Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané MoUdrostrak

Nalezeno 1666 příspěveků, 140 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

18.08.2011 19:05

Deflace

RE: Je to ... trochu jinak

MoUdrostrak 90.?.?.?

Zdravím srdečně, pane Luxore! Bohužel panu Vojtovi nesedí na jeho pravicujícím výšplechu téměř nic - kromě monotónnosti opsané z Pravicujících pouček. A důvod je velice jednoduchý: výšplech Vojty není opřen o reálný svět.

Ve "zlé" socialistické přerozdělující a vysoce zdaňující Skandinávii je zboží, služby a cena práce vysoce vysoce nad světovým průměrem - i průměrem nejrozvinutějších zemí světa. Všechny možné "podpory" pro Vojtou opovrhované "socky" několikanásobně přesahují průměrné české platy - či platy v "hodných" pravicujících státech. Ve Skandinávii jsou běžní 40 letí "stjůdenti" na zlém sociálu...

Přesto o "předražené" produkty ze Skandinávie se perou spotřebitelé na CELÉM světě - nejen ve zlé rudé Číně... Produkty otrockých montoven z hodného pravicujícího a zbídačeného Česka jsou prodejné, jen když jsou garantovány zlým socialistickým přerozdělujícím a vysoce zdaňujícím Německem. Jinak by do nich dnes již nikdo ve světě už ani nekopl...

Tolik rozdílu Vojtových zbožných přání a bolestivé reality...

251276

19.08.2011 05:45

Britské nepokoje: gangsterství, rabování … vládnoucí elitou

Jag z Rudyho Krava - Tfuy!

MoUdrostrak 82.?.?.?

Teda KDO to sem postil? Takovy "zly" clanek?! To je to tady jak v Rudem Pravu?! Nebo co?!

Jedinou spasou lidstva jsou preci-va Poucky! A to Poucky pana ProfeSSora Big Toonnela.

Poucky pravi:
1) Neviditelna Pracka Trhu je nase spasa.
2) Zle potresta, Hodne odmeni. Sama! Automaticky! Funguje to! Verte! Hallelujah!
3) Nic nesmime „zle" regulovat - jinak nemuze Pracka (Predatori, Vrchnost, Shabes/GOJ/im) ze vsech sil konat - a pachat DOBRO na vsech vericich GOJ/im.
4) Cim mensi "zly Stat", tim lepe pro verici GOJ/im. Pokud by "zly Stat" chranil GOJ/im, "hodna" Pracka by nemohla na nic pachat Dobro.
5) Poucky jsou ZDARMA! Podil z lupu racejte zasilat "skole", ci zasponSSorovat prednaskove turne - ba i poskupovat ProfeSSorovy moUdre Knihy.

Raj na Zemi nas brzy nemine! Pravicujme-tunelujme (pokud jeste nekdo vi CO)!

251311

19.08.2011 10:31

Deflace

RE: Je to ... trochu jinak

MoUdrostrak 90.?.?.?

Milý HHBB, nevím, čemu máš důvod se smát...

Švédsko je na to "tak strašně špatně", že jeho veřejný dluh meziročně vzrostl o "strašných" 0,4%. Pro srovnání dluh Tvého vzoru krachujících, ale stále hrdinně pravicujících JůYsEj se "vyšvihl" o 20,9%, pravicujícího Česka o 10,5%. Btw. veřejný dluh "zlého" socializujícího Německa dokonce poklesl o -3,8%...

Čímpak to asi tak bude, že "zlé" socialistické Švédsko i Německo nezvyšují dluh v době, kdy by se k nim měli všichni "hodní" investoři obrátit pozadím?!

251318

19.08.2011 18:19

Deflace

RE: Je to ... trochu jinak

MoUdrostrak 90.?.?.?

Aristokrate, asi jsem úplně, úplně, ale úplně mimo.

Ale tak mi laskavě vysvětli, PROČ je slavné JůYsEj na huntě?!

A PROČ naopak "zlé" socialistické vysoce zdaňující a přerozdělující Švédsko má nejvyšší ekonomický růst, nejvyšší míru inovací a nejvíce konkurenceschopné hospodářství z celé EU?!

Zdroje: "Sweden tops rankings of global technology report for first time; Ireland remains at 24th rank behind Belgium and United Arab Emirates". Finfacts.ie. Retrieved 2011-03-11.
"The Swedish Engineering Industry". Ab.se. Retrieved 2011-03-11.
"CIA – The World Factbook – Country Comparison :: National product real growth rate". Cia.gov. Retrieved 2011-03-11.
INNOVATION UNION SCOREBOARD 2010. The Innovation Union's performance scoreboard for Research and Innovation. (PDF) 1 February 2011. ec-europa.eu. Retrieved on 2011-08-17.
Klaus Schwab (Ed.) The Global Competitiveness Report 2010–2011. weforum.org]. (PDF) . World Economic Forum (2010). Geneva. ISBN 92-95044-87-8. Retrieved on 2011-08-17.


"Sweden has moved ahead of Singapore and the United States to claim 2nd position this year. The country benefits from the world’s most transparent and efficient public institutions, with very low levels of corruption and undue influence and a government that is considered to be one of the most efficient in the world: public trust of politicians is ranked a high 3rd. Private institutions also receive excellent marks (ranked 3rd), with firms that demonstrate the utmost ethical behavior (ranked 1st), strong auditing and reporting standards, and well-functioning corporate boards. Goods and financial markets are also very efficient, although labor markets lack flexibility. Combined with a strong focus on education over the years (ranked 2nd for higher education and training) and the world’s strongest technological adoption (ranked 1st in the technological readiness pillar), Sweden has developed a very sophisticated business culture (2nd) and is one of the world’s leading innovators (ranked 5th). These characteristics come together to make Sweden one of the most productive and competitive economies in the world" http://www3.weforum.org/docs/WEF_GlobalCompetitivenessReport_2010-11.pdf

Můžeš mi cokoliv z toho vysvětlit, pls?! [mrknutí jedním okem]

251338

19.08.2011 20:30

Deflace

RE: Je to ... trochu jinak

MoUdrostrak 90.?.?.?

Aristokrate, které tedy tipuješ, že budou v pohodě, pls...?

Vložený obrázek

251345

20.08.2011 09:23

Deflace

RE: Je to ... trochu jinak

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Luxore, v časové tísni jsem přehlédl Vaši repliku, takže odpovídám až s opožděním.

Já nevyčítám Vojtovi, že lže a překrucuje (jako např. HHBB a jeho klony). Vojta úmyslně ignoruje, pokud se něco povede, ale neopírá se o jeho názorové fundamenty. Či ty Vojtovy fundamenty (dogmata a "Poučky" ) empiricky popírá... V tom je rozdíl mezi HHBB a Vojtou.

Pokud budu typickým českým pivním Pepíkem, co za zlého Bolševíííka naslouchal jen Kocábu - a nyní pravicuje, seč se za kočárem práší - a přitom se propadá se svým okolím do stále hlubšího morálního i existenčního bahna, budu se také muset opřít o dogmata a "Poučky". A zbožně doufat, že vydrží... A že jsem slepě vsadil na správnou kartu...

Naprosto něco jiného ale je, pokud začnu posuzovat svět okolo sebe oproštěný o Kocáby, dogmata, "Poučky" - a mediální lži a manipulace...

Okamžitě si v tom případě všimnu (a musím všimnout - pokud nejsem dogmatik a "Poučkář"), že např.:
1) Slovinsko je na tom lépe, nežli Česko, přestože trpělo po Plyši několik let embargem na celou zbytkovou Jugoslávii, nemělo ani kuponovou privatizaci, ani pravicující vlády a zejm. "Poučky", Kožené, Krejčíře, Pitry & Co.
2) Zlý socialistický sever EUropy (a zlé socialistické Německo) jsou na tom v čase daleko lépe, nežli hodný thatcherovský Albion, Irsko, Pobaltí - a i Česko.
3) Zlé nedoprivatizované Polsko se přes krizi lehoučce přehupuje v každém okamžiku neskonale snadněji, nežli hodné rozkradené Česko, Slovensko nebo Pobaltí či hodný proamerický rozkradený Balkán.
4) Kolonie a ostrovy (zámořská území) zlé socialistické Francie trpí menší kriminalitou a naopak se těší vyšší životní úrovni a blahobytu, nežli dependance hodného Albionu. http://www.nationsonline.org/oneworld/territories....

Mohl bych pokračovat dál a dál...stejně by to Datistu typu Vojty nepřesvědčilo - Poučka je Poučka, Recept je recept, Dogma je dogma. Že na ten "recept" zemřel Vojtův pacient nejmilejší a Kocábou nejopěvovanější = slavné neregulující JůYsEj - a dále pacienti Island, Irsko a další a další je jedno. Nepasuje to na "Poučky", tak to ani nesmí být de lege artis medicinae/facultas economicae

Těm pacientům, co naopak NEPOLYKÁNÍM RECEPTů a "Pouček", prospívají, je potřeba iHned a iDnes vyčítat vše možné, aby se platnost "Pouček" a smrtonosných receptů ještě na pár let udržela - nežli Vojta zemře nebo alespoň odkráčí mimo produktivní svět.

Takže kašleme na empirické vyvrácení Pouček - a naopak snášejme oc nejvíce ARGUMENTů (na první pohled racionálních), které ale selektivně straní Počkám a/nebo se o Poučky fundamentálně opírají. Že zemře dalších pár podle Poušek kurýrovaných pacientů vem čert. Hlavně, že se ProfeSSůra udrží (do penze či do rovu)...

251389

20.08.2011 10:07

Zkušenost se Stworou

RE: -

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Luxore, nenechte se rozhodit, protože o nic jiného jemu ani nešlo - argumenty mu stojí totiž na velice demagogickém písku - a vůči lékařům zvlášť:

>Mne na lekarich vadilo to, ze, jak nekteri rekli (primitivne) v
>TV, je stve, ze nemaji stejne prachy jako Jagr. Skutecne, to
>prirovnani jsem slysel. Vyuzili situace a svuj hlad po penezich
>dali najevo "odchodovou" akci. Odsuzuji je za to proto, ze
>vystudovali zadarmo a takto vyuzili demokratickych vymozenosti
>poukazem na platy lekaru z jinych zemi, kteri vsak museli za
>studia platit. A ministr zdravotnictvi vyuziva duveryhodneho
>image k tomu, ze jim, na ukor ostatnich, pridava - vsichni
>ostatni budeme v oblasti zdravotnictvi platit kdejake navyseni -
>v jadru tim se uhradi onen jejich kapric.

Bankéři a banksteři, či lékárníci, technici, architekti, právníci nebo projektanti a další snad neštudovali za zlého Bolševííííka ZADARMO?!

A dnes mají obvykle příjmy /podle parity kupní síly/ srovnatelné nebo dokonce (právě díky paritě kupní síly/ převyšující země, kde se za studia platilo. Zkuste průměrného projektanta nebo technika poslat do JůYsEj - a vyškrábe Vám oči. Protože by si okamžitě společensky ublížil.

Znám dost případů známých, kteří se po pár letech a založení rodiny vrací ihned do zlých post/communistických Čech, protože vědí, že by s tamním neo/liberálním příjmem nebyli schopni dopřát svým dětem takové kvalitní vzdělání i PRÁVĚ špičkovou lékařskou péči, jako s mírně nadprůměrným příjmem v Čechách. A k JůYsEj (i jiným "perlám" neoliberaliSSmu) se raději obrátí ne/pravicově pozadím.

Což se ale o lékařích říci nedá. Protože VŽDY a VŠUDE stojí lékař v každé společnosti na vrcholu piedestalu důvěry, odpovědnosti, ale i příjmů a společenského zařazení.

Jen v pravicujícím Česku byli nemocniční lékaři nuceni přihlížet, jak je pravicující a tunelující managementy tlačí stát se spolupachateli rozkradení veřejného zdravotního systému. A zároveň krýt a být spolupachateli podvodných zakázek na účet pravicujících oVčanů - a mít za to nestydatou mzdu, kterou lze dosáhnout v jiných oborech s daleko nižším vzděláním i společenskou odpovědností a vážností.

Proto jen pravicující omezenec může tuhle očividnou disproporci považovat za doktorský "kaprííííc"... [mrknutí jedním okem]

251392

20.08.2011 16:51

Zkušenost se Stworou

RE: -

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane 46...* i já Vám děkuji Vám za seriosní repliku [mrknutí jedním okem]

Skutečně jsem to psal tak, jak jste to pochopil. Pokud někdo "pravicuje", neměl by trpět disproporci. A u lékařů zvlášť.

Btw. pokud by mělo dojít k děleni na pravici a levici, asi bych se celým svým dosavadním životem měl postavit spíše napravo. Pokud si dělám z dnešních hurrah pravicujících "komsomolců" šoufky, vede mne k tomu jen a jen vlastní egoismus:

Nechci se dožít stavu, že se budu brodit kriminalitou a lidskou beznadějí jako v zemích, kde vládne po staletí a desetiletí jen neviditelná pracka trhu: v "křesťanské" subsaharské Africe, "demokratické" Indii, pravicujícími deformami a poučkami zbídačelé Jižní Emerice či obludných ghettech Detroitu, Philly a dalších "perel" trhu/trhů bez přívlastku.

Více pravice, znamená pro mne osobně, více nákladů na alarm, zabezpečení a samozřejmě i pojistné. A nebezpečí zvracení nad svým středně vzdáleným či vzdálenějším okolím. Určitě pro mne neznamená víc pomíjivých cajků, větší objem válců v autě nebo luxusnější dovolenou. Pravicující individuum je pro mne ten, kdo se nemůže dočkat, až ghetto s nepřizpůsobivými bude na periferii každého českého/středoEUropského města a vesnice... Kdysi pazderny s ubožáky byly součástí sebemenší EUropské vesnice. Naštěstí z nich během "zlého" welfare vymizely. Individua dělají vše proto, aby se pazderny, zastavárny, exekutorny a ghetta staly opět běžnou součástí skvělé současnosti i budoucnosti...

251420

20.08.2011 17:42

Zkušenost se Stworou

RE: Co vadí na TMO více?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Opět Vojto povyšujete formu a lpění na "Poučkách" nad obsah...
Je jasné, že ve frankofonním světě je nedůstojné/ba urážlivé i oslovení křestním jménem, zatímco v anglo/saSSkém či skandinávském prostředí je "tykačka" navýsost běžnou a normální.

Protože internet dorazil do českých končin z anglo/saSSkého prostředí, jednoduše do něho přechází i neformální styl.

Nic není trapnějšího, nežli technické tituly na českých vizitkách a v českých adresářích nebo dokonce Mgr/ování na zvoncích a na privátních dveřích.

Vždy si vzpomenu na jednoho člověka, co si "vystavoval" na dvéééře JUC. A nevěděl, která bije. Můj příbuzný a mentor, který mne prováděl v Čechách dětstvím a sám spíše své tituly skrýval a používal jen když to bylo nezbytné, měl na moji otázku jednoduché vysvětlení: "To je vůl, který neudělal druhé státnice - a ještě to hlásá do světa".

Zajímavé je, že ve skutečně "kolegiálním" světě přichází nabídka tykačky velice brzy. Na počátku mé profesní pouti mi taky bylo blbé si tykat s kmety i kmetkami, které mi mohli být prarodiči. Ale nyní i od náctiletých vyžaduju v neformálním či kolegiálním styku striktně, aby mi tykali a oslovovali křestním jménem. Lépe se pak i po delším období navazují kontakty a hovory. A daleko rychleji se míří k meritům věci.

Něco jiného je být zdvořilý, a něco jiného chodit okolo kaše a rozpliznout debatu do zbytečných okecávaček.

251423

20.08.2011 19:08

Žijeme v době fragmentarizace

RE: Rozpad = zdroj

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Janko, ať se snažím maximálně kriticky cokoliv na Vámi sdílených teoriích najít k vyvrácení, tak stále odolávají...

Bohužel jsem ale zahlcený jinými "světštějšími" řešeními, které mi ani tak nezahlcují časově, jako selektivním blokováním hlubší pozornosti podle priorit. Nejsem příliš zdatný v multitaskingu... A na Vás by opravdu potřeboval jeden nerozparcelovaný den, abych se do všeho mohl pohroužit.

Vím, že jste mi nabízel kontakt a já ho tehdy nerad, ale musel upozadit (pravděpodobně jsem byl někde na delší cestě).

Koupě domény stojí pár korun a webhosting jakbysmet. Pan Editor by možná poskytl slevu na reklamní odklik pro další zdejší návštěvníky a zájemce, aby sám nenesl plnou odpovědnost. Rád Vám na takový projektíček nějakou stovku/tisícovku v prvopočátku přispěji. A domnívám se, že nebudu sám...

A Vy byste zase pana Editora mohl velice zřetelně nalinkovat na Vašem webu... Možná by to bylo nejkulantnější řešení, které by zachovalo dobré vztahy a dalo šanci více prozkoumat Vámi šířené myšlenky.

Nevylučuji i opravdu velice silnou podporu, pokud se potvrdí, že se na Vašich myšlenkách dá šířeji stavět.

251432

20.08.2011 19:20

Zkušenost se Stworou

RE: -

MoUdrostrak 90.?.?.?

>Panove Luxore a MoUdrostraksi! Prave jsem sem odeslal nazor,
>nasmerovany tak zhruba na vas oba.

>Vite, co? Asi mame duvod byt spokojeni s nasi dobou a mistem, kde jsme se narodili a dal prozili nase zivoty, nebylo to az tak
>nesnesitelne. Predstavte si jenom valku, zemetreseni, tsunami,
>hladomor, opravdove financni krize, kdy se stoji fronta na kilo
>mouky, atd., atd.

Vážený pane 46.* , co je více Bakaly?!
Nežli více vil se sedmimetrovými zdmi, ochrankami, střílnami - ale i 40.000 zotročených nájemníků.
A Bakalou s rodinou schovaným ve Švýcarsku...

