Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané MoUdrostrak

Nalezeno 1666 příspěveků, 140 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

11.10.2010 07:11

Cesta ke třetí světové válce – Globálnímu bankovnímu kartelu zbývá do hry jedna karta

RE: Občanská válka v USA znamená konec světové měny.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jedna mala poznamka: Promoreni zbranemi ma smysl tam, kde je co branit. Vybydlene a vyzile JůYsEj ale skonci v jednom propletenci lokalnich konfliktu, vedenych cetnymi warlordy.

Rusti prognostici uz predpovedeli, ze to v JůYsEj zacne spory o dane, poplatky z pristavnich a tranzitnich prekladist, dalkovou elektrickou energii a hlavne penze z hrouticich se fonfu a nekryte meny. Raj na zemi California uz je v tom jednou nohou.

Jakmile zli cinsti komuniste prestanou financovat historicky v dejinach lidstva nejvyspelejsi emerickou civilizaci odpadu, bude velice brzy veselo. Promoreni puskama to jen umocni a urychli.

229780

11.10.2010 10:01

Cesta ke třetí světové válce – Globálnímu bankovnímu kartelu zbývá do hry jedna karta

RE: Občanská válka v USA znamená konec světové měny.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nejsem si jistý, zda lokální američtí vítězové budou vůbec čas brát na své lidi ohledy. Chamtivost je žene natolik kupředu, že si ničili pod sebou přírodu, zdroje, banky, politiku, zaměstnance - vše jen pro (svůj) zisk. Proč by tomu mělo být najednou jinak?!

Zatím všemi Američany trpěný, ale nenáviděný zlý centrální federální stát vždy nastavil pomocnou ruku, když bylo zle. Teď zlý centrální federální stát prudce chudne. Tea parties mu dají poslední ránu z milosti. A po Uncle Sam nic nezbyde. Kromě nenasytných zlenivělých a nadutých ozbrojených a bezouhledných nevzdělaných šílenců. Už i v USArmy za ně bojují rekruti bez US oVčanství ze Střední a Jižní Ameriky, tak jak budou zajišťovat svoji vnější obranu, až Ucle Sam zkrachuje?!

Očekává se nevídaný pád životní úrovně Emeričana, co od dob Ronnie Reagana nechce dle jeho dobrých rad již nic produkovat, ale chce se jen nechat obsluhovat. To emerické "interní obsluhování" ale pro čínského či německého producenta nebo ruského či arabského těžaře není žádná protihodnota. Jakmile se věci dají do pohybu, tak každý emerický ozbrojenec půjde po krku bližšímu či vzdálenějšímu sousedovi.

Ještě souhlasím s Vámi, že až se možná konečně podaří zastáncům volné ruky trhu rozbít EU, tak si to rozdáme znovu po tisící i v EUropě. Možná nás ale do té doby srovnají Rusové s Čínou do řady, abychom pro ně pracovali a oni nás za to nenechali chcípnout zimou i hlady. Rusko už drží surovinově i odbytově na nohou svého přirozeného partnera Německo. A Čína si právě zakoupila od EU celé Řecko, aby si v něm vybudovala logistické a obchodní terminály pro Východní Europu a Středomoří.

EUropa má ještě investorům co nabídnout - pracovitou, vzdělanou a přemýšlivou střední třídu a německé špičkové strojírenství a chemii, kterým nikdo na světě nedokáže konkurovat. Slavné krachující JůYsEj si už nedokáží vyrobit ani vozy do rozpadajícího se MTA [cool]

229797

12.10.2010 07:08

Poslední aktivita Číny v eurozóně znehodnotí americký dolar

RE: vySSavane Recko ???

MoUdrostrak 90.?.?.?

A prosim vas, co bylo driv - vejce nebo slepice?

To se jednoho dne zli lini recti Balkanci probudili. A rekli si: Zacneme si brat pujcky, zvedneme si platy a pozitky. A zaplati je za nas naivni pracovite a skvele germanske kmeny. Vazne a fakt tomu verite?!

Nebo to bylo tak, ze aby slo do Recka vyvazet a zlym linym reckym Balkancum prodavat VW, Mercedesy, Siemensy, Miele, Skodovky, Krupsy a dalsi vyrobky pracovitych a skvelych germanskych kmenu, tak prave pracovite a skvele germanske kmeny ponoukaly banky, aby zlym linym reckym Balkancum povolili kreditni uzdu s tim, ze na tom prece vsichni "vydelaji" zisk...

Vazne verite tomu, ze pracovity Ind se ma stejne dobre v Indii, jako stejne pracovity Ind v zemich, kde se davaji pujky na pozadani?!

Glut of Money

The upswing in Germany will therefore be further boosted by the supply of cheap money, which in turn poses risks. If the economy is already doing well, a continuing glut of money will cause prices and wages to rise faster than in neighboring countries. That in turn will make Germany less competitive.

While that might constitute a challenge for German companies, it also offers an opportunity for other euro-zone members. After all, products from France or Spain will then be cheaper.
Such a situation has been seen once before in the history of the monetary union, except with the initial conditions reversed. Ten years ago, the countries on the periphery of the euro zone were booming, while Germany was limping along after them.

At that time, the German government and industry, through at times painful reforms, laid the foundations for an increase in German competitiveness. If the countries that are currently struggling were to follow their example, they would find themselves better off a few years down the road. The current situation shows that such reforms will certainly not hurt them. ( http://www.spiegel.de/international/europe/0,1518,713503,00.html )

229853

12.10.2010 07:49

V Evropě končí sociální smír

RE: Socialni smir...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Socialisticka Evropa nevznikla proto, ze si par "hodnych", skvelych a pracovitych reklo: dejme vic tem osklivym a zlym a mene schopnym.

Naopak, si hodni chteli konecne sveho mamonu, ktery nebyli schopni ani uhlidat, si uzit. A dostat se obcas mimo brany zlatych kleci.

Naprosto to same probiha dneska v Rusku a v Cine. Bohati uz jsou bohati a chteji klid a stabilitu. Doby, kdy jeli v obrnenych jeepech, doprovazeni ochrankou, nepatri mezi nejskvelejsi zazitky jejich zivota.

Chapu, ze pokud jste si par mesicu podobny "statut" vyjimecnosti a neprehlednutelnosti neprozil, tak mozna po plotu se zabetonovanymi strepy, kamerami a budkou pro strazneho okolo sveho zaslouzeneho podnikatelskeho baroka touzite [zmaten]

229855

12.10.2010 08:08

V Evropě končí sociální smír

RE: Dobra,veci jsou spatne,ale,co to nadela,az dolar padne na kolena?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nemecku se opet skvele dari - a jeho 17. spolkove slovansky govorici zemi tez. Jen by nesmela nyni sanovat tunely svych elit.

Nemecko odmitalo 20 let "skvelou" emerickou, irskou, pobaltskou a islandskou zarucene prosperitni cestu. Dokonce se zle spolcilo se zlymi rudymi slovanskymi Rusy a vytvorilo si z Ruska prime produktovody po dne more! Co si to proti pravicujicim zarucenym brozurkam vubec dovolilo?! Melo prece tlumit produkci a cechrat sluzby, jak ucil moUdry Ronnie Reagan a Maggie Thatcher, hail them!

Ti drzi Nemci si dovolili drzet drze socialni smir! Nemci malo odmenovali hodne burzovni hrace. A dorovnavali z jejich zaslouzenych pozitku statut drze pracujici a produkujici chatre! Ta pracujici chatra, ktera ma ve skvelem Spojenem Kralovstvi prece plynomery na chodbach na mince! A v Nemecku si jezdi v novych Mercedesech a Audinach, no fuj! A skveli burziani se nemaji cim odlisit! Maggie i Ronnie by meli HNED vstat z hrobu a udelat zase poradek!

A ted ta drza namyslena nemecka socialni chatra si dovoluje produkovat zbozi, ktere nema ve svete konkurenci! A jeste vytvari Nemecku exportni prebytek! Zas bude valka! Zas kvuli zlemu Nemecku! Zase jsme v Nemecku i v jeji 17. spolkove slovansky govorici zemi neposlechli moUdrou Maggie a Ronnieho!

Kdy uz konecne vyslapneme na jedinou spravnou cestu nizkych dani Irska, Pobalti, JůYsEj a Islandu?! A zacneme se jen vzajemne obsluhovat?! A prestaneme produkovat exportni prebytky?! Za vse tohle predvalecne zlo muze zly EUropsky socialni stat!

229856

EUropa se pred 1-2 lety osklibala nad Tureckem, coby moznym clenem EU. A Turecko se za par mesicu stalo globalnim svetovym a hospodarskym hracem a velmoci.

I v clanku je uvedeno, ze cinsky premier, ktery by si dnes jiz nad mnohymi EUropskymi zememi ani neodplivl, se stavel pri zahranicni ceste ( pri ktere si mj. od EMU zakoupil CELE Recko coby budouci cinsky terminal a prekladiste cinskeho obchodniho zbozi, miriciho do Evropy) take v Turecku. A vyvedl vzajemny obchod CN/TR mimo sferu JůYs$.

Kdysi, pred cca 30 lety, tj. na pocatku 80.let, se ke mne dostala tajna zprava CIA, ktera prognozovala zeme, ktere budou hrat za ctvrt stoleti velkou roli. Byly v ni uvedeny: Mexico, Vietnam a Turecko. Optikou tehdejsiho sveta to vypadalo jako fantasmagorie. Nejvetsi duraz v te prognoze byl kladen na relativni energetickou nenarocnost na vytapeni a dopravu, vzledem ke klimaticke a geostrategicke poloze. Vsechny tri zeme maji i silne zastoupene hory, pro dostatek srazek a vody pro prumyslove vyuziti a rovnez horske klima pro presnejsi vyrobu v podminkach mirnych teplot. A pritom o par set metru nize mohou lide prezit bez narocneho vytapeni.

Kupodivu, po par desitkach let se zacina tahle prognoza vyplnovat u Vietnamu a Turecka. U Mexica to treba jeste vyjde. Ze by zase CIA nikdo z nasi Vrchnosti neposlechl a nepretahl zeme budouci prosperity vcas do "naseho tabora miru, trhu bez privlastku a s permanentnimi miSSemi a humanitarnim bombardovanim"?!

Treba se za par mesicu max. let stane pro EU (a cely svet) turecka lira (TRY) novodobou touzebne vyhledavanou DM.

229914

13.10.2010 07:35

V Evropě končí sociální smír

RE: Socialni smir...

MoUdrostrak 90.?.?.?

No, nevim zda vubec cestujete?

Ubezpecuju Vas, ze staci par dnu nebo tydnu nekde ve snu ceskych pravicaku = "trhu bez privlastku", kde nemusite platit dane a o vsechno se musite postarat sam.

A velice rad se budete z anarchie a bujare kriminality vracet do jakehokoliv nebo vice socialniho statu!

O kozisek Vas bezpecne pripravi poskok warlorda nebo policajt, kteremu mistni Radej Jóóóhn zoptimalizoval prijmy a odkazal s pravicujicim popevkem ho samotneho na sebe a sve schopnosti [chechtot]

229916

13.10.2010 07:48

Poslední aktivita Číny v eurozóně znehodnotí americký dolar

RE: Cina, Rusko a 17. nemeckych spolkovych zemi

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pane Janko, super odkaz! Velice dekuji! Ale vidim to na nejaky prodlouzeny vikend, abych to cele pojmul jako jeden celek. Stacil mi ale zacatek a dava to velice dobre hlavu a patu!

Dnesni Blisty odkazuji zase na: http://www.wwf.org.uk/what_we_do/campaigning/strategies_for_change/

"Odpověď je zřejmě obsažena v nejzajímavějším textu, jaký jsem letos četl. Common Cause (Společný zájem), analýza, kterou napsal Tom Crompton z ekologické organizace World Wildlife Fund, zkoumá celou řadu fascinujících nedávných objevů v psychologii. Nabízí, myslím, řešení v krizi, která nyní postihuje všechny správné kauzy, od sociálního zabezpečení až po klimatické změny.
Pokrokově zaměření lidé, argumentuje Crompton, bohužel slepě věří mýtu, že člověk dokáže racionálně poznávat realitu. Říká tomu mýtu "osvícenský model". Na základě tohoto mýtu věříme, že lidé činí racionální rozhodnutí na základě zhodnocení faktů. Na to, aby člověk lidi přesvědčil, stačí přece, aby se jim předložila fakta. Těch lidé využijí k tomu, aby se rozhodli, jaká alternativa bude nejlépe podporovat jejich zájmy a touhy.
Z řady psychologických experimentů však vyplývá, že tak to nefunguje. Namísto, abychom prováděli racionální analýzu pozitiv a negativ, přijímáme jen ty informace, které potvrzují naši totožnost a naše hodnoty, a odmítáme informace, které jsou s nimi v rozporu. Své myšlení přizpůsobujeme své společenské totožnosti a ochraňujeme ji před jejím zpochybňováním. Když se setkáme s lidmi, kteří nám předkládají nepříjemná fakta, většinou to jen posílí náš odpor vůči jakýmkoliv změnám."konec citace. http://blisty.cz/2010/10/13/art54933.html

Podvedome to vim, chovam se podle toho. A diky tomu se mam patrne lepe, nezli ostatni, co se prvoplanovite pachti. A ptaji se mi, jak to delam?! Kriticke a nestandartni mysleni je dnes uzkoprofilove zbozi. A stale poptavka po nem, presahuje nabidku[smích] Bohuzel, bohudik je to i dle onech textu nestandardni vychovou a vlivem okoli. Coz si dnes malokdo muze u svych potomku dovolit.

229917

14.10.2010 08:06

„Měnová válka“ nemá vítěze

RE: Ale ma a brzo nam daji znat,kdo vyhral, uz ted jsou naznaky,kdo se nakapsoval.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Presne tak, naprosty souhlas!

Cinane NIKOHO nepotrebuji ve sve opravnene roli svetovladce. Jen budou kooperovat s partnery a podle cinskych pravidel: Ber nebo nech lezet!

Zide a iSSraelci to tusili jiz davno, tj. minimalne pred deseti lety. Proto uspech Indie stoji i na zidovske a iSSraelske podpore. Jednu dobu (a mozna to trva i dodnes) si branec mohl v iSSraeli vybrat: Golany, Lebanonskou hranici - nebo zidovske rozvojove sbory v Indii. Ale nakonec to vypada, ze se iSSraeli nepodarilo z Indie vychovat protivahu Ciny coby sveho Golema. Indum je jasne, ze by je iSSraelci jen vyuzili a v pripade sveho "rozvojoveho" neuspechu a "posledni volby" i nasmerovali Indy ve znicujicim valecnem konfliktu proti Cinanum.

Cina jiz ma natolik geostrategicke vahy, aby si udelala partnery z celeho sveta. Minuly tyden si Cina zakoupila od EU resp. ECU CELA RECKO! Vladne CELE AFRICE, klani se ji temer vsichni.

Cina neni na tahu. Dela male trpelive krucky. A ostatnim nezbyva, nezli: Ber nebo nech byt!

229968

14.10.2010 08:38

Plné znění projevu íránského prezidenta Ahmadínežáda před VS OSN 13. října 2010

Skvely projev, ale co na to nejvetsi dramatik sveta Mr. Falcf Khavl, dr. h. c. mult.?!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Kdyz padla 9/11 Dvojcata, tak Mr. George W. Bush nekolik minut mlcel.

Nezavisla svetova media, zprivatisovana do jednech stejnych a SPRAVNYCH rukou, dala oVcanstvu par dnu na nadechnuti a vysilala ruzne verze - od japonskych rudych brigad, po emericke odpurce federalniho statu. Vse bylo koreneno balicky se sneti slezinou na podatelnach po celem svete.

Az po nekolika dnech, nejvetsi Autorita a nejvetsi dramatik sveta Mr. Falcf Khavl, dr. h. c. mult., se odhodlal pohovorit k milym oVcanum. Sveril se jim, ze dosud SICE nikdy pravicujici oVcane neslyseli o "ZAKLADNE", ktera stoji za vsim z 9/11.........ale on ma tu JEDINOU SPRAVNOU INFORMACI "Z DOBRYCH ZDROJU"!

Teprve po nekolika dnech se pravicujici slzici oVcane (opet z nezavislych a do jedinych SPRAVNYCH a stejnych rukou zprivatisovanych medii) dozvedeli, ze Al-Káida (القاعدة , znamená arabsky základna). Do te doby o Al-Káidě nikdo nikdy neslysel ani slovo.

Zlocinec president Ahmadinezad by mel byt zacilen mirovou humanitarni raketou a za lzi, odporujici Nejvetsi Autorite a nejvetsimu humanitarne-bombardujicimu dramatikovi sveta Mr. Falcf Khavlovi, dr. h. c. mult., vyzvan na televizni duel s touto Autoritou.

Nenavist je Laska, Lez je Pravda, Nenavist je Obdiv ....... a Al-Kájda tady byla tisice let pred Mohamedem, Kristem i Mojzisem!

Nas Mr. Falcf Khavl, dr. h. c. mult. musi v duelu se Zrudou Ahmadinezadem rozhodne a po pravicacku ZVITEZIT!

229970

14.10.2010 08:56

Záchrana chilských horníků – reality show v přímém přenosu

Na cem nelze koncentrovane VYDELAT, nestoji za nic!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Naprosty souhlas!

Na vyzkumu vesmiru by vydelalo cele lidstvo! Poskocily by VSECHNY technologie! Lekarstvi, geologie, metalurgie, chemie a dalsi vedy.

Kdo by ale v tom boomu ocenil SPEKULANTY?!

Zle Nemecko bylo od 1989 ostrakisovano, ze nejde skvelou cestou NIZKYCH DANI smerem k Islandu, Irsku, JůYsEj a Pobalti. A ze si drze Nemecko (podobne jako Cina) dovoli PRODUKOVAT a VYRABET, kdyz se prece mame podle Maggie Thatcher a Ronnie Reagana JEN OBSLUHOVAT!!!

Dokonce i v Cesku si zle vlady a zli investori dovolili postavit vyrobny aut!!! Ktere v nynejsi krizi nejenze drze nepropoustely, ale dokonce nabiraly dalsi zamestnance!!!

A to Nemecko = HNUS Velebnosti! Mohlo uz byt v rozkladu jako JůYsEj, Island, Irsko a Pobalti. A ono si ted STALE vyrabi a drzi nad vodou diky tomu CELOU EU!

Dovedete si predstavit, vazeny pane Stworo, jaky svetovy NERAD by zavladl, kdyby cela planeta neco smysluplneho produkovala? A neukajela se v cetbe jedinych spravnych brozurek a pravicujicich poucek?

Kde by zbylo misto pro spekulaci, pakove investice a skutecne hodnoty derivatu investic do skvelych a vzdy jasne kreditabilnich sluzeb?!

229971

15.10.2010 09:43

Plné znění projevu íránského prezidenta Ahmadínežáda před VS OSN 13. října 2010

RE: Jak o projevu referovala média

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jarmilo, buďte od té lásky a dejte nám nahlédnout do nějakého travelogue, kde někdo svědčí o Vámi ztýraných íránských oVčanech.

Prozatím se každý v nich po návratu kaje za to, jak byl mainstreemovou propagandou před cestou obelhán. A jak je Írán pohodová země s milými lidmi i úředníky.

Podobné je to s jinými státy Osy zla: Libyjí (ta už tolik vlastně ne, protože si tam pustila nyní západní ropaře), Kubou, Vietnamem etc. Takže nevěřím, že jste v Íránu kdy byla.

A právě proto by USA měli nejdříve se postarat o armády zbídačelých emeričanům z chudinských ghett, jak je např. překvapivě vynesla na povrch a světlo světa Kathrine. V tom jediném s Vámi souhlasím, že by si každý měl nejprve zamést před svým prahem, nežli se vydá humanitárně bombardovat cizí lidi a země! A kázat o morálce, lidských a obecných právech...

230027

15.10.2010 12:02

Plné znění projevu íránského prezidenta Ahmadínežáda před VS OSN 13. října 2010

RE: Jak o projevu referovala média

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jarmilo, to se omlouvam, ze mi to vypadlo z kontextu.

Iranci, pokud jsou muslimove, nesmi prestoupit na jinou viru. Ale nikdo je nenuti dokazovat, jak jsou vrouci verici. Na druhou stranu v Iranu ziji celkem spokojeni zide a dalsi viry, ktere zase nikdo nenuti, aby se stali muslimy.

Na islamu stoji cely Iran podobne, jako cely Vatikan na krestanstvi. Tak nevim, co Vam na tom pripada divne?

Byvaly Sah a americky a israelsky poskok Muhammad Reza Pahlavi, vytvoril z Iranu jeden velky koncentrak s desitkami a stovkami tisic zavrenych, mucenych a zavrazdenych muslimu, komunistu a opozicnich vlastencu, kteri jemu a jeho choti Farrah byli prekazkou v nerostnem drancovani pro cizi monopoly.

A diky vlivu zahranicnich drancujicich monopolu byl Reza drahnou dobu byl milackem medii. Kdyz podporu medii pom iranske revoluci ztratil, kocoval po svete a nikdo z byvalych "demokratickych" pratel mu nepodal ani ruku, natoz by mu poskytl asyl. A pritom za jeho zrudneho rezimu se snazil upenlive islam (za pomoci pratel z Israele) potlacit.

Neni tedy divu, ze pro Irance je siitsky islam podobnou oporou, jako pro Polaky nebo Filipince ci Iry katolicismus. Bez opory v islamu by se Iran stal pred lety opet servanou a zfetovalou devkou Ameriky a Israele jako byl za saha. Urcite se ale naprosta vetsina Irancu nyni citi ( zvlast ve srovnani se stredoasijskymi demokraturami a americkymi paSSaliky) lepe, nezli za sahovy krutovlady.

230037

19.10.2010 07:19

Vytuneluje Bakala TOP 09? Dříve než si myslíte

Jako cesky narod to mame v sobe: hrbeni se VON und ZU

MoUdrostrak 90.?.?.?

