Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané milboy

Nalezeno 41 příspěveků, 26 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

11.08.2014 07:31

Políbení od Microsoftu

I Linux se samozřejmě mění bohužel k horšímu..

milboy 85.?.?.?

Linux je stále slobodnou platformou a len vďaka licenciám je to slobodný a všetkými používateľmi kontrolovateľný operačný systém. Stále máme možnosť zostaviť si svoj vlastný obraz len na tom, čo si pridáme k jadru.
Skype (rovnako ako každý uzavretý program) je vždy problematický s ohľadom na uzavretosť, pretože my používatelia linuxu sme si vždy zakladali na voľnom prístupe ku úpravám všetkého čo chceme používať vo svojom pc/ntb.
(Aj Nokia bola pojmom vo svete mob telefónov kým ju nekúpil Microssoft..) [bliji]

315218

11.08.2014 18:59

Políbení od Microsoftu

RE: Jaká náhrada za Skype?

milboy 85.?.?.?

Netvrdil by som, že je "TOX" nedokončený.. Je stále vyvíjaný a je to šifrovaná, decentralizovaná sieť založená na Distributed hash table, bez nutnosti akéhokoľvek nastavenia, alebo registrácie. Tu si môžno stiahnuť všetky inštalačky, vr. Androidu https://wiki.tox.im/Binaries a skúška vám nezaberie ani veľa času.. [smích]

315258

24.08.2014 08:56

Rusko včera, dnes a zítra

RE: Co vime o narodu jez ztratil 100 milionu obcanu.

milboy 85.?.?.?

Je dobré, že sú tu ľudia, ktorí vedia, že práve ich správanie, kultúra a miera tolerancie je práve tá správna a ideálna..
Vidíte smietku na cudzom "kabáte" a z vlastného oka si neviete odstrániť sebecké videnie sveta.
Vnímajte aj zvyky iných národov ako niečo, čo nás môže obohatiť o videnie iných možností prežitia rovnakých momentov..
Vidíte na rusoch, že si u nás urobili 20 ročnú základnu a nechcete vidieť, koľko ich vznikalo na druhej strane hraníc zo strany toho najfašistickejšieho národa 20 storočia (usa) po celom svete a koľko obetí za touto "obranou demokracie" zostalo!! [mrknutí jedním okem]

315995

24.08.2014 15:15

USA daly Kyjevu volnou ruku k jakékoliv akci

RE: Na každou svini se vaří voda.

milboy 85.?.?.?

Ani ja ti nebudem vyvracať tvoje názory, ale ak je niekto natoľko hlúpy, že chce porovnávať slobodu s akoukoľvek virtuálnou(!!) slobodou ktorú priniesla táto doba, kde právo slúži iba tomu kto má peniaze a moc, prípadne sa chce zaoberať prirovnaniami ked právny systém je základom demokracie, tak musím povedať, že sú to práve právnici, ktorí svojim "právnym názorom" ukazujú, že zákony sú úplnou zbytočnosťou a že jediným platným ÚSTAVNÝM ZÁKONOM, je ten že ak máš peniaze, tak máš pravdu a vôbec nezáleží na tom či si vrah, násilník, člen vlády či parlamentu, alebo mafián skrytý za spol.s r.o.
Z tohoto dôvodu si myslím, že táto spoločnosť je chorá a treba ju radikálne zmeniť a to aj za cenu jej 99% zničenia. [naštvaný] [vyplazený jazyk]

316021

24.08.2014 16:33

USA daly Kyjevu volnou ruku k jakékoliv akci

RE: Na každou svini se vaří voda.

milboy 85.?.?.?

cca 80% všetkého majetku na celom svete vlastnia 4% zbohatlíkov a to sa vám zdá normálne?
Je nás na zemi niečo cez 7 miliárd a ak by došlo ku celosvetovej katastrofe, ktorá môže byť kombináciou ľudského zlyhania (zneužitie zbraní je málo aktuálne?) a zároveň sa vzbúria vody oceánov pod náporom reťazovej reakcie výbuchu sopiek, ktoré budú len odpovedou na odpálené jadrové zbrane a to množstvo prachu zatieni slnko, ktoré dáva život aj tak sa dá predpokladať prežitie 1% populácie a 70 miliónov je stále dosť na založenie niečoho nového aj s predpokladom vzniku niečoho nového čo tu ešte nebolo. Toto bolo to "zničenie" a ak sa vám zdá, že sa vám žije lepšie ako kedykoľvek predtým, tak nezabudnite že tvoríte percentá a nie desiatky percent tých, čo žijú pod akoukoľvek hranicou chudoby..

316027

24.08.2014 22:11

NATO štve Rusko do války

RE: Do podzimu padne východ Ukrajiny

milboy 85.?.?.?