>Meli jsme v podstate stesti odzit (komunismus,
>nekomunismus, kapitalismus, nekapitalismus) ty nase zivoty tak,
>jak jsme je dosud odzili. Kez by nedoslo (kvuli nasim potomkum)
>k vyrazne zmene. Co vic si lze prat?

To můžu Vám jen podepsat [mrknutí jedním okem]

251435

21.08.2011 11:02

Dopis, který potěšil

Chtějí Češi okolo sebe Švýcarsko nebo vylidněnou bídnou kotlinu?!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vše, za čím cizinci do Čech jezdí ( Pražská památková reservace, Karlsbad, Český Krumau, Kutten/hora, Krkonošské chaloupky...) jsou dílem ne/čechů.

Většina "Zvědafců" obdivuje Švýcarsko a jeho prosperííítu. Švýcaři se sice uprostřed Středověku úspěšně vzbouřili proti "cizácké" Vrchnosti. Ale až do předminulého století dřeli takovou bídu s nouzí, že se muži museli nechávat verbovat na zimy do cizích žoldáckých vojsk, aby jejich rodiny nepomřely hlady.

Pokud Švýcarsko začalo něčím vynikat, bylo to zprvu díky různým "bláznům" a "snílkům", kteří ve Švýcarsku získávali "zlý" ASYL před pronásledováním ve svých rodných končinách. Díky tomu nejlepší chemici, jemní mechanici, lékaři, "zlí" pharmaceuti, knihtiskaři a další "zlí" cizinci pozvedávali Švýcarsko na světovou úroveň.

Skutečný rozmach Švýcarska ale přišel až s "luftováním" se nejprve britské industriální a bankovní smetánky v horských lázních. Do té doby ty vesnice byly nejchudšími místy na světě - a proto je nikdo nemínil vojensky obsazovat a vySSávat.

Pořád mi není jasné, jak by chtěla xenofobní část Čechů prosperovat?! Pokaždé, když jedu okolo krásného Národního divadla, vzpomenu si, že to měla být meta podtrhující, že Češi se umí sjednotit k něčemu opravdu srovnatelnému se světem.

Když projíždím o pár minut později okolo fotícími cizinci obklíčeného Tančícího domu ("zlý" cizák Gehry + "zlý" přivandrovalec Milunic), musím bohužel konstatovat, že Národní divadlo bylo asi jediným výkřikem do tmy.

Proto jsem musel nad pisatelovými důvody se zamyslet, jestli by chtěl proměnit Česko v rukou Čechů do vybydlené Kavkazské nebo Balkánské doliny/ ryze České kotliny/.

Kotliny, která by byla stejně zbídačená a odporná jako většina zpravicovaných českých maloměst, městeček a městySSů - plných heren, zastaváren, v rukách "českých" Kožených, Krejčířů, Pitrů, Řebíčků... ?!

Pokud se pisatel pochlapil k tomu, aby takhle Česko před "zlými" cizáky ochránil, pak čekají Česko a Čechy brzo krušné Kavkazské a Balkánské časy...

Btw. Pan Editor mi před několika dny stopil odkaz do VE ZKRATCE, který byl o faktu, že se Česko nyní těší nejmenšímu zájmu cizinců - právě kvůli nesmyslně přísné politice vůči cizincům. A díky tomu Škoda Auto, IBM a další pilíře "českého" hospodářství začínají mít problémy s přílivem kvalitních mozků. Češi je asi dodat nedokáží...

Vložený obrázek

251479

21.08.2011 11:40

Žijeme v době fragmentarizace

RE: Rozpad = zdroj

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Janko,

TU+SEN+í...

To je to, co nedokáží ŽÁDNÍ skeptici vysvětlit.

Collectiv/ní vědomí...

Někde se něco stane (Tonkinský záliv, granát na Sarajevské tržiště, 9/11, Breivííík (a.k.a. Norský MaŠŠín), vzestupy a poklesy cen ropy, akcíí, komodit...) a velké množství lidí různě rozesetých po planetě si je jisto, že ty jevy a události mají jiné pozadí, nežli to oficiálně vytrubované do světa.

S internetem je jeden problém: dobře se na něm diskutuje nebo vyhledává. Ale abych se Vám přiznal, ke skutečně důkladnému nasátí problematiky a rozhodování se s chladnou hlavou musím spíše zalézt do pohovky nebo i do postele. Proto funguju tak 30:70 (ntb:pda). Nejdůležitější smlouvy si raději i tisknu a pročítám v listinné podobě.

Pokud potřebujete diskusní fórum na úrovni Zvědavec a výše iHned, iDnes a ZADARMO, neexistuje nic ve světě lepšího, nežli http://www.phpbb.cz/ . Pokud se spokojíte s jednodušší verzí a funkcemi, zkuste http://www.slunecnice.cz/sw/k-board-diskusni-forum...

phpBB je velice robustní a rozsáhlé, přesto je jeho instalace uživatelsky tak friendly nastavená, že se rozjede samo v nejpříznivější konfiguraci. A ladit ho mlžete až během testovacího provozu. Navíc s phpBB má naprostá většina přispěvatelů zkušenost a nemusíte ztrácet čas s vysvětlováním registrací, práv, bonusů apod. Stejně tak bleskově přidělíte moderátorská práva Vašim "přisluhovačům" a omezíte vstupy LehoŽumpistů etc. A nemusíte nic programovat, ani žádným lemplům kontrolovat a ladit code.

Rozjeďte to během několika desítek minut - a přispěvatelé se Vám pohrnou. Další nespornou výhodou je jeho lokalizace po celé planetě, takže i když návštěvník přijde z cizí jazykové oblasti, intuitivně se v českých buttonech bude spolehlivě pohybovat.

Bez diskusního fóra je dnes vše odsouzené k zániku a ztrátě návštěvnosti...

Učme se od Zítřejších našich Bratrů a dominantních obyvatel Glóbu: http://www.mrven.com/?p=250

251480

21.08.2011 12:18

Zkušenost se Stworou

RE: MoUdrostáku, málokdy s tebou souhlasím, ale tentokráte

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ákrane, Ákrane, já jsem se strašně dlouhou dobu bál přenášet. Protože jsem měl strach, že mi zatopí někdo úplně stejně, jako jsem zatápěl já, když jsem seděl na druhé straně barikády - a coby-vá fracek potřeboval sbírat body od nohatých kolegyň a i souputníků.

Postupem doby, jsem se stejně tomu nevyhnul. A nechal se strhnout příkladem mých zkušenějších kolegů a kolegyň, kteří si tykání u mne dokonce i vynucovali. A proto tykání a vykání považuju za stejný rozdíl, jako když si nasadím sluneční brýle méně čiré a více čiré.

Pokud jsem ve společnosti a musím vést, okoukal jsem kdysi jeden fígl: nabídnu sám tykání s opcí, že pokud někdo vyžaduje, aby mu bylo vykáno, nechť podtrhne své jméno na vizitce na stole (nebo předsune srolovaný list papíru před vizitku z materiálu, která by podtrhnout nešla). Je jasné, že na akademické půdě nebo "velice" učených společnostech to aplikovat nejde, ale na profesionální věcné bázi je tykání si dnes standardní.

I do šosáckého zpravicovaného Česka ale proniká varianta a'la Quebec - jen trochu upraveně: Johne, Vendelíne, Anno, Pavlíno + vykání. Takže to vidím na 1-1,5 generace a Češi si budou také tykat.

Miluju France d'outre-mer. Kupodivu všude tam si tykám/je mi tykáno, jakmile začnu (kromě úřadů nebo hotelů a restaurací) něco věcného řešit ( boutiky, půjčovny, taxi na delší dobu...) - což je v kontinentání Francii něco nemyslitelného. Jak nesnáším cokoliv anglo/saSSkého, tak styl "Hej Ty spolu/oVčane" mi připadá pro zdravou budoucnost lidstva fine. Možná ho také vymysleli "zlí" socialističtí Francouzi za Revoluce?!

251483

22.08.2011 10:13

Dopis, který potěšil

RE: Je cas opustit Zvedavce.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Luxore, opět jste to shrnul na jedničku: pan Trucující Soudce ignoruje fakt, že pan Editor nic nemá "proti židům", jinak by sem nepouštěl/nebo i sám nevkládal články od mnoha židů, kteří jsou Chazary haněni jako tzv. "Self-hating Jews"

Podle akademického autora W. Finlaye označení „sebenenávidějící Žid“ „je často používáno rétoricky k diskreditaci Židů, kteří se liší svým životním stylem, zájmy nebo politickými postoji od jejich obviňovatelů“.[2] Tento termín má dlouhou historii v debatách o roli Izraele v židovské identitě, kdy je používán proti židovským kritikům izraelské vládní politiky. http://cs.wikipedia.org/wiki/Sebenen%C3%A1vid%C4%9...

Je něco jiného kydat špínu na někoho, kdo místo kostela, či mešity (nebo nákupáku) chodí do synagogy... A něco jiného je oprávněně krizovat agresivitu a genozidu páchanou Státem Israel a ultra-zioniSSty.

Vložený obrázek

A jak Vrchnost a její Shabes/GOJ/im, tak Pan Judge se snaží demagogicky míchat vše v jednom prožluklém hrnci - a neoprávněně obviňovat pana Editora i nás ostatní.

251576

22.08.2011 10:25

Izrael se podle bývalého vedoucího NSC připravuje na válku s Egyptem

Válka "jumanitární" muSSí být!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Válka muSSí být! Jen "jumanitární" válka je schopna jako živá voda vzkřísit emerický hospodářský sen a emerické zbrojofky - a dát práci vele/vzdělaným emerickým oVčanům!

Hlasujme pro "jumanitární" válku, pišme pro "jumanitární" válku - šikujme se proti rudým, žlutým, černým, ruSSákům, arabášům, muslimákům - a všem, co v "jumanitární" válce nevidí svůj cíl.

Vložený obrázek

Jinak "Poučky" a Ýmriken Drýýýýýýýýým nespasíme!

A Velký Israel plný "dýmů/krásy" pro všechny naokolo nenastolíme...

251578

23.08.2011 09:19

Katarský Hollywood a invaze žoldáků do Tripolisu

Vrchnost a Shabes/GOJ/im se nestiti zadne zvrhlosti

MoUdrostrak 90.?.?.?

Par hrdlořezů Paktu NATO pro šíření "dýmů/krásy" se se závěrem Rammadánu propašovalo do Tripolisu, kropilo humanitárním ostřelováním civilisty a posílalo fotky médiím a svým Loutkáčům

Vložený obrázek

z TelAvivu, Langley a židovské londýnské City.

251631

24.08.2011 09:38

Bátoriáda: z tragédie tragikomedií

RE: Ceska politika - vynikajici TV show

MoUdrostrak 90.?.?.?

>c) utvrzuje me to v potrebe zucastnit se dalsich voleb a dat
>sanci, novym tvarim (v tom je posledni sance neco zmenit), coz ty
>soucasne papalase netesi -

Ehm, v posledních "českých" pravicujících volbách neslavili vítězství "Nové Tváře", ale pokud nejsem stižen paralýzou mozku, tak bujaře slavili naopak Kmotři a lobbisté ve Žlutých Lázních,

že jim/sobě pravicující oVčané navolili jim nastrčené "Nové Tváře".

Vložený obrázek

I kdyby se "omylem" mezi nastrčené Nové Tváře přimíchaly některé Nové Tváře autentické, trvalo by lobbistům zavést "pořádek" pro větší glóóóry "dýmů/krásy", větší Rodinné Orlíky, Toskanské Špindly a BioMaSSu v kuloárech parlamentu pouhých pár desítek hodin, max. dnů [mrknutí jedním okem]

251723

24.08.2011 09:59

Při obléhání Tripolisu velí teroristům MI6

RE: Mnoho lidi v USA vi,ze klid do nekolika desetileti nebude.

MoUdrostrak 90.?.?.?

KapitaliSSmus nikdy nic jiného, nežli periodické kriSSe, bídu a nekonečné války nevyprodukoval.

Jako bez rozdílu teplot nemůže vzniknout cyclone, tak bez kriSSí, válek, ničení a mrtvol by nemohl přežít (a z čeho stále dokola se refreshovat) kapitaliSSm.

Ne náhodou byl Charles Marx vyhodnocen jako největší myslitel druhého tisíciletí. Teprve na dalších místech se v anketě umístily takové osobnosti, jako Isaac Newton, Albert Einstein a Albert Schweitzer.
Určitě to nebylo "z lásky k Marxovi". Ale proto, protože jeho palčivé pravdy/kritiky jsou i po 200 letech právě stále dalšími praktickými úkazy POTVRDITELNÉ a NEVYVRATITELNÉ.

Vložený obrázek

Ne náhodou Shabes/GOJ/im v Google úmyslně Orwellovsky zmizíkují filosofa Charlese Marxe http://www.google.cz/search?aq=f&sourceid=chrome&i... ,

aby nemohl svést pravicující oVčany z cesty k větší a větší "dýmů/krásy"

251724

24.08.2011 12:34

Při obléhání Tripolisu velí teroristům MI6

RE: Mnoho lidi v USA vi,ze klid do nekolika desetileti nebude.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Přesně tak, pane Sašo, Západ se v Libyji naprosto zdiskreditoval.
Stejně jako Iráčané nyní vzpomínají se szou v oku na "zlého" Sadááááma, za kterého měli životní úroveň srovnatelnou s Kuwaitem či Saudskou Arábijí, budou nyní již "pravicující", fejsbukující a pornující Libyjci vzpomínat za pár měsíců a let na "zlého" Plukovníka.
Plukovníka, který jediný v dějinách lidstva realizoval Přímou "dýmů/krásy"... Resp. jedinou úspěšnou, která z chudobince světa za "hodné" italské a britské koloniální okupace Tripolska a Kyrenejky, učinila hrdou všelidovou džamahýrii s dobou dožití oVčanů delší, nežli mají oVčané v pravicujícím a zbídačeném Česku...

251736

24.08.2011 12:37

Zprávy z tiskové konference Dr Mousa Ibrahima

RE: Czech News TV

MoUdrostrak 90.?.?.?

Hrdinský čin a skvělý link, taky díky!

251737

25.08.2011 10:31

300 let spiknutí

Bilderberg je "jen" ovládacím pultem "gamesky" s nekončícími levely - nahoru i dolů

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Janko tvrdí, že podobně jako "holka" Kočí, nasazená ODS do dreSSu Holek Veřejných, se gameSSka Vrchnosti jednou zadře. Protože do svého stroje moci/gameSSky zařazují čím dále více pák a proměnných...

Dovolím si panu kolegovi Jankovi oponovat, protože Vrchnost se ke světu a GOJ/im chová naprosto stejně, jako laborant ke svěřené myši. Bez citů a emocí, ale i bez zloby a "zlého úmyslu".

Vrchnost chce náš "blátivý" svět pozvednout k "vyŠŠím metám".
Bohem nám seslaná Vrchnost opovrhuje jednoduchostí a primitiviSSmem.
Vrchnost miluje chrámy konSSumu, obří velkorypadla, obří tankery, obří harvestory ... ale na druhou straně JEDNODUCHOU distribuci krmení a podestýlky pro testované GOJ/im v laboratořích Vrchnosti.

Jen nesvéprávný laborant by nechal myŠŠi/GOJ/im umřít mezi pokusy hladem nebo nedostatkem. Proto když si jedna skupina myŠŠí vedená zvlčilým Krysákem/Khadhaffim "ohne" produktovod Vrchnosti do svého hnízda více, nežli jiné myŠŠi v okolí, Vrchnost a její Shabes/GOJ/im zakročí (vždy humanitárně)!
A ohnou produktovod nejen zpět pro blaho Vrchnosti, ale i myŠŠáků/GOJ/im, kteří by jinak mohli v privilegovanějších částech pokusné klece trpět nedostatkem.

Neměli bychom proto naší Bohem seslané a v KNIZE ustanovené Vrchnosti a jejím Shabes/GOJ/im spílat a vzpouzet se. Ale místo toho bychom měli být rádi, že o nás a naše pupky a sklepy plné harampádí Vrchnost a Shabes/GOJ/im svědomitě pečují. Pokud by nepečovali, jejich gameSSky bychom určitě do tak vysokého současného levelu nepřežili.

Proto nemohu s panem Jankem souhlasit, že se o nás Vrchnost nebude DÁL starat a o naše tašky, vláčené našimi Lídl/ujícími Mařenkami z Rohů Hojnosti. Ty nezůstanou NIKDY PRÁZDNÉ! I kdyby v nich měla být jen ochucená montážní pěna!

Moc hezky se o nás naše Vrchnost a Shabes/GOJ/im stará. Pohleďte, co pro NÁS za posledních zmiňovaných 300 let vybudovala za EL-DORADO!

Vložený obrázek

Pro plné rozlišení El Dorada klikněte ZDE:http://jenny.frederikm.de/wp-content/uploads/2011/...

A Vy jste tak nehodní!

251817

26.08.2011 11:40

Lež a nenávist musela zvítězit nad pravdou a láskou

V.H.V. h.c. mult. je "JEN" slabším odvarem "strýčka" a homosexuálního promiskuita a collaboranta Miloše Havla

MoUdrostrak 90.?.?.?

Za zlého Bolševíííka zlí Bosševíííci a STBáááácíííí tvrdili dnešním hodným, zinkajícím a pravicujícím pivním Pepíkům a Lídl/ujícím Mařenkám, že Venca Lahváč Věškrna je poflakujícím se a za nepřátelské sponSSorské stříbrné kolaborujícím Jidášem.
Stejný Jidášem, kterým byl jeho strýček a homosexuální promiskuit Miloš Havel, který nejprve collaboroval s Němci za záchranu "české" roz. SVÉ cinematografie, aby na sklonu války "povstal" proti zlým Němcům a o pár měsíců později se již lísal do řití zlých Bolševíííků.
Když ho zlí Bolševííící odkopli, naštvaně emigroval a skončil jako pouliční květinář v Mnichově.

