Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané hestroy

Nalezeno 3334 příspěveků, 16 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

10.03.2008 10:02

Ortodoxní židé a holocaust I

Velmi zajímavé,

hestroy 77.?.?.?

Side, můžete mi prosím sdělit, jak jste přišel na to, že Ahmedinejad je neonacista? Pokud bych měl použít vaši logiku, pak vy jste neostalinista (ti také nemají rádi pravdu a překrucují fakta)... Opravdu nechápu, co tím sledujete. Pokud se tu budete ohánět jeho účelově naprosto zkreslenými výroky, pak vězte, že to opravdu není žádný argument... [oči v sloup]

156177

11.03.2008 11:16

Ortodoxní židé a holocaust I

RE: Velmi zajímavé,

hestroy 77.?.?.?

1. USA je totalitní "demokracie" se vším všudy. Statisíce mrtvých během občanské války. Milióny mrtvých při napadání jiných států. Nedodržování elementárních civilizovaných zvyklostí (např. napadání suverénních států za účelem zisku)... Důkazů o tom, že o žádnou demokracii nejde, je mnoho.
2. Obecně se v sionistickém prostředí nedá mluvit o demokracii (maximálně o formálním dodržování některých jejich rysů, ale to bylo i za socialismu, i za Hitlera) Důležité je, že volba je do značné míry formální, protože média mají hlavní slovo při sestavování kandidátek (takže jim nepohodlná osoba se vůbec nemá šanci ucházet o hlasy voličů) a rozhodující je masa pologramotných věřících z venkova.
3. "Duchovní prožitky" hlavy státu, pokud od nich odvíjí své politické činy, jsou věcí veřejnou a dosti zásadní. Všichni víme o Bushově spojení s Bohem, povídá si s ním před každým dalším humanitárním bombardováním...
4. Bush je představitelem imperialistického státu, chce šířit "demokracii", zákonodárství tohoto sionistického státu vychází z Talmudu, a tam je to černé na bílém (a dá se to najít i v češtině)
5. Jestliže se někdo hlásí k určitým ideálům, tak je zcela správné ho s nimi spojovat. Jehova, se kterým se Bush "chodí radit" je předurčen proroctvími sionistických rabínů k dobytí celého světa pro sionismus (existuje určitá pravděpodobnost, že se tím Jehovou nakonec B. prohlásí sám...
6. I v rámci "demokratické" ekonomiky USA existuje soukromý a "státní" sektor. Tím "státním" sektorem by se dal považovat FED, který má "státní" monopol na vydávání peněz, ale zisk z jejich špinavých machinací jde do soukromých rukou.

156257

12.03.2008 13:19

Mučení lidí ve jménu svobody a demokracie

Mučení jako důkaz vyspělé civilizace

hestroy 77.?.?.?

Západní civilizace má jakési morální právo prohlašovat se za demokratickou, humanistickou a skrznaskrz civilizovanou. Ráda dává do protikladu zvyklosti takzv. necivilizovaných, nedemokratických a víceméně zaostalých zemí. Když se hovoří o tom, že v určité zemi je zvykem mučit lidi, nazve se tato země diktaturou. Dokonce bývá zařazena mezi tzv. "darebácké" státy, se kterými je nutné zatočit a ukázat jim cestu k západním "výdobytkům". I v našem státě se mučilo... Nejdříve Němci, pak komunisti, které to Němci naučili. Když se v té souvislosti hovořilo o morálnosti mučení, odpověď byla vždy nasnadě. Je to špatné, nelidské.

Dnes dochází ke změně přístupu a nejen v oblasti mučení. Lidský život a jistá práva na svobodný život jsou účelově omezována, občanskou solidaritu nahrazuje nezájem a uzavírání se za dveřmi domova, kde mi každý může políbit zadnici. Média v tomto procesu hrají základní roli. Když pak začnou nastupovat lidské zrůdy, které by se v době po WWII dočkaly naprostého morálného odsouzení a možná i pár let v base, nikoho to v dnešní době ani neudivuje a všichni jen řeknou, no jo, když je to mučení potřeba, tak proč ne. Když to takhle půjde dál, tak se nakonec budeme o honech na čarodějnice ve školách učit, že to byla skvělá věc a hodně nám všem pomohla, že civilizace bez drcení a ničení lidského těla nemá šanci na úspěch.

Tento názor je naprosto mylný a zcela v rozporu se Stvořitelovým úmyslem. Ačkoliv nám byla dána naprostá svoboda, neznamená to, že se můžeme stavět do role Nejvyššího a zbavovat ostatní lidi úcty a nakonec i jejich života. Jisté je, že tento barbarský trend je řízen "vyvolenými", kterým je aktivní občanská společnost založená na skutečné demokracii a toleranci, opravdovou osinou v trávícím traktu. To je to poslední, co by si mohli přát. Naopak, jejich přáním je vybudovat společnost konzumních tvorů, pro které je největší slastí se vrátit z fabriky a sednout si do křesla před televizí s tím, že mi teď všichni můžou vlézt na záda. Ve zprávách si pak poslechnout, kdo že je ten, kterého je potřeba zlikvidovat, pomocí pár dobře zvolených záběrů udělat např. z iráckého odboje bandu teroristů a dále tak prohlubovat morální úpadek společnosti. Veškeré výdobytky, na které je západní civilizace tak hrdá a za které musela zaplatit opravdu velkým jezerem krve, potu a slz, mizí neskutečně rychlým tempem.

Na závěr můj osobní názor. Kdokoliv, kdo schvaluje mučení, nepatří do vyspělé civilizace, ale spíš do basy nebo do blázince. Ale jak se říká, boží mlýny melou pomalu, platí zákon o zachování energie, akce vyvolává reakci. Tak to v našem světě chodí. Kdo seje vítr, sklízí bouři. A nikdy si nemůže být jistý, jak se mu jeho prasárny vrátí. Jednoho dne tito lidé pochopí, jak hodně se vzpírali autoritě, které nesahají ani po kotníky.

156356

12.03.2008 17:13

Mučení lidí ve jménu svobody a demokracie

Inu, někdo o voze, jiný o koze, tak už to chodí

hestroy 77.?.?.?

Milý pane, už vás trochu známe a víme, že násilí vám není cizí. Tu je potřeba zbít někoho, kdo si chce zavolat, jindy zase někoho smažit taserem, protože se chová divně a invalidu vyklopit z vozíku, protože nechce vstát. Víme, že tyto věci schvalujete, násilí považujete za přirozenou metodu dosahování určitých cílů. Už jste někdy Krebste uvažoval o tom, že byste se dal k policii (samozřejmě americké), abyste si mohl na lidech beztrestně vylévat svoje sadistické choutky?

Ale abychom se vrátili k vašemu účelově vytvořenému příkladu. Chápu, že vy byste toho člověka vrtal vrtačkou kam by to šlo (tyto oběti jsou v Iráku často nacházeny), jen abyste se přiblížil těm, které nejvíce nenávidíte, tzn. "ručníkářům". Natolik vás uchvacuje idea násilí, kterou kupodivu zazlíváte islámu. Je zajímavé, že to co nenávidíte, vás zároveň neuvěřitelně přitahuje.

Ale zkusím vymyslet jiný (doufám, že stejně smyslupný) příklad jako je váš. Irák (případně Izrael). Probíhá razie proti "teroristům". Voják (US Army případně IDF) vhazuje granát do jednoho domu. V domě zůstává mrtvá žena a malé dítě. Manžel (Iráčan nebo Palestinec) kupodivu přežije a zapamatuje si vojáka, kterého poté s kamarády chytí a odveze do odlehlého skladu. Nyní přemýšlí, co udělá...

Co byste udělal vy, Krebste? Jen byste ho zabil, nebo byste ho i mučil?

Přijde vám tento příklad na hlavu postavený? Ale jděte... Je to ze života...

156371

14.03.2008 10:50

Ortodoxní židé a holocaust II

RE: Žid - Nežid...

hestroy 77.?.?.?

Také si dovolím jednu poznámku. Rozhodně si nemyslím, že křest je nutná podmínka pro věčný život. Nevím nic o tom, že by Ježíš křtil své souputníky. Vím jen o tom, že jim řekl (na rozdíl od katolické církve), že na Boží království se nemusí čekat a chovat se celý život dle nějakých církevních přikázání. Vím, že řekl, pokud nebudete jako děti, nemůžete vejít do Božího království. Nevím nic o tom, že by řekl, pokud se nenecháte pokřtít, nemůžete... Naopak vím o tom, že se stavěl proti církvi a řekl, že ke komunikaci s Bohem není třeba prostředníka v podobě kněze. Církev jeho učení postavila na hlavu a dělá přesně to, proti čemu bojoval. Souhlasím s názorem, že pokud člověk nepochopí, proč věří, je to celé nesmysl. Mnoho bigotních křesťanů nemá ani nejmenší potuchy, co je vlastně Bůh. Jinak by nikdy nemohli uvěřit na tu povídačku o peklu a očistci atd. Zde je jasné, že církev záměrně využívá tohoto nesmyslu k tahání peněz ze svých oveček. Vy věříte v peklo? V peklo, které přijde po smrti, když se nebudete chovat podle církevních přikázání? Jako katolík jistě věříte i v očistec. A ještě k té reinkarnaci... Ono to v Bibli také bylo, než ji reformovali k obrazu svému... Takže se přikláním na stranu Iva, kupodivu jako křesťan, ale nikoliv jako protestant nebo katolík... [oči v sloup]

156522

17.03.2008 11:30

Čína připravuje Peking na olympiadu

Zajímavé...

hestroy 77.?.?.?

Pane Anti-Anti, znám vás jako příznivce sionistického hnutí a nestranného podporovatele Systému, kdy oficiální propaganda je vaším opěrným bodem. Takže mě opravdu překvapujete tím, že vás trápí zavraždění Tibeťané. Takovou dávku lidkosti jsem od vás nečekal. Jelikož vím, že podporujete válku v Iráku, divím se, že vás nějací mrtví civilisté vůbec zajímají. Ale abych se vrátil k článku... Řeknu vám na rovinu, že mě 80 Tibeťanů nedokáže rozesmutnit tak, jako milión mrtvých Iráčanů. Takže pokud bych použil vaši logiku, není těch 80 Tibeťanů ve stínu miliónu Iráčanů? Aha, promiňte, vy vlastně věříte oficiálním tvrzením, že jich tam zmasakrovali zatím jen několik desítek tisíc, že? Ale abych se ještě jednou vrátil k těm zvířátkům... Vladimír chtěl jistě poukázat na to, že jak se budeme chovat ke zvířatům, tak se budeme za chvíli chovat i klidem. Je to sice na trochu přemýšlení, ale spoustě lidem dojde přesně to, co měl na mysli. Vám samozřejmě ne. Ono to anti-anti jaksi neguje samo sebe, že? [oči v sloup]

156678

20.03.2008 12:09

Hrdina, profesionál nebo spíše oběť?

Žádný hrdina ani oběť - žoldák

hestroy 77.?.?.?

Zdravím vás. Naprosto nechápu, proč se rozčilujete! Adrenalinovou práci dělají také lupiči, že? Přijedou se samopaly do banky a odvezou nějaké peníze. Jednoho při tom sejmou... Je to hrdina? Ne, je to zloděj. Před tím, než ho v přestřelce sejmuli, zabil černého šerifa. Protivníka z druhého tábora. Je to hrdina? Ne, je to vrah.

Zastanete se také tohoto lupiče a vraha? Vždyť už to dělal také spoustu let, měl spoustu odvahy, která je k tomu také zapotřebí... Co bylo to, co ho k jeho práci přimělo? Peníze? Nebo jen odvaha?

Ten vojáček neměl v Afghánistánu co dělat. Jel tam kvůli penězům. Možná byl tak hloupý, že uvěřil propagandě a myslel si, že tam jede někomu pomáhat. Myslím, že pravou skutečnost pochopil týden po příjezdu, kdy uviděl první mrtvolky dětí, obětí humanitárního bombardování.

Když viděl, jak se na něj obyvatelstvo dívá, asi pochopil, že není za hrdinu. Že je jen prachsprostý okupant. Žoldák. Člověk, který zabíjí pro peníze. Ne pro ušlechtilé zájmy. Ne při obraně vlasti. Ne. Jen pro peníze.

Až se budete příště zastávat někoho, jehož prací je zabíjet lidi a ještě to omlouvat touhou po adrenalinové zábavě (jelikož o tu zábavu při adrenalinu přeci jde, ne?), zamyslete se nad tím, jak by se mělo psát o jeho obětech. O těch lidech, které už zabil. A určitě někoho zabil, ne? K čemu by tam jinak byl? A proč by je jinak obyvatelstvo tak nenávidělo?

Až příště budete psát o žoldácích, o tom, jak milují svoji adrenalinovou práci, vzpoměňte si, že člověk si svoji práci skutečně může vybrat. Nemusí dobrovolně do války. A tahle válka není naše. My na ní jen platíme. Nic z ní nemáme. Jen jsme jak cvičené opičky používány k tomu, abychom posílali naše vojáky bojovat za cizí zájmy.

Ten voják věděl co riskuje. Že za trochu rizika dostane tučnou odměnu. Spousta lidí má rizikovou práci, ale málokdo má za ni tolik peněz. Být žoldákem se vyplatí. Do té doby, než se stane pracovní úraz. To k tomu patří.

Je škoda, že byl utracen další život zbytečně, ale není to tragédie. Je to jen výsledek jednoho obchodu. Ten obchod prostě nevyšel. Tragédie jsou ti mrtví, které tam po sobě zanechal. Byl to okupační voják, co bojoval s původním obyvatelstvem, které ho jako okupanta vnímalo.

