Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Winston Smith

Nalezeno 47 příspěveků, 4 různé IP adresy

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

25.05.2009 14:53

Noční můra Ameriky – Obamova dystopie

RE: Jsme na cestě do pekel

Winston Smith 213.?.?.?

Ano. Lidé musí prohlédnout. Ale kam až celá situace bude muset zajít, než se jim aspoň trochu otevřou oči.
Můj dobrý kamarád je velice inteligentní a zodpovědný člověk. Ale právě v kontrastu s jeho inteligencí mě šokuje fakt, že jakékoliv odkazy na články či postřehy ze Zvědavce či dalších stránek bojkotuje. Jakmile mu něco takového pošlu, maže to aniž by email otevřel! Ale hádá se se mnou, že jsem tmář, že jsem musel úplně zblbnout, že dopřávám sluchu takovému tmářství a spekulacím! Já mu oponuji aspoň větou: "Tak si to prosim Tě aspoň přečti! Nemusíš tomu věřit, máš vlastní hlavu, udělej si vlastní obrázek!" NE! Vede si stále svou. Nevěřil mi ani oficiální zprávu např. o částečkách výbušniny v prachu WTC! Nevím jestli je to proto, aby nepřišel o iluze, o sladké nevědomí. O nějaký růžový svět jak kvůli soukromí, tak snad i kvůli práci, kterou dělá.
A s podobným postojem se setkávám dnes a denně! Drtivá většina lidí má před očima akorád "ofroudy", plazmovky, dovolené, baráky.
Vzpomněl jsem si nedávno na lidi ze Zvědavce: Sedím s kamarádem večer u piva. Je to jeden z hrstky, který vidí. Řešili jsme Obamu, zednáře, Bilderberg, krizi atd. Když tu naši hokejisté dali na mistrovství nějakého pitomého góla (i když jsme hráli proti slabšímu protivníkovi a vítězství bylo v kapse). V hospodě strašný řev nadšení, barman lítal s táckem panáků jak čamrda a majitel pustil tak nahlas od Queen - We are the champions, že jsme s kamarádem museli přestat debatovat (v té chvíli o hospodářské krizi)a čekat, až se "národ" vyřve.
Přiznám se bez váhání - bylo mi smutno až k pláči!
Ptám se:
Otevřou tito lidé vůbec někdy oči? Neotevře je až nějaká další generace?

191886

08.09.2009 14:40

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Vezni svedomi,

Winston Smith 213.?.?.?

Ano, po smrti! [smích]
Ale ta přijde až ve chvíli, kdy budete milovat "Velkého bratra"... [mrknutí jedním okem]

199798

04.11.2009 09:21

Prezident podepsal

RE: otázka

Winston Smith 213.?.?.?

Pane Koubek, Vy se mi snad zdáte?? Vy jste se asi právě vrátil z Marsu a netušíte, co se tady dole děje.
Přečtěte si ještě jednou, co jste napsal. Pomalu a na hlas.
Vždyť to není dobré ani jako vtip... [pláč]

204084

31.12.2009 16:39

Pojďme se zas navštěvovat!

RE: Najit spolecnou rec.

Winston Smith 212.?.?.?

"Dobrý výrok je skrytý jako drahokam, najdeš jej i u otrokyně meloucí obilí!"
Tento výrok pochází z jednoho naučení už ze starověkého Egypta.
Lidé na něj často zapomínají...

208450

07.10.2014 21:06

Dedolarizace

RE: Dolar versus rubl

Winston Smith 77.?.?.?

>Jistě zajímavé ovšem je, že krachující americký dolar je
>vůči perspektivnímu ruskému rublu nejsilnější v
>historii...

>
>http://byznys.ihned.cz/zpravodajstvi-svet/c1-62907...

>
>A pokud jde o ruskou ekonomiku, při ceně ropy pod 90 UDS (3600
>rublů[velký smích]) bude mít asi primitivní ruská ekonomika založená
>pouze na exportu nerostných surovin problémy.

Cílem je vyprázdnit sklady Čínou a Ruskem držených USD dluhopisů, než to celé spadne ...

Pro to je VELMI pro obě velmoci výhodné nechat si "ničit" měnu, to ve skutečnosti oslabuje pouze Ruské odrodilce a oligarchy.
Stát postupně (rozumně, aby nevzbudil na Wall Street paniku) bude intervenovat, dokud to této rulety nevloží "ALL IN".

Wall Street šíbři naproti tomu musí vložit svůj "ALL IN" = hedgeovými fondy ovládaná Ruská aktiva, cenné papíry, deriváty, obligace,
podílové fondy, opce a další sofistikované nástroje hromadného ničení ...

Problém (pro USA) je, že Čína a Rusko mají bezprecedentně více dollarových dluhopisů, než předlužené USA aktiv v Rusku
(a Číně, kde očekávám, že se taky brzy "přiloží pár demokratických lidskoprávních polínek pod kotel).

Výsledek = Rusko poté, co zkoupí vše od USA vyhlásí slíbený "Zlatý Rubl" a konec hry [smích]

318684

09.10.2014 01:16

Sešlo se nás pět a půl

Vysvětlení

Winston Smith 77.?.?.?

Dobrý den pane Stworo,
velmi si Vážím, co denně děláte pro zachování rovnováhy informací. Důvodem, proč Vámi očekávaná návštěvnost byla tak nízká je prostý fakt, že lidé jsou obyčejně zbabělí. Kolik bylo Palachů v roce 1968? Celkem 5 v celém post-Sovětském bloku?

Kapela Iron Maiden má song, který to vystihuje: Weekend Warrior - kdo chce nechť si najde lyrics ...

Když necháte, aby části vězňů byla dána moc = politicky korektně "svoboda" být dozorci ostatních, budou to dělat rádi a zadarmo. To naši soudruzi pochopili hned v Říjnu 1989 a proto oprášili kádrové rezervy a postupně nám je (jak Ti "pionýři" stárnou) omlazují a ještě tak 20 let budou postupně servírovat. Již dnes máme budoucího "Federálního prezidenta" v zácviku, hezky od píky před osvědčené Ministra Financí [smích] Vladimír Vladimírovič není osel, aby měnil osvědčené figury, tady se hraje v jeho obranné třetině kluziště a do toho mu nikdo zpoza moře mluvit nebude ... Ve všech okolních geopoliticky významných satelitech /NDR, BALATON/ jsou dlouhodobě bezpečně usazeni jeho lidé (což je možná kvůli rovnováze sil dobře), a občasný "exces" "Made in USA", kde se protihráči podaří prosadit svoji loutku do geopoliticky bezvýznamného státu jen podporuje dohodnutou iluzi hry na demokracii.

Jedině Karel Kryl po návratu z Exilu již v roce 1993 dokázal přesně pojmenovat podstatu "nového" režimu a nazval ho Demokratůrou. Bohužel opět jsme zůstali u keců u píva "já Ti to říkal"... Chtít po lidech, kterým 40 let nevadil "smrádek, ale teplíčko", aby se na podzim svého života radikálně změnili je jistá forma vizionářství. Vaši voliči jsou lidé mezi 30 a 45 léty (pro starší jste nevolitelný z důvodu, že svoje koně mají už drahná léta dopředu předplacené), pro mladší z důvodu, že Vaše témata vykrádají Svobodní (zednáři se přímo nabízí) [smích], pro ty vychovávané v duchu hesla rodičů "Kdo nekrade, okrádá stát" jsou tu Piráti, pro ty, kteří rádi přitakávají je tu ANO, my to za Tebe Pepiku vyřešíme, pro ty, kteří věří na 5 let starou "tradici" je tu Khárl a jeho Bilderberg Big Bang.

Vaši voliči jsou obezřetní, protože jste v hledáčku tajných služeb monitoringu "hnízd odporu" proti mainstreamu, nechtějí být v jejich databázi se všemi 40 let prověřenými nástroji útlaku, které jsou nově vycizelovány do precizna. Jste pro nás William Wallace a teprve poté, co Vás mainstream exemplárně "popraví" nám dojde, že spolu s Manic Street Preachers: If you tolerate This, than your children will be next ...

Nicméně - v teple svých bytů na dluh Vám komunita Vašich čtenářů (a dost možná že i voličů) pevně drží palce a tam někde vzadu v jejich hlavách zní onen Váš křik "Svobodaáá...gh".

Záleží kolik metrů stihnete uběhnout Vy sám, než padnete. Každopádně i kdyby to byl "malý krůček" pro Vás osobně, pořád to bude velký skok pro nás u monitorů.

318726

10.10.2014 21:24

Sešlo se nás pět a půl

Nízká účast vs. realita voleb

Winston Smith 77.?.?.?

Dnes jsem byl (jako již kolik let) odvolit. Žiji na vísce v Kraji Zbabělých Náplav, které nejsou ochotny dojít až do "Alma Mater" a svojí existencí podpořit všechny ty mýty a folklór o Čížcích, Cajzlech a obecně pomoct toto vymírající město "přešlechtěných" Vltavou křtěných nezištně zalidnit pracovitými venkovany z ekonomicky zdevastovaných regionů.

Na naší vísce proběhly volby následovně: letitým matadorům propadl mandát (resp. reálpolitika jim už neměla co ekonomicky dát), takže jsem s jediným lístkem "národní fronty" vloženým do obálky podpořil rozvoj demokracie své "Adoptované Příhraniční Polis". Můj obvyklý volební klíč = zvolit jim co největšího prospěchářského hajzla, který jim tu hru na demokracii co nejvíce okoření svým nefalšovaným zápalem a úsilím (Milton Keynes a jeho teorie včeliček - pomocnic, coby pozitivního "side effektu" demokracie) dnes dostal pořádnou díru do kožichu. V obci zůstali pouze osiřelí skuteční nestraníci (ani jednoho neznám osobně, což je pro mně dostatečným důkazem toho, že se tam nepřišli z našeho 2 milionového rozpočtu obohatit). Výhoda jednoho hlasovacího lístku je, že nelze zfalšovat výsledek voleb, letos poprvé vyhrají ti, které jsem poctivě zvolil = velké vítězství pro Demokracii [velký smích] Cvičně jsem tam zaškrtal osoby svého věku = geronty nevolím z principu, jim už vlak dávno ujel a začíná ujíždět i "našim číslům"... Možná, že až "Alma Mater" sklouzne do takového ekonomického marasmu jako moje adoptovaná obec, je reálná šance, že se dostatečně zhnusí všem kariéristům a do politiky se opravdu vrátí pracovití lidé ...Na opravu kanalizace čekáme už druhou pětiletku bo "nejsou peníze", náš první a zároveň poslední pokus čerpat "EuroSojuz" dotace skončil tím, že p. Kalousek jméno starostovo vyvěsil na exemplární nástěnku ministerstva coby nejméně zdařilé dotace...
Tímto úhlem pohledu bráno, "Pragay City" má opravdu našlápnuto plným plynem k demokracii, ještě pár kráterů (slovo tunel je značně nadužíváno) do rozpočtu a až nebude co krást, budou muset přijít lidé, kteří její kondici opět vyspraví - pokud budou moudře "přikrádat" místo krást jak zjednaní, možná se dočkáme i dekády revitalizace dle povolebního hesla "Společně v chudobě". Pan z "Holomóce" nám Prahu rozkradenou a zneužitou vrátil, snad to chvíli potrvá, než mu ji zase slušnou a bohatou vrátíme zpět - jemu nebo jim podobným ...

318848

18.10.2014 02:38

Polské eskadry smrti na Ukrajině

Kvalitní osobnosti našich "bratranců"

Winston Smith 77.?.?.?

http://zlatodej.blog.cz/rubrika/zodiac-killer

Malá odbočka - tohoto nadaného kryptoanalitika sleduji delší dobu, myslím, že to (až dočtete všechny články k danému tématu), které autor rád "porcuje" a nechává své čtenáře v napětí (díky jeho schopnostem mu malou porci "self PR" rád promíjím), myslím docela přesně ukazuje náturu našich Severních "bratří", kteří jsou věrni pouze své "hrdosti", která je vyhnala z rodné vísky vstříc náruči nové "Vlasti", kde pro jejich "talent" mají už desítky let velké pochopení a podporu !

p.s. pro Ty z Vás, co neznají "kontext" = Prof.Zlatoděj přeložil i "340 Cypher", kde se "nás neznámý" sám udal policii, ale později to ze svých stránek smazal, a uvedl pouze návod, jak to rozkódovat. Text Cifry je k vidění např. zde: http://zodiackillerciphers.com/wiki/index.php?title=Unsolved_340-character_cipher

Nebudu Vás napínat = výsledkem je:http://cs.wikipedia.org/wiki/Theodore_Kaczynski

Stejný typ "produktu" na zastrašení jako soudruh O. bin L., místo popravy za zločiny spáchané na vlastním obyvatelstvu (on se cítil být občanem USS) byl mu zajištěn fešácký kriminál (jeho zásluhy o šíření chaosu a strachu jsou velké) a mecenáši nezapomínají na své věrné ...