Naprosty souhlas!

Nejlepsi dramatik v historii lidstva nejprve ani nedokazal chucpe kousek nejlepsiho ministra financi v Galaxii a NasehoPanaKnizePana vydychat a zkousnout! Neveril totiz ani, ze to cesky oVcan pozre a nevyzvrati. I na nejlepsiho dramatika a humanitarniho bombardera byla TOP Knizete, Kalouska, ValecnePenice & Co. velice nechutne sousto. Zvracela i Dagmar (a to je co rict - zivot v back stagich, co znamenaji svet, ji (nejen za zleho Bolsevika) naucil od kohokoliv spolykat cokoliv a od kohokoliv v mire vetsi, nezli male).

Vložený obrázek

Mezitim se ale projekt TOP, vedouci z kapes ceskych pravicujicich a knizujicich oVcanu primo k novym rodinnym Orlikum a Toskanskym Spindlum pres vsechny pochyby osvedcil!

A tak nejlepsi dramatik jiz nevahal a prodlouzil linku od svych zaoceanskych a telavivskych loutkovodicu az k Nejlepsimu Ministru a Nejlepsimu Knizeti (a jejich tuzemskym sponsorum). A nevahal big boardy se srdicky dobré (jiz spolecne dilo) nalezite podporit. Saska Vondru "pracuje" na ODSce - Vasik ochoci TOPku. Panickove za oceanem a v Tel Avivu budou mit radost a opet oba pohladi (pred zari reflektoru celeho sveta) po sesulce!

Inu: ukazana a dokazana (mira marketingove ohebnosti hrbetu ceskeho platiciho publika) plati! To se prece VYPLATI!

230218

19.10.2010 07:45

Plné znění projevu íránského prezidenta Ahmadínežáda před VS OSN 13. října 2010

RE: Jak o projevu referovala média

MoUdrostrak 90.?.?.?

No, Jarmilo, ja nevim, v jakem Egypte jste zazila ochranu tamniho islamu od policie. Ja naopak se v Egypte setkavam s manevry behem patecnich motliteb v sirokem okoli okolo mesit. Kdy policie proamerickeho diktatora je pripravena zmasakrovat jakykoliv projev islamistu mimo areal motliteben. V Egypte se dale turiste naopak mohou pohybovat volne a mistni maji od proamerickeho rezimu zavedeny prisny system propustek a povoleni k pobytu jen v pro ne urcenych mistech. Vojenske stary na silnicich a v dopravnich prostredcich jsou tam nekolikanasobne castejsi, nezli v zle Syrii, zlem Iranu, zle Lybii a v jinych zlych "nedemokratickych" arabskych a islamskych zemich.

Verte take, ze ostraha ve Vatikanu (nebo v Jeruzaleme a jinde ve State Israel) je nekokanasobne vetsi a nakladnejsi, nezli na nejpamatnejsich siitskych mistech v Iranu. Takze doopravdy by tady trochy vyvazenosti a zdraveho selskeho rozumu byla u kazdeho posuzovatele na miste.

Krasavac Reza Pahlavi a krasna Farah Vložený obrázek byli milackem medii a Zapadu, dokud od nich tekla ropa proudem. A dokud jejich tajna sluzba SAVAK dokazala v koncentracich udrzet a umucit vsechny prislusniky opozice. Jakmile kotel zacal prilis bublat, z oslavence se stal psanec a vyvrhel.

Ve Vasem konstatovani o Afghanistanu s Vami musim z velke casti souhlasit. Drogy, velke boje a bezpravi tam za Talibanu poprve po desitkach let nevladly. Dokonce se Afghanistan hemzil individualnimi cestovateli stejne, jako dodnes zly Iran. Coz samozrejme nemohlo byt v souladu se zajmy "demokratickych" zbrojaru, geostrategu, narkotrafikantu a ropnych kartelu. Husite a Bogomilove take byly pro svetskou a zkorumpovanou cirkevni moc prekazkou k vysavani tehdejsi Evropy.

230220

20.10.2010 09:10

Malá úvaha o pyramidách

RE: Totéž už jsem tu psala

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jarmilo, jediná rada je doporučit slečně brigádnici co nejteplejší funkční prádlo (termoprádlo). A zejména ochránit prostup chladu k dolním končetinám.

Podobné problémy (s uniformou) řeší i jiné profese (armáda, policie, doprava...). Nejvíce postižené bývají i např. letušky a stewardi. Jejich jump seaty jsou pád centimetrů od prostředí za kabinovými dveřmi, kde je i -80C a které nasává teplo z jejich těl a okolí. A nesmějí porušit stejnokrojovou kázeň a přitom vypadat chic. Stejně tak se s tím musí vypořádat i horolezci, kteří v mrazu střídají extrémní tělesnou námahu a mnoha hodinami v klidu bez pohybu. A pak si pamatuju z dětství návod pana Jaroslava Foglara: spojit ruce jako když se modlím, sevřít je maximálně v sedě nebo v leže mezi koleny a třít co nejvíce dlaněmi o sebe. Celým tělem se díky námaze rozlije teplo z dodané energie. Poslední radou je otřelý trik vojáků v (čestné) nehybné stráži: ohybat a rozevírat sevřené prsty v botech. A to samé se pokoušet dělat co nejčastěji i u rukou.

Bohužel, stejnokrojová kázeň a estetika je někdy nadřazená logice. Jinak čistě právně má prodavačka výhodu v tom, že její nadřízený je povinen se řídit platnou legislativou. Tzn. posuzovat rizika a přijímat opatření k jejich odstranění resp. minimalizaci.

Vynucování dodržování legislativy je však v pravicujícím náspáněknížejícím Česku - zejm. ze strany zotročených zaměstnanců - takřka nemožné. A proto jsem začal spíš ověřenými prostředky selského rozumu (a rovněž ne právě lacinými, ale velice účinnými oděvními součástkami). Díky legislativě EU má i v Česku právní nárok na vybavení ochrany proti chladu zaměstnanec ZDARMA http://www.tzb-info.cz/docu/predpisy/0003/000370o1.png (sloupec č.7) a zaměstnavatel tento náklad zařaditelný jako daňový uznatelný. Záleží tedy na blahovůli otrokáře resp. jeho dozorce a na míře nerovnoprávného a nevyváženého postavení pro jeho zisk otročící lidské bytosti.

Je mi to upřímně líto, ale je to tak - zanadávejme si společně z plna hrdla na zlé levičácké francouzské odbory, které tuto prozaměstnaneckou, protikonzumní a protispotřebitelskou legislativu třímají ve svých pažích. Možná tyto odbory a odbojní zaměstnanci i zkomplikují panu vydavateli přestup při nadcházejícím letu do pravicujícího a moUdrého Česka. V Česku by si účast v manifestacích, blokádách a stávkách za svá občaská a zaměstnanecká práva žádná otrokyně od kasy z Billy něco podobného ze strachu před ztrátou zaměstnání nedovolila!

230286

20.10.2010 11:33

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

RE: Dovětek za článkem nemá pravdu!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Kapitalismus VZDY plodil jen bidu, kritickou nerovnost a problemy, ktere VZDY koncily ocistnou(?) valkou a znovurozdanim karet.

Proto vznikaly -ismy, ktere se pokousely kapitalismus polidstovat, regulovat a reformovat.

Clovek ale radeji voli co nejmene regulace a proto musi podstupovat ocistne konflikty a valky. Proto volme nasehopanaknizepana. Zaridi a odesle vice nasich hochu do Afghanistanu na rucnikare. Bude vice iranskeho, ruskeho a arabskeho plynu, ropy, afghanskeho konopi a novych investicnich derivatu...

Bude vice pravdy a lasky. A knizepanuv nejlepsi ministr financi v Galaxii nam poda pecetni prsten k polibeni. A nejlepsi dramatik v historii lidstva nam, ehm, rozsiti na novych Orlicich a Toskanskych Spindlech ruzove srdecko!

230304

21.10.2010 06:13

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

TMO se patrne nadobro zblaznil

MoUdrostrak 90.?.?.?

Tvrdi, ze v kapitalismu si kazdy najde svuj business a produkci, o ktery budou mit ostatni zajem.

Copak tisice let lidstva nesvedci o naprostem popreni techto jeho zboznych prani tmo?!

CELY treti svet nemusi ani platit dane, ani tam neexistuje prerozdelovani zisku. A predse tam funkci kapitalismus nikdy prirozene nevyrostl v blahobytny system!!! Jen bida, vysavani od par zdatnych a hruzne nelidske podminky, ktere nas brzy cekaji i v hrouticich se a elitou nyni rozkradanych jiz dnes byvalych socialnich statech.

Kdosi tady zminil jako prapricinu rustu zivotni urovne v nasich zemepisnych sirkach a delkach francouzskou revoluci a protitah Bismarcka v podobe socialniho pojisteni. Teprve tehdy zacala EUropa byt postupne mistem k snesitelnemu /a jinymi zavidenemu zivotu/. Staci si uvedomit, v jake bide a marasmu se zmitala Skandinavie pred cca 100-150 lety. Line se to skandinavskou literaturou, hudbou a celym umenim.

Skandinavie se nevymanila z bidy (srovnatelne s "neregulovanym" tretim svetem) proto, ze by "kazdy Skandinavec" nasel svoji niche market. Naopak nejprve prisel strach (i z Francouzske revoluce) tech majetnych, co bez prestani akumulovali ve Skandinavii prostredky ve svych rukou, ze o ne prijdou. A "neregulovany" system se stal regulovanym a socialne citlivym. S prerodzelovanymi investicemi do vzdelani, vedy, vyzkumu. Aby "umele" vytvoril potrebu vzdelancu, vedcu, umelcu. A vzdelavani chudaci "massy" byli schopni vytvorit v kooperujicim prostredi konecne konkurenceschopne produkty masove vyroby, ktere zacaly Skandinavii prinaset zisk. Zisk, ktery se neobyvklou merou prerozdeloval a prerozdeluje dodnes.

A nejenze to nezvykle vysoke ZLE prerozdelovani (podle moUdrych pravicujicich poucek a brozurek TMO a ProfeSSora Big Toonnela z Hradu) Skandinavii konkurencne nenici, ale spolu s Nemeckem, dava Skandinavii jako jedinym dvou mistum v EUrope sanci prezit s hlavou nahore. Ostatni rozebirane socialni staty se nori do problemu rozpadu identity.

Ze Skandinavie se stehuji energeticky a enviromentalne narocne vyroby. A misto nich jsou nahrazovany spickovym vyvojem, laboratorni vyrobou a presnym strojirenstvim.

Je NAPROSTO SILENE si myslet, ze kazdy pred tydnem jeste po vyhozeni z VOLVA nebo SAABU zivorici Sved na podpore, si zainvestuje a otevre ze dne na den spickovou vyvojovou laborator a prozije svuj "emericky sen" TMO.

Stejne tak, jako si prosperujici spickovou vyvojovou laborator neotevre Cech bez prace v Havirove nebo hladovejici Ukrajinec na Podkarpatske Ukrajine. Bud socialni stat vytvori vzdelanou vrstvu, co nema ve svete jkonkurenci a podminky pro vedu a vyzkum. Nebo se EUropa odebere do podoby zivorici a Skandinavie pred 200 lety.

230383

24.10.2010 06:44

Francouzský vztek v kleci EU

Pravicujme, tunelujme, zbidacujme

MoUdrostrak 90.?.?.?

Francouzům se vrátila jako bumerang snaha "víc pracovat - a víc si vydělat". Měli (a zatím i stále ještě mají) systém, který jim umožnil vyváženě produkovat prací nejlepší kvalitu a přitom i žít život. Nežili, aby pracovali. A pracovali, aby si života mohli užívat. Byli pro celou poválečnou Evropu majákem a důkazem, že to jde.

Po WWII "se museli investoři a pravicující predátoři uskrovnit": Nejprve se muselo obětovat zaměstnanectvu a státu. A pak se teprve mohlo pravicovat a vyplácet tučné dividendy. Zadržovala se tím možné probolševická a prosovětská pnutí v Západním světě.

Po Plyši zmizel tlak na uskromňování se ze strany investorů a predátorů. Byly vydány moUdré brožurky a moUdré šipky do prava po moUdré. Každý chtěl ještě zítra ochutnat ovoce individualismu a shodit okovy, kterými ho poutal sociální stát.

Všichni se rozběhli do jungle volného trhu bez přívlastku s vybavením a baterkami, které měli jen díky tomu, že předtím jim je poskytoval sociální stát.

Teď plačtivě žadoní a skuhrají, že si nebyli schopni v jungli najít obživu a že "se ztratili". A potřebují slušné a jisté zaměstnání. A mezitím pravicujícím oVčanům predátoři rozebrali sociální stát na parcely a obehnali ho vysokým plotem s pravicujícími střílnami. A oVčané žadoní a vztekají se. I když vědí, že nebudou vyslyšeni a jejich místo bude dříve či později pod mostem.

A k tunelování a pravicování zisků a socializaci ztrát už mnoho nezbylo!

230743

25.10.2010 03:57

Francouzský vztek v kleci EU

RE: Důchodová reforma je podvod století

MoUdrostrak 90.?.?.?

Lip to snad ani shrnout nejde!
'
Zavadejme penzijni fondy, ktere ve slavnych bankrotujicich JůYsEj zpusobily, ze se tam nyni rodiny musi sestehovat tri generace pod jednu strechu. A jiz drive penzionovani Emericane hledaji k penzi ponizene praci, protoze jejich moUdre duchodove fondy (ktere jsou nasim panemknizepanem a jeho nejlepsim ministrem financi v Galaxii tak adorovany a do Ceska protlacovany) byly pravicujicimi emerickymi predatory vytunelovany.
'
Pravicujme, tunelujme, zbidacujme!

230838

25.10.2010 04:11

Od globální krize ke globálnímu vládnutí

Soukroma valka pana Wilsona

MoUdrostrak 90.?.?.?

V http://www.kosmas.cz/knihy/140821/soukroma-valka-pana-wilsona/ ( http://www.gorilla.cz/article/3780-recenze-soukrom-vlka-pana-wilsona-tom-hanks-a-jeho-skotsk-v-politice.html ) hlavni hrdina = emericky konkreSSman vede spor se svoji loutkarkou a patronkou, texaskou multimiliardarkou a zavilou antikomunistkou Joanne Herring:
'
Zid Mr. Wilson: "Jak mam podporovat mudzehediny/mohamedany (proti Rusum v Afghanistanu 80.let), kdyz mne do Kongresu instalovali zidi, protoze jsem Israelita?!"
'
Texaska multimiliardarka: "A kolik mas ve svem volebnim obvodu Zidu?!"
'
Zid Mr. Wilson: "Jen sedm kusu. Ale kongreSSmany prece nevoli volici! O tom, kdo do Kongresu bude zvolen rozhoduji prece sponsori."

230839

27.10.2010 03:31

Pozvánka na soud

Bez pochyby je to zmanipulovana stvanice

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ze jde pochyby o zmanipulovanou stvanici na pana Stworu je nabiledni. Horsi je, ze se pan Stwora snazi od sebe kauzu odvratit slusnym zpusobem. Ignoruje, ze v tunelistickem Cesku uz nevladne pravni purismus. Nikdo se s nicim nemaze. Za zleho bolsevika meli i soudci strach, ze se jejich podlehnuti tlakum muze za par let obratit proti nim. A tak nikdo z nich nemel chut se stat "ohybacem" zakonu. Tech, co soudili "politicky" slo spocitat na prstech ruku. A vladnouci "Strana" mela co delat, aby je donutila se podvolit.
'
V dnesni dobe ceske soudni mafie je to naprosto naopak: Soudci nemusi resit: UHODNOUT-VYHOVET-PREZIT. Ale sami vyhledavaji a aktivne se snazi ohybat a prospet zadavatelum. Je to pro ne totiz prostituujici vytah vzhuru v kariere. Za zleho bolsevika by se stali ve svem socialnim okoli cernou posluhujici oVci. Dnes se pocita jen prijem, hmotne statky a na etiku povolani kazdy kasle a byl by k smichu. To si pan Stwora patrne vubec neuvedomuje. A ridi se jen literou psanou v ohybatelnych a ruzne vykladatelnych pravnich normach.
'
Uz pred nekolika tydny jsem mu radil, ze bych na jeho miste zacal o cele kauze psat knihu. Podobne se brani stvanci vsude ve svete. A vladnouci kliky maji z toho faktu vetsi strach, nezli ze zastupu schopnych advokatu.
'
Zaprve jde o popsani mechanismu, kterym kausa byla uvedena do chodu. Za druhe o rolich vsech zucastnenych "dychtivych" a snazicich se "zavdecit" a "prodat se". Za treti bych se snazil vyvolat korespondenci treba s Naomem Chomskym, ci dalsimi universalnimi a nezpochybnitelnymi autoritami, s rodici skveleho cloveka Rachel Corrie, kterou brutalne zavrazdili Israelci http://en.wikipedia.org/wiki/Rachel_Corrie kdyz je odhalila pri kradezi palestinske zeme a pudy.
'
Poskoci by meli pochopit, ze cim vic stisknou pana Stworu, o to vetsi tlak uplatni on vuci nim. Kdyby ho nechali byt, jeho web by cetli tisice. Pokud ho bodou sikanovat a ostrakizovat, ziska pan Stwora miliony ctenaru v ruznych jazycich. A potomci poskoku si budou moct precist, co byla/je jejich babicka, teta, dedecek, strycek za vseho ochotnou svini, pokud se nechali najmout k nechutne roli.

231118

27.10.2010 04:11

Klesající věk dožití a kolaps Spojených států

Slavne krachujici a bankrotujici JuYsEj

MoUdrostrak 90.?.?.?

Zli cinsti rudi komuniste drzi slavne krachujici a bankrotujici JůYsEj pri zivote. V JůYsEj se rozpada verejna doprava, mosty, krachuje jedna banka za druhou. Akcionari penzijnich fondu ( modelu ktery nam prinasi naspanknizepan a moUdra odeeska pro sve sponsory ) se po penzionavani opet musi snazit sehnat praci, aby prezili. Tri generace, ktere vlastnily pred rokem kazda jeden dum, se sestehovavaji pod jednu strechu, aby prezily.

Cela Jizni Amerika zahyba mocne doleva. Cela Afrika se stava cinskym teritoriem. Cina si zakoupila CELE (predchozi pravicujici vladou a emerickymi fondy) vySSate Recko jako svoje prekladiste. Turecko se nadobro vymanuje z nekoncicich proemerickych diktatur a hruzovlad. Iran se vraci do Lebanonu k samym hranicim genozidniho a rasistickeho Statu Israel.

Ihned po Plysi nam moUdri tvrdili, ze PAX AMERICANA proslavi cele 21. stoleti. MoUdry Ronnie Reagan prodlouzil agonii JůYsEj pouckami o zbytecnosti vyroby a nutnosti "se jen obsluhovat". Emericane na Ronnieho politiku nizkych dani nereagovali investicemi, ale naopak setrili a uspory od Ronnieho sverili pravicujicim penzijnim fondum, ktere byly do mrte a'la Kozeny vytunelovany. Vytunelovane penize neskoncily v infarstukture (kam by byvaly mohly zamirit a byt nasmerovany z dani), ale jen a jen v honosnych sidlech a luxusu, ktery se ted rozpada.

Socialni stat a Emericky Sen, ktery obnovil svymi socialnimi reformami president Roosvelt, byl zpravicovan a zprivatisovan podle moUdrych poucek pro 1% elity. Ucet za to ma platit celemi svetu masa nevzdelanych, linych a niceho poradneho vyrobit neschopnych obtloustlych a nemocemi prolezlych Emericanu?!

231120

28.10.2010 08:36

Pozvánka na soud

RE: Bez pochyby je to zmanipulovana stvanice

MoUdrostrak 89.?.?.?

Jansmith, mně vadí, že peníze z příspěvků chce pan Editor nacpat do bezedného chřtánu justice a leteckých společností. Přesně to se líbí těm, které nesmíme my ani prodejní žurnalisté autocensurně jmenovat.

Pokud to špatně pro pana Editora dopadne, půjde městem zvěst, že si měl vybrat dražšího a schopnějšího advokáta - že justice je jen jedna.

A přitom to není pravda. Pokud by byl pan Editor připraven nasměrovat prostředky do vydání knihy, určitě by získal víc donátorů i abonentů. A větší mediální a obranou sílu. Místo toho prosí o příspěvky na svůj takřka donquijotský boj. A hledat pevný bod v současné české servilní a nadobro zkorumpované a zohýbané justici, když tam žádný bod není.

Přesně vidím ty, které nesmíme jmenovat, jak se smějí. A sázejí se, kolik kol finančně pan Editor a jeho supportisté vydrží.

231208

28.10.2010 15:33

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Oni prostě dělají ...

MoUdrostrak 89.?.?.?

Za šílence byli považováni i neoVčané, kteří pokazovali na emerické pokusy na lidech s radioaktivitou, biologickými a genetickými zbraněmi. Vše během desítek let bylo nakonec potvrzeno a vyneseno na světlo boží.

Neexistuje zrůdnost a špinavost, která by byla euro-atlantické civilizaci cizí. Naopak, nepotvrdilo se skoro naprosto nic z toho, co kdy média v rukou "dýmů-krásy" tvrdila o svých protivnících. ZHN v Iráku počínaje, přes údajná zvěrstva režimu Mr. Miloschwewitche konče neustále prorokovaným brzkým krachem Kuby, Číny, Severní Koreje, Vietnamu, Zimbabve, Íránu a dalších. Proto stejně, jako nelze jednoduše prokázat neexistenci chemtrails, je lepší raději být přesvědčen, že jsou na nás podobná svinstva v rytmu "dýmů-krásy" aplikována. A přinejhorším být vyjímečně a příjemně překvapen.

231239

29.10.2010 10:04

Přímá demokracie

Svycarsko - nejvetsi pradelna spinavych penez v historii lidstva

MoUdrostrak 89.?.?.?