>... a ked uz mam zmudriet: schvalne opiste mi nejaku podobnu
>agresiu USA v dnesnej dobe, alebo v nedavnej minulosti, aku
>vidime zo strany ruska teraz na Ukrajine.

Tak v tomto si snád robíte iba srandu??? Najfašistickejší národ minulého storočia je USA a je na to obrovské množstvo faktov! Zdá sa vám normálne zhodenie jadrových bômb na Japonské mestá po skončení vojny? Koľko tam bolo nevinných obeti?

Všetky ich vojenské konflikty v Azii, Afrike, Južnej Amerike a v Európe sú úplne v poriadku? Nájdite si fakty a nepíšte sem tieto do neba volajúce klamstvá!

Aké fakty sú pre vás prijateľné ohľadom pádu "dvojičiek", čo sa vám dostalo k ušiam ohľadom potopenia ruskej ponorky KURSK, atd..
Písať o tomto fašistickom štáte znamená vymenovávať stovky zločinov proti ľudskosti a ak vy chcete sledovať iba "mainstreem" a vládami ovládané médiá, tak vám nie je pomoc ak si nechcete dohľadať žiadne adekvátne informácie!! [bliji]

316051

24.08.2014 23:12

NATO štve Rusko do války

RE: Do podzimu padne východ Ukrajiny

milboy 85.?.?.?

A vy si prečítate to čo po sebe napíšete???
V Japonsku boli zhodené atómové bomby na civilné mestá po podpísaní kapitulácie a v nich zahynuli nevinní ľudia.
Na internete sú samozrejme iba hlúposti, a samozrejme ste sa ani nepokúsili dohľadať informácie o poistnej zmluve na WTC uzavretu s podmienkami, ktoré by sa poisťovacej spoločnosti nemohli zdať splniteľné..
Hľadal niekto z vás na patentovom úrade USA, kto je vlastníkom patentu na niektoré choroby? A či niektoré z nich mohli vzniknúť inak ako v laboratórnych podmienkach?
Prečo sa dejú všetky tie náhody len s ohľadom na výhodnosť jednej mocnosti?

(..len tak mimochodom, okolie Sverdlovsk, Luhansk bývalý vorošilovgrad a celý Dombas poznám veľmi dobre, OSOBNE som ho navštívil 6x a mám stály kontakt s ľudmi tam žijúcimi a čo myslíte, prečo sa tam 80% hlási k sympatiám k Rusku??)

316055

25.08.2014 13:30

Obama destabilizuje evropskou ekonomiku: Sankce prohlubují krizi

RE: dedina prežije

milboy 85.?.?.?

Tak-tak, kúrim síce s ruským plynom (o americký nemám záujem!!) a drevo je napílené na polienka a poukladané už zopár rokov, takže ja mám na dve zimy tepelnú-istotu.. [chechtot]

316077

30.08.2014 10:18

Éra chimér

RE: Kolikrát ještě

milboy 85.?.?.?

Kresťanskí fanatici sú aspon zástanci svojich zásad a nech sa komukoľvek zdajú zvláštne, tak "Desatoro" neobsahuje nič ZLÉ!!
Naproti tomu šialení vedci bez akýchkoľvek alebo pokrivených morálnych zásad sú prijateľnejšou voľbou?
Aj ja patrím medzi tých, ktorí si myslia, že ľudstvo bolo preto stvorené v páre, aby "kolík" vchádzal do "dierky", ale ak si chcete aj ľudí klonovať podľa vašich predstáv, tak sa aj bez tejto eventuality bude treba zaobísť? Alebo budeme klonovať iba vojakov a následne po vykonaní zmluvnej činnosti (voj. konflikte) ich rozoberieme a dáme srdce, obličky či končatinu tomu čo ju potrebuje(alebo si to iba bude môcť zaplatiť)..?
Môžem akceptovať aj homosexualitu, ale nesmie ma žiaden buzík obťažovať a hlavne ak chcú deti, tak nech si ich urobia, ale neberu iné s výhovorkou, že im bude lepšie ako v domove. Ani detský domov nie je totiž dobrým riešením, ale ak by si ľudia nevysvetľovali slovo láska rôznymi spôsobmi...
[velký smích]

316384

05.09.2014 19:46

Washington vrší jednu lež na druhou

RE: Putin neváha..

milboy 85.?.?.?

..a ktože vyprovokoval celý problém?
..ako si rozpoznal amerických vojenských poradcov?
..aké dôkazy si našiel ku zostrelenému lietadlu?
..čo tá americká čierna figurka v bielom dome urobí bez porady?
..asi si si nevšimol kto sa vyhráža obsadením Urajiny základnami NATO!!
(..)

316813

05.09.2014 20:39

Porošenko v hrsti Washingtonu již od r. 2006

RE: Muž duchovných hodnôt sa nedá uplatiť

milboy 85.?.?.?

