Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Tom

Nalezeno 1250 příspěveků, 50 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

08.06.2005 04:09

ODS má problém

RE: Problém máme my všichni

Tom 24.?.?.?

>Tak a co ted ?

Nevím jak vy, paní Ajo, ale já půjdu na večeři.

>Konec evoluce, zacnem revoluci?

To už tady bylo ... ale on ten fousatej děda zase stvoří novej svět.

>V jakem stavu je Aurora? Da se z ni jeste strilet?

Nevím v jakém stavu je Aurora, ale vzhledem k preferencím auroristů se z ní dá - střílet si z lidí - velice dobře.

55110

08.06.2005 04:12

Holandské NE nejen euroústavě

RE: Holandské NE nejen euroústavě

Tom 24.?.?.?

>Lve, vas se tu ptali mnozi a i ja: Kdo jsem? Tvrdite, ze to vite, jednou jste dokonce vyhrozoval, ze to tu rozmaznete a ja vam dal povoleni, abyste to s klidem udelal. A vy se porad vyhybate odpovedi na zcela primou a konkretni otazku, mimo jinych, ovsem...

Hergot leho, vy nevíte kdo jste, že se furt ptáte? To vás nikdy nenapadlo, zeptat se vlastní matky? Já bejt vámi, tak bych pana Lva moc neprovokoval. Jak k tomu kupříkladu přijdete, když tady zveřejní evidenční číslo zkumafky? Pro klid vaší duše: Zdravte každého pána na ulici, nikdy nevíte jestli to není váš otec!

55111

09.06.2005 01:53

ODS má problém

RE: ODS má problém

Tom 24.?.?.?

>Milý pane, pokud je někdo v této "džamahíriji" po privatizaci tzv. bohatý, je to převážně (převážně neznamená absolutně) na účet mých vnoučků a pravnoučků v budoucnosti a můj v současnosti. "KECů" o nezadlužování budoucnosti bylo od 89 již dost. A republika a hlavně její občané jsou v dluzích až po uši. Zatímco někteří si nakradli, pod zástěrkou hesel o nezadlužování apod., na ostrovy v Karibiku.

Na jednu stranu odsuzujete "kecy o nezadlužování budoucnosti" a tím samým dechem šíříte kecy o zadlužování "na účet mých vnoučků a pravnoučků v budoucnosti a můj v současnosti". Vy tady bučíte stádní ozvěnou jakési republiky a jejích občanů, kteří jsou v dluzích až po uši.

Právě od těch keců, kterými jste zahlcen, jsem chtěl odvést vaši pozornost. Moje poznámka byla čistě osobní. Záleží jen a jen na vás, co těm vnoučkům odkážete. Stát vám je rozhodně nenakrmí.

>Po šestnácti letech budování "kapitalismu" jsou vaše hesla již poněkud vyčpělá a omšelá. Já osobně již toho mám dost. A NIKDY JSEM NEBYL KOMUNISTA. Zatím.

Zatím? Jeden by si skoro myslel, že už začínáte brousit vidle ... anebo víte co? Popadněte vlastní koule a vystřelte je z Aurory. Vnoučci vás budou možná velebit, pravnoučata proklínat, ale takovej už je život. Možná se časem najde ve vašem potomstvu jeden, který začne myslet vlastním mozkem a dokáže to, co nedokázaly generace před ním ...

55269

09.06.2005 02:07

ODS má problém

RE: Problém máme my všichni

Tom 24.?.?.?

>Doufam, Tome, ze jste povecerel neco zdravotne nezavadneho.

Už si ani nepamatuji, co jsem povečeřel. Ale noc byla krásná a doufám, že i zdravotně nezávadná.

>V tom pripade, do zbrane, obcane Tome.

Proboha, už zase?!

55272

09.06.2005 07:28

Ondřej Giňa odsouzen za podvody

RE: Ondřej Giňa odsouzen za podvody

Tom 24.?.?.?

>Proto nebudu urazet cernousky, Cikany a Eskymaky, ale budu je nazyvat tak, jak nazyvani byti chcou. Ostatne - pan Kral a mnozi ctenari tohoto casopisu by jiste nesouhlasili s oznacenim "rasisticka prasata" ktere by jim prislusnici zminenych narodnosti jiste radi ustedrili. Takze radeji budeme jeden k druhemu slusni,right ???

Tak se mi zdá, že se tady snažíte někoho přechca o tom, jak oni byvše, chca nechca, chcou.

Vy byste také jistě nesouhlasil s označením "amorální prase" jako odpvěď na to, že tady podsouváte autorovi a čtenářům "jisté nesouhlasení s jejich označením za rasistická prasata". Vaše úlisná uslušněnost je o to podlejší, že tady - z pozice jednoho z občanů - nabádáte k podpoře čistě účelového politického svinstva, neboť "politická korektnost" zdaleka není jenom o tom jak "menšiny nazývati", ale je to přímý agresivní nátlak na to, co si lidi mají myslet!

Pokud jste onu jízlivost psal vědomě, anebo pouze rezonujete "politickou korektností" jako plechovej kačer - to je váš problém. A jak si ho přeberete, v tom vašem uslušněném konečníku, je mně, zcela u prdele.

Pokud jde o samotné nazývání, tak ten, kdo krade, je zloděj. A k tomu nepotřebuju "politicky korektní" přednášku.

55310

10.06.2005 00:19

ODS má problém

RE: Problém máme my všichni

Tom 24.?.?.?

>Jaky " Uz zase"? Kolikrat jsem vas vyzvala do zbrane? Jednou, Tome, jednou, jedinkrat. Ale to vy ne, vy si radsi uzivate krasne vecery a noci a necim se cpete a moc bych za to nedala , ze to jeste zapijite vinkem.

[smích]
Fajn, takže mé pozvání na večeři přijímáte a mám objednat červené, říkáte?

55489

12.06.2005 02:05

Námořníci USA chtějí žalovat Izrael

RE: Stojane Jakotyč a ostatní sympatizanti a apologetikové zločineckého Izraele,

Tom 24.?.?.?

>Este dalsia vec. Preco by Izrael umyselne utocil na americku lod?

Liberty byla elitní výzvědná loď, která monitorovala komunikaci obou stran arabsko-izraelské války. Její zprávy vyvracely izraelskou lež, že Egypt napadl Izrael.

>A k tomu lietadlami s napalmom? Ja myslim, ze keby ju uz tak silne chceli potopit, tak ju potopia.

Napalmem se obvykle grilují rýžová pole spolu s jejich obdělávateli. Chcete-li zničit identifikační znaky lodě jedním plamenem spolu s vyžehnutím posádky, která vysílá útočníkovi nepřijemné zprávy rovnou do Washingtonu (TRSSCOMM) jako pominutá, použijete napalmu. Byste nevěřil, kolik to může vzít hodin, než se taková kocábka potopí a celou tu dobu námořníci kvákají SOS jako o život; nehledě k tomu, že námořníci většinou plavou jako korek.

Účelem útoku bylo - monitorovací lodi zavřit hubu a ne ji potopit.

55783

12.06.2005 03:04

Námořníci USA chtějí žalovat Izrael

RE: Stojane Jakotyč a ostatní sympatizanti a apologetikové zločineckého Izraele,

Tom 24.?.?.?

>Tome, tieto odborne nazory ste musel nastudovat pri vycviku v Namornictve Ceskej Armady, ze? Napalmom na kovovu lod? No, na admirala vas asi povysovat nebudu ...

"Kovovou loď" ještě hořet neviděl? A o amících si myslí, že to jsou železní muži? Tak to jsou potom šťastnej člověk. [velký smích]

A jich vycvičili a povýšili kde?

55799

12.06.2005 05:22

Námořníci USA chtějí žalovat Izrael

RE: Námořníci USA chtějí žalovat Izrael

Tom 24.?.?.?

http://usslibertyinquiry.com/coi_images/comparativesize.gif

55813

12.06.2005 23:47

Námořníci USA chtějí žalovat Izrael

RE: Námořníci USA chtějí žalovat Izrael

Tom 24.?.?.?

>To prosim nedelejte !!!!!!!!!! Predstavte si, ze by treba na Kubu deportovali pana LVA !!!!! Co by s nim tam Fidel delal ? Chcete zase udelat nejakou Kubanskou krizy # 2. Takove veci tady ani ve vtipu nepiste.

O pana Lva strach nemám, pan Lev by si s Prdélem snadno poradil. Ale kdyby leho vopravdu způsobil tak tvrdou krizy, jak tady naznačujete, tak mám obavy, aby vám z toho neztvrdly játra. To víte, taková tvrdá krize, to už je sakra alkahól - vymírající dominanta!

55869

13.06.2005 00:37

Námořníci USA chtějí žalovat Izrael

RE: Námořníci USA chtějí žalovat Izrael

Tom 24.?.?.?

>Soudim take dle faktu, kolik lidi zde na diskusnich forech reprezentuje ty same nazory jake Zvedavec ventiluje, je jich totiz jeste mnohem mene, rekl bych, ze se nejedna o vice nez 10-20 individui.

Možná i míň. Ba možná ani ne tolik, kolik by se vám za pazneht vešlo.

Jak tak sleduji vaši rétoriku -

>Takove webziny patri na pouhy okraj spolecnosti, nechal bych je celkem v klidu, i kdyz rozdmychavaji tezky antisemitismus a jsou tu dokonce i priznivci nasilneho svrzeni demokratickych vlad, neco jako opakovani udalosti po vystrelu z Aurory.

- to je přímo vrcholná ukázka těžké demagogie. Chlape, vy se neztratíte. Vy dostat v boji lopatkou mezi kulky, tak roztočíte kozáčka na stožáru Aurory, jako žížnivej ventilátor.

55871

13.06.2005 00:51

Papežovo smrtelné požehnání Africe

Papežovo smrtelné požehnání Africe

Tom 24.?.?.?

>Při setkání s africkými biskupy odmítl kondomy a doporučil „sexuální zdrženlivost“.

[velký smích]
Bratři v triku si potykali navostro ...

55876

13.06.2005 01:40

Papežovo smrtelné požehnání Africe

Papežovo smrtelné požehnání Africe

Tom 24.?.?.?

