Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané a

Nalezeno 25 příspěveků, 19 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

17.04.2007 23:08

Stát nám vykradli

RE: platit?

a 195.?.?.?

nejde o tricet korun ale o dalsi zlodejinu kterou rozjizdi na vsech frontach. cena 8 milionu za nemocnici je podle vas v poradku? Podminka udrzet zdravotni peci (v jakem rozsahu?) 5 let jinak pokuta 10mil. Vsem tem castkam chybi minimalne jedna nula, ale spis vic! Kolik stoji zakladni vybaveni operacního salu? Vsechny nemocnice maji stalou klientelu pacientu. To jsou ksefty na kterych se neda tratit jestli to zavrete nebo pojedete dal... Ten blb se nechce podivat na nepruhledne toky penez ale chce tam nalejt dalsi. At se divam kam chci nevidim nikde krachujici lekarnu nebo ze by zavreli soukromou ordinaci, naopak. Vzdyt pred rokem byli pred krachem. Vsude sama stavka. Ze by drzeli silou vule? Nebo je drzi cekani na odmenu v dohlednu?

133112

20.07.2007 19:57

Tonkinský záliv II a srpnové výstřely?

RE: Příliš průhledné řešení

a 213.?.?.?

Ptali se kdysi jednoho "Mistra" , který byl opravdu Vědoucí a Vidoucí , jestli a kdy už na lidstvo dopadne to hrozné zlo , které si lidstvo připravilo svými skutky ......... On si jen povzdechl a řekl : "Jaký to má smysl ? Sednout si někam do kouta a čekat kdy to na nás spadne ! To nemá smysl ! To raději budu stále a až do úmoru , ze všech sil , čelit nepříznivým předzvěstem tím , že v sobě budu udržovat nejlepší duševní stavy a stavy optimismu."

Na proroky moc nedejte. Čím je prorokovaná událost časově vzdálenější , tím je nepřesnější . Vždyť vše je v pohybu a nic není stabilní.

Další věcí jsou "samskáry" ( psychické napětí , sklony ) které rozhodují o budoucí existenci ...... Je lepší odejít z tohoto světa jako optimista .

140131

25.07.2008 20:52

Darovanému koni na zuby nekoukej

RE: zasmál jsem se

a 89.?.?.?

já myslím, že reakce, která byla v kontrastu k té pana stwory, je celkem pochopitelná a dobře se dotýká tematu...
Z některých pisálků zde skutečně hovoří jen hloupá závist...

166114

18.08.2008 09:35

Drážděný medvěd vrací ránu

RE: Jaký smysl mělo

a 67.?.?.?

Take nezapomen ma polovinu ruskeho pokladu ktery legionari ukradli a dovezli pres sibir az do prahy. To byl ten zaklad zlata pro republiku o cemz se ovsem nikde moc nehovori. Nahodou jsem davno cetl epopej "Povstalci " krasnych 5 dilu ukazujicich Rusko v tehdejsich dobach ocima dustojniku kteri to prozili. Intriky Taticka (asi zida) atd.

168241

21.08.2008 05:50

Před 40 lety...

Vse bylo trochu jinak

a 72.?.?.?

pane Stwora neidelizujte Dubceka, verte ze vim o tom hodne moc ,mel jsem zname kteri to vse pripravovali mnoho let ,a on to zkurvil personalne,on Brezneva nasral tak ze v koncem ledna bylo o vsem jiz rozhodnuto. Kdyz jej poradci varovali aby si tolik netroufal ,pravil: "co,sme slobodny narod" . V dobe kdy se vsude pracovalo 24/7 si on boss, nechal pristavit l 62 a letel do bratislavy na hokej. znal jsem pozdeji i luzu ktera kryta ruznymi zamestnanimi navadela jako voj. contrarozvedka Rusy. Byl to bordel od zacatku ,Dubcek byl bohuzel spatne vybran. A to jen proto ze byl vice rus nezli cechoslovak jako ostatne mnoho jeho mnoho podvelitelu. (cele rodiny z ruska vcetne tchyni] a stejne s nimi Husak zametl, az na Bory a pozdeji i bez telefonu . Vse je trochu jinak nezli se verejnosti predklada s obou stran. Samozrejme ze sislave zrudy dnesni garnitury jim nesahaji ani na paty ,ale to je asi ta "democracie " Na rozdil o vas ,jdu radeji blit. [cool] PS atake tam bylo hodne "pratel" jako vzdy a pri vsech udalostech,viz otlemenec demo- repu- inde Kleberstein - Lieberman ci jak se vlastne jmenuje neb "pratele" si meni i jmena dle potreby .

