Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané filip 29

Nalezeno 28 příspěveků, 13 různých IP adres

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

20.11.2015 10:00

Signalizuje poslední porada v Kremlu změnu kurzu?

Putin

filip 29 91.?.?.?

https://www.youtube.com/watch?v=u-bTeV6i55A

342084

19.11.2015 18:56

Signalizuje poslední porada v Kremlu změnu kurzu?

Rasputin a jeho úloha v NWO

filip 29 95.?.?.?

Rasputin toľko volal po spolupráci s psychopatmi zo "slobodného a demokratického sveta" až to začína naberať reálne kontúry.
Aké budú jeho ďalšie kroky?
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/putin-boney-m-parodia-2015-11

342062

13.11.2015 08:48

Evropa: Vítejte ve sjednoceném policejním státu

Zbierka

filip 29 91.?.?.?

Minulú nedeľu bola biskupmi v Poľsku na omšiach vyhlásená ofera-zbierka pre imigrantov[smích] Ovce si na islamizáciu a svoje zničenie musia prispievať[smích]

341771

http://www.auria.sk/blog/category/psychiatria

340842

07.10.2015 10:05

500 milionů rukojmích

RE: Z Protokolov

filip 29 91.?.?.?

Našim úmyslom je ,aby sa všetky národy účastnili kladenia základov tejto budovy ,preto z ich radov musíme získať silných nadháňačov. Je potrebné uštvať celý svet hádkami ,nepriateľstvom, zápasmi, nenávisťou ,hladom a očkovaním chorôb ,takže gojimom zostane len túžba po našej vláde. Keď dosiahneme prevratu ,povieme – všetko bolo zlé ,všetci ste trpeli. My odstránime príčiny vášho utrpenia ,to jest národnosti ,hranice a národné meny. Až bude po prevratoch ,ktoré vzbudíme vo všetkých štátoch súčasne ,všetky vlády budú zosadené ,čo bude asi tak za sto rokov ,potom budeme v osobe nášho panovníka uznávanými pánmi sveta.
Až budeme my pánmi sveta ,potom nestrpíme žiadne iné náboženstvo okrem nášho . Kráľ izraelský sa potom stane pravým pápežom sveta a pravým patriarchom medzinárodnej cirkve. Pokrok slúži tak, ako každá falošná myšlienka len k zakrytiu pravdy. Verejnú mienku gojimov sme už ovládli natoľko ,že sa skoro všetci pozerajú na svetové udalosti okuliarmi ,ktoré sme im nasadili. Aby sme ovládali verejnú mienku je potrebné uvádzať ju v úžas rozširovaním protichodných názorov ,až v nich gojimovia úplne zablúdia.

340325

07.10.2015 07:54

500 milionů rukojmích

Z Protokolov

filip 29 91.?.?.?

Ešte zopár citátov z Protokolov:

