Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Definitíva

Nalezeno 160 příspěveků, 29 různých IP adres

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

21.11.2011 18:32

Má Evropská unie nastaveno datum \"spotřebovat do\"?

To nie je experiment!!!

Definitíva 87.?.?.?

EÚ je dlhodobý projekt a momentálne sa blížime k času, keď stádo ľudí samo a dobrovoľne sa bude dožadovať novej centralizovanej vlády, vzniknú Európske spojené štáty v réžii financ-oligarchov. Stádo ľudí sa bude dožadovať nového poriadku s víziou svetlejších zajtrajškov, lebo ľudstvo si svojím nástrojom myslenia, veľmi podobným tomu zvieraciemu, nevie uvedomiť, že finančné otroctvo nie je o slobode a blahobyte a už vôbec nie je o demokracii. Kríza je nástroj na manipuláciu stáda. Demokracia je nálepka pre otrokárske a fašistické idológie. Ľudstvo sa správa ako stádo, vždy ide za svojim ducem, stádovosť je kliatba ľudstva, stádo si vždy bude myslieť, že sa o neho niekto postará, lebo stádo sa bojí postarať samo o seba. Oligarchovia len splnia želanie stáda. Je to tragédia, ľudstvo si bude žiadať otroctvo, chudobu, biedu, neslobodu. Je to o viere. Ľudia veria. Ľudia nie sú materialisti /s výnimkou chazarov/, nemajú exaktné myslenie, nerozmýšľajú v kategórii faktov. Ľudia veria v spoločenské pavedy, tie sú o snoch a nie o faktoch. Ľudia nechcú byť vzdelaný, lebo sa boja faktov a ich výpovednej hodnoty. A tak sa modlia a veria a veria a modlia, je to od vzniku človeka, len objekt viery sa zmenil, raz ich bolo veľa, teraz je len jeden, raz to bol falus a teraz si našli niečo iné. Pri tomto prejave začínam nachádzať humorne tragikomickú myšlienku v existencii Človeka stádového. Meno sapiens je omyl, ako aj celé ľudstvo!

257456

06.05.2012 10:04

Vzájemný vztah vědomí lidí a společenského systému

Vždy začať analýzou stavu!

Definitíva 87.?.?.?

Za tísíce rokov ľudského spoločenstva človek nenašiel riešenie pre dobre fungujúce spoločenské usporiadanie, vždy sa vyskytovali cyklické spoločenské obdobia, či už ideologického gumovanie mozgov, blahobytu, vojen, chudoby, hladu... Dnešná finančná kríza a s ňou spojené spoločenské udalosti, aj tie budúce, usporiadanie a ovládnutie sveta, tu v minulosti boli a dnešný ľudský svet je v jednom z cyklov. Vykysne a spľasne.

Ak chce ľudstvo efektívne fungovať, musí myslieť ako jeden, v zmysle musí sa zjednotiť v cieľoch. A tí čo nevedia myslieť, musia mať matrix správania, z ktorého keď vybočia, čaká ich hlad, choroby, smrť. Desatoro by mohlo byť počiatkom matrixu pre nemysliacich.
Človek si vytvoril umelé prostredie na život, ktoré ho dočasne ochráni pred zákonmi prírody, zákonom prírody nikto neutečie, tie sú nezávislé od konania a myslenia človeka. Neutečie ani NWO, ani parazitujúci cigáni, čo žijú a množia sa z daní pracujúcej menšiny, ani agresívne židovské organizácie, ktoré svojim talmudom a kabalou chcú vládnuť kresťanom a moslimom.

Príklad z nekonečnej studnice múdrosti, z prírody: dobre fungujúce spoločenstvo sú mravce, sú tam geneticky naprogramované kasty, generačný materiál, robotníci, výrobcovia potravín, opatrovatelia, vojsko, všetko čo k úspešnému životu treba. Nemajú banky, peniaze, smotánku ani kastu bohatých, lebo toto všetko je nepotrebná záťaž pre fungovanie spoločnosti.
Mravce žijú v podzemí, čo im poskytuje výhodu v ochrane spoločnosti aj pred klímou aj pred jadrovými a chemickými vtákovinami ľudí. Včely sú podobne organizované ako mravce, ale oveľa zraniteľnejšie, nežijú v podzemí.