168528

24.09.2008 04:00

Bombový útok v Islamabádu

RE: Datel

a 125.?.?.?

....chcete rict,ze tam byl PRUVAN ze ano,ale kdyz se chce jde vsechno,na WT7 zase pruvan nebyl,ohen vniknul dovnitr a tam horel za zavrenymi dvermi i okny a roztavil velice zpevnene konstrukce zpevnene protoze tam byli dulezite urady,jak ohen vniknul dovnitr nevime,jak se tam dostal vzduch/kyslik potrebny vyrobit z papiru a drevenych stolu vysokou teplotu taky ne,ale kdyz se chce.....

171408

..jen jsem měl chuť říct, že židé nejsou žádní nadlidi..mají však v ruce zajímavý teologicky-ekonomický nástroj, jímž je jejich víra se všemi souvisejícími aspekty...pokud budou členové vaší rodiny všichni podnikaví a budou rozvíjet jakoukoliv formu podnikání..jistě po škole najdete vhodné uplatnění..a pokud jste dostatečně schopní..ukáží vám místo, kde je vhodné zaplnit mezeru na trhu(kdekoliv na světě).dostanete něco do začátku.právnické a obchodní zázemí dalších členů rodiny (zakázky) a šlapeto...když k tomu přičtete pověstnou židovskou šetrnost..pak si jistě dokážete představit, že pokud byste každý rok žili maximálně šetrně a doslova pro pírko za plot skočili - a takto ušetřené peníze investovali do podnikání?? kde byste byli???..

201480

02.12.2009 13:44

Směrem k alternativě globalizace

RE: Ach jo, už zase...

a 201.?.?.?

zase to obvykle monotonni srovnavani.
nic nebylo vyzkouseno, pouze kapitalismus, ktery obsahl celou planetu na delsi obdobi a vysledky byly a jsou hrozne.
[chechtot] takze neni co a s kym a s cim srovnavat .[chechtot]
v takove spolecnosti jste totiz nikdy nezil.
presto
planovani uspesne bylo.
dokonce i v tom statne kapitalistickem sssr.
srovnejte cim bylo ruske imperium v roce 1917 a cim bylo po obcanske valce a cim se stalo pozdeji, zatimco jine zeme , ktere na tom byly stejne, nebo dokonce mnohem lepe, koncily v bide tretiho sveta.
smula csr byla v necem jinem.
jde o to kdo a jak a proc a co a kdy a KDE planuje.
nadnarodni korporace planuji.
kdyz jste nedocetl nemuzete se prece k clanku vyjadrit
a zrejme mate psychologicky problem cist , to co je odlisne.

pad vychodniho bloku jednak potvrdil marxismus
jednak uvolnil misto pro socialismus.

.....Jednu z možností, pokud zařazeny do širšího rámce, představuje samosprávný socialismus ,,Pro ty, kterým se představa samosprávného socialismu nelíbí, máme jednoduchý argument. Lidstvo již ve svém vývoji vyzkoušelo v roli dominující formy vlastnictví jednak kapitalismus, jednak státně byrokratický pokus o socialismus. Státně byrokratický socialismus, založený na nedokonalém zespolečenštění výrobních sil, se v dlouhodobé perspektivě neosvědčil. Kapitalismus prokazuje stále více, že ani on nebude nějakou věčnou podobou společnosti a lidé mají nezadatelné „lidské“ právo ho vystřídat pokrokovějším systémem. Zbývá už jen jedna představitelná vlastnická forma, která by mohla být základem dalšího pokroku lidstva - samosprávné společenské vlastnictví..... ... Bojíte se socialismu? - Slovo autorů Josef Heller, František Neužil http://www.blisty.cz/art/38787.html
http://82.208.32.80/files/knihy/heller/boji te-se-socialismu.pdf
http://en.wikipedia.org/wiki/Autogestion

206140

25.05.2010 16:58

Věci veřejné – hra na upřímnost Kmotra Bárty?