Proto neni Svycarsko zadnym rajem na zemi. Jen neurodnou ospalou horskou vyspou, daleko nudnejsi nezli napr. Andorra. Neurodnym krajem, ktery si uzil jedno stoleti prosperity jako uschovna loupezi a podilu na napachanych zverstvech z celeho sveta. Dnes se jiz nicim nelisici od okolni sjednocene a (zatim jeste prudce) prosperujici EUropy.

231276

30.10.2010 05:32

Pozvánka na soud

RE: Bez pochyby je to zmanipulovana stvanice

MoUdrostrak 89.?.?.?

@jansmith, A co to obratit?!

A podat trestni oznameni na vsechny poskoky, co se nestiti v tomhle smrdutem kousku proti panu Editorovi, se angazovat?!

A odvolavat se, odvolavat, odvolavat... A vydavat press issue v mnoha jazycich a publikovat je po netu a po svete. Neverim tomu, ze by napr. arabske vlivy (Al-Jazeera a dalsi) nepomohly. Nebo íránské.

Má to ale jeden háček: Pan Editor by musel mít chuť prenastavit vyhýbku.

Právě jsem dočetl ságu z cesty Hanzelky a Zigmunda z cesty kolem světa 1947-1950. FBI a CIA je šikanovaly téměř na každém km jejich cesty: USA a poskoci nechávali Hanzelku a Zigmunda na jejich cestě pravidelně zavírat za pomoci pravicujících poskoků v Libérii, Panamě, ve Francie etc.

CIA, FBI a USA si ale jen vykoledovaly nenávist čtenářů a tehdejšího pokrokového světa, protože H&Z o každé emerické lumpárně a všivárně iHned publikovali v mnoha jazycích. Např. Hanzelka onemocněl v Mexicu a potřeboval se podrobit v ČSR naléhavé operaci. Emeričané mu odmítli udělit vízum na přestup v JůYsEj. Při pohovoru na konzulátu nejlepšího státu s "dýmů-krásy" na světě ho naopak tlačili, že mu umožní okamžitou léčbu v JůYsEj, pokud Zigmunda přemluvi a oba emigrují. Stačí prý speech v Hlasu Emeriky. Hanzelka nakonec do Evropy letěl přes Kubu, Kanadu, Británii a Holandsko.

Zigmunda pak šikanovali Emeričané po celou dobu plavby do Evropy lodí a nechali ho po přistání ve Francii iHned zatknout a zabavit mu zavazadla. Nakonec ho musel osvobodit zlý komunistický československý diplomat. A pomáhat v další cestě antiameričtí norští rejdači a námořníci (znechucení jim implantovaným Marschallovým plánem) a polští forwardeči a polské orgány.

Není špatné si občas zalistovat v autentické historii (bez autocensurních špinavostí prodejných autorů v žoldu "dýmů-krásy"). Nedokážu si představit, co by se stalo s tvůrcem, který by něco takového dnes jako dokument zveřejnil. Humbuk okolo filmového dokumentu Ukradené Kosovo by byl slabý odvar.

Jako aktér ale nemá pan Editor co ztratit.

231363

31.10.2010 07:20

Česko Slovensko má talent?

Pravicujme - tunelujme - humanitarne bombardujme - kolektivne aplaudujme

MoUdrostrak 89.?.?.?

70% oVcanu nevi, proc meli ve ctvrtek v Cesku volno a nemuseli do prace. 70% oVcanu iHned nasledujici den s prehledem vi, jaka kreatura postoupila do dalsiho kola TýVý gamesky.

70% oVcanu veri, ze naspanknizepan kasle na nove rodinne Orliky pro sve sponsory a loutkovodice, 70% oVcanu veri, ze nejlepsi ministr v Galaxii kasne na sve sponsory a nekryje je v budovani dalsich rodinnych Toskanskych Spindlu a solarnich penezovodu z kapes pravicujicich oVcanu. 70% oVcanu veri, ze byvaly komsomolsky aparatcik Necas to s oVcany mysli dobre a ze jen a jen vyzmizikovani Zakoniku prace je zarukou ke stesti v praci i na zemi. A bLONDYNy verejne svlecene spasi ceske oVcany od vseho dobreho i zleho.

Bohuzel, cesti oVcane nezkousli a nepolkli zavedeni komsomolsky uhykaneho Radiozurnalu na Ceskem rozhlase. Neudani estradnici, nasmerovani loutkovodici do verejnopravniho rozhlasu, se diky tomu musi tlacit na komercnich TV v prime time. Za vse dobre i zle si mohou pravicujici oVcane tedy sami. Zly bolsevik jim cukroval zle rude fronty na bannany Zenami za pultem, Majory Zemany a Okresy na severu. Treba bude pravicujicim oVcanum od noveho roku ve frontach pred pracaky, exekutorskymi urady a zastavarnami vice do skoku s trylkem kreatur z TýVý show a pomysleni na Naše hochy v zelenem ve vzdalenych miSSich pro vetsi glory "dýmů-krásy".

231435

01.11.2010 07:53

Pohádka o úsporách a vládních reformách

Dulezite je pravicovat

MoUdrostrak 89.?.?.?

Nejdulezitejsi je pravicovat. Lide to chteji a libe se jim pravicovani do usnich bubinku nese. Kazdy jsme bv podstate egoista. Celou historii lidstva se vine boj kazdeho se svym EGEM.

Kooperativnost a slusnost je slabost - agresivita a brutalita je znakem Alpha Samce - vice koristi, vice samic, vice sexu, vice potomku, vice sveta v prackach meho rodu/klanu. Kdo by tomu vabeni odolal?

Jsem praviveho smysleni. Pravicuji. Nejsem socka. Jako socka bych se musel drzet zpatky.

Nechci druhe omezovat v jejich pravicovani a EGU. A chci, aby mi take tunelovani, socializace ztrat a privatizace zisku proslo, jako jim.

Miluji ponizene nasehopanaknizepana. Jeho pravicujici predci stvorili Orliky. Nezajima mne, proc tehdy nemeli Orliky vsichni v Podhradi. Ale verim, ze dneska muzeme mit Orliky a Toskanske Spindly vsichni.

Obdivuji pravicujiciho Vikki Kozeneho. Kdybych se mohl znovu narodit, chtel bych byt Radkem Krejciru nebo Tommy Pitru.

Bakala je mym vzorem, jak "vyskolil" 40.000 skoro-majitelu bytu. Chci take "skolit" obyvatele vsech nemovitosti na CELEM SVETE .... a muset rodinu schovavat ve Svycarsku, aby mi ti vyskoleni nezavideli a neco neprovedli.

Pravicuji a proto jsem... k tomu mi dopomahej neviditelna pracka trhu, zhasinaci brozurka a poucky Prof. Big Toonnela z Hradu, ex-komsomolec Necas, jeho moUdre deformy, naspanknizepan a jeho Nejlepsi ministr financi v Galaxii.

231526

01.11.2010 21:14

Má obhajoba u druhého hlavního líčení

Gratulace!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Gratuluju a doufam, ze uz soudci pochopili, ze by se propujcili velice prozluklemu teatru, pokud by Vas, pane Editore, odsoudili a pod rozsudek se vlastnim jmenem podepsali.

Mozna pomohla i pohruzka, ze v Kanade jsou Vasi pratele pripraveni kauzu zverejnit. Ostuda je ostudou i na druhe strane zemekoule. A soudkyne nevi, kdy by se ji to mohlo jednou vratit. Zalobce dela svoji spinavou praci, ke ktere byl jespis temi, ktere nesmime autocensurne jmenovat, donucen (pod zratou ohrozeni kariery, zverejnenim kompra - kdo vi?!). U soudkyne je to o neco vice horke kafe, pokud by se na Vas lidsky podepsala.

V Polsku uz jeden pantata zacal utocit na politiky. Da se cekat, ze behem pravicujicich zrudnych deforem, privatisaci, exekuci a niceni existenci, bude podobnych reakci (drive okazale pravicujicich a ponizene naspankzizepanujicich) lidi pribyvat. Takze proc drazdit hada bosou nohou? Mnoho poskoku a shabesGOJim si musi klast cim dal casteji tuto otazku...

231595

01.11.2010 21:23

Pohádka o úsporách a vládních reformách

RE: Dulezite je pravicovat

MoUdrostrak 90.?.?.?

Klasicky liberalismus je jen smycka. Koncici kumulaci moci u hrstky uzkych elit v imperiich, ktere se VZDY nakonec spolu (a na cizi ucet vlastnich obyvatel a jejich smrti/zivotu) v patu o misto hegemona servou. Je to prirozene, stejne jako Vam pripada liberalismus nejprirozenejsi.

Otazkou je: Chceme liberalismus - VZDY koncici ve valkach? A znovurozdani karet? Vzdy, pokazde, stale dokola?

231596

02.11.2010 06:44

Má obhajoba u druhého hlavního líčení

RE: Gratulace!

MoUdrostrak 90.?.?.?

@in-ocean A co se Vam nezda?

Ti, ktere nesmime autocensurne jmenovat, nejenze pres sve shabesGOJim lobbisty ohybaji zakladni pravni normy a oklestuji lidska prava. Ale navic, pres media v rukou svych shabesGOJim, se snazi ohybat nepretrzite obecnou moralku, verejne mineni i spolecenskou objednavku - jen ucelove ve svuj prospech. Kryji jimi sva zverstva, pachana po celem svete a jsou schopni diky nim rozpoutavat i loupezive a vyhlazujici valky. A vymahat, reketovat a vynucovat si pro sva zverstva dokonce financni a materialni support z verejnych budgetu.

Co je tedy divneho na tom, ze se soudce nakonec rozhodne i podle toho, ze by na druhem konci sveta mohla dosud nezavisla a nezaprodana kanadska nebo emericka media psat o tom, ze cesky soudce tem, ktere nesmime autocensurne jmenovat a tlaku jejich shabesGOJim podlehl - a soudil kanadskeho obcana za clanek, ktery neprelozil, jen dovolil z Kanady zverejnit na svem webu v JuYsEj, a ktery se tedy ani nenachazi v Ceske republice?! [překvapení] [překvapení] [překvapení]

231656

02.11.2010 07:01

Má obhajoba u druhého hlavního líčení

Zajimava shoda?! Nebo dil(k)o shabesGOJim?!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Treba to bude libe vyhledavacum:

Court exonerates man charged with holocaust denial
In related news, the District Court of West Prague has once again exonerated Czech-Canadian Vladimír Stwora, who put a Czech translation of an article denying the holocaust on his website. Mr Stwora was first charged with hate speech crimes last year and given a ten-month suspended sentence. However, a higher court overruled the decision on the grounds that he was not proven to have cast doubt on the holocaust. Mr Stwora says the aim of the text was to point out the various official holocaust death counts and start a discussion about it.

Source: http://www.radio.cz/en/news

Zajimave ale je, ze hned nad clankem/zpravou o panu Editorovi je:

BIS: far-right extremism losing ground
The intelligence agency BIS ( Bezpečnostní a informační služba) says that right-wing extremism in the Czech Republic is losing ground. The agency’s third quarter report on the issue says that the loss of political platforms, namely the outlawed Workers’ Party, and concern over repression has made the community passive, disoriented and reluctant even to hold concerts. The report specifies that neo-Nazi groups are confining their gatherings more to private meetings and travelling to Poland and Hungary for larger events that would draw more attention from the police and the media in the Czech Republic. The prohibition on the far-right Workers’ Party earlier this year has had a large impact on the community, according to BIS.

Nahoda nebo typicka spolecenska objednavka svym shabesGOJim od tech, ktere nesmime autocensurne jmenovat?

231658

04.11.2010 10:11

Debakl Demokratů

RE: Myslim,ze dlouholeti ctenari neveri,ze by se neco v USA zmenilo.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Naprosto spravne: Bismark, pokusy o nastoleni socialniho statu a socialni soudrznosti, komunistiky blok a snaha o zachovani principu socialniho statu,

jen na cas odlozily a prodlouzily agonii, anarchii a kolaps, ke kteremu se blizil svet popisovany Marxem. Bohati se stavaji jeste bohatsimi a chudi jeste chudsimi.

Ceske pravicujici oVce radostne buci nad dnes zverejnenou zpravou, ze je nutne zvysit budouci duchody prijmovych skupin nad 40.000,-CZK/měsíčně a snizit je prijmovym skupinam mezi 12 a 40kCZK. Pravicujici oVce radostne buci a zvestuji nasehopanaknizepana jako neobdivovanejsiho politikahttp://www.mediafax.cz/domaci/3121192-CVVM-Cesi-nejvice-obdivuji-sefa-TOP-09-Schwarzenberg.

Zejmena diky pravicujicim planum a deformam jeho TOP09 pro vice novych rodinnych Orliku a vice a vice Toskanskych Spidlu: a http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/ln-vetsinu-lidi-nad-50-let-ceka-nizsi-duchod/551654

231913

05.11.2010 22:05

Východisko z ekonomické krize

@BAMBUS-LOGICKÁ CHYBKA - RE: j m keynes

MoUdrostrak 85.?.?.?

Nejvyšší zdanění v EUropě je ve zlé socialistické Skandinávii a potažmo i ve zlém sociálně-tržním Německu.

Kupodivu, nejenže ještě ty zlé státy se sociálně tržní ekonomikou neSSbankrotovaly, ale patří v době nynější největší kriSSe kapitaliSSmu mezi jediné vyspělé a bohaté prosperující oblasti široko daleko.

My, pravicující voliči v ČR však věříme pravicujícím brožurkám Prof. Big Toonnela z Hradu a od Plyše toužíme následovat JůYsEj, Island, Irsko a Pobaltí. A CHCEME ROVNOU DAŇ!

Kupodivu, ze zlé rudé socialistické Skandinávie utekl Bjorn Bjorg se všemi raketami do hodného elitářského Monaca.

A do zlé rudé socialistické Skandinávie stojí fronty investoři z celého světa, včetně hodného elitářského Monaca, hodných krachujících JůYsEj, Islandu, Irska a možná i Pobaltí a dalších hodnějších méně zlých sociálních a méně prosperujících zemí.

Náspánknížepán nám za naši věrnost postaví pro sebe a nejlepšího finančního ministra v Galaxii nové Orlíky a Toskánské Špidly. Kampak na ně se zlou rudou vysoko zdaněnou Skandinávií a Německem! My chceme rakety a rovnou daň! Pro všechny!

232038

06.11.2010 08:00

Východisko z ekonomické krize

RE: :-)

MoUdrostrak 85.?.?.?

Téměř souhlasím s panem Esmatem[smích]

Ti, které nesmíme autocensurně jmenovat, pohání obrovská snaha za každou cenu napravicovat/nahamounit energii od všech ostatních. Jediným vysvětlením pro mne zůstává hypotéza, že Naše Vrchnost resp. ti, které nesmíme autocensurně jmenovat a mají přímou linku s Bohem, dostali od něho kromě příkazu genozidy v Palestině, i další zadání.

A to napravicovat/naakumulovat energii od všech pozemšťanů/GOJim/Vrchnosti podřazených hovad/ a spasit se útěkem do vesmíru v novodobé Arše Noemově. Vyprovázeni budou poníženě je milovanými a štkajícími GOJim, kterým za odměnu a za poníženou oddanost před odletem natisknou pěkné zelené papírky na památku.

Inu, když někdo hovoří přímo s Bohem a na ovládání GOJim má od Boha nadiktovanou nezpochybnitelnou knihu, tak bychom se měli postavit do šiku a zvolat: Více Vašich govorů s Bohem, více Vaší genozidy, více Vašeho humanitárního bombardování, více Vašich miSSí...a našeho kanonenfutru, pravicující Vrchnosti, poníženě prosíme a hořekujeme[smích]

232055

06.11.2010 08:54

Úsvit epochy Rousseff

Divni Brazilci a ostatni obyvatele BRIC (....Rusko, Indie, Cina)

MoUdrostrak 85.?.?.?

Zatimco pravicujici cesti oVcane nadsene touzi po Novych Orlicich nasehopanaknizepana a Toskanskych Spindlech pro vice Kozenych, obdivuji likvidaci a vytunelovani Aero, CKD, Praga, Zetor, OP Prostejov a dalsich

divni Brazilci nastoluji socialni rovnost a soudrznost, vyrabeji letadla, zli rudi slovansti Rusove nedovoli degraudace a tryzni hodneho Khodhorkhoffskeho, rudi bolsevicti Cinane letaji do kosmu, pousteji si high-speed vlaky, kupuji si Afriku, Recko a dluhopisy cele pravicujici EUropy.

Divny svet, divni levicujici Brazilci a rozpadajici se pravicujici poucky Prof. Big Toonela z Hradu [zmaten] [pláč] [mrknutí jedním okem]

232060

08.11.2010 07:27

Úsvit epochy Rousseff

RE: Divni Brazilci a ostatni obyvatele BRIC (....Rusko, Indie, Cina)

MoUdrostrak 160.?.?.?

Nejste postizeny nejen odpadem z Vasich medii, ale rovnez zakalem oka i mozku: This is a list of companies from Austria, Austria is the 12th richest country in the world in terms of GDP (Gross domestic product) per capita,[4] has a well-developed social market economy, and a high standard of living:
Agrana -- sugar, starch, fruit (fruit juice concentrates & fruit preparation)
Aigner Steyr -- metal recycling and trade, mobile cranes
AKG Acoustics -- professional audio, headphones
ALPINE BeMo Tunnelling --- tunnelling, construction, civil engineering
AMAG (metals) -- see Austria Metall AG
Andritz -- engineering
Atomic Skis -- skis
Atronic Austria -- casino gaming machines
AT&S -- printed circuit boards
Austria Metall AG -- metals
AVL -- automotive engineering
Austrian Airlines -- airline
Austria Wirtschaftsservice Gesellschaft (aws) -- development and financing bank
Babyartikel Versand OG -- baby items
Bank Austria -- banking
BAWAG -- banking
Billa -- supermarkets
Blum -- furniture industry
Bundesimmobiliengesellschaft -- government real estate
Böhler-Uddeholm -- steel
Bösendorfer -- pianos
bwin -- online gambling
cyLEDGE -- configurators
Dependeq -- metallurgical plants
Doppelmayr -- mountain lifts
EGLO Leuchten -- lamps
Engel Austria -- machinery
Erste Bank -- banking
Fischer -- skis / aircraft parts
Frantschach -- paper industry
Glock Ges.m.b.H. -- small arms
Greiner -- plastics / packaging
Heinzel Group -- paper industry
KTM -- motorcycles
Lenzing AG -- cellulose fiber
Magna Steyr -- car maker
Mayr-Melnhof -- packaging
OMV -- petroleum
Österreichische Industrieholding AG -- government stockholder
Palfinger -- cranes for trucks
Pfanner Fruchtsäfte -- beverages
Plansee -- metallurgy
Raiffeisen -- banking
Rauch Fruchtsäfte -- beverages
Red Bull -- beverages
RHI AG -- fireproof industry
Rosenbauer -- fire vehicles
Semperit -- rubber products
Silhouette -- glasses
Spar Österreich -- retail (SPAR group)
Steyr Mannlicher -- weapons / cars, see Magna Steyr
Strabag -- construction
Swarovski -- jewelry and optical instruments
Telekom Austria -- telecom
TTTech Computertechnik AG -- Time-Triggered Computer Systems
Umdasch -- formwork / shopfitting
VA Tech -- engineering
Verbund -- utilities
Voestalpine -- steelmaker
Wienerberger -- bricks
W&H Dentalwerk Bürmoos -- dental equipment
Wiener Städtische -- insurance
Zumtobel Lighting Group -- lighting

Source: http://en.wikipedia.org/wiki/Austria

232129

10.11.2010 06:51

Pohádka o úsporách a vládních reformách

RE: Ad: nezaměstnaní

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený soudruhu Vojto, náš velký místní kapitalistický školiteli, Austrálie je jen opožděnou verzí slavných krachujících a bankrotujících JůYsEj: bílá menšina téměř vyhubila místní obyvatelstvo. Na ukradené a zadarmo rozdávané půdě vyplenila nerosty a přírodní bohatství. Pod pláštíkem laissez-faire [cool]

Austrálie má jednu velkou výhodu: silné odbory v padesátých a šedesátých letech (podobně jako Canada). Pokud by nebyly, byla by dnes Austrálie vydolovaná a vybydlená líným, nevzdělaným a zpohodlnělým obtloustlým obyvatelstvem naprosto stejně, nebo jen o něco méně, nežli slavné krachující a bankrotující JůYsEj.

Největší sociopatické a devastující australské zrůdy např. Rupert Murdoch tak musely odejít řádit a pravicovat jinam. A v Austrálii rozkvetl diky odborům (podobně jako v Německu a Skandinávii) prosperující sociální stát. Další výhodou Austrálie je vazba na Čínskou lidovou republiku jako její dodavatel nerostů a surovin - a samozřejmě i schopnost australského premiéra govořit se zlými čínskými komunisty (v době nejvěrší krize kapitaliSSmu devastující slavnou euro-atlantickou civilizaci) fluent mandarinštinou.

V té samé době čistými bělochy nevybydlená Jižní Amerika, co nevyhubila jako oni domorodé obyvatelstvo, zahýbá CELÁ mocně doleva, vyrábí pro celý svět skvělá letadla a další vyspělé technologie. A bratříčkuje se, stejně jako sociální Austrálie, se zlou rudou komunistickou Čínskou lidovou republikou.

Zkráceně: Pokud by Haiti nebylo vybydleno, vykáceno a vyrabováno kartely a monopoly ze slavných krachujících a bankrotujících JůYsEj, mohlo být díky potenciálním silným odborům menším klonem Austrálie, Kanady a kamarádem čínských komunistů = a mělo by se dobře. Otevřelo však náruč trhu bez přívlastků a bylo díky své velikosti vybydleno za zlomek času, nežli ke svému krachu potřebovalo JůYsEj, Island, Irsko, Pobaltí a další neoliberální ráje...

