?.?

Chovejte se slušně, máte co říci, ale nehrajte si tu na pánaboha. Jinak si myslím, že přes vaši snahu je většině lidem zde jasné, kdo se tu chová jako hulvát a zároveň káže, dle jaké morálky by se měli chovat.

Sakra, už si to po sobě jednou přečtěte, opět tu vykládáte, jak by se měl diskutující chovat, ale vy se chováte v přímém rozporu. Jste opravdu tak hloupý? Před kým chcete machrovat? Před lidmi, které jste urazil? Před těmi tupouny? Člověče, vy jste schopný napsat dobrou úvahu a vzápětí se chováte jak malý harant, kterému vzali hračku.

Nyní se za své výroky zřejmě stydíte a snažíte se to omlouvat tím, že jsou vytaženy z kontextu. Tak se laskavě podívejte, co jste napsal tady panu Kramářovi a pak se chytněte za nos. Když se budete chovat jako slušný člověk, budete mít ode mě pokoj, tím si buďte jistý.

Mtk vám to řekl dobře, je to o pár příspěvků níže. A je nás tu víc takových, to si buďte jistý. Jakže jste nás označil?

>nesamostatné "sračky" spojené do houfu

>méněcenní ubožáci ze spodiny, neschopní řádné úvahy

Dovolím si opět malou analýzu vašeho příspěvku:

> zde by se mělo diskutovat o věci, a ne reagovat podle toho, kdo to píše... ne napadat,

Přečtěte si tuhle vaši větu padesátkrát za sebou a pak se podívejte, co jste napsal panu Kramářovi a ostatním. Není tam rozpor? Odpovíte mi na to jako chlap? Jste vůbec chlap?

> chápu, že vás složitější úvahy mohou unavovat, i to, že logika a snaha o korektní přístup je pro někoho velmi cizím způsobem a dovedností

Opět se zde vytahujete, jako ostatně vždy, kdy své příspěvky hodnotíte jako složitější úvahy, logiku a snahu o korektní přístup.

Jak si však mám vysvětlit ten "korektní přístup"? Takto?

> působíte pak jako idiot, co dělá chytrého o něčem, čemu vůbec nerozumí a co údajně neexistuje.

>ubohost a zbytečnost některých lidí je úděsná... a už jsem si stokrát ověřil, že prázdný sud nejvíc duní. ve vašem případě jde o tupost v kombinaci s nabubřelostí

>ty se, hošíku, raději nesnažíš sdělit nic. umíš jen bořit, být "anti", být osobní a rádoby-chytrý. no, u nějakých méněcenných s tím možná uspěješ...

Tohle je korektní přístup? Už vážně začínám pochybovat o vašem zdravém rozumu. Je mi jasné, že jste jedináček, odmalička rozmazlovaný a přesvědčovaný všemi babičkami a tetami, že jste ten nejchytřejší Joseph na zemi. Dle mého jste však jen obyčejný UBOŽÁK a SPROSTÉ HOVADO. A to myslím vážně. Navíc vážně psychicky nemocný.

Netrpíte náhodou rozdvojením osobnosti? Jak můžete v jednom příspěvku vykřikovat něco o slušnosti a korektním přístupu, když hned v následujícím příspěvku ostatní hrubě a sprostě OSOBNĚ napadáte? Není vám to podezřelé? Opravdu byste si s tím měl někam zajít, přesně tak, jak moudře radíte ostatním. [bliji]

194539

01.07.2009 09:10

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

hestroy 77.?.?.?

Víte to tak jistě, pane, jako že se jmenujete Andreejka? V tom případě je mi to jasné. Takže pane Andreejko, zkuste si o tom něco zjistit, třeba se nakonec dozvíte, proč oddělali Kennedyho a pár dalších...

To nám sem zas nasadili agenta... Zřejmě dobrej oddíl, no. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

194598

01.07.2009 10:21

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

hestroy 77.?.?.?

Určitě lepší, než vaše rozdvojená osobnost, Josephe! [chechtot] Předpokládám, že vy s panem Andreejkou souhlasíte. Možná proto, že máte něco společného?

194607

01.07.2009 10:34

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

RE: Dokončení

hestroy 77.?.?.?

V tom je právě jádro pudla, Méďo. A to jádro pudla se jmenuje Holokaust (TM). Když od malička vymýváš dětem hlavy a pak to děláš až do konce jejich živtů, snadno se může stát, že si někdo začne myslet, že židi byli nějací chudáci. Proč je však vyháněli z jednoho státu za druhým, o tom se nemluví. Proč asi?

Nebylo to snad proto, že židé vytvrale odmítali splynout s národem, ve kterém žili a naopak se od něj vytrvale distancovali a hleděli na své zájmy, nikoliv na zájmy státu, který jim poskytoval útočiště?

Nebylo to snad proto, že pro židy jsou ostatní lidé jen zvířata?

Cituji Nidala Saleha: Základ talmudské ideologie je postaven na: „My, židé na jedné straně a ti druzí na straně druhé.“ Jádrem Talmudu je víra ve výjimečnost a výlučnost židů a jejich nadlidskou kvalitu. To najdete v celém jeho obsahu, ať mluví o čemkoliv.

Místní siobolšenacisti se ptají Vladimíra, proč uveřejnil článek Jak poznat žida.

Jim ale vůbec nevadí, když rabín Morris N. Kertzer, ředitel vnitřní činnosti židovské severoamerické komise, který se později stal prezidentem Asociace židovských duchovních v armádě Spojených států amerických a oficiálním mluvčím amerických židů, napsal v magazínu „Look“ 17. června 1952 článek s titulkem „Kdo je žid“, v němž říká:

„Talmud se skládá ze 63 knih, právních, etických a historických citátů starověkých rabínů. Byl vydán pět století po narození Krista. Je to právní kodex, který formuje základy židovského náboženství, a je příručkou, podle které se trénují rabíni.“

Několik zajímavých výňatků z Talmudu (Soncino, 1935):

„Syn góje je špinavý jako kapavka, když má devět roků a jeden den, což je věk, kdy je schopný sexuálního styku. Náš rabín (zemřel kolem r. 299) řekl, že dcera góje je špinavá jako kapavka, když dovrší tři roky a jeden den, což je věk, kdy je schopná sexuálního styku. (Talmud, Aboda Zara 36b)

„Největší rabín, Nahman bin Izáka (zemřel r. 356), řekl: „Syn góje je nečistý jako kapavka (zíba) a židovský chlapec se s ním nemá stýkat, protože chlapci gójů jsou vychovaní k homosexuálním praktikám.“ (Talmud, Šabt. 17b,18). „Když gój udeří žida, zaslouží trest smrti.“ (Talmud, Sanhedrin 57b, 21) a na jiném místě čteme:“ Všichni nežidé jsou loupežníky. Není proto třeba brati na ně při obchodním jednaní ohled,“(Baba bathra, 45a), a na jiném místě,“ Udeří-li nežid jednoho žida, pak zasluhuje smrt, poněvadž jest psáno ….“(Sanhedrin, 58b-21)

V židovské tradici je každý, kdo není žid, pohan, včetně křesťanů si zaslouží smrt. Židovská tradice vylučuje z trestu smrti skupinu pohanů zvanou „ger tošav“ a jen tato skupina si zaslouží žít. (Leona Zilberstein, Judaic sources on the attitude towards gentiles)

194608

01.07.2009 10:55

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

RE: Trestní stíhání bude odloženo, nebo jej zastaví soud...

hestroy 77.?.?.?

Pane Škapíku, víte o tom, že v německé armádě sloužilo cca 150.000 židů? Se svobodou vyznání? Že židé a napůl židé byli dokonce až v hodnostech generálů a admirálů?

Pane Škapíku, víte vůbec o tom, že pro židy jsou ostatní lidé pohani, kteří zaslouží smrt? Nevěříte? Studujte Talmud.