Nejtragičtější je případ oběti Miloše Havla - herečky Anny Letenské. Poskytla pomoc lidem, kteří zaútočili na Heydricha, a nacisté ji popravili v Mauthausenu. V té době točila pro Miloše Havla film Přijdu hned režiséra Otakara Vávry.

Do ateliérů ji vozilo gestapo a všichni věděli, co ji čeká. Vávra na to vzpomíná jako na nejhorší zážitek svého života, ale Miloš Havel ji ze ziskuchtivosti nutil natáčení dokončit - a pak ji Miloš Havel nechal - s klidným pravicujícím svědomím podnikatele chránícího svůj ZISK - svými kamarády z gestapa odvézt na popravu.

Vložený obrázek

Hárující pivní Pepíci a Lídl/ující Mařenky raději naslouchali hrdinně a undergroudově Kocábu, nežli zvěstím o ne/rodu Havlovu.

A TEĎ se DIVÍ???!!!

Láska je Nenávist, Pravda je Lež,
Prosperita je KriSSe a
Válečné vyvraždďování je ZISK a Svatá Humanitární MiSSe

Nic víc, nic méně [mrknutí jedním okem]

251909

26.08.2011 18:52

Lež a nenávist musela zvítězit nad pravdou a láskou

RE: V.H.V. h.c. mult. je

MoUdrostrak 90.?.?.?

PRAVICUJME-čecháčKUJME! (tunelujme-i historii)[mrknutí jedním okem]

Andula - Besuch in einem anderen Leben
Dokumentární
Německo, 2008, 84 min
Hrají: Hannah Herzsprung, Zita Kabátová, Eva Gerová, Otakar Vávra, Jiří Letenský, Anna Letenská
http://www.csfd.cz/film/264764-anna-letenska-komic...
Vložený obrázek

Je poněkud paradoxní, že právě německá strana dokázala zpracovat osudy nacisty popravené herečky Anny Letenské v tak vysoké kvalitě. Chronologický a vyčerpávající rejstřík je doplněn řadou unikátních výpovědí příbuzných (kteří se v českých dokumentech vůbec nevyskytují) i německy hovořící Kabátové a Gerové.
Divák se dozví mnoho neznámých faktů o jejím soukromém životě (o kterém se také mnoho nemluví) [mrknutí jedním okem]

251948

26.08.2011 20:28

Lež a nenávist musela zvítězit nad pravdou a láskou

RE: Nejsme v tom sami

MoUdrostrak 90.?.?.?

I.M.H.O. Nejen oVčané ehem. DDR, ale i oVčané ehem. Haupstadt der DDR jsou natolik otřeseni vývojem Věcí Veřejných, že iDnes je Berlín rozdělen mezi West a Ost.

Lidé se "nekamarádí", nepracují "na druhé straně", taxikáři sice vysadí klienta na "na druhé straně", ale pak se vrátí na štáfl na tu "správnou" stranu svou stranu města.

Ossis v domcích, Wessis ve vilách
http://blisty.cz/art/19971.html

251954

26.08.2011 20:47

Lež a nenávist musela zvítězit nad pravdou a láskou

RE: Nejsme v tom sami

MoUdrostrak 90.?.?.?

"OPSANÝ KRUH. Oprávněné byly zato obavy východní Němky Doreen Prestelové. Její otec žije v Kleinmachnowě od roku 1962, matka od roku 1972. Pohoda v domě, obývaném spolu s dalšími dvěma rodinami, skončila s revolucí. Nedlouho po ní obdrželi všichni v domě příkaz k vystěhování. Dům šel do dražby. Prestelovi si nestěžovali. Dostali odstupné (na ježka ostříhaná dcera mluví o částce 20 tisíc marek) a šli ze 62 metrů čtverečních za 69 východních marek do novostavby o ploše 84 m2. "Naši platí 689 eur, což je pro ně tak akorát únosné. Otec je dlouho bez práce." Krátce po přestěhování dala Doreen obci vale a šla za výdělkem do Mnichova. "Vydržela jsem to něco přes půl roku.

Bylo to hrozné. Bavořané jsou neurotiční, vystresovaní, prostě divní. Tady jsou lidé mnohem příjemnější," srovnává. Strach z nejistoty, co ji doma čeká, se potvrdil - nebyla práce.

Hledání trvalo tři roky a vyplnila ho rekvalifikace přes pracovní úřad. "Byla to dobrá zkušenost," uznává Doreen, která zakotvila před čtyřmi lety ve svazu juda v Postupimi. V 25 kilometrů vzdáleném městě působí jako kancelářská síla a trenérka. Její svěřenkyně Yvonne Bönischová získala na letošní olympiádě v Aténách zlato: vůbec první na hrách pro Německo a první pro jeho ženské judo. "Náš starý dům? No jistě, občas se na něj zajdu podívat. My měli pěknou zahradu, oni ji tak hezkou nemají," hodnotí mladá žena, která bydlí v pronajatém bytě na Zehlendorfer Dammu. Bývalí sousedé, kteří zůstali na původním místě, pořádají občas nějakou tu party. Zvou staré i nové známé, včetně Doreen a jejích rodičů. "Oslavy u nich, to se ještě dá. Ale na náš pozemek bych už asi nevkročila. Přišlo by mi to divné," dodává zastřeným hlasem."

251955

27.08.2011 16:15

Lež a nenávist musela zvítězit nad pravdou a láskou

RE: V.H.V. h.c. mult. je

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nevšiml jsem si, že by soudruh režisér Otakar Vávra byl příbuzným soudruha Václava Lahváče Veškrny...

Vložený obrázek

Proto nechápu Vaši snahu o odbočení tématu od collaborantské a zaprodanecké rodiny Havlů?!

252027

27.08.2011 16:26

Merkel chce zničit Srbsko zcela

RE: EU a Srbsko

MoUdrostrak 90.?.?.?

Srbsku by stacilo, aby zneplavnilo Dunaj u Bělehradu a tamtéž rozetlo i zlou rudou Titovu Magistrálu .

A všechno proplouvající/projíždějící zboží za těžkou úplatu převáželo mezi břehem EUropským a Orientálním.

Během několika málo desítek hodin by národy EUropy klečely před zlými Srby a prosily je o odpuštění.

Vložený obrázek

Bohužel/bohudík Srbové jsou dobráci a demokraté a věří tomu, že někde v pozadí to s nimi nakonec všichni myslí dobře. [překvapení]

Nežli se o skutečnosti přesvědčí, už bude pozdě...

Pravicující Tadič je jen další z Quislingů - Srbové (natož Kosovští) mu žíly netrhají stejně, jako zRADARu Vodrovi Češi.

252028

27.08.2011 19:57

Lež a nenávist musela zvítězit nad pravdou a láskou

RE: ja jen stal - opodal

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jene, SOUHLAS!

Btw. zle nedoprivatiSSované a nedopravicované Polsko bylo v kriSSi jedinou zemí EUropy, které nepokleslo hospodářství.
I nejpravicovatější anal/itYcY souhlasi, ze to bylo diky tomu, ze zbyvajici nemale "zle! statni vlastnictvi Polsko ochranilo od her spekulantu a pravicujicich Predátorů.

Zpět do budoucnosti

Konvenční lidové mínění má dnes za to, že kuponová privatizace stála snad za všemi maléry české ekonomiky v posledních letech. Ale kdepak! Uvedený scénář kontrafaktuální historie se skutečně stal - částečně doma, částečně jinde. Privatizace s využitím maximalizace přílivu přímých zahraničních investic skutečně byla příčinou vlny finančních a bankovních krizí v Asii. Scénář české bankovní a měnové krize byl ostatně velmi asijský.

Poláci skutečně použili variantu kuponové privatizace, byť v menším měřítku.
Především ale varšavská burza byla (zlými nepravicujícími(!!!) a ne/Poučkujícími Poláky) na rozdíl od pražské přísně regulována(!!!).
Investiční fondy ještě přísněji.
Polsko nezažilo na trhu cenných papírů žádné tunelování.
Faktem zůstává, že skandály způsobené neexistující regulací kapitálového trhu během 90. let způsobily českému kapitalismu takové morální i materiální škody, že potrvá ještě dlouho, než budou napraveny.

http://www.vlada.cz/cz/ppov/ekonomicka-rada/clanky...

252040

28.08.2011 08:42

Lež a nenávist musela zvítězit nad pravdou a láskou

RE: ja jen stal - opodal

MoUdrostrak 90.?.?.?

Milý r.k., Česi NAOPAK "Poučkovali" a pravicovali - a nyní, po boku bratrů z bankrotujících post/reaganovských JůYsEj, sklízejí trpké plody.
Podle výsledků voleb po Plyši jen demagog Vašeho ražení (či plytkosti obecného rozhledu) může tvrdit, že "si Češi DÁL snili Český socialistický Sen".

Stačí srovnat se zlým Slovinskem, vedeným non-stop po Plyši zlými post/Bolševíííky, jaký měly vliv na Česko Poučky, "balíčky" a toonnelova/vlády Prof. Big Toonnela - a jaký vliv měly na na Slovinsko vlády zlých post/Bolševííííků...

Btw. v té době se v Polsku střídaly vlády všech možných barev - takže stačilo v Česku "nežít svůj pravicující sen" - a bylo by dobře/lépe.[mrknutí jedním okem]

Nevím, kam se opět snažíte přes Vaše demagogické oslí a kozí lávky dolákat pana Editora?! [překvapení] [zmaten] [oči v sloup]

Článek je o des/iluSSi ve vyplundrovaném Česku po n-vládách pravicujících (a toonnelujících) "národovců" - se srdcem na "pravém" místě[vyplazený jazyk]

Takže srovnání se zlým Polskem, které po Plyši nikdy ne/poučkovalo, málo pravicovalo, málo privatiSSovalo i "národovcovalo" (kromě ostudné étude bří. Kaczynski/ch) - navíc Polsko ZLE proti/poučkově VŠE REGULOVALO.

1) A tak zlí ne/poučkující a málo privatiSSující Poláci sklízejí během kriSSe a dalších očekávaných kriSSí zasloužené plody nebývalé prosperity.

2) Zatímco Češi čumí jak procitlá telata na rozkradená VLASTNÍ pro/poučkovaná vrata.
-------------------------------------------------------------
The Polish government is doing everything it can to ensure Poland sails unscathed through the current economic turbulence, Polish Prime Minister Donald Tusk told politicians in the Sejm on Friday August 19 2011.

Vložený obrázek

“The task of every responsible government, and of every responsible political formation is to protect their homeland from the threat of chaos, the threat of nervous impulses … because they can have a very serious impact on the global and the local economy,” Mr Tusk said.

He added that although life in a crisis can never be easy, Poland remains a stable and responsible country, and is prepared for the eventuality of a second wave of global financial crisis. There is no indication that Poland is threatened with recession, he said.


http://www.wbj.pl/article-55716-pm-tusk-poland-rea...

252067

28.08.2011 16:01

Lež a nenávist musela zvítězit nad pravdou a láskou

RE: Trauma z Paroubkiády

MoUdrostrak 90.?.?.?

Já Vám teda nevím, holkýýý i kucíííí, já když tedy vidím v Nově nebo Blesku:

1) paroubkovu bradavicííí,
2) panděróóó
a/nebo, ó Bóže(!),
3) diorskou botičku jeho dcerky,

tak se radši nechám pravicově vytunééélovat!

i na Islandu[mrknutí jedním okem]

Vložený obrázek

252085

28.08.2011 16:07

Lež a nenávist musela zvítězit nad pravdou a láskou

RE: V.H.V. h.c. mult. je

MoUdrostrak 90.?.?.?

omyl, prečtěte si laskavě jeho text v originálu

Soudruh režisér Otakar Vávra jej raději pravicujícně autocenSSuroval, aby nedostal soudružku manželku režisérku Jitku Němcovou na pravucující black/list ... a její filmy do treSSoru anti/"dýmů/krásy", stejně jako své vlastní historické filmy... [zmaten] [pláč]

252086

29.08.2011 22:22

Merkel chce zničit Srbsko zcela

RE: EU a Srbsko

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Karle Černý, velice se Vám divím, že Vám "vadí" moje pravicování, poučkování, zinkání, pepíkování, mařenkování ... a horování pro zlou Čínskou lidovou republiku, vedenou zlou Commun/istickou stranou Číny [překvapení] [překvapení] [zmaten]

Zejména, pokud Vám pravice, Poučky, tunelování, zinkání ... a boj proti zlým čínským commun/istům leží velice, velice, ale opravdu velice a bytostně v srdci a na srdci [mrknutí jedním okem]

Vždyť přece/vá desítky zdejších pravicujících diskutérů deklarují, že právě moje ssyčení, pepíkování, mařenkování a pravicování...je ochraňuje před čtením mých příspěvků. A že je rovnou aurocenSSurně raději přeskakují.

Proto byste mi měl být vděčen, že nemohu pravicující Pepíky a Lídl/ující Mařenky nikterak/o svést z jediné správné - Poučkami vytyčené - cesty. Cesty, která vede k bankrotu a'la JůYsEj = náš Věčný Vzor z písní hrdinného Kocáby.

Děkuji všem, kteří se mi zastali. A velice rád bych si početl podnětné příspevky Vás, milý a vážený Karle Černý.
Přes úpornou snahu jsem jich nenašel v celé historii Zvědavce více, nežli by se vešlo na počet prstů jediné ruky. Prosím, dejme se utkati v argumentačním duelu - ke kterémuž Vám drahé pravicující Poučky budiž oporou nejpevnější [vyplazený jazyk] [velký smích] [cool]

252183

31.08.2011 10:38

Izrael vede válku proti íránským vědcům

USraleský terror proti Íránu je asi stejně účinný jako terror proti Číně

MoUdrostrak 90.?.?.?

> Zatímco Izraelci nemohou realisticky očekávat, že vážně poškodí > > íránskou jadernou a širší vědeckou infrastrukturu prostřednictvím > vražd, věří se, že doufají v to, že znervózní elitní íránskou > > > vědeckou komunitu tím, že budou zasívat strach a teror, s > > > > > vyhlídkou, že to některé tyto muže a ženy donutí svoji práci > > > opustit.

Pokud vůbec kdy měl Západ podporu mezi Íránci, tak právě vyvoláváním terroru v posledních letech ji ztratil.

Za hodného Šáha vládli v Íránu Emeričané coby-vá poradci nejkrutější tajné služby v dějinách lidstva - SAVAK. Horních 10.000 Íránců stavělo okázalé rodinné Orlíky a Toskánské Špindly. A zbytek 50-60.000.000 bědoval v nuzotě, nebo v proemerických kobkách a mučírnách Savaku.

Dnešní Írán, za vlády zlých ayatollahů, je prudce bohatnoucí země. Jen za poslední rok - dva se jak platy, tak ceny zečtyřnásobily. Takže Írán přestává být pomalu, ale jistě magnetem pro západní batůžkáře. Zato stále více přibývá (i přes embargo od západní dýmů/krásy) nových aut, domů, továren, letišť, špičkových nemocnic a universit ... Zlý ayatollahovský Írán bohatne naprosto stejným tempem, jako se hodný Západ i jeho "dýmů/krásy" ponořují do kriSSe a bídy.

Pokud by to jen trochu šlo, určitě by Írán čekal osud zlé (nyní již hodné) Libye. Ale Írán má desetkrát víc obyvatelstva, nažli Libye. Obyvatelstva, které se pamatuje doby nerozborného přátelství Šáha a USraele. Doby SAVAKu a emerických mučitelů, coby poradců SAVAKu.

Proto jen naivní blázen by se mohl domnívat, že USraleským terrorem lze zbrzdit vzestup zlého Íránu...

Vložený obrázek

252270

31.08.2011 21:19

Bárta + VV

Situace byla/je daleko prozaictejsi

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Janko, obávám se, že situace v české kotlině byla daleko prozaičtější:

Pořádění tlupy Toopolánek/Dalík málokdo věřil, že má ještě pravice oporu u zbídačovaných a otunelovávaných pravicujících oVčanů.

Proto pan Bárta je dílem společenské objednávky pro znehůvěřilé a vychládající pravicující oVčany stejně, jako politický turista Kníže nebo stejně rychle putující Nejlepší Minister Financí a Padáků v Galaxii.

A to vše jen proto, aby pravicující a zinkající Pepíci a Lídl/ující Mařenky daly Kmotrům prodloužení k doražení Solidárního zdravotnictví, Lesů (České republiky), České pošty, ČSA ... a i toho Budváááááááááááááááááárku.

Nic víc, nic méně [mrknutí jedním okem]

Pravicující to žerou a klíče od fakultních nemocnic, Budvááááááárku či stromů a pil ve strachu ze zlé bradavice nebo diorské botičky Paroubka Kmotrům přes navolené deputáty, lobbisty a pravicující žurnalisty v předklonu odevzdávají.

Pro větší Glory nových rodinných Orlíků i Toskánských Špindlů i Hřebičkovo Slávie! Jakýpak to býval Budvááááááárek [oči v sloup]

252312

01.09.2011 07:19

25 nejlépe placených ředitelů vydělalo více, než zaplatily jejich firmy na daních

Z tohohle článku by author Pouček radost rozhodně, rozhodně, ale rozhodně neměl...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Kdo sem ten článek v/pustil? [zmaten] [překvapení] [zmaten]
Vždyť je plný levicující touhy po "přerozdělování"!!! [bliji]

Jak někde ve zlé socialistické Skandinávii, která by se měla dneska zmítat v kriSSi - a ona, mrška, místo toho drze drtí prima rate ve finančnictví...

Copak je sexy, ABY SE MĚLI VŠICHNI DOBŘE?! [oči v sloup]

K čemu/ke komu by pak oVčané vzhlíželi?!

Ke konci zlého Bolševíííka v Česko/slovensku dostávali Pepíci a Mařenky, co hrdinně a undergroudově naslouchali Kocábu, od zlého přerozdělujícího Bolševííííka 150.000 Kčs prémii za vytvoření jedné bytové jednotky, 300.000 Kčs prémii za vytvoření jednotek "d/vouch".

A Pepíci a Mařenky raději volili zinkání, pravicování, Poučky, hypotéky, Úřady práce, zastavárny a exekutorské návštěvy! Undergroudové hrdinství se cení!

