Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané hestroy

Nalezeno 3334 příspěveků, 16 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

02.04.2009 18:11

Pozor na proradné Afpaky

RE: Velmi dobrý článek - Dokončení

hestroy 77.?.?.?

Jste uražený? Stará vám nedala? Nebo co se vám stalo? [zmaten]

187693

02.04.2009 18:17

Jak funguje tunel

RE: Tak, tak

hestroy 77.?.?.?

Vložený obrázek

Stačí trochu extrapolovat... [smích]

187695

02.04.2009 18:22

Pozor na proradné Afpaky

RE: Velmi dobrý článek - Dokončení

hestroy 77.?.?.?

Aha, takže tak... Já jsem si říkal, že jsem vás tu už dlouho neviděl... Takže asi neznáte Pražáka, že? Ten je tu nový... Jinak tu toho moc nového není.

Víte co, zkuste sem chodit častěji a ztrácet čas vyvracením Pražákových lží... Ale to se raději pustíte do mě, že? To je daleko jednodušší, člověk se u toho moc nenadře a nepotřebuje žádné argumenty atd.

Momochodem je škoda, že jste naprosto ignoroval mou otázku ohledně těch zkoušek obranných raketových systémů. Tam jste měl možnost se vyjádřit a použít argumenty, ale jaksi k tomu nedošlo...

187696

02.04.2009 18:26

Z „mučení“ mohou mít bývalí Bushovi spolupracovníci těžkou hlavu

RE: Je velmi dojemné, jaká péče a

hestroy 77.?.?.?

Zde je zajímavý dokument o masakru, o kterém jste asi mluvil...

187697

02.04.2009 18:31

Pozor na proradné Afpaky

RE: Velmi dobrý článek - Dokončení

hestroy 77.?.?.?

Už jsem vám to vysvětlil a dál v tom pokračovat nehodlám.

Pokud nadávkami máte na mysli toto

>Je to dobrý a pracovitý sionacista. Kdyby bylo takových Pražáků víc, možná by se z jejich lží nechala dělat polévka pro chudé.

pak se omlouvám vašemu jemnocitu.

Co se týká těch raket, podívejte se do krátkých zpráv (archiv) a můžeme pokračovat tam, zde jsme trochu OT a dostaneme za to od pana editora vylágoš...

187700

02.04.2009 18:35

Hloupost jako nová ctnost

RE: Chyba křesťanství?

hestroy 77.?.?.?

Dobře napsáno. A teď si přečtěte, jak se o ženách mluví v NZ.

187702

03.04.2009 12:44

Prezident světové banky potvrzuje, že existuje plán na globální vládu

RE: Odvěký sen o světovládě,bud pomocí komunismu a nebo kapitalismu.

hestroy 77.?.?.?

Zajímavý článek. Naprosto s ním souhlasím.

187759

03.04.2009 13:14

Z „mučení“ mohou mít bývalí Bushovi spolupracovníci těžkou hlavu

RE: To ještě ti, co se dostali na Guantanamo, měli štěstí!

hestroy 77.?.?.?

Shalom, Pražáku! Škoda, že jste se neomluvil za své lži, ze kterých jsem vás jasně usvědčil. Ale chápu, že se jen otřepete a zítra budete lhát dál.

Dám sem jen pár ukázek vašich podlých lží...

>Asi jste nevidel, jak vypada diskoteka, nebo skolni autobus po vybuchu Palestinskeho sebevraha, nebo tisice mrtvych zavalenych dvema mrakodrapy po narazu unesenych letadel, ktere to do nich narvaly ve jmenu spravedliveho boje Palestinskeho lidu.

Nejaký důkaz o tom, že to byli Palestinci by nebyl? Ne. Je to jen sprostá lež.

>A reci o zabirani pudy uz vubec neplati. Tim mene priblble mapky vyrobene lunatickymi zidobijci a lovci sionistu. Na celem svete plati zakladni pravidlo mezi kulturnimi narody, ze doma je kazdy tam, kde se narodi. Izrelci opustili v dobre vire Gazu, prestoze tam zili uz treti generaci a narodili se tam.

Ano, Palestinci tam byli doma, než je fanatické teroristické bandy Stern a Irgun vyhnaly. Takže máte pravdu, že židé nejsou kulturní "národ".

>V roce 1948 rozdelilo OSN zbylych 20% Mandatu na dve casti. Jednu pro Araby, jednu pro Zidy. 60% noveho Zidovskeho uzemi byla vyprahla poust. Zidovsti usedlici zmenili toto uzemi tvrdou praci v urodnou zahradu. S biliony subvenci od U.S. a Izraele, poskytnutych Palestincum, mohli tito udelat to same.

Jedna lež za druhou... Můžete dokladovat nějaký bilion subvencí? A tu kvetoucí zahradu z pouště bych chtěl také vidět. Viděl jsem jen buldozery, co ničí olivové háje Palestinců, kteří tam žili stovky let.

>Ja se naopak prava na vlast zastavam. A zastavam se ho pred hamizniky, kteri zhrabli 90% pudy slibene Britanii pro vznik Izraelskeho statu a jeste je jim to malo. Zastavam se pracoviteho naroda, ktery osidlil sestinu procenta Stredniho Vychodu a ktery chteji Arabove vyhnat, nebo primo zlikvidovat, jak beze studu hlasaji na verejnych mediich. Zide ziji na tom uzemi take tisicileti a maji pravo na svou zemi. Uz jsem tady napsal, ze kde se kdo narodi, tam je doma. To je zakladni pravidlo slusnych obcanu a demokracie.

Další snůčka lží. Takže Chazar z Ruska se narodil v Palestině? Co to melete?

>Pani Jarmilo Izrael je demokraticky stat a zadny zakon nezakazuje Izrealskemu obcanu snatek s partnerem jine viry, rasy nebo narodnosti. Velke procento Izrelskych rodin jsou smisena manzelstvi Arabu, krestanu atd.

Další sprostá lež.

Civil marriage does not exist in Israel, and the only institutionalized form of Jewish marriage is the religious one, i.e. a marriage conducted under the auspices of the rabbinate. ... This implies that people who cannot get married according to Jewish law (e.g. a kohen and a divorcée, or a Jew and one who is not halachically Jewish) cannot have their union legally sanctioned. ... In the Land of Israel today, there are approximately "300,000 Israelis who cannot marry because one of the partners is not Jewish, or his or her Jewishness cannot be determined.

Atd, atd, jste jen sprostý lhář. [bliji]

187760

03.04.2009 13:19

Z „mučení“ mohou mít bývalí Bushovi spolupracovníci těžkou hlavu

RE: To ještě ti, co se dostali na Guantanamo, měli štěstí!

hestroy 77.?.?.?

Takže vy považujete výrok

>Za dva až tři dny se již žádné bouchání zevnitř neozývalo - ono také cca 40 stupňů na slunci udělá svoje a uzavřený a rozpálený kontajner je spolehlivější než plynová komora!

za tvrzení, že člověk může vydržet v rozžhaveném kontejneru 3 dny?

Co je to za logiku? Dle mého to znamená, že za dva za tři dny tam už nikdo živý nebyl. Toto tvrzení zahrnuje možnost, že někdo umřel po pár hodinách, jiný později, rozhodně zde není napsáno, že se bouchání ozývalo po dvou po třech dnech. To jste si asi četl někde jinde.

187761

03.04.2009 13:24

Pozor na proradné Afpaky

RE: Velmi dobrý článek - Dokončení

hestroy 77.?.?.?

V tom případě se omlouvám a škrtám vás ze svého seznamu [smích]

187762

03.04.2009 13:29

Pozor na proradné Afpaky

RE: Velmi dobrý článek - Dokončení

hestroy 77.?.?.?

Tak, tak, jako s vámi... Tomuto vašemu příspěvku jsem se také hodně nasmál...

>Za ta vsechna opatreni na letistich muzeme podekovat nasim milym muslimskym teroristum.