Je otázkou, zda

a 88.?.?.?

odchod Johna z Novy nebyl přípravou na stavbu nové strany a jestli režie tohoto nemá původ přímo u hlavních person Novy. Vzpomínám si, jak Suchánek s Geňou si dělali srandu z jeho původního jména (kohn) a jak běbem týdne po tomto byl ohlášen konec jejich pořadu. Více snad není potřeba. Jen že okamžitá mediální kampaň a ohlášení spolupracovníků Zielence a švejnara je potom víc než pochopitelné

220102

09.03.2011 18:55

Co je \"ruské\"?

RE: Skryta historie

a 88.?.?.?

ten vikingský původ macdonaldů není vyloučen, Skandinávie byla pravděpodobně osídlena R1a1 ještě před vikingskou expanzí během slovanské expanze po polovině prvního tisíciletí, přítomnost R1a1 mezi Vikingy je pak naprosto přirozená a mimochodem není to jediná R1a1 u dnešních potomků normanské šlechty.

239194

09.03.2011 23:39

Co je \"ruské\"?

RE: Skryta historie

a 88.?.?.?

dvě tvrzení nestačí, selhávají. Mluvíte-li o Vikinzích tedy nájezdnících ze severu, pak budou haploskupiny v otcovské linii odpovídat zastoupení obyvatelstva ve Skandinávii kolem roku 900 a dále. Pokud obyvatelstvo nebylo monolitní, ale jednotlivé haploskupiny měly procentické zastoupení, pak se toto zastoupení muselo projevit i na dobytých či kolonizovaných územích a to nejen pouhým výskytem, ale i zastoupením v různých stavech. Pokud se budou ty které haploskupiny vyskytovat ve všech stavech, tedy i ve vrcholné šlechtě, která je v přímé otcovské linii, pak to bude svědčit o významu lidí toho kterého původu v rámci severské společnosti. Z toho poměrně snadno můžete odvodit, jak se utvářela skandinávská společnost před rokem 900 po K.. Sama uvádíte příklad jednoho klanu a krále, vím o dalším vévodovi. Viking (Norman) prostě nemůže odpovídat jednomu haplotypu.

239206

10.03.2011 00:13

Co je \"ruské\"?

RE: Skryta historie

a 88.?.?.?

skutečností je, že dosavadní teorie o původu Vikingů jsou čssto postaveny na interpretaci pramenů, které mají omezenou vypovídací schopnost, a ta interpretace ještě byla ovlivněna předpoklady, které se zákonitě snad brzy musí dostat do jednoty s kvalitativně novým poznáním.

239208

10.03.2011 12:50

Co je \"ruské\"?

RE: Skryta historie

a 88.?.?.?

v raněstředověké Skandinávii naopak můžete očekávat oblasti, kde bylo osídlení monolitní, z hlediska R1a1 např. oceánské pobřeží Norska, tedy pokud se zvedlo několik vesnic či mladých ze statků včetně náčelníků nebo synů náčelníků a vypluli kolonizovat oblasti za mořem, pak se mohla projevit poměrně čistě R1a1 v populaci kolonizátorů v místě, kde se usídlili. Mohou to být vaši macDonaldi, původní obyvatelé Kanárských ostrovů atd.. R1a1 najdete na všech Normany dobytých územích.

239247

10.03.2011 16:47

Co je \"ruské\"?

RE: Skryta historie

a 88.?.?.?

Éra Vikingů, tedy nájezdníků ze Severu začíná na konci 9. stol. dobytím kláštera na jednom z ostrovů poblíž Irska. Viking je označením nájezdníka ze Severu, vik je označením nájezdu, loupeže, z kterého jazyka ovšem nevím. Pozdější označení Normané zase znamená Seveřané. Pokud hledáte výchozí bod, pak to byl životní způsob Seveřanů (ságy) a též populace mladých, kteří jako neprvorození chtěli získat prostředky případně novou dobrou zemi k osídlení a svobodnému životu. Teprve později se z izolovaných nájezdů o několika lodích vyvinuly vojensky organizované vikingské armády pod vedením severské aristokracie. Hledat v tomto vliv mutace je asi bezvýsledné.