Díky tomu mohli již BauMax/ijící Pepíci i Lídl/ující Mařenky fandit Kocábu při prodeji Fondů TREND, při love story Kocáby se se/x/retářkou - i při smiřovačkách Kocáby se zbídačujícími a bobtnajícími ghetty nepřizpůsobivých...

Vložený obrázek

Kampak s rovnostářstvím! Každý by budoval SVÉ 1-2 bytové jednotky, bydlel ve svém, neměl by ani na 40.000 bytů, ani na doly - ani na MiSSku [pláč]

Nevyhánějme nejmilejší všeho/schopné bydlet se svými rodinami AŽ do Švýcarska! Počkejte, až na pana Editora za otisk takovýchto socializačních, pro/taxačních a rovnostářských článků přijdou fanouši autora Slavných Pouček!

Vložený obrázek

Peníze nesmrdí - ani v množství větším, nežli malém!

Zapáchá vždy jen rovnostářství a přerozdělování jednotky budujícím Pepíkům a Mařenkám - bez jekotů Kocáby!

252332

01.09.2011 07:24

Bárta + VV

RE: Situace byla/je daleko prozaictejsi

MoUdrostrak 90.?.?.?

To byl můj laskavý úmysl: Jsou vidět "jen" Mařenky, Pepíci, Špindly i Orlíci...

A Státní Lesy, ČSA, Česká pošta i ty bývalé zlé všelidové fakultní nemocnice nejsou pro Pepíky a Mařenky pro polykání tak potom palčivé... Ani ta hřebíčkova Slávka!

Jen ten Budvááááárek, jen ten Budváááááárek
[mrknutí jedním okem] [oči v sloup] [mrknutí jedním okem]

252333

01.09.2011 07:59

Izrael vede válku proti íránským vědcům

RE: USraleský terror proti Íránu je asi stejně účinný jako terror proti Číně

MoUdrostrak 90.?.?.?

Írán zejm. strategicky ovládá Hormuzský průliv. Stačí větší konflikt v Hormuzském průlivu - a větší část světa je bez ropy nejen z Íránu, ale i Kuwaitu, Íráku a dalších ropných pro/západních emirátských pašalíků v Zálivu.

Vložený obrázek

Proto nebyl Írán zatím napaden. Protože žádný "analitYk" si netroufne namodelovat, co by paralyzování Hormuzu ve světě nastalo. Nejen pro hodný Západ, ale i pro Japonsko nebo zlou Čínu, kdyby na několik měsíců byl Hormuz paralyzovaný.

V konečném důsledku by možná pro Rusko z hlediska geo/strategie byla válka Západu s Íránem v tom případě prospěšná. Rusko by mohlo skrytou podporou Íránu konflikt prodlužovat - a tím Západu i Číně přivírat kyslík. A samo na nedostatku ropy ze Středního Východu obrovsky profitovat.

I z tohohle důvodu jsou jednoduché úvahy o útoku hodného USraele a hodného Západu na Írán nemístné a jen laické. Navíc Západ teĎ bude mít velké problémy s pacifikací Afriky, ve které určitě Rusko i Čína neopomenou Západu vymáchat držky za zničení svých investic nejen v Libyi...

252336

Vážená paní Lin, bohužel musím pobaveně podotknout, že jste se ve Vašem příspěvku vrátila v kruhu[smích]
Začala jste lamentováním nad dnešním světem[smích]
A skončila lamentováním nad světem minulým[smích]

Vůbec ale netvrdím, že nemáte pravdu!

Jen byste si měla uvědomit, že dřívější sepětí rodiny=rodičů a dětí bylo zejména a díky právě tomu tehdejšímu/minulému světu.

Vždy, když cestuju někam hodně daleko, tak na první pohled poznám, jestli okolo mne sedí cestující ze současného a/nebo "minulého" světa. Děti ze světa "minulého" totiž reagují na gesto rodiče. Děti ze světa současného neutiší ani armády letušek s cingrlátky - natož výhrůžky, křik a lamentování rodičů.

V rozvojovém světě totiž rodiče nerodí děti proto, aby "měli děti". Ale aby se jejich děti měly lépe, nežli se meli/mají oni. Proto se jim věnují, proto si od života "utrhávají". V letadle je kolébají, šeptají jim pohádky, hrají si s nimi - učí je život...

Vždy, když letím a zahlédnu okolo sebe zlé šikmooké děti, jak se spletou a na vietnamské či čínské rodiče promluví německy nebo česky, mám obrovskou radost, že svět směřuje do správných rukou.

Je tedy skoro jedno, co si myslí -náctileté diskotékující české pipky.

Důležité je, že devátým nejčastějším příjmením v Česku je Nguyen http://zpravy.idnes.cz/nguyen-je-devatym-nejcastej...

A jeho nositelé nejspíše nebyli vychovávání diskotékujícími, pravicujícími a egoiSSujícími rodiči...

252342

02.09.2011 08:06

25 nejlépe placených ředitelů vydělalo více, než zaplatily jejich firmy na daních

RE: Z tohohle článku by author Pouček radost rozhodně, rozhodně, ale rozhodně neměl...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Milý r.k., důležité je se řídit Počkami a také číst Hayek/a (Friedrich August von...).
O tom je to celé!
Nejde zinkat (nebo Lídl/ovat) jen trochu...

Hrát si na Capitalism ...a přitom nechat při živote zlý sociální stát!

Např. takové Hollandsko - obdivuhodně pravicuje/bombarduje...ale zakazuje hodným řetězcům na svém territoriu stavět hypoše (hypper/markety)![zahanbení]

Vložený obrázek

Pfuj!

Nebo ta zlá socialistická přerozdělující Scandinávie ... hřeje na svých prsou zlá družstva![zahanbení]
Mladé konSServativce na ně!

Kdyby četli pozorně Poučky a také Hayek/a ((Friedrich August von...)...měli by dávno jak zlé ne/hypermarketující Hollandsko, tak zlá socialistická, přerozdělující a družstvující Skandinávie skvělou a zářivou životní úroveň, jako Země Prof. Big Toonnela...autora Pouček a horlivého čtěnáře Hayeka ((Friedrich August von...) [mrknutí jedním okem]

A o TOM to JE! Poučky se mají plnit bez držkování! [vyplazený jazyk]

252397

03.09.2011 08:56

Gerald Celente: Žádné daně, žádný sex. Jen válka!

Svět se řítí do pekel, pojďme na tom vydělat, radí v tajné zprávě analytik Goldman Sachs (a Bakalova iHned)

MoUdrostrak 90.?.?.?

Novinářům amerického deníku Wall Street Journal se tento týden dostala do rukou zajímavá zpráva.

Jejím autorem je analytik banky Goldman Sachs a říká ve zkratce toto. "Ano, víme, že se teď všechno řítí do pekel, tak toho sakra využijte a vydělejte na tom."

Evropské banky budou potřebovat jeden bilion dolarů - tedy v podstatě státní záchranu. Ještě zajímavější na celé zprávě je, že je tajná. Určena byla jenom významným klientům banky, především hedgeovým fondům. Pro srovnání - nedávná oficiální zpráva banky například o švýcarském franku napsala, že je jednou z nejvíce nadhodnocených měn na světě. Jinými slovy: rozhodně do něj neinvestujte.
Source: http://byznys.ihned.cz/analyzy-a-komentare/c1-5273...

MoUdrostrak dodává: Přijde (očistná) válka - a bude zase dobře!

Capitalism nikdy nic jiného periodicky nevyprodukoval, nežli opakující se a eskalující kriSSe, bídu a resetující války[smích]

Ex-genstab CR Chieff a ex-CEO USraelského Housing & Construction v jedné osobě Jiří Šedivý - http://www.novinky.cz/ekonomika/5691-arbitraz-kvul..., už zavelel pravicujícím oVčanům - pivním zinkajícím Pepíkům i Lídl/ujícím Mařenskám, aby připravili své potomky coby-vá cannon-fodder, pro větší glory USraele a Jeho Knihu: http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/politika/sedivy...

252457

03.09.2011 19:05

Gerald Celente: Žádné daně, žádný sex. Jen válka!

RE: Svět se řítí do pekel, pojďme na tom vydělat, radí v tajné zprávě analytik Goldman Sachs (a Bakalova iHned)

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený Oracle, když takový pán a ex/potent jako Jirka Šedivých řekně, že se bude rrrrukovat, tak velká vojna dicinky, dicinky, dicinky bude. Ať chcem nebo nechcem!

Vložený obrázek

Tatíci pravicující Pepíci budou synátorům při recruitu zinkat a maminky coby-vá šťastně Lídl/ující Mařenky i slzu uroní.

A možná zazpívá i Kocába! Na Václavskim Václavágu...

252473

04.09.2011 10:07

Gerald Celente: Žádné daně, žádný sex. Jen válka!

RE: Se zbraní v ruce

MoUdrostrak 90.?.?.?

Co pořád máte proti válce?

Už válka v Gulfu se pravicujícím zinkajícím Pepíkům i tehdy--vá ještě ne/Lídl/ujícím Mařenkám líbila, protože byla v PŘÍMÉM PŘENOSU a v PRIME TIME[smích]
Jako kdysi-vá v ColoSSeu...

Důležité je, kdo v circusu stojí u kaSSy:

Vložený obrázek

252494

06.09.2011 10:21

Romové I. část

RE: JAK DÁL?

MoUdrostrak 82.?.?.?

Ale vzdyt "my" coby-va majoritni vetsina, jsme taky jini, nezli praobyvatele "nasich" koncin. Proc by "nas" melo drasat, ze za par set let tu bodou zit Cinane ci Romove a chodit do mesit misto do Lidlu, Penny a dalsich "chramu", kterym jsme se se vsim vsudy misto deti, rodin a mnozeni se upsali?!

252558

06.09.2011 13:37

Romové I. část

RE: JAK DÁL?

MoUdrostrak 82.?.?.?

To Honza3, ale vzdyt my dva nejsme ve sporu: oba konstatujeme, ze se bili malo mnozi - malo je 'bavi' se mnozit[smích]
Do te doby je pochopitelne, ze cerni, zluti, bezovi... budou pribyvat.
Btw. dnes jsem nenasel v okrajove casti ceskeho hl. mesta JEDINY cesky obchod s potravinami - sami Vietnamci. Z ceho by asi Cesi/bili dnes meli prosperovat, kdyz vyklizi jeden post za druhym?!
Ani Nemci nevyklizeli Turkum sva pracovni mista submiSSivneji...

252569

06.09.2011 13:39

Romové I. část

RE: JAK DÁL?

MoUdrostrak 82.?.?.?

Musim opet na 100% souhlasit s panem Sasou. Dovolim si doplnit, ze zli socialisujici Francouzi dovezli do Tichomori i mnoho Vietnamcu a Indonesanu. Proto v zamorskych depandancich zle socialisticke Francie/EU je mozne videt jen same pekne lidi. Navic zijici ve vysoce vyspelych spolecenstvich/communach. V britskych post/koloniich je lepe nad minoritami/domorodci a jejich udelu zaplakat. Jak je v case videt, pravicujici homofobni Cesi jsou vedeni v peci o Romy, Kelty, Ukrajince & Co. spise hodnym pravicujicim anglo/saSSkym vzorem[pláč]

252570

06.09.2011 13:42

Romové I. část

RE: JAK DÁL?

MoUdrostrak 82.?.?.?

misto homofobni jsem chtel uzit xenofobni...

252571

08.09.2011 08:46

Za koho kope Ondřej Neff?

Neff sedí s kriminálníky, defraudanty, tuneláři, humanitárními bombardéristy a PravdoLáskaři na vzájemném hnoji

MoUdrostrak 90.?.?.?

Neff vždy horoval pro tunelování, defraudace, megarozkrádačky (sám se aktivně účastnil rozkrádání majetku Socialistického svazu mladých). Neff je ryzím příkladem českého ex-komsomolského pravicujícího sociopata par excellence.

Neff vykřikoval orgaSSmy během humanitárního bombardování Jugoslávie Paktem NATO. Psal komsomolské častušky pro odtržení Kosova coby-vá daru pro/emerické albánské narkotrafikantské sběři.

(Cenzurováno. Tohle byl nevkusný útok. Editor.)

Přesto, nebo možná díky tomu o to silněji, zůstává Neff plamenným opiniomakerem zlodějen, vraždění, ničení, dobývání, válek a morální devastace.

Vložený obrázek

Není tedy divu, že takové (Cenzurováno. Neurážejte. Editor) Neffovi není Zvědavec.org po chuti. A může se zcvoknout vzteky, že na Zvědavec.org pařáty jeho kriminálnických kumpánů a živitelů nedosáhnou.

Pro každého, kdo ví, co je Neff zač, musí Neffovy plivance na Zvědavec.org být tou nejlepší satisfakcí, že Zvědavec.org má smysl podporovat!

252702

08.09.2011 09:38

Za koho kope Ondřej Neff?

RE: Neff sedí s kriminálníky, defraudanty, tuneláři, humanitárními bombardéristy a PravdoLáskaři na vzájemném hnoji

MoUdrostrak 90.?.?.?

musím s Vámi souhlasit (Zbytek příspěvku cenzurován jako nevkusný a hrubý. Editor)

252709

10.09.2011 10:18

Před vměšováním NATO byla Libyje africkým Švýcarskem

RE: Je to smutné

MoUdrostrak 90.?.?.?

Sice Švýcarsko (a přímá dýmů/krásy) je nádherná ideal, ale:

1) Právě zlá Kaddhafiovská Libye měla "přímou dýmů/krásy"... a jak se zdá, lidé za ní příliš nebojovali (a ani nyní nebojují) - maximálně demonstrovali (sice ve statisících).
Ale statisícové průvody v Sarajevu si pamatuju i z TV v době zasévání divide et impera do multinacionální Bosny a Hercegoviny. Přesto Predátory a Humanitární bombardéristy nezaplašily...

2) I vysněné Švýcarsko od věky věkův přes Villiho Tella bylo jedním z nejchudších míst planety. Na zimu se nechávali (MUSELI nechávat) "nezávislí" sedláci verbovat do cizích armád, aby jejich rodiny v "přímé dýmů/krásy" vůbec zimu přežily. Teprve luftování hodných britských industriálních a banksterských Predátorů (s počátkem před cca 150 lety) udělalo ze Švýcarských zbědovaných vesnic El/Dorado cobyvá úkryt všech lupů a lumpů celého světa (nejen Tommyho Pitrů či Bakaly a Maláčové).

Přímá "dýmů/krásy" nic moc sama o sobě pro oVčany neřeší! [zmaten]

..............................

Každé pravicujícími oVčany "obdivované" místo na zeměkouli: TadjMahal, Monaco, Las Vééééééééééééégas, HongKong, Singapore, Atlantic City, MarBella, Londýn City, St. Peterburg apod.
Vložený obrázek
VŽDY vděčí "Vyjímečné místo" za vyjímečnost tím, že z nějakých důvodů přitahovalo Predátory, podloudníky, banstery, pašeráky, neplatiče daní
- a z toho vystavělo svoji vyjímečnost.

Proto: pravicujme, tunelujme, defraudujme - stavějme nové rodinné Orlíky, Toskánské Špindly - a těšmě se z nebeské MONEY, která na nás díky NAŠÍ horlivé četbě Hayek/a (Friedrich August von) a Pouček Prof. Big Toonnela (zatím) PADÁ [mrknutí jedním okem]

252928

12.09.2011 07:20

Zbankrotovaná Říše udržuje tisíce základen v zahraničí

Pro/humanitárně bombardující Olga Krupauerová v Českém(?) rohlasu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Kdo dohlíží a vede submiSSivní české pivní Pepíky a Lídl/ující Mařen/ky k horování pro humanitární bombardování, vraždění a drancování blízkých i vzdálenějších národův a státův?!

Hermani, Pánci, Bubeníci, Štětináči, Lahváčové/Veškrni a další Shabes/GOJ/im... Ti jistě...

Ale za zmínku stojí i další pomahači. Fčera, tj. 9/11 měla hodinu k projevování ód na Našeho Bratra NEJVĚTŠÍHO - bankrotující JůYsEj - ex/"zpravodajka" Českého rozhlasu v JůYsEj Olga Krupauerová.

Obligátně začala láskou ke Spojeným státům Emerickým, pýchou na své emerické syny, na Emeričany... A na to, jak zlý útok na 3.000 Emeričanů hrdinně zvládli.

Ani slovo o tom, že JůYsEj vraždí PO STALETÍ každoročně sta tisíce civilistů po celém světě, ničí cizí infrastruktury, vysávají cizí nerosty a přírodní bohatství.

Zajímavý byl konec pořadu, kdy se "hrdá Emeričanka" Krupauerová přiznává, že už ROK žije ve zlých Jižních Čechách, že běžní Emeričané dnes honí místo "dýmů/krásy" splácení hypoték, lékařů, školného - a dalších "nám" samozřejmých věcí.

Krupauerová - horovala VŽDY pro NATO, humanitární bombardování Jugoslávie, Afghánistánu - a dnes se zachraňuje i se svými Emerickými synky v Jižních Čechách.

Dost zvláštní životní parallela...

Vložený obrázek

Doufám, že v nepříliš vzdálené době Češi po/řeší své Quislingy a jejich všehoschopné posluhovače
- včetně mediálních frequentatek "nadání" pana Fulbrighta.

253136

12.09.2011 14:47

Zbankrotovaná Říše udržuje tisíce základen v zahraničí

RE: Pro/humanitárně bombardující Olga Krupauerová v Českém(?) rohlasu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Souhlas s Vámi!

Každý humanitátní bombardérista má Kainovo znamení v podobě studia, stáže nebo trainingu v JůYsEj těsně po Plyši.
Prof. Big Toonnel, Dlouhý & Co. i před Plyšem.
Není příliš překvapující, když během studia na hodném Západě dostane student nabídku od tamních "složek". Bývalo to tak i ve zlém socialistickém Česko/slovensku za zlého Bolševííííka, co naháněl hodného Kocábu. Záleží na člověku, zda podlehne nebo si zachová tvář (a svědomí).