[chechtot] [chechtot] [chechtot]

187763

03.04.2009 13:32

Pozor na proradné Afpaky

RE: Velmi dobrý článek - Dokončení

hestroy 77.?.?.?

Proto jste pokračoval i pod jiným článkem? Zajímavé... [oči v sloup]

187764

Jak jste přišel na to, že Rusko není pod vlivem vyvolených?

Muslimský svět vcelku poslušně dělá to, co po něm vyvolení chtějí.

Světovláda je samozřejmě možná a rychle k ní směřujeme. Jen bude potřeba ještě hodně "zahraničních vojenských operací", aby se prosadila i v zemích, kde ji chtít nebudou.

Koneckonců jde již jen o formality, neboť celý svět je ovládán partou vyvolených, včetně Číny, která také tancuje, jak ONI pískají.

187766

03.04.2009 13:42

Další Karzáí buduje obchodní říši

RE: Wow!

hestroy 77.?.?.?

Už jste se někdy podíval do zrcadla? Koho tam vidíte?

Už jste si po sobě někdy něco přečetl? Co jste se dočetl?

Tohle?

>Za ta vsechna opatreni na letistich muzeme podekovat nasim milym muslimskym teroristum.

187767

03.04.2009 14:03

Z „mučení“ mohou mít bývalí Bushovi spolupracovníci těžkou hlavu

RE: Privedte odsouzene!

hestroy 77.?.?.?

Pane Bartošku, kde obviňuji Yamata ze lži?

Máte na mysli tuhle větu?

>Tyhle odkazy jsem sem dal jen kvůli vám, neboť, ačkoliv jste se vrátil do sioparty, pořád pro mě nejste odporný lhář.

Všímáte si? nejste odporný lhář

Pan Yamato přišel na Zvědavce, přečetl si Pražákovy lži, pak si přečetl, že jsem Pražáka označil za sionacistu a pustil se do mě, že mu mám ty jeho lži vyvracet a ne mu nadávat. Nevím, jestli je výraz sionacista nadávka, je to prostě termín, který velmi přesně označuje skupinu lidí, která podporuje vyvražďování původního obyvatelstva Palestiny.

Vám jistě nemusím vysvětlovat, že Pražák tu píše samé lži. A nemusím to vysvětlovat ani panu Yamatovi.

Takže ještě jednou. Pan Yamato přišel na Zvědavce, přečetl si články, zjistil, že je to slabota (jeho vlastní slova) a tak se pustil do mě, nikoliv do člověka, který tu sprostě lže. Nakolik je to smysluplné, to nedokáži posoudit.

Ačkoliv jsem se mu snažil vysvětlit, že vyvracet Pražákovy lži neustále dokola je nesmysl, nechtěl to pochopit a to jen z jednoho prostého důvodu, který z něj nakonec vypadl. Prý bere dohadování se mnou jako relax, že si prý u toho dobře odpočine. Pokud se podíváte, kolik příspěvků sem Yamato včera napsal a kolik smysluplných informací v nich najdete, kolik tam najdete jeho myšlenek a názorů, jistě uznáte, že to není nic moc.

Já pana Yamato koneckonců také znám a proto jsem byl překvapen, že místo toho, aby napsal něco konkrétního k věci, třeba něco o zbraních a o tom, jak je nadšený z úspěšnosti amerického obranného raketového systému, bude jen prudit. A to ne lháře, ale mě. Jsem si jistý, že byl po zbytek dne hrdý, jak se se mnou vypořádal, dle hesla, přišel jsem, viděl jsem, prudil jsem.

Pokud se někomu nelíbí, jaký vztah mám k lidem, kteří podporují zabíjení, lhaní a finanční podvody, ať si mé příspěvky nečte.

187771

Co jim nejde prosadit? Svévolné bombardování zemí navzdory mezinárodnímu právu? Tunelování státních pokladen? Stoprocentní kontrola nad médii? Falšování historie? Masakrování milionů? Státní terorismus?

Pane Yamato, zkuste se chovat jako inteligentní člověk. Nebo zde za vás vystupuje někdo jiný, pod vaším nickem?

187773

Jistě. Pokud se budeme bavit o vládě, která bude oficiální, bude mít vlastní celosvětovou armádu, atd, tak dosažení tohoto cíle ještě chvíli dá. Nicméně již dnes rozhoduje o tom, co se bude na Zemi dít, jen pár lidí, ti rozhodují, který stát bude napaden, ničen, rabován atd. Jak říkáte, tyhle věci se špatně dokazují, neboť ti nahoře vládnou dle Rozděl a panuj, tedy i informace, které jsou vypouštěny do světa jsou protichůdné a rozhodně ne pravdivé, i když můžou vycházet ze skutečnosti.

Čína je mimo kontrolu? Takže ona vlastně drží bezcenný dolar jen tak z dobré vůle?

187774

03.04.2009 14:18

Teroristické „spiknutí“ odhaleno jako výrostci s plastikovými zbraněmi a ohňostrojem

RE: Jeden mrtvy demonstrant.

hestroy 77.?.?.?

Něco o protestech zde.

187776

Kdo chce vidět, vidí, kdo chce slyšet, slyší...

Největší vítězství ďábla bylo, když lidi přesvědčil, že neexistuje.

187777

03.04.2009 14:26

Z „mučení“ mohou mít bývalí Bushovi spolupracovníci těžkou hlavu

RE: Je velmi dojemné, jaká péče a

hestroy 77.?.?.?

>A zadne nikdy nebudou. kdyby byly, uz by se v mediich davno objevili.

I kdyby se objevily, tak tu stejně budete tvrdit pravý opak, například vaše tvrzení o tom, že Červený kříž žádné nedostatky na Guantanamu neobjevil.

Dal jsem vám tam několik odkazů na seriózní média, které vás usvědčily ze sprosté lži, nicméně vy budete lhát dál. Je to nechutné. [bliji]

187779

03.04.2009 15:04

Z „mučení“ mohou mít bývalí Bushovi spolupracovníci těžkou hlavu

RE: Privedte odsouzene!

hestroy 77.?.?.?

Máte pravdu pane Takyjeden, občas se najdou lidi, kteří ostatní ošklivě napadají... Když jsem tu jednou psal o tom, že katolická církev je jedním z největších zel na Zemi (což je můj názor, mám na něj právo, mám právo ho vyjádřit), nějaký "travič" mi odepsal:

>To už jsi zase tak ožralý ,že opět nechápeš několik jednoduchých vět psaného textu? Apropó ,jestli pak víš kolik lidí jste na onen svět poslali vy,antikatoličtí fanatici ? Můžu tě ujistit,že by to byla uplně jiná čísla.Řádově!No,to ti ale pánové vlastnící různé TV Nova prostřednictvím svých skříněk pro debily nezdělili,žáno. Takže to není pravda.

>No,už by byl nejvyšší čas ,aby jsi začal uvažovat o nějakém léčení ,protože tvůj chlastem a talmudvizí zdevastovaný mozek přestává rozlišovat nejen skutečnost minulou,ale i tu současnou,a dokonce v oparu lihových výparů i písmenka a smysl psaného textu!

>Nicméně těžce nabyté životní zkušenosti s podobně postiženými idividui ,podotýkám vlastní vinou postiženými, mne naučila na ně nijak nereagovat ,je to naposledy ,co zde odpovidám na ty tvé tuny uslintaných hospodských a opileckých osobních urážek a zcela zdarma nabízím řešení tvé nezáviděníhodné situace.Zkus si najít nějakého dobrého psychiatra.

Ano, i tací se zde najdou. Stačí jen zasáhnou citlivé místo a už místo argumentů útočí osobně...

Vezměme si třeba, co tento člověk považuje za tuny uslintaných hospodských a opileckých osobních urážek. Konkrétně reagoval na tyto mé příspěvky, nakolik jsou to osobní urážky, nechám na vás...