239260

15.03.2011 16:38

Co je \"ruské\"?

RE: Ruske

a 88.?.?.?

ora et labora - modli se a pracuj. pod tímto se díky klášterům rozšířilo v křesťanském světě technické poznání, klášterní školy a špitály, též antické poznání.

239565

14.09.2012 21:21

Sedmnáct mrtvých coby výstupní kontrola kvality alkoholu

Jaká severní Morava??

a 195.?.?.?

Naprostá většina případů se udála buď ve Slezsku, nebo na Zlínsku (východní Morava), tak jakápak severní Morava pořád? Z Pražské kavárny se to těžko pozná, to je jasné, ale přece jenom...

274846

se neda cist, co to je za diskuzi

318648

01.04.2015 13:02

Od května nám bude EU nařizovat cenu másla

Drogerie Rossmann

a 81.?.?.?

Dobrý den,nevím jestli tento článek bude někdo číst.Tímto posílám varování všem,kteří mají zájem o práci v drogerii Rossmann.Tato společnost se nechová k zaměstnancům dobře,nechá je sice pracovat i dlouhodobě,ale když se jim znelíbí přinutí je odejít a je jedno jakým způsobem.Nejradši zaměstnává lidi,kteří dlouhodobě marodí,nebo jsou neschopni,aby jim mohli brát prémie.Ti kteří tam dělají tzv.vola,těch se dřív nebo později zbaví.Proto ten kdo má zájem dělat u této pochybné firmy atˇ si to pořádně rozmyslí a hlásí se radši o práci v DM drogerii nebo v Tetě.

330276

14.10.2015 18:21

První týden ruského vojenského zásahu v Sýrii

RE: Posledný príspevok do zvedavca - začínam sa báť

a 194.?.?.?

"Zvedavec sa zmenil" no to je pravda, a muj dojem je, ze se zmenil od te doby, kdy byl Nohejl pozvanej na "besprechung" k C@K ameroceskemu mistodrzitellstvi.

Jak to vypada tak se chce trosku zivit zvedavcem a kdyby mu to "zatrhli" ono zatrhnout jde mnoha zpusoby, tak by mel treba po zivobyti, ac se ho tim nechci dotykat, jsem zrejme proti nemu (doufejme) za vodou, kdezto on stale v ni plave.

tim konec o Nohejlove diteti zvedafci a ted k ruskakum... nevim co je na tom prekvapiveho, ze se do toho pustili, pamatuji se na 68 a tenkrat jim to slo taky fofrem,,, takze nic noveho pod sluncem.

Myslim ze rusaci jsou tam hlavne ani ne pro bombardovani z luftu, ale spis jako destnik... radste si uvedomit, ze jak zidi tak i turci se do syrskeho nebe od te doby co jsou tam "Putinovi sokoli" nehrnou,a aj I Amici se chovaji slusne.

ohledne nasich zajordaskych slovanu... ono je tezke pro jednoho pravoverneho se zivit od druheho pravoverneho, na to meli vzdy drive Gojimy, a v zaslibene zemi jich moc neni.

kkdyz jsem byl maly,, tak jsme se prestehovali z prvniho patra do tretiho, po babce Weinbergrove, mela v byte piano,a - plno stenic... tak mne matka dala k tete na 3 mesice a do prazdneho bytu dala sirove svicky (tim se tenkrat hubily stenice a blechy) a pak tam zametla ty chciple a zavolala znameho stukatera a ten zaplac' vsechny diry.

moralka: stenice stenici nezeere....takze je nedrive v yhubit, a pak ucpat vsecky diry...

340668

16.10.2015 13:26

Kam s Německem – na východ nebo na západ?

? na východ nebo na západ?

a 194.?.?.?