Niekedy je lepšie nenapísať nič ako takéto neracionálne hlúposti.
1. Pražský rabín sa volá Karol Efraim Sidon a nemôže hovoriť nič iné než to čo je v povinnostiach ždovského rabína ale to je na dlhšie..
2. A.Schoppenhauer je len jeden z dlhej rady filozofov, ku ktorím je možné použiť množstvo výhrad iných filozofických výkladov nielen ohľadom východných a západných náboženstiev.
3. Ten čo iných označuje za hlupákov tak činí len preto, že má klapky na očiach a myslí si, že prečítaním maximálne dvoch kníh v jednej oblasti mu dáva pravo niečo alebo niekoho posudzovať. Opak je pravdou a čím viac spoznáte, tým viac budete prijímať aj cigánsku "filozofiu".

316820

08.09.2014 20:47

NATO útočí!

RE: Články na Zvědavci jsou čím dál trapnější. Už se zde střídají snad jen gaučoví experti

milboy 85.?.?.?

Osobná skúsenost!!
V Bratislavských nemocniciach pracuje niekoľko lekárov z Lýbie a Sýrie a žiaden (!) z nich nepovedal o američanoch a ich okupácii nič pekné. Uspokojila by odpoved tam vyrastajúceho človeka o týchto zverstvách takého zabubenca ako je pro-americký slepec, ktorý nevidí nič len to čo sa dozvie v štátnej TV a rozhlase?????? [pláč]

316988

21.09.2014 08:08

Úloha křesťanství v procesu globalizace

RE: hmm

milboy 85.?.?.?

..ak zranujete kohokoľvek a je vám jedno akú "zbran" použijete a ako tým toho jednotlivca zasiahnete, tak ste rovnako zaslepený, hlúpy a davom ovládateľný slaboch ako tí čo robia to zlo po celom svete a v celej jeho histórii.
Stačí sa pozrieť do zrkadla, nadýchnuť sa pred každým otvorením úst a min. 2x si rozmyslieť čo z nich chcete vypustiť!

317788

21.09.2014 11:58

Úloha křesťanství v procesu globalizace

RE: Primitívne ľudstvo 2.

milboy 85.?.?.?

1.Asi aj takýmto spôsobom je možné dať najavo, že tú veľkú hromadu správ nedokážete spracovať a tak sa rútite do neznáma..

2.Veriaci ľudia aspon veria v pokračovanie života aj po telesnej smrti v inej podobe jestvovania a teda aj chápania súvislostí..

3.Kresťanské náboženstvo je založené na židovskom základe, ale s použitím desiatich zásad morálky(DESATORO BOŽICH PRIKAZANÍ) nám Kristus povedal, že to najväčšie dobro je LÁSKA a máme sa milovať navzájom.

4.Ak predstavitelia cirkvi (kňazi, biskupi) konajú zlo, tak je to obrazom ich kľanania sa bohu s menom Luciferus, ale práve tak to robíme mnohí, pretože je nám bližšie konanie zla ako dobra. Ale stačí chcieť a raz sa nám podarí nájsť správnu cestu..

317796

23.09.2014 19:31

Rusko a Čína změní energetickou mapu světa

RE: A proč?

milboy 95.?.?.?

"omega" a teba kto plati za taketo sproste reči?
Schvaluješ fašizmus a zdá sa ti, že si normálny?

317909

24.09.2014 17:36

Boj proti ISIS má za cíl svržení Assada, přiznává velvyslankyně

RE: Když člověk vidí to nesmyslný námořní a letecký úsilí,

milboy 85.?.?.?

Vážený pane..!
A ktoré tri veci sú pre vás najdôležitejšie v živote?
Pretože ak niekto napíše, že nikdy nebolo na celej zemi lepšie, tak to znamená IBA to, že on patrí medzi absolútnu menšinu. Viete o tom, že na zemi hladuje 17% obyvateľov a 26% žije pod oficiálnou hranicou chudoby. Nehovoriac o tom, že 43,7 milióna Američanov žije pod hranicou chudoby v tejto najfantastickejšej, najdemokratickejšej a najbohatšej krajine na svete!!
(jednotlive štatistiky sa môžu navzájom líšiť..)