232251

11.11.2010 03:53

Pohádka o úsporách a vládních reformách

RE: Ad: nezaměstnaní

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pane Moudrostraku. Austrálie vybudovala svou současnou průmyslovou infrastrukturu především v době, kdy jí Čína (pod vedením velkého Maa) mohla dodávat tak nanejvýš hlínu na trpaslíky. Pokud jí tehdy nespotřebovala sama na výrobu "výživných" placek pro své vyhladovělé obyvatelstvo.

K Vaším argumentům o odborech a sociálních státech. V ČSSR bylo organizováno v odborech 99,99% pracujících. To byly panečku SILNÉ odbory, že? Adjektivum "socialistická" měla tato naše ubohá republika dokonce i v názvu. A přesto se z předválečné vzkvétající průmyslové země stalo pod vedením (dle Vás) skvělých komunistů z ČSR velké šedivé panelákové sídliště. S muzeálními fabrikami, neschopnými vyrobit jediný úspěšný exportní artikl. S umírajícími lesy, zamořenou vodou i půdou, nedýchatelným ovzduším. A hlavně, s morálně zdevastovaným obyvatelstvem, udržovaným na jejím státním území jen s pomocí ostnatých drátů a hrozby zastřelením. Ostatně stejně nebo hůř dopadly všechny země pod nadvládou komunistů.

Nebojte se. Je nás mnoho, kteří ty "šťastné" časy pamatujeme. A budeme je připomínat těm mladším, nezkušeným, kteří by mohli podlehnout Vaší iracionální levicové propagandě.


Vážený soudruhu Vojto, náš humanitárně-bombardující a pravicově-prosperující Velký Školiteli,

Austrálie není vydolována a vybydlena jako slavné krachující a bankrotující JůYsEj jen díky tomu, že v Austrálii zlé odbory hlídají, aby národní bohatství bylo pečlivě přerozdělováno mezi všechny oVčany - proto tam neexistují ghetta emerického stylu, bezvýchodné (ve vojtovštině "spravedlivé") sociální vyloučeni a'la Kathrine a dluhy, dluhy a zase jen dluhy.

Zlé rudé komunistické Československo stavělo po celém světě rafinérie, cukrovary, elektrárny, pivovary, vyváželo zlé rudé Sigmy, Zetory, JAWY, ČKD a další špičkové technologie a investiční celky, které neměly konkurenci. V dnešních humanitárně-bombardovaných končinách Iráku, Afghanistánu, Pákistánu a jinde, se naši nynější ambaSSádoři v dreSSu "dýmů-krásy" okamžitě ohánějí argumenty, že místní námi humanitárně-bombardovaní oVčané je milují, protože si pamatují právě výše uvedené značky a aktivity tehdejšího Československa. A vděčně stále užívají k zavlažování socialistické Sigmy. V hodném současném kapitalistickém Česku byly všechny tyto brandy již úspěšně vytunelovány, zprivatisovány, zpravicovány a zmizely, aby vyklidily tržní pozice ve světě konkurenci.

V Česku jsou (po úspěšně vytunelovaných a zničených Sigmy, Zetory, JAWY, ČKD a dalších) právě nyní ničeny poslední funkční veřejné nemocnice, doprivatizovávány=pravicovány=ničeny ČSA, Budwar, Česká pošta, Státní lesy a další poslední ostrůvky prosperity a věhlasu. Pravicující oVčané odkládají návštěvy lékařů, nákup léků a bojí se si vz

232293

11.11.2010 03:55

Pohádka o úsporách a vládních reformách

RE: Ad: nezaměstnaní

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pravicující oVčané nyní v Česku během nynější skvělé "dýmů-krásy" odkládají návštěvy lékařů, nákup léků a bojí se si vzít dovolenou ze strachu před pravicujícím vyhozením na dlažbu.

V našem vzoru=pravicujících JůYsEj krachuje jeden podnik a banka za druhou. Třígenerační rodiny ze ze slavných překližkových vil musí po exekucích kvůli nezaměstnanosti a kvůli nezaplaceným účtům lékařům a nemocnicím, sestěhovávat pod jednu střechu. Emerická infrastruktura se rozpadá, téměř vše se dováží NA DLUH nebo za dluhy podložené bez přestání tištěné zelené papírky. Slavné krachující a bankrotující JůYsEj nejsou schopny již vyrobit jediný úspěšný exportní atrikl.

Nevzdělaní, obtloustlí, líní a zpohodlnělí Emeričané v 95% nemají cestovní pasy. A v 90% si nikdy nemohli dovolit vycestovat do zahraničí, aby zjistili jak jsou milováni obyvateli zeměkoule, kterou bez přestání humanitárně-bombardují a přinášejí jim diktátory a "dýmů-krásy". Zatím, díky trpělivým, zlým, rudým čínským komunistům, ještě po krk zadluženým Emeričanům jezdí tankery s naftou, Číňané Emeričany šatí, živí a platí za ně lékařskou službu první pomoci a dovolují Emeričanům klimatizovat a vytápět překližkové "villy".

Vážený soudruhu Vojto, náš humanitárně-bombardující a pravicově-prosperující Velký Školiteli, nebojte se. Je nás mnoho, kteří ty "nešťastné" zlé rudé a proexportní a nezadlužené časy, s plnou zaměstnaností a sociální uplatnitelností, bez strachů z dlažby, exekutorů, školného a z neléčených nemocí a bez drog a zastaváren pamatujeme. A budeme je připomínat těm mladším, nezkušeným, kteří by mohli podlehnout Vaší iracionální pravicující propagandě za účelem rozdmýchávání a šíření "dýmů-krásy".

232294

11.11.2010 09:21

Úsvit epochy Rousseff

RE: Divni Brazilci a ostatni obyvatele BRIC (....Rusko, Indie, Cina)

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vazeny soudruhu MO, hloupoucky jste patrne Vy.

Rakousko ma priblizne 40x mensi pocet obyvatel, nezli Vami adorovane chatrajici a bankrotujici JuYsEj...

Dle Vaseho (a Terminatorova) chabeho ideologickeho rozumu by melo zle socialni a socialisticke prerozdelovaci Rakousko chatrat na ubyte. A ono si socialisticke Rakousko dovoli mit 3 podniky v ranku 500 z celeho sveta! A 40x obyvatelstvem vetsi slavne nyni bankrotujici JuYsEj jich maji 162! Nejak Vam asi v dlouhem zivote moc nesla obycejna lichvarska trojclenka. Proto ten obdiv pro podvodnicke JůYsEj. Praci a kalkulaci nejobycejnejsiho business case byste se asi nikdy schopny slusne uzivit nebyl.

232301

13.11.2010 07:33

Před summitem G-20: Jakou muziku si objednal FED?

g20 (a zejména Čína a Rusko) ukázala FEDu fuckáče - na místě zrůdných činů JůYsEj

MoUdrostrak 90.?.?.?

V diplomacii nikdy není nic "náhodou". Místo konání "prosebného" summitu a jeho rozsah hodně napoví:

Jižní Korea je geograficky téměř jen čínsko-ruským poloostrovem či spíše enklávou v čínské a ruské oblasti podobně, jako byla Vídeň a Rakousko v nárazníkovém "neutrálním" pásmu mezi hodným Západem a zlým Východem. Nejde tedy o žádnou obdobu někdejší funkce Islandu, který naopak byl přibližným geografickým středem vzdálenosti mezi Moskvou a Washingtonem.

To, že téměř všichni světoví politici museli jet až na hranice Číny a Ruska, předznamenává kdo tahá za kratší mocenský konec lana a musí se volky nevolky obtěžovat vycestovat dále za své hranice.

Původně se "mělo jednat, dokud se nedohodnou". Během několika hodin bylo jasné, že není o čem jednat: Ti, kteří jsou dnes skutečnými zástupci svých oVčanů, kteří je zvolili, odmítli návrhy těch politiků, kteří tančí pod slogany "dýmů-krásy" jen pro své loutkáře a úzkou skupinu zadavatelů. Svět odmítl zaplatit dluhy za podvodné fondy, které neslouží jako kumulátoři pro realizaci investic. Ale jsou těmi, co dali odstranit a zohýbat zákony a regulaci těchto fondů, jen nástrojem rozkradení veřejných statků a okradení většinových drobných investorů do vlastních kapes.

Zajímalo by mne, co na to resp. jakou poučku by vynesl náš, celým světem uznávaný a obdivovaný, guru a nepřítel všech regulací chránící většinu před predátory: Slavný ProfeSSor Big Toonnel z Hradu?

V každém případě je jasné, že si ve slavných bankrotujících a krachujících JůYsEj budou brzy muset obtloustlí, zlenivělí a pohodlní obyvatelé překližkových vill stáhnout klimačky a topení o hezkých pár stupňů. Možná ale všichni přemluví zlé slovanské širokolící Rusy, aby si od slavných bankrotujících a krachujících JůYsEj odkoupili zpět Aljašku.

Třeba by aktiva takto od zlých slovanských širokolících Rusů vydržela hodným Emeričanům a jejich cestě "dýmů-krásy" po jednu zimu, plnou dárků, Santy, tepla krbu, dozlatova propečených krocanů a humanitárního bombardování pár dalších milionů neznámých civilistů někde daleko.

Historie se vrací ve spirále: Slavné bankrotující a krachující JůYsEj vražděním Korejců a dobrovolnických Číňanů chtělo před 60 lety "zadržovat komunismus". Nyní se museli Emeričané vrátit na místo činu prosit druhou stranu, která tehdy stála na druhé straně barikády, aby se smilovala nad emerickou ekonomikou "dýmů-krásy", dluhů, podvodů, humanitárního bombardování, mučení a zRADARů.

V diplomacii není nikdy nic náhodou!

232367

13.11.2010 11:39

Před summitem G-20: Jakou muziku si objednal FED?

RE: g20 (a zejména Čína a Rusko) ukázala FEDu fuckáče - na místě zrůdných činů JůYsEj

MoUdrostrak 90.?.?.?

Smim se nezdvorile zeptat, kolik Vam je let, kdyz mate tak omezeny obecny rozhled a misto argumentu papouskujete jizdni rady?

Pokud hledáte symbolický převratný moment, kdy slavné krachující a bankrotující JůYsEj přestaly komandovat svět ve 21. století a museli své místo postoupit pro století ASIJSKÉ, tento týden v Soulu se odehrál pravděpodobně ten okamžik. [cool] [cool] [cool]

"If you seek a symbolic moment when the United States ceased to command the 21st-century world and ceded its place to the Asian century, this week in Seoul was arguably that moment." ..." For there to have been no mention of undervalued currencies or trade imbalances would have been a real slap in the face for the US." [chechtot] (http://www.guardian.co.uk/commentisfree/2010/nov/13/g20-summit-seoul-survivors-editorial )


k dalsi Vasi argumentaci: Obtloustlii a lini Emericane jsou skutecne vystehovavani exekutory pro stale rostouci neschopnost platit za lekarskou peci ze svych lepenkovych "vill" a cim dal vic cerpaji chudinske zebracenky.

232380

14.11.2010 08:02

Před summitem G-20: Jakou muziku si objednal FED?

RE: g20 (a zejména Čína a Rusko) ukázala FEDu fuckáče - na místě zrůdných činů JůYsEj

MoUdrostrak 1.?.?.?

To, ze jste pred lety mel v JuYsEj prijem 100k nijak nevyvraci fakta na ktera jste mel a mohl reagovat. Takovy prijem jste mel jen diky boomu, krery iniciovala realitni bublina a financni podvody, ktere poslaly JuYsEj i s pasaliky na hnojiste dejin.

232400

26.11.2010 05:53

Obkličování Ruska, cíl Čína, skutečná role NATO v americké velké strategii (1. část)

Rusko a Cina vedle sebe koexistuji odjakziva - vzdy se umeli dohodnout

MoUdrostrak 183.?.?.?

NATO ma velky problem: Rusko a Cina vedle sebe koexistuji odjakziva. Dokonce i v tunelistickem, pravicujicim a ryze keltskem Cesku sel pred par tydny velice zajimavy dokumentarni film:

Hodny Chiang Kai-shek a zly Mao dali sve syny do zleho Ruska do exilu a na studia ke zlemu Stalinovi ve stejnou dobu, kdy mezi sebou bojovali o moc nad Cinou zbavujici se poroby od hodneho Zapadu i hodneho Japonska. Maouv syn se vratil posleze ke svemu zlemu otci Moovi a zahynul v bojich proti Japoncum.

I syn hodneho Chiang Kai-sheka - Chiang Ching-Kuo a.k.a. Nikolai Vladimirovich Elizarov se se svou zlou (belo-)ruskou zenou Fainou Ipat'evnou Vakhrevou a.k.a. Chiang Fang-liang

Vložený obrázek

vratil ke svemu otci Chiang Kai-shekovi a doprovodili jej nakonec do exilu na Tai-wan.

Po smrti hodneho Chiang Kai-sheka se stal jeho syn taiwanskym presidentem, ktery dusledne dbal na to, aby se z Taiwanu stal socialne konsolidovany stat. Jeho zla (belo-)ruska slovanska zena Chiang Fang-liang byla na Taiwanu jako prvni dama velice oblibena. A o zlych rudych slovanskych sirokolicich Rusech se pres zavislost na svych a otcovych hodnych emerickych loutkarich, vzdy

Vložený obrázek

taiwansky president Chiang Ching-Ku a.k.a. Nikolai Vladimirovich Elizarov vyjadroval s uctou a s vdecnosti.

Zli rudi Cinane a zli sirokolici slovansti Rusove maji tak mnoho vzajemne blizkeho, ze se z toho hodnemu Zapadu muze zatocit hlava. Pevne verim tomu, ze se dokazi vzdy spojit proti spolecnemu vnejsimu agreSSorovi. Historie jim uz mnohokrat dokazala, ze je lepsi kryt jeden druhemu zada, nezli se snazit zavdecit jako cizi krivohuby poskok a zRADAR.

233055

26.11.2010 06:07

Obkličování Ruska, cíl Čína, skutečná role NATO v americké velké strategii (1. část)

RE: Rusko a Cina vedle sebe koexistuji odjakziva - vzdy se umeli dohodnout

MoUdrostrak 183.?.?.?

Dalsim zajimavym hrdinou je syn hodneho Chiang Kai-sheka a bratr taiwanskeho presidenta Nikolaie Vladimiroviche Elizarova:

Vložený obrázek

Chiang Wei-kuo, ktery jako absolvent Mnichovske vojenske akademie a pozdeji i porucik Hitlerova Wehrmachtu pomahal ve svem nemeckem tanku pri Anschlusu Rakouska. Nezli mohl pomahat s utokem proti Polsku, byl odvolan zpet do Ciny.

Vložený obrázek

Pozdeji se znovu ozenil za divku z cinsko-nemeckeho manzelstvi a pomahal svemu bratru a presidentu Taiwanu Nikolaii Vladimirovichi Elizarovi(sic!) v rizeni strany Kuomintang. Cinane si tedy urcite nemaji duvod o hodnem Zapadu myslet zadne pohadky a'la J.A.G.&Co.

233056

26.11.2010 21:04

Alternativních zdrojů v češtině a slovenštině ubývá – všiml si někdo?

Kazdy z nas muze byt poddanskym ShabesGOJim - je to jen nase volba

MoUdrostrak 183.?.?.?

Ja se divim, ze se nekteri z nas divi: Zide jsou jiz odmala a od veku vychovavani ke slasti ovladat poddanska hovada/GOJim. Kazdy tyden nesmi zid vykonavat zadnou produktivni cinnost - musi svetit Shabes.

Aby vubec prezil - nezmrzl, nazabil se v seru a pod. muze/smi obvykle cinnosti sverit svemu ShabesGOJovi. Protoze zide neocekavaji ani nevyzaduji od nikoho "vdecnost" (ktera je dle nich zvireci vlastnosti) musi jiz odmala byt zvykli a pripraveni svemu ShabesGOJovi jeho posluhu vykompensovat. A musi se zamyslet, nakolik jsou ochotni mu oddelit za ponizenou posluhu neco ze sveho.

Na jedne strane slast, ze nemusim nic vykonavat a presto je o mne pecovano - a na druhe strane nechut za posluhu hovadem platit vice, nezli je nezvytne nutne.

Soucasny svet zide postupne usporadali hierarchicky jako obri letadlo/Ponzi schema. Na vrcholu pyramidy/Ponzi schema se drzi zide sami navzajem - a pod nimi jsou obluhovani a opecovavani nami GOJim (Bohem jim ustanovenymi poddanskymi hovady).

Jen dluhy podlozene zelene papirky zidum slouzi k odmenovani GOJim za vecnou posluhu na vecnou oplatku. Dokud letadlo leti/dostatek GOJim veri, ze poleti stale/ je vse oukej = GOJim se lopoti a zide jim odhazuji za posluhu vlastnorucne tistene zelene papirky a dluhopisy.

Zide naprosto nikoho nasilim nenuti, aby za ne/pro ne pracoval. Vymysleli zelene papirky = a je jen na GOJim, zda budou za papirky vrazdit v mirovych miSSich po celem svete, psat zidomilne historicke essaye a do kazdeho nataceneho filmu umistovat jednoho /nebo vice/ pozitivnich zidovskych postav.

Proto je nasnade, ze zelene papirky velice obtizne zamiri ke Zvedavci nebo do Bristkych listu. Na druhou stranu staci, aby se Zvedavec /a pan Editor/ zacali chovat podle hesla: UHODNOUT-VYHOVET-PREZIT a dostane se na ne par drobtu z letadloveho stroje na prosperitu. Sance stale je dokud letadlo jeste leti...

233144

28.11.2010 01:57

Konflikt ve Žlutém moři

Na tahu je a musi byt slavne krachujici a bankrotujici JuYsEj

MoUdrostrak 183.?.?.?

Ani Severni Korea, ani Cina, natoz Rusko nejsou v rohu. Maji se kam rozvijet a maji pred sebou rust.

Jediny, kdo muze a za soucasneho stavu stale ztraci jsou slavne krachujici a bankrotujici JuYsEj. CELA Jizni Amerika vyhnala Emericany s jejich pijavicnymi fruit & mining companies, s pravicujicimi diktatory, zrudnymi asocialnimi deformami, privatizaci zisku a nacionalizaci ztrat a eskadrami SMRTI na hnojiste dejin. CELA Afrika se dobrovolne vrha do naruce cinske rozvojove pomoci. Cina si kupuje Recko jako obchodni terminal a skupuje EUropske statni obligace. Cinou placeni lobbiste diriguji nejen ceske a EUropske politiky.

Za tohoto stavu musi slavne krachujici a bankrotujici JuYsEj jednat. A zatahnout stabilne se cim dale rychleji rozvijejici Cinskou lidovou republiku do destabilizujiciho konfliktu. Nepomohl Tibet a Dalajlama, nepomohlo zanaseni nepokoju do Ujgurska - musi se proto ze zoufalstvi zahrat Korejska karta.

Cine je jasne, ze nesmi KLDR obetovat. Zadelala by si na kontakt se smrticim jedem, "dýmů-krásy" a humanitárním bombardováním na vlastnich hranicich. Musi proto jednat. A to je prave moment, ktery se pokouseji nastolit JuYsEj. Donutit Cinu se zapojit do vysilujiciho zapoleni. Uvidime, co z toho vzejde a na jakou stranu se prida Rusko, Indie, Brazilie a dalsi. A nakolik budou krivohubi a zRADARsti Jihokorejci, kteri jiz jednou lecbu a'la "dýmů-krásy" a cinskou protiakci pred 60 lety zazili.

233265

10.12.2010 22:32

24 znamení, že se celá Amerika začíná podobat Detroitu – hnijící, postindustriální, postapokalyptické pustině

Prof. Big Toonnel ve svych pouckach (nejen o zbytecnosti internetu) kazal:

MoUdrostrak 120.?.?.?

Pravicujme, tunelujme - proBoha, nic nebudujme! Jen se pekne obsluhujme!

Thatherista a Reaganista nas pan ProfeSSor Big Toonnel nas ucil, ze jedina, jedina, ale opravdu jedina zarucena cesta prosperity vede pres maly, maly, ale opravdu maly stat + U.S.A., HongKong, Pobalti, Irsko, Island a dalsi pravicujici a nizkodanove raje pro moUdre investory a je zastresujici a vedouci moUdre fondy...

MoUdri dokazali, ze to dokazi - breci a volaji, aby je zly co nejsilnejsi stat zachranil. Kdyz uz nemaji vlastni vytunelovany a vypravicovany, tak alespon zli rudi cinsti komuniste. Nebo i nepohrdnou zlymi sirokolicimi rudymi slovanskymi Rusky - hlavne v zime nezmrznout a mit cim svitit.

Uz ani nemame zlym rudym sikmookym Cinanum a zlym rudym sirokolicim Rusum co na oplatku nabidnout, krome zelenych papirku, krytych jen nasimi obrovskymi dluhy ze vzajemneho obsluhovani se a niceni zleho statu.

Amerika diky Ronnie Reaganovi a jeho zarucenych receptu na raj na zemi dostala jen oddechovy cas. Hnojiste dejin se nezadrzitelne blizi!

234030

12.12.2010 00:49

Wikileaks = Asanace internetu

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

MoUdrostrak 120.?.?.?

Voldermorti jsou zdeseni, protoze se jim vse hrouti. Nejen v yeshivach duni bubny a jeci poplachove sireny na plno. A presto nejsou schopni najit vychodisko. Dostali se vlastnim pricinenim do bezvychodne situace. Hamizdnosti sobe vlastni probudili draka, ktery dlouho jen odpocival a prezival = Cinu.

Velky a genialni strateg http://cs.wikipedia.org/wiki/Teng_Siao-pching vcas odhadl, kam svet pod manipulacemi Voldermotu smeruje. Zazil z nejblizsi blizkosti Koreu, Vietnam a tusil, kam a kde musi byt utazena voldermotska smycka, aby mohli Voldermoti geostrategicky vladnout svetu. A draka vcas probudil, osedlal a nasmeroval tak, aby utoku Voldermotu nejen odolal, ale aby dokonale ovladal situaci.

