Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané six

Nalezeno 60 příspěveků, 2 různé IP adresy

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

05.05.2005 10:43

Je důvod být pyšný na české vojáky v Afghánistánu?

Kdo podle vas ma delat svetoveho policajta?

six 147.?.?.?

Uvedomte si, ze nekdo roli svetoveho policajta hrat musi. Ma to byt snad Cina? Rusko? nebo ta nejvetsi trafika na svete OSN? Jsem rad, ze to je prave USA. I kdyz s politikou USA nesouhlasim ve vsech smerech je to porad lepsi, nez kdyby problemy resil nekdo z vyse jmenovanych.
A cesti vojaci v afganistanu? prave proto, ze si je platim ze svych dani, tak jen at tam sou. 10 min v afganistanu je lepsi ne 2 roky vycviku nekde v prostejove, vrati se skutecny vojak a ne vycvicena backora. A jestli se jich par vrati v cinovym futrale? No a co? Je to vojak a ma ty "tisice dolaru" prave za to, ze muze prijit o kejhak.

51675

24.05.2005 09:29

Chystáte se koupit starší automobil v bazaru? Ale prosím ...

NEZ NECO PODEPISU TAK SI TO PRECTU

six 147.?.?.?

Jestli je nekde neco napsano malilililinkatym pismem nebo normalnim je jedno, NEZ NECO PODEPISU TAK SI TO PRECTU. Takze 320000 za zapujceni vozu je vase blbost. Tim nechci nijak obhajovat praktiky AAA, jsou to "profesionalove" presne jak pisete, ale precist jste si smlouvy mel vy.

53430

31.05.2011 07:57

Právní stát je spoluvlastnictví občanů nikoliv kořist politiků

moudrost a politika

six 87.?.?.?

před několika lety jsem četl propracovaný návrh na vyřešení této věci. Celý dnešní problém s politiky a státní správou vychází z upřednostňování inteligence (která bohužel nemá žádné zábrany) před moudrostí člověka (která je mnohem cennější než IQ).
Zdroj asi již nedohledám, ale šlo o to, že již dávno existují testy na moudrost (podobně jako testy na IQ). Celé řešení spočívalo v tom, že všichni, kteří se budou chtít účastnit veřejné práce na úřadě / či i jen hlasování o vhodnosti nějakého projektu nebo zákona, projdou testem a na základě dosažených bodů budou moci vykonávat veřejnou funkci a to jen do předem dané úrovně (dle své vyspělosti) / nebo dostanou přidělem počet hlasovacích bodů též dle své úrovně.
Tím by se zcela eliminovala hlasovací síla "trollů", protože na přehlasování jediného člověka s moudrostí na vysoké úrovni by jich muselo být mnohonásobně více. Samozřejmostí by byla odvolatelnost z veřejné funkce.

245162

31.05.2011 09:04

Právní stát je spoluvlastnictví občanů nikoliv kořist politiků

RE: O čem je přímá demokracie?

six 87.?.?.?

jistě tedy s přehledem vysvětlíte, jak je možné, že občané již od roku 1991 volí stále ty samé zkorumpované politiky/strany.
Volby jsou poslední přímá demokracie která tu zbyla, i když bohužel bez zpětné vazby a volí se pouze politické strany. Ale jen hlupák nevidí za stranami stále ty samé osoby.
Co brání občanům dát hlas jiné neparlamentní straně nespojené s žádným současným politikem? To ani toto málo nejsou schopni udělat?
Před volbami se vždy vynoří kecy o tom, že by se nic nezměnilo - možná, ale zatím to jsou jen a jen hypotetické kecy založené na neexistující skutečnosti.

Nelze srovnávat družstvo s i byť jen s obecním zastupitelstvem. Kolik lidí si uvědomí, že není žádný rozdíl mezi jejich penězi v družstvu a státním/obecním rozpočtem?
Lid (v průměru) si za současného stavu vládnout neumí - výsledek vidíte kolem sebe. Vše co se děje (rozkrádání, korupce...), je výsledkem průměrné mentality lidí. A je zcela jedno, že lid je držen v umělém hypnotickém spánku - to je též ukázka mentality většiny.
Jak z toho ven? To musí opravdu lidstvo spadnout na držku aby jim ty klapky z očí spadly?

245167

31.05.2011 10:59

Právní stát je spoluvlastnictví občanů nikoliv kořist politiků

RE: O čem je přímá demokracie?

six 87.?.?.?

nejsem zastáncem jakýchkoliv politických stran, pro život je nepotřebuji. Vycházím ze zavedeného systému a posuzuji možnosti v rámci tohoto systému.
Strany které jste vyjmenovala nesplňují podmínku, kterou jsem uvedl. Ale možná nevíte, jak ty strany vznikly.

K poslední větě: za současného stavu toho není schopen a ani nemá zájem (mluvím o většině). Stačí si promluvit s okolím. V co věříte, je vhodné pro vyspělou civilizaci. Nicméně věřím, že se toho dožiji.

245177

04.06.2011 06:42

Izrael pánem na Středním východě

RE: Mno,

six 87.?.?.?

Mě celkem nezajímá KDO je napsal a KDY je napsal.
Jak poznáte, že máte v ruce správný jízdní řád? Pokud je odpověď pro vás těžká, tak vám poradím: že podle něho ty vlaky skutečně jezdí.
Materialisté dokážou opravdu unudit okolí svými důkazy a požadavky na důkazy (samozřejmě to musí být důkazy které jsou ONI ochotni akceptovat, nejlépe takové že se o tom psalo na idnes nebo to říkali v TV nebo že si to myslí "všichni" kolem)

245462

04.06.2011 07:19

Španělé zažehli evropské protesty

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

six 87.?.?.?