317966

24.09.2014 21:40

Boj proti ISIS má za cíl svržení Assada, přiznává velvyslankyně

RE: Když člověk vidí to nesmyslný námořní a letecký úsilí,

milboy 85.?.?.?

veľmi dobre to píšete..
Treba spracovávať každú ľudskú bytosť a treba pri tom využívať každú zbraň.
Takto podsúvať myšlienky o dôležitosti presne cielených maličkostí má pre "diabla-agresora" veľkú dôležitosť a časom presvedčí o potrebe potratov, o rovnosti manželstiev rovnakých pohlaví, o tom že lieky produkované farmaceutickými firmami nás chcú v prvom rade liečiť, že nie je nič zlé na tom aby zomierali nejakí nevýznamní jedinci v Afrike, (kde sa nejaký ten miliónik obetí vo vojnách a pokusoch na ľudoch ľahko stratí) a o mnohých daľších a daľších (pred x-rokmi nemysliteľnými) pocitoch o slobode, spravodlivosti a iných subjektívnych prejavoch fašisto-demokracie!!
Na toto je iba jediná rada, NENECHAJTE SA ZNEUŽÍVAŤ MÉDIAMI KTORÉ VÁS CHCÚ POSUNÚŤ TAM, KDE TO POTREBUJÚ TÍ ČO MAJÚ MOC!!

317982

25.09.2014 14:04

Hrozící americký průšvih v Iráku a Sýrii

RE: Prusvih

milboy 85.?.?.?

Anders Fogh Rasmussen skončil ako vodca fašistickej organizácie NATO aj zo zlatým padákom.. [oči v sloup]
A kedy sa počíta s prvým konaním na medzinárodnom súde v Haagu ako s vojnovým zločincom? [naštvaný]

318017

25.09.2014 19:56

Hrozící americký průšvih v Iráku a Sýrii

RE: Dolar je na kapačkách

milboy 85.?.?.?

Na celý život" [chechtot]
Asi by som si netrúfol odhadovať aký dlhý život máte na mysli..
"podivné grafy" nás sprevádzajú na každom kroku a nemyslím si, že vyjadrujú skutočný stav vecí už iba z toho dôvodu, že mnohé z vecí v tomto svete ovládajú rôzne lobby a tie majú dostatočnú moc k tomu, aby si ich "prispôsobili" tak ako to vyhovuje ich záujmom. Je to jedna zo zvráteností tohto sveta kde burzový makléri dokážu manipulovať cenami rôznych komodít alebo mien bez toho aby z výsledku mali stres z vlastnej budúcnosti.
A rovnako ani ja nebudem mať stres z toho ak by Americká ekonomika skrachovala a následne po "prebudení" jej obyvateľov by nastalo vyrovnávanie účtov s mocnými tohto sveta akýmkoľvek spôsobom a nemusel by byť nepodobný tomu ako sa títo mocní správali ku svojim obyvateľom.
A napokon prečo nedopriať aj amerike pocit, aké to je bojovať o prežitie v džungli kde už neplatia pravidlá vládnucej kasty chazarov..

318040

25.09.2014 22:08

Hrozící americký průšvih v Iráku a Sýrii

RE: Dolar je totálně upadlá měna, držená pouze bankovními podvody a lží

milboy 85.?.?.?

Musím reagovať!

Vzhliadate k USA ako ku všemocnej mocnosti, ktorej je nutné dať do rúk všetku moc sveta, pretože iba ona je schopná udržať beh sveta v tých správnych koľajách a to si rozhodne nemyslím, pretože násilie nie je to, čo mi môže imponovať!
Čo sa týka terajšieho ruského prezidenta Putina, tak si myslím, že je ideálnym protipólom fašistickým chúťkam US Goverment-u. Môžete mi menovať za posledné desťročia niekoho podobného na americkej strane? (tí čo chceli niečo iné ako napr. Kennedyovci boli preventívne odstránení!!)

Vymenovali ste niekoľko amerických firiem, ktoré podriadili všetku svoju obchodnú politiku len jedinému cieľu a tým je zisk a to zisk za každú cenu! (Mimochodom Samsung je kórejská firma)
Apple sa v poslednej dobe prezentovala hlavne vojnou o patenty a k tomu je možné nájsť množstvo dôkazov do akej miery je toto jej počínanie užitočné pre koncovéjo zákazníka.
Čo sa týka Microsoftu, tak nič z portfólia tejto firmy nevyužívam a som spokojný s linuxom, ktorý je pre mňa oveľa prijateľnejším už len z dôvodu využitia slobodného softvéru a myslím si, že napr. servre sú rýchlejšie a bezpečnejšie s využitím unixu.

Mao je (bol) "úchylný komouš"(neviem posúdiť, pretože sme sa nepoznali osobne a viem, že históriu píšu len víťazi..) a ako nazývate tých čo šíria po celom svete vojenské konflikty, choroby vyrobené v tajných laboratóriách a v rámci čistej demokracie preferujú homosexualitu ako vzor normálnosti?

318048

05.10.2014 13:48

Kdo tvoří „Islámský emirát“?

RE: tajná spojupráca USA a ISIS

milboy 85.?.?.?

