Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané MoUdrostrak

Nalezeno 1666 příspěveků, 140 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

05.05.2014 18:58

Washington usiluje o zánik Ruska

RE: Velice plytký článek a nebezpečné vodítko pro čtenáře

MoUdrostrak 90.?.?.?

Zkuste také, milá Moiro, někdy i číst - nežli jen koukat - a trefovat od boku [smích]
Ta mapa je o _Z_M_Ě_N_E_ HDP [smích])) A o tom, že naprostá většina okolí ČR roste a ČR se pod pravicujícími vládami namísto toho jako ojedinělá žumpa propadá... Kapišto ?

309640

06.05.2014 07:20

Neschopnost telepatie neomlouvá!

Buďte rád, že to dobře dopadlo

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Editore, buďte rád, že jste počínající exekuci odchytil a máte to za sebou. V životě jsem nevyhodil jedinou pokutu vloženou mi v HavloStánu za stěrač. Přesto na mne na FU před lety číhala pohledávka v podobě "prachmizerných" 500 CZK - a NIKDO mi neupomínal, neobesílal, nikdo (TEHDY) nic po mně nevymáhal.
Zjistil jsem to jen náhodou proto, že jsem si vyřizoval na FÚ potvrzení o bezdlužnosti a samozřejmě jsem ji obratem zaplatil na FÚ v pokladně pro klidný spánek.

Co by nastalo, pokud by pohledávku "začal zahřívat" např. https://www.centralniregistrdluzniku.cz/hodnoceni-... je nasnadě. Raději a odkaz ani neklikejte - je plný výpovědí (mnoho stran) týraných "dlužníků". Na několik stran a srdceryvných příběhů z velké části nevinných lidí, které by v jiné zemi spolehlivě ihned byly důvodem Headlinu na První stranu.

Jeden z tisíce případů, které vyjímečně relativně dobře dopadly:

06.01.2012 Judr.Vrána neboli jeho opice mě navštívili 2.1.2012, respektivě dům mých rodiču, bez doprovodu si jeden pochodoval po domě s kamerkou a cítil se důležitý, druhý ještě důležitější stále opakoval sežeňte peníze, nezajímá nás co máte či nemáte uhrazené. Po jejich návštěvě a totálním vyvedením z rovnováhy jsem našla rozsudek okresního soudu, který exekuci zrušil z důvodů uhrazení a to již v roce 2008, momentálně vše řeším trestním oznámením, i když v našem státě hajzl kryje hajzla, a jsem si jistá, že věc bude odložena.rnPáni co u nás byli jsou nevycválaní burani, ale to asi všichni. jaktak vidím a slyším. rnbohužel jim to povoluje stát a mi to dovolujeme státu, jinak bychom už dávno opakovali 17listopad

Prvním opatřením, které po Islámské revoluci 1979 bylo zavedeno v Íránské islámské republice, spočívalo ve vyvážení stovek lichvářů a exekutorů nad Teherán a další města, zavazování za živa do pytlů a shazování ze skal. Natolik byla během desítek let panování "hodného" sionisujícího prozápadního Shaha Pahlavího a jeho půvabné Shahbanu Farah v Íránu rozbujelá nejen korrupce, ale hlavně _L_I_C_H_V_A_ a exekuce. Krásný Shah a krásná Shahbanu a jejich USraelští instruktoři dávali opakovaně do vyssátých oVčanů, požadujících základní práva, střílet policii a armádu, až toho byla revoluce, která je smetla a USraelce vyhnala za země.

Z dluhového týrání stal nejúspěšnější a nejvýnosnější business patrně na světě. Neznám žádnou zemi, kde by součástí posuzování bonity klienta bylo hledání, ZDA není či nebyl k pobytu nahlášen na obecním úřadu.

V Maďarsku když do exekucí mířily statisíce (a možná i imiliony) Maďarů kvůli obtížně splatitelným hypotékám, před několika málo lety vláda postihla banky (většinou zahraniční).

309696

06.05.2014 19:16

Neschopnost telepatie neomlouvá!

RE: Buďte rád, že to dobře dopadlo

MoUdrostrak 90.?.?.?

Bohužel, se velice mýlíte [pláč]
V pravicující Praze je to již nyní vysoce zprocesováno:
Policajt Vám dá upozornění za stěrač, do cca měsíce dorazí na adresu majitele vozidla výše a předpis pokuty (evidentně generovaná automatizovaně z DB a bez fotky!), Vy promtně např. bezhotovostně zaplatíte - a JE TICHO POPĚŠINĚ - La commedia e finita! [smích]
Tedy žádné Vámi popisované "ústní jednání" či projednávání atd.!!!
Pokuty za rychlost a parkování sbírám po celém světě. A v HavloStánu je z toho opravdu jen fabrika na prachy - a žádné "napravování hříšníka" - pokud je kešeň nabitá, můžu si v HavloStánu hřešit, jak a kolikráte se mi zlíbí [smích]
Btw. Velko-bum-bailiff JUDr.Vrána odpovídá OSOBNĚ za KAŽDÉHO ze svých vykonavatelů. Nechápu, jak že mu tolik kumulovaných faux pas u tolika z nich neohrozí exekekutorskou velkoživnost a soudy i komora mu to toleruje!?

309760

06.05.2014 19:31

CENZURA: Česká televize neodvysílá volební spot NE Bruselu - Národní demokracie

RE: Ani se České (?!) TV nedivím

MoUdrostrak 90.?.?.?

Já to taķé hodím panu Kellerovi. Co vím, tak jeho knihy jsou povinně-volitelnou četbou i na pravicujících VŠ v předmětech sociologie apod.
Takže naprostá většina mladých jeho dílo a velikost ducha zná a dostane to i od nich a jejich okolí.
Navíc ho jako bezesporou Autoritu bude volit i většina Severní Moravy.
Většinou volím v zahraničí. A když pak zkoumám dílčí výsledky, obvykle bývám jediným voličem na dané embassádě, kdo nevolil pravicujícně. I moji nejbližší volí středově mírně doprava přes veškerý můj nátlak [velký smích]
Těším se, že tentokráte už poprvé nebudu jediná bílá vrána - a to díky panu Kellerovi [smích]

309762

06.05.2014 22:02

Neschopnost telepatie neomlouvá!

RE: Buďte rád, že to dobře dopadlo

MoUdrostrak 90.?.?.?

To jsem rád, že jsme si to vysvětlili. Nepatřím mezi "sudiče". Navíc raději peníze vydělávám, utrácím, investuji a točím, nežli bych se spoléhal - na v HavloStánu tak typické - šetřílkovství. Takže pětistovky posílám jak na běžícím pásu a pár hodin po výzvě.
Jen obdivuji ten STROJ, jak je v HavloStánu promazaný. Kdyby v HavloStánu tak fungovalo všechno! A nechtěl bych tu ani být úplným cizincem, který by spadl do tenat byrokracie.
V jiných zemích dostávám pokuty do pošty. A pokud u nich není fotka či jiný důkaz, tak je rozporuji. Obvykle pak už další krok ze strany authorit dále nepřichází. V HavloStánu bych v takovém případě propadl k JUDr. Vráně a ten by vyslal promptně hochy s kamerkami.
Vadí mi, že v Česku je exekutory působen útisk, vydírání, vyhrožování. Pamatuji doby inteligentních soudních vykonavatelů. Dokonce jsem znal i jednu velice mladou a sličnou. A nepamatuji si, že by se báli či styděli své povolání vykonávat. A nikdo si na ně z dlužníků ani nedovolil užít násilí - takovou meli autoritu.
Po vstupu do EU zbylo tisíce celníků. Mohli posílit řady těchto vykonavatelů. Namísto toho JUDr. Vrána nalovil coby podřízené obdoby PravoSeců z Ukrajiny.
Díky za odkazy. Juknu na ně. Třeba se budou infa jednou hodit. Člověk nikdy neví [smích]

309772

07.05.2014 08:25

Obama se připravuje rozbít BRICS během posledních let v úřadu

RE: Ad Kaliningrad

MoUdrostrak 90.?.?.?

Křečové námluvy B. Husseina 0. narazí vždy na jedno: málokdo SKUTEČNĚ úspěšný (vůdcové BRIKS) zaprodá vlastní moc!
Vzpomeňme na Svobodana Miloševiče, Saddáma Husseina a Muammara Kadhafiho. A srovnejme je s Michailem Sergejevičem Gorbatchovym či Hnusným Mubbarakem, Zína Abidína bin Alí (už jste zapomněli, že to byl proamerický diktátor z Tunisu před Erebským džarem - nebo nezapomněli?!).
Jedni jsou skuteční - a druzí jen vyčpělé Loutky. A je vidno, že hodný Západ ty první NEUMÍ!
A u šéfů BRICS to bude fungovat obdobně. PROČ se vzdávat USA, když nejsem otahaná ponožka a vidím příklad Bashara al Assada?! Když to s pomocí Ruska ustál ON, proč NE Indie, Brazílie, JAR?!
Vždy je to jen o skutečné slupce v okolí vládce - pokud je zkorumpovaná, zaprodá ho za jednoho Pepu z Hongkongu či Lajose Bacze.
Pokud je zdravá, drží jak okolí Huga Cháveze. A kočovný sio~týtr musí o barrack dál!

309790

07.05.2014 19:24

Obama se připravuje rozbít BRICS během posledních let v úřadu

RE: Ad Kaliningrad

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený 5P, v http://zvedavec.org/vezkratce/8220/ jsem konstatoval, že konspiraci nejlépe odhalíte, když se zaměříte na to, jak na ni "nestandardně" reagují Silové struktůůůry.

Na Národní třídě v 1989 to byla brutalita, kdy došlo k mlácení davu sevřeného ze všech stran - do té doby VŽDY STB a VB dav NAOPAK rozháněla a vybrané jedince z davu při tom vybírala.
V 9/11 to byla řízená sabotáž leteckých sil, dále odmítání zveřejnění coby důkazů záznamů z kamer mířících z benzínky na Pentagon a místo, kudy údajně měla do Pentgonu vlétnout C.I.A. řízená raketa (kecám: velké dopravní látadlo). Stejně tak i ten den ve Dvojčatech absolutně absentujících židův. Paralelní pletichy pojišťoven atd. atd.
Nu a v Oděsse příjezd požárníkův k Domu odborův až hodinu po počátku požáru, přičemž v http://zvedavec.org/vezkratce/8220/ dokládám, že jsem na vlastní oči viděl v Oděsse požárnické auto na bizarním stanovišti s dojezdem za pouhých 6 minut k Domu odborův!!!
Navíc ZDE https://www.youtube.com/watch?v=Lyzhu0JWmQM i s českými titulky máme další důkazy, že Silové struktůůůry se na Oděsském massakru řízeně podílely - ať už činy či naopak i nečinností.

Takže summa summarum: není ani důležité a pokaždé účelné hledat důkazy o konspiraci v ultra centru děje (a dohadovat se mezi sebou o technologiích či technických standardech) - stačí naopak sledovat nestandardní reakce Silových struktůůůr, mainstreemových médií všech v rukou židův a finančních institjůcí.

Podle ovoce jejich, poznáte je !

309821

09.05.2014 18:22

Obrázek lepší než tisíc slov

RE: Jak je mozne?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Výborný postřeh! Nejde tady o "bestialitu davu", nýbrž o promyšlenou a za desetiletí "vyladěnou" taktiku Esskader Smrti (Pravých Sectorů) , které byli provozovány CIA a Emeričany nasazovanými pučistickými vládami v Latinské Emerice.

Jedna věc je (cynicky řečeno) zabít jednu lidskou bytost - druhou věcí ale je z jejího usmrcení vymačkat a vydřít maximální efekt vedoucí k co největšímu zotročení podmaňované populace.

Ve skutečnosti neoddlužitelná Emerika a CIA i Vrchnost je ovládající, netahá na Ukrajině - a natož ve světě - za delší konec. A to právě i díky tomu, že se methody Esskader Smrti (Pravých Sectorů) využívané po staletí v Latinské Emerice "proflákly" a tamní populaci naopak emancipovaly a smrtelně zorientovaly protiseveroemericky.

Ale naštěstí/naneštěstí Emerice a CIA už nic jiného nezbývá - po čtvrt století se Západ snažil Rusko dostat do kravaty - a Rusko naopak s dalšími emancipovanými a protizápadně orientovanými velmocemi se sdrružilo v BRICS a pomohlo nasměrovat Emeriku do neoddlužitelné uličky.

Takže False Flag operace jsou výrazem právě slabosti a neschopnosti. V době, kdy je supervelmoc na vrcholu, si False Flag operacemi ani Esskadrami Smrti prosperitu zachovávat nepotřebuje. Litujme oběti emerických režisérů v dressech CIA a Pravého Sectoru - na druhou stranu jásejme, že Zrůdná Kobyla už vychcípívá a zrůdnosti jejího kopání typu Oděsského Massakru jsou toho potvrzením!

Vložený obrázek

Věřme, že stejně jako nyní na osvobozeném Krymu lze již strávit skvělý vinný trip, tak brzy si opět zaletíme či zajedeme v pohodě do nádherného Odessa National Academic Theater of Opera and Ballet na nejlepší kousky rusských authorů, které tam jsou každou letní sezónu uváděny. Prostě si nedokážu představit, že by v letní Oděsse zněly v ukrajinštině a město by bylo zohyzděno hnusnými klikyháky Pravého Sectoru nebo dokonce svastikami [pláč] Na to jsou a byli vždy Oděssité příliš kulturním publicem, nežli by to strpěli.

Naproti Academic Theater http://1url.cz/x3BN jsou stěny s hrdiny Řádu Slávy a Sovětského Svazu, které jsou rovněž velice vkusně a pietně provedeny - na rozdíl od některých jiných venkovních expozic v městech ex-CCCP. Oděssa má prostě šmrnc a Oděssité slušný vkus na to, aby tupě hailovali kyjevské pučistické fašistické juntě a Pravému Sectoru!

309932

S těmi zvířaty to vůbec není pravda!

Predátoři si vždy vyloví biotop - a pak zmírají sami [pláč]
Lev vyvraždí i veškerá mláďata jiných predátorů a nepozře je - v širokém okolí.
Pozorujme SKUTEČNÁ zvířata a ne soona BIMBO nebo Krtečka - a nevymývejme jimi dětem a ani sobě hlavy [pláč]

310020

13.05.2014 10:15

Americká přítomnost v Euroasii a její dopad na bezpečnost a vojenské dohody tohoto regionu

Proč je tento článek jen všeobecným shrnutím obecně známých faktů

MoUdrostrak 37.?.?.?

Psal jej Íránec. A proto přechází laxně surovinové potenciály velmocí a jejich prostředí.
Dokonce "vzývá" USA, "....protože budou NEZÁVISLE krakovat...".
Krakování je ale výrazem zoufalosti nad nedostatkem přírodního a energetickeho bohatství - nikoliv známkou SUVERENITY.
Krakuje, či bude v brzku krakovat Německo, Švýcarsko, Malajsie či další bezesporní znalostní a exportní - i když energeticky nároční - tygři?!
Íránec zkrátka vidí sousedovic trávu "zelenější" [pláč]
USA jsou již v ekonomickém, diplomatickém a geostrategickém kolapsu. Rozloží je vlastní tupí, omezení a nevzdělaní nezhasínající, nemyslící, nechodící a fastfoodující obyvatelé.
Navíc si ještě pro "nezávislé krakování" otráví vodu a půdu.
Íránský author toto, bohužel, opomíjí. A mylně předluženého falešného karetniho hráče považuje za fejvorita...

310056

14.05.2014 10:46

Americká přítomnost v Euroasii a její dopad na bezpečnost a vojenské dohody tohoto regionu

RE: Proč je tento článek jen všeobecným shrnutím obecně známých faktů

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane dube, předpokládám a doufám, že to íránský author článku právě nemyslel "záměrně".
Ale právě proto z toho je vyveden fakt, že USA budou NATOLIK energeticky samostatné, že ztratí v tomhle ohledu potřebu znásilňovat svět natolik, jako doposud. Přitom je to sebeklam či nevědomá lež.
Přeji Vám ten pocit přijet hypermoderním teheránským metrem a pak vyjet na bulvár a sledovat pokreslenou zeď bývalé emerické embassády, kde se C.I.A. a loutkovým režimem krásného a noblesního krvelačného sionisujícího Shaha Pahlaviho a jeho velekrásnou čubkou ShahBanu Farah, po desetiletí plánovaly naprosto stejné krvavé intriky proti íráncům, jako dnes v pučistickém Kyjevu proti Ukrajincům.

Fascinovaně sledujete tu zeď pokreslenou již téměř 40 let antiemerickými slogany. A uvědomujete si, že Íránci nemusí slevit ani "ň" z toho jak od 1979 kontinuálně chápou a vidí krvelačné a pro ostatní svět toxické USA!
Vložený obrázek

Potíž je ale v tom, že od revoluce je téměř každý íránec intelektuál - Shah z nich měl consumní či lichou zubožené otroky - tak pochopitelně po revoluci se NAOPAK každý Íránec i Íránka hluboce vzdělává.

Ulice měst jsou každodenně zavaleny prodejci i "závadné exilové či přímo ideodiverzní a protirežimní literatůry". Je to paradox, že nadohled vedle butique Revolučních gard s tričky ajjatoláha Khomeiniho a mučedníků, se prodává literatůra financovaná přes Freedom House a obdoby Člověků v tísni. Každý Íránec má navíc FB (připojený přes TOR či PROXY) a poslouchá i Rádio Farda (Svoboděnku) z pevnostního brdlohu C.I.A. na Hagiboru v Praze.

Íránský současný režim to toleruje úmyslně, protože chce, aby Íránci netrpěli hladem po pluralitě světa a netoužili po zakázaném ovoci.

Blbé pak ale je, když některý hyperintelektuální íránský author pochybuje, že domácí tráva je doopravdy skutečně zelená - a ta sousedovic se jenom jako zelená tváří. Být Íráncem, tak bych také žasl, jak může být pravda po desetiletí kontinuální - vzpomeňme jen zatracování, následné adorování a nynější opovrhování Čechů Vencou Lahváčem Chemapol/Luzernou Veškrnou. Íránci od předmossadekovské (neplést s Mossadem) nemusí ve svém pohledu na sebe sama i na blízký či vzdálený svět změnit ani "ň".

A proto je na některé íránské intelektuály potřeba hledět s opatrností - sami nevěří, že mohli mít právě oni úspěch a téměř jako jediní s předstihem půlstoletí natočit kormidlo pryč od sionismu, lichvy, ožralství, pornografie, prostitjůce, korrupce, narkomafie, falešné měny - a zkázy. Prostě oni nevěří, že jsou sami tak dobří! A sebemrskačsky provádí miniúlitby, kdy si pocachtají kolena na kvalitních kalhotech, epesní ponožky a ručně šité kvalitní boty. A pošilhájí po aBiBaskách z gumy...

Automaticky kráceno

310086

19.05.2014 05:45

Svět jako továrna na popelníčky

B. Hussein Obama může vykřikovat COKOLIV

MoUdrostrak 90.?.?.?

1. B. Hussein je jen marionetta v rukou hochstaplerů, kteří přepálili sázky na petrodollar - nevidí světlo v toonnelu - krom globální (oddlužující?!) zničující války.

2. Hochstaplerům zbyly (coby spojenci a Pátá kolona) pouze Pravý Sector a pár stovek nájemných hrdlořezů a žoldáků Academi.

3. Většina západních stratégů ví, co by je čekalo, kdyby jediný cizí voják vstoupil na Velkou Zemi (demo výsadky ruských parašutistů do Arctidy během nynější krisse nenařídil Vladimir Vladimirovich pro srandu králíkům).

4. Rusko nejde obklíčit resp. na tom vydělat.
Írán je taky "oblíčený"
Vložený obrázek
Írán dosud ani nemá odstrašující jadernou sílu!
- a přesto si tam Západ nedokáže dosadit nového zionizujícího Shaha Pahlaví II. - již Marný(ch) 35 let[smích]

5. Jak zlý Írán, tak zlé Rusko, mají za sebou staletí škol diplomacie a geostrategie - proto s každým nádechem jen zvětšují geostrategický objem stejně - jako i Čína. USA, Anglie mezitím přišli i o to, co v jepičích nájezdech nakradli a vyplenili.

310260

23.05.2014 20:25

Apel plukovníka Strelkova

Rána (a polibek smrti) do vlastních řad

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pokud do teď kyjevský junta, její emeričtí loutkáři a najatí žoldáci lavírovali, po Apelu plukovníka Stelkova vědí, že se namají v podstatě čeho obávat, žádný konsolidovaný odpor Jihovýchodu Ukrajiny proti Juntě a žoldákům nestojí.
A stačí jen zatlačit...

Důstojníci armády z ruskojazyčných rodin sedí vystrašeni s pivkem před ukrajinskou TV a bojí se, kromě práce pro robotárny Rinata Achmetova, vylézt z bytu.

Nečekal jsem, že se s něčím podbným Apelu plukovníka Strelkova, setkám. Možná jde o nějakou anti/propagandu junty, možná o fígl Vladimira Vladimiroviche. Je možné cokoliv. Ale je to tristní, nestrategické a demoralizující[pláč]

310553

24.05.2014 17:19

Globalizace zvláštních jednotek

Češi horovali pro Kodetovo: Proletáři všech zemí polibte mi p®del

MoUdrostrak 90.?.?.?

Zrušeno. Kompletně out of topic. Editor

310602

30.05.2014 06:50

TrueCrypt skončil kvůli NSA, která vyhrožovala vývojářům

Neresme detaily, kdyz jde o system

MoUdrostrak 90.?.?.?

Zbytecne resime detaily[pláč]
Doba se posunula a my s ni. Pokud bychom se vratili do drevnych dob komunikace, tak akteri nehovorili po pradedeckovi telefonu omcitlivych vecech, natoz aby je vykrikovali mezi sebou na ulici.
Kryptovaci nastroje jen ukolebavaji dikskutery v pocitu bezpeci, ktere nikdy mit nemohou. A proto nad sebou samymi pachaji vlastni naivitou harakiri. A Big Brother se jen smeje.
Vzdy si vzpomenme na unik informaci "z kuchyne", ze skutecni ýdženti nekde na webu vystavi fotku nebo cmaranici. A odecet od jine temer totozne gotky nese danou informaci. Uz toto drbani se levou nohou za pravym uchem potvrzuje, ze internet i vse v nem je derave a takrka nepouzitelne.
I ty nejprozapadnejsi a nejzarputilejsi korporace maji prisne oddeleny stroje pro net a pro vyvoj. Nemaji je dokonce ani ve stejnych mistnostech. Dobre vedi proc.
Protoze neexistuje technicke reseni, ktere by zajistilo jejich oddeleni od sebe. Jediny sicher je tlusta cihla plus dostatecna vzdalenost jednoho stroje od druheho.
Ty korporace by daly miliardy, kdyby si bezpeci dokazaly zajistit - a neumi to resit[pláč] Proto ani my neresme detaily a radeji se obdobne ridme selskym rozumem.

