Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Timechild

Nalezeno 145 příspěveků, 14 různých IP adres

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

02.04.2015 14:36

Otevřený dopis veliteli (velitelům) amerického konvoje

RE: nechápu

Timechild 146.?.?.?

preber sa chlape, než ti nejaký amík natrhne riťťťť
http://www.blacklistednews.com/American_police_kil...

Keď si zo svojich ovcí spravili bažantnicu, čo potom z tých cudzích? [bliji]

330398

07.04.2015 21:32

BBC věděla o kolapsu budovy WTC 7 při 9/11 předem

Hlinený "obor" sa pomaly rozsypáva, klamstvo na vratkých nohách.

Timechild 146.?.?.?

Kde sú teraz pripečení Vanguardi a VojtoviaIL, tvrdiaci napr. 16.12.2014"Stačila jedna menší krize a rubl je totálně kaput." či
"Vy si prostě nechcete přiznat, že ten "geostrategický génius" Putin se prostě přepočítal, že jo? Ruská propaganda narazila na realitu primitivní ekonomiky založené na exportu nerostů."
Asi ten primitívny export je efektívnejší, ako senilno-debilná propaganda trollov.

http://rt.com/business/247145-ruble-winner-gains-economy/

330687

23.04.2015 17:57

BBC věděla o kolapsu budovy WTC 7 při 9/11 předem

RE: WTC7 kolaos

Timechild 146.?.?.?

Obhajujete domček z karát, trosky z budov padajúcich voľným pádom nemôžu vystreľovať do výšky, boli ťažké niekoľko ton, aká sila by s nimi pohla do strán? Potvrdený nález nanotermitu a oceľových guľôčok v prachu svedčí takisto o použití výbušnín. Očitý svedkovia výbuchov, ktoré dokonca su zachytené na videách, ak sledujete kolaps budov, tak vidíte sériu výbuchov pred padajúcimi troskami. A ako vysvetlíte evidentný výbuch v prvej budove v momente nárazu lietadla do hruhej? Uveďte jediný prípad pred i po 911, kedy sa budova so železobetónovou konštrukciou zrútila do seba, tu sa to stalo hneď trom budovám naraz. Blik-blik, už to zaplo? Či si necháte stále nos naťahovať ako Pinocchio?
Trochu nekonšpirácie, ale faktov pre inšpiráciu:
https://www.youtube.com/watch?v=l0Q5eZhCPuc

331733

23.04.2015 18:48

BBC věděla o kolapsu budovy WTC 7 při 9/11 předem

RE: WTC7 chaos

Timechild 146.?.?.?

musíte byť strašný masochista, čo si tak rád nabieha na vidle. To palivo horelo veľmi biedne, o čom svedčí čierny dym. V opačnom prípade by ten dym tam nebol. Fotky prepálených nosníkov, asi trením pri páde, však? Dajte ešte tú o dobrom Bushovi. Toho trtka ani nik neinštruoval, ako sa má tváriť a chovať, keď mu šepkal agentík do ucha o priebehu inside show.

331734

23.04.2015 21:00

BBC věděla o kolapsu budovy WTC 7 při 9/11 předem

RE: WTC7 kolaos

Timechild 146.?.?.?

O nanotermite sú správy z troch laboratórií, s fyzickými dôkazmi a doložené makrofotografiami.
O tej konštrukcii píšete ako predopnutej, zhora bola voľná, napriek tomu vršok akosi letel po parabole...
Očití svedkovia boli naozaj očití, v prvých minútach po kolapse ešte neboli poučení(rozumej umlčaní) ako majú vypovedať. To bum-bum-bum vo výpovediach ľudí sa nedá prehliadnuť, rovnako ako fakt, že sú aj výpovede, ktoré potvrdzujú prvotný výbuch v dolnej časti WTC ešte pred nárazom lietadiel.
O dyme z paliva hovoríte vy, ja hovorím o dyme ako takom, svedčí o studenom horení, to vám potvrdí každý hasič. Na jednu stranu tu operujete hybnosťou, ktorá prebíja metrové oceľové stĺpy a keď jej paradoxne nič nestojí v ceste po prebití druhej strany budovy troskami, tak sa zrazu zázračne rozleje do výťahových šachiet. Opäť vaše dojmy, videosnímky potvrdzujú skôr jej úlet z budov.
Viete, trochu skromnosti by vám neuškodilo, vyťahujete sa nad 1500 architektov, konštruktérov, inžinierov, ktorí sa otvorene postavili proti tej nehoráznej lži, ktorá stála už svet milióny životov. Kto ste? Pánboh so skúsenosťami z oblasti stavebníctva, konštrukcie, výbušnín ...? Tí ľudia vyjadrením svojich skúseností z praktickej činnosti ohrozili svoju reputáciu a dovolím si tvrdiť, že aj životy, keď odmietli oficiálnu verziu, ktorá je založená na dohadoch, aké predkladáte a obhajujete vy. Ste tým pádom spolupáchateľ 911, ešte k tomu hlúpy, nakoľko ONI sa na tom nabalili, vy tak konáte iba z vlastnej obmedzenosti a nadutosti.