O Vatikánu se rozhodně nedá říci, že by razil heslo starého Říma, blahé paměti:"Šukejte a radujte se!" Kdyby nebylo katolické církve a církví vůbec, tak by se lidé v nevědomosti rodili rovnou do nebe. Církev si vymyslela desatero - jakousi zemi nikoho za desatero horami, desatero lesy a desatero řekami. Je to přesně ta země, kde sedí ta jediná babka a vzdychá:"Kurva! Proč zrovna já bydlím tak daleko!"

Komu by se chtělo do té země, kde se nekrade protože není co krást, kde se nesmilní protože není s kým ... Církve na to mají jiný názor. Byly a jsou to právě církve, které z lidí dělají hříšníky do morku kostí. Že ne? Ale ano! Je to církev, která vláčí kmána bahnem přirozených lidských neřestí jenom proto, aby si zdůvodnila svou potřebnost. A s pánem moci, který krade ve velkém, vraždí nevinné a přikazuje nevědomým co si mají myslet(!) jak chodit, jak smrkat, jak udávat své bližní a hubou korektně kroutit - s takovými mocipány si blahoslavená církef potřásá rukou!

Planeta se nám přelidňuje. Vymlátit lidi inteligentními zbraněmi s neinteligentní obsluhou, to je drahá záležitost. Církev, ve své sprostotě dovolávající se Boha, to zreguluje hubou. Jak levné ...

55880

13.06.2005 01:52

Námořníci USA chtějí žalovat Izrael

RE: Námořníci USA chtějí žalovat Izrael

Tom 24.?.?.?

>Moc se vam, Tome, omlouvam. Do Aurory jsem vas zatahla ja. Pod prisahou dosvedcim, ze jste z ni odmitl vystrelit, ba ani do zbrane jste nechtel. Mate tak sanci, ze leho vas vynecha a necha deportovat jenom me.

To je od vás sice hezké, ale já už si dal i bojové heslo:

"Kudy Aja, tudy já, budeme tam oba dva!"

55883

13.06.2005 02:04

Námořníci USA chtějí žalovat Izrael

RE: Námořníci USA chtějí žalovat Izrael

Tom 24.?.?.?

>Mam takovy pocit, ze uz pisete jako pan IDEALISTA. Taky to nema hlavu ani patu. Co tim chcete rict? Vymiraci dominanta? Tvrda krize?

Klid, dusane. Soustřeďte se na tvrdý. Mezi hlavou a patou by to mělo bejt vždycky tvrdý. Pokud je to tvrdý i na obou koncích, tak jsou s tím problémy. Takový tvrdý paty a natvrdlá ...

55886

13.06.2005 16:52

Papežovo smrtelné požehnání Africe

RE: Papežovo smrtelné požehnání Africe

Tom 24.?.?.?

>Snaha ztrapnit neco za kazdou cenu z Vas jen zari a pritom se trapnite sam. Bohuzel.

Máte-li pocit, že jsem se vůči církvi ztrapnil, je to váš pocit a nikdo vám ho nebere. Já osobně nemám pocit, že bych se ztrapnil vůči něčemu, co je trapnost sama. Cynické kšeftování s důvěřivostí těch nejprostších je nejhorší myslitelné svinstvo, které kdy člověk vymyslel.

55977

13.06.2005 17:02

Papežovo smrtelné požehnání Africe

RE: Papežovo smrtelné požehnání Africe

Tom 24.?.?.?

>I kdyz pripustim, ze Vatikan neni zadna demokraticka instituce, ze funguje po staleti podle doktriny, ktera se v prubehu casu pramalo zmenila, stejne mi nad "zakazem kondomu", zustava rozum stat.

Rozum se vám opět rozeběhne, když si odpovíte na otázku:"Jaký člověk přináší církvi největší biznis? Při pohledu na kříž s povislým atletem uhodnete snadno. Ano, církvi přináší největší požehnání člověk trpící. Církev se horlivě ujímá trpícího a poskytne mu tu úplně největší pomoc, jaké se člověku může dostat - poskytne mu outěchu.

Do růžova zoutěchanej člověk pak oblažuje církev nehynoucím vděkem v podobě statků hmotných, duševních, ale i ostatků tělesných spolu s právy dědičnými. (Zešílivším pozůstalým poskytne outěchu - hádejte kdo).

Církev to má za ta staletí vymakaný. Není slova církve, které by nezatlouklo hřebík do palice věřícího. Pouze nevěřícím se může zdát, že frátři cosi pomateně blábolí. Snad jedině z nevědomosti faktu, může vzniknout tato úvaha:

>Ja si myslim ze by to bylo uplne jedno, jestli by papez v Africe rekl, panove pouzivejte kondomu ci panove nepouzivejte kondomu. Oni by si to "delali" stejne zase po svem.

Ne. Není jedno co řekne papež. Papež naprosto přesně ví, co říká a proč to říká. Papež svým slovem ovlivňuje a přímo určuje myšlení a jednání milionů lidí. Hysterický fanatismus kolem pohřbu minulého papeže, vydatně přikrmovaný médii, netřeba připomínat. S takovouto mocí slova lze snadno přispět k prevenci proti šíření viru HIV v Africe. Lze se důvodně domnívat, že stávající situace v Africe Vatikánu náramně vyhovuje.

55978

13.06.2005 17:30

Námořníci USA chtějí žalovat Izrael

RE: Námořníci USA chtějí žalovat Izrael - A co ma byt?

Tom 24.?.?.?

>zrovna v tu dobu zurila bitva na pevnine

Zuřila bitva, říkáte?

(Nedávné zprávy v izraelském i egyptském tisku však naznačují tuto možnost: Podle očitého svědka a některých izraelských důstojníku a novinářů popravila izraelská armáda - ta, která se hlásí k vyším morálním standardům než jiné armády - více než 1000 arabských vězňů běhém války roku 1967.

Historik Gabby Bron napsal v izraelském Yediot Ahronot, že byl ráno 8. června 1967 svědkem popravy egyptských vězňů v sinajském městě El Arish.

Bron prohlásil, že viděl asi 150 egyptských vězňů zadržovaných na letišti v El Arish, jak sedí na zemi s rukama za hlavou. Každých pár minut, líčí Bron, vybrali izraelští vojáci jednoho vězně a odvedli ho k výslechu vedenému dvěma muži v izraelských vojenských uniformách. Pak byl vězeň odveden pryč s rýčem v rukou, kterým si měl vykopat vlastní hrob.

"Viděl jsem, jak jeden muž kopal díru 15 minut." Bron píše. " Poté mu příslušník izraelské vojenské policie nařídil, aby odhodil lopatu pryč. Namířil na něj revolver a dvakrát vystřelil."

Bron říka, že byl svědkem asi deseti takovýchto poprav, než byl hrob zaplněn. Potom na něj izraelský plukovník namířil revolver a nařídil mu opustit onu oblast.

Zatímco probíhaly tyto popravy, plavila se americká nejelitnější výzvědná loď USS Liberty necelých 13 mil od El Arishe.

Byli jsme natolik blízko, že jsme viděli městskou mešitu. S pomocí dalekohledu jsme mohli rozpoznat jednotlivé budovy a spatřit popravy.}

55982

13.06.2005 18:23

Námořníci USA chtějí žalovat Izrael

RE: Námořníci USA chtějí žalovat Izrael - A co ma byt?

Tom 24.?.?.?

Nejmoudřejší z nejmoudřejších!

Teď se diskutuje o "Liberty necelých 13 mil od El Arishe" a ne o sjezdu pisálků [oči v sloup]

55986

13.06.2005 20:23

Námořníci USA chtějí žalovat Izrael

RE: Námořníci USA chtějí žalovat Izrael - A co ma byt?

Tom 24.?.?.?

".. příspěvek sklerotického pamětníka..."

Safra, to je lehomotýf pro název knihy!

1. "Lehovy paměti. aneb Příběh opravdového sklerotika."

2. "Lehovy dementi. aneb Příběh sklerotického pamětníka."

55997

14.06.2005 00:42

Papežovo smrtelné požehnání Africe

RE: Papežovo smrtelné požehnání Africe

Tom 24.?.?.?

>Tady vubec nejde o to, jestli je cirkev cynicka nebo makova, jiste, o tom se da vest jina diskuze.

Tady jde o to, že církev je cynická a maková a tato diskuze by se měla vést právě o tom.

>Tady jde ciste o Vas rozbor desatera a veci prislusnych na urovni studenta materske skolky(no, snad ani to ne). Je modni zalezitost byt proti.

Tady nejde o můj rozbor desatera a netuším, na jaké úrovni rozebírají toto téma "studenti mateřinek" zpětně až po nemluvňata. Módní záležitost je to od doby, co si pár samozvanců začalo nárokovat právo na výklad "Božího slova".

>Otazka kondomu je navic ciste otazka krestanske ideologie ...

[velký smích] Já jenom doufám, že jste tímto tvrzením pobavil křesťany zrovna tak dobře, jako jste pobavil mě. Nechcete k tomu, doufám, přihodit ještě přímou reciprocitu tvrzením, že otázka křesťanství je čistě otázkou kondomní reality, viďte že ne?

>Nabozensti melo a nekde porad ma sve misto i ulohu navzdory masivnimu zneuzivani lidske viry, ale obavam se, ze Vy asi nebudete ochoten pochopit nutnost motivace a pocitu nejake vyssi spravedlnosti cloveka 10.stoleti, ktery pozoroval stovky "nadprirozenych" (napr.blesk) jevu a nejak s tim nalozit musel, jinak by mu z toho jeblo.

Tak to je opravdu husté! Motivaci zneužívání lidské víry chápu naprosto dobře. Porovnáme-li náklady a čisté příjmy, není peníz, kterrý by byl získán levněji. Naprosto ale nechápu, proč by člověku zrovna v 10. století mělo jebnout "z pozorování stovky nadpřirozených (např blesku)" když s těmito přirodními silami, úkazy ... žil do té doby - kterou vy uvádíte - naprosto v pohodě a vyrovnával se s těmito úkazy zrovna tak přirozenou cestou, jako třeba zvířata.

Nejeblo člověku právě z nepřirozeného výkladu jakéhosi vyššího nadpřirozena? A nejebe snad člověku z těchto výkladů dodnes?

56021

14.06.2005 20:02

Papežovo smrtelné požehnání Africe

RE: Papežovo smrtelné požehnání Africe

Tom 24.?.?.?

