Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané ignorkazik

Nalezeno 90 příspěveků, 61 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

25.10.2014 02:49

Totální válka by mohla vypuknout na východní Ukrajině každý okamžik

RE: Totální válka by mohla vypuknout každý okamžik

ignorkazik 95.?.?.?

Válečnou propagandu na RBB - placená z německých daní stejně jako ČRO z českých - jsem zaregistroval spoustu krát.

Vo to nic. Saudskou Arabii stvořil agent MI6 Philby- ne ten Kim, ale jeho otec. Pak přijal islám, obřízku a harém. No ale ten vládnoucí kmen, co ho tam Philby instalovaL - nemá nic společného s místními kurejšity, ze kterých vzešel Mohamed. Takže začíná sranda. Islámský stát IG ani tak netouží osvobodit souvěrce všude, jako hlavně shodit nevěrné ve svaté zemi Měkky a Mediny. Saudům jde o hodně, a tak jsou poddajní.

Proto když tam byl posledně Babrak Hussein Obama přijali stejný plán jak před časem - na pokles cen ropy za slib ochrany. Že tím položí Rusko a Irán taky. Proto ten pokles cen ropy, i když to odporuje všemu i zdravému rozumu. Není skutečně jediný objektivní důvod, proč by ropa měla klesat - kromě politických hrátek jako mnohokrát předtím.

No ale časy se mění a hoši se přepočítali. Celá americká těžba ropy "frackingem" je účetní podvod, a pod 100 USD za barrel nefunguje. Takže potrestali sebe. Jediný kdo se z toho raduje - je Čína - plní zásobníky za ten zelenej hajzl papír, kterého má opravdu moc.

319740

28.10.2014 14:39

Vede CIA pomlouvačnou kampaň proti Putinovi?

Pomlouváčná kampaň proti Rusku, nejenom Putinovi

ignorkazik 95.?.?.?

běží prakticky hned od r. 1990, a po odchodu demokrata Jelcina, v Rusku tedy cara Borise, je vyloženě štvavá. Poslední dobou je bezuzdná a nestydatě prolhaná. Sázky se zvyšují.

Technologie revolucí a barevných převratů, soft power je už mnohokrát vyzkoušená a je daleko levnější než přímá vojenská konfrontace. Taky obyvatelstvo dotyčné země je přátelsky nakloněno k manipulátorům a svým zotročovatelům, než by bylo po prohrané válce..

To všechno si uvědomili snad i v Rusku konečně.

Jenomže Rusko, jakož i celá Evropa, je prolezlo pátou kolonou všeho druhu, povětšinou z kmene vyvolených. Takže doslova sabotují pochopitelné a zjevně nutné kroky. Např. ruská centrální banka nesmí vydat emisi rublů na podporu investic, spotřeby, růstu atd. Tak může učinit až nastřádá jako "krytí" příslušný obnos v USD. Takže vlastně podporuje USA a USD, nikoliv Rusko, a nejde s tím hnout.

319907

29.10.2014 00:15

Game Over, aneb jak Putin odpravil světovou politiku na penzi

RE: takych uz tu bolo - co vedeli co chce vlast

ignorkazik 95.?.?.?

No a jak to teda podle tebe říká Měěrklová, když Německo něco chce nebo prosazuje? Řekne já to chcú!?

A když čezko si dovolí občas něco brebtnout? Zeman řekne já to chcú!!! Ev si dupne nohou ku temu??

Když mluvím za firmu, pokud jsem teda zapsaný jako statutár - taky suše řeknu - JZD to cchce! - a pošlu ty kolchozníky na pracák přes zimu.

A z čeho sakra žvaníš, že zavírá opozici atd atd? Opozice je sakra kdo - ten proflaklej zloděj Navalný? Nebo už jasně prokazatelní škůdci a vlastizrádci Němcov, Gasparov, Chodorkovskij ... atd? To máš v hlavě jenom to co ti tam nasralo MfD s Bleskem?

Normálně škoda času reagovat na blbečky, tuplovaně pokud je to placený troll - tak je placený za reakce na svůj úprd, nikoliv za vlastní příspěvek. Upozorňuji ostatní, že přesně tak to je, takže ho platí za naše odpovědi na něj.

A konkretně Putin mluví za 85% procent občanů podle posledních průzkumů oblíbenosti. Vážně chci vědět, který z "demogradů" a další politické verbeži v geyropě má aspoň půlku toho objektivně - ne podle spřátelených a přikrmených agentur?

319933

29.10.2014 12:07

Polské koncentrační tábory a jejich ruské oběti

RE: Možna by bylo si dobre si priznat

ignorkazik 95.?.?.?

"ze rusaky, pro me z nejakeho neznameho duvodu v byvalem vychodnim bloku proste nema nikdo rad" - důvod je jednoduchý a známý - čtvrtstoletí protiruské propagandy. Hrdý východní evropan má za tu dobu v hlavě tak nasráno, že není schopen vidět ani co se stalo mezitím s jeho vlastí, natož aby soudil o rusku atd. Je to už jen donekonečna sřihaná ovce, čekající na řezníka. Ovčan

319962

29.10.2014 17:14

Polské koncentrační tábory a jejich ruské oběti

RE: Osvienčim – Treblinka – najkrutejšie tábory smrti, prečo práve v Poľsku?

ignorkazik 95.?.?.?

Byly doby, kdy po celé evropě vyháněli židy. Ti, na základě předchozích zkušeností (např. Purim, podstrčili do postele polskému králi židovskou krasavici. A pak to šlo ráz na ráz. Král dovolil židům se usadit, takže dnes skoro každý polák má něco židovské krve, odtud se přesunuli do Haliče a máme výsledek.

Taky není špatný článek. Jen autor se trochu mýlí. Letmým pohledem by odhadl, že žádná rasa to není. Je to mafie.

319984

31.10.2014 00:43

Game Over, aneb jak Putin odpravil světovou politiku na penzi

RE: takych uz tu bolo - co vedeli co chce vlast

ignorkazik 95.?.?.?

Čezko bylo taky dobrovolným a hrdým členem Varšavské smlouvy, papežtější než papež a bylo někdy utrpením poslouchat uvědomělého.

Německo bylo rozděleno do 4 (čtyř!) okupačních zón. Pač sama Francie a Anglie, ostatně jako celá poválečná západní evropa je americkými koloniemi, tak nemělo cenu udržovat komplikovaný systém - spojili to jednoduše do jedné okupační zóny - BRD. Gorbačov pak jednoduše zrušil sovětskou okupační zónu DDR, a tak vznikl první poválečný svobodný německý stát. Pak šupem, aniž by se provedlo jenom pro srandu králíkům referendům či co - tento svobodný německý stát jednoduše připojily k západní okupační zóně - BRD, která není zrušena. Němci to slaví jako svátek sjednocení - zářný příklad, jak jde oblbnout pomocí medií. Nicméně taky se pídí po tzv. Kanzler Act - na jeho základě vzniklo BRD, dodnes se neví co je tam napsáno. Nicméně každý nový kancléř jde se poklonit na ambasadu USA - přitom asi čte ten samý tajný Kanzler Act, ostatně všichni politici v EU jdou na tu ambasadu předem - jinak by neměli podporu medií. Co znamená podpora medií se zeptejte tady pana Stwory - bez toho není politik. A přesně tak se ovládá celá ta slavná evropská "demokratická" politika.

Jak bylo kdysi útrpné poslouchat uvědomělého - tak dnes o to horší poslouchat vymytý mozek, ev. politicky korektní - těch jsou zase dva druhy: buď užitečný idiot, nebo rovnou politkorektní presstitutka. Tož se zařaď někam.

320087

31.10.2014 23:42

Game Over, aneb jak Putin odpravil světovou politiku na penzi

RE: takych uz tu bolo - co vedeli co chce vlast

ignorkazik 95.?.?.?

"Vsetky demokraticky zvolene politicke strany mali vstup do NATO vo svojich programoch... takze o vstupe v konecnom dosledku rozhodli ludia..."

- takže co měli ľudia na výběr? A kdyby byla jenom jedna strana s tím bodem v programu? To je přesně vono, cirkus pro blbečky. A čím víc klaunů, tím lepčí cirkus! Nechci zpochybňovat vaše QiQe.

Takových s vysokým QiQe a znalých věcí je naprostá většina, takže vždy přehlasují a převálcují zbytek - přesně podle zadání z obrazovek. Ještě si nalepí hvězdu na kabát, že volí Karla! - a když já náhodou ne - tak by mě málem kamenoval. Taková demokracie nebyla a nefungovala nikde - nikdy vůl se nerovnal Jupiterovi! Jedna z myšlenek co vám vnukli: všichni si jsou rovní. No dobrá, když si opravdu všichni jsou rovní, tak zítra odneseš piano ve dvojku do 5 poschodí. Někteří tobě rovní se tím živí, jiný se živí myšlením, a nechtěj se zase rovnat.

320136

01.11.2014 02:17

Game Over, aneb jak Putin odpravil světovou politiku na penzi

RE: takych uz tu bolo - co vedeli co chce vlast

ignorkazik 95.?.?.?

Demokracie - odkud pochází to slovo, tam taky každý měl hlasů podle zásluh a postavení a majetku atd- to samé u slovanů před křesťanstvím - nic nepomohlo, moci se chopily cizáci.

Nepomohly ani monarchistické způsoby - tuplovaně když "elity" se oddávali nejraději přejídání atdatdatd....

Tomu přiblblému plebsu asi nepomůže už nic kromě vzdělávání, výchovy a přemýšlení, jedno pomalu odpírají, druhé stejně bolí, takže ... na nově běží seriál...

No každopádně - lákavá hesla - volnost, rovnost, bratrství- (zkuste popřemýšlet čí to jsou hesla - a jestli ve vlastní organizaci dodržují nějakou rovnost atd - ani vystoupit nejde - kde je "svoboda"?) - na tom byly zakvašené všechny poslední revoluce, aby pak se utopily v krvi a nesvobodě.

Máte plné žaludky, tak jste zticha, jenom trochu plynujete a to je tak vše, co hodláte učinit. Nicméně, už i vrabci cvrlikají na střeše a není to žádné spiklenectví - teorie chaosu - podívejte co se děje kolem Evropy, NWO - to se běžte zeptat Karla, co je v Trilaterální komisi, depopulace atd - informací je dost, jenom vy potřebujete něco jiného než informaci - vy potřebujete, aby vás režim pořádně nakopl, jinak nezačnete přemýšlet. A to se zase nebojím, nakopne. Když už ne režim a ne teď, tak multi - kulti nebudovali tolik let pro nic za nic, kopanců ještě bude.

320139

05.11.2014 23:24

Soulož do zadku

Teď jsem tu zabloudil

ignorkazik 95.?.?.?

Začínáte vod zadu, no prosím. Asi to máte to rádi.

Docela živá diskuse, ale ten důvod - zrovna zde každej instinktivně cítí, že něco nesedí...

Takže běžte ochladit hlavy třeba na vzduch a pomalu .... vod začátku - co se stalo :

- směšné tresty - hlavně pro usmrcení-zabití-vraždu - nechápete proč? chápete, že třeba v USA za stejný čin třeba poprava nebo 3x trest doživotí? no, jo pořádek musí být, a ti geyropáni, jen větší smrad a houšť a kapky hovna - geyrop se může vždy utěšovat, že v Rusku demograd Jelzin zařídil pro stejnou pakáž ještě menší trest

- děti vychovává nejmíň 80 let už - ulice, TV a histerické učitelky - ty za mírně nadprůměrný plat- vzpůrné rodiče budou trestány odebráním dětí - Norsvinsko, Švesvinsko ? - ještě tebe to neťuklo? to raději dál nečti

- nechci dlouze sepisovat všechny možné důvody - kdo není úplně blbej duševně línej a lakomej-už si konečně přečetl 20 stranek Protokoly - tam to je už více než 100 let pěkně popořádku a takhle tak veřejně sepsané a hlavně : celým polistopadovým vývojem dokázané- no ale vy smířlivě bůčte tak nahlas, abych vás až tu slyšel: "neéeéeeéní to pravda, néééé". řeznik počká než se uklidníte.