Tak, tak, byly různé doby. Třeba pálení čarodějnic. 4.000.000 lidí to jaksi nerozdejchalo. Ne, že bych bránil komunismus, ale katolická církev dělá to samé. Odstraňuje své nepřátele jednoduše. Zabíjí je, přesně v souladu s Kristovým učením...

>Á opět opět ta toliko tvoje proslulá a udivující znalost "histo(e)rie"! Toto musely podepřít minimálně(!) čtyři rumy ! No,pokračuj,ať se zase něco nového dozvím

Ale samozřejmě, pane katolíku, že žádné hony na čarodějnice nebyly... To už jste nám tu se svou partou katolických dogmatiků vysvětlil několikrát. Celá historie byla zfalšována židy, aby očernili katolickou církev, to už známe.... Katolická církev nezabila nikoho. I Hus se oddělal sám, že?

A pak už jen následuje to zhodnocení těchto dvou příspvěků jako tuny uslintaných hospodských a opileckých osobních urážek.

Pro někoho je tedy oslovení katolík osobní urážkou. Zajímavé, že?

187783

03.04.2009 15:13

Z „mučení“ mohou mít bývalí Bushovi spolupracovníci těžkou hlavu

RE: To ještě ti, co se dostali na Guantanamo, měli štěstí!

hestroy 77.?.?.?

A ještě jedna sprostá lež:

>Tri az ctyri dny, jak tvrdi Montaznik to nejsou.

Montážník:

>Za dva až tři dny se již žádné bouchání zevnitř neozývalo - ono také cca 40 stupňů na slunci udělá svoje a uzavřený a rozpálený kontajner je spolehlivější než plynová komora!

Když pominu, že jste ze dvou až třech dní udělal tři až čtyři, můžete mi vysvětlit, kde Montážník tvrdí, že někdo vydržel dva až tři dny? Za dva až tři dny, jak správně napsal pan Montážník, již nebyl nikdo živý. Jeho tvrzení nevyvrací variantu, že někdo umřel již po několika hodinách, pouze určuje čas, kdy byli již všichni mrtví.

Pokud byste rozuměl logice, pak byste nikdy nemohl z jeho výroku udělat zcela jiný výrok. Ale to je vám jistě jasné.

187785

03.04.2009 15:27

Z „mučení“ mohou mít bývalí Bushovi spolupracovníci těžkou hlavu

RE: Privedte odsouzene!

hestroy 77.?.?.?

Ano, poslední dobou jsem rozezlen čím dál víc, když vidím, jaká svinstva se odehrávají a lidi zblblí propagandou to dokonce podporují. A že těch kolaborantů je, na mnoha úrovních...

Máš René pravdu (díky za nabídku k tykání), že jsem s mými "nepřáteli" rychle hotov. Dám si na to pozor.

Doufám, že se zde pan Google bude vyskytovat častěji, ten si s nimi poradí s větší elegancí, než já.

187786

03.04.2009 17:30

Z „mučení“ mohou mít bývalí Bushovi spolupracovníci těžkou hlavu

RE: Privedte odsouzene!

hestroy 77.?.?.?

Samozřejmě, že to dohledávat nebudeš, protože bys nenašel jedinou osobní urážku. Celé se to jen točí okolo katolické církve, a že ty to bereš osobně, to je tvůj problém. Kromě toho tu neustále urážíš židy, hanobíš jejich víru, atd.

Takže kamaráde, zameť si nejdříve před svým vlastním prahem a přečti si, co Ježíš říkal o pokrytcích.

187792

03.04.2009 17:34

Z „mučení“ mohou mít bývalí Bushovi spolupracovníci těžkou hlavu

RE: Kéž by tento soudce tak zuřivě pronásledoval i španělské socialistické teroristy, ale to by asi dostal rákoskou.

hestroy 77.?.?.?

Levičástvím? Tím máte na mysli bolševismus vynalezený čistokrevnými vyvolenými, kteří se musí bránit proti Arabům, kteří je chtějí vyhladit?

Nějak se v tom nevyznám. Jednou se zastáváte židů, kteří komunismus vynalezli a nainstalovali v Rusku a dalších zemích, podruhé je chcete bít rákoskou. Co to má znamenat?

187794

03.04.2009 17:39

Prezident světové banky potvrzuje, že existuje plán na globální vládu

RE: Přišlo mi mailem:

hestroy 77.?.?.?

Tak, tak...

187795

03.04.2009 18:15

Prezident světové banky potvrzuje, že existuje plán na globální vládu

RE: Světovláda nebude procházka růžovým sadem...

hestroy 77.?.?.?

Naprostý souhlas...

187798

03.04.2009 20:26

Prezident světové banky potvrzuje, že existuje plán na globální vládu

RE: Z hlediska evoluce je to jasné

hestroy 77.?.?.?

Na jedinci nezáleží? Velice podivný názor...

187803

03.04.2009 20:29

Z „mučení“ mohou mít bývalí Bushovi spolupracovníci těžkou hlavu

RE: Privedte odsouzene!

hestroy 77.?.?.?

Přečtěte si svoje příspěvky a pak zkuste udělat nějaký výtah, třeba se najde alespoň něco zajímavého...

Teď si hrajete na chudáčka, ale prudil jste záměrně...

187804

07.04.2009 19:22

Na sumitu G20 se rozhodli tancovat podle USA

RE: K doplnění editora

hestroy 77.?.?.?

> Je skutečně tristní vidět, jak dokonale impotentní, nekompetentní a neschopní jsou tzv. vůdci točící kormidlem dějin.

Souhlasím s vámi. Tohle pan editor asi nějak nedomyslel. Samozřejmě že jsou velmi schopní a kompetentní v tom, jak si napakovat své vlastní kapsy.

187961

07.04.2009 19:36

Prezident světové banky potvrzuje, že existuje plán na globální vládu

RE: to Hestroy: Rusko nie je pod taktovkou TKN

hestroy 77.?.?.?

Všeobecnou nenávist, která nám byla zdůrazňovaná v bolševických učebnicích dějepisu a dnes je zakomponována v nových filmech o Hitlerovi hollywoodské produkce?

187963

07.04.2009 19:44

Z „mučení“ mohou mít bývalí Bushovi spolupracovníci těžkou hlavu

RE: Privedte odsouzene!

hestroy 77.?.?.?

Máte pravdu, díky mému přikocmrdávání (zajímavé slovo) se sem nic jiného už ani nevejde. Ale možná byste si měl uvědomit jednu věc. Já na rozdíl od vás na Zvědavce finančně přispívám a tím umožňuji lidem, jako jste vy, podobným anonymům, kteří nejsou ochotni Zvědavci poslat alespoň pár stovek, aby se mohli vyjádřit. Je sice hezké, že nezabíráte místo v diskusi, ale bez peněz se Zvědavec zavře a je po všem.

Pokud někdo napíše něco, s čím souhlasím, dám mu to najevo. Už jsem editorovi jednou psal, aby umožnil hodocení příspěvků, do té doby, pokud mi to laskavě dovolíte, pane statečný Anonyme, budu to psát jako příspěvek.

187964

07.04.2009 19:45

Z „mučení“ mohou mít bývalí Bushovi spolupracovníci těžkou hlavu

RE: Privedte odsouzene!

hestroy 77.?.?.?

Kolaborantů je celá řada druhů. Někteří lidé si dokoncec myslí, že tím, že se dá větší prostor lhářům, bude více demokracie.

187966

07.04.2009 19:50

Prezident světové banky potvrzuje, že existuje plán na globální vládu

RE: V nových filmech hollywoodské produkce

hestroy 77.?.?.?

Tak tak, zajímavé programy, které postupně vymyjí mozek každému... Celá historie je jeden obrovský falzifikát, který byl vyroben na zakázku toho, kdo byl zrovna u moci. Je asi zbytečné dokola opakovat, že ten, kdo ovládá minulost, ovládá přítomnost, atd.