Osobně nemám rád, když někdo "převléká kabáty" - ale "Pšonci" jsou jediní Slovani, kteří zaprodali Víru svých Otců víře svých chlebodárců = Ze Slovanů se stali v 10 století fanatickými "Katolíky", zaprodali Vlast vidině osobního obohacení = masový exodus do kterékoliv země, která je zrovna platí líp, zaprodali Svědomí Fanatismu (to je v jejich DNA kvalitně po staletí ukryto).

Je to národ kupčíků, kteří "levně koupí a dráž prodají" až už je to COKOLIV, Rodina, Čest, Morálka ... Jediný pozitivní bod v jejich Historii byl "Hrdinný Odpor vůči napadení ze strany Německa v roce 1939", ale i ten byl veden nikoliv hrdinstvím, ale urážkou jejich ambic, že byl porušen jejich dohodnutý pakt s Německem! http://cs.wikipedia.org/wiki/Německo-polský_pakt_o_neútočení
Na který spoléhali ve své vlastní hře o územní zisky (plánované napadení Ruska a Československa)...

Nechat jim Německo a Rusko "volné ruce" v jejich odvěkých územních ambicích, nejsem přesvědčen, že bychom byli žili posledních 60 let v míru, který nám oběma národům vnutil až "Velký bratr", který nás oba spravoval, jak se na zlobivé děti sluší = z láskou, ale tvrdou rukou ... [velký smích]

319287

29.10.2014 20:08

Polské koncentrační tábory a jejich ruské oběti

RE: Osvienčim – Treblinka – najkrutejšie tábory smrti, prečo práve v Poľsku?

Winston Smith 77.?.?.?

Odpověď je ZDE:
http://www.orgoniseafrica.com/auschwitz-orgonite#.VFE2uFjq670

Nevím, nakolik se kdo z Vás vyzná v rituální Magii, ale smyslem II. války nebylo prvoplánovitě nic menšího, než stvořit příležitost pro narušení samotné PODSTATY naší planety, přivézt Temné mezi nás, stvořit "Nadčlověka". O úloze Poláků coby "užitečných idiotů" nelze pochybovat, ale i sami Němci byli loutkami v cizích rukou. Skutečný HYBATEL seděl na svém SvatoPetrském stolci ...

V historii lze dohledat, kdo že schvaloval seznamy "předběžně zadržených" ve Varšavském Ghettu - byli to sami "nejčistší", na které se Německé "úřady" alibisticky obrátili s žádostí o odborné posouzení jejich spoluvěrců! Díky Německé pedantské snaze vše do detailů dokumentovat lze vše dosledovat napříč historií. Lépe pak v kontextu pochopíte Polský vpád do Rusi, snahu Pilsudského "dobýt Moskvu" i proč Poláci za své služby dostali od CIA "dáreček" v podobě agenta Vojtyly ...

Vlastníci médií = "nejčistší" logicky nikdy nebudou mít zájem sdělit užaslému publiku skutečnou PRAVDU, každému Národu je třeba dát jen tolik informací, kolik stačí pro uskutečnění "Vyššího poslání" ...

Nebýt hrdinů jako byl Rudolf Steiner, nebo náš Jan Kefer, Osud Lidstva, tak jak ho známe by již 60 let byl minulostí vymazanou z hranic našeho Vesmíru.

319995

12.11.2014 22:43

Děsivá fakta o mizení bohatství naší střední třídy

Nejlevnější řešení problému

Winston Smith 77.?.?.?

Zajímavá věc, v Řecku i Římě vždy, když začal vládnout Tyran a stal se nepohodlným byl odstraněn - demokraticky nebo i hrubou silou. Smrt na Tyranovi není vraždou ...

Otázkou je pouze, kolik generací bude lidem trvat, než se těch několik málo set klíčových lidí (katů) infiltruje až na vrchol pyramidy a jak to naplánovat tak, aby to mohlo vůbec koordinovaně proběhnout.

První pravidlo Fight Clubu je?

320929

29.11.2014 16:08

Příliš inteligentní a příliš líní

Systému vadí jen Ti, kteří se od něj vědomě odpojí !!!

Winston Smith 77.?.?.?

Po staletí existoval osvědčený recept = válka každých 60 let, případně jiný druh sociálního otřesu (hladomor, infekční pandemie atd.) Toto řešení vždy humánním způsobem zaviněním "Vyšších Sil" = čti bez přímé účasti někoho, kdo by nesl "dohledatelnou rozhodovací odpovědnost" snížilo populaci, zničilo infrastrukturu a tím umožnilo obnovit "růst" = základní motor Kapitalismu.

Dnes již technicky neexistuje možnost "Války", jakkoliv nám média vládní i alternativní denně masírují opakem, vše jsou jen přísně hlídané lokální PROVOKACE. Válka jako přirozený katalyzační mechanismus není možná, protože investované náklady na její vedení v globálním měřítku by převážily budoucí výnosy = majetek celého světa patří do jedněch rukou, dříve alespoň bylo "co a KOMU krást", kdes by Elity NWO okrádaly jen sami sebe !!!

Proto bylo třeba najít jinou "Nesmrtící Etickou a Humánní Alternativu" = Očkování proti chorobě, kterou vzápětí dostanete, Ebolu, Ostrakizace odlišných názorů v práci zacílená na dosažení absolutní podřízenosti vyšinutému "kindermanagementu", nesplatitelná hypotéka, kvalitní = placené vzdělání (rok od roku více chabé, ale o to více "cenné", placený zdravotnický byznys, kde místo státem hrazené PREVENCE hradíme až OPERACI, čímž demotivujeme lidi k tomu, aby se o svůj nejcennější statek = zdraví řádně starali a přeci nenecháme umřít staré a nemocné, je lepší nechat zástupně díky vyčerpaným fondům nechat umřít už mladé a produktivní ...

Čím více ambicioznější idiot, tím více se Systému uváže a tím více je vydíratelný a manipulovatelný. Proč jezdit v TRABI ZDARMA na fritovací olej, když můžu mít služební auto? Proč bydlet v bytovce ZDARMA, když můžu mít byt na Praze 1 na hypotéku?

Systému vadí POUZE ten, který se "odpojí" = dále nečerpá a nespotřebovává (nevrací půjčené zdroje zpět do oběhu)...

Proto tolik vadí mladí "homelessáci" žijící doma, protože nejsou dostatečně zapojeni do MATRIXU a nelze je proto cíleně ovládat, umí si odříct nadbytek a naučili se parazitovat z minimem, tím globálně způsobili "KRIZI" poptávky ...

V bankrotujících USA je levnější držet 70.000.000 obyvatel v hrsti sociálních dávek, které systémem "Nalej = Vylej" živí iluzi růstu, než je odpojit a nechat Systém selhat ...

322248

02.12.2014 20:46

Třetí pohled na „Jsme (my, mladší generace) obětí systému?“

Plánovaná morální degradace

Winston Smith 77.?.?.?

Vážený pisateli článku,

V mnohém s Vámi lze souhlasit, protože doba je přesně taková jak jste ji vylíčil, nelítostná k mladým, netoleratní ke starým. Pár postřehů:

Právě Vaše generace s pomocí západních technologií Moci (spyware z Mossadu Facebook, Skype, Twitter, Instagram, LinkedIn a podobné swinstva) zcela atomizovala hodnotu a zejména smysl mezilidských vztahů.

V současnosti není důležité se fyzicky s někým sejít, a popovídat, co se od poslední návštěvy událo, protože to na sebe "vyslepičíte" na Síti a to ZCELA DOBROVOLNĚ ! Dnešní společnost je profízlovaná a to důkladněji, než za éry "domovních důvěrníků" a udavačů STB. Mít tyto nástroje režim v roce 1989, "vůdci demonstrantů" by byli zatčeni 24 hodin před svoláním protirežimních protestů.

Z toho logicky pramení i neschopnost současné generace mít "real life" vztahy - i Ty jsou totiž záležitostí výměny informací intimní formou, tedy osobním setkáním tváří v tvář, napětí, jak můj objekt zájmu přijme moje nedostatky, moje přednosti. Dnes si mě stačí "vygooglit" a už mě nikam ani nepozvou, protože nemají důvod - sám jsem na sebe "vyblil" na stříbrném tácku důvěry i to, co jsem si myslel, že nevím ...

Získat lásku, nebo práci je určitá forma "lovu", námluvy, a vznik vztahu. Ve Vaší generaci k tomu dochází pouze zřídka, protože riziko reálného odmítnutí je tak vysoké, že se většina stáda spokojí s virtuálními vztahy, kde na druhé straně může být "Vaše vyvolená", ale také schopný placený agent - provokatér. Než riskovat zisk práce, lepší nepracovat - bez námahy brát totéž na dávkách. Mr. Soroš jásá - Pravda (o naší národní naivitě) a Láska (k cizí měně) zvítězily !

Reálné sebevědomí pramenící z PRAXE lze dosáhnout právě, jen a pouze OPAKOVANÝM PRAKTICKÝM uplatněním svých schopností na trhu práce. Moje generace "Husákových dětí" byla společenským vývojem nucena prát se o místo na slunci s předchozí, většinově prohnilou generací 50+, která směnila morální zásady za klid na práci a "chatku u Sázavy".Revolta vůči režimu byla brána jako úchylka nemocných individuí, kterými se v tichosti pohrdalo (nahlas nikoliv, to vyžadovalo Odvahu, což je vlastnost této vrstvě lidí většinově cizí). Na jednoho Mašína a Palacha bylo 98 zbylých přizdisráčů ...
Na straně druhé i moje generace musí bojovat s nástupem "přemoudřelých" kindermanagerů (potomků perspektivních rezervních kádrů minulého režimu), kterým konexe rodičů spolu s vrozenou bezohledností umožnily rychle zaplnit tabulková místa vyššího managementu určená pro moje vrstevníky. Źádná generace to nemá lehké.Moje generace bojovala a svoje místa na "slunci" si po 10 letech "mocenského vakua" našla,Vaše je principiálně nehledá - což je smutná vizitka, pokud bych měl spoléhat, že na můj důchod, kterým já krmím 50+ budou vydělávat dnešní 20+

322527

07.01.2015 09:35

Konec Lotyšska

vývoj v EU v kontextu

Winston Smith 77.?.?.?

Škoda, že tento článek se nikde v učebnicích Ekonomie neobjeví, protože se nehodí do schématu "prosperity" projektu EU ...

Poprvé a naposledy, co jsme jako Česká Republika "dohnaly" starý stát EU bylo v roce, kdy Portugalsko (nejslabší stát EU v té době) zažil v roce 2003, kdy jim shořelo přes 70% území a nastaly devastační škody jejich ekonomice.

V okamžiku, kdy v Řecku vyhraze Syriza a nastane odchod Řecka z EU - http://cs.wikipedia.org/wiki/Koalice_radikální_levice se zase Německo nadechne a opět se v plné nahotě projeví skandální rozdíl v průměrném platu mezi pány a otroky IV.Říše

Minimální mzda v ČR: 350 Euro/ měsíčně
Minimální mzda v Norsku (díky státním ropným fondům): 2.775 Euro / měsíčně

Lze se tedy divit, že "patrioti" ze zdevastovaných států opustí "svůj" stát za vidinou snadných zisků ve vyspělé části EU, kde ovšem mají nastavená funkční protipřistěhovalecké opatření (logicky maskované dnešním "politicky korektním newspeakem") jako juvenilní justice.

Čím vezmete otroku vůli žít? Pokud poškodíte to jediné, v čem je otrok "roven" svým pánům = iluze, že otrokovi potomci se jednou mohou stát pány = "americký sen"

Přijďte pracovat "k nám do Norska" pro báječných 75.000 Kč měsíčně, ale počítejte s tím, že jde o poplatek za dobrovolné odevzdání svých dětí našim "politicky korektním" státem řízeným projektům převýchovy. Outsourcing porodnosti jak vyšitý - ostatně zrovna tato země v tom má dlouhou tradici a dekády let zkušeností státem řízených sterilizací, které byly "odhaleny" a ukončeny až v 70. letech !!!