Sic se s Vámi vě většině shodnu, o nejití k volbám jako nejlepším řešení tedy ne.
Pokud by se dle Vás řídili lidé ve Španělsku/na Islandu, tak by pasivně seděli doma na prdeli. Ale oni kupodivu jdou a vyjadřují svůj názor.
Pokud zůstáváte pasivní, no tak hold se musíte řídit tím, co za vás odsouhlasí druzí. A výběr z malých stran tu byl.

Přeji Vám pěkný víkend [smích]

245463

04.06.2011 07:37

Španělé zažehli evropské protesty

RE: Ještě mě napadlo

six 87.?.?.?

Dle toho co píšete to snad vypadá,že pracujete v bankovnickém sektoru. Napadlo vás někdy, že ty vaše moudra máte naučeny a věříte tomu proto že vám to někdo řekl?
A co takhle zapojit váš vlastní rozum?

Cítím, že váš svět pomalu končí [smích] Párkrát ještě kopnete....Ale docela by se mi líbilo, kdyby se poté na Zemi určilo nějaké uzavřené soběstačné území, kde by jste se VY mohli navzájem realizovat, a to bez svého vlivu na okolí. To vše pouze v rámci přání toho nejlepšího pro vás, což je dát vám to, co sami chcete po ostatních. [smích]

245465

05.06.2011 00:31

Španělé zažehli evropské protesty

RE: Ještě mě napadlo

six 87.?.?.?

s typy jako jste vy je obvykle ztráta času komunikovat o čemkoliv. Opakuji, přeji vám žít v tom nejlepším světě, v tom, který máte v hlavě. Jen prosím, netahejte do něho ostatní.

Poznámka...... třeba se někdo kdo to neví nad tím zamyslí: Stát z principu nemůže být nikdy zadlužen, pokud funguje správně. Stát emituje peníze pomocí státních zakázek, pokud je to potřeba, tedy ne žádné emitování zadarmo, tj. nekryté peníze jako to dělá FED / MMF a žádné půjčování od bank za stupidní úroky nebo jakésy dluhopisy.
Chápete jak s vámi vyjebávají?

245532

14.06.2011 07:45

Pravici nebo levici

kolečko se opakuje?

six 87.?.?.?

Jestli je to pravda s tou volbou pravice, tak Španělé zcela promrhali šanci kterou měli. Místo aby vytvořili nový systém bez polit. stran, tak se nechali znova a znova oblbnout.
By mě zajímalo, co skutečně znamená fráze Homo sapiens sapiens.

245952

14.06.2011 21:09

Pravici nebo levici

RE: Střídání ve vedení státu má své opodstatnění.

six 87.?.?.?

Co má prosím Kaddáfí společného s Hitlerem?
Ať se vám to líbí nebo ne, tak Hitler byl JEJICH loutka na ovládnutí světa. Metody se ale mění....

246018

14.06.2011 21:22

Pravici nebo levici

RE: Špatná volba

six 87.?.?.?

ano, nasranost lidí není stále dostatečná....a věřte, že je to přesně vypočítáno a vypočítáváno.
To co je kartou blázna, je příliv/nástup nových energií z kosmu a postupné blokování starých energií, které toto vše podporovaly. Tisíciletí potlačované obvody/schopnosti se mohou opět aktivovat....
[smích]

246021

15.06.2011 07:32

Pravici nebo levici

RE: Střídání ve vedení státu má své opodstatnění.

six 87.?.?.?

Nejdříve si prosím o Kaddáfím něco zjistěte. Ale většina hledá informace, které jim ladí s jejich pohledem na svět.
Hitler se vymkl jejich kontrole??? Nezasáhli náhodou až když hrozilo obsazení celé Evropy Rudou armádou? Tedy, když již bylo jasné, že se jejich projekt hroutí nevhodným směrem?

246060

18.06.2011 18:00

Pozadí podvodných obvinění ICC o „znásilňování“ v Libyi

z jineho soudku, ale souvisi to....

six 87.?.?.?

situace se vyostřuje
http://www.osud.cz/v-recku-je-valka-videoreportaz-ruske-televize

246342

11.08.2011 08:28

Globální stmívání - opomíjený ekologický horor

zase a zase a zase a......a nedají pokoj....a nedají pokoj....

six 87.?.?.?

Nechápu...nechápu....
"Přesvědčení zastánci, k nimž patří odhadem 80% vědců, hledají způsob, jak tento proces zastavit" - první manipulativní kec hned v prvním odstavci, aby asi ti bezmozku nabyli přesvědčení o tom, že tento blábol má nějakou informační hodnotu a je nutné mu věřit.

Skutečnost je přesně opačná, 20% tzv."přesvědčených" věTců patří k těm co jsou velmi dobře placeni ať vládami nebo organizacemi těžících z tohoto skvělého byznisu. Rozdíl mezi nimi a tím zbytkem (většinou) je, že mají neomezený přístup k "demokratickým médiím" na prosazení svého jistě nezávislého věTeckého názoru.
.....

250479

11.08.2011 16:18

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: komu to prospeje 2.

six 87.?.?.?

"Pricapení magnetu k ledničce magnetu energii vezme, a pri odtažení se magnet zase dobije, energii dodává odtahující ruka."
Zírám na odborníka. Toto mluví opravdu samo za sebe.
Takže mag. dipol přičapením např. k ledničce dle vás asi omezí svoji činnost.....aby tu svoji energii ztratil. A co takhle přiznat, že současná schválená věda si s tímto prostě neví rady???
Přiložením magnetu energii x spotřebujete a odtažením magnetu opět energii x spotřebujete. Pouze má jiné opačné znaménko vztažené ke směru prvotního pohybu a je ji možné v jedné fázi naakumulovat a využít pro druhou fázi.
A schopnost magnetizace je dána mechanickou energií jeho pohybu???? atd......