310831

09.06.2014 07:00

Sekání luk

Řekněme si to pravicujícně upřímně

MoUdrostrak 90.?.?.?

Panu Authoru vadí, že se „mámina hvězdička„ srnčátko ještě nějaký ten čásek nevykrmilo. A on - pan Mysli/vec = „hrdinsky„ neukončil život srnčete zákeřně kulkou z posedu.
Miluji mého psa a tak se mu důkladně věnuji a pozoruji jeho instinkty. Když po delší době shodou okolností narazíme na jeho psí matku, tak ANI NÁHODOU ani jeden z nich nepozná, že jsou si blízcí více, nežli s jinými psi, které na vycházkách běžně potkávají.
Proto výlevy pana Authora stran „srnčí maminky a její hvězdičky", devastují hodnověrnost skutečné motivace pana mysli/veckého Authora.
Jako dítě si pamatuji, že jsem se sedadla luxusních limuzín pozoroval komentáře mých rodičů/v stran vypalování trav a polí po senasečích. Kdy to úděsně smrdělo a ještě mařilo životy broukův a hlodavcův.
Oproti tomu má dnes zvěř RÁJ - až na kulky zákeřných myslivcův.
IMHO: Odstřel zvěře by měl být přísně regulován jen na případy, kdy dojde k nerovnováze. Velkosekačky jen nahradily přirozené nežádoucí predátory a potouchlé demagogické zákeřné mysli/vce.

311268

09.06.2014 20:18

Nesouhlasím s dělením na dobré a zlé myslivce

Nejskvělejší příspěvek pana Editora

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jsem rád, že pan Editor, jako jeden z mála, si uchoval zde smysl pro reálno. Trochu naschvál jsem osolil můj komentář http://www.zvedavec.org/nazory_6041.htm#ptr311268 pod původním článkem "Sekání luk".

V dávných dobách se lovci skutečně modlívávávali nad každičkým zabitým kusem zvěře či ulovenou rybou. Usmrcení pro potravu, oděv či nástroj brali jako nutné pravicující _Z_L_O_.

Vložený obrázek

Naproti tomu současní pravicující mysli/vci využívají každé příležitosti k braní života tvorům coby triumphu jejich pravicujícího _E_G_A_.

V standardní přírodě je počet predátorů přímo úměrný počtu potravy. Pokud se potrava přemnoží, přemnoží se i predátoři. Poté predátoři na krátký čas dosáhnou převahy nad potravou. Načež potravu vyjí. A započne i pokles predátorůV. A tak pořád dokola.

Mysli/vci v tomto systému tedy nemají své místo. Příroda (resp. přírodní _T_R_H_, ten sladký tržíček z brožurek pana Professora Big Toonnela) je skutečně moUdřejší, nežli člověk.

Pokud sekačky posekají mláďátka = chcete-li hvězdičky maminek srnek = najedí se jejich ostatky půdní červi (kteří se rozlezou, bič boží, bič boží, bič boží - je vyžene!).

Možná se z tkání srneččích hvězdiček nasytí malí ptačí či hlodavčí predátoři. Příroda ( a ten trh, tržíček!) si už poradí.

Mysli/vci jsou jen výrazem pravicujícího velkého _E_G_A_. A první článek "Sekání luk" byl toho božím pravicujícím důkazem!

311340

10.06.2014 13:17

Konec donkichotismu v Čechách a na Moravě?

Pokud pan Čulík panu Editoru vyhoví

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pokud pan Čulík panu Editoru vyhoví a poukáže panu Bezděkovi nashromážděné peníze, vystopuje a zabaví je Exekutorská mafie.

Jediná možná cesta je poskytnout panu Bezděkovi za ně nějaké nemateriální plnění: Např. z nich financovat oVčanské sdružení Na podporu pana Bezděka. Na toto sdružení pořizovat věci prospěšné panu Bezděkovi: počítač, mobil, jízdenky atd. atd.

Aby měl pan Bezděk usnadněné nakládaní s ostatními svými prostředky, které Exekutorské mafii nepodléhají.

Pan Čulík i pan Editor by mohli na svých webzinech vytvořit Blog pana Bezděka, kam by pan Bezděk periodicky přispíval a popisoval svůj úděl.

Pod Blogem by byl kontakt na konto oVčanského sdružení Na podporu pana Bezděka. Tak by šlo "odklonit" prostředky a panu Bezděkovi usnadnit život a zároveň dělat dlouhý nos na Exekutorskou mafii.

Opakovaně připomínám, že prvním počinem Islámské revoluce po vyhnání krásného prozápadního sionisujícího Shaha Pahlaviho z Íránu bylo vyvážení lichvářů nad Tehran, zavazování do pytlů a shazování zaživa s masivu Alborz.

Dobře vědeli _P_R_O_Č_ [pláč] Bezuznou korrupcí a lichvou byl prokvetlý celý tehdejší prozápadní a sionisující režim. Není divu, když v Íránu působily statisíce "poradců" z USraele - zejm. v mučírnách SAVAK.

311415

19.06.2014 08:34

Jak fungují exekuce v Kanadě

Pravicující Česko je na dobré moUdré cestě

MoUdrostrak 90.?.?.?

Příspěvek zrušen. Mimo mísu, navíc zaplevelen nic neříkajícím obrázkem. Editor

311891

19.06.2014 17:42

Jak fungují exekuce v Kanadě

RE: Pravicující Česko je na dobré moUdré cestě

MoUdrostrak 90.?.?.?

Děkuji za zastání. Pan Editor se mnou hraje na babu, kdykoliv si zamane. Pokaždé mé příspěvky jsou k tématu, pokaždé mají nové sdělení. Jen je pokaždé podepíši Pepíky & Mařenkami.

Jemu a dalším na truc. A sobě pro hrdost. Měli jsme období, kdy jsem panu Editoru posílal i finanční příspěvky. I s nějakou desítkou procent jako daru navíc. Musel jsem kvůli tomu hledat pobočku jeho banky, stát v dlouhých frontách u pokladny. Stálo mi to dost přemáhání, protože (naštěstí) celý život dělám jen a pouze to, co mne baví. A jen a jen díky tomu se mám po všech stránkách velmi dobře. A cítím se veskrze nadmíru šťastným.

Přesto mi, JEN kvůli(vá) "vtělovaným" Pepíkům & Mařenkám pan Editor mazal příspěvky. Dokonce mi kvůli Pepíkům & Mařenkám zrušil (sic!) bez náhrady předplatné. VŠECHNY naše e-maily si uschovávám na památku.

Nabídl jsem mu, aby mi zrušil i account, když mi tím v korespondenci pohrozil. To pan Editor odmítl.

Chtěl by mi vychovávat - i když jsem nevychovatelný. Pan Editor utíkal ze Zlého Bolševíííka na Hodný Západ, protože chtěl Svobodu, tu Svoboděnku. Přesto, nebo právě proto, svobodu a svoboděnku ostatním nedopřává.

Pan Editor pěstuje "diskusi". Z velké míry coby(vá) pochlebovnu, jen z velice malé části coby reflexi anebo prostor pro feedback. Vrcholoví top manažeři vydávají milionové částky za pooly, osobní couching, recenzenty a trenéry.

Panu Editoru vadí, že jeden z diskutérů si své naprosto věcné a vždy k tématu unikátní příspěvky a komentáře značkuje na pouhopouhých 2-3 řádcích Pepíky & Mařenkami. Já jsem naopak šťastným, že mám předvídatelné obchodní i osobní přátele. Pan Editor hledá oporu v pochlebnictví "ohne weiteres". A pro "výchovu" neváhá okopávat kotníky, rozkopávat bábovičky a lámat lopatičky. Inu(ž) proti(vá) gustu, _Ž_Á_D_N_Ý_ dišputát [zmaten]

311919

20.06.2014 00:22

Jak fungují exekuce v Kanadě

RE: Pravicující Česko je na dobré moUdré cestě

MoUdrostrak 90.?.?.?

Panu Editoru jsem před pár lety nabízel, když mi tím sám vyhrožoval, ať mi nadobro smaže account. Pan Editor couvl. A nevyhověl mi. E-mailovou korespondenci klidně předložím, pokud by o to měl pan Editor zájem.
Mám tu příspěvky ze všech možných i nemožných míst na zeměkouli. 120 různých IP adres - různé platformy, rozlišení apod. Ale ANI JEDNOU jsem se sem nevloudil pod jiným nickem.
A bylo by pod mojí hrdost, abych to pěstoval, pokud by mi pan Editor shodil nadobro account.
Různých webů a hostingů mám zakoupených několik. Ani jeden není politický. Ani jeden grafomanský. Ani jeden netematický anebo "myšlenkový" blog. Naprostá většina má velice slušnou návštěvnost. Ale ani jeden by nikoho asi příliš dobře neuživil. I proto na nich nemám ani reklamy.
Na youtube mám videa, která mají špičkovou návštěvnost. Ani na jednom jsem nezapl placenou reklamu! Přicházím tak prakticky o stovky dolarů měsíčně. V součtu raději nemyslet. Spravuji i pár poměrně exkluzivních amatérských a úzce zaměřených fotografických skupin. V jiných jsem naopak členem. Na naprosté většině z nich nikdo ani netuší, že mám něco společného s Českem.
Určitě vím o projektech, které by dokázaly spolehlivě naplnit několik kont. Ale já se v životě na internetu bavím, poučuji sám sebe i druhé. Nemám žádnou internetovou "ambici".
V businessu využívám web jen jako doplňkový kanál. Jsem rád, že jsem i mentorem některých úspěšných projektů a start-upů, které se internetu dotýkají. Některé i sponzoruji. Sám ale opravdu žádné ambice nemám.
Možná jsem psychopat, jak píšete. Sám sebe ale spíše vidím jako velice tvrdého obchodníka, který si umí jít za svým. Určitě nejsem "v kolektivu" oblíben. Ale v naprosté většině je nakonec po mém, i když někdy musím předčasně odejít ze hry, která mi nesedne.
Ale právě ta zarputilost a solitérství mi přináší skvělá nová a nová přátelství a neskonalé další a další příležitosti. Všichni okolo mne vědí, že se nikdy nezměním, nedám převychovat a zglajchšaltovat.
Zvědavce považuji za unikát sui generis v české Gott/lině. Že jsem si s panem Editorem nesedl mi nemrzí. Sám nemám problém s odlišnými lidmi nebo exoty, ani jiné rasy, vyznání, customu natož pohlaví [smích] Naopak, upřednostňuji stálé hledání dilemat, úplně povahově ode mne odlišné partnerky, se kterými se pak skvěle doplňujeme, nežli bychom "souzněli".
Jsem hooodně divný, na první dobrou nepochopitelný. Umím s tím žít. Určitě ale nejsem zlý, zapšklý, závistivý, ubližující, zraňující. To vím bezpečně. Peníze u mne nejsou na prvním místě. Ale nemohu si stěžovat, že by mi někdy scházely. A proto jsem takový, jaký jsem. Tak mne tak berte, čtěte nebo nečtěte. Smažte mi třeba account. A já půjdu nadobro o dům dál. Nabízím tu často sázky o 6.000.000 Kč v českých. Nikdo je nikdy nezvedl [pláč] Proč?!

311956

20.06.2014 08:57

Jak zlikvidovat živnostníka

Zázrak se nekoná = zbývá flexibilita

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ti nejšpičkovější kolegové okolo mne (kromě lékařů), NIKDY nepůsobí v oboru, který vystudovali. O něčem - o světě okolo nás - to vypovídá.
Češi byli Zlým starým R-U, HyperMilovanou první republikou, Zlým Hitlerem i Zlým Bolševíííkem vychováváni k expertismu - někdy až k fachidiotismu.
Nejdůležitější v životě je ale NADHLED. A schopnost získat ODSTUP.

Píšete, že jste (během emerického hvězdného podnikání) 7 let nebyl na dovolené, tvrdě makal...
V tom je ale ten nejvíce zakopaný pes. Nezajímal jste se o golfový či tenisový podnikatelský kroužek. Nestál jste s dalšími sponsory ve V.I.P. zóně u rautového stolečku.
Tam a nikde jinde se buduje "ochrana", vytvářejí se společenská pouta, získává se vliv ovlivňovat věci okolo sebe sama.

Pokud jste jen tvrdě makal, s nikým během dovolené neutužoval business vztahy, sklidil jste trpké ovoce (možná nechtěného) fachidiotismu.

Někdo si kvůli svému nevyléčitelnému fachidiotismu přibere společníka na "business development", skámoší se na život a na smrt na dovolené se svým advokátem, pořídí si shodné plemeno psa jako má manželka ředitele finančáku.

Pokud se nezměníte ve schopnosti odstupu a nadhledu, nezkoušejte to znovu v podnikání! Častokrát je business jen z 20% o hard core. A zbytek 80% času a prostoru je potřeba věnovat networkingu.

Ne NÁHODOU, v době internetu, digitální fotografie i videa a vcelku levných a superrychlých expressních služeb dosud nevymizely veletrhy, kontraktační akce. Ne náhodou se v businessu nepřešlo jen na telekonference.

Chlubit se tím, že 7 let jsem nebyl na dovolené, jen tvrdě pracoval - a přitom zkrachoval sebe i své zaměstnance, je nejtypičtějším projevem nezvádnutého self-madu.

Slyšel jste někdy o Espévéčku?! Empévéčku?! Forfaitingu?! Fatoringu?! Proč by (VůBEC) existovaly, kdyby si to zajištění firem a projektů nevyžadovalo?!

Spoléhal jste na "ten" Hodný SPRAVEDLIVÝ Trh, ten milovaný tržíček... Určitě i zakazoval Vašim zaměstnancům odbory. Usínal se Slavnými Poučkami Prof. Big Toonnela i Hayek, Friedricha VON na nočním stolku během 7 letého období bez dovolených. Na fachidiotismus bez nadhledu a odstupu.

Realita Vás dostihla jako stamiliony dalších před Vámi... Bohužel!

311974

20.06.2014 14:44

Jak zlikvidovat živnostníka

RE: Zázrak se nekoná = zbývá flexibilita

MoUdrostrak 90.?.?.?

Demagoga Vojtu by měli přidávat do každé pravicující obálky.

CEO Boeing McNerney začal svou podnikatelskou kariéru u Procter & Gamble v roce 1975 na pozici v managementu. Pracoval jako konzultant pro řízení ve společnosti McKinsey. 1978 - 1982.

President and Chief Executive Officer (CEO) of Airbus Fabrice Brégier graduated from École Polytechnique and École des Mines de Paris. Brégier began his career in 1983 as a test engineer at the Creys-Malville Superphénix nuclear plant. In 1984, he became sales manager for French aluminium conglomerate Pechiney in Japan.

Abych byl dobrým top managerem, nemusím vůbec do detailu rozumět core businessu. Naopak, musím být dobrým managerem interakce produktu s okolním prostředím, což obvykle fachidiota či po rakousku Fachtrottela v jeho zaujetí produktem a jeho produkcí naprosto nezajímá.

Z hlediska české šovinistické urban legendy jménem Baťa - kdyby pantáta Baťa neuměl zkorumpovat nákupčí K.u.K. rakousko-uherské armády ve Světové válce, NIKDY by se během války díky tomu nevyhoupl.

Za každým velkým majetkem musí stát v naprosté většině vzorových kauz (i přiměřený) zločin ( Bata+vojenske holinky, Google+osobni data, Microsoft+kradení patentů, Samsung+nedovolená podpora...) Fach- či trottel- idiot je jen málokdy schopen k němu (naštěstí či naneštěstí) přistoupit...

Na počátku první světové války u firmy Baťa se z hlediska orientace na lehkou plátěnou obuv jevilo jako nemožné, že by získala zakázku na dodávky těžké kožené vojenské obuvi pro armádu. Tomášovi se však podařilo ve Vídni zakázku získat, což pomohlo také v tom, že zaměstnanci nebyli odváděni na frontu – uvádí se však, že v důsledku zakázky působilo ve firmě v té době i vojenské vedení.

312003

21.06.2014 23:58

Jak zlikvidovat živnostníka

RE: Zázrak se nekoná = zbývá flexibilita

MoUdrostrak 37.?.?.?

Jarmilo, plácáte nesmysly. I např. sebelepší umělec je bez schopnosti self promotion či bez backování schopným impresáriem odsouzen k misserii. Za každého každičkého režimu. Onehdá mi zde pan Editor smazal příspěvek s poukazem na Salieriho, jenž okopával kotníky WolfGangu Amadeu.

312098

22.06.2014 08:11

Vláda má starost - co s armádou

Čeho se zalekla Vrchnost i jeji Shabes/Goj/im?!

MoUdrostrak 37.?.?.?

Vrchnost i její Shabes/Goj/im se evidentně zalekli Zdvořilých Lidí, které Vladimir Vladimirovich nasadil na Krymu. Pamatujete si záběry pozeřvaných ukro vojáků, jak byli během pár desítek vteřin zklidnění, když se pokoušeli dopochodovat na svoji základnu, kterou den předtím zbaběle opustili?!
Fascinovaně jsem pozoroval sálající klid mladičkého ruského velitele. Zlí širokolící nokeltizující Rusové jsou vyladěni tak, jako žádná jiná armáda světa. Na 9. Máje jsem poprvé v životě si asi 6× přehrál hodinovou přehlídku z Rudého náměstí.
Nedivím se, že Vrchnost i Shabes/Goj/im mají nyní panický strach.
Emerická technika selhala v konfrontaci se Zlou ruskou, když ani první dvě rakety nedopadly až na Sýrii.
Vzpomeňme, jak v roce 1933 přebíral Adolf Hitler moc v židovskými bankéři, sankcemi a reparacemi vyssátém Německu.
A jak 7. března 1936 bylo Německo NATO/lik fit, že bez problémů obsadilo Porýní.
Blíží se Velký střet. Jen doufám, že ani sebelepší vymytí mozků nezpozdí včasné přeběhnutí českých vojáků na osvědčenou tradiční stranu. Určitě i na to jsou Rusové dobře připraveni. A počítají s tím ve své strategii.

312112

01.07.2014 10:35

Světu je z Izraele a jeho šílenosti zle

USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské "Koho kaši jíš, toho píseň zpívej!"

MoUdrostrak 90.?.?.?

Před několika týdny mi pan Editor smazal příspěvek Ve zkratce, který poukazoval na naprosto čerstvé a velice reprezentativní encyklopedické výsledky zkoumání pohledu na USrael ve světě. A to v různých parametrech/disciplínách/otázkách jeho kontroverze s jednotlivými zeměmi světa.
100% sem už na průzkum odkaz proto nedám. Kdo touží, ať si po netu hledá.

Byly tam i takové překvapující výsledky, že např. Iránci pohlíží na USrael nejméně nepřátelsky naladěni ze všech států Středního Východu. Dalo se vysledovat, kteří národové adorují USrael ještě více, nežli Češi. O kolik Češi více adorují pro USrael, nežli Slováci - a v jakých otázkách/kontroverzích. Atd. atd. atd.

Ať je USrael "sebeďábelštějším produktem" na Zemi, tak jedno se mu upřít nedá - vnitřní diverzita názorů. A to přes totální armádní a bankovní diktatůůůru a cenzůůůru. USraelci jsou jediným národem na světě, který dokáže těmto diktatůůůrám vzdorovat.

V letadle, restauraci, hotelu jsem vždy namíchnutý, když narazím na kohokoliv z USraele. Kdo je jako spolucestující zažil, ví o čem mluvím[pláč] Na druhou stranu košatost názorů USraelců si v ničem nezadá s košatostí názorů židů např. v N.Y.C.

Židé (a ani USraelci) nedodržují Čechy striktně po desítky generací pěstované: "Koho kaši jíš, toho píseň zpívej!" Proto židy jako takové nikdy nemohu zavrhnout nadobro zavrhnout. A židovští přátelé a známí patří mezi mé nejmilejší a nejvíce mnou respektované. Právě pro ten nesehnutý hřbet. A i nadávky směrem na USrael a židovské okupanty Erebské půdy.

I naprostá většina EUropanů rozlišuje, zda jde o žida, USraelce poflakujícího se za milodary ze zámoří - nebo naopak o agressivního okupantského "osadníka", kradoucího Erebskou půdu.

Matky malých okupantíků mají smůlu, že nerespektovaly fakt, že svoje existence spojily s krádeží Erebské půdy. Dá se tedy očekávat, že jejich "Pouť do Genevy" nebyla "náhodná".

Dá se tedy očekávat, že podobné situace budou určitě nastávat. Svět se pomalu (zejm. díky Vladimiru Vladimirovichi) stává opět smysluplným místem pro život[smích] Mělo by být tedy i jasné, že "Krást se nevyplácí" - ani názory, patenty, luxusní psací péra - ale ani půdu domorodcům [pláč]

312471

01.07.2014 17:01

Světu je z Izraele a jeho šílenosti zle

RE: USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pak se ale programátorům "cosi" nepodařilo. Protože jasným vítězem jsou během této současné "přeměny" Asijaté - ti přespříliš pro JHVH neholdují [velký smích]

Dokonce i ti zlí širokolící a ne/kelt/izující Rusové vyhrávají nad hodným Západem na plné čáře - možná proto, že mají "mírně" asijatsky sešikmené oči.

Ve zlém Rusku je ideálem krásy podsaditý šlachovitý Vladimir Vladimirovich, namísto euroatlantických modelů na holící strojek.

Proč potom tedy bádat nad nulami, jedničkami, latinou či jazyky - když vidíme vítěze současné "evoluce" v on-line v přímém přenosu.

Vložený obrázek

Daleko zajímavější je porovnat "historické kulturní vlny":
V té poslední se nyní Západ utápí v dluzích, kriminalitě, amoralitách - zatímco Východ se vynořuje díky nezničeným akcentům na funkci rodiny a hierarchie.

Každá dosavadní "nadprodukce" končila válkou.

Válka lidstvo posouvala k dalším metám - jak pozitivním ( medicína, poznání, kultůůůra...), tak negativním (odcizení, demoralizace, neplodnost...).

Poslední skutečná (již více míně robotická?!) válka nastane s nadprodukcí chipu - resp. zánikem potřeby člověka jako takového.

Pořád mi při sledování trendu vychází, že keltující Západ z toho nevyjde (a nemůže ani vyjít) vítězně...