Daleko divnější je, jak byli prosévání frequentanti před jejich zařazením těsně po Plyši - zda to bylo náhodou? Nebo byli již pro dráhu Jidášů někým předurčeni...?

Ale vždy spolehlivě funguje ověření: humanitární bombardérista a válečný štváč/ka = absolvent studia v JůYsEj.
Či dokonce v Městě Jeruzalémě = http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/irena-kalhou... , Hlavní analytička Prague Security Studies Institute. , která s kolegy kryla a kryje v českých diskusích "Arabské jaro"...

253166

13.09.2011 23:12

Opera Nabucco ke 150. výročí sjednocení Itálie

Italove jsou nez/otrocitelni...

MoUdrostrak 82.?.?.?

Italove jsou nez/otrocitelni. Pri Nabucco mam vzdy take 'namale'...
Pakt NATO i CIA pachali na italskych civilistech za Studene valky terror v projektu Gladio coby False Flag. Zadny EUropsky narod neopovrhuje Pax Americana tak, jako hrdinni a neSSehnuti Italove!

253276

30.09.2011 07:31

Krajský soud zamítl odvolání a rozhodl: vinen v plném rozsahu

Storka ze smažených kuřat

MoUdrostrak 85.?.?.?

Storka pana Editora z před několika dní ze smažených kuřat daleko víc, nežli jednání s vysokým kriminálním úředníkem, připomíná jednání s tajnou službou.
Nejen díky popisovanému "zajištění" místa, nejen díky kilometrové blízkosti kanzlů pravicujících "bisoňů na vyústění D5 ve Stodůlkách!
Jediné, co může pana Editora těšit je fakt, že to Vrchnost ani poslužní Shabes/GOJ/im s ním nemyslí a neberou OSOBNĚ. To by skončil jinak a daleko rychleji - mnohé případy známe.
Jde o attack na Zvedavec.org, všechny přispěvatele a všechny otroky s drzostí nezávislého úsudku a užívání logiky. A proto to pan Editor nesmí mít rychle za sebou a proto nejde konkrétně o jeho OSOBU.
Dopravicováno již JEST (ještě zbývá jen ten zatím ne/kosher Budvááááárek). Ale čekají nás mnohé Drang nach Osten. Na řadě je např. i zlý Írán.
A proto si poddanští GOJ/im nebudou moci utrhovat své huby na Vrchnost a na poslušné Shabes/GOJ/im.
Čechům bylo po staletí vštěpováno:
UHODNOUT
VYHOVĚT
PŘEŽÍT
Tak si to přece nezkazme! [bliji]

254186

11.10.2011 06:33

Budete světu chybět, Steve. Moc

Vysedel si SJ svoji smrt?!

MoUdrostrak 82.?.?.?

zvlastni, jake kvantum 'uspesnych' umira na 'preSSidentskou' nemoc (a navazne postizene organy).
Pritom staci jen poodejit vypustit plyny - ci obsah streva.
Ale to by prisli o body v diskusi, v obchodnim vyjednavani - v ochtzani druhych...
SJ asi patril mezi ne.
V pocatcich IT jsem byl okolim povazovany az za technoida - presto si pamatuju jen prvni digifotak z produkce Apple jako jediny produkt, ktery mi oslnil. Vse ostatni jsem VZDY ZAVCAS prokoukl jen jako svazujici a neproduktivni image/ovku. I na x-tem pdacku hyckam windows mobile...a nelituju[smích]

254977

12.10.2011 20:37

Stevia

Stevia jiz i u Palladia!!!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Stevia uz dorazila i k Palladiu!!!

Kdyz jsem sel iDnes okolo Trziste na Namesti Republiky a.k.a. Farmarskeho trhu, zahledl jsem, ze tam UZ TAKY MAJI Stevii.
Takze kdo potrebuje, urcite ji ve svem nejblizsim okoli sezene.

255061

12.10.2011 20:41

Stevia

RE: jedna vec je sladkosť, iná vec je energia

MoUdrostrak 90.?.?.?

Holocaust polecil dejiny a polecil i cely Svet!

Holocaust na vsechny dnesni i budouci neduhy lidstva!

Vyvařejte Šotkem,
perte Helladou!

Vyprané natunelované peníze a zpravicované obecné statky vždy konSServujte pak Holocaustem!

Ten funguje [vyplazený jazyk]

255062

17.10.2011 10:22

Okupuj Wall Street a „Americký podzim“: Jde o „barevnou revoluci“?

Hra na zdrzovanou...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jde jen o hru na zdrzovanou pro pravicujici oVcany.

Chamtivost, nenazranost a idiocie zapadniho sveta a "civilizace" uz narazila na globalni hranice.

Pravicujici a Lidl/ujici oVcane jsou vodeni na provazku, jak pes za vurtem. Preoreme parkrat Afriku, Stredni Vychod... Pak se uvidi.

Dulezite je pravicovat, humanitarne bombardovat ... a tunelovat erar, dokud je jeste CO [oči v sloup]

The word 'tunnelling' was probably first used in this way in the Czech Republic (tunelování in Czech, tunelář for the person committing fraud) during the first half of the 1990s, when several large, previously privatised banks and factories unexpectedly went bankrupt. It was discovered later that the managements of these companies were deliberately transferring company property and real estate into their own private businesses, sometimes in offshore locations.
The term became a common label for this kind of criminal activity among Czechs and Slovaks. The term subsequently appeared in specialized literature in English, and then in a broader literature during the Asian financial crisis in the late 1990s.
The Brno unique slang Hantec used terms "tunel" and "křivé tunel" (crooked tunnel) and "vařit křivé tunel" (cooking crooked tunnel) for cheat or dirty trick not only financial category before term tunneling, from the 1960s.
[edit]Examples

The most common scheme in Central Europe in the post-privatization era was transferring funds and property from high cash flow corporations to companies privately owned by the very same management. Transfers were accomplished via huge loans that were issued without any expectation of repayment, via massive overpayment for outsourced services, or simply by selling a corporation's real estate for a fraction of its market price. The main conditions enabling such a fraud is weak law against conflict of interests, non-existent legal liability of managers for leading their employer towards bankruptcy, and incompetence of financial authorities.
A typical example was the huge industrial complex Škoda Works in Plzeň, Czech Republic, which was tunneled by its top manager. The fraud, together with failures in management strategy, resulted in bankruptcy (2001) and then restructuring of the company. The manager was later acquitted by a court, which claimed that "such practices were common at the time".[1]


http://en.wikipedia.org/wiki/Tunneling_(fraud)

255320

20.10.2011 04:43

Zločiny neoliberalismu

Gde nebylo Klause a jeho protunelarskych "Poucek" - RE: Neoliberalismus nefunguje

MoUdrostrak 90.?.?.?

Proc ale srovnavat socialni Nemecko a jeho 17. spolkovou zemi - vytunelovanou a pravicujici CR?!

Staci srovnat CR a Slovinsko!

1. Ve Slovinsku nikdy nepoznali pravicujici Poucky.

2. Po Plysi tam temer kontinualne vladli a vladnou jen zli Postkomuniste - nikdy nebylo pravicovano.

3. Naprosta vetsina jugo-slovinskych brandu z dob zleho Bolsevika zaujima predni svetove postaveni - Elan, Sava, Lek, Gorenje a dalsi... Srovnejme s pravicujicne vytunelovanymi Teslami, Romo, JAWA, Crystalex, Zetor, Karlovarsky Porcelan etc. etc.

4. Ve Slovinsku je prumerna mzda vyssi, nezli v prilehlych regionech Rakouska a Italie.

Ve Slovinsku tamni pribrzdeni horale a Balkanci nikdy po Plysi nepravicovali, netouzili po nizkych danich, levne pracovni sile z Ukrajiny, nevzyvali Poucky.

Proto je uroven slovinskych vesnic a malomest takova jaka je. Proto je kupni sila Slovincu takova jaka je.
Proto Slovinci vyhaneli nejen ceske privatiSSery svinskym krokem.

Cesi si mohli ustlat daleko komfortneji, nezli embargem a delenim Jugoslavie po Plysi postizeni Slovinci.

Cesti pivni Pepici a Lidlujici Marenky si dvacet let propravicovali a propouckovali pod vedenim "kluku" z PrognoSStaku.

Jak si gdo pravicove ustele, tak si vytunelovane bude muSSet ulehat. [bliji]

255583

21.10.2011 09:12

Evropa hodlá zničit tradiční rodinu a sexuální identitu

Evropa a Západ už jsou přežitkem

MoUdrostrak 90.?.?.?

Evropa a Západ už dosáhly zenitu - a proto VYMÍRAJÍ.

I ve slavných bankrotujících a hroutících se JůYsEj nahrazují Hispanos a Asiaté bělochy.

Vložený obrázek

Proč by tomu mělo být v Evropě jinak, když po téměř století vzývala Emerický Dream?!

V Emerickém Gotlíku národů běloši v gongurenci neprospěli. Proč by tedy měli běloši prospět v Evropě?

Identita, ne/identita, pohlaví, ne/pohlaví - stejně je to jedno.

Přírodě přirozenější etnika to řešit nebudou, až bělochy na severní pologouli nahradí...

255697

22.10.2011 20:09

Evropa hodlá zničit tradiční rodinu a sexuální identitu

RE: Možná trochu OT

MoUdrostrak 90.?.?.?

On má pravdu jak Aristokrat, tak Jarmila.

Podmínky pro rodinu se nezvratně změnily. Dříve byly rodiny po tisíce let de facto vzájemně konkurenceschopné. Elit bylo poskrovnu + ještě navíc nebyly schopné destabilizovat prostředí ostatním natolik, aby to bylo fatální. A proto ženám "stačilo" zplodit potomka s průměrným jedincem.

Dnes "alfasamec" ovládá maSSy ostatních (příklad hodný pan Bakala versus 40.000 jeho zlých nájemníků a další tisíce nevolníků v jeho dolech a dalších otrokárnách). Proto se dnešní ženy/samice upínají k ekonomicky výkonným "idolům", kteří by jim (a potomkům) měly zajistit co největší odolnost vůči dopadům Bakaly & spol.

Proto dnes není nic "divného", když schopný jedinec založí rodinu, okolo 7 let věku dětí upgraduje svoji partnerku za mladší . Někteří hodně "schopní" to zvládnou za život 3-4 krát - a jejich vnuci jsou starší, nežli synové - a ne o málo...

Oproti tomu existují armády egoistických trubců, informatiků, datistů, a informačních idiotů, kteří ženám nestojí za pohled ani na vteřinu = http://www.youtube.com/watch?v=q0A2ezWhxKE Neviděl bych tedy za tím "špatnost" jednoho pohlaví.

Ale jen zpravicovanou a segoisovanou realitu dneška [mrknutí jedním okem]

Pravicujme - tunelujme - humanitárně bombardujme (dokud je ještě CO!)

255773

24.10.2011 08:36

Další válečný zločin NATO v přímém přenosu

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Naprostá většina záběrů z "erebského džara" je trhaných, nekvalitních... Demonstrace na podporu syrského presidenta jsou pak podvodně vydávány v médiích "dýmů/krásy" za lidové povstání proti syrskému presidentu.

Jsme svědky fejků, kde údajně NobeliSSta Obama a Hillary sledují popravu oSSamy v přímém přenosu.

Na druhou stranu Plukovníku Muammaru rozbombardoval Pakt NATO na padrť zemi, kterou Plukovník pozvedl z někdejšího chudobince světa na jednu z nejvyspělejších zemí na světě - s délkou dožití oVčanů delší, nežli mají pravicující čeští pivní Pepíci a Lídlující Mařenky...

Proto bych se nedivil, kdyby se skutečně rozhodl bojovat až do konce. Protože právě fotkou na své hrudi s lybijským vězněm vedeným hodnými italskými kolonizátory na řetězu popravu, dráždil Kaddáfí mezinárodní společenství.

Vložený obrázek

Věděl tedy, kam nyní tvůrci historie s Lybií znovu směřují. A nedělal si iluze o svém možném osudu v pařátech a'la "dýmů/krásy".

Stačí se podívat, jak dopadla pod humanitárníma bombama lybijská města.

http://zpravy.ihned.cz/svet-afrika/c1-53335110-kad...

A je jasné, čemu zlý Plukovník za svého života vzdoroval...

Nám nezbývá, nežli se na hrudi a na srdci s Poučkami našeho Velkého ProfeSSora Big Toonnela k Jeho a naší vzývané Velké Pracce Trhu pomodlit: Pravicujme, humanitárně bombardujme a tunelujme (dokud je ještě CO)!

255824

25.10.2011 09:08

Umělá opozice Nového světového řádu

Článek jsem raději ani nebodoval

MoUdrostrak 90.?.?.?

Opět souhlasím s panem Editorem. Článek je poplatný pravicujícím B. Bartošům, Machům, Ševčíkům - a dalším najemným či užitečným idiotům.

Deregulace stojí za vším, co globaliSSace přináší: hroutí se rodinné firmy, komunity, bezpečnostní standardy - a zejména rodinné vazby a reprodukční motivace.

Vložený obrázek

A to jen a jen proto, aby neexistoval strop pro pravicující vySSávání, ovládání a akumulaci oběživa - ať reálného, nebo virtuálního a ničím nekrytého.

Kdo dnes drží dluhopisy, závazky a hypotéky?! Pravicující či již zbídačení oVčané?! Naopak! Dluhopisy, závazky a hypotéky drží banky a jejich prostřednictvím hodní "investoříííí" a "akcionáříííí" tj. obvykle penzijní fondy, ze kterých byly vykradeny skutečné tam NUCENĚ vložené a nastřádané prostředky. A nahrazeny byli toxickými a pochybnými akciemi bank.

Pravicujících a soukromých "bank", ve kterých se MÁ DÁTI nerovná DAL!!!! A tyto banky jsou nyní odkázané na znovunalití reálných aktiv od vlád nebo upravicovaných oVčanů!!!

Co je na tom složitého?! Dnešní kriSSe je jen megakriSSí české kriSSe za Klausovy korupční, klientské a tunelářské hrůzovlády z 90. let. Která naštěstí, díky ČNB, skončila jen devastujícími KlauSSovými bankrotářskými balíčky. A byla vystřídána 8 lety prudké prosperity za středolevých vlád.

Vložený obrázek

Bez DEregulace, by banky ve světě musely sledovat striktně kapitálovou přiměřenost stejně, jako ji dodnes jsou přinuceny dodržovat české pobočky těchto bank v důsledku neblahých zkušeností řádění Klause, jeho pravicujících moUdrých sponSSorů & Co. z přčd dvaceti lety. A nesměly by přijímat toxické deriváty jako krytí...

255900

25.10.2011 10:33

Další válečný zločin NATO v přímém přenosu

RE: KADÁFÍKOVA SMRT aneb CYNICKÝ VEČERNÍČEK

MoUdrostrak 90.?.?.?

A co to otočit?!

Zlý Kaddhaffí, co:

1) Poskytoval ZADARMO oVčanům zlé Džamahůrye vzdělání v zahraničí, zdravotní péči ZADARMO oVčanům zlé Džamahůrye, levné byty ZADARMO oVčanům zlé Džamahůrye, levnou energii ZADARMO oVčanům zlé Džamahůrye, příjmy z investic (nejen z prodeje ropy) rozděloval VŠEM oVčanům zlé Džamahůrye apod.

se dočkal od zpravicovaných oVčanů lynče...

ČEHO by se měli brzy dočkat tedy např. pp.
Lahváč/Veškrna,
Klaus,
GroSS,
Toopolánek,
Galousek,
Vondra & Co.

od dopravicovaných oVčanů ČR?!

Vložený obrázek

255905

25.10.2011 16:52

Další válečný zločin NATO v přímém přenosu

RE: KADÁFÍKOVA SMRT aneb CYNICKÝ VEČERNÍČEK

MoUdrostrak 90.?.?.?

či nějakého rozloženého Bankstéééra [zahanbení] [zahanbení]

255931

27.10.2011 06:53

Arabské jaro

Evropa byla (a zatím je) slepice snášející zlatá vejce

MoUdrostrak 90.?.?.?

Evropa byla (a zatím je pro Rusko) slepice snášející zlatá vejce...

Evropa nemá šanci se bránit geostrategicky, když nemůže ani zabránit přílivu aSSylantů.

Na druhou stranu právě asylanti (Z CELÉHO SVĚTA) jsou lakmusovým papírkem a důkazem faktu, že EUropa je (prozatím) nejskvělejším místem na zeměkouli. Se všemi klady i zápory vychází nejlépe.

Vojenskými výboji nemůže EUropa příliš získat. De facto je EUeopa stejně jen menším ruským poostrovem. A je závislá na blahovůli Ruska, které EUropu geostrategicky i ENERGETICKY zajišťuje (viz. např. Čečensko a Čína).

Vložený obrázek

Dokud budou Rusové EUropu shledávat jako líheň kultury, vědy, vývoje a inspirace, bude EUropa zajištěna proti vychladnutí a vylidnění.

Ač málokdy souhlasím s panem ProfeSSorem Big Toonnelem, výlet který uspořádal ruSSofobním EUropanům do jednoho z nejvýchodnějších europských měst - Khabarovsku, byl pro mnohé z nich velice, velice, ale velice užitečnou lekcí z geostrategie a geografie.

256033

27.10.2011 07:40

A co dál, Stworo?

Panu Editoru se mi spatne radi

MoUdrostrak 90.?.?.?

Uz jsem radil panu Editoru nekolikrat: cim vetsi by byl na mne ze strany shabes/GOJ/im v ceske soudni mafii tlak, s o to vetsi "pakou" bych reagoval = napr. vydavanim knih o svem PROCESU.

Kdyz kdekoliv - sebedale - ve svete o sobe prohlasim, ze mam neco spolecneho s Ceskem a Prahou, iHned vetsina vzpomina na zidovskeho Nemce ci nemeckeho Zida Kafku a jeho Proces.