250553

08.08.2012 17:01

Nejste-li na Facebooku, znamená to, že jste psychopat?

RE: Fízl buk je fine

six 87.?.?.?

Facebook je o sdílení vašeho ega, v žádném případě není o soukromí.
Jak už tu někdo napsal, nic lepšího si nemohli přát - všechny informace jak na dlani, to se to pak řídí svět.

273159

27.09.2012 16:42

Poburujúce predpovede počasia

RE: môžem len potvrdiť

six 87.?.?.?

Ať hledám jak hledám, tak o něčem takovém jako michání paliva do leteckého benzínu jsem se nezmínil. A prosím ani mě to nenapadlo. A se divím že svůj názor stavíte na tomto nesmyslu, a podobných uměle vypuštěných blbostí mezi lidi.
Bohužel doba je taková, že na každou pravdu je vypuštěno mnoho s....k ke zmatení. A není snadné se tím prohrabat. Jednodušší je věřit mainstreamu a notovat si s ostatními uvědomělými...

275664

04.10.2012 16:00

Jak se postavit k důchodové reformě?

RE: co furt řešíte - copak to není jasné i zebře ?

six 87.?.?.?

Krátce a jasně řečeno.

Bylo by fajn, kdyby se tito věřící vyškrtli z práva volit, protože jasně ukazují svoji snadnou ovladatelnost, tj. skočit na vše co se jim předhodí.

276484

15.10.2012 17:20

Volby

uz se stalo...

six 87.?.?.?

Nu což... většina lidí se opět nepoučila, zase ta stejná rétorika jako už mnohokrát předtím. Začíná to nudit. I když tu nějaký malý posun vidět je.

Ta většina rozumově líných se svými mantrami "jak je vše zbytečné, stejně se nic nezmění", "volby jsou podvod", "já se o politiku nestarám, stejně si to udělají jak chtějí" atd bla bla... Zůstala sedět doma, a zase si bude potvrzovat že měli pravdu.
Kolik je třeba inteligence na to, aby jim došlo, že to je hlavně kvůli nim samotným???
A přitom již tolikrát měli možnost vše změnit.

No, ještě tady jsou nějaká želízka v ohni, do půl roku by mělo být jasněji co bude, jestli něco vůbec bude. A opravdu, tato pátá kolona, již nebude rozhodovat o ničem, naštěstí.

Chtěl bych poděkovat hlavně voličům neparlamentních stran (včetně minulých), že projevili svoji svobodnou vůli. Vy jste Ti, co nesou změnu.
Six

277207

15.10.2012 17:33

Rudé kraje aneb je KSČ(M) vůbec opozicí?

RE:

six 87.?.?.?

Vy jste pokládal VV nebo TOP09 (počítám mezi ně i SZ) za malé neznámé strany? Ještě mám v blahé paměti diskuse s bývalými kolegy vždy před volbami, o čem tyto strany jsou a jaké mají vazby.
Nic to nepomohlo, pač hlupáci stále dokola věří slibům.
Boha jeho, kdy už si každý ponese jen sám za sebe přímou zodpovědnost za své volby?
six

277209

28.10.2012 10:18

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

RE: to je neštěstí :D

six 87.?.?.?

Ještě jsi nenapsal nic, co by bylo z tebe. Opakováním někým předložených tzv. informací uděláš dojem na sobě podobné.
Pokud jsi zmínil Bobošíkovou, tak ta tohoto pána podstatně převyšuje, a obranou českých trotlů v EP (kteří to ani neocení) ztratila skoro vše. Ale v tom plátku PL se o tom nedočteš.

Překvapilo mě, že jsi stále na úrovni rozlišování pravice/levice/střed/modrý....Tak se ani už nedivím, tvému svatému zanícení a tvým důkazům, které ti připadají tak skvělé.

Vidím kolem něho vytvořenou umělou bublinu skvělosti. A to, že je tolerován/podporován politiky je víc než varování, že tu něco smrdí.

277988

29.12.2012 09:09

Nejlínější generace

Modlete se

six 87.?.?.?

Dobrý popis současné situace, až na to že autor myslím nepochopil, že ty tzv. rozbité monopoly v minulosti byly pouze řízená příprava pro situaci dnes.
Je mi velmi smutno ze společnosti líných myslí, kteří místo rozumu používají své pozadí a k volbám buď opakovaně nešli a nebo volili znovu ty herce v parlamentu. I když těmto lidem to asi nedojde, pač jednou za den svůj klíčící rozum spláchnou, že jejich chování má za následek přesně tuto společnost.
Je smutné pozorovat tyto ..... , jak na jedné straně svým nezájmem o okolní dění - kecy typu: " mě se to přece netýká" když je někdo v okolí ničen systémem , potom brečí když si systém vezme do práce je a většina kolem zase dělá mrtvé brouky, protože jich se to přece netýká. Typické pro ně je , že nikdy nepřiznají chybu na své straně a ještě ve své těžké situaci tento systém brání protože ve své chytrosti si nic jiného nedokáží představit.
Nemá smysl zde popisovat každodenní metody vymývání mozků, armádu státních zaměstnanců, kteří mají jeden hlavní účel chránit a prosazovat státní zřízení....atd., protože informací kolem je dost, takže to chce opravdu jen CHTÍT VĚDĚT.
Modlím se za tu novou energii z vesmíru, ať jim otevře oči, protože sami to nezvládnou.

281143

Už chápete co to ta tzv. demokracie ve skutečnosti je??

Jejich největším tahem bylo dát možnost volit VŠEM lidem bez ohledu na jejich morální vyspělost. Tím vznikla nadstavba otrokářského systému, kdy lidi si zlo/nesvobodu/útlak volí sami.
Prosazování moci probíhá přes lehce ovlivnitelnou významnou část populace.