>mozete povedat, papalapap, vopchajte si toho vasho papeza kam chcete

Ale jo, jen si klidně papeže i s pánembohem strčte třeba i do prdele, když si myslíte, že vás to spasí.

>ako sa cirkev chova a preco, nemozete bohuzial posudit, pretoze sa tym zrejme zaoberate len okrajovo a ste vo svojich sudoch o nej dogmaticky, zaujaty, netolerantny a prepacte, pouzivate otrepane klische.

Chcete tím říci, že já jsem církev? [zmaten]

56152

16.06.2005 10:27

Kuřáci? Nutno vyhladit!

Kuřáci? Nutno vyhladit!

Tom 80.?.?.?

Jsem pro úplný zákaz kouření na veřejných prostranstvích. Ne z nějakého náboženského zanícení ani z nenávisti vůči kuřákům. Prostě mi to odporně smrdí. Uvedu poněkud extrémní příměr, aby to i kuřáci pochopili. Přestavte si, že vznikne skupina příznivců čichání k hovnům. Prostě sedíte v restauraci, jíte, přisedne si chlapík, co smrdí už na dálku, rozbalí si vedle vás své hovno a se zalíbením čichá. Dobrou chuť. Doma ať si ho klidně třeba sežere, ale na veřejnosti prostě obtěžuje, škodlivost, neškodlivost. Uvažuju, že si budu nosit do hospody lahvičku s nějakým perchloretylenem nebo jiným povedeným ředidlem a když někdo začne kouřit, otevřu si taky svoji vůni - ať vidí, jaké to je - bude mu aspoň chvíli stejně blbě jak je mně z toho jeho kouření. Pak třeba můžem splknout o tom, co škodí zdraví víc.
BTW to, že nebylo prokázáno, že kouření škodí zdraví, to si asi někteří děláte srandu. Zajděte si na plicní a udělejte si soukromý výzkum poměru léčených kuřáků a nekuřáků, není nad to se přesvědčit na vlastní oči.

56472

16.06.2005 13:49

Kuřáci? Nutno vyhladit!

RE: Kuřáci? Nutno vyhladit!

Tom 24.?.?.?

>Přestavte si, že vznikne skupina příznivců čichání k hovnům. Prostě sedíte v restauraci, jíte, přisedne si chlapík, co smrdí už na dálku, rozbalí si vedle vás své hovno a se zalíbením čichá.

[překvapení]

Tak tohle jsem nepsal já. Nevím ale, proč je tato situace uváděna jako extremní příměr. Když si za anonymního chlápka dosadíte tu správnou osobu, jedná se o naprosto běžnou situaci:

"Prostě sedíte v restauraci, jíte, přisedne si politik ..."

56521

17.06.2005 01:37

Námořníci USA chtějí žalovat Izrael

RE: Kdepak, pane zap!

Tom 24.?.?.?

>To mohou potvrdit zejmena lide z www.sprcha.

Lidé z www.sprcha? Máte na mysli ty "Maniakální nulátory"? [velký smích]

Kliknul jsem tam náhodně na jeden příspěvek a naskočil text z kterého vybírám:

"Proti známkování jsem nikdy neprotestoval, což ovšem neznamená, že se nemůžu posmívat maniakálním nulátorům."

Je možná otázka času, kdy se ti maniakální známkovači vynulují navzájem.

56671

17.06.2005 06:12

Tak nám umlčeli Saddama. Proč?

RE: Zvedavec opet tape ve zmeti blbosti

Tom 24.?.?.?

>Toto byl pouze jeden z mnoha vyslechu a Iracane nam jenom asi chteli jen tak pro zajimavost ukazat, jak Saddam vypada a rozhodli, ze jeho zvastani nikdo nepotrebuje slyset. Oni ho slychali az moc dlouho a asi ho maji dost. Ze nam z vyslechu poskytli jenom obraz a ne zvuk, tak z toho bych rozhodne nevytvarel zadne hruzostrasne konspiracni teorie.

Leho, nevím čím to je, ale vaše příspěvky mi připadají jako zesilovač prdů z Bílého stavení.

http://www.ftipky.cz/obrazky/zesilovac_prdu.jpg

56694

17.06.2005 10:16

Kuřáci? Nutno vyhladit!

RE: Kuřáci? Nutno vyhladit!

Tom 80.?.?.?

Pane, čas ukáže. Jako každý vleklý celospolečenský konflikt i tento jednou vyeskaluje, především díky bezohlednosti kuřáků. A věřte tomu, že dopadne jednoznačně v jejich neprospěch. Jsem alergik, nicméně zatím mé právo dýchat musí neustále ustupovat kuřákovu právu produkovat smradlavé zplodiny. Já opravdu nemám v úmyslu chodit kanálama, abych se projevil tolerantně vůči lidem, kteří nemají elementární slušné vychování a otravovat sobě a ostatním život považují za své právo. Ve slušné společnosti projevují toleranci (neboli ohleduplnost, neboli berou ohledy) původci potenciálního konfliktu, nikoliv ti, kteří musejí následky jejich jednání snášet. Bohužel ohleduplnost mnoha kuřákům chybí, takže se pak přijímají drsné represivní zákony, neboť jinak to nejde.

56724

17.06.2005 10:34

Kuřáci? Nutno vyhladit!

RE: Kuřáci? Nutno vyhladit!

Tom 80.?.?.?

Například chci vzít slečnu na večeři. Večeře to je takové to jídlo, které se jí večer, když se všude vesele kouří. Nebo si chci jít zatančit do klubu. Nemám jinou možnost jak to udělat, než vyrazit do prostředí, kde smrdí spousta kuřáků. Takže zatnu zuby a přežiju to. Vaše demagogické argumenty mi silně připomínají situaci, jako kdyby vám někdo ukradl peněženku a když by vám to čirou náhodou vadilo, řekl by Vám, že jste dnes stejně utratil spoustu peněz za jiné věci, tak přece o nic nejde, ať raděj bojujete za snížení daní, tam necháte víc. Uspokojivá odpověď, není-liž pravda... To, že vzduch otravují např. chemičky, kde jde o vedlejší produkt jejich jinak přínosné výroby neznamená, že ho tedy automaticky mají otavovat i kuřáci čistě pro potěšení. Ale to je pro některé již očividně příliš vysoká matematika.

56731

17.06.2005 13:25

Papežovo smrtelné požehnání Africe

RE: Papežovo smrtelné požehnání Africe

Tom 24.?.?.?

>O com je prosim tento clanok? V Afrike je 15% katolikov, ako si moze niekto mysliet, ze papez rozkazuje celej Afrike ci moze pouzivat kondomy alebo nie? Spamatajme sa a trocha sa zamyslime pred tym ako zacneme nadavat na zlu cirkev. O co ide v tomto spore? Ako vsade ide o peniaze. Nadnarodni vyrobcovia kondomov sa snazia vyuzit obrovsky potencial africkeho trhu a poriadne sa nabalit. Uz dnes su snahy o ucelove viazanie casti rozvojovej pomoci Afrike na nakup antikoncepcie, cim by si zabezpecili isty a staly zdroj prijmov.

Aha. Takže debatu lze uzavřít konstatováním, že se výrobci kondomů nedohodli s Vatikánem na výši honoráře za reklamu. [mrknutí jedním okem]

56763

18.06.2005 01:49

Kuřáci? Nutno vyhladit!

RE: Kuřáci? Nutno vyhladit!

Tom 24.?.?.?

>Například chci vzít slečnu na večeři. Večeře to je takové to jídlo, které se jí večer, když se všude vesele kouří.

Ale Tome, dejte pokoj s ženskejma.

Ženská je jenom ženská.
Ale takové cigárko, to je přece pokouřeníčko!


Nu, když jinak nedáte ... Je mnoho atraktivnějších míst, kde lze mladou dámu kvalitněji a originálněji nakrmit, než v restauraci s připáleným jídelním lístkem. Kupříkladu takový poctivý krajíc chleba, silně namazaný domácími škvarky, vybalený ve vhodnou chvíli z dědečkova promaštěného chlebníku po pěším výstupu na Petřín, dámu nejen doslova ohromí, ale do konce života na vás nezapomene. Co víc si můžete přát? Jména se pletou, zapomínají - originalita nikdy. Až ta mladá dáma bude na stará kolena vzpomínat na plejádu svých nápadníků, váš chleba s domácími škvarky se jí vybaví vždycky.

Další způsob, jak se vyhnout zahulené restauraci a získat nejen srdce a žaludek mladé dámy, je příprava vlastní večeře. Podívejte, na vaření není nic složitého a už vůbec ne tak pracného, jak se nám mužům snaží ženy namluvit. Je sice fakt, že vařit každý den, by utahalo i dromedára, ale která žena dnes, tráví život u plotny? A když už jednou za uherskej rok vaří, tak z ní nadšení rozhodně nezáří. Něco jiného ovšem je, když se opásá zástěrou muž, chytne do ruky vařečku a do fousů vidličku. To je potom koncert!

Před přípravou večeře zapalte dvě svíčky. Plamen kočky fascinuje. Nic neponechávejte náhodě. Navoďte atmosféru doby, kdy v kuchyni řádila Magdaléna Dobromila Retigová. Vezměte si k ruce její zmodernizované recepty. Nahlas předčítejte a názorně předvádějte. Začněte třeba tímto receptem:"Vraž do šlehače dvě vejce a za stálého přikapávání oleje důkladně prošlehej ..." Vlastní fantazii se meze nekladou.

Něco se sebou prostě dělejte. Furt je to lepší, než po hospodách nadávat na kuřáky.

56901

18.06.2005 08:26

Kuřáci? Nutno vyhladit!

RE: Kuřáci? Nutno vyhladit!

Tom 24.?.?.?

>Sakra, ze ja neumim varit. To by bylo zenskejch juuuuuuu .....

Pane Lve, to je vyzkoušenej recept. Nesmí se to ale přehánět Dámy na to sedají jak na mucholapku a ne a ne se odlepit. Za dva tejdny se obvykle přejí obojí. Na tu dobu bohatě vystačíte s třemi rychlými minutkami.

Jednu minutku sem napíšu. Snad to projde. Je to k jídlu a může se při kouření vařit.

Odeberete praseti kejtu a nakrájíte ji na nudličky. Je dobré předem odhadnout žravost dámy. Skutečná dáma jí jako vrabčák. Zbytek dorazíte sám. Nakrájené maso dáte do prcelánové misky (pokud nemáte doma kameninovou).