Zaslepenosť sa dá odstániť otvorením očí na rozdiel od úplnej slepoty..
Odporúčam každému pozrieť si toto video, prípadne si nájsť daľšie podobné, kde si treba vyhľadať súvislosti. Škoda, že ich je len veľmi málo s sk/cz titulkami, ale pomerne dosť ich nájdete s prekladom do ruštiny (príp, rus.tit) ktorá je nám starším trochu zrozumiteľnejšia. Ja som si ju začal obnovovať len pred rokom a celkom sa mi to hodí v tejto dobe!

318577

05.11.2014 19:18

Soulož do zadku

RE: U někoho je to tak trochu pokrytectví

milboy 85.?.?.?

Strkať "niečo" niekam do (náhodnej) priateľky je vždy riziko, ale ak si odmyslíte promiskuitu a s vlastnou manželkou si v sexuálnej oblasti rozumiete, tak je to naša intímna záležitosť a netreba si mýliť manželskú sexualitu s "náhodným" sexom.
A aj ked si nemyslím že orálny sex je neprirodzený, tak análny sex považujem zo zdravotného hľadiska za rizikový a tak sa ani nemôžeme diviť následkom.

320388

11.11.2014 16:58

Hysterická kampaň proti Zemanovi pochází z dílny amerického velvyslanectví

RE: Dostavba Temelína je ekonomická šílenost

milboy 85.?.?.?

70€/kWh??
Toto mi pripomína parlamentnú hru, miliarda sem, miliarda tam.. Ani ak by to bolo 70 Kč by to bola "extra" výhodná cena!

320803

11.11.2014 18:22

MMF připravuje půdu pro globální konfiskaci majetku

RE: MMF, keď z capa / kozla /urobia záhradníka...

milboy 85.?.?.?

ak chcete rozosmiať pána Boha, tak mu povedzte o svojich plánoch na zajtrajšok [pláč] [chechtot] [smích]

320807

11.11.2014 21:16

MMF připravuje půdu pro globální konfiskaci majetku

RE: Jedna otázka:

milboy 85.?.?.?

Dlhom? A čo takto porovnať štatistiky..
http://debata.pravda.sk/debata/257620-zahranicny-d...

320828

01.12.2014 18:17

Jsou hikikomori obětí systému?

PDF v LibreOffice

milboy 85.?.?.?

Osobne používam LibreOffice a tu nie je žiaden problém s otvorením aj prípadnou editáciou konkrétne v "Draw".
Viem že to sem nepatrí, ale možno to pomôže aj niekomu inému.

322450

07.12.2014 08:03

Prezident disident

kto chce psa bit, palicu si vždy najde

milboy 85.?.?.?

..pre tých čo by zase chceli vedieť o rodinnom zázemí naj-americkejšieho českého prezidenta. http://domino50.blog.pravda.sk/2014/06/09/v-havel-...

322874

13.12.2014 23:35

Fenomén celosvětového dluhu a další ekonomické „záhady“

RE: Žádné záhady

milboy 85.?.?.?

10 na 6 miliony miliony mega
10 na 9 biliony miliardy giga
10 na 12 triliony biliony tera
10 na 15 quadriliony biliardy peta
10 na 18 quintiliony triliony exa
10 na 21 sextilliony triliardy zetta
10 na 24 septilliony kvadriliony yotta
10 na 27 octilliony kvadriliardy -
atd, atd...

323348

18.12.2014 22:00

Blíží se velká proti-ruská operace pod falešnou vlajkou?

RE: Kursk..

milboy 85.?.?.?

..a aký by malo zmysel písať sem o tom, čo si treba hľadať aj v iných ako sk/cz jazykoch človekovi, ktorý zoberie hned prvú informáciu z mainstreamu o tom, že tam vybuchlo torpédo..??
Hľadanie pravdy nikdy nie je jednoduché, ale hlavne ju treba CHCIEŤ nájsť.
Angličtina je nutným predpokladom minimálne k tomu aby si zadal do vyhľadávača "submarine kursk". Ale ved úplne stačí ak veríš tomu čo ti povedia kamaráti z us embassy v tv.
Verím, že stačí obyčajná sedliacky rozum k tomu aby človek veľmi ľahko pochopil, že napr. WTC-11.sept. zaspalo do práce cca 20 000 zamestnancov a daľších 10 000 prekonalo všetky svetové rekordy v behu po požiarnom schodišti v lodičkách.. Ale to by bol veľmi dlhý výpočet, ktoré sa na tomto svete dejú [smích]

323656

20.12.2014 15:07

Blíží se velká proti-ruská operace pod falešnou vlajkou?

RE: Tlacova konferencia

milboy 85.?.?.?

veľa krát pomôže hľadať aj na TA3 http://www.ta3.com/clanok/1052856/vyrocna-tb-vladi...

323734

20.12.2014 20:53

Jak Vladimir Putin rozrušil strategii NATO

RE: Lidé milí, fanděme Rusku!

milboy 85.?.?.?