V dobe, kdy dostal velky DEformator Gorby facku od sveho spoluobcana na meetingu, http://cs.wikipedia.org/wiki/Teng_Siao-pching se spokojene koupal v mori a dozival svuj zivot pohledem na uspech, ktery jeho plan a projekt sklizi.

Voldermoti jsou schopni zkorumpovat kazdeho nebo na neho pouzit kompro. Jen u Ciny a Cinanu narazeji. Nejen proto jsou v Cine za prokazanou korupci naroubovany tresty smrti. Dalsim duvodem je fakt, ze zatimco skveli a hodni Euro_Atlantane zaprodaji za penize cokoliv, Cinan muze zit ve skvelem zapadnim svete nekolik generaci- ale stale je pro neho Cina No. 1!

Proto, at je za Wikileaks kdokoliv a cokoliv, diky potencialu Ciny nema sanci zmenit smerovani sveta. Hodny a humanitarni Pakt NATO tahne do geostrategickeho bodu zemekoule uz druhe desetileti, ale misto uspechu, slavi jen porazky. Cina si ale podmanuje CELY treti svet, kasle na skutecnou hodnotu podvodnych zelenych papirku. A naopak absurditu krize zpusobovane FEDem a podvody zapadnich financniku, obraci ve svuj prospech.

Cina nemusi hnout ani jedinym vojakem, vyplatit ani jeden jediny juan na korupcni ucely, nakupovat kompro proti komukoliv - a presto si Cina podmanuje svet.Proto se budou dit jeste zajimave veci. Krome velkeho globalniho konfliktu je vsak vse ostatni naprosto prirozene nezvratne. V yeshivach duni bubny a jeci sireny na poplach. Nejsou vsak schopny nic zmenit...

234069

15.12.2010 18:02

Je čas pomáhat

RE: Člověk v tísni je naprosto politicky provařená organizace,

MoUdrostrak 120.?.?.?

Naprosty souhlas: ADRA je jedina, ktera si jeste drzi cisty stit.

CvT je pobockou US Freedom House, rizen CIA, ale za ceske dane a prispevky naivnicn oVcanu.

Adre pravidelne prispivam. A obcas se ve svete setkavam s konkretnimi projekty, na kterych se take ADRA podili. Ale posledni dobou vedou vsude Cinane a muslimske zeme (zejm. Lybie a Malajsie). A domorodci to tak vnimaji.

Vliv Zapadu (nastesti) uz zanika - nic dobreho, krome humanitarniho pleneni, bombardovani a vydirani svetu Zapad neprinesl[pláč]

234325

15.12.2010 23:06

Je čas pomáhat

RE: Člověk v tísni je naprosto politicky provařená organizace,

MoUdrostrak 120.?.?.?

Mily Vanguarde, ocenuji Tvoji snahu. Ale svet to prave rozhoduje za Tebe ( i za mne a za nase zbozna prani ). A jednoznacne:

CELA Jizni Amerika zahyba mocne do leva a jde svoji vlastni cestou. CELA Afrika se dostava dobrovolne do cinske sfery vlivu. Cina nejenze drzi nad vodou cely AMERICKY SEN, ale skupuje i statni obligace EU a zejmena jejich favoritu: Irska, Islandu, Pobalti a dalsich vystavnich vitrin "trhu bez privlastku".

Nejrychleji narustajicim nabozenstvim na zemekouli je Islam (a to i na nejvzdalenejsich mistech sveta, kde drive nebyla jedina mesita).

Na jednu stranu mi je to lito. Na druhou mne to nesmirne tesi. Od doby humanitarniho bombardovani Jugoslavie, kdy CELY ZAPAD ronil slzy nad okrojovanymi horaly, kteri fluent anglictinou zehrali podle nauceneho scenare do "nezavislych" kamer na zle Srby, jsem se jen tesil, az tehle zlorad vezme za sve. Ze to bude tak brzo, jsem vazne ale necekal. Takze kazdodenne slavim a celebruji.

Mozna to same, co ja, nevideli moji spoluoVcane. Ale cely ostatni svet to vnimal a delal vsechno mozne pro to, aby se nestal pristi Jugoslavii. Kazda zeme ma sve "Kosovo". I v Cesku existuje Tesinsko nebo Chanov. A britsky kolonizacni model ROZDEL A PANUJ je tak proflaknuty na vsech rovnobezkach a polednicich, ze snad jen pravicujici cesti bulici a moUdri oVcane veri na miSSe a Cloveky v tisni.

Cokoliv tedy denne oblekam nebo na cem se pripojuji k netu, je "mozna" zapadni koncept. Ale davno uz odevzdany a zvadnuty Cine nebo jinym nastupujicim panum Globu. A tedy i nasim soucasnym a budoucim leadrum. Mily Vanguarde, cokoliv, co dnes vezmes do ruku, bude jen diky tomu v Tvem drzeni, ze to zly rudy komunisticky Cinan dovolil a spolufinancoval. Bez jeho laskavosti bys mel na sobe i okolo sebe o 80% cajku a ne/zbytnosti mene. Pokud by ale Cinan mel vychovani a hodnotovy zebricek hochu z JuYsEj nebo londynskeho CITY, svet by uz mel par let po globalnim nuklearnim mejdanu. To, ze nas hruzosvet dokazi Cinane, latinoamericane a muslimove rozebirat a transformovat kamen po kameni a s trpelivosti Konfucia, neni nasi zaluhou.

V yeshivach biji bumby na poplach a jeci sireny na plne pecky, ale trend je jasny a seberychlejsi tisk jen nasimi dluhy garantovanych zapadnich zelenych papirku uz nic nezvrati.

234344

19.12.2010 06:00

Rusko by nevyhrálo případnou válku ani s NATO, ani s Čínou

Bankrotujici JuYsEj, Cina a Rusko

MoUdrostrak 90.?.?.?

Bankrotuci JuYsEj si neporadilo v Iraku, Afghanistanu a humanitarne rozbombardovanou a rozestvanou ex-YU hodilo na krk EUrope. Navzdory superklimatisovanym marines, bezpilotnim predatorum a statisicum vyvrazdenych civilistu.

Proti Cine a Rusku postrkuje JuYsEj Cecence, Ujgury, Gruzince, Tibetany a dalsi sve kvazi-albanske "spojence". A RU i CN to s prehledem zvladaji[smích]

Presto JuYjEj bankrotuje a Ciha a Rusko si Emericany kupuji nastojato a nalezato. Pravda je hodne tedy mimo clanek patrne na objednavku havlislickeho Yabloko nebo WeiSSteina/Knasparova[smích]

234511

21.12.2010 05:41

Kosovský mafiánský premiér Hašim Thaci: Pašerák lidských orgánů

I pan Čulík z BL si liboval --- a nejen on...

MoUdrostrak 90.?.?.?

"Bylo by bylo obscénní proti akcím Miloševičova režimu, jehož vraždění a útlak trvaly skoro deset let, nezasáhnout. V tomto smyslu bylo rozhodnutí západního společenství zahájit akce proti Srbsku na jaře roku 1999 správné..."

Ač i J.Č. připouští: "Možná měl Západ reagovat inteligentněji. Můj šéf na Glasgow University John Dunn argumentuje, že mělo na jaře roku 1999 vyslat NATO své jednotky na podporu srbské armády a policie. Kdyby totiž byla v přítomnosti srbských jednotek západní vojska, srbská armáda a policie by si těžko mohla dál dovolit vraždit, vypalovat domovy a vyhánět lidi - zároveň by si UCK přitom asi těžko dovolila útočit na mírové sbory NATO." Btw. presne takto "umirnene" a efektivne zakrocilo NATO proti albanskym narkotrafikantum posleze v Makedonii.

Ale Jugoslávii byto treba srazit na kolena ( slovy Hanse Ditricha Gentchera z roku 1992: „Srbsko musí padnout na kolena,“ anebo slovy Klause Kinkela z roku 1999: „Bombardováním Jugoslávie byla odčiněna porážka Německa z první světové války.“) a humanitarne bombardovat ( výrok české redakce BBC z 2. května 1999 o tom, že !morální hodnota života amarických pilotů (rozuměj placených vraždících strojů bez morálky) je vyšší!!! než hodnota životů albánských a jugoslávských civilistů mluví za vše...)

Ceska katolicka cirkev prostrednictvim v JuYsEj vycviceneho patera Daniela Hermanna (nyni jiz "odsveceneho"(sic!) patera vyklouze a reditele Ustavu pro studium totalitnich rezimu http://cs.wikipedia.org/wiki/Daniel_Herman ) zehnala humanitarne-bombardovacim zbranim Paktu NATO.

A pravicujici cesti oVcane a emigranti jasali, jak Pakt NATO se uspesne posunul geostrategicky k ruskym hranicim a na na vektoru k Stredni Asii, Cine a stredu prostoru pro Velkou Hru. K dalsim zdrojum ropy, plynu, nerostu, lidskeho vykoristovani, zisku a konzumu...

Pravicujme, tunelujme, humanitarne miSSujme a bombardujme, jenom tak se obsluhujme - proboha!, nic nebudujme!!!

234614

21.12.2010 06:05

Nové čtení o židovském životě

RE: Zid , zustane zidem i kdyz se verejne od zidovstvi odhlasi-Kol Nidre

MoUdrostrak 90.?.?.?

Kazdemu (soudnemu) cloveku staci jedna (nebo i vice[smích] ) navstev rasistickeho statu Israel, aby zjistil, kde je pravda.

Komu se to "stesti" nepostesti, tak mu postaci smula letet spolecne v letadle vedle "moderniho" Israelce, zazit jeho spolecnost v restauraci pri komandovani personalu a obtezovani agresivitou, hlukem a nadrazenosti ostatnich hostu. A jak to funguje v Israelitove "domovine" (roz. rasistickem statu Israel) v chovani zidu vuci cizincum (a natoz Palestinskym domorodcum a jedinym opravnenym vlastnikum palestinske pudy), si udela ihned jasnou predstavu.

Na druhou stranu, ne kazdy zid ve svete vysly z typickym zidovskych pomeru a kulturniho (a rasistickeho vuci GOJim) prostredi, musi zustat naveky rasistou a stat se (nejen po dobu zlocinu v IDF service) opovrzenihodnym zlocineckym vrazdicim genozidnim monstrem.

A to je i pripad pana Chomskeho, ktery ocividne nezije pro penize a pro moc nad ostatnimi GOJim, ale vychutnava (a vytrpuje) si zivot ve vsech jeho zapeklitostech a slozitostech. Aniz by musel popirat nekdy sam sebe. Napr. Winston Churchill horoval pred WWII pro pana Hitlera, Jeho "Svatost" Dalajlama byl clenem vrcholnych organu Komunisticke strany Ciny - a dnes pro ne roni slzy nejen vsichni pravicujici Kelto-Cesi.

Proc by tedy mel pan Chomsky, ktery o sobe a svem zivote dokaze vypravet celistve a konzistentne, dehonestovan a hanen?!

234615

21.12.2010 06:07

Nové čtení o židovském životě

RE: Zid , zustane zidem i kdyz se verejne od zidovstvi odhlasi-Kol Nidre

MoUdrostrak 90.?.?.?

corr: smailik mel byt samozrejme smutnici [pláč] prip. blijici [bliji]

234616

22.12.2010 10:09

Kosovský mafiánský premiér Hašim Thaci: Pašerák lidských orgánů

RE: I pan Čulík z BL si liboval --- a nejen on...

MoUdrostrak 85.?.?.?

Velice rád bych na karmu veřil. A bylo by pěkné, kdyby lidé nebyli pouhopouhý (nebo i horší, nežli) dobytek, který si myslí, že na ničem co zrůdného páchají nezáleží a nic je nemůže postihnout (kromě velice laxní světské spravedlnosti).

Ale historie nás učí, že nejhorší lidské zrůdy, pokud se včas stihly odklidit do bezpečných azylů resp. si resetnout život a kariéru pod novou identitou, prožívaly své životy naprosto v pohodě. Katani z koncentráků např. byli v jihoamerických nových domovinách váženi a obdivováni sousedy, dětmi a pravnoučaty. A když se na ně (velice sporadicky a náhodou) provalila jejich minulost, tak okolí nestačilo zírat.

Proto se mi nedaří skutečně věčit, že vše špatné, co napácháme se někde v našem "infopoli" shromažďuje a může negativně ovlivnit naše budoucí světské nebo i další existování. A všichni (zejm. pravicující) sociopaté to vědí a kašlou na to.

Např. pan VelkoUhloBaron Bakala připraví přes 40.000 uživatelů domů a jejich letité domovy http://aktualne.centrum.cz/domaci/kauzy/clanek.pht... a nehne ani brvou. A místo toho, aby se stal pro každého soudného člověka zapachající ne/lidskou zrůdou, je eskalován mezi alfa samce a zahrnován věškerou možnou přízní http://www.metrostav.cz/cz/aktuality/aktualni_info....

234695

23.12.2010 05:25

Teritoriální integrita Evropy v ohrožení

Rusko vzdy zachranovalo EUropu - od Turku, Napoleona, Hitlera a nyni mrazu a od JuYsEJ

MoUdrostrak 90.?.?.?

Stale nechapu, kde se v Rusech bere jejich ferovost a slusnost: Rusko by melo konecne bouchnout do stolu a konstatovat:

"EUropa je jen mensim ruskym poloostrovem. A mela by se podle toho nalezite chovat" Tecka

Cina se s Tchaiwanem take prilis nepare a nenecha se od neho geostrategicky vysilovat a ohrozovat.

Rusove se pro tupe EUropany nakrvaceli uz dost!

234752

25.12.2010 08:42

Pomáhat každému

RE: Šetrnost v sociální sféře vede ke zvýšené kriminalitě.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Kapitalista nema JEDINY duvod, aby vyplacel vetsi mzdu, nezli je tak, ktera umozni jeho otrokovi regeneraci sil natolik, aby se druhy den dostavil do prace. V kapitalismu je VZDY previs nabidky pracovni sily nad poptavkou. A proto ZADNE vyjednavani o cene prace mezi otrokem a kapitalistou ani nemuze nastat. Cena prace je tvorena mnozstvim nezamestnanych otroku k mani za branou.
'
Cim mensi platy maji zamestnanci zamestnavani statem, tim je automaticky nizsi cena prace ostatnich otroku. Tzn. cim mensi prerozdelovani od kapitalistu ke statnim zamestnancum, duchodcum a potrebnym, tim mensi jsou trzby a tvorba pracovnich mist v danem miste, tim vyssi nezamestnanost a nizsi mzdy prezivajicich otroku.

A samozrejme, tim VYSSI kriminalita. Nic vice, nic mene...

234858

26.12.2010 02:55

Kauza Drobil? Na každou svini se najde řezník

Pravicujme, mobilisujme, tunelujme - zisk panu, ztratu a naklady kmanu:-)

MoUdrostrak 85.?.?.?

Za kazdym viditelnejsim majetkem je vncdy zlocin. Prof. Big Toonnel z Hradu je honorovan od prvopocatku za zahr. prednasky, chrleni knih a poucek. Vzdy priskakoval na pisknuti sveho loutkare prekvapive k demonstraci tu doprovodu Volodi Zelezneho z vazby na Pankraci, tu na sjezd CSSD....

Zvolen vzdy o jazycek na vaze komunistickymi hlasy..

Nitky konci vzdy u protagonistu z Prognostaku, lobbistu tancicich za ruske, cinske a zbrojarske (Made in USA) nesmrdici prachy.

Vse ostatni je jen tyjatr pro pravicujici oVcany, co nechteji byt "socky". A touzi po vice Kozenych, vytunelovanych penzijnich fondeoh, platbach za operace, exekutorech a zastavarnach[smích]

234899

27.12.2010 06:08

Proti Novému světovému řádu

Kapitalismus vzdy koncil krizi, krvelacnymi valkami a bidou - pak se karty rozdali na cas znovu...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Kapitalismus vzdy koncil krizi, krvelacnymi valkami a bidou - pak se karty rozdali na cas znovu...

Kapitalismus je nereformovatelny stejne, jako je nereformovatelny ohen. Dokud neztravi sam sebe, vyssava a nici vse okolo.

Zadny "rozumny" konservatismus neexistuje. Pokazde se objevi manipulatori, kteri budou tvrdit: VICE ZISKU za MENE KONTROLY. Takhle zacalo niceni Francie diky naseptavaci Šarkécimu. A egoismus Francouzu vyhral nad nimi samymi. Dneska se bouri v ulicich, ale uz je pozde.

Stejne tak ve vytunelovanem a zbidacelem Cesku nikdo nechce "byt socka" a kazdy chce pravicovat. A volit KNIZETE...

Demokracie nefungovala ani v Antice. V pripade ohrozeni si i tehdejsi pidirepublicky volili docasne TYRANA, ktery je provedl udobim ohrozeni.

Navic v Antice, s jejimi demokratickymi idealy (a otrokarskou spolecnosti, ktera se jen diky otrokum par stoleti nezhoutila), bylo stale misto na expansi pro nabyti novych a novych otroku, uzemi, surovin.

Dnes stojime jeden druhemu na noze. Obrazne i fakticky. Jakmile si kazdy Cinan bude chtit utrit pozadi toaletnim papirem, zmizi nam behem nekolika dnu vsechny stromy. Jakmile si kazdy Ind pusti klimu, zhasnou zbylemu svetu navzdy vsechny zarovky.

Zadny konservatismus to za nas nezaridi. Touha po zisku se stane nasi opratkou (jak sedi parafraze Lenina z pred sto let...).

Dneska uz neni odkud brat otroky. Cinane vsadili na high-tech a mohou si vystacit se svoji vlastni spotrebou a ruskymi surovinami. Evropa, krome socianiho klima, smiru a siroce pristupne vzdelanosti a socialnich jistot, pro strizlivy a pohodovy vyvoj jeste vyspelejsich technologii, nema co nabidnout komukoliv. A prichazeji novi a novi Šarkécové, Tlustí a Toopolánkové se svými danovymi kolecky a kalkulackami, aby znicili i tuhle posledni EUropskou prednost.

Nikdo z pravicujicich konservativcu se nepta, natoz aby byl schopny dat odpoved na jednoznacny fakt: Proc v EU prosperuje jen Nemecko a Skandinavie?! Neujodpornejsi socialni staty, s nejvyssimi danemi a nejvetsim zlym prerozdelovanim?!

234972

27.12.2010 06:49

Kauza Drobil? Na každou svini se najde řezník

RE: Já už těch kauz pamatuju....

MoUdrostrak 90.?.?.?

Afrika - ja si dovolim podotknout, ze to, co navrhujes uz ne/uspesne funguje po desetileti v Africe:

Temer zadne dane - resp. kdo nechce, tak neplati nebo se vymluvi. Ministerstvo zdravotnictvi tam miva horsi kulnu k rozeni vsech lekaru a osvety, nezli u nas mival ve stredoveku pohodnej.

Spravedlnost je take samofinancovatelna - kdo si nakrade a naloupi, ma i stab soudcu, prokuratotu a advokatu na oficialni kryti. Navic si bezpecnost pravicove zajisti azylem za 5-6 metrovou zdi, se strepy a smeckou dobrmanu. Proc platit dane, zivit erar, davat chytat kriminalniky? Kdyz si muzu zapravicovat, "nechtit" platit dane a zlividovat zly socialni erar... A stat se dobrovolnym veznem ve sve zlate kleci sam?! Dokud mi ma vlastni ochranka nepodrizne a nevypravicuje muj nasysleny majetek...

Skolstvi funguje presne podle Tveho gusta: jak pred Marii-Terezii.

Mily TMO, verim, ze jsi to myslel dobre. Ale bud vubec nikam necestujes. Nebo jsi o Stedrem dnu spatne zakousl a salmonela Ti poskodila mozek. Subsaharska Afrika je presnym obrazem tuzeb ODSaku, moUdrych Mladych Konservativcu a poucek Prof. Big Toonnela z Hradu!

234975

27.12.2010 08:38

Proti Novému světovému řádu

RE: Kapitalismus vzdy koncil krizi, krvelacnymi valkami a bidou - pak se karty rozdali na cas znovu...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vzdy je dulezite porovnani ceho s cim:

Pravicujici konservativci (kteri napr. v USA (a nejen tam, ale i v Irsku, Islandu, Recku a jinde) privedli vse (umyslne? a planovite?) na buben) broji proti jakemukoliv zadluzeni. A pritom prave USA je nejvice prohnile a hluboce zadluzene.

Zazil jsem na vlastni kuzi Rumunsko pred Plysem, kdyz se pan Ceaucescu rozhodl celou zemi oddluzit (patrne se obaval zmeny casu a vymahatelnosti dluhu, ktere mu Zapad driv velice rad pomohl vytvorit). Rumuni mrzli, silnice se rozpadavaly, v cele zemi svitilo mozna 1% venkovniho osvetleni. Ale vnejsi dluh byl behem nekolika desitek mesicu nacisto umoreny.

USA se rozpadava, mosty se doslova hrouti, v pyse Jab'ka se padaji stropy, desitky procent MHD vsude v JuYsEj jde do kopru, to same pozarni ochrana, lokalni policie, 50% mladych Americanu se setka se zebracenkami/poukazy na jidlo, 3 generace pribuznych se museji sestehovavat pod jednu strechu, aby misto 3 hypotek utahli jednu dohromady.

Ve srovnani s nasim vcerejsim /pro moUdre konservativce stale zitrejsim/ vzorem je EUropa Rajem na zemi! Nejenze na tom neni tak spatne jako nas pravicujici nejagresivnejsi vzor, ale na rozdil od JuYsEj ma EUropa stale co vyvazet. A to nejvyspelejsi technologie, ktere vznikaji prave ve zlych socialnich skandinavskych statech. A spickove strojirenstvi a chemii, ktera vznika v odbory sesnerovanem Nemecku!

