Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Slovan Rusin

Nalezeno 49 příspěveků, 26 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

07.01.2015 20:23

USA dávají pokyn ruské centrální bance jak zaškrtit ruskou ekonomiku

RE: Rusko je Slovanká mocnosť

Slovan Rusin 85.?.?.?

NO!
Co si Ty uz urobil pre ten velky VZOSTUP okrem planych a prazdnych reci tu na Zvedavcovi?
Prosim, ides.
Presne pre takych ako si Ty existuje teoria a funguje Risa chaosu.
Ak je chimera, Slovanstvo, co je potom zidokrestanstvo? Usetri ma odpovede, ze nabozenstvo. [bliji] No, vypust to.

324578

07.01.2015 22:35

Konec Lotyšska

RE: Není konec světa.

Slovan Rusin 85.?.?.?

Znova len puste a prazdne reci...
Co si uz urobil Ty, nie co maju robit ini.

324587

07.01.2015 23:01

USA dávají pokyn ruské centrální bance jak zaškrtit ruskou ekonomiku

RE: Rusko je Slovanká mocnosť

Slovan Rusin 85.?.?.?

Mame aj dajake klubove karty?

Zial, judaizmus je len povodny a jediny a stale rovnako zvrhly. Ale k tomu sa dostanem este rozsiahlejsie.

324590

07.01.2015 23:20

USA dávají pokyn ruské centrální bance jak zaškrtit ruskou ekonomiku

RE: Rusko je Slovanká mocnosť

Slovan Rusin 85.?.?.?

Ked medzi nimi nebude ani jeden akoze SLOVAN, ako napr. kripto zid Lejba Kohne alias Lech Walesa, tak sa dokazu dohodnut na uzasnych veciach. [smích]

324592

08.01.2015 11:42

Konec Lotyšska

RE: oživování nacismu jako nástroj zahraniční politiky USA

Slovan Rusin 85.?.?.?

Ked je skutocne nevyhnutne uvedomit si nieco v PRVOM rade, tak je to skutocnost, ze nie len latentne skryty, ale hlavne poriadne maskovany nacizmus BOGOMIZBRANOGO naroda, ako nastroj v zahranicnej politike USSA nikdy neabsentoval. Ved tzv. Nemecke nacistickf staby boli plne bohovyvolencov, nevynimajuc ani Adolfa H. Shuckelgrubera.

Potom vsetky obrazy USraelskeho nacizmu dostavaju uplne ine rozmery, kontury a farby.

Uz vtedy islo o organizovanu depopulaciu planety, co uspesne pokracuje a napreduje doteraz. Da sa to zastavit? Da!!!

Napr., ze 2. WW bola dlho a precizne pripravovana genocida dvoch velkych narodych skupin v Europe Germanrkej a Slovanrkej, je tiez dielo vyvolenych.

324627

08.01.2015 12:26

Exkluzivně! Hrozny hněvu

RE: Islám sa nikdy nepodriadi kresťanstvu

Slovan Rusin 85.?.?.?

Prosim vysvetlit "nepotrisnene Vatikanem" ked je to stale jedno a to iste ZIDOKRESTANSTVO. [bliji] Mas priestor.

324636

08.01.2015 18:05

USA dávají pokyn ruské centrální bance jak zaškrtit ruskou ekonomiku

RE: Rusko je Slovanská mocnosť - pokračovanie

Slovan Rusin 85.?.?.?

Ti, co predavali slav-otrokov arabom si este aj dnes v Rusku hovoria:
My ruskije, no Mojseeva zaveta.

Nie podobdne sa da pocut aj v Polsku:
My nejestme žydži, my gorale, tyľko z gury Synaj.

Pre Teba asi viac pisat nema vyznam. Mnohe Ti uz naznacil aj udn1. [smích]

324659

08.01.2015 18:44

Exkluzivně! Hrozny hněvu

RE: Islám sa nikdy nepodriadi kresťanstvu

Slovan Rusin 85.?.?.?

Moiry, myslis, ze si nieco vysvetlila?

Prvi krestania podla vsetkeho - TORRY by mali byt zidokrestania. Suhlasis? A boli?

Vnimas vobec, ze vatikanskymi hlupostami sama vysvetlujes a obhajujes to, co od Vatikanu chces oddelit, ale ono sa to oddelit neda?

Takze skus este raz. Druhy pokus, teraz:

K pravosl. cirkvi iba tolko, ze nie je navonok az taka agresivna. [oči v sloup]

324665

09.01.2015 14:05

Tak kdopak nám to vraždí v Paříži?

Kto???

Slovan Rusin 95.?.?.?

Paralela moci:

V. Majakovskij
"Partija a Lenin dvojcata - bratia"

CIA, MOSADa PENTAGON trojcata - bratia [velký smích]

324725

14.01.2015 19:15

Tak nám zabili „Harakiri“!

Je slovanstvo chiméra? Čo je potom judaizmus a moslimstvo?

Slovan Rusin 87.?.?.?

Stránku Zvedavca už sledujem a čítam niekoľko rokov. A rovnako dlho a postupne sa uisťujem, že nie je málo toho, čo by som práve tu mohol povedať – napísať. Tak priamo v článkoch ako aj v diskusiách.
Posledný polrok, najviac rok, pozorujem, akoby na Zvedavcovi VŠETKÝM dochádzal dych, resp. ako keby sa tu všetci zaradom točili okolo čohosi „neidentifikovateľného“ ako kocúr okolo horúcej kaše. Ako keby všetci diskutujúci chceli stávať dom od komína a nechceli ani počuť, že o základoch domu ešte ani nerozmýšľali. Ako by sa na stránkach Zvedavca udomácňoval strach a nikto nemal odvahu ukázať mu dvere a krásne a slušne ho poprosiť, aby ich zavrel z vonku. A to je hlavná a jediná príčina, prečo som sa tu aj zaregistroval. Dovoľte mi, aspoň sa pokúsiť, vyhnať zo Zvedavca strach.
Nechcem sa tu rozpisovať o tom, že so mnou sa dá súhlasiť aj nesúhlasiť a viesť prázdnu debatu. Čítajte a urobte si svoj názor, pokiaľ sme ešte ako – tak slobodní.
Pán NAZDAR v Re: Rusko je Slovanská mocnost (reakcia na 324557; 7. 1. 2015) Píše: „Měli bychom jako národ usilovat o ekonomický vzestup nějakou inteligentní činnosti... ...Ale stavět svou hrdost na nejaké chiméře, že jsem Slován a neusilovat o vzestup, jsou jenom plané řeči.“ Takže 1,6 mld. moslimov nie je chiméra, len slovanstvo? Už lepší článok, ako sú Kruhy na vode (12.1.2015), mi pre tento môj mega príspevok Zvedavec zverejniť nemohol. Útok v Paríži s najväčšou možnou pravdepodobnosťou nemajú na svedomí moslimovia. Viem, že nie každý risk je zisk, no aj tak to predsa risknem.
Preto prosím, skúste tento môj počin chápať ako „...nějakou inteligentní činnost...“ od ktorej by sme sa mohli, možno aj Česi a Slováci, spolu posunúť možno aj k ekonomickému vzostupu. Dúfam, že pán NAZDAR sa sám pridá ku tejto mojej inteligentnej činnosti a že jeho príspevky nie sú iba jeho „...plané řeči.“ Tiež dúfam, že neporuším žiadne z prikázaní pre diskutujúceho. Vyjadriť sa cielene a aspoň trošku komplexne k tak vážnym veciam sa nedá v jenom 3 000 znakovom príspevku a v jednoslovnom alebo zúrivom a nenávistnom štekaní napr. v jednej vete, už vôbec nie.
Slováci, ale možno aj Česi, nezostaňme zradcami a kolaborantmi s fašizmom
Presne pred desiatimi rokmi vyšla na Slovensku kniha, ktorú jej autor „drzo“ doručil všetkým poslancom vtedajšej Národnej rady SR a ktorou pohol žlčou a výnimočne aj mysľou, niektorých netýkavých ale dotknutých poslancov a nie len obsahom samotnej knihy.
Autor sa vo všeobecnej, ale dejinne vyargumentovanej rovine venuje aj otázke, ako a prečo sme schopní zrádzať blízkych, cudzích a hlavne sami seba. Myslím si, že súčasť obsahu knihy – ANTISLOVANSKÉ ŤAŽENIE si zaslúži pozornosť aj vážny záujem aspoň česko-slovenskej verejnosti, čo i len na stránke Zvedavca.
Bude pokračovanie č. 1