Každý, kdo obhajuje demokracii, nebo se jí zaštiťuje je přinejmenším hlupák nechápající ani zlomek okolní reality. V horším případě velmi dobře chápe.....ale obávám se, že pro něho jste jen lehce ovladatelné stádo.

Existují systémy volby dle výše moudrosti (kterou lze obodovat), kde hlas má váhu přímo úměrnou vyspělosti jedince. Přesný opak současnosti.

Opět nelze jinak, než poděkovat páté koloně, že vývoj splečnosti jde do stále větších sraček, nyní nezávisle na tom koho vyberete. Jde jen o rychlost ponoru.

Six

283480

14.09.2013 10:45

Nevěřím, že agrese vůči Sýrii byla odvrácena

RE: Dosud se Rusko chovalo jako předposrané...

six 87.?.?.?

Jojo, drtivá většina vědců (vyjma vojenského sektoru)nemá ani mlhavou představu kde věda je, natož obyčejní lidi. Těžko pochopí, že většina scify filmů byla inspirována vojenským výzkumem a mnohdy funkčními prototypy.

Pro tu drtivou většinu se stal Bůh mainstreamem, a těžko budou ochotni přiznat, že celý život věřili lžím. A tedy jakýkoliv nesmysl přinesený oficiálními médii, je pro ně pravda. Je to zvláštní, tito lidé třeba vědí, že média lžou o Sýrii a již si nejsou ochotni připustit, že se to týká všeho.
A přitom ONI jsou problémem tohoto světa, né ti nahoře. Agenda skrytá za NWO dělá jen to co jim to věřící stádo dovolí, a stačí jim aby těch věřících byla většina 5:1.

Tak už se prosím proberte! Začíná to být unavující žít mezi vámi.
A pro hlupáky, co by měli tendenci navrhnout, at se tedy odstěhuji/odstěhujeme jinam, tak bych připoměl, že bylo již několik pokusů se od vás odpojit, ale vždy krvavě potlačeny world governmentem na základě vaší podpory/víry. A to dokonce i na bázi celých států (naposledy se o to snažil Kadafi). Samozřejmě vám předložili nějakou pohádku.....ach jo. I když ovce asi tak naivní nejsou, ty se mají snahu poučit.

A jaderné, chemické zbraně? To jsou špinavé hračky, které bohužel zaserou velké území. Již se hraje na jiné úrovni, především manipulace s odezvou mozku.

296111

24.10.2013 19:51

Odmítněme nadvládu parlamentních prostitutek

Jak dlouho ještě...

six 87.?.?.?

Ano, pokud lidi budou stále volit ten hnůj, tak se nic nezmění. Nedošlo jim, že volit znamená odpovědnost za svoji volbu. Ne náhodou byla možnost volit dána všem, bohužel.
A přitom by stačilo volbami odstřihnout všechny parlamentní strany a jejich klony. A to je zatím jejich slabina, vědí to, moc dobře to vědí, a proto se počítá s tím, že volby budou zcela zrušeny.
Uvahy, že by se nic neměnilo jsou podprahově podsunuty, a před volbami vždy papouškovány. Je podsouváno, že k volbám nemá smysl chodit, nic se nezmění, duchovňáci jsou bombardováni pasivitou - někdo z vesmíru to vyřeší, je to naplánováno, osud, karma, blabla ... jen aby k těm volbám nešli. Protože tato skupina částečně přemýšlejících je velká a mohla by pořádně zamíchat výsledkem, tak je nutné ji udržet stranou, co nejvíce. A to už u nás přes 20let.
Opak je pravdou.

Nu což, snad hlupáci pochopí, jednou, co to je odpovědnost.
six

298525

27.10.2013 09:56

Teď, když máme, co jsme chtěli...

cca 3% lidí chtějí něco změnit...

six 87.?.?.?

Strana kterou jsem volil se tam nedostala, opět. Patřím k těm, kteří chtěli něco změnit (po kolikáté už?) a opět jsem smutný z tuposti tohoto národa. [pláč] A přitom to bylo tak snadné, opět.
Přeji všem voličům parlamentních stran i nevoličům, jejichž přáním je podporovat zloděje a úchyláky na úkor sebe, aby si své přání vychutnali až do dna. Neočekávám, že někdo z nich bude vůbec schopen připustit, že za ten bordel mohou oni sami. 20let byla dostatečná doba, aby se naučili používat mozek, aby pochopili fungování světa. Čtení názorů prognóz z mainstreamu a papuškování cizích názorů (gurů) to jejich jediná schopnost.[bliji]
Snad se zadaří, a stanu se pouze pozorovatelem, do jakých sr..ek dokáže ještě tento národ klesnout. Automaticky již pomoc nečekejte, o pomoc budete muset "požádat". A k tomu aby jste toho byli schopni budete muset pochopit a pochopit pro vás znamená projít velmi těžkou cestu. Vybrali jste si svobodně. Kdysi bylo řečeno: "Neházejte perly sviním" a je to dnes platné více než kdysi.
six

298689

07.11.2013 04:48

Odhalení Edwarda Snowdena – Geopolitika a poučení (I)

kontrola mysli

six 87.?.?.?

Hlavním úkolem tohoto šmírování je kontrola myšlení lidí. Vyhodnocením dat se získávají informace o náladách, postojích ve všech zájmových oblastech, které se poté modifikují pomocí vytvořených událostí a též pomocí vysílačů wifi, mobilních vysílačů a radarů. Uvědomte si, že vaše tělo je biologický počítač, který reaguje na vnější elektromagnetické signály, podněty. Ale jen opakuji známou věc.
BTW. doporučuji se zaměřit na kauzu Zeman, kdy on a jeho rodina je od voleb držen v domácím vězení a všem jeho přátelům vyhrožováno skrz jejich rodiny. Uvidíme v jakém stavu ho vrátí, protože cílem je jeho minimálně psychická likvidace. Nevěříte? Tak bedlivě sledujte ty tanečky v pravdoláskařských médiích.