Tehdy na tlak "NGO" přestalo být tolerovatelné sterilizovat nic netušící "nevhodné" matky (etnicky nebo duševně nevyhovující plánovanému schématu), a tak musela být tato agenda řešena "lidsko - právně". Dáme "dárcům" tolik peněz, aby pro ně bylo extrémně zajímavé se přistěhovat a plodit nám zde děti (rafinovaně správným nastavením imigračních parametrů dosáhla vláda stejné úrovně etnické kontroly jako předtím sterilizacemi) a zároveň nastavíme pro přistěhovalce nepředstavitelně přísné parametry pro odebrání do "náhradní výchovy" a společně z EU nastavíme zákony tak, aby zvítězil Barnevarn.

Orwel by zajásal. Buď budou všichni "dobrovolně" držet ústa a krok a potom jim náleží tučná prebenda, na kterou jinde nedosáhnou (zlatá klec), nebo odmítnou "dobrovolně" být spolupachateli sociálního inženýrství našeho státu a poté musíme zakročit s maximální razancí a odebrat a převychovat!

Stejně jako Masaryk vyrval pro své NWO pány z lůna mocnářství Československo, aby vrazili klín mezi Německo a Rusko, tak jako byla po válce vymodelována Belgie jako nárazníkový stát etnické řevnivosti Němců a Francouzů, tak i v současném Norsku běží pilotní projekt "nesmrtícího" eugenického programu pro budoucí EU.

324538

07.01.2015 10:08

USA dávají pokyn ruské centrální bance jak zaškrtit ruskou ekonomiku

RE: Centrálna banka a ústava

Winston Smith 77.?.?.?

Jednoduché,
kdo, kromě Putina samotného není na výplatní pásce Rotschildů?

Logicky - aby ses dostal do politiky, potřebuješ "patrona", abys sehnal "patrona", potřebuješ prokázat, že budeš vykonávat JEHO vůli ...

Sem tam znuděný dav zvolí pro potěchu "obecního blázna", aby to "těm nahoře" ukázal, ale ti nahoře si ho fofrem ostrakizují a neutralizují, aby příště nebyl volitelným kandidátem ...

Kruh se uzavřel - zrušit to lze jedině, jak píše kolega převzetím moci, a to skrytě (jak se to díkybohu podařilo Putinovi) trvá dekády tvrdé, trpělivé mravenčí práce.

Převzetí moci silou by okamžitě dalo střelivo do ruky USS, na to čekají, to je jejich "výstřel z Aurory" [velký smích]

Z odstupem času musím kriticky zhodnotit, že jsem se ve Vencovi Klausovi mýlil, vždy jsem ho viděl jako sebestředného egomaniackého staříka, ale je to to NEJLEPŠÍ KRYTÍ !

A co mu skončila "mise" a může mluvit bez ohledu na poškození svých politických "zájmů" rostou moje sympatie k němu.

Zrealizoval to, co po něm KGB a CIA žádala, rozdělil sféru vlivu a stanovil první hranici "Železné opony pro 21. století", my patříme IV. Říši a bratia medvědovi, tak to má být a tak je to správné ... Ostatní události (Ukrajina) jsou jen dozvuky 100 let plánovanému návratu k "Předlitavsku a Zalitavsku"...

324541

23.01.2015 14:00

Trollování Ruska

Stačí vydržet do Července 2015

Winston Smith 77.?.?.?

http://www.novinky.cz/ekonomika/359406-nejvetsi-te...

Promiňte, že cituji sračkomety, ale myslím, že to bude realistické. Mají napůjčováno z fondů Německých důchodců, kteří si (bez svého vědomí) v roce 2008 zasponzorovali "zažehnání realitní krize" a s blížícími se volbami Frau Merkel musí ukázat, že se tyto peníze vrátí domů [smích]

Jak vnímám celý scénář:

korporace v USA potřebují podepsat TTIP, to je jediná US vstupenka k exportu svého bankrotu na záda nic netušících obyvatel EU.

Proto se uměle (přes ceny zlata a burzu) navýšil Dollar na historické maximum a zároveň se srazil budoucí "integrační kurz" hostitele těchto parazitů.

Myslím, že BRIC v tichosti přes třetí firmy srazily akcie BHP Billiton (nebo tam získali rozhodovací pozici, protože Hedgeové fondy obchodují i s "nepřítelem" USA, když dá víc ...

Rusové na tuto firmu můžou elegantně tlačit přes těžbu železné rudy a mědi (chtělo by to dohledat na komoditní burze), a tím se Saudům, kteří tahají za nejdelší konec provazu podařil cíl, zastavit pokles ropy vytlačením jednoho producenta. Upřímně = Saudům je lhostejné, jestli to bude Venezuela, Rusko nebo sama USA. Myslím, že smrt krále Abdulláha není úplně náhodná, spíš je to varování, že tohle USA dělat neměli, nicméně přišla "v pravý čas", umožní se Rusku ekonomicky zotavit.

Skutečný (a jediný) cíl je nedovolit přijmout TTIP - to USA odstřihne od zdroje a v Prosinci si Rusko koupí zpět Aljašku, kterou tak nesmyslně prodalo ...

325699

30.01.2015 02:33

Jakou hru dům Saudů hraje?

Budoucí Ropa - Lithium

Winston Smith 77.?.?.?

Až jsem se rozesmál z toho titulku [smích]
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/92976-konecn...
Asi proto tušíte, proč to tam v Říjnu 2001 (poté co v tichosti proběhly zkušební testy) jeli naši přátelé "ochránit" [bliji]

Nicméně tohoto se bojím víc, když si dáte do souvislosti "obvyklé podezřelé" kamarády z Langley a jejich narko byznys...
http://www.kurzy.cz/zpravy/193558-nejvetsi-svetove...

Jejich náhlá "normalizace" vztahů z bratry Castrovými (aby donutili Rusy opustit jejich základny) je předvoj budoucích událostí,
protože Latinská Amerika je a vždy byla pro USA Ukrajinou ... Chce to pečlivě sledovat, jak se bude vyvíjet Rusko - Čínská
investice do paralelního plavebního kanálu v Nikarague, přímého byznys konkurenta Panamy, kterou vlastní USA ...

326061

Řecko ukazuje směr - nesplatitelný dluh je právní FIKCE!
Pokud Řecko požádá Ruskou federaci o ochranu, do 24 hodin bude zajištěna bezletová zóna pro vojska NATO ...

Z celého průseru je VELMI SNADNÉ řešení, které ale NIKDO zatím nezmínil.

Když se všechny státy světa VYSEROU po vzoru ŘECKA splácet mezinárodní dluhy, NIC se nestane, protože se pouze virtuální aktiva, která NIKDY nebyly skutečné dematerizují ...

Jediné, koho TENTO scénář postihne jsou majitelé těch kont = FED, BILDERBERG a ostatní parazité světové ekonomie.

Věřím, že p. VARUFAKIS to dotáhne do konce a po něm to pochopí i ostatní státy, pak skutečně prohrají jen globální banksteři. [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

327377

23.02.2015 22:41

V psychologické operaci Charlie Hebdo nacházíme plno dvojích standardů, mezer v logice a tuposti

Chcete li znát účel, vzorec události leží v minulosti ...

Winston Smith 77.?.?.?

Dva dny po 9/11 false flag operaci vydal nejčtenější francouzský týdenník Le Monde tento titulek:

http://www.lemonde.fr/idees/article/2007/05/23/nous-sommes-tous-americains_913706_3232.html

Všichni jsme Američani ...

Rozvědky USA používají tzv. Karanténní mód - používá se značný časový odstup, aby tupé stádo nebylo schopno událost vidět v reálných souvislostech - prostě vidí "další barbarství" vytržené z kontextu a to jim na vytvoření "AHA Efektu" stačí ...

Pro stromy nevidí les...

Většina z Vás nevidí souvislost z "nečekanou" návštěvou p. Hollanda v Moskvě, kde varoval, že vůči RF bude uplatněna masivní provokace - čili - za svoji "zradu" se dočkal akorát toho, že mu bylo velmi nevybíravě naznačeno, že Majdan se nemusí vyhnout ani Francii - kolébce stávek a demonstrací [smích]

Z jeho dalšího chování je naprosto zřetelné, že obsah lekce pochopil a opět "nevyčnívá z davu" ...

327727

02.03.2015 19:31

Kdo šíří pro-ruskou propagandu?

RE: Rozhodli se začít likvidovat alternativní weby, začali Aeronetem

Winston Smith 77.?.?.?

pro pána Leo, ten článek, co citujete se zakládal na pravdě (mám to ze zcela důvěryhodného předlistopadového zdroje)...

Myslím, že problém AE bude v tom, že je programově anonymní (p. Stwora je klikař, protože je dočasně chráněn Senátní imunitou), což bezepsporu byl pro ochranu Zvědavce a jeho samotného velmi moudrý tah (ačkoliv ještě pořád může skončit jako Milada Horáková),ale "Vedoucí Kolotoče" ať už je to kdokoliv je anonymní a to lidi z Mainstreamové Moci vytáčí k nepříčetnosti.

Pokud jste si přečetli články o V.Veškrnovi, tento článek na který narážíte a stanovisko p. Baťi k právnímu "rozpadu" ČSSR, kterému p. Veškrna a veškerý establishment současné "Moci" přísahal věrnost pak Vám asi rychle dojde, KDE PŘESNĚ je zakopaný pes ...

Pokud by se (nedejbože) podařilo právní expertizou prokázat, že rozpad ČSSR byla právně neplatná operace (a za celých 25 let nikomu nepřišlo na mysl to alespoň retrográdně "legalizovat"), tak vše co se od té doby událo je NELEGÁLNÍ a NEPLATNÉ ...

A tady se dostáváme k p. Bakalovi a Burešovi, co kdyby se (nedejbože) prokázalo, že ONI sami i další zbylé "kádrové rezervy" v naší malé republice jsou fakticky bez majetku, protože to, co aktuálně "vlastní" jim právně nepatří? Poté, co se současný čestný předseda vinného sklípku v USS "zviditelnil" svým naprosto nepochopitelným "bonmmotem" si člověk musí klást otázku, kdy nám jeho sponzoři z Blízkého východu nakáží pochodem vchod na ještě bližší východ šířit tam lásku a porozumnění ...

Miluji dějinnou ironii, ale až mi v Moskvě někdo řekne "Iditě damoj zachvatčiki", tak asi puknu smíchy ...

328119

05.03.2015 20:27

Tvrdé slová na adresu vlády, parlamentu , EU, USA a NATO od slovenskej poslankyne Márie Ritomskej

Řešení místo strašení

Winston Smith 77.?.?.?

Jsem nadšen, že ne všichni jsou zaprodaní.

Na 11.3.2015 mají Ti, kteří zpoza opony tahají Putinem i Obamou připravenou diverzní akci, nikdo kromě nich neví KDE a CO provedou, ale jsou si tím natolik jistí, že to klapne, že to ZVEŘEJNILI na obálce nejčtenějšího seriózního periodika - The ECONOMIST !!!

Dejte si do googlu "economist 2015 cover symbolism" a udělejte si obrázek sami ! Některé věci, které naplánovali Ilumináti se skutečně musejí stát, ale věřte, že celá jejich "MOC" je drtivá ILUZE - veškeré fundované US a NATO zbraně jsou postavené tak, že je vyřadí EMP Pulz už při startu na území nepřítele !

Důvodem, proč US tak dlouho čekali s přezbrojením na ultramoderní "Stealth" F22 Raptor a neméně efektní F35 Lightning II je nesporný FAKT, že je lze opravdu extrémně snadno sestřelit pomocí EMP pulzu !!!

Putin léta vyvíjí "asymetrické zbraně" = mají taktické jaderné střely s malou ráží, které ovšem generují maximální možný EMP pulz - jeden příklad za všechny jsou "CHIBINY"

http://leva-net.webnode.cz/products/chibiny-versus-aegis-co-tak-vystrasilo-pentagon/

Takže pochopte, že III. světová válka bude stará dobrá trapná tanková bitva, kde letouny protivníka budou eliminovány právě EMP pulzem (po celé šíři fronty). Ruská doktrína je dosud postavena převážně na elektronkách odolných vůči EMP. Toto si nabubřelí hlupáci v US army vykládali jako "zaostalost" nepřítele, faktem je, že díky tomu, že jsou v armádě RF tyto "stíhačky - dědečkové" dosud plně letuschopné za každého počasí (US Stíhačky NIKDY nebojovaly v žádné válce, kde byl mráz větší než -10°C)
nemají žádnou odpověď.