187967

07.04.2009 20:07

Blíží se konec nezávislého myšlení na internetu?

RE:mám svůj názor že svobodu společnosti lze měřit podle výdobitků civilizace

hestroy 77.?.?.?

Vaše teorie by ovšem znamenala, že Hitlerovo Německo bylo velmi svobodnou zemí, neboť například v raketovém výzkumu byly USA sto let za nimi. Dalších příkladů by se dala najít celá řada. Dalším zajímavým argumentem je to, že největším světovým exportérem je kupodivu Německo. Že by další důkaz toho, že Německo je nejsvobodnější zemí?

Výdobytky civilizace nejsou vždy úplně košér. Ještě před nějakými 60 lety se biologický odpad (žumpa) používal na hnojení. Dnes, když máme tolik výdobytků, hnojil byste si svoji zahrádku tím, co teče do kanálů? Krom obyčejných hoven, řeknu-li to jednoduše, tam najdete vše, co lidé spláchnou do záchodu, což znamená úplně všechny svinstva, které už doma nepotřebují.

Ano, to jsou také ty výdobytky civilizace.

A co se týká té Ameriky? Je to hrozně jednoduché. Pokud je z čeho rozdávat, vždy se najde mnoho lidí, kteří s povděkem vezmou. Proč myslíte, že nejlepší vědci atd., utíkají z Evropy do USA? Protože je tam největší svoboda?

187968

07.04.2009 20:20

Mesiáš nebo Satanáš?

RE: Koho zajimaji ANALYZY

hestroy 77.?.?.?

Máte pravdu, je to velmi užitečné... Koukal jsem, že v poslední době se o Protokoly zajímají hlavně v Pákistánu...

187969

07.04.2009 20:37

Mesiáš nebo Satanáš?

RE: Ani jedno, ani druhé

hestroy 77.?.?.?

Není to primitivní rasismus?

187971

07.04.2009 20:51

Mesiáš nebo Satanáš?

RE: Tohle už je N-U-D-A

hestroy 77.?.?.?

K tomuto bych jen dodal, že ačkoliv 70% Čechů je proti radaru, na demonstraci proti němu chodí jen pár stovek lidí, kterří jsou vzápětí označeni za bandu komoušů.

Podle toho, co vidím kolem sebe, přímo v rodině, většina lidí sice chápe, že to stojí za pendrek, ale na druhou stranu se tím nechtějí zatěžovat. Říkají, že lepší je si v klidu žít, než se znervózňovat svinstvy, které se po světě neustále odehrávají.

Jsem zvědavý na výsledek voleb, určitě to bude jako minule. Stejně jako když podpora amerického senátu klesla na jednotky procent před volbou prezidenta, po zvolení Obamy důvěra v ten úplně stejný senát stoupla na 90%.

Strategie rozděl a panuj, uplatňovaná tisíce let, se ukázala jako neuvěřitelně úspěšná. Dokonce i místní zvědavci jsou úplně roztříštění, vědí, že je něco špatně, ale přitom stále přejímají informace, které je rozdělují na desítky "frakcí". Od radikálních nepřátel systému, po nespokojence, kteří pitvají nějaké informace podstrčené vládnoucí elitou, aby pak byli znechuceni tím, že se stejně na ničem nedohodnou.

I pro většinu zvědavců je neschůdná představa, že veškerá historie byla totálně zfalšována a veškeré informace, které jsou oficiální (a často i "neoficiální" ), jsou účelové dezinformace sloužící k "bohumilému" účelu rozděl a panuj.

187972

07.04.2009 21:19

Vratké pilíře evropského společenství

Vynikající článek

hestroy 77.?.?.?

Musím pana Lhotáka pochválit, nejen za to, že ačkoliv je článek dost dlouhý, dá se snadno číst, argumenty jsou vyloženy jasně a přehledně, ale především za dle mého názoru velmi výstižné a pravdivé vyobrazení reality.

187975

08.04.2009 10:48

Cirkus Obama

Návštěva Obamy

hestroy 77.?.?.?

Musím říci, že když jsem viděl celý ten cirkus, bylo mi z toho hodně smutno. Lidem je úplně jedno, co ti "slavní" lidé dělají, mohou třeba vyhladit milióny, ale když se jich prostý člověk, když pánbů nadělí, třeba dotkne, část jejich oslňující aury na ně zřejmě může sestoupit a oni si celý život pak ponesou kousek jejich "slávy". [bliji]

188012

09.04.2009 13:00

Kam zmizel náš pan prezident?

RE: to není pravda, že má vítat prezidenta prezident

hestroy 77.?.?.?

To jsi napsal krátce a výstižně, Mirdo [chechtot]

188079

09.04.2009 16:10

Kam zmizel náš pan prezident?

RE: Svora špatně počítá

hestroy 77.?.?.?

Víte, když vidím výkřiky takových lidí, jako jste vy, pak přemýšlím, zda jsou jen tak hloupí, nebo prostě sprostě prudí. Svým příspěvkem jste dokázal jedno. Neumíte číst. Protože kdybyste uměl a nebyl zaslepen svou nenávistí vůči panu Stworovi, kterému jste tak "směšně" zkomolil jméno, všiml byste si, že pan Stwora píše:

>(Fotografie průběžně přibývají, jak je na iDnes pořizují, takže pokud si na výše uvedený odkaz kliknete, už to může být úplně jinak.)

Pozdravujte doma, v klubu rozzuřených sionistických lhářů.

188086

09.04.2009 16:14

Kam zmizel náš pan prezident?

RE: katolíci vyvraždili 2/3 Slovanů

hestroy 77.?.?.?

Tak to byste tady psát neměla... Zde se vyskytuje dost fanatických bigotních dogmatických katolíků, kteří vám okamžitě vysvětlí, že to, co tu prezentujete, je židovská propaganda, následně vás začnou sprostě urážet a nakonec řeknou, že se nebudou bavit s někým, kdo osobně uráží. Nevím sice, jak o těchto lidech mluvil Ježíš, ale tuším, že říkal něco o pokrytcích...

188087

09.04.2009 16:18

Kam zmizel náš pan prezident?

RE: to není pravda, že má vítat prezidenta prezident

hestroy 77.?.?.?

Pane Satai, mluvíte o této větě z článku?

>(Fotografie průběžně přibývají, jak je na iDnes pořizují, takže pokud si na výše uvedený odkaz kliknete, už to může být úplně jinak.)

Zajímavé je, že ji většinou nepochopí lidé vašeho ražení (pár vám podobným se tu najde) .To jste se zase předvedl, že? Jde to s vámi rychle z kopce...

188088

09.04.2009 16:20

Finanční krize, nikoliv ozbrojení teroristé, ohrožuje USA

RE: jak z toho ven?

hestroy 77.?.?.?

Dobrý názor...

188089

09.04.2009 16:52

Mesiáš nebo Satanáš?

RE: Tohle už je N-U-D-A

hestroy 77.?.?.?

Pane Arime, pochopte, že pro některé lidi, je přirozenost lidská, čili nahota, tím největším hříchem! Někteří lidé se stydí za to, jak byli stvořeni, je to pro ně nemravné, vulgární a sprosté. Přitom je to jejich tělo.

Mně se lidské tělo líbí, obzvláště ženské, nepohoršuje mě, pokud není ovlivněno vysokou nadvýživou, pak pláču, jak bylo tak krásné stvoření zdeformováno leností a nenažraností... Což nebyl případ těch napůl obnažených aktivistů a aktivistek.

[smích]

188093

10.04.2009 10:42

Podivné otázky u přijímacích zkoušek

RE: To že nejsem paranoidní neznamená, že po mě nejdou...

hestroy 77.?.?.?

Co jiného čekat od příznivce americké vojenské základny u nás? Tihle lidé mají totožné myšlení. Samozřejmě, že pro vzdělání je nesmírně důležité vědět, co nového v Izraeli. To je přeci jasné. Bez toho by se člověk nemohl jít ani vykadit.