312487

01.07.2014 20:03

Rusko prolamuje blokádu EU

RE: 0ff topic

MoUdrostrak 90.?.?.?

via Tor se pripojuji nejen ke Zvedavci i v tech nejnemoznejsich uzavrenych rezimech sveta. a vzdy bez problemu v sitich 2G, 3G, 4G, hotely, letiste - vsude!
stahnete a naistalujte si ho ALE predtim, nez se pripojite k problematickmu poskytovateli [smích]

312496

01.07.2014 20:14

Světu je z Izraele a jeho šílenosti zle

RE: USrael v myslích a srdcích pozemšťanů - versus české šumařské

MoUdrostrak 90.?.?.?

Naopak, pokud jste dostatecne pravicujícně cetl a vnimal, simooci si strcili cely Zapad i s nulami a jednickami do kapsy.
Prave proto, ze berou i informatiku ciste pragmaticky - stejne, jako kdyz lzickou vyjidaji pilkou odkryty mozek za ziva do sveraku sevrenemu simpanzovi.
Modlou jsou pro ne rodice, nadrizeni a blizsi ci vzdalenejsi panovnici.
Zapad ma modlu i horovani pro texasky. Pro sikmookeho je to jen "vec" - stejne jako nuly a jednicky, ci cukajici se mozek simpanze.
Je to hierarchich - ne o ne/linearitach[smích]
Tem se rovnez neklanej [smích]

312498

02.07.2014 08:33

Putinovo riziko

RE: zákon o svržení Putina - v druhém čtení

MoUdrostrak 90.?.?.?

To není ale důkaz "síly". Naopak je to důkaz zoufalosti.

Západ si na globální conquistu udělal u Východu takovou "sekyru", že je NESPLATITELNÁ. A o tom to je...

Zároveň s tím Západu spadla maska - a naplno se obnažil pohled na zelenkavou tiskárnu, kterou obsluhuje pár židovských bankéřských rodin. Rodin, které z dosavadní KAŽDÉ VÁLKY vyšly bohatší a vlivnější.

Rodin, které poslali Ukrajincům NULL/and. A uzavřely s Ukrajinci deal o společném vyrabování Ruska. Neřeším, ZDA s Ukrajinci oVčany, či Ukrajincům velícími oligarchy.

Doposud si VŽDY židovské bankéřské rodiny dávaly bedlivý pozor na to, aby zůstávaly hluboce zakonspirovány. 13.července 2014 byl nedaleko Westchester County Airport u N.Y.C. zabit/zabil se/ Richard Rockefeller, pravnuk "upíra" Johna D. Rockefellera, při pádu letadla, které pilotoval. Zabýval se "coby/vá lékař" postraumatickými syndromy vojenských veteránů - PROČ?! Hledal míru, KAM AŽ - na jakou mez - lze Kanonenfutter - za zájmy jeho penězokazecké rodiny a kompliců- nasazovat?!

Pád jeho letadla může znamenat nic - anebo také mnoho. Může být mementem nejenom od Rusů, Ukrajinců - ale také od Číňanů. Během humanitárního bombardování Jugoslávie zakázal tehdejší i současný premiér Viktór Orbán starty bombardérů z maďarských letišť poté, co údajně jeden oVčan prohlásil, že začne jako odvetu sestřelovat civilní letadla startující z letiště Ferihegy. Důvodem měl být fakt, že obyvatelé jihomaďarského Szegedu měly nervy nadranc z humanitárních bomb padajících na hlavy statisíců jejich maďarských příbuzných, žijících coby/vá menšina na jugoslávské straně hranice ve Vojvodině.

Vložený obrázek

Jakmile se ohrozí letadlo papaláše, roztřesou se nohy každému - i sebearogantnějšímu Shabes/GOJ/im. Ne náhodou sevekorejská famiglie Kimů nelétá a jezdí až třeba do Moskvy pancéřovanými vlaky.

Přestože bankrotující USA otevřely zátky a Pandořiny skříňky téměř současně v Mali, Ýdžiptě, Sýrii, Ukrajině, Iráku - přesto/právě proto/ pořád ne a ne vrátit prosperitu a proud investorských/depositních petrodollarů do Států. Naopak, odliv od petrodollaru (a illegálních židovských tiskáren) sílí.

312524

05.07.2014 18:24

Skutečný Majdan je v Novorusku

Jižní Emerice trvalo několik století ~ Česko ještě horuje pro texasky

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jižní Emerice trvalo několik století, nežli eliminovala vliv tamních oligarchů (roz. Shabes /Gojim a.k.a. pro-severoamerických "Starých rodin").
A začala nyní KONEČNĚ zvedat hlavu, vyrábět letadla, sdružovat se v Mercosur, dobíhat nejen Severní Emeriku, ale i Evropu.
Češi zatím sní o clech, rozbití EU (namísto jejího polidštění), o devastaci a privatizaci zdravotnictví, sociálního státu...horují pro texasky, dluhové otroctví a telenovely.
Doprava po moUdré, nulové daně pro nejbohatší, slepé státní zástupce a zničený úřednický stav.
Češi se tetelí blahem, že zlí Rusáci, co jim upírali texasky, Havla, Kocábu a Kubišku i Neckermann, Lidl, dluhové otroctví a konsum, teď dostávají od hodných Benderovců na p$del.

312713

06.07.2014 08:09

Konstantin Knyrik: Je bezodkladně nutná jakákoli reakce Ruska!

RE: Na Ukrajině žije 46 mlionů lidí

MoUdrostrak 90.?.?.?

Moira má pravdu. A pravdu máte i Vy.
Dokud Ukrajinci nepochopí, jaký je rozdíl v životní úrovni na Ukrajině versus Krym či Podněstří, nemá cenu aby Rusko samo sebe oslabovalo pomocí Ukrajincům, kteří se skloněnou hlavou konzumují sušenky Null/and a humanitární bombardovací bonbóny Porošenka.
Díky tomu i stoupá kurz rublu, propadá se kurz hrivny a Ukrajinci s blížící se zimou si budou moct teda olizovat rampouchy v zamrzlých kuchyních.
Rusové již i tak trestají Ukrajinu a Západ netarifními obstrukcemi importu. Takže nákup ruských komodit bude težší a težší, zatímco Číňané budou s Rusy obchodovat jedna radost - a na nedollarovém základě.
Vladimir Vladimirovich dobře ví, co činí. Stačí jen pozorovat: A učit se, učit se!

312758

07.07.2014 08:37

„Bitva o Evropu“ zuří

RE: Přátelé, s tím dolarem je to zdá se o hodně složitější než se doposud zdálo!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ač je Kalousek nejnenáviděnějším českým politikem, byl to on, kdo zatřásl Čechy svými „dluhovými složenkami". Byl to on, kdo na pohřbu Edwarda Janoty nečekaně prohlásil, že odchází velký vlastenec.
Všichni politici kradou - o tom žádná diskuse. Přesto anebo právě proto občas některý sem tam i něco utrousí.
Argumentace Jevgeniye Alexeyeviche nemá jedinou chybu. Na druhou stranu přesně takhle uvažuje každý soukromý investor.
Existují i daleko přesnější „pomůcky" pro investory. Anžto se již „Starý World Order" blíží ke kolapsu, jednu dám do Platzu:
Pozorujte bedlivě jeřáby! Pokud houstnou a dominují krajině, máte min. 2-3 roky v daném teritoriu ke sklizni (čehokoliv). Pokud nepřibývají, do několika měsíců musíte být staženi "iz rýnka".
Budu nyní bedlivě hodnotit Ukrajinu, Moldavsko versus Krym a Podněstří. Uvidíme, kde se se jeřáby "pomnoží" a kde "přireznou".
Během půl roku roku bude jasno. Stejně jako bylo v Angole, Pobaltí, Turecku a dalších "investorských hádankách".

312853

07.07.2014 11:18

„Bitva o Evropu“ zuří

RE: Přátelé, s tím dolarem je to zdá se o hodně složitější než se doposud zdálo!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Rusko v. Ukrajina se bude lámat podle „Vzorce" West - Ost - Berlin.
Tj. KDO víc oVčanům nasype, ten si je nakonec podmaní.
Výhodou Rusů je, že mají vlastní netarifní nástroje, kterými budou regulovat konsum pro své oVčany. A že na rozdíl od neodlužitelného Západu jsou Rusové schopni platit „na dřevo" resp. neopomenutelnými zdroji a surovinami. A na to hlavní výrobci konsumu dnes slyší = Čina, Indie, Vietnam, Turecko, Brazílie.
Západ, kromě vyčpělých triků a nekrytých US$ v podstatě nemá co nabídnout - maximálně tak humanitární bombardování.
Jediným problémem Ruska jsou lokální oligarchové, kterým během letních prázdnin budou v jejich západních dačách a palácích všeptávány velkolepé nabídky od všechmožných Shabes/Goj/im.
Na podzim tedy sečtěme vzpomínané jeřáby - a budeme o něco chytřejší [smích]

312855

08.07.2014 08:28

Proč Rusko nespěchá s uznáním Novoruska

Co článku/komentáři chybí coby lakmusový papírek a důležitý pohled?!

MoUdrostrak 78.?.?.?

Článek/komentář opět opomíjí Podněstří a Gagauzii.
Obě oblasti jsou lakmusovým papírkem síly či slabosti ruského vlivu v regionu - viz. konflikt ruského vice-premiéra Dmitryie Olegoviche Rogozina při návratu z Poněstří s ukrajinskou juntou i rumunskými proemerickými poskoky stran přeletu jeho vládního speciálu.
Obě oblasti Podněstří i Gagauzie jasně deklarovaly nechuť začlenit se do EU - byť coby součást kandidátské země Moldávie.

Vložený obrázek

Podněstří chrání před Moldávií desetitisíce ruských mírotvorců. Dokud však byla na Ukrajině "normální" vláda, neměli jak Podněsterci, tak ruští mírotvorci problémy s tranzitem přes Ukrajinu do Ruské federace a vice versa. Jakmile však byla v Kyjevě pučem nainstalována fašistická junta, začaly problémy s přejezdem Ukrajiny pro držitele podněsterských pasů a ty držitele ruských pasů, kteří mají registraci/domicile v Podněstří.
Prozatím nemají ruští mírotvorci konflikty během zásobovacích konvojů. Jakmile k tomu dojde, dá se očekávat vývoj situace a'la WEST BERLIN 50's a 60's (jen s opačným znaménkem) a prudká eskalace světového konfliktu. Naštěstí přes Podněstří vedou strategické produktovody z Ruska na Balkán či do EU. Takže pokud by je Podněsterci vyhodili do vzduchu, budou mít desítky milionů oVčanů EU ihned energetický problém. Včetně na nich závislých rafinerií.
Velice citlivým lakmusovým papírkem je Gagauzie, která rozhodně nestojí o vstup do EU. A chce si zachovat vyjímečnost v postavení uvnitř Moldávie. Navíc Gagauzové hlasovali v referendu za vstup do EuroAsijské Unie.
Je proto důležité a dobré sledovat OBĚ oblasti a vývoj uvnitř a okolo nich. A teprve na základě toho dělat závěry o tom, ZDA existují nějaké zákulisní posuny a dohody mezi hodným Západem a zlým širokolícím a šikmookým Vladimirem Vladimirovichem [smích]

Na závěr bych chtěl povzbudit klesající na duchu mezi námi: Rusko je schopno velice bolestivě bránit svoji suverenitu i geopolitické zájmy:
Five Russian Weapons of War NATO Should Fear
http://nationalinterest.org/feature/five-russian-w...

A Západ i všemožní nasazení Shabes/GOJ/im a další Jidáši a Jidáškové to dobře vědí. A proto "věci" jdou tak ztuha jak je vidno [velký smích]
Bůh ochraňuj bratry Rusy a Vladimira Vladimiroviche nadále [smích]

312894

09.07.2014 01:15

Operace Polonia a Solidarita

Proč bylo Polsko na řadě?!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Polsko ale nebylo pro kontrarevoluci vybráno hodným Západem „náhodou":
1) 22. října 1978 byl uveden na Papežský stolec Karol Wojtyla
2) Polští partajní bossové nesahali JUDr. Gustávu Husákovi ani po kotníky - kázali vodu a opájeli se vínem resp. koňakem resp. kořistili těžce z korupce, jíž je hodný Západ častoval za stále větší zadlužování Polska a Poláků.
3) Ne náhodou byl proto odstaven i soudruh Edward Gierek, do té doby Hlavní ParteiGenosse a jeho klika.
4) V krizi se zmítající Západ hledal jakoukoliv slabinu v Sovětském blocku. A našel ji jen v Polsku, obklopeném ze všech stran prosperujícími zeměmi Miru & Socialismu.
5) Walesa měl rodiče v U.S.A. a byl velice pečlivě vybraným užitečným idiotem.

312955

14.07.2014 10:33

Jak u všech svatých může Izrael tolerovat toto svinstvo od B’nai B’rith Kanada?

Stokrát opakovaná lež se stává pravdou

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ne náhodou už Dr. Joseph Goebbels tvrdívával, že "Stokrát opakovaná lež se stává pravdou".

Po WWII bylo nemyslitelné tvrdit, že největšími oběťmi války byly židé. Tehdy se vzpomínalo na desítky millionů ruských obětí plus na Poláky a Jugoslávce v první řadě.

Dnes, 70 let po konci války jsme dennodenně unisono bombardováni příběhy z dílny The Holocaust Industry. Díky Internetu lidstvo ztrácí "kolektivní paměť". To, co před desítkami let vypadalo při čtení 1984 od George Orwella jako neuvěřitelná fantasmagorie, je dnes živé až ouha.

Ke změně kolektivního vědomí bylo dříve třeba několika generací - dnes stačí Facebook, Twitter, LinkedIn a YouTube. A černé je bílé a bílé je černé natošub.

Zkuste si zkusit dnes s někým, kdo absolutně nemá pokrevního s židy, domluvit schůzku v N.Y.C. během některého z židovských svátků!

http://www.hebcal.com/holidays/2013-2014

Odpoví Vám, že "Když nemají otevřeno a nepracují židi, nemá cenu, aby ani otevíral a pracoval i on [pláč] " ! A pozve Vás, v lepším případě, na BBQ k sobě na překližkovou chatu na Long Island.
http://www.city-data.com/forum/general-u-s/1393331...
http://www.city-data.com/forum/new-jersey/1690761-...Stádo nekriticky přijímalo Internet jako bezbřehou svobodu. A síť sítí se mezitím během pár let změnila v Big Brother a Jařmo - po boku SAP a dalších stimulantů a "sensorů výkonu".

Dosud stále není ještě(?!) zakázán Kupec Benátský či Žid Süss (Jud Süß) - a kdo chce, tak si je v antikvariátech najde. Kolektivní/sociální/historická paměť, poznání a tisíciletá "pravda" odolává zatím Internetu. A stále intenzivnějšímu vymývání mozků stáda.

Na jak dlouho ještě?!

313235

17.07.2014 08:22

Zajímalo vás někdy, proč je svět takový binec?

Pan Author se v mnoha aspektech plete

MoUdrostrak 90.?.?.?

1) Hodný Západ sveřepě postupuje podle osvědčeného Rozděl a panuj.
Tupé davy (vedené „národovci" ~ nejen zde na Zvědavci) na to skáčí. Btw. včera šla na TV oslava narozenin Karla Gotta. Málokdo z gratulujících mainstream českých zpěváků dokázal Mistru sekundovat ~ výjimkou byli Zikáni ( Gypsy CZ, pan Horwath) a Maďarka (sl. Czakh) s Polkou (sl. Farna). Zbytek nesahal projevem Mistru ani „přivandrovalcům" ani po kotníky - až na českou Tinu Turner - paní Špinarovou.
2) Dále pan Author nařkl zlý Írán z rozdmýchávání války na Středním Východě. Írán naposledy vedl agresi za hodného krvelačného proemerického sionisujícího Shana Pohlaví v Ománu.
3) Právě případ zlého Íránu, Ruska a dalších zemí s mnoha národnostmi, etniky, jazyky i náboženstvími, ukazuje, že lze žít „multi„ - a těžit z toho jen a jen výhody. Příkladem budiž íránští židé, kteří bedlivě lobbují za Islámskou republiku a vlastní exkluzivní postavení v jejím rámci. Nebo Čečenci a Tataři, kteří vysoce prosperují v rámci Ruské federace. A udržují mír mezi Slovany a Středoasijskými Muslimy.
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, jen rozvrací. A štve.

313388

19.07.2014 08:54

Let MH17 skončil nad Ukrajinou

Nic není náhodou - všichni to tuší - a přesto se utápějí v detailech

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nic není v souvislosti se zřícením malajského letadla náhodou.
Všichni to tuší, vědí - a přesto se utápějí v detailech [pláč]

1) Před 4 měsíci zmizelo naprosto záhadně z oblohy naprosto totožné letadlo stejných aerolinií.
2) Nynější letadlo je "zříceno" za rovněž záhadných okolností:
3) Let je "odkloněn" nad Polskem na netradiční a nebezpečnou trasu (např. letadlo může prudce snížit letovou hladinu i z důvodu turbulence - a pak se dostane už nízko nad oblast bojů a i do dostřelu běžnějších protiletadlových zbraní - proto v ostatních dnech letěla ta samá linka vždy mimo nebezpečnou oblast!)
4) Možná záměna s letadlem Vladimira Vladimiroviche
5) Incidence v době, kdy to jde se Západem od desíti k pěti (ekonomicky, energeticky, politicky, globálně...)

Nemá smysl hledat jeden "zvratný" detail.
O kauze bylo rozhodnuto už ve chvíli, když zmizel první malajsijský boeing. Jen šlo o to, ZDA a KDY bude muset býti dohrána do finále - jedno na světě kde.

Vložený obrázek

Let z AMS je nejsevernějším letem Malajských aerolinek.

Malajské STÁTEM vlastněné aerolinky rovněž roky stojí v cestě efektivnímu vstupu USraelských aerolinek El-Al do One World alliance.

Kulantně to shrnuje jeden blog zde: http://afinabul.blog.cz/1407/sestreleni-malajskeho...

Vladimir Vladimirovich se právě vrací ze summitu BRICS, Eskadry Smerti kyjevské fašistické junty se ocitají v obklíčení, Bashar Assad válcuje "Přátele Sýrie" a USrael má rovněž na kahánku.

Zřícení malajského letadla je posledním zoufalým a vzteklým plácnutím do vody.

313476

24.07.2014 13:49

Jak jsem málem přišel o Sofii

Kvalitni rada nad zlato

MoUdrostrak 90.?.?.?

Neni nahodou, ze kdo je upnuty na zvirata, miva problemy v kontaktech s lidmi. Pritom prave socialni vazby poskytuji odjakziva sanci prezit: lidem, vlkum, psum i predatorum ci tunelarske, exekutorske a soudni mafii.
Bohuzel, Prof. Big Toonnel ve svych slavnych Pouckach hlasal individualismus, coby "zazracny navod" na success pro kazdeho - hlavne pro predatory, aby snadneji oddelili kusy ve stadu.
Panovi bych doporucil se vice druzit s Zikany. Nauci ho v dnesni dobe prezit. Jak v lidske jungli, kde se podle Poucek nakonec stal Clovek cloveku vlkem, tak v jungli paragrafu, naroku a prav.
Zikani to zvladli. Tak proc by to nezvladl i pan Pejskar!?

313961

25.07.2014 16:59

Jak jsem málem přišel o Sofii

Pohled Slováka z Írska :-) = zlý sociální stát...

MoUdrostrak 37.?.?.?

...Keď som povedal kolegovi Írovi, že na Slovensku mu môže vziať exekútorská mafia všetko, a to legálne a bez problémov, bezdôvodne a ešte aj s pečiatkou, na ktorej je hlavička štátu, neveril mi. Keď som mu povedal, že priemerný plat je 300 eur v čistom a náklady sú vyššie ako tu v Írsku vs. írskych 2000 eur, a že životné minimum na Slovensku je 65 eur oproti 800 eurám v Írsku, pričom ceny sú na Slovensku ešte vyššie, nechápavo krútil hlavou.

Zmena v jeho správaní nastala, keď sa začal smiať na mojej poslednej vete (ktorú považoval za žart), a to keď som ho informoval, že na Slovensku sa platí ešte aj za dažďovú vodu. Úsmev z jeho tváre zmizol až v okamihu, keď podľa výrazu na mojej tvári neskôr pochopil, že sa o žiaden žart nejedná...


http://www.exilovenoviny.cz/articles/2014/07/21/os...

314033

26.07.2014 09:05

Jak jsem málem přišel o Sofii

RE: V Česku je 150 tisíc dětských dlužníků!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jaký pán, takový krám. Voliči "dobrovolně" volili již 25 let proti sociálnímu státu. Nebo vlastní nečinností jeho rozborku připustili.
Teprve nyní se jim začíná po sociálních jistotách "stýskat".
I Zvědavec od počátku hlásal "horování pro texasky", pro "ten nejčistší Trh, tržíček bez přívlastku", pro Slavné Poučky Prof. Big Toonnela a Hayek, Friedricha VON.
A ejhla - najednou tudy cesta nevede [pláč]
A začínají se množit články o chudácích, které ten Trh, tržíček semlel...

Často sem píši analogie se stavem Íránu před a po revoluci v 1979. Také Írán "hostil" za zionisujícího noblessního krvelačného Shaha Pahlaví statisíce USraelců - cobyvá poradců. Také v Íránu kypěla lichva, obří korrupce, prostituce a úpadek morálky.

Také v Íránu do posledního dechu "zvolení" deputáti chránili "konservativní hodnoty" - zionismus, amerikanismus, nacionalismus, dynastii = korrupci, lichvu, exekutory, prostituci.

Během revoluce a po ní tekly řeky krve - na straně přívrženců zionismu a dynastie - i na straně revolucionářů všech možných směrů (kléru, liberálů i commun/istů a dalších). Trvalo minimálně následující dekádu, nežli tehdy Írán odolal nájezdu a pomstě Emeriky a USralele a jejich chemickým útokům prostřednictvím spojence Západu nejvěrnějšího - Saddáma Husseina. A další dekádu, nežli Írán začal prosperovat. A stal se skutečnou Velmocí s Velkým "V".

Česko ani Češi takovou surovinovou a nerostnou základnu, jako má bohatý Írán, nemají, aby mohli hledat "svojí vlastní cestu". Přesto anebo právě proto Češi a Česko volí tu nejhorší cestu, ačkoliv jsou obklopeni vysoce prosperujícími státy Rakouskem i Německem - a rovněž úspěšně prosperujícím Polskem i Slovenskem.

Írán se po dekády vylizoval z emerikanismu, zionismu, bídy a korrupce předchozích politických garnitur. Česko se ani nehodlá vylizovat a vybřednout z marrasmu ODS, ODA, ČSSD, KDU-ČSL a dalších obskurních predátorských stran.