US doktrína počítá se stíhačkami 5. generace.V RF je dosud nenasadili do výzbroje, protože nebudou potřeba, pokud RF nasadí taktické EMP pulz generující jaderné bomby s 0,5 kT energie. SU-50 http://cs.wikipedia.org/wiki/Suchoj_T-50
a MIG 1.42
http://www.military.cz/russia/air/suchoj/S_32/S-32.htm
Tato bitva z NATO (odehraje - li se vůbec) bude konvenční do morku kostí ...

Armáda USA plně závisí na bojeschopnosti jejich satelitů a energetické rozvody v USA jsou průměrného stáří přes 50 let, čili je velmi snadné je EMP pulzem zcela neutralizovat. Vše je dnes řízeno GPS, bez satelitů nenaplánuje NATO ani ťuk !

Čína již před 8 lety efektivně dokázala, že stejně jako USA a RUSKO má techniku schopnou sestřelení satelitu.

http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/cina-sestrelila-satelit-svet-ma-obavy/r~i:article:335299/

Takže čeho bych se na Slovensku bál asi nejvíc, je že okolí US základen bude pár následujících měsíců bez Energie ...

Navíc, drtivá většina satelitů používá jako "palivo" do manévrovacích motorů vysoce toxický hydrazin, takže největší problém III. světové bude masivní zamoření pevniny tímto prvkem, protože po jejich operativním sestřelení protivníkovými raketami není možné zaručit mí...

Automaticky kráceno

328402

05.03.2015 21:19

Tvrdé slová na adresu vlády, parlamentu , EU, USA a NATO od slovenskej poslankyne Márie Ritomskej

RE: Řešení místo strašení

Winston Smith 77.?.?.?

dokončení:

místo dopadu satelitů, které v případě dopadu na pevninu zamoří území. Kdysi A. Einstein pronesl: "Nevím, čím se povede III. válka, ale IV. světová bude vedena kyji a pazourky.

Zní to hodně pochmurně, ale fakticky (optikou 5.3.2015) je to takto:

III. válka se povede cca. 15 minut, po vyhodnocení pohybů NATO směrem k území RF bude proveden preventivní EMP úder cca. 20 ks taktických jaderných střel ISKANDER - M rozmístěných v Kaliningradu (Polsko - Litevské území) a Krym (území RF na pobřeží Černého Moře. http://www.letectvi.cz/letectvi/Article66815.html

Preventivní útok RF bude veden krátce po půlnoci, aby se maximalizoval psychologický dopad na civilní obyvatelstvo. Bude namířen na páteřní energetické sítě EU (elektrárny). Země, které dosud RF moc nenasraly dostanou zásah pouze do "fosilních", ty co provokovaly dostanou plný zásah do svých jaderných elektráren.

K dosažení jaderného odstrašení zůstane celý jaderný arzenál RF intaktní (neotevřené sila), dle doktríny NATO nelze provézt plný jaderný útok, protože RF má systém "Dead´s man Hand" zajišťující automatický protiútok i v případě, že na území RF nebude ani jeden člověk živý ...

V 0:16 začně IV. světová válka ... bude vedena chaoticky, bez možnosti komunikace mezi jednotlivými tanky, protože rádiové spojení PENTAGONU z vojsky NATO bude trvale vyřazeno, zbylé bude REB (Radio - elektronický boj) prostředky RF účinně rušeno.

V 07:00 ráno, poté, co Slunce osvítí bojiště bude přijmuta bezpodmínečná kapitulace demoralizovaných a od posil ze Zámoří jaderným odstrašením odříznutých sil NATO a nastane nová éra lidstva.

328408

05.03.2015 22:45

Tvrdé slová na adresu vlády, parlamentu , EU, USA a NATO od slovenskej poslankyne Márie Ritomskej

RE: Řešení místo strašení

Winston Smith 77.?.?.?

Bez spojení není Velení [smích]

Navíc není v Ničím zájmu (zejména EU), aby "velká válka" trvala více než 72 hodin od Blackoutu. Blackout je kaskádovitý efekt, takže pokud by na Německých větrných polích trvala "špička" vlivem silného větru, stačí jediná dobře mířená do středu naší páteřní sítě ČEZu a máte instantní Blackout v celé Západní Evropě ... Kdo dělal v energetice, ví o čem mluvím. Firmy, které jsou schopny obnovy trasformátorů na páteřní síťi jsou 3 a jejich roční výrobní kapacita je 10 ks dohromady, tak si to spočítejte, komu by prospělo konflikt "prodlužovat" a riskovat větší škody??

Taková fajnová "маскировка" oproti tomu vydělává EU stejně jako USA, a pasivně přináší popularitu i vládci Kremlu, tam může po vzájemné dohodě trvat klidně dalších "40 let" ve formě COLD WAR II. - byl to výborný byznys, 50 let politikům obou táborů nikdo "nečuměl pod ruce" a ovčani obout táborů sypaly své úspory do zbrojení proti "imperialistům" a na druhé straně "komoušům".

Chudák CIA nemusela pěstovat obchod z drogami a lidskými orgány, protože o rozpočtu na "diverzní činnost" se v Bílém domě nediskutovalo ! Největší průser byly 90. léta, začal chybět "nepřítel", rozpočty vysychaly a tak se "něco" muselo najít - kámoš "muslimský terrorismus" [smích] Kdyby Bílý bratr ve Fašingtonu chtěl recept, Vladimír Vladimírovič by mu jistě rád dal mobil na Ramzana Kadyrova, jak se dá rychle a efektivně vytvořit skutečná DEMOKRACIE v muslimské zemi ! Bílý bratr být ovšem hluchý k Rudému bratru na Východě, on sám vědět lépe, jak budovat "Mír"...

Proč si myslíte, že tu v Evropě máme klima téměř jako v Řecku v zimě, zatímco Fašington "krapet mrzne" už třetí měsíc v řadě?

(to k těm "tajným" zbraním, ke kterým se nikdo nepřizná, dokud nebudou překonané): US měli HAARP (loni ho demontovali), Rusové obdobný systém založený na skalárních vlnách (The Woodpecker), rusky дятел

Musíte si ovšem uvědomit, že "černé projekty" mají oproti zveřejnění náskok zhruba 30 let, a obě tyhle hračky byly zvěřejněné již v 90. letech, takže harašení "atomovými" bombami koncepčně starých 60 let je velmi úsměvné, to jsou zbraně pro třetí svět, ne pro obě Supervelmoci. Ale proč by jimi nemohli dál strašit zbytek světa že? Je to nejlevnější technologie, je děsivě obsolete, a přitom stále plní svůj účel, pro který byla vyvinuta, vytáhnou úspory z kapes prosťáčků [smích] [velký smích]

328423

06.03.2015 11:25

Budoucnost Středního východu

Situace na Blízkém Východě

Winston Smith 77.?.?.?

A) autor zcela pominul existenci "Kurdského státu" = nejděsivější minové pole tohoto střetu - Kurdové chtějí své území, které jim Britská tupost během posledního "vytyčování hranic" v tomto regionu upřela !

Kurdové jsou největší etnickou menšinou v Sekulárním Turecku a bojují proti ISIL jen z důvodu, že si tvoří místo pro nový "Kurdistán" v původních hranicích z 19. století (Východ Turecka, Severní Irák a Jižní Sýrie).

B) Irán a Sýrie jsou přirozenými náboženskými spojenci, ale jsou zároveň rivalové o to, KDO bude Šíítský stát č.1 - mají na své straně Rusko.

C) Izrael podporovaný USA se snaží o roli "globálního hegemona" v regionu z důvodu, že jim idioti z Francie prodali 200 nukleárních střel ... Jejich nukleární jaderný potencionál je bohužel dědictvím De Gaulovy snahy. O to více úsměvně působí Mossadem zorganizovaná "Operace Čáááárlíííí", kousli do ruky svého chlebodárce, protože mají pocit, že už Francii nepotřebují ...

D) USA podporuje Izrael s čím dál více zaťatými zuby JEN z důvodu, že právě IZRAELSKÝ kapitál je ekonomicky (přes FED) drží "naživu". Jakmile se někdo v USA probere a uvědomí si, že bankrot státu není taková tragédie, jak se prezentuje a nechá USA mírovou cestou zbankrotovat (vyvlastní majetek FEDU), IZRAEL bude stát sám proti VŠEM !

E) změna kurzu v SAE je více než žádoucí, umřel "otec zakladatel", který byl CIA vydírán po celé dekády a jeho synové (a má jich opravdu požehnaně) si již ze svého středu vyvolili osobu, kterou USA / IZRAEL nemají čím vydírat. SAE jsou tím "jazýčkem na vahách" - buď budou kooperovat s "nepřítelem" Sýrií a Iránem a společně definitivně ekonomicky zlikvidují jedinou skutečnou hrozbu z regionu = osamocený IZRAEL, chráněni jaderným deštníkem RUSKA, nebo se ocitnou bez pomoci USA (zbankrotují tak jako tak sami), otázkou je pouze KDY to bude a budou terčem číslo jedna (jsou jedinou překážkou ROPNÉ hegemonie RUSKA, Iráku, Iránu, Venezuely a Sýrie) a potom logicky dojde na konečné vyřešení nestability (opět Izrael).

328466

07.03.2015 01:33

Úskalí v problematice povinného očkování

Jak se chránit

Winston Smith 77.?.?.?

Dobrý den,

můj starší syn má po "HEXE" prokazatelně lehkou formu autismu. Dokonce i naše obvodní dětská doktorka po této
pro ni šokující zkušenosti už tolik "netlačí na pilu",
nejspíš má pořád ještě svědomí a lékařskou etiku.

Existuje jeden spolehlivý lék na neutralizaci nežádoucích účinků:
Den před očkováním, v den očkování a následující den podávat homeopatikum Thuya Occidentalis (ředění 9CH).

Mladšího syna už plně ochránilo, Systém se "nažral" a alespoň jedno dítě mi zůstalo zdravé !

http://www.modrykonik.cz/forum/leky-pro-deti/thuya-occidentalis-po-ockovani-pomuzou/

328543

09.03.2015 12:39

Úskalí v problematice povinného očkování

RE: Jak se chránit

Winston Smith 77.?.?.?

Neuvědomujete si, že nenechat "zaočkovat" neskončí jen pokutou!

Pokuta je pouze první viditelný "signál", že odporujete BIG BROTHEROVI - stejně debilní uvažování je, když si nic netušící Afghánec vezme domů nový Smartphone "náhodou" nalezený kdesi ve stepi a tím na sebe přitáhne zaměřovač US Dronu, který ho potom "hummálně" sejme i z celou rodinou, protože zcela jistě BYL (nadevší pochybnost) terrorista, kde by jinak v té poušti přišel k US Smartphonu že? Skupina lidí, co nám vládnou má pořád před očima "Mojžíšovo dillema" = buď si dítě dobrovolně zvolí zmrzačení a přežije, nebo zvolí revoltu a bude usmrceno !

Žijeme 25 let v Bordelstánu, kde Vám dítě nevezmou do školky, což Vás na dlouhá léta (coby otroka Hypotéky) uvrhne do ekonomické chudoby nepoznaných rozměrů (a já bohužel nejsem Janek Ledecký, který má dost peněz z tantiém na to, aby svoji dceru ESTER vědomě odloučil ze spárů Systému a individuálně dovedl až k Olympijské medaili) ...

"Vyčnívat" z davu je nikoliv věc "názoru", nebo okamžitého "hnutí mysli", ale vědomě podepsaný rozsudek SMRTI vydaný Systémem nad tím nejcennějším, co jste v životě dosáhli - nad vlastními potomky!

Protože Vím, jak homeopatika fungují (účinkují na jemnohmotné úrovni, která ovlivňuje hrubohmotnou) vím, že druhého syna jsem již spolehlivě ochránil všech příznaků ... Oba dva jsem vědomě vystavil "riziku", prvního bohužel z nevědomosti (jako většina idiotů, co podporují očkování), ale jako větší riziko vidím, aby v útlém mládí čelili šikaně spolužáků, učitelek a později i v práci, protože jejich OTEC se "rozhodl" myslet jinak ... To už jsem jednou zažil a nechci znovu - Díky, ale stačilo !!! [bliji]

328765

Když na Novinkách napíšou, že nepojedou po kolejích, tak si můžete vsadit poslední FENIK, že za každým "BRADLEYM", co projede demonstrativně po místní okresce jich po IV. koridoru profičí dalších 5 nepozorovaně!!!

Tady na Zvědavci, takovou naivitu bych fakt nečekal ...