331743

24.04.2015 21:55

BBC věděla o kolapsu budovy WTC 7 při 9/11 předem

RE: WTC7 kolaos

Timechild 146.?.?.?

Tak inak, vy autistický fyzik, otázkam alebo faktom, ktoré vaše teórie nevedia vysvetliť sa vyhýbate ako čert krížu.1. Aký výbuch mohli svedkovia počuť na prízemí ešte pred nárazom lietadiel? 2.Pri rýchlosti, akou tie podlažia padali by ste rozdiel medzi dvomi bum ťažko poznali. Ešte mi vysvetlite, ako chcete spáliť všetky autá za rohom, pričom papier zostal nedotknutý. Prípadne umiestniť jedno auto na druhé a spiecť ich dokopy. Prečo sú zhorené a roztavené autá (mimochodom iba z hornej strany) aj za budovou, ktorá zostala nepoškodená?
Správu o nanotermite aj s fotografiami som čítal, čo je na tom k nepochopeniu? Hádam nie to, ako sa nám snažia z NIST nahovoriť, že vznikol prirodzene pri páde budov.
Stále nechcete pochopiť, že ste tej šaškárni naleteli a budete svoj blud stále živiť. Miestroprísažné vyhlásenie Janka Kríkovie by vás presvedčilo, alebo ho takisto zaradíte k tým odborníkom? Hráte sa tu na chrobáka Truhlíka, ale ohľadom faktov ste sa jasne ani raz nevyjadril.
Hybnosť kvapaliny, navyše leteckého benzínu s nízkou viskozitou sa kde stratila? Už ste niekedy rozliali kýbel vody pri oblievačke? Do akej vzdialenosti sa dostala? A akú rýchlosť ste vyvinul? Čo tak tony leteckého benzínu hodeného cez cedník 759 (resp.949)km/h, ako to, že trosky šli šupom von z druhej strany? A prečo nie väčšina paliva? Prečo palivo netieklo dole druhou stranou a pritom horelo? Lebo už nemalo čo. Miesto toho ho strkáte do výťahových šachiet.
Ale ojha, dym sa vo vrchných poschodiach WTC 1 objavil v momente nárazu do budovy? Ako je to možné, keď zasiahnuté boli podstatne nižšie poschodia? A čo tam akože horelo? A záverom, koľko máte odpalov budov zasebou, keď ste taký všeodborník? Vaše vysvetlenie všetkých tých pyrotechnikov strčí hravo do vreciek, sa divím, že ešte prdíte tu. Veď ako odborník na demoláciu železobetónových konštrukcií hubou ste proste jednička.
Ako aj v jednom videu zaznelo, benzín tam nehorel za ideálnych podmienok, stále ignorujete čierny dym, ktorý sa z budov valil a neviete ho dať do súvislosti s teplotou horenia. Takže naposledy, keby ten benzín horel aj do dnes, nezapríčinil by pád budovy, tak ako je to popisované v ofiko fucktoch. Tepelné podmienky to jednoducho vylučujú a požiare pred a po 911 vo výškových budovách väčšieho rozsahu to iba potvrdzujú. Ani jedna nespadla. Jednoducho to nestačilo na tavenie nosníkov, ktoré mimochodom niesli stopy tavenia. Asi z čoho, vysvetlite
tento fakt, akým zázrakom došlo k pretaveniu metrového nosníka. Čo i len jediného.
A hocičo napíšete so snahou oddeliť jednotlivé WTC, nejde oddeliť odpal WTC 7 od prvých dvoch, išlo o riadený odpal, takto budovy potrhnuté jediným nosníkom proste nepadajú. A keďže neustále operujete fyzikou, potrebujete k nej matematiku, aká je štatistická pp, že tri želbet budovy nárazom 2 lietadiel v rozmedzí pol dňa padnú do svojej základne "prirodzeným spôsobom"?

331787

24.04.2015 22:09

BBC věděla o kolapsu budovy WTC 7 při 9/11 předem

RE: WTC7 kolaos

Timechild 146.?.?.?

http://www.beo.sk/11-september/402-dvojicky-nemohl... :
„Veže WTC boli navrhnuté tak, aby vydržali náraz Boeingu 707 a ich zrútenie bolo nezvyklé (...) Snažíme sa zistiť, prečo sa veže zrútili a na čo treba prihliadať pri budovaní nových.“

Starší model, Boeing 707 a novší Beoing 767 sú si konštrukčne veľmi podobné. Hlavné rozdiely spočívajú v tom, že Boeing 767 je o niečo ťažší, Boeing 707 zase rýchlejší. Pri návrhu veží architekti museli počítať s lietaním pri maximálnej hmotnosti (teda s plnými palivovými nádržami, keďže okolo prelietavali transkontinentálne linky na začiatku svojej cesty). Na základe tohto môžeme vypočítať energiu, s akou by takéto lietadlá narazili do veže pri náhodnej kolízii.