299285

25.12.2013 22:30

Tři výborné spolužáky nahradili dva "problémoví"

RE: Zahrádka

six 87.?.?.?

„Blud nepřestává být bludem, i když ho sdílí většina.“
Lev N. Tolstoj
Asi je jakákoliv diskuse zbytečná, když váš Bůh mainstream plně tuto teorii podporuje, a vy si najdete stovky potvrzení její tzv. platnosti. Jen jen s podivem, že stále a znova masírují lidi články, typu " Teorie relativity byla opět potvrzena...." Buďto je platná a není ji neustále potřeba tzv. znova dokazovat, ... anebo....
Ta snaha je opravdu dojemná.
Six

301394

11.01.2014 08:19

Politika roku 2014 a v následných letech

RE: stevie

six 87.?.?.?

Máte pravdu, z lidi se stávají bioroboti s implementovanými názory a chováním. Ti nejvíc zasažení se také nejvíc brání kecmi o jakesi jejich svobodě, demokracii. Svědci Jehovovi se od nich mohou učit.
Nemá smysl psát o té moci v pozadí, protože většina nepobere ani váš článek ve strachu že by se jejich umělý svět mohl zhroutit...

Je mě zarazila poznámka o aspartanu a tu jedovou argumentaci v uvedeném odkazu jsem četl poprvé. Možná proto, že shitmainstream mě celkem nezajímá. Osobně mám zafixováno toto a to vidím jako zápor:

"Umělá sladidla také „matou“ metabolismus těla – podobně jako při konzumaci běžného řepného cukru totiž provokují tvorbu inzulinu. Inzulin vyplavený do krevního oběhu ale nemá „nic na práci“, protože nebyl zkonzumován žádný cukr a negativně ovlivňuje procesy v organismu. Zvyšuje možnost vzniku cukrovky, zvýšení hladiny cholesterolu a tím i cévní onemocnění. "

302354

Ty fotoečky u synagog jsou samozřejmě pečlivě připravené, stále stejný rukopis.

304160

Ano..., všechny zákony jsou vytvářeny na ochranu před plebsem dole, ať jsou jakkoliv humanisticky prezentovány. Smutný, že tohle málokdo vidí.
six

304992

18.03.2014 16:11

Jak drahé to může být

RE: To rikam od zacatku

six 87.?.?.?

to byste se divil kolik lidí si myslí jak na tom to Rusko bude špatně......po těchto a dalších sankcích. Rozum zůstává stát nad tou neuvěřitelnou naivitou té bohužel stále většiny. Obávám se, že i ve chvíli co si nebudou moc uvařit čaj jim to nedojde.
Jo kluci světoví si za těch pár tisíc let vypěstovali pěkně funkční pátou kolonu, a jen díky ní jim vše zatím prochází.
six

306927

03.05.2014 14:13

V Oděse zabíjejí bez rozdílu ženy, staré lidi i děti

RE: masový odpor obyvatel Evropy ?

six 87.?.?.?

Není to dlouho, co mi jeden vystudovaný doktor s vážnou tváří říkal, že rusáci chtějí obsadit Karlovy Vary.....po mém ohrazení, že se divím že tyhle sračky někdo čte a ještě jim věří, jsem byl okolím ohodnocen jako chudáček, ten co to těm rusákům pořád žere...
Obávám se, že jste to trefil a ještě v mírné formě.
Je to tak promakaný, že pokud přijde EU o plyn (a vše k tomu směřuje) idiotským ovcím bude předloženo, že to je díky rusákůmm kteří to udělaly demokratické EU za trest, že si dovolila tu demokracii na Ukrajině implantovat..... Hlavně tu nenávist správně nasměrovat.
Ta světová válka některými vyhlížena by také nic nezměnila ohledně probuzení lidí. Totální bída a nedostatek všeho...to také nefunguje.
Je to přesně naopak, dostatek všeho potřebného, ne odpadů, čas na analýzu dat, přístup k opačným názorům, to je cesta.
Debilizace lidí se blíží k dokonalosti. Systém na tom pracuje několik tisíc let a je to postupně zabudováváno do DNA. To jsou ta tajemství skrývaná do tzv. odpadní DNA.
six

309357

Z pana Bartoše mám divný pocit. Kdysi jsem ho ale rád četl.
Lze na něho použít rčení: "Tak dlouho se hrabeš ve s... až do nich taky spadneš". Co vím, tak jeden čas byl velmi aktivní v organizaci, jejiž činnost je přesně táž, proti čemu předtím "bojoval". Holt, tak dlouho studuješ zlo, až tě nachytá na nějaké tvé slabosti.
Možná ale konečně pochopil, možná to je jen cesta jak opět roztříštit opozici. Těžko se v něm vyznat, znalost Systému má hlubokou.
six

309650

24.05.2014 08:06

Apel plukovníka Strelkova

RE: Rána (a polibek smrti) do vlastních řad

six 87.?.?.?

Nedělal bych ze Strelkova idiota. Už jen tím že tento apel vydal musí být dobře připraven na ofenzívu. Ostatně to i zmiňuje. Je to jedna z možností jak zburcovat občany, aby se konečně připojili k obnově země. Způsob jak vychovat či probudit ovce z letargie. Tím by se získal velký potenciál v sebeuvědomění lidí, který je tak potřebný a který je tak šikovně likvidován po tisíce let.
To je to programované myšlení "nic se nezmění..., nějak bylo a nějak bude...na co se namáhat, nahoře si to stejně rozhodnou......"
Dokonce i mnoho na Zvědavci stále v tomto duchu přemýšlí, člověk by někdy plakal co z lidí udělali.