Urcite by takova kniha byla hitem, pokud by se dobre sepsala - a VHODNYMI(!) kanaly celosvetove distribuovala. Panu Editoru by vydelala nejen na vedeni PROCESU, ale troufam si tvrdit ze i par jeho dedicum by zajistila spokojeny veget do budoucna.

Svetu stale chybeji silna "temata" v literature. Na druhou stranu naprosta vetsina clanku, co drive a nyni Zvedavec publikuje, je uz predstizena SKUTECNYM denim v celem svete.

Proto bych pretavil sikanu ze strany shabes/GOJ/im v Soudni mafii v nejlepsi cestu, jak si knihu/-y zpropagovat. A cim vice by mi sikanovali, tim vice bych produkoval. Produkoval tak, aby dilko/saga byla zkousnutelna nejen pro me sympatiSSanty, ale i pro sirsi publikum.

Co se tyka meho sponSSoringu Zvedavce, jsem stale pripraveny v nem pokracovat. Na druhou stranu si rikam, na kolik jsem ja (ci par podobne prispivajicich) zarukou toho, ze tech par tisicovek dohromady za mesic je schopno pana Editora pred shabes/GOJ/im a Soudni mafii ochranit?! Do toho prispiva i castecne fakt, ze mi v jednom momentu pan Editor vytykal i "vysoky pocet" prispevku v diskusich, ktere se rovnaly jednomu prispevku za 4-5 hodin. Pak sice pan Editor uznal svoji preunahlenost, ale horkost jeste ve me jeste pomalu dozniva.

A (nejen diky velkemu poctu delsich cest)v poslednich tydnech mi to znechutilo prispivani - jak diskusemi, tak zabihanim do ceskych bank k financnim prevodum (pulrocni predplatna asi zmenim na mesicni, protoze uz si chci vice drzet kontrolu nad chapanim sponsorstvi a poctem prispevku v diskusi...).

Domnivam se, ze praci na knize by pan Editor zkompenSSoval svuj vnitrni pretlak zpusobeny zaprodaneckymi ceskymi(?!) shabes/GOJ/im v Soudni Mafii, obstaral by si velice komfortni livelihood (nejde pak jen o prodej knihy, ale i o interview a popularitu a benefity za napr. prednasky a celosvetove turnee obecne...). A v neposledni rade mel vetsi klid na prime, ci pres nastrceneho prostrednika, zprostredkovane rizeni Zvedavec.org.

Domnivam se, ze pokud s tim (knihou a zmenou taktiky) nezacne asap, tak brzy vhodne okno a doba nadobro pomine. Deni okolo a rychly vyvoj stavu sveta a udalosti okolo nas, udela z clanku ve Zvedavec jen obsah pro badatele. Uz nyni si pan Editor stezuje na rostouci nezajem ctenaru. Uz je totiz nema moc cim sokovat. Soky za okny jsou dnes jiz silnejsi, nezli sebelepe koncipovane clanky na Zvedavec.... [oči v sloup]

Od této chvíle je K. procesem zcela pohlcen K. začíná dokonce přemýšlet o tom, jestli vážně něco špatného nespáchal...

256037

27.10.2011 07:41

A co dál, Stworo?

RE: Panu Editoru se mi spatne radi

MoUdrostrak 90.?.?.?

Naváže proto styk s Titorellim, který je soudním malířem a má mezi úředníky mnohé známé...
Titorelli zasvěcuje K. do vnitřních procesů soudu a vykládá mu, jak beznadějné je přání uniknout z koloběhu procesu...

Brzy poté dá K. advokátovi výpověď. ...


V předvečer narozenin dorazí do jeho bytu opět dva neznámí muži a odvedou K. za město, kde mu v kamenolomu probodnou srdce nožem a navléknou vše tak, že to vypadá jako sebevražda. ...

Dokonale zmanipulovaný K., který už naprosto uznává svoji vinu, i když neví, z čeho byl vlastně obviněn, se všemu podvoluje a umírá víceméně dobrovolně...

256038

27.10.2011 08:06

Occupy Wall Street? Něco tu smrdí

Prerod pravicujiciho adama B. bartose<"

MoUdrostrak 90.?.?.?

KapitaliSSmus (neregulovany) nikdy nic jineho, nezli kriSSe, bidu a paty, koncici vzdy resetujicimi valkami nevytvoril.

Kdysi zly Roosevelt musel zachranovat Emeriku New Dealem (kdo z zinkajicich, krachujicich a pravicujicich Cechu vi, co (a proc?!) byl New Deal?!)...

Vložený obrázek

Po WWII EUropu musel zachranovat Marschaluv plan, jinak by skoncila misto prosperujiciho kapitaliSSmu v bide ci jako dalsi sovetska republika...

Presto stale jsou nasazovani adamove B. bartosi, aby oVcanum tvrdili, ze kapitaliSSmus je ou-kej... Jen je potreba ho vzit poradne do ruky... a nechat ho "tvorit"...

Opet "tvorit" kriSSe, bidu a valky [oči v sloup]

256041

27.10.2011 08:48

Další válečný zločin NATO v přímém přenosu

RE: Komu prospěje občanská a kmenové válka v Libyi?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Já se Vám, paní Jarmilo, divím...

O Hitlary Clinton bylo vždy známo, co je zač. Její Billy byl jen její loutkou, takový herec z reklamy na holící strojky.

Ještě před jeho innaugurací byla známý skandál http://en.wikipedia.org/wiki/Whitewater_controversy , umírali svědci, co se s Hitlary Clinton a Billem zapletli.

Přesto Emeričané, jako nejtupější národ na zeměkouli si Hitlary Clinton a její loutku prodavače holících strojků zvolili.

Když po bombardování Jugoslávie prodavač strojků Billy a Hitlary Clinton odcházeli z úřadu, dali v poslední den preSSidentské milosti a pardóny lidem s kriminálnickou minulostí. Přesto to o pár měsíců pozdějí Emeričanům nevadilo, aby Hitlary Clinton zvolili za senátorku - a později ji dali i dostatek preferencí do boje o presidentství.

Hitlary Clinton je přesným přeobrazem idiocie a tuposti dnešního Emeričana stejně, jako Billy byl projekcí a omezenosti zejm. dnešních Emeričanek a od kterých dostal svoje hlasy.

Emeričané jsou oSSedláni těmi, které nesmíme mimo Zvedavec.org autocenSSurně jmenovat.

Vložený obrázek

To, že se nechali osedlat, vyšacovat, do morku kostí zadlužit a nyní ostudně před celým světem zbankrotovat, svědčí o tom, že nikdy nečetli (ZATÍM stále nezákázaného) Žida SüSSe z pera žida Liona Feuchtwangera a nikdy nebyli v divadle na (ZATÍM stále nezákázaném) Kupci Benátském od Billiho Shakespeara.

Ale kdo četl Feuchtwangera či bill na Shakespearovi z dnešních pravicujících pivních Pepíků či Lídlujících Mařen/ek?!

256047

27.10.2011 09:23

A co dál, Stworo?

Mozna by stalo za zvazeni, nakolik se da primknout pripad pana Editora k ocekavanym krokum krivohuba Vondry

MoUdrostrak 90.?.?.?

http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/politika/vondra-celi-trestnim-oznamenim-kvuli-vyznamenani-masinu_215799.html

Podobnost "kauSS" vice, nezli nahodna...

256049

27.10.2011 10:34

A co dál, Stworo?

RE: ja to nechapu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vazeny Jardo666, domnivam se, ze genozidou a terrorem, ktery potomci "holocaustniku" provozuji v raSSistickem statu USrael na domorodem obyvatelstvu i pachaji na sousednich a i vzdalenejsich statech, mnohonasobne prekrocili urpeni prisuzovane prezivsim ci neprezivsim holocaust.

Vložený obrázek

Panu Editoru a pritomnym na Zvedavec.org jde jen a jen o mereni jednim metrem. Padni komu padni. Nikde jsem na vlastni oci nevidel, ze by pan Editor zpochybnoval Holocaust ci bagatelizoval pocty mrtvych nebo postizenych.

Na druhou stranu uz dneska nikdo nepochybuje, ze se Holocaust zmenil v Holocaust Industry stejne, jako erotika se zmenila v pornograficky business. Obe provozovane zejm. (stejne jako caSSinovy kapitalismus) zejm. jednim vyvolenym narodem.

Holocaust provozovali i Britove vuci Indum, Britove vuci Burum/Afrikancum, Britove vuci AborigineSS, Britove vuci Maorum a zejm. Emericane vuci
Indianum...

Udajne i Turci vuci Armenum a Armeni zase pred nedavnem vuci Azerum... A Cesi vuci Markomanum i Kvadum... Ale zejm. zli Srbove vuci hodnym a mirumilovnym KosoWARs.

Nikdo si ale na tom nezalozil Holocaust Industry BusineSS. Jen jediny vyvoleny (udajne) Narod... A proto je Zvedavec.ORG tak pro premyslive ctenare vyjimecny a pritazlivy.

256065

27.10.2011 10:47

A co dál, Stworo?

RE: Panu Editoru se mi spatne radi

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Quido, jistě víte, že si velice vážím Vašich hlubokých znalostí. Přesto si myslím, že pan Editor by neměl sepsat faktografii svého Procesu. Ale spíše absurdní pokračování/alegorii na tolik světem zbožňovanou Kafkárnu.

Zejm. když i strůjci Holocaust Indrustry BusineSSu si i na kafkárně přihřívají svoji nechutnou hamiždnost.

Viz. např. Marta Slánská/Železná/Davouze
http://revue.idnes.cz/zelezna-jsem-rada-ze-si-vybr...
či
http://www.svedomi.cz/aktuality/a2003/emv_030930_s...

256066

27.10.2011 15:23

A co dál, Stworo?

RE: Panu Editoru se mi spatne radi

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Quido, samozřejmě s Vámi souhlasím, že by stručná faktografie k uvedení do děje neměla chybět. Ale kniha nesmí být snahou "o popis". Lidé dnes milují autentičnost - ich formu.
Jedině ta je dokáže strhnout a napnout. A pokud bude napojená na Kafku,

Vložený obrázek

Prahu, Havla, židofskou komunitu v Praze a obecně, tunelování prosperujících podniků a bank, prorůstání zločinu do džastis a politiky ... tak jen o to lépe. A musí být laděna absurdně, aby strhla i teenagery a jejich pedagóóógy.

256104

27.10.2011 15:42

A co dál, Stworo?

RE: Panu Editoru se mi spatne radi

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Luxore, nemusím Vás určitě přesvědčovat, že si Vás vážím. Ale v tomhle případě s Vámi souhlasit nemohu...

Největší díla kultury nevznikla od autorů, když leželi v pohodě na peci nebo v daňovém a tunelářském ráji. Obvykle nejlepší díla byla východiskem a výkřikem v nouzi a depresi.

Proč by absurdní společenský autentický román nemohl vzniknout ve zbídačovaném Česku z pera židovskou lobby a jejími shabes/GOJ/im v justičtní mafii šikanovaného Čecho-Kanaďana?!

Domnívám se, že pan Editor má velký vypravěčský talent. Kniha může např. zpočátku vycházet na Zvedavec.org a paralelně i v engličtině, ruštině, španělštině, arabštině, mandarínštině, perštině a francouzštině na globálních nekorektních serverech. Teprve až se oprubuje její čtivost, může její zbytek být nabídnut ve formě knihy či e-booku s předstihem oproti např. o rok posunutému dokončení publikování na serverech opět zdarma.

Vložený obrázek

Jde jen o dovypilování konceptu, dramaturgie tohoto projektu. Pokud bude nasměrován na globální záběr, tak ze 7.000.000.000 pozemšťanů nějaká ta zlatka vypadne. Určitě je nás tu pár, kteří bychom byli schopni pomoci s překlady z češtiny do některých jazyků. Nebo alespoň jako rodilí mlufčí s korekturami. A na nekorektních zahraničních serverech by se také pár ochotných rebelujících jedinců našlo.

Šikofné naklíčování s franz kafka, jewish, lobby, banster, fraud, prague, europe, tragicomedy, theatre of the absurd, pact nato, vaclav havel, toonneling, corrupt a zejména [cool]HOLOCAUST[cool] a holocaust industry by udělalo divy. Věřte mi!

256107

27.10.2011 21:23

A co dál, Stworo?

RE: Panu Editoru se mi spatne radi

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Quido, už od dětství mám hluboce zakódovánu mantru: ".......A na Počátku bylo Slovo...."

A proto Slovu (a vůbec síle Informace) věřím, že má čarovně neohraničenou moc. Během života jsem zažil stovky (možná i tisíce) neskutečně inteligentních lidí. Kterým ale chyběla schopnost self-promotion...

Na druhou stranu jsou určitě narcistní jedinci, kteří by s panem Editorem iHned a iDnes měnili - jen proto, že by se přes jeho causu a podobnost s Procesem od Dr. Franze Kafky okamžitě nesmrtelně zviditelnili.

Vložený obrázek

Co se týká "vejvaru", cokoliv, co jsem v životě podnikl naplno a důsledně, tak nakonec přineslo ovoce i ve finanční satisfakci. Někdy to trvalo, táhlo se to... Proto věřím, že pokud by se pan Editor začal podobenství s ProceSS ( http://de.wikipedia.org/wiki/Der_Process ) od Kafky věnovat naplno - poháněn představou vyřizování si účtů s židofskou lobby a jejími Shabes/GOJ/im v Soudní Mafii, určitě by zažil i finanční success. A doživotně se zbavil existenční tísně...

Kafka je téměř ve všech pozemských kulturách nevídaný POJEM... A proč toho nevyužít, když Shabes/GOJ/im nahráli na smeč?!

256135

27.10.2011 23:32

A co dál, Stworo?

RE: ja to nechapu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Začínáte si opět koledovat o definitivní ztrátu sponsora?!

První varování...

256140

28.10.2011 21:42

A co dál, Stworo?

RE: ja to nechapu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vidíte, jak pracujete usilovně pro to, abyste co nejrychleji snížil počet donátorů na minimum.

Na jednu stranu si stěžujete, že:

1) Klesá rapidně počet financérů
2) Už Vás nikdo nechce chodit ani podpořit k soudu

Web je dneska (oproti době, kdy jste uveřejnil článek, za který jste stále šikanován) zavalený ZDARMA články, informacemi a názory oVčanů, které by byly před rokem dvěma nevídané. A nemám na mysli jen podezřelé počiny typu Wikileaks apod. A samozřejmě je čím dál tím houšť rovněž i v českém a slovenském jazykovém prostředí...
Prudce roste i počet Čechů, pro které není problém pochopit text také v cizím jazyce. O možnosti Google Translatorů ani nemluvě.

A v tomhle prostředí hodláte přežít (a jestli správně chápu) tak se i uživit publikováním zejm. překladů zpráv do češtiny s několikatýdenním opožděním oproti originálu. A to na nemainsteemovém ryze českém webu...

Nezlobte se na mne, ale jako "podnikatelský záměr" Váš dnešní projekt opravdu nemá šanci Vás uživit. A navíc Vám materiálně pokrýt dvě domácnosti na obou březích Atlantiku. Buď jste opravdu velice naivní - nebo tady něco neštymuje - a je vše úplně, ale úplně jinak...

Opravdu, ale opravdu jsem Vám nepřispíval proto, abych si mohl dočíst Vaše články přeložené do češtiny do konce. Jsem schopný si je najít a přečíst v originálech. Anebo si vypomoci i Google Translatorem, když si nejsem příliš jistý v kramflecích.

Pokud jsem Vám přispíval, bylo to proto, abych Vás podpořil - a určitě ne proto, abych si "početl" v češtině.

Proto žasnu, jak se snažíte od sebe odkopat co nejvíce lidí, kteří Vás mohou podpořit.
Proto žasnu, jak se neustále snažíte mi okopávat kotníky.
Naprosto nerozumím Vaší povaze, kdy na jednu stranu chcete co největší podporu a pochopení - a na druhou stranu si znepřátelujete kde koho.

Věřte nebo nevěřte, ale osobně se vydat v pracovím dni do poboček Vaší banky a vyplňovat tam hotovostní příkaz je počin, který opravdu, ale opravdu konám velice vyjímečně. Částka je podružná. Ale to, že jdu někam do fronty dělat úkon, který jinak dělám více nežli desetiletí na pár kliknutí odkudkoliv, je u mne vyjímečná a duševně velice vysilující záležitost. Asi jako pro někoho, když jde k zubaři nebo si má před funkční automyčkou ručně umýt auto[pláč]

Na druhou stranu sponsoruju různé projekty nebo lidičky různě po světě. U některých jedinců ani nevím, jak se jmenují. Stačí, když se třeba snaží odehnat svůj nemilostivý osud někde na rohu či v pasáži hrou na nějaký nástroj apod. Proto jsem před více, nežli rokem poslal i Vám první "předplatné".

Je to Váš boj, jak (nejen s mojí) přízní zacházíte. A kam se chcete nyní proti záplavě dříve "zakázaných témat a zpráv", pršících nyní ze všech stran, dopracovat.
Ale opravdu, opravdu žasnu[pláč]

256186

28.10.2011 22:00

Čekání na cargo

RE: článek se snaží hledat podstatu problému

MoUdrostrak 90.?.?.?

Přímá demokracie je fata morgána!!!

I ve Starověkém Řecku NAOPAK v krizích volili dočasného Tyrana či Diktátora, aby "demokratickou městskou republiku" ochránil v nebezpečí.

Finanční existencionalismus, leasingy, hypotéky, úvěry, půjčky, lichváři a exekutoři je systém a "stroj", který nakonec ohne (téměř) každého. Každý ví, jak skončili unabombeři či experti OSN na ZHN, kteří se včas "nezařadili".

Facebook a jeho "nastartování" různých arabských a dalších dosud opomíjených sociálních komunit, je obrovské nervové propojení stamilionů a miliard. Stačí být jen o krok vepředu a určovat směr a cíl.