325156

14.01.2015 19:21

Tak nám zabili „Harakiri“!

Je slovanstvo chiméra? Čo je potom judaizmus a moslimstvo? 1

Slovan Rusin 87.?.?.?

Pokračovanie č. 1
Odhliadnuc od okolnosti za akých kniha vyšla a ako bola verejne prezentovaná, poukazujem na všeobecnú časť tohto Proti slovanského ťaženia s odbočeniami ku niektorým jeho detailom i najaktuálnejším skutočnostiam.
V súvislosti so situáciou na Ukrajine Vám dnes, toto vysoko aktuálne Antislovanské ťaženie, dávam vrelo do pozornosti. Drang nach osten! – niekoľko tisícročná historická realita a pravda. Nuž, už kto iný, ako Matica slovenská, by mal byť na Slovensku kompetentnejší na to, aby verejne – napr. na stránkach SNN deklaroval: „My – Slováci nechceme zostať zradcami ani Slovanov a ani Ruska. Židokresťanská a cirkevná príslušnosť k akejsi zahmlenej západoeurópskej „civilizácii“ je smiešna, falošná a veľmi nebezpečne lživá chiméra.“ Špongia, ktorou “bohom vyvolení“ obrezanci vytierajú lebečné dutiny šábesgójov, zbavujúc ich veľmi dôležitej prirodzenej schopnosti – prirodzene rozmýšľať.
Ich základný „výrobný“ nástroj je židokresťanská cirkev. Žiaľ, Matica slovenská sa k tomu nemá. A príčina tohto jej postoja je veľmi ľahko odhaliteľná. Ako „národná slovenská“ inštitúcia sa sama prikláňa a stotožňuje sa vo svojich základoch so židokresťanskou CIRKVOU – hlavne katolicizmom. A keďže cirkev je celosvetový a totálny judaistický homologizačný prostriedok na jediné správne usmerňovanie ľudského myslenia, z čoho vyplýva jej nekompromisná antinárodná podstata, tak aj Matica slovenská, síce oficiálne sa tvári ako národná inštitúcia, ale opierajúca sa o barlu s menom CIRKEV, čuduj sa svete, nie je vôbec národná – slovenská ale v najhlbšej podstate ANTINÁRODNÁ – ANTISLOVENSKÁ a aj antislovanská. Matica slovenská je antinárodná a parazitická presne ako cirkev! Túto holú skutočnosť je potrebné si poriadne zapamätať! Stačí sa pozrieť na stránky Slovenských národný novín a podľa skutkov (čomu sa venujú) ich poznáte. Najnovšie (1/2015) Pápeži v dejinách – od sv. Petra po Františka. Ešte šťastie, že si Česi v minulosti nezaložili nejakú smiešnu – cirkvou totálne ovládanú TATICU ČESKÚ. No, to by sme si už užili.
ANTISLOVANSKÉ ŤAŽENIE
Minimálne od odobratia práva používať na Veľkej Morave staroslovienčinu, ako liturgický jazyk (keď o existencii Ameriky nikto ani nechyroval, lebo v učení tmárskych černokňažníkov bola Zem ešte plávajúcou doskou na vode), ktoré bolo vynútené nátlakom franských biskupov na Svätú stolicu, prebieha religiózny, ekonomický, nacionálny, ale hlavne politicky a v histórii mnohokrát preukázaný – m i l i t a n t n ý zápas o rozdelenie a rozštiepenie slovanských národov a v konečnom dôsledku o absolútne mocenské ovládnutie ich teritórií – neobmedzenú kolonizáciu.
Bude pokračovanie č. 2

325157

14.01.2015 19:23

Tak nám zabili „Harakiri“!

Je slovanstvo chiméra? Čo je potom judaizmus a moslimstvo? 2

Slovan Rusin 87.?.?.?

Pokračovanie č. 2
V každej dobe si militantné západoeurópske a svetové formácie, nevynímajúc ani svetovú finančnú oligarchiu so svojou agresivitou, nájdu vhodnú zámienku na antislovanské ťaženie v neskrotnej túžbe ovládať a ovládnuť, nechápajúc, že v rôznych častiach sveta sa nezávisle môžu vyvíjať rôzne spoločensko – ekonomické formy (ekonomický pluralizmus) na rozdiel od ich militaristických, imperialistických a hegemonistických predstáv a spôsobov.
Smutnou časťou tejto kolonialisticko – hysterickej histórie je, že tie časti Slovanstva, ktoré vždy boli vystavené najväčšiemu fransko – germánskemu a vatikánskemu ožobračovaniu a ich teritóriá sú pod najväčším vplyvom Svätej stolice, sú povestným Trójskym koňom pred bránami slovanskej civilizácie, vzájomnosti a spolupatričnosti. Sú to teritóriá Českej republiky, Poľska, Slovenska, Chorvátska, Slovinska a čiastočne aj Ukrajiny. Kde kolaborácia s najneoblomnejším likvidátorom Slovanstva je najevidentnejšia. Pokiaľ ide o Židov, Albáncov, Turkov, Maďarov a dnes aktuálne aj Rómov, každý, kto má voči Slovanom akékoľvek požiadavky, je vítaný. Schválením a podporou neospravedlniteľnej agresie proti Juhoslávii politickými „špičkami“ niektorých z uvádzaných slovanských štátov aktuálna izolácia východných Slovanov v procese integrácie, zavádzanie vízových povinností pre občanov Ruska, Ukrajiny a Bieloruska vládami Čiech, Poľska a Slovenska, dlhodobá podpora a živenie konfliktu v Čečensku, vyvolávanie napätia v rôznych častiach Ruskej federácie, sú fakty, ktoré v dnešnej dobe nesmie nikto prehliadať. Ak si niekto naivne myslí, že koloniálna politika imperializmu je minulosťou, je na veľkom omyle. Ona iba dostala ohlušujúci a ohlupujúci názov globalizácie. Osud alebo lepšie povedané súčasné životné podmienky skutočných Američanov – potomkov amerických Indiánov, sú veľmi vysoko a viditeľne zdvihnutým prstom na varovanie.
Keď ľudské práva „dodržiavajúca“ Západná Európa kolonizovala a so Svätou stolicou evanjelizovala počas dlhých storočí Afriku, Severnú a Južnú Ameriku, Austráliu, Prednú a Zadnú Indiu, Indočínu, práve slovanské národy na Východ od nej odrážali a zadržiavali nájazdy stredoázijských hôrd a chránili jej zvonku nerušený – kolonialistický vývoj. Jediným slabým miestom na migračných cestách uhroaziatov bol roztrieštený európsky juh, kde cez Malú Áziu a Balkán sa dostali aj Turci a Tatári, aj Huni a Maďari.
Tí poslední menovaní tu zostali, ako živá pamiatka pohnutých európskych dejín. Aj tak sa tie všetky „pochody“ dostali len do geopriestoru po Karpatský oblúk, nie až do Západnej Európy. Čo znamená vnútorná destabilizácia (nie priama nadvláda Maďarmi, či aziatmi), pociťuje Nemecko napríklad až dnes, mierovým dobitím jeho územia šesťmiliónovou komunitou Turkov, ktorí nie sú takí pokorní, ako slovanské služobníctvo. Je to...