310576

04.06.2014 20:14

Happening za práva zvířat v Jihlavě

RE: Keď na to príde

six 87.?.?.?

Spíše myslím, že reagujete na něco co nebylo psáno. Řekl bych že pisatel spíše poukazuje na skutečnost, že současná civilizace je pohrobek velmi vyspělých civilizací, které nepotřebovali zabíjet.
Důvod jejich pádu není zatím zcela jasný (nebo spíše je několik teorií a výkladů), ale to nic nemění na tom, že existovaly. Samozřejmě pro bytosti vycepované současnou společností přemýšlet pouze žádaným směrem je tato informace zcela nepřijatelná.

311082

je to starý dokument o práci prestitutů, i když zdánlivě z jiného soudku...

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedd...

Pokud jste vždy sledovali TV a nebo jakýkoliv mainstream, oh promiňte, ale vaše názory jsou skutečně Vaše? Vždyť děláte jen co se vám řeklo, cítíte to co se chce, chováte se tak jak je požadováno....atd.
Vypněte na pár let tohle programování, a těžko se necháte znovu oblbnout.

311195

20.06.2014 15:55

Lidé modré pilulky

RE: Tento film je nebezpečná manipulace

six 87.?.?.?

zvuk nemá žádný význam......pro hluboce neznalé ano.
six

312016

20.06.2014 16:40

Jak zlikvidovat živnostníka

RE: Řekl bych, že by se všichni současní voliči měli pozavírat na psychiatrii.....

six 87.?.?.?

demokratická možnost volit všem byla dána proto, aby si lidé odhlasovali jakoukoliv předloženou stupiditu. Mimochodem, odbory mají stejnou funkci.
Podmínkou je že současná většina je snadno manipulovatelná. A toto právo volit bylo dáno ve chvíli, kdy si tou manipulovatelností byli 100% jisti. A přesto jsou vedeny vždy dvě kampaně. První se snahou zmanipulovat "paka" jak je potřeba a druhá se snahou odradit od volby ty přemýšlející.

Tedy, milý pane, problém NENÍ ve volbách, ale v tom, že zmanipulované pako má stejnou váhu hlasu jako znalý. A přesto věc by nebyla ztracena. Neb v rámci hry demokracie musí zmanipulované stádo roztříštit do několika stran. A každé volby několik desítek procent chytráků jako vy si raději svoji lenost ospravedlní podobnou hloupostí, místo aby zvedly prdel a šly volit nějakou malou stranu, nespojenou s politikou. Vy se na vzniku tohoto tristního stavu přímo podílíte. To že nová strana neprolezlá kurvama by rychle podlehla, jsou teoretický kecy.

Nečekám že to pochopíte, raději si vymyslíte další ospravedlnění.
six

312018

29.07.2014 15:24

Svět odsouzen k zániku kvůli bezstarostnosti Západu

RE: VAROVÁNÍ PŘED HROZÍCÍMI TERORISTICKÝMI AKCEMI KYJEVSKÉ JUNTY

six 87.?.?.?

Je dobré tato varování šířit. Čím více lidí o tom ví, tím je menší pravděpodobnost realizace. Sice se najde mnoho těch co potom plkají o neopodstatněném strašení, konspiraci...ale ti neví jak svět funguje.

314313

05.08.2014 16:59

Let MH17 byl možná sestřelen kanonem

RE: Rozhodně nejde o díry od kanonu

six 87.?.?.?

Ušlo mi něco? To oprýskání pancíře u civilního letadla je způsobeno těmi smrtícími kuličkami?

Dále, raketa Buk se u letadla asi materializovala...na letící letadla svědci jsou...ale tý rakety si nějak nevšimli...že by nový pohon pro ty starý křápy?

Ono to bude vše trošku jinak. A pravda se buď nehodí ani jedné straně, nebo jedna z nich dostala pěkné ústupky.

314870

12.08.2014 14:31

Odmítněme zpěv války!

RE: Zaplať Pánbůh, ale jakpa to,

six 87.?.?.?

průbojní, průbojní....to by je lidé museli znát, museli by číst jejich knihy. A to není ani tak jejich vina, kdopak čte dnes knihy?
Povědomí většiny o realitě je skutečně tristní. Zrodil se Bůh a je to mainstream.
Překvapilo mě, že někteří světoví herci mají odvahu veřejně říci svůj názor, který je opačný od mainstreamu.

315301

16.08.2014 08:48

Braňme sv. Václava před pochodem oplzlosti!

RE: Jen názor

six 87.?.?.?

U muže homosexuála převažuje ženská duchovní energie, proto ho vnitřně přitahují muži. U žen lesbického zaměření to je opačné.
Bohužel, materiální pohled na tomto světě vládne (vítejte na planetě šílenců....) a tedy jsme svědky soužití dvou stejných duchovních podstat, což z pohledu rozvoje člověka je zcela ztráta času (a možná o to jde, že..., proto ta "současná osvěta i ve školách").
Duchovní podstata vás vnitřně nutí nalézt nejlepší vztahy pro svůj rozvoj, hold, zde vládu přejímá materialista rozum a nutkání si vysvětlí po svém, jde mu o vzhled, není schopen vidět další vyšší úrovně, a vybere muže.
Řešení je, a to soužití homosexuála a lesby. Ale kolik z nich je schopno ctít svoji duchovní podstatu? Vždyť je kolem tolik idotských materialistických vysvětlení, proč přemýšlet, jednodušší je přeci opakovat cizí názor a podle něho žít.

315499

17.08.2014 23:24

Povolení krást

RE: Další prostoduchý článek od dobře krmeného pseudointelektuála

six 87.?.?.?

A můj dojem je přesně opačný. Hmota je ta poslední věc co bylo stvořeno, nebo říkají něco jiného?