320419

08.11.2014 00:09

Game Over, aneb jak Putin odpravil světovou politiku na penzi

RE: takych uz tu bolo - co vedeli co chce vlast

ignorkazik 95.?.?.?

i ty - ko - ko - t

Bolševik Slovensko vybudoval i na úkor Česka.

Tak jak na úkor Ruska bolševik budoval Tadžikistán, Uzbekistán, Kazachstán, Turkmenii, Litvu Lotyšsko Estonsko a další Bantustány.

No samozřejmě, "díky" neřekl nikdo. Kde je ten internacionalismus, sakra, dnes by Rusko potřebovalo pomoct.

320571

08.11.2014 19:49

Game Over, aneb jak Putin odpravil světovou politiku na penzi

RE: takych uz tu bolo - co vedeli co chce vlast

ignorkazik 95.?.?.?

medzi vojnami jste nebyli vůbec žádná krajina, tak se nechlub cizím peřím. a po 89 jste jednoduše zničili pracně vybudovaný vlastní průmysl a zemědělství. bolševika na vás!!!
mamlasy

320603

08.11.2014 22:48

Soulož do zadku

RE: Síce oneskorene, ale snáď si to niekto prečíta...

ignorkazik 95.?.?.?

Teda, samotný článek jsem nečetl ani nechci.

V Kalifornii buď započítali, nebo teď začnou počítat porno a vše s tím do HDP, jinak jim klesá, ne čů..k, ale HDP.

To samé v geyropě: je třeba započítat pornoprůmysl, prostituci i prodej drog - geyropa evidentně roste a vaše zpátečnické skazky si povídejte doma, a potichu.

Jo, a naše ženy nosí obepnuté legginy, teda bez sukní, aspoň že tam mají ten neviditelný tampon, že? další evidentní pokrok ! Hulliwud a Barrandov dělají své, i tu sexuální revoluci. Nevím proč dnes se nehlásí revolucionářky o svoje vydobytky? Trochu se stydí, dneska jim někdo musí přijít umýt prdel každé ráno ... a oni dělají cavyky---- chá!!!!

Proč musí mi ukazovat svoje všechno, když zrovna vo to nestojím? Je to nakonec přesně tak jako se vším - nemá se přehánět!

A jinak mají pravdu, předsedo

320614

09.11.2014 04:04

Soulož do zadku

RE: Kde, jsou puvodni koreny vseho zleho, co se na obycejne lidi hrne?

ignorkazik 95.?.?.?

Tak tak.
politický jako Zaorálek jsou kurvy jako gejší čili nezdejší. Jednoduše brát vidle a "politiky" na ty vidle, žádný jiný aspirin na to není. A dělat to tak důsledně, aby na jeho vypaseném ksindlu ani jeden bod nezůstal celý.

Je mi to líto, ale když to tak sečtu a podtrhnu, nakonec ta divoká muslimská karta je lepší než tento hnus. A taky mě těší, že Vatikan bez bručení odevzdá zpět všechny svoje "majetky", a ten kozel- Halik - víme jakého původu - ovšem spolu s Vlkem bude veřejně deflorován na Staroměstském náměstí ku věčné slávě Allahové!!!!

Samozřejmě jsem nic takového nechtěl, nepropagoval atd - to spíš oni to tak chtějí a propagují - ale soráč - tak se to stane, mám tajnou nadějí že se té defloraci dožiju a zúčastním.

320619

09.11.2014 16:26

V Norsku dál kradou děti

RE: Bejt to moje dite

ignorkazik 95.?.?.?

tož souhlas. ale ... kdy se probudíš a nějakého toho zastupiča na chvíli si půjčíš?

320646

no...., my to víme... co tu reveš ....?

320661

12.11.2014 20:22

Proč páchá Evropa sebevraždu?

RE: zachranovat USA ? proc ?

ignorkazik 95.?.?.?

O založení FEDu a triku s dolarem jakožto světového platidla bylo rozhodnuto žido-anglosaskými "elitami" už v r. 1906 v Anglii. Anglické impérium v důsledku stěhování výroby do levnějších kolonií a nezřízeného tisknutí libry právě se potykalo se stejnými problémy jako dnes USA. Bylo třeba přesedlat, jako čerstvého koně zvolili USA.

K úspěchu podniku bylo zapotřebí potopit Evropu, hlavně Německo s jeho průmyslem a Rusko s jeho zlatým rublem, kdo jinak by ten dolar chtěl. Zde máte skutečnou příčinu I a II světové. Na obou USA neskutečně posilnily průmyslově, vojensky, finančně atd, Evropa po II světové plní stejnou úlohu vůči USA jako středoamerické banánové republiky - zkuste přečíst O. Henry Cabbages and Kings.

Nejprve po II sv USA si hrály na "zlaté" krytí USD, z čehož brzo sešlo. Po dohodě se svými loutkami - Saudy - aby přijímali platby za ropu výlučně v USD - už nebylo třeba žádného krytí měny, každý ji potřeboval. Od toho okamžiku tisknou USD kolik chtějí, a skupují za ten jedovatý papír zlaté doly i ropná pole - dokud se budou rodit další a další blbci, kteří hromadí USD pod matrací jako zajištění na stáří - lze tisknout.

Zde máte ve stručnosti skutečné příčiny a důsledky světových válek, zaranžovaných v pozadí těmi samými "elitami". Takže "záchrana" Evropy amerikou je pouze pohádka, další divadlo v tom virtuálním světě oficiální historie - USA spolu s anglány se vylodili v Normandii, když už bylo jasno o výsledku.

320921

20.11.2014 02:54

Žádná americká ambasáda! Všechno bylo spontánní!

RE: já taky

ignorkazik 95.?.?.?

asi byl "tatikovec" - jenom po mamce je 100%, takže soráč
ale tonic. I kdyby byl 100% - chlastal a žral vepřové - takže soráč podruhé.

Kvůleva takovým muselo padnout těch 6 Mega - aby žíd věděl, že má poslouchat rabína - proto !!!! a fǔrer to provedl dokonale !!! však je taky z těch, jak Stalin, Trockij, Lenin atdatdatd - to bych psal do alluja

321504

26.11.2014 18:06

Všechno je jinak!

RE: jasneže je všechno jinak

ignorkazik 95.?.?.?

pan Hlupák je expert, co? Sestřelit Bukem v této výšce vyžaduje velice schopnou osádku nebo je jako výhra ve Sportce. A kde jsou střepiny ze šrapnelu od Buku v tělech? Kde je stopa kouře, co by musela být viditelná i na snímcích z kosmu? A kdyby z Buku, tak jedině ukrajinského - Rusko je dávno vyřadilo, manévry v oblasti měli ukrajinské Buky, žádné jiné. Hlupák sere z huby v domnění, že mluví.

322033

26.11.2014 19:34

Všechno je jinak!

na tom celém skutečně zajimavý je pouze jeden detail

ignorkazik 95.?.?.?

Pouze ten, kolik toho vychlemtal Kolomojskij během rozhovorů.

Kdo trochu četl výňatky z Talmudu atd. - ten pochopil, že to jsou fakticky rusky "poňatija" - zločinecký Kodex. Umíte si představit, že by v každém evropském městě existovala budova, kde by třeba Sicilská mafia měla svého představeného, a ten by kázal každému z nich - koho smí okrádat, loupit, vraždit, vydírat - koho NESMÍ! . a komu má odpouštět úroky a po 7 letech i dluh? - to dělají v sinagogách.

Takto funguje "židovská" mafie přes 2000 let, je tak bohatá, že skoupila naprostou většinu medií - a tak o ni nesmí psát. Politici bez medií jsou nuly - tak se chodí klanět na americkou ambasadu pro podporu těch medií - tzv. "demokracie", fakticky cirkus, čím víc klaunů tím lepší cirkus!

Ovšem i zde je další rozměr. Těch židovských kmenů je X, plus ten úplně černý z Afriky a další - Chazaři z Kavkazu atd. Žádná mafie se neobejde bez pěšáků, a tak pro udržení disciplíny a sjednocení - bylo nutné těch 6 milionů, stejně byli požírači vepřového a ochlasty, a rabína neposlouchali, tak ať- hlavně že poklesla evropa, vzchopila se emerika! Další nepopsatelná výhoda - hlas v OSN a USA jako poslušný nástroj státu Israel. Což je zase zkreslená optika, pač stát Israel je výtvorem a sluhou těch co ... nesmíme autocensorně jmenovat, nicméně jsou starší než všechny židovské kmeny, a ve Forbsech o nich nic není, dokonce ani o Rotschildech tam nic není, asi spolu nakupujeme v Lidlu.

To nic, ale každopádně žádného požírače vepřového a ochlastu jak Kolomojský nikdy mezi sebe nevezmou, i kdyby měl celý roční výtisk USD jenom pro sebe. Přijde další rok. A dalších tisíc.

To jsou sluhové, Kolomojskij a spol. A přijdou první na řádu, pokud Putin toho nechá. Pak přijde NWO a takových jako Kolomojskij a politicky korektní srače z huby nebude třeba.

Určitě nevěříte, to cár Mikuláš taky nevěřil, že zhyne jak pes i s rodinou ve sklepě, a ruské šlechtě v 1917 kdybyste řekli, že jim vezmou všechno - byl byste tuze bit. Vy taky nevěřte, mám přece "miliardu na Kypru" - miliardy se dnes dělají tisknutím "1" a devítí nul na příslušném kompu - a když zmačknu "delete" - ani stopa po miliardech nezůstane, po majitelích už vůbec nic.

Takže pokračujte přibírat spokojeně na váze, tak je třeba, ať je po Vás potom aspoň řádný špek!

322039

09.12.2014 23:01

Význam zrušení South Stream

RE: Je dalsi plyn treba??

ignorkazik 95.?.?.?

Riadne debilné názory. Zajděte se podívat na plynové turbíny, které mají nahradit odstavené německé atomové elektrárny a hlavně výkyvy u slunečních a větrných elektráren.

Nebo se podívejte na plynové trysky v hutnických provozech. Blbý dřisty o zapalovačích a vykurovaniu nebo slámě jako zdroji energie odpadnou i u nejvíc zabedněných hlav. Sorry, tak to prostě je.

Evropa, ač se to ještě několik roků neprojeví, už nemá dostatek původního obyvatelstva na práci, řešila to importem pracovní síly poslední dobou z východu, předtím z jihu. Mezitím se zbavila průmyslové základny, a nyní přijde o levné energie.

Kdo má všech pět pohromadě, nevsadí na gejropu ani pětník. Takhle to prostě nejde.

323059

11.12.2014 21:20

Trestné izraelské demolice domů

RE: Vubec nejzajimavejsi

ignorkazik 95.?.?.?

Nejmiň 85 % dnešních "israelců" ani jejich předci nikdy v těch místech ani teoreticky nemohli vyskytnout. Jsou to chazaři od Kaspiku, mají úplně jiný jazyk i genetickou výbavu - jejich šefové po porážce od kijevského knížete přijali talmud, a podřízeným nic jiného nezbylo. Je to stejné kdyby teď do čech se nastěhovali španělé - jsou přeci katolíci, takže taky "čechy", žejo.
Od té doby slouží židé a židovstvo jako pěkné křoví pro všechno nepěkné co páchá jejich "věrchuška", a taky potom jako hromosvod.

Ale jinak, kdo četl aspoň něco z talmudu - je to 3000 let stará mafie a bez pardonu. V každém větším městě existuje dům, kde příslušníkům této mafie opakují "pravidla". Tomuto systému nějaká ndrangheta může jenom tiše závidět.

323220

11.12.2014 22:14

Trestné izraelské demolice domů

RE: Ne všichni Židé jsou stejní

ignorkazik 95.?.?.?

No tak to mají pravdu, předsedo.

Židovsví se dědí jenom po mamce, ostatní jsou "tatíkovci" - na jedno použití.

Že každý žid je jinej, vo tom nás přesvědčil soudruh Stalin (žid po mamce), soudruh Lenin (žid po mamce), soudruh Hitler (žid po mamce), Marx (žid kompletní) a ostatní soudruzi včetně - Lánského aspol.
Takže, kde se co mele od francouzské revoluci - vždy za tím tí stejní!