Ale než se dostanete k Talmudu, mrkněte třeba sem, kde židé vysvětlují jejich výraz Gentile (jinak též také Goj).

Mimo jiné se zde praví, že Talmud se vyjadřuje ke Gojům rozmanitě, přes jasné výroky typu: Nejlepší pohani (rozuměj i křesťany) by měli být zabiti, až po výraz úplné vstřícnosti, kdy jsou si židé údajně s pohany rovni.

Zato je však jasné, že pokud žid najde majetek Goje, nemusí mu ho vrátit, protože prý židovi také nikdo nic nevrátí. Stejně tak nesmí goj svědčit, protože je nečestný a nedůvěryhodný.

Talmud je plný protikladů, takže pokud někdo ukáže na nějakou rasistickou prasárnu v něm, židé mají možnost "dokázat", že Talmud zároveň praví i pravý opak.

Nakolik je tato strategie pružná, posuďte sám.

194610

01.07.2009 11:30

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

RE: Trestní stíhání bude odloženo, nebo jej zastaví soud...

hestroy 77.?.?.?

A pane Škapíku, co si myslíte o těchto stránkách?

Za koho ty tránky mluví? Za židy? Nebo za koho?

Cituji:

libanonský muslim je pochopitelně prakticky bezcenný, snad by šel rozprodat na orgány, do kompostu nebo jako žrádlo pro psy ale srovnávat ho s životem Izraelce je nesmyslné. Natožpak ve statistikách. VŠICHNI TO VÍ. A proto i sám hnusballáh počty svých zdechlin násobí, ty skutečně zdechlé tahá od kráteru ke kráteru a všelijak aranžuje a vylepšuje v PhotoShopech, případně si je uplně vymyslí - aby alespon trochu zaujal. Moc času k manipulaci už mu nezbývá - za chvíly končí prázdniny a oněch 900 "záhadně" ztracených Libanonců začne vstávat z mrtvých protože se začnou vracet z dovolených a šaráda se zhroutí jako domeček z karet.
Naopak Počet mrtvých Izraelců je skutečný, protože ho udává seriozní zdroj - tedy izraelská vláda - a né pár špinavých opic zalezlých někde v díře a majících problém i s malou násobilkou.
S odchodem Žida navíc Svět ztrácí lidskou bytost s ohromným potenciálem ,která vysoce převyšuje průměr ostatních lidí ve všech směrech - od IQ a pracovitost po krásu a ušlechtilost. S utracením muslimské opice se naopak ulehčí planetě a rozpočtu západních vlád - nebudou muset živit dalšího bezcenného vyžírku.
VŠICHNI TO VÍ. Naši nepřátelé nejlíp ze všech - kurz: jeden Žid za 1500 muslimských prasopů je toho nejzářnějším důkazem."

Také vám doporučuji sekci Dr.Baruch Goldstein, kde se Nulobert vyjadřuje o tomto teroristovi, který vystřílel mešitu takto:

My rozumíme jeho motivaci, jeho žalu a jeho akci.
Je nám ctí, říci: Goldstein byl zakládající člen Židovské Obranné Ligy (JDL).

Takže jak to je? Jsou to židé, nebo co? Nulobert se za žida hrdě prohlašuje, dokonce za pravého, na rozdíl například od Neture Karta, o nichž píše:

Jedná se o malou odštěpeneckou sektu středověkých tmářů, vedenou voluntaristickou klikou pološílených lžirabínů, která se r.1938 v Jeruzalémě odtrhla ze strany Agudat Jisrael. Je částečně financována s peněz OOP , ostře bojuje proti existenci Izraele a podporuje palestince. Tento gang se pojmenoval Neturei Karta.

Ještě doporučuji jeho anketu, Co s palestinci, kde můžete kliknout i na možnost postřílet.

Proč se o takový web ještě nezajímá policie, je mi záhadou! Co takhle podat trestní oznámení? Je tu někdo s právními znalostmi, abychom to mohli rozjet?

194614

01.07.2009 11:49

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

hestroy 77.?.?.?

Pane Vojto, jistě znáte tento "ušlechtilý" server. Vím, že je to trochu OT, ale přesto by mě to velmi zajímalo.

Chtěl jsem se jen zeptat, jakou odpověď byste zatrhl v jeho anketě?

Vložený obrázek

Vložený obrázek

Dále bych se chtěl zeptat, co si o tomto raistickém nacistickém siowebu myslíte.

Nakolik dle vašeho názoru vyjadřuje mínění židů jako celku?

Nakolik dle vás porušuje zákon, dle kterého stíhají pana Stworu?

A nakonec, jaké emoce ve vás tento web vzbuzuje?

194621

01.07.2009 11:50

Obama financuje protivládní elementy v Íránu

RE: Bože

hestroy 77.?.?.?

Žádná Cipora Menache není. Tuto dezinformaci pustili do světa sami sionisti, aby zdiskreditovali hnutí pravdy.

194622

01.07.2009 12:35

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

hestroy 77.?.?.?

Uklidněte se, vy tupče (používám záměrně váš termín, jakým se zřejmě titulujete doma) a raději si přečtěte co jsem vám napsal. A zajděte si k tomu odborníkovi, potřenujete tpo jako prase drbání, vy nafoukaný, sprostý tupče.

Pokud někoho označím za agenta, je to stejně urážlivé, jako vaše výrazivo?

Cituji vaše poslední ukázky tolerance a "diskuse":

>nesamostatné "sračky" spojené do houfu

>méněcenní ubožáci ze spodiny, neschopní řádné úvahy

> působíte pak jako idiot, co dělá chytrého o něčem, čemu vůbec nerozumí a co údajně neexistuje.

>ubohost a zbytečnost některých lidí je úděsná... a už jsem si stokrát ověřil, že prázdný sud nejvíc duní. ve vašem případě jde o tupost v kombinaci s nabubřelostí

>ty se, hošíku, raději nesnažíš sdělit nic. umíš jen bořit, být "anti", být osobní a rádoby-chytrý. no, u nějakých méněcenných s tím možná uspěješ...

Dle mého jste blázen, rozdvojená osobnost, a také neuvěřitelný hulvát, kterého jako jedináčka rozmazlovaly všechny babičky a tetičky. A navíc pěkný idiot. Že, Joseph?

Poznámka pro editora: Záměrně používám výrazivo tuhle Josepha, který je na to zřejmě zvyklý z domova a neuvědomuje si, že mezi slušnými lidmi se takové sprostoty neříkají a také není záhodno se mezi lidmi vytahovat a prohlašovat se za kdovíjakého ynteligenta.

Poslouchejte, Josephe, nechte mě na pokoji, urážejte si tu ostatní jak chcete, můžem se vzájemně titulovat slovem tupec, které tak rád používáte, zřejmě ptoto, že se za něj považujete. Ale hlavně si pro vaše dobro už konečně uvědomte, že tu ze sebe děláte opravdového magora, kteý v jednom příspěvku křičí po kvalitě diskuse a v druhém ostatní sprostě uráží za pouhopouhé zveřejnění jejich úvah.

Z takového mamlase je mi šoufl. A jestli editor bude mít zase tendenci cenzurovat mé příspěvky, v kterých opakuji vaše urážky, doufám, že konečně zakročí proti tomu pravému.

194623

01.07.2009 13:08

Něco pro příznivce multikulti

RE: To je sice všechno hezký a pravda

hestroy 77.?.?.?

Pergille, dle vaší nenávisti soudím, že vás muselo masově znásilnit minimálně 10 muslimů. Je to tak? [oči v sloup]

194624

02.07.2009 12:42

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

hestroy 90.?.?.?