315619

31.08.2014 08:32

Washington vrší jednu lež na druhou

RE: Oni si neuvědomují

six 87.?.?.?

Jen to globální oteplování zavání NWO strategijí, na sto honů. Od těchto pochybných organizací hlásajících dobro raději dále.
Najděte si prosím data o vývoji globálních teplot v minulosti a návaznost na skelníkové plyny. Dále si najděte souvislost mezi CO2 a florou. A hledejte ve více zdrojích, vládní/oficiální sračky vynechte.
Najděte si data o změnách na planetách ve sluneční soustavě.

Pak pochopíte, že ty lži se zdaleka netýkají jen Ukrajiny, ale celého spektra lidského života. I vaši postel mají zcela pod kontrolou...

Ano, obrovské prostředky se již platí do kapes chytrých, kteří toto prosazují.

316456

16.10.2014 15:58

Polsko a jeho historie

Historie????

six 87.?.?.?

To je křiku...holt si přiznejte, že většina historie co do vás natlačili je nesmysl. Copak nevidíte co se kolem děje?
Moc jste o fungování systému západní civilizace dosud nepochopili [pláč]

Ještě dlouhá cesta k poznání, že to samé se týká všech oblastí vašeho života.

319215

27.10.2014 07:46

Putin: Systém globální bezpečnosti vážně podkopán

RE: Jen jsem pridal prispevek o Putinove projevu dole pod Sakera, objevi se zde samostatny clanek...inu osud...

six 87.?.?.?

Napsal jste též v předchozím příspěvku, že pro evropany je jedno zda Putin nebo Obama....
Ono každý z nich reperezentuje zcela odlišnou koncepci vývoje.

Můžete být dokonalými otroky, kde čipy a chemie doladují vaše chování a myšlení - zbývají ty čipy, ale maká se na tom aby jste je chtěli.
A nebo se můžete pomalu stávat člověkem - a to je ta těžší cesta.

Ostatně, tento střet se táhne tisíce let.

Putin mluvil vcelku na rovinu a pravdu.., jak by na to ten lidský odpad mohl adekvátně reagovat? Vždyť by tím přitáhl k tomuto projevu pozornost svých oveček.

319848

29.10.2014 19:03

Polské koncentrační tábory a jejich ruské oběti

RE: Možna by bylo si dobre si priznat

six 87.?.?.?

Já myslel, že tento primitivní typ propagandy (nikdo/všichni) zde na tomto webu již zkoušet nebudou...jste trochu zabloudil, ne?

319993

29.10.2014 19:22

Polské koncentrační tábory a jejich ruské oběti

RE: V kazdej vojne

six 87.?.?.?

Trochu se pletete. Zvěrstva páchají tzv. psychopati, což se odhaduje je kolem na 5% obyvatel. Obyčejní vojáci se v zabíjejí nevyžívají, spíše jsou schopni obětovat život pro záchranu jiných.
Procentuální podíl psychopatů narůstá uměrně funkci a moci ve státě.
Tito "lidé" defacto mezi lidi nepatří, nemají všechna energetická těla.

Podívejte se na Ukrajinu. Jak se hezky houfují, tam to je pěkně vidět.

319994

30.10.2014 08:03

Vede CIA pomlouvačnou kampaň proti Putinovi?

RE: My o vlku a vlk za dveřmi

six 87.?.?.?

Stále častěji přicházejí zprávy, že s tou rakovinou to není tak žhavé, pokud se uchráníte biznisu moderní medicíny a zaměříte se na životosprávu - vyčištění těla fyzicky a psychicky.
Máte mnohonásobně větší šanci přežít dalších 5let.

320032

Zopakujte si Historii, vaší historie je plný mainstream. A s prominutím, proč sem taháte oficiální kecy?
Článek je o dvojím metru na stejnou událost - v tzv. západní civilizaci to nazýváte demokracie, právo, svoboda....

322156

Nemá smysl diskutovat o tom, že to byl podvod od samého začátku, každý se zbytkem vlastního rozumu k tomu musel již dávno dojít. Dobře si na to vzpomínám, první týden šok, druhý týden počátek pochybností, přece jen těch do očí bijících nelogičností bylo jak máku, a čtvrtý týden jasno. Jen bylo dost nebezpečné v té době veřejně pochybovat.

Co je ale úsměvné, že ani jejich vlastní odborníci, mající za úkol vše překroutit tak, aby vše ukazovalo na předem určené viníky, toho při své veškeré snaze za ta léta nebyli schopni dosáhnout.

Tedy, buďto plánovači jsou ukázkou neschopnosti, nebo se jednalo o urychlení připravované akce s nezbytnými chybami. Pokud přihlédnu k podobným akcím na Ukrajině a jinde, nutně vychází první možnost....na první pohled.
Otázkou je, musí se vůbec nějak snažit? Vlastní mainstream a mohou se spolehnout na vygumovanou pátou kolonu, pro které slovo myslet znamená opakovat.
Nyní již sklízí plody své staletí trvající práce, mohou provést téměř cokoliv s vědomím, že masa na odstřel zpapká vše.

A vše začíná již před početím dětí. Kolem sebe vidíte plody výhovy, bez účasti obyčejných lidí by toto nebylo možno. Schválenou výchovou dětí k obrazu svému lidé plánují stejný a nebo horší shit na dalších 50 let. Lidé mají úžasnou schopnost své problémy házet na jiné. SYSTÉM skutečně dělá jen to, co dovolíte. Hraje se zde s energiemi, jejichž znalost byla z náboženství, včetně materialismu, záměrně odstraněna.
Ano jsou zde organizace a síly, které vás chtějí dostat na úroveň zvířat, ale je jim dovoleno jen to, co dovolíte.