Znám pár lidí, co jezdí na mise. Víte proč tam jezdí? Kvůli penězům. O tyhle mise je vždycky rvačka. Oni vědí, že jsou vždy víceméně v závětří, např. v Kosovu se při vypalování kostelů raději ztratí, ale o prémie nepřijdou. Nebuďte prosím naivní... Jde hlavně o peníze.

Toho vojáka mi líto není. Šel si vydělávat vražděním (nebránil vlast a to si myslím, že je jediný smysl vojska) a to, že ho přitom sejmuli je jeho věc. Ne moje. já ho tam neposlal. Byl to jen a jen jeho byznys. Nemusel tam chodit.

Ale je mi líto toho, že to financujeme 750.000.000 ročně...

156871

20.03.2008 12:32

Hrdina, profesionál nebo spíše oběť?

RE: Odpoved Kralovi

hestroy 77.?.?.?

Pane Karásku, můžete mi prosím sdělit, kde jste k těmto informacím přišel? Vy jste tam byl? Nebo jen citujete oficiální propagandu? Pokud citujete propagandu, možná byste se měl zamyslet nad tím, komu ta propaganda slouží a proč nám tato propaganda líčí spoustu zemí jako ty nejhorší na světě... Víte pane, kdyby někdo chtěl rozjet negativní propagandu o České republice, stačí natočit pár záběrů v Chánově a při příležitosti, kdy by měla naše republika být nějak prezentována, použijou se jen tyhle záběry... Víte co tím myslím? Dokážete uvěřit tomu, že to co nám v televizi říkají prostě není pravda a když ano, tak je upravena tak, abyste si z toho odnesl to, co oni chtějí? Že neexistuje svoboda slova, demokracie a další podobně směšné termíny? Všiml jste si toho, jak rychle byla komunistická propaganda nahrazena propagandou sionistickou?

Víte co je to OSN? Myslíte, že je to nějaká organizace na ochranu zájmů všech lidí na Zemi? Jak víte, že měl zásah proti Talibanu podporu většiny Afghánců? Vy jste tam byl? Anebo jste to prostě uvěřil těm lidem z obrazovky? Jak víte, že tam proběhly demokratické volby? Myslíte, že někde můžou proběhnout demokratické volby, když před volební místností stojí tank? Víte co je to Al-Kájda? Nevíte? Tak se jmenuje složka CIA, ve které jsou údaje o Muhajedinech, kteří bojovali proti Rusům. Není vám divné, že CIA vycvičila tuto "organizaci", finančně ji podporovala, sama ji pojmenovala tímhle nesmyslným názvem a pak ji začala líčit jako nepřátelskou teroristivkou organizaci? Co si o tom myslíte?

Doporučoval bych vám také zjistit si něco o transferu vedení Talibanu těsně před započetím bombardování... Kdo ten transfer zajistil, by vás asi také překvapilo, stejně jako by vás překvapilo, kdo zařídil transfer rodiny Ládínů z USA. Severní společenství za své služby dostalo královsky zaplaceno, to nebyla nějaká dobrovolná osvobozovací armáda... Tam se řežou mezi sebou už dlouho a kdo lépe zaplatí, tomu kmeny poskytnou své bojovníky... Inu, je vidět, že se stále najde spousta lidí, kterým stačí vysvětlení na Nově... [oči v sloup]

156872

21.03.2008 11:31

Hrdina, profesionál nebo spíše oběť?

RE: Odpoved Kralovi

hestroy 77.?.?.?

[velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] Pane Karásku, to je něco, jako kdybyste se nám tu za komunismu snažil vysvětlit, že pětiletku splníme na 200%, sovětští inženýři poručili větru dešti a sovětská vojska v Afghánistánu vyhrávají nad imperialistickými mocnostmi... Opravdu jste mě pobavil... Dejte prosím nějaké odkazy, kde se můžeme dočíst, jak Afghánistán pod okupací NATO vzkvétá a mění se ve vyspělou demokracii západního stylu... V těchto zatažených dnech bych se rád od srdce zasmál... [oči v sloup] A pokud nevíte o tom, že Al-Kájda je složka CIA o muhajedinech bojujících proti Rusům, tak to ještě neznamená, že to není pravda, víte? Nebo máte pocit, že víte vše nejlépe? Kde jste prosím k těm informacím tedy došel? Pokud můžete, odpovězte mi jen na tuto otázku: Myslíte si, že média mluví pravdu? Stačí ano nebo ne. Děkuji vám...

156952

25.03.2008 11:58

Havlova pravda začíná v mučírnách CIA

Skvělý článek

hestroy 77.?.?.?

Děkuji panu Kučerovi za takto detailně zpracovaný článek. Bohužel je mi z obsahu trochu nevolno... Tenhle Havel, z rodiny která nadšeně spolupracovala s Gestapem (vím to od mých prarodičů - tehdy to v Praze věděl každý), je opravdový dobytek a jeden z největších zrádců naší vlasti. A co se týká toho hovada Jocha (čtenáři mi jistě prominou, nemůžu jinak), tak nad ním mi zůstává rozum stát... – „Kdyby byly oceňovány skutky a ne iluze, Nobelovu cenu míru by od roku 1945 každoročně získaly ozbrojené síly USA.“ R. Joch, 17. 1. 2006 Co dodat? Že je neuvěřitelné, že tyhle zmrdi mají co do činění s řízením státu... Omlouvám se za svůj slovník, ale nevím, jak jinak pojmenovat tyhle stvůry... [bliji] [bliji] [bliji]

157162

26.03.2008 10:58

Izrael zabil od začátku roku 274 Palestinců

Několik dalších působivých židovských výroků

hestroy 77.?.?.?

Vážený pane, zapomněl jste na tento výrok... Myslím, že také stojí za zaznamenání pro všeobecnou objektivitu... Aby bylo jasné, že židi nejsou ale vůbec žádní rasisti...

„Milion Arabů nemá cenu jednoho židovského nehtu.“ (rabín Yaakov Perrin, NY Daily News, 28. února, 1994,str.6)

Jinak samozřejmě nemá cenu reagovat na nesmysly typu: Někomu ukradnu půdu a pak ji před ním bráním...

Další vtipnou a těžko představitelnou věcí, by bylo to, že by Rothschild skoupil nějaké pozemky v Čechách a pak by na nich vyhlásil svůj stát... Nepředstavitelné, že? Přesto je to případ Palestiny.

[bliji]

157214

26.03.2008 12:40

Izrael zabil od začátku roku 274 Palestinců

Semerád je lhář a pokrytec

hestroy 77.?.?.?

Začnu citátem ze Starého zákona: Když pak tebe uvede Hospodin Bůh tvůj do země, do kteréž již vcházíš, abys vládl jí, a vyplení národy mnohé od tváři tvé, Hetea, Gergezea, Amorea, Kananea, Ferezea, Hevea a Jebuzea, sedm národů větších a silnějších nežli jsi ty, a dá je Hospodin Bůh tvůj tobě, abys je pobil: jako proklaté vypleníš je, nevejdeš s nimi v smlouvu, aniž slituješ se nad nimi.

A skončím jednoduše: Semeráde, jste lhář a s lháři nemá cenu ztrácet čas.

[bliji]

157218

26.03.2008 17:44

Izrael zabil od začátku roku 274 Palestinců

Pan Tomis?

hestroy 77.?.?.?

Zde je jeho příspěvek k ID sniper rifle budoucnosti:

Milí zvědavci,
je užitečné si přečíst ten článek na Wikipedii, protože se dozvíte, že celý projekt "ID Sniper rifle" je celkem povedený "hoax". Je to něco jako obchodní dům "Český sen", ale pro konspirátory, namísto konzumentů. Alternativní média opět nezklamala... Hlavně ale, že odhalíte příčiny výpadků internetu na Blízkém východě nebo skutečné organizátory 9/11.


Zajímavé je, že když jsem si ten článek četl já, tak jsem se v něm dočetl, že je to fikce... Když ho četl pan Tomis, tak ho vzal vážně... Inu, jestli takhle bere všechny informace, které mu média dávají, pak potěš...

[oči v sloup] [chechtot] [překvapení]

157234

26.03.2008 18:01

Izrael zabil od začátku roku 274 Palestinců

Pravdu má Semerád! Území arabů se zvětšuje... Jen je potřeba se podívat pod správným úhlem...

hestroy 77.?.?.?

Děkuji za mapu... Víte, když se tak na ty mapy dívám, tak musím říct, že se palestinské území skutečně zvětšuje každým rokem, přesně jak říkal pan Semerád... To je ta okrová barva, že? Ale nevěděl jsem, že pásmo Gazy a West bank je židovské! To jsou ale šmejdi, ti Palestinci semitští... Ještě že se na ně nevztahuje antisemitismus, jinak by se jím mohli ohánět a využívat ho ke svým krádežím izraelské půdy... Pane Semeráde, podívejte se na ty mapy, měl jste ve všem pravdu... Je vidět, jak se ta okrová barva každý rok roztahuje a krade židům půdu... Je to svinstvo... Kdybych se nebál, že budu antisemitou, řekl bych několik opravdu ošklivých slov o těch špinavých nevzdělaných líných a kdovíco ještě palestinských Arabech, kteří nemyslí na nic jiného, než jak zničit Izrael! A když se podíváte pozorně, nejsou od toho daleko.

[bliji]

157236

26.03.2008 19:07

Izrael zabil od začátku roku 274 Palestinců

Jen tak na okraj... Tenhle pan Reach je pro likvidaci Arabů...

hestroy 77.?.?.?

Jak napsal:

deportujte je do moře, ne do pouště
Na rozdíl od hodného pana rabína bych palestinskou lůzu nepřevážel vlaky, autobusy a loďmi....hnal bych je ven pod palbou rovnou do moře..přesně jak to chtějí oni s Izraelem!


Pane Reach, můžete mi prosím doložit, kde jste přišel na to, že arabové chtějí hnát pod palbou židy do moře? Působíte velmi sofistikovaným dojmem a je jisté, že máte značný rozhled, mohl byste prosím hloupému gojovi dát pár linků ke svému tvrzení? Oni se mi na Novinkách smějí, když tam píšu o tom, že má být Izrael vymazán z mapy, a to je přeci pravda, ne? Tam žádná "chyba" překladu nenastala, že?

Takže mi prosím sdělte, který s palestinských politiků hovořil o nahnání židů do moře. Já vám na oplátku sdělím, kdo o Palestincích hovoří jako o arabské rakovině, případně je chce zadusit jako šváby v láhvi... Nebo také kdo řekl, že jedna kráva v Palestině má větší cenu než tisíc židů v Polsku. Případně kdo řekl, že na záchranu židů za WWII NESMÍ dát židovský kongres ani korunu...

Pane Reach, a mohl bych si přát, aby do toho moře hnali všechny lháře a pokrytce? Ne, vás se to rozhodně netýká, vy přeci víte, jak to s tím překladem bylo, že? A doložíte mi to nějakými neotřesitelnými důkazy. Jinak byste tu byl za bambulu a to vy přeci nejste. Děkuji vám!

A z celého srdce vám přeji, abyste se svojí nenávistí došel co nejdál. Třeba až k poznání pravdy... Případně abyste si sám mohl podříznout, případně pod palbou utopit několik palestinských dětí. Nerad bych, abyste o něco přišel.

A jen tak mimochodem, pokud chce někdo v zájmu židů páchat vyhlazování Arabů, jak po mně pak může chtít, abych se já staral o nějakou genocidu židů? Chápete tu logiku, že pane?

K tomu dodám jen toto: Izraelský předseda vlády Yitzak Rabin, který byl obviněn z nařízení hromadné vraždy tisíců neozbrojených egyptských POWs v roce 1973 a uložení jejich těl v masových hrobech zahrnutých buldozery, odmítl tento zločin jako "dávnou historii". Heh... Tak nevím... Jestli je rok 1973 dávnou historií, pak nechápu, jaktože období WWII je stále živé a na základě toho je potřeba neustále sunout penízky chudákům PŘEŽIVŠÍM HOLOKAUST!

[oči v sloup] [bliji]

157237

27.03.2008 01:11

Izrael zabil od začátku roku 274 Palestinců

Souhlas!

hestroy 77.?.?.?

Promiňte Vladimíre tento nepodstatný příspěvek, přesto musím dát najevo svůj souhlas s panem Karlem. Možná by stálo nad tím zamyslet se, jak vyjadřovat svůj souhlas bez psaní těchto objasňujících příspěvků. Něco jako mají Novinky nebo You Tube...

Děkuji [smích]

157261

27.03.2008 01:04

Izrael zabil od začátku roku 274 Palestinců

RE: Jen tak na okraj... Tenhle pan Reach je pro likvidaci Arabů...

hestroy 77.?.?.?

Děkuji vám Jožine, za to, že jste zcela pochopil, co jsem tím myslel. S těmito extremisty nemá cenu mařit čas. Každý darebák nejdříve něco řekne a pak se z toho snaží vykroutit, i když po něm zůstanou hromady mrtvol. Takže předpokládám, že jste na mé straně, to znamená nikoho nezabíjet a domluvit se, i když jde o hrozné prasárny a někdo by za to měl viset...

Co vy na to? [smích]

157262

27.03.2008 01:20

Izrael zabil od začátku roku 274 Palestinců

RE: Je to tak

hestroy 77.?.?.?

Souhlasím plně s vámi pane Méďo Béďo! Dnes když jsem se vracel z hospody, kde jsem vedl plodný intelektuální rozhovor, tak jsem se považoval za čistého žida... Víte, já ctím 10 přikázání... Zejména to - nepokradeš. A když se tak dívám na dnešní židovskou elitu, čímž myslím ty, kteří se k judaismu (náboženství, ne národnosti - i když dnes pod tlakem médií se tento rozdíl začíná zaměňovat za "stát Izrael" ) hlásí, ačkoliv ho naprosto znesvěcují svými nechutnými rozkrádačkami a tak se přímo příčí b.mu přikázání. Buďme všichni židé a řiďme se 10 přikázáními a bude mír na světě. Ah, teď jsem skoro zapomněl na "nezabiješ". Kdo se příčí svým vlastním hodnotám, těžko dosáhne respektu a autority!