Kinetická energia uvoľnená pri náraze Boeingu 707 pri letovej rýchlosti = 5 607 720 KJ

Kinetická energia uvoľnená pri náraze Boeingu 767 pri letovej rýchlosti = 5 024 650 KJ

Z tohto vidíme, že za normálnych letových podmienok by Boeing 707 narazil s asi o 10% väčšou energiou ako nepatrne ťažší a pomalší Boeing 767, teda by spôsobil viac škody ako Boeing 767.

Z toho vyplýva, že ak boli veže navrhnuté tak, aby odolali nárazu Beoingu 707, museli vydržať aj zrážku s Boeingom 767.

A čo vieme o skutočnej kolízii z 11. septembra 2001?

Rýchlosť letu AA 11 v momente nárazu bola 470 mph = 756 km/hod.

Rýchlosť letu UA 175 v momente nárazu bola 590 mph = 949 km/hod.

Na základe vzorca pre výpočet kinetickej energie môžeme vypočítať kinetické energie lietadiel v momente nárazu:

Kinetická energia letu AA 11 bola v momente nárazu 3 950 950 KJ.

To je úplne v limite, v akom boli veže postavené tak, aby vydržali. Prečo teda spadla severná veža?

Kinetická energia letu UA 175 bola v momente nárazu 6 227 270 KJ

Toto asi o 10% prekračuje energiu, ktorá by bola uvoľnená nárazom Boeingu 707 pri letovej rýchlosti.

Teda prekvapením je aj to, že náraz Boeingu 767 zapríčinil zrútenie sa južnej veže.

Je veľmi nepravdepodobné, že náraz Boeingu 767 zapríčinil zrútenie sa ktorejkoľvek z veží WTC. V skutočnosti mnohí odborníci tvrdia, že veže by dokonca vydržali náraz väčšieho a rýchlejšieho Boeingu 747.

Čo sa týka ohňa ako príčiny pádu veží WTC, treba mať na zreteli, že palivové nádrže Boeingu 707 a Boeingu 767 sú v podstate rovnaké. Bolo taktiež odhadnuté, že obidva lety, UA 175 aj AA 11 niesli pri náraze len asi 10 000 galónov (38 000 litrov) pohonných hmôt, čo je podstatne menej ako 23 000 galónová (87 000 litrová) kapacita Boeingu 707 alebo 767.

Ak boli teda dvojičky zostrojené tak, aby vydržali náraz Beoingu 707, konštruktéri museli iste počítať s oveľa väčším množstvom pohonných hmôt, a tým pádom aj s ohňom spôsobeným takýmto množstvom paliva.

331789

24.04.2015 22:12

Pravda je nepřítelem Washingtonu

RE: Svět dopustil, aby se bohatství a moci zmocnili notoričtí lháři a zločinci

Timechild 146.?.?.?

Ale veď histó(é)ria uSSa začala práve týmito zločincami, kto prvý utekal do Novej zeme? Zlodeji, vrahovia, klamári a kurvy. Tak čo očakávate od tohto genetického materiálu, ktorý nahradil ten pôvodný?

331790

24.04.2015 22:27

BBC věděla o kolapsu budovy WTC 7 při 9/11 předem

RE: WTC7 kolaos

Timechild 146.?.?.?

Už v tom základnom výpočte sa mýlite, keď tvrdíte, citujem:"Paliva v boeingu je 100-150tun", potom sa nedivím vašim nezmyslom.

331791

24.04.2015 23:08

Pravda je nepřítelem Washingtonu

RE: Sandy Hook, Boston, West

Timechild 146.?.?.?

Nuž čo, aj ten akrobat z kríža vstal z mŕtvych
http://www.windsorstar.com/sports/gallery+victims+...

331792

24.04.2015 23:47

Pravda je nepřítelem Washingtonu

RE: Sandy Hook, Boston, West

Timechild 146.?.?.?

Krištálový deň
https://www.youtube.com/watch?v=fJgf4wjFV-0

331795

26.04.2015 19:20

Transatlantická dohoda a pohřeb evropské demokracie

cap zostane iba capom

Timechild 87.?.?.?

Ako moze niekto uchovat europsku demokraciu, ked to u seba doma nevie? http://investmentwatchblog.com/princeton-study-us-...

331850

27.04.2015 15:38

Co Putin chce?

RE:

Timechild 87.?.?.?

Najvacsia sranda je, ze na tom Titanicu im uz nepatri ani ta paluba, na ktorej tancuju. Ale k veci, americka elita uz stratila kredit, o tom, ze sa kormidlo otaca do inych vod uz nevie snad iba Ojebamasbombama a jeho nohsledi. GP stratil trpezlivost a necha ich komplet potopit, ohrozuju aj jeho zaujmy, projekt uSSa sa mu taktiez nevydaril. Stale to vsak nechapu, ze skoncili, kopu okolo seba a nevsimli si, ze uz su vyzuti.Ziadne TTIP sa konat nebude, je to iba hra na zdrziavanu, z ktorej vyjdu iba ako porazeni. GP nema zujem sanovat dlhy vypchatych dutohlavok, a tak ako skoncil experiment socializmus v priebehu jednej patrocnice, ukonci aj americky sen. Mimochodom, Amerika mohla byt vzorom tak najmenej 40 rokov dozadu, odvtedy sa vezie na bankrotoch, Denver bol len prvy mementom, ktori nepochopili.