„ Za pomoci viery v Boha by mohol byť ľud vedený svojimi duchovnými pastiermi a mohol by v kľude a skromnosti prosperovať podľa pravidiel ,ktoré zriadil Boh. Preto sme vytvorili slobodomurárstvo ,aby gojimské hovädá netušili jeho ciele. Nalákali sme ich do našich početných loži ,aby sami odvrátili pozornosť od svojich súvercov . Viditeľné slobodomurárstvo je len rúškom k zakrytiu našich cieľov ,ale vlastný pracovný program tejto moci a jej pravé ústredné sídlo zostane navždy utajené. Všetky lože budú sústredené pod jediné vedenie známe len nám .Väčšina ľudí , ktorí vstupujú do tajných spoločností sú dobrodruhovia ,šplhúni a ľudia v celku bez ceny . Gojimovia nerozumejú ničomu ,ani bezprostredným výsledkom. Budú vstupovať do loží buď zo zvedavosti ,alebo z očakávania hmotného prospechu. Túžia po vzrušení ,ktoré im spôsobujú rečnícke úspechy a budeme im preto tlieskať do omrzenia.
Slobodomurárov likvidujeme tak ,že nás nikto mimo lože nepodozrieva . Ani samé obete sa nedozvedia o svojom odsúdení. Umierajú zdanlivo prirodzenou smrťou ,keď je to potrebné. Pretože to bratia z lože vedia ,netrúfajú si proti tomu vystúpiť. Tak sme u nich vykorenili túžbu aj po najmenšom odpore. Musíme vymazať z rozumu gojimov vieru v Boha a nahradiť ju formulkami a úvahami o hmotných potrebách. Keď sme sa stali neobmedzenými pánmi tlače ,môžeme zmeniť pojmy o cti ,cnosti ,charaktere a posvätnosti rodiny ,ktorá bola doteraz nedotknuteľnou a ktorej zasadíme prvú ranu k jej úplnému zničeniu. Najväčší význam by malo ,keby bola sviatosť manželstva nahradená jednoduchým ,civilným obradom.
Naši filozofi budú hovoriť o nedostatkoch iných náboženstiev ,ale nikto nebude môcť hovoriť o pravom zmysle nášho náboženstva. My budeme svetu predpisovať koho má ctiť ,komu má dôverovať a koho má zavrhovať.
Spôsobili sme nešváry náboženské a rasové ,ktoré udržujeme medzi gojimami už po 20 storočí.
Spomente si na úspech ,aký nám priniesli náuky Dárwinova ,Marxova a Nietcheho. Demoralizujúci vplyv týchto náuk už vidíte. Nevedomý ľud slepo verí nami upravenej vede ,tlačenému slovu a ním hlásaným bludom. (ešte nebola televízia) Ak by na nás nejaký gojimský časopis zaútočil ,zakážeme ho hneď po druhom útoku a zdôvodníme to tým ,že poburuje verejnú mienku. Pripomeňme si francúzku revolúciu ,ktorá bola našim dielom. Od tej doby vodíme davy od sklamania ku sklamaniu ,aby nakoniec uvítali s jásotom despotu zo židovskej krve ,ktorého chystáme svetu. Dnes vám už môžem povedať ,že sa blížime k cieľu. Ešte nám zostáva prejsť krátku cestu a kruh symbolického hada ,symbol to nášho národa sa uzavrie a budú ním všetky štáty zovreté ,ako v okovách. A keď nadíde chvíľa nášho svetového kráľovstva ,davy zmetú každého ,kto by nám stál v ceste.
Našim úmyslom je ,aby sa všetky národy účastnili kla...

Automaticky kráceno

340311

05.10.2015 17:28

Obama riskuje globální katastrofu

RE: Proroctvo

filip 29 91.?.?.?

Ver starému Henrymu,on dobré info[smích]
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/glos-z-piekla-henry-kissinger-o-nadchodzacej-wojnie-2015-03

340282

05.10.2015 17:16

Obama riskuje globální katastrofu

RE: Proroctvo

filip 29 91.?.?.?

Práve z toho popola tretej svetovej povstane židovská svetovláda a antikrist bude ten ,kto akože vyjedná mier. Vystúpi ako "mierotvorca"
Jemu odovzdajú moc všetci svet.panovníci.
Treba si prečítať:
http://issuu.com/zastavmeauto-genocidu/docs/zj_e49232a17c45b9

340281

05.10.2015 13:22

Obama riskuje globální katastrofu

Proroctvo

filip 29 91.?.?.?

Proroctvo uverejnené pred rokom je dnes trochu aktuálnejšie- Tretia svetová vojna príde cez Sýriu:
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/proroctwo-wojna-syria-zasygnalizuje-poczatek-bolesci-2014-10

340278

04.10.2015 19:18

Revoluční akt říkání pravdy

Oznam

filip 29 91.?.?.?

Oznam:
RKC pomáha satanistickým elitám v islamizácii a zničení národov Europy. Na Slovensku je však hrstka kňazov ,ktorí ostali verní Kristovi. Kresťania ,ktorí prekukli kolaboráciu RKC a nechcú ňou byť vedení ako telce na porážku sa v stredu môžu pridať k manifestácii proti islamizácii: http://www.spolocnostsbm.com/

Na Slovensku sa len títo kňazi neboja hovoriť pravdu[smích]

340263

27.09.2015 21:53

Neodvratný pád západních mocností

RE: EU je len predstupeň svetovlády

filip 29 91.?.?.?