Automaticky kráceno

325158

14.01.2015 19:25

Tak nám zabili „Harakiri“!

Je slovanstvo chiméra? Čo je potom judaizmus a moslimstvo? 3

Slovan Rusin 87.?.?.?

Pokračovanie č. 3
Vytvorením Schengenskej hranice v Európe nám bola Európskou Úniou a NATO iba potvrdená táto smiešna historická „úloha“. – Byť na stráži a ochraňovať blaho stále rovnako agresívnej a kolonialistickej západnej Európy.– Za odmenu bude prekvitať blahobyt niekoľkých slovanských zvrhlých zbohatlíkov, pätolizačov (ako v Rusku za čias Cárov), ktorí nás ostatných budú presviedčať o tom, ako nevieme hospodáriť, iba konzumovať. „Tak nám Pán Boh pomáhaj!“
Dnešná doktrína zlého Zbigniewa o Ruskom štáte po Ural a delení Zauralska a Sibíri medzi veľmoci (dúfam, že ich menovať netreba – všetci osnovatelia NATO), je transparentným dôkazom uvádzaných faktov. Preto aj v dnešnej dobe Maďarsko, aj keď nie slovanské, ale existujúce v tomto severo – južnom koridore – priestore Európy, Čechy, Slovensko a Poľsko majú slúžiť ako záchytný filter na aziatov, ktorých národy v dobe neľútostnej kolonizácie boli orabované a je len prirodzené, že časť ich populácie sa chce dostať tam, kde sa žije lepšie, resp. kde sa po stáročia profitovalo na ich prirodzenom bohatstve, na chudobe, na nevzdelanosti, na nacionálnej rozdrobenosti a fanatizme, ako aj na nezaplatenej práci a na životoch ich predkov. Čím horšie medzi Slovanmi, aziatmi a kýmkoľvek na svete, tým lepšie v kolonialistickej Západnej Európe a v USA. Buržoázny nacionalizmus, so svojimi mocenskými ambíciami, je rovnaký a rovnako nebezpečný všade a v každej vývojovej epoche ľudstva. Nemám v úmysle analyzovať jeho podstatu, ale ani jeho dokonalejšie formy ako sú neokolonizácia, imperializmus a v konečnom dôsledku i fašizmus a globalizácia. Chcem ale ukázať, koľko cynizmu, nadutosti, nadradenosti šovinizmu a ponižovania súčasne, pohŕdania a nezáujmu o iné národy a ich problémy, sa dá zhutniť do jediného výroku.
1) Keď Palestínu začali osídľovať sionistickí kolonizátori, ktorí skupovali Arabské pozemky a vyháňali z nich roľníckych árendátorov, začali vznikať ostré konflikty (takmer za sto rokov sa situácia vôbec nezlepšila, skôr vyústila do otvoreného boja a nenávisti poznámka M.H.) sprevádzané rozdúchavaním nacionalistického nepriateľstva s krvavými zrážkami.
V naivnej viere a v nádeji, že Vláda Veľkej Británie, ktorá dostala od Ligy národov (predchodkyňa OSN poznámka M.H.) mandát na správu Palestíny a bude spravodlivá, Arabi aj židovskí presídlenci sa so svojimi sťažnosťami obracali na Londýn.Premiér Veľkej Británie Lloyd George si v roku 1919 predvolal guvernéra z Jeruzalema Rolanda Storsa. Nešťastný guvernér očakával svoje odvolanie. V skutočnosti ho čakalo veľké prekvapenie, keď sa dozvedel, že Vláda Veľkej Británie je s takým stavom veľmi spokojná. „Vy budete odvolaný“ povedal mu premiér „až vtedy, keď aj jedni aj druhí (rozumej aj Židia aj Arabi poznámka M.H.) sa prestanú sťažovať.“ Preložené do nacionalistickej reči: „Čím horšie v Pal...

Automaticky kráceno

325159

14.01.2015 19:28

Tak nám zabili „Harakiri“!

Je slovanstvo chiméra? Čo je potom judaizmus a moslimstvo? 4

Slovan Rusin 87.?.?.?

Pokračovanie č. 4
Vráťme sa ku Slovanom. Niekoľkokrát ma zamrazil postoj nacionalisticky a hlboko religiózne orientovaných Slovákov, že vraj „Rusi nás zradili.“ Vonkajšie, teda povrchné a pre nacionalistické uspokojenie postačujúce hodnotenie súčasnej situácie v Európe, môže priviesť povrchného človeka k tomuto záveru. Ten, kto sa nebojí námahy a o veciach – súvislostiach pouvažuje, zistí, že pravdou je pravý opak. Nechcem sa zasa vracať hlboko do histórie. Zostaňme len v našom – dvadsiatom storočí. Koľkokrát a ktoré slovanské národy zradili Rusov a ešte stále zrádzajú, bez evidovania skutočnosti, že v najhlbšej podstate zrádzajú sami seba. Možno máme jedinečnú – historickú a poslednú možnosť v dnešnej situácii Východným Slovanom a Rusku pomôcť a vlastné integračné ambície doviesť do skutočne zjednotenej Európy, ale bez novej železnej opony určenej Schengenom, teda Európy od Atlantiku po Ural, bez vojenských kontingentov USA a bez NATO. Toto je budúcnosť Európy a v nej dôstojná budúcnosť Slovanov. V kontinuite s uvedenými faktami sa musí povedať, že ani Rusko, ani Slovania nepotrebujú na nikoho útočiť, nepotrebujú nikoho ohrozovať. Chcú len historickú satisfakciu (ktorú si v rámci uvedeného od Západnej Európy už dávno zaslúžili), v podobe pokojných podmienok na vlastný mierový vývoj.
Diktovanie podmienok svetovej politiky a vzťahov zbraňami, nedotknuteľnosťou pochybného súkromného a osobného vlastníctva, je skutočným historickým prežitkom, ak nie najnegatívnejším faktorom ovplyvňujúcim súčasný vývoj ľudskej spoločnosti. História raz dá komusi za pravdu. Cesta záchrany ľudstva a v tomto význame aj slovanstva, je cesta mierovej – korektnej kooperácie.
To, čo filozofi dokážu vyjadriť celkom stručne a ja som na to potreboval niekoľko strán „Divide et impera!“, naberá dnes zdanlivo na aktuálnosti. Ale v historicky vývojovom kontexte, ktorý nám ponúka určité prognózy vývoja ľudstva do budúcnosti, upustiť od napĺňania obsahu toho to výroku je to najlepšie, čo ĽUDSTVO pre svoju záchranu môže urobiť, aby naša Zem neskončila ako planéta Faeton.
Divide et impera

Bunky sa rozmnožujú delením,
peniažky spájaním.
Ľudstvo sa ovláda trieštením,
peniažky spájaním,
na ovládanie ľudstva.