Na zapad to asi nepujde, dal je jen za kanalem Stara dobra Anglie,ktera je privesek ameriky, nemohu si odpustit trefnejsi pridomek tohoto vztahu "vozdr u rypaku Strejcka Sama"

cili ani ne zapad a ani ne vychod, ale stare spojenectvi ci pratelstvi Moskva - Berlin, ktere existovalo do 1900.

Co z toho budeme mit my, cechackove?

je sice fakt, ze nemci jsou pacholci, prokazali to castokrat v historii, ale pokud my cesi nebudeme lezprdelkove, jako byli nekteri nasi pradedkove za Rakouska, tak je pro nas lepsi nemecky soused (sudety uz nejsou) a pres pole velky rusky bratr.

tim padem se vykompensuje nemecka rozpinavost nebo se preorintuje na byvale ostpreussen cili na Wasrpolaky, s nimi maji skopcaci si jeste co vyrizovat, (I kdyz se rika ze se s polakama dohodli prece mam dojem, ze ztrata Danzigu a pobaltskeho pobrezi je pro ne stale aktualni).

Jsem jenom zvedavy jak to zkousnou mistni rusobijci, a jak prazska kafirna se stim vyrovna.

Je sice pravda, ze rusaci maji jako narod misty velkopanske chovani ale to same a jeste vice se skopcaky, on ten Herrenvolk z nich nikdy nevyprchal, ale jak jsem se jiz zminil, pokud se nam nezacnou zase jako z Boleslava (nebo kdo je to sem tenkrat tahal jako usedliky) usazovat zpatky v Kommottau tak na tom vydelame jako narod, jenom proto ze Rusaci nas meli a maji nejradsi ze vsech slovanu, a my I pres kecy kafirniku slovani jsme.

340754

08.11.2015 23:40

Jak feministky přitlačily Akademii věd ke zdi

Akademii věd u zdi....

a 194.?.?.?

stekate na nepravy strom, a placete na spatnem hrobe... feministky a podobne --istky ci -- istove vlastne vznikly jako (nerad to slovo pouzivam) cilene smery k rozkladu a rozhadani krestanske civilizace - a zase nasimi zajordanskymi bratry. Tyto - ismy spolu s podobnymi smery lidskych, prirodnich, zvirecich a ostatnich prav, byly presne vykalkulovane kolem 70 let v Americe, odkud pres Kanadu, se pomalu rozsirily do Evropy.

jsou to mazane vymyslene figly, ktere vetsinou pouzivaji jako hlasne trouby nedosoulozene manzelky a postemenopauzni "mladice" ktere se z nedostatku matracoveho vzruseni ukajeji v techto bohulibych spolecnostech.

Dalsi vysvetleni tohoto fenomena najdete ve Zvonokosech kde obecni hlidac Sedmikvitek to vyjadruje trefneji nez ja zde.

v jedne veci by vsak mohly mit maloucko malilinko pravdy, a to je ze vetsina fotografu, dobrych I ostatnich vystavi radsi akt cili nahou zenskou nez motyla na kytce, ovsem je fakt, ze vyfotit ziveho motyla na kytce, nebo zachytit nejakeho ptaka v letu, je daleko tezsi nez vyfotit nejakou nahou zenu,

mimo toho se malokdo pujde podivat na fotky motejlu drepicich na kytkach, ze?

Jelikoz jsem sam prosel ve fotografovani od smeru "delani aktu" ktere mi nastesti matka me byvale mile tenkrat zabavila, pres rodinou fotografii az ted k foceni cehokoliv na co namirim cocku - mam proto trosku problem s "umeleckou" fotografii, vetsina dnesniho lidu totiz o umeleckem fotografovani nema ani "ahnung" a proto ty kozy, a kus prdelky.

341605

13.12.2015 13:38

Jak jsem si nepochutnal

pokracovani o coklech a chlebu

a 194.?.?.?

vyrazku ci nejakou nemoc, tu jsem vzdycky chytil v tramvaji od nejakeh kejchajiciho dobytka

proste psi jsou bajecni )kundolizky lituji ale nemusim( ale kdo nema rad psy nebo je privazuje at k boude ci ke kulu je vul a volem zustane.