O RKC je Kap.17zj.sv.Jan,kde ju označuje ako neviestku.
Tak isto im RKC pomôže aj s očipovaním dezorientovaného stáda, ktoré už nikto nepreberie z apatie.
Naverbovali ohromné ľudské zdroje cez svoje spolky (CFR,Bilderberg,MMF,OSN,Trilaterálna atď),majú armádu a preto sa tí ,ktorí sa nazdávajú ,že sa EU rozpadne mýlia.
Tak, ako sa splnilo všetko čo stojí v Písme, tak budeme sledovať toto úsilie až do konca. Biblia jasne hovorí, že sa im svetovládu podarí dosiahnuť a na jej vrchol dosadiť svojho panovníka tak, ako o tom píšu Protokoly sionských mudrcov v poslednej kapitole a ktorého existenciu rabíni oznámili. Toho vyhlásia za pravého mesiáša, na ktorého čakali.Krista za falošného.
Bude mu ale umožnené vládnuť len na 3,5 roka a bude to vyzerať takto:
http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/11370-jak-bude-vypadat-prichod-antikrista-a-apokalypsa-i-mnozi-knezi-budou-slouzit-satanovi.aspx
Potom bude podľa Biblie nasledovať druhý príchod Ježiša Krista.
Je podivuhodné, že ani ľudia ktorí sú imúnni proti ohlupovaniu a časť z tohto plánu prekukli a druhým sa snažia otvoriť oči, nechápu tieto súvislosti a celú pravdu práve preto, že odmietajú Boha a aj to, že nás pred tým všetkým varoval v sv.Písme. Pre svoju zatvrdnutosť nechápu a že je všetko predpovedané, len rečou ktorej nerozumejú. Nerozumejú lebo nechcú. Sami postavili stenu.
Potom nevidia východisko a tápu –viď rôzne fantazírovanie ako AWAKE ,ale podobne sú na tom aj ľudia prevádzkujúci iné stránky bojujúce proti tomuto zotročeniu sveta.Vidia čo sa deje, ale nevedia, že ide nastolenie panstva biblického antikrista a veľké finále:
http://issuu.com/zastavmeauto-genocidu/docs/zj_e49232a17c45b9

340011

27.09.2015 21:51

Neodvratný pád západních mocností

EU je len predstupeň svetovlády

filip 29 91.?.?.?

EU –predstupeň svetovej vlády.
Vytvorenie EU je len súčasťou väčšieho projektu a síce vytvorenia jednej svetovej vlády -panstva antikrista –NWO ,po ktorom politické marionety už otvorene volajú: https://www.youtube.com/watch?v=JArGPelbryo
Kde to má korene?
Židia neprijali im daného Mesiáša, lebo oni chceli ako vyvolený národ vládnuť nad ostatnými národmi tu na zemi.
Preto ich vodcovia zmanipulovali národ a Spasiteľa, ktorý im povedal,že jeho kráľovstvo nie je z tohto sveta ukrižovali tak, ako to predpovedalo písmo. Tým sa ich náboženstvo stalo satanistickým. Preto už s inšpiráciou diabla napísali nenávistný Talmud a 2 tis. rokov pripravujú vládu svojmu mesiášovi tu na zemi. Sme vo finále.
Cieľ na ovládnutie je ad:1
Jedna vláda, na vrchol ktorej dosadia židovského vládcu a vyhlásia za toho pravého mesiáša. Židovská vrchnosť vo februári 2015 oznámila ,že tento už žije medzi nami.
http://afinabul.blog.cz/1503/rabin-abraham-aronian-zidovsky-mesias-je-uz-na-svete
Ameriku ovládajú už vyše sto rokov a preto vytvorili EU,aby zbavili národy práva o sebe rozhodovať. To všetko spoja pod jednu vládu. Ešte je otázkou ako ovládnu Rusko. Nechajú vytvoriť Rusov ďalšiu úniu v ktorej potom odstránia nepohodlných vládcov a následne pripoja k severoamerickej a europskej? Zatiaľ to vyzerá na tretiu svetovú, ale poháňaní satanom sa nezastavia pred ničím. Ten má obete rád.
Rusko a Čína sú za jednu svetovú menu a ruskí pravoslávni tiež prijali masonický ekumenizmus, čo je príprava stáda na spoločné náboženstvo s pohanmi. Čína je súčasťou NWO
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/chiny-to-czesc-new-world-order-2015-09
ad:2 jedna mena elektronická -čip ako prístup k účtom. https://www.youtube.com/watch?v=n-a877vnzjo Ak sa potom spriečite akémukoľvek nariadeniu, (napr. očkovanie) jednoducho vám odpoja prístup k účtu. Nebudete môcť ani kupovať,ani predávať,ako to predpovedá Písmo v Apokalypse.
ad:3 Jedno spoločné náboženstvo NEW AGE ,kde si každý verí čo chce.
Takže zbytočne sa židia kývu pri múre a dodržiavajú rituály keď stále, tak ako ich otcovia odmietajú Spasiteľa. Za zachovanie rituálov nebudú dedičmi Kráľovstva Božieho.
Uverili lži, preto Boh na nich dopúšťa silu bludu. Ostávajú v omyle a ani ich rabín im nadokázal otvoriť oči:
https://www.youtube.com/watch?v=f0IcArN8OCU&feature=youtu.be
Jediná sila, ktorá im v tom mohla zabrániť aj keď majú všetky médiá pod kontrolou bola RKC. Mohli by cez farnosti stádo varovať.
Preto ju bolo potrebné dostať pod kontrolu, aby ovce neburcovala proti NWO. To sa podarilo ich masonickým ložam na 2 vat.koncile.
https://www.youtube.com/watch?v=nuosNmSkG_4