Kod chce vidět, vidí, kdo nechce, opakuje poslušně oficiální propagandu...

188134

10.04.2009 10:44

Mesiáš nebo Satanáš?

RE: Tohle už je N-U-D-A

hestroy 77.?.?.?

Souhlasím. Po nedávném dohadování s Yamatem jsem si řekl, že už na to prdím [smích] A díky za podporu [smích]

188135

10.04.2009 10:56

Afghánské zákony zachovávají patriarchát

RE: 2

hestroy 77.?.?.?

Pergill, poslouchaj, co se jim to v té kebulce zase honí za nesmysly?

>Vraždy odpadlíků, vyvražďování všech mimo "lidí knihy" (nebo nucená konverze ke islámu), postavení žen, postavení nemuslimů (a mnoho dalšího)

To mluvěj o šíření křesťanství? To probíhalo úplně stejně.

> - pokus zavést cokoli z toho je plně postačujícím důvodem pro systematické vybití všech muslimů v zemi.

Co to melou, Pergill? Oni chtěj zabíjet lidi? Neměli by si zajít k psychiatrovi? Co dělaj ve volném čase? Věšej kočky za vocas a podpalujou je pro radost sobě a rodině? Pergillskej, uvědomujou si vůbec, že v jedné větě odsuzují násilí, aby vzápětí dodali, že násilí je přesně to co voni chtěj? Jak se říká takovým "lidem", jako jsou voni?

188137

10.04.2009 10:58

Podivné otázky u přijímacích zkoušek

RE: Autor udelal dobre, ze nevyplnoval

hestroy 77.?.?.?

Dobrý pokus odvést pozornost od jádra problému. Této taktice se říká mlžení. Je to oblíbená taktitka sionistů a jiných istů, jak rozbíjet diskusi a obvykle ji praktikují ti samí lidé pořád dokola.

188138

14.04.2009 15:13

Pořad Ďáblův advokát v holandské televizi možná přispěl k hledání pravdy

RE: Je zajímavé, že se Bin Ladin k útokům sám přihlásil

hestroy 77.?.?.?

Pergillskej, že voni v tom maj zase trochu zmatek? Bin Ládin se k 9/11 vyjádřil a to v tom smyslu, že to neudělal proto, že islám zakazuje zabíjet nevinné.

"I have already said that I am not involved in the 11 September attacks in the United States. As a Muslim, I try my best to avoid telling a lie. I had no knowledge of these attacks, nor do I consider the killing of innocent women, children and other humans as an appreciable act. Islam strictly forbids causing harm to innocent women, children and other people. Such a practice is forbidden even in the course of a battle."

V roce 2004 se objevil "Bin Ladin" znovu, tentokrát sice vypadal na videu jinak než dříve, ale už se přihlásil k odpovědnosti. Nakolik je to věrohodné, nechť si každý domyslí sám.

Jinak jste napsal hezké povídání, jak z prdu udělat kuličku. S trochou snahy to jde, že, a když Haman dovolí, i Pergill to zmákne v pár větách.

Řeknou rábimu, že jim na Zvědavci vyjádřili velký obdiv, že odvádějí pořádný kus práce pro všechny sionisty a satanisty v celém širém světě... [bliji]

188378

14.04.2009 15:22

Pořad Ďáblův advokát v holandské televizi možná přispěl k hledání pravdy

RE: Je zajímavé, že se Bin Ladin k útokům sám přihlásil

hestroy 77.?.?.?

Na budovu číslo 7 se bude muset Pergillskej ještě zeptat rábiho. To mu zapomněl rábi říct a proto to tu Pergillskej neprezentoval. Ale jinak to odrecitoval přesně, jak ho to rábi naučil... Buďme rádi, že ne každý je inteligentní člověk, co by to bylo za život, kdyby se člověk nemohl smát, až se za břicho popadat, když si čte tyhle Pergillovy nesmysly...

188379

14.04.2009 16:48

Povedou finanční těžkosti USA k novému světovému pořádku?

Hlad a ti co jej vyřeší

hestroy 77.?.?.?

Ano, "elitami" řízená ekonomika je záměrně vedena k tomu, že nebude dostatek potravin. Nejen, že se potraviny používají naprosto nesmyslně na výrobu biopaliv, ale mnoho států (například v EU) je vedeno k tomu, aby jejich zemědělství bylo totálně zničeno (např. řepka olejná).

V okamžiku, kdy se stane něco s přísunem ropy, naše republika nebude schopná sama vyprodukovat dostatek potravin (tisíce kamiónů, které vozí tisíce kilometrů brambory, zeleninu, cukr, atd. se zastaví) a německé superkmarkety budou zet prázdnotou.

Po období obrovských nepokojů se objeví tací dobří lidé, jako je pán Rothschield nebo Rockefeller, kteří mají pod palcem většinu surovinových nalezišť a GMO zemědělství a nabídnou řešení "KRIZE", kterou sami vyvolali.

V současnosti probíhá skupování posledních strategických oblastí, dnes nejen surovinových nalezišť, ale také zemědělské půdy za bezcenné papírky, které jsou tištěny po bilionech, aby pak, po pádu jejich hodnoty, mohli ti, co je tiskli, vesele pokračovat dál, ovšem s tím, že tentokrát jim patří opravdu vše. Samozřejmě, že oni to lidem rádi pronajmou, aby jejich půdu obdělávali, těžili rudu, atd, ve zkratce dřeli jak otroci s tím, že jim strejda Rothschield přenechá 10%, aby nechcípli hlady.

Nebude to porpvé, podobné kousky se v lidské historii opakují každou chvíli.

Rozděl a panuj. Udělej problém a pak nabídni řešení. Je to pořád dokola... [bliji]

188383

14.04.2009 16:51

Německé úřady umlčely doménu WikiLeaks

RE: Hmm, co s tím uděláme?...

hestroy 77.?.?.?

Mirdo, máš na mysli podobná auta, která po zničení Dajr Jasín jezdila po Palestině a oznamovala, že kdo neuteče, dopadne stejně jako ty stovky mrtvol v Dajr Jásin?

188384

15.04.2009 12:16

Izraelský bestseller prolamuje národní tabu

RE: Já jsem se o té knize dozvěděl už před delší dobou.

hestroy 77.?.?.?

Před pár měsíci jsem odkaz na tento článek dával do krátkých zpráv... [smích]

188438

15.04.2009 12:29

Spojené státy přiznaly, že jejich vojáci zabili v Afghánistánu matku s dětmi

RE: Talibanci veřejně zastřelili dívku a chlapce za protizákonnou lásku

hestroy 77.?.?.?

Děkujeme pane Koumeless, za vaši poctivou propagandu.

A není horší následující věta?

Okupační jednotky veřejně zabili několik desítek svatebčanů včetně nevěsty a ženicha... Již několikrát...

188439

15.04.2009 14:05

Pořad Ďáblův advokát v holandské televizi možná přispěl k hledání pravdy

RE: Je zajímavé, že se Bin Ladin k útokům sám přihlásil

hestroy 77.?.?.?

Pergillskej, že voni pro samou snahu zavděčit se rábimu, už mluvěj z cesty? Lžou pěkně, jen co je pravda, ale měli by si uvědomit, že tady nejsou lidi, kteří mají hlavinku vymytou propagandou na kost. Zkusej ty jejich pohádky, co je rábi naučil, yyprávět malým dětem, třeba budou mít víc štěstí. I když takovéhle nesmysly, co zde prezentujou, by prokoukly i malé děti.

Už někdy řídili Boeing, Pergillskej? Měli by si to vyzkoušet, aby pochopili, že opravdu plácaj jeden nesmysl za druhým.