Minulý týden jsem jel na kole kolem mému bydlišti blízké dvojkolejné trati, po které "Šáde Werke" vozí svoje Eurotraktory zaostalým zemím EuroSojuzu a čekal jsem, než projede ČD Cargo lokotka, která táhla 50 prázdných vagónků na "auta" ... Po 10 minutách vyzvánění (po prvním konvoji mě přestalo bavit čekat na to, až přijede další) jsem se sebral, v gestu občanské neposlušnosti přešel koleje a odjel dál na svůj plánovaný cyklovýlet !

Klíčem k rozložení bojeschopnosti NATO je aktivizovat naše diverzanty z Chánova a dočasně zvýšit výkupní cenu utahovacích šroubů u pražců ... Sociálním příspěvkům naší Republiky věrní GURKHOVÉ se poté postarají o to, aby soudruzi z USA museli vytahovat svoje vozidla ze svahů podél trati ...

Stačila by jednodenní amnestie na donesený kovový šrot, a to by jste koukali, kolik Bradleyů stihneme vykoupit (pak bychom je mohli jako věrný vazal EU darovat NATO jako svůj příspěvek bojeschopnosti ALIANCE a jejich Odhodlání = nyní mi USA sponzorovaný překladač poskytnul asi přesnější překlad - RESOLVE = ROZLOŽIT SE - že by konečně došlo po 25 letech na slova našeho Pravdo Láskařského GURUA Váši? ...

Tímto chci garantovat, že ROZHODNĚ nenabádám naše sociálně slabší skupiny, ani jiné Separatisty, kteří se za ně zákeřně budou vydávat, aby tuto ideovou diverzi provedli v praxi, protože by to ochromilo Mozek naší Federace = Čížkům by nepřijeli otroci z Moravy a Havlistická Kavárna by se tedy ocitla bez tekoucí vody, energií, odvozu odpadu, a dalších služeb, bez kterých by kavárna Slávie nejspíš musela zavřít ze sanitárních důvodů ... [velký smích]

329174

Jediné místo, kde nás nikdo z "propagačních" médií nemůže zastavit je Vítkov ! Byl to jediný úsek v našich "moderních" tisíciletých dějinách, kde jsme všichni byli JEDNOTNI a EVROPA se třásla ! Možná je znovu čas, aby se důstojnou formou obnovila JEDNOTA!

Protesty u dálnic jsou "očekávané" = budou tam umístěni placení provokatéři, kteří celé případné úsilí "zhodí" předem domluvenou provokací BIS - okupantům to dá záminku k okupaci !

Vysílat, co se stalo v 1939 se logicky nesmí, protože ta paralela je až hrozivě jasná a my jsme už dávno kolonií zájmů rodiny Bushových!

PROTEST má smysl pouze, pokud si MÍSTO BITVY určíme MY SAMI !

Je lhostejné, jestli nás přijde 5 nebo 5 tisíc, Národní Egregor této země (Plamenou Orlici a Svatého Václava) na dálnici rozhodně neevokujete ! Hlavní tíha této bitvy se ZLEM se odehrává mimo náš zjevný svět, ve skryté realitě nadřazené našemu Světu. Nějaká trapná kolona je LHOSTEJNÁ, její fyzický projev může být KDYKOLIV rozdrcen, ale ničemu by to neposloužilo, lidé by nepochopilo SMYSL akce zvenčí, bylo by to použito proti RUSKU jako argument pro Válku !

PRAHU si okupanti (ti minulí i tito) nevybrali náhodou, je jedním ze 7 magických míst, kde se dá otevřít průchod do nižších dimenzí. Samotná ŠOA ("HollyCast") byla jen nestutečně velká Černá Mše, protože Síly, které mají být uvolněny potřebují značné množství krve, pozabíjené rituálním způsobem.

Koncentrační tábory dosud tvoří jeden PENTAGRAM spojený s Londýnem a Vatikánem = centry ZLA. To tatík BUSH věděl, když přes I.G.FARBEN dodával hochům z Německa svůj CYKLON B

Jediný ODPOR je veřejné shromáždění, kde POKLIDNOU FORMOU odsoudíme současný pokus o okupaci. O zbytek se postarají Ti, kteří navazují na předválečnou magickou školu p. Rudolfa Steinera, Ž.D.Bora, Jana Kefera a dalších světlých mágů, kteří bojují na jiné frontě proti reinkarnovanému ZLU, Iluminátům, Alestairu Crowleym a dalším, kteří vedou současnou inkarnaci ZLA proti Slovanům !

NELZE PORAZIT RUSKO, protože RUS má tak silný Národní EGREGOR, že je prakticky dnes už celoplanetárně přítomen! Slovany však stále ještě LZE rozdělit, protože byli nevědomky "kříženi" s ostatními obyvateli Země, a tím značně oslabili svoje SCHOPNOSTI !

Genofond průměrného Poláka prošel takovými "úpravami" ze strany Ukrajinců, Němců, Švédů a kdo ví koho ještě, že hovořit o tomto etniku jako o SLOVANECH je navýše úsměvné ... jsou to Světští, nic víc, podle toho se také chovají ! My na tom nejsme o moc lépe, ale narozdíl od nich jsme si svojí "dobyvačnou fází" už úspěšně prošli a Národní Pubertu máte tedy díkybohu za sebou.

Na Vítkov bych přišel z důvodu, že Mocným Světlé strany bojiště ukážeme, že alespoň malá část Národa je připravena na události, které oni úspěšně odvracejí a Tímto jim vyslovil tichou podpor...

Automaticky kráceno

329754

26.03.2015 01:32

Zdroj z ČT: Nesmíme ani hlesnout o okupaci z 15. března 1939, dostali jsme generální zákaz seshora

RE: Kde důstojně protestovat

Winston Smith 77.?.?.?

Těší mně, že máte "historickou paměť". Naše republika obecně prodávala leccos a leckomu. Náš vyhlášený vývozní artikl, kde jsme byli skutečně na světové špičce je toto:

http://rovensky.blog.idnes.cz/c/126784/Ceskoslovensko-sponzor-mezinarodniho-terorismu.html

Mimo to naši inženýři spolu stavěli jeskynní komplex Tora Bora (moje matka znala děti těch inženýrů), legendární jsou naše dodávky bitevníků AVIA oběma stranám konfliktu v Španělské válce
http://www.palba.cz/viewtopic.php?t=4498

Na tuto "chvályhodnou tradici" jsme navázali díky úsilí Excalibur Army letos na Ukrajině. Osobně jsem na vojně mluvil s osobou, která mi potvrdila, že jsme ve Vietnamské válce posílali Československé doktory, kteří sloužili jako vojenští "poradci" a studijní materiál tvořili zajatí Američané...

Miloval nás Arabský svět, kde jsme stavěli ropovody, repasovali sovětskou techniku do pouštních podmínek a milovali nás (a bohužel to trvá dosud) i obřezaní hoši, kteří sice tajemství Atomové bomby vymámili z Frantíků, ale nedivil bych se, kdybychom jim bratrsky socialisticky s pár "problémy" také nepomohli ...

Problém nastal až po "89", kde jsme v novém tanečním kurzu pro pokročilé tancmajstra p. Veškrny opustili tradiční Spojence (Araby a CCCP) a naši roli schopných vyjednavačů na obou liniích konfliktu a přiklonili jsme se "dobrovolně povinně" k teroristické organizaci, která okupuje půl civilizovaného světa.

V technologiích, kde jsme měli absolutní světovou převahu = SEMTEX, TAMARA (je veřejným tajemstvím, že za úspěšným sestřelem F117 nad Bělehradem stály naše Tamary upravené Srby), za odměnu jsme od nových "Spojenců" dostali zákaz vývozu do "problematických" lokalit = čti, tam, kde vedli, nebo hodlali vést své války za Mír a naši vědci nyní bádají pro Spojence místo pro nás ...

329865

31.03.2015 17:33

Otevřený dopis veliteli (velitelům) amerického konvoje

Děkuji !

Winston Smith 77.?.?.?

Pane Obrtel, Děkuji!

Škoda, že v naší armádě není vícero takových jako jste Vy. Stojím za Vámi a pokud někdy v lepších časech Vám někdo nabídne odpovídající funkci na MO, budu vědět, že po pochybných hercích a "nevojácích", kteří rezort dvě dekády rozvraceli zevnitř i navenek tam bude někdo odpovědný.

Odvaha je umění přiznat si svůj strach a umět přesto jednat v rozporu s ním, v zájmu Vyšších morálních vlastností jako je Čest, Morálka, Etika a Vlastenectví.

330170

03.04.2015 11:48

Izrael usiluje o zničení historie a identity svých sousedů

RE: Chazarská Ozbrojená Entita nejprve zničila svoji historii

Winston Smith 77.?.?.?

Dle historických map se tato říše měla částečně rozkládat i na území dnešní Ukrajiny, takže "potomci" jen v jejich zvráceném kultu smrti zpětně nárokují původní území. Otázkou je, jestli by ostatní státy byly ochotny tolerovat Chazárii II v původních hranicích - to věřím, že ani násilím nebude průchozí. Proto byl vytvořen v roce 1948 Brity plán "Izrael", coby historický precenent pro vznik Chazárie v původních hranicích na Blízkém Východě. Ilustrační obrázek např. zde:
http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/155...

Když se podíváte na schválený US plán na "Velký Izrael", vojensky označovaný jako "7 zemí do 5 let" rozkládající se od Egypta, přes Irák, Saudskou Arábii a Sýrii, kvůli kterému hodlají vystěhovat půlku Blízkého Východu, ve prospěch této "země zaslíbené", má to jedinou "chybu". Ve svých kalkulacích (plán je z roku 1948) nezahrnuli vliv stoupajících oceánů, proto musela být po roce 2001 přehodnocena strategie a zabráno téměř celé území Iráku, protože 1/3 se ocitne pod vodou.

http://flood.firetree.net - přidejte si +60 metrů = očekávaný dopad při roztátí všech ledovců planety. Čeká nás v Evropském vektoru masivní přesun obyvatelstva, z mapy planety prakticky zmizí bohaté státy jako Dánsko (5,6 MIO), Holandsko (16,8 MIO), Belgie (11,2 MIO), Litvy(3 MIO), Estonsko (1,3 MIO), částečně bude zaplaven Sever Německa (cca. 15 MIO) a Sever Polska (cca. 5 MIO). Německo a Polsko svůj problém vyřeší anexí "malých států", na zbytku jejichž území se usídlí, ale kam s těmi, kterým se "potopí Vlast"?

Toto vše vytvoří silný tlak na "přesun" zhruba 38 MIO převážně Anglosaského obyvatelstva do nového teritoria! Pokud se US podaří "ubránit" Ukrajinu za cenu životů všech Ukrajinců (45 MIO) , pak se vzniklý problém téměř "zázračně" vyřešil sám od sebe že?

S tím ovšem souvisí i následující "problém" Blízkého Východu, který záplava také neušetří, zejména Irák bude téměř rozdělen napůl = kam s tím vším původním obyvatelstvem, které dramaticky předčí natalitu Izraele?

Řešení: zničit více muslimských zemí a dle etnického klíče přeživší obyvatelstvo, předtím důkladně zdecimované ISIL "rozdat" = (po vzoru odsunu Palestinců) mezi Sýrii, Irán, Egypt a Lýbii.

USA postupně vytvářejí "nárazníkovou" zónu = na Jihu bude hranice "protektorátu Evropa" chránit Jaderný Velký Izrael, na Severu pak "Velkopolsko" v hranicích stanovených generálem Pilsudskim:

Hranice státního útvaru "Mezimoří" - Sanitární kordon. Tato idea má své historické kořeny - už v I.světové válce se o to Poláci pokoušeli s útvarem zvaným "Rzecpospolita"

http://nassmer.blogspot.cz/2009/08/evropsky-mir-ne...

330460

04.04.2015 18:48

Izrael usiluje o zničení historie a identity svých sousedů

RE: Chazaristan...

Winston Smith 77.?.?.?

Alternativa existuje: Dr. Sahra Wagenknecht
https://www.youtube.com/watch?v=gnHPmcUgfRU

Velkou otázkou je, jak moc "korupčně potencionálním" kandidátem je?

Myslím, že vzhledem k tomu, že je předsedkyní Německé verze KSČM (Die Linke), tak její korupční potencionál bude nízký.

Ale rád bych připomněl, že NIKDE v bývalé sféře vlivu CCCP dosud nevládne NIKDO, kdo by nebyl agentem tajných služeb ! Svazačka z NDR pí. Merkel také měla zcela odlišné postoje v době převzetí Moci. Velký problém je vždy, když nastane srážka IDEÍ s Ekonomickou MOCÍ Vašeho "ochránce" = PROTEKTORA !