331892

27.04.2015 19:38

Co Putin chce?

RE: .....a on Putin Novorusko vydá...

Timechild 146.?.?.?

Páni, čo ste ten článok nečítali riadok po riadku? Jasne to tam stojí, pre Rusko hrá čas. Majú zdroje, majú technológie, ktoré prípadnú agresiu znemožnia. Západ sa medzitým zmieta v kŕčoch čoraz viac. Médeá vypisujú čosi o oživení ekonomiky, pritom ide o obyčajný podvod s falšovaním peňazí. Kriváci sa odkopávajú čoraz zreteľnejšie, sami si vytvárajú zoznamy kto sa do pekla poberie, až príde správny čas. Chce to len klídek a nohy v teple, pekne si informácie sumarizovať a až to nastane, tak podľa nich konať. Hydre treba vždy hlavu odrezať, to je stará pravda. A nepodceňujte Rusov, už raz obetovali k úžasu nepriateľa Moskvu aby vzápätí tyrana zrazili na kolená. Bol to vyslanec toho istého obrezaného košiara - nič na svete nie je novinka, osoby sa nemenia, len obsadenia.

331904

27.04.2015 21:21

Pravda je nepřítelem Washingtonu

RE: Pravda je nepřítelem nás samotných...

Timechild 146.?.?.?

A platíme aj za energie, ktorej človek nikdy ani watt nevyrobil, iba transformoval z jedného druhu na iný na "mieste spotreby". Podobne ako vodu, tú tiež nik z nás nespotreboval, iba ju na krátky čas zadržal a opäť pustil do kolobehu prírody až na tých pár litrov, ktorými si naplnil bunky. Za oboje sa platí, nakoľko aj keď je ten kolobeh večný, nik to nezahrnul do základných životných (práv)potrieb a ich nedostatok nie je okamžite letálny( a obchodovanie s nimi sa preto spoločnosťou nepovažuje za nemorálne) Pri jeho dlhodobom nedostatku však hrozí úmrtie jedinca z ich spotreby vylúčenej. Na rozdiel od vzduchu, kde jeho ubratie z dôvodu platobnej neschopnosti by viedlo k úmrtiu jedinca a tým by sa odkryla ihneď amorálnosť kupčenia s ním.

331914

28.04.2015 18:59

Nesouhlasím se závěry pana Gilíka

RE: Dotaz na autora

Timechild 87.?.?.?

Sovietska elita sa vzdy chcela dostat medzi tu svetovu, tak ako dnes americka. Napriek velkemu financnemu bohatstvu vsak vzdy boli iba na urovni sluhov GP, Gorbiho ucinkovanie v reklamach jasne ukazalo jeho podradne miesto. Ani vtedy ani dnes statna elita nepochopila, ze su iba marionetami v rukach GP.

331996

01.05.2015 20:48

Páni a otroci

RE: Zase falešný obraz světa

Timechild 87.?.?.?

Skuste si najst nejake info o Labyrinth Group a WingMakeroch

332175

01.05.2015 21:20

Páni a otroci

RE: Otroci ale pani jsou kdo?

Timechild 87.?.?.?

uz som to tu uvadzal, hladajte odkaz na Tvorcov Kridiel, mnohe to z historie vysvetluje.

332178

05.05.2015 22:06

Náhrada za Skype? Existuje!

RE: Stupeň utajení musí být minimálně přímo úměrný zašifrovanému nesmyslu.

Timechild 87.?.?.?

Len či Dzochar neplni zadanie, aby smiraci dostali viac, dostali sa tam, kde sa dovtedy legálne nedalo, zásahov jednotky vykonali zásah podľa ľubovôle za akychkolvek kolateralnych strát, potencialne ohrozenia korpozaujmov sa eliminovali bez akychkolvek demosudov...

332377

07.05.2015 10:43

Proč se NATO děsí Ruska

RE: USA hrají

Timechild 87.?.?.?

Ani výhliadky do roku 2025 nie su nijako ružové, zredukovať obyvateľstvo SSa na 1/5 asi nebude len vlhký sen GP, skrzevá intelidžens pajaces dostala štátna elita uSSa výstrahu, čo ju v najbližšom období čaká. Nejaké úvahy o emigrácii sú iba asi úhybným manévrom pred jatkostrojom. Kam by emigrovali, keď v susediacich krajinách ten vývoj bude dosť podobný. Výhľad pre Jurohojeristan kopíruje vývoj ojebabrálistov, východ EU má predpoklad stagnácie.
http://investmentwatchblog.com/military-sites-fore...
K topiku:
Stačí si vygúgliť aj nejaké to info o T-14 Armata, Leopard 2 sa na neho nechytá, v najbližších dňoch sa bude premávať po Moskve, už teraz však spôsobuje v radoch dragúnskych bigošov zdesenie.