A zásadná vec: mravce sa dokážu ukrutne rýchle množiť, a jeden z prírodných zákonov je, že prežije ten, čo sa dokáže najrýchlešie množiť. Teda šance NWO na prežitie sú mizivé, zato cigáni sú na tom oveľa lepšie, pracujúci človek tvoriaci hodnoty sa prestávava množiť a čaká ho katastrofa, poddruh Človek pracujúci vykape!

Príroda káže, že nie ten čo má veľký mozog, čo vie "myslieť", klamať blížneho, podvádzať, kradnúť, bohatnúť, konzumovať, vlastniť bohatstvo, vládnuť silou, nie ten je najefektívnejší. Všetky tieto formy prežívania mravce nemajú, lebo im chýba ľudský mozog a prírodné zákony tieto ľudské neduhy-pozitíva zo života spoločnosti mravcov v zárodku likviduje.

Ľudstvo je nevzdelané, nevie definovať podmienky pre svoj efektívny spoločenský systém, nepozná diktát prírodných zákonov, preto pracuje zle a proti svojim potrebám. Ľudstvo je spoločenstvo so stádovým myslením a správaním !!!, vždy potrebuje vodcu. Dnes je vodca ponúkaný z kandidátky vládnucej partokracie, zo spoločenstva psychopatov prahnúcich po moci a bohatstve. Zo spoločenstva zločincov, lebo ak sa nechá niekto zvoliť so sľubom, že bude páchať dobro a potom prijíma zákony vo svoj prospech a proti voličovi, v...

Automaticky kráceno

268416

07.10.2012 09:19

Bůh, víra, náboženství, církve

Pôvod slova boh.

Definitíva 85.?.?.?

1. Človek je tvor stádový, potrebuje vodcu, bez vodcu blúdi v čase bytia, nenájde zmysel života, nevie si vytvoriť podmienky na prežitie, resp. na zlepšenie kvality života.
2. Všetky civilizácie majú svojho - svojich bohov, mali ich desťtisíce rokov dozadu.
3. Kresťanstvo, islam a židovstvo sú mladé náboženstvá, sú to mladé ideológie na ovládnutie stáda vládnucou cirkvou s.r.o., a aj vznikli za tým účelom. "Sociálny inžinieri" sú takí starí ako ľudstvo samo. Vlastnosťou stáda je nevedomé podriadenie sa autorite, dnes autorite somozvancov v EÚ a finančnému zotročovaniu.
4. Iba výnimočným jedincom je daná schopnosť prijať potrebné množstvo vedomostí na pochopenie podstaty bytia, vedomostí potrebných pre napredovanie ľudskej spoločnosti. To je, resp. sú bohovia, tvorcovie hodnôt, ktorí posúvajú vývoj ľudstva vpred.
5. Tak ako sú poitívne sily, bohovia, tak sú aj negatívne sily, ktoré netvoria, ale len parazitujú na výsledkoch práce iných.
6. Parazitov možno deliť na pasívných, ktorý bez bohov nevedia tvoriť, len konzumujú. A na aktívnych, ktorí cieľavedome manipulujú ľudstvo tak, aby sami bohatli na úkor tvorivých síl, toto sú sily zla, toto je diabol so satanom. Dnes diabol víťazí, je stelesnený vo finačnom systéme sveta na čele s FEDom a jeho majiteľmi.
7. Čítajte Levašova, Sidorova, možno patríte k tým málo osvieteným, ktorí pochopia. Hľadajte súvislosti, bog, bogat, bogatyr. Bohatý nie majetkom ale vedomosťami potrebnými pre vývoj človeka.

276679

21.10.2012 13:32

Kup si maso u českého řezníka!

Mäso smrdí a je to smrad produkovaný EÚ.

Definitíva 85.?.?.?

Rastie opozícia samoinštitualizovaným politikom EÚ, ktorí sa rozhodli vládnuť Európe. Keď pôjdete od řezníka podél smradu, prídete k EÚ.