Občas si zaletím mimo EU či krachující JůYsEj a pozoruju, jak se ve Třetím světě čím dál víc jedinců klaní FB. A touží se dostat do ráje jménem EU či JůYsEj.

Je to stejná story, jako si každý pozemšťan s TV myslel, že celé JůYsEj vypadá jako vystřižené z Dallasu či Beverly Hills 90210.

A pak nestačili čumět, když Katrina vyplavila veškerou bídu schovávanou za "emerický" sen...

Dokud nepřijde mediální či sociálně komunitní Katrina, Facebook bude ještě měsíce a roky vodit oVčany "tím správným směrem"...

256189

29.10.2011 09:06

Occupy Wall Street? Něco tu smrdí

RE: Prerod pravicujiciho adama B. bartose<

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ja uz ani na Vopici (chodi mi emailem udani, ze je to udajne prekabateny HestRoy) ani nereaguju. Je to jen panem Editorem ze zahadnych duvodu trpeny a zde pestovany rozestvavac a provokater. S rozhledem a argumenty z prvni obecni...

Ciny roste v podlednich letech natolik, ze zavadi socialni zabezpeceni (aby Cinane mohli nechat deti detmi, rodice rodici a soustredit se na stale vedomostne a koncentrovane narocnejsi praci). Tupe ukony jsou uz davno z Ciny stale vice outsourcovany do ASEAN a jinam - i v Cesku uz jsou zavadeny robotarny s cinskymi vlastniky - napr. u Nymburku TV pro ECG a dalsi znacky.

Ale to Vopici, s jejim tupym ohlem rozhledu tezko vysvetlit.

I takovy zly Iran dnes jen vedecky a technologicky vyviji. A vyrobu stehuje do Beloruska, Egypta, Pakistanu a jinam.

Jediny skutecny rozdil je jen v tom, ze zatimco v JůYsEj se rozpadá střední třída na padrť (a v EU k tomu nemá daleko), tak ve zlé rudé Číně a ve zlém musulmanském Íránu naopak prudce střední třída roste.

A proto tam nikdo Čínu "nekopíruje". Kopíruje "JEN" Evropu z doby, kdy byla chráněna sociálním státem (který dnes existuje a prosperitu přivádí jen do zlého socialistického Německa a zlé přerozdělující Skandinávie).

Ale pro Vopici je to asi vyšší dívčí...

256207

30.10.2011 04:09

Mámo, táto, v komoře je myš

Kdyby jen kocky a mysi...

MoUdrostrak 90.?.?.?

V Australii plati rovnice, ze kde je to atraktivni pro mys, tak brzo vleze i had.

Navic je trictvrte australskych hadu prudce az smrtelne jedovatych. Takze kazdy Australan s pudem sebezachovy sebe a svych deti a rodiny zije jak v neprodysne lednici.
Aby mu do domu nevklouzla ani mys, protoze pak by byla velka sance v noci slapnout treba na prudce jedovateho hada.

Obvykle stoji australske papundeklove villy na kurich nohou a okoli je na milimetr vysekano od kazde myslitelne vegetace. Denodenne stoji pred umakartovymi villami auta s napisem PEST. A "macheri" prolezaji domy a radi Australanum jak zabranit vniku mysi a v jejim zakrytu jedovateho hada.

Vložený obrázek

Samozrejme, i v jizanskych statech krachujicich a bankrotujicich JůYsEj je souziti s mysi a hadem ne prave sexy --- a business na jejich odborne vyhaneni buji i tam.
Presto v Australii jde pri pruniku mysi do papundeklove villy ci do jejiho okoli diky nebezpeci cihajiciho od tamnich mysich predatoru temer jiz o zivot. A s mysmi se tam proto nikdo nemazli... A boys od PEST maji iHned preeeeee.

Ve zle socialisticke Canade a jeste vice socialistictejsi EU je takova hezoucka myska jen usmevnym zertovnym zviratkem bez jakychkoliv serioznejsich moznych dopadu. Proste ten Zly Sociáááálismus - misto systemu Jeden Druhemu Predatorem... I mys tam s zesocialiSSovanymi lidmi prezije...

To my hoSSi z Texasu, mysim vjedem do vlasu...

256229

30.10.2011 11:29

Mámo, táto, v komoře je myš

RE: Kdyby jen kocky a mysi...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Oj oj oj, to se prece pro Emerický Drým nehodi! Bydlet se stěnicemi! A v Velkém Jab'ku zvlást! Co na to cesti Mladi KonSServativci - a jejich SNY?!

Papirove domky Emerického Drýmu berou za sve ze vsech stran[smích]

Co se taky lasky Emericanu ke kockam, psal jsem sem pred casem post http://zvedavec.org/nazory_4264.htm#ptr238909

Emericane si znepratelili nejen vsechny pozemstany, ale i nedokazi vyjit a souzit i se zvireci risi?!

Inuvá z Yeshiv a ekranu jim kazi lasku k bliznimu svemu spravni nezistni kazatele[cool]

Good bless Pax Americana...

256240

31.10.2011 05:15

Záhadná ruská duše

Nezlobi hodnoceni?

MoUdrostrak 82.?.?.?

Dal jsem clanku po zasluze 1 (jednicku). Pred hodnocenim mel 2,6. Po nem 3,1...!

256263

31.10.2011 09:20

Záhadná ruská duše

Rusko zije ve schismatu - tenhle článek je ale nicneříkajícím mrskačstvím, ač jsem mu dal "jedničku"...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Rusko (soudobe) neni vubec "kompaktni" zemi. Jsou tam obrovske rozdily mezi mestem a vesnici. Za zlych communistu byly tyto rozdily co nejvice kompensovany a potlacovany. Od hodneho Yeltzina a rozkradacek khaSSarskych oligarchu se nuzky neuveritelne rozviraji. Teprve Vladimir Vladimirovich naridil opetovnou redistribuci narodniho duchodu. Presto jeste bude dlouho trvat, nez bude dobrodini Yelzina a KhaSSaru zsanovano...

Proto soudit rusky narod jako celek je (nejen v tomto clanku) osidne a matouci. Lide ve meste jsou uz davno zpravicovani a zegoiSSovani jako jejich ceske obdoby zinkajicich a pravicujicich Pepiku a Lidlujicich Manicek. Zaprodavaji sami sebe (i svoji zemi) za vidinu polehavani v Egypte, na Kypru nebo nakupy na Mariahilfer StraSSe. Zajima je jen a pouSSe vlastni ego. Nenavidi CELY SVET, ale nejvice nenavidi SAMI SEBE.

Oproti tomu vesnicti RuSSove, kteri si za hodneho Yelzina a KhaSSarskych oligarchu sahli na same dno lidstvi, jsou nyni vdecni za tu trochu o2, ktery jim prineslo panovani Vladimira Vladimiroviche. Diky domacim i zahranicnim investicim Rusko i bezni Rusove bohatnou. A hledaji sami sebe.

Vložený obrázek

Vliv sekt a nabozenskych blouznivcu a "kazatelu" pomalu slabne. Rusove jsou mnohem pragmatictejsi, nezli byvali kdykoliv drive. Vidi a vnimaji, jak se hodny Zapad, ke kteremu meli za hodneho Yeltzina vzhlizet, se hrouti a bankrotuje. Na druhou stranu citi silici moc a vliv Ciny. Domnivat se, ze se za takove konstelace bude Rus zabyvat "duSSi" je velice usmevna a naivni...

Vsechny narody ex-CCCP nyni stenaji, ze za zlych Bolseviku se Rusove pro ne rozdavali. A nyni za hodneho kapitaliSSmu Rusove hlasaji, ze "kazdy za svoje". A Rusove s nimi tvrde o vse obchoduji. Hodne Emerice dochazi (i pres tisk nekrytych zelenych papirku) dech. A Rusove vedi, ze BUD TED - NEBO NIKDY!

Obnovuje se společný průmyslový prostor bez cel a hranic na 82% území bývalého CCCP. Vytvářejí se nové průmyslové řetězce a vzniká dříve nedosažitelná volnost byznysu. Obyvatel Ruska teď může například zaregistrovat svoji firmu v Kazachstánu - a nepotřebuje k tomu ani vízum, ani povolení k pobytu atd.

Vložený obrázek

http://en.wikipedia.org/wiki/Eurasian_Union

Jen odstranění cel má mít podle expertů za následek nárůst HDP zemí Unie o 15%.

Putin Wants to Revive Soviet, Russian Empires into 'Eurasian Union'

http://www.turkishweekly.net/news/124503/putin-wan...

Za takových okolností stlačovat Rusu hlavu k zemi a k reflexi do duše může jen skutečný naiva...
A zatímco zde budou vycházet sebemrskačské "oduševnělé" články, Vladimir Vladimirovich nastoluje opět Hrdé Rusko coby(vá) Euro-Asijsou SUPERVELMOC [mrknutí jedním okem]

256269

31.10.2011 10:16

USA se rychle stávají policejním státem Třetího světa

RE: O co vlastne tady jde??

MoUdrostrak 90.?.?.?

"Prisne" a hlavne "nakladne" prohlidky nejsou nic proti nicemu, protoze je maji "poctive" globalne vytendrované USraelské securitní firmy.

256271

31.10.2011 12:19

Záhadná ruská duše

RE: Rusko zije ve schismatu - tenhle článek je ale nicneříkajícím mrskačstvím, ač jsem mu dal

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Quido, bohužel/bohudík, Rusové nyní nemoUdrují, oni konají...

Nemají ani moUdrovat nad čím. Pád hodného Pax Emericana (plného počinů "dýmů/krásy") ... a vzestup zlé rudé communistické Číny jim vytvořil potenciál, do kterého buď vstoupí plnou parou a využijí OKAMŽITĚ energii, která obousměrně protéká. Anebo budou tou nevídanou vlnou Rusové smeteni.

Jak je vidět z reakcí Vladimira Vladimiroviche, postavil se k dílu nyní s Euro-Asijskou Unií tradičně čelem stejně rychle, jako v době, kdy se hodní západní Predátoři chystali k definitivnímu porobení Ruska vyslal ruské strategické bombardéry k břehům hodného mírumilovného a nikdy neagreSSivního Albionu.

Rusko nyní naSSává svaly a mozky z celého okolního světa, protože musí stihnout a zachytit růst. V takovém okamžiku ani není čas na ohledy k duchu, okolí nebo historii. A ta byla pro Rusy většinou vždy bolestným ohlédnutím. Nehledě na skvělou ruskou kulturu a umění!

Velice mne dojímají bláboly a steny českých pravicujících důchodců, že se převratné Euro-Asijské Unii a posledním krokům Vladimira Vladimiroviche nemá kdo z pravicujících nezávislých českých žurnalistů a analItYků čas věnovat: http://neviditelnypes.lidovky.cz/evropa-k-euroasij...

Jak jistě potvrzují výpisy z mých IP address, věnoval jsem se přípravě a rozšiřování E/A Unie v poslední době velice, velice, ale velice svědomitě... Semínka na bohatou sklizeň se mají zasazovat brzy na jaře [mrknutí jedním okem]

256276

01.11.2011 07:48

Záhadná ruská duše

RE: Rusko zije ve schismatu - tenhle článek je ale nicneříkajícím mrskačstvím, ač jsem mu dal

MoUdrostrak 89.?.?.?

Vážený pane Luxore, domnívám se, že naprosto správně pojmenováváte "...Důchodci co mají 5000 čistá ruka, jsou vděční za levný aušus z Lídlu..."

Pokud bychom měli ale jít podle Vašeho přání do důsledků, pravicující čeští oVčané by měli držet hubu a krok, protože by měli být vděční za aušus v politice... Aby mohly pro Vrchnost vznikat nové Rodinné Orlíky a Toskánské Špindly...

Proto se domnívám, že aušus z Lídlu je důsledek --- a nikoliv ŘEŠENÍ. Zaměstnanec subdodavatele německého koncernu ve zlém socialistickém Německu určitě nemá stejný příjem jako jeho pravicující kolega u stejného subdodavatele ale v České republice.

A určitě po penzionování nemá důchod 200 jůro, aby byl odkázaný s vděčností na Vámi správně diagnostikovaný aušus z Lídlu, který je vším jiným, nežli tím, čím by měl být...tedy potravinami.

256355

01.11.2011 10:44

Záhadná ruská duše

RE: K tomu srpnu 68

MoUdrostrak 90.?.?.?

Z pohledu Čecha je 68' tragédie.

Na druhou stranu ve stejné době hodní Emeričané vraždili chemickými zbraněmi Vietnamce po milionech. Hodní Emeričané vraždí NON-STOP každoročně minimálně statisíce nezůčastněných civilistů. A proto jsou největším spojencem a Bratrem České republiky...

S odstupem je ale důležité pochopit, čemu se zlí Rusové obsazením Československa bránili:

1) Jumanitárnímu bombardování Paktem NATO a'la Jugoslávie sebe nebo svých satelitů.

2) Nasazení a aktivování hodných Khodhorkovských, Veškrnů, Vondrů, Khasparovů-Weisteinů, Vodrů a další sběře v dreSSu "dýmů/krásy"

3) Vyrabování a privatiSSaci - stačí dnes srovnat vyrabovanou (dříve) prozápadní Ukrajinu a zlou nevyrabovanou Bělorus.
Btw. ve zlé Bělorusi dnes gastarbeitují nejen Ukrajinci, ale i hrdí oVčané EU z Litvy a Lotyšska.

Z pohledu Rusa (a možnosti se chovat po Emericku) byla zlá okupace ČSSR v roce 1968 skutečně chirurgickou operací s maximálním ohledem na pacienta...

256368

01.11.2011 17:09

Záhadná ruská duše

RE: K tomu srpnu 68

MoUdrostrak 90.?.?.?

Netvrdím, že "vděční". Na druhou stranu nás Rusové chránili ještě pár let před nástupem Veškrnů, KnížePánů, Bakalů & Co.

Taky mi připadal Východ "nudnej", taky jsem nenáviděl kvůli/vá 68' Rusy, nebyl jsem jim ani schopný odpovědět, když se mi na něco někde na ulici zeptali, jak jsem je nenáviděl. Ale díky Bohu (a rodičům) nebyl pro mne Západ zakázaným ovocem. Takže jsem ještě tenkrát mohl srovnávat z obou stran. A i přes konzum (který jsem si taky užíval) jsem viděl Východ už tenkrát jako spravedlivější a lidštější systém. I s tou šedí, průměrností a nudou.

Bohužel, jsem si myslel, že po Plyši vznikne nějaká synergie (jako je dneska např. v Německu). Kdybych tušil, že se mýlím, odstřihl jsem se od pravicujícího, lídlujícího a bakalujícího se Česka už dávno... Teď si ten blížící se "konec světa" spíš zvráceně vychutnávám. A nic budovat už mi nebaví. Mám všeho dost, jak materiálně, tak prožitkově...za sebou... i okolo sebe[pláč]

A propos, zkuste se zeptat průměrného oSSis (ehem. DDR), jestli by od výdobytků zlých ParteiGenoSSen bral něco zpátky do svého dnešního Aldi ráje... Ne nadarmo ve světě frčí Ostalgie... http://cs.wikipedia.org/wiki/Ostalgie

Materiálně oSSis nestrádají, ba naopak. Zato se prý cítí jak gool v plotě...

http://blisty.cz/art/19971.html

256401

02.11.2011 09:32

Záhadná ruská duše

RE: x

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pohled na Brezneva se odstupem doby také už mění. Stále se diskutuje jeho původ + důvod, proč nedovolil k nasazení armády jak ruské, tak polské, proti Solidarności.

Vzdyt preci/vá podle vsech poucek z tabora "dýmů/krásy" by mel byt Breznev a CCCP ztelesnenim vsech zel a demonu. A zaminka jako Solidarnośc by mela byt iHned duvodem k pachani vsech moznych zverstev zleho communismu...?!

Hodne badatelu se shoduje, ze Breznev nebyl zadnym rudym demonem, ale obratnym klickarem a opportunistou. Proto za jeho panovani CCCP (a tabor miru) stagnoval. Na druhou stranu bylo vse velice stabilni (i ta nuda a sed).

Teprve, kdyz se z Brezneva (a jeho kamosu) stali geronti - a k moci se dostali rozjasani komsomolci, co nikdy nepoznali poradne valku a jejich po zapadnim konSSumu nenasytne RaiSSy, zacal CCCP vyklizet Afghanistan, Etiopii, MoSSambik, Angolu, Nicaraguu, Jemen + dalsi territoria, kde zabranoval hodnemu Zapadu a "dýmů/krásy" v hodne exploataci tamnich surovin a kontrole strategickych cest.

Vložený obrázek

Cesi, bohuzel, maji zleho demona Brezneva spjateho s '68. Na druhou stranu si neuvedomuji, ze nezli zly Breznev svolil k okupááááciji kontrarevolúúúúúcie, non-stop upozornoval obrozene ceske soudruhy, aby dali vse do poriadkúúúú. Teprve, kdyz se ubezpecil, ze behem nekolika mesicu zasednou v CSSR do vlady Veskrnove, KnizePani, Tigridé & Co., tak vyslal zlé rudé tanky...

Celou dobu se západní rozvědky neptali "ZDA", ale "KDY"?! A proto take s hodnými JůYsEj zlí Rusové vstup do CSSR predem konSSultovali, aby nevyvolali dojem, ze jde o utok na Zapadnuju Jevrópu a proti "dýmů/krásy". [mrknutí jedním okem]

256435

02.11.2011 13:53

Opožděná obžaloba (na úsvitu IV. odboje?)

RE: Kapitalismus ano či ne ?

MoUdrostrak 90.?.?.?

velice NAIVNÍ...

První, k čemu každý "kapitalista" v podnikání dospěje je přece MĚNIT PRAVIDLA HRY... Proto nikdy nemůže kapitalismus ani dospět k jinému výsledku, nežli ke krizi, bídě a válkám.
Jakmile někdo získá dominantní roli, odklidí soudce/regulátory z cesty a/nebo je paralyzovat. Na to nikdo nikdy žádný "lék" nevymyslel, nevymýšlí a nevymyslí!