Vašík Veškrnův by mohl hovořit, jak moc se jeho vlastní názory lišily od "Reálpolitik", kterou byl coby konfident nového režimu nucen dělat. Kdo četl "Operaci Golgota" má zcela jasno, PROČ CCCP rezignovalo na původní směr a nechalo se samo zatáhnout do "kapitalistického experimentování" v 90. letech ...

Přesně podle hesla "Sytý hlavovému nevěří" bylo nezbytné, aby si všichni na vlastní peněžence osahali "výdobytky" Amerického snu, aby se o 25 později mohli probudit a vážit si toho, kam mezi tím došla Ruská Federace ve svém tranformačním úsilí.

NEEXISTUJE žádná "nová zlatá střední cesta", RF jen po 60 let trvajícímu procesu očištění státního aparátu od struktur, které ji od roku 1917 ovládaly (stejní vlastníci kapitálu, jako v USA) a teprve poté plně pochopila a realizovala potencionál našeho roku 1968, zapojila mírovou cestou do práce na budování společné nové Epochy své občany, proto taky Vladimíra Vladimíroviče podporuje 86% obyvatelstva. Zbylých 14% na experimentu z Kapitalismem vydělalo, těm se nelze divit, každý volí podle své peněženky v konečném důsledku tomu tak vždy je ...

To, co jsme vybudovali v roce 1967 až 1/2 1968 totiž OHROŽOVALO OBA BLOKY, proto bylo rozvětkou USA povoleno, aby CCCP vojensky zasáhlo! "Projekt Studená válka" byl největší tunel na platy obyvatelstva Země v dějinách a nebylo v zájmu ANI JEDNÉ VELMOCI, (nadnárodního Kapitálu) aby skončila - tedy, aby se svět vydal naší cestou !

Je ale zcela zřetelný celoevropský trend odklonu směrem od nic neříkající osy "Levice a Pravice" k ose "Kolaboranti a Vlastenci" . K národně (chránícím bytostné zájmy Národa vůči nadnárodnímu Kapitálu) orientovaným stranám a to vnímám jako velké pozitivum, protože je to v přímém ROZPORU s rozplizlou "sjednocující" (pod bičem společného dluhu) EU politikou ... Současný trend RF je možné charakterizovat formou "JEDNOTA V MNOHOSTI", což jasně dokládá podpora Vedení RF.

330542

06.04.2015 15:56

Multipolární světový řád – nová etapa globalizace

RE: Muze mi nekdo vysvetlit proc jsme zrusili RVHP?

Winston Smith 77.?.?.?

RVHP stejně jako události v Maďarsku v roce 1956 a u nás v roce 1968 (a to se nechci bavit o dalších desítkách, které "zmizely v překladu dějin, které píší současní "vítězové") prostě jen dramaticky předběhly dobu !

Pokud přijmeme teorii GAIA, že největší inteligentní organismus představuje sama PLANETA, pak LOGICKY tento "superorganismus" má vpravdě "Boží" schopnosti vnuknout bakteriím a virům na svém těle "očistný mód"...

Jakkoliv jsme posledních 400 let nadvádky Rotschildů a Rockeffelerů cíleně debilizováni na všech úrovních svého vezdejšího pobytu, vždy se LOGICKY naskytne okamžik, kdy se ona superinteligence, která je na našem mírovém přežití závislá vzchopí a do tupých hlav svých bakterií a virů, které ji okupují čas od času vloží ozdravný program !

Odkud si proboha myslíte, že se berou dobré nápady??

To jsme "takoví borci", my = vrchol EVOLUCE, kteří mají o 60.000 genů méně než rostliny,že se probudíme uprostřed noci (spojeni nehmotnou silou s GAIOU) a ráno máme pocit, že jsme na to přišli "sami"??

http://www.osel.cz/index.php?obsah=6&akce=showall&clanek=5327&id_c=109770

Pochopte, i pro GAIU je nesmírně těžké pochopit FAKT, že vložit Opicím do rukou "Svobodnou Vůli" je těžká destrukce pro zbytek Ekosystému planety. Původně jsme měli SVĚDOMÍ, na Východě známé jako zákony RITA, nebo AHIMSA, ale pod intenzivním Judaistickým "zušlechťování" pomocí válek jsme se od něj téměř úplně izolovali, nově vzniklý "hybrid" HOMO MULTIKULTURALIST je ukázkou toho, jak mesalianizace druhů je zhoubou pro ekosystém (v důsledku nežádoucího oslabení nikoliv ve fyzické, ale psychické oblasti) ...

Problém je, že i pro GAIU je jedna kolonie virů velmi rezistentní - nazvěme je třeba "KMEN ANDROMEDA" = krásně to sedí na poslední reprízu toho oblíbeného pořadu v TV (což také není "náhoda")...

Superplanetární inteligence (GAIA)= náš "Bůh" je, jak už dříve oznámil geniální invalida "Štefan Sokolník" upoutaný na kolečkové křeslo "Síla generovaná počtem svých věřících". Tohle je PRVNÍ a zároveň poslední přikázání - JEDINÉ, první z MNOHA ...

Celoplanetární BOJ je o to, že někteří "BOHEM JHWH" obdaření "pouze Stupiditou" chtějí vládnou mase IDIOTŮ, zatímco na druhé straně jiná strana naslouchá našemu "vnitřnímu hlasu" = superinteligenci GAIA a koná podle zájmu VĚTŠINY. Jak prosté!

330622

07.04.2015 17:27

BBC věděla o kolapsu budovy WTC 7 při 9/11 předem

A co na to plukovník TIM OSMAN?

Winston Smith 77.?.?.?

http://www.veteranstoday.com/2012/01/13/bury-bin-laden-at-arlington/

Pánové a dámy...

Celé to sahá o dekády dříve. USA z tichou podporou "House of Saudi" poslali (ostatně jako vždy v této části světa, viz. Saddam Husein) svého člověka, aby pro CIA dohlížel na místní "turbanáře". Jmenoval se Plukovník TIM OSMAN.
My (tupá veřejnost) ho známe spíše pod uměleckým pseudonymem OSAMA bin LADEN ...

Ocenil bych, kdyby p. Stwora občas ocitoval z Veterans Today - je to v dnešní době asi nejpřímější zdroj "přímo od pramene".

330677

11.04.2015 23:59

BBC věděla o kolapsu budovy WTC 7 při 9/11 předem

RE: A co na to plukovník TIM OSMAN?

Winston Smith 77.?.?.?

Díky moc, nastuduji.

na "Tima" jsem narazil teprve nedávno. Ono, co si budeme nalhávat, Barrack i Voloďa mají stejné "chlebodárce" - Illumináty.

Rozdíl je v tom, že Barrack resignoval a koná dle jejich zadání, ale z Voloďi dělají ANTIKRISTA - dovolil si nemyslitelné = "udělal se pro sebe", stejně jako před 60 lety levoboček Cara - jistý Stalin, který se rozhodl ignorovat Vůli "německých" velkostatkářů, kteří v zapečetěném vagonu ze 100.000 říšskými markami poslali jistého Mordechaie, později Lenina zajistit, aby se Rusko nepřidalo jako rozhodující síla do WWI.

Také Vám dám tip, který vnese trošku světla do mlhy dějin 19.století, které "psali vítězové".

http://en.wikipedia.org/wiki/Basil_Zaharoff

Dokud nebude technicky možné "dosadit" skutečného zástupce vzešlého "z lidu", nic se nezmění. Oni mají vždy "plán B" - sponzorují vždy obě strany konfliktu, protože je jim LHOSTEJNÉ, kdo vyhraje, ONI vyhrají pokaždé - navíc jako bonus plní základní pravidlo - depopulaci ...

True Masters:

http://www.demiurg.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=99&Itemid=38

331008

20.04.2015 22:39

Pravda o událostech okolo amerického konvoje

RE: odvody

Winston Smith 77.?.?.?

http://www.reflex.cz/clanek/jine-pribehy-heydrichi...

Zajímavé, jak PRAVDA vždy nakonec vypluje mrška na povrch !

TAJNĚ A - LSTIVĚ

„… musím získat nejrůznějšími metodami, nejrůznějšími oklikami příležitost, abych jednou ohodnotil veškeré obyvatelstvo z hlediska rasového i národnostního. Ať už pomocí rentgenu, prohlídkami ve škole, nebo tím, že rasově přezkoušíme mládež při zdánlivém uložení pracovní služby,“ řečnil Reinhard Heydrich před svými soukmenovci.

Ještě má někdo nějaké pochybnosti o "účelu" odvodů v ČR?

331576

06.07.2015 22:04

Řecko může opět zachránit Západ

Máte chybně stanovený časový horizont události !

Winston Smith 77.?.?.?

Nejčastější chyba naší doby - jsme v zajetí "zaručených informací", a uniká nám, že VŠE, co je mimo účelově "TEĎ A TADY" skutečný rámec událostí!

To, co nyní řeší ŘECKO a EU má kořeny minimálně v roce 1951, kdy bylo zcela účelově ŘECKO vzato do NATO jako pravicově "politicky korektní" záložní plán, když by TURECKO nemělo ochotu dát NATO základnu INCIRLIK, bez které USA nemohly ovlivňovat události na Středním a Dálném Východě !!!

Řecko už tehdy sponzorovalo USA = šlo o významnou (dokud bylo Turecko střídavě spojencem a střídavě hrozbou NATO) pomoc a na peníze se nehledělo. A sličná Řecká dívka se nechala koupit...

https://cs.wikipedia.org/wiki/Dějiny_Řecka#Od_osvobozen.C3.AD_do_n.C3.A1stupu_vojensk.C3.A9_junty

Fungovalo to skvěle, ale v USA přišly ropné šoky (konec éry kvalitního dollaru) a s tím i celosvětová změna kurzu.

Spojence si nyní "více přitáhla k tělu" vznikající ekonomická IV. Říše - zárodek budoucí EU - všimněte si prosím naprosto PŘESNÉ KORELACE mezi ukončením vládoy vojenské JUNTY (1974) a hned "první demokratická" vláda po plukovnících podala "dobrovolně povinně" přihlášku do EU. Přijato (a ekonomicky zcela podmaněno) v roce 1981.

Přesně podle EU pravidel první dekádu ŘECKO více dostávalo, než platilo (standardní strategie heroinového dealera), takže se první "demokratické" vlády mohly náležitě rozšoupnout a napůjčovat si, proto, aby se odlišili od té "zlé diktatury", která vládla před nimi ... Po téměř kolapsu USA V roce 1987 došlo ke kýžené dohodě s "hrobníkem socialismu" Gorbačovem a objevily se (právě včas) nové trhy a zdroje, takže tento "experiment" jménem Jednotná Evropa mohl další dekádu pokračovat v imaginárním růstu, kde se na titěrné Řecko (2% HPD EU) zapomělo, protože to z makroekonomického pohledu byla ztráta času ... Pak ovšem přišel zpackaný pokus o hledání nového odbytiště pro zastarávající military a high-tech výrobky made in USA - fraška z hledáním "ZLA" z 9/11/2001 a s tím i utažení šroubků a zbytek příběhu Vám mainstream už servíruje pravidelně, takže nemá cenu pitvat ...

https://www.euroskop.cz/413/sekce/recko/

Níže kvalitní článek pro správné pochopení "sanitárního modu" - časového odstupu inicializační události od skutečné mediálně virtuální reality eufemisticky zvané "objektivní zpravodajství":

http://bnw-nwo.wz.cz/conspiracy/silent-weapons.pdf

336124

07.07.2015 14:16

Jak Říše vrátí úder

Řecko - přirozený cíl řízené migrace z Afriky

Winston Smith 77.?.?.?

Fakta:

Ekonomicky nejslabší státy EU:

1) Řecko
2) Španělsko
3) Itálie
4) Bulharsko
5) Rumunsko

Tyto státy tvoří také "přirozenou hranici" Jižní Evropy. Řecko a Itálie jsou pro osídlení imigranty ideální, jde o sérii ostrovů, kterou po osídlení půjde relativně snadno hlídat pomocí námořních sil, které NATO dodá.

Není nic snažšího, než potopit pomalu plující a přeplněnou loď zoufalých uprchlíků, kteří překupníkům zaplatili 30.000 USD za osobu. Kde na to Ti uprchlíci vzali?

Podle mně nadnárodní korporace mají "plán pro Evropu":

A) Africkou původně cílovou zemi pro migraci (Lýbie) s významným surovinovým bohatstvím rozvrátili, etnicky ji vyčistí (aby to nebylo tak křiklavé, tak použili ideologicky "akceptovatelnou" verzi o radikálním náboženství Islámu) a zisky patří ropným korporacím staré Evropy (Shell, Eni, BP, atd.)