Každá invázia je hlbokou ranou v duši i spomienkach.. Podľa UPN bol počet 30 obetí na životoch. A koľko obetí bolo vo Vietname, v Kórei, Juhoslávii, v štátoch Južnej Ameriky pri presadzovaní demokracie zo strany americkej armády?? Chcete čísla? Ťažko sa toto bude porovnávať.
Za komunistov neboli banány, pomaranče a daľšie chemicky ošetrované a geneticky modifikované potraviny? Dnes ich máme plné obchody a zároveň máme nezamestnanosť, drogy, zločinnosť a obrovskú masu ľudí ktorí chodia do práce za 400€!! Toto sme fakt chceli?
Za "onej doby" každý vyžil z výplaty oveľa lepšie ako dnes a ohľadom bytovej otázky ako sa dnes dá porovnať podpora mladých rodín s mladomanželsko pôžičkou pred r. 89?
Neboli sme slobodní? Ja si nepamätám 50-te roky, ale v 80-tych som už mal rodinu a slobodu som už vnímal veľmi osobne s mnohými výhradami, ale to čo nám pripravili títo zbohatlíci tak to priznávam, že mne bolo v tých dobách OVEĽA lepšie!!

323745

21.12.2014 14:07

Jak Vladimir Putin rozrušil strategii NATO

RE: Lidé milí, fanděme ... rozumu

milboy 85.?.?.?

ako sa dá nazvať tento súčasný systém?
Dnes vnímaš slobodu prejavu ako? Ak si zamestnanec, tak môžeš povedať čokoľvek ved aj tak na tvoje miesto čaká desať daľších záujemcov.
Dnes mnohí ľudia nemajú plné taniere a jedinou možnosťou ako to zmaniť, je ísť z domu do domu a ľudí ktorí predstavujú nenásytných podnikateľov zamestnávajúci "žobrákov" za hrsť šošovice jednoducho obesiť, zastreliť alebo ubiť kladivom vrátane ich žien a detí!!
Daľšia revolúcia nebude zamatová! Bude to krvavý kúpeľ všetkých ktorí si stále myslia, že oni sú elitou spoločnosti..

323781

23.12.2014 19:19

Jak Vladimir Putin rozrušil strategii NATO

RE: Lidé milí, fanděme Rusku!

milboy 85.?.?.?

"globalizácia moci!!" To je odpoveďou na vašu otázku čo je Rusko do Dombasu. Pretože druhou stranou mince je prečo sa usa stará o ovládnutie Ukrajiny?
Bipolárny svet je vždy lepší ako unitárny, kde jeden vševedúci a všemohúci, ale hlavne agresívny a žiadnym zločinom sa neštítiaci vzor americkej demokracie tou najväčšou hrozbou pre celý svet.

Na prvú časť vášho príspevku či má každý človek rovnaké možnosti je odpoved zase veľmi jednoduchá. Nie každý totiž môže byť chirurgom, podnikateľom, vedcom, ale to ho nemôže nutne odsúvať na úplný koniec ľudskej spoločnosti. Pretože ak vyzdvihnete jeden druh činnosti ako tú na ktorej sa dá zarobiť a tí ostatní nech žijú ako žobráci, pretože aj oni sú rovnako dôležitý, len im chýba chuť byť bezcharakterným zbohatlíkom, ktorý má túžbu mať sto či tisícnásobok viac ako jeho zamestnanec.

323922

23.12.2014 21:55

Jak Vladimir Putin rozrušil strategii NATO

RE: Lidé milí, fanděme Rusku!

milboy 85.?.?.?

Milý pane...(?)
Aj ked si myslím, že človek čo zostáva v anonymite si absolútne nezaslúži ani moju ani úctu iných ľudí!
Pre vás je jediným meradlom len množstvo papierikov v penaženke, veľkosť konta v banke a lukratívne zamestnanie, ktoré je náležite ohodnotené spoločnosťou a najlepšie s oslovením "celebrita".
Nie som ani demokrat, nie som zástancom myšlienok voľného trhu a podobných hlúpostí, ktoré sú vtĺkané aj našim deťom na všetkých stupňoch škôl, ale snažím sa myslieť aj konať sociálne. Nezaradzujte sem príživníkov, narkomanov. kriminálnikov a darebákov ale práve tú absolútnu väčšinu, ktorá chodí poctivo do práce a robí za zlomok toho čo berie ich zamestnávateľ. Táto väčšina sú rovnako vzdelaní, šikovní a možno aj ambiciózni ľudia, ale zostalo im v hlave aj niečo iné ako hlása TV, rozhlas a všetky tie bulvárno-nerealistické tlačové médiá. A tu si každý z nich vedel nájsť dôvod prečo byť iný, prečo je dôležitejšie byť s rodinou, rozprávať sa s deťmi a byť im príkladom v iných veciach ako je honba za ziskom!!