A že degenerát může být zlý nebo dobrý - vo tom je učení s. Klimova Grigorije, kdo to nepochopil ještě - knihy v překladu do češtiny zdarma na ulož.to

323222

13.12.2014 01:15

Fenomén celosvětového dluhu a další ekonomické „záhady“

RE: ekonomove

ignorkazik 95.?.?.?

Naprosto marná snaha. S "ekonomy" je to stejné jako s historiky. Tolik roků je učí omílat "postuláty" a "axiomy", že nejsou schopní překročit naučená dogma. Za to je platí, a k tomu jsou vycvičení - obhajovat bláboly!

Jak dlouho trvalo, než někdo vykřikl "Země se točí!"-zcela zřejmá a jednoduchá pravda!

Když donesu panu Ing. Doc. Blablovi CSc. zlatý předmět z uhelné vrstvy - jednoduše to zapře, pač to nabourává všechno o čem dosud učil, na čem stojí celá jeho existence - a to lidi neradi.

Že celý tento systém počítání HDP atd je postaven na hlavu - to jsem tu uvedl mnoho krát, tak ještě jednou: vyprodukované v Číně tričko, z čínských surovin a kompletně čínské výroby - koupí za 1,- USD, dovezou a prodají v EU za 10 USD. Takže do evropského HDP se započítá 10 USD. Pak otlučeme číňanům o hlavu, že máme v EU desetinásobnou výkonnost. Přitom celý výkon je prakticky v Číně, Evropě pouze vznikl další dluh ve výši 1,- USD.

Tak natiskneme peníz, číňan za ně si koupí náš dluhopis, a jede se dál. Ono totiž není vůbec jednoduché ty miliardy čínského či jiného přebytku reálně uplatnit - i blbý výběr 300tis korun výběru musíte hlásit dopředu - ty petrodolary i čínské dolary se evidují tak jak tak na účtech amerických bank, stejně jako všechny dluhopisy a poukázky - jednoho dne se vymažou zmačknutím klávesy Delete. Tak jak dnes USA neuznávají svoje dluhopisy z předminulého století za převzetí čínského zlata v nehorázné výši - a co jim zrobíte? Nejsilnější pes, víte přece co robí?

323297

13.12.2014 22:55

Fenomén celosvětového dluhu a další ekonomické „záhady“

RE: Žádné záhady

ignorkazik 95.?.?.?

Úžasný postřeh! Opusi, teď pomalu a důkladně nám, študovaným všeho možného, kromě ekonomii, vysvětlí ten grandiózní rozdíl mezi trilionem a bilionem.

323344

14.12.2014 00:48

Fenomén celosvětového dluhu a další ekonomické „záhady“

RE: Žádné záhady

ignorkazik 95.?.?.?

Jako správný ekonom ses to pokusil zamotat - takže - americký státní dluh činí (už ne 17), ale 18.tisíc miliard, aby bylo jasné s tvými biliony a pokřivenou už hned z kraje angličtinou.
Kromě státního dluhu existuje zadlužení firem i občanů, taky vůči budoucím důchodcům - dnes není v žádných statistikách atdatd.

Tvoje vysvětlení dokazuje, že z principu nemůžeš ničemu rozumět, jenom tu bereš čas a chuť diskutujícím.

323357

15.12.2014 22:10

Jak se Německo stalo rozděleným

RE: BRD

ignorkazik 95.?.?.?

To je ganz jedno na koho je registrovana BRD sro, když se budu hodně snažit, tak bude na mě, ten pojízdný starobinec. Ale já ten bordel vezmu jenom za příslib klidného stáří na Hawaiiiiiích.

Tak jsme na začátku, pač mi to žádný nemůže neslibit. To nic, v čechách nám předvedli jak na to, takže včil použijeme domácí zkušenosti venku, jak nám kázal velký Klaus. Za chvíli to bude celé "naše", ale nevím "Kam s tím", že ...... pokračuje zachrchlání ve stylu velikéko dramatika českého taky Klause z kavárny ....kce..kche prochlastaná paměť kche ..Heřmanice, pardon kche ... Slávie!

323475

31.12.2014 02:29

Na Ukrajině nejde o demokracii, ale o náš velký prodělek

RE: Za 1.WW...

ignorkazik 95.?.?.?

to ty víš prd a růžové brýle na bulvy:

"Хохлы" Т.Г.Шевченко 1851г. - ukrajinci - zakázaný kuplet za každého režimu - carského, sovětského i postsovětského:

Хохол останется хохлом
Хоть ты пусти ЕГО в Европу
Где надо действовать умом,
Он напрягает только жпу.
И потому-то на Руси
Завещано аж Мономахом:
"Связаться Боже упаси!
С тремя - жидом, хохлoм и ляхом ".
Коварен жид, хотя и слеп ;
Кичливый лях - похуже бл
* и,
Хохол же - съест с тобою хлеб,
И тут же в суп тебе нагадит" (с).

Takže překlad z googlu toho "největšího ukrajinského básníka" Ševčenka - nevěděl nic ani o ukrajincích, a psal perfektní ruštinou jako druhý taký ukrajinec Gogol:

Chochol zůstane chochlem
Když PUSTÍTE ho do Evropy
I když je třeba přemýšlet,
On napíná pouze prdel.
A to je důvod, proč Monomach
Odkázal v Rusku dávno:
"Jednat- Bůh chraň!
Se třemi - Židem, Chohlem a Lechem".
Zákeřný Žid, i když slepý;
Nafoukaný Lech - horší kurvy,
No ale Chochol - sní s tebou chléb,
A nasere ti do polívky "

Taras Grigorjevič Ševčenko - "Chochly" r. 1851 - prý největší ukrajinský básnik

324207

04.01.2015 04:25

Sázky jsou vysoké, USA hrají ropnou kartou proti Íránu a Rusku

RE: Není divu

ignorkazik 95.?.?.?

Co s tím zrobíš, Krejcare, že tvoje jůsej rozmrdaly Lýbii, Irak, a vlastně všechno.

Teď se (cenzurováno) schovej (cenzurováno,) pomsta se blíží. Nezastavíš to, ani kdy by sis vymyslel zbraně 8 generace, nebo plínky do kalhot super-hyper savé.

(Cenzurováno pro tvrdé urážky oponenta - moderátor)

324342

04.01.2015 06:32

Sázky jsou vysoké, USA hrají ropnou kartou proti Íránu a Rusku

RE: Není divu

ignorkazik 95.?.?.?

Mám názor jiný nežli vy, tak mi ho nechte laskavě, konečně.

Demokradi a demokurvy

(Jste vítán vyjádřit názor, nesmíte však urážet oponenta. Nevidím ani žádnou provokaci. -Moderátor)

324347

05.01.2015 08:09

USA nemohou začít na Ukrajině velkou válku

RE: veleznámá připomínka z Německa...

ignorkazik 95.?.?.?

Hovno.
Putina tam dosadily ti, co už nemohli se dívat na Jelcina a výsledky "přestavby".

Proto je tak pevný v kramflecích - není sám, a vsadím svoji pletenou čepici - že jsou ještě schopni roztrhat na cucky celou ruskou liberalistickou "kavárnu".

Ruský liberální ministr Siluanov ještě dostane po tlamě, a Medvěděv ponaučení z vývoje, pač je ještě mladej a blbej

324405

03.02.2015 01:37

Podivné očkování s americkým akcentem

RE: Aj za toto môže Rusko!

ignorkazik 95.?.?.?

Probíhá především genocida bílé zatím populace. Začíná to bílým samcem, který po průmyslové revoluci - odtržení od kořenů - neměl možnost zdědit moudrost předků, a tak se stal snadnou kořistí manipulatorů. Ženské pochopí že jsou taky oběti o něco později. Jinak to ani nejde - rozděl, a panuj.

S dnešními postuláty multi-kulti byste neuspěli v žádném z menších národů, co jim tu udělujete azyl. Ani netuší, že mají být multi -kulti a chránit třeba i ostatní. Ale vědí že je třeba poslouchat starší, už jenom to je chrání před spoustou problémů. A nikdo ani nezkouší tam prosazovat nějakou toleranci - za blbce jsme tu my už spoustu let.

A tak tu žijeme, v hlavách nasráno od F1,Novy a ČT za naše prachy.

Věděli jste, že cigáni neexistujou? Tak přesně: v Německu neexistují cigáni, snad jenom rostoucí problémy s nima. Jo existují jenom Roma a Cindy(kolem Hamburku-zdomácnělé cikáni, o dalších z indie nechtějí ani slyšet). V čezku vlastně taky cikáni neexistujou, velký to úspěch pravdy-lasky.

Národ, 15 mil příslušníků v Evropě - čili je na evropské poměry docela velký - neexistuje, aby mohl pokračovat nerušeně v dílu. Jaký že to má být dílo?
Poznáš, bordel už tak je občas nesnesitelný. ... a budou volat a uznají našeho boha.

Tak tak. Nejdřív bylo třeba prosadit pomoci Darwina že bůh neexistuje. aby pak nikdo nedával pozor na jeho odpůrce: komu tam přísahají američtí presidenti.
Samosebou žádný odpůrce neexistuje, pokud neexistuje bůh, a zednáří do 33 stupně to netuší, komu slouží.

326285

03.02.2015 01:56

Podivné očkování s americkým akcentem

RE: Aj za toto môže Rusko!

ignorkazik 95.?.?.?

Pardon za nefunkční odkaz, jiný je tu :http://probuzeni.blogspot.de/2011/02/satanisticky-ritual-v-ceskem-lesiku.html

326286

15.02.2015 13:18

Zbytečná dohoda, kterou všichni chtěli

RE: Proč se vedou války?

ignorkazik 95.?.?.?

Zisk z prodeje zbraní je samozřejmě příjemný bonus, ale nic víc...
I takto erudovaný pisatel dělá chybné závěry, pokud je to správně přeloženo:
"Tak zbývají jen dva možné výsledky: EU to vzdá a Ukrajina bude denacifikována, nebo USA začnou totální válku proti Rusku v zoufalém pokusu tomuto výsledku zabránit."

Tento závěr je k smíchu, nebo spíš teda k pláči. USA, tedy síly které je ovládají, tento konflikt EU - Rusko potřebují jako sůl.
Zapomeňte proboha na všechny poučky hysterických učitelek historie - 1 sv i 2 světová, stejně jako "ruská" revoluce nebo "francouzská" revoluce byly zorganizovány stejnými silami, jež ovládají nyní USA. Na americké 1 USD bankovce je plno zednářských symbolů - minimálně ten s pyramidou a okem může vidět každý - tupci čumí a nevidí. Jak je to možné? Pač jste hoši stádo - a když je řečeno, že to pravda není, tak to prostě není pravda a šmytec. Zorganizovali 2 světové války aby potopily evropu a pozvedli jůsej - nyní potřebují znovu potopit evropu, no a vybrakovat Rusko - aby zůstalo zářné jůsej se svým USD - pokud se toto nepovede, vnitřní rozpory roztrhají jůsej na cucky. Myslíte si, že se zastaví? No kvůli Měrklové ani tomu č.....kovi z Francie určitě ne.
Když jedná Putin s Měrklovou, Olandou nebo Walzmanem-Porošenkem - je to úplně stejně jako kdybych jednal s vlčákem od souseda - je třeba jednat s majitelem, ne se psem. Tedy ani ne s Obamou, ale s těmi co ho tam instalovali, přesně tak a nejinak to je. Klidně se utěšujte nadále kecami o svobodě slova a demokracii a blabla. Dneska můžu úplně to stejné co za komančů - nadávat na režím na kuchyni a v hospodě, nikde jinde.

No ale, Putin demonstruje nemožné sebeovládání, já bych toto nedokázal.

327145

20.02.2015 10:24

Strategické dopady bitvy o Debalcevo

RE: SUPERIOR VOJENTORG

ignorkazik 95.?.?.?

Tobě jde vo co?