No a dál...? Já chápu, že se vám líbí Josephovo "chlapácké" urážení ostatních. Dal jste najevo, že se s ním ztotožňujete. A dál? Zkuste být trochu jako on, abyste tu také zářil. Mrkněte na jeho slovník a zkuste to taky, soudruhu! [chechtot]

194735

02.07.2009 13:52

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

hestroy 90.?.?.?

Hmmm, tak to musel napsat nějaký ynteligent, který se raději ani nepodepsal. Statečný to průkopník demence, přičinlivý podržtaška Systému. [bliji]

194740

02.07.2009 17:32

Shrnutí průběhu domovních prohlídek, zatýkání a obvinění údajných pořadatelů koncertů

RE: LISTINA ZÁKLADNÍCH PRÁV A SVOBOD

hestroy 90.?.?.?

Pane, ehm, pane..... jak vám má říkat? Pane anonyme, dostal jste mě... Doslova jste mě ubil argumenty... OMLUVÁM se vám, v tom smyslu, že jsem si nevšiml vašich předchozích příspěvků a jsem rád, že jste si dal tu práci s tím, abyste mi to vysvětlil. Doufám, že tímto je mezi námi opět jasno a bez mráčku. Příště si dám sakra velkého majzla, abych se s vími nedostal do křížku, protože bych mohl dopadnout, jako tady xman. A to bych opravdu nechtěl.

Jinak bych chtěl ještě říci, že úroveň řidičů na českých silnicích je tam mizerná, že ani nevím, jestli je někde horší. Mezi nejoblíbenější aktivity českých řidičů patří:

1. Jet 40 a méně tam, kde je 50.
2. Jet 40 a méně tam, kde je 70. Zejména tam, kde je plná čára.
3. Na křižovatce se zásadně rozjíždět až poté, co se pohne auto přede mnou.
4. Na křižovatce při odbočování vlevo zásadně zastavit tak, aby auta za mnou nemohla projet a musela také čekat.

K tomu třeba připočíst nesmírnou inteligenci pracovníků údržby silnic a dálnic kreslit čáry na křižovatkách tak, aby vznikl jen jeden pruh, ačkoliv se již léta používají dva.

Západně od našich hranic se auta na křižovatce rozjedou všechna najednou a okamžitě jedou 50.

Ale toho stavu se tu asi nikdy nedočkáme.

194755

02.07.2009 17:40

Něco pro příznivce multikulti

RE: To je sice všechno hezký a pravda

hestroy 90.?.?.?

René a Mirdo, nechci vám do toho mluvit, ale Andreejka je kupodivu chlap. Nevím sice jak je to možné, ale je to chlap, co píše slovensky a zároveň dobře česky. [překvapení]

194756

02.07.2009 18:15

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

hestroy 90.?.?.?

Vy že jste úplně klidný, Josephe? To by mě zajímalo, jak reagujete, když jste neklidný.

Vy že nejste členem bratrstva "Jediné pravdy"? A to si myslíte v okamžiku, kdy například sprostě urážíte pana Kramáře, Jarmilu, Reného a další, nebo až poté?

Josephe, řekněte zcela upřímně. Dosahuje tady někdo vaší inteligence? Zřejmě ne, že? Ale je opravdu nutné dávat svoji nadřazenost tak najevo? Opravdu musíte používat takový nevybíravý slovník? Vždyť jsou tu lidé, kteří vaše příspěvky považují za brilantní. Takové ocenění vám nestačí? Ani když ho řekne takový moudrý obhájce Sytému Vojta49?

Takže jak dál, Josephe? Co kybychom ukončili tuhle žabomyší válku (doufám, že jsem vás tím výrazem neurazil, možná bych měl spíš použí výraz válku mezi moudrým, inteligentním, sečtělým a všemi mastmi mazaným Josephem a nesamostatný "sračkami" spojenými do houfu s méněcennými ubožáky ze spodiny) a začli znova? Na zelené louce?

Co kdybychom se dohodli, že já, idiot a tupoun, se vám přede všemi omluvím za to, že jsem se opovážil vám mluvit do vašeho moudrého a nezaujatého hodnocení osobních kvalit zdejších diskutérů? Co kdybychom zapomněli na všechno zlé, co jsem vám já a ostatní spodina provedli, zejména to, že jsem si neuvědomil hned na začátku jasnost vašeho génia? Byl byste mi schopen odpustit?

Já vím, že je to hodně troufalé, zejména poté, co jsem se téměř přiblížil vašemu brilantnímu slovníku (o kvalitě myšlenek se samozřejmě vůbec nebavím, je mi jasné, že v tom jsem se vám nepřiblížil ani o píď), ale myslím, že člověk vašeho formátu by mohl mít pro chátru pochopení.

Takže? Přijmete moji omluvu a zapomeneme na všechno zlé? Jako určitý úplatek nabízím to, že až příště budete někomu sprostě nadávat, přidám se k vám a budu mu nadávat také. A hned vzápětí označím váš příspěvek za brilantní.

Víte, celé je to vlastně velké nedorozumění. Špatně jsem odhadl partu, do které bych se přidal a tak jsem se nějak ztotožnil s určitou skupinou, kterou vy správně nazýváte méněcennými ubožáky ze spodiny. Než mi došlo, že zde existuje skupina lidí, kteří většinou vystupují anonymně a vzájemně si kryjí záda a označují se za hvězdy, dokonce jsem si myslel, že ta spodina by mohla mít pravdu. Teď již ale vím, že stát na straně Systému je daleko výhodnější, člověk má najedno právo si odplivnout nad těmi ubožáky...

Josephe, takže ještě jednou se velice omlouvám a doufám, že zůstanete tak klidný a nad věcí i nadále. Přeci jen je škoda, aby se váš talent plýtval na vzájemné osočování a napadání. Máte co říci, tak hurá do toho! [smích]

194757

03.07.2009 12:47

Piráti středomoří

RE: To sem si poplakal...

hestroy 90.?.?.?

Pražáka nechte na pokoji. Je to místní Pepek Vyskoč. Jakákoliv normální debata je s Pepkem naprosto vyloučena.

194818

03.07.2009 12:55

Něco pro příznivce multikulti

RE: poradte

hestroy 90.?.?.?

No nic. Tak to ukončíme. Navrhuji na sebe vzájemně nereagovat. Přeji hezký den.

194819

03.07.2009 13:19

Shrnutí průběhu domovních prohlídek, zatýkání a obvinění údajných pořadatelů koncertů

RE: LISTINA ZÁKLADNÍCH PRÁV A SVOBOD

hestroy 90.?.?.?

Už jsem to udělal. Zjistil jsem, že jakákoliv snaha vysvětlit Josephovi, aby ostatní sprostě neurážel, byla naprosto marná. Zeptám se vás jen na jednu věc, pane anonyme, jak hodnotíte způsob "diskuse" Josepha? Jen tak mezi námi...

194822

03.07.2009 13:52

Piráti středomoří

Perfektní článek

hestroy 90.?.?.?

Velmi dobrý článek, který leccos vysvětluje na praktických příkladech. Je opravdu zajímavé, že Američanům tyhle věci nedochází. Ale jednoho dne jim to dojde, vytáhnou bouchačky, které jim zatím nesebrali a vypořádají se se "svými" pány po svém. Přeji jim, aby to udělali co nejdříve, celý svět si pak neskutečně oddechne.

194827

07.07.2009 13:12

Obama přišel nasadit Rusku smyčku

RE: Ruský a americký lid jsou mimo rozhodování o své zemi

hestroy 90.?.?.?

Souhlasím s oběma příspěvky. Vidím to úplně stejně. Jediná dohoda, která bude následovat, bude maximálně ta, že Rusové odkývou Americe to, že budou dál strašákem a zbrojení může vesele pokračovat. Prachy jsou až na prvním místě.

195063

07.07.2009 14:36

Obama přišel nasadit Rusku smyčku

RE: Vy, kteří si myslíte, že jsem to s tou holubičí povahou přehnal...

hestroy 90.?.?.?