Pritom prave pravicujici konservativci nas DODNES uci, ze jen nizke dane (nejlepe ROVNA DAN) nas zavede po vzoru Irska, Pobalti, Islandu a JuYsEj k prosperite. Stejne tak i horuji pro plne hrazene vzdelani a zdravotnictvi. A Skandinavie a Nemecko jsou naprostym OPAKEM jejich poucek a poucek jejich Guru Prof. Big Toonnela z Hradu.

Likvidaci verejnych rozpoctu a financovani SPOLEHLIVE zamiri EU k USA, Irsku, Pobalti... Jejich udrzenim /ale zabranenim PRAVICUJICIHO tunelovani/ muze EU nasledovat Nemecko a Skandinavii.

Nic tretiho nikdo nenabizi, ani jako poucku, ani jako realny priklad...

234983

27.12.2010 18:39

Kauza Drobil? Na každou svini se najde řezník

RE: Kapitalismus je bankrot

MoUdrostrak 90.?.?.?

Sparta!?! [překvapení]

235022

28.12.2010 05:21

Proti Novému světovému řádu

RE: Odstranit zivnou pudu globalismu,to je ,odstranit zkorumplovane politiky

MoUdrostrak 90.?.?.?

Roberte, moc hezka myslenka /osvolavat politiky v referendu/, ale ve vytunelovanem a zpravicovanem Cesku veskrze nerealizovatelna.

A to z jednoducheho duvodu: V Cesku pravicujici oVcane nevoli ani politiky, ani konkretni lidi a jejich skutky. V Cesku pravicujici oVcane voli medialni obraz kandidatu resp. voli podle zadani a objednavky loutkovodicu.

Topolankova konkubina, nynejsi upgradovana manzelka, byla zvolena ne proto, ze by ji pravicujici prazsti oVcane znali a byli spokojeni s jeji vizi, cestnosti apod. Volili ji proto, ze CELA Praha byla obklicena billboardy z natunelovanych cernych fondu "PRAHA VOLI LUCII!".

Naprosto stejna situace byla a je s pani EuroPoslankyni JUDr. Andreo Češkovou (ze stáje JUDr. Milana Jančíků) a.k.a. NAŠE NEZADLUŽENÁ BUDOUCNOST http://www.blisty.cz/2010/10/22/art55159.html !

A co naspanknizepan, Kalousek, Parkanova, Vondra & Co. = nejkristalovejsi zemstvi velkoskudci?! Pravicujici oVcane voli je - a/nebo medialni obraz podle zadani jejich loutkovodicu a ukolovatelu?!

Takze je naprosto nabiledni, ze i u Vami dobre a uprimne mysleneho "REFERENDA" by byli spousteny a ziveny kampane a antikampane, zpravodajske hry a sarady, podle kterych by pravicujici oVcane skakali a hlasovali /nebo nehlasovali ci referendum hatili a bojkotovali/ presne podle zameru loutkaru a tech, jez nesmime autocenSSurne jmenovat...

Cinska lidova republika, vedena Komunistickou stranou Ciny (a prudce rostouci Jizni Amerika, ktera vypraskala po desetiletich pravicujici deformy, vnucovane IMF A WB a jejich kazatele) si naprosto nehraji ani na slabe demokracie, ani na referenda. A presto vyrabeji spickova dopravni letadla, zacinaji letat do kosmu, prebiraji zezlo EUropy v kulture, vede, vzdelavani, medicine...

Cim pak to asi tak bude?!

235055

28.12.2010 18:23

Proti Novému světovému řádu

RE: Odstranit zivnou pudu globalismu,to je ,odstranit zkorumplovane politiky

MoUdrostrak 90.?.?.?

Opet Rene, velice hezka a casto uvadena myslenka = nakopirovat svycarsky system jinam. Bohuzel, je neuskutecnitelna a take se nikde v zadne dobe neujala a neprezila.

Svycarsko je unikat z mnoha duvodu: pralo a tylo ze spinavych penez vice, nezli jedno a vice stoleti (kdyz to jeste slo - dnes uz nemuze prat ani Svycarsko). Proto se stalo nenapadnutelnym jak pro Hitlera, tak pro jine predatory a agresory = vzdy by kriceli na obranu vsichni vlivni gauneri, predatori a agresori, kteri tam meli zasite fondy (viz. i kauzy ceskych pravicujicich politiku po Plysi jsou toho peceti - kteri jinak korumpokracii miluji a v Cesku uspesne buduji).

Proto Svycarsko NIKDY nemuselo byt v AKCI a ani samo nemuselo vymyslet REAKCI na cokoliv. Jen se vezlo a slouzilo. I dnes Svycarsko stoji, roste nebo pada s jeho okolim. Proto se mj. muselo vzdat personalni autonomie a kontroly osob na svych hranicich. Jeste pred cca 20 lety byl jasny rozdil mezi realiema ve Svycarsku a v jeho nejblizsim sousedstvi. Dneska si troufam tvrdit, ze napr. Lombardie je na prvni pohled "vice ucesana", nezli Ticino, ktere tehdy bylo o nekolik levelu nad Lombardii. A podobne je to i jinde (CH/A, CH/D, CH/F)... Bez pracky na penize a z nich pochazejiciho naskoku ve financnich zdrojich a reservach, by dneska Svycarsko patrne nemelo ani uroven nekterych svych sousedu. A ohybalo by se daleko vice, nezli se i tak jiz ohyba v poslednich letech v soukoli EU[smích]

O tom, ze zivot ve Svycarsku se pro bezneho obcana podoba velice stisnene a neradostne pozlacene kleci, existuji uspesne hry prednich svycarskych dramatiku. I proto Svycarsko resignovalo na ochranu svych hranic a muselo se propojit se svym okolim. I proto dneska z EU malokdo do CH presidluje. V nicem si nepolepsi a o mnoho z radosti a uziti si zivota prijde. Dokonce i z Vami ostrakizovane Ciny se do Svycarska dneska uz zadni maSSovi immigranti netlaci.

235070

30.12.2010 02:58

Proroctví apokalypsy

Vse z clanku hovori ve prospech Islamu

MoUdrostrak 85.?.?.?

Islam je nejprudceji rostouci nabozenstvi v rozvinutych i mene vyspelych zemich.
Jsem v uzasu, na kterych (z hlediska historie a odlehlosti) mistech sveta se setkavam se stavbami novych mesit a zakladanych mistnich siroce medializovanych a propagovanych Muslimskych Lig. Rovnez i ctnosrne po muslimsku zahalenych zen a divek, misto jeansu, tilek a sortek nebo mini.
Jako by to byla odpoved na feminismus, lichvu, materialnost, povrchnost a lzivou ucelovost krachujiciho a hrouticiho ce Emerickeho snu.
I zaver Proroctvi v clanku pana Lhotaka odpovida casto uvadenemu Novemu Kalifatu.

235152

31.12.2010 09:24

Na přelomu roku

Vice pravicovani, vice Klausu, vice Kozenych...vice egoismu a vymirani

MoUdrostrak 90.?.?.?

Cely svet miri z pasti Euro-Atlantictvi DOLEVA: ke spolupraci (BRIC), socialnim statum (Jizni Amerika, Cina...), progresi (Afrika a mohutna rozvojova pomoc tam smerujici od Cinske lidove republiky).
'
Jen EUropa se utapi v pravicovani, v privatizaci zisku a znarodnovani ztrat. V sebevrazde a niceni toho, co Europu mirove spojuje (EURo), utoceni na nejblizsiho tisicileteho strategickeho souputnika Rusko a vyznavani kultu smrti a egoismu.
'
Stale cim dal tim vice slysime: malo pravice, malo odevzdani solidarnich statku a zisku uzke vrstve tech, kteri si to "tunelovanim" a "spekulacemi" zaslouzi. Doprava za USA, Irskem, Islandem, Pobaltim...obsluhovanim se bez produkce. Plivanim na Nemecko, Skandinavii = staty s nejvyssim prerozdelovanim a danemi = jedinymi PROSPERUJICIMI tahouny soucasne EU!
'
Po rozpadu Varsavske smlouvy a RVHP nabizelo Rusko zapojeni se to Euro-Atlanticke civilizace. Bylo odmrsteno, protoze jeho vliv by nedovolil vykradeni jeho strategickych surovin (vice Khodorkhovskych, Khasparovu-Weinsteinu a Yabloko Grighorhye Yawlinskeho) a rozbiti Jugoslavie.
'
Celou historii lidstva se vine pravidlo, ze vice kooperujici celky automaticky soustreduji moc, bohatstvi a integruji strategicky k sobe ostatni (viz. priklad Svycarska a Norska, ktere musi prijimat vliv EU a podrizovat se ji).
'
Euro-Atlanticka civilizace podlehla svym pravicujicim apologetum valky, egoismu a agrese. Misto toho, aby vyuzila sveho prirozeneho geostrategickeho potencialu, zhledla se v humanitarnim bombardovani, vyvrazdovacich okupacnich miSSich a vyrobe kravotozroutskych zkorumpovanych diktatoru jako nyni krachujici a bankrotujici JuYsEj po leta provozovaly v Jizni Americe k tamnimu drancovani a vySSavani.
'
Nyni pravicujicimi orthodoxy jsme vyzyvani k jeste vetsimu pravicovani, niceni, rozbijeni na atomy a nesnasenlivosti. Nejenze se stavame bezpecne zatuchajicim chlivkem sveta, ale ostatnim uz prestavame stat i za pozornost, ktera se presouva pritozene tam, kde se neco buduje, rodi a posouva dopredu. Zvykame si VOLKY/NEVOLKY na brazilska letadla, cinske budovatele nasi telekomunikacni i dopravni infrastruktury, turecke a vietnamske spickove aerolinky, indicke investory a leky. Pritom slysime a doma volime stale vice: vice DOPRAVA, vice EGOISMU, vice PRIVATIZACE, vice miSSi a vice VALEK!

235219

31.12.2010 11:00

Na přelomu roku

RE: Vice pravicovani, vice Klausu, vice Kozenych...vice egoismu a vymirani

MoUdrostrak 90.?.?.?

Umite cist (Zdroj: United States Department of State )?!

In March 2003, General Secretary Hu Jintao was elected President at the 10th National People's Congress. Jiang Zemin retained the chairmanship of the Central Military Commission. At the Fourth Party Plenum in September 2004, Jiang Zemin retired from the Central Military Commission, passing the Chairmanship and control of the People's Liberation Army to President Hu Jintao.

China is firmly committed to economic reform and opening to the outside world. The Chinese leadership has identified reform of state industries, !!!the establishment of a social safety net!!!, reduction of the income gap, protection of the environment, and development of clean energy as government priorities.


----


The Fifth Plenum in October 2005 approved the 11th Five-Year Economic Program aimed at building a "harmonious society" through more balanced wealth distribution and improved !!!!education, medical care, and social security!!!!!

235232

31.12.2010 12:40

Na přelomu roku

RE: Vice pravicovani, vice Klausu, vice Kozenych...vice egoismu a vymirani

MoUdrostrak 85.?.?.?

No ale samozrejme: Cina se vypracovala prave diky striktnimu potirani korupce - za ni padaji hlavy.

A za druhe: Cina se stala spolecnosti JEDINACKU. A proto MUSI zavest SOCIALNI MODEL. Jinak nevytvori pracovni mobilitu. Je to muss - ne TOUHA a zbozne ideologicke prani[smích]

Cinane jsou pragmatici - a proto jim to funguje... Jeho "Svatosti" DALAJLAMOU = ex-memberem UV KSC = Cinany nikdo neoblbne[smích]

235238

31.12.2010 13:23

Na přelomu roku

RE: Uvidíme...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Elity (v kapitalismu "vypracovane se") mohou mit "rozum". Chapou, ze aby jejich businesy zazivaly rust, musi mit kdo jejich zbozi a produkty kupovat. Jejich potomci (a nasledujici vlastnici) jejich businessu, ale na socialni soudrznost uz v nasledujicich generacich pecou. Dalsi Porsche, dalsi vilu, dalsi diamanty...

Presne na to dojela Amerika, kde na prelomu 19. a 20. stoleti z "otcu zakladatelu" prechazely fabriky, banky a firmy na "akcionare". Akcionare nikdy nezajima jak funguje spolecnost. Prvotni je pro neho cena akcii a dividenda. Ze na to VZDY musi nekdo doplatit: zamestnanci, konzumenti, vzdalene zeme, obeti katastrof nebo valek, kde se "produkty" uplatni, je na biledni. A akcionar zadnou moralkou nebo pocitem sounalezitosti rozhodne netrpi...

235241

01.01.2011 09:22

Na přelomu roku

RE: Vice pravicovani, vice Klausu, vice Kozenych...vice egoismu a vymirani

MoUdrostrak 90.?.?.?

Roberte, Cina je skutecne svet sam pro sebe. V tom s Vami ,samozrejme, velice rad souhlasim. Na druhou stranu, prave diky tomu jsou Cinane "odolni" vuci zkorumpovani ze strany zahranicnich "dobrodincu". Cinan dokaze (uspesne) studovat v zahranici. Ale ani tam, ani po navratu do Zeme stredu se nezaproda pro cizi zajmy a cile. Nepropada "pozlatku" natolik, aby zaprodal svoji dusi, svoji zemi a sve spoluoVcany. Samozrejme, nic neni idealni, ale u Cinanu je to ocividne, jak krachujici a bankrotujici JuYsEj ztroskotavaji v usili nalezt poddajne KrivoHuby, Hawely a dalsi cinske pripadne Quislingy. Cinane jsou za tisicileti sve kultury posedli nachazenim harmonie a snesitelne hierarchie. Udrzitelnost a socialni sounalezitost neni pro ne sproste slovo. Diky ni velice uspesne expanduji i ve velice vzdalenych kulturach a civilizacich. Proto i Zapad nastesti! se velice spatne v samotne Cine ujima s osvedcenym kolonialistickym receptem: Rozdel a panuj. Ani Ujguri, ani Tibet, ani HongKong ani Taiwan moc ovoce nenesou. Spise se Zapad ocita dobrovolne v roli uzitecneho idiota. A na oko zneprateleni Cinane si mnou ruce a deli se high-tech, zpravodajske informace a know-how[smích]

Co se tyka vyuziti vsech jedincu do smysluplnych procesu, tak zalezi na kulture a zejmena na oVcanech: Nikde jsem se treba nesetkal s tolika dopravnima regulovcikama, jako na silnicich Australie. Jeden authorisovany, dalsi pomocni, dalsi kdyby nahodou[smích] V Australii se ale jeste produkuje, takze se buduje a je co pri budovani ridit. Hroutici se, zbankrotovana a zbidacela Amerika uz ale nema prostredky na hrani si na success. A proto tamni pravicujici oVcane mlcky trpi, aby se prebytni jedinci zamestnavali v dobre z dani placenych pozicich v ruznych proSIOnistickych lobbies, v ohybani medialnich obrazu a v dalsich zapachajicich a zrudnych postulatech. O TSA, NSA, CIA a ostatnich cloveku nedustojnych a opovrzenihodnych "zamestnanich" ani nemluve.

Cinan je alespon na svoji pripadnou uniformu hrdy a sklizi hlubokou uctu i sveho okoli (viz. Olympiada v Pekingu). Na co mohou byt hrdi zapadni zoldacti hrdlorezove? Na zbabele vyvrazdovani nezucastnenych civilistu z vysky 5-10km?

235283

01.01.2011 15:55

Na přelomu roku

RE: Vice pravicovani, vice Klausu, vice Kozenych...vice egoismu a vymirani

MoUdrostrak 85.?.?.?

Vazeny Vojto, nas pravicujici Velky Skoliteli, nic to nevypovida o tom, ze by Cinan zaprodaval, tuneloval verejne zisky a znarodnoval sve ztraty, jako to cini Tvoje pravicujici ikony.
Pokud je v Cine nekdo bohaty, tak ne diky zRADARovani, tunelum, defraudacim a podvodum.
Proto Cina nejenze pod vedenim Cinske KOMUNISTICKE strany prosperuje, vyrabi, vyviji a vyvazi.

Ale navic si zla ruda komunicka Cinska lidova republika skupuje hodny neagresivni a nevalkychtivy pravicujici Zapad nastojato nalezato[smích]

235292

02.01.2011 09:12

Na přelomu roku

RE: Vice pravicovani, vice Klausu, vice Kozenych...vice egoismu a vymirani

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vazeny Vojto, uprimne receno ihned v novem roce bys(-te) lhat rozhodne, rozhodne, ale naprosto rozhodne nemel[pláč] Nesvedci to pravicujici karme, ani svedomi (pravicujici skolitel ale asi na svedomi presprilis nelpi, nicht war)?!

Pokud by Cinska lidova republika zavadela pod vedenim Komunisticke strany Ciny kapitalismus, tak by prece musela se zmitat ve stejnych problemech a nekoncici krisi, jako Tvuj idol krachujici, bankrotujici, vybydlene a maSSove humanitarne bombardujici JuYsEj, Island, Irsko, Pobalti a dalsi vystavni skrine "ryziho" kapitalismu, nicht war?!

Ale Cinska lidova republika pod vedenim Komunisticke strany Ciny nejenze nekrachuje, nebankrotuje, humanitarne nebombarduje. Ale dokonce si CELY pravicujici kapitalisticky svet kupuje NASTOJATO NALEZATO.

Zkratka a dobre: v Cinske lidova republice pod vedenim Komunisticke strany Ciny je nejvetsim zadavatelem businessu zly STAT. A dale zla lidova ARMADA. Vse, krome dilcich vyrob a subdodavek, je prisne regulovano a zlym STATEM intervenovano. A zejmena PROTIKORUPCNE, PROTITUNELISTICKY a PROTILIBERALNE DOZOROVANO. A ihned reseno[smích]

Jedine, co neni presprilis omezovano a navic je ponechano k stimulovani "pozlatkem" a "konsumem" je iniciativa, kreativita a pracovitost. Narozdil od kapitalismu, kdy je jedinym smyslem PRIVATIZACE zisku a SOCIALIZACE nakladu. Na to bys v Cine narazil velice tezko. A v Cesku je tunelovani, defraudovani, ucast na miSSich a humanitarnim bombardovani, zaprodavani ČR a zRADARovani NAOPAK smyslem vsech pravicujicich stran, jejich loutkaru a prikazanych lobbistu.

Proto Cina prosperuje, zavadi stedry socialni system, skupuje si CELY SVET. A pritom vse je zlym statem a zlymi rudymi komunisty rizeno, intervenovano a nezadouci (tunelovani, defraudace, pravicujici a neokonservativni poucky) iHNED a iDNES represovano.

235332

03.01.2011 06:48

Monitorování Ameriky

Jen dal a houst-vybydlene a bankrotujici JuYsEj spustilo autodestrukci

MoUdrostrak 85.?.?.?

Ameriku nikdo neohrozuje (krome tcch, kteri ji a jeji nevzdelane a naivni oVc
any vySSali a jenz nesmime autocensurne jmenovat.

JuYsEj SAMO SEBE vybydlelo diky Ronnie Reaganovi a jeho: Pravicujme, tunelujme, jen se vzajemne obsluhujme-nic nevyrabejme-ostatni (humanitarne nami bombardovany svet) nas ZADARMO radi nakrmi a osati. Typicke pravicujici: PRIVATiZACE ZISKU-ZNARODNENI (A ZGLOBALISOVANi ZTRAT)[smích]

Zfasisovani a smirovani jen odezene jeste vic vedcu, studentu a schopnych nesfanatisovanych oVcanu cinskeho, vietnamskeho, korejskeho, brazilskeho, indickeho, ruskeho a EUropskeho originu domu. A JuYsEj se odepisou nadobro samy. Zadni "terroristi" by to nezvladli lepe[smích]

235430

03.01.2011 08:29

Monitorování Ameriky

RE: Jen dal a houst-vybydlene a bankrotujici JuYsEj spustilo autodestrukci

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jen malinkata poznamka (jinak naprosty souhlas):

G.W.Bush to vedel vsechno najisto - MEL TOTIZ (i diky sve "jemne" manzelce)

PRIMOU LINKU K HOVORUM S BOHEM!!!

235435

03.01.2011 08:42

Wikilekas: Sledujte jak hraje, a ne kdo hraje, a všimněte si, kdo vykopává

Qui bono?! Je to primitivne jednoduche!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vsechny zpravodajske sarady maji zaklad v teorii her. Cely euro-atlanticky svet (a zejm. zkrachovale, vybydlene a hroutici se JuYsEj) je v totalnim patu, do ktereho jej dostali ti, ktere nesmime autocensurne jmenovat. A ktere znicili jeho kreditibilitu, produkcni/vyrobni i reprodukcni potencial.

Proto za soucasne situace i (alespon castecne) znovurozdani karet umirnuje nevyhodu (srov. napr. odvolani Ing. Talmanka-Toopolanka tesne pred volbami, nasazeni od kmotru teamu TOP09 a VV... apod.).

Wikileaks je podle vseho takova cilena polodezinformace resp. hozeni rucniku do ringu. Ma ostatni uchlacholit ve smyslu: Jsme na hunte, vime to, dejte nam sanci to sami napravit. A uvest ostatni veritele do letargie a mezitim vymyslet zase nejaky globalni humanitarni attack, rozkolisat ceny komodit a kurzy. A v okamziku nejvyhodnejsi zmeny sil, kdy ostatni budou mit zase sami dost prace se sebou - ZAVELET otrokum ke stavbe globalniho Salomounova kramu.