EÚ ruší a prijíma zákony na podporu korporácií a v neprospech občana, domáci politici so všetkou tou zradou na svojich vlastných voličoch súhlasia. Zadkovlez Fico si myslí, že občanmi nevolená inštitúcia s nevoleným Barosom a EÚ prezidentom /ani na meno mu neviem prísť, aby ma cenzor nezrušil/ vyrieša slovenskú ekonomickú krízu. Politika upadla do totálneho amaterizmu.

Dnes sa vozia potraviny tisícky km, čo je zlé pre nemcov to zjedia iní, máme chemickú čerstvosť, solí viac ako v zimnom posype, kolotoč inovácií výrobkov zameraných na konzumnú spoločnosť. Možno 10 % potravín v supermarketoch má niečo spoločné so základnými potravinami nutnými pre život a 90 % potravín garantuje stále viac civilizačných chorôb a stále viac rastúce tržby za lieky. Ľudia sú nevzdelaní v problematike ekonomiky a financií, zdravého života, nemajú predstavu o morálke nutnej na prežitie civilizácie. Deti sa tieto veci v škole neučia, škodí to konzumu, korporáciám a svetovládcom.

Možná zmena: Zrušte politické strany, zakážte súkromné banky, zaveďte priame voľby do parlamentu, uzákoniť treba, že vo vláde nesmú byť politici, ale vysokokfalifikovaní odborníci - manažéri, všetky zákony z parlamentu musia prejsť referendom, čo je najvyššia moc v štáte. Definujte morálku, spoločensky naj... musia byť ľudia tvoriaci hodnoty a nie boháči, úradníci a neprispôsobiví - tzv. pasívni a aktívni sociálparaziti, volebné právo je len pre ľudí morálne a odborne zdatných, demokracia je ideológia na ohlupovanie más a na zavedenie mocenských nástrojov.

A začať sa musí vystúpením z EÚ!!!
Vraj ak odídu Gréci z EÚ svet príde o 16 biliónov.
1. Tvrdenie bez dôkazov, strašiak pre hlupákov.
2. Ak svet naozaj príde o 16 bil. USD, tak príde len o falošné peniaze, ktoré súkromné banky vyrobili na počítači a konečne začne byť menší bordel v tomto bordeli. Prevencia: Nebankujte, ukladajte kapitál mimo bánka, pozemky, kovy, vlastná firma, trocha do nehnuteľnosti- kvalita bývania a neinvestujte do akciového kasína.

Kým sa tak stane

Dobrú noc!

277565

27.10.2012 09:35

V náš prospěch je sounáležitost se všemi lidmi a bytostmi

Tradícia a genetika časť1.

Definitíva 87.?.?.?

sú najväčším nepriateľom ľudstva. Tradícia dáva ľuďom istoty, na druhej strane je nepriateľom vývoja civilizácie. Za tradičné správanie môže genetika v nemanipulovanom Tradícia a genetika režime.

Teda o genetike: Človek je tvor stádový, potrebuje vodcu. Indivíduum v stáde nemá genetickú výbavu na to, aby si osvojilo poznatky, analyzovalo stav bytia a začalo konať rozumne, ono ždy bude konať tradične. Vlci v stáde ovcí majú hody, ovce sa nedokážu brániť-nemajú genetickú výbavu, ani fyzickú ani rozumovú- ovce vždy čakajú čo urobí vodca a idú za ním, budú sa pozerať na to, ako vlk zabíja súkmeňovca, potom, po vlčej akcii sa idú pásť a množiť,...lebo tradícia.

V ľudskom stáde sú aj vlci, geneticky predurčení predátori, ktorí budú bohatsvom mocnieť a zotročovať stádo, aby ešte viac mocneli. A v stáde sú aj sociálni paraziti, medzi ktorých patria aj vlci a potom ešte obrovská väčšina zotročenej ľudskej populácie, ktorá prijala náboženstvo "Boha konzumnej civilizácie", väčšina, ktorá neprodukuje ani tovary ani služby v prospech spoločnosti, tradícia hodnôt pozostáva z: mať peniaze, najesť sa a užiť si život. To, že pre spoločnosť neprinesú za celý svoj život ani steblo do pahreby, aby sa uvaril obed, je nad rámec ich geneticke výbavy. Počet týchto parazitov rastie úmerne s božstvom konzumu exportovaného z "najlepšej demokracie sveta".