Preto od RKC žiadne varovanie neprichádza, naopak hrajú s vládcami sveta hru (písmo hovorí -smilnia) na demokraciu a dokonca im otvorene pomáhajú usmerniť stádo, keď sa napríklad nechcú očkovať:
http://www.slobodavockovani.sk/news/spb-tk-kbs-kontra-vat...

Automaticky kráceno

340010

http://www.auria.sk/blog/zidia-chcu-dostat-do-europy-co-najviac-utecencov

339865

19.09.2015 09:59

Smrt shůry: Svět se nemění, je měněn

Je to riadená deštrukcia

filip 29 91.?.?.?

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydowska-destrukcja-europy-2015-09

339702

14.09.2015 18:11

Migrantes ante portas

List židovi Dukovi

filip 29 91.?.?.?

http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/14273...

339428

27.08.2015 14:42

Uprchlíci v geopolitické hře

Prečo je to potrebné?

filip 29 91.?.?.?

Prečo je to potrebné?
https://www.youtube.com/watch?v=bemzj4-uy7k#t=65

http://panobcan.sk/azylovy-biznis-a-rothschildovci/

338680

15.08.2015 08:29

Mediální blamáž se sondou Pluto

RE: Mediální blamáž se sondou Pluto

filip 29 91.?.?.?

Oni sa v tom už nezorientujú [pláč]
Prečo?
Tu je odpoveď: https://www.youtube.com/watch?v=-ackiYr46rY

338099

29.07.2015 09:34

Je to o integraci Eurasie vs. Říše chaosu

RE: Silk Road: The New Economic Paradigm

filip 29 91.?.?.?

Kto ovláda finančný systém krajín BRICS?
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zgadnij-kto-prowadzi-bank-brics-2015-07
Trilaterálna komisia má za úlohu vytvoriť únie a zväzy,ktoré sa potom spoja a vytvoria jeden "lepší svet" -NWO.Ľudí mýli ,že zatiaľ tieto únie pôsobia a vystupujú antagonisticky ,ale keď sa spoja budú prekvapení a väčšina uverí ,že to bude dobre.

337268

15.07.2015 18:08

Pozadí řeckého dluhu

Tsipras a Soros

filip 29 91.?.?.?

https://xaameriki.wordpress.com/2013/02/27/soros-yza-billionaire-currency-speculator-funding-and-advising-tsipras/

336625

15.07.2015 15:01

Co 89% obliba Vladimira Putina skutečně znamená?

RE: Pravda o Putinovi

filip 29 91.?.?.?

Byzantský katolícky patriarcha len hovorí o apostácii Pravoslávnej cirkvi a ich patriarchu Kirila[smích]

336620

15.07.2015 10:49

Co 89% obliba Vladimira Putina skutečně znamená?