Kto a v akej diskusii sa pozastavil nad týmito faktami? Kto upozornil na skutočnosť, že hneď po naštartovaní tzv. demokratizačných procesov (1989 – 1990) došlo v Európe k pripojeniu bývalej NDR k Nemecku, ale práve Nemci pomáhali rozbíjať a rozbiť Juhosláviu a veľmi aktívne asistovali pri rozklade ďalších viacnárodných slovanských štátnych zoskupení (napr. bývalého Sovietskeho zväzu).
Bude pokračovanie č. 5

325160

14.01.2015 19:31

Tak nám zabili „Harakiri“!

Je slovanstvo chiméra? Čo je potom judaizmus a moslimstvo? 5

Slovan Rusin 87.?.?.?

Pokračovanie č. 5
Dokonca aj dvojnárodné Československo nemohlo zostať celistvé (Zopakoval sa nekrvavý Mníchov 1938?) a bolo rozdelené pod pláštikom práva Slovákov na sebaurčenie, podľa dávno pripraveného scenára. Potom neplačme a nenariekajme, ak nie sme schopní povedať si aj takúto krutú pravdu otvorene a na jej základe vykonať, alebo urobiť vážny historický krok, ktorý dá bodku za naším historickým vazalstvom Západu. Stačí len zabrnkať na nacionalistické strunky pseudodemokratov a poslušných vazalov Ríma a tzv. „národnej hrdosti“ a vyhľadať ich v ich diletantsko – kolaborantskom ruchu.
(Deje sa dnes na Ukrajine niečo iné? Je nejaký principiálny rozdiel medzi židovským, židokresťanským, kresťanským, moslimským číže náboženským a militantným fanatizmom? Kolonizácia Slovanov bez židokresťanskej cirkvi, dejinnú opodstatnenosť požívania tohto termínu postupne vysvetlím, a jej svätej viery je nemysliteľná a nepredstaviteľná. Vyhnúť sa kolonizácii, kolaborácii a židovskej korupcii, znamená zbaviť sa rabínov a židofarárov. Jednoducho ich odvážne a slušne odporúčať do ich zasľúbenej zeme – Izraela a ako skrytým ale odporne výbojným, štvavým a veľmi krvilačným žoldnierom Tory a Talmudu každému, aj novorodencom bez rozdielu pohlavia, pri odchode do svätej – zasľúbenej zeme darovať jeden samopal vz.58 aj s bodákom a štyri plne napáskované zásobníky ostrého streliva. A či nemajú v izraelských zákonoch brannú povinnosť aj ženy? Tak nech si zvykajú aj deti. Nevhodné?
Samozrejme so skromnou prosbou a odporúčaním: Vystrieľať len v Zasľúbenej zemi. Nie v Palestíne a ani nikde inde. Alebo ak bude lietadlo smerujúce do Tel-Avívu plné len rabínov, židofarárov alebo židov a s čisto židovskou posádkou, tak môže sa výnimočne začať už aj v lietadle. Rozhodnutie je len na NICH, ale v takom prípade bude najväčšia škoda práve toho lietadla. Preto prosím neunášať lietadlá do miest a štátov, kde ICH nikto nepotrebuje a ani nechce a rešpektovať a zmieriť sa s tým, že pre takéto lietadla do Tel-Avívu náhradné a ani núdzové pristania neexistujú. Maximálne v medzinárodných vodách oceánov a morí.
Toto asi bude najideálnejšie definitívne riešenie židovskej otázky. Keď sa ňou zaoberal žid Hitler – Shuckelgruber, prečo by som o nej nemohol slobodne, verejne a nahlás uvažovať aj ja alebo hocikto iný?
Vytvorenie a realizácia celosvetovej možnosti pre váš národ – už konečne, po tisícročiach etnicko-náboženskej celosvetovej (podľa iných) aj zlodejskej a parazitickej turistiky, žiť spoločne len vo vašom národnom, prosperujúcom a prekvitajúcom židovskom štáte aj s mojim darčekovým náčrtom zaručenia jeho vonkajšej i vnúTORnej bezpečnosti. Možno by sa ešte pre jej zvýšenie dalo uvažovať o jeho celom oplotení vysokým a hustým plotom z ostnatého drôtu, aký ste si odskúšali už v Európe na Železnej opone, aby vás nikto z vonku...

Automaticky kráceno

325161

14.01.2015 19:35

Tak nám zabili „Harakiri“!

Je slovanstvo chiméra? Čo je potom judaizmus a moslimstvo? 6

Slovan Rusin 87.?.?.?

Pokračovanie č. 6
Veď mne ide len a len o vašu národnú a štátnu bezpečnosť a naplnenie ultra-sebeckých túžob vás – bohom vyvolených. Vašich túžob a snov vekmi skrývaných pred svetom v čip-géne „prídavná židovská duša.“
Ale ak si vás chce niekto ďalej chovať na hrudi ako zmiju, prosím, nikomu nebránim. Veď on veľmi skoro príde na to, že už ste sa mu ovinuli okolo krku a už ho škrtite alebo ste pripravení mu preťať jeho krčnú tepnu svojimi jedovatými zubami. A garantujem vám, že odtiaľ už budete musieť utekať (asi tak, ako podľa TORRY z Egypta) a už vám nepomôže ani plač pred kamerami pred Bielym kurníkom s Veľkým Bielym, teraz aktuálne Čiernym –otcom a ani pod Múrom nárekov...