Moje presvedčenie o správnej ceste je dané jednoduchou a už niekoľko-tisícročnou správou na dvoch kamenných tabuliach, ktoré neskôr "nejaký Ježiš", ktorého narodenie si pripomíname práve v týchto dňoch, previedol z desatora na ešte jednoduchšiu formulku a tou je prikázanie lásky ku blížnemu. Ako kresťan MUSÍM mať pochopenie aj pre veci svetské, ale nemusím sa im bez rozmyslu podriadovať ak sú v rozpore s mojim presvedčením a mojou vierou.

323941

24.12.2014 20:15

Omyly svatého Mikuláše

RE: Dušu zohreje, Stanek o politike na RTVS.

milboy 85.?.?.?

TA3 je súkromnou TV a nie je spravodajským kanálom ani inou sučasťou RTVS

323989

26.12.2014 18:56

Jak Vladimir Putin rozrušil strategii NATO

RE: Lidé milí, fanděme Rusku!

milboy 85.?.?.?

Zlo socializmu sme nahradili ešte väčším zlom a to je ten najväčší problém!
žijem v tomto systéme, ktorý podporuje fašizmus a otvorene sa hlási ku láske k vydieraniu ľudskej bytosti a jej zotročeniu na spodok spoločnosti rovnako ako to bolo pred pádom Rímskej ríše kedy sa ľudia viac venovali miláčikom zo zvieracej ríše a pritom v arénach zomierali ľudské bytosti ako zdroj zábavy pre tých bohatých. Problémom je vytvorenie malej skupiny zbohatlíkov, ktorí ovládajú a vlastnia 90% všetkého bohatstva zeme a sú presvedčení o to, že je to správne, pretože sú predurčení k tomu aby vládli. Ak by ste sa vo svojej "veľkosti" skúsili niekedy postaviť do pozície všetkých tých, ktorí sú chudobní len z dôvodu asociálnosti systému voči tým, ktorí tvoria hodnoty a vyrábajú veci denného použitia ako sú napríklad roľníci starajúci sa o to aby ste mali na svojom stole čerstvý chlieb, stavební robotníci, ktorí postavili váš dom/bytovku alebo ten robotník, ktorý "stojí" 12 hodín pri montážnej linke a ako protiklad si zoberiete politika a bankára s podnikateľom , ktorí si navzájom dohadzujú štátne zakázky, pri ktorých sa stratí 60-70% na ich bankových účtoch??

Nikdy sa nestanem podporovateľom fašizmu, nikdy nebudem nakupovať zbytočnosti v supermarketoch veci ktorými podporím spoločnosť ktorá vykorisťuje zamestnancov, preto som sa naučil pracovať s linuxom a nikdy nedám do svojho pc/ntb produkt microssoftu, spoločnosti, ktorá je podporovateľom neziskových organizácií, ktoré ničia ľudskosť a podporuje vládu bohatých "oligarchov", ktorí si myslia, že sú bohmi ktorí majú práva root-a, vývoje chorôb ktoré vyžadujú lieky vyrábané práve ich spoločnosťami, ovplyvňovanie počasia ako je Chemtrails, vyrábanie vojnových konfliktov kde treba míňať zbrane, atd, atd..

324063

26.12.2014 19:19

Jak Vladimir Putin rozrušil strategii NATO

RE: Lidé milí, fanděme Rusku!

milboy 85.?.?.?

na všetko ste čakali v radoch!! Ale hladovali ste niekedy? Nájdite si v dnešnej dobe ľudí, ktorí vidia plné obchody, ale sú radi ak zaplatia nájom za byt a kúpia si len základné potraviny. A nie je ich málo!

324065

12.01.2015 17:42

Kruhy na vodě

RE: Dawkins je personifikací ZLA!

milboy 85.?.?.?

Absolútny súhlas!
Pohľad do očí dieťaťa je pohľadom do "rajskej záhrady" a vie to každý normálny rodič. Problémom daľšieho vývinu v mnohých prípadoch nie je vlastná rodina, ale okolie, ktoré nás všetkých ovplyvňuje a či chceme alebo nie, tak najväčším pánom tohto sveta je zlo a to nás (de)formuje počas celého života a je len na našej vnútornej sile ako sa mu poddáme. Cesta ku dobru je úzka, hrboľatá a tak si mnohí z nás zľahčujú svoju životnú púť rôznymi barličkami, ktoré nám ju síce uľahčujú, ale zároveň sa občas potkneme o mravné zásady a hľadáme si výhovorky prečo sa to stalo..

324981

19.01.2015 23:32

IDěs opět útočí na pana prezidenta

RE: Ohľadom denníka N

milboy 85.?.?.?