Jakou okupaci máte na mysli? Jestli mluvíte o období bolševismu, měl byste si zjistit, kdo za bolševismem stál nejen v Rusku , ale i u nás. Rusové to nebyli, to jistě víte... Naopak to byli Rusové, kdo židobolševismus zaplatil milióny mrtvých v koncentračních táborech řízených chazarskými konvertity.

Studujte, pak nebudete vypadat jako nevzdělaný ignorant...

195066

Já to říkám pořád, Vanguarde, my vás tu nemít, tak neřešíme naprosto nepodstatné detaily. Zaplaťpámbů za vás! Vám samozřejmě připadá naprosto normální zvětšovat americké vojenské základny všude po světě. Můžete mi vysvětlit, k čemu slouží? Tedy když pominete neoficiální okupaci.

195172

08.07.2009 18:01

Italové se bouří proti výstavbě další americké základny ve Vicenze

RE: Chyba v jiném článku

hestroy 77.?.?.?

Koukám, že si na svůj titul potrpíte. [chechtot] Asi vás stál hodně úsilí...

195173

09.07.2009 11:17

Něco pro příznivce multikulti

RE: To je sice všechno hezký a pravda

hestroy 77.?.?.?

Nechte je být, Kubrte. Ať si třeba myslí, že se tu všichni dloubou v nose. Tihle lidé evidentně NIKDY nebyli ve fabrice. Je to naprosto zbytečná snaha. Já sice manuálně nedělám, ale mám v rodině lidi, co makají rukama. A jsem si jistý, že kdyby měl Andreejka nebo Joseph máknout alespoň jeden den tak, jako makají oni, tak by se tejden ani nepostavil.

Nechte je být, Kubrte, s některými lidmi se diskutovat nedá. Ať si tedy plácají něco o opicích, když je to baví. Mně osobně můžou s takovýmmi nesmyslnými kydy políbit šos.

195227

09.07.2009 11:23

Kalifornská prázdná pokladna by mohla být příležitostí

RE: tolik prace nam to dalo ..

hestroy 77.?.?.?

Proč ne stem nebo tisícem? Asi proto, že je to tak nastavené, že? Na to se ptejte těch státních úředníků, kteří neustále snižovali rezervu, kterou musí banka mít. Jsou to velice jednoduché počty.

195228

09.07.2009 11:44

Zlověstné místo - Astana

RE: pavel

hestroy 77.?.?.?

Inu, ne každý je schopen pochopit, jakým způsobem přemýšlí "elita" planety. Díky tomu je také možné stádo dobře kontrolovat a hlavně ho držet dál od jakýchkoliv informací, které by mu pomohly si uvědomit, co vlastně stojí za tím světem, který my vnímáme. Na symbolice tu Systém jede už tisíce let a jen bláhový si může myslet, že před tisíci lety přemýšleli lidé jinak, než dnes.

Ideální ovčan je konzument, který nepřemýšlí víc, než je nutné k tomu, aby se nasytil, ošatil a třeba i uživil svého potomka, dalšího tupého ovčana do stáda. Ovčané nejsou nic jiného, než banda tupounů, vhodných jen k otrocké práci. To hlavní - uvědomit si svoji podstatu, je pro ně jen překážkou k tomu, aby si mohli pustit svůj oblíbený televizní seriál.

195230

09.07.2009 14:21

Zlověstné místo - Astana

RE: govind

hestroy 77.?.?.?

Tak, tak. A když náhodou budu svědkem nějakého svinstva, na chvíli zavřu oči, napočítám do pěti a pak půjdu šťastně a spokojeně dál. Neboť v mé realitě svinstvo neexistuje.

Pak se ale táži: proč chodím na Zvědavce? Inu, svět je složitý a plný rozporů. Čert aby se v tom vyznal!

195249

10.07.2009 18:06

Kdo by rád viděl kacíře Stworu na hořící hranici?

RE: Je vůbec možno zpochybnit holokaust ve smyslu zákona a logiky ?

hestroy 77.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot]

195379

10.07.2009 19:39

Kdo by rád viděl kacíře Stworu na hořící hranici?

RE: tento článek

hestroy 77.?.?.?

Cituji Dolejšího:

Naprosto nevidím důvod se proto zastávat někoho, na jehož webzinu se píše, že aškenázští Židé vlastně ani Židy nejsou, protože jde o zločinné "asijské" Chazary (historická Palestina zřejmě podle Stwory ležela v Africe...), nebo že Romové jsou neprávem zvýhodňováni při přidělování obecních bytů (ano, zejména ve Vsetíně...). Tvrdit, že takové lži šířící na základě principu kolektivní viny nenávist vůči dvěma etnickým skupinám jsou legitimní kritikou je - symetricky - asi stejně demagogické jako hlásat, že použitím výrazu nakba se v tomto textu dopouštím podpory palestinského terorismu.

Je vidět, že Dolejší se chce raději zařadit, asi po něm někdo jde. Samozřejmě, že žádní Chazaři nebyli, když to říká Dolejší. Sice se o nich píše i v židovské enyklopedii, ale dle Dolejšího žádní Chazaré neexistují. Pro něj jsou to prostě Židé! Všimněte si, že používám velké počáteční písmeno (označení národa). Je to něco jako by se například z Čechů stali Křesťani! Tedy národ Křesťanů. Dolejšímu tyto věci buď nedochází, nebo mu u baráku začali přešlapovat chlapci z JDL s tyčemi v rukou a jarmulkami na hlavě.

Co se týká těch Romů, tak Romové jsou samozřejmě zvýhodňováni právem, to je jasné snad nejen Dolejšímu. Dolejší by si zasloužil, aby nějaká prima cikánská rodina dostala byt vedle něj. Jsem si jistý, že by si snimi skvěle rozuměl. Zejména poté, co by svůj byt za desetinu jeho ceny prodal a odstěhoval se jinam.

195386

10.07.2009 19:41

Kdo by rád viděl kacíře Stworu na hořící hranici?

RE: tento článek

hestroy 77.?.?.?

Ano, každý má právo na názor, že je potřeba umlčet jiné názory. Tak jste to myslel? [chechtot]

195387

13.07.2009 08:19

Idiotské hry v Pamploně

RE: hmm

hestroy 77.?.?.?

Díky za příspěvek. Chtěl jsem panu anonymovi napsat něco podobného, ale vystihl jste to lépe. Pan anonym to jistě myslel dobře, nicméně se rýpal v naprosto nepodstatných detailech, zřejmě proto, aby ukázal svoje vědomosti.

Jinak díky panu Stworovi za zajímavý námět k přemýšlení. Dle mého je tato "zábava" již dávno překonaná, na druhou stranu, pokud jim to připadá zajímavé, ať se třeba podřezávají mezi sebou navzájem, ale netahají do toho zvířata, která se jistě nezúžastní dobrovolně. [bliji]

195545

13.07.2009 09:08

Co čtete?

I když moc často nečtu...

hestroy 77.?.?.?

... občas mrknu do své příručky Cesta k lásce od Anthony de Mella. To je knížka, která hodně formovala můj pohled na víru a na křesťanství.

Zajímavé jsou také knihy Carlose Castañedy - Učení dona Chuana. To je úlet.

Dále Hovory s Bohem od Neala Walsche. Ten člověk v podstatě sepsal to, co si myslím.

195547

13.07.2009 11:18

Idiotské hry v Pamploně

RE: Adrenalinové sporty?

hestroy 77.?.?.?

Je pravda, že co se týká bungee jumpingu, popravdě nechápu, proč to pan Stwora použil. Myslím, že je to něco úplně jiného než hra se zvířaty. Ale je to zřejmě jeho soukromý postoj. Zaplaťpámbů, že do toho nezahrnul i další věci, jako jsou například lezení po skalách, jezdění v peřejích na raftu, potápění, jezdění na kole z kopce, přecházení ulice v plném provozu, trhání třešní ve ve vysokých korunách, létání na rogalu, windsurfing, zorbování, atd.