332441

07.05.2015 11:12

Proč se NATO děsí Ruska

RE: Autor evidentne zabúda na sociológiu.

Timechild 87.?.?.?

Nie je to tak dávno, čo sa objavil dokument o snahe v Austrálii, čo by pilotný projekt úplne zautomatizovať želenicu, bez nutnosti obsluhy vlakov strojvedúcimi. Na podobnú tému zazneli úvahy aj ohľadom kamiónovej dopravy, vyhodiť tisíce nepotrebných vodičov tovaru na kolesách. Odvtedy vývoj šiel dopredu a je veľmi pravdepodobný ten Vami nadhodený scenár, ibaže v dvojkontinentálnom rozsahu. Lenže kto bude ten tovar kupovať a hlavne za čo?

332444

07.05.2015 11:30

Proč se NATO děsí Ruska

RE: Autor evidentne zabúda na sociológiu.

Timechild 87.?.?.?

Битва за Москву?

332448

07.05.2015 14:12

Proč se NATO děsí Ruska

RE: Autor evidentne zabúda na sociológiu.

Timechild 87.?.?.?

Napísali ste, že "bude", sranda je, že nebude, plán redukcie obyvateľstva nie je iba papierová robota, pracuje sa na genetických zbraniach. Ak je pravdy na presiaknutých informáciách, tak na ping-pongových ryžožrútov už majú bič upletení. K tomu ešte poriešiť obyvateľov ganga style a pol planéty máte poriešenej, u ostatných stačí rozpútať drobné šarvátky(napätie medzi rôznymi národmi je trvalé a je s čím pracovať a "hrať sa" ), do toho nejakú mutáciu španielskej chrípky, Eboly, SARS,... záhadné strácanie sa populácie(ak zvládajú v rámci USA ročne zneviditeľniť cez melón dvojnohých konzumákov, tak inde to pre nich bude ešte menší problém). No a ten zvyšok bude s radosťou pracovať a tvoriť aj za hrsť nejakého žvanca s vedomím, že ich sa to netýkalo. A odvedú to najlepšie zo seba pre tých málo vyvolených. Takže aj tých zvyšných 5% bude úplne stačiť pre to súčasné promile. Ak sa niektorí z našich zlodejov teší na to, že budú patriť do NWOsmotánky, tak ich musím sklamať, budú prví na porážku. Svetovládci nepotrebujú niekoho, kto im polezie do kapusty s rovnakou metodikou, oni si to zvládnu sami bez rýchlokvasených zlodejov a defraudantov, nie nadarmo na tomto projekte pracujú už tisícky rokov.

332455

11.05.2015 11:55

Druhá světová válka trochu jinak

RE: Opět Vít

Timechild 87.?.?.?

No zbohom zdravý rozum, takže voči agresorovi treba obrátiť holé ruky, tak si to myslel? No s takými ako ty to veru vyhrajeme. Na hrubú dieru hrubá záplata. Na cintoríne si duše zavraždených iba šepkať môžu, čo mohli inak spraviť. Vôbec nič si zo života nepochopil, už tou debilnou poznámkou že každý vojak je priamo zodpovedný za vojnu. To akože ten vojak si vystružlikal zbraň z dlhej chvíle, ušil a obliekol si uniformu, transcendentálne s podobne "postihnutými" zvolil nepriateľa a hurá na neho? Magor. Vojak je robotníkom vojny, nie jeho strojcom. A tak ako máš majstrov v práci ako v tvojom ponímani "hospodsky tlchuba, proste len krici a nadava", tak tomu je aj veliteľ, nič iba majster, majster zbrane a taktiky...

332592

11.05.2015 12:04

Druhá světová válka trochu jinak

RE: Lidice

Timechild 87.?.?.?

Hostiť a hladkať ich mali, ty onuca, už zalez niekam s tými fašistickými kydmi niekam. Ak by si sa im nepostavil, tak si automaticky kolaborant, nie je tretej cesty. Ako druh homo slovanus si bol určený na anihiláciu. Ty čitateľ fašistickej propagandy, tam naozaj pravdu nájdeš. Len by si musel program dať do súladu s faktami, nič nemčúri nekonali náhodne, vojna bola vylajnovaná programovo niekoľko rokov vopred, nešlo o náhle hnutie mysle Germánov. Tak čítaj pozorne a nie nejakú samizdatovú zlátaninu magorov ako si sám. Bo hýbať sa budeš do kruhu až si zožerieš chvost sám.

332594

11.05.2015 20:59

Druhá světová válka trochu jinak

RE: Opět Vít

Timechild 146.?.?.?

