Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané hombredavid

Nalezeno 22 příspěveků, 7 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

26.07.2004 13:49

Tak ako je to vlastne s tými útokmi psov na ľudí

Tak ako je to vlastne s tými útokmi psov na ľudí

hombredavid 62.?.?.?

Myslím, že pes jako takový nebezpečný není ale už to že se s ním potkám na ulici kde by mě mohl ohrozit je problém. Mám na mysli to, že za psa je odpovědný jeho majitel. Je jistě velmi prospěšné učit nás tu základy vlastní ochrany před psem ale bohužel kdo je se tyto věci schopen naučit, nebo aby se o nich vůbec dozvěděl. Je to tak promile nebo možná ještě méně to bych spekuloval. Věc se má tak že jsem pro to, aby majitelé psů stejně jako vlastníci nebo uživatelé osobních aut nebo nositelé zbraní měli k takové věci nějaké oprávnění ( jako řidiči řidičský průkaz, zbrojní průkaz a pod.) Jednak by se tím předešlo tomu, že někdo koupí někomu např. k narozeninám malého dobrmana a on jako štěňátko bude velice přítulný, ale po roce z něj bude neovladatelná "bestie" , která bude ohrožovat své okolí. Každý majitel psa by o svém miláčkovi měl vědět co nejvíce a samozřejmně by měl mít i základní znalosti všeobecného rázu o chovu psů. Je mnoho lidí, kteří samozřejmně toto znají ale bohužel pes je dnes velká móda a sposta rádoby chovatelů vůbec neví co a jak. Tím trpí zvíře a samozřejmně i okolí. Dál to nemá cenu rozepisovat ale skoro každý den je v tv nějaký případ pokousání psem a myslím že za toto může jednoznačně jeho majitel. Obyčejní lidé jsou pak hysteričtí na jakýkoukoli věc, která je v souvislosti se psem dělána.

31424

16.10.2004 09:24

Izrael a USA se chystají napadnout Írán ještě před volbami

Izrael a USA se chystají napadnout Írán ještě před volbami

hombredavid 160.?.?.?

No, nechce se mi verit ze by USA riskovali jadernou valku. Nikdo nemuze na 100% vedet ze dokazi znicit cely jaderny arzenal na jednou. A co na to Rusko a Čina? Ne zda se to nepravdepodobne. A take doufam ze se tak nestane. A pro toho kdo napsal " at vycisti ten teroristicky chliv" nechapu o cem mluvi. Zrejme se asi moc neorientuje.....

35065

24.03.2005 08:49

Ještě více holocaustu!

Ještě více holocaustu!

hombredavid 62.?.?.?

Co je to holokaust? [mrknutí jedním okem]

46910

25.09.2005 08:22

Kalousek se vzteká

Zákoník práce

hombredavid 213.?.?.?

Paroubka nemám rád, Grosse dnes vidím jako nastrčenou figurku která teď slouží už jen jako gesto " my jsme ti poctiví a proto nepoctiví z kola ven" a má to jen zvednout preference. Výrok Paroubka " spojíme se třeba s Marťany " jen aby schválili zákoník práce je tedy docela síla. Hodně se tu o něm diskutuje ale jedna věc mě zaráží.Proč by zaměstnavatel propouštěl ve zkušební době zaměstnance bez důvodu? A proč by zaměstnanec bez důvodu odcházel? Jestliže se u nás budují prakticky jen manufaktury a přicházejí sem firmy, které dostávají pobídky a skoro vše zadarmo a mají daňové prázdniny jen proto, že zaměstnají spoustu lidí za minimální plat je věcí preferencí naší vlády. Ale i pracovníci v manufakturách se musí zaučit a aby začali pracovat efektivně a bez zmetků trvá nějakou dobu. Proč by je někdo propouštěl a přidělával si tím starosti se zaučením nových bez důvodu? Není přece normální aby zaměstnanec velel zaměstnavateli jako je to skoro v novém zákoníku práce. Myslím že toto bude mít velice negativní dopad na tuto ekonomiku. O Kalouskovi se nemá cenu bavit, je to už taky "mrtvý muž"
David

72336

18.10.2005 10:50

Jahnova lekce Paroubkovi

Prostě loď se potápí

hombredavid 62.?.?.?

Jáhna chápu, myslím že je to taky jen kariérista který si nechce ničit image v této vládě. Paroubek poslední dobou neví která bije a nepokrytě shání spojence v řadách komunistů. Je lepší zavčas odejít a pak se vrátit do přijatelnějšího prostředí.