Aby ľudstvo prestalo parazitovať na tvorivej, stále menšej menšine ľudstva, na to potrebuje Vodcu, Boha, Nové náboženstvo, alebo aj obnoviť staronové árijsko-slovanské morálne zásady o rodine a práci, ktoré fungovali v histórii ľudstva a o ktorých sa deti v škole pre istotu nič nedozvedia, generačná pamäť prestala fungovať, lebo mocní majú skutočne veľkú a temnú, neviditeľnú moc.

Česko má velikána, ktorý neprivatizoval zisky firmy, ktorý povedal, že zisky firmy patria firme, kto privatizuje zisky firmy, ten okráda firmu, /a krádež by mal byť zločin, ak sa mýlim, tak som asi relikt a psychopat/, ktorý povedal, že príčinou krízy je kríza morálky ľudstva, po ktorom nebolo pomenované letisko v Prahe, nebol v politike, nebol prezidentom. Volá sa Baťa!

Ľudstvo sa potrebuje rozvíjať aby prežilo, lebo nás je veľa. Alebo iná možnosť je depopulácia Zemegule a návrat ľudského bytia možno až do prvotnopospolnej minulosti. Sila vývoja závisí aj od počtu tvorivých jedincov, tých je ešte menej ako si myslíte, lebo producenti kukuričných chipsov neprodukujú v prospech rozvoja, ale v prospech zhoršenia zdravia ľudstva.

Stádo potrebuje Boha -Vodcu, ktorý nebude učiť a vysvetľovať, ale ktorý bude viesť ľudstvo-stádo. Lebo schopnosť učiť sa a poznať svet je daná len "osvietencom", indivíduám v dobrom slova zmysle, nie je daná automaticky tým, že chodíte do školy a ukončíte školu s červeným diplomom. Levašov môže byť jedným zo zdrojov inšpirácie.

A čo ďalej? vid.časť2....

Automaticky kráceno

277938

27.10.2012 09:40

V náš prospěch je sounáležitost se všemi lidmi a bytostmi

Tradícia a genetika, časť 2.

Definitíva 87.?.?.?

A čo ďalej? Vystúpiť z EÚ, zrušiť politické strany, priamy volebný systém, legislatíva platí len po schválení v referende, zrušiť FED, centrálne banky podriadiť štátnej kontrole, teda aj referendu, súkromné banky zakázať, peniaze musí tlačiť štát a nie súkroná banka, legislatívu musia tvoriť Tvorcovia hodnôt a nie paraziti, parazitizmus exkomunikovať z morálky spoločnosti,
vládnuť musia odborníci-manažéri, poslanci ich môžu len inštalovať... Nič nové. Všetko toto tu bolo, alebo existuje i dnes, V USA, V Európe, na Islande, v Singapúre, v Austrálii, socializme i v kapitalizme.

Kto nemá peniaze, ten nemá moc, kto nemá moc, ten nemá masmédiá, školy, legislatívu, ani politiku. Kto nemá moc, ten nedokáže viesť stádo.

Treba poraziť moc!!! Dovtedy dobrú noc!

277939

27.10.2012 13:31

V náš prospěch je sounáležitost se všemi lidmi a bytostmi

RE: Pekný článok,

Definitíva 87.?.?.?

Poučme sa od bratského blízkovýchodného štátu a robme to ako oni. Potom budeme nezávisle pozorovať, ako tretia strana odstráni našim bratom rakety namierené na nás, možno-dúfajme, že len rakety.

277950

30.10.2012 19:20

V náš prospěch je sounáležitost se všemi lidmi a bytostmi

RE: Tradícia a genetika, časť 2.

Definitíva 87.?.?.?

Ďakujem všetkým diskutujúcim! Je to výborný pocit, ak človek zistí, že nie je na svete sám, lebo niekedy mám mindráky, že som z inej planéty.

Ako na to:
Problém konzumnej spoločnosti je problém morálky a výchovy novej mladej a morálnej generácie. Koľkí už na tom pracujeme?