Ale aj tak to nebude žiaden pogrom. Dnes len kvôli vám – bogoizbrancom utiekli z Východnej Ukrajiny státisíce pokojných a pokorných ľudí zo svojich domovov. Toto je pogrom s vašim podpisom židofašizmu a sionizmu. Ale nad tým, vy – bohovyvolenci neplačete. Veď pre vás z cudzieho – nežidovského krv netečie. Prečo by nás – bohom nevyvolených mala trápiť nejaká – židovská? Tejto nezmyselnej biblickej – talmudskej nerovnosti už stačilo. aktuálna poznámka)
Na margo tejto poznámky: Ak my – nežidia skutočne chceme židom pomôcť, musíme v sebe prekonať tú prasprostú IZ-TORICKÚ lož týchto samozvaných bohovyvolencov, nekompromisne sa zbaviť strachu z nich a z ich boha a začať hovoriť otvorene pravdu o nich a aj o našej manipulácii NIMI prostredníctvom cirkvi. Len tak môžu pochopiť, že ich pokryteckému plaču už okrem nich samých nikto neverí. Pokiaľ by mal niekto pocit, že ja sa im posmievam, tak je to asi moja irónia vyplavovaná z mojej mysle a z mojich očí v mojich slzách. V Starom zákone, v Protokoloch sionských mudrcov i v Katechizme jevreja ZSSR je IM určená povinnosť likvidovať najodvážnejších, aby vyvolali atmosféru strachu a potrestali odvahu vodcov. Povedané slovami smutnej irónie; Som už dosť odvážny na to, aby ma zlikvidovali ako redakciu časopisu Charlie Hebdo v Paríži?
Šírenie strachu z nich a z ich boha a hlasného falošného plaču je ich základná a dlhoveká životná a pracovná metóda predpísaná TOROu a Talmudom. A presne to isté robí aj každá židokresťanská cirkev ako výtvor a poslušné dieťa judaizmu. Alojz Tkáč košický arcibiskup: „Židia sú starší bratia kresťanov.“
Preto je v ére internetu, aj keď NIMI kontrolovaného – (veď kto za dverami tajne počúva, len na seba vypočuje), našou ľudskou povinnosťou nájsť v sebe vzdor a odvahu, prestať sa báť ich aj ich boha a prestať byť náchylnými súcitne sa pridávať k ich, vraj vyspelosti a mnohotvárnosti ako k „neškodnému“ klamstvu a k pokryteckému plaču, teatrálne nacvičenému pod Múrom nárekov. Len všeobecnou spoločenskou otvorenosťou môžeme paralyzovať ten zvrhlý a zhubný biblicko-talmudský judaistický čip-gén „prídavná židovská duša“.
Bude pokrač...

Automaticky kráceno

325162

14.01.2015 19:37

Tak nám zabili „Harakiri“!

Je slovanstvo chiméra? Čo je potom judaizmus a moslimstvo? 7

Slovan Rusin 87.?.?.?

Pokračovanie č. 7
My – nežidia, teda bohom opovrhnutí a nevyvolení, nechceme a ani nepotrebujeme bohom vyvolených trápiť a zabíjať. Dajme priestor im samým, nech to robia čo najkvalitnejšie sami, presne podľa toho ako im to určuje ich predpis – metodológia TORA a Talmud a z nich Mojžišom a rabínmi zozipovaný a implantovaný čip-gén „židovská duša“, kde majú jasne dané kde, kedy, koho, začo, prečo a do ktorého kolena. Ale už nenechajme NIMI štvať, zabíjať a inak likvidovať ani seba.
Minimálne obsah článku Koniec Lotyšska ako dôkaz už preukázanej, žiaľ až veľmi smutnej a nezvratnej lotyšskej reality (Zvedavec 7.1.2015) spáchanej bogoizbranou elitou a súčasná vláda na Ukrajine vytvorená zo samých bogomizbranych – doslova pozbieraných po celom svete, ktorá neprivedie Ukrajinu nikde inde iba tam, kde je dnes Lotyšsko, ak nie ešte do horšej..., absolútne a neobmedzene ma oprávňujú písať takto otvorene, priamo, nekompromisne, verejne, s nadhľadom a aj s nevyhnutnou – verejne prípustnou dávkou irónie, možno sarkazmu na účet bohom vyvoleného, skôr však v mysliach strašne otravného, škodoradostného, pokriveného, pokryteckého, poškodeného, zdeformovaného a aj cez to všetko namysleného, arogantného a spupného národa.
Článok Kruhy na vode latentne potvrdzuje, že svetu, spolu s úžerou, vládne vysoký stupeň veľmi rozšírenej, kvalitne skrytej, ale všade citeľnej náboženskej intolerancie a náboženského fanatizmu, pred ktorými hlúpo, pokrytecky a autodeštrukčne sami zatvárame oči.
A to, že všetci náboženskí fanatici bez rozdielu, pod rúškom svojho práva na nedotknuteľné náboženské cítenie, pľujú do myslí všetkým, ktorí vedia slušne, dôstojne, tolerantne, láskyplne atď. žiť bez religióznej indoktrinácie, je v poriadku? To vôbec nikoho netrápi, že žijeme v ére bujne zneužívaného náboženského fanatizmu? To nie je žiaden stret civilizácií. Dnes sa iba ďalšia, dosť fanatická a radikálna, odnož monoteistického židovského náboženstva vybrala na pochod Európou a svetom ako dávno v minulosti židia tlačiaci pred sebou káru kresťanstva, aby sa mali začo skryť. Dnes už je tá kresťanská kára tak veľká a ťažká, že na jej tlačenie potrebujú pomoc hoc aj moslimov. Prepáčte to zdanlivé a obsažnejšie odbočenie.
Zjednocovanie Západnej Európy ako sluhu hegemonistických potrieb USA, tomuto hegemónovi neprekáža, ale jednotní Arabi, jednotní Slovania alebo jednota iných národných či medzinárodných zoskupení (napr. OSN), sú všetko teroristické a diktátorské hniezda, ktoré ICH, čuduj sa svete, desia.
Položme si ešte jednu otázku a hneď si ju zodpovedajme. Podľa čoho pozná „demokrat“ diktátora? Nuž podľa toho, že sám je ešte väčším a strašnejším diktátorom. Akú logickú postupnosť a aký významový celok vytvoríme, keď budeme slovo diktátor v tejto odpovedi zamieňať slovami terorista, fašista, krutovládca apod.
Bude po...

Automaticky kráceno

325163

14.01.2015 19:43

Tak nám zabili „Harakiri“!

Je slovanstvo chiméra? Čo je potom judaizmus a moslimstvo? 8

Slovan Rusin 87.?.?.?

Pokračovanie č. 8
Spojené štáty severoamerické prvé a zatiaľ jediné povýšili terorizmus, banditizmus a diktátorstvo na úroveň oficiálnej zahraničnej politiky štátu a dali tomu vizitku „svetového žandára“, ktorý sám bojuje so sebou, teda zabezpečuje práva pre jedného. Len zabudli, že na svete je veľké množstvo primitívnych ľudí, ktorí sa práve takéto spôsoby od hegemónov veľmi rýchlo učia.
Ja nie som Žid. Som Slovan. Príslušník veľkej skupiny národov v Európe, ktorá veľmi dlho a usadlým spôsobom obýva (ešte aj dnes – po tisícročnom proti slovanskom ťažení) asi 52% európskeho kontinentu a vytvára komunitu cca 350, možno aj 360 miliónov ľudí. Som Slovan. Nerobím z toho žiadnu tajnosť a neskrývam sa za stenami mystickej a biblickej rituálnosti. Kedy sa budú takto správať všetci krypto-fanatici, krypto-Židia, krypto-fundamentalisti a ďalší iní krypto...?