74701

19.10.2005 11:24

Irácké referendum bylo možná zmanipulované

K Saddámovi

hombredavid 62.?.?.?

Podle mě kdyby ho pustili tak nepředpokládám že by se mu něco stalo. Naopak si myslím že usa dokázalo irák sjednotit. Hádejte proti komu a Saddám je dobrý řečník a diktátor . Nemyslím že je o něco větší zločinec než jakýkoli jiný diktator počínaje velkého muže ze zámoří. Co ten už povraždil nevinných lidí a ještě povraždí.

74767

19.10.2005 11:33

Demonstrace na protest věznění Ernsta Zündela

Proč by měl být sympatický jenom náckům?

hombredavid 62.?.?.?

Nechápu ten nadpis, předpokládám že člověk který se snaží najít pravdu by měl být sympatický mnoha lidem, kteří tuší že něco není v pořádku. Má odvahu kterou já nemám.

74769

24.10.2005 21:00

Španělský soud vydal zatykač na vojáky USA v Iráku

RE: '..Jsou podelani strachy a strileji na vsechno co se hybe nebo i nehybe...'

hombredavid 213.?.?.?

Nejsem ani bývalý komouš, ani levičák, ale jsem asi ta verbež a ten článek je o amerických vojácích střílející na novináře. Kdyby bylo zahájeno vyšetřování a army by nemlžila tak by se asi žádný zatykač nemusel vydávat. Ale aspoň takhle je dobré ukázat že nějaká zem má odvahu nemlčet a nepřihlížet a nelézt jim do zadku. Aspoň se o tom ví.
Jo a ještě jak píšete kdyby pár lidí co jsou v Iráku doma postřílelo pár agresorů, kteří jim zabíjejí děti a znásilňují ženy, tak proč by o tom měl pan Král psát? To by je měl litovat? Vysvětlete mi to prosím,možná jsem to špatně pochopil.

75322

31.01.2006 16:33

O rozdílnosti názorů

Nevyhazovat

hombredavid 85.?.?.?

pouze prezentuji svůj názor, ať si své názory prezentují, akorát to stmelí opozici. Pokud budou jejich argumenty dobré sám se nad nimi zamyslím. Vím že někteří jsou pouze exibicionisti kteří potřebují vidět jak je kvůli nim někdo naštvaný ale nechť. Na druhou stranu jsem osobně nikdy neprovozoval podobný webzine a nemám zkušenosti administrátora. Takže je to pouze pohled z jednoho úhlu. Ale popravdě mě leho chybí protože jsem se vždycky při čtení jeho příspěvků pobavil. A snažil se analyzovat jeho mysl a hledat příčinu toho všeho...
David

91302

03.02.2006 12:38

Je amorální Google trestán?

privát net

hombredavid 62.?.?.?

myslím si že čína by byla schopna ustřihnout internet a udělat si vlastní,je jich miliarda. Jinak si myslím že čína si múže dnes diktovat a každý se rád přizpůsobí. Peníze nesmrdí..

91752

29.01.2007 21:15

Pro-radarová kampaň na plné obrátky

Demonstrace v Praze

hombredavid 213.?.?.?

Tak teď čtu na I-dnes že demonstrace se zůčastnilo tisíce lidí. To už o něčem vypovídá když už tenhle pro radarový a politicky korektní má v názvu "tisíce".Přiznám se vám že jsem od Plzně a nějaké vojenské zařízení kousek od domova nechci a nesmíme to dopustit.

127296

30.01.2007 06:39

Demonstrace Ne základnám

Pane Texas Čížku

hombredavid 213.?.?.?

Mě by jen zajímalo, jak jste to poznal kolik tam bylo lidí... Z těch fotografií to nemohlo být zřejmé protože nikde nebyl celý pohled na dav. To by musel někdo fotit z nějakého balkónu a to nikdo (snad záměrně) neudělal. Myslím že tam bylo lidu poměrně dost na to, aby o tom začal někdo psát a nejenom aby se psalo, že s tím všichni souhlasíme. Jinak i kdyby komunisti opravdu svezli do Prahy své lidi a zaplatili jim jízdné, tak co. Mají na to peníze ať tedy utrácejí. Já tam bohužel nebyl protože jsem musel řešit něco jiného pracovně na jiném konci republiky. Ale jestli bude nějaké schromáždění u nás poblíž, vezmu kameru a pokusím se udělat pár záběrů, které klidně pošlu panu Stworovi a nebudu je editovat.