Do hrnku vrazíte dvě vejce (jenom žloutky - to je to žlutý)
4 lžíce sojové omáčky
1 lžičku (vrchovatou!) kari koření
1 lžičku mletého zázvoru

pořádně to promícháte vidličkou a za stálého míchání přisypáváte 2 vrchovaté lžíce škrobové moučky, (lepší je "Corn Starch" for baking). Mícháte a mícháte ... až to máte bez cucků. Nalejete to na maso v misce a lžící (ne vidličkou) to promícháte. Ingrediencí tam moc není - trik je jinde.

Nechte 2 dny v chladu odležet. Lepší ve studeném bejsmentu, než v lednici. Párkrát to za tu dobu prohrábněte.

Odleženo. Maso, dáma i vy jste připraveni k akci.
Rozpálíte pánev do ruda (hlubokou, maso se na ní lépe prohazuje). Upozornění:Celou tu dobu 5-6 minut jedete na plný plyn. Jakmile nevydržíte s nervama a stáhnete jen trochu plyn, tak s tím můžete tak leda lepit parkety. Těsně před tím, než se doruda rozpálená pánev začne tavit, cmrdnete na ní (na tu pánev) trochu olivového oleje, cirka lžíci, a zakroužíte pánví tak, aby se olejem pokrylo celé dno a stěny pánve.

Pane Lve, kdybyste se na chvíli přestal chechtat, tak bych popojel s textem. Děkuju.

Do pánve vysypete maso a vařečkou (měla by být skoro placatá, konkávního tvaru) maso rozhodíte. Ne po podlaze. Maso v pánvi, pokud vám tam nějaké zbylo, musí být v neustálém pohybu. Prohazování masa v pánvi ... už zase? ... jste určitě viděl u kuchařů. Je to podobný pohyb, jako když podeběrákem nabíráte rybu, ale asi tak 10x rychleji v opakované sekvenci. Dá se to naučit. Běží nám čtvrtá minuta, maso víří vzduchem, dáma zírá a hned napoprvé bych vám nedoporučoval švihnout tam panáka slivovice. Ohnivé koule s jistotou zapůsobí na každou dámu a ječivý příjezd požárníků zpestří nejednu intimní situaci, ale postačí, když tam nasypete hrst buráků. Maso i buráky jsou dozlatova a hned je nasypte na vyhřátý talíř, kde je již porce uvařené suché, rýže.

Rýže (Arborio) se po uvaření musí sypat. Naběračka rýže - naběračka vody, tak 2-3. Malá cibule, hřebíček, lehce osolit. Microwave 22 minut.

Na talíř můžete přidat studený, anebo v poslední minutě v pánvi šmrcnutej ananas. Trik tohoto jednoduchého receptu, na rozdíl od mnoha jiných, přetakelovaných, je v tom, že na suché, skoro nesolené rýži nejlépe vynik

Kráceno
(Editor)

56953

18.06.2005 08:27

Kuřáci? Nutno vyhladit!

RE: Kuřáci? Nutno vyhladit!

Tom 24.?.?.?

Trik tohoto jednoduchého receptu, na rozdíl od mnoha jiných, přetakelovaných, je v tom, že na suché, skoro nesolené rýži nejlépe vynikne chuť marinovanáho masa. Pokud dáma rýži nerada, tak ji vezměte na procházku do parku a vraťte se s jinou.

56954

18.06.2005 21:03

Kuřáci? Nutno vyhladit!

RE: Kuřáci? Nutno vyhladit!

Tom 24.?.?.?

>... prebyvam v kartonove krabici

I vy romantiku! Snad se k tomu také jednou dopracuji [mrknutí jedním okem]

57037

19.06.2005 01:32

Papežovo smrtelné požehnání Africe

RE: Papežovo smrtelné požehnání Africe

Tom 24.?.?.?

>Nie, debatu mozeme uzavriet konstatovanim, ze si v Afrike moze kazdy dospely jedinec sukat kolko chce, s kym chce(samozrejme so suhlasom sukaneho), kedy chce. bez kondomu aj z kondomom. len na to nedostane pozehnanie z Vatikanu a na kondom mu tiez neprispeju.

>Takze, ak ti na tom schvaleni z Vatikanu hovno zalezi, tak sa mozes v Afrike bez problemov usukat k smrti. tak ci onak.

Tak to teda prrrrr! Ze stanoviska Vatikánu - nepožehnání kondomům - jasně vyplývá:

Kdo šoustá bez kondomu, šoustá s požehnáním Vatikánu.

Já byl ve Vatikánu pár let. Vím jak se tam šoustá. Tam po šprcce na zemi neuklouzneš. Zato v Římě, za hranicemi Vatikánu, to přehazujou vidlema, aby se to nezapařilo. Vatikán proti bordelům v Římě nikdy nevytáhnul a nevytáhne, protože bordely udržujou svátost manželskou; chlap si skočí do bordelu, potom ke zpovědi a doma je klid.

Neudělit požehnání za šukání s kondomem v Africe, je svaté pokrytectví senilních impotentů, kteří věří tomu, že je na svět přines v zobáku strejda čáp. Nehledě k tomu, že vatikánští nejsou jediní biletáři, kteří prodávají vstupenky do hrobu.

57073

19.06.2005 23:28

Papežovo smrtelné požehnání Africe

RE: Papežovo smrtelné požehnání Africe

Tom 24.?.?.?

>Ze sa ale vzdycky najdu nejake blede tvare, ktore budu bojovat za prava domorodcov na Papaja Naja Ganaja, usukat sa do nemoty a obdrzat od Svätej Inkvizicie ten biletik, tomu az tak celkom nerozumiem. Rozumiete??

Nie. [pláč]

57229

21.06.2005 18:16

Aghánistán: Změna taktiky

RE: '...Nejak si odporujete, podle pani Dany...'

Tom 24.?.?.?

>Kdyby ty kydy vypustil ven pan Taborskej (kterej zde se snazi mermomoci mi prisit predzdivku Ruskeho nejvetsiho statnika)- nedivil bych se.

Divil nedivil ... Takže už i vy připouštíte, že "seržant leho" je kyd? Pokud tedy pan Táborský vypouští kydy, jak vy se nedivíte, tak "kyd seržant leho" byl vypuštěn právě panem Táborským, když testoval Rychlopalnou Kadibudku (antipersonnel weapon system RKB vzor Sergeant Leho 84).

V opačném případě, pokud upustíte od "nedivení se kydní výpusti pana Táborského", musíte kostatovat, že pan Táborský je jasnovidec. Nebude potom bez pikantní zajímavosti zjištění, proč vám, tento floridský Děda Vševěd, přisuzuje nick "Rasputin" + 25 cm + bradavice. [velký smích]

57559

22.06.2005 08:40

Evropská unie: Hluboká krize

RE: Evropská unie: Hluboká krize

Tom 24.?.?.?

>Boze, co jeste se v tech vasich hlavach zrodi v te vasi nenavisti k Americanum ? Nechapu a nemohu pochopit a nikdy nepochopim ty prostacky, co nenavidi Ameriku za to, ze je bohata a Zidy za to ze jsou chytrejsi. Lidi jak to delate ? Poradte. Je to pro me celozivotni zahadou, stejne tak jako clovek, co pada v kostele na kolena a rozmlouva s panem Bohem.

Žádáte-li o radu, nemohu nevyhovět i když předem vím, že se na mou radu z vysoka, jako ti ptáci vyserete. Nejste tak úplně beznadějný případ, i když upadáte do tragické defenzivy stupňováním nechápavých slov, které se vymykají, co do podstaty významu, vašim obzorům:"Nechapu a nemohu pochopit a nikdy nepochopim ..." Nedomnívám se, že se u vás jedná o zatvrzelou vzpupnost, která se dá vyjádřit tím, že prostě pochopit nechcete.

Kdybyste chápat chtěl, a já věřím tomu, že chápat chcete, tak stačilo hodně málo a nemusel jste tady žádat o radu. Vaše nechápavá věta,

"Nechapu a nemohu pochopit a nikdy nepochopim ty prostacky, co nenavidi Ameriku za to, ze je bohata a Zidy za to ze jsou chytrejsi."

stane se, po malé úpravě, bez problému chápavou ...

"Chapu a mohu pochopit a vzdy pochopim ty prostacky, co nenavidi Ameriku za to, ze je bohata na Zidy a tito ze jsou vychcanejsi."

A je po problému, eh? Teď už jen stačí, abyste tady přestal kdekomu podbízet chleba namazanej "nenávistí k Americe".

Přidejte na komických skečích, které se tu a tam ve vašich komentářích objevují. Kupř. tento začíná:"Boze, ..." a končí:" Poradte. Je to pro me celozivotni zahadou, stejne tak jako clovek, co pada v kostele na kolena a rozmlouva s panem Bohem."

Hlavně nepadat na kolena. [mrknutí jedním okem]

57700

22.06.2005 09:02

Spiderman Krejčíř na útěku

RE: Spiderman Krejčíř na útěku

Tom 24.?.?.?

>Pane zap, vždyť von, ten nynějsí prezidentskej, je v podstatě Godfather

Jó, to von je, náf Vafík. A je taky děsně lidovej, ale uplně děsně. Byste nevěřili, že von si i vynášel vodpadky a to už dělal prezidenta! Není se pak co divit, že nám takovýho prezidenta závidí celej svět!
http://www.ftipky.cz/obrazky/prezident_odpadky.jpg

57701

23.06.2005 04:27

Evropská unie: Hluboká krize

RE: Evropská unie: Hluboká krize

Tom 24.?.?.?

>proc nemate rad Americany a Zidy.
>proc nemate rad Americany a Zidy.
>proc nemate rad Americany a Zidy.
>proc nemate rad Americany a Zidy.
>proc nemate rad Americany a Zidy.
>proc nemate rad Americany a Zidy.
>proc ..............

Protože mám rád vás, dusane, a v mém srdci není již více místa. Víte, vždycky jsem měl slabost pro vyjetou drážku gramofonový desky. Vždycky to byla jen ta jedna jediná. Teď jste to vy, dusane. Nechtějte proto po mě, abych se vám kurvil v jinech rejhách. A co v příštím životě? Půjdete zase za kolovrátek jako v minulém?

57875

24.06.2005 16:14

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Tom 24.?.?.?