157263

27.03.2008 01:26

Izrael zabil od začátku roku 274 Palestinců

RE: Je to tak

hestroy 77.?.?.?

Tím koncentrákem máte na mysli Pásmo Gazy nebo West Bank? Nějak se mi to začíná plést... To víte, já si ty arabská jména ani nezapamatuji... Taková špína... Na druhou stranu musím uznat, že německá technologie byla vždy na úrovni... Poušť sice zúrodnit nestihli, protože nemohli krást vodu sousedům, ale jak vidíte, s trochou dobré propagandy se dá i ze svinstva udělat dobrá věc... Je ale zajímavé, že celý svět musí platit za jakési NADŘAZENÉ a S NIČÍM NESROVNATELNÉ svinstvo, které ačkoliv prožilo ve stejném a větším rozsahu mnoho NÁRODŮ a dokonce i NÁBOŽENSTVÍ, připadá pouze jedinému NÁRODU (NÁBOŽENSTVÍ), ačkoliv počet mrtvol tomu ani zdaleka neodpovídá... [překvapení]

157266

27.03.2008 01:54

Izrael zabil od začátku roku 274 Palestinců

RE: Je to tak

hestroy 77.?.?.?

Jediná otázka... Máte malé děti? Dáte mi svoji adresu? Kdo myslíte, že obstojí v souboji? Já, jako dospělý protřelý chlápek, nebo vaše malé děti? Nebo váš starý otec? Vaše matka? Vaše sestra? Budete tu tvrdit to samé, až ji znásilním z pozice silnějšího? Aha, vy mi teď řeknete, že ji pomstíte... A pomůže vám to? A jí? A co když zjistíte, že jsem silnější než vy? Budete mi před smrtí opakovat váš "zdravý" názor o právu silnějšího? Nezahrávejte si s ohněm... Kdo se povyšuje, bude ponížen. To řekl kdo? Žid? [zmaten]

157267

27.03.2008 13:51

Izrael zabil od začátku roku 274 Palestinců

Jen velmi krátce

hestroy 77.?.?.?

Kdybyste Semeráde místo těch kydů, které tu melete pořád dokola a my je opravdu známe, neboť sionistickou propagandu máme v médiích všude kolem sebe a k tomu i spoustu dobrovolníků z Eretz.cz a Sionisty. Patříte mezi ně? Ale jistě si tam každý den spokojeně čtete, jak jste zase zatočili s těmi špinavými semity (rozuměj Palestince). Místo vaší propagandy umístěte link s mapou, která je dle vás pravdivá. Pak se můžem začít bavit. Do té doby jsou tyhle mapy pro mě platné. Kapišto?

157298

27.03.2008 13:09

Jazyk sionismu

RE: Slovník islamistov a ich politicky korektných obhajcov

hestroy 77.?.?.?

Když už jsme u těch definicí, Side...

Oficiální slovníček pojmů (zdroj ministerstvo propagandy, pobočka CNN): Kdo nesouhlasí s válkou v Iráku, je komunista. Kdo podporuje zabíjení ve velkém, šíří svobodu. Kdo je proti světové nadvládě USA, je terorista. Kdo nenávidí islám, je demokrat. Kdo věří svému rozumu a odmítá fakta předkládaná propagandou, chce žít v míru a ve svobodném světě s příležitostmi pro všechny, je velmi nebezpečný komunista-terorista.

Už Goebbles věděl, jak formovat poctivé pracovité, i když trochu naivní občany německého státu. Dnes se totéž odehrává v americké režii a je vidět, že nejméně polovina obyvatelstva je naprosto zblblá dobře podanou propagandou... Jak docílit, aby Čech nenáviděl Iráčana? V novinách a v televizi ho budeme bombardovat zprávami, jak se Iráčani zabíjejí mezi sebou. Ano, pak je budou nenávidět! A chtít je zabít. Pak schválí každou americkou okupaci...

Vládnoucí elitě se velmi hodí držet své poddané v atmosféře strachu. Člověk, který se bojí, se bude raději věnovat sám sobě a svému malému světu před televizní obrazovkou, než by bojoval za svá práva. Naopak, pod hrozbou teroristických útoků, obavami před novou studenou válkou, se rád vzdá své osobní svobody. Pod tlakem oficiální propagandy uvěří, že lidé jsou rozděleni do jednotlivých táborů, které jsou si vzájemně velmi nebezpečné. Je to smutné, bát se jeden druhého a nechat tyhle vládnoucí "nadlidi", aby s námi jednali jako se stádem ovcí. Pes zaštěká, stádo se shlukne, první vyrazí a ostatní jsou za ním, cesta necesta.

"Existuje zlo, které ohrožuje každého muže, ženu a dítě našeho velkého národa. Musíme učinit kroky k zajištění domácí bezpečnosti a chránit naši vlast." (A. Hitler k příležitosti založení GESTAPO)

"Ale nakonec je to vláda státu, jež určuje politiku a získat pro ni lid je lehké, ať již v demokracii nebo ve fašistické či komunistické diktatuře. Je lehké lidi přesvědčit, aby podpořili svoji vládu. Potřebujete jen jim říct, že byli napadeni a pak odsoudit pacifisty pro nedostatek vlastenectví a ohrožování země. Funguje to tak všude." ( Hermann Göring)

"Na první pohled by se mohlo zdát, že prodávat zbraně zemi, která sponzoruje terorismus, je špatné, ale jsou to právě výjimky, které potvrzují pravidlo." (George W. Bush v pořadu Good Morning America z 28. ledna 1987)

„Milion Arabů nemá cenu jednoho židovského nehtu.“ (rabín Yaakov Perrin, NY Daily News, 28. února, 1994,str.6)

157299

27.03.2008 16:57

Izrael zabil od začátku roku 274 Palestinců

RE: Jen tak na okraj... Tenhle pan Reach je pro likvidaci Arabů...

hestroy 77.?.?.?

Jojo, máte pravdu... Těch 6.000.000 se také zcvrkává čím dál víc a objevuje se čím dál víc nejasných okolností... Pozůstalí a PŘEŽIVŠÍ holokaust byli také odškodněni, tak co pořád natahují své žebrající pařáty všude kolem?

157313

27.03.2008 17:09

Zrušte barvu!

Nesouhlasím

hestroy 77.?.?.?

Vážený pane Anonyme, to je přeci přirozené, že to každý vidí jinak... Přesně o tom psal pan Tom, s kterým naprosto souhlasím... On vám neříká, že nemáte pravdu, ale říká vám svůj názor... To znamená, že ho káráte naprosto zbytečně... [oči v sloup]

157315

30.03.2008 17:21

Izrael zabil od začátku roku 274 Palestinců

RE: Fair and balanced jako Fox News

hestroy 77.?.?.?

Souhlasím s panem Pastiňákem, že ty lži a nesmysly, které tu Semerád trousí, se můžeme dočíst v denní dávce oficiální propagandy... Semerád tu nikdy neřekl nic, co by mělo hlavu a patu. Také neřekl nic, co bych si nemohl přečíst v novinách a na eretz.cz. Neřekl prostě nikdy smysluplný názor, jen mi tu připomíná komentáře v Rudém Právu.

Přesto se kloním k panu Bartoškovi, že toho sionistu prostě nemůžeme vyhodit. Vždyť by přišel o své zaměstnání a třeba musí živit rodinu. Ale myslím, že když na něj nebude NIKDO reagovat, tak to prostě vzdá a požádá a o přeložení na jiný server. Třeba na Novinky. A ústředí nám přiklepne třeba někoho nového, kdo bude třeba vykazovat i minimální inteligenci a nebude tu neustále dokola opakovat lži, které byly již tisíckrát vyvráceny. Také nebude šířit jeho lásku k násilí, jeho nenávist k Arabům a vůbec k lidem se svobodným názorem.

Semeráde, kam máme napsat, aby vás už vyměnili?

[oči v sloup]

157591

31.03.2008 13:21

Silverstein se soudí o dalších 12,3 miliardy za 11. září

RE: Pokusný balonek s projistotu brizantním obsahem

hestroy 77.?.?.?

A jak už víme, budou je požadovat neustále, i za 50 let... Tou dobou se již zjistí, že v atentátu měla prsty např. Lybie, Sýrie, Írán a další státy a tyto státy pak budou muset vyplácet každý rok vysoké sumy pozůstalým po obětech a PŘEŽIVŠÍM 9/11. To už všechno známe, víme, jak tahat ze států peníze...

157665

31.03.2008 20:58

Silverstein se soudí o dalších 12,3 miliardy za 11. září

RE: KOnspiracne teorie pletie pan Bush;

hestroy 77.?.?.?

Nenechte se vyvést z rovnováhy... Samozřejmě, že se vždy najde někdo, kdo bude tvrdit, že šlo o pouhé obnovení pojistky (a teroristický útok tam byl přidán jen náhodou). Nesmíte zapomínat, že tihle lidé jsou tak propojeni se systémem, že kdybyste před ně dal bílý papír a systém tvrdil, že je červený, tak by ho skutečně viděli červený... Nesmíte zapomínat, že tihle lidé se budou hádat o každou lež systému, protože si myslí, že je to pravda... To samé bylo za komunismu, kdy bylo spousta věřících komunistů, kteří věřili, že systém je takový, jak ho podávala koministická propaganda. Oni tomu skutečně věřili!!! Třeba můj děda... To byl takový poctivý komunista. A můj otec dodnes věří, že USA je demokracie... Hrozně se spolu vždycky hádali... Kdyby tak věděli, že se stali obětí propagandy... Která tu stále je, vždy byla a doufejme, že už nebude... Jinak bude spousta slušných i inteligentních lidí stále věřit tomu, že co říkají v televizi je pravda, celá pravda a nic než pravda! [oči v sloup]

157692

31.03.2008 20:49

Silverstein se soudí o dalších 12,3 miliardy za 11. září

RE: Peníze...

hestroy 77.?.?.?

Dík za hodnotný příspěvek... Nic víc jsem od vás nečekal... Řekněte mi jednu věc. Ty baráky, co IDF bourají Palestincům z "bezpečnostních" důvodů, jim nikdo nenahradí... Nemyslíte si, že by jim to měli zaplatit ti, co jim to bourají? Židovské pojišťovny to nechtějí pojistit...

Slyšel jste někdy o příčině napadení Polska? Kdybych byl tak ovládaný propagandou jako vy a žil v hitlerovském Německu, pak bych nikdy nemohl uvěřit, že ti polští vojáci byli Němci v polských uniformách, že? Víte co je to false flag?

Vy tomu možná věříte dodnes, že? [zmaten]

157693

01.04.2008 14:45

Silverstein se soudí o dalších 12,3 miliardy za 11. září

RE: Peníze...

hestroy 77.?.?.?

Pane Pastiňáku, klid... Já vím, že je těžké zůstat v klidu, když tu někdo lže, jak když tiskne. Ale tihle placení "diskutéři", kteří tu jsou jen jako zdroj nekončící sionistické propagandy, to prostě mají ve své pracovní náplni. Podívejte se, jak hezky umí psát. Idiot to není... Jen je to prostě člověk, pro kterého je pravda to, co se mu zrovna líbí. A že se mu líbí americká expanzivní politika? Že by nejraději vyhladil původní semitské obyvatelstvo v Palestině? Že je prostě kovaný sionista? Nemějme mu to za zlé. Jednoho dne to pochopí, ono se mu to vrátí. Ten kdo seje vítr, sklízí bouři.

Samozřejmě že je to ztráta času, hlavně odpovídat na jejich lživou propagandu. Vždyť každé slovo, které řeknou, je lež. Ale je to prostě jejich práce - lhát a šířit myšlenku rasismu, sionismu, imperialismu atd. Znovu navrhuji: Neodpovídejte jim prosím na jejich lži, nenechte se vyprovokovat ke zbytečnému vysvětlování faktů... Jim to stejně nepomůže a my tím ztrácíme čas... Ignorujme tyto provokatéry a permanentní lháře, neodpovídejme ani na jednu z jejich provokací. My víme jak to je a jejich propaganda nám může být ukradená. Víme co jsou zač, tihle Semerádové, Semtexové, Arkanové, von Krebstové, Anti-Anti a další... Nechme je být, ať si povídají sami mezi sebou, když už nemají diskusi na eretz.cz...

Hezký den vám přeji

[smích]

157779

01.04.2008 14:34

Silverstein se soudí o dalších 12,3 miliardy za 11. září

RE: Ještě něco k vlastním nárazům letadel do věží

hestroy 77.?.?.?

Díky za skvělý příspěvek... Velmi poučné... [smích]

157780

01.04.2008 15:04

Silverstein se soudí o dalších 12,3 miliardy za 11. září

RE: Peníze...

hestroy 77.?.?.?

Svým způsobem máte pravdu... Ale nesmíte zapomínat na to, že ti nejistí lidé tuhle omletou propagandu slyší ze všech stran. Takže to, co tu melou naši placení "diskutéři", pro ně není žádná novinka. Já vím, že je těžké neodpovídat na něco, co je prachsprostá lež. Ale na druhou stranu jim naší reakcí skočíme na lep, to je přesně to, co chtějí. Rozmělnit diskusi a připravit nás o čas. Věřím tomu, že tím, že je budeme ignorovat, ti lidé, kteří se chtějí něco dozvědět, pochopí, že tihle "diskutéři", kterých se slušní lidé straní, jsou jen dalším prostředkem propagandy... Nehledě na to, že když už někdo přijde na Zvědavec, asi už musí být trochu nahlodán. Je ovšem smutné, že tihle "diskutéři" zneužívají svobody projevu zde, na eretz.cz žádná diskuse není, což je jasné, na Sionistovi nevím, na Nezvědavcovi asi také ne. Takže "jejich" servery je nechaly na holičkách, ještě že můžou oficiální propagandu kydat alespoň zde... Vždyť jinak by byli úplně zbyteční!!! Nechme je být, když je budem ignorovat, sami odtáhnou s nepořízenou. Ať si mluví, ať lžou, je to jejich svaté právo svobodného projevu a my jsme ti, co na rozdíl od nich, to právo dodržují. I když jsou to tak debilní lži, že si člověk až říká, jaké hodnoty dosahuje jejich IQ [smích]

157782

02.04.2008 09:01

Silverstein se soudí o dalších 12,3 miliardy za 11. září

RE: Peníze...

hestroy 77.?.?.?