Že stará slečna Měrkel není schopna odporovat USA? Francouzský Oland? Asi nemají na sušenky, aby je v Kjevě rozdávali jak ta štětka Nuland.

Žádný politik v evropě nemá kůle vzdorovat nátlaku jůsej, a ty chceš žvanit vlastně co?

Východ Ukrajiny si zaslouží samostatnost nejméně po vzoru Kosova, kde žádné referendum fakticky nebylo. Čekám, že "západní spojenci" začnou bombardovat Bělehrad, pardon Kyjev po vzoru Bělehradu, nebo naserou aspoň do krku lidem jak si ty.

Již osmnáctým rokem nemůžu se zaregistrovat na seznam.cz, takže co vlaSTNĚ ŽVANÍŠ?

327507

04.03.2015 23:29

Kdo šíří pro-ruskou propagandu?

Cha-cha

ignorkazik 95.?.?.?

Prý Rusko už jednou padlo. Ten Gorbačov, co se nechal napálit jak pětiletý kluk v krátkých kalhotách, ten si teď vytrhává poslední chlupy z prdele, pač na hlavě nemá nic. Smolí mě, že se toho nedožila štětka Raisa, aby celý čin svého manžílka mohla náležitě vychutnat.
Ale vždyť to je vlastně jedno, proč se čilím? Češi měli víc štěstí než rozumu - židozednář Masaryk vodtrhl od Rakouka prakticky celý tehdejší rakouský průmysl, za 2sv války český průmysl mohutněl, po II sv prodával do ruska všechno co vyrobil a?... - co včil? Za 25 let po státním převratu, který údajně udělali studentky při návratu z diskotéky, nezbylo lautr nic kromě dluhů, a pozemkový fond registruje víc žádostí o návrat půdy než mu fakticky zbývá - takže, češi chodí po cizí půdě a retituce nejsou u konce. Dobře vám tak, budete ještě rýt držkou v zemí, v té cizí teda. A pokračujte v nicnechápání dokud to ještě nese aspoň pětník.

328300

05.03.2015 00:03

Kdo šíří pro-ruskou propagandu?

RE: Cha-cha

ignorkazik 95.?.?.?

Jo, málem jsem zapomněl:

Nezapomeňte plivnout na Rusko!

Po kolena od hoven špinavá hovada!

Nechci nikoho napadat ani ponižovat ani nic, jenom konstatuji:

česká povaha

328303

Podobné projevy dokazují sílu medií a hysterických učitelek.
A proč 68, ne třeba 38? A co tak 98? To Srbové museli ronit slzy dojetím ze zásahu západu, kterému roky lezli do prdele, a dodnes ty slzy roní. Potřeboval jsem 25 let -čtvrtstoletí - a dlouhodobý pobyt na západě - aby mi došlo, jak dobře se v čezku do 1991 žilo!

Ale já mohu srovnávat na vlastní zkušenosti, ne z kydů učitelek!

Ten "vpád" v 68 - srovnejte s vpádem na jukrejin, libii, jugoslavii atd - ten "vpád" v 68 zachránil na dalších 30 let český průmysl - ten mohutný průmysl zdědilo česko po rakousku -uhersku, aby za kománčů posílil - češi měli štěstí místo čehokoliv jiného - za demokratů zničen, zplundrovan, vykraden.

Takže, pokud se češi někdy zmůžou, což pochybuji, tak budou chtít stavět pomníky ze zlata těm co tu vpadli v 68 - ale jednoduše na to nebudou mít.

Chudá nicotná zem ve vnitrozemí chcipající evropy - dodavatel levné pracovní síly - už i tu geyropanku musí obšťastnit uprchlík - jinak by zůstala na ocet-! To jsou výsledky, které za dalších 10-20 let už nepůjde obkecat!

328536

jo, opomenul jsem - český průmysl posiloval nejenom za komančů, ale i za Hitlera - není jasné proč se čezko profiluje jako "vítězná" mocnost - celou válku se podílelo na posilování říše -čili by mělo platit i reparace vítězům.
Žeby kvůli "parašutistům"? No to byl čin!!! celou ves za to vypálili!!! No ale v globálních důsledcích-co je jedna ves proti "být mezi vítězi" že jo

328538

víte co?

mockrát se mi stalo v dojčlandu v kauflandu: němec s přeplněným nákupním vozíkem mě pustí před sebe, když mám jenom pár blbostí. U těch ostatních je to spíš naopak: natlačit se dopředu, nebo nevnímat co je za nama!

To už jsem si vsadil, a neprodělal, když ten přede mnou nebude němec. A nejhůř na tom, jak jinák, neřeknu jací, pač ani v policejních statistikách se nepíše jací, ale špíny každým coulem.

Nevšimli jste si, kdo ponejvíc prosazuje svoje "práva"? Třeba i v přeplněným autobusu? Nás tu učí tolerantnosti, ponejvíc ti placení hejkalové, co sami bydlí za městem co nejdál. V původní říši těch příchozích o tolerantnosti neslyšeli.

Jo, tak jednoduché to je: bílý chlap podlehl iluzi o rovnosti všech se všemi, jako že Jupiter s býkem, vědec s dělníkem atd.
Blbost, všichni víme, že poctivý chachar zkroutí takového inteligenta do figy a ješťe říť si s nim utře, cha ! Ovšem o volbách by chtěl mít stejný hlas ten inteligent, cha!

A naše chotě, ty mají úplně jiné zájmy, ale stejný hlas jak ten co bydlel v bečce. Vzpomínáte si: Klaus, takový sympaťak, dala jsem mu hlas!

Jsme si s našima hezčíma půlkama si jako že rovní, ale vy víte, že je to lež jak věž!!! Je tu definitivně matriarchat, který jednoduše chcípne jak ten předtím. I s celými národy, co tomu blufu podlehly, bohužel.

Klidně mě kamenujte, plivejte síru: teď zrovna němci chtěli trochu zpátky svoje práva - přes hnuti jako pegida atd. Na oplátku berlinem přejeli židy spolu s muslímy městem na kolech - že chtějí žít multi-kultirálně. Tak v israeli mě zavřou na 7 (!) let jenom za styk s židovkou, v mohamedánství o tom radší nemluv!!! Takže to multi-kulti smí být jen tu a na náš účet!!!

K čemu že je dobrá reklama na chlast v mediích? Prý podporují sport!!! To jako že mladej si koupí 4 piva místo kecek a tak si podpoří sport? Podpoří si svojí budoucí závislost na chlastu! Vidíte jak lehce jde podvrhnout špatné za dobré? A že satan prý není, tak je to jeho největší úspěch. Pak můžete bejt směle ateisté, vždyť pak logicky není ani bůh. Takhle tak jste si, pokolikaté už, zase naletěli.

Děckám valí klíny do hlavy hysterické učitelky, co podle mě se nehodí ani jako soudružky mistrové do šicí dílny OPBH. Nic. Věřte dále, že smí být zvolen každý od 18 let. A nechcete dát rovnou telata na volební listinu? Málo vám bylo barevně-sametových revolucí tupé masy náctiletých? Kam dovedly?

A co tak úcta ke starším a moudrosti? Kde jaký mamlas toto celé zavrhne jako nepodstatné - ale právě že je nejpodstatnější! Stokrát "nic" porazí slona - nám tyto falešné hodnoty vtloukají do hlavy už přes tisíc let!

329780

01.04.2015 13:38

Výpověď mládí: Seru na vás

RE: Deň vtákov.

ignorkazik 95.?.?.?

Přesně!!!

Pracovalo se na tom ale o něco dost déle než 2000 let. Ani ti egyptští kněží tu nespadly z nebe z ničeho nic.

Psychologické poznatky na řízení tupého stáda jsou evidentně mnohem starší, zrovna jako nefalšovaná historie lidstva.

A zcela mimo téma: moderní "vědci" podle výskytu změn a chyb v genomu se snaží vystopovat předky člověka. Čili sajrajt v genomu s časem jenom narůstá. Tímto zcela popírají darwinowu teorii evoluce. Tuplovaně když každá "zvláštnost" spíš odpuzuje, než aby se dále rozmnožovala, podle darwina.

330283

01.04.2015 15:10

Výpověď mládí: Seru na vás

RE: Myší utopie

ignorkazik 95.?.?.?

Moc, moc pěkná studie s falešným, skoro jako vždy závěrem.

Spousta "poznatků" se ukládá do míchy v páteři - to jsou ty prý zděděné "reflexe" - "dežaví" - až do šesté generace!!!

Ale dnešní chování evropské populace, na kterou tu nepřímo zase útočí článek je spojeno se zhovadinělosti dnešního euro, pardon gayrorežímu.

Každý byť jenom občas při smyslech geyropán ví, že může během okamžiku ztratit rodinu, domov i děti, když jeho "hezčí" půlka si to vezme do hlavy, což je normální "krize" středního věku, ale většina žen to řeší takto. Nevěříte - tak si koukněte do statistiky rozvodů. Dnešní matriarchat zařídí, že gayropan bude jenom platit alimenty, fakticky časem cizím dětem.

Už nemluvím o tom , že o děti dnes může připravit i sociálka!

Čili - děti ? - díky - ne! Okamura trefil "hřebíček" přesně do hlavy!!!

Děti jsou sice radost a květiny atd - ale na druhé stráně nepředstavitelné břemeno. Tak proč moje děti mají makat na důchod toho, který se mi celý život smál do ksichtu jak si "užívá" - místo vychovat vlastní děti?

Dnes a v této pošahané společnosti si dovolí bez dalších starostí plodit děti jedině kočovník - vetřelec - buď s prominutím "naprcat" a zmizet, nebo ještě lépe "naprcat" a pak nechat odejít tu husu. A víte, že jich není málo, co takhle musely opustit děti i dům, když jim řekl třikrát "zapuzuji tě"? Vůbec se s tím nechlubí, ať naletí další husy.

Už vidím spoustu rozhořčených reakcí - ale právě reakce na zavedení jednoduchého testu rodičovství mluví sama za sebe, i za vás, naše "dámy".

Celá tato společnost je postavená na lži a falši - hlavně se nesmí dozvědět drahý/drahá choť!!! A vy chcete mít děti? To je závazek na celý život, a za jakých podmínek? Ten gayropan co si dnes pořizuje děti, je evidentně hodně krátkozraký blb. A největší míra sebevražd na světě je obkecana zase "místními zvyky", fakticky folklor.

že jo. Jak krásně se tu máme!

330293

04.04.2015 00:13

Americká sněmovna otevřeně vyzývá ke změně režimu v Moskvě

RE: Absence reakci

ignorkazik 95.?.?.?

Jste blázen. Jaká reakce?
Vzpomeňte si, co psal "svobodný tisk" před I světovou válkou - regulérní válečné štvání! Taky před druhou - podle potřeby majitelů. Spoléhat na to, že politicky korektní zhubysráče začnou horovat pro mír je bláznivé.

USA je pouze nástroj loutkovodičů na ovládnutí planety. USA od prvopočátku je zednářský experiment, stejně jako francouzská a ruská revoluce, SSSR - akorát Stalin se jim vymkl z kontroly, pač měl správné vzdělání, původ, i životní zkušenosti (měl taky čas si to všechno v hlavě srovnat během vyhnanství na Sibiři - na rozdíl od poskoků, kteří byli dopravení na "ruskou revoluci" v uzavřeném vagónu ze Švýcarska přes frontu, a zbytek parníkem z New Yorku - první "ruská" porevoluční vláda. Neuměli ani rusky! Stalin na tu "revoluci" dorazil více méně "pešo" ze Sibiře. Hned po jeho "úmrtí" taky začali pracovat na zvracení věcí - pořad v tom SSSR ve funkcích zůstalo dost věrných. Výsledek - Gorbačov. Blbeček, vyhlédnutý looser, vhodný kandidát dosazený na správné místo - takhle se vládne světu !!! Dnes na tisíc způsobů obkecavaná Milada Horáková a nějaký Slánský - sorry, ale "bez viny" nebyly!!! Nejlíp se zeptejte Tošovského, kam zmizelo české zlato a Jana Fišera proč musel do Fašingtonu D.C. - za Stalina- však víte co - chcali tito "demokráti" si vařící vodu na paty.