Životospráva ťa pred vojenskou čižmou neochráni, ak agresor vnikne do tvojho obydlia, ani modlitby a biblia ti nepomôžu, obzvlášť keď bude útočník mohamedán. A napriek tomu, že tvoj aj jeho boh je možno ten istý exot, tak skončíš ako flaxa mäsa, položená na jeho oltár jedným z fanatikov. Jeho čin bude bude bohom odmenený a čo ten tvoj? Čo má ovca z toho, že bola skonzumovaná?
Vyčíslil niekto konkrétne stratu pre civilizáciu, nielen ako číslo ako výsledok 2. sv. vojny, koľko geniálnych myšlienok nevzniklo, nebolo realizovaných ako dôsledok straty konkrétnych životov? Operuje sa iba základnou číslovkou XX miliónov, konkrétny život absolútne ignorovaný. Milióny bezmenných životov, vinníkov tiež viac ako dosť, väčšina nepotrestaných, opäť iba pár obetných baránkov. Hlavný vinníci bez trestu. A kde v tom zostal jednotlivec, nielen ten mŕtvy ale aj preživší?

332637

19.05.2015 22:09

Banky vládnou světu. Kdo vládne bankám? (I)

RE: Mír celému světu

Timechild 146.?.?.?

Blbosť na n-tú, zdroje sa nevyčerpali, zostali stále na Zemi až na pár kúskov sond, ktoré sme navždy odoslali do galaktických diaľav. To že ich akože neviem znova spracovať je úmysel, ako opäť strašiť dav a manipulovať ním. Zo zemskej kôry sme získali minimum surovín, navyše sa stále kôra obnovuje, síce pomaly, ale o to istejšie. Stačí otvoriť akúkoľvek starú megaskládku, kde sa ešte nerecyklovalo a máte surovín do aleluja. Ropa sa dá tiež nahradiť neustále vznikajúcim metánom, ide len o to, kedy sa kto pustí do ťažby...

333175

05.06.2015 00:57

Sebevražda v přímém přenosu

RE: Ja to neviem rozšifrovať.

Timechild 146.?.?.?

Elity sú zjavne nespokojné s pomalosťou riešenia otázky, čo s bielou rasou. Geneticky pravdepodobne patríme s elitou do rovnakej skupiny, preto sa nasadzujú mladí zdatní všehoschopní černosi v desaťtisícových počtoch na urýchlenie riešenia tohto problému(S určitosťou nejde o utečencov, to by bol pomer medzi deťmi a ženami vzhľadom k ich sexuálnej mentalite výrazne v nepomer samcov). Na ich mieste by som sa ale veľmi neradoval, až vyčistia Gayrópu od belošstva, vypustí sa gin z fľaše v podobe genetickej zbrane, ktorá ich aj ich miešancov bez pardonu v rámci niekoľkých dní vykosí. Ebola bola len testovacia várka, už má mimochodom cez 11 tisíc mŕtvych, ale žiadna pandémia sa z direktorátu WHO kupodivu nekoná, to keď zomrelo pár desiatok ľudí na prasaciu chrípku, bieloplášťoví kolaboranti sa mohli posrať.
Skôr otázkou je, prečo sa to tak v rámci Gayrópy urýchľuje a prečo im (jelitám)zdržanie môže zlomiť krk. ???

334054

05.06.2015 01:09

Sebevražda v přímém přenosu

RE: Sociální problém imigrace

Timechild 146.?.?.?

A odkiaľ ste došli na to, že títo "imigranti" prišli do Hujeristanu pracovať? To by mohli aj doma, za podstatne lepších klimatických podmienok. Všetka výroba sveta je umiestnená v Ázii, pre jelitá by nebol problém tento výrobný stan presťahovať za pár rokov do Afriky, ibaže... Ibaže tam nemá kto pracovať(Zabíjať susedov, znásilňovať čo neutečie na strom prácou nie je v žiadnom prípade a oni nič iné žiaľ nevedia). Navyše práca začína byť výsadou, nie právom, tlak na zamestnancov sa už dnes vyvíja strašením armádou dlhodobo nezamestnaných, takže tadiaľto váš myšlienkový pochod stráca logiku. Toto nemá žiaden sociálny podtón, ideo riadenú genocídu Európanov, teda národov na tomto území usadených po stáročia.

334056

16.06.2015 11:57

Revitalizace Zvědavce

RE: nebezpečný javascript

Timechild 146.?.?.?

100% súhlas so všetkým napísaným, neberte nám Zvědavce [vyplazený jazyk]

334783

21.06.2015 20:04

Může Sýrie přežít?

RE: A co, my, ženy, matky synů, jež

Timechild 87.?.?.?

No to som ale rad,ze ste krvavu Madlu, sialenu Hitlary, fuckeu Nuland ci zbabelu Merkel oznacili za chlapov. Osobne si myslim, ze vo vojnovom stvani prekonavaju svoje muzske protajsky v duchu poturcenec horsi Turka. A su krasnym prikladom, kam vedie predlzenie povestnej retaze.[bliji]

335181

08.12.2016 18:30

Trumpovy možnosti: Žaloby, rebelie volitelů, nebo atentát

demaskovanie prízrakov

Timechild 178.?.?.?