Co se týká věcných argumentů, těch tady dostali dost, jejich nenávist k islámu je také známá. Takže jediný smysluplný důvod, proč tady vobcházej a plivou svoje jedy, je ten, že jim to rábi přikázal. A Pergillskej se může přetrhnout, i když je tu za prolhaného blázna... [chechtot] [chechtot] [chechtot]

188443

15.04.2009 14:16

Pořad Ďáblův advokát v holandské televizi možná přispěl k hledání pravdy

RE: Je zajímavé, že se Bin Ladin k útokům sám přihlásil

hestroy 77.?.?.?

[chechtot] Mirdo, myslím, že jsi trefil hřebíček na hlavičku! [chechtot]

188445

15.04.2009 14:19

Pořad Ďáblův advokát v holandské televizi možná přispěl k hledání pravdy

RE: Je zajímavé, že se Bin Ladin k útokům sám přihlásil

hestroy 77.?.?.?

Tak tohle už je moc, to na těch stránkách nepíší, takže se odpovědi nedočkáme... [oči v sloup]

188446

Obávám se, že Koumeless jedná jen na základě doporučení jeho rábiho. A ten mu řekl, že gojímské informace jsou pro pravověrného sionistu horší než sám Haman. Takže se jim vyhýbá obloukem. Jemu je jedno, že sionisti vybíjejí celé národy. Jde mu jen o šíření slávy velkého Izraele. [bliji]

188456

15.04.2009 18:56

Izraelský bestseller prolamuje národní tabu

RE: Já jsem se o té knize dozvěděl už před delší dobou.

hestroy 77.?.?.?

Tak tak, opakování je matka moudrosti [mrknutí jedním okem]

188463

16.04.2009 10:48

Při 60 leteckých útocích bylo v Pákistánu zabito 14 příslušníků al-Qá‘idy a 687 civilistů

Sláva sionistickému imperialismu!

hestroy 77.?.?.?

Je vidět, že se sionisti chystají na další tažení... Cílem těchto operací není nic jiného, než destabilizace Pákistánu. Čím větší oheň, tím je potřeba víc hasit a peníze tečou proudem. Kolik asi stály tyhle útoky? Kolik asi stála celá válka proti "terorismu"? Kolik by se za ty peníze nechalo postavit škol, nemocnic? Kdyby místo bomb raději sionisti (Rothschieldova banda) ty prachy rozdali...

Ale pak by ty peníze daňových poplatníků celého západního světa netekly do kapes bankéřů, výrobců zbraní a politiků. Nedejbože by je dostali nějací chudáci... Ještě by se množili...

Ovšem je zajímavé, jak se tyhle události odehrávají vesměs v bývalých britských koloniích. Inu, mít říši nad kterou slunce nezapadá, jak s neskrývanou pýchou hovoří Britové o své bývalé koloniálním impériu, to už je něco...

188500

16.04.2009 10:49

Spojené státy přiznaly, že jejich vojáci zabili v Afghánistánu matku s dětmi

RE: Talibanci veřejně zastřelili dívku a chlapce za protizákonnou lásku

hestroy 77.?.?.?

Nezapomínaj dodat, Koumeless, že oni jedno vraždění neskrývaně podporují. Už tím, jak permanentně lžou...

188501

16.04.2009 12:20

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: Utopenému déšť nevadí - dříve než se něco vyšetří, přijde ekonomická katastrofa a potom už to bude jedno!!!

hestroy 77.?.?.?

Poslouchaj, Koumeless, proč voni někdy nepřemýšlej hlavou. Koneckonců zde bylo publikováno dost článků o tom, jak se daňovým poplatníkům kradou peníze.

Kdyby voni trochu přemejšleli a neopakovali co jim řek jejich rábi, pak by jim mohlo dojít, že ti politici nejsou hloupí a neupevňují si svůj vliv, ale sprostě vydělávají na státních rozkrádačkách. Nebo si myslej, že to dělaj zadarmo?

A ještě by si měli promyslet, co znamená kapitalismus a jestli tu existuje volná soutěž.

188505

16.04.2009 12:22

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: Myslíte ,že to vládnoucí elita přijme a dá průchod spravedlnosti?

hestroy 77.?.?.?

Pěkne jsi to shrnul, Kozorohu...

188506

16.04.2009 12:26

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: Utopenému déšť nevadí - dříve než se něco vyšetří, přijde ekonomická katastrofa a potom už to bude jedno!!!

hestroy 77.?.?.?

Pane Montážníku, takových krizí už bylo... Proč myslíte, že to nemají pod kontrolou? Ztím na každí krizi vydělali neuvěřitelný balík a až krachne dolar, oni už budou mít své dolary vyměněné za surovinová naleziště, nejlepší a nejúrodnější kusy země, atd, atd. Až se začne "nanovo", opět budou mít obrovskou výhodu, díky níž zruší volnou soutěž a natolí nevolnictví, případně rovnou otrokářství...

188507

17.04.2009 10:42

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: A clanek nikde

hestroy 77.?.?.?

Tak tak... Je škoda, že někdo otravuje s argumenty, kterým ani sám nerozumí, protože není schopen si přeložit nějaký text. Ale mlží hezky. Bude to někdo z agentů Systému. Pracovitá včelička...

188577

17.04.2009 14:16

Izraelský bestseller prolamuje národní tabu

RE: vysli by Slovaci z valky jako porazeny narod a museli by platit reparace.

hestroy 77.?.?.?

Tak, tak...

188587

17.04.2009 14:35

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: Zaráží mě obrovské množství toho, co našli

hestroy 77.?.?.?

Jane, vysvětlovat něco Pergillskýmu je podobně smysluplná práce, jako házení perel sviním. Již dávno jsem zjistil, že nemá cenu se s někým hádat o naprosto zřejmé věci.

Každý rozumný člověk ví, že pokud do věže udělá díru po jedné její straně, maximálně se ulomí ten vršek nad tím a sveze se dolů. I když je to stejně nepravděpodobé.

Je jednoduchý pokus. Vezmou se čtyři násady na koště. Pak se vezme 10 betonových desek, do kterých se vyvrtají 4 díry ve vnitřním čtverci, který bude čtvrtinou betonové desky.

Tím pádem simulujeme ocelové nosníky. Navlékneme desky po 10 cm od sebe na násady od koštěte a tím pádem máme malý panelák.

A teď přichází pokus. Rozděláme oheň v 7 patře. V okamžiku, kdy "nosníky", zejména ten jeden, u které jsme rozdělali oheň, ztratí pevnost, co se asi stane?

Každý, kdo rozumí fyzice, ví, že dojde k naklonění části nad ohněm a její sesutí do strany. Rozhodně nemůže dojít k nějakému "palačinkovému efektu", neboť se nám nepodařilo dodržet, aby všechny nosníky povolily ve stejnou dobu.

Ale jak říkám, vysvětlovat někomu zřejmé věci, je zbytečná práce, zejména pokud se jedná o člověka typu Pergillskýho, který tak rád vyzývá k vraždění muslimů...

188589

17.04.2009 14:46

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: A clanek nikde

hestroy 77.?.?.?

No, agent přímo ne, ale něco jako "šedý mor" alias pomocná stráž SNB... [chechtot]

188590

20.04.2009 11:48

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: Tak jsem napsal prof. Harritovi

hestroy 77.?.?.?

Hlavně že vy se tu prezentujete jako brilantní fyzik, který je schopen obhajovat totální fyzikální nesmysly. Je mi vás líto.

188888

20.04.2009 11:50

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: Tak jsem napsal prof. Harritovi

hestroy 77.?.?.?

Ano, máte tu dalšího člověka do vaší party. Je dobře, že se tu provokatéři množí jak houby po dešti. Pokud zde přibyde více takových lidí, jako jste vy, může se to tu zavřít. Nesmysly a občas i sprosté lži si v diskusi nikdo číst nechce...

188889

20.04.2009 18:02

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: Jeste doplnek

hestroy 77.?.?.?

Samozřejmě, Guldsteine. Vy věříte jen tomu, co vám ukáží v televizi a dají k tomu odpovídající komentář.