Ak si hrdý na prezidenta, ktorý sa otvorene hlási ku podpore fašizmu, vyznáva hodnoty $ ako božie zákony, tak to by znamená, že si vyštudoval tú správnu školu, pretože si sa naučil nielen písať ale aj čítať (To čo oni chcú aby si čítal a hovoril) a tak si tým najlepším ovčanom!!

325537

16.03.2015 20:27

TOR sponzorován americkou vládou

RE: odvádění pozornosti od větších nebezpečí?

milboy 85.?.?.?

Ak má väčšina UEFI, tak to stále neznamená že nie je šanca používať "iné možnosti", na to máme na nete dostatok neoficiálnych riešení a je to len o zdatnosti každého používateľa ako a či si dokáže ochrániť svoje súkromie. Rovnako je to s firmware HDD či MB a v neposlednej rade je to aj spôsob ako ale aj aký OS používame. U linuxu je obrovskou výhodou, že jeho jadro je prístupné a znalému človeku umožňuje zložiť si svoj operačný systém presne podľa svojich predstáv až do hranice úplnej kontroly nad každým bajtom, ktorý opúšťa náš pc/ntb. Stále platí, že najväčšou prekážkou bezpečného používania je medzičlánok medzi stoličkou a obrazovkou.

329308

28.03.2015 08:19

Rusko pod útokem

RE: Mňa už tieto články nebavia

milboy 85.?.?.?

..očakávanie smrti je horšie ako samotná smrť, Telá zomierajú od počiatku sveta a nikto to nezmení, ale človek spravodlivý sa telesnej smrti nemusí báť, ved nám ide o dušu, ktorá je nesmrteľná.

329991

Káva pro Zvědavce

77

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc březen přispělo 158 čtenářů částkou 26 788 korun, což je 77 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

prosím, zvažte, zda byste mohli přispět na provoz tohoto serveru. Zbývá poslední den do konce měsíce a v pokladně chybí čtvrtina potřebné čásky. Jsme bez reklamy, tudíž plně závislí jen na tom, co se vybere. Děkuji.

Ve zkratce

Neutopické zemědělství: krizové jaro30.03.20 17:08 Česká republika 0

Lidstvo se vyvinulo původně na zcela jiné planetě, na Zemi jsme cizinci30.03.20 16:41 Neurčeno 1

Rockefeller a pandemie29.03.20 12:55 Neurčeno 4

Fed nemůže opravit, to co je rozbité.28.03.20 19:25 USA 0

I na pokraji sil musí evropské státy platit „výpalné“ Bruselu v plné výši.28.03.20 15:29 Evropská unie 0

Pozorujte dnešní právní zrůdy, ceny a lichvu! Šílené!!27.03.20 18:19 Česká republika 6

Jourová varuje27.03.20 14:54 Evropská unie 7

Vědci zjistili u 600 lidí 40 různých mutací koronaviru26.03.20 22:20 Island 6

Holandsko a Švédsko začínají ustupovat od teorie stádní imunity26.03.20 22:07 Evropská unie 2

Vláda mění své rozhodnutí ohledně odškodnění - bojí se bankrotu (a právem)26.03.20 22:00 Česká republika 1

Indie vyhlásila 1,3 miliardě svých občanů stanné právo26.03.20 21:02 Indie 1

Koronavirus: Drakonická opatření v Bolívii26.03.20 09:03 Bolivie 7

VIDEO: Massimo Mazzucco zajímavé souvislosti a "náhody" COVID-1926.03.20 07:56 Itálie 0

Politická korektnost a krvelačnost chorých feminacistek vedla ke konci mluvčího FK UK25.03.20 11:07 Česká republika 12

Ministerstvo obrany chce uspořit až 2,9 miliardy korun25.03.20 07:00 Česká republika 1

Evropská unie vojensky podporuje Turecko24.03.20 17:34 Evropská unie 2

V USA začala ekonomická krize24.03.20 04:25 USA 3

Video: Allahu akbar! Nepokoje v uprchlickém táboře Eleonas v Aténách23.03.20 17:51 Řecko 0

Video:Německo už není zemí mléka a strdí, ale Afričanovi to nevysvětlíte23.03.20 17:45 Německo 1

Protesty proti omezením kvůli koronaviru v Paříži23.03.20 16:19 Francie 0

Měnové kurzy

USD
24,94 Kč
Euro
27,47 Kč
Libra
30,90 Kč
Kanadský dolar
17,60 Kč
Australský dolar
15,32 Kč
Švýcarský frank
25,96 Kč
100 japonských jenů
23,07 Kč
Čínský juan
3,51 Kč
Polský zloty
6,03 Kč
100 maď. forintů
7,65 Kč
Ukrajinská hřivna
0,89 Kč
100 rublů
31,24 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 399,85 Kč
1 unce stříbra
349,71 Kč
Bitcoin
158 541,75 Kč

Poslední aktualizace: 30.3.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 50 636 981