Plná? Pátou pětiletku splníme, že soudruhu Semtexi!

157860

02.04.2008 20:36

Silverstein se soudí o dalších 12,3 miliardy za 11. září

RE: Zdá sa, že nie všetci vedia čo sa 9/11 stalo...

hestroy 77.?.?.?

Velmi pěkně napsáno! [oči v sloup] Tyto příspěvky se od obvyklé nudné propagandy Semtexů a Seberádů liší humorem a smysluplnými fakty, které selský rozum jednoduše musí pochopit. K tomu, aby člověk pochopil, co se toho dne stalo, nepotřebuje tuny informací, ale stačí se opět zeptat: "Qui bono?" Ano, když se člověk zamyslí nad tím, komu to prospělo, kdo na tom vydělal, k čemu tuto událost využil a zneužil, vychází to jako naprosto jenoduchá rovnice o jedné neznámé... Mimochodem, Semtexi, jak to bylo s tím Říšským sněmem? Jak to bylo s útokem polských teroristů, který předznamenal začátek WWII? To bylo něco jiného, že? USA je přeci svobodná země a nejčistší demokracie, že? [mrknutí jedním okem]

157914

03.04.2008 13:00

Rabbi Shmuel Eliyahu: „Pověste děti teroristů na stromy!“

RE: Hodny pan Hestroy

hestroy 77.?.?.?

Pene Semeráde, celý článek si můžete přečíst v izraelských novinách, tam tu "nenávist proti Izraeli" šíří. Divné, že? Zajímavé je, že když daleko snesitelnější výrok řekne nějaký významný muslimský duchovní, je oheň na střeše a zahrnuje to všechny muslimy. Pokud to řekne významný židovský duchovní, a to tenhle pán je, tak je to jen blábolení pomateného starce. Sice je to rozdáváno v každé synagoze, ale to je jedno, že? Dvojí metr jak vyšitý. Já jsem ten článek původně posílal do krátkých zpráv, kde necítím potřebu se podepisovat celým jménem. Když to pan Stwora dal jako normální článek, přemýšlel jsem, zda mu nenapíšu, aby to změnil. Pak jsem si řekl, že je to jedno, na diskusích stejně vystupuji jako hestroy. Ale pro vás se pod to podepíšu.

Jindřich Sládek

158020

03.04.2008 14:38

Trošku jiný příběh stvoření

RE: Velmi hezké

hestroy 77.?.?.?

Ale pane, ta poslední věta je právě ten největší fór! Tenhle vtip trochu politický je a je na tom něco špatného? Nemyslím si! To co tu teď provádí Jůlínek, to je opravdová katastrofa. Doktor vám předepíše Paralen a Septisan a vy zaplatíte 30 Kč u něj, a 60 Kč v lékárně. Pak se člověk modlí, aby nedostal těch léků na předpis ještě více. Ale zdravotní pojištění se rádo ztrácí v rozpočtu státu. Třeba taková mise Afghánistán nás stojí 700.000.000 ročně a je možné, že to bude i víc. Skoro taková částka už se na poplatcích vybrala. Tak si myslím, že zvládnem i další misi, třeba v Íránu... [chechtot]

158034

03.04.2008 18:03

Rabbi Shmuel Eliyahu: „Pověste děti teroristů na stromy!“

RE: Jak se věci mají?

hestroy 77.?.?.?

Pane Mirdo, díky, za to, že jste tu rozvedl další souvislosti. Původně jsem to psal jako krátkou zprávu, kdybych věděl, že to bude článek, tak bych to rozpitval více... Takže ještě jednou díky za skvělé doplnění článku! [smích]

158067

03.04.2008 17:44

Gladiátorské zápasy súčasnosti – boj o prežitie

RE: Konec soutěže = degenerace a zánik

hestroy 77.?.?.?

Naprosto s vámi souhlasím, paní Vladuno. To, co se na světě odehrává, není volný trh, není to volná soutěž, jelikož někteří soutěžící se postavili do role sudích a mění pravidla během hry, tak jak se jim to hodí. Tím pádem pak nemají ostatní féroví hráči šanci. To, že se zlodějina odehrává na úrovni státu a nikdo s tím nic nedělá, je typickým příkladem tohoto porušování volné soutěže. Různým skupinám jsou dávány různé výhody a nevýhody. Ten kdo krade a vraždí, nehraje fér. Koneckonců tu máme 10 přikázání a ty přikázání porušují hlavně ti, kteří se s nimi nejhlasitěji ohání. Řekl bych, že těch 10 přikázání docela stačí, hlavně nezabiješ a nepokradeš. Pokud by se tato přikázání dodržovala, na světě by hned bylo veseleji. [oči v sloup]

158068

04.04.2008 11:29

Rabbi Shmuel Eliyahu: „Pověste děti teroristů na stromy!“

RE: Hodny pan Hestroy

hestroy 77.?.?.?

Pane Semeráde, odpovídám vám naposledy a dále vás budu ignorovat. Ano, přijde mi horší, když tento, jak říkáte pomatený stařec (těch je plná izraelská vláda a většina rabínů je tím pádem také pomatená), bude nabádat své věřící k teroru a věšení dětí na stromy. Ano, nebyly to děti, ale jen dospělí Arabové, kterých sionisti pověsili na stromy desítky (to nebyl teror, ale osvobozování "Izraele" ). Při každém "cíleném" zabíjení jsou vedlejší ztráty v podobě žen a dětí. Nedělejte, že o tom nevíte. A nebo přiznejte, že tihle semiti nemají právo na život. Těch osm školáku myslíte v té yeshivě? Těmi školáky máte na mysli budoucí fanatické vrahy, zašťiťující se rasistickým Talmudem? Kolik že to lidí pozabíjeli mírumilovní chlapci a dívky z IDF při posledním plundrování Gazy? Nevím to jistě, ale tuším, že jich bylo před 200. Z toho velká část žen a dětí. Podle pravidla oko za oko, zub za zub, jsou Palestinci ve skluzu, nemyslíte? [zmaten]

158169

04.04.2008 12:27

Rabbi Shmuel Eliyahu: „Pověste děti teroristů na stromy!“

RE: Hodny pan Hestroy

hestroy 77.?.?.?

Já myslel, že v té smlouvě je nezabiješ a nepokradeš... To s nimi B.h tu smlouvu asi zruší pro neplnění jejích podmínek... [smích]

158170

04.04.2008 11:55

Rabbi Shmuel Eliyahu: „Pověste děti teroristů na stromy!“

Heh :)

hestroy 77.?.?.?

Tak to potom na těch pokojích nemůžou aplikovat modlitbu kaddiš [chechtot] Viz.: Talmud: Modlitba kaddiš (židovský náboženský hymnus) se smí provozovat jen pokud je pohromadě alespoň deset Židů a nesmí je rozdělovat žádná nečistá věc, jako např. výkaly nebo gój. --- Šulchan Aruch, Óra Chaim, 55,20 [chechtot]

158171

04.04.2008 12:31

Rabbi Shmuel Eliyahu: „Pověste děti teroristů na stromy!“

RE: Islámští teroristé vraždí děti v

hestroy 77.?.?.?

Zdravím dalšího místního sionistu! Samozřejmě, že je to lež, copak Haaretz někdy mluví pravdu? Vy dobrý člověče, vy jste asi nikdy neslyšel o tom, jak se dobývala Amerika, že? Tam ti hodní bílí křesťané přistupovali k původnímu obyvatelstvu s porozuměním a láskou, že? Obzvláště k dětem... Také je samozřejmě rozdíl, alespoň podle vás, když na školku dopadne chytrá USrael puma, ta ty děti nezabije, ta je jen pošle do nebíčka, že? Jak se o tom v Libanonu přesvědčilo 1000 civilistů, včetně dětí a žen. Víte co to je zákon zachování energie? Asi ne, že? Jinak byste věděl, že každá prasárna se vždy vrátí ke svému tvůrci jako bumerang. Víte jak se dobýval "Izrael"? O tom raději pomlčíte, že? Co třeba takový hotel King David? Co vy na to? Jinak si neodpustím malou poznámku - každý sionista je pro mě to samé, jako nacista. Nevidím v tom žádný rozdíl. Ano, platí to na vás... [bliji]

158172

04.04.2008 12:15

Rabbi Shmuel Eliyahu: „Pověste děti teroristů na stromy!“

RE: To hlavní spočívá ve skutečnosti,

hestroy 77.?.?.?

Zajímavý názor... Vy musíte být hodně zcestovalý člověk, když o tom tolik víte... Jistě jste procestoval hodně muslimských zemí a mluvil s obyčejnými lidmi, jinak byste nemohl vědět, nakolik jsou zfanatizovaní svými náboženskými vůdci. Stejně tak jste byl v Izraeli, kde každý tohoto rabína odsoudí jako extrémistu. Jeho články jsou v církevním časopise v každé synagoze, ale všichni ho za to odsuzují. Dokonce přemýšlí o tom, zda by ho neměli zavřít za rozšiřování rasové a náboženské nenávisti. Opravdu si vážím vašeho názoru, který se sice diametrálně liší od nedávno prováděného výzkumu veřejného mínění muslimské populace, ale jak říkám, vy to víte jistě nejlépe... [chechtot]

158174

06.04.2008 14:34

7.-11.4.2008 Parlament nás neobejde, obejdeme parlament

RE: Vzkaz KSCM

hestroy 77.?.?.?

To je dobře, že končíte, soudruhu Filipe. To, co jste tu předvedl bych ohodnotil jako výtvor desetiletého dítěte. Pokud nemáte na smysluplnou diskusi, doporučuji navštívit nějaký server pro děti. Je mi líto, že musím sklouznout na tuto úroveň osobního hodnocení, ale i ten Seberád je přes svoji ignoranci snesitelnější. Váš projev je opravdu nicneříkající. Ale jak říkám, bude to nejspíš vaším nízkým věkem...

158374

06.04.2008 14:23

7.-11.4.2008 Parlament nás neobejde, obejdeme parlament

RE: Tak se tam mějte,beze mne.

hestroy 77.?.?.?

Ano, už sem nechoďte, soudruhu... Díky. [bliji]

158375

06.04.2008 15:01

7.-11.4.2008 Parlament nás neobejde, obejdeme parlament

RE: Tech 70 % je nesmysl

hestroy 77.?.?.?

Soudruhu Rýči, již delší dobu sleduji vaše bolševickosionistické příspěvky. Obvykle jsem je přecházel jako bezvýznamnou sionistickou propagandu. Ale dnes jste se tu začal profilovat jako vzdělaný pravicový intelektuál... Zmínil jste Orwella... To vám ještě nedošlo, že ten člověk nepsal o komunismu, tak jak ho chápete vy? To nebylo Rusko, ale Západ! Někomu to začíná docházet až teď... Víte o tom, že Orwell byl levičák a komunista? Jistě ano, máte přeci vysokoškolské vzdělání, jak jste tady skromně poznamenal... Ale to má kdekdo, to z vás ještě inteligenta nedělá. Naopak znám spoustu vysokoškláků, kteří jsou od přírody velmi hloupí. Chápu vaši servilitu, už když jste čekal, až půjde rudoch od válu, těšil jste se, že se staneme tentokráte protektorátem USA. Jste nyní šťastný? Předpokládám, že při vaší vysokoškolské inteligenci vám jistě dojde, kam budou padat ty zbytky raket, co se stane ve válce s tímto hezkým radarem, co se pak stane s lidmi, kteří shodou okolností mají tento radar na svém území. Hrozby Ruskem atd. jsou jen propagandistické kecy, jak vystřižené z Rudého Práva, jen obráceně a ten, kdo nechápe, že sionistická propaganda je to samé jako bolševická, mi přijde jako prosťáček, který nikdy nebyl ani za humny. Jestlipak jste pane Rýči byl někde za hranicemi a tím nemyslím dovolenou u moře. Předpokládám, že ne, jinak byste nemohl zastávat tak slabomyslné a trapné názory. Víte, ten Semerád je alespoň ideologicky vzdělán. A dělá svou práci dobře. Vy, jako propagandista amatér, působíte spíš směšně. To, co tu opakujete pořád dokola, je tak zastaralé, tendenční a dávno překonané, že nechápu, jak vůbec můžete v tomhle světě fungovat. Četl jste Orwella? Tak jste ho nepochopil ani v nejmenším.
[překvapení]

158377

09.04.2008 11:00

Jak nám naši politikové upekli smlouvu

RE: jojo

hestroy 77.?.?.?

Vážený pane, to, co jste tu teď předvedl, je jasnou ukázkou, jak sionistická propaganda skvěle funguje. Ačkoliv si o sobě pravděpodobně myslíte, že jste pravičák, opak je pravdou, neboť sionismus v sobě samozřejmě zahrnuje i komunismus. Jistě víte, jak to bylo s tím komunismem, jeho instalací v Rusku atd. Pokud ne, doporučuji si zjistit, jak se tam Lenin ocitl, jaké bylo složení první sovětské vlády atd. Když pochopíte, kdo za tím stál, pochopíte také komunistickou propagandu. Víte, já jsem ji zažil. Ale to ještě neznamená, že když zmizí, musím automaticky začít věřit propagandě opačné. Takže se nakonec z lidí stávají oběti velké propagandistické hry, kdy jsme byli dlouhou dobu válcováni komunismem, abychom pak prodali náš majetek a duše za pakatel "demokratickému" západu.