Masaryk rikal ze lhat a krast se nema, a ja rikam ze kecat by se taky nemelo, to muze jen nase socdemacka vlada, takze - ten pan co rika ze jeho pes zere kostaly, tak by si mel koupit brejle, nebo Bremuv zivocichopis a podivat se na obrazky kraliku, nebo si koupit brejle.

343049

01.01.2016 23:42

Hvězdné války a smrt americké kinematografie

Proste

a 194.?.?.?

tenkrat davno, kolem 70-teho roku za doby "Bonanzy" a pred obdobim Americke politicke korektnosti byly tenkrat tak zvane TV Shows jeste plne kovboju, a boje zla proti dobru a naopak. Byla to dobra doba, kdy skutecne televize a aj i biografy produkovaly nepolitickou zabavu, pri ktere si clovek celkem oddychnul.

I prvni "Star Treck-y) s kapitanem J.C. Kirckem byly docela zabavne, Ovsem to se v prubehu let menilo, nejdrive zacalo to s rasovou integraci, potom prisly na radu chytri vozickari, po nich prisla plejada chytrych "neblondynek mlecne cokoladove zbarvenych chytrych svlecen, ktere pozdeji morfovaly do pozici "zlejch kluku" a prepraly kdekoho, ty vydrzely az do dneska, zaroven s nimi prisly zajordanske chytre vypadajici mladici, kteri sice nevladli "hardwarem (zbranemi) ale za to meli v jejich kudrnatych hlavickach zdobenych orlimi nosy spoustu IQ,

Proste tak jak cas sel, Startreck's sequels (pokracovani
se staly tak politicky korrrrekntimi ze ani rodili domorodci se na to divat nemohli, a tak se to zacalo vyvazet do "osvobozeneho postkomanckseho sveta" a ted se stim tady u cteneho pana Stwory bavi spousta pitomcu a jak to vypada, tak tuto skvaru berou vazne, a diskutuji o tom.

proste Rim hori a Cezar fidla skripky.

Stastnej a Veselej Novej a celej novej rok fseckym tady

343748

03.05.2016 12:45

Uprchlická krize ohrožuje evropské sociální předivo

RE: Není žid jako žid.

a 194.?.?.?

mila kyticko cituji te "
"Po židech jako takových se šlo v minulosti již vícekrát. Vždy je do té situace dostali pouze někteří jejich nenažranci. Je to tedy zejména na nich, na židech, aby si takové zločince pohlídali a své řady pročistili"

A to procisteni sami sebe myslis vazne? cetla jsi nekdy historii od dejme tomu -2000 pred kristem?

mimo toho precti si stary zakon, (sice je zneplatneny samymi zidy a nahrazen Torou a Kabalou) a pak snad uz toho nechas,

Hele byl jsem vychovany zidy jak zde tak i za morem, takze vim o cem mluvim

shalom ty smaku

348206

28.07.2017 12:47

Představitel haitské vlády, který měl svědčit o nadaci Clintonových, byl nalezen mrtev

jako podle bolševického manuálu

a 85.?.?.?

není člověk, není problém
(kampak se to jen ti bolševici přestěhovali?)

359273

Káva pro Zvědavce

57

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 129 čtenářů částkou 19 970 korun, což je 57 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Vážení čtenáři,
děkuji všem, kteří přispěli. Máme poslední pracovní den před koncem měsíce a my máme vybráno jen něco přes polovinu. Prosím, zvažte případný příspěvek na tento web. Děkuji.

Ve zkratce

Ve francouzském Nice útočil muslim ve jménu víry29.10.20 21:39 Francie 0

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 6

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Měnové kurzy

USD
23,44 Kč
Euro
27,38 Kč
Libra
30,27 Kč
Kanadský dolar
17,60 Kč
Australský dolar
16,51 Kč
Švýcarský frank
25,63 Kč
100 japonských jenů
22,46 Kč
Čínský juan
3,51 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,44 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,73 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 923,83 Kč
1 unce stříbra
549,93 Kč
Bitcoin
314 926,65 Kč

Poslední aktualizace: 30.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 562 669