Detail č. 1 z inej časti knihy Drang nach osten podľa Františka Mikloška:
„Kde končí používanie latinky a začína používanie azbuky, tam končí kultúra.“ Podľa tejto Mikloškovej definície kultúry, pretože aj ja píšem latinkou, nedá sa mi v tejto práci a priori vyčítať nekultúrnosť. Splnil som všetky kritériá kultúrnosti. To je výhoda! Ale ak by som túto knihu napísal po rusky alebo po ukrajinsky, čo aspoň v jednom prípade by pre mňa asi nebol problém, už by mala všetky znaky nekultúrnosti. Dúfam, že som pána Mikloška pochopil správne.
Či sa mi chce, alebo nechce, či sa mi to páči, alebo nepáči, v jednej veci musím dať Františkovi Mikloškovi za pravdu. Skutočne. Tam, kde končí používanie latinky a začína používanie azbuky, skutočne čosi končí a čosi začína, ale nie je to kultúra. Kultúra je fenomén, ktorý nepozná hranice. Tie potrebuje len ľudská hlúposť a nekultúrnosť, ktorých sa asi pán Mikloško od detstva riadne presýtil a dnes nám otravuje život a ovzdušie zvyškami svojho zvláštneho, veľmi poškodeného a neprirodzeného metabolizmu. (Koľko je ešte aj dnes na Slovensku takých fanatikov – F. Mikloškov? aktuálna poznámka)
Na tejto, pánom Mikloškom vytýčenej hranici, končí neznesiteľný a arogantný despotizmus rímskokatolíckej cirkvi, jej unionistického satelitu gréckokatolíckej cirkvi


a začína rovnako neznesiteľný a arogantný despotizmus cirkvi pravoslávnej ako negatívny dopad dlhodobého pôsobenia židokresťanskej ideológie v tomto slovanskom geografickom a etnografickom priestore. Odporúčam: Dmitrij Šestopal; Jevreji na Ukrajini.
(Keby ešte dnes bol F. Mikloško poslancom NR SR a aktívny v politike, behal by teraz na Ukrajinu ako najneohrozenejší fanúšik a podporovateľ žido-fašistického kyjevského majdanu. Určite by tam nosil svoju tajno-cirkevnú kultúru. aktuálna poznámka)
Detail č.2 z inej časti knihy 20. storočie, rok 1947 – Ľvov – Ukrajina
Ilarij Lukaševič, syn gréckokatolíckeho kňaza spolu s komplicom zavraždil Jaroslava H...

Automaticky kráceno

325165

14.01.2015 19:45

Tak nám zabili „Harakiri“!

Je slovanstvo chiméra? Čo je potom judaizmus a moslimstvo? 9

Slovan Rusin 87.?.?.?

Pokračovanie č. 9

Ako? „Nežným a láskavým“ – kresťanským pohladením jedenástimi sečnými ranami do hlavy sekerou, to stojí zato si zapamätať, ktorú tiež pre istotu dal radšej do rúk svojmu komplicovi – Mychailovi Stachurovi. Ja som to vymyslel, ale urob to ty, rozhodujúcu zodpovednosť hodím na teba. To sú tie „tradičné kresťanské, či moslimské, hodnoty“? (aktuálna poznámka; Surovosť akoby vyňatá z dnešnej fašistickej Ukrajiny, či z bohatých rodinných pamätí famílie gréckokatolíckeho farára Denisa Lukaševiča.) Halanov pamflet Pľuju na papu dnes už ani v knižniciach nenájdete.
Kolaborovala Gréckokatolícka cirkev akože s „nemeckým“ fašizmom či nie? Kolaboruje Vatikán aktuálne aj s dnešným – vylepšeným židofašizmom? Rečnícke otázky. Tohto roku si pripomenieme veľmi smutnú udalosť. Šesťsté výročie vraždy – upálenia Jána Husa. Či nemáme celé haldy neblahých, veľmi smutných a krvavých židokresťanských hisTORických skúseností s náboženským – zvrhlým a pokryteckým katolíckym fanatizmom?

Tých aktuálnych a nadčasových detailov by som mohol z celej knihy vybrať ešte ďaleko viac. Ďalším je jeho odvaha vykričať celému svetu, že Slovensko je farská, presnejšie židofarárska, republika. V Čechách tento židofarársky nekompromisný a parazitický komplot vrcholí práve teraz reštitúciami. Tradičné kresťanské hodnoty alebo Asertivita naruby sú bohatým žriedlom takých detailov.
Okrem aktuálnych poznámok bolo toto všetko napísal minimálne dvanásť rokov skôr, ako na Ukrajine vybuchla oranžová „revolúcia“ a vzbĺkol USSA-EU – židokresťanský, fanatický–židofašistický majdan. Myslí si niekto, že máme ešte tak veľa času na plytvanie s nim? Nestačilo posledných 25 rokov? Pomôžme Ukrajincom sa zorientovať v tomto oligarcho-elitárskom chaose našou opakovane vznášanou a verejne predkladanou požiadavkou na vystúpenie z NATO a EU až do jej naplnenia referendom.

NO! Mohlo by toto byť, pán NAZDAR, tá „..nějaká inteligentní činnost.“, od ktorej by sme sa mohli pohnúť aj k ekonomickému vzostupu? Ekonomický vzostup sa prejaví iba tam, kde funguje prirodzená a čistá myseľ národa verejne, hrdo, odvážne, razantne a dôstojne tvoriaceho pronárodnú filozofiu. Povedané ekonomicky: Kde sa viac tvorí, ako troví. Vidíte niečo také dnes v Čechách alebo na Slovensku? Posledný krát to bolo asi v Čechách za Jána Husa a Husitov. Slovensko, vďaka katolicizmu, na takýto prvý národný inteligentný poryv, stále ešte len čaká. A ak mu Česi dajako nepomôžu, vyzerá, že ešte bude čakať veľmi dlho. A doláre? Nepoužívam ani ja, nemám, pán NAZDAR. Ale je to od Vás skutočne veľmi inteligentný skutok!
SLOVAN RUSIN

Bodka:

„Rozdelaj pod náma ohníky.
A jsou z toho lidové dožínky.
Kdo to je tam u kůlu,
ale příliš si vortvíral papulu.
Kdo to je u kůlu,
borec – za nás si votvíral papulu.“

325166

23.02.2015 11:29

Prezident Porošenko zradil ukrajinskou armádu v Debalceve

NAVRH!!!

Slovan Rusin 85.?.?.?

Po pade polskeho vladneho specialu som navrhoval premenovat Katinsky les na Kaczinsky les. Zial, neujalo sa.

Teraz navrhujem premenovat

EU+KyJEW na

DEBIĽCEVO. Co ked sa to aktualne ujme? [chechtot] [velký smích]

327682

24.02.2015 09:21

Být v obraze něco stojí

RE: Jednoduchá rovnica

Slovan Rusin 85.?.?.?

Potvrdene slovami klasika 20. storocia

"...myslis, ze ten, kdo doly ma, ma srdce taky? Tak jako ty, Maricko Magdonova?"

"Smi si vzit sirutek do klinu drva?" [pláč]

327751

26.02.2015 12:13

Být v obraze něco stojí

RE: Jednoduchá rovnica

Slovan Rusin 85.?.?.?

Anonym 168,
moj nebohy otec ma vystrihal do zivota takto:
Ked si nechas radit od ludi sprostejsich od seba, tak do svojej hlavy potom mozes nas:rat. Dost dobry dovod, aby som Ta bral s dostatocnym rezervoarom...
Velmi slusne Ti to iste napisal aj Zukov. [zmaten]

327852

Vinici:
Rusko
Moskva
Kremel
Putin

Po...trestat, vybombardovat, vystriekat napalmom, zamorit sarinom, poistit bio-bombami infikovanych svabov a nakoniec zasypat sprskou atomovych hlavic. ...a bude pokoj.

Ale este pred t ym vyviezt vsetkych znamych i utajenych obrezanych-bogom izbranych.