A když už jsme u toho, doporučuji paintball, kde zažijete obrovské adrenalinové vzrušení, obrovské fyzické vypětí a obrovskou zábavu. Žádné zvíře při tom není zraněno, stresováno, případně zabito, když nepočítám těch pár broučků, které zašlápnete. [mrknutí jedním okem]

195565

13.07.2009 14:50

Idiotské hry v Pamploně

RE: hmm

hestroy 77.?.?.?

Díky za doplňující informace. Je potřeba mít i informace z druhé strany, teprve pak si člověk může udělat ucelený obrázek. [smích]

195588

13.07.2009 14:57

Idiotské hry v Pamploně

RE: to je zas téma... nesmrtelnost brouka

hestroy 77.?.?.?

No vidíte, Gulde, občas jste schopný napsat i něco, co má hlavu i patu.

Opravím vás jen v jedné věci (promiňte, ale když to vidím, tak umírám).

Šťavnatý stejk bychom si dali všichni. [smích]

Já tedy hovězí moc nemusím a myslím, že z takového býka by bylo dost tuhé.

Co se týká tématu, je to věc editora, co napíše, je to jeho web, a jsem si jistý, že to vyvolá určitou polemiku a o to snad jde? Nebo ne? Alespoň jste měl důvod přisadit si svou trošku do mlýna.

195591

14.07.2009 14:25

Třínohé monstrum

RE: Hehe

hestroy 77.?.?.?

To by mě také velmi zajímalo. Tyhle "sebenenávidějící se" židy výše jmenovaní nenávidí více, než nějaké pochodující hajlující nácky.

Ti hajlující nácci totiž pracují pro ně, zatímco tihle "sebenenávidějící se" židé jim nabourávají jejich náboženství Holokaustu (TM).

195676

14.07.2009 14:29

Idiotské hry v Pamploně

RE: Adrenalinové sporty?

hestroy 77.?.?.?

[smích] Tak to je moc dobře, už jsem se bál, že na "stará kolena" preferujete už jen pomalé vycházky, Vladimíre. [smích]

195677

15.07.2009 11:43

Třínohé monstrum

RE: Hehe

hestroy 77.?.?.?

Je to jednoduché. Nejdříve přišel někdo, kdo vymyslel židovské náboženství - judaismus. Prostě normální náboženská sekta, kterých bylo v historii již mnoho. Ale tahle náboženská sekta vymyslela zajímavou věc a to tu, že žid je vlatně Žid a to jen proto, aby mohla být ukradena půda, na které údajně žil tento "národ" vyvolený Bohem. Proto také v jejich náboženských textech je pár zmínek o tom, že prý jim Bůh dal Svatou zemi. Sionisté myšlenku "národa" dále propracovali a po dohodě s Hitlerem židovský "národ" legalizovali tím, že nacisté tento "národ" uznali a provedli na něm Holokaust (TM).

Je to něco podobného, jako kdyby na našem území vznikla náboženská sekta, která by postupně získala dost členů na to, aby mohla na základě svých náboženských textů stvořit nový "národ", například "Pidlišmidlidé" a začala by si nárokovat českou zemi jako zem přislíbenou jim Bohem. Trvalo by třeba 300 let, než by se vše připravilo a než by všichni zapomněli na to, kdo ty náboženské texty psal. V tu dobu by již byly považovány za minimálně 5000 let staré a byly by považovány za doslovný překlad toho, co Bůh řekl na diktafon nějakému prorokovi.

A pak by tato náboženská skupina, ehm, vlastně "národ" zažila svůj Holokaust (TM) a na jeho základě by byli všichni Češi (všimněte si, že ačkoliv původní sekta vznikla z Čechů, ale po jisté době už to nejsou Češi, ale Pidlišmidlidé) násilně deportováni, jejich vesnice srovnány se zemí, a bylo by prohlašováno, že před příchodem Pidlišmidlidí zde byla měsiční krajina, kterou zkultivovali teprve Pidlišmidlidé.

Už to začínáte chápat? Jen ještě dodám, že u židů (a já budu vždy psát žid s malým písmenem, neboť je to jen náboženská sekta) probíhá každých 150 let Holokaust (TM), aby si udrželi své pověry a svoji výlučnost založenou právě na jejich nekonečném utrpění. Samozřejmě že z toho nemají užitek řadoví židé, zejména například ti, co žili v Polsku a nechtěli se odstěhovat do Palestiny, ti zaplatili svými životy to, aby se "elita" (jmenujme například klan Rothschieldů) mohla pakovat na jejich utrpení. Ona totiž "elitě" nikdy na lidech nezáleželo, i kdyby to měli být příslušníci jejich "národa".

Další důvod, proč židé nemůžou být národ je to, že naprostá většina z nich jsou Chazaři, kteří konvertovali k židovství (doporučuji knihu Chazarský slovník od Milorada Paviče, je to velice zajímva kniha, už jen tím, že je ve dvou verzích, pro muže a pro ženy). Ale to je zase jiná písnička, kterou "Židé" neradi slyší.

195760

16.07.2009 15:51

Úvahy o konsensuálním společenském řádu

RE: Poslední odstavce

hestroy 77.?.?.?

Pane Antiseptiku, vy nevíte, že Vanguard se nepovažuje za Slovana? Proto mu nemůžete vyčítat, že nedrží s námi...

Ale Vanguarde, když už nechcete, aby se Slované spojili, zkuste navrhnout, který stát, kromě Ruska, by nás mohl zásobovat surovinami? Opravdu by mě to velmi zajímalo.

195848

20.07.2009 17:18

Úvahy o konsensuálním společenském řádu

RE: Brilantní analýza ... a co dál?

hestroy 77.?.?.?

To je pravda. Pokud něco pochválí Vojta, pak je něco špatně. Přečetl jsem si jeho příspěvky a jde o klasické nesmysly. Už se ani nedivím, kam na ně chodí. Pro něj jsou zloději (Kožený, Krejčíř) ekonomická elita, kterou přirovnává k Baťovi. Má smysl se nějak pozastavovat nad takovými bláboly? Už na ty jeho "příspěvky" ani nereaguji.

Ale souhlas. Pokud něco Vojta chválí, je něco špatně, to je jistá věc! [překvapení]

196055

20.07.2009 17:23

Úvahy o konsensuálním společenském řádu

RE: Poslední odstavce

hestroy 77.?.?.?

Tohle absolutně nemá smysl s Vanguardem řešit. Ale je hezké, že se považuje za Čecha. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

Co se týká nacismu, pak pokud vznikl v hlavě Hitlera, pak to byla také hlava napůl židovská.

196056

20.07.2009 19:16

Dostal zaplaceno a nedodal

RE: Blábol

hestroy 77.?.?.?

Člověče, jestli chcete diskutovat s nácky, tak musíte na Nuloberta nebo na Spolčení dementů, kam po právu patříte. Jestli je to vše, co jste tu chtěl vyzvracet za moudra, pak zase táhněte, odkud jste přišel... [bliji]

196063

22.07.2009 10:34

Včelí medvídci jsou neonacisté

Vtipný článek :)

hestroy 77.?.?.?

> došlo k emigraci dalších čtyř romských rodin (celkem 624 osob) do Kanady.

[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

196171

22.07.2009 17:25

Partnerský život, manželská morálka

RE: Článek není vůbec perfektní!

hestroy 77.?.?.?

Jane, zde se musím Josepha zastat. Přestože nejde pro hrubé výrazivo daleko a chvílemi samou pýchou nad svými, přiznejme mu to, logicky korektními příspěvky zapomíná na slušné vychování, on skutečně nepatří k lidem typu Vojta49 a dalším pomateným sionistům.