Ten, kto bude fyzicky odstraneny, bude paradoxne Hitlary. Teraz sa nechajú odkopať všetci podvraťáci od neocons, aj slabé indivíduá typu priposratých voliteľov, na nich sa už chystá mlynček, ktorý ich začiatkom budúceho roka zomelie.

353975

08.12.2016 18:40

Trumpovy možnosti: Žaloby, rebelie volitelů, nebo atentát

RE: Nebojte se o Trumpa

Timechild 178.?.?.?

GP môže byť aj preživšia skupinka predchádzajúcej civilizácie, ovládajúca pokročilé technológie, na ktoré si ľudstvo ani nesiahlo. Pravdepodobne nie sú druhom homo, preto nemajú taký empatický vzťah k ľudstvu, potrebujú ho pre vlastné obsluhovanie. Pravdepodobne si dokonca druh homo sapiens vyšľachtili. Zo Zeme odletieť nevedia, teda aspoň nie do medzihviezdneho priestoru, je možné, že boli v rámci ich vlastnej, v kozmickej kataklyzme zaniknutej civilizácií tiež iba akýsi prieskumníci, ktorý dostali isté vedomosti, konštruktérmi systému však nie sú ani neboli.

353976

12.12.2016 16:08

Trumpovy možnosti: Žaloby, rebelie volitelů, nebo atentát

RE: Nebojte se o Trumpa

Timechild 178.?.?.?

Presne ste to vystihli, netyka sa to len ZSSR, ale aj bytostne nas, porovnajte roky 1945-1972 a 1989-2016. Prve obdobie sa da charakterizovat ako rozvoj, povstanie z prachu vojny, druhe ako dekadentne, absolutna strata suverinity, akychkolvek moralnych zasad, absencia prava. Koralky pre domorodcov opat zafungovali a degenerovany plundrujuci zapad si na minimalne tri dekady zabezpecil zivotnu uroven vyvozom hodnot z nasej sfery na ukor domorodcov. Teraz si brusia zuby na ruske zdroje, tam vsak historicka pamat nie je taka slaba a velmi dobre si pamataju, ake "dobrodenia" im Zapad pocas staroci doniesol. Nasinca uspokoji lidlovanie a kaufovanie v odpadkovych hangaroch zapadu.

354088

07.10.2017 13:28

Biopaliva a bioblázni

RE: Paliva

Timechild 178.?.?.?

Tento blud iste nebudete vybliakavat za mrazivej bezveternej noci...

360376

11.10.2017 13:05

Proč zůstáváme chudými příbuznými?

RE: Chudoba nás nezachráni

Timechild 178.?.?.?

Presne, pri rovnakej vyske davok v atraktivite predbehneme nevyspely zapad, nakolko ceny sluzieb, byvania su vyrazne pod urovnou zapadnych sudruhov, navyse tie sracky, co pre nas vyrabaju budu mat u opiciakov s iq<70 konecne odbyt bez reptania.

360467

27.11.2017 23:19

Co se skrývá za roztomilou fasádou „svobody a demokracie“?

Asymetricka otazka

Timechild 178.?.?.?

Ako tie betonove bloky zabrania vykolajeniu vlakov, ci inej zhovadilosti osmahnutych udenacov v mene jedineho spravneho ichboha?

361211

17.12.2017 22:53

Chystá Pentagon biologické bomby proti Evropě?

RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...

Timechild 84.?.?.?

Toto video je este desivejsie vo vysvetleni pulverizacie dvojiciek, ze to snad moze byt aj pravda.


https://www.youtube.com/watch?v=qZomMV4BVVU

361488

10.02.2018 22:20

Žebračka

RE: Postupné nenápadné zrušenie dôchodkov

Timechild 178.?.?.?

Liberasti maju pre ten pripad pripraveny program eutanazie, z dovodu unavy zivotom. No nekupte to.

362413

18.02.2018 22:41

Pozdrav z Muslimic

RE: Zvědav,

Timechild 178.?.?.?

No ďalší slniečkár, čo si nevidí na špičku nosu. Teplice skončia celé ako no-go zóna, potom budete spokojný? Nemáte všetkých päť pohromade, keď neviete ani vlastný dejepis a nie ste schopný vyhodnotiť skúsenosti s podstatne umiernenejším nemeckým etnikom vyznávajúcim rovnaké-kresťanské hodnoty. Až budú obohacovať vašu ženu či dcéru pri nejakej návšteve, tak nikoho s tým neotravujte, chceli ste to sám.

362666

16.04.2018 21:14

Kompilácia štatistík úspešnosti sýrskej protivzdušnej obrany

RE: Show must go on

Timechild 178.?.?.?