RE: Pravda o Putinovi

filip 29 91.?.?.?

Pravoslávna cirkev je za ekumenizmus,tada za jedno spoločné náboženstvo s pohanmi.
https://www.youtube.com/watch?v=eJMGUqHZGyg

336603

15.07.2015 08:17

Co 89% obliba Vladimira Putina skutečně znamená?

Žiadne ilúzie

filip 29 91.?.?.?

Aj Rusom pripravujú rovnaký elektronocký koncentrák ,ako zvyšku sveta.
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosja-elektroniczny-konclagier-2015-07

336585

12.07.2015 20:43

Proč Tsipras zradil

RE: Zradil Tsipras nebo mu bylo/je vyhrozovano ?

filip 29 91.?.?.?

https://www.youtube.com/watch?v=nuosNmSkG_4

336415

12.07.2015 20:28

Kolaps finančního systému: Tragédie nebo vykoupení?

RE: Krach je blízko

filip 29 91.?.?.?

Ale budú[smích]
Povstane práve z toho popola vojny a krachu finančného systému,ako riešenie a všetci ho radi prijmu[smích]
Keď neveríte mne ,verte starému Henrymu[smích]
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/glos-z-piekla-henry-kissinger-o-nadchodzacej-wojnie-2015-03

336412

12.07.2015 20:24

Proč Tsipras zradil

Jednoduché vysvetlenie

filip 29 91.?.?.?

Tsipras nezradil!
Tsipras je žid.
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zyd-cipras-i-zydomasonska-mafia-chca-zniszczyc-grecje-2015-02

336411

11.07.2015 10:30

Epizoda 5. Kdo financoval druhou světovou válku?

Zaujímavý článok

filip 29 91.?.?.?

http://www.hlavnespravy.sk/bez-dohody-s-velkou-britaniou-by-hitler-nikdy-na-zssr-nezautocil/643982

336339

09.07.2015 09:42

Kolaps finančního systému: Tragédie nebo vykoupení?

Krach je blízko

filip 29 91.?.?.?

K zrúteniu finančného systému dôjde v najbližších mesiacoch,ale väčšina ľudí nechápe ,že to bude riadený krach. Kým? No tými,ktorí ten finančný systém vlastnia a budú to zase oni ,kto z toho krachu ponúkne riešenie,"aby sa už krízy neopakovali".
Tým riešením bude jedna vláda a jedna mena.Celý plán máte popísaný v Protokoloch sionských mudrcov,len pre oči nevidíte:

"Je potrebné uštvať celý svet hádkami ,nepriateľstvom, zápasmi, nenávisťou ,hladom a očkovaním chorôb ,takže gojimom zostane len túžba po našej vláde. Keď dosiahneme prevratu ,povieme – všetko bolo zlé ,všetci ste trpeli. My odstránime príčiny vášho utrpenia ,to jest národnosti ,hranice a národné meny. Až bude po prevratoch ,ktoré vzbudíme vo všetkých štátoch súčasne ,všetky vlády budú zosadené ,čo bude asi tak za sto rokov ,potom budeme v osobe nášho panovníka uznávanými pánmi sveta."
Hlasov volajúcich po tomto "riešení" bude pribúdať-https://www.youtube.com/watch?v=JArGPelbryo
a patrí medzi ne aj výzva "zjednotení za mier" ,ktorá je len volaním po NWO.

336248

25.06.2015 22:05

Od Bilderbergu ke GULAGbergu: globální elita buduje elektronický koncentrák

To sa len naplňa Zj.sv.Jan - Apokalypsa

filip 29 91.?.?.?

http://issuu.com/filipdobrovsky/docs/zj

335438

Káva pro Zvědavce

70

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 111 čtenářů částkou 24 460 korun, což je 70 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 3

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 6

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
26,13 Kč
Libra
29,42 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,58 Kč
Švýcarský frank
24,24 Kč
100 japonských jenů
20,75 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,75 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 951,75 Kč
1 unce stříbra
546,32 Kč
Bitcoin
729 191,17 Kč

Poslední aktualizace: 25.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 60 083 486