Je úplně jedno, jestli nějaký Bakala spolu/založí, podmázne nebo chytí do chomoutu tři čtyři strany, nebo si pro/volí presidenta, který dosadí předsedy nejvyšších a ústavních soudů apod. Kapitalismus musí vždy zajít na principu maximalisace zisku bez kde ber - a stůj co stůj.

Vložený obrázek

Investoři a majitelé akcií nikdy nekývnou na couvnutí před principy, nebo pravidly apod. Nepleťme si top-management a akcionáře. Nejsou na jedné lodi! Manažer může být postižen ztrátou pozice a kariéry nebo odvoláním investory. Vždy má proto snahu ohýbat pro své přežití právní rámec a "pravidla hry"...

A nasadit si i Ronnieho...k paralyzovani regulace a dohledu...

256455

02.11.2011 16:12

Opožděná obžaloba (na úsvitu IV. odboje?)

RE: Kapitalismus ano či ne ?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený Jeane, netvrdím, že DOHLED není možný. Jen tvrdím, že ne za kapitalismu.

Kapitalismus je SOUTĚŽ kdo/s koho. Není "nastavený" aby ŠKODIL. ŠKODY jsou jen collaterální efekt, stejně jako mrtví při humanitárním bombardování. Nejsou CÍLEM, ale vedlejším produktem. O to je to ale HORŠÍ...protože každý tvrdí, že nestojí za to je eleminovat. Anebo kvůli NIM něco nedělat či měnit...

Typickým příkladem je nynější causa Sazky. Staré židovské rodiny z londýnské City a Brighton Beach se rozhodly, že přes své proxies Kelnera, Vítka & Co. odeberou pravicujícím českým Pepíkům a lídlujícím Máničkám zdroj financování sportu a státního baugetu = zprivatisují zisky.

Aby skutenčně Bohem a Knihou stanovení "zájemci" uspěli, "ztratila/opozdila" se NA SOUDU při přihláškách vyvolaného konkursu jedna z pohledávek protistrany.

Elegantní, jednoduché, bezbolestné... Aby ale tento trik obhájili, museli mít osnovatelé ještě pod palcem odvolací soud.

Nic není pod palbou miLLiard a medií ne/možné... Povězte mi upřímně, kde tady vidíte šanci, aby nějaký "regulátor" mohl zasáhnout?!

Během několika málo měsíců a let budou všechny zisky dříve směřující do sportu a státního budgetu ZPRIVATIssOVÁNY. A neštěkne ani pes. Stejně jako u vodovodů, kanalizací, elektráren, ČSA, České pošty, Lesů ČR a možná že i toho "našeho" Budváááárku[smích]

Až nebude kudy kam, servou se o drobty a "kdo/s koho" za pomoci "obranných" Gripenů, Pandurů a zblblých zbídačených a zverbovaných Pepíků. Vždy tomu tak bylo, je a bude... Za hodného kapitalismu... Jako collaterální (nechtěný, ale tradiční) efekt

256468

02.11.2011 19:49

Opožděná obžaloba (na úsvitu IV. odboje?)

RE: Kapitalismus ano či ne ?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený Jeane, opravdu se v tomhle velice těžce budeme domlouvat. Vaše víra v "čistý" "konkurenční" "kapitalismus" je reálná.

Já tvrdím, že ne. Asi jako perpetuum mobile, které také může existovat jen v ideálních podmínkách, tak stejně tak FUNKČNÍ kapitalismus může existovat jen ve zbožných přáních. A/nebo jen velice, velice, ale velice dočasně. A to JEN v podmínkách ROZPÍNAJÍCÍHO se TRHU. V podmínkách, kdy jsou generovány příležitosti.

Řekněte mi např. upřímně, jak řešíte vánoční dárky?! Všude je všechno némlich jedno a to samé! Po celém světě! Težko koupit něco, co bude skutečným překvapením. Co obdarovávaný neviděl v Adventu někde na pultě - byť na druhém straně zeměkoule. A nemusel pak hrát u stromku či pančuchy tyjátr, jak je překvapený a jak se mu to líbí...

To je vrcholnou známkou (alespoň podle mne) a důkazem, že jsme dospěli do stádia monopolního a patového kapitaliSSmu. Ze kterého už není úniku, protože jeden "nejúspěšnější" zválcuje a pohřbí všechny ostatní. Svět se přestal "byznysově" rozpínat. Narazil na ohradu. A proto je nynější krise nevyléčitelná - a bez resetující války je to krise definitivní. Místo exploze, zažijeme implozi. http://cs.wikipedia.org/wiki/Imploze Místo INFLACE, nyní se třeseme všichni před DEFLACÍ. A nevíme, jak se jí bránit.

Když se kolegové a přátelé upínají ke mě pro radu, tak jim neradím - kdy a CO "půjde nahoru...".

Vložený obrázek

Radím jim, a sám se spoléhám, na investice a počiny do projektů, které půjdou "dolů" pomaleji, nežli jejich okolní prostředí. A zatím mi to vynáší, protože se moc nejde nesplést...
Vždycky jsem k businessu přistupoval spíše filosoficky. A dokonce jsem ani nechtěl vydělávat - jen se bavit a hrát si. A proto jsem byl "jiný" a míval snadno úspěch tam, kde se jiní mořili a museli tvrdě makat.
Proto i teď pozoruju s pobavením implozi světa okolo sebe. A bavím se a jsem uspokojený... I když hořce...

http://www.ceskapozice.cz/en/business/markets-fina...

256487

03.11.2011 09:48

Opožděná obžaloba (na úsvitu IV. odboje?)

RE: Kapitalismus ano či ne ?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Asi nejsem sám ( nejsem jediný), který Vám neporadí.

Od mladých slyším: " Titanic jde dolů, zachraň se kdo můžeš! ". Nespoléhej se na stát, ani na kohokoliv, a nahrabej si pod sebe, kolik stačíš. A když toho bude dostatek, tak snad VELKÝ RESET přežiješ...

Jakmile se začalo "pravicovat" tzn. dávát Predátorům Bianco Šek na vyplundrování zisků - a zevšenárodnění ztrát, bylo jasné, jak to dopadne. Návody Warrena BUFFETa, aby každý "majetný" dal půlku majetku opět "národu" jsou už velice pozdním čůráním do stepního požáru.

MoUdří, včetně např. Jirky Kunertů tvrdí, že každá kriSSe končilam dosud válkou nebo inflací...anebo obojím. A že to na válku "zatím" nevypadá... Takže bychom měli čekat na inflaci?!

Ale i kdyby iflace přišla, co potom?! Pokud se bude pokračovat "hodným" kapitaliSSmem, sešněrovaným poválečnými nebo poinflačními zlými regulacemi, bude trvat jen několik let max. jednu generaci, nežli hodní hoŠŠi angažují Ronnieho Reaganů a on regulace odstraní. A hodný kapitaliSSmus se bez zlých regulací velice rychle promění opět v něco podobného současné kriSSi (anebo kriSSi z doby před WWII - moc se od sebe ve fundamentu neliší).

Vložený obrázek

Nevěřím v to "dobré" a "samoregulující" v lidstvu. Stále častěji vídávám "NOVÉ" Číňany, Rusy a zejm. Indy po celém světě, opojené konSSumem a svoji koupěschopností. Nevěřím, že si každý, kdo ještě může, utáhne sám kohoutek, aby ostatní přežili.

Podle mne dojde k velké válce o zdroje a energie. Možná nebude rychlá, ale bude jako vír, který nasaje a zatočí se všemi. Pak možná (kdo to přežije) bude mít šanci se zamyslet jak dál...

Zatím se vír točí stále rychleji. Osu nemá daleko od Tel Avííívu.

A proto: Pravicujme, tunelujme a humanitárně bombardujme - dokud je ještě CO!

256505

04.11.2011 09:40

Opožděná obžaloba (na úsvitu IV. odboje?)

RE: Dobrý

MoUdrostrak 90.?.?.?

Duanitta má, samozřejmě pravdu Vojto, náš velký pravicující cvičiteli! Jsem moc rád, že se tady objevila[smích]

Je dokonce NEŽÁDOUCÍ, aby měl pan hodný Jančura snadné zřizování nových linek. Každá jeho "prosperující predátorská linka" stojí likvidaci několika desítek spojů v zapadlých regionech.

Pan Jančura a Vy (a Vaši Apologetové TRHU) totiž chcete jen privatizovat ZISK - a znárodňovat ZTRÁTY. Každý ústup Jančurovi, znamená menší výkon a zisk Českých Drah nebo jiných nepredátorských přepravců. A ti pak v reakci musí za zisk přenechaný a "vysoutěžený" nájezdem pana Jančury, zlikvidovat své linky do zapadlejších obcí a regionů.

Kdo zažil, jak vypadá "regionální" ne/doprava v JůYsEj, Eustrélii či jinde, ví co mám na mysli. Vznikají neživoucí a zbídačené vylidňující se Zapadákovy, kde dávají lišky dobrou noc.

Proto je důrazné držení pana Junčury na oprati (vysokými daněmi, přerozdělováním, mzdovými náklady...) může česká maloměsta a vesnice na chvíli zachránit.

Vložený obrázek

Ne náhodou VŽDY v pravicujících diktátorschipech i rozvojofkách vznikají během pár měsíců max. let ghetta v metropolích - a vymírající hnízda s dožívajícími starými lidmi v provinciích.

Tenhle pohled ale Vojtovi, horlivému čtenáři Hayeka, Friedrich von a slavných Pouček Prof. Big Toonnela z Hradu nejde pod nos.

Ve zlé socialistické VYSOCE přerozdělující Skandinávii je dnes jediné skutečně prosperující místo na světě. Bez ohledu na OBŘÍ stát, moc politiky a nepravicující oVčany...

256538

04.11.2011 10:36

Opožděná obžaloba (na úsvitu IV. odboje?)

RE: Dobrý

MoUdrostrak 90.?.?.?

Samozřejmě souhlasím, že tunelování není nic pro dobro věci. Na druhou stranu si musí čeští pravicující oVčané i rozmyslet, co chtějí?!

A) Kvaziefektivitu v pár centrech - a okolo naprostou bídu - jako je to všude v Africe nebo rozvojovkách.
B) Skutečně solidární společnost, kde jeden chápe, že nemůže jet do Ostravy jen za režiji a minimální zisk, protože se ještě musí z části (anebo potom z daní) dodotovat nějaká místní lokálka.

A naprosto souhlasím, že celá česká "ekonomika" je cedník, do kterého sponsoři politiků navrtaly obří díry.

Jančura ale není řešení. Jančura je jen element, který s přibývající silou ještě víc zhorší stav země. A nic dobrého nikomu (kromě zisku pro sebe) nepřinese.

Východiska jsou jen omezená:

1) Buď bude jen privát (a bez dotací) - a země Česká plná ghett a vylidněných Zapadákovů.

2) Nebo Jančurové (a zisky jim) na všech profitních tratích. A z daní ostatních dotované ostatní NUTNÉ a životně důležité spoje.

3) Nebo solidární rozvrstvení mezi privát a dostatečně velkou a účinnou společnost, svázanou poskytovat (a přerozdělovat zisk) ve prospěch okrajových tratí a linek.

Ne náhodou se v hodných pravicujících JůYsEj musel místo naprostého liberalismu ustavit AmTrak. A ve Švýcarsku není vše zprivatizováno, ale působí vedle sebe jak lokální soukromé trati, tak i SBB.

256542

05.11.2011 11:18

Světová měna a světové dluhy

Rusku a Cine vše hraje do karet

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pamatujete si, jak Rusko na na samém počátku krize nabízelo, že si je si ochotno "koupit" pravicujícími deformami zbankrotovaný Island za 4.000.000.000 USD ze svých hojných devizových přebytků?! http://www.tyden.cz/rubriky/byznys/svet/rusko-zach...

Pamatujete si, jak Čína na samém počátku nynější fáze W krize nabízela, že si je ochotna "koupit" pravicujícími půjčkami a deformami zbankrotované Řecko za 4.000.000.000 USD ze svých hojných devizových přebytků?! http://byznys.lidovky.cz/cina-si-kupuje-recko-ma-s...

Napamatujete? Nevadí[smích] Proto jsem přidal linky na ryze pravicující české dobové články...

Proč se to "zatím" nikdy/vá neuskutečnilo?!

Protože KhaSSaři vládnoucí a tunelující nejskvělejší a nejsvobodněji a nejrychleji vybrakovanou economiku světa,

Vložený obrázek

slavné JůYsEj, dostali nápad, jak nyní zlou rudou šikmookou Čínu chytit do pasti.
A sami se vymanit z odpovědnosti za celý nynější marrast...

Rovnice byla jednoduchá:

Vnutit Číně slavné emerické dluhopisy, resp. by Čína za odpis salda v obchodní vyměně s JůYsEj dostávala Europské dluhopisy. A mezitím nechat EUropu zbankrotovat.

Emerické dluhopisy by byly pryč, EUropské k ničemu - a slavné JůYsEj, osedlané a vySSávané KhaSSary by ukázalo Číňanům dlouhý nos[smích]

Naštěstí zlí rudí šikmoocí Číňané jsou o něco chytřejší, nežli zinkající a pravicující čeští pivní Pepíci a lídlující Mařenky

Vložený obrázek

- a na lep KhaSSarům nesedlo.

A proto nyní je Řecká trojská past brzděna, seč to jde...

Kvůli tomu, aby si Rusko nemělo za co plácnout s Islandem a mít zz Islandu nepotopitelnou letadlovou loď v Atlanticu, musely na čas dolů ceny ropy a komodit.

Kvůli pokusu přihrát Číně černého řeckého petra - a vylákat za něho emerické dlohopisové žolíky, muselo Řecko na buben...

Vložený obrázek

Pravicujme, tunelujme, humanitárně bombardujme - dokud je ještě CO!

256610

05.11.2011 13:02

Světová měna a světové dluhy

RE: Rusku a Cine vše hraje do karet

MoUdrostrak 90.?.?.?

Potrefená husa se rozkdákala?!

Kopete do Pošťáka, protože nesnesete argumenty, které k Vám nese?

Btw. ukažte mi JEDINÝ můj příspěvek, kde kopu do VŠECH Čechů a Češek!

Jsem jen unavený ze všech známých a příbuzných, kteří ještě před 2-5 roky přísahali na Prof. Big Toonnela a jeho slavné a zaručeně fungující Poučky, zaklínali se trhem bez přívlastku, nadávali na zlé Rusáky, opovrhovali vším trapným čínským...

A dneska žebrají o radu, půjčku, pomoc...

Tak to tady občas další předpokládaní Pepíci a Mařenky schytávají. Jen ale ti "pravicující, "von/hayekující a "poučkující"

Ostatní "neemigrující" Čechy mám na výsost rád a rád jsem obvykle po většinu času mezi nimi...

256619

05.11.2011 13:22

USA se rychle stávají policejním státem Třetího světa

RE: US $ 5.50 !

MoUdrostrak 90.?.?.?

Přesně tak, panu Satanistu nešlo o to, že by na emerické hraniční výpalné pro větší glory Dýmů/krásy neměl.

Panu Satanistu šlo o úměru mezi berní a jednodenními náklady při cyklovandru...

Svobodnější části Jižní Emeriky vrací Emeričanům (a dalšímu světu) v plné reciprocitě náklady na vstup na emerické zbankrotované území...

Nebylo by vůbec špatné, kdyby obtloustlí, tupí a bakrotující Emeričani museli na hranicích každého státu EU klopit USD 5.50.

Už takhle je pro ně EU nedostupným luxusem... A pak už by zůstali nadobro uvězněni ve svých papírových domcích, u stále vyšších poplatků za energie k jejich ochraně před hnilobou, různými potvorami a vedrem či mrazem...

256623

05.11.2011 15:17

Světová měna a světové dluhy

RE: Rusku a Cine vše hraje do karet

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážená "bábo", děkuji mnohokrát za podporu.
Opravdu mne jeho nick dojal [pláč]
Stejně jako (oVčas) chodím studovat pravicující moUdra na nezvedavec.ORG...

Je vidět, že těm, které tušíme - a nesmíme mimo Zvedavec.org jmenovat, už tečou nervy...
Zvlášť před (jejich) Vítězným (zinkajícím) Listopadem.

V Česku je nový hit: Po večerkách prý Zlevněnky = prodejny s prošlými potravinami...

Jsou před nimi stejné fronty, jako jsou ve slavných JůYsEj (zejm. v Californii po guvernérském pravicujícím řádění Terminátora) fronty na zbytky za fast foody a restauracemi a také prodejnami potravin. Na zbytky a rychle se kazící neprodejné potraviny.

Za zlých communistů prý byly fronty na čerstvé banány a na vložky.

Dneska jsou fronty před Zlevněnkami, Úřady práce, zastavárnami, lichváři a hlavně exekutorskými úřady.

Vložený obrázek

Proto> Pravicujme, tunelujme + humanitárně bombardujme - dokud je ovšem ještě CO!

Třeba ještě ten (zlý NÁRODNÍ podnik) Budvááááááárek[smích]

256637

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 118 čtenářů částkou 18 511 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

"Pane vrchní, jedno kafe!"

Tak tuhle větu teď stejně nemáte kde vyslovit. Podpořte raději tento web, který se vás snaží informovat otevřeně a bez politické korektnosti a je nezávislý od tlaků různých zájmových skupin. A dejte si rovnou symbolicky kávy dvě.
Děkuji za pomoc.

Ve zkratce

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 3

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
23,20 Kč
Euro
27,33 Kč
Libra
30,26 Kč
Kanadský dolar
17,59 Kč
Australský dolar
16,58 Kč
Švýcarský frank
25,52 Kč
100 japonských jenů
22,26 Kč
Čínský juan
3,46 Kč
Polský zloty
5,95 Kč
100 maď. forintů
7,48 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,97 Kč
1 unce (31,1g) zlata
44 276,20 Kč
1 unce stříbra
565,94 Kč
Bitcoin
319 049,46 Kč

Poslední aktualizace: 28.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 471 820