Díky dvěma zničujícím válkám, genocidu evropské populaci a faktickému zničení Evropy, byla vytvořena možnost tisknutí nekrytého ničím USD a rabování planety za potištěné zelené papírky. Pardon, kryté jsou - právě americkou agresí po celé planetě - to poznal Saddam i Kaddafi, když dostaly nápad nepřijímat USD za ropu.

První světová válka byla rozpoutána po mnohaletém úsilí anglické tajné služby - celý kompletně vylhaný mediální příběh Rasputina, několik atentátů kvůli jeho postoji proti válce a jeho vlivu na cara - nikoliv na carevnu, jak tu už sto let podsouvají nám mediální prestitutky - dokazují silu medií a hlavně směr politiky "anglosasů". Ty anglo-saské "elity" po Cromwellovi a průmyslové revoluci už nejsou ani trochu anglo-saské! Za všechny zdroje aspoň jeden odkaz:

Neuvěřitelně ďábelská chazarská mafia

Tento anglosaský štít typicky používá ten samý týpek, co používá taky dočasně hebrejský - podle potřeby - zajímavé, jak lidé jsou programovatelní - spousta uvěřila tomu, že jsou "židy" z Palestiny - ani jazykově, ani geneticky nemají nic se Semity, ani jejich předkové tam nebyly - ale zajídají štamprli sádlem a prohlašují, že jsou židé. Kanonfutr je třeba, každá mafie potřebuje vojáky. Bratr od jednoho známého padl - v israelské armádě. Teď celý život nadává arabům - přitom - viz výše. Proč tam jeho bratr lezl?

Takže, nespolehejte na to, že s...

Automaticky kráceno

330499

04.04.2015 00:20

Americká sněmovna otevřeně vyzývá ke změně režimu v Moskvě

RE: Absence reakci

ignorkazik 95.?.?.?

Takže, nespolehejte na to, že smrt 50 - 100 milionů lidí je pro ně hrozbou! Plány redukci lidstva na 100-500 milionů jsou veřejně diskutované již přes 50 let, jenom pohlupavý politicky korektní goy odmítá tomu uvěřit! Je to smutné.

Ve skutečnosti dějiny tvoří pár lidí - dokonce ani Rotšildy ne - víte že mezi nejbohatšími lidi planety není žádný z tisícovky Rotšildů? Ale je tam šašek Gates na prvním místě. To už je k smíchu - Rotšildové přitom jsou jenom mediální postavy, za kterými je skryt někdo další, např Baruchovi, atd.- jména těchto lidí neznáme. Myslím, že jsou z jedné strany potomci egyptských kněží - jeden z nich vydal dceru za chrámového služebníka Mojžíše - a co z toho vyšlo? - nejváženější rabíni - dodnes geneticky nic společného se "židy"!

Takže, nečekejte, že mediální presstitutky se postaví na vaší stranu, nečekejte, že nějaká miliarda obětí zastaví šílence. Ty geneticky churavé mocichtivé lidi zastaví jenom strach z ruských jaderných zbraní, pokud jsou správně zamířené. Doufám, že ruská tajná služba vyčenichala všechny "tajné" úkryty těchto "nadlidí" v podzemí a horách - že Rusové ještě nevyřadily ze služby jaderné zbraně, co jsou schopné proniknout hluboko do podzemí k ničení velitelských stanovišť - jenom to nám dává šanci na přežití, ne nějací "novináři" a "demokracie" - nikdy totiž nebyla [bliji]

330501

04.04.2015 00:33

Americká sněmovna otevřeně vyzývá ke změně režimu v Moskvě

RE: Absence reakci

ignorkazik 95.?.?.?

správný odkaz:

Chazarská mafia.

330502

04.04.2015 15:49

Americká sněmovna otevřeně vyzývá ke změně režimu v Moskvě

RE: Absence reakci

ignorkazik 95.?.?.?

Ano, demence bují. Hlavně u politicky korektních trotlů, kteří mají strach se podívat pravdě do očí, a hlavně na realitu kolem sebe.

Ano, USA dnes potřebují III světovou válku možná víc jak dvě světové předtím, aby si zachránili postavení světového četníka. Když ne, půjde o holou prdel, americkou teda. Bude k mání za málo peněz. Kolt a klobouk jako dekorace k tomu v ceně. (Otázka mimo soutěž: myslíte si, že Indiani se vyřádí na oplatku?)

Co se týče těch 20 milionů ruských "hňupů" - a to většinou obyvatel, nikoliv vojáků, jak je zvykem tupě předžvykávat v čezku - ano, toto je genocida a holokoust, nikoliv však židovský. II světová válka byla genocidní vůči bílé populaci, velcí demokradí lapou po dechu, než aby přiznali zcela očividní fakt. Jsou prostě naprogramování multě-kultě korektně, mají strach zakvákat proti režimu. Když je oloupí v Londýně černoch dvakrát po sobě, budou tvrdit, že kriminalita nemá národnost, pro jistotu raději zakázali zveřejňovat v novinách národnost atd. Nejnovější návrh v Německu - zakázat zveřejňovat národnost majitelů novin a podniků vůbec.

Jediná šance pro nás všechny - že Putin ustojí proti židomasonům, jinak se připravte na vlastní redukci - příliš zatěžujete životní prostředí pro NWO !

Jedině opravdový a reálný strach z ruských jaderných zbraní brzdí - ne americké generály, ale jejich majitelé - od Rockefellera výše - jedině takový strach, že obsluha musí měnit pampers - jedině to je drží od plánů jako např. Unthinkable

Proto ta horečnatá stavba PRO, nikoliv samozřejmě proti Rusku - ale proti Koreji s Iránem a mohamedany na velbloudech.

Vítejte, 25 let - čtvrtstoletí po barevně - něžné sametové "revoluci" začínáme se orientovat - jak to bylo a jak jsme si doopravdy dobře žili, a to skutečně dobře. Ostatním to dojde za chvíli.

330533

04.04.2015 22:12

Americká sněmovna otevřeně vyzývá ke změně režimu v Moskvě

RE: Absence reakci

ignorkazik 95.?.?.?

Pardon, nenapsal jsem to otevřeně o Stalinovi původu, a nevzdělanci typu mtk zase zvracejí na těchto stránkách, takže: Stalin nebyl gruzin, ale gruzinský žid po mámce, čili 100 procentní žid podle talmudu. Přesně ten "nový" žid - chazar z Kavkazu. Měl geneticky podmíněné chyby, stejně jako jeho syn, čili věděl na vlastní kůží vo co jde. Měl teologické vzdělání a měl se stát knězem, čili o bohu tak čí tak přemýšlel. Místo toho se stal bankovním lupičem - nejznámější čin - vyloupil banku v Tiflisu (Tbilisi), za což byl poslán na Sibiř, kde měl čas přemýšlet. Mimochodem finančně podporoval Lenina v exilu, jinak proč by ho taky potom k Leninovi pustili. Stalin rozpoznal stav věcí, a začal s tím něco dělat. Mimochodem zřídil v SSSR komisi pro dejudaisaci - šéfem určil starého žida. A zřídil taky židovský autonomní okruh na Dálném Východě. Podle mě tím zachránil spoustu jich před wehrmachtem. Dodnes nevíte?

Hned jak ho odpravili, zařídili instalaci nevzdělaného ukrajinského bydla Chruščova se všemi důsledky po Gorbačova. (Krym apod-zařídil tento chochol s alkoholikem Jelcinem). Jen tolik o původu, vzdělání a zkušenostech.

A co na druhé straně? Hitler, nikoliv němec, ale rakouský žid po mámce, čili 100 procentní žid podle talmudu. Možná dokonce i po fotrovi, pač jeho svobodná matka docházela uklízet do bohaté židovské rodiny. Kolem něho byla spousta osob podobného původu, včetně ministra propagandy Goebbelsa - od narození chromý, nevzali ho na vojnu ani do židovských novin - v české verzi wiki tyto informace, naprosto chybí, jako že nebylo. Nemluvě o dalších informacích.

Jojo, hoši, žijete ve vylhané realitě.

Usáci když přišli do Berlina tak čuměli - luxusní klinika se vším všude a péčí o seniory - židovské.

To nic, větší gól jak mladí členové NSDAP vyloupili ve Vídni sídlo Rotšilda - stačil jeden telefonát Hitlerovi, aby vše ze sbírek vrátili, až na koberce - pro perské koberce Hitler musel vypravit za válečného stavu komando SS aby koupili podobné v Iránu. Toto je pravda o holokoustu !

Kdo ještě pochybuje, ať si najde třeba dönmeh - i ten "turek" atatürk je jejich dílem

Jedna kasta "vyvolených" likvidovala druhou goyskimi rukama - kolik přitom padlo goyů nikoho nezajímá. Jste hoši zas za debily. Takto jednoduché to je.

330548

05.04.2015 13:38

Americká sněmovna otevřeně vyzývá ke změně režimu v Moskvě

RE: Absence reakci

ignorkazik 95.?.?.?

Zlikviduj se sám, trotle.
Tak jak tak tě to nemine

330575

05.04.2015 16:43

Americká sněmovna otevřeně vyzývá ke změně režimu v Moskvě

RE: Absence reakci

ignorkazik 95.?.?.?

No tak jsem koukl. Hned skoro úvodem říká, že evoluce je blbost. Dokoukám později. Rozhodně nejsem odrostlý had, a nejpodstatnější část paměti se ukládá do míchy - a přetrvá tam až 6 generací - to jsou ty vaše slavné reflexy - a dežaví ku temu. Jste programovatelní, o dost lépe než staré PC. vo to jde

330581

08.04.2015 23:50

BBC věděla o kolapsu budovy WTC 7 při 9/11 předem

RE: WTC7 kolaos

ignorkazik 95.?.?.?

vždyť je to zhovadinělost, dokola s pěnou u úst obhajovat neobhajitelné.

Raději napište, proč nepřišel do roboty v ten den žádný z židovských zaměstnanců, a že jich tam bylo habaděj!

Kde je zlato z trezorů? Že by spěšně odvezli do šrotu jako zbytek konstrukce budov?

Proč není zmínka o nákladních autech plných zlatá, když jedno z nich nabouralo a znemožnilo ostatním odjet?

Proč pojistili budovy těsně před události?

Budovy byly plné azbestu - moderní to protipožární prvek za doby vzniku budov. Jeho odstranění by stálo víc než postavení nových budov. I na tomto vydělali!

Kdo asistoval těm "sebevrahům" v letounech, že to šlo tak hladce?

Kde jsou zbytky letadla co prý se trefilo do Pentagonu ? - tam je pouze díra od rakety, co zničila důkazy o nebetyčné zpronevěře armádních prostředků.

Atd atd

A hlavně je to útok pod cizí vlajkou, co ospravedlnil sledovat každého, omezovat práva, zatýkat a mučit kohokoliv a útočit volně po celém světě v rámci obrany hodnot, neznámo přesně jakých...

330737

09.04.2015 00:38

BBC věděla o kolapsu budovy WTC 7 při 9/11 předem

RE: A co na to plukovník TIM OSMAN?

ignorkazik 95.?.?.?

No tak to se pohádáme. Původně to byl podplukovník KGB Vadim Osmanov, a byl instalován do CIA. Jako vždycky se fšecko zvrtlo, a nakonec ten Bin Ladǎ z něho.

No to nic. Najděte si informace o Johnu a Kimu Philby. Nevím jak vy, ale já jsem z toho trvale "na větvi".

První, fotr, byl z anglických daní placený "špion" mezi arabskými kmeny.

Nakonec zorganizoval kmeny a vyhnal angličány. Saudská Arabie a všechny ty monarchie v zálivu - to je jeho dílo. Ve svých 50 létech se nechal obřezat, přijal islám, a vděční saudové mu koupili harém.

Kim Philby, jeho syn, od anglické "královny krásy" - chá chá - nejlepčí školy, a potom nejlepčí agent SSSR - ....