>Dano, vy jste vycvicena v technice boje pechoty? Ja ano, tak vim o cem pisi. Vy evidentne nemate ale vubec paru o co kraci, ze?

Leho, kdybyste by býval napsal, že se jedná o útěk pěchoty, tak by se paní Dana možná nepodivovala, že vám při tom zdrhání lítaj kulky kolem hlavy. I když ... i tak, že? Dotaz pro jistotu: Jak jsou na tom ženy u am. bojové pěchoty - mají taky koule?

58198

24.06.2005 18:46

Povstání v Iráku sílí

RE: Povstání v Iráku sílí

Tom 24.?.?.?

>Bohuzel pro rodice jejich vlastnicke pravo na deti konci dovrsenim 18 let od narozeni potomka. Pak potomek se muze samostatne rozhodnout, ale popleteni rodice hlavne z doby 60. let maji s tim kolikrat velke problemy...

Ne všichni rodiče jsou popleteni. Někteří rodiče jsou dokonce takoví idioti, že jsou hrdi na to, že jejich potomek slouží v Iráku ...

58223

26.06.2005 19:12

Novináři deníku Le monde odsouzeni za kritiku Izraele

RE: Novinari by meli byt potrestani zakazem vykonu povolani

Tom 24.?.?.?

>ja jsem ten, kdo dava Zvedavcovu zaslepenou propagandu na pravou miru...

Tentokrát jste zasáhl vlastní zadek, seržante. Vyrovnejte lauf a zkuste tuto střelu:

Ja jsem ten, kdo dava Zvedavcovu zaslepenost na pravou miru US propagandy.

[velký smích]

58609

27.06.2005 19:03

Povstání v Iráku sílí

Povstání v Iráku sílí

Tom 24.?.?.?

600!!! [překvapení]

58772

28.06.2005 16:40

Útok v Bulharsku

RE: Útok v Bulharsku

Tom 24.?.?.?

>...jezis, ta hrubka..

Cokdejakproc ...? ja to prelit jako "nažívat" sila zvyku z doby kulometne palby bez diakreteniky tecek carek kapitalek a cestin gramatyik no nenechali sme se vysmat [mrknutí jedním okem]

58903

29.06.2005 20:17

Pravda o grilování

RE: Pravda o grilování

Tom 24.?.?.?

>Kdyz jsme v Cechach jezdivali na vodu ...

Kde ty chlupatý vody jsou ...

Kudy ... [mrknutí jedním okem]

59056

30.06.2005 07:33

Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

RE: Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

Tom 24.?.?.?

>Za to, ze je nekdo homosexual, nemuze.

Článek nebyl o tom, zda si za to homosexuál může či nemůže.

>Stejne tak jako se nekdo narodi bez prstu na ruce.

Pokud to bude stejné, tak se můžeme těšit na veřejné ukázky toho, jak se prstí čtyřprstí. (?)

>Na rozdil od Leva se mi nedela spatne pri pohledu na zamilovany par homosexualu ...

To je úhel pohlavního pohledu. Panu Lvovi se jistě také nedělá špatně při pohledu na mrouskající se lvice.

Naprosto zbytečně sem podsouváte výrazy "obetovat jako rodic" "rovna prava pro vsechny" " barvu pleti " "v jehoz botach nikdy nestali" ...

Napadlo vás někdy, jakou měrou - tento bombastický mediální humbuk a právě o ten jde - ovlivní malé děti, aby si to vyzkoušely, když je to tak normální? Kolika z nich a jak to ovlivní život? Nechcete mi snad trdit, že homosapínas jsou jenom ti, kteří se s tím narodili, viďte že ne? Budete uznávat - v rámci dělení ložnic - rovné právo vašeho manžela, když si ve vašem spodním prádle vyrazí za milencem?

Stálý úsměv, Magdo. [mrknutí jedním okem]

59140

30.06.2005 07:53

Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

RE: Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

Tom 24.?.?.?

>dva vasnive se libajici muze, tak se mi zvedl zaludek a byl jsem odporne zhnusen.-Tak ,Te zavrou,aby se Ti nezvedal.

Tak tak, pane Nohejle. Zavřít! To je nejjistější způsob, jak z chlapa udělat buzeranta. A pak, jak tady psala Magda, že se s tím narodili jako bez prstu [zmaten]

59141

30.06.2005 08:03

Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

RE: Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

Tom 24.?.?.?

>Jaky je rozdil mezi homosexual a lesbien????

Zrovna ten samej jako mezi bezvocasími a dvouvocasími

59143

30.06.2005 19:45

Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

RE: Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

Tom 24.?.?.?

>...upirani svobod jedne skupine lidi nevetsi nikdy nic dobreho.

O jaké to svobodě hovoříte, dobrý muži? Manželstvím veškeré svobody svobody končí. Neznáte?

59221

01.07.2005 08:46

Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů a lesbiček

RE: Plasticke naramky skolaku

Tom 24.?.?.?

>Kamaradi Polaci rikaji, ze extra hot staf jsou slecny z katolickych skol.

Nejen vaši kamarádi poláci říkají, že postačí zachrastit pytlíkem bonbónů před katolickou školou a úspěch je zaručen.

Chovankyně katolických škol snad dostávají nějaký rychlokurs do života, nebo co. Jedni prostopášní známí usměrňovali dcerku cestou katolické mravnosti tak dokonale, že ve čtrnácti letech do ní vstoupil samotný Bůh, prostřednictvím pana faráře. Pan farář byl donucen rodiči slečny nechat tento boží vstup posvětit svazkem manželským na obecním úřadě a bylo mu doporučeno, aby si proslovy o roztodivných cestách Páně nechal na koledu. Celoživotní farářovu zálibu v lepých křivkách prdelatých andělíčků nucený svazek manželský nijak nenarušil a tak bylo manželství po půl roce - pro nezájem - rozvedeno. U piva pak bylo možno, bývalého prostředníka Páně, slýchávat: "Pamatuj vole, není prdel jako prdel. Kdybych já se tenkrát nesplet, tak's tady dneska chlastal s biskupem, vole!"

Korunu svátosti tomu nasadili rodiče bohem požehnané katoličky:"Bůh nechtěl, aby z ní byla kurva a tak z ní udělal MATKU!" A zkuste si, šroubkové, něco říci proti matce.

Tolik tedy v globálu, k uzákoněným statutárním pojmům, jako jsou: matka, manželství, katolická církev, feminismus, hoň na teroristy, sňatky mezi mužem a ženou, sňatky mezi pohlavími (stejnými) ...

59307

02.07.2005 06:24

Ať žijí muži!

RE: Ať žijí muži!

Tom 24.?.?.?

>.... ale mam pre vas riesenie. napiste peticiu p.Stworovi, nech zavedie povinnu registraciu, uvadzanie plneho mena s adresou, sexualnou orientaciou, vekom, zamestnanim (samozrejme s overenymi kopiami originalov) a je to. sam by som bol zvedavy, co to so Zvedavcom urobi.

Taky bych byl zvědavej, co by se Zvědavcem udělala "ověřená kopie originálu" v rubrice "Pohlaví:"

59447

09.07.2005 02:44

Londýn pod útokem

výcvik teroristů v Česku

Tom 84.?.?.?

Česko, Palestinci a Izrael
http://bruntal.net/view.php?cisloclanku=2005050901

60531

09.07.2005 19:02

Reakce na článek »Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů«

Reakce na článek »Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů«

Tom 24.?.?.?

Mnoho otazníků, čtenářova smrt.

Ne, ještě mě tento článek nezabil, ale mohu si hlavu ukroutit - co tím chtěl pan Koudelka říci? Má být tento otazníkový dotazník snahou o "ostře formulovaný protest" který se zde neobjevil "kde nic tu nic" jak pan Koudelka očekával?

Pokus o kritiku článku pana Stwory se doslova utápí v záplavě otazníků a tam, kde by kritika měla argumentovat, rojí se: oční nevíra - sem ale nemohl věřit svým očím, hromadné podívání - ale podívejme se, co se v článku vlastně píše, zbytkové dohady - zbývá mi jen hádat a umění představy - jak kdysi dávno někdo naříkal ...

Pane Koudelko, až zvládnete umění představy - jak čtenář doslova zaskučí při čtení vašeho textu - zabodněte brko huse zpátky do prdele a věnujte čtenáři toliko tichou vzpomínku.

60682

10.07.2005 06:07

Reakce na článek »Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů«

RE: Reakce na článek »Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů«

Tom 24.?.?.?

>Pochybuji, ze kdyz se takova "socialni pracovnice" nekde dozvi, ze jde o lesbicky ci teplouse, ze tu adopci doporuci.

Nepochybujte. Až zákon o sňatcích stejných pohlavních orgánů dorazí až do Česka, tak se sociální pracovnice doporučením doslova přerazej. Která z nich si lajsne přijít o teplý flek na podkladě korektně přihřátého jekotu: "Dítě jste nám nedali, protože jsme buzny!"

60790

10.07.2005 07:00

Reakce na článek »Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů«

RE: Proc jsou krestane tak tvrde proti...

Tom 24.?.?.?

>A Bible, jak je znamo, psali prave ti prumerni heterosexualni muzi ...

Ne, není známo jakou orientaci v rozkroku měli muži, kteří psali Bibli. Bibli sem netahejte. Bible je mrtvé písmo. Církve svými skutky popřely samy sebe a jejich odkazy na Desatero lidských neskutečností - kde kupř. chybí "Nepožádáš ministranta svého." - jsou čirým pokrytectvím.

Je docela možné, že církevní netolerance k homosexuálům pramení ze skutečnosti, že tam, kam církve nezadržitelně kloužou, buzny nacházejí potěšení. [mrknutí jedním okem]

60805

11.07.2005 05:25

Reakce na článek »Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů«

RE: Reakce na článek »Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů«

Tom 24.?.?.?

Je to tady ani vubec nerikejte. V tom okamziku mistni intelektualni elita v cele s panem Levem a Taborskym vas zacne nenavidet. Tady se pevne veri, ze homosexu-alitu si ti "uchylove" uhnali sami. Ze uz roupami nevi co delat.

Kecáte dusane, zatím to sem podsouváte jenom vy.

61044

11.07.2005 05:40

Reakce na článek »Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů«

RE: Reakce na článek »Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů«

Tom 24.?.?.?

>Penis a pochva byly stvoreni Bohem ci priropou. zalezi v co veritek sexualmi aktivite.