323769

25.12.2014 16:08

USA vyhlašují (měnovou) válku Rusku

RE: Ten článek je naprosto neskutečný blábol

six 87.?.?.?

Zdravím,
vždyť tady zčásti opakujete zde řečené. Rusko nemohlo do této doby oficiálně začít emitovat rubl za SVOJI práci, za SVOJE zdroje. Nyní může ale směle říkat "Vy jste nás donutili..."

CB by měly (a je to jejich původní funkce) emitovat vlastní měnu pokrytou prací vlastního státu - třeba státními zakázkami. To co se ale děje je zcela absurdní - půjčovat si přes úroky.

Vysypte ještě zbytek naučených ekonomických, finančních pouček z hlavy.

324017

Posílám zajímavý odkaz na zveřejnění článku, pokud jste ho již tedy nedostal.

Nu, i Parlamentní listy občas překvapí. Zajímavé jsou i komentáře pod článkem, snad cenzure tamtéž zatím není prováděna.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-peti...

324097

01.01.2015 13:09

Transevoluce: Věk lidské dekonstrukce

RE: .

six 87.?.?.?

Většina lidí je schopna vnímat nějaký konkrétní střípek reality, ale již jim dělá obtíže přijmout fakt, že stejná situace falše se týká doslova všeho co je obklopuje. A to z podvědomého strachu, že se jim zhroutí známý svět...iluze.

Druhý odkaz ukazuje tu tak těžko uvěřitelnou obludnost lží a ovládání hezky v kostce.
S tím se váže výmysl tzv. demokracie, jež tak rádi používají a zaštiťují se jí manipulátoři.

324257

05.01.2015 17:27

Stanovisko Národní demokracie k případu podplukovníka Marka Obrtela

RE: Obrtel je jenom špička ledovce

six 87.?.?.?

K těm prodejným šaškům, říkající si Herci, mám převyprávěnou příhodu od přímého účastníka.
Těsně před těmi volbami se vydali na odbory naplánovaný výlet na muzikál do Prahy, celý autobus. Po usazení na místa na jeviště nastoupila celá herecká eskvadra a uspořádala několika minutovou přednášku, proč volit Schwarzenberga a že oni všichni ho jednohlasně podporují. Na Zemana nakydali špínu.
Paní říkala , že byla totálně v šoku a v ten okamžik se nezmohla ani na protest že si zaplatila muzikál a ne nějaké politické sračky. Po představení si sice byla stěžovat, nu bylo jí řečeno že se bez ní příště obejdou, když tuto jejich osvětu nechápe. Na dalším muzikálu co vím již nebyla.

324432

19.01.2015 17:24

GMO: Jedí Němci opět zdravě?

RE: prof. Seralini

six 87.?.?.?

Greenpeace je nějaká vážená organizace? Spíše specifická lobby.

"Jste to co jíte." - zkuste se nad tím zamyslet. Odvrhněte přízemní materialistické teorie o jídle, dohledejte si něco o přenosu energie a informací jídlem...a třeba bude zřejmější ta snaha jídlo co nejvíce znehodnotit.

325510

07.03.2015 07:53

Úskalí v problematice povinného očkování

přidám si taky

six 87.?.?.?

O nesmyslu zvaném očkování nemá smysl mluvit, ten kdo chce si data najde. Přirovnám to k chemtrails, kolipak lidí chápe že chemtrails je realita? A to to máte přímo před očima. Lidská bytost ztrácí schopnost rozpoznat realitu a spíše se uchyluje k vírám od tzv. schválených odborníků.
Patřím též k těm co mají otřesné zkušenosti s tzv. lékaři, vyjímky jsou ale těžko se hledají. V současné době používám lékaře většinou na vyšetření a příp. stanovení diagnozy pokud je nějaký problém, léčbu si rozhoduji a řídím sám. Problém je, že to vyšetření které potřebujete hned, máte čekací dobu pár měsíců. Ale to jsou ty výhody západní společnosti, které se tak těžko vybojovali za 20let. Ono se někde musí projevit to 2-3 předražené lékařské vybavení v ČR.
six

328564

11.01.2016 23:25

Sýrie 2015 – rok zlomu, 2016 – rok zúčtování

RE: kazdy cirkusak ma mit spravny klobouk!

six 87.?.?.?

Jojo,tak to je. Bohužel ještě chvíli bude trvat, než vrcholný výplod této úžasné západní civilizace - materialista, pochopí, že existuje i něco více než jeho , slušně řečeno, jednoduchý názor na svět. Ostatně pro to byl materialismus také prosazen, bez něho by dnešní propaganda tak úspěšná nebyla. Křestanství již nevyhovovalo, i když ovce, přece se jen řídili těmi příkázáními...
Nekamenujte mě materialisté, vaše víra je jen nástupce víry křestanské.
Vaše osobnost je upravována již před vaším početím, tj. úrovní psychiky matky a otce, způsobem početí, vývojem plodu přes porod, výchovou, školství.....Bylo alespon něco z toho plně v režiji vašich rodičů nebo vás? Pochybuju že cokoliv.
Jemnohmotný svět dávno vědou potvrzen, duše potvrzena...čemu tedy ti materialisti věří? Ohánějí se vědou, ale neví kde věda je. Možná čekají, až jim to někdo řekne v TV..

Sorry ostatním, příspěvek je sice mimo rámec článku, ale vše souvisí se vším.

344274

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 28 čtenářů částkou 7 460 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 9

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,83 Kč
Euro
26,47 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
17,08 Kč
Australský dolar
16,21 Kč
Švýcarský frank
24,47 Kč
100 japonských jenů
20,96 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,37 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 158,18 Kč
1 unce stříbra
528,26 Kč
Bitcoin
412 730,77 Kč

Poslední aktualizace: 5.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 57 124 923