A hlavně ze Slavných Pouček Prof. Big Toonnela - a i Hayek, Friedricha VON.

Zato přibývá lkavých článků o hladových psících a jejich postižených pánech [pláč] Po dekádách pravicování, lídlování a texaskování...

314065

15.08.2014 07:00

Nepronesený projev Vitalije Čurkina

RE: Dva velmi závažné filmy k šíření

MoUdrostrak 90.?.?.?

Správně!
Častokrát jsem během čs. „rozvodu" federalistům tvrdil, že Československo by bez zásahu Vlada Mečiara & Prof. Big Toonnela čekal rozchod „po jugoslávsku".
Volky ne/volky.
Vedl mi k tomu i pohled na spor Gabčíkovo - Nagymarosz, kdy střídavě utichal anebo byl živen podle toho, jak slovenští národovci vzdorovali Vrchnosti ze City, z Brighton Beach a Tel Avivu. A lokálním slovenským Shabes/GOY/im.
Divide et Impera se nese celými "křesťansko-židovskými" dějinami.
I Zvědavci touží rozbíjet EU ~ namísto toho, aby se snažili EU polidštit a připojit k prosperujícímu Rusku a moUdrému Vladimiru Vladimirovichi.
Anžto geograficky i geostrategicky je Evropa jen menším ruským poloostrovem. Stačí pohled na mapu a do historie. Historie nezfalšované Shábes/GOY/im...

315449

16.08.2014 07:49

Nepronesený projev Vitalije Čurkina

RE: Dva velmi závažné filmy k šíření

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ale samozřejmě - každý národ má vládu a "tyrranna", jakou a jakého si zaslouží.
Vzpomeňme např. agenta KGB Dr. Urhu Koleva Kekkonena, který zajistil Finsku v jeho historii nebývalou prosperitu. Tím, že strhnul Finům nálepky z pravicujících a zinkajících očí. Zamezil účasti Finů v "missích" a západních humanitárních bombardováních.
Přesto v roce 2006 opět již pravicující a prozápadně zinkající Finové ocenili agenta KGB Dr. Urhu Kolevu Kekkonena „slušným" 3. místem za maršálem Mannerheimem a Risto Rytim v anketě o Největšího Fina.
Češi nejenže si neváží vlastních velikánů typu Dr. Beneše či Dr. Husáka neb Dr. Háchy ~ a namísto toho vzývají Flašku Veškrnu, ale vyžívají se v okopávání kotníků vůdcům, kteří jim platformu a blahobyt EU donesli bezpracně až do zalídlovaných obýváků.

315494

16.08.2014 08:42

Nepronesený projev Vitalije Čurkina

RE: Dva velmi závažné filmy k šíření

MoUdrostrak 90.?.?.?

Rusko potřebuje Europskou vzdělanost, smysl pro finesu http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/fi...

Potřebuje ji naprosto stejně, jako (i nyní již bankrotující) JůYsEj potřebují finesu britskou, francouzskou, čínskou, německou, italskou, španělskou.

Gigantické národy se "finesou" nezabývají, protože k tomu nejsou tlačeni - a raději ji dovážejí a asimilují.

Přesto anebo právě proto zlí nekeltující širokolící slovanští Rusové i jejich zešikmení spoluobyvatelé nezůstali ani po řádění kliky Yeltzina a "dýmů/krásy" negramotní a primitivní jako Emeričané.

Doporučuji vřele k návštěvě "dálněvýchodní asijské" město Khabarovsk http://i141.photobucket.com/albums/r62/kharlam/kha...
pak přeplout do sousedního čínského rovněž prosperujícího města Fu-yu-an
http://static.panoramio.com/photos/large/65261091....

A pochopíte, že Rusové chápou svoji EUropskou spoluidentitu jako ochranu před tím, aby jim Asiaté asimilovali obyvatele Sibiře - a Sibiř s nimi. Dnešní Rusko vděčí za svoji neporazitelnost oa geostrategickou neotřesitelnost právě Sibiři. A tomu, že ji - i nativní sibiřské národy - kdysi jejich moUdří předci vcelku mírumilovně "dobyli".

Rusové či rusští kozáci dobyli tehdy Sibiř bez viry úmyslně nakažených dek, humanitárního bombardování a dalších ketsko-atlantických "civilizačně osvědčených rezeptů", které tak obdivoval Flaška Veškrna a obdivuje a velebí Mikin, Leho, Dana a další protagonisté Kočičí Pracky v LehoŽumpě...a.k.a. http://nezvedavec.org/ [bliji]

315498

16.08.2014 09:02

Nepronesený projev Vitalije Čurkina

RE: Dva velmi závažné filmy k šíření

MoUdrostrak 90.?.?.?

Paní Jirzino, jak je vidno, nepochopila jste PŮVODNÍ smysl EU ani za mák [smích]

EU neměl být "výtvor", který by si někdo podupáním přisvojil nebo zastrašil. EU měla být dvorkem, na kterém tak pospolu žijí a za jeden provaz táhnou (jsou nuceni táhnout!) přerůzní národové - malí, velcí, ambiciózní, pohodářští, studení, horkokrevní atd. atd.

Soulad, ve kterém by bývali byli žili (a přitom nechrastili raketami a zbraněmi) měl být pro okolní blízké i vzdálené světové hegemony natolik "sexy" a pro ně užitečný, že by jim nestál za to si EU definitivně porobit.

Obdobu můžete hledat např. ve Švýcarsku, kde by sedlák v osiřelých údolích bez subvencí z průmyslových center, už dávno pomřel dnes hlady. Kde se "fláká" kavárenský povaleč či umělec z Ženevy a Curychu či Locarna vedle hyperaktivního bankéře ze Zugu či lichtenštejnského Vaduzu. Horkokrevnější Tesíňan vedle mdlého a prvoplánovitého vesnického primitiva z Graubindenu nebo Obwaldnu.

Přesto anebo právě proto VŠICHNI táhnou za jeden provaz, spojeni či rozděleni několika jazyky, kulturami, kastomy - ale jedním pasem, na který jsou všichni hrdí.

Ač EU neřinčela zbraněmi, nekolonizovala blízké i vzdálené země, tak ještě i nyní je o její produkty (nejen vyspělého průmyslu nebo potravinářství) zájem široko daleko. A zejm. o kulturu, vědu, medicínu atd. atd.

Přestože okolní svět je zaplaven iPhony, Samsungy, HTCéčky, Sony apod., které z EU nepocházejí. Velkou většinu výzkumu k nim ale produkují vědecké týmy a pracoviště ze "zlé" socialistické přerozdělující Skandinávie, Německa, Holandska, Belgie, Rakouska...

Zupácké podupávání nožičkou na své partnery se málokdy vrátí - a to ani v "otrokářském životním stylu". Ví to dobře i moUdrý Vladimir Vladimirovich, Xi Jinping či další světoví mocnáři - až na ty emerické a USraelské...

315501

18.08.2014 10:58

O víkendu je na iDnes všechno jinak

Bdí (západní tajné služby) nad pro/pravicujícími smýšliteli

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nic nového pod sluncem [pláč] Po předminulých "vítězných kmotrovských" propravicujících volbách Holky (Věci) Veřejné otevřeně přiznaly resp. nedementovaly svědectví participujících studentů, že je Vít Bártů najal ze svých milliard coby několik desítek až stovek diskutérů, kteří prošli školením a ohýbali diskuse v médiích. Pepíkům i Mařen/kám je to patrně jedno, protože pravicují vesele dál...

Navíc i:

...Tajné jednotky v rámci globální špionážní sítě „Five Eyes“ („Pět očí“) zahajují tajné online operace, jejichž účelem je provést invazi, klamat a řídit internetové komunity i jednotlivce prostřednictvím šíření falešných informací a užívání taktik sociálních věd.

Tyto týmy vysoce trénovaných profesionálů mají několik hlavních cílů, jako „vpravit na interenet veškeré možné druhy falešných materiálů“, a „využít sociálních věd a dalších technik k manipulaci online rozprav a aktivismu za účelem vytvoření žádoucích výsledků“, oznámil Glenn Greenwald na webu Intercept zdroj na základě tajných uniklých dokumentů poskytnutých Edwardem Snowdenem, bývalým zaměstnancem NSA zdroj

Nová informace pochází z dokumentu JTRIG (Joint Threat Research Intelligence Group) britského hlavního vedení státních komunikací (GCHQ), který se nazývá „Umění klamu: Trénink pro tajné online operace“, který je přísně tajný a pouze pro šíření v rámci partnerství sítě „Pět očí“, která zahrnuje Velkou Británii, USA, Austrálii, Kanadu a Nový Zéland...


http://svobodnenoviny.eu/zapadni-spionazni-sluzby-...

315648

18.08.2014 21:47

O víkendu je na iDnes všechno jinak

RE: Bdí (západní tajné služby) nad pro/pravicujícími smýšliteli

MoUdrostrak 90.?.?.?

9/11 byl temi, ktere autocensorne nesmime venovat vzapeti po ostudnem odchodu Billy Clintonu z funkce presidenta USA. Hrozil mu appeasement za lhani o Monice Lewinsky, pred odchodem udelil velice kontroverzní milosti podvodnikum apod.
Kazdy, kro ma mozek mezi usima ihned vycitil, ze 9/11 je false flag. Do te doby nikdy nebylo ani vidu ani sluchu o tzv. Al Kajde. Jeste nekolik dnu po 9/11 se prisuzovaly utoky kde komu: Japonske Rude Armade, americkym antifederalistum, dokonce i Rusum a ruznym mafiim.
A najednou se zazracne nachazely pasy Atty a dalsich v troskach dvojcat. Kdo bedlive pozoroval rekonstrukci Airbusu, ktery pristal na Hudsonu v 2009, tomu je jasne, ze ani nejprofesionalnejsi pilot neni schopen presne trefit nad teplotnimi viry Manhattanu drobny terc v podobe mrakodrapu s takovou neuveriteljou presnosti.
Nyni tady mame opet i mysterozni "pribeh" dvou malajsijskych triple sevenu - opet v dobe zlomoveho krizoveho konfliktu. Opet pribeh jak vystrizeny z dilny Mossadu, KGB ci CIA.
USA prosluly prehrsli false flag operaci, USrael dokonce nevahal zavrazdit Iccika Rabinu, kdyz prekazel v ceste. Jen ti zli Rusove, Cinani a Latinoemericani emericke a usraelske false flag pribehy uz nebasti. A brzy pribudou i Malajfi a dalsi...

315702

Skveli lide jsou vsude na svete...
Zsjimave ale je, ze nejsirsi srdce maji lide v zemich chudych...a sami chudi.
A pak naopak lidi chudi i hohati z velkych zemi - treba Ruska, Ukrajiny, ale i USA a Kanady.
Pamatuji si ale i jak jsem zazil s rodici jako male dite zaplavy v Madarsku, pres ktere jsme tranzitovali nekam tehdy k mori. Silnice byly tak pod vodou, ze se nedalo po nich nejen jet. Ale bylo i nejiste a nebezpecne hledat v zaclonach vody misto na preckani v aute. A navic uz zacala tma.
Zkusili jsme na jedne samote v Puste se zeptat, zda bychom mohli zaparkovat u nich na vyvysenem dvore. Nejenze to nebyl pro ne problem. Ale navic nas pozvali na veceri a dokonce nam uvolnili nejakou loznici s tak sirokou posteli, ze jsme se tam i s rodici vesli. Rano nas pan domsvi vyvedl za svym autem pres klesajici vodu az na konec zaplavene silnice. Podobnych pribehu z detstvi mam povicero.
Jsem moc rad, ze mi formovaly vztah k lidem i k lidstvu jako takovemu. Urcite se mi diky tomu zije i zilo lehceji a snadneji.

315705

To si nemyslim - obecne se Cesi vzdy chovali k exulantum daleko hure, nezli majorita kdekoliv ve svete k Cechum.
Viz. prave Vas pribeh s bekajicimi "Batovci".
Vzdy a vsude ve svete se radeji drzim od Cechuv co nejdale.
Nejhorsi pomery znam z Eustrelie, kde kastovani (dle seniority a mazactvi) bylo nejotresnejsi.
Budte i rad, ze jste neskoncil v JAR. Dnes byste tam asi opet par desitek let sedel na kufrech.
Pribeh hlavni i ten muj neresil Systemy ci klany. Ale reakce beznych lidi. Kdyz vidim, jak se Cesi chovaji k Vietnamcum, Ukrajincum nebo naopak se hrbi pred korejskymi, mexickymi, indickymi s dalsimi chlebodarci v rodne Gott/line, neni to radostny pohled. Zejm. kdyz Shabes/GOY/im delaji Cech Cechovi draba a birice. Staci jen pripomenout zrudny system exekutorskych mafii. Kdy v krutosti predci i "dymu/krasy" Zlateho veku sociopatu za Yeltzina v Rusku...

315722

20.08.2014 08:19

Nepronesený projev Vitalije Čurkina

RE: Dva velmi závažné filmy k šíření

MoUdrostrak 90.?.?.?

Naprosto souhlasím!
Přičemž ale nejprve musí být Evropa vydesinfikována od Rusofobie. Nejlépe to zafunguje, až když se zhroutí neoddlužitelné JůYsEj.
Pak bude Europa mít na výběr, zda skusit zkusit přežít sama. Bez zdrojů, geostrategické ochrany... Či se dobrovolně přidružit k Euroasijské Unii, vedené prosperujícím Ruskem.
Vladimir Vladimirovich neplní žádné jiné zadání, nežli že vrací Rusku jeho přirozenou geostrategickou ~ a tím pádem i hospodářskou, politickou a velmocenskou váhu a roli.
A snaží se při tom udělat co nejméně chyb...

315808

21.08.2014 09:14

Ani zrno nazmar

Statisíce tun kakaa do moře - nedělejte, že jste to nevěděli

MoUdrostrak 90.?.?.?

Už světově nejslavnější českoslovenští soudruzi světoběžníci - ss. Zigmund a Hanzelka - psávali naším otcům či pradědům skvělé reportáže ze "svobodného světa" za Železnou oponou, kde popisovali na jedné straně otrocké vykořisťování člověka člověkem, lichvu, bídu, vymývání mozků Církví Svatou - a na druhé straně olbřímí problém nadprodukce téměř všude, kam se na svých cestách dostali - tj. třeba jen pár kilometrů od chudinských slummů - vysypávání statisíců tun třeba kakaa do moře. Jen a jen proto, aby byla zachována "rentabilita" Trhu, toho tržíčku - resp zisku a motivace pro jeho protagonisty.

Pokud si dnes hrajeme na hru, že "jsme to nevěděli", "nečetli", prarodiče a rodiče nám jen a jen velebili PanTatíčkaMasaryka a První republiku - v naprosté většině případů si lžeme do kapsy. Prošmejděme rodinné knihovny, prošmějděme Stahuj a podobné zdroje. A nebudeme se divně divit...

Pokud je někde zaseto a přitom nesklizeno, vyplývá z toho jen a jen jediné - není Trhu trzíčku, který by českého latifundistu za jeho finish v tomto případě "v"odměnil a motivoval. Resp. Trh tržíček se vydal cestou do stavu, kde ho kdysi viděli a reportáže z něho otcům, dědům a pradědům zprostředkovávali ss. Zigmund s Hanzelkou...a potvrdil by nám to i s. Vojta zajisté [smích]

315873

23.08.2014 18:28

Rusko včera, dnes a zítra

Miserie, miserie

MoUdrostrak 90.?.?.?

Souhlas s panem Authorem : už i pokus o návštěvu Radia Hortus způsobí rozladění. Nepřehlednost. Divné fonty. Nefunkční odkazy.
Zbývá tak leda pochvala za snahu. Ale co když je to jinak. A ve skutečnosti to má zdiskreditovat jakýkoliv zárodek pokusu o společenský diskurs?! A znechutit P.T. publicum?!
Každý, kdo jenom trochu dohlédne pod pokličku, ví, či jsou a komu slouží třeba zrovna Parlamentní Listy ...
Nebuďme naivní, že třeba zrovna Jazzová sekce a Radio Hortus budou zázračně vynechány a neinfikovány...
Hleďme na jevy vždy maximálně pravicujícně. Pak si ušetříme blamáž. A zklamání.

315972

24.08.2014 23:18

Rusko včera, dnes a zítra

RE: Miserie, miserie

MoUdrostrak 90.?.?.?

To jsme se asi navzájem nepochopili. Alespoň stran Parlamentních Listů...
S nimi se to má naprosto shodně, jako už kdysi - před téměř 50 lety bylo uvedeno v jednom skvělém českém seriálu ač natočeném v době "zlé" normalizace: "Byl jednou jeden dům" http://www.csfd.cz/film/70074-byl-jednou-jeden-dum...
Pojednával o WWII v pražské BagounStrasse.
Byla tam také pravicující rodina velko-špeditéra, velko-statkáře, velko-sokola a velko-domácího pana kterého hrál skvělý Pan herec soudruh professor Miloš Nedbal.
V té pravicující rodině se za Protektorátu rozhodli, že jeden jeho syn bude hailovat a přijme jako vyznamenání říšskou orlici včetně říšského oVčanství po prababičce ze Sjudet, další bude finnancovat komunistický zlý odboj a poslední si připraví prvorepublikovou juniformu pro strýčka Příhodu. A vystrkovali své rodinné role a figurky podle toho, jak se fronta se zlými Rusy k Praze blížila nebo naopak zpomalovala.
Se skutečným vlastnictvím a ovládáním Parlamentních Listů se to má nápodobně. Stačí více zapátrat. A budete pravicujícně "čů/vrnět" [velký smích]

316056

25.08.2014 10:15

Rusko včera, dnes a zítra

RE: Miserie, miserie

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nechápu, co nechápete??? [velký smích]

Napsal jsem to snad v prvním příspěvku jasně [oči v sloup]
Vyčpělí někdejší moralisté nad gulasch/socialismem, se teď - a navíc s křížkem po funuse - odhodlali ke spanilé jízdě proti nynějšímu establishmentu, proti Církvi Svaté a proti zresuscitovanému Drang nach Osten.
Namísto toho, ale aby P.T. publicum zaujali, tak svými akcemi a'la Jazzová sekce a obskurní nefunkční stránky zmiňovaného "rádia", pouze kohokoliv, kdo by se zúčastnil či nahlédl, znechucují.
Kladl jsem si zde veřejně otázku, ZDA:
1) Jde o neumětilivismus někdejších zpohodlnělých konsumentů statisíců TK (tuzexových bonů), které jim coby jidášský groš rozdistribuovával Flaška Veškrna - jako závdavek na nyní již doprivatizované nemocnice, námořní flotilu, strojírenství, elektrotechniku, doly, dopravní a kritickou infrastruktůru atd. ?!
2) Anebo jde opět o ZADÁNÍ, když jsou jejich dýchánky mediálně kryty a reklamně sponsorovány Parlamentními Listy, které mají pochybné skutečné vlastníky, loutkovodiče a zadavatele ?!

Co je na tom v mojí glosse, ProBoha, nepochopitelného?!

Jsou Procházková & ojetá tjůzexová company(společně s Parlamentními Listy) mucholapkou na opratích Shabes/GOY/im, aby - nejen pro BISoně - markerovali nespokojence a potenciály odporu?!

316073

26.08.2014 16:44

Rusko včera, dnes a zítra

RE: Miserie, miserie

MoUdrostrak 90.?.?.?

Milý příteli Hugo, dovoluji si Vám doporučit čist d
Dostojevského a z novějších Gigantů Dugina.
Zjistíte, kde se v Rusech bere láska k všeobjímající svobodě nejen ducha, ale i ve vztahu k honbě za materiálnem.
Taky mi to trvalo, nežli jsem vsadil na Ruskou kartu. Chce to nejen dělat s Rusy business, ale i cestovat do sfér jejich vlivu. Čímž nemyslím jen a jen ex CCCP, ale i Střední a Východní Asii, včetně Tichomoří. Tam všude se utvrdíte, že jste vsadil dobře!
Ne náhodou B. Hussein Obava dal posílit americká okupační vojska v Austrálii. Nejen kvůli zlým Číňanům z Čínské lidové republiky. Ale i kvůli růstu vlivu Ruska v JV Asii a Pacifiku, včetně Jižní Emeriky.
Když Emeričané barbarsky humanitárně bombardovali srbské domovy důchodců, školy, nemocnice, kostely a mírovou ifrastrukturu ~ zlomil jsem nad světem hůl.
Nyní jsem naplněn blahem, že z první řady sleduji hroucení zrůdného Pax Emericana. I když ho možná zaplatím i vlastním blahobytem, tak ten pocit zadostiučinění za to stojí. A téměř okoralé srdce bije radostí nad každým novým vietnamským obchůdkem, čínskou restaurací či ruskou realitkou v dodnes pravicující a lídlující Gott/lině. Jen víc a houšť!

316178

27.08.2014 09:33

Znát souvislosti: Bolševický převrat

Musím souhlasit s jik

MoUdrostrak 90.?.?.?