Sakra, vy v tom máte bordel. Do kterého kostela sexuální aktivity na to chodíte?

>Rit rozhodne ne. to je urazka lidske inteligenci

Ale hovno, prdel inteligenta nemůže urazit [oči v sloup]

61045

11.07.2005 16:09

Reakce na článek »Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů«

RE: Reakce na článek »Kanadská vláda legalizovala sňatky homosexuálů«

Tom 24.?.?.?

>S Vami je nesmyslne se dohadovat, prectete si to nekolikrat, potom mozna pochopite o cem pisu

Dobře, budeme se dohadovat smyslně.

>Penis a pochva ...

To dává smysl, a bystří smysly. O tom se netřeba dohadovat.

>Penis a pochva byly stvoreni Bohem ci priropou. zalezi v co veritek sexualmi aktivite.

Z toho jsem jelen. Tak - Penis a pochva byly stvořeny Bohem, nebo přírodou? Někteří lidé tonou v nejistotách. Jedna dívenka v jisté intimní aktivitě vykřikovala:"Bože! Ach Bože! Bože!" Když jsem se jí potom ptal, jestli věří v Boha, odpověděla:"Já nevím."

Mě takové výkřiky nejistoty rozčilujou. Až mi laskavě odpovíte na ztučnělou otázku, můžeme vzít v úvahu - božské povznesení smyslů při sexuálních aktivitách. [mrknutí jedním okem]

61101

12.07.2005 05:50

Londýn pod útokem

RE: Mozna odpoved na ZAHADU MNOHA ADRES

Tom 24.?.?.?

>Takze uz kazdy vi co ud vas muze ocekavat - nic!

Já už se lek, že mu ho chtěj useknout!

(Takže už každý ví co úd váš může očekávat) :p

61248

12.07.2005 07:54

Dvojí metr

RE: Dvojí metr

Tom 24.?.?.?

Pánové, kemo a dusane,

já si taky říkám, že srandy není nikdy dost. A můžu se smíchy doslova umlátit, když tady hájíte velmoc se stejnou totalitní demagogií bolševických přizdisráců, kterou oni hájili Sovětský svaz. Kritika americké politiky je absolutne nepřípustná a kdo toto tabu poruší, je komunista.

Máte to v hlavě ale trošku popletený. Bush neprohlásil:"Kdo není s námi, je komunista." Bush pouze opakoval slova Lenina:"Kdo není s námi, je proti nám." [mrknutí jedním okem]

61277

13.07.2005 00:18

Dvojí metr

RE: Dvojí metr

Tom 24.?.?.?

>...ja jsem jako dite spadl na hlavicku ze stolu.

To jste spadl ještě dobře. Já v pěti letech spadl na dno Macochy a museli mě dělat znovu.

61418

13.07.2005 08:16

Dvojí metr

RE: Dvojí metr

Tom 24.?.?.?

Zdá se, že byl pužit ten maglajz, pane Včeličko. Mám kupříkladu panickou hrůzu z černé díry [zahanbení]

Obzvláště pak z té rotující, která klame tělem. Odpařená černá díra pod taktovkou sebestředných komunistů na východě, teď řádí se zvyšující se rychlostí globální rotace tady, na západě. Stejné totalitní praktiky omezování osobní svobody, kdysi snad svobodných občanů, jsou odměňovány davovým nadšením. Podobnost čistě jenom náhodná? A vidíte, stačilo zahrát hru "Škatule škatule hejbejte se". Dvě škatule spadly a zbytek už znáte.

Jak říkám, maglajz na maglajz. Kdybych byl tenkrát spadnul jenom se stolu na hlavičku a vytvrdil si tak mozek k bezproblémové dokonalosti, "Hoj!" to bych si dneska vejskal. A ještě bych si k tomu zpíval:

"Celý svět dneska spasí, američtí hoši zlatí!"

61459

16.07.2005 02:54

Zhoubný multikulturalismus a islámský fundamentalismus

RE: Mám jiný názor

Tom 24.?.?.?

Dlažebka

>Dal bych si dovolil upozornit na takovou velmi originalni drobnost "sebevrazedni atentatnici" pouzili bomby s casovymi spinaci...Proc?

Jakobych dostal dlažební kostkou do hlavy, když jsem si přečetl tuto větu. Rána dlažebkou měla stejný účinek jako břinknutí klackem Aronovi po palici na cvičáku. "Co mlátíš toho psa!?" "Já ho nemlátím, já ho jenom startuju." odpovídal přítel Ben neznalým. A skutečně, po důrazném pohlazení po kebuli, makal Německý ovčák Ben na cvičáku jako švýcarské hodinky."Víte, vono se mu v tý palici, po tej ráně, vždycky rozsvítí." dodával s uspokojením Ben, zatímco Aron bezchybně trhal limity.

Úsměvnou vzpomínku na Arona vysřídala ta potupná. Ondyho jsem nevědomky posloužil k obrovské prče svých drahých přátel, jako osobní přepravce poctivé dlažební kostky - jedné z těch milionů, kterým dříve říkávalo kočičí hlavy - na bicyklu České Budějovice - Praha. Jen to zadunělo, když jsem s úlevou po té štrapáci praštil s batohem doma o podlahu. Kolik ta dlažební kostka vážila, nevím dodneška. Na váze jí však přidal přilepený vzkaz, který mě dojal k slzám:"Brzo přijeď! Kostek máme dost. Až budějickejma kostkama vydláždíš zaasfaltovanou Prahu, tak tam přijedeme udělat revoluci!" Nevydláždil jsem. Nepřijeli.

Nejvíc mě ale šokovalo zjištění, že jsem si tu šílenou váhu dlažebky, za jízdy v batohu na zádech, vůbec neuvědomoval! První podezření, že něco není v pořádku, přišlo až v momentě, kdy dlažebka bouchla o podlahu. Dost pozdě, že?

Dlažební kostky - ať už ty chodníkové, tak padnoucí do ruky k vrhu, či ty vozovkové k vyztužení barikády - psaly dějiny. Není až tak podstatné, zda byly použity ke zmíněným účelům, či vloženy do ruksaku předem určeným teroristům. Svoji roli, s tvrdostí žuly, splnily vždycky.

Dlažebka klame tvarem. Je hranatá a vržena z mostu do Vltavy dělá kruhy. Problémy s hranatostí kruhu, či spíše - se zakulceností hranatosti - vznáší ve svém díle "Problémy" i Aristoteles ve 4. stol. př.n.l., nedává však žádné vysvětlení:"Proč, když slunce svítí skrz pravoúhlý otvor, je jeho obraz kulatý?"

Dlažební kostky, ty větší, vozovkové, vloženy do zavazadel nevědomých nositelů a odpáleny dálkovým signálem v rozmezí několika sekund ... A sakra, teď jsem zase do něčeho šlápnul. To zase bude keců ...

Víte co? Já si dám radši leho.

Zpráva z tisku:

"Všechny tři bomby v londýnském metru explodovaly v rozmezí několika sekund kolem 8:50 ráno," prohlásil Brian Paddick ze Scotland Yardu.

61919

17.07.2005 06:40

Nový skript pro diskuze

Člověk si časem zvykne i na dřevěnej futrál ...

Tom 24.?.?.?

... ale opravdu postrádám možnost volby seřazení příspěvků (všech) od nejnovějšího a kdyby ta možnost k nakliknutí byla nahoře, hned po otevření fora a ne až po přerolování přes několik set přívzdechů.

Děkuji předem za uchopení a přeji dlouhá léta, kozí sýr a vždy jen dobré pivo [mrknutí jedním okem]

62058

17.07.2005 17:31

Zhoubný multikulturalismus a islámský fundamentalismus

RE: Symptom, nebo pricina?

Tom 24.?.?.?

>Na druhou stranu, jestli je to vtip, zase tak vtipné mi to nepřipadá, ale to může být způsobeno odlišným smyslem pro humor...

Mýlíte se, LEHO kybernete zelený. Smysl pro humor buďto je anebo není. Vaše software není "prefikané" a to ani bez uvozovek, ale prefiknuté právě o ten smysl pro humor. Smyslem pro humor bude vybaven Kecatoč LEHO 2 a to v rámci připravovaného volebního programu "Monkey 2 for president!"

http://www.daveallsop.co.uk/chars/DankMonkey.jpg

62088

18.07.2005 05:22

Nový skript pro diskuze

RE: Člověk si časem zvykne i na dřevěnej futrál ...

Tom 24.?.?.?

[pláč]

62140

18.07.2005 16:29

Nový skript pro diskuze

RE: Člověk si časem zvykne i na dřevěnej futrál ...

Tom 24.?.?.?

>Tome, mozna by bylo dobre, aby jste panu Stworovi ukazal, jak se takovy webzin, ktery by se libil naprosto vsem, vytvoril. Potom by jste nemusel delat takove ksichty, a byl by jste slavny jako pes Filipes.

Rejpavý anonymouse,

vy, i s tím vaším podsuvným dusaním stylem, mi můžete - víte co. Kdo tady vrhá ksichty, plíživý podsuvníku? Já se tady rozplakal dojetím a uznáním nad krásou tohoto webu a sypal si popel na hlavu nad vlastní nenažraností gombíku chtěného navíc. Jednoho jediného. A vidíte, mohla to být právě ta kapka, kterou tento křišťálový pohár scriptů mohl přetéci. Už dva dny mlátím hlavou do zdi, doufaje že se zeď rozsype a zavalí, v sutinách zapomnění, mou nicotnost. A vy? Vy mi sem přijdete šustit s webzinem, který by se líbil úplně všem. Směšné.

62202

18.07.2005 20:17

Nový skript pro diskuze

RE: Člověk si časem zvykne i na dřevěnej futrál ...

Tom 24.?.?.?

>Už dva dny mlátím hlavou do zdi, doufaje že se zeď rozsype
>a zavalí, v sutinách zapomnění, mou nicotnost.

>
>Dva dny je asi moc malo pro Vas [pláč]

Ale no tak, jsme jenom lidi [pláč] [pláč] [pláč]

62226

23.07.2005 05:59

Policie zastřelila muže – tak tohle je vážné

RE: Mate nejaky univerzalni navod pro poctivyho obcana, jak na to ?

Tom 24.?.?.?