David

127338

30.01.2007 10:03

Demonstrace Ne základnám

Spojit se

hombredavid 62.?.?.?

Ještě něco ode mne. Můj názor je ten, že je úplně jedno jestli vedle mě stojí cikán , komunista, odsák. To, že máme každý jiný pohled na ty naše žabomyší války. Ale důležité je abychom se všichni jako národ spojili proti nepříteli zvenku a ten boj vyhráli.
Potom ať se klidně zase vedou ty žabomyší války v uvozovkách. Jen tak jako národ dokážeme přežít. Tohle vnímám jako zkoušku toho, jak jsme odolní nebo neodolní tomu, co možná přijde a co určitě až na malé výjimky nikdo z nás nechce.
Nevím jak to popsat ale vnitřně celou kauzu vnímám jako jeden z velice důležitých kroků naší společnosti, která se dotýká i mých dětí.

127357

16.02.2007 06:51

Radar jako radar?

Zajímavý článek

hombredavid 213.?.?.?

Přiznám se, že tohle je docela už odborné čtení. V každém případě umístění takové věci u nás startuje možná pokračování studené války. To se bude líbit zbrojním komplexům.
Jsem zvědavý, jak se k tomu postaví naše vládní garnitura. Začíná to pěkně smrdět a klesají jim preference....

128907

01.04.2007 07:58

USA: Zraněný predátor se stává nebezpečným

Záminku má...

hombredavid 213.?.?.?

Myslím tím zajaté britské námořníky. Pohádka se opakuje (pokolikáté už). Vždyť je to průhledné....ale účel světí prostředky.

132003

26.04.2007 11:46

Nejdražší káva v mém životě

RE: Drahota jen pro nekoho

hombredavid 62.?.?.?

Už jsem to psal Inethome...
David

133919

28.05.2007 09:06

Motorkáři v CHKO Tomky-Záhorie

Pohled z jedné strany

hombredavid 62.?.?.?

Přečetl jsem si celý článek. Je to názor jedné ze stran, zajímalo by mě jestli už tam tito lidé jednou byli. A jak po nich to místo vypadalo. To co popisuje autor může být pravda ale také nemusí. Faktem je , že jak techno párty a komerční motorkářské srazy absolutně nemusím protože je to asi tak jak autor píše.Hnus. Ale pokud se jedná o privátní motorkářský sraz, z jakého jsem se včera vrátil, tak bych chtěl tvrdě oponovat. K žádným takvým exscesům tam nedošlo a byli jsme v kempu a bylo nás tak 100. Ale byli to lidé, kteří se navzájem znají a chtějí si povídat nebo společně pít to je jedno. Ale nikoho jsme nerušili a žádný nepořádek tam po nás nezůstal.
Autor zmiňuje, že je na tom místě asi kemp. Takže pokud se tam provozuje kemp, tak předpokládám že tam budou záchody a jiné příslušenství a že zvěř z okolí už bude trochu navyklá na provoz. Záleží na provozovateli, a organizaci.
Mám přírodu moc rád, sám mám nějaké louky v chko tak vím co to obnáší, ale na druhou stranu musíme těm lidem dát možnost se odpoutat , a pokud to číní takovým způsobem jak autor píše, je to jen zrcadlo... bohužel
David

136263

03.06.2008 12:24

Hladovka skončila

RE: Postřehy

hombredavid 90.?.?.?

Ty postřehy jsou pravdivé, všichni to víme ale někdo to musel napsat. Jediné, co by pomohlo je kdyby se v novinách objevilo více článků o zradaru jenom o jeho opravdové škodlivosti atd.
Také ti dva lidé měli pozici velice těžkou, víte sami kolik vážili. Byli oba s prominutím podvyživení... Asi opravdu zjistili že by je nechali zemřít a to se jim nechtělo mají ženy a rodiny. V každém případě se o tom mluví a to je dobře ať je to jakkoliv tak počítám s tím že se kolem toho začne dělat humbuk a lidi si už nenechají jen tak chcát na záda....
David

162442

03.06.2008 12:14

Hladovka skončila

RE: Mozny by bylo dobre připomenout, ze panove jsou politici

hombredavid 90.?.?.?

Osobně bych nechtěl držet hladovku 20dní jenom proto abych se dostal do televize. A ještě k tomu na přímo ignorované téma pro naše média... Znám jednodušší způsoby.