328003

03.03.2015 09:27

Kdo šíří pro-ruskou propagandu?

RE: A chýba tam zásadný veb

Slovan Rusin 85.?.?.?

Ked vyjdeme z toho, ze optimum je akysi stred - prijatelny stav, tak kde od neho smeruje ten odklon? Hore - dolu, do prava - do lava, na sever - na juh, do predu - do zadu, ku kvalite - od kvality, od obsahu - k bezobsaznosti, ku prospesnosti - ku skodlivosti...?

Napr. optinum je (vyvÍja) a odklon (zlo) je (vyvÝja). Cim je definovany tento odklon od optima? Smerom? Kvalitou? Znalostou? Myslenim? Presnostou atd.?

Prave kusok presnosti mi v tom chybi.
Napr. Zlo je "skodlivy" odklon od optima... Ci nie? [smích]

328147

03.03.2015 13:15

Obama nás přivedl blíže k jaderné válce s Ruskem

Odpoved Radia Jerevan

Slovan Rusin 91.?.?.?

Vopros:
Budet li 3-ja mirovaja vojna?
Otvet:
Net, 3-ej mirovoj vojny nebudet. No pojďjot takaja borba za MIR, cto neostanetsja kamnja na kamni.

No a za toto dostal v predstihu Babrak s`Bombama Nobelovku za Mier. [smích] [překvapení] [oči v sloup]

328156

04.03.2015 15:21

Podíl vzdělání na genocidě lidstva

RE: Tak nějak nevím

Slovan Rusin 85.?.?.?

Mozem Vam dat odpoved za Moiry?

Sefuju tomu vsetky pomazane hlavy vsetkych nabozenskych odnozi.

Tento mraz - spolocensky marazmus
sa siri zo Stareho zakona cez medzipristatie v Novom zakone, alebo

z judaizmu cez medzipristatie v krestanstve a u moslimov, alebo

z Talmudu cez medzipristatie v Bibli, alebo

z Izraela cez medzipristatie vo Vatikane, alebo

z Neba cez medzipristatie v Pekle atd.

Vyberte si taku alternativu, ktora je najblizsia Vasej subjektivnej - znacne nabozenskej pravde.
Strucnejsie a vystiznejsie sa to tu nedalo.
Zatial nikto nevymyslel smejka, ktory by tu pasoval. Mozno Mojzis, Allah a papez spolocne pribiti na jednom krizi by bolo to spravne orechove alebo omsove...?

Ani judaiznus, ani krestanstvo a ani islam nie ru autenticke nabozenstvo nas Slovanov a nie len nas...

328249

S Mariou suhlasim na 100%, ale aj velmi dobre chapem, co n

apisal udo, ktory ma velmi daleko od naklonosti k USS chaosu. Su tu ini, co tu troluju.

Nebrojme proti sebe, ale podme k sebe. Napr. toho 12. 3. Na Putinovych 85% podpory pre pani Mariu je potrebne velmi vela ludi - volicov.

328348

Erika, co urobis Ty osobne, aby Maria v tom, co opisujes, nezostala sama?

Autor jednej "skandaloznej" knihy na chvaly citatelov na jeho odvahu (10 rokov dozadu) reagoval takto:

"Neobdivujte moju odvahu, ale sa postavte vedla mna a bude vidno uz dvoch odvaznych."
Erika, kedy Ta verejne uvidim vedla pani Marie?

328351

Uvedomujes si, ze uz si na tej istej urovni vyjadrovania ako udo?

Ale ak sa Ti podari splnit aspon to, co si napisala, vopred sa sklanam.

328353

Erika, co urobis Ty osobne, aby Maria v tom, co opisujes, nezostala sama?

Autor jednej "skandaloznej" knihy na chvaly citatelov na jeho odvahu (10 rokov dozadu) reagoval takto:

"Neobdivujte moju odvahu, ale sa postavte vedla mna a bude vidno uz dvoch odvaznych."
Erika, kedy Ta verejne uvidim vedla pani Marie?

328362

Keby som bol zena, tak Ti poviem, ze Ta mam hlboko... az za samym krckom maternice. To len aby si vedel, ako sa kvoli tebe rozculujem a zrejme nie len ja.

Prosba, rada, odporucanie:
Uz nepis iba citaj o anonymnom Truhlikovi s poradovym cislom 168.

328494
[zahanbení]

328596

11.03.2015 12:06

ECB kupuje Európu

RE: V lednu už jsem o tom psal..

Slovan Rusin 85.?.?.?

ja som o tom pisal v roku 2002

PITVA

Nalial som si cistu vou do pohara.
Plava v nom myslienka uvaznena,
stiahnuta do zvaraku dnesnej doby
s celustami Euro a Dolara.

Ako cert nad hriesnou dusou,
pan MMF nad nou pevne stal,
ako ja, ked myslienku v hlave nosim.
Asistentke-Svetovej Banke povedal:
"Anestezia je v poriadku. Skalpel prosim!"

Nebrali ohlad ani na infekcnost prostredia,
ani na stole pochodujucu lienku,
chcu kradnut a to sa len bez myslenia da,
tak zacinaju klonovat mys(a)lienku.

Chudatko male, nic netusiace,
v cistej vode sa chcelo umyt a narovnat kosti
a ocitlo sa v rukach banditov a teroristov:
Ludskej Hluposti, Chamtivosti a Lenivosti.

Fax:
SRDECNE GRATULUJEME K USPECHU.
S OBDIVOM CHUNTA POLOVOJENSKA,
DOBRE FUNGUJUCA A ZDIERAJUCA-
DCERSKA A.S. SVETOVEJ BANKY-
NARODNA BANK(D)A SLOVENSKA.
Guverner NBS

Pre spomienku na Brigitu 29. 1. 2002

328901

11.03.2015 16:56

Podíl vzdělání na genocidě lidstva

RE: Stáhnul jsem to-skvělé

Slovan Rusin 85.?.?.?

Neviem, ako casto stojis pred zrkadlom a uvazujes o tom, v com by si sa mal hanbit len a len sam za seba.
Myslim, ze najdes toho pozehnane.

Zacni tym, ze si precitas, co si tu napisal.

Prajem peknu sebareflexiu.

328915

11.03.2015 19:00

Podíl vzdělání na genocidě lidstva

RE: Stáhnul jsem to-skvělé

Slovan Rusin 85.?.?.?

[mrknutí jedním okem]
Jo, splet sem se.

328925

Typicka zaslepenost.

Ani s obdibom Adolf?

A preco slovenski gardisticki ludaci sa zastili prave jeho menom?

Keby bol este zil, urcite by bol prezidentom on, nie Tiso a tiez by bol aj odvisol ako OTEC slovenskeho ludactva.
Smrt ho zachranila pred potupou. Ale tvoja zaslepenost ti to vidiet nedovoli.

329897

Keby som aj chcel, tak nechcem, k tomu nieco dodat.
Palec hore. Nas - objektivne a nezaslepene uvazujucich je vela.

mtk je obycajny troll a plateny provokater

329929

27.03.2015 10:26

Rusko pod útokem

RE: Mňa už tieto články nebavia

Slovan Rusin 85.?.?.?

Uz vies, kde sa budes nachadzat, ked uz sa to konecne "vojensky riesit"?

Takych, ako Ty, by mohli padat aj desiatky plnych lietadiel s psychopatickymi pilotmi.