Zásadne nesporiť peniaze a nevkladať ich do banky a nepožičiavať si! V banke držať len minimálny prevádzkový kapitál. Peniaze meniť na drahé kovy, kamene, pôdu nehnuteľnosti, majetok firmy. Neinvestovať do kasína zvaného akcie, dlhopisy a iné bezcenné zlodejské cenné papiere. Koľkí to robíme? Vid. video Andreas Klaus, Crashkurs Geld.

Bývať vo vlastnom dome, odpojiť sa od energií, najlacnejšie je teplovzdušné kachľové kúrenie, min. investícia, min. spotreba dreva.

Zrevidovať doma odber elektriny a plynu.

Nekupovať falšované a zdraviu škodlivé potraviny, vzdelať sa v odbore.

Dbať o svoje zdravie, nemíňať na lieky. Lieky neliečia!!! Zámer je dožiť sa v pohode vysokého veku, vysokej kvality života v starobe, aj sexuálnej, aby ste stihli odčerpať od štátu vo forme dôchodku čo najviac štátom nazbíjaných daní a odvodov. Na cukrovku, kĺby, obezitu, infarkty, mozgové príhody apod. Je najlepší lekár beh. Behať, behať, behať, stačí 20-40 min denne, alebo ob deň, za definovaného tepu, potenia a dychčania. Hormóny šťastia vás odmenia. 60 ročný bežec prekoná pasívneho 40 ročného aj o polnoci.

Atď., atď. Je to môj dlhoročný zámer, dosiahol som ho, neobmedzujem sa v spotrebe, beriem si len to, čo potrebujem pre život, "konzum" je pre moju osobu amorálny, nemám pôžičky a netrpím nedostatkom.

Ako píše Andreas Klaus, pre život potrebujete vzduch, vodu, zdravé potraviny, strechu nad hlavou a veľa ľudskej lásky. A niečo z toho nestojí žiadne peniaze. Ako človek rozmýšľa, tak finančných podvodníkov a parazitov k životu nepotrebujete.

Ak prerušíte finančné toky, tak začnene financmajstrom púšťať žilou.

278162

01.02.2013 07:24

Srbsko: uranové náručí NATO

Tvorcovia vs. parazity, Slovania vs. finančné korporácie.

Definitíva 87.?.?.?

Novoobjavené dejiny Slovanov hovoria o vysoko vyvinutej civilizácii 10 a možno 100-ky tis.rokov dozadu, ktorá fungovala tisíce rokov na princípe rodov a obščiny, ktoré sú opakom štátu, diktatúry, monarchie a demokracie. Nepoznali otroctvo, nemali zavedený systém vlastníctva a systém moci založený na osobnom bohatstve. Žili v súlade s prírodou, nedrancovali energie v mene boha moci a peňazí, chránili a rozvíjali susedné národy.

Slovania nemali cirkev a vieru v dnešnom ponímaní. Mali Bohov, ľudí najvzdelanejších z najvzdelanejších, ktorý poznali vesmírne súvislosti existencie Zeme a ľudí, pomáhali ľuďom k lepšiemu životu, boli prirodzenou autoritou pre ľudí. Slovania boli a sú Pravoverci, Pravoslávie je kresťanský produkt v mene genocídy Slovanov.

Genocída Slovanov začala zavádzaním kresťanstva na území Slovanov a hlavne dnešného Ruska, povedzme od r. 313 n.l. od ustanovenia štátneho kresťanstva v Rímskej ríši. Genocída pokračovala židoboľševickou revolúciou, ani prozápadne orientovaný cár Romanov nebol vhodný do partie. Pozostatky židoboľševikov ovládali ZSSR a Rusko až do príchodu Putina.

Zažívame stret civilizácií, Slovania sa buď nechajú finančne, materiálne a surovinovo zotročiť,alebo budú zažívať zavedenie demokracie na spôsob Srbskej genocídy. Alebo sa Slovania ubránia otroctvu, veď Slovania boli v minulosti neporaziteľný, prežili židoboľševikov a zničili Rímsku ríšu ako centrum zla a Slovanského otroctva. Slovania neboli barbari, Slovania sa bránili pred cudzou mocou.