Víte, to strašení Ruskem je naprosto směšné. Nebo vy jste věřil té komunistické propagandě o zlých USA? Předpokládám, že jste si o USA vytvořil naprosto odlišný názor. Že je to země neomezených možností, bohatsví a svobody. Ano, tak to také kdysi bývalo. Na válečné mašinerii zbohatli všichni Američané. Ale pak se někdo rozhodl, že si to bohatství raději nechá sám pro sebe. A tak se zlikvidovala cena USD, k dispozici bylo nepřeberné množství půjček a odpovídající mediální masáž. Výsledek? Mizejícící střední třída, bohatství skončilo u pár nenažraných sviní. Vleklá válka, kterou USA rozpoutaly, je sice zdrojem dalčích financí, tentokráte ale už ne pro pracujícího Američana. Ten na to jen doplácí. A jestli si myslíte, že to není válka, která se neustále rozšiřuje, tak jste asi slepý. Vidíte, nakonec ty komunisti měli pravdu, s tím americkým imperialismem. Takže tak to bylo s tou komunistickou propagandou. Nikdo tomu nevěřil, nakonec je to pravda. Proč se nezeptáte, kdo má nejvíce jaderných hlavic? Myslíte, že je to Rusko? Kdo vydává na zbrojení více peněz, než celý svět dohromady? Rusko? Proč USA tak strašně zbrojí? K zachování míru? To už jsme viděli v Afghánistánu a v Iráku. Teď se chyatají na Írán a další části budoucího velkého Izraele.

A jestli jsem vás pochopil správně, vy byste tu radar asi chtěl, že? A co myslíte, že tím konkrétně získáme? Ten radar nebude chránit nás. Naopak, je to prima první terč. USA nám suroviny nedodávají a nikdy dodávat nebudou. Neinvestují tu. Nepouští nás k nim. Tak co by po nás chtěli? Abychom jim posílali žoldáky do jejich "mírových" misí? Abychom mluvili jejich "new speakem"? Abychom nenáviděli islám, Rusko, Srbsko?

Pochopte, že hovořit dnes o levici a pravici je naprosto směšné. Je to banda šmejdů, kteří se mezi sebou domluví a každou změnu vlády využijí k dalšímu rabování státu.

A tak se nakonec ptám: Mohl byste mi prosím objasnit, které části textu pana Stwory zavánějí levicovostí? To by mě opravdu zajímalo. Děkuji.

[oči v sloup]

158664

09.04.2008 13:54

Jak nám naši politikové upekli smlouvu

RE: lepší nápad než úplatek zrádcům národa

hestroy 77.?.?.?

Pane Rýči, kdyby ten pán mluvil o Palestincích, tak byste mu tleskal, že? To jen tak na okraj... [bliji]

158677

10.04.2008 11:53

Jak nám naši politikové upekli smlouvu

RE: Umět říkat NE nestačí

hestroy 77.?.?.?

Pane 2xs, kam vám mám poslat těch 20 Kč? [oči v sloup]

158757

10.04.2008 12:14

Jak nám naši politikové upekli smlouvu

RE: jojo

hestroy 77.?.?.?

Ale jo, rozumíme, já jsem poté, co jsem dosmolil svůj příspěvek začal chápat, že to možná myslíte jinak. Ale co jsem měl dělat? Celý to smazat? Jen ty komunisty bych do toho netahal. Ti nemají s levicovou politikou nic společného... A ani bych přirozené lidské smýšlení a solidaritu nepřipisoval pouze levici. Je to prostě normální lidské chování. [vyplazený jazyk]

158758

10.04.2008 11:24

Ještě jednou Svobodní zednáři

RE: Zednáři jsou supervelmocí

hestroy 77.?.?.?

Hehe, milý pane, tím zmanipulovaným gójem jste myslel von Krebsta? [chechtot] Také mě velmi pobavil. Tihle lidé umí jen lhát takovým způsobem, že jim ani není stydno. Ale on to musí psát, je to jeho práce. Nic jinýho neumí, jen lhát za peníze. Víte, co já na něj? [bliji]

158762

14.04.2008 17:20

Děkuji, že na mne nezapomínáš

RE: Ta představa se mi líbí

hestroy 77.?.?.?

Budeme na té cestě dlouhý průvod... To jste řekl hezky [smích]

159102

14.04.2008 17:31

Tibet a Palestina

RE: Tibet a Palestína

hestroy 77.?.?.?

Pane Side, můžete si prosím ještě jednou přečíst to, co jste napsal? Co já vím, tak teď došlo k pogromům na Číňany. To také považujete za kultivovaný odpor? Víte, Češi také umí kultivovaný "odpor". To znamená, že jsou dokonalí kolaboranti. Přišli Němci? U piva je na koho nadávat. Přišli Rusáci? U piva je na koho nadávat. Viditelný odpor? Žádný. Chápu, že byste si přál, aby ti arabská rakovina (Effi Eitam) zmizela z povrchu zemského. Chápu, že si přejete velký "Izrael". Chápu, že jste sionista. Ale co nechápu je to, že dva metry pro vás není žádný problém. Říká vám něco hotel King David (91 lidí zabito)? Nemám pocit, že by ho do luftu vyhodili Palestinci. Ale když to udělají židi, tak je to legitimní boj za stát, že? Odpovíte mi prosím, co si o tom myslíte? Onehdy se slavilo 60. výročí. Izraelská vláda dojetím plakala a vzpomínala na tyhle Irguny a Sterny a kdovíkoho ještě. Vážený pane, můžete mi prosím sdělit, jak se pozná dobrý terorismus od toho špatného? Vy jste študovaný člověk, to se pozná, třeba mi to budete schopen vysvětlit. Děkuji. [zmaten]

159105

15.04.2008 13:57

Tibet a Palestina

RE: Tibet a Palestína

hestroy 77.?.?.?

Aha, a už jsme u toho. Takže prostě řekněte rovnou, že když bomby pokládají židé, tak je to v pořádku, když Arabové, tak je to v nepořádku. Že někdy je komplikovaná doba a jindy zase nekomplikovaná. Prostě pokrytectví hodné každého správného sionisty. Doufám, že chápete, jak hodně se tu shazujete. A mluvte přímo, tyhle chazarské kličky jsou opravdu trapné. Řekněte to přímo a opřete se přitom o Talmud. Řekněte: židé jsou nadřazený národ a jako takovým jsou jim dovoleny věci, které ostatním zakazují (např. atomové zbraně, terorismus, zabíjení, kradení atd.) Pak alespoň budete chlap a řeknete na plnou pusu: jsem sionista a nestydím se za to. Jsem Chazar a nestydím se za to. Ale prosím vás, nekličkujte tu a neztrácejte zbytečně čas nějakým hloupým okecáváním. Stejně je mi jasné, co jste zač...

159174

15.04.2008 17:57

Tibet a Palestina

RE: Chutzpa Maxima

hestroy 77.?.?.?

Pane Rýči, vyplatilo se to. Chápu, že vy byste si přál tu mít v současné době polovinu obyvatelstva německé národnosti, ale já ne. Už nikdy nebudeme muset řešit otázku Sudet, jejich případné autonomie, čí jejich odtržení. Kapišto? Opravdu mě udivujete svým rozsahem názorů... [oči v sloup]

159193

17.04.2008 12:04

Vzestup židovského impéria: židovské uchvácení Ameriky

RE: rusko

hestroy 77.?.?.?

Ale samozřejmě, že ustoupilo... Jinak by pomohlo Írán vybavit svými nejmodernějšími zbraněmi, zejména protiletadlovými systémy. Ale to se nestalo. Rusové se také stahují před každým varováním o možném zničení elektrárny v Bushehru... Atd. Jinak to je skvělý článek, nad kterým by se měl zamyslet každý Američan. A nejen on. Ale jisté je, že pokud by se Američané zbavili svého čistokrevného pána, byl by mír na celém světě... Ale je fakt, že by pak čistokrevní znovu zkusili Německo...

159295

19.04.2008 21:37

Pan Klein má tentokrát pravdu

RE: Odkazy nechybi

hestroy 77.?.?.?

Výtečný příspěvek. Díky! [oči v sloup]

159449

19.04.2008 21:09

Z projevu na Letenské pláni, listopad 1989

RE: :-D

hestroy 77.?.?.?

Klaus? Pane, vy jste opravdu naivní... Díky Klausovi jsme na tom nejlépe z postkomunistických zemí? Aha, jaksi jste ale zapomněl, že jsme na tom tak byli vždy!!! I za komunistů... Chápu vaši lásku ke Klausovi, ale neřekl bych, že tu udělal cokoliv dobrého... [zmaten]

159450

21.04.2008 11:23

Obyvatelé Gazy umírají hladem, říká Carter

Je to chlap!

hestroy 77.?.?.?

Pan Carter je slušný člověk, co stojí nohama na zemi a nemá rád zabíjení. Také se nebojí říci pravdu a ne obvyklé sionistické lži. To zas bude tady v diskusi kvikotu, Semtex von Krebstové tu budou křičet něco o tom, že s teroristy se nevyjednává. Ano, já bych s izraelskou vládou také nevyjednával. Protože je to banda těch nejhnusnějších a nejpodlejších teroristů, kteří se dají přirovnat pouze k nacistům. Zkrátka, stát, který vznikne na základě teroru band Irgun a Stern a kdoví jakých jiných sionistických dobytků, je stát teroristický, ať si kdo chce, co chce kvíká. A pan Carter by se s nimi stejně sešel. Stejně tak, jako se sešel s lidmi z hamasu, bojovníky za svobodnou Palestinu. Jak říkám, je to slušný člověk, který by dal šanci i těm sionistickým "nadlidem"...

159535

21.04.2008 11:28

Pan Klein má tentokrát pravdu

Třeba jako antisemitu označí nějaký nežid pokud chcete! A třeba nezávisle na Židech.

hestroy 77.?.?.?

Tak tyhle věty jsem nepochopil. Ostatní lži a manipulace ano. Anti-Anti je další ze siobolševických agentů nasazených na Zvědavec. Další Arkan Semtex Jirous von Krebst se má rád. Pravda je mu jedno, chrání si svůj vyvolený původ. Kvíká něco o rasismu, ale když se řekně výlučně židovský stát, kde jiní lidé, než vyvolení čistokrevní býti nemohou, píská nadšením. Když Chazar zabije semitského Palestince, je to v pořádku, vždyť přeci nějací ti semitští židé přišli za Chazary, dali jim svoje krásné židovky a za to se Chazaři můžou přestěhovat do Palestiny. To rasismus není. Vždyť ten Palestinec je také semita, takže zabíjení kvůli rase je nesmysl. Ale když semitský Palestinec zabije cizáka Chazara, tak to už rasismus je. Jak říká Carter, na jednoho zabitého sionistu připadá 40 mrtvých Palestinců. Inu, to by odpovídalo. Protože milión Arabů nemá cenu židovského nehtu (rabín Yaakov Perrin, NY Daily News, 28. února, 1994,str.6). Pozor, to není rasismus!!! To říká žid, takže je to v pořádku. A tohle je také zajímavé, i když k tomu nejsou hodnověrné zdroje: "Naše rasa je panská rasa. My jsme bohy této planety. Lišíme se od ostatních méněcenných ras asi tak jako se ony odlišují od hmyzu. Vlastně, ve srovnání s naší rasou, všechny ostatní rasy jsou šelmy a zvěř, v nejlepším případě dobytek. Dalo by se říci, že jsou lidský odpad. Naším osudem je vládnout nad méněcennými rasami. Budeme vládnout našemu pozemskému království železnou rukou. Masy nám budou líbat nohy a budou nám otrocky sloužit." (bývalý izraelský ministerský předseda Menachem Begin) Takže to bychom měli ten rasismus. Zbytek si Anti-anti sionista může najít v Talmudu, tam jsou také úžasné věci o rasové čistotě. Zkrátka, z tohohle siobolševického lháře a manipulátora Anti-anti je mi opravdu na blití. I když chápu ti jeho zoufalou chazarskou snahu, ospravedlnit celou tu sionistickou prasárnu. Odpusťte... [bliji]

159538

21.04.2008 12:02

Pan Klein má tentokrát pravdu

Heh

hestroy 77.?.?.?

Tak on ten Anti-Anti asi nebude z jejich nejlepších čistokrevných... To co tu předvádí už je na hraně nějaké snesitelné inteligence. Ale je vidět, že to co mu chybí v rozhledu a selském rozumu, má stokrát nahrazeno ideologickým nadšením pro sionismus. Tam, kde chybí pravda, vymyslí si blábol. To s těmi Árijci, to už asi opravdu nevěděl, co říci. To by mě zajímalo, kdo z čtenářů Zvědavce se považuje za Árijce. Já se považuji kupodivu za Čecha. A to rozhodně čistá rasa není. Ale máme společný jazyk, společnou zemi, společné kulturní zvyky a tak jsme národ. Kdyby našemu národu vládli podobní lidé, jako "státu izraeli", mohli by požadovat, aby náš stát byl výlučně český! To by bylo kvíkání, kdyby lidé požadovali odstranění židů-sionistů z politiky. Najednou by žid nebyl rasou, ale jen příslušníkem náboženství a ejhle, žádní Židé by u nás nebyli. Takže asi tak... A jen tak mimochodem, myslíte si, že má smysl debatovat s tímhle nadšencem pro siobolševismus? [zmaten]

159542

Než sem přijde kvíkat náš Anti Semtex Arkan von Krebst se má rád, spolu s Karáskem, aby nám tu začali vysvětlovat něco o teroristech a o tom, jaký byl Saddám grázl, a jak je nyní Irák konečně demokratický a svobodný, jak lidé spokojeně žijí a nebýt těch teroristů z Al-kájdy, tak už by mohli Amíci konečně domů, dovolím si nejdříve malý citový výlev: [bliji]

Ne krev za ropu! Tak obvykle znějí transparenty amerických protestujících. A ti vědí, o čem mluví. O tom, že kvůli penězům pro pár vyvolených, umírají jejich vojáci. Protože "velký Izrael" rozkládající se od Egyptu po Írán, tuto oběť vyžaduje. Kdokoliv, kdo označí za důvod americké invaze do Iráku odstranění S.H., je dle mého blázen. Ropa a vliv na středním východě. To je ten důvod. A za ten umírají statisíce lidí. Kromě těch čistokrevných. Ti na to mají své gojim. Své křesťany. Nezabiješ. Nepokradeš. Ano, to by ti, co uzavřeli smlouvu s B.hem, neměli. Ale křesťané můžou. Ti jsou pomýlení. A tak to má být...