Je mi smutno, že ste pán Stwora nič nepochopil a navyše ste sa pridali na stranu vojnových štváčov. Rusi pod vedením Putina perfektne vycvičili a zmodernizovali sýrske PVO, o tom dúfam nepochybujete. Nie je nutné chudáka neustále kŕmiť rybami, ale dať mu do ruky prút a pod láskavým dohľadom ho naučiť tie ryby chytať. A presne to sa stalo v Sýrii, preto jeho osud nenasledoval Kaddafiho, Husajna... Verte, že, Rusi nepretržite sledovali sýrsky vzdušný priestyor a čokoľvek, čo vybočilo z, s Trumpom dohodnutým smerom"útoku", tak letelo do polí. Tak, ako Rusko stále nie je plne suverénnou krajinou, mnohí úradníci a politici stále pracujú v prospech Západu, predovšetkým USA, tak Trump nie je stále suverénnym prezidentom a stále musí opatrne ale úspešne postupovať voči neokonom, vzhľadom k smutnej historickej šnúre zavraždených progresívnych amerických prezidentov, tak celá táto bola prezentáciou možného. Teda vlk sa nažral ale koza ešte aj pribrala.
Odpis USA v priamom prenose, teraz sa jasne klasifikovali na agresora bez akéhokoľvek mandátu, bez dôkazov zaútočili na zvrchovanú krajinu pred vyšetrením "chemického incidentu" medzinárodnými odborníkmi. Navyše s tak ponižujúcim skóre, že je opäť evidentné, na ktoré dvere záujemcovia o zbrane budú klepať. A Putin nemusel pritom vystreliť jediný náboj, jeho armádne jednotky neboli v žiadnom ohrození a podobne ani jednotky prezidenta Asada. Jeho obranný potenciál zostal na úrovni pred útokom, zatiaľ čo útočníci utrpeli nielen fiasko okamžité, ale dlhodobé zbrojné kontrakty asi tiež zostali v sfére skôr prianí amerických výrobcov. Veď kto by chcel nefunkčný šmejd. Takže odpis na druhú.
A neustále blábolenie o nutnosti okamžitého zničenie vojnových lodí v Stredozemnom mori, v čí prospech? V prospech neokonov!
Sledujte, čo sa začne diať na Ukrajine, tam budú hlavné zmeny za zhovievavosť pri preorávaní sýrskych polí.
Takže pán Stwora, to chce suchý ručník a neprepadať panike. Putin neprejavil žiadnu slabosť, práve naopak, neuveriteľný nadhľad, lebo vie, čo sa dalo dosiahnuť. Ďalšie dni dajú za pravdu, že ako správny judista nechal súpera prehrať jeho vlastnou silou.

363718

16.04.2018 21:53

Kompilácia štatistík úspešnosti sýrskej protivzdušnej obrany

RE: Zajímavá statistika

Timechild 178.?.?.?

On ten odpis USA na medzinárodnej scéne úspešne napreduje, už nielen prezident Filipín sa do nich naváža, ale čudujsa svete aj v tradičnom zadnom dvorku si prezident Bolívie dovolí pomenovať veci pravými menami. Ten Trumpík plní zadanie na 100%, ko to nevidí je slepý, lebo trčí zo zadnice amerických elít iba opätkami a tak stratil prehľad o reálnom dení.

363719

16.04.2018 22:02

Kompilácia štatistík úspešnosti sýrskej protivzdušnej obrany

RE: Show must go on

Timechild 178.?.?.?

A ešte taký malý dodatok, porovnajte úspešnosť sýrskej PVO s technikou z rokov osemdesiatych a staršou voči masovému odpalu RSPDL a saudskoarabskej vyzbrojenou najnovšími Patriotmi a jej pôsobenie proti ojedinelým jemenským strelám tiež staršieho dáta.

363720

28.11.2018 21:02

Čínský systém „sociálního kreditu“: Dystopie nebo úspěšné sociální inženýrství?

RE: Tohle bude nesmírně náročné a citlivé

Timechild 85.?.?.?

Toto už majú tiež ošetrené, nepotrebujú k identifikácii tváre, stačí záber postavy v pohybe, systém je už vo fáze testov v Pekingu a Šanghaji.

368073

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

34

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 84 čtenářů částkou 11 941 korun, což je 34 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 0

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 0

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 9

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Výročí leteckého útoku na Prahu14.02.20 15:26 Česká republika 2

Neuvěřitelná justiční zvůle: Odmítnout ubytovat Rusy je OK, verbálně odmítnout migranty je trestné13.02.20 17:16 Česká republika 2

Parlamentní listy rozkrývají temné smlouvy Člověka v plísni tísni13.02.20 14:09 Česká republika 1

Křeček je nový ombudsman!12.02.20 20:31 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
23,10 Kč
Euro
25,06 Kč
Libra
29,94 Kč
Kanadský dolar
17,47 Kč
Australský dolar
15,31 Kč
Švýcarský frank
23,62 Kč
100 japonských jenů
20,70 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,44 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
36,05 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 970,04 Kč
1 unce stříbra
427,31 Kč
Bitcoin
222 607,63 Kč

Poslední aktualizace: 22.2.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 50 244 384