Je velká škoda, že ze své pozice člověka, který "ví", netrousí své myšlenky poněkud přátelštějším tónem. Přeci jen není nutné, aby své oponenty nazýval tak, jak mu zobák narost.

Přestože jsem ho předtím považoval za takového skrytého kolaboranta Sytému, je klidně možné, že se snaží zůstat stranou a hodnotit věci nezaujatě.

Ale jak říkám, je velká škoda, že pokud mu někdo neporozumí hned, je to pro něj automaticky idiot.

196197

22.07.2009 17:36

Partnerský život, manželská morálka

RE: Článek je naprosto perfektní!

hestroy 77.?.?.?

Samozřejmě, že by si lidé nedokázali vládnou sami, stejně jako se nedokáží postarat o svou rodinu. Proto je potřeba udělat z nich stádo dementů a udržovat je záměrně v nevědomosti a lži s použitím státních sdělovacích prostředků.

Proto nemůžu s Josephem jinak než souhlasit, neboť tento systém, kdy jsou dementi a ti největší hajzlové bez jakékoliv morálky u moci, je jediný možný a je potřeba ho dále vylepšovat, zejména snižováním vzdělanosti obyvatelstva, čaštějším vymýváním mozků v televizi a častějším opakováním této absolutní pravdy, že ti lidé, co jsou nahoře, jsou jediní schopní.

Neboť co by si lidé počali, kdyby například měli rozhodnout o tom, která firma jim postaví dálnice. Je přeci jasné, že ani jeden řadový občan (vyjmeme-li fundované politiky a ředitele státních podniků) není schopen posoudit, jestli je výhodná zakázka za 100.000.000.000 s úplatkem pro politika nebo 50.000.000.000 bez úplatku.

[chechtot] [chechtot] [chechtot]

196198

22.07.2009 21:40

Partnerský život, manželská morálka

RE: Článek je naprosto perfektní!

hestroy 77.?.?.?

Pane HHBB, víte co je ironie? Jsem si jistý, že Josephovi, až to bude číst, jasně dojde, jak jsem to myslel.

Já s ním v tomto směru NAPROSTO nesouhlasím a považuji jeho řeči za pouhopouhý alibismus.

Je velmi smutné, že tak inteligentní člověk, jakým Joseph bezesporu je, může mít tak zvrhlé názory. Není divu, že se pak plácáme od desíti k pěti.

196205

23.07.2009 10:13

LPA jako e-klon „radikálního literárního kritika“ Koniáše

RE: Takové

hestroy 77.?.?.?

Co to melete? Jste vůbec normální? Teď jste zase pěkně ukázal, že ano, Vojto. Je dobře, že se zde publikují takové články, které vás nutí se ukázat v pravém světle.

> naše země od dob Husákovské normalizace strašlivě upadají. Dokonce až tak, že
> Infrastruktura je zde zničena téměř po vzoru Lidic ...

Jste opravdu tak hloupý? Proč spojujete věty, které spolu nesouvisí? Autor mluví o Gaze, jestli jste to nepochopil. Už vám svítá? To jste se tu zase předvedl, že?

Víte, kdysi jsem o vás, Vojto, míval trocho jiné mínění. Sice jsem věděl, že jste zarputilý podržtaška Systému, krvelačný sionista, kterému nevadí povražděné milióny, pokud vraždí sionisté a zejména židé, vím, že vám nevadí rozkrádačky biliónů, pokud to dělají sionisté (židé), že vám nevadí úpadek morálky, neboť je to naplněním Protokolů, že vám nevadí soustavné lhaní ve státních sdělovacích prostředcích (ani nemluvím o komerčních médiích), pokud je to ku prospěchu vzniku fašistického režimu.

Na to jsem, si zvykl. A jak říkal Voltaire, nebudu vám ve vašem názoru, ačkoliv je zvrácený a hnusný, bránit.

Ale Vojto, opravdu je nutné, abyste psal takové nesmysly? To jste na tom opravdu tak špatně, že už nevyplodíte nic, co by mělo hlavu a patu? Vždyť si to po sobě přečtěte...

Jestli jste nepochopil článek, osvětlím vám, o co jde. Autor správně poukazuje na to, že bolševismus v Čechách (řízený např. židem Slánským), byl zdrůdný režim, stejně jako například současný krvelačný režim v Izrahelli. Vzápětí dodává, že ačkoliv došlo k jakési změně, ve skutečnosti se nezměnilo vůbec nic, jak iliustruje na příkladu Kryla.

Je mi opravdu líto, že nejste schopen pochopit jednoduchý text. Už se na to všechno raději vykašlete, tohle opravdu nemá žádnou úroveň.

Já naopak považuji článek za naprosto pravdivý, dobře napsaný, srozumitelný a celkově velmi dobrý.

196235

31.07.2009 11:46

Skrytá pravda za izraelským gangem zlodějů ledvin

Nechce se mi věřit,

hestroy 77.?.?.?

že by židé, kteří prožili tolik zlého, byli taková banda nelidských grázlů bez jakékoliv morálky, že by to byla banda nacistů, fašistů, rasistů a dalších istů. Opravdu nechápu, jak může náboženská sekta, kterou pravidelně vyháněli ze všech civilizovaných států, páchat takové zrůdnosti. Jsou to opravdoví služebníci Satanovy synagogy. [bliji]

196820

02.08.2009 13:43

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: jo to sem cetl

hestroy 77.?.?.?

Pepek zase zuří? Koukám, že to s ním jde rychle z kopce. [chechtot]

197023

02.08.2009 13:52

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: Nedá mi to, abych se do toho nevmísil

hestroy 77.?.?.?

Pepku, nejdřív si zjisti, kolik je v povětří polétavého prachu a jeho účinky. Pak si v novinách přečti, kolik elektrárny vypustí do ovzduší rtuti za rok (přes 3 tuny). Zjisti také, jaké další hezké věci se spalováním uhlí a ropy do vzduchu dostávají. A pak, milý Pepku udělej jednu věc. Zamysli se. A celé ti to docvakne v jednom obřím hlasitém cvaknutí. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

197025

02.08.2009 17:44

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: Nedá mi to, abych se do toho nevmísil

hestroy 77.?.?.?

No, jsem nekuřák, takže tím nic neomlouvám. Pokud ale někdo začne rakovinu plic, jejíž výskyt se začal prudce zvyšovat hlavně po 50. letech minulého století, vysvětlovat kouřením, je to pěkná kravina. Proč se raději někdo nepídí po tom, jaké následky má odpálení cca 3000 jaderných náloží ve vzduchu, ve vodě na zemi i pod zemí? Proč se nikdo nepídí po tom, jaké zplodiny vznikají spalováním miliónů tun ropných produktů každý den? Proč se nikdo nepídí po tom, kolik tun jedovatých svinstev vypouští do ovzduší uhelné elektrárny? Proč to někdo svaluje na kouření a pasivní kouření?

To o čem mluvím já, je to, že za obrovské zvýšení rakoviny plic nemůže kouření. Ptal jste se někdy sám sebe, kam zmizel radioaktivní spad po těch tisících odpálených bombách? Neskončí nakonec v našich plících? A stačí jen jedna jediná částice radioaktivního materiálu, která se nekuřákovi přilepí rovnou na plicní stěnu a nikdy ji už nedostane ven. Zatímco takový kuřák má na plících vrstvu hlenu, kterou pravidelně vykašlává a s ním i radioaktivní částice. Případně jiné mikrospopické částice všemožných jedů, které se každý den vypouštějí do povětří.

Dle mého je vysvětlení toho obrovského nárustu rakoviny plic od poloviny minulého století tím, že lidi kouří a kouří i pasivně, tak slaboučké, že mu může uvěřit jen malé dítě. Stačí se jen zeptat. Proč neměli kuřáci rakovinu plic před tím, než se začaly provádět jaderné testy? [oči v sloup]

197040

02.08.2009 17:52

Samota moderní doby

RE: Superblábol!

hestroy 77.?.?.?