B) Vytvořili a financují nekontrolovatelnou migraci = ideální pro nelegální obchod s lidmi a orgány, protože ne všichni migranti se "utopí" na moři a v daném množství navíc bez evidence na straně Lýbie není možné počty kontrolovat ...

C) Přirozenou selekcí (z jejich úhlu pohledu) z původního obyvatelstva Afriky vyberou ty "pracovitější", kteří prokázali Vůli přežít a dopravit se do Evropy. Ti budou použiti jako novodobí ekonomičtí OTROCI = nebudou asimilováni a budou po celý produktivní životní cyklus závislí na dávkách z EU, což je upgrade na "OTROK 2.0" !

D) Tito budou ubytováváni v cílových zemích EU = Řecko, Bulharsko, Španělsko, přesně, jak to jejich Chazarští loutkáři naplánovali při tvorbě strategie ISIL = dárečku ze Sinaje pro Německo. Jejich množství znemožní stanovit "humánní" výši sociálních dávek, takže budou silně motivovaní k libovolné kriminalitě, aby si ochránili svůj "Evropský sen".

E) Mezitím bude řízeným tlakem na splátky nesmyslně vysokého dluhu opět "přirozeně" selektována původní populaci (Italové, Řekové, Španělé a Bulhaři).

F) Ti schopnější původní obyvatelé z migrací napadených států si v rámci "volného pohybu" budou nuceni najít podřadné místa v "Severní Evropě", což opět drasticky zvýší tlak na původní obyvatelstvo daných lokalit Střední a Východní Evropy, které bude nuceno tlakem ekonomické imigrace snížit své nároky a ještě levněji a "produktivněji" sloužit svým otrokářům ze Severo - Západní Evropy.

Z úhlu pohledu "Vládců EU" jde o přirozený proces, jen ho malinko urychlili ... řekněme z plánovaných 50 let na 5 let...
Ostatně v tom Vládci EU mají vzor z CCCP, odkud jejich zrůdná ideologie byla kooptována po sérii "revolucí" v 90. letech.

336155

13.07.2015 12:24

Pozadí řeckého dluhu

RE: Meyssanovi clanky jsou fundovane,

Winston Smith 77.?.?.?

"Neuhledali Ameriku před 9/11" - úsměvné. Jediný druh "terrorismu", který není prediktivní (a tudíž ani preventivně řešitelný) je ten státem organizovaný a řízený!

V 1999 jsem byl očitým svědkem, jak jeden teenager napsal ve veřejné internetové kavárně v jižní části PRAHY výhrůžný e-mail na CZ prezidentskou kancelář (tenkrát ještě na Vášu Veškrnu). Osobně jsem byl svědkem jeho zatčení necelých 10 minut poté !

Celou oblast zablokovali "tajní" a až do vyšetření zablokovali celý nákupní komplex, kterého byla daná internetová kavárna součástí. Vyděšený teenager se ani nedokázal zvednout od klávesnice, chytili ho přímo na místě ! Máte absolutní svobodu žvanit si co chcete, dokud neříkáte NIC ZÁSADNÍHO, nikdo na Vás nebude reagovat, to je ta "Svoboda Projevu" po které Veškrna tolik volal...

Takže žít v iluzi, že "trouba z lidu" zorganizuje úspěšně něco tak komplexního, jako 9/11, kde nejdříve musí ukrást 54 ručních atomových zbraní typu "Davy Crockett" z přísně střežené vojenské základny USA, poté je propašovat do USSRAELE, kde je obohatí, demontují do kompaktního tělesa, poté je vrátit zpět do USA za pomocí Saudy vlastněného New Yorského Přístavu, poté je bezpečně převézt pod WTC za pomocí USSRAELE vlastněného veřejného METRA, nainstalovat je za pomocí šéfa ochranky WTC (bratrance G.W.Bushe) je pohádka pouze pro idioty s IQ šumící trávy [smích]

http://www.veteranstoday.com/2015/05/01/mystery-solved-the-wtc-was-nuked-on-911/

V budovách, kde pracovalo 85.000 státních zaměstnanců zemře "čirou náhodou" jen 3.600 soukromých kontraktorů, kteří na rozdíl od svých šťastnějších státních kolegů den předem nedostali e-mail o nařízeném volnu ... Útoky se odehrály více než 1 hodinu po začátku pracovní doby, v době, kdy zrovna NORAD dlouhodobě naplánuje "vojenské cvičení", které odvolá všechny zadržovací kapacity letectva schopné sestřelu do jiné části USA, myslíte, že si v éře hypotéčního otroctví obyvatelé "Shnilého Jablka" dovolí přijít hromadně pozdě do práce?? [smích])

Rozesmál jste mě - děkuji. [velký smích]

336469

14.07.2015 11:31

Pozadí řeckého dluhu

RE: Navod ,jak zachazet s bankerema dali lide z Gronska.

Winston Smith 77.?.?.?

Pane Nohejl,

Greenland = Grónsko
Iceland = notoricky známý Island.

Je to neúmyslná náhoda způsobená Vaší špatnou Angličtinou, nebo Váš záměrný pokus zatrollovat zdejší diskusi?

336525

14.07.2015 11:43

Konec svobody projevu ve Španělsku

RE: Konec svobody projevu ve Španělsku

Winston Smith 77.?.?.?

Španělsko je druhé na řadě v divadle zvaném "bankrot státu".

Nejspíš se jim podařilo přeskočit Itálii, která měla přijít na řadu, ale vzorně spolupracovala na popravení národního uvědomění Řecka. Her Kanzleren z Říše asi už došla trpělivost a chce dát (asi už dozrály okolnosti) jasně najevo, že žádná "další vláda" už prostě nebude...

Ve Španělsku brzy vypukne "plakátová revoluce", do čela se postaví místní nadějný oligarcha typu Andreje B. a nebo pana Kyšky a poté, co budou zpitomělým davem uvedeni k Moci otočí kabát a začnou sloužit svým skutečným pánům ...

Kdyby volby měli MOC něco změnit, už dávno by je zakázali ...
Cílem je dosáhnout zhnusení a apatie vůči politice, viz. Řecko, kde vyplýtvali poslední šanci za skutečnou změnu a jejich loutka tváří v tvář zastrašení se (kupodivu) neodhodlala zemřít pro vlast, ale otočila kabát a prosadila zájmy plutokracie ...

Očekávám, že se v horizontu půl roku chopí v Řecku moci opět Plukovníci, kteří vyslyší volání naštvané ulice. Modlím se, aby to byli Ti, kteří poslouchají rozkazy z Moskvy a ne z Fashingtonu.

336526

17.07.2015 17:27

Americký dolar a Bretton-Woods jsou vyřízené

RE: Príliš naivný článok !

Winston Smith 77.?.?.?

Z vlastní zkušenosti vím, že právě Ti nejvíce "inventivní" a "kreativní" jsou nejvíce prodejní !

Chytří lidé mají VLAST tam, kde dostanou nejvíce zaplaceno. Ne nadarmo byl otec US kosmického programu "národní socialista", který o pár let dříve posílal řízené střely nad Londýn [smích])

RIP Werner Von Braun! Bez inženýrů z Říše by ani ta tolik propagovaná US NUKE nad Japonskem nebouchla - nebylo by palivo, které propašovali z Norska ponorkou v 1945 a ani roznětka, ta 3 (čistě US technologie) US Nuke svržená nad Tokiem nějak zapoměla bouchnout ...
http://airminded.org/2009/08/19/the-third-atomic-bomb-tokyo-19-august-1945/

A pak se spoléhejte na vlastní kapacity [smích]

Takže o to, jestli BRICS bude mít schopnost tvorby inventivních řešení vůbec strach nemám, chytrý člověk si sakra dobře umí spočítat, jestli bude hnít ve zkrachovalých USA nebo se připojí k mírovému úsilí BRICS.

Spíš jsem přesvědčen, že právě TOTO je smysl JADE HELM. Udržet násilím mentální průmyslové ELITY doma, aby neemigrovali [smích])

Jak se ta Historie Mrška opakuje, že? HISTORIA MAGISTRA VITAE

336726

17.07.2015 23:46

Americký dolar a Bretton-Woods jsou vyřízené

RE: Príliš naivný článok !

Winston Smith 77.?.?.?

http://kostlanova.blog.idnes.cz/c/126796/HirosimaNagasaki-nemecke-bomby.html

http://www.unmuseum.org/nbomb.htm

Někdy dříve jsem četl, že se Vůdce odvrátil od použití A bomby v okamžiku jejího prvního nasazení na Ruské frontě v roce 1943 u Kursku, kde chybou obsluhy místo zamýšleného obratu na frontě vážně poškodila Německé tanky (nebyla nikdy předtím vyzkoušená v bojových podmínkách měnící se fronty).

http://www.johnkettler.com/nazi-a-bomb-vs-russia-kursk-1943/

Nicméně, protože víme, že penězovody, které vyživovali III. říši šly z USA, logicky po konci "mise" byli většinově odborníci odvezeni do USA, aby "nepadli do rukou Rusů". Z událostí po zvolení ředitele CIA G. Bushe Sr. prezidentem USA je více než zřejmé, že tam tito odborníci ideologicky rozhodně nestrádali a svým chlebodárcům předali nejen technické, ale i politické know-how ... [velký smích] [bliji]

Nicméně od té doby soudruzi v MMF masivně inovovali a současná bomba je na bázi VAKUOVÉ - prostě Vám bankomat ráno sdělí, že došla CASH a to je panečku zbraň hromadného ničení jak vyšitá!

Stát Vám s určitým předstihem zamezí převodu účtu ven ze státu, na každou transakci (nákup nemovitostí) se poté bude dívat jako na sponzorování terrorismu (kdo jiný od Vás může převzít Vaše bezcenné "kredity", než movitý zahraniční investor z Blízkého Východu, poté Vás odstaví od možnosti si vybrat více než pár 1 tek procent hotovosti a poté ... Uvidíme v dalším díle Řeckého dramatu, jestli půjdeme cestou osvědčenou v roce 1950 v ČSSR, kde ministr financí bude hřímat, že to, že se bude znárodňovat je jen lež propagandistů a pak ... 1/50 pro začátek stačí drahoušku. [velký smích]

336734

27.07.2015 01:44

Čína se zbavila půl bilionu dolarů

Logické vysvětlení

Winston Smith 77.?.?.?

Zlato vždy fungovalo jako "páka" na dolar. Kurzy zlata i stříbra jsou vysoce US burzou podhodnocené již několik desítek LET ! Stříbra se dokonce posledních 5 let spotřebovává více, než ho jsme schopni vytěžit = mělo by tedy (pokud by fungoval čistý trh) být dražší surovinou, než je zlato!

Zlato funguje na principu "futures" obchodů = 1% vlastněné hedgeové fondy oznamují úmysl nakoupit v nějakém časovém horizontu zlato (co se daří tajit je, že celkový obchodovaný objem neodpovídá celoplanetárně vytěženému množství), je daleko vyšší! Tyto společnosti vloží svá virtuální aktiva do futures poukázek, čímž aktuálně stlačí cenu suroviny na minimum.

Mezitím USA napadnou zemi, která drží zlaté rezervy a vyberou poplatek za "ochranu" = seberou dané zlaté rezervy napadeného státu (varianta "po zlém"). V tu chvíli dostanou zástupci 1% signál, že cena zlata už nebude klesat, zatímco trh sází na další pokles, oni nakoupí fyzické zlato! Ostatní dostanou "papírky útěchy".

Nebo vyvolají umělý "výprodej" a centrální banky vazalských států uvolní (devalvují) trh svými zlatými rezervami, aby vyvolali pocit nadbytku (varianta "po dobrém" = ČNB).

Mezitím Ti,co vlastní tuto planetu v tu chvíli vše fyzicky vykoupí (velké objemy obchodů nejsou NIKDY dovoleny realizovat "nepovolaným", na to máme spoustu "protiteroristických" zákonů a tím cena zlata cyklicky stoupne na obvyklou úroveň.

RUSKO: "pokles ceny ropy" je prakticky */- roven zpevnění kurzu USD, za který je obchodována (ropa spadla z původních 100 USD v hodnotě 20Kč/USD = 2.000 Kč za barel na nynějších 55 USD při kurzu 25Kč/USD = 1.375 Kč za barel. Obvyklá (cyklická) cena zlata je 3.300 Kč za trojskou unci, nynější cena zlata je 860 Kč za trojskou unci. http://www.aktualnicenazlata.eu/cena-zlata-za-gram

Čili Ruský stát dříve mohl za 1 barel koupit 1,65 trojské unce.Nyní může koupit 1,59 trojské unce (a cena zlata stále klesá)!