>Az se ten skutecny teror dotkne vas nebo nekoho vaseho blizkeho (chran panbuh abych vam neco takovyho pral), pochopite mozna, ze smrt jednoho blazna, kterou si svym chovanim zpusobil sam, nic neznamena v rovnici bezpecnosti milionu poctivych obcanu.

Rád si poslechnu vaši odpověď, až vám horliví cajti odprásknou strejdu baču, který vám v tradičním kožichu poveze brynzu v ruksaku na zádech. Eh? I vy pochopíte, "ze smrt jednoho blazna, kterou si svym chovanim zpusobil sam, nic neznamena v rovnici bezpecnosti milionu poctivych obcanu." ? (chran panbuh abych vam neco takovyho pral).

Jojo, vono kecat v korektně bezpečnostních rovnicích s předem danou neznámou, to miliony poctivých občanů zvládnou bez problémů ...

62813

24.07.2005 17:42

Z diskuzí včera zmizely všechny příspěvky

RE: SQL injection? Kdepak. Zavinil jsem si to sám

Tom 24.?.?.?

>No, musel jsem vydat temné varování případnému útočníkovi. V té chvíli jsem ještě nevěděl, o co jde. Je fakt, že jedno IP se tam plácalo tak nějak divně.

A neplácalo se tam to IP v tlustém kabátě? No bóže, prostě jste si omylem picnul svého brazilce [velký smích]

62899

28.07.2005 15:21

Mají nás na háku

RE: rozbor Talmudu? Lide neumiraji na atomovou bombu,ale na vlastni blbost.

Tom 24.?.?.?

>Jen tak mimochodem, já v armádě zatím kromě rabína pravověrného Žida za 16 let služby ještě nepotkal...

Eh? A copa tam ten rabín rabínuje? Jak zdá se, tak židé opravdu nejsou tak blbí, aby pro pár chechtáků nasazovali vlastní život, neníliž pravda?

63364

31.07.2005 18:47

Policie zakročila proti technoparty

To chce klid!

Tom 24.?.?.?

Policie chrání srnky, zajíčky, lištičky, myšky hrabalky ...

http://img.blesk.cz/blesk/imgdb/original/phpvwO2tb.jpg

... a za zvuků dělobuchů přináší klid místním občanům.

Žij a vzkvétej drahá vlasti, užívej si pendrekové slasti!

K policejním zásahům vždy souhlas dáme,
u TV papučemi šoupeme vždy na té správné,
korektní straně.

63705

01.08.2005 18:04

Uhni z cesty, dědku! Já se jdu bavit!

RE: Ještě doplnění

Tom 24.?.?.?

>Ano, policie to přehnala.

No konnečně! Právě policejní zásah je to, oč tu běží. Také mi připadá přehnané, když policie nasadí tisíc těžkooděnců s plným vybavením jenom proto, aby zajistila klid sousedů, zvířátek a ušetřila trávu od sešlapání ...

63924

02.08.2005 20:20

Otec světa

RE: PS. link na tu zpravu na novinkach

Tom 24.?.?.?

>Taky nepřišel, ani k oknu.

Možná si zrovna honil neviditelného bobříka ...

64157

04.08.2005 19:03

Řezník se zabydluje

RE: Je to pěkné, ale co s tím ?!

Tom 24.?.?.?

>Prosím někoho rozumného, aby naznačil, co s tím !!

Prodat PC do frcu ... [mrknutí jedním okem]

64604

05.08.2005 19:36

Bijí děti

Vyjádřeno postojem

Tom 24.?.?.?

http://www.zaabava.szm.sk/obrazky/socha_globalni_svobody.jpg

Nevím jak vy, ale jako symbol svobody, bych si radši vybral to pivo v ruce dítěte ...

64805

07.08.2005 01:59

Pozor, komunisté nejsou prasata

Stop péro!

Tom 24.?.?.?

>Kdo jsou tito hrdinove nasi doby? Obycejni zapskli srabkove, kteri vylezli z der (vzduch je jiz 'cisty', ze) a ted nafaji o stopero!

>Nejsem milovnikem komunistu, ne tech soucasnych a rozhodne ne tech minulych. Ale reknu Vam: obdivuji je!

Ani se vám nedivím. Jako hluboce věřící křesťan jste velmi bystře pochopil, že totalitní praktiky komunistů, jsou v principu založeny na stejných dogmatech které praktikují církve - všichni lidé jsou si rovni. Kázat vodu, lemcat víno a kupředu ani krok.

>Maji silu a schopnost se postavit za tu tridu spolecnosti, ktera to potrebuje nejvic - za chude a zneuzite.

Mají bezzudnou drzost postavit se za třídu společnosti, kterou oni potřebují nejvíc - za chudé a cynicky je zneužívat.

>Davaji nadeji (i kdyz ponekud falesnou) znacne casti spolecnosti, ktera nema ambice cucat jineho a nechat cucat sebe same.

Podsouvají iluzi (totálně falešnou) té části jim věřící společnosti o cucání lahodného nektaru po smrti - v zářných zítřích.

>Premyslejme o tom a oddelujme ty minule a soucasne. Je to docela jiny druh.

Nepřewmýšlejte o tom a neoddělujte. Je to docela stejný hrob.

65029

07.08.2005 08:53

Spojitosti

RE: Koule z dejepisu, Kemovi

Tom 24.?.?.?

>Voni to byli Spanelove.

Obávám se, dusane, že máte cirka 120 let zpoždění. A to vám radši ani nebudu připomínat druhou britsko-americkou válku v letech l8l2 - l8l5. [pláč]

65070

07.08.2005 09:01

Spojitosti

RE: doktore Včeličko,

Tom 24.?.?.?

>"Americane" existovali az po roce 1776

No vidíte, pane Včeličko, jak vám to jde. Takže od roku 1776 se jednalo o britsko - americkou válku, žáno?

65074

07.08.2005 16:45

Bijí děti

RE: Technopartaku munice..

Tom 24.?.?.?

>Oni to meli udelat policajti chytreji. Oznamit verejne ze dostali anonymni oznameni od 'Al Quady' ze tam vybuchne bomba by jim umoznilo pouzit i ty nejprisnejsi prostredky davove kontroly.

Pane to Veliký, vy si koledujete vo průser! Vždyť vy tady prozrazujete nejstrategičtější tah světové globalizace! [překvapení]

65094

07.08.2005 17:30

Spojitosti

RE: Kdo chce opravdu pochopit,

Tom 24.?.?.?

>Pro obyčejné lidi je těžké přežít bez nějaké nosné myšlenky. Život je pro ně bez toho nepochopitelný a neuvěřitelný. Prostý lid potřebuje nějakou ideologii.

"Prostý lid"? [smích] Ano, vyjádřeno tímto termínem, tak k udržení prostého lidu na uzdě, je nějaká ideologie ne potřebná, ale naprosto prioritní.

Jinak, prostý člověk si ideologicky bohatě vystačí s dvaceti deky imitace, pivem a fotbalem v TV.

Lid provolával slávu KSČ a lidi na to srali.

65096

07.08.2005 20:25

Spojitosti

RE: doktore Včeličko,

Tom 24.?.?.?

>pane Tom, mam rad vase prispevky, takze momentalne nechapu o co vam jde, nemusim snad psat pro odborniky na historiii, o valce o nezavislost. Pouze jsem podoktnul, ze se jednalo o boj Anglicana s Aglicanem. Nic vic, nic min. Byla to pouze poznamka k pane Faborskemu prvnimu prispevku. Pokracujte tedy dale v historickych uvahach a nedelejte z toho maglajz.

Jde o to, pane Včeličko, že dnem 4.července 1776 dostala "válka o nezávislost" statut britsko - americké války a tedy se občané Velká Britanie, Angličané, stali de facto úhlavím nepřítelem USA. Od tohoto data se tedy nejednalo o válku Angličanů proti Angličanům, ale Angličanů proti Američanům.

Oni se za Američany považovali - a to je rozhodující. [mrknutí jedním okem]

65119

08.08.2005 08:59

Jsem také ve válce?

RE: Take nechci valku

Tom 24.?.?.?

>Ladinek bude jiste velkorysy a dovoli nasim zenam chodit jeste rok bez burky.

Burka? Burka je rozdílná interpretace téhož.

http://bbb.blogs.sapo.pt/arquivo/Burka%20copy.jpg

I když, mnohým bílým pneumatikám na severoamerickém kontinentě, nošení burky by mělo být nařízeno ze zákona. Nezdá se vám, že letošní léto v ulicích je opět sádelnatější?

65204

09.08.2005 20:18

Jsem také ve válce?

RE: O ano, nepochybne

Tom 24.?.?.?

>Ale vzpomeń si na ten for ve slovenčině, jak napřed přišli
>Němci, pak partyzáni a až se to parkrat zopakovalo přišel
>bača a vykopal je z hory všetkých...

No jo, ale až poté, co jim došly kožichy!

"Ej, bača, pěkný kožuch máš, kde jsi ho sehnal?" - "Od partyzána." - "Dej mi ho." - "Ne, sám si zastřel!"

65380

09.08.2005 20:21

Mám radost jako malý kluk

RE: Lojzodušane, Vy byste měl posílat Vaše komentáře do Nezvědavce.

Tom 24.?.?.?

>Pane Táborský, máte tam pravopisnou chybu. Správně se píše
>"seregant leho".

A nemá tam být "seregrant"?

65382

10.08.2005 01:45

Oběť války: americká ekonomika

RE: oprava

Tom 24.?.?.?

Šťourá grámo ... "zahynuli"

65410

10.08.2005 07:20

Oběť války: americká ekonomika

RE: oprava

Tom 24.?.?.?

>Od března 2003, kdy válka začala, zahynuli 1 763 američtí
>žoldáci

>
>Nechci stourat pane Stwora, ale nejak cesky mi to nezni[pláč]

Jen si klidně zašťourejte. Ono to nezní, ale to je holt ten češtin na uzdě gramatiky. Rychtuje se to podle poslední číslovky tři - zahynuli. [pláč]

65429

11.08.2005 03:43

Oběť války: americká ekonomika

RE: oprava

Tom 24.?.?.?

Tak jsem čekal, že se tady zjeví Bůh - protože jedině On umí správně česky - a uvede onu spornou větu na korektní lajnu. Nezjevil se.