Proto Cinu, Indii a Rusko a dalsi presprilis tahle nepovedena Wikileaks sarada nevzrusuje. Jsou to tisicilete kultury. A takove primitivne nastrkavane klamne cile prokouknou zlomek vteriny po vypusteni... Je ale zajimave, jak zapadni naivni pravicujici oVcane (a je loutkovedouci !nezavisla! media) se v tom rochni a rochni a ocuchavaji vlastni zatuchle spinave pradlo. Nestoji to ani za minutu zivota[pláč]

235436

04.01.2011 11:09

Na přelomu roku

RE: Vice pravicovani, vice Klausu, vice Kozenych...vice egoismu a vymirani

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vazeny pane Vojto, nas pravicujici cviciteli, nejenze Cina o nasi !DRAHOU! praci stoji. Cina, vedena Komunistickou stranou Ciny, k !DRAHE! praci i cilene smeruje. DRAHA prace, je totiz to jedine, co je schopne produkovat bezkonkurencni vyrobu, sluzby, inovace. LEVNE lze jenom montovat.

Dnes v celem euro-atlantickem svete totiz prosperuje pouze Nemecko a Skandinavie. = ZLE SOCIALNI STATY s NEJVETSIM ZDANENIM I PREROZDELOVANIM.

Takze Vase ctene pravicujici poucky o nutnosti OSEKAT WELFARE = roz. po pravicacku ZPRIVATISOVAT vsechny verejne ZISKY a ZNARODNIT vsechny soukrome ZTRATY, by Vam patrne prinesly v onech dvou zlych prosperujicich regionech EUropy par ran holi na hrbet...

Jenom v socialnim smiru, navic s sirokym pristupem ke vzdelani a nizkou kriminalitou, jste schopen udrzet a naturisovat mozky, ktere prinasi vyvoj, vyzkum a prosperitu. V nizkodanovych rajich jste schopny rozvijet jen KOURICI KOMINY a montovny.

Cina proto jednoznacne se snazi mirit ke Skandinavii a Nemecku. Proto neuveritelne investuje do infrastruktury, vedy, vyzkumu, skolstvi A SOCIALNICH SITI A ZABEZPECENI.

Vsechny Vase pokusne vykladni skrine KAPITALISMU BEZ PRIVLASTKU = Irsko a Pobalti + i nepokusne a ostre = SLAVNE PRAVICUJICI a dnes bankrotujici JuYsEj totiz nesahaji Nemecku a Skandinavii dnes ani po kotniky.

Vcera se loucil se svym prozluklym postem Arnie Schwarzenegger, ktery kdysi MUSEL UTECT ZE ZLEHO JHA SOCIALNIHO RAKOUSKA A EUROPY do ZEME NEOMEZENYCH MOZNOSTI. Ted predava znicenou a bvyplundrovanou a predluzenou a kriminalitou zbidacelou Californii svemu nastupci demokratu Jerrymu Brownovi.

Pravicující rodák z rakouského Thalu a velký bolsevikobijec za sebou zanechává rozporuplné dědictví. Mimo jiné jde o obrovský rozpočtový deficit ve výši 28 miliard dolarů, který jeho nástupce bude muset řešit. Jerry Brown uz kdysi prebiral v 70. letech znicenou a predluzenou Californii po jinem GENIALNIM pravicujicim guvernerovi a VELKEMU KOMUNIKATOROVI = jmenoval se Ronnie Reagan. A o par let pozdeji znicil VELKY KOKUNIKATOR a nasmeroval do nynejsi zahuby i slavne bankrotujici a hroutici se JuYsEj [velký smích] [velký smích] [velký smích]

Ve stejne soucasne dobe patri Terminatorovo NESNESITELNE ZLE SOCIALNI RAKOUSKO mezi nejbohatsi a nejvice stabilni zeme sveta. [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk]

235533

05.01.2011 09:26

Íránské zápisky

RE: Ta srovnání jsou problematická:

MoUdrostrak 90.?.?.?

2Satanist: Lepe uz to nejde ani napsat: Zrudne israleske zlociny na Palestincich nezle naprosto nijak omluvit. A proto ani hroutici se, bankrotujici a vybydlene JuYsEj si s tim nedokaze poradit. JuYsEj je natolik vytunelovane z zdefraudovane temi, ktere nesmime autocensirne jmenovat a kteri maji pesel v rasistickem a genozidnim Statu Israel, ze jsou jak JuYsEj, tak Stat Israel odsouzeni k pomalemu, ale nezvratitelnemu rozpadu a rozklizeni.

Jeste pred par lety se pokousel Stat Israel (a ti, ktere nesmime autocensurne jmenovat) si osedlat dalsi DOJNOU KRAVU = Indii. Dokonce platilo, ze izralesky rekrut si muze vybrat: jit vrazdit a pachat izraelske valecne zlociny na okupovana uzemi Syrie, Palestiny, Jordanska, Lebanonu ci Egypta a dalsich izraelskou agreSSi a okupaci postizenych zemi. Nebo se "jako civilista" zucastnit "rozvojove pomoci" v Indii. Tj. spionaze, infiltrace, korupce a vyrobe kompro na Indy v rozhodovacich funkcich a pozicich. Prednost meli ti HRDI ISRAELCI, kteri mohli opovrzeny a nenavideny paSSport prekryt solidnejsimi a dustojnejsimi pasy ze zemi svych predku (napr. http://image.shutterstock.com/display_pic_with_logo/63727/63727,1241563842,9/stock-photo-two-passports-isolated-on-white-background-29742325.jpg ).

Ale Indove jiz davno prohledli, co by je v chrtanu tech, ktere nesmime autocesurne jmenovat, cekalo. A proto si nyni jiz vladnou v prudkem rozvoji a prosperite sami a "bez pijavic" stejne, jako ostatni staty BRIC. Na Khasparovy-Weinsteiny a dalsi pate kolony jsou vsude ve statech BRIC (a nejen tam[smích] nyni poradany ocistovaci a preventivni protiakce.

Prozatim jeste Israelite smeji cestovat do Indie. Jakou potupnou a ostudnou cestu to pro Israelce a El-Al znamena posudte zde: http://travelogue.travelvice.com/israel/absurd-jewish-flight-path-to-india/

235578

05.01.2011 10:08

Zlehčování zboží

RE: Zlehcovani zbozi?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Prof. Big Toonnel z Hradu (doprovazen a nasledovan armadami Mladych KonSServativcu) by rekl, ze "nezna osizene zbozi". NEVIDITELNA RUKA TRHU by si s tim "prece poradila".

A tisicileti byli a museli byt sizunkove presne tak, jak pise pan kolega Satanist, drzeni prevenci i represi na uzde, aby nesidili a nenicili naivnim pravicujicim oVcanum nejen obsahy penezenek, ale i zdravi a zivoty. Nikdy to v dejinach lidstva trh nebyl schopen vyresit. A nikdy to trh nevyresi!

Za zlych rudych bolseviku se rovnalo ohrozeni zdravi spoluoVcanu sabotazi. A proto si presprilisne sizeni a vzdaleni se od Československych STÁTNÍCH norem nikdo neriskl. Skoncil by. A podobne to bylo ve vsech zemich tabora miru a socialismu. Po ulicich se bezne prodavala i za velikych veder certva a nezavadna zmrzlina a nikomu se nic zleho nestalo.

V dnesni dobe predatorskeho hrouticicho se a pernamentne kriSSoveho kapitalismu by zadny pravicujici obchodnik neodolal poslat do zmrzliny pro naivni pravicujici oVcany prosla zkazena vejce nebo jine nebezpecne suroviny.

Proto i nejprve polysova "demokraticka" hygiena vymitila vsechny pozlicni trziste a stankare. Protoze by zadny sizzunk neodolal. Stejne tak by neodolali zbidaceli pravicujici oVcane a zejmena na hrane bidy se potacejici duchodci. Teprve nyni zavadi opet mesta a obce tzv. farmarske trhy. Co to ve zpravicovanem a zbidacelem Cesku prinese - vi Buh...

Pritom napr. ve Francii i dalsich zlych socialnich statech kontinualne trhy existuji. Vzdy (nebo obvykle) jsou ale na nich produkty drazsi, nezli v kamennych obchodech natoz v "konsolidovanych" retezcich. Cenova "lace" u potravin by si tam koledovala o okamzity zasah zleho "statniho" dozoru.

Pravicujici tunelari, defraudanti a privatiseri, naucili pravicujici Cechy nadavat na "zly stat", zlou "statni kontrolu", zle normy zle "EUropske Unie". Pritom jedine vliv EU drzi uroven kvality a bezpecnosti ve vytunelovanem, zbidacelem a zpravicovanem Cesku jeste jakz takz nad vodou. Nikdy to v dejinach lidstva trh nebyl schopen vyresit. A nikdy to trh nevyresi!

235581

05.01.2011 17:56

Zlehčování zboží

RE: Zlehcovani zbozi?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Kapitalismus je s nami od usvitu veku. Periodicky prinasi jen stale dokola opakove krize, vzdy po urcite dobe provazene "ocistnymi" vyhlazovacimi valkami.

Kapitalismus nikdy jinak fungovat a ustit ani ze sve podstaty nemuze a nebude.

Kapitalismus a pravicovani nejlepe prospiva pri privatisaci verejnych statku a verejnych zisku pro uzkou elitu - a nahazeni ztrat a nakladu na majoritu. Nynejsi nekoncici nejvetsi krize kapitalismu je toho zivoucim a pro mnohe bolestnym dukazem. Pakuji se bankeri a investori - a cvakaji to pravicujici oVcane na danich a pri exekucich.

Proto uz jsou i tunelovany a obchazeny nazvy potravin a nahrazovany "analogy". Nebyt zle socialni Europske Unie, uz bychom zrali piliny omastene prozluklym palmovym olejem a pojmenovane jeho vyrobci a pravicujicimi sponsory pod znackou Klausuv Liberalni Emmenthal...

235594

07.01.2011 09:19

Turecko nejvíce ohrožují USA a Izrael, myslí si Turci

RE: Nějak mi to nejde do makovice

MoUdrostrak 90.?.?.?

Je to chyba v reckem textu TA NEA.

V originale v Hurrietu i v jeho anglicke verzi je to spravne: IRAN JE HROZBOU JEN PRO 3% Turku:

The Ankara-based MetroPOLL survey company, which is affiliated with the ruling Justice and Development Party, or AKP, surveyed 1,504 people in 31 provinces in December.

The survey asked “From which country does the biggest threat come?” with 43 percent of Turks saying the U.S., followed by 24 percent who indicated Israel, 3 percent for Iran, 2.3 percent for Greece, 2.1 for Iraq, 1.7 for Russia and 1 percent for Armenia. Some 1.3 of participants said no country posed a threat to Turkey, while 18.9 said they had no idea.

http://www.hurriyetdailynews.com/n.php?n=turks-perceive-u.s.-as-biggest-external-threat-2011-01-05

Je potesujici, ze Turci niceni desetileti americkymi zrudnymi pravicujicimi ekonomickymi deformami, hyperinflaci, emerickou podporou vojenskych diktatur a maSSovym pravicujicim porusovanim lidskych prav, konecne mohou pod vladou islamisticke strany poukazat na skutecne nepratele: krachujici a bankrotujici JuYsEj a raSSisticky a genozidni zrudny Stat Israel. [vyplazený jazyk] [smích]

235716

07.01.2011 09:35

Turecko nejvíce ohrožují USA a Izrael, myslí si Turci

BTW: Cesti Keltove se svezou na vlne prosperity osy: BERLIN-(MOSKVA)-ANKARA-PEKING

MoUdrostrak 90.?.?.?

BTW: Cesti Keltove se svezou na vlne prosperity osy: BERLIN-(MOSKVA)-ANKARA-PEKING

Cely drive Euro-Atlanticky svet se meni ze dne na den. Saskove Vondrove se zacinaji poohlizet, kde nechal tesar diru, nezli je dostihne zaslouzena odmena od zbidacelych, zplysovanych a zRADARovanych poddanych.

Diky nemeckemu geniu, socialnimu prerozdelovani a maSSovych nemeckych investic mimo sluzby, je prirozene vytvarena osa BERLIN-(MOSKVA)-ANKARA-PEKING. Tj. statu, ktere se geostrategicky navzajem potrebuji, doplnuji, prosperuji a navic maji jen a jen zle a zrudne zkusenosti s "anglosaSSkym pojetim civilizace".

Nemci a Turci si byli vzdy blizci, zejm. pri podkopavani zrudneho britskeho imperialniho vlivu na Strednim Vychode. Stejne tak Rusko hraje jiz nekolik stoleti Velkou Hru nejprve s agreSSivnimi Brity - a od WWII, sesazeni Mosadeka a od bitev o Afghanistan i s nyni bankrotujicimi, vybydlenymi a hrouticimi se JuYsEj. Cina zase okusila "blahodarnost" AnglosaSSu pri boxerskych povstanich a opiovych valkach.

Je tedy jen prirozene, ze pod islamistickou vladou prudce se rozvijejici a stale vice prosperujici Turecko (tam kam drive do Asie letaly nyni vytunelovane ČSA, dnes Cesti Keltove smi okusit luxus Turkish Airlines...) zaujima misto po boku prirozenych historickych spojencu.

Nezbyva, nezli islamisticke vlade, vsem Turkum a jejich duchu poprat: İyi şanslar!

235717

08.01.2011 09:25

Franto, osol to!

RE: Solit, solit, solit !! ..

MoUdrostrak 90.?.?.?

Soleni (nejen) v Kanade je typickym prikladem klasickeho kapitaliSSmu:

PRIVATISACE ZISKU a NACIONALISACE NAKLADU & ZTRAT.

Solit se musi, aby se mohlo mestu fakturovat a sprazene pravicujici politicke strane z toho platit desatky za tendr. Ucet de facto zaplati naivni pravicujici oVcane ze svych dani, at uz snezi nebo nesnezi.

A navic, pro pripad skodni udalosti za zlomenou nohy nebo karambolaz, je mestsky pravicujici politik, pravicujici dodavatel i vynosy pojistovny, ktera za mesto a dodavatele ruci, vyvinena z plneni a muze se s z vynosu opet podelit s pravicujicim politikem.

Ze to nici psum a kockam tlapky, pravicujicim oVcanum kozene podesve a svrsky bot, zpusobuje problemy spodnich vod a okolni flory a fauny, uz nikoho nezajima. Zisk a ochrana zisku na prvnim miste!

O pripadne naklady a ztraty se postara erar opet z dani pravicujicich oVcanu. Tak jakepak copak!

235739

08.01.2011 12:05

Franto, osol to!

RE: Za všetkým hľadaj právnika

MoUdrostrak 85.?.?.?

Je pravicujici tendencne opakovanou lzi, ze za 1. republiky nebyla REGULACE NAJEMNEHO!

mesec.cz/clanky/deregulace-najemneho-zkusenosti-z-1-republiky/

Kazdy rozumny o funkcn socialni vyspely stat reguluje najemne bydleni jako socialni sluzbu = jen pravicujici cesi veri lzim a touzi po novych rodinnych Orlicich a Toskanskych Spindlech pro sve NovePanyKnizePany

235744

09.01.2011 20:50

Franto, osol to!

RE: OČIMA EVROPANA.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Trailer byl skvely, diky za tip! Navic mi ale nepripadal jako z daleke budoucnosti[pláč]

Setkani a jednani s obyvateli v dnesnich krachujicich, bankrotujicich a vybydlenych JuYsEj, ale i v anglojazycne casti Kanady, mi pripada k realite dostizeny. [mrknutí jedním okem]

235778

10.01.2011 07:22

Vymírání zvířat si všímáme díky technologii

Velmi dobry dovetek od Editora - menimese (dobrovolne) v datisty a expertni idioty

MoUdrostrak 90.?.?.?

Chtelo by se mi dodat, ze "pravda je/lezi mimo nas".

O vanocnich svatcich jsem zazil ve vypravicovanem, vytunelovanem a zbidacelem Cesku i velke mrazy. A behem jedne mrazive noci jsme museli volky nevolky cestovat autem za silene mlhy. Sunuli jsme se asi 20-30km/h po trase, kde se i v noci, za normalnich podminek da jet naprosto bezpecne i pres 100-ku.

Kdyz jsme projizdeli okolo vojenske zakladny, u ktere se skvi velka bane radaru a pred nim plapola vlajka Paktu NATO, tak v okoli temer 500-1000m nebylo po huste mlze ani pamatky. Zacali jsme to s pritelkyni, ktera je vysoce individualisticky, pravicove a racionalne orientovana rozebirat, protoze ridila a byla tim jevem velice prekvapena.

Nasimi krivohubymi politiky jsme konejseni, ze energeticky vykon podobnych zarizeni pro podporu "dýmů-krásy" je zanedbatelny, bezpecny, temer nemeritelny. Na druhou stranu existuji zejm. ve Skandinavii komunity, ktere si u vlady vydobyly moznost zit mimo moderni infrastruktury mest. Ohaneji se tvrzenim, ze ve mestech a v aglomeracich trpi nespecifikovanymi chronickymi zdravotnimi problemy. Svedska vlada do techto projektu investovala znacne castky a k dnesnimu dni takto presidlila na jejich vlastni zadost nekolik set tisic lidi a rodin.

Nektere jevy proste maji jen empirickou oporu a nejdou potvrdit exaktnimi vedeckymi metodami dneska. I pes se odmita ulozit na miste, ktere mu geopatogenne nevyhovuje. A pritom i sensibilni clovek se v tom samem miste muze citit komfortne. Jsou proste veci mezi nebem a zemi, ktere nelze ihned dnes pojmenovat. Diky prolhanym cirkvim a nabozenstvim a jejich demaskovani jsme prestali zaroven smahem verit "vsehomiru" a individualisticky se zamerili jen sami na sebe. A nejlepe vse zmerit, dat do dvojkove soustavy a takto prevedene prognosovat, modelovat a binarne certifikovat.

Stali se z nas datiste a expertni idioti. Mira individualismu se ale stala globalne neslucitelnou s moznosti preziti lidstva.

235789

10.01.2011 07:44

Univerzálne riešenie kríz

RE: Co nám v dětských létech zatajili

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vojto, nas Velky pravicujici cviciteli, opet s Vami nemohu souhlasit: Dnes pri assesmentu na manazerske pozice neni problem najit jedince s odpovidajicim formalnim vzdelanim nebo praxi. A tedy vzdelanosti. Nejvetsim problemem je dneska empatie /EQ/. Specialistu existuje tolik, ze je lze prehazovat lzici bagru. Ale najit jedince, kteri dokazi motivovat, ridit, jsou visionari a navic nejsou oportunisticky flexibilni, abys jehlou pohledal.

Nikdo z diktatoru nebyl negramot nebo hlupak. Vetsina dnesnich pravicujich zlocincu v bilych limeccich ma skvele formalni skoly, vystupovani a vysokou inteligenci. Presto nici vedome zivotni prostredi, vykoristuji ostatni /viz. pan Bakala a "jeho" 40.000 najemniku/ a davastuji budoucnost svoji i svych deti. A potupne "musi" stehovat sve rodiny do svycarskych exilu, nakolik jsou si sveho zlocinneho jednani vedomi. Ohybaji korupcne rozhodnuti Nejvyssich soudu, instaluji si nove politicke strany, vyssavaji, na co narazi.

A to z jednoho jedineho prosteho duvodu: Vsechny generace, ktere predchazely, byly presvedceny, ze investici do svych deti a jejich vzdelani posunou sebe i budoucnost "nekam dopredu". My jsme prvni generaci, ktera nemuze neco podobneho odpovedne prohlasit. Vime, ze jsme na zenitu, maximalne vyuzivame zdroje okolo sebe az to praska ve svech. Dusime se ve vlastnich zplodinach a velkou cast energie potrebujeme k jejich likvidaci. Proto je velice tezke vest deti k moralce, empatii a verohodnosti. Kazdym nasim dennim krokem, zapnutim vypinace, nastartovanim auta, pracky, klimacky, otevrenim uzaveru detergentu si lzeme do vlastnich kapes. A deti to vidi, jsou schopne vyhodnotit. A aby se nezblaznily nebo neufetovaly ve velice mladem veku, tak volky nevolky MUSI prebirat nasi hodnotovou skalu, pokrytectvi a krivactvi. A zaroven takto od mala postizene deti jsou i nasi jedinou pojistkou na stari a na budoucnost lidstva... Se vzdelanim to nema naprosto dnes jiz nic spolecneho.

235791

10.01.2011 17:35

Univerzálne riešenie kríz

RE: Co nám v dětských létech zatajili

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vazeny Vojto, nas pravicujici Velky Cviciteli, pokud by vsechno, co zde deklarujete bylo pravdou, tak by Cinska lidova republika, vedena uspesne Komunistickou stranou Ciny jako nejvetsi veritel celeho Zapadniho svete, nemusela resit dopravu kolektivisticky. A zatim co stavi rychlostni zeleznice, navysuje kapacitu letist, tak zaroven prudce zacina regulovat individualni drzbu automobilu. Neni to tedy problem zdroju, ale odpadu, smogu, prostoru...

Zkusil jste si predstavit, ze by se vetsina Ciny stala Singapurem? V Singapuru /a dnes jiz i v Japonsku/ musite sehnat certifikat o drzbe parkovaciho mista, nezli si smite auto zaregistrovat. To same ceka brzo i Cinany. Jen diky vrozenemu a tisicileti budovanemu kolektivismu jsou (zatim) schopni tahle pnuti zvladnout. A navic jeste maji kam se rozvijet a koho dohanet. Odpad ale bude daleko vetsim rizikem, nezli zdroje. Dnes i v budovach mirneho pasmu se v zime misto topeni chladi. Natolik se za par desitek let zmenilo mikroklima uvnitr budov = diky PC a IT a dalsi elektronice a moderni elektrotechnice, ktera produkuje teplo. Teplo na sebe vaze smog a ozon. Smog a ozon jsou nejvetsim podhoubim astmatu, alergii a dalsich modernich onemocneni.

A my mame soucasne vychovavat deti, aby setrili energiema - a soucasne jiz odmala je na nich musime ucit byt zavislymi? A oni nas kazdodenne vidi s nimi hyrit? Muzeme spoutat dle Vasich vizi zdroje, ale premenit jejich tepelne ucinky na pozitivni dopady je z dnesniho pohledu doopravdy velika fikce.