Dejiny dokážu vysvetliť aj spôsob osídlenia Ázie a severu Európy. Inak bola osídlená Atlantída a spätne sever Afriky a juh Európy, kde začala parazitická militantná civilizácia dnes zvaná kapitalizmus, s ideovým tankom Tórou, Talmudom a Kabalou. V mene Boha Jahve. Kto ho inštituoval pred tisícami rokov, kto riadi dejiny v tisícročných súvislostiach? Dejiny sú pravdivým poznaním, história je o budúcnosti napísanej v Tóre.

284106

12.02.2013 17:23

Prezidentské volby 2013 výpověď o stavu společnosti

Zjednoťme sa!

Definitíva 87.?.?.?

Celý svet je ovládaný politicko-ekonomickým záujmom korporácií USA a EÚ. Návnadou je konzumný pseudokapitalizmus v réžii sociálnych inžinierov, ideologickým nástrojom je demokracia, ktorou je ovládané stádo /lebo ľudstvo je stádový tvor!!!/. Ľudstvo žije v ilúzii bohatsva vybudovanom na dlhoch, podvodoch a klamstve.

V Rímskej ríši bola zavedená demokracia a kresťanstvo, R.ríša bola ako kresťanstvo a otroctvo šíriaci agresor porazená Slovanmi.

Iba jedinci vidia následky na ľudstvo do budúcna, ide o genocídu bieleho človeka, zničenie energetických a surovinových zdrojov, vojnu civilizácií a možno spätný skok do doby kamennej.

Vynárajú sa nové poznatky o histórii Slovanských Árijcov, tie boli systematicky škrtané z dejín ľudstva, napr. Veľká Tartária bola na mape ešte v 19. stor. a pomenovanie Germáni nebolo známe!

Naši slovanskí predkovia prvoosídlili Áziu a Európu, mali rodové zriadenie a obščiny, funkcie sa nededili ani neopakovali v novom období, kniežatá boli volený na princípe rodov, poznania a schopností, boli odvolateľní. Slovania nemali štátne zriadenie, demokraciu, náboženstvo v dnešnom zmysle poslušnosti a otroctva, bohatstvo majetku nebolo znakom spoločenského uznania. Žili tak, aby mali čo obliecť a zjesť. Bohatstvo, peniaze a úmyselné zotročovanie ľudí bolo neznáme. Morálne bolo byť nezištne prospešný spoločnosti, rodu, najmúdrejší a najschopnejší pre obščinu sa stali kniežatami a bohmi, bohovia mali vesmírne vedomosti.

Morálny odkaz je: zjednoťme sa na národnom princípe, zmeňme spoločenské zriadenie. Odmietnite konzum, falošné nekryté peniaze, banky, demokraciu ako ideológiu pre blbú väčšinu, ktorá znasilňuje menšinu, chráňme si prírodné zdroje, poznajme Vesmír. Čítajte Putina, Slovanské védy, Levašova a nájdete morálne východisko z bahna. Štát je územný monopol na kriminalizáciu.

284732

14.02.2013 06:08

Reakce na článek "Co s cikány"

Čo tak začať od začiatku?

Definitíva 87.?.?.?

Elita ovláda inštitúciu štátu, štát si každý rok posilňuje moc a občan každý rok stráca časť svojej slobody. Príklady: každoročný nárast daní a poplatkov, svojvoľne z moci štátu, bez súhlasu občanov, spločenie sa s EÚ bez súhlasu občanov, neustále zadlžovanie štátu a tým nutnosť štátneho výpalníctva voči občanom. Dlhy štátu zaplatí občan, ide o bezprecedentné okrádanie strednej vrstvy a presun našich daní do vreciek korporácií.

Jeden z príkladov je, že občan nesmie rozhodovať o svojich peniazoch, toto právo si uzurpuje štát, a tak naše dane množia a chovajú parazitov asociálov. Socializmus nebol dobrý, ale bola všeobecná pracovná povinnosť, cigáni robili, oni vedia aj robiť, neflákali sa, nečakali na podporu, robili, mali rešpekt pred policajtom v krčme počas pracovnej doby! Množia a chovajú. Až raz ráno bude demokraticky zvolený cigánsky prezident. To je samolikvidácia národa, kultúry, bieleho človeka na pokyn vládcov. Lebo Starý zákon káže, že židia budú vládnuť a biely človek mu musí byť na pomoci a slúžiť, to je o poslušnosti voči Bohu!