Ale jedna věc je jistá. Kdo seje vítr, sklízí bouři. Kdo se povyšuje, bude ponížen. A až se to začne řešit, tak já ty sionisty litovat nebudu. Jen doufám, že si uvědomí, za co ten trest přichází... Aby se necítili ukřivdění... [naštvaný]

159547

21.04.2008 12:03

Obyvatelé Gazy umírají hladem, říká Carter

To je hrozné, pane Sašo!

hestroy 77.?.?.?

Člověk se až diví, jak je možné, že B.h něco takového dovolí dělat jeho jménem. To je taková prasárna, zabíjet civilisty pěkně z dálky, padni komu padni. Já opravdu nevím, po čem ten tank střílel. Nikde jsem neviděl jediného teroristu, jen cyklisty a děti. Prostě je to cílená genocida. To by mě zajímalo, jakou odměnu a vyznamenání tihle stateční hrdinové z IDF dostali. Terorismus a barbarismus výlučně židovského státu nezná mezí. Na druhou stranu chápu, že jako nadřazený národ nemají ze zabíjení "palestinského hmyzu" žádné výčitky. Kdepak, to nejsou rasisti, jak by tu kvíkal Anti-Anti... Kdepak, to nejsou vrazi, jak by tu kvíkal Zmetex von Krebst. Kdepak, to nejsou nacisti, jak by nám tu vysvětlit Karásek. Kdepak, to nejsou teroristi, dokonce ani když vyhodí do luftu hotel plný civilistů (King David - 91 mrtvých) a pak tyto teroristy oslavují jako národní hrdiny, jak by řekl Arkan. Kdepak, tihle židé (občané výlučně židovského státu, záměrně nepoužiji sionisté), to jsou slušní lidé a na to zabíjení mají plné právo. Co na tom, že Chazaři jaksi nejsou z Palestiny. Co na tom, že ukrást někomu půdu a pak se rozčilovat, že její právoplatný majitel ji chce zpátky, je přinejmenším na hlavu postavené. Prostě židé jsou vyvolený nadřazený čistokrevný národ, který z hlediska své naprosté výjimečnosti, může provádět i ta nejhorší svinstva (zcela srovnatelná s nacisty) a to ve jménu svého B.ha! [bliji]

159550

21.04.2008 12:59

Pan Klein má tentokrát pravdu

RE: Třeba jako antisemitu označí nějaký nežid pokud chcete! A třeba nezávisle na Židech.

hestroy 77.?.?.?

A vida, náš demokrat se probral.

Co se týká Chazarů a židů, víte kdo byl Kaganovič?

Co se týká "nepodložených" výroků, nabídnu vám jich mnohem více a stoprocentně podložených. Kupodivu je řekli židovští představitelé a ne já.

Co se týká výlučně židovského státu, asi nesledujete noviny. To je ovšem vaše chyba, jinak byste o tom věděl. Ovšem myšlenka výlučně židovského státu není nová. Cituji: "Dalším sionistickým průkopníkem, který byl "zaskočen" přítomností Arabů v Palestině, byl David Ben Gurion. Zpočátku byl spolu s dalšími liberálními kolegy ochoten přinejmenším jednat o podmínkách zaručení některých práv arabské menšiny v plánovaném židovském státě, ale pevně odmítal jakýkoli palestinský požadavek na národnost."

Daleko horší než nejoslavovanější incident v hotelu Krále Davida, při kterém bylo zabito "pouze" 95 Britů a Arabů a než pověšení dvou britských seržantů v Natániji, byl útok na malou vesnici Dajr Jásín, při kterém bylo 9. dubna 1948 zabito 254 žen, dětí a starců a jejich těla naházena do studny

Ve svém deníku se zástupce Mezinárodního červeného kříže zmiňuje o tom, že když dorazil na místo, teroristé ještě svoje dílo nedokončili. O této hrůzné noci napsal: "Nejprve jsem spatřil, jak všude pobíhají lidé, vcházejí a vycházejí z domů, ověšeni automatickými zbraněmi, pistolemi, a dlouhými noži s ornamenty.. . vypadali, že jsou pološílení. Viděl jsem krásnou dívku, která měla dýku ještě pokrytou krví. Slyšel jsem výkřiky. Německý člen Irgunu vysvětloval: ,Ještě stále čistíme.' Jediné, na co jsem mohl v té chvíli pomyslet, byly jednotky SS, které jsem viděl v Aténách."

Spisovatel J. Bowyer Bell napsal, že když přijel Šaltiel do Dajr Jásínu, byl pozdraven "dýmajícími ruinami posetými těly mužů, žen a dětí". Poté co velitel Irgunu Mordechai Ramaan oznámil, že vesnice je pod jeho úplnou kontrolou a jednotka Hagany by ji měla převzít, odpověděl Šaltiel: "Nehodláme nést zodpovědnost za vaše vraždy." Irgun se později bránil tím, že prý byli zabiti pouze ti, kteří se stavěli na odpor. K tomu říká jeden z členů vedení Hagany a její mládežnické organizace Eliyahu Arieli toto: "Z těch, kteří byli zabiti, byli až na několik výjimek všichni starci, ženy nebo děti. Mrtví, které jsme nalezli, byli oběti bezpráví a nikdo z nich nezemřel se zbraní v ruce." Šaltielův pobočník údajně řekl veliteli oddílu Sternu, který se zúčastnil útoku: "Jste prasata."

Cituji z knihy Sionismus (Tisková agentura Orbis, 1988, 1.vydání, angl. originál - The Zionist Connection, 1978)

Ale to vy jistě všechno víte, že? Doporučujete mi bojovat za svobodnou Palestinu. Ale když zrovna náhodou to jsou židi, kdo tomu brání... Jak je z toho vynechat? Rychle poraďte, pane Anti-Anti!

159552

21.04.2008 13:50

Pan Klein má tentokrát pravdu

Jsou židé rasa

hestroy 77.?.?.?

A pane Anti-Anti, když chcete argumenty, budou vám stačit ty od židovského autora Dr. Alfreda M. Lilienthala?

Zde je jeho článek Židé nejsou rasa.

Z něho cituji:

"Že jsou Chazaři přímými předky východoevropského židovstva je historický fakt. Židovské historické a náboženské texty toto berou na vědomí, ačkoliv to propagandisté židovského nacionalismu označují za proarabskou propagandu. Trochu ironický je svazek IV Židovské encyklopedie - protože tato publikace uvádí Chazary s C místo K - nazván "Chazaři k Dreyfusovi: a byl to Dreyfusův proces, jak ho popsal Theodore Herzl, který nechal moderní židovské Chazary z Ruska zapomenout na jejich původ konvertování k judaismu a přijmout antisemitismus jako důkaz jejich palestinského původu."

Tak můžeme přes tyto antropologické znalosti dojít u Hitlerových předků zpátky až k jednomu ze ztracených kmenů Izraele; zatímco Weizmann může být potomek Chazarů, judaistických konvertitů, který nemá žádné antropologické spojení s Palestinou. Domov, do kterého se Weizmann, Silver a tolik jiných aškenázských sionistů tolik touží vrátit, s největší pravděpodobností nikdy nebyl jejich. Tady je nejzajímavější paradox: je antropologickou skutečností, že řada křesťanů může mít ve svých žilách mnohem více hebrejsko-izraelitské krve než většina jejich židovských sousedů.

Rasa umí zahrát zábavné triky s lidmi, kteří vykládají její koncepty podle toho, jak se jim zachce. Lidé s rasovou utkvělou myšlenkou tak mohou zjistit, že nenávidí lidi, kteří ve skutečnosti můžou být jejich vlastní rasoví přátelé a soukmenovci."

Tento článek odpovídá na vše, co jste tu řešil, dokonce i ty Chazary. Takže můžete začít studovat, přeci jen by byla škoda, kdyby si o vás lidi řekli: "Tenhle hlupák nic neví a ještě dělá chytrého!" [vyplazený jazyk]

159554

21.04.2008 14:23

Pan Klein má tentokrát pravdu

Ještě k těm anonymům

hestroy 77.?.?.?

Anonymové mi dost vadí. Tenhle server beru jako místo, kde se scházejí lidé, co si mají co říci. Anonymové se bojí čeho? Že je někdo z něčeho obviní? Tak proč sem přispívají? To přeci nemusí! Nebo je to jako za komunistů? Všichni reptali a nikdo nevystoupil veřejně... Já se takovému Semtexovi představím i svým celým jménem. Já se nebojím. A za tím, co říkám si stojím. Celým svým jménem.

Jindřich Sládek [vyplazený jazyk]

159558

21.04.2008 14:19

Pan Klein má tentokrát pravdu

RE: antivojtismus

hestroy 77.?.?.?

Heh, tak jsem si přečetl tuhle plodnou diskusi s panem Koubkem, wow... Naprosto s vámi souhlasím, pane Google. To, co tu předvádí pan Koubek je jen plácání do vody, nemá to žádný význam. Omýlání zaklínadel, která všichni známe. Jakýkoliv nezájem něco řešit, jen předkládat omšelé sionistické lži. A Vojta? To je skutečně zajímavý člověk. Nikdy nevím, jestli je to kovaný sionista nebo co je vlastně zač. Dle mého je lektronická lůza právě ta část lidí, která se snaží pomocí internetu šířit své sionistické lži. Na druhou stranu vy, pane Google (stejně jako pan Bartošek, Saša, Mirda a další), máte vždy něco zajímavého, něco co se neopakuje v médiích každou čtvrthodinu, takže děkuji!!! [smích]

159561

25.04.2008 12:36

Smyšlenky západních médií o tibetských nepokojích

Heh, to jsou věci...

hestroy 77.?.?.?

Pane Sašo, chtěl bych vám především poděkovat za nekončící přísun zajímavých informací... Pan Karásek mě také rozesmál, svobodně zvolení poslanci? Ha ha ha ha! [chechtot] Pane Karásku, vy si jistě myslíte, že naši poslanci jsou také svobodně zvoleni, že? Protože ostatní strany a hnutí mají stejný přístup do médií jako ta hlavní (to že je rozdělená na několik částí, ještě neznamená, že to není pořád ta samá komunistická strana), že? To jsou věci... A jestliže není demokracie (vláda lidu) u nás a dokonce ani nikde jinde, jak může být v Afghánistánu? Nebo je tam svobodněji než tady? [zmaten]

159900

25.04.2008 13:22

Obyvatelé Gazy umírají hladem, říká Carter

Trochu z jiného soudku...

hestroy 77.?.?.?

Omlouvám se, je to trochu mimo diskusi, ale zajímalo by mě, kdo ještě používá Macintosh, kromě mě a pana Googla? [oči v sloup] Je nás tu víc, co máme to štěstí? [vyplazený jazyk]

159902

28.04.2008 09:26

Kulínský? Zavřít, až zčerná

RE: Může se soudit nadále

hestroy 77.?.?.?

Když už jsme u toho Sokola. Ten by dle mého měl jít sám do basy. Za lhaní před soudem. Nemám toho křivého člověka rád. Inu, bankéři a právníci, to jsou řemesla. Jeden okrádá lidi lichvou a druhý lže před soudem. [bliji]

160081

28.04.2008 18:35

Kulínský? Zavřít, až zčerná

RE: Kulínský? Zavřít, až zčerná.

hestroy 77.?.?.?

Paní Martino, obávám se, že s vámi nemohu v jedné věci souhlasit. Pokud se žena nedokáže dělit o muže, je to sobectví. Obráceně to platí stejně. To, že žena lpí na svém muži a kontroluje mu telefon, jestli si nepíše s jinými, není žádná dobrá vlastnost. Ba naopak. Většina problémů mezi mužem a ženou vzniká právě proto, že nedokáží darovat druhému naprostou svobodu. Jedině na ní se totiž dá stavět skutečně spravedlivý a oboustraně prospěšný vztah. Tento zajímavý stav, kdy se lidé nedokáží dělit o své milované (je k vidění všude kolem mě a jsou z toho jen problémy), sem byl implantován až s křesťanstvím (mimochodem, při vyhlazování nepoddajných vesnic, šly na hranici spolu s lidmi také kočky, byly nahrazovány psy, hádejte proč a přírodní drogy typu hub byly nahrazovány alkoholem, po jehož požití člověk pociťuje výčitky, proč asi?).