Ale koho zajímá, že v televizi běží propaganda dnem i nocí. Pokud věřím propagandě. A o jiné zdroje se nazajímám...

Guldsteine, vy jste taková poslušná podržtaška Sytému, že? Vy, kdybyste žil v nacistickém Německu, tak byste ostatní přesvědčoval, že říše vítězí, protože to říkali v rádiu, i kdyby už bylo slyšet dunění děl za humny...

188911

20.04.2009 18:05

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: dodatek panu Bartoškovi a jiným

hestroy 77.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] Dobře se snažíte, soudruhu...

188912

21.04.2009 13:06

Ztratili jsme už úplně morální kompas

Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli

hestroy 77.?.?.?

Stýkám se s různými lidmi, většinou jsou to inteligentní a slušní lidé. Rozumím si s nimi v hodně věcech, ale jakmile dojde na lámání chleba, zjišťuji, že inteligence není všechno. I člověk, který má několikrát větší znalosti historie, mi je schopen tvrdit, že určité věci proběhly tak a tak. Podle toho, co si kde přečetl. Není chopen pochopit, že historii vždy píší vítězové. A ti se s pravdou nemažou. Je zbytečné jim říkat, že historie se začala psát v 9. století. Kdo ovládá minulost, ovládá přítomnost. Je na čase si zopakovat Orwella.

Další z věcí, kterým tito lidé věří, je například to, že je rozdíl mezi levicí a pravicí. Pokud jsou to "pravičáci", obouvají se do Paroubka. To, že skutečnou rokrádačku vedou lidé za oponou, je pro ně moc abstraktní. Stejně tak věří tomu, že 9/11 způsobili muslimové, podporují válku v Afghánistánu, protože je prý lepší, když se bojuje tam a ne doma.

Už se o těchto věcech raději s nikým nebavím, jsem pak nacista. Zejména když začnu zpochybňovat morální nárok židovské církve na Palestinu. Jsem jen zvědavý, kdy si křesťanská církev založí svůj vlastní stát, například v kolébce křesťanství - Turecku.

188987

21.04.2009 13:08

Jsi exkomunista - jsi náš

RE: Univerzita Karlova a KSČ a StB

hestroy 77.?.?.?

Lépe bych to nenapsal, Mirdo [smích]

188988

21.04.2009 14:36

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: Jeste doplnek

hestroy 77.?.?.?

Vojto, Vojto, kdybyste jen jednou, jedinkrát odložil svoji výchovu, svůj zajetý způsob přemýšlení a položil si jednu základní otázku: Qui bono? Čí prospěch?

Kdo na 9/11 vydělal nejvíce peněz? Ten za ním stojí. Jednoduché jak facka.

188995

21.04.2009 14:42

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: hestroy

hestroy 77.?.?.?

Má smysl se bavit s někým, kdo poslušně papouškuje oficiální propagandu? [chechtot]

188998

21.04.2009 14:49

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: kozoroh

hestroy 77.?.?.?

[chechtot] Odkud k nám tohohle Tomana nasadili? Že by ze spolku Přátel siobolševické propagandy? Co tu vůbec pohledává[zmaten] Chce zdarma a bezištně šířit "svoje" rozumy? Goebbels by z něj měl velkou radost. [bliji]

189000

21.04.2009 14:55

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: A clanek nikde

hestroy 77.?.?.?

>Dnes kazde male dite vi, co jsou muslimsti fanatici zac

Tak, tak, stejně jako já jsem už na základce věděl, co jsou zač imperialisti. Stačilo k tomu jen jedno. Trvalý přísun propagandy. A to ta propaganda, jak dnes zjišťuji, byla pravdivá. Je mi vás líto. Musíte mít těžký život, žít v permanentní lži a ještě ji šířit dál. To může dělat jen nešťastný jedinec, nebo siobolševický provokatér.

189001

21.04.2009 16:14

Ztratili jsme už úplně morální kompas

RE: Dekuji

hestroy 77.?.?.?

Jsem si jistý, že pan Stwora je schopný to přeložit do jeho druhého "rodného" jazyka během chvíle. Nicméně na zahraničních serverech vycházejí takovéto články také a v mnohem větším množství.

189007

21.04.2009 17:46

Ztratili jsme už úplně morální kompas

RE: Nevěřícně zírám...

hestroy 77.?.?.?

Když jste tak chytrý, tak proč nenapíšete, čím se provinili? Vynechte prosím argument, že řídili letadla 9/11...

Víte, já vás neznám, ale bránil bych vaše práva, abyste nebyl vězněn bez obvinění, bez soudu, abyste nebyl mučen, abyste se mohl bránit. I přesto, že to jiným odpíráte. Už chápete ten morální rozdíl mezi námi?

189018

21.04.2009 17:47

Ztratili jsme už úplně morální kompas

RE: co sa deje

hestroy 77.?.?.?

To zní rozumně.

189019

21.04.2009 18:14

Ztratili jsme už úplně morální kompas

RE: to pan Stwora

hestroy 77.?.?.?

Víte, nejhorší je dle mého sledovat zprávy v TV nebo si koupit noviny. To je opravdová hrůza. Jedna sprostá lež za druhou. Až si říkám, jak je možné, že se vůbec nestydí takhle lhát. Nejhorší je, že když lhali v Rudém Právu, ti, co nebyli v KSČ, tomu nevěřili ani slovo. Věděli, že je to propaganda. Dnes? Dnes jsou ti samí lidé, kteří předtím věděli, schopni uvěřit televiznímu zpravodajovi každé slovo.

A vůbec nejvtipnější (nebo nejsmutnější) je to, že komunistická propaganda (alespoň jak ji znám z vlastní zkušenosti já), měla ve spoustě věcech pravdu. Třeba jsem se vždy smál tomu, jak dokola opakovali, že USA a další státy jsou imperialističtí agresoři. Dnes, když si na ty časy, kdy jsem se tomu smál, vzpomenu, běhá mi mráz po zádech, jak hodně pravdivé to bylo. Žádný jiný stát v období po WWII nezmasakroval tolik lidí, nevedl tolik válek, jako USA.

Takže abych to shrnul. Zvědavec mi nervy neničí. Tedy pokud se dokážu přenést přes partičku siobolševických provokatérů, kteří tu šíří své hnusné lži. Ničí mě to, jak jsou lidé schopni věřit tomu, co jim v bedně večer naservírují. A to jsou opravdu hnusné, sprosté lži, které směřují jen k jednomu cíli. Udělat z lidí nezodpovědné dementy, konzumní tvory, které nezajímá nic, kromě jejich obýváku, jejich auta, jejich dětí, atd. Je jim jedno, že každý den přichází o další a další svobody, že je historie a i současné dění vytrvale falšováno, že jejich děti jednou budou otroci jejich dluhů. Vidí v televizi mrtvoly Palestinců a ještě si řeknou, přesně podle siobolševické propagandy, jen jim dejte, zabte je, zabte ty hnusné muslimy, vždyť to ani nejsou lidé.

A vůbec si nevzpomenou na to, že většina současných problémů je v zemích, které byly koloniemi, kde například Angličani vyvraždili (i v koncentračních táborech, to je jejich vynález), milióny lidí. A ptají se, proč nás ti lidé tak nenávidí? Proč na sebe obléknou výbušninu a jsou se vyhodit do luftu i s těmi, co se k tomu připletou? Protože neví, že koncentrační tábory nebyly jen v Rusku a Německu, neví, že Angličané měli říši, nad kterou slunce nezapadalo, neví, že vždy vydělávali na drogách (z Afghánistánu), které prodávali například Číňanům. Neví o miliónech lidí, které Angláni vyvraždili, včetně žen a dětí. Tohle nevědí, protože jim to každý den neříkají v televizi.