Čína musí svému partnerovi pomoci = na "Trhu" je omezené množství FYZICKÉHO zlata - a pokud ČÍNA RUSKU platí v dohodnutém kurzu zlatem, logicky pomáhá odčerpávat zlato z trhu. To katapultuje kurz USD nahoru = FED by se přiznáním, že žádné další zlato nemá ocitl v okamžitém DEFAULTU = i slabší státy (nechráněné možností jaderné odvety) by se domáhaly návratu svého zapůjčeného zlata deponovaného ve FEDu(viz. Německo). Protože je DOLAR protipól zlatu, musí se USA snažit před "koncem večírku" co nejvíce navýšit kurz, aby co nejvíce poškodili své největší věřitele, kterým nakonec stejně větší část "bezcenných dluhopisů FED" zůstane v trezorech.

Vyhraje, kdo před RESETEM bude mít víc fyzického zlata a méně aktiv deponovaných v US BONDS, které pod hrozbou jaderného útoku USA nuceně odepíše. Čím vyšší kurz USD, tím USA spoléhají, že státy držící jejich dluhopisy nebudou mít vůli akceptovat jejich ztrátu.

337156

27.07.2015 12:49

Čína se zbavila půl bilionu dolarů

RE: Logické vysvětlení

Winston Smith 77.?.?.?

Cituji Bena Fullforda:

"Saúdové a další monarchie Perského zálivu nakoupili a ulili si do vlastních zásob všechno stříbro, ke kterému se mohli dostat, aby si tak mohli udržet aspoň část jejich bohatství v případě změny režimu a následného zmrazení jejich bankovních účtů. Zde si můžete prohlédnout tento graf přesně ukazující, jak se ropa převádí na stříbro".

http://www.zerohedge.com/sites/default/files/images/user3303/imageroot/2015/05/20150515_obo1.jpg

"Masivním prodejem stříbrných futures (tj papírové stříbro) se zabývali také v JP Morgan a Citibank, a to s cílem snížit jeho cenu. Výsledkem bylo, že cena papírového stříbra spadla tak, že dokonce US mincovně došly stříbrné mince".

http://www.zerohedge.com/news/2015-07-07/us-mint-runs-out-silver-same-day-price-silver-plunges-2015-lows

"Jinými slovy, tyto mega banky ztrácejí schopnost používat své super počítače ke kontrole cen reálného zboží jako je kupř. stříbro".

- můj komentář: Co jiného chudákům Saudům zbývá, když Zlato kupuje Rusko a Čína. Spíš se bojím dne, kdy usoudí, že víc už vyměnit za US Bonds nestihnou, nebo lépe kdy hodnota zlata v trezorech těchto států převýší historickou šanci "Bez jediného výstřelu" (mezikontinentální jaderné hlavice) odstranit současný loutkový plutokratický režim v USA za pomoci občanské války vedené jejich zbídačeným obyvatelstvem. Proto bych vnímal probíhající operaci "JADE HELM" jako důrazné varování budoucím Generálům Lee, kteří jako jediní mají morální právo vrátit vývoj zpět na začátek a vydat se lepším směrem ku prospěchu všech.

Zato budoucím "AfroAmerickým" prezidentům default USA dost ztíží volební šanci u mainstream populace, Mr. Hussein Obama bude v očích 99 ze 100 stále "Ten, který zničil USA" [velký smích]
Chudák paní, která ověřovala jeho Havajský rodný list, už nežije ...

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/3223-zena-ktera-zverejnila-obamuv-rodny-list-zemrela-pri-zahadne-letecke-havarii

http://janzeman.blog.idnes.cz/c/186692/Obamuv-rodny-list-a-trocha-te-matematiky.html

337169

29.07.2015 16:17

Falšování historie kvůli agendám

i u nás máme dějinné příklady manipulace

Winston Smith 77.?.?.?

Klasický podvod:

Mr. Jan z Husi.

Obecně tradovaný mýtus: byl upálen papežem při Kostnickém koncilu. Následkem toho byla Evropa zavlečena do dlouhotrvajících náboženských válek, jeho nejhorlivější stoupenci "přiohnuli" původní učení tak, aby jim vyhovovalo a s pomocí jeho zmanipulovali davy, které začaly pustošit Střední Evropu. A největší ironií dějin je, že na tenhle zjevně PREFABRIKOVANÝ PODVOD jsme jako národ nejvíce hrdi a považujeme to za naše "nejvýznamnější období" ...

Otázkou pro nezaujaté historiky je, zda "Žanka z Husi" platil jeho chlebodárce, který se neštítil nechat osobně zabít legitimního KRÁLE), nebo byl ve své pomýlené horlivosti pouze "užitečným idiotem", kde HUS sám hodlal osobně "soudit" zbohatlíky, kteří si kupovali své hříchy pomocí "odpustků", čímž zcela popřel KRISTA, který kázal řešení smírnou cestou s ponaučením, ne vraždy a justiční zvůli Husitských válek.

Utajovaná verze historie: Jan z Husi byl Zikmundem za velmi tučný úplatek ze strany rodu Rosen-Bergů omilostněn a dožil svá léta (poté, co skončila jeho role "rozbušky na sudu prachu" na Krumlovském panství nejvýznamnějšího šlechtice té doby - Rosen-Bergů. Jak asi víte, ve středověku "jejich" etnikum mělo přísný zákaz vykonávat vyšší funkce, dělali se na ně často pogromy a samotné zjištění, že druhý nejvýznamnější šlechtic po Králi je "jejich" by mělo pro celý jeho ROD fatální následky - proto se vše muselo tajit. Samotná myšlenka, že by dokonce mohl naředit královskou krev skrze své potomky byla svatokrádežná!

To, že se tak stalo je další z téměř geniálně utajených zpráv, které Petr Vok z Rožumberka v zakódované podobě chtěl předat POUZE "svým" pomomkům. Naštěstí jak Historie učí (aniž uvádí skutečný důvod, který je také skryt v knize), zemřel bez potomků.

Naštěstí pro HISTORICKOU PRAVDU se v naší zemi narodila osobnost, která si říká Josef Zlatoděj a rozumí Kaballistické Gemátrii (záměně písmen za čísla). Díky tomu rozluštil rodinou kroniku rodu Rosen-bergů (Růžový Kopec), už to tehdy mělo někoho "praštit do očí", protože to je typické povolené "jejich" příjmení, vše co začíná na "Růžový/á/é/" a je následováno slovem "KOPEC, HORA"...

"ONI" v Čechách nikdy nesměli mít České příjmení (asi aby byli snadno identifikovaní většinovou populací), kdo normální by se chtěl jmenovat Jan Růžový Kopec nebo Karel Černý Kopec?

Velmi inspirativní čtení, tam pochopíte, PROČ musela být jednou všechna původní ŠLECHTA v Evropě svržena Revolucemi a KDO s tím ve Střední Evropě začal (a kolik stovek let před Francouzkou revolucí)... V neposlední řadě to vysvětluje i dědičné právo účasti "našeho" Punkera Káji v Bilderbergu [bliji]

http://zlatodej.blog.cz/rubrika/voynichuv-rukopis-voynich-manuscript-deciphered

337288

02.08.2015 22:13

Falšování historie kvůli agendám

RE: i u nás máme dějinné příklady manipulace

Winston Smith 77.?.?.?

https://cs.wikipedia.org/wiki/Rodokmen_Rožmberků
http://www.myslenka.info/?Aktuality:Rožmberský_rodokmen

Rody, které byly ušetřeny této mesaliance krve skončily na Staroměstském náměstí popravčím mečem kata Mydláře, Ti, kteří si tuto krev sňatkem nechali smísit se svým rodem vymřeli na neplodnost - dar pánů z Růže.

http://relax.lidovky.cz/proc-byli-rozmberkove-neplodni-400-let-od-vymreni-zahada-trva-pl0-/zajimavosti.aspx?c=A111107_133824_ln-zajimavosti_rka

Sama kniha (Vojničův kodex) popisuje obtíže patriarchy rodu, který trpěl oblíbenou nemocí šlechty, kdy "nemusí téci, stačí, když jen kape" ... To při pojetí hygieny ve středověku nebylo nic neobvyklého. Netřeba informovat, že tato príma nemoc způsobuje neplodnost u mužů i žen a je neléčená (dříve antibiotika neznali) přenositelná porodem na potomky.

Stálo by za to, když by někdo věnoval čas tomu, aby dohledal, do kterých rodů byly přivdány dámy z Růže a kolik z nich po kolika generacích vymřelo na neplodnost.

337466

06.09.2015 23:45

Proč financují Rothschildové přistěhovalectví do EU

Řešení pro Mír z RUSKA

Winston Smith 77.?.?.?

Vladimír Vladimírovič je JEDINÝ, komu z politiků dochází, že ABY zastavil ODLIV od někud, musí LOGICKY někde spravit, co USA a USSRAEL úspěšně rozložili.

Pokud udrží u moci legitimně zvoleného vládce Sýrie proti USA i Izraelem financovanými radikálními Wahhábisty z ISIS, lidé se přestanou bát a zůstanou v této velmi (na poměry arabského světa) rozvinuté a BOHATÉ zemi !

Proto také legitimnímu PREZIDENTU SÝRIE Bašáru Assadovi nabídnul vojenskou pomoc. Jedině přítomnost Ruských ozbrojených sil na území Sýrie účinně zamezí NATO a zejména proradnému Turecku bombardovat pozice Syrské armády a Kurdů, kteří jsou JEDINÍ, kteří proti IZRAELI vybudovanému ISIL bojují !!!

Ruské stíhačky (ačkoliv mají už nejlepší roky za sebou) dokáží proti NATO stále ještě vybudovat vzdušnou nadvládu a vynutit si bezletovou zónu nad celou Sýrií, což je klíčové k narušení vzdušné zásobovací trasy USA směrem i ISIS. Bez pravidelných dodávek munice se fronta do letošních Vánoc zhroutí, protože ISIS nebude schopna prodávat TURECKU ukradenou ropu z ropných polí Iráku a Sýrie, které dočasně (a to je CELÝ a JEDINÝ skutečný smysl této šaškárny s Islámskými "terroristy"). Turecko (člen NATO a kandidát na přijetí do EU) už nebude schopen plnit roli "bílého koně" při prodeji nelegální ropy na světovém trhu, což RUSKO potřebuje životně důležitě (právě tyto prodeje drasticky ruinují cenu této strategické suroviny, protože nejsou pod kontrolou kartelu OPEC) !

Vladimír tak zabije dvě kritické mouchy jednou ranou, zastaví uměle vyvolanou "migraci" (ve skutečnosti jde o Turecké vojáky, kteří mají nařízeno vydávat se za Syřany) a (to je pro Rusko důležitější) udrží si Ruskou základnu v Rudém moři, prodá nové technologie (S-400) tradičnímu Ruskému spojenci a ještě zvýší cenu ropy na původní hodnotu = tím stabilizuje Ruský hospodářský růst a rozpočet.

ISIS (v arabském světě známá jako DAESH) je Mossadem vytvořená a zejména dlouhodobě organizovaná a zásobovaná bojůvka proti Sýrii. Jde o prostý souboj o nadvládu mezi Íránem sponzorovanými teroristy z Hisballahu a Hammasu (Šííté) a Saudskou Arábií a skrytě Izraelem sponzorovaných Sunnitů (ISIS a část současného Iráku)

Velitelem ISIS je židovský operativec Mossadu jménem Simon Elliot.
http://www.veteranstoday.com/2014/08/04/french-report-isil-leader-mossad/

Sponzorem "útěku" do Evropy je Turecko, které v Německu má vybudovanou silnou etnickou menšinu a cílem je "demokraticky" získat Většinu a možnost měnit zákony Německa. Německo, které díky naší úchylce po nových autech ekonomicky ovládá projekt "JEWRO" a má hlavní slovo v "JEWRO" parlamentu dostalo rozkaz, který zní jasně, do ROKU 2016 dá ALLÁH JEWROPU bez jediného výstřelu, hezky demokraticky milánkové !

Мир в весь мире !

339163

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
21,90 Kč
Euro
26,21 Kč
Libra
29,21 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,18 Kč
Švýcarský frank
24,23 Kč
100 japonských jenů
21,08 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,85 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,77 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 758,58 Kč
1 unce stříbra
481,67 Kč
Bitcoin
405 834,69 Kč

Poslední aktualizace: 30.11.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 56 906 637