162443

28.09.2008 07:52

Čím krmí americká televize své diváky

TV

hombredavid 213.?.?.?

Tak proč na to koukáte? Já mám sice doma televize tři ale nedíval jsem se na ně asi 5let. A zjistil jsem, že mám spoustu času navíc. A dneska si nedovedu představit že bych si jí měl pustit. Vadí mi například, když jdu někam na návštěvu že jí mají jako zvukovou kulisu. Když to sami od sebe nevypnou po pár minutách se loučím , vadí mi to tahá mi to oči a nesoustředím se.
TV je další medium kterými nás dostávají kam chtějí a já se na ty sračky koukat přeci nemusím. Stačí že jí platím. Já bych udělal zákon aby lidi co na tv nekoukají platili 10x víc... -)Možná by se více lidem otevřeli oči.
David

171856

21.05.2009 13:43

Ještě jednou k článku Na židy dojde až pak

Můj názor

hombredavid 90.?.?.?

Osobně se domnívám, že pan Čulík má úplně jiné stanovisko než sem píše. Ale má zaměstnání a za tyhle věci ho platí. je to lehčí a lépe placená práce než házení lopatou. A tahle destrukční a nálepková ideologie je dnes v módě. Že si řeže vlastní větev pod sebou mu nevadí.
Protože lhát může ale skutečnost nezmění. Jenom názor lidí na sebe....

191636

10.02.2010 10:55

Práce v Holandsku

Novodobí otrokáři

hombredavid 90.?.?.?

Je fajn, že se někdo odhodlal tohle napsat. Lidé kteří v zahraničí nikdy nepracovali, si opravdu nedokáží představit jak to tam chodí. Já, když jsem začal pracovat n Německu v roce 91 tak jěště nebyly agentury. Práci jsem si našel sám, a v té době jsem konstatoval, že bych celý národ nechal v německu pracovat tak 3 měsíce aby němcům přestali závidět peníze. Ale v podstatě jsem v té době byl opravdu svobodný člověk. Ale to k tomu nepatří. Můj názor na pracovní agentury je ten, že jsou to novodobí otrokáři a je mi s podivem jak tohle mohl stát nebo vlády států vůbec povolit. Podle mě nemají ánunk o tom, jak to tam chodí. A nebo je to další pračka na peníze aby se přesunuli zase do určitých kapes různých kámošů. Odsuzuji to. Lidé by měli otevřít oči a starat se sami za sebe a ne spoléhat na cizí agentury a platit jim za sny...

212135

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 93 čtenářů částkou 16 150 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 3

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 0

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Češi dávají Rusku ultimátum! Trapnost už nemůže být větší21.04.21 19:29 Česká republika 6

Policista Chauvin shledán vinným ve všech třech bodech obžaloby21.04.21 14:51 USA 2

SÚKL hrozí Právu pokutou až půl milionu za články o ivermektinu21.04.21 11:15 Česká republika 3

„Nechápeš, že máš svobodu.“ Sedm Němců se chce přestěhovat do Běloruska20.04.21 23:17 Německo 3

Odvolali ředitele waldorfské školy, který umožnil netestovaným dětem výuku20.04.21 11:36 Česká republika 1

Tak se povedlo. Rusko je z tendru venku19.04.21 19:41 Česká republika 15

Mobilizace vlastenců proti novodobé cenzuře 19.04.21 12:21 Evropská unie 0

Pokus o státní převrat v Bělorusku odhalen18.04.21 10:28 Belorusko 5

Na výbuchu ve Vrběticích se podíleli ruští agenti, Česko vyhostí 18 diplomatů 17.04.21 21:02 Česká republika 16

Francie přijala drakonický zákon zakazující zveřejňovat foto policajtů16.04.21 18:47 Francie 4

O tom, co můžeme říkat, bude rozhodovat Evropská unie16.04.21 18:17 Evropská unie 1

Sítě 5G16.04.21 08:42 Neurčeno 6

Německo: Soud zakázal povinné nošení masek, rozestupů a testování žáků15.04.21 20:28 Německo 3

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 5

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 1

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
25,86 Kč
Libra
29,82 Kč
Kanadský dolar
17,24 Kč
Australský dolar
16,63 Kč
Švýcarský frank
23,45 Kč
100 japonských jenů
19,90 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,67 Kč
100 maď. forintů
7,11 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,51 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 349,25 Kč
1 unce stříbra
564,08 Kč
Bitcoin
1 176 444,75 Kč

Poslední aktualizace: 22.4.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 64 468 396