Jestli se chcete opravdicky zasmát, a uvolnit se, a taky pochopit kus dějin této zasmolené civilizace, zapomeňte na arciblba Agenta 007. Skutečnost je o dost srandovnější.
najděte si PHilby ale nejlépe na jiných stránkách než českých ... v čezku je opravdu tma

330739

09.04.2015 01:31

BBC věděla o kolapsu budovy WTC 7 při 9/11 předem

RE: WTC7 kolaos

ignorkazik 95.?.?.?

no dobrá, vezmu tu práci za vás, včil já jsem idiot. A vy si vemte na chvíli dovolenou.

Kdyby v čezku seděli jenom ti, co je chytli za ruku, tak jsou kriminály prázdné! Ponejvíc baví ta hláška : Soud nabyl přesvědčení!

Já jsem už dávno nabyl přesvědčení, že to jsou podělaný hajzly od shora dolů!!!

330742

09.04.2015 16:42

Oklamané Polsko (III)

RE: Manipulativní článek

ignorkazik 95.?.?.?

Máte pravdu. O sprostém agresívním vpádu do Ruska po VŘSR není nikde ani zmínka. Rovněž polák bude čučet jak puk, když se ho zeptáte kde je ta stovka tisíc ruských zajatců po polském vpádu do SSSR v r. 1920. Polák ví jen o Katyni. Jedna polská učitelka němčiny dostala doslova hysterický záchvat, když jsem nějak mimochodem zmínil polský zábor těšínska. Prý nic takového není pravda!

Ze všech těch příspěvků ale čouhá jak sláma z bot - politika nových "státních útvarů" ve východní evropě se určovala v Londýně!

Kdo ví něco o žido-masonském pozadí vzniku USA a všech těch "revolucí" včetně "ruské" 1905 i 1917, a taky o židomasonském pozadí vzniku Československá a Masaryka (není to k smíchu jak tu byl instalován z USA, stejně jako Havel?), Polska atd - tato podřízenost české polské atd politiky Londýnu je zcela logické!

Ale tupé nevědomé stádo bude hýkat, jak jsme svobodní, volní a rovní atd.

330782

10.04.2015 00:06

Oklamané Polsko (III)

RE: Manipulativní článek

ignorkazik 95.?.?.?

"A mimochodem - nepíše se žido-masonské, ale žido-zednářské..."

mason je zednář a můžete si to napsat klidně pozpatky, nic se tím nemění.

Ovládají scout a spoustu dalších hnutí. Ale goj se může etablovat za svého životu nanejvýš do 33 stupně - zcela vyjimečně.

Co se děje na dalších stupních goj neví, neví komu slouží. Už mě nebaví uvádět dokola Bohemia Grove, vážně nebaví se žďuchat s debily.

Nevpadlo Rusko, ale 27 komisářů, z nich ani jeden Rus!

Varuji všechny: jak ruský cár nevěřil, že chcípne ve sklepě s celou rodinou, ani ostatní monarchové nevěřili, ani ruský statkáři - ani vy nevěřte! . jde o poslední dějství, buď NWO a redukce obyvatelstva na 100-500 mil sluhů, a vy to nebudete ! Soráč!

nebo Putin

Nemáte vzdělání, pane, to je ten problém

Pane, já to vzdávám. Pokračujte vy.

330817

10.04.2015 00:54

Jsem hrdý na svého prezidenta

Nejde být hrdý na Zemana

ignorkazik 95.?.?.?

No tak poobědvá volské oko s trochou krevet. Když bude potřebovat vyměnit Pampers, ostatně je to moje krédo, s velkou chutí mu pomůžu do nových Pampersů, ale jinak -- jinak vůbec nic!


Rozmrdali jste hoší zbytek průmyslu po rakousku-uhersku, co zůstal převážně v čechách po I sv.

K tomu vám gratuluji ! Nepochybuji, rozmzrdáte i zbytek, oslové!

Zeman má hlavu skoro jako kůň, ale nepochopil co se v čezku stalo - ser na Rusko - pochop co je v čezku!!!

Takže znovu: soráč! Nepochopili jste nic a propadáte zpátky!

330818

28.04.2015 03:31

Éra chimér

smolte na techniku a co je "technicky nemožné"

ignorkazik 95.?.?.?

historie lidí nezačala z opice, a neandertalec byl o něco dost vyvinutější tvor než člověk, akorát že ho snědli. Naši předci. Zeměgule se otočila vzůhuru nohama kolem vlastní osy nejedenkrát - odtud jsou ty zmrzlé mamuty na sibiři - nic nevysvětluje lépe nestrávené zbytky semen trávy v jeich žaludku - ale někdo přežil i tu Antlantidu, i ten hnůj potom. a egyptští knězové jako jejich mluvčí - dnes to máme ve vší parádě.

Jenom debil na en-tou si myslí, že může být americkým prezidentem každý emerický vovčan. Někteří ale se toho nemůžou střepat jako třeba (Kennedy) až do smrti, nebo u Buschů - taťka ředitel CIA synek je alkáč a arabská děvka - a vida! A co ten Klinton, co kojil Lewinskou? Fčil bude emerickým prezidentem Klintonova. Tam je to trochu jinak, ona je!!! z rodu těch co jsou v klubu 300 a každém jiném. Jenom ten Klinton ji kazí pověst. Ona bude americkou prezidentkou. Tím se naplní proroctví - Obama poslední černý prezident, r.2018 rozpad emeriky do původního stavu s indiány.

331930

29.04.2015 11:04

Oklamané Polsko (VI)

RE: ...pokračování výhrad...

ignorkazik 95.?.?.?

jak může být přístup do polska "JEDINĚ PŘES RUMUNSKO". Pan je evidentně expert.
je to troll

332035

29.04.2015 11:46

Oklamané Polsko (VI)

RE: Opět fantasmagorie...

ignorkazik 95.?.?.?

čezký general bartůšek:

http://cs.wikipedia.org/wiki/V%C3%A1clav_Bartu%C5%A1ka

polistopadový šmejd.

Chci podotknout, že Kaddafi byl plukovník. A tito šmejdi, co netrefí ani slona, jsou z fleku generálové.

Tento čezký šmejd si pochvaluje, že bylo spáleno 160 lidí v Odesse.

Doslova a do písmene si přeju, aby tento polistopadový zmrd a šmejd mě žaloval. Slibuji, že u soudu vyfasuje nejmíň jednu mezi rohy. Je to swině.

332037

30.04.2015 11:53

Hitler věděl, že válku prohraje

RE: Hitler ich oštval proti sebe?

ignorkazik 95.?.?.?

Hnůj.
Jsem ročník 1963 a vzpomínám si na košilaté vtipy o Brežněvovi a Husákovi, ale nevzpomínám si, že by mě za to někdo stíhal. Když dnes poslouchám školou povinné děti, jak nás tu příslušníci Lidové armády stříleli na potkání, učí je mimochodem úplně stejné učitelky, co nám tloukli do hlavy něco jiného - nedivím se vám.

Opakuji speciálně pro méně chápavé, pač už mě nebaví opakovat to samé: Hitler, snad se dosloužil kaprála čí jak se to dnes jmenuje, ale je úplně stejná persona jako třeba ten poddůstojník Napoleon, z božího dopuštění císář. Možná nevnímáte, kdo je oba financoval? Ano, ten sám dům Rotschidů. Proč? Ještě jednou - francouzská revoluce, ruské 1905 a 1917 - z jednoho soudku. Pod hesly bratrství, rovnost a bla bla - garantují vám že žádná rovnost není, ani já tobě ani ty mě - nejsme si rovní. A na toto konto padlo hodně přes 200 milionů evropanů, nám se stýská jenom po 6 milionéch židů - a to ještě nikdo neprokázal, že každý ze 6 mln se cítil židem, i když třeba měl tchyni židovku.

Takhle tak se vyřizují účty - v zastoupení, cizíma rukama, gojskýma. Když carevna tuším Jekaterina II umožnila imigraci do Ruska - přijelo tam spoustu němců - celé povolží bylo německé - poláků a taky mj čechů na volné pozemky. Taky nejeden žid z českých a polských štettlů a gett normálně utekl rabinovi, což jim neodpustili.

Lidi, nakolik je to těžké? - vyťukat si na klabesnici jméno hitler a všechny souvislosti? je to žid, rakouský žid, stejně jako Stalin byl gruzinský žid. Hitler způsobil nejhorší genocidu v historii, nikoliv ovšem na židech. Tato fakta nejste schopni vidět, pač jste jednoduše mediálně zmasirování, chodíte po světě s přesvědčením jak jste svobodní rovní atd. V Evropě nebylo a není dost surovin pro takovou válku - měď, molybden, wolfram i blbou selitru museli dovážet - platby šly přes švýcarské atd banky, kde seděl ten samý žid a po válce vydali knihu - přes 3 kg jemně psaného papíru. Proč to ale tenkrát nezarazili?

Rozdíly jsou patrné na třetí- čtvrtý až osmý pohled -vůdce "ruské" revoluce Lenin prohlásil, že bude šířit revoluci po světě třeba do posledního rusa. Nejsem přesvědčen, že tento jeho "výrok" je ve vybraných spisech, které jsme museli studovat.

Takže co se stalo a proč? "Ruská" revoluce 1917 je kompletně žido-masonské dílo, akorát se tam nachomejtl Stalin, taky žid, ale z jiného soudku. Takže nakonec zřídil komisi pro de-judeisaci sovětského svazu a spoustu jiných správných počinů. Světové masonstvo muselo počkat až chcípne - i k tomu pomohli - až mohli pokračovat v "projektu". A je mi teď úplně jedno, kolik "lidi" si teď s pěnou u úst třepou o tom, že to pravda ani nemůže být. Jste ovci. Tak je to.

332097

30.04.2015 14:13

Hitler věděl, že válku prohraje

RE: Dnes,vlastne zjistime,ze Hitlerovu osobnost vubec nezname.

ignorkazik 95.?.?.?

Hitlerova "osobnost" "kterou neznáme" - velmi si vážím pana Nohejla pro všechny příspěvky. Ale pravda je tak prostá, že máte strach pohlédnout ji do očí.

Hitler byl synek od jedné chudobné židovky, která chodila poklízet do bohatší židovské rodiny, takže nejspíš i otec byl žid. Není to nic, samo o sobě to neznamená vůbec, ale vůbec nic.

Jenomže, vracíme se tu k otázce barevných revolucí. Podotknu, že jsem teď poslouchal německý rozhlas. Ǔplně stejné štvání jak v 1914, RBB Berlin - musel jsem se štípnout do tváře. Úplně ty samé lidi dělají to samé. Jak jde udělat z alkáče Havla mučedníka, a proč musel "trpět" za nás.

Svobodník čí co to bylo, ten hitler, až dostal podporu po všech stránkách - stejně jako Havel, tak naklusal. Po takové nabídce nic jiného dělat stejně nejde.

Takže tu máte odpovědi na všechny svoje otázky. Nic jiného dělat ani nemohl, ani nechtěl.

332105

30.04.2015 22:50

Francie zaplatí přes miliardu euro Rusku

RE: technologie uz v Rusku ???

ignorkazik 95.?.?.?

Úplatek. To byl einfach úplatek, nákup těch Mistralů.

Medvěděv, velký liberál a prostě naiva, tenkrát ruský prezident musel reagovat na gruzínský vpád do Osetie, za podpory amerických "instruktorů". V naší staré demokratické a hodné geyropě se strhl neskutečný povýk, jak zlý rus zaútočil na hodné gryzuny. Tenkrát právě Sarkozi uzavřel smlouvu u Misralích. Jak můžete tušit, povyk se zmírnil.

Takže co je Mysral ve skutečnosti - je to kocábka neschopná plávat v arktických vodách, což je většina ruského pobřeží. Dokonce i v Černém moři je teplota kolikrát hodně pod nulu. Mysraly nemají tepelně izolované tanky ani na pitnou vodu, nemluvě o čemkoliv jiném. Takže se vážně(!) uvažovalo, že pro ty dva koráby postaví špecielní přístav na Dalném Východě, kolem Nachodky.