Máte pravdu. Tyhle "bláboly" hned každý nepochopí. Jelikož by se musel zamyslet trochu jiným způsobem, než má nacvičeno.

Nic si z toho nedělejte. Nejste tu jediný, kdo pana Lischku nedokáže pochopit a ocenit. Je jich tu takových víc a je to stejný princip, jako když někteří lidé například programují a jiní například myjí záchody. Kdyby všichni byli chytří, víte jak by to na těch záchodech vypadalo?

197042

02.08.2009 18:12

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: jo to sem cetl

hestroy 77.?.?.?

Vy děláte na plicním?

Zeptám se vás jinak. Předem upozorňuji, že s kouřením jsem už před lety sekl.

Zde máte určité porovnání. Tento graf znázorňuje výskyt rakoviny. Žlutá označuje rakovinu plic.

Vložený obrázek

Zde máte graf, jak byly odpalovány jaderné nálože (přes 2000 oficiálně uváděných)

Vložený obrázek

Všiml jste si něčeho? Ještě ne? Už ano? A zkusil jste se někdy zamyslet nad tím, co by se dělo, kdyby se oficiálně přiznalo, že výskyt rakoviny plic úzce souvisí s jadernými testy a následném nasycení vzduchu na celé Zemi radioaktivními mikročásticemi? Co by se dělo? Po kom by pozůstalí chtěli odškodnění? Lepší je pak ta pohádka s kouřením, že?

Co říkáte tomu číslu 2000 jaderných testů? Zdá se vám to málo nebo hodně? Pamatujete si na Černobyl? To bylo povyku. Ale to, že takových Černobylů tu byly tisíce, to nikoho nezajímá.

197050

02.08.2009 18:17

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: jo to sem cetl

hestroy 77.?.?.?

Souhlasím a fandím vám, pane Google.

197051

03.08.2009 09:40

Cheneyho tajný tým zapleten do sabotáží a atentátů

Je to dost smutné čtení

hestroy 77.?.?.?

Já jen doufám, že tihle přívrženci Satanovy synagogy si odpykají své neskonalé prasárny alepoň po smrti, jelikož světská spravedlnost na ně nedosáhne. V tuto chvíli se Norimberský tribunál jeví jako pokrytectví největšího kalibru. Německo bylo jedinou zemí, které zaplatilo za své imperiální ambice. Ostatní velmoce, mezi něž počítám hlavně SŽŘ, provádějí úplně stejná svinstva jako onehdy nacisti, ale díky dokonalé propagandě jim minimálně polovina lidí věří, že dělají správnou věc.

197102

03.08.2009 09:53

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: jo to sem cetl

hestroy 77.?.?.?

Je velká škoda, že nepřemýšlíte. Je hezké, že opakujete oficiální propagandu, ale co s tím?

Co se dělo před rokem 45? Všiml jste si nějakých události před tímto datumem? Víte, nechce se mi vám ani radit. Ale co třeba WWI a WWII? Co myslíte, že se do ovzduší dostalo během války? Kolik ropy shořelo? Atd.

Ale je zbytečné to vysvětlovat někomu, kdo už řešení má. Až dostanete rakovinu plic, nebo vaše děti, které nebudou kouřit, svedete to na pasivní kouření? Zřejmě ano, že?

Protože jste neslyšel žádné informace o výzkumech toho, co dělá spalování nafty? Nevíte nic o výzkumech v Japonsku, kde prudce narostla rakovina plic, aniž by ti lidé kouřili? A největší koncentrace se vyskytovala kde? Kolem hlavních tahů, kde projížděly milióny dieselových aut...

Chápu, že jste proti kouření, máte na to jistě právo, ale neměl byste při tom zapomínat používat mozek!

Protože pak byste možná věděl, že spalováním uhlí se do ovzduší vypustí každý rok v ČR přes 3 tuny rtuti! A tuny dalších jedů. Kolik jedů do ovzduší vypustí kuřáci? Myslíte, že to jsou 3 tuny rtuti ročně?

No nic. Zkusil jsem vás popostrčit. Zeptám se... Vy jistě věříte, že za 9/11 stáli fousáči z jeskyně, že?

197103

03.08.2009 10:01

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: jo to sem cetl

hestroy 77.?.?.?

Pane editore, nemažte Pepkovi příspěvky, snažně vás prosím. Vede to jen k jeho dalšímu výbuchu zuřivosti a dalšímu vodopádu sprostých urážek. Pepek to myslí dobře, sám se dosadil na krále Zvědavce, jelikož má ze zdejších diskutujících nejvyšší IQ. To také víme od něj. Proto vás snažně prosím a žádám, nepopuzujte ho více než je nutné. Je možné, že by ho klepla Pepka! [chechtot] [chechtot] [chechtot]

197105

03.08.2009 10:13

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: Nedá mi to, abych se do toho nevmísil

hestroy 77.?.?.?

Pepku, kolik myslíš, že kuřáci vyprodukují rtuti za rok? Pepku a kdo tě nutí chodit do zakouřených hospod? Měl bys ses nad tím zamyslit (pokud jsi si schopný pod termínem zamyslit se vybavit něco smysluplného)!

A nevím, že bych někomu komolil jméno. Josef je prostě Pepa, čili Pepek. Nebo ti snad nikdo Pepku neříká? Ani strážníci? [chechtot]

197106

04.08.2009 18:08

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: jo to sem cetl

hestroy 77.?.?.?

Ale no tak, ty zbabělý anonyme. Poklepej pepkovi na rameno a řekni, jak se umí hezky chovat k ostatním. Jestli jsi také takový sprostý vulgární inteligent, který každého diskutéra, jehož názory ti nesedí, také označuješ výrazy, za něž by se nestyděl snad jen týpek u krupáče, pak chápu tvé rozhořčení.

Ale ty jsi asi jen takový pokrytec, který pepkovo sprosté urážení ostatních přechází bez jakéhokoliv rozhořčení. Sice nechápu proč, ale zřejmě jsi to chytil od nějakých farizejů.

Nemusí sem chodit ani pepek, ani ty, ty chytráku, takže odchod na párek! [chechtot]

197194

04.08.2009 19:34

Na obzoru nic, co by nahradilo americký dolar

RE: Dolarove vakuum nahradi nick

hestroy 77.?.?.?

Víte, pane Steve, náš Pepik 85 je skutečnou ozdobou tohoto webu. Bez něj bychom tu byli jen jakési neukázněné stádo. Jen díky jeho neskonalé moudrosti a také nikdy nekončící toleranci k názorům druhých, se zde začal pomalu a jistě šířit jistý řád, všichni dostali své nálepky a každý začínal chápat, kam patří.

Naštěstí (!) jsou zde lidé, kteří pepka (ehm, vlastně Josepha) nenechají urážet místní spodinou, mezi ně například patří pepkův hlavní yesman a podržtaška 77.?.?.?.

Nebýt těchto zkušených a světem protřelých diskutérů by úroveň zdejší diskuse, která je již teď na dost mizerné úrovni, postupně klesla až na samé dno a přiblížila by se diskusím na jiných serverech, které nemají to štěstí, že je navštěvují výše zmínění pánové.

Víte, pane Steve, vaše příspěvky jsou sice vtipné a obsahově hodnotné, nicméně pořádek musi byt! [velký smích]

197199

05.08.2009 15:22

Písně kosmické ve vesmíru

RE: Neúčastnit se ?

hestroy 77.?.?.?

Samozřejmě Vojto, že žádnou lavinu na obzoru nevidíte. Stejně jako ji nevidělo vám spousta podobných, kteří před začátkem WWII věřili, že odevzdání Sudet válce zabrání. Navíc se o lavinách v žádné brožuře nedočtete. K posuzování stavu současné společnosti totiž nestačí brát za bernou minci pouze to, co si přečtete v brožuře, pustíte si v televizi, nebo slyšíte v rádiu.