Musím, a rád, souhlasit s jik!
Článek je plný účelových zkratek, aby co nejvíce deklasoval V.Š.E., co se v Rusku na počátku XX. století událo. Nic víc, nic méně.
Ve skutečnosti šlo o nejkvalitativnější změny v moderní historii lidstva. Kdy národové, zmítající se nejen ve středověku, ale úrovní rozvoje až ve starověku (podle "civilizačních měřítek"), odkládaly pazourek - a o půl generace později řídily letadla, vrtulníky, atomové ledoborce.
Z dětí a vnuků šamanů se stávali špičkovými chirurgy, projektanty a vynálezci. Že to praskalo - a muselo praskat - ve švech dříve zatuhlých sociálně-ekonomických a až otrokářských vazeb, je nabíledni. Že kvůli tomu miliony někdejších otrokářů a Shabes/GOY/im prošli gulagy, je také pravda. Na druhou stranu, v hodné Emerice byly takoví národové vyvražděni beze zbytku - velekulturní euro-atlantickou "civilizací".
Vladimir Vladimirovich má obrovskou pravdu v tom, že Rusové i národové okolo nich, zažili ve XX. století vrchol vývoje lidstva - aniž by si to vážili, natož uvědomovali. Proto má nyní Vladimir Vladimirovich na ČEM stavět. A návrat Ruska na oprávněný VRCHOL geostrategického vlivu, je tak raketově rychlý a pro české keltující, zinkající a pravicující Pepíky i Mařen/ky až neuvěřitelný.
Během cca pouhopouhých 10 let post-YELTZINovské agónie Rusové i národové okolo nich prohlédli, o CO zhroucením CCCP přišli.
Opět se dostávám na počátek příspěvku: V 1917 možná šlo z části o jakobínsko-utopistické sociálně-ekonomické vize. Ty ale během následujících 100 let se empiricky osvědčily jako nejvyšší meta lidstva. Ve vědě, lékařství, pedagogice, technice - ale zejména v mírovém soužití různých národů a národností.
Pokud Vladimir Vladimirovich opravdu usiluje o CCCP ver. 2.0, tak šup sem s ním! Pro blaho celého lidstva [smích]

316233

27.08.2014 20:46

Znát souvislosti: Bolševický převrat

RE: Musím souhlasit s jik

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený soudruhu, opravdu se pod palbou Vašich keltizujících brillantních otázek snažím (po česku: uhodnout, vyhovět, přežít...) KAM se unáší zadání Vaše???
Čím chcete zpochybnit Vladimira Vladimiroviche??? Za to, že honoroval řádem impéria bosse Exxonu???
Setkal jste se někdy během Vašeho hlubokého pravicujícího výcviku se jménem Armand Hammer???
"Armand Hammer (21. května 1898 New York – 10. prosince 1990) byl americký podnikatel v oboru paliv (ředitel nadnárodní firmy Occidental Petroleum), filantrop a sběratel umění, a také člověk s nadstandardně dobrými vztahy s představiteli Sovětského svazu i USA (přátelil se s V. I. Leninem i Ronaldem Reaganem
Btw: Hammer was born in New York City, to Ukrainian-born Jewish immigrants Julius and Rose (Lipshitz) Hammer. His father came to the United States from Odessa in the Russian Empire (today Ukraine) in 1875, and settled in The Bronx, where he ran a general medical practice and five drugstores.
Hammer claimed that his father had named him after a character, Armand Duval, in La Dame aux Camélias, a novel by Alexandre Dumas, fils. According to other sources, Hammer was named after the "arm and hammer" graphic symbol of the Socialist Labor Party of America (SLP), in which his father had a leadership role.[/red]).
Jeho otec Julian Hammer byl členem Americké socialistické strany po jejím rozštěpení které následovalo po VŘSR byl jedním ze zakladatelů Komunistické strany USA a v roce 1919 jejím generálním tajemníkem.
Armand Hammer byl nicméně horlivý stoupenec republikánů Richardu Nixonovi např. poskytl 54000 dolarů na kampan nakonec ale musel zaplatit pokutu 3000 dolarů když se zjistilo že tyto peníze byly přijaty nelegálně..."

Dokážete, přes Vás pravicující výcvik pochopit, že existují i universálně přijatelné osoby??? Že nemusí vždy jen Sparťan orgasticky hýkat a békat nad Rudochem - a Slávista nad Sešívancem???
Dokážete si připustit, že výše uvedený "ďábel" zapůjčil do zlé komunistické Prahy svá díla Mistrovská díla pěti století ze sbírky Armanda Hammera, Los Angeles - Výstava Praha, Šternberský palác, listopad 1983 - leden 1984???
Koho a jak byste za tenhle bohulibý "přeshraniční" akt ráčil denunciovat??? Ss. Husáka, Chňoupka, Reagana, Andropova???
Určitě nějaký význam (diplomatický, symbolický, zpozaoponový) měl - jaký???
Jak to tedy černobíle pravicujícně a keltizujícně vyďýte, soudruhu???
Sparta : Slavia = ? : ?

316259

29.08.2014 09:03

Znát souvislosti: Bolševický převrat

RE: Musím souhlasit s jik

MoUdrostrak 90.?.?.?

EHM, ehm, umyslne opomíjite jeden fakt - v Emerice, v tom raji vsech a vseho - plati, ze jednodussi organismy pravicuji. Protoze FOX TV je maximum co myslenkove zpracuji.
Prikladem budiz treba Arnold Schwarzenegger, byvaly pravicujici gubernator Californie, po jehoz "panovani" se Californie poroucela do bankrotu. Tento myslenkovy sval se vzdy holedbal, ze musel zle socialisticke Rakouskou opustit, protoze jen v Emerice byl ten spravny "zivotodarny kyslik"... A v Rakiusku by se byl byval byl udusil. Inuz, dokazal, ze to dokáže...
Jak pravicujicne zatocil s Californii a jak je na tom prabidne bez Arnieho zle Rakousko, se muze kazdy presvedcit sam [velký smích]
Takze neni treba chodit i pro Pepiky a Mařen/ky daleko od Gott/liny, aby si utribili pravicujici zavity sve...

316337

29.08.2014 11:49

Znát souvislosti: Bolševický převrat

RE: Musím souhlasit s jik

MoUdrostrak 90.?.?.?

Cha, cha, cha - do bankrotujících JůYsEj se naopak v poslední době vytrvale stěhují příjemci sociálních podpor. A to z jednoduchého důvodu: již naturalizovaní Emeričané by bez potravinových poukázek, podpor a obecně welfaru dávno pochcípali hlady...natolik je JůYsEj motivující společností a "zemí neomezených možností".
Mozky se už dávno prodávají nejdráže do zemí, kde vládnou suverénní fondy - tj. jsou a budou dlouhodobě likvidní...
Proto se JůYsEj odděluje segregační zdí od příbuzných "šťastně naturalizovaných" Emeričanů - na potravinových kupónech. Proto emerická Coast Guard sestříkává vodními děly zpět do oušnu Kubánce, co utíkají před zlým Castrovým dictatorshipem.
Celá a veškerá sláva emerického dollaru stojí a padá se schopností demokraticky humanitárně bombardovat, vydírat a vykrádat ostatní svět, který Emeričany šatí, živí, obouvá, zahřívá - TO V.Š.E. - NA DLUH [pláč]
S pádem možností a příležitostí k Humanitárním bombardováním se rozklíží i Emerika a její SEN.
O tom, že levicování (vysoké zdanění, přerozdělování, péče státu) není zase tak neúspěšný směr, svědčí např. Skandinávie nebo Německo. Země, které před desítkami a více lety "sytily" emerický pracovní trh svými chudáky, dnes stojí na vrcholu pyramidy úspěchu - a bankrotující JůYsEj sytí desítky milionů svých oVčanů POTRAVINOVÝMI POUKÁZKAMI - a to na dluh, financovaný pod hrozbami Humanitárního bombardování, ostatním světem...
Můžete (podle libovůle a hloubky osobního morálního bahna) plivat na kohokoliv, na cokoliv na světě - jedno ale neodpářete - jste parazit a přežíváte jen díky toho, že jste součástí parazitního vyděračského systému. Na úkor třetího světa, Ruska, Číny i EUropy.
Každou Vaší jedovatou slinu dokáži velice snadno obrátit vůči Vám a Vaším moUdrům [smích]
A to mne nepřestane těšit [velký smích]

316345

29.08.2014 15:28

Znát souvislosti: Bolševický převrat

RE: Musím souhlasit s jik

MoUdrostrak 90.?.?.?

Zahnivajici Emerika neni levicujici zemi - tou je zminovana zla prerozdelujici a rovnostarska a prosperujici Skandinávie, mozna i Austrálie ci Kanada a mnoho statu zle EU, Stredniho Vychodu a silny socialni stat (nejen po vzoru Singapoooru) vzyva i Cina, Rusko, Brazilie a dalsi.
Emerika se po zasluze propada z pravicujiciho egoistickeho emerickeho snu - rovnou do pekel. Neoddluzitelna, zatizena nevzdelanymi a nevzdelatelnymi konzumenty kuponu.
Delate tu ze sebe saska. Pokousite se demagogicky z cerneho generovat bile a naopak.
Puvodni clanek byl o Rusku na prelomu minuleho stoleti. Dnes byl Vladimir Vladimirovich namisto oslav SNP na nekolikahodinovem setkani s mladymi pedagogy a kulturnimi ciniteli. Nahodou jsem si klikl na primy přenos na RT. A pak se nekolik hodin nemohl otrhnout.
Dnesni Rusko je naprosto jinou zemi, nezli za opilce Yeltzina ci gerontu soumraku gulashsocialismu. Nesleduju to jen ze zvedavosti, pomaha mi to i v rozhodovani o investicich a v eliminaci rizik.
Rusko by ale nikdy dnes nemelo tolik sanci, kdyby po 1917 neproslo tak intenzivni vzdelavaci a kulturni revoluci.
To propastne dnesni Rusko zvýhodňuje oproti vsem srovnatelnym zemim. Ti mladi Rusove dokazi zit s vlastni historii, davnou i nedavno minulou. Dokazi brat Ukrajince jako sve bratry, dokazi vyuzivat tajici Arktidu, Sibir i souzit s Muslimy ci Asiaty - a pritom se nezaprodat a nedat vytoonnelovat.
http://russian.rt.com/article/47576

316355

30.08.2014 06:38

Znát souvislosti: Bolševický převrat

RE: Musím souhlasit s jik

MoUdrostrak 90.?.?.?

Svoboda jednotlivce?! [pláč]
Co máte na mysli?
"Svobodně predátorovat" (humanitárně bombardovat a vydírat) všechny okolo sebe?
Nebo "Svobodně zahnívat" (na potravinových kuponech a na charitě)?
Nebojte se, přiznejte si myšlenkový i ideový debakl [smích] Nebuďte zbabělý sVrab [velký smích]
Každá expanze VŽDY narazí na limity. Trh, ten milovaný t_r_ž_í_č_e_k, Slavné Poučky Prof. Big Toonnela i Hayek, Friedricha VON se ukázaly a demaskovaly jako velice, velice, ale velice podvodné, prohnilé a jen jednoúčelově uplácané "z/boží/čko"...
Takřka celý ÚSPĚŠNÝ svět se namísto "svobody jednotlivců" Singapoorizuje = Chceš?, tak si zasluž! Ale s celou vahou odpovědnosti = dokud si nezasloužíš prací či studiem parkovací místo, nedostaneš souhlas ke koupi auta!!! Jak je to protismyslné s "emerickým snem", kdy hromaď+konzumuj+vyhazuj+nezhasínej+nereguluj SEBE SAMA - a o nic se nestarej = z červeného kohoutku VŽDY poteče teplá voda...uhlovodíkový mejdan je V_Ě_Č_N_Ý, hallelujaah!
Zkoušíte relativizovat cokoliv, co napíšu "...Na tom není přeci nic zvláštního, Rusko je za každého dalšího vládce „zcela jinou“ zemí, než za toho předchozího, pokud jste to do teď neregistroval, a samozřejmě vždy „daleko lepší“. [mrknutí jedním okem]...".
= Je to jen a jen důkazem, že Vám nezbylo nic, jen cynismus, kterým zoufale zakrýváte niterné debakly.
V tom je právě obrovský rozdíl mezi současnými mladými Rusy a jejich vrstevníky na bankrotujícím Západě: cynismus, hyenismus a maska. Rusové si za "hodného" pravicujícího a západňujícího Yeltzina sáhli na vlastní kosti. Na jednu stranu je to málem zničilo. Na druhou stranu přestálý "jednotlivco-svobodující" Yeltzin & Co., Rusy neuvěřitelně imunizovalo před duševní bez/myšlenkovitou rakovinou, ve které se zmítáte Vy a Vaše "authority".
I proto se snažíte hrát cynicky "hloupého" a "nechápat", proč článek je účelový: Rusko dostalo od "Khazarské" věrchušky po 1917 do slabin. Dostalo do slabin i od Stalina či Yeltzina. Přesto - anebo právě proto - se dokázalo přemístit z pravěku do (dnes téměř už jistě) budoucnosti. Navíc se i dostatečně imunizovat proti cyklení se ve spirále (na rozdíl od Zhaykovaného Západu).
Článek se snaží rozviklat Rusko a pohled na Rusy nafukováním negativ - bez pojmenování i pozitiv - Rusko by bez ostruh ve slabinách nikdy jinak nevykročilo z Pravěku - a bylo by ohlodáváno Predátory.
Dnes Rusové s posměškem dálkově vypínají Emeričanům útočné zbraně, stahují si (i s Peršany) emerické drony z oblohy. A pohybují se už v jiné dimenzi.
Tak si Vy jděte raději spočítat zbývající potravinové kupóny jako cynický "odkaz" pravicujícího Hayek, Friedricha VON... [velký smích]

316373

30.08.2014 13:38

Znát souvislosti: Bolševický převrat

RE: Musím souhlasit s jik

MoUdrostrak 90.?.?.?

Už jste se řáčil vyzvracet? [velký smích]
Nic jiného, nežli cynismus Vám nezbyl. A je to dobře, kde nic není, ani čert nebere.
Khazaři, židi, hebrejci, zionisti - mohou být sebevíc zlí. Ale to samo o sobě nestačí.
Vždycky musí být NA.TO dva:
1) Jeden, který hejla hledá
2) Druhý, který hejla dělá
Rusové už dávno hejly nejsou. Proto jsou tak kde nyní jsou. A proto se posouvají dále, nežli EUropa nebo Váš ztrouchnivělý idealistický sen, či vybájené podvodně podsouvané egoistické ráje v Poučkách Prof. Big Tonnella a Hayek, Friedricha VON.
Rusové dělali ze sebe "hejly" pouhoupouhých cca 10-15 let za vlády zlatých kreditek Raissy Maximovny a i dcery ožraly Yeltzina.
Celý zbytek XX. i XXI. století se Rusové posouvali kupředu - s Khasarem a Khasary na krku nebo bez něho a bez nich.
Khasaři si určitě nemálo z Ruska vzali. Ale zároveň Rusy (jako možná i nechtěný efekt) naučili Khasaři se ubránit nejen okolnímu světu, ale i Khasarům samotným.
Za hodného pravicujícího cara sice úřednictvo bylo od zlých Khasarů/židů očišťováno (Numerus Clausus). Na druhou stranu Khasaři/židé drželi většinu obchodu v Rusku.
Tím, že se Khasaři/židé v Rusku po 1917 "etablovali", dali Rusům šanci si je zmapovat a "naučit se je/Khasary". Důkazem budiž i Arm/And Hammer, o kterém jste na 100% slyšel poprvé až zde od pana MoUdrostraka. A podobných vazeb, kdy Khasaři/židé i dávali, nejen brali, si Rusové vypěstovali vůči Khasarům a k Khasarům nemálo.
Rusové nejsou s Khasary na jedné lodi. Naopak - Kharaři se museli volky nevolky začít Rusy respectovat a velice uctivě postávat opodál, nežli je Rusové připouští k ohlodaným kostem.
To, že jste poměrně nevzdělaný, bez širšího rozhledu, musíte se upínat k "authoritám" neznamená, že se před Vámi posadím na zadek [velký smích]
Blouzněte si, brblejte si, vzývejte AntiProudy a PoProudy. Je to Váš boj [pláč]
Zlé sociální státy ve Scandinávii, zlé collect/ivismy Singapooru či Jižní Emeriky a neustále sílící a rozkvétající Rusko i Čína sami ukazují, kdo má pravdu - zda Vy a Vaše Poučky i s finálním productem = potravinovými kupony - anebo já...
A na tom nic nezměníte, i kdybyste se ráčil rozkrájet [velký smích]

316398

31.08.2014 07:54

Znát souvislosti: Bolševický převrat

RE: Musím souhlasit s jik

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ta Scandinavie vas ale trapi [smích] Stejne jako prvni setkani se jmenem ArmAnd [velký smích]
Pred stoletim a pul pravicujici lihen bidy. A od te doby collectivisticky blahobytna socialni, prerozdelujici a vysoce zdanujici pospolitost...
A podobnym smerem miri i zle Rusko - navzdory hrouticimu se JuYsEj a Vasim triumphalnim potravinovym kuponum a neoddluzitelnosti.
Pekne se mi usina i prijemne vstava, kdyz pohlednu na Vas zoufaly cynismus a bezmoc.
Poznani muze i bolet a plodit krece.
Kupony vam spolehlive zklidni pravicujici mysl i pouckovy tep okoraleho srdce [smích]

316453

31.08.2014 08:15

Washington vrší jednu lež na druhou

RE: Propaganda US a NATO jsou hollywoodské triky

MoUdrostrak 90.?.?.?

Cesta Vladimira Vladimiroviche do Jizni Emeriky nebyla "jen" na fotbal. Uz tehdy mocne finalne tocil kormidlem, ktere prave ted oddeluje ztrouchnively Zapad od zdraveho vetsinoveho sveta.
V Minsku navic doslo k dohode, jak si Rusko dooddeli cast Ukrajiny, o kterou ma zajem. Pan Editor mi nepustil prispevek o spanile ceste Dmitrie Olegoviche Rogozina minuly tyden do Podnestri a Moldavie. Kdy se Dmitrii Olegovichi doslova Moldavani hlasili v pozoru. A Ukrajinci i Rumuni, natoz Zapad, nyni ani nepipli v souvislosti nejen s preletem letadla Dmitrie Olegoviche.
Vcera navic Rusko zakazalo prelet letadlu rumunskeho loutkoveho premiera cestou do Ciny. Zkratka, Rusove uz jdou v kapitánske kabine a svet to radostne vita. A Zapad musi Rusy respectovat.
Chvili jeste srackomety budou chrlit steti/noviny a hnus.
Ale zima uz se blizi!

316455

31.08.2014 09:45

Washington vrší jednu lež na druhou

RE: Propaganda US a NATO jsou hollywoodské triky

MoUdrostrak 90.?.?.?

Prispevek byl zadan do Ve zkratce - a puvodne jsem ho dva dny nevidel vyeditovany, tak jsem se domnival, ze jste ho zcensuroval (i kdyz rozum mi nebral, proc...)

Ted, kdyz jsem ho znovu kontroloval, tak jsem ho nasel http://www.zvedavec.org/vezkratce/8868

Omlouvam se tedy, pokud jsem se prehledl.
V kvetnu 2014 Dmitrie Olegoviche Rumuni, Moldavani i Ukrove sikanovali.
Nyni, po pouhopouhych 3 mesicich (a potravinovych sankcich [smích] ) mel jiz Dmitrij Olegovich v Moldavii srdecne prijeti nejen od puvodne prozapadnich pohlavaru, ale i od obcanu na ulicich.

316464

01.09.2014 07:15

Výlet do Ruska

Proc se Východu (ne)bát

MoUdrostrak 90.?.?.?

Východ jsem začal poznávat až po Plyšovi. Částečně už zmasírován Pravdou & Láskou. A čím víc jsem ho poznával, tím více jsem žasl. Nad schopností nechat sám sebe hodným Západem manipulovat. A ještě více nad zbabělostí ostatních mých blízkých i známých se jet na vlastní oči přesvědčit, KDE je PRAVDA.
Západ žije ze dne na den. Pro přežití je schopen každý zaprodat sám sebe.
Proto také západní Loutkovodiči skřípou zuby, když vidí, že Ukrajinci na sebe odmítají střílet, vytváří si namísto humanitárního bombardování humanitární korridory.
Proč se bít v Colloseu pro misku rýže, když si mohu zachovat lidskou důstojnost?!
Vladimir Vladimirovich dosud nezkazil jeden jediný tah. Vrací nejen Rusko, ale celý Východ ke kormidlu dějin. A díky tomu má bezpečně kryty záda a týl.
Před více měsíci jsem sem psal prognózu, jak Podněstří a Gagauzie poslouží Vladimiru Vladimirovichi coby hrací kameny v Dámě. Bohužel, doufal jsem, že hra bude rychlejší, Naštěstí, Vladimir Vladimirovich naopak asertivně využil všechny tahy soupeře k jeho ostuzení a ještě většímu oslabení.
Díky za akurátní článek, který přesně zobrazuje Ukrajinu i postsovětský prostor tak, jak ho vídávám a osahávám si i já. Naštěstí, nemám osobní zážitky z dnešního dramatu jako pan Author. Ale stejně tak doufám, že místní nad Shabes/GOY/im a za „texasky" se do Collosea ujařmit jeden proti druhému nedají.

316530

01.09.2014 13:37

Výlet do Ruska

RE: Proc se Východu (ne)bát

MoUdrostrak 37.?.?.?

Poučkami Prof. Big Toonnela a Hayek, Friedricha VON - přece-é [velký smích]

316550

02.09.2014 12:03

Výlet do Ruska

RE: Proc se Východu (ne)bát

MoUdrostrak 90.?.?.?

Mohl by mi pravicující pan Básník (z 46.?.?.?) ráčit si ujasnit, JAK "...Jeho dílo pomohlo veřejnosti porozumět volnému trhu a usnadnilo tak Čínské vládě přechod od plánované k tržní ekonomice..." ?! [velký smích]

Pokud mne totiž pravicující oči neklamou, Čína naopak prudce zatáčí ke zlému sociálnímu státu, neboť:

Čína vzývá sociální stát, výrazné změny pocítí zejména cizinci http://sinovia.cz/reformu-socialniho-statu-pociti-...

Číňané spoří. A to víc než kdo jiný. S téměř čtyřiceti procenty uspořených prostředků se čínské domácnosti pravidelně řadí na první místa ve světovém srovnání.

Vysoká úroveň domácích úspor žene peníze obyvatelstva do rukou bankovních ústavů, které je pak půjčují na mnohdy nerentabilní – převážně infrastrukturní a developerské – projekty. Bubliny čínské ekonomiky se nafukují, disbalance prohlubují.

Zkušenost ze Západu však říká, že spotřebitelská poptávka dokáže nasměrovat likviditu nejracionálnějším způsobem. Ocenit nejkvalitnější produkty, podpořit inovace. Jenže jak to udělat, když 40 procent disponibilního důchodu domácností končí na bankovních účtech nebo – ještě hůře – ve strožoku? A proč tomu tak vlastně je?

Odpověď je jednoduchá a komplikovaná zároveň:

Číňané spoří(-li!!!), protože si nemohou být jisti, že zítra nebudou potřebovat peníze, které by mohli dnes utratit. A to především na lékařskou péči nebo důchod.

Řešením, jak vytáhnout z kapes čínského spotřebitele za nákup zboží juan navíc, je tedy ujištění, že zítra jej nebude potřebovat při ošetření v nemocnici.

Nový zákon pokrývá pět oblastí sociálního pojištění a vztahuje se prakticky na všechny legálně zaměstnané:

sociální důchodové pojištění
sociální zdravotní pojištění
pojištění pokrývající úrazy na pracovišti
pojištění v nezaměstnanosti
sociální podporu po dobu mateřské dovolené


Proto vstoupila 1.7.2011 v platnost dlouho připravovaná reforma sociálního pojištění. Ta si klade za cíl sjednotit dosavadní roztříštěný systém a připravit stabilní sociální základnu, díky níž se bude stát schopen vypořádat s nadcházejícími demografickými změnami a udržet hospodářský růst...