Naši předci znali jistý rituál (no, není to to správné slovo, ale budiž), jmenovalo se to tuším "porubadnaja grobada", kdy mladé lidi, kteří ještě nepoznali sex, zavřeli jednou za čas do stodoly, aby vzájemně vyzkoušeli, jaké to je. Ne jeden s jedním, ale každý s každým, kdo měl zájem. Dokud se sem nezavedl klasický model křesťanské rodiny, tak jsme fungovali v kmenovém společenství a o děti se staraly ženy celého kmene. Kupodivu neexistoval jev jako závist, nevěra, sexuální frustrace, z toho vyplývající nenávist atd. Každá žena kmene byla tetou, každý muž strýcem. Žili tak velmi dlouho a myslím, že spokojeně. Rozhodně jim nikdo netvrdil, že sex je hřích a že za něj půjdou do pekla. To začali až misionáři, kteří využili toho, že sex je přirozenou lidskou vlastností a jeho označení za hřích je dokonalým způsobem, jak v lidech vyvolat pocit viny, který dále slouží k lepšímu ovládání společnosti.

Křesťanský model rodiny je založen na pocitu vlastnictví, který rozhodně není ku prospěchu věci. I když dnes, po 2.000 letech násilného pokřesťanštění, už je to standard... Ale to jen na okraj. [oči v sloup]

160124

29.04.2008 14:09

Obyvatelé Gazy umírají hladem, říká Carter

RE: Trochu z jiného soudku...

hestroy 77.?.?.?

Já jsem začínal na Quadře 800, to byl stroj [smích] Ale hladce přebil i o 3 roky novější PC. V současnosti mám pořád G4, úplně mi stačí. Kdo nepoznal Maca, neví co je počítač [smích]

160166

30.04.2008 11:08

Jak mi von Krebst poslal jedno euro

Jen malé poděkování

hestroy 77.?.?.?

Vladimíre, je skvělé, jak si dokážete s tímto hmyzem poradit. Tihle siobolševici a sionacisti jsou opravdu spíše k politování... Je vidět, že děláte dobrou práci! Jinak by tohle stádečko tolik nekvíkalo. Vaší příkladné práci zdar! Dnes zajdu do banky a pošlu vám konečně nějaký slušný obnos... [oči v sloup]

160239

30.04.2008 11:26

Jak mi von Krebst poslal jedno euro

RE: Osobní tip

hestroy 77.?.?.?

Ale jinak je to docela milý člověk, ten náš Krebst... [chechtot]

160240

30.04.2008 15:51

Nedostatek pohonných hmot přinutil OSN zastavit pomoc Palestině

Heh, zase jeden nepoučený...

hestroy 77.?.?.?

Pane Tomass, vy jste další z těch lidí, co jsou zblbnutí propagandou, pokud ovšem nepatříte k čistokrevným sionistům. Nebudu se zdržovat vysvětlováním, jak hodně se mýlíte a jak hodně jjste vedle. Rovnou vám o tom pošlu link na Alfréda M. Lilienthala (ano, je to žid)... Opravdu už nemá cenu dalším a dalším lidem vysvětlovat, jaké lži to vlastně uvěřili. "Stát izrael" je založen na terorismu, je to rasisický stát, co krade další a další půdu původnímu semitskému obyvatelstvu. A ještě natahuje svůj žebrající pařát ke všem státům, které obviňuje z antisemitismu... Inu, výpalné je dobrý zdroj obživy, to všechny židovské mafie vědí... [bliji]

160250

30.04.2008 17:48

Jak mi von Krebst poslal jedno euro

RE: Petr Maule

hestroy 77.?.?.?

Pozor, pochyboval bych, že je to onen Maule... To bude nejspíš někdo jiný, pokud to není jeho syn...

160256

01.05.2008 19:56

Genocida Palestinců vyhlášena

RE: Propaganda

hestroy 77.?.?.?

Máte pravdu, Side, Izrael opravdu obranu potřebuje. Je to stejné, jako s každým zlodějem. Kdysi zloděje koní lynčovali, dnes by zloděje půdy také lynčovali a proto je potřeba se ozbrojit a vytvořit silnou IDF, aby původní semitské obyvatelstvo nemělo šanci svoji půdu dostat zpátky. A jestli mi chcete tvrdit, že Chazaři žádnou půdu nekradou, tak se běžte proběhnout několikrát kolem baráku, třeba vám to dojde. Pokud jste ovšem příslušníkem čisté rasy, tak samozřejmě chápu, že okrást góje pro vás není žádný prohřešek... Co se týká těch imámů, siorabíni si s nimi v ničem nezadají, ale má to jeden háček. Palestinci jsou na rozdíl od zlodějských Chazarů v právu. Takže pokud říkají, že je potřeba proti Chazarům bojovat, je to v naprostém pořádku. Zloděje, vrahy a teroristy nemá nikdo rád... A "Izrael" je regulérní teroristický stát, který byl terorismem založen a je státním terorismem udržován. Ale vím, že byste si rozuměl se rabi Shmuelem, který chce palestinské děti věšet na stromy. To je jistě váš vzor... [bliji]

160308

02.05.2008 09:35

Dalších 100 obětí na oltář agresokracie

RE: Nejak obracene nez normalne

hestroy 77.?.?.?

Hmm, tak to už je na Semtexe moc. To už tady kvíkat nemůže, protože by dostal od šéfa sprďáka. Semtexi, ty jsi vážně chudák, to už se nedá jinak říct. A proč vždycky říkáš, jen to co se ti hodí? Máš pocit, že když IDF napere granát do baráku, kde zahyne žena se čtyřmi dětmi, je v tom nějaký rozdíl, než když někdo někoho jak říkáš "rozdrtí tankem"? Je v tom rozdíl? Já v tom rozdíl nevidím. Vidím jen mrtvoly. A je jedno, jestli jsou zabíjeny státem nebo nějakou armádou financovanou CIA (Taliban). Semtexi, dnes je to slabé, asi nepošlu tvému šéfovi dobré hodnocení...

160334

02.05.2008 10:22

Dalších 100 obětí na oltář agresokracie

RE: Bavme se o penězích

hestroy 77.?.?.?

Ale pane, proč se rozčilujete? Na poplatcích za lékaře už se vybralo tolik, že to pokryje celou naši "mírotovornou" misi a ještě zbyde něco na Irák! Takže nebuďte tak zahořklý, je tu přeci spousta lidí, co musí chodit k lékaři a peníze budou! Mimochodem, já kašlu na všechny žoldáky, ale na ty naše ještě více... Samozřejmě, že mi toho našeho šetřílka není vůbec líto. Inu, 6.000 USD není zrovna málo a víte jaká je o ty místa v zahraničních misích rvačka? Jen doufám, že jim nezačnou přidávat, jak se jich bude čím dál víc vracet v pytlích... Jinak jich bude na porážku pořád dost... Ale bohužel za naše peníze...

160336

02.05.2008 10:21

Dalších 100 obětí na oltář agresokracie

RE: Podle mě je to dobrý nápad

hestroy 77.?.?.?

Prosil bych jeden příklad, kde se hodí dobře vycvičený voják! Zůstaňme v naší české kotlině... [zmaten]

160337

05.05.2008 15:04

Je kosovský prezident bestiálním vrahem?

Skvěle naspaný článek!

hestroy 77.?.?.?

To je hrozné, když si uvědomím, kam až mě postkomunistická propaganda dovedla. V těch letech, kdy NATO bombardovalo Srbsko, jsem se domníval, že je to spravedlivá odplata za srbské prasárny. Jak jsem byl naivní! Ale to hodně lidí, kteří si po "pádu" komunismu mysleli, že teď už nám nikdo lhát nebude, zejména ne ten idylický "stát svobody" USA. Stejně smutně vzpomínám na to, jak jsem v referendu hlasoval pro vstup do EU. Dnes tomu ani nemohu uvěřit, jak moc jsem byl naivní. Smutné je, že nejméně polovina lidí té novodobé propagandě stále věří... [pláč]

160458

05.05.2008 18:27

Jak mi von Krebst poslal jedno euro

RE: Jak malé děti

hestroy 77.?.?.?

Ale pane Karásku, vy jste mi ale povedená kopa! Prosil bych nějaká čísla. Máte spočítáno, kolik dobrých sionistických pohůnků je cenzurováno? Neztrapňujte se prosím víc, než je nutné... [oči v sloup]

160466

06.05.2008 13:34

Spin doktoři nasadili nejtěžší kalibry

Soudruhu Rýči,

hestroy 77.?.?.?

vám to možná přijde vtipné, že? No, vtipné... To je spíše vaše taktika, jak se prezentovat jako naprostý ignorant, že? Víte Rýči, my tu máme s důvěrníky vašeho typu bohaté zkušenosti. Tyhle kydy si jděte trousit na Nezvědavce, tam najdete lidi podobného iq, jako máte vy. A také podobné nátury, podobnou oddanost sionismu, propagandě, NWO, atd. Byl bych opravdu rád, kdybyste buď mluvil k věci, nebo byl zticha. Podobné sionacisty jsme tu již měli a podobné siobolševiky taky. Víte, pro mě je to stejná pakáž. Vy tu vykládáte něco o zlých teroristech, ale nějak vám uniká (buď jste naprosto nevzdělaný, nebo to popíráte záměrně), že "stát Izrael" je založen terorismem a terorismem také udržován. Pro mě jsou lidé, kteří podporují palestinský holokaust jen sionacisti, případně siobolševici. I když je to jedna pakáž, jak už jsem řekl. Příště si své "chytré" řeči, které neobsahují ani jednu jedinou zajímavou informaci ponechte pro vaše kolegy z ústředí. Díky. [bliji]

160511

06.05.2008 13:59

Spin doktoři nasadili nejtěžší kalibry

RE: Mimochodem:

hestroy 77.?.?.?

Přesně tak, budeme jako rukojmí a až nám sem spadne nějaká pěkná bomba, tak budeme muset do války chca nechca... [pláč]

160512

06.05.2008 15:19

Dalších 100 obětí na oltář agresokracie

RE: Na každý odstaveček jedna stručná odpověď.

hestroy 77.?.?.?

Pane Mirdo,

to máte naprostou pravdu. Ale ti lidé typu antiho nejsou hloupí. Jsou to jen sionističtí pohůnci, kteří chtějí vyhladit Araby a vytvořit Izrael, nad který slunce nebude zapadat. Myslíte, že by mělo cenu vysvětlovat Stalinovi, že to co dělá není úplně v pořádku? Nebo Hitlerovi? Nebo třeba Menachem Beginovi? Nebo třeba někomu ze Stern nebo Irgun group? Že genocida Palestinců není úplně kosher? Že jediné dva baráky na světě, které byly zasaženy letadlem (ale pozor, to nebyla příčina pádu, příčinou byl údajně požár!!!) spadnou identicky a přesně tak, jak by spadly, kdyby to byla řízená demolice? Opravdu si myslíte, že to má cenu vysvětlovat lidem, kterým to vyhovuje? Kteří chtějí rozpoutat novou světovou válku? Myslíte, že má cenu jim vysvětlovat, že ta válka už probíhá a jako každá válka potřebuje false flag operation jako důvod pro její zahájení? Opravdu si myslíte, že těmto sionistickým agentům je potřeba vysvětlovat, co je správné a co ne? Vždyť je to jako házet perly sviním... Zbytečná a hloupá práce. Prostě sionisty člověk nepředělá, místo mozku mají siokostku. [mrknutí jedním okem]

160524

06.05.2008 15:41

Spin doktoři nasadili nejtěžší kalibry

Děkujem soudruhu Rýči,

hestroy 77.?.?.?

za skutečně podnětný příspěvek. Je opravdu milé, že na nás ústředí nešetří a nasadilo sem tolik siodůvěrníků. Je mi naprosto jasné, že tu nejste ze své vůle, ale pouze pracovně. Pokud opravdu chcete rakety a víc amerických základen, odstěhujete se do USA, tam jich máte dost. A neotravujete zde slušné lidi, kteří mají přehled o tom, co se ve světě děje. Kdybych nevěděl, že je to vaše práce, měl bych vás za naivního blázna, který za komoušů opravdu věřil, že příští pětiletku splníme za dva roky... Víte, s takovými lidmi, jako jste vy, se prostě nedá diskutovat. Protože vy nemáte jiný argument, než oficiální propagandu a to opravdu není nic moc.

160526

06.05.2008 16:19

Spin doktoři nasadili nejtěžší kalibry

RE: Mimochodem:

hestroy 77.?.?.?

Samozřejmě. Naprosto souhlasím, pochopil jsem to přesně tak, jak jste to myslel. Opravdu nechápu, jak si někdo může myslet, že nám ten radar v něčem pomůže... Naopak budeme první cíl... [pláč]

160527

06.05.2008 16:56

Spin doktoři nasadili nejtěžší kalibry

Máte naprostou pravdu, pane Koubku

hestroy 77.?.?.?

Vyhrožování jaderným úderem Íránu, jak ho poslední dobou často slýcháme, je opravdová prasárna. A to nebude odplata, jak to myslí Rusové. Ti hovoří o jaderné odpovědi. Zatímco USrael hovoří o preventivním jaderném úderu. Jinak máte naprostou pravdu o tom, že je nebetyčná sviňárna. Je dobře, že jste to tu připomněl, spoustě lidem připadá preventivní jaderný úder na Írán (a jinak nemá USrael sebemenší šanci, jak srazit hrdý perský mírumilovný národ na kolena) naprosto normální. Jsem rád, že i v sionistickém táboře si někdo uvědomuje, že vyhrožování jadernými zbraněmi je hnus. A obzláště pokud se mluví o preventivním jaderném úderu, o kterém hovoří jen a pouze Usrael. [oči v sloup]

160530

11.05.2008 16:54

Kde se berou peníze?

RE: Peníze ze slibu?

hestroy 77.?.?.?

Pane Koubku, podíval jste se na ten film, ještě než tu začnete předkládat oficiální propagandu? [překvapení]

160868

14.05.2008 19:36

Trestní oznámení na Zvědavce – jak to pokračuje

RE: Pane Stwora.....

hestroy 77.?.?.?