Konzultoval jsem proto onu větu s jedním emeritním čičmundou, který se svého času živil przněním hovorové češtiny v ÚJČ AV (Ústav pro jazyk český. Dlužno podotknout, že bývalý akademyk se za svou tehdejší činnost dodneška stydí, neboť mé vřelé invektivy, kterými jsem oblažoval jeho bosou hlavu, snášel bez mrknutí telefonu. Pryč jsou doby, kdy se chlubívával, že s kritikami své práce od lidové veřejnosti odcházel do míst tam, kam si i císař pán tahal agendu, a ne vždy se s neděkovnými listy vracel zpět.

"Doba pokročila" přiznal neochotně bývalý gramatický totalizátor "a dnes je ve výrazech končících číslovkami jeden, dva, tři a čtyři přípustná varianta s 2. pádem množného čísla". Přeloženo do češtiny - v případě číslovek se může hovořit, psát i číst česky!

Takže věta:"Od března 2003, kdy válka začala, zahynuli 1 763 američtí žoldáci." je gramaticky správně a ne "za pět" - jak tady sejčkuje Ben Hur, a je to právě on který má zbytečnou kouli navíc - za neznalost gramatiky.

Zdá se, že i pracovníci ÚJČ AV se občas zděsí grámodirektiv které vykonali pro nutkavou potřebu vlastní existence a milostivě uznají, že přehnojili.

Donedávna striktně vyžadovanou shodou tvaru počítaného předmětu i přísudku, řízených posledním členem číslovkového výrazu, docházelo k úděsným paskvilům. Je s podivem, ač to kdekomu rvalo hubu, jak tato kodifikace (lidově kravina) byla mediálnimi hlasateli používána jenom proto, že byla češtinozmrdy z ÚJČ AV nařízena a za deště kulí vtloukána hučiteli studentům do palice.

65533

11.08.2005 12:43

Oběť války: americká ekonomika

RE: Stave USA po dvou letech valky...

Tom 24.?.?.?

>
>Možná by neškodilo více investovat do zajištění
>bezpečnosti posádky místo ho "hajzlu".

>Pak by zmírnili riziko, že posádka bude i s kosmickým hajzlem
>v hajzlu. [smích]

>Omlouvám se za výrazy , ale tak nějak mi to sedí. [mrknutí jedním okem]

Přeji vám dobré posezení. V Americe byste si už neposeděla. Zdejší fóroví obdivovatelé Ameriky a všeho amerického lidu nezmínili prototyp prvního kosmického hajzlu, který byl vyvinut vzhledem k vysoké rychlosti amerického života. Tento kosmický hajzl nese typové označení "American Standard" a jsou jím vybaveny všechny americké domácnosti. Tento úžasný vynález, předbíhá první kosmickou rychlostí nejen dobu, ale i myšlenku. Genialita tohoto vynálezu doslova omračuje svou jednoduchostí - ráno přijdete na hajzl a hovno už tam je.

65570

11.08.2005 13:31

Oběť války: americká ekonomika

RE: Stave USA po dvou letech valky...

Tom 24.?.?.?

>Není nad starou dobrou WC mísu JIKA z Bechyně. Nezoufejte,
>když bude nejhůř tak vám jednu pošlu. [mrknutí jedním okem]

Šťastná to ženo! Díky za outěchu. [mrknutí jedním okem]

65577

11.08.2005 13:41

Mám radost jako malý kluk

RE: Lojzodušane, Vy byste měl posílat Vaše komentáře do Nezvědavce.

Tom 24.?.?.?

>Náš učitel nám vždycky říkal, že sranda je jen okolo
>hnoje. Mýlil se, dnes je i v Iráku a v Afganistánu a Bušík
>(i leho) by ji měl rád i v Íránu.

Takže váš učitel měl vlastně pravdu. Vývoz hnoje "Made in USA" do zmíněných zemí to potvrzuje [mrknutí jedním okem]

65580

11.08.2005 15:41

Oběť války: americká ekonomika

RE: Stave USA po dvou letech valky...

Tom 24.?.?.?

>Kdyz uz nic, tak zacpane zachody 10:1 vede CR.

Americká genialita opravdu není lehká k uchopení. Není divu, že ani vy jste neuchopil hned napoprvé. Zkuste se vžít do situace: Jste Američan. Ráno doťapkáte na záchod a to, co tam vidíte, je vaše vlastní hovno. Předběhlo dobu i vás.

65589

12.08.2005 04:47

Oběť války: americká ekonomika

RE: Stave USA po dvou letech valky...

Tom 24.?.?.?

>Zkouset se vžít do teto situace nemusim.V teto realite jsem 19let a za celou tuto dobu se nic takoveho nestalo.

... eh, sakrblé ... a zkusil si ráno protřít oko kopřivou, aby lépe viděl? [překvapení]

65704

12.08.2005 09:17

Monsanto si nechala patentovat nový objev: vepř domácí

Patent na rozum

Tom 84.?.?.?

Patent na rozum
http://www.bruntal.net/view.php?cisloclanku=2005040503

65734

14.08.2005 14:37

Platby prostřednictvím SMS? Hm...

starenka na prazskym Hlavaku

Tom 84.?.?.?

A nebyla ta starenka z Hlavaku nahodou houmles?

66038

16.08.2005 22:24

VyVolení

Jak čumět

Tom 24.?.?.?

Českému člověku, k unudění zhýčkanému výdobytky kapitalistického trhu - celá rodina již nemusí bojovat ve frontě na banány a skutečně každý si může do sytosti vytřít toaletním papírem a ne uvědoměle Rudým právem - dostává se v TV podívané až neskutečně lidské. "Od třpytu hvězd k hovnu" tak by se dal nazvat pořad TV Prima, reality šou, kde VyVolení "budou chodit na záchod v přímém přenosu" jak tady inzeruje cz. lidová zpravodajka Mindy.

Čumenda český se již nemusí hrbit u klíčové dírky a riskovat, že bude dalším nedočkavcem přistižen a odsouzen. Naopak. Dříve mučivě tajené výsledky vojerských čihaček, může nyní volně ventilovat v kolektivu spolupracovníků do nejmenších detailů. Jak úlevné - všichni máme TV, všichni jsme čuměli - ta jednota, ta rovnost, to bratrství! MY! By jeden nevěřil, jak i kus hovna dokáže lidi stmelit. A na závěr, všichni hromadně odsoudíme ten HNUS!

Jak čumět a nezadat si. Nekomentujte každý chlup či nechlup na intimních partiích. Komentujte způsob jakým se protagonisté exhibitují k milionům. Kozy nebo prdel? Není důležité co zvítězí, ptejte se, proč tomu diváci dali svůj hlas. Zachovejte si neposkvrněnou historii - nikdy jste něco tak odporného neviděli! Stylizujte se do role omráčené oběti: "Zapnu TV a tam ten příšernej hnus. Zrovna se štoural v ..." - významně se odmlčte a pak s důrazem vypalte: "... a eště k tomu čuchal!!!" A dodejte:"Na to se prostě nedalo nedívat!" Povzneste se do výšin siciologického pozorovatele vědoucím výrokem:"To bude pastva pro psychology!"

Abyste se zas tak moc nevyhranili z kolektivu, přiznejte, alespoň trošililinku, lidskou slabost. Upevní vám to preference a sympatie. Minda doporučuje tento vejšplecht:

>Já jsem taky na špatné cestě a cítím jak mi na krku začíná šimrat obojek. Protože se na to budu dívat. Nějakou dobu určitě. Budu se dívat, protože je to vymyšlené moc dobře a moc zle. V každém z nás je kus voyaera, zvědavého čumila, škodolibce a sadisty.

Střezte se však Mindina volání po nadlidském nepřirozenu:

>Myslím, že teď mi tu chybí osvícený panovník. Vyvolený rodem nebo svými vítezstvími. Aby tuhle blbou, ponižující, duchamornou a úchylnou podívanou zakázal. Prostě, aby jim a nám to zatrhnul. Neodvolatelně. Pro naše dobro.

Leckoho by mohla napadnout blesková replika:"Tak si vole přelaď na jinej anál, né?"

66403

17.08.2005 04:03

Není diktátor jako diktátor

RE: kysela zluc

Tom 24.?.?.?

>... ja si kalhoty nezapinam.
>Jsem neustale zadan zenskym personalem
>o poskytovani bezplatnych sluzeb. Nejsem
>timto prostitut, ale servant jejich vsech
>tajnych prani.

Aha, takže to vysvětluje, proč jste imrvére do mrtě vyhulenej [oči v sloup]

66450

17.08.2005 04:13

Není diktátor jako diktátor

RE: Zase nas oblbuji...a Misu o koze zatimco ja o voze

Tom 24.?.?.?

>Samozrejme vsichni vime, ze stranek lunatiku jeste horsich nez
>Zvedavec jsou v internetovem eteru miliony

I kdyby jich byly miliardy, tak se žádná z nich nemůže pochlubit, že má LEHA!

66453

18.08.2005 08:57

Není diktátor jako diktátor

RE: kysela zluc

Tom 24.?.?.?

>Obsah je to, na cem skutecne zalezi. To, kolik procent objemu nadoby naplni

Tak, obsah nebo objem?

66661

18.08.2005 09:05

Není diktátor jako diktátor

RE: Zase vedle Bin Hurvínku.

Tom 24.?.?.?

>Budeš ji, jako optimista, vidět poloprázdnou nebo poloplnou?

Nápověda: Mařenka je ploprázdná. [mrknutí jedním okem]

66664

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Káva pro Zvědavce

57

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 129 čtenářů částkou 19 970 korun, což je 57 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Vážení čtenáři,
děkuji všem, kteří přispěli. Máme poslední pracovní den před koncem měsíce a my máme vybráno jen něco přes polovinu. Prosím, zvažte případný příspěvek na tento web. Děkuji.

Ve zkratce

Ve francouzském Nice útočil muslim ve jménu víry29.10.20 21:39 Francie 0

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 6

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Měnové kurzy

USD
23,45 Kč
Euro
27,34 Kč
Libra
30,28 Kč
Kanadský dolar
17,56 Kč
Australský dolar
16,44 Kč
Švýcarský frank
25,58 Kč
100 japonských jenů
22,40 Kč
Čínský juan
3,49 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,43 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,67 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 807,43 Kč
1 unce stříbra
546,39 Kč
Bitcoin
318 090,95 Kč

Poslední aktualizace: 29.10.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 553 200