Určitě taky investujete v Číně, tak víte, která tluče... [velký smích]

Tak, a teď zase něco z Vašich moUdrých Pouček Prof. Big Toonnnela a Hayek, Friedricha VON [velký smích] či z pravicující LehoŽumpy a bankrotujících neoddlužitelných JůYsEj [velký smích]

316620

05.09.2014 08:07

Porošenko v hrsti Washingtonu již od r. 2006

Rezept Vladimira Vladimiroviche pro EUropu a pro svet

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pozorne jsem si tell četl skvěle přeložené video ~ až po počátek projevu Sergeye Yevgenyeviche (Naryskina).
A pochopil jsem, Z CEHO ma hodny Zapad takovy strach:
Vladimir Vladimirovich MÁ RECEPT!
Krym nyní poslouží jako výkladní skříň sily a prosperity Ruska a jeho obyvatel. Zatímco na hodném Západě dochází k demontáži „sociálních výdobytků" oVčana, Rusko je svým oVčanům navyšuje.
Navíc, návrat Krymu proběhl v SOULADU s mezinárodním právem. Nejprve referendum v autonomním celku. Osamostatnění od Ukrajiny. A teprve až NÁSLEDNĚ znovusjednocení s Ruskou federací.
Podle tohoto Rezeptu je možné sjednotit s Ruskem jakoukoliv samosprávnou autonomní entitu na světě.
Proto má hodný Západ z Vladimira Vladimiroviche takový panický strach.
Pokud Donbass dosáhne autonomie, již nic nebude stát v cestě sjednocení s Ruskou federací. Další v řadě může být Transněstří, Gagauzie, Srbsko, Aljaška atd. atd.
Vývoj Krymu je ale nyní pro Vladimira Vladimiroviche stejně důležitý, jako bylo udržení Západního Berlína kdysi pro Západ.
West Berlin byl ale ekonomicky černou dírou, což Krym už za pár desítek měsíců už být nemusí. A stejně tak i Podněstří, Gagauzie, Srbsko a další exklávy, kam by Rusko implementovalo vyspělejší životní úroveň, srovnatelnou s nynější v Ruské federaci.
Troufnu si tvrdit, že i v Česku regiony jsou už na tom sociálně-ekonomicky hůře, nežli geograficky srovnatelné regiony v Ruské federaci.
Proto je nyní Krym, i to skvěle přeložené video tak důležité!

316777

05.09.2014 10:33

Výlet do Ruska

RE: Proc se Východu (ne)bát

MoUdrostrak 90.?.?.?

Už jsem Vám to tady mnohokrát opakoval: Nejste ani zkušený životem, rozhledem, praxí. Jen blábolíte[smích] Slavné Poučky Prof. Big Toonnela a Hayek, Friedricha VON.
Daně nejsou JEN o přerozdělování, natož o "rovnostářství". Daně jsou HLAVNĚ o "ošupu" světa okolo sebe. O amortizaci veřejného prostoru, přírody, zdrojů, vzduchu, klimatu.
Kdo z okolního veřejného prostoru kořistí, má povinnost i do veřejného prostoru přispívat.
Pokud vlétnu do lesa (veřejného), vylovím z něho veškerou zvěř, znemožním obživu ostatním (nejenom lidem) Predátorům, nejsem "jenom schopný businessman". A tak je to s každou "dírou na trhu".
Je nad míru zřejmé, že ani jako malé dítě, jste se o světě do kterého jste vstupoval nezamýšlel.
Jste nastavený podle jednoduchého vzorce: Podle sebe soudím Tebe = "Kdybych SÁM mohl být u výběru daní či přerozdělování, tak bych kradl. Proto nutně musí krást i VŠICHNI ostatní!"
Život jste prožil, či dosud prožíváte, ve velice podřadném postavení. A proto jste spřádal z Pouček ve fantaziích své vlhké sny.
Kdysi jsem s Vámi diskusi i tím začínal, že v bankrotujících JůYsEj jsou pravičáci v naprosté většině lidé jednodušší, závislí na Fox News a jednoduchém podání světa (od "Authorit", věrozvěstů či Pouček), protože komplexnost světa okolo sebe by nebyli schopni nejenom pochopit. Ale i připustit.
U Vás to končí u rozhledu 4-5 letého dítěte, které nepochopí(-lo), že veřejné osvětlení, kanalizace, chodníky, urban transport, popeláři, skládky, ale i ten les, rybník, ryby v řece či v moři, kyslík okolo nich - je veřejný (společný) statek ve veřejném prostoru.
Je to dané výchovou v útlém dětství, okolím a také genetikou. S tím už já u Vás nic nenadělám. Jen mi Vás, stejně jako dalších hltačů "Pouček", může být tak leda líto [oči v sloup]

316787

05.09.2014 13:51

Výlet do Ruska

RE: Ten chlap Havlicek

MoUdrostrak 90.?.?.?

Doporučuji si přečíst Havlíčkova story z Ruska:

"...Prošel sem si to asi hodinu a nasával. Starší fotříkové hráli stolní tenis, dětska lítala po prolejzačkách, maminy si povídali, pak dál slečny hrají na housle. Dál kuci jezdí na skejtu, dál někdo prodává stare vinilové desky …. Sednu si a užívám si to, přemýšlím k čemu bych to přirovnal. Je to jako na nějaké velké dovolené, lidí kteří se znají, minimálně podle vidění, kteří se spolu třeba jednou dvakrát už opili, a mají spolu takový jiný přátelský vztah, je to jako být v partě velkeho pionýrského tábora, kdy cítíš že všichni táhnou za jeden provaz, všichni se považuji jako kámoši.
Ano, některá města, nekteré země, bych přirovnal k nádhérné barbíně, opálená, vysoká, štíhlá, s dlouhýma vlasama, pevným poprsím, plnými rty, která se pořád směje, má bíle zuby a z které ste paf, ale když s ní chvilku jste, přijde vám prázdná, nepřirozená, třeba i falešná, protože se směje vlastně všemu, ptá se jak se mám i když jí to nezajíma atd. A rusko? Holka s mastnými vlasy, nevkusným vohozem, křivými zuby, malým bříškem ale rozzářenýma hlubokýma upřímna očima, z kterých člověk cítí tu sílu, upřímnost, přátelskost, přirozenst, prostě ta jiskra tam je, i když nevíte proč, protože když se koukáte na jednotlivosti, tak je to prostě průser, ale jako celek je to prostě láska …...
užval sem si tu laskavou paní. U motorky mě zastavil plešatý tlusťoch, z kterého vylezlo že je to amík, z NY, že tu žije už dvacet let, a hustil do mě, že má o čtyřicet let mladší manželku, že má benzínky, že má apartmány, že má hotely, že má firmy, že je ma v usa i tady ale v rusku se pry podnika jako nikde jinde na světě. Že tu lidi mají spousta peně, a neví za co je utrace a prostě utracejí (což musím potvrdit, že sem přesně takový dojem měl a mám taky) stejně tak že sou v Rusku nadherny upřímny ženy atd atd. Pak začal mluvit o tom že to se vše změnilo jen díky vladě Putina, že nepije, fakt pracuje, je chytrej a snaží se dělat věci pro lidi. Shodli sme se na tom že místní mají Bolkův virus, on s tím přišel sám, že prostě rychle vydělali velke peníze a prostě to nedokážou vnitřně zpracovat, že možná pár generací dal to bude lepší, ale že tu zná mnoho lidí, kteří za pár let byli milionaři a prostě se jim daří, tak jim to vleze do palice. Pak povídal o tom že tady v rusku měl před x lety starou Jawu, že to byl super stroj atd
šel sem do kramu si koupit pití a nějakou sváču na zítra, bylo ftipné že ke mně přišla paní s plechovkou krušovic v ruce a ptala se mě rusky: „to je pivo z čech?“ přišlo mě to ftipný, tak sem ji v regálu ještě ukázal další čtyři piva z čech a říkám jí že sem taky z čech..."
Přijel do Ruska z Norska. A prvních pár tisíc km ještě v Rusku také pravicoval... až prohlédl! Viz. výše[smích]

316799

06.09.2014 05:43

Porošenko v hrsti Washingtonu již od r. 2006

RE: Rezept Vladimira Vladimiroviche pro EUropu a pro svet

MoUdrostrak 90.?.?.?

Tulí se Krymčané k Západu a jeho Kyjevské fašistické juntě, či se tulí (přes dočasné problémy s vodou, zásobováním a dopravou) k Vladimiru Vladimirovichi a k prosperující Ruské federaci?!
Snadno přejedou hranice na Ukrajinu nebo přeplavou Kerčský průliv, aby zjistili, co je čeká na jedné i druhé straně[smích]
Západ už není schopen bez Ruska udat ani vlastní shnilá jablka, natož aby byl schopen Ukrajině zajistit slušnou životní úroveň [velký smích]
Vladimir Vladimirovich V.Š.E. výše popsané mistrně využívá a ještě více Západ nutí si střílet do vlastních nohou.
V 99,99% všeho si dnešní svět vystačí bez neodlužitelného Západu.

316843

06.09.2014 12:11

Západní doublethink slepě na cestě k válce

RE: Impulzem vyhrocení Ukrajinské eskalace bylo sestřelení dopravního letadla 2.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Naprosto podepisuji!
Komu chybí zbytky do skládačky, nechť si pravicujícně uvědomí, že kdyby Západ měl Rusy a Rusko přečtené, dávno už by bylo Rusko vyplundrováno jako Severní Emerika, jeho vody by byly toxické stejně, jako jsou canadská jezera a řeky - a Rusové, Rusky i jejich děti by byli stejně prodejní, jako jsou zbídačení a zpravicované Pepíci a Mařen/ky v české Gott/lině od Plyše.
Uvědomme si tedy, že vždy, když to bylo nevyhnutelné, tak zlí širokolící, slovanští a "zakrnělí" Rus(ác)i přišli se šokujícím elementem skládačky, kterou hodný bankrotující a neoddlužitelný keltující Západ nebyl schopen s to vyvrátit a popřít.
Vzpomeňme třeba na "uniklý" odposlech zrůdy baronky The Rt. Hon. The Baroness Ashton of Upholland a estonského ministera zahraničí stran střelby jak do hodných demonstantů, tak zlých bjerkjutů na Majdaně http://www.zvedavec.org/vezkratce/7909 (a.k.a. Catherine Ashton s estonským ministrem: Snajpry v Kyjevě najali lídři Majdanu! )
Rusové mají nejsilnější karty ze všech:
1) Geostrategickou jedinečnost - tzv. Pivot Area
2) Nevyplundrované přírodní bohatství
3) Nezávislost na korridorech a námořních trasách
4) Vysoce (nejen technicky) vzdělané a loajální multikulturní obyvatelstvo, s bezproblémovou cross-cultural komunikací s celým světem
5) Oprávněnou víru v budoucnost
Rusové tedy odkrývají jen takové karty, které sami pokládají za smysluplné. A jen tehdy, pokud je to z jejich pohledu nevyhnutelné.
100% vědí o obou "záhadných" malajsijských letech více, nežli kdokoliv z nás tuší.
Ihned po sestřelu. 2. letadla "unikla" velice palčivá konstatování španělského dispečera, který zavedl "celý svět" na ukrajinskou stopu - resp. za dopravním letadlem vyslanou stíhačku.
A teď můžeme hádat, ZDA měl španělský dispečer od někoho předem zadání takto reagovat (od Rusů, jejich oddaných spojenců v ukrajinské tajné službě, v C.I.A. atd. atd.). Rusové mohli mít zprávu o západním komplotu vůči malajskému letadlu i několik dnů předem. A aby neodhalili svůj zdroj, museli západní komplot nechat proběhnout stejně, jako kdysi "hrdina" Churchill nechal vybombardovat Coventry.
Ale Rusové dokázali "po orientálsku" komplot vůči dopravnímu letadlu obrátit ve svůj prospěch. A teď C.I.A. a celý hodný keltující Západ tahá neodvolatelně za kratší konec. Je to naprosto stejná hra, jako když hloupí rudí žlutí šikmoocí komunističtí Číňané dávali hodným Emeričanům "na sekeru". A dnes má Východ celý Západ v pasti.
Je to moUdrost Východu a Orientu, kterou jednodušší organizmy na keltujícím Západě nedohlédnou a nikdy dohlédnout nedokáží.
Proto je iDnes rassistický Západ tam kde je, a Východ si s ním hraje jak kočka s myší...
Nevážit si svých protivníků se nevyplácí [smích] Kolik Anglo-Sassů umí mandarínsky nebo rusky - versus - kolik Rusů a Číňanů Englicky?!

316855

Článek je zpočátku vtipný.
Na druhou stranu, chceme používat "mrtvý jazyk"?
I ten češtin je nádherný právě proto, protože jsem schopen +- 10-20 let určit, kdy byl původní text (prózy, básně, či technického obdahu a pod.) sepsán. A zohlednit tak i jak tehdejší reálie, tak trendy a tendence.
Jen pravicujici jednoduchy organismus potrebuje mit V.Š.E. projeto a přeloženo a prevykladano pres FOX News ci ProTiProud a pod.
Stejne se nakonec novotvar prosadí sam.
Kdysi jsem prinesl do Gott/liny "SUPER". A zpočátku se Pepici a Mařen/ky smali, protoze znali jen BA 96 - nic dalšího se jim nea/soc/iovalo.
A vida, neni to tak davno, co mi jeden professor spilal, ze jsem diky tomu pomohl zdegenerovat několik ceskych slov, ktere nyni SUPER pretloukl.
Netvrdim, ze jsem byl jediny. Ale urcite v mem Gott/linskem okoli prvni. A zachranil ten češtin pred zmrtvenim.

316937

10.09.2014 00:12

Na pozadí ukrajinského příměří

S Vladimirem Vladimirovichem bojuje po boku SPOJENEC nejjistější!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Všichni téměř opomíjejí ZIMU! Ve které Ukrové vymrznou na kost.
A Vladimir Vladimirovich je skoupí naležato za pár deci plynu.
Proto Rusko nyní už nemá kam spěchat.
Zima vždy byla, je a bude SPOJENCEM nejvěrnějším. Alespoň pro Rusy. A pro naši důstojnou budoucnost po jejich boku!

317076

11.09.2014 10:52

Chci vedle vlků žíti, nechci s nimi výti. Půjde to?

Upřímně - děláte Vy a Váš mediální i volební potenciál, A. Bé. Bartoši užitečného idiota...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Upřímně: Pokud byste kandidoval jako nezávislý kandidát (stojí to tuším 20.000 za kauci a nějaký groš agentuře, aby Vám sesbírala petiční podpisy k zahájení kandidatury) , měl byste větší šance (a upřímně bych Vám držel všechny palce). Hodně lidí, zhnusených současnou politikou Shabes/GOY/im, by Vám jistě vhodilo hlas. Další část hlasů byste dostal od lidiček, co za jakéhokoliv režimu a konstelace rádi zatopí establishmentu. A výsledek by mohl být velice, velice, ale velice zajímavý a povzbudivý, neboť jedním z Vašich konkurentů bude politický prostitjůt, Shabes/GOY, soustalista BioMassy a velkorestituent ex-moUdrozelený Bursík - nyní v dressu SPVéčka LES(sic!). A už jen jeho kandidatura donutí jít k volbám i ty, kteří by jinak nešli, jen aby Bursíku hodili klacek pod nohy.
Takhle si z Vás A.Bé.Bartoš se svojí partičkou užitečného idiota - a jemu a jeho partičce posloužíte ke zviditelnění se. A zároveň již navždy obdržíte cejch.
Pokud si vygooglíte, odkud budou voliči (Senátní obvod č. 27 – Praha 1 je dle zákona č. 247/1995 Sb. pro volby do Senátu tvořen územím městských částí Praha 1, Praha 7 a Praha-Troja. Dále zahrnuje část území městské části Praha 2, tvořenou k. ú. Nové Město, část území městské části Praha 5, tvořenou částí k. ú. Malá Strana ležící na území městské části Praha 5, a část území městské části Praha 6, tvořenou k. ú. Střešovice, částí k. ú. Bubeneč, částí k. ú. Hradčany a částí k. ú. Sedlec ležícími na území městské části Praha 6. Zákonem č. 195/2010 Sb. bylo k obvodu připojeno katastrální území Vyšehrad ze senátního obvodu č. 26 – Praha 2. Od roku 2014 je součástí obvodu také území k. ú. Suchdol.), tak je nad pochybnost jasné, že A.Bé.Bartoš tam na růžích ustláno se svým "programem" a priori mít nebude.
Jak už jsem napsal, jako soukromá MEDIÁLNĚ VELEVÝZNAMNÁ OSOBA byste mohl být černým koněm - už jen proto, že media Vám dají jistě prostor "zdarma". A lidi by to mohli z různých výše uvedených důvodů Vám hodit - z naštvání, pro legraci, pro podráždění "Vrchnosti" a Shabes/GOY/im...
Takhle mediální potenciál shrábne A.Bé.Bartoš. A Vám to sežehne jen čas - a výsledek patrně za to stát nebude. Škoda!

317227

14.09.2014 09:06

Bankovnictví pravdy a lží

Bez bankovnictví by polovina lidstva zemřela hlady a nemocemi.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Co mi bylo od malička vštěpováno:
1. Člověk (podřízený) dostává "kouskovanou" mzdu proto, protože by s ní jinak v delším horizontu nikdy "nevyšel".
2. Daně, zálohy na elektřinu, plyn, stočné, odvoz odpadu apod. je nucen také platit "kouskouvaně", protože by jinak zmrzl, udusil se ve špíně, byl exekuován za nedoplatky.
3. Herny a casina, ale i nadměrný chlast nebo drogy nepoškozují "JEN" podřízené, ale ničí hlavně jejich zaměstnavatele, protože z pracovní síly dělají žebráky a trosky.
De facto moji předci supplovali a supplují funkci "bankéřů" i když o to z hlediska zisku příliš nestáli a dodnes nestojí. Bez úvěrů, půjček či naopak rozumně uloženého nadbytku oběživa, by jejich podřízení nezaseli, nenakoupili si zásoby, nevyšli v době neúrody nebo různých "vis maior". A stáhli by s sebou i mojí rodinu.
Stačí poodjet východním či jihovýchodním směrem, do "ráje" Afriky nebo zbídačených čím dál méně pravicujujících zemí Latinské Emeriky. A V.Š.E. výše uvedené se rázem člověku potvrdí s naprostou přesností.
VŽDY za majoritu musel nést odpovědnost "lenní pán". V moderním světě je to přeneseno na banky, pojišťovny, sociální stát s garančními institjůcemi, rozvojovými fondy či projekty.
Bez V.Š.E.ho toho běžnému člověku zbývalo JEN JEDNO řešení - co nejvíce potomků, které nebyl schopen uživit a přenášel mezi ně od narození "konkurenční boj" o přežití, o vzdělání, o následnictví, o zabezpečení...
A lidstvo se utápělo v nemocech, 50% dětské úmrtnosti, negramotnosti, šarlatánství, lichvě a bídě.
Proto lidé migrují do sociálních států - namísto toho, aby si ve své nerozvinuté domovině "užívali" neomezené TRŽNÍ SVOBODY. Proto i Čína zavádí sociální stát a'la Scandinavie.
Proto obvykle immigranti nejsou KUPODIVU obětmi lichvy, exekutorů, predátorských bank či pochybných půjček.
Banky nebo bankéřství je v základu služba, jako každá jiná. Je to obchod s penězi, který musí být odolný runu na banku či neobezřetnému použití naakumulovaných vkladů.
Když se po krizi kácely banky, v bakrotujících JůYsEj na tom "kupodivu" byly nadále vcelku malé commun/itní banky, které neinvestovaly do toxických dluhopisů a dohlédly konců svých portfolií.
Ortel smrti vyřklo před desetiletími bankám jako takovým zničení zákona, který odděloval klasické bankovnictví od investičního. A nedouk a marionetta Ronnie Reagan, který hlásal: "Plaťme co nejnižší daně, neprodukujme, V.Š.E. jen dovážejme a jen se mezi sebou obsluhujme."
A ta majorita "nesvépravných podřízených" namísto investování daňových úspor, svěřila své dollary banksterům z investičních bank a fondů. A ti je "odklonili" do toxických "aktiv".
Náhoda?!

317388

14.09.2014 13:23

Bankovnictví pravdy a lží

RE: Bez bankovnictví by polovina lidstva zemřela hlady a nemocemi.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Souhlas! Ale přes všechny tyhle toonnely, zámkové dlažby versus 50 let nerevitalizovanou základní dopravní infrastruktůůůůru, žije 80% majority na vyšším životním standardu, nežli by žila, kdyby mohla o sobě rozhodovat sama.
Nejzákladnějším příkladem budiž sedlák v opuštěném alpském údolíčku (ať už v hodném Švýcarsku či velezlé EU). Bez dotací, přerozdělování a negativních daní by DODNES žil s krávou a ovcí v jediné místnosti.
Jako každý "systém např. auto, vlak, letadlo, loď, továrna, nemocnice, úřad - i banka a její zdraví nebo prabídná kondice, je odrazem REGULACE.
Poučky Prof. Big Toonnela a Hayek, Friedricha VON Pepíky a Mařen/ky učily, že NIC se NESMÍ REGULOVAT. Že regulace je HŘÍCH vůči Trhu, tomu Tržíčku - a jedinému velespravedlivému nástroji - Neviditelné Pracce Trhu.
Stejně jako moje auto, zabezpečovací zařízení nebo tepelné čerpadlo, je funkčnost banky odrazem aktuálně nastavené REGULACE a řešené nebo neřešené zpětné vazby.
Z 99% mohu nesouhlasit s Vrchností (určené nám KNIHOU) a jejími Shabes/GOY/im. Na druhou stranu, pokud by V.Š.E. bylo v rukou a na rozhodování Pepíků a Mařen/ek, dodnes by existoval např. trest smrti. A přes trest smrti by si Pepíci a Mařen/ky řešili "místo na Trhu, na tom Tržíčku". Nebo by populisticky vyobcovávali na věčnost každého, kdo by jejich bezuzdnému pravicování a zinkání nastavil zrcadlo.
Banka, stejně tak jako cokoliv, je "dobrý sluha", ale "zlý pán". Proto musím využívat banku tak, aby mne "hřála", ale "nespálila". 80% populace není schopno ani přepočíst € na lokální měnu. Proto musí být tito Pepíci a Mařen/ky chráněni regulátory, zákony a pravidly - namísto ochrany Poučkami Prof. Big Toonnela a Hayek, Friedricha VON.
Stejně tak je to s působením exekutorů, zastaváren, komerčních transfuzních stanic... V hodné Emerice (co přinesla Pepíkům a Mařen/kám vytoužené "Texasky") zprivatizovali i věznice. iDnes je ve věznicích zavřeno tolik Emeričanů, kolik je uplatitelných soudců. Neboť trestanci jsou nyní v hodné Emerice zdrojem ZISKU pro soukromé věznitele resp. zaměstnavatele. This Is How Private Prison Companies Make Millions Even When Crime Rates Fall http://www.motherjones.com/mojo/2013/09/private-pr... Jsou tedy V.Š.E.chny věznice z principu ZLÉ jako banky?!
Nereguluji a pravicuji?! Vždy spláču nad výdělkem...
Ať už jako oběť - či pravicující daňový poplatník, bekající Poučky Prof. Big Toonnela a Hayek, Friedricha VON...