Pane Pastiňáku, trochu nechápu, proč to panu Stworovi přejete. Copak Zvědavec není váš oblíbený server? Vždyť vy ho finančně podporujete, ne? A dnes se platí v podstatě za všechno, takže vych to neviděl jako nějakou levárnu, ono dělat takovýhle server dá dost práce. I když si někteří lidé myslí, že stačí klap klap a je to hotové. Ale i vy jistě víte, kolik času dá JEN přečíst článek a pod ním celou diskusi. [oči v sloup] Jinak samozřejmě přeji panu Stworovi hodně trpělivosti a odvahy, aby svůj boj s STB vyhrál. Vyvolení ať si políbí svoje čistokrevné zadnice. [bliji]

161088

15.05.2008 16:34

Trestní oznámení na Zvědavce – jak to pokračuje

RE: Pane Pastinaku

hestroy 77.?.?.?

Pane Google,
myslím, že jde jen o nějaké nedorozumění. Nedokážu pochopit, proč začal Pastiňák tak vyvádět. Chvilku jsem dokonce přemýšlel, zda to není někdo jiný. Ale ne... Asi chvilkové pomatení smyslů. Je škoda, že se tu začnem hádat mezi sebou, od toho jsou tu mnohem větší svině! [zmaten]

161172

15.05.2008 16:34

Trestní oznámení na Zvědavce – jak to pokračuje

RE: Podejte taky zalobu

hestroy 77.?.?.?

[chechtot] Koukám, že přituhuje...

161173

15.05.2008 16:42

Trestní oznámení na Zvědavce – jak to pokračuje

RE: Pane Stwora.....

hestroy 77.?.?.?

Jste se tu všichni zbláznili? Proč do sebe tak ryjete? Vždyť nám jde o stejnou věc. Vy jste konečně chtěl také, aby vám lidé zaslali 20 Kč. Takže víte, že bez peněz se nic nedá dělat dlouho. Pane 2xs, co se stalo? Obvykle nekonfliktní přispěvovatel, řešící skutečné problémy, najednou začne napadat ostatní přispěvovatele? Nebo snad chcete, aby měl každý úplně stejný názor? Já na Zvědavce přispívám, vůbec mi to nevadí, je to můj nejoblíbenější zpravodajský server. Chci aby existoval a protože jsem jeden server už dělal, vím, že po delší době z něho prostě musíte něco mít. Ale hlavně vás prosím, zůstaňme v klidu a neosočujme se tu, ano? Od toho tu máme jiné úchyly ze sionistického tábora. [oči v sloup]

161174

15.05.2008 17:26

Trestní oznámení na Zvědavce – jak to pokračuje

RE: Pane Stwora.....

hestroy 77.?.?.?

Pane Bartošku, myslím, že je zbytečné to tu takhle rozvíjet. Je nás tu spousta, každý dělá něco jiného, lišíme se věkem, může docházet ke generačním nepochopením. Zkrátka, pan Pastiňák měl špatný den, trochu ho asi mrzí, že pan Stwora nemá pro techno pochopení, trochu mu to chtěl vrátit a tak to dopadlo. Hádka jako řemen. A přitom si to píšem na Zvědavci. Kde jinde? A těch 1000 ročně opravdu není tolik, aby tu někdo měl pocit, že Vladimír na nás stršně rejžuje. [smích]

161175

15.05.2008 16:58

Trestní oznámení na Zvědavce – jak to pokračuje

RE: Pane Stwora.....

hestroy 77.?.?.?

Pane 2xs, co to tu vykládáte? A proč jste si změnil nick? To vás Vladimír utnul? Proč jste tak strašně vypruzený? Vždyť sem chodit nemusíte! Ale můžete! Je to vaše svobodné rozhodnutí. Víte, jsou tu lidé, kteří přispívají, jiní nepřispívají. Když jdu do hodpody, kde debatuju s kamarády, stojí mě to cca 200 Kč za večer (Plzeň je čím dál ražší). Když tu několik hodin čtu příspěvky v diskuzích (které často bývají poučnější a zajímavější než článek nad nimi), nestojí mě to nic. Jak už jsem říkal, také jsem dělal server pro lidi - pardubice.cz. Každé ráno jsem na tom strávil hodinu až dvě času. Po třech letech jsem pochopil, že buď z toho budu něco mít, jinak to zavřu. Nakonec jsem to prodal, ale i tak, za ty léta práce to byla slabá náplast. Já jsem na Zvědavce přispěl a RÁD!!! Protože vím, kolik práce takový server dá. Víte, blog je něco jiného. Já váš blog ani neznám. Jestli sem dáte link, rád se na něj podívám. A ještě jedna věc. Netykejte prosím lidem, kteří ostaním vykají. Myslím, že doteď jsme tu měli komunikaci na úrovni, byla by škoda sem tahat nějaké prasečí manýry. Děkuji vám. [oči v sloup]

161176

15.05.2008 17:33

Americký teror v bagdádském Sadrově městě

Je to hnus

hestroy 77.?.?.?

Je to opravdu naprosto šílené, co ti Iráčané musí vydržet, než bude čistokrevná hydra uspokojena a odtáhne pryč (samozřejmě až poté, co vycucne veškerou ropu, což ještě chvíli potrvá). Přeji iráckým partizánům dobrou mušku a hodně štěstí!

161178

16.05.2008 11:40

Trestní oznámení na Zvědavce – jak to pokračuje

RE: No, pane Stwora,

hestroy 77.?.?.?

Antisemitský bulvár? Inu, hned víme, s kým je řeč. Milý soudruhu sionisto, tyhle chytráky už známe... Vy nenávidíte muslimy, to už jste zde dokázal mnohokrát. My nemáme rádi jen sionisty. O semitech mluvíme jen v dobrém. Víte, oni ti semité, jsou většinou proti "státu Izrael", zatímco pro jsou většinou vámi zmiňovaní Chazaři, ke kterým jistě patříte. A proč sem vlastně píšete? To už vás nebaví Eretz? Vaše příspěvky jsou právě tou nenávistnou antisemitskou propagandou - zabíjení semitů (Palestinců). Ale na druhou stranu chápu, že je to vaše práce, takže pokračujete, tyhle kydy tu stejně nikoho nezajímají. A dejte vědět, až vyrazíte do Iráku zabíjet irácké děti, abych věděl, kdy budete opravdu štastný s konečně uspokojený. Vy ubohý antisemito. [bliji]

161225

16.05.2008 12:54

Frontální útok na české zdravotnictví pokračuje

RE: nezapomínejte ale že:

hestroy 77.?.?.?

K této sionistické propagandě lze říci tolik: Shalom až na věky, Karine a přeji ti mnoho mrtvých Palestinců, Iráčanů a dalších muslimů, které tolik nenávidíš. Obvyklé kecy o antisemitské propagandě si nech od cesty, jediní semité, kteří trpí, jsou Palestinci. A pokud se chceš skutečně něco dozvědět a nepapouškovat oficiální sionistickou propagandu, doporučuji ti velice přečíst si něco od židovského historika Alfréda M. Lilienthala z jeho knihy Sionismus, kde se dočteš např. o teroru, kterým byl založen "stát Izrael", z kterého cituji:

Avšak odpovědnost za problém palestinských uprchlíků spočívá především na sionistické vojenské moci, zvláště na "bojovnících za svobodu". Tak byl v té době nazýván Beginem vedený Irgun Zvai Leumi, který spolu s komandem Stern představoval dvě hlavní teroristické skupiny. Irgun provedl mnoho teroristických akcí. Daleko horší než nejoslavovanější incident v hotelu Krále Davida, při kterém bylo zabito "pouze" 95 Britů a Arabů a než pověšení dvou britských seržantů v Natániji, byl útok na malou vesnici Dajr Jásín, při kterém bylo 9. dubna 1948 zabito 254 žen, dětí a starců a jejich těla naházena do studny.

Jiný izraelský mýtus - Palestinci vlastnili zemi a po léta s ní nic nedělali. Neměli prý žádné sídliště, jen několik ubohých farem. Cokoli v Izraeli vidíte, vesnice, města, farmy a všechno ostatní, bylo údajně postaveno židy, hlavně po roce 1948. Takový je mýtus.

Je to pravý opak pravdy. Ti Izraelci, kteří mají odvahu mluvit, jistě potvrdí, že Palestina byla rozvinutou zemí dlouho předtím, než se jí zmocnili židé. Ve skutečnosti právě Izraelci zničili téměř všechny palestinské vesnice. Ještě předtím, než se sionisté zmocnili Palestiny, žila arabská palestinská společnost v rozvinutých městech a vesnicích, roztroušených po celé zemi.


Další velmi zajímavé informace o tom, jak byli iráčtí židé přinuceni k odchodu z Iráku a další údaje o sionistickém teroru a o tom, jak byl sionismus propojen s nacismem, si můžeš přečíst zde.

A jestli tě zajímá, co si o "Izraeli" myslí židé, kteří tam žili celou dobu, ještě než se tam začali stěhovat Chazaři, tak se podívej sem. Ale ona tě pravda vlastně nezajímá, že? Ty nám tu chceš jen opakovat oficiální sionistickou propagandu, že? Tak to jsi na špatné adrese. My máme i jiné informace, než ty, které nám poskytují sionističtí podržtaškové. Zejména od těch nejpovolanějších. Od židů, kteří nejsou sinoisty, víme? Takže si dej pozor na to, co kvíkáš o antisemitismu. My tady máme židy rádi. Jen ty sionisty ne...

161239

18.05.2008 19:53

Kdo by se ujal psa Daga?

RE: taky bych pripojil nazor...

hestroy 77.?.?.?

Hele, Pastiňáku, ty vole jeden, co to tu pořád vykládáš? To ti opravdu přeskočilo? Můžem nám všem vysvětlit, co se ti stalo, že jsi najednou otočil proti Zvědavci? Opravdu už začínáš točit i mě, do této doby jsem ještě pořád hledal pro tvé chování nějaké vysvětlení.

Dobře, dejme tomu, že je pan Stwora nácek. To by pak znamenalo, že tu diskutují náckové, protože vrána k vráně sedá. Ale kdo jsou pak ti náckové? Saša? MéďaBéďa? Pan Bartošek? Jarmila? Mirda? Cadence Krazy? Nebo já? Kdo z nás je nácek?

Když byla demonstrace MND proti válce v Iráku, obhajoval jsem dokonce článkem právo na její konání. Protože dokud nebude prokázáno, že jsou to opravdu nacisti (nálepka nacista je pro siosystém velice užitečná, skoro stejně jako zázrašné slovo Holokaust), budu se bít za právo na to, aby mohli demonstrovat. Jsem proto nacista? Ne, jen chci, aby zákony platili pro každého STEJNĚ!

Jediní náckové, kteří sem dle mého názoru chodí, jsou sionacisti Semtex se má rád, Jirous, Čech, Arkan a další siobolševici (to je jedno, stejná pakáž!) Myslím, že Altermedia bude trochu jiné kafe než Zvědavec, opravdu si myslím, že Zvědavec se hodně snaží zůstat mimo jakékoliv nálepkování, i když se siobolševici (sionacisti) snaží jednu pořádnou nálepku přidělit.

Takže tě prosím ještě jednou a naposledy, příteli Pastiňáku, ještě než si začnu myslet, že jsi přešel z halucinogenů na speed (neber to jako provokaci, jsem trochu z oboru[smích], abys nám objasnil tvou náhlou změnu chování. Už jsem ti to psal mailem, tenhle Pastiňák je jiný, než ten dřív. Už je tomu dost dlouho, co tu byly ty články o CZtechu, proč jsi začal téct až teď?

Vidíš, dokonce jsem přešel na tykání, kvůli tvému podivnému chování. Věř mi, že s tím technem jsem na tvé straně, ale tohle, co tu provádíš, je trochu mimo mísu.

--------

Na druhou stranu si říkám, že takové malé vzrůšo na Zvědavci může být také k něčemu dobré. Stejně jako očekávám od Pastiňáka nějaké vysvětlení, rád bych se dočkal i nějakého vysvětlení od editora. Poslední dobou tu zaznívá, že jsou příspěvky některých čtenářů cenzurovány, rád bych věděl, jaká je pravda a co vás k tomu vede, Vladimíre. Také by nebylo od věci, abyste tu přede všemi řekl něco k tomu nařčení (Pastiňák, 2xs, Jan X.), že opravdu tíhnete k nacismu a nechcete uvádět příspěvky např. od Alexe Jonese? Můžete nám tu říct svůj názor na něj?

Myslím, že by to bylo dobré pro vyčištění atmosféry. Byla by škoda, kdyby se tento server stal baštou připěvovatelů, kteří budou Zvědavce nekriticky bránit a tím se izolovat od dalších názorů. To by pak byl druhý Lehoweb, a tam bych opravdu nechhtěl skončit. Diverzita názorů je dobrá věc, dejme jí proto prostor.

Děkuji.

Jindřich Sládek

161360

18.05.2008 20:04

Kdo by se ujal psa Daga?

RE: Dotaz

hestroy 77.?.?.?

Příteli Havlův Královský Prde, kdy se chytáte na ten výlet? Nepotřebujete společníka do nepohody? [oči v sloup]

jindra

161362

18.05.2008 19:38

Kdo by se ujal psa Daga?

RE: to je neco

hestroy 77.?.?.?

Inu, trocha nadsázky nikoho nezabije. Ale někdo jí může vzít vážně. A to je pak problém... [chechtot]

161363

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Káva pro Zvědavce

5

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 12 čtenářů částkou 1 726 korun, což je 5 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 4

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,50 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,51 Kč
Australský dolar
15,76 Kč
Švýcarský frank
24,52 Kč
100 japonských jenů
19,95 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,54 Kč
100 maď. forintů
6,98 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 130,28 Kč
1 unce stříbra
507,18 Kč
Bitcoin
1 106 030,80 Kč

Poslední aktualizace: 5.12.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 70 555 758