Ruský průmysl doslova zuřil, že tolik peněz šlo do zahraničí pro vlastně tfůj. Hodně se přemýšlelo, kde najít uplatnění - prakticky nepoužitelný pro ruské síly stroj.

Jak mana z nebes tyto sankce - snad rusko dostane zpátky nějaký peníz i s úrokem. O to jde, že dnešní bankovní a soudnický (i ty rozhodci) systém je kompletně zaostřen na západní zájmy, vyhrat normální soudní pří normálně - s níma nejde.
Kdyby Francie měla platit všechny penále - ani já to vlastně nechci. Ať ještě dýchá trochu, ta francieá

332136

01.05.2015 02:36

Francie zaplatí přes miliardu euro Rusku

RE: Každý muž....

ignorkazik 95.?.?.?

chybička se vloudila. jako vždy

to tys nezapadl vůbec nikam, dokonce jsi odnikud nevypadl. tvoje mama ať ti poví odkud jsi vypadl

332142

02.05.2015 21:25

Hitler věděl, že válku prohraje

RE: Dnes,vlastne zjistime,ze Hitlerovu osobnost vubec nezname.

ignorkazik 95.?.?.?

Vždyť jo. Nechce se mi hrabat v této nedávné historii, pač je to neskutečný hnůj.

Ale podivejte na toto: Tusk, polský svého času prezident, Gribauskaite litovská prezidentka, Porošenko atd - všichni držiteli amerického pásu. Oni jsou na služební cestě, pokud jste nepochopili. Berou plat a cestovné k tomu, a až splní svoji "misi", tak se vrátí domů - do emeriky.

A našinec si tu bude prskat u piva -koho je třeba volit, a pak bude hryzat hlínu v zákopech - tak jednoduché to je.

332204

02.05.2015 23:24

Hitler věděl, že válku prohraje

ukrajinský "oligarcha"

ignorkazik 95.?.?.?

Firtaš, ani nebudeme zmiňovat že židovského původu, sedí od loní v šikovném rakouském kriminálu. Aby bylo jasné o koho jde : veškerý plyn a podobné obchody šly na Ukrajině přes něho, a samozřejmě přes Timošenkovou, vždyť má svých 13% úplně všude.

Jeho zajetí je z kategorie "špatný vtip". A stalo se. Snad chtěl globální prediktor naznačit, jak lehce to půjde,- zbavit "majetků" všechny rychle zbohatlíky. Kyperská "krise" byla právě ukázkou, ale lidi si rychle zapominají.

No takže ten Firtáš nakonec promluvil - jak sponzoroval Klička, Porošenka a celý ten hnůj -

http://vz.ru/world/2015/5/1/743212.html

332209

05.05.2015 21:54

Bernský incident nebo konec protihitlerovské koalice?

RE: Je mnoho historickych zahad, jez zustavaji nevyresene.

ignorkazik 95.?.?.?

Tak je to fakt, třeba já používám přes 18 e-mailových adres, některé jsem zapomněl hned po založení. Tož si představte, takový Soros, určitě má sekretářku pro každou aktivní schránku. A to nic, takový Mogilevič, prý se skrývá, já myslím že ztuhl, měl snad 50 občanství. Maďárské mu zrušili. A když jel na návštěvu ke svoji estonské či jak se to tam v poboltí jmenuje manželce, zaboha nemohl vzpomenout při pasové kontrole jak se jmenuje ta jeho manželka. Ten policajt mu nakonec nadiktoval něco jako "Natali Grbauskite vaše manželka se jmenuje tu si to vepíšte" - a on mu na to, no vidíš, a já jí vždycky po domácku - Eržika! [velký smích]

332374

05.05.2015 22:31

Historie, kterou nás neučili

RE: David Irving

ignorkazik 95.?.?.?

Arkaim. Napište jen toto jedno jednoduché slovo do googlu. Nebo raději rusky Аркаим, kdo rozumí. Už jenom toto slovo popírá celou pavědu-oficiální historii.

Před nejméně 4000 let ohromné město se zásobováním vodou, kanalizací, otopem i klimatizací.

Takže o co jde - historik bere peníze za vymývání mozku naším dětem, a pokud jde o profesora, tak velmi velmi slušné, nechtějte po něm, aby přiznal svůj celoživotní omyl. Raději zatají fakta.

332379

09.07.2015 02:58

Kolaps finančního systému: Tragédie nebo vykoupení?

RE: Původně jsem to psal trolům na ac24, ale sem to sedí rovněž 1/2

ignorkazik 95.?.?.?

Přebytky dolarů si ukládají černoušci do polštářů jako zajištění na stáří, když předtím prodali za USD reálné hodnoty - od půdy po zlaté doly.

Ale hlavně přebytky dolarů ukládají Saudové povinně do dlužných úpisů USA, a ostatní trollové dobrovolně nebo dobrovolně-povinně podle vlastního postavení - což je výměna jednoho papíru za druhý s příslibem. Mimo jiné proto ten obludný americký dluh, který nikdo nemíní platit, tuplovaně když není z čeho - průmysl je už v Číně.

"To se nám to hoduje, když nám ještě někdo půjčuje, viď Švejku" asi tak.

336235

20.07.2015 02:17

Epizoda 6. Lev Trocký, otec německého nacismu (1. část)

RE: strašná sračka, ten článek

ignorkazik 95.?.?.?

Vono to nebyl žádný anglosaský experiment.

"Ruskou" revoluci zařídila ta sama organizace, co už organizovala francouzskou revoluci, americkou, první a druhou světovou - pro pozdvižení právě jejich výtvoru USA, a mnoho dalších "skvělých" počinů. Co to je za organizace? Má své symboly na amerických bankovkách, i ve Vatikanu.

Anglosasové jsou v postavení užitečných poskoků v područí židů. Ale zajímavější je: komu slouží židé, a jejich majitelé. Snad veřejně známé a přehlížené scény z Bohemian Grove nakonec dávají nějaký smysl.

No a strašný sračky mají v hlavách užitečný idioti, co si nechávají politicky korektní media srát jim přímo do hlavy.

336819

06.08.2015 12:01

Případ pana Lofa

RE: A ....

ignorkazik 95.?.?.?

Abych neplatil v Praze celou cimru, tak jsem se podělil o ni s jedním z bruntálska.

Ten si uhnal, nevím jak to říct - hryžu? Prostě večer měl všechna střeva v mošence, vejce doslova po kolena. Ráno vypadal jako že nic, a takhle chodil roky. Celý problém by se dal vyřešit chirurgicky raz dva, maximálně týden nemocenské.

Tihle lidé žijí od výplaty k výplatě, od zaměstnání k zaměstnání v různých svinských agenturách práce, což je další způsob odírat lidi, žádnou nemocenskou jim nezaplatí. Ani pobyt v nemocnici ani jiné náklady. Takže si to prostě nemohl dovolit.

A vy tu žvaníte o nákladech na uprchlíky. Jedinou pomoc, kterou do afriky měli posílat, je antikoncepce. Zeptejte se - které fondy a proč tam posílají žrádlo a lekaře- zase trefíte na ty úplně samé v pozadí. Potřebují vyvolat nejistotu tady, proto všechny ty tanečky.

337637

09.08.2015 09:21

Psychologický profil multikulturalistů

tak proč teda islám

ignorkazik 95.?.?.?

no je mi tedy vlastně putna, islám či co.
nepotřebuji prostředníka mezi mnou a bohem.
nicméně: islám odmítá úroky, podrazy všeho druhu - můžete přijít o končetiny když vás nachytají, homosexualitu, atd-všechno čemu křesťanství zpronevěřilo-a nakonec, řekněte mi, proč musí být ve vatikánu zednářské symboly? už jenom za to je všechny černoprdelníky nakopat do kuli tak, aby se zastavili teprve v tom svém lepším Onem" světě.

337781

09.08.2015 09:53

Psychologický profil multikulturalistů

RE: otázka

ignorkazik 95.?.?.?

no, vlastně jednoho jste repatriovali... mne, teda
ale protože nejsem volynský ve smyslu volyň ale ve smyslu vůl, tak nevím koho jste repatriovali. je treba premýšlet, soudruhu, predtím, ne potom

337784

10.08.2015 23:37

Módní teror

Smolte na to!

ignorkazik 95.?.?.?

Bylo to tak asi před 30 lety, kdy mi vyčinila jedna určitě světová, a "in" studentka na kolejích VŠB v Ostravě, že chodím "ve společnosti" bez ponožek, čili na kolejích v papučích.
Abych dnes odevšad slyšel, že je třeba chodit bez ponožek. Zkrátka:

Smolte na to! Ať si každý "hrdý" - tzn blbý geyropán se naučí nejdřív si umýt zadnici po stolici, a nejenom "to" rozmazat papírem přes půlky - teprve potom by mohl něco žvanit. Jinak ji nemá čistou, viď, čili ať sklapne.

A neřešte to vůbec - budete nosit černé habity po zem, takže otázka ponožek odpadne sama sebou.

337917

12.08.2015 00:57

Od "vyhrávají oba" k úplnému propadáku

To jsou zase dřísty

ignorkazik 95.?.?.?

Klesající ceny ropy "V r. 1986 to úspěšné pomohlo zlomit páteř slábnoucího Sovětského svazu, vysoce závislého na dolarových exportních příjmech" - obecně populární lež jako věž. SSSR měl z exportu na západní trhy 0,00 nic z rozpčtu, a pokles tohoto Nula o 50% nemusel si ani všimnout.

Ropu si měnil za výrobky v rámci RVHP, třeba za uran a výrobky z ČSSR - boty, stroje atd - mimochodem. kde jsou české boty, stroje a český uran?

Je sice pravdou, že SSSR prokopal pod Hindukušem tunel, a vybudoval silnice - bez toho dnešní ŇAŤO ani nevrzne, ani ten tunel mu nezlomil nic.

Sovětskému svazu zlomil páteř blbeček Gorbačov, to je ta největší pravda, kterou nesmíte znát.
Takový "přikrmený" žido-masochisté, v každé společnosti

337979

12.08.2015 01:34

Od "vyhrávají oba" k úplnému propadáku

RE: To jsou zase dřísty

ignorkazik 95.?.?.?

SSSR prokopal pod Hindukušem (Himalají) tunel, a budoval silnice v afgánu, a dnešní ňaťo si evidentně vzalo příliš velký kus do tlamy.
Nyní jde už jenom o to, aby CIA si mohla kontrolovat trasy narkotik přes určité letecky základny - Bond Steel v kosovu a Manas v Kvrgisii.

O nic jiného v demokrecii doopravdu, ale doopravdu nejde, jak nám vyplivl do čenichů z balkonu svoje prokouřená plíce na náměsti u koně Vašek Láhev Veškrna

337980

18.12.2018 19:34

Jak by mohl Babiš vyřešit „střet zájmů“?

RE: Pan autor ujasnite si pojmy

ignorkazik 2a02:x:x:x:x:x

Jem rád, že někomu jinému to to celé taky došlo.

Ale jak rychle jste zapoměli Edwarda Snowdena a celé ANB. Lidi!

368576

18.12.2018 22:02

Vojensko-bezpečnostní komplex zlomil Trumpa

RE: haha

ignorkazik 2a02:x:x:x:x:x

Usilovně přemyšlím, jak ten Tramp to dělá s tou Ivankou. Vždyť už má přes 70.
Ten tramp, ne ta Ivanka!
Na něco určitě přijdu.
Vy mi taky sdělte svvoje poznatky!

368578

28.12.2018 05:17

Kanada těžce zaplatí za to, jakou roli sehrál Trudeau v banditismu USA proti Číně

RE: Fiat money versus svoboda informaci.

ignorkazik 2a02:x:x:x:x:x

Do prdele! přesně směřujeme!
Pardon, ale na blbou otázku...

368733

03.01.2019 03:47

Francii už může spasit pouze zázrak

RE: Ekonomický pohled

ignorkazik 2a02:x:x:x:x:x

Já chapu, zde bude nová Afrika. Ale studená.

A kam odsud utéct, fakt nevím.
Možná do Ghany, v Africe. Prej tam stát funguje, zatím, než přestane.