Stejně jako váš nesmyslný pohled na to, zda by mohli lidé přežít bez peněz a bez bank. Ale já váš pohled zcela chápu, neboť je neměnný a navždy zakonzervovaný. Je to pohled člověka, který doplul do Ameriky, vzal do ruky pušku a začal šířit mezi Indiány to, co jim jako jediné dopomůže přežít. Civilizaci založenou na lichvě, lži a zákeřnosti. Je sice pravda, že neštovice nedokázaly Indiány zlikvidovat během tisíce let, nicméně během pár let poté, co je lidé vašeho typu Indiánům v rámci jejich "začlenění" do civilizace poskytli spolu s chlastem, zbraněmi a korálky (dnes USD), naplnila se vaše domněnka, kterou zde uvádíte.

Takže uznávám, že máte pravdu, dokud zde budou lidé vašeho ražení, společnost se nikdy nemůže očistit, protože jí to nedovolíte.

197247

06.08.2009 14:47

CIA a Mossad propagují v severním Iráku hlásání evangelia

RE: Útržky

hestroy 77.?.?.?

Lesane, jsi pěkně rozesmátej. Škoda, že tvá inteligence nedosahuje tvé rozjařenosti. Méďa ti to už vysvětlil, tak doufám, že příště, než se začneš tak uchichtávat, tak použiješ to, o čem zatím nevíš, že máš v hlavě. [chechtot]

197331

17.08.2009 12:07

Loučení ptáka

RE: K zamyšlení

hestroy 77.?.?.?

Hmmm. To je ale divný příspěvek. Asi od poctivého katolíka. Ti se se zvířaty nemazlí. A dokonce ani s lidmi, jak nám historie mnohokrát ukázala.

198051

18.08.2009 11:29

Andělé se radují, když se Egypťané utopili

RE: Proto si Palestinci nezaslouží stát

hestroy 77.?.?.?

Pan anonym je odhodlaný nacista. Nemá žádný problém s vražděním dětí a civilistů. Je to oddaný ss-man, který stojí na stráži a brání své čistokrevné kolegy z náboženské sekty satanovy synagogy. Večer se obvykle dívá na záběry roztrhaných dětských tělíček a uspokojuje se. Pak si přečte knížku o tom, kolik palestinských vesnic bylo srovnáno se zemí a kolik palestinských civilistů bylo zmasakrováno. Pak se ještě pro jistotu podívá na poměr zabitých židů a Palestinců a když zjistí, že na každého žida připadá třicet mrtvých Palestinců, jde si spokojeně lehnout. Před spaním ještě zahajluje před fotkou Ben Guriona a slíbí mu, že bude terorismus navždy považovat za základní pilíř existence státu Izrahell. Takový to je úžasný člověk, tenhle připokaděný anonym, spolehlivý nacista a příslušník satanovy synagogy. [bliji]

198105

18.08.2009 11:40

Andělé se radují, když se Egypťané utopili

RE: Proto si Palestinci nezaslouží stát

hestroy 77.?.?.?

Nějak jsem nepochopil smysl vašeho příspěvku. Mám to chápat tak, že odpovídající reakce na vraždění desetitisíců je spokojené pokyvování hlavou? Nebo co navrhujete? Informační embargo? Zapomenout na to, že Palestina byla etnicky vyčištěna, milióny lidí vyhnáni, desetitisíce zavřeni bez soudu, mučeni, ponižováni? A pak, když člověk, který přišel o svoje pole, svoje děti, svoji rodinu, jeho malá dcerka byla zastřelena z bezprostřední blízkosti vojákem IDF a jeho bratr byl rozstřílen národním hrdinou Goldsteinem spolu s desítkami jiných při modlitbě, vezme bombu a odpálí se mezi okupanty, je označován za teroristu a následná "spravedlivá" odveta, při které zahyne několik desítek Palestinců, polovina z toho dětí, je v televizi označována jako odpověď na "terorismus" Palestinců, aniž by bylo řečeno, že ten atentátník byl také člověk, kterého okupanti dohnali k sebevraždě.

Víte, pane, váš názor je hodně podivný. Je to jako byste obhajoval nacistické koncentrační tábory a jejich kritiky byste obviňoval z šíření nenávisti a přirovnával je k provozovatelům těch táborů. Opravdu velice podivné.

[zmaten]

198106

18.08.2009 11:45

Andělé se radují, když se Egypťané utopili

RE: Wenda

hestroy 77.?.?.?

Mohl by autor tohoto příspěvku trochu rozvést svou tezi o tom, co je a co není v Bibli? Jinak je to jen takové poštěknutí a anonymní přispěvovatel by mohl být označen za ignoranta.

198107

19.08.2009 10:28

Andělé se radují, když se Egypťané utopili

RE: Proto si Palestinci nezaslouží stát

hestroy 77.?.?.?

Je vidět, že jsem tě dobře odhadl, ty sionácku. Sice se o židech říká, že jsou nejinteligentnější, ale pokud bych to měl posuzovat podle tebe, tak nevím, nevím. Děláš židům ostudu, jelikož je prezentuješ jako krvelačné bestie, které chtějí zabíjet ostatní. Jak si pak mám o židech myslet něco dobrého, když jako jejich zástupce vybízíš k zabíjení?

Opravdu jsi tak hloupý nácek, že ti to nedochází?

Kde bydlíš? Že bych tě přišel vystěhovat, neboť jako přistěhobvalec sem do Čech nepatříš, tohle je naše země a vy přivandrovalci tu nemáte co dělat! A dle vašeho přístupu bych měl právo tě vykopat z tvého baráku, mlátit tě pažbou, zastřelit tvoje rodiče, urážet tě, zapálit tvoji zahradu, barák srovnat se zemí buldozerem atd.

Copak bys potom dělal ty, nácíčku? Dobrovolně bys sbalil kufry? Kdybych ti zabil rodiče, nechal bys to tak být? Nebo by ses mě chtěl pomstít? A co kdyby se Češi k židům zachovali plošně tak, jako se vy, nacistické bestie chováte k původnímu semitskému obyvatelstvu Palestiny? Co kdyby vás hnali svinským krokem, pár vašich ghet by srovnali se zemí? Co byste vy přistěhovalci, co zde nemají co dělat, dělali?

Ale my, Češi, na rozdíl od vás neuznáváme nějaké tmářské náboženství Babylonu, nejsme takoví primitivové, abychom ve jménu božím vraždili, nejsme takoví pokrytci, jako byl například Mojžíš, který se vrátil s deseti přikázáními, ve kterých bylo nezabiješ a ještě ten den nechal povraždit všechny, kdo se mu vzpouzeli. To je vaše temná stránka, tyhle zákeřné protiklady. Neboť máte pocit své nekonečné nadřazenosti a ostatné lidé jsou pro vás jen gojim, něco na úrovni zvířete.

My Češi jsme kultivovaný a civilizovaný národ, který neuvízl někde v období před tisíci lety, kdy se dělaly krvavé oběti, které vy židé provádíte dodnes. To jsou ty malé děti odstřelené fanatickými nacisty tvého typu. Oběti vašemu pánu, samotnému Satanášovi. Tak pravil Ježíš a měl svatou pravdu.

[bliji]

198155

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Káva pro Zvědavce

5

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 12 čtenářů částkou 1 726 korun, což je 5 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 4

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,50 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,51 Kč
Australský dolar
15,76 Kč
Švýcarský frank
24,52 Kč
100 japonských jenů
19,95 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,54 Kč
100 maď. forintů
6,98 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 130,28 Kč
1 unce stříbra
507,18 Kč
Bitcoin
1 082 188,30 Kč

Poslední aktualizace: 4.12.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 70 554 752