Místo toho jim dokola opakují, že jediný "národ" (ve skutečnosti náboženská sekta), který v historii trpěl a má na to ochrannou známku, je ten "národ", který prožil holokaust. Takže to ví každý. Možná každý neví, že Německo muselo jako jediné (Velká Británie nezaplatila pozůstalým po miliónech mtrvol ani penny) platit těmto vyvoleným jediným chudákům platit desítky miliard odškodného. A kdo zaplatí miliardy odškodného pozůstalým po miliónu mrtvých v Iráku?

189020

21.04.2009 18:23

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: Tak jsem napsal prof. Harritovi

hestroy 77.?.?.?

Pražák sprostě lže. Opět a opět, pořád dokola. Ani jeden jeho příspěvek není bez toho, že by sprostě lhal. Sice nechápu, jak je možné, že se ze svých vlastních lží nepoblije, ale zřejmě má silný žaludek.

>Tancici zide na strese Vana byla blbost, ale alespon se clovek nad konspiratory pousmal

http://www.youtube.com/watch?v=tRfhUezbKLw

Více zde...

Už chápeš ty hnusný lháři, že jsi opravdový chudák? [bliji] [bliji] [bliji]

189022

21.04.2009 18:25

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: No konečně s tím někdo vyšel ven

hestroy 77.?.?.?

Souhlasím s vámi. Ve všem. I s těmi debily. Jinak se totiž nazvat nedají. [cool]

189023

21.04.2009 18:34

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

DOPORUČUJI TOTO VIDEO

hestroy 77.?.?.?

60 izraelců bylo zatčeno na základě Patriot Act říkají na hlásné troubě propagandy - FOX News. Říkají, že možná nebyli zapojeni přímo do 9/11, ale minimálně o tom něco věděli a nikomu nic neřekli. Atd.

Doporučeno zejména Pražákům, Guldsteinům, Koubkům, Vojtům a dalším sioprovokatérům.

189024

21.04.2009 21:03

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: Jeste doplnek

hestroy 77.?.?.?

Samozřejmě, že je to všechno lež a propaganda. Do toho přimíchané nějaké reálné skutečnosti, aby se z toho udělal guláč, který nikdo nebude pitvat. Dám příklad. V novinách napíší, že Írán otestoval nějakou raketu. To je pravda. Ovšem za tím následuje věta, že Írán chce vymazat Izrael z mapy, což je sprostá lež. A tak je to se vším.

189033

21.04.2009 22:28

Ztratili jsme už úplně morální kompas

RE: Jako mi absolutně nevadí,

hestroy 77.?.?.?

Pergillskej, že voni se zrovna vrátili od rábiho? Větší bláboly jsem od nich už dlouho nečetl. Voni se zase projevili jako poctivej sionacista, že? Že voni jsou trochu mimo od té doby, co jim uřízli kousek toho, co si normální slušní lidé uříznout nenechají? Uvědomujou si vůbec, že tu šířej rasovou a naáboženskou nenávist a za to by je mohla jejich ADL poslat do basy?

Ne, řeknu to naprosto vážně. Voni jsou odpornej hnusnej dobytek, který, ačkoliv si o sobě myslí, že má "čistou" krev, jak jim rábi denně opakuje, je prostě hnusná špína. Pergillskej, voni jsou prase, nechutné hovado, sionacistická zrůda, která bys měla být pro blaho všech utracena. Pergillskej, divím se, že ty vaše nacistické bláboly editor vůbec uveřejní. Jdou se bodnout, pako vylízaný...

Jejich rodiče je měli nechat utratit, už když zjistili, že se jim nenarodil člověk, ale malé prase.

[bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

189046

21.04.2009 22:29

Ztratili jsme už úplně morální kompas

RE: Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli

hestroy 77.?.?.?

Díky za podporu [smích]

189048

21.04.2009 22:34

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: To koyorohovi

hestroy 77.?.?.?

>Bohužel jsou i takoví, kteří přes přístupné zdroje informací a jejich vysvětlení, budou stát s otevřenými ústy jak Alenka v říši divů a nikdy přes svůj mdlý intelekt nepochopí "vo čem Go" a budou se upínat k různým šamanům a náboženstvím.

A proč se sebou něco neuděláte? Třeba vás rábi pochopí... [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

189050

22.04.2009 11:28

SCIO píše Zvědavci: Porušili jste autorský zákon

RE: Vyměňte si slipy

hestroy 77.?.?.?

[chechtot]

189114

22.04.2009 11:32

Ztratili jsme už úplně morální kompas

RE: misto email

hestroy 77.?.?.?

Gulstein, mohli by místo svých obvyklých kydů napsat něco k věci? To tu pořád musí dokola opakovat, co jim včera rábi vysvětlil?

189115

22.04.2009 11:35

Ztratili jsme už úplně morální kompas

RE: to pan Stwora

hestroy 77.?.?.?

Vojto, voni se snaží mě nachytat... Dobře, zapomněl jsem dodat, že šlo o masakrování lidí mimo území USA. Kolik lidí zmasakrovali Číňané mimo Čínu? Kdyby přemýšleli, došlo by jim, že mluvím o kolonialismu. Může Čína kolonizovat sama sebe? [oči v sloup]

189116

22.04.2009 11:38

Ztratili jsme už úplně morální kompas

RE: Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli

hestroy 77.?.?.?

Poslouchaj, že voni se včera s rábim trochu vožrali? Jinak si nedokážu představit, jak by mohli napsat něco tak hrozně nesmyslného. Že voni si včera po tý košer vožíračce vo sobě začali myslet, že jsou nějakej ynteligent? Je mi jich líto. Jejich rábi jim už tu kebulku vymyl až na kost. [bliji]

189117

22.04.2009 11:43

Ztratili jsme už úplně morální kompas

RE: Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli

hestroy 77.?.?.?

Chronologie historie

189119

22.04.2009 11:50

Ztratili jsme už úplně morální kompas

RE: Jako mi absolutně nevadí,

hestroy 77.?.?.?

Omlouvám se, ale pokud někdo začne veřejně vybízet k tomu, aby se nějaká skupina lidí vyhladila, nepotřebuji žádné argumenty k tomu, abych je použil. Mám někomu vysvětlovat, že vyzývat k zabíjení je prasárna? Za tím, co jsem napsal, si stojím. Ano. Z takových lidí, jako je Pergillskej je mi šoufl a myslím si o nich jen to nejhorší! Osobně bych velmi uvítal, aby ho editor bloknul. Nejsme tu přeci na nějakém sionacistickém webu, nebo ano?

189120

22.04.2009 12:02

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: Jeste doplnek

hestroy 77.?.?.?

Jak říkám, Pražák, co voni napíšou, je jen jedna obludná lež za druhou. Vponi se tu už vyprofilovali jako notorickej lhář. Mohli by doložit nějakými fakty svoje další lži o tom, že je Ahmedinezad terorista a únosce? Asi nemohli, že? Že je to baví, takhle sprostě lhát! Takhle voni lžou i normálně ve společnosti? Co dělaj? Finančního poradce? Nebo rovnou půjčujou peníze?

189122

22.04.2009 12:05

Historický průlom: výbušnina super-termit nalezena v troskách z WTC

RE: DOPORUČUJI TOTO VIDEO

hestroy 77.?.?.?

To píšu hlavně pro ně, vědí? Protože voni ničemu jinýmu, něž tomu, co řeknou v televizi nevěří... Ale dobrý pokus, jak se snažej přesunout řeč jinam. Tohle video se jim asi do krámu moc nehodilo, že? [chechtot]

189123

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Káva pro Zvědavce

5

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 12 čtenářů částkou 1 726 korun, což je 5 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 4

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,50 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,51 Kč
Australský dolar
15,76 Kč
Švýcarský frank
24,52 Kč
100 japonských jenů
19,95 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,54 Kč
100 maď. forintů
6,98 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 130,28 Kč
1 unce stříbra
507,18 Kč
Bitcoin
1 106 030,80 Kč

Poslední aktualizace: 5.12.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 70 556 043