368845

03.01.2019 04:44

Požehnaní jsou váleční štváči

RE: rusko dotovalo svazové republiky

ignorkazik 2a02:x:x:x:x:x

Konečně došlo, co?

368848

03.01.2019 04:46

Požehnaní jsou váleční štváči

RE: rusko dotovalo svazové republiky

ignorkazik 2a02:x:x:x:x:x

Teď tu musí přijt miliony z uk - aby tam osvobodily úrodnou půdu - a zde myli prdele přestárlým hovadám z EU

368849

03.01.2019 04:48

Požehnaní jsou váleční štváči

RE: rusko dotovalo svazové republiky

ignorkazik 2a02:x:x:x:x:x

Velmi, velmi zajimavé.

Když jsem tam napsal místo hovad němci - normálně jsem dostal bílou obrazovku a forbidden !

368850

03.01.2019 21:18

Požehnaní jsou váleční štváči

RE: Rusko neztratilo ani pid uzemi!

ignorkazik 2a02:x:x:x:x:x

probllém je v tom, že vůbec nemyslíš.

Petr I koupil za zlato celé to uzemí od švedského krále (!), když ten projel válku!

Otázku kdo byl Petr I a kdo byl ta železná máska --- nechám otevřenou.

368867

10.01.2019 00:48

Francii už může spasit pouze zázrak

RE: Že nás spasí křesťanství je pitomost...

ignorkazik 2a02:x:x:x:x:x

Divná chyba v tom článku:

vem si venku šátek na hlavu, jak to dělá arab, sluneční záření sem a tam – zůstaneš zdravý a bílý – a nechoď v kraťasech! Ani tvoje robka nemusí nosit mini. Nebo musí? Je tak vychovaná. Tož Arabi ji převychovají, vo tom to je!

Takže bílý chlap nepřežije, ale naše dcerky ano? – kvůli radiaci to nebude.

368979

10.01.2019 00:59

Francii už může spasit pouze zázrak

RE: Že nás spasí křesťanství je pitomost...

ignorkazik 2a02:x:x:x:x:x

myslím v článku na aeronetu.

A zde je přízpěvek z diskuse:
Tak za
1. kazdy lidsky druh ma svuj kontinent od pocatku veku
2. Zulu samani maji artefakty o kontaktu slovanu v Africe a predavani vedske kultury
3. I nektere zidovske kmeny byly vedske dokud nebily zamerne pohlceny chtonickou casti zidu a jimi umychaneho arab islamu. Tedy arabi misenci semitu a africanu pri genocide zahynuly miliony. Amerika to same v blede modrem
4. Vase chtonicka teorie VK je zavadejici a odvadi lidi od pravdy a faktu proc?
Semite se snazi vse michat diky sve nevedomosti kde poznanu ducha v sobe – casti absolutna je hrichem.
Vedska kultura indie persie a slovanu majice stejny slovni zaklad i symboly ,nauku a nematerialni povahu .
5. Nase kultura neni expansivni tudiz je zcestne nam implikovat nebo vkladat do ust slova ze se neumime adaptovat v africe. Nemame to zapotrebi protoze praci otroky nepotrebujeme ani nova uzemi. Co ale potrebujeme je mir a odusevneni lidi ,prozreni ze lzi a ulpivani na zvirecich pudech krvelacnosti cimz zabranime niceni planety a degenerovani lidi.
6. Pres 50% pakistancu a arabu pochazi z incestu! A co zide?? Viz kralovske rodiny anglo turkochazaru a ritchildu a ruznych sultanu.
7. My se umime adaptovat vsude viz etnolog Mnislav Zeleny. A take Pomoc Ceskoslovenska na budovani infrastruktury v africe,jizni americe i indii. My pomahame lidem v jejich domovine my nejsme kolonizatori .
8. Africane se neumeji adaptovat u nas proto v evrope nenalezaji nic jen vyhnanstvi a pocit placeneho otroka ..bohuzel jejich zivot jim nestoji za stesi a nikdy se nevrati odkud prisly. To by zidaciarabaci -chtonici museli prestat krmit dabla – jahveho nasi krvi a presta z nas zdimat energii ve forme prace za falesne penize – dluh ktery za ne platime protoze oni svetlu poznani neprocitnou .

Cely jejich system je manipulacni krvelacny sebemrskacsky zamer odlidsteni,odprirodneni a nahrazeni ziskem ,gmo, trans. Pro ne je svet velka fabrika kterou bohuzel uz 2000 ridi a ritime se pomalu do zahuby.

A jeste k duchovni linii…u nas jde po otci u zidu po matce.
Mnohozenstvi je zvireckost pramenici z ortodoxniho zido krestanstvi ,islamu a jejich pohledu na zenu jako horsi bytost nez dobytek.
Naopak u nas je zena bytosti jejichz dharma je poceti-porod materialniho i duchovniho tela – ditete a je tedy timto uz automaticky naplnena. Karmu ale musi stale udrzovat dle svedomi..Zensky udel je vzkraslit domov a rodinu a pomoct muzi v naplneni jeho dharmy i karmy ,nalezeni zivotniho poslani sveho a zaroven poskytovani zene ochranu i moudrost a trvani rodu zkratka dle svedomi jak u zeny.

Nakonec ….. svedomi je neco co chtonici nemaji protoze poznani ducha je zakazane tudiz se ridi jen napodobovanim a nicenim puvodniho duchovniho svetla poznani nahrazujice jej zvireckosti.
Nelze v souladu s prolhanou bibli promitat sve hrichy do beranka (fiktivni postavy jezise) a pak se zbavovat techto hrichu omyvanim se krvi podrezaneho beranka! Toto samo je hrich ale pro ne to neni protoze krev je to co jahve allah kali zada a to je to co lide nechapou....

Automaticky kráceno

368980

10.01.2019 01:01

Francii už může spasit pouze zázrak

RE: Že nás spasí křesťanství je pitomost...

ignorkazik 2a02:x:x:x:x:x

pokrač:


Nakonec ….. svedomi je neco co chtonici nemaji protoze poznani ducha je zakazane tudiz se ridi jen napodobovanim a nicenim puvodniho duchovniho svetla poznani nahrazujice jej zvireckosti.
Nelze v souladu s prolhanou bibli promitat sve hrichy do beranka (fiktivni postavy jezise) a pak se zbavovat techto hrichu omyvanim se krvi podrezaneho beranka! Toto samo je hrich ale pro ne to neni protoze krev je to co jahve allah kali zada a to je to co lide nechapou.
Clovek ze svedomym toto musi razne odmitnout a nenasledovat takove poznani fungovani sveta

Ducha- Jezise- ishas ,purusha,perun,svantovit,brahma (duchovni clovek soucast nekonecneho svetla poznani osvetlujice hmotu a prostupujice hmotu nezavisli na ni ) zide chtonici materialiste “vzali” a pribily na drevo. Timto drevo aktem Oni symbolicky zmaterializovaly ducha a na dreve-krizi (stagnaci elementu) jej “zabily”

Toto je jejich nauka. Zatemnit ,zabit ,zalhat,zamichat,znasilnit,zamaskovat ..

A ted se podrzte. Jezis zemrel za nase hrichy a tudiz pokud ho odmitnete tak se podilite na vrazde a tudiz mame pravo vas zavrazdit!

Adam a eva jedli ze stromu poznani(fikovniku) coz purusha ,perun, duch ,nekonecne svetlo poznani jehoz jsme soucasti ucinilo cloveka clovekem.
Satan – materialisticka stagnace naopak tvrdi ze sme mely jist jablka ze stromu zivota a chovat se jako telo hmoty bez ducha a jen expandovat hmotne statky kolonizovat cinit holokausty slovanu , cinanu ,africanu ,indianu nevedome cinit . Genocidy zidu(genocida je vyhlazeni casti obyvatel na uzemi mimo jejich puvodni uzemi.) Semite jsou nomadi tudiz nemaji stat ani stalost jinou nez vylhanou nebo tu co ukoristi tudiz na ne nemohl byt spachan holokaust.holokaust je jest definice vyhlazeni narodu kontinentu a jejich puvodnich obycatel.

takze odpoved je zrejma jasna od pocatku do konce.
Ne nemame zajem rasisticky kolonizovat afriku a znasilnovat africanky,rezat genitalie muzum aby nam pokud preziji slouzily bez viry na zivot. Upalovat lidi,rezat je pilami ,napichovat je na kuly,rezat jim udy, vypichovat oci trhat je na kusy varit v oleji ani hazet nemluvnata psum ci jak rakoussti nacci na lopate do uhelnuch peci nebo nechavat lidi udrit se k smrti, rvat jim srdce za ziva z tela a ne a nekonzumujeme krev a maso padlych protivniku ani neobetujeme zvirata.

Toto je mozno degeneraci kultury svetla k materializmu

368981

10.01.2019 01:18

Před padesáti lety britský poslanec varoval. Měl pravdu

Tak si to porovnejte

ignorkazik 2a02:x:x:x:x:x

s příběhem z Německa:
Thilo Sarrazin - velký šef v Deutsche Bundesbank.
Napsal knížku "Nepřatelské převzetí" - statisticky doložil jak to je s multikulti a integrací - vyhozen ze všech funkcí.


Jde o to, že v Evropě je naplánován Chalifat, vznik nových jazyků, národů a států.

Jen putinové obstrukce to trochu brzdí.

368982

10.01.2019 01:22

Před padesáti lety britský poslanec varoval. Měl pravdu

RE: Tak si to porovnejte

ignorkazik 2a02:x:x:x:x:x

To zrušení jaderné energetiky v SRN je kvůli tomu, že nový německý občan nebude schopen ji provozovat. A jaderné zamoření globální elita nepotřebuje.

368983

11.06.2019 13:21

Nejmladší evropský kancléř byl odvolán kvůli „přátelství“ s Ruskem

Nakonec je to studentka z Bosny

ignorkazik 2a02:x:x:x:x:x

Nakonec je to studentka z Bosny, abych nezapoměl taky z Herzogoviny, kapesní to státeček.
Ten ruský "oligarch" o takové neteři ani neslyšel, taky nakonec.

Hlavně, že shodili premiera. Tož pokračujte. Šašci.

372002

16.06.2019 23:58

Nejmladší evropský kancléř byl odvolán kvůli „přátelství“ s Ruskem

Ješťě tohle poslechni

ignorkazik 2a02:x:x:x:x:x

aby ti českou prdel natrhlo.

https://useraudio.net/search/%D1%81%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D0%B0%D0%BD-%D1%8F-%D0%B2-%D1%81%D1%81%D1%81%D1%80

372081

17.06.2019 00:29

Nejmladší evropský kancléř byl odvolán kvůli „přátelství“ s Ruskem

Ruská strategická odpověď

ignorkazik 2a02:x:x:x:x:x

na všechny gayropské LGBT provokace:

https://www.youtube.com/watch?v=Zn2ORllXUsc

372082

17.06.2019 01:47

Nejmladší evropský kancléř byl odvolán kvůli „přátelství“ s Ruskem

RE: Alternativní politická korektnost?

ignorkazik 2a02:x:x:x:x:x

Kde je svět ještě trochu normální:

https://www.youtube.com/watch?v=umN4e8J9AO8

372083

Káva pro Zvědavce

57

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 129 čtenářů částkou 19 970 korun, což je 57 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Vážení čtenáři,
děkuji všem, kteří přispěli. Máme poslední pracovní den před koncem měsíce a my máme vybráno jen něco přes polovinu. Prosím, zvažte případný příspěvek na tento web. Děkuji.

Ve zkratce

Ve francouzském Nice útočil muslim ve jménu víry29.10.20 21:39 Francie 0

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 6

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Měnové kurzy

USD
23,44 Kč
Euro
27,38 Kč
Libra
30,27 Kč
Kanadský dolar
17,60 Kč
Australský dolar
16,51 Kč
Švýcarský frank
25,63 Kč
100 japonských jenů
22,46 Kč
Čínský juan
3,51 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,44 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,73 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 923,83 Kč
1 unce stříbra
549,93 Kč
Bitcoin
314 926,65 Kč

Poslední aktualizace: 30.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 563 411