329937

27.03.2015 17:21

Rusko pod útokem

RE: Mňa už tieto články nebavia

Slovan Rusin 85.?.?.?

Ty - nepacifista, Ty sa chystas zaijat fasistov na Ukrajine?

Co ma spolocne Janukovic s fasizmom?

Stvacov a vrahov hladaj niekde inde. Napr. v bilej kuci s cornym chlopkom...

329959

07.04.2015 15:34

Školy nyní indoktrinují 4leté děti vinou a označují je za „rasisty“ za to, že kladou otázky

RE: Školy nyní indoktrinují 4leté

Slovan Rusin 91.?.?.?

Len este sa musi dodat, ze to bola a je genocida zidokrestanskou - Rimskokatolickou cirkvou, co je tema na dlhy cas.

330667

07.04.2015 16:37

Školy nyní indoktrinují 4leté děti vinou a označují je za „rasisty“ za to, že kladou otázky

RE: Školy nyní indoktrinují 4leté/Dostal som z Polska

Slovan Rusin 91.?.?.?

-sloha na ukazku

Boze, co si Polsko pocas dlhych vekov
chranil od Svedov, Turkov i Tatarov,
co si ho vyrval aj z nemeckych drapov
a na prach rozdrvil kriziakov a carov.

Pred tvoje oltare skladam tuto prosbu,
odstran z polskej zeme tu zidovsku hrozbu.

Myslim, ze je velmi kontraproduktivne prosit zuriveho a bezvyznamneho rodoveho bozika, aby prave od svojich vyvolencov vycisti Polsko.

330670

11.04.2015 14:38

Vláda morální spodiny

RE: ?

Slovan Rusin 85.?.?.?

Opakovanie je matka mudrosti i chapania a pochopdnia.

Skus si to precitat este raz a urcite nieco pochopis.

Tak dotoho! [mrknutí jedním okem]

330968

21.04.2015 22:41

Scénář „chorvatského“ útoku?

RE: Strašení

Slovan Rusin 85.?.?.?

Tak to se pletes...

331637

26.04.2015 15:09

Transatlantická dohoda a pohřeb evropské demokracie

RE: Může mi někdo vysvětlit...

Slovan Rusin 91.?.?.?

Vyhody - nulove! [zmaten]

331843

27.04.2015 06:56

Co Putin chce?

Nastaruje to pad dolara

Slovan Rusin 85.?.?.?

Perfektna analyza.

Dudam, ze aj diskusia bude taka bez mnohych anonymnych trolov a bez ich zufalych vykrikov z USrektu. [bliji]

331862

27.04.2015 10:51

Co Putin chce?

RE: .....a on Putin Novorusko vydá...

Slovan Rusin 85.?.?.?

Ja si myslim, ye kde - kto moze byt v haji, mozno aj Ty, ale nie Putin...

331877

27.04.2015 12:10

Co Putin chce?

RE: Nastaruje to pad dolara

Slovan Rusin 85.?.?.?

Hamacku, to znas?

Kocis, Kocis,
pro pivo mi skocis.

Hamacku, Hamacku,
ty si ale vocas.

Ale to se vubec nerymuje.

Ale je to zel pravda.

[oči v sloup]

331882

27.04.2015 14:38

Co Putin chce?

RE: Vytecna analyza, az na ten konec

Slovan Rusin 85.?.?.?

A Ty si slovensky...
Co???

331890

27.04.2015 18:06

Co Putin chce?

RE: Nastaruje to pad dolara

Slovan Rusin 85.?.?.?

Ak je nieco/niekto na Zemi, v najblizsich galaxiach a im prilahlom vesvmire smradlave, tak to je tvoja huba a osrate koser rite.

[bliji]

331897

11.09.2015 12:33

Vzestup nelidí

Neľudia sú kresťania

Slovan Rusin 147.?.?.?

Kár-dinal Ján Korec so Sergejom Chelemendikom napísali knihu Kresťanstvo nás robí ľuďmi. Hrozné a smutné čítanie s obhajobou inkvizície.

Keď som to dočítal, urobil som si iba jednu poznámku: Keď zvrhlými a krvilačnými tak úplne súhlasím s nimi.[velký smích][zmaten][oči v sloup][bliji]

339352

Káva pro Zvědavce

57

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 121 čtenářů částkou 20 084 korun, což je 57 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Cross Club bude mít otevřeno i po 22. hodině25.09.20 14:25 Česká republika 1

Prymula: Chci méně prostoru v médiích pro kritiky svých opatření25.09.20 11:09 Česká republika 2

Média stupňují hysterii strachu, opět šíří poplašné zprávy24.09.20 22:34 Česká republika 0

Dezorientováni Němci chtějí více afrických kobylek. Demonstrují s nápisy "My máme místo"22.09.20 18:59 Německo 8

Obchodní centrum Mercury, České Budějovice: Rouškové gestapo v akci21.09.20 16:29 Česká republika 3

Janek Ledecký: Zůstaňte negativní a buďte pozitivní!21.09.20 00:15 Česká republika 0

Rasistická černoška v letadle: Jsem královna Kalifornie20.09.20 23:33 Neurčeno 3

Arabská strana Švédska vyzývá k vysídlení těch obyvatel skandinávské země, kteří odmítají multi-kulti hodnoty a etnickou diverzitu18.09.20 19:00 Švédsko 6

Někdo zmlátil cyklisty v Rumburku. Byli to cikáni?17.09.20 17:26 Česká republika 2

Proč hynou statisíce ptáků? A proč se před smrtí chovají divně?17.09.20 11:21 USA 15

Až 90% testů v USA je chybně vyhodnoceno a přiznává to NewYork Times16.09.20 23:02 USA 3

Svědci Covidovi? Je jich 50 a mlátí lidi, kteří nemají náhubek16.09.20 22:14 Česká republika 8

Český COVID teror v metru15.09.20 21:31 Česká republika 9

Vládní pomoc firmám se ukazuje jako velká past15.09.20 09:55 Česká republika 1

Vládní semafor ukazuje nulové riziko - vláda nařídila plošně nosit náhubky12.09.20 12:45 Česká republika 4

Další důkaz funkčnosti švédského modelu při zvládání Covid12.09.20 12:22 Švédsko 7

Likvidace dopravy autem po Praze11.09.20 09:12 Česká republika 6

Nemáte homosexuály, ženy či menšiny? Zapomeňte na Oscara09.09.20 12:14 USA 4

Vakcína proti Covid-19 firmy Astrazeneca se ukazuje jako riziková09.09.20 11:11 Rusko 3

Dr. Hariri - Nová data z CDC ukazují, že na COVID-19 zemřelo jen 6% z původních 160 tisíc08.09.20 23:41 USA 1

Měnové kurzy

USD
23,35 Kč
Euro
27,13 Kč
Libra
29,67 Kč
Kanadský dolar
17,41 Kč
Australský dolar
16,37 Kč
Švýcarský frank
25,13 Kč
100 japonských jenů
22,11 Kč
Čínský juan
3,42 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,46 Kč
Ukrajinská hřivna
0,83 Kč
100 rublů
29,80 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 427,94 Kč
1 unce stříbra
534,75 Kč
Bitcoin
248 947,01 Kč

Poslední aktualizace: 25.9.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 54 507 456