317410

14.09.2014 17:47

Bankovnictví pravdy a lží

RE: Bez bankovnictví by polovina lidstva zemřela hlady a nemocemi.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Milý pravicující Vojto, základní rozdíl mezi námi dvěma je v tom, že Vy jedete podle "toho zlého". A já podle "toho hodného".
Může to být výchovou. Ale u mne je to i potvrzeno poznáním.
Jedno ale bylo stejné u všech příbuzných, co o moji (dětskou) duši navzájem "soupeřili" - důraz na to, že kdybych se neměl VŮBEC nikomu (Bohu) zpovídat, tak alespoň bych měl se "ZPOVÍDAT SÁM SOBĚ".
Když jste načal "košilaté téma", budiž [smích] : Když jsem se dostával do puberty, říkal jsem si, "...co to takhle zkusit zkratkou = "po Vojtovsku"...". Vypočítavě. Bezohledně. Dobyvatelsky. Užíval jsem si přízně opačného pohlaví, které u mne oceňovalo, jak vypadám, jak se oblékám, na jaké "adrese" bydlím nebo jakým prestižním autem jezdím. A časem jsem zjistil, "že tudy cesta nevede". A jestli nechci jednou být uhnán a stát se tažný volem, ujařmeným nějakou nablýskanou fenou - nebo, ještě hůře - takovou cílevědomou fenou být držený v šachu jejím vydíráním či dosmrtným dovyživováním alimenty, musím hledat partnerky jinými způsoby a podle jiných hodnot.
S jednou z mých prvních "oduševnělejších" partnerek (se kterou jsme se ale zžívali velice postupně a pomalu) jsem následně prožil několik let. Jak to tak bývá, nakonec jiskření vyprchalo, začali jsme fungovat spíše jako sestra a bratr (btw. dodnes jsme dobří přátelé na život a na smrt) a relativně v pohodě a férově a přátelsky se rozešli. Po nějaké době jsem prožil románek s jednou společnou (jinak obtížně komukoliv z mnoha dobyvatelů dostupnou) známou, na kterou bych si nikdy dříve ani nedokázal pomyslet. Když jsem se u ní pídil, PROČ zrovna mně dala šanci, dostal jsem překvapující odpověď: Důvodem prý bylo, protože se jí moje ex svěřila, že kdyby mohla vrátit čas, zůstala by se mnou i kdybychom žili ve formátu ona + jiná moje partnerka či postupně partnerky.
Od té doby (a uteklo už hodně času) se tedy domnívám, že collec/tivismus má své opodstatnění i v sexu[smích] Těžko budu v životě poctěn větší poctou, nežli se tehdy stalo. Existuje uspokojení z přijímání. Ale daleko vyšší metou, je uspokojení z obdarovávání.
Nechci se tu holedbat co anebo koho sponsoruji. Už jednou jsem tady psal, že větší obětí vůči Zvědavci nežli peníze, byla pro mne cesta do banky a fronta u bankovní přepážky banky pana Editora, když jsem peníze anonymně poukazoval. Jsou tedy podle mne i vyšší "oběti", nežli jen čistě finanční.
Milý pravicující Vojto, my dva jsme úplně, úplně, ale úplně z jiného těsta a hodnotového světa. Proto budete vždy mým oblíbeným terčem. Stejně jako já Vašim. Moje jediné životní krédo je, že kdybych měl už nyní zemřít, abych nelitoval toho, JAK jsem žil a ZDA jsem si všechno co jsem mohl, užil [smích]

317431

17.09.2014 11:25

Proč jsem oficiálně nepodpořil projekt Rekonstrukce státu

Diskreditace je více, nežli likvidace!

MoUdrostrak 90.?.?.?

V Česku již téměř není nikdo "volný" ( z opravdu SCHOPNÝCH ), KDO "by nebyl zapojen".
Počítejte s tím, že pokusy o Vaše zapojení budou pokračovat. A setkáte se s pokusy i od lidí z Vašeho okolí, od kterých byste to nikdy nečekal.
Navíc to máte komplikováno i vazbou na A.Bé.Bartoše, takže budete "voděn", i kdybyste si mohl tisíckrát namlouvat, že stále ještě nejste.
Na druhou stranu a upřímně: Kdyby Vás chtěli "jen sejmout", dávno by Vás sejmuli - nežli by proti Vám veřejně štvali Shabes/GOY/im z Justiční mafie. To Vás může (po)těšit.
Ti, které nesmíme autocensurně jmenovat i jejich Shabes/GOY/im, umějí dobře kalkulovat.
Největší cenu má pro ně Stwora zdiskreditovaný, nežli pod drnem (uklouzlý po šlupce banánu). Proto o to víc, že se nemusíte bát "rány ve tmě", obávejte se diskreditace. Pokud Váš volební potenciál bude stoupat, bude stále vyšší i hodnota faustovské smlouv, kterou budete mít periodicky přistrkávanou před oči - atraktivní obdivovatelka, zajímavý, lukrativní nabídka konzultace (IT či odborná číngliž) - uvidíte od koho a kdy to dorazí [smích]
Diskreditace je více, nežli likvidace! Mučedník je pro "ně" vždy nebezpečným semeništěm o to větších následných problémů...
I proto jste dopadl, jak jste dopadl. A proto jste tam, kde jste...

317578

18.09.2014 12:45

Dnešní literatura a film mladé generace

Zbytečně příkrý článek

MoUdrostrak 90.?.?.?

Proč zatracovat dnešní generaci?!
Vždyť se to opakuje stále dokola: "Ta dnešní mládež. To za našich mladých let nebylo...!" [velký smích]
Každá generace řeší NAPROSTO jiné výzvy, nežli řešily generace předcházející. Zkušenost z jedné generace na další je obvykle velice, velice, ale opravdu velice obtížně přenositelná.
Na co si v Gott/lině stěžujeme?! Komunisté možná "lhali" o komunismu. Ale rozhodně, rozhodně, ale opravdu rozhodně o "Systému, kde člověk je člověku VLKEM", Zlý Bolševííík nelhal ani v nejmenším.
Kocábbující Pepíci a Mařen/ky si možná za Zlého Bolševíííka nasazovali masky na věřejnosti. Ale na chatách, v zaplivaných útulných hospůdkách či na footballe si masky mohli sejmout - a vydechnout si.
Na hodném Západě se licoměrnost "nosí" 24/7. A kdo "se zapomene", musí z Kola ven.

Vložený obrázek

Přesto, anebo právě proto, i v Hodném Capitalissm, existuje mnoho cest, jak přežít - a nezavdat si. Je to každého osobní boj. Rozdíl je jen v tom, že Zlý Bolševííík si alespoň jakž takž chtěl zachovat vnější Gesicht.
Hodný capitalissm si, když už mu hóóódně teče do bot, sám nna sebe zfilmuje http://cs.wikipedia.org/wiki/Zeitgeist_The_Movie - a zanechá zinkající, pravicující a za Zlého Bolševííka Koccábující Pepíky a Mařen/ky v němém úžasu - bez rezeptu a řešení [velký smích]

317656

24.09.2014 08:03

Devizové swapy v současném světě, vznik globálního devizového kartelu (II)

Zúčtovací „centrum" dluhů ~ o ničem jiném článek nebyl

MoUdrostrak 90.?.?.?

Dollar se snejsilnější „reservní měnou„ nejen díky vymahatelnost Jumanitárním bombardováním.
Po WWII byly USA jednou z mála zemí s nadprodukcí investičních celků, technologií a spotřebního zboží. Částečně tedy „po právu" se za tyto komodity vedly účty, rozvahy a závazky v dollarech.
Dnes je situace naprosto odlišná. Není téměř jediná komodita, včetně bombardování, která by byla závislá jen na USA.
Proto je zaváděné zúčtování mimo dollar. Čím více je dollar „ředěn", tím je méně v businessu pro dodavatele a věřitele atraktivní.
BRICS & Co. tedy neřeší ZDA. Řeší jen KDY a JAK. Mohli by to provést i ihned. Ale tím by při defaultu USA, dollaru a Západu znehodnotili své pohledávky za Západem.
Proto postupují jak postupují ~ podobně jako v 50. a 60. letech Japonci dodávali USA spotřební zboží. A oproti tomu skupovali západní know how, patenty a nemovitosti.
Swapy Západu tedy prakticky vůči vnějšímu světu nic neřeší.
Nadešla doba, kdy jeden kWrubl je nejsilnější a nejtvrdší měnou.
A zima to potvrdí[smích]

317935

25.09.2014 17:54

Podvod zvaný TTIP

Bomba: Mikhail Khodorkovsky = Yeltsin 2.0

MoUdrostrak 90.?.?.?

Musím pravicujícně ze všech sil tleskat! Takové trefné pojmenování Mikhaila Khodorkovského!

Ale uvědomme si zároveň, že není jen Jeden Západ. Bezpochyby pan Snowden se v Rusku nevyskytl „náhodou".

Jsme online svědky Velké Hry, kde je předem zřejmé, že Rusko, Vladimir Vladimirovich a ti , co za tím stojí v Rusku i na Západě, netahají za „kratší konec".

Blbé ovšem je, co nastane s nevzdělanými, zpohodlnělými, keltujícími národy?!

Právě nyní byl zprzněn v médiích i poslední „Mohykán vyčpělého Západu" = http://www.blesk.cz/clanek/digital-mobily/276429/m...

Co vůbec zbylo?!

318033

26.09.2014 01:40

Západ bubnuje na Ukrajině na ústup

Zjednodnodusme to

MoUdrostrak 90.?.?.?

1) Zapad se fasistickym pucem v Kijevu primarne pokusil zbrzdit etablovani Euro-asijske Unie a potrisnit zaroven triumph Vladimira Vladimiroviche v Sochi na Olympiade
2) Vladimir Vladimirovich reagoval tahem na Krym
3) Zapad se zoufale pokusil vtahnout Rusko do valky, kdyz donutil kyjevskou juntu vrazdit civilisty v Donbasse
4) Vladimir Vladimirovich elegantne potupil Zapad i jeji fasistickou juntu na Donbasse, aniz by na Ukrajinu oficialne vstoupil byt jeden jediny rusky vojak
5) Sestrelenim malajskeho letadla se Zapad i junta totalne demaskovaly pred celym svetem.
6) Stejne tak i sankcemi, ktere jen Rusku poskytuji zaminku k restartu a geopolitickemu vyznamu CCCP 2.0 [smích]

318054

27.09.2014 08:23

Ruská armáda v Německu? Nikoliv. Nizozemská

DAF Troop carrier Dutch army

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jde na 99,99% o vozidlo DAF (Van Doorne's AanhangwagenFabriek - Van Doorneova továrna na přívěsy (DAF)) viz. http://www.military-vehicle-photos.com/picture/num...

http://military-vehicle-photos.com.s3.amazonaws.co...

Teď jen zbývá požádat pana Editora o zodpovězení, zda upravoval/mazal před postnutím i původní EXIF, zaslaný ve fotografii Authorem - nyní je tam již pravicujícní "kulové". A podrobit původní phota "tortůůůůře" v http://exifdata.com/index.php

Možná zjistíme, že fotka pravicujícího čtenáře ani z Bad Schandau nepochází [velký smích]

A že jde o žertík ze slaVomyslné stáje LehoŽumpy - či diskreditační "předvolební" hokus/pokus Shabes/GOY/im či přímo Bisoňů [oči v sloup]

318133

27.09.2014 08:49

Západ bubnuje na Ukrajině na ústup

RE: Zjednodnodusme to

MoUdrostrak 90.?.?.?

Naprostý souhlas! Ale Rusko je mistrem diplomacie právě proto, že díky světově unikátní geostrategické poloze, bude VŽDY ostatním světem "dobýváno" - a to nejen "hodným" Západem.

Who controls the rimland rules Eurasia;
Who rules Eurasia controls the destinies of the world.


Vložený obrázek

Naštěstí se tedy s tímto privilegiem naučilo žít. A díky tomu se stalo (muselo za staletí stát) mistrem diplomacie. Zkrátka a dobře ruský medvěd leží na nejlepším a "nejšťavnatějším" kousku planety. A ostatní vyhladovělí šakali pobíhají okolo, předvádí medvědu své "kousky". A ruský medvěd občas jim odhodí nějakou vlastní ohlodanou kost za šakalí "jablonecké bižuterní" zboží

318136

27.09.2014 17:07

Ruská armáda v Německu? Nikoliv. Nizozemská

RE: Scum

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Author poslal snímky coby falsum úmyslně - proto jsem po panu Editoru poptával originální Exif ( http://cs.wikipedia.org/wiki/Exif ). Exif by případně "odhalil" originální místo snímku (GPS), pravé datum, fotoaparát apod.

Navíc ŽÁDNÁ registrační automobilová značka neobsahuje nikdy azbuku!!! Písmena se musí nalézat UVNITŘ řady písmen shodných s hodnou keltující a pravicující latinkou!!!
Důvod je prozaický: hromadné strojové (či chceme-li upřesnit kamerové) zpracování dat [smích] Na hranicích, mýtných branách atd. atd.

Rusko má současnou verzi RZ pro ozbrojené síly ve tvaru:

Vložený obrázek

Ruská policie:

Vložený obrázek

Ukrajinská "hrdinná" ármija:

Vložený obrázek

Ukrajinské hrabré Ministérstvo vnjůtríšních djél (např. NAZI-gvárdijá...):

Vložený obrázek

Zatímco TA PRAVÁ NEFALŠOVANÁ VYPÁLENÁ holandská humanitárně-bombardující "krolewska" armáda užívá obskurní civilní typ RZ

Vložený obrázek

(s písmeny from KL to KZ & LM, LO, LU Military Vehicles: (KL, KN to KZ: Royal Army, KM: Koninklijke Marine's(Royal Navy), LM: Luchtmacht (Air Force), KP: Regular car from the Koninklijke landmacht (Royal Army), KV: Koninklijke Marechaussee (Royal Constabulary). Example: (KL-??-??) and (??-KL-??) which is used from Royal Army.)
Zdroj: http://en.wikipedia.org/wiki/Vehicle_registration_...

Kecy o "azbjůce" na RZ KAMAZŮ/DAFŮ jsou proto tedy leda z Říše LehoŽumpích vlhčených snů [velký smích] [bliji] [bliji] [bliji]

318161

28.09.2014 08:53

Rozmetání buržoazního systému a spravedlivý stát

Moc hezky a dlouze sepsano

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jádro pjůdla je ale V TOM, že všichni Zápaďané jsou SPOLUPACHATELI non-stop loupeže Vrchnosti (určené nám KNIHOU) a vrchnostenské vrstvy Shabes/GOY/im na zbylém světě - v poměru cca 1:10 (Zápaďané versus zbytek (BRICS+zbytek světa). [smích]

Zkuste nezaměstnaného západoEUropana, letícího si v zimě vykoupat kotníky na TY Kanáry (nebo do TOHO Ýdžiptu), požádat, aby se o svoji podporu v nezaměstnanosti rozdělil s deseti pozemšťany mimo EU a NATO. Zajistíte si nasměrování k Prof. Chocholoušku.

VŠICKNI jsme SPOLUPACHATELI - a naše Vrchnost i její Shabes/GOY/im dovedli naše spolupachatelství K DOKONALOSTI.

Nikdo, opravdu nikdo, nemá ve skutečnosti zájem měnit Status Quo. I tady na Zvědavci se původní návštěvníci kdysi re/krůt/ovali zejm. z xenofobů a rassistů. Tedy z těch, kterým nepřipadalo divný, že bílá nezaměstnaná huba pracuje na černo, lítá při tom 3x ročně do Ýdžiptu, neplatí daně - ale vadilo jim, že zlý Zikán "bere dáfky".

Můžete milionkrát psát sáhodlouhé litánie o "Rozmetání buržoazního systému a spravedlivém státu". Jádro pjůdla je ale ve skutečnosti v "dokonalém" spolupachatelství mlčící, lídlující, majority - Vrchnost i Shabes/GOY/im jen virtuózně dokázali pro sebe - I PRO NÁS - vytvořit Ráj na zemi - na účet ostatního světa.

Proto držíme ve skutečnosti s Vrchností (Predátory, bankstery, humanitárními bombardéry i Pravdo&Láskou) jeden jediný NEROZBORNÝ ŠIK - jen si to nejsme schopni a ochotni nad mrazáky s argentinskými jahodami v Líííídlu, Lídilllínku, tom milovaném Líííídlíííčku, autocensurně přiznat.

Otevřme brány Jevrópy a strhněme Mexico–United States barrier - rázem bude po Vrchnosti, Shabes/GOY/im - i PO NÁS [pláč]

V reálu tedy VŠICKNI unissono: Pravicujme, toonnelujme, jumanitárně bombardujme - dokud je KOHO, KDE a CO!

Jen když neteče Z NAŠEHO [smích]

318194

03.10.2014 07:23

Setkání čtenářů Zvědavce a předvolební meeting

A. Bé Bartoš

MoUdrostrak 90.?.?.?

V rejdijou jsem ze zaznamu pustil pondelni debatu prazskych lidru na Primatora (sic!):
Vcelku korektni moderator Bumba pokladal temata.
Á. Bé. B. namisto ziskani a zaujati posluchacu "svejkoval" odpovedmi typu: "K toonnelu Blanka se vyjadrovat nechci (neumím(e)), ale volicum garantuji, ze Prahu "vycistime" od vsech Neprazaku obnovenim (feudalniho) Domovskeho prava!".
Tomuhle individuu ABB (a jeho zahnědlému programu) se pan Editor propůjčil cobyvá Výkladní skříň!
BTW, o kandidature pana Editora na Senatora není prozatím v mainstreamu ani vidu ani slechu. Na parťáka ABB Vandase jsem kdysi narazil u sousedního stolku v jedne z prazskych lobbistických snídanáren. Neslyšel jsem každý detail, ale vypadalo to že skládá účty svému „Řídícímu"(loutkáři?).
Už jsem psal, že panu Editoru stačilo složit 20k CZK. A mohl kandidovat a zviditelnovat se sám za sebe. Určitě by ihned získal mocnou pozornost jak od alternativy, tak od mainstreamu.
Paktováním s ABB a Vandasem si leda tak pan Editor uškodil.

318437

03.10.2014 09:52

Setkání čtenářů Zvědavce a předvolební meeting

RE: A. Bé Bartoš

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nevzdělatelný pane Opice vulgo Hestroji, stále jste už poněkolikáté stále dokola - nepochopil,že češtinem vládnu natolik, abych si dovolil sázet (sic!) kdekoliv to považuji za případné.
SIC je latinsky tak, takto, právě tak.
A vykřičníkem je (i v češtinu) - uzavřeným do závorky, je možné naznačit údiv, varování, upozornění čtenáře apod.
Pro tupé i nejtupější - je to to samé, jako když když namísto jednoho "velice" použiji "...velice, velice, převelice..."
S ne/citoslovcem to má společné asi to samé jako předpokládaný přemizerný prospěch z čestinu na vysvědčeních pana Opice vulgo Hestroye [velký smích]
Co není ZAKÁZÁNO, je povoleno [velký smích] Že Vás to pálí v očích, není problémem na mé straně [pláč]
Poroučím se

318447

05.10.2014 04:23

Kdo tvoří „Islámský emirát“?

RE: To má logiku ...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Tak zle to s Ruskem (i s Cinou) rozhodne neni. Rusove nejsou "slusni ze slabosti", ale protoze maji naopak navrch. A vedi, ze uz davno chytili opici (Zapadu) ruku uvnitr kokosu.
Staci pohled na virtuozni prevzeti Krymu a bleskurychle zafixovani hranic Novoruska. Kdyz Rusko nyni jedna, vzdy je to pro Zapad sok [smích]
Cinane si jiz podmanili vetsinu Afriky. Jizni Emerika si take vyrizuje se Zapadem "ucty".
Prave to je dukazem, ze Západu dosel dech. Neni schopen uz "nakupovat" lokalni Flasky Veskrny, KnizePany a podobné Shabes/Goy/im. Za tuzexove bony ci nekrytou inflacni menu. A neni schopen uz rozmychavat ani "plysove" Barevné revoluce. Proto osnuje a zapleta se s Islamskymi kalifaty, ktereu pak jak lejno ulpivaji na rukou!
Rudove o Cinane maji uz na sve strane VETSINU sveta. Zapadu zbyly jen nesplatitelne dluhy.
Namisto Emerickeho snu, sni nyni svet Cinsko-putinovsky sen s tuzby. Jde jen o to si to poctive priznat.

318561

09.10.2014 05:04

Sešlo se nás pět a půl

Náš čas

MoUdrostrak 90.?.?.?

Moc hezký projev! Opravdu.
I mne dojala Vaše vzpomínka na Ladislava Zajíčka.
Nesmutněte, že z 15-20.000 denních čtenářů, dorazilo "JEN" 5 a 1/2.
Žijeme v Epochální Době (stejně, jako každá generace před námi [smích] ). A čas je velice, velice, ale velice vzácný. Už když jste annoncoval Meeting, někdo z kolegů Vám odepsal, že v Praze a v 17.00 hodin ve všední den = nonsense...

I v tom je nyní V.Š.E. zlomové. Nejen rodina, ale i "náš" čas...

Vrchnost nabídla oVčanu "kšeft":
~Pokud se smíříš s tím, že se Ti domovem stane "JEN" věšák na Tvůj klobouk, budeš si moct "dovolit" FORD T (na nekončící splátku)!!!~
Do té doby nebývalo na světě tolik "těsno": bývalo zato "bídno": rodiny mívávaly 6 a více potomků, aby byly "zajištěny" pro přežití. Proto žili ve "zlých" tradicích, pospolitostech, národech, klanech...
Povšimněte si, prosím, jak se např. v Emerice rozpustily italské (irské, balkánské, východoevropské...) klany za posledních cca 100 let! Jen jedno "etnikum" V.Š.E. za "Ford T" nevyměnilo - hádejte KTERÉ [velký smích]

Západ postupně za "Ford T", sociální pojištění, 8 hodinový pracovní dobu, 5 denní pracovní týden, centrální topení, etážové bydlení (čím výše, tím více ""VON"), dostupné vzdělání, péči o rodiče ve stáří..., směnil V.Š.E. = RODINU, NÁROD, VÍRU, TRADICE.
Věřil, že po něm (Západu), tak učiní (v globalizaci) V.Š.E. ostatní na GLOBU. A Západu (řízeném tím jedním jediným ETNIKEM, co své "TRADICE" nezaprodalo) zůstane (ZA TO) "Forschuss".
A ejhle, V.Š.E. je najednou JINAK [pláč]

Jak "zlá" Čína, tak "zlé" Rusko, vsadilo (rovněž) na "Ford T". Ale svorně (i s BRICS) odmítli za to odevzdat V.Š.E. [velký smích]

A Západ ( i jeho vrchnostenské ETNIKUM, určené mu "KNIHOU") čumí - a zbyl mu/jim/ "jen" ÚČET - v podobě neoddlužitelných dluhů.