Nevyresili ji ani v NY nebo Californii behem nejvetsich udobi konjunktur, neumi ji resit HongKong, Singapur, Shanghai, Peking, Moskva a dalsi dnesni centra prosperity a husteho osidleni. Diky tomu ma sever EUropy, ktery je velice enviromentalne orientovany, staly priliv high-tech specialistu a vedcu z jinych oboru, kteri meni "sklenena pekla" a danove raje za jistotu socialniho statu s relativne snesitelnym enviromentem. A take co nejdele trvale udrzitelnym pro svoje deti. Je to vedle kriminality a rovneho pristupu ke vzdelani, jeden z hlavnich duvodu, proc zle socialni staty, s vysokym zdanenim a obrovskym socialistickym prerozdelovani porazeji v konkurenceschopnosti "sklenena nizkodanova pekla a "raje"". Ale cely svet by se na zemekouli s hustotou zalidneni a urbanismem jako je ve Skandinavii nevesel. Takze limity jsou jasne dane...

235811

12.01.2011 09:21

Univerzálne riešenie kríz

RE: Co nám v dětských létech zatajili

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vojto, nas Velky pravicujici Cviciteli, ja o vozy - Vy o koze... Neresil jsem globalni oteplovani. Ale agrumentoval jsem faktem (ne pranim nebo domnenkou), kdy ve velkych koncentracich/hustote obyvatelstva+intenzite dopravy=vznika zdrave neobyvatelne ghetto, ktere produkuje/pritahuje smog+ozon=astma+alergie. A my tenhle coctail zanechavame nasim detem jako potvrzeni "naseho uspechu".

Je to jednoznacny fakt=zkuste "pobyt" par mesicu v NYC, Singapuru, Jakarte, Shanghaii, Moskve...a dalsich centrech "businessu a prosperity". Je to odpovedi na Vase pochybovani, zda jsme "uz na zenitu" a zda uz bude jenom hure.

Dalsi Vase futuristicka utesovani typu +2C = +15% globalni zemedelske produkce jsou takove ucty bez hostinskeho. URCITE by byla vykoupena zatopenim nejurodnejsich a zaroven nejobydlenejsich nizkopolozenych regionu (Holandsko, Banglades, povodi Mekongu...). Nikdo neni schopny predpovedet, zda by zaroven nebyla ovlivnena mira srazek v oblastech, jako je napriklad pravicovane vytunelovana a zbidacela Ceska republika = zda by zde nevznikly misto Vltavy a Labe jen sezonne se rozvodnujici potoky.

A ted odpoved na Vami polozenou otazku: "Dokázal byste ve stručnosti naznačit Vy, jak si představujete řešení současné krize? A to takové, které by další cyklickou krizi vyloučilo? Opravdu by mě zajímal Váš názor. Jsem totiž přesvědčen o tom, že když masám "chudých" rozdáte ještě více blahobytu, než mají dnes, důsledkem bude ještě zběsilejší drancování všech pozemských zdrojů."

Vcera bezen na ceske CT24 http://www.ct24.cz/o-cem-se-mluvi/112184-quo-vadis-planeto-tema-pro-bilancni-debatu-na-ct24/ Uplne nahodou jsem cast odchytil. Pravicujici mediokrate tam navaleli mj. "Nobelistu" Edmunda Phelpse, "šéfa Centra pro kapitalismus a společnost na prestižní Kolumbijské univerzitě". Ten Vasim rozeklanym jazykem "jednoznacne" odznacil jako vinika krize a vseho zleho v Emerice i v EU a zbidacele CR socialni stat. Kontroval mu Prof. Jan Keller, známý český sociolog, environmentalista, politolog, socioekonom, pedagog, vysokoškolský profesor, spisovatel, publicista i závozník v pivovaru tim,

ze tedy asi nechape, za co se dnes Nobelovy ceny prideluji, kdyz v EUrope DNES PROSPERUJI, V KRIZI SE NEZMITAJI a PROSPERUJI "jen prave nejvice socialni staty, s vysokym prerozdelovanim, socialnimi naklady a obrimi danemi" /CELA Skandinavie, Nemecko, Francie.../.

Vsechny ostatni pravicujici staty, vedene NEVIDITELNOU RUKOU TRHU, NIZKYMI DANEMI A LIKVIDACI SOCIALNIHO STATU se dnes zmitaji v dluzich, problemech a stoji pred vybuchem socialniho napeti /Recko, Italie, Spanelsko, Portugalsko, Irsko, UK.../.

Po faktech z ankety Světového ekonomického fóra (WEF) http://image.tn.nova.cz/media/images/750x750/Sep2010/672454.jpg asi uz neni z me strany mnoho co dodat.

............

235884

12.01.2011 09:21

Univerzálne riešenie kríz

RE: Co nám v dětských létech zatajili

MoUdrostrak 90.?.?.?

................

Chapu, ze Vy, jako kovany pravicujici vzyvatel "Více Klause, více Kožených, méně zlých daní, méně státu a méně přerozdělování" mne napadnete, ze jsem typicky zastydly komunista, ideologista a ziju mimo realitu, kdyz jen pravatizace VSECH zisku a nacionalizace VSECH ztrat prinasi dobro pro vsechny pozemstany.

Ale to uz je udel pravicujicich dogmatiku, kteri vedou svet od jedne krize ke druhe, od jedne velke valky a konfliktu k jeste vetsim ........ a sve deti vodi okolo vil s 6m ohradami, strinami a ochrankami, okolo montoven, skladek, uradu prace, exekutorskych officu a zastavaren do nedelnich spolku Mladych konservativcu, aby jim a sobe zajistil "lepsi pravicujici budoucnosti" [vyplazený jazyk]

235885

14.01.2011 15:04

Několik poznámek ke zvířatům

Lov zvirat pro zabavu a niceni lidskych existenci je povinnosti Nasich Vudcu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Lov zvirat pro zabavu a niceni lidskych existenci je povinnosti Nasich Vudcu. Neexisuje lobbisticke uskupeni, ktere by neholdovalo honbe. Uz davno sociologove tvrdi, ze lidske spolecenstvi se deli na predatory a na oVcany.

Predatori holduji extremni agreSSivite pri cestou za jakymkoliv cilem. Stale musi mit adrenalin v krvi vybuzeny na maximum. Pokud nekomu nici existenci, tuneluji verejny majetek nebo objednavaji neci vrazdu, neciti pri tom zadne vycitky. Berou to jako nutnost = collateral damage.

Poddani pravicujici oVcane (obvykle tez majici termin GOJim) naopak jsou bytosti, ktere postupuji pri plahoceni se za cilem jako mraveneckove = stalym tempem, pri kterem se vyhybaji konfliktum a stretum. Jsou pevneji svazani se svoji rodnou hroudou a utraceni zvireci, natoz lidske bytosti, musi sami sebe presvedcovat o nezbytnosti.

Jiz pohled do prvorepublikoveho "raje" svedci o tom, ze VZDY byla politika prolezla korupci, podvody, defraudacemi... Bohaci nepochazeli z plahocici se inteligence, natoz delniku nebo zemedelcu. Z nejvetsi casti slo o ketase, kteri za WWI nemeli moralni zabrany ke smeline, predrazovani a vyuzivani tisne ostatnich spoluoVcanu.

Po Plysi bylo ceskym pravicujicim a keltizujicim oVcanum naseptavano, ze si maji znovu zvolit vlky (v rouse berancim) jako sve novepanyknizepany, humanitarne-bombardujici dramatiky a "chlapi s gulami".

Bez toho pravicujici zazrak absolutni privatisace vsech zisku totalni nacionalisace vsech ztrat, jinak nikdy nevybuduji.

Slusnost je slabost, agreSSe je vykonost, humanitarni bombardovani a miSSe je velkodusnost, valka je laska. [cool]

236042

15.01.2011 16:21

Média v Americe: Prodávají názory, nazývají to zprávami

Mediokracie v rukach tech, ktere nesmime autocensurne jmenovat

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ve slavnych, krachujicich a na milost a nemilost Cinske lidove republice, vedene Komunistickou stranou Ciny, odevzdanych JuYsEj, se TV podoba ceskemu Metru nebo Blesku, huste ale dokorenemu inzerci. Proto je obsah naprosto shodny, s rozhledem cilove skupiny pro zadavatele inzerce. Neboli = cim hure, tim lepe. Noviny ani TV nemaji "vzdelavat" nebo "vysvetlovat", ale jen a jen prodavat zadani od inzerentu.

Skoncila doba, kdy do JuYsEj utikali z Evropy a ze sveta zurnaliste, kteri v domovinach nemohli dostatecne svobodne hlasat sve nazory. Vse v JuYsEj se toci jen a jen kolem kot uspesnosti inzerce a prodeje inzertniho casu.

Hloubajici divak nebo ctenar neni naprosto vhodnou cilovou skupinou jakekoliv inzerce. A proto uroven krachujicich JuYsEj je takova, jaka je.

Co se tyka "placenych" kanalu, tak i podle Prof. Erazima Kohaka dochazi jiz dlouho ke stepeni emerickeho "naroda". Aneb primitivove koukaji na primitivni brutalni sporty, porno, soap opery. Business na entertainment, bloomberg, cnn, live style... A hlupaci a naivove (obdoba ceskych pravicujicich oVcanu) na FoxTV a jeho derivaty.

Proto je emericky narod nadobro rozklizeny a rozkastovany. Jedni neveri druhym, kazdy mluvi jinym nesrozumitelnym jazykem. Proto jsou schopni zacit existenci druheho vnimat, az kdyz vytahne colt. Egoismus a pravicujici odcizeni se dotazene na maximum.

V Cesku zacala Barrandov TV ze staje velko-privatisatora zisku a velko-nacionalizatora nakladu a ztrat pana Chrenka, rovnez sekat i starsi ceske filmy po 10 minutach. Vetsina mych ceskych znamych pri tom navalu inzerce zvraci, nadava a stezuje si, ze se nemuze na narocnejsi puvodni ceskou tvorbu pri tom soustredit.

Pokud by byli pravymi pravicujicimi Emericany, nepripadalo by jim na tom nic divneho. Proto i narocnost a kvalita "vycpave" mezi reklamnimi 10 min. bloky v JuYsEj tomu odpovida. A Emerican se s nicim takovym na filmove nebo TV urovni do hloubky rozhledu a poznani, cim byli odchovani Cesi, Slovaci nebo EUropane se nikdy nesetka.

I proto je mnoho absolventu obycejnych ceskych ucnaku v JuYsEj uspesnych. V Cesku by i v jednodussich oborech neobstal mnohy absolvent cetnych "soukromych" nebo statnich "UNIVERSIT". Proto JuYsEj krachuji a vyprodavaji se zlym rudym sikmookym cinskym komunistum. I stredni skola v drive hladovejici Cine mela vyssi standard, nezli rodinna a skolni vzdelani v [bliji] "nejdemokratictejsi a nejsvobodnejsi zemi sveta".

236118

16.01.2011 05:47

Podvod zvaný úroky

RE: A není to ještě trochu jinak?

MoUdrostrak 85.?.?.?

Za totace pujcky SAMOZREJME existovaly:

1. Novomanzelska - za ni se dala IHNED zaridit zacinajici domacnost.

2. Ucelova - na cokoliv - obvykle v rozsahu okolo 20-30 tisic, ale napr. i na NOVE auto

3. Financni - bez udani duvod,

4. Stavebni - za ni sla postavit villa (splatky byly 500-1.500/mes.

5. Duletitym prvkem byly ruzne NEVRATNE pujky a dotace - napr. 150.000 !!!/jednu dokoncenou bytovou jednotku!

6. BEZUROKOVE pujky od zamestnavatelu a obci.

7. Kdo byl "liny", mohl cekat a i byt si ZDARMA NAFASOVAT.

Resumee: V takovemhle rozdavacnem systemu se spatne dalo motivovat. Ale stat se nezadluzoval a pohledavky byly temer 100% dobyvatelne. Urok=0!!!-4%!

236191

16.01.2011 07:06

Podvod zvaný úroky

Zid na vsi

MoUdrostrak 85.?.?.?

Je sokujici, jak se hadate.

Za zleho bolsevika (a jeste par let po nem) byval v ramci Filmu pro pametniky pousten film o zapadle vsi. Do ni prijizdi zid s atraktivni dcerou (Dana Nemcova(sic!)).

Oteviraji si hospodu, akumuluji "zisk", ktery pak roztaci v jeste vyssi zisk v poskytovane lichve. Ve vsi, kde davaly lisky dobrou noc, se najednou lichvari, pije, smilni (se zidovskou dcerou). Po nejake dobe davaji oba otec a dcera falesne smenky k podpisu umyslne jimi opilym vesnicanum.

Finale konci stastne vyhnanim zida a dcery, kdyz jim dokazali podvody. Dnes z hola nemozne (jak reprisa filmu, tak rozuzleni).

Dodnes staci na Vychodnim Slovensku, Podkarpati, v Madarsku nebo Polsku zminit souziti s zidy - a jste zavaleni podobnymi zkazkami o Salzmannech, Prusinskich & Co.

Alespon chamtive zidy v Nicole Suhaji Loupeznikovi nam tunelari a pravicujici defraudanti a zRADARi ponechali...

236192

19.01.2011 07:27

Tunis: Předzvěst velké krize?

Srovnani s padem zrudneho krvelacneho perskeho Saha sedi

MoUdrostrak 85.?.?.?

Srovnani s padem zrudneho krvelacneho perskeho Saha sedi

Sah byl primarne americko-izraelskou loutkou a jeho tajna sluzba SAVAK byla primo rizena CIA a MoSSadem. V kobkach byli po tisicich muceni oVcane stejne, jako v dnesnim Israeli, Egypte, Tunisu, Maroku a Alziru.

Prave Alzir je typickym prikladem, jak se Zapad stava Dablem v ocich puvodne umirnenych obyvatel. Od 90. let, kdy ve svobodnych volbach zvitezili islamiste, je u vlady misto nich po puci prozapadni krvavy diktator.

Proto Tunisane neprestavaji bojovat. Je jim jasne, ze Zapad by jim iHned a iDnes nastrcil obdoby Veskrn, Krivohubu a nasichpanuknizepanu. Pritom Tunisane maji srovnani: v sousedstvi maji desitky let prosperujici Lidovou socialisticko Dzamahirii, kam i zapadni predatori vstupuji ponizene s uctou a po kolenou. Stejne tak v dnesnim nekonecnou kriSSi kapitalismu zmitanem svete, vysoko jako Majak prosperity cni Turecko s vladou islamistu, rovnez tak Iran, Syrie, Malajsie... Tzn. vsechny staty, ktere daly Zapadu s jeho korupci a insuficienci moralky vale a vydaly se cestou muslimskych hodnot bez privlastku.

Da se ocekavat, ze stejna nadejna cesta ceka i po desetileti muceny a trpici tunisky lid. A zaroven to poslouzi jako priklad pro porobene Egyptany, Palestince, Iracany, Afghahce, Pakistance, Marocany a zejm. prave sousedni Alzirany.

236390

19.01.2011 10:42

Tunis: Předzvěst velké krize?

RE: Srovnani s padem zrudneho krvelacneho perskeho Saha sedi

MoUdrostrak 90.?.?.?

To nejsou po desetiletich masaze "dýmů-krásy" ani Kuwaitane, Saudsti Arabove nebo Emiratane...
'
Kuwatsti poslanci navrhuji jako sidlo Ligy arabskych statu Caracas a obdivuji Huga Chaveze a levicovy obrat v CELE Jizni Americe, ktera take vice, nezli staleti stenala pod zrudnymi pravicovymi DEformami a'la ODS a krvelacnymi pravicujicimi americkymi loutkovymi diktatory.

Saudsti Arabove misto apple holduji podpore wahhabistu, afghanskych vlastencu a bojovniku proti krizackym predatorum v dalsich porobenych zemich.

Emiratane rovnez podporuji protikrizacky odboj a nevahali vyvolat diplomatickou roztrku s mnoha zapadnimi zememi, kdyz zidovske komando vrazdilo na jejich uzemi kryte zapadnimi pasy.

Ale co je nejdulezitejsi: suverenni fondy arabskych a dalsich muslimskych statu (napr. Malajsie, Brunei...) skupuji, podobne jako suverenni fondy Cinske lidove republiky, vedene Komunistickou stranou Ciny, Zapad na stojato - na lezato. A samozrejme podporuji Palestince, turecke aktivisty a dalsi islamu libe a prospesne akce. Jedine, co neumi, je humanitarni bombardovani s mottem "dýmů-krásy". Ale co neni, muze casem byt... [mrknutí jedním okem]

236403

21.01.2011 06:10

Smrt „sociální Evropy“

RE: Největší terno.

MoUdrostrak 85.?.?.?

Kapitalismus je s lidstvem od usvitu veku.
A kapitalismus VZDY prinasel jen bidu, krise, paty nasledovane expansivnimi dobyvacnymi valkami...

Jeden kolega tu prirovnal kapitalismus k obyhani stolu naivy, kdy jim VZDY ubyde min. jedna zidle.

Ja zase rad pozoruju obri akvaria, kde je jasne, ze bez expanse predatori z vrcholu pyramidoveho potravniho retezce ostatni vyjedi a pak sami take zahynou.

Zbidaceli a bankrotujici Emericane to uz pochopili = ze emericky SEN byl jen odrazem ve skle, PREDATORI uz vse "sklidili" a expandovat neni KAM.

Cinska lidova republika, vedena KOMUNISTICKOU stranou Ciny jiz neresi, jak 'expandovat', ale jak udrzet socialni smir, jak distribuovat bohatstvi a zavest funkcni stat...v globalnim akvariu Pax Chinoise[smích] Proto ta mohutna rozvojova pomoc Africe a 3. svetu = U.S.A. a EU, Ne kvuli ideologii, ale pro samu udrzitelnost.

Pred mnoha lety jsem pusobil jako lhar, kdyz jsem pravicujicim Cechum oduvodnoval zdrzeni projektu v Cine "tydnem utraceni" = Komunisticka strana Ciny naridila vsemu lidu mimoradny tyden dovolene, aby posilila vnitrni spotrebu - exportni business to MUSEL zkousnout. V CR v retezcich v te dobe zavadeli neplacene "pripravy na prodej" tj, uklidy, inventury, vybalovani zbozi (z Ciny...?) [smích]

Pravicujme/ tunelujme/ nic kloudheho nebudujme[velký smích]

236547

25.01.2011 10:53

Co udělat s Izraelem?

Zrudny rasisticky a genozidni Stat Israel - erodujici enklava Brooklynskych chradnoucich yeshiw

MoUdrostrak 88.?.?.?

Konec Statu Israele paradoxne nastal s prvnim vystrelem USA na Iraq v roce 2003. Tesne predtim spadl raketoplan s Ilanem Wolfermanem vulgo Ilanem Ramonem, letajicim vrahem civilistu na Strednim Vychode a mj. i humanitarnim bombarderistou irackeho jaderneho reaktoru Osirak.

Palestinci a dalsi obyvatele nejen Stredniho Vychodu slavili ten pad raketoplanu s Wolfermannem dlouho do noci. Kebab, halva a baklava se servirovala zejm. EUropanum ZADARMO v neomezenem mnozstvi.

Vyvoleny narod zacal jeste vice pistet po humanitarnim bombardovani a dobyti Bagdadu a jeho ropnych poli. 13 lete usmrkankyne v Israeli, ale i Brooklynu prosili v TV zaberech hodneho presidenta G.W.Bushe, aby uz naridil utok, ktery je zbavi strachu ze ZBRADNI HROMADNEHO NICENI, kterymi Iraq ohrozuje nejen New York a TelAviv, ale i Antarktidu, Venusi a Casiopeiu.

V tu chvili mi hlavou problesklo, ze byt opovrzenihodnym zidem, preji si presny opak: Okupaci uzemi velkeho a strategicky duleziteho jako Iraq, ztrati nevyzpytatelny a kontroverzni Izrael pro USA jakykoliv vyznam:

1. USA budou muset pacifikovat nesouhlasnou miliardu a vice muslimu, Arabu, aby dostali od nich alespon minimalni podporu k opanovani Iraqu, nastoleni tam loutkove vlady, se kterou by alespon nekdo byl ochotny jednat a navazat diplomaticke a kulturni styky.

2. Zrudny rasisticky a genozidni Stat Israel se stane presne tim "spojencem" a osinou (nekde), kterou bude pro USA nejhorsi vizitkou. Geostrategicky (pri obrich zakladnach USA v Zalivu a Saudi Arabi) nebyl Israel dulezity uz delsi dobu.

Paradoxne si zide podrezali vetev pod sebou dobrovolne. Stejne tak se stal po sjednoceni Nemecka nedulezitym Zapadni Berlin (nekdejsi enklava Zapadu v OstBlocku). A proto Zapadni Berlinane peclive udrzovali dokud to slo svuj vyjimecny statut.

Zide se naopak americke pevninske letadlove lodi dobrovolne a komsomolsky sami vzdali. A od te doby jsou na vyplatni pasce sve dojne krachujici a bankrotujici kravy velice opozadeni. Analogie historie obcas sedi beze zbytku...

236759

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Káva pro Zvědavce

57

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 129 čtenářů částkou 19 970 korun, což je 57 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Vážení čtenáři,
děkuji všem, kteří přispěli. Máme poslední pracovní den před koncem měsíce a my máme vybráno jen něco přes polovinu. Prosím, zvažte případný příspěvek na tento web. Děkuji.

Ve zkratce

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 6

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
23,45 Kč
Euro
27,34 Kč
Libra
30,28 Kč
Kanadský dolar
17,56 Kč
Australský dolar
16,44 Kč
Švýcarský frank
25,58 Kč
100 japonských jenů
22,40 Kč
Čínský juan
3,49 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,43 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,67 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 807,43 Kč
1 unce stříbra
546,39 Kč
Bitcoin
318 090,95 Kč

Poslední aktualizace: 29.10.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 540 534