A to je meritem dnešní doby. Podobně jako pro Vás, je pro mne "svoboda" v nakládání s vlastním časem největší hodnotou. A bohatstvím.

Přesto chápu "zapřažené" (pro větší a novější "Ford/y T") Pražany a okolní, že se nedostavili. Sám jsem zrovinka také mimo Prahu. Na druhou stranu, nedokážu si představit, jak bych se snesl např. s xenofobem A. Bé. Bartošem u jednoho stolu - či podobnými xenofobními "Müssli-Tell(i)". Navíc "můj" volební rajón není Praha 1 - a zrovna se i rozhoduji, zda vůbec kvůli volbám do Prahy letos "na otočku" dorazím. Hlas jsem přislíbil jednomu kandidátu "v mém" rajónu - pokud v Praze o volbách budu. Pokud byste byl v mém rajónu Vy, dal bych ho rád i Vám - i když bych musel vypít Kalich Hořkosti při pomyšlení na A. Bé. Bartoše...či Vandasse.

Od přírody jsem nastavený mít práci rychle za sebou - a pak si užívat života (i Fordů T - bez splátek!!!). Nejsem pro to asi dobrý společník pro Pražskou Kavárnu - a nikdy jsem ji ani nevyhledával. Stejně tak jako české "útulně zaplivané a zahulené" hospůdky.

Držím palce!

318729

12.10.2014 02:01

Novorusko: A za co jsme vlastně umírali?

Pořád nechápu smysl podobných přeložených příspěvků

MoUdrostrak 90.?.?.?

1) Podobný "poraženecké" Strelkovovo žalování se objevilo na Zvědavci už před několika měsíci. Tehdy v něm spílal ruskojazyčným Ukrajincům, že "...chodí do práce, pijí doma u TV pivo..." a nechtějí bojovat za NovoRossii [pláč]

2) Když to před cca měsícem vypadlo skoro na prohru NovoRussie, tak zmizel Strelkov nadobro do Moskvy.

3) A najednou NovoRossijci hnali Ukro NaziGuardu svinským krokem až k Mariupolu a zbytek UkroNazi pak smažili v několika obklíčených kotlích.

Otázky (nejen Maru):

1) Je to nějaký dezinformační fígl Vladimira Vladimiroviche, kdy Strelkov troubí do světa rozklíženost NovoRossijců?! A pak mistrně využívá moment překvapení Ukrů, že je to s NovoRossií úplně jinak a několik řádů lépe?!

2) Nebo jsou jak Strelkov, tak NovoRossijci i Rusové, včetně Vladimira Vladimiroviche tak pošetilí, že veřejně perou skutečné vlastní špinavé prádlo v médiích?!

Pořád mi to vrtá hlavou:

Rusové vyhrávají na plné čáře: Celý svět pohrdá JůYsEj, EU, Obamou. Rusové drtí Evropu kontrasankcemi, spojují se s Čínou, BRICSem, vyhnali z ruského trhu západní nekvalitní nepoživatelný nablýskaný šmejd.

Emerika i EU jsou neodlužitelně zakreditované. Rusko naopak je schopno se celé okamžitě vykoupit ze všech závazků. A ještě mu zbydou nemalé reservy. Navíc Rusko stabilně přechází k dekolonializaci rublu, úspěšně vyvíjí nejmodernější zbraňové systémy a Rusové jsou pyšni na svoji zemi jako téměř nikdy v historii...

Proč se v tuhle chvíli, kdy má Vladimir Vladimirovich a jeho kurz - téměř 90% podporu Rusů, vrtí (nejen na Zvědavci) Strelkovem?!

318901

12.10.2014 17:13

Novorusko: A za co jsme vlastně umírali?

RE: Nepohodlné informace nelze vynechávat

MoUdrostrak 90.?.?.?

Maru, to jste mi to ale nerozklíčoval [pláč]

Pokud si dobře pamatuji, tak ihned zpočátku NovoRossie, ještě nežli padl první výstřel a byla prolita první kapka krve, tak po netu "frčelo" výdeo, kde Strelkov komandoval na nějakém nezřetelném dvoře policisty, kteří měli ještě ukrajinské stejnokroje a distinkce. Když se ptali, z jakého titulu je Strelkov sekýruje, tak on ve výdeu tvrdí, že je ruským plukovníkem - tak proto [pláč]
Ihned mi na tom výdeu, točeném "od podlahy" (z odložené kabely na asfaltu) něco neštymovalo. PROČ PROBOHA by měl celý svět vědět, že Rusko se angažuje v NovoRossii?! Proč by proboha tohle někdo natáčel?! Jako důkaz sám proti sobě - vůči Rusku a NovoRosii?!

Chápu jedno, že v Rusku jsou 6. kolony, které by chtěly Vladimiru Vladimirovichi vytrhnout žezlo z ruku. A Rusko si pak opět Zyelztzinovat - ať už s Číňany, Západem či Paroubkovo Marťany [velký smích]

Ruský národ ale není primitivní (nezinká a nepravicuje - a jak je vidět, ani uprostřed sankcí nelídluje) - a ví, KDO JE KDO! A co by mainstreem Rusů čekalo, kdyby byl Vladimir Vladimirovich odstaven od válu. A následně Rusové ujařmeni Yeltziny 2.0, Khodorkhovskými, Pussy Riots či nedejbože Garikem Kimovichem (Weinstein-Khasparovem a jeho Loutkáři).

Jak už napsali mnozí výše uvedení kolegové, Vladimir Vladimirovich bude tak dlouho u vesla, dokud mu budou vycházet tahy. Pokud by Vladimir Vladimirovich "podle Vás" uposlechl Vámi neustále promoUtovaného Strelkova, a vvedl oficiálně ruská vojska na Ukrajinu, stalo by se okamžitě ohne weiteres Rusko stranou konfliktu. Neslo by těžké náklady i následky. A některým "obojetným" Ukrům by ani to ze strany Ruska a Vladimira Vladimiroviche nebylo dost - a dál by robotovali na oligarchy a hráli si na "nezůčastněné". A čekali KDO s KOHO.

Takhle geniální Vladimir Vladimirovich donutí většinové "slušné" Ukry zvolit si, zda pod fašistickou kyjevskou Juntou umrznou. Anebo se stanou pro Rusko, NovoRossii i Vladimira Vladimiroviche přirozenými spojenci.

Proto se Vás opětovně táží, PROČ zde na Zvědavci opakovaně Strelkovo rozeštvávání PROMOTUJETE?!
A PROČ Vám to pan Editor trpí? Když to kope na straně a ve prospěch těch, které zde nesmíme autocensurně jmenovat?!

318950

12.10.2014 17:50

Volby do Senátu: Byla to pro mne úžasná zkušenost

Máte tu zkušenost za sebou a výzvu před sebou

MoUdrostrak 90.?.?.?

Očekával jsem, že mainstreem sračkomety spustí velký rachot, že se do Senátu blíží Velký AntiSemit, Největší český AntiZionist a tedy AntiChrist. A VONO bylo ticho po pěšině. Ouháááá...

Buď dostali příkaz, včetně skutečných LoutkoVodičů např. Parlamentních Listů. Anebo se autocensurně "pos®ali" předem strachy. Anebo je třetí možnost že jim smrděl A.Bé.Bartoš natolik, že blokli i Vás.

Anebo je chyba na Vaší straně, že jste je dostatečně nezprovokoval. Pějete olbřímí chválu na Okamůru. Avšak opomíjíte jeho obrovské mnohaleté angažmá mezi smetánkou establishmentu. Takže není pochyb, že se i zavázal. Či byl svými skutečnými Loutkáři předem zaúkolován.

Na druhou stranu, do Senátu se již "probojovalo" vícero zvláštních "pavouků". Podle mne stačí být "známý", složit 20k CZK kauci, zaplatit agentůůůůče pár tisícovek za iniciační petiční podpisy - a jede se. Vy jste ale objal A.Bé.Bartoše, který je obecně nepříjemný jen svým kukučem a prvními vyřčenými větami. Neumí lidi probudit, nasměrovat - umí jen rozštvávat a znechucovat.

Varoval jsem Vás včas. Ale už bylo pozdě. Můžete to zkusit zase za 2 roky. Pokud se trefíte do mého obvodu, máte hlas předem jistý nejen u mne.

Doporučil bych Vám už opakovaně sepsat knihu. Vystavit pár kapitol na Zvědavec ZDARMA. A zbývající kapitoly podle reakcí i případně následně uceleně vytisknout. Putovat po českém venkově (zejm. Severu a Jesenicku apod.) a promotovat se mezi čtenáři. Prodej knihy Vám de facto profinancuje kampaň, vytvořte si DB podporovatelů, získáte promotéry Vašich myšlenek a názorů. A s tím už se následovně dá proniknout i do Senátu, který není na vstup tak klasickostranicky zúžen.

Nepochybuji, že Sládek by ve skutečnosti ýdžent BISoňů či kýho výra. Přesto anebo právě proto si ho voliči i s jeho klakou volili. Protože toužili nas®at poplyšový vznikající establishment. A s touhle poptávkou a rolí od oVčanů se dá hrát a vyjít jim vstříc.

Vaší story s justiční mafií a Shabes/GOY/im uvnitř lze sice načíst v různých fragmentech po netu. Přesto anebo právě proto dnešní lidé mají rádi SILNÉ PŘÍBEHY, nejl. ICH forem, kde protagonista "poodhaluje svoje nitro" - viz. Kajínek & Co.

A košilatě se i domnívám, že by Vám to zajistilo i exkurzi ve vybraných dámských ložnicích. Což také není k zahození a poslouží i k získání dalších angažovaných promotérek, sponsorek a podporovatelek. Co je zajímavé a vymyká se průměru (nejen délce), po tom je nejen ve vychladlých ložích velká poptávka

Hlavu vzhůru a začněte si to dobře promýšlet. Život je boj, jak pravil VELKÝ Pepa Brožů (TITO). Ale proč si neužít s českými obdobami Sophií Loren, Ginou Lollobridgidou, Liz Taylor (okresních formátů) - BISoni a Shabes/GOY/im Vám je sami budou stavět do cesty - aby z Vás něco vymáčkl/y/i [cool]

318953

13.10.2014 08:36

Novorusko: A za co jsme vlastně umírali?

RE: Pořád nechápu smysl podobných přeložených příspěvků

MoUdrostrak 90.?.?.?

Je to naopak přesně tak, jak píše pod Vámi další kolega Anonym 109xxx. Vladimir Vladimirovich dobře ví, co činí.
Priority má pevně hierarchicky uspořádány do pyramidy. A (JEN) díky tomu, přes snahy různých "Strelkovů a jejich ruských či zahraničních Loutkovodičů, přežil Vladimir Vladimirovich a jeho směřování Ruska, již téměř dvě dekády u moci!
Vždy potvrzeno ruskými občany u voleb na territoriu největšího státu světa! Což je rekord, ať na to pohlížíme ze všech stran. Protože dnešní Rusko je všechno možné - ale v žádném případě to NENÍ diktatůůůůra - viz. promenující se prozápadní 5. kolony na ruských náměstích a bulvárech, "svobodky" typu Dožď či Jechó Maskvý...a podobní Zahraniční Ýdženti působící otevřeně i skrytě po Rusku.

Genialita Vladimira Vladimiroviche a jeho teamu spočívá v tom, že skutečně Rusko a Rusové jsou mu bližší, nežli nesourodí NovoRossijci. Pokud jde o občany Krymů, Podněstří, Abcházie, Čečný, Jižní Osetie apod., u nich není pochyb, že stojí DOBROVOLNĚ a ve vlastním zájmu s Ruskem na jedné lodi a v jednom šiku.

NovoRossijci, viz. "kličkovaná" ex-presidenta z jejich řad Viktora Fedorovyche (Yanukovych) i dalších "novorossijských" oligarchů, se pokoušeli až dosud to hrát na min. dvě strany - s Ruskem i se Západem. A takovou schizofrenii trpět na samých hranicích Ruska jim Vladimir Vladimirovich nemůže, nehodlá a nebude tolerovat. Protože by tím Rusko ohrozil. Něco jiného je boj s jasnou tzv. opozicí (roz. 5. kolonou). A něco jiného je udobřovat si a nechávat se vydírat Jidáši na vnějších hranicích.

Proto mají nyní NovoRossijci (a i většina Ukrů a i UA oligarchů) na VYBRANOU: S Ruskem nebo proti Rusku.

Vladimir Vladimirovich i Rusko ustojí jak nepřátelské Ukry či i jimi ovládané NovoRossijce na vnějších hranicích. Stejně tak je jim Vladimir Vladimirovich a Rusko se schopno POSTARAT o prosperitu CELÉ UKRAJINY i VŠECH UKRů. Není ale schopno to držet pohromadě NÁSILÍM s rebelujícími a Západem zneužívanými Ukry anebo NovoRossijcii.

Takže Vladimir Vladimirovich vede se Západem tvrdou šachovou pariii: Buď převezme Rusko NovoRossii, příp. i Ukrajinu jako takovou. Nebo o ně nemá zájem. Ale pak se nebude Rusko ani podílet na jejich KRMENÍ. A vyčká si, jak Ukry Západ zvládne. Mezi námi: Západ není schopen UKRMIT již ani Pobalti [velký smích] A statisíce pobaltských Gastarbeiterů se zachraňují prací ve Zlém BěloRussku či dokonce v Rusku [pláč] Stejně tak i Lotyšští penzisté žádají ruské pasy a ruské penze!!!

Není tedy jediný důvod, PROČ by měl Vladimir Vladimirovich za myšlení Ukrů či NovoRossijců bojovat v ozbrojeném konfliktu. Čas pracuje VŽDY pro Rusko od věky věkův [smích] Viz. http://en.wikipedia.org/wiki/The_Geographical_Pivo...

Vladimir Vladimirovich se tedy jen nesmí Západem, Strelkovem či 5. kolonou nechat dát vyprovokovat k vynucené chybě.)

319016

13.10.2014 08:57

Volby do Senátu: Byla to pro mne úžasná zkušenost

RE: Vladimíre, neklesej na mysli. Třeba jen nebyla ta správná konstalace.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Velká gratulace!

Mějte na paměti, jak mi svěřil jeden přední český advokát, postup při "ochočení" nově zvoleného deputáta:
1) Návrhy k hlasování jsou ÚMYSLNĚ psány tak, aby se v nich nikdo nezasvěcený správně neorientoval - tzn. nikdy si nebude v uměle vytvořené časové tísni jistá, zda hlasujete nakonec vlastně pro, anebo proti.
2) TO jediné ve skutečnosti vyhrává a umožňuje VLÁDNUTÍ, politické PŘEŽITÍ a podíl na moci (na lupu).
3) Z tohoto důvodu v PRAVOU CHVÍLI Vám "najednou" bude nápomocný "kolega" či jeho "kamarád" (loutkovodič). A začnou si s Vámi domlouvat schůzky - obědíčky, kafíčka, tenisky, golfíčky - kde Vám to VYSVĚTLÍ - kdo, proč, kdy, s kým, proti komu.
4) Vy budete mít pocit, že díky tomu nejste sama v moři úkladů, falešných her a tlaků. A oni získají "dušičku".
5) Funguje to tak od PRADÁVNA všude ve světě - jen v české Gott/line to dosáhlo pověstné dokonalosti, vybroušené jak český křišťál či nejeden výživný toonnel.
6) Pokud "pomoc" odmítnete, budete často následně překvapená, že jste vlastně podpořila něco, co jste nechtěla - anebo se postavila proti něčemu, co byste jinak vlastně chtěla podpořit.
7) V tom je ZÁKLADNÍ princip, jak vyhladit "nezávislé" deputáty.
8) Nejsem chopen Vám poradit, JAK to zařídit, abyste přesto uspěla. Sám aktivní politik nejsem a nikdy jsem nebyl. Nikdo mi nesvěřil jediný úspěšně fungující model "nezávislého kandidáta". Příklady si berte s VELKÝCH hráčů typu De Gaulla, Churchilla či Stalina, Maa, FDR apod.
9) Bohužel, i ONI by nepřežili jediné volební období BEZ KRYTÝCH ZAD.
10) Vždy budete trestána a podrážena, pokud pomoc odmítnete - či budete přebíhat mezi tábory lobbistů a "kamarádů".

Ne NÁHODOU je politika převážně MUŽSKÝ SVĚT. Ženy ani s jejich intrikářstvím v něm uspějí jen když jim to muži z nějakých důvodů (ozdoba, zdání "fair play", oslabení mužských protivníků...) potřebují.

DůVOD je jednoduchý: Muži jsou lépe schopni trávit nekonečný čas mimo domov a rodinu - a nejednají tudíž v časové tísni tak, jako ženy (matky, milenky, opečovávatelky rodinných krbů a lednic).

HLAVNÍ DůVOD: Muži se navzájem podrazí, porvou, poplivou - a druhý den jednou spolu klidně profesionálně dál. Podobný konflikt (zradu, podraz, kudlu do zad) vydýchávají mnoho měsíců - a snují pak emocionálně opodstatněnou pomstu. I na škodu pozdější reálné situace a rozdaných karet.

V každém případě Vám držím palce!!!

319018

16.10.2014 06:07

Polsko a jeho historie

RE: Katyn

MoUdrostrak 90.?.?.?

Na druhou stranu: Po netu běhají argumenty, že JEDINÝM "potvrzením sovětské viny" za Katyni (nesvalovat stále V.Š.E.) na Rusy, je jakýsi doklad z nějakého velice úzkého partajního setkání (rozhodnutí politbyra VKS(b) v roce 1940), který nese ale jasné znaky historického falsa!

V.Š.E. tedy vede k dojmu, že jde o podvrh, který je nejspíše z dílny britské Inteligence Service. A vyvářel ho (nejspíše až koncem 80. let těsně před Plyší) typický anglo-sasský namachrovaný nedouk, který nebyl schopen prověřit rozdíly mezi tiskopisy a procedůůůrami v CCCP ze 30. resp. 40. a 50. let.

Podobné faux pas u podvrhů a falsů uniká a unikalo hodným západním službám neúrekom - zvlášť nyní v době internetu, kdy je V.Š.E. snadno ověřitelné.

Dále se v těchto argumentech mj. i uvádí, že "doklad" "našli" a promotovali lidé, úzce spjatí s pizzově-reklamovým Gorby a Raissou GoldCardovou.

Zvědavec už jednou sedl na tendenční ukrajinskou kachnu(!) zde http://www.zvedavec.org/komentare_1765.htm

O britském falzu je naopak např. zde http://www.birdz.sk/webka/ivlu/blog/podvod-zvany-k... :

Ukázka: Chyby, kterých se dopustili padělatelé, byly ale příliš zjevné. A tak jeden z právních zástupců KSSS, advokát Slobodkin, na místě dokázal soudcům ústavního soudu, že rozhodující tzv. Berijův dopis s datem 5. března 1940, který měl být ještě tentýž den projednán politbyrem VKS(b), je padělkem - nejen proto, že to z procedurálního hlediska nebylo možné. Dopis především není napsán na předtištěném tiskopisu, a přestože je označen jako přísně tajný, chybí mu číslo jednací.
Další dokument Rozhodnutí politbyra VKS(b), schvalující příkaz k likvidaci polských důstojníků, s datem 5. března 1940, má číslo jednací P13/144. Číslo 144 označuje pořadí projednávaných otázek. Pokud by politbyro věnovalo každému problému jen pouhých 10 minut, muselo by 5. března 1940 jednat nejméně 24 hodin.
Později bylo zjištěno dalších 50 příznaků padělání dokumentů. Ruský tisk o skandálu u ústavního soudu mlčel. Uvedl pouze, že existují dokumenty potvrzující ruskou vinu...
Situace se pro ruské antikomunisty zkomplikovala ještě tím, že ihned po předložení padělaných dokumentů ruskému ústavnímu soudu předal Pichoja jejich ověřenou kopii ve Varšavě prezidentovi Lechu Walesovi....
.... ve kterých nebude uvedeno datum 5. března 1940, předpokládajíc, že další chyby, kterých se dopustili padělatelé, nebudou nalezeny. Miliony kopií - sice úředně ověřených, ale padělaných dokumentů - byly poskytnuty polské veřejnosti jako důkaz potvrzující vraždy jejich spoluobčanů a příbuzných, Sověty...
Vše prasklo v květnu...


Ponechávám to tedy na každém z vás, k čemu se pravicujícně spíše přikloní... [smích]

319185

17.10.2014 08:10

Polsko a jeho historie

RE: Katyn

MoUdrostrak 90.?.?.?

Radeji vzdy jen z pravicujicniho hlediska - je to ted "in", trendy - nezehli se to!
Ruska federace v RB OSN - resp. pokyn presidenta Medvedeva ruskemu zastupci - dala zelenou i humanitarnimu vybombardovani Lybie Paktem NATO.
To ale neznamena, ze bych mel byt a musel by navlecen 24/7 v dressu Medvedeva, Kremlinu ci Vladimira Vladimiroviche.
Katyn provazi mnozstvi ucelovych falzifikaci uz 75 let. V tom prostoru uz od WWI - i drive jiz za Krizackych valek - byli civilni obyvatele genozidovani. Zatimco v jinych castech sveta jen jim byli zejm. prevlekany dressy ci byli vyuzivani coby otroci.
Proto je treba i tohle zohlednit pri náhledu na trictvrtistoleti starou historii.
V kazdem pripade - zijme, mysleme i konejme vzdy pravicujicne - to se vyplati!

319252

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 97 čtenářů částkou 16 036 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 2

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 10

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Počty zemřelých loni a dnes09.10.20 15:21 Česká republika 6

Studenti na slavné Karlové univerzitě chtějí "bezpohlavní systém"09.10.20 00:10 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
22,94 Kč
Euro
27,21 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,48 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
25,37 Kč
100 japonských jenů
21,91 Kč
Čínský juan
3,43 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,45 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,10 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 627,05 Kč
1 unce stříbra
564,23 Kč
Bitcoin
297 863,35 Kč

Poslední aktualizace: 24.10.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 314 075