To je genocída Slovanov, vid. štátne kresťanstvo od 1313, história Ruska, VOSR, židoboľševici a ich nástupcovia komunisti.

Zjednoťme sa Slovania na princípe pozitívneho nacionalizmu, t.j. sme dobrí, sme lepší, vieme krajšie žiť. Negatívna selekcia je prírodný zákon, nenásilná, prirodzená!!! Biely človek, Slovan, si musí vo svojom štáte presadiť svoju kultúru, svoj spôsob života, svoje predstavy.

Bezštátne zriadenie znamená zbaviť sa parazitickej vládnucej elity a dať moc do rúk ľudom - tvorcom hodnôt, ktorí sú prospešní komunite.

Slovania nemali štáty, demokraciu, kresťanstvo, peniaze, nepoznali bohatstvo za účelom moci a zotročovania ľudí. Otrokárstvo bolo a je doménou vládnucej svetovej elity neslovanského pôvodu. Štát nie je zlý hospodár, štát nie je ani dobrý ani zlý, za štátom sa skrývajú ľudia, ktorí nám vládnu, zotročujú nás a okrádajú. Preto je štát územný monopol na kriminalitu. My už nemáme ani vojsko, ani menu, už sme len pol štátu. Švajčiari majú v každom dome zbraň, domobrana. Ako sa my môžeme brániť proti zlu otrokárov?

284821

03.03.2013 05:41

Božská fraška

Čím prispela cirkev pre vývoj spoločnosti?

Definitíva 87.?.?.?

Slepá viera v náboženstvo káže ľuďom nerozmýšľať, neklásť si otázky, neanalyzovať nemyslieť a teda ani nekonať pre zlepšenie kvality života jedinca ani spoločnosti. Káže veriacim veriť a poslúchať, žiť v hriechu, a budú po smrti spasený...nastav aj druhé líce...o vyvolenej židovskej rase, ktorej musí biely človek pomáhať...náboženstvo je o Pánovi, ale slobodný človek nemá pána, Slovania boli slobodní ľudia. Náboženstvo je o duchovnom zotročovaní ľudstva. Kresťanstvo sa šírili príkazom od r. 313 a tiež mečom pre tých neposlušných. Kresťanstvo je o genocíde Slovanov, Ukrajincov a Rusov. Slováci-Slovieni našťastie - nešťastie prijali Cyrila a Metoda.

Čo tak medzinárodný vojnový tribunál za milióny mŕtvych, za genocídu, za zotročovanie ducha?
Koľko % veriacich je v najvyspelejších kultúrach severnej Európy, v kultúrach, ktorých predkovia boli Slovano-árijci?
Čo nám náboženstvo dáva?

285661

16.03.2013 06:19

Otevřený dopis panu Miloši Zemanovi

Definitiva

Definitíva 87.?.?.?

Prezident, ktorý by len čiastočne začal dávať do poriadku spoločnosť podľa pána Kolářa, ten by veľmi rýchle skončil ako Lincoln, alebo Kenedy, ktorí sa previnili iba tým, že si nechceli požičať!!! Slávni ale mŕtvi!!! Ak by si Zeman odmietol požičať na počítači rozmnožené fiat many, tak by ho občania ČR ochránili, alebo by ho hodili cez palubu? O slovákoch hovoriť je strata času.

286427

16.03.2013 07:05

Papež Washingtonu?

Iný pohľad.

Definitíva 87.?.?.?

Tóra, Talmud, Nový zákon, Biblia, bielych treba klamať, podvádzať a okrádať, čiernych zabiť, biely musí celý život pomáhať vyvolenému židovskému národu, Jehova, židovský Boh, kresťanský Boh, jeden Boh.

"Křesťanství prohásilo člověka za „nízkého a špinavého“, rodícího se s „dědičným hříchem“, který musí celý život „napravovat“, a vše co se mu dějě, je „boží vůle“, nesmí se protivit „osudu“, který mu bůh připravil, a musí bez reptání snášet všechno špatné, protože je to „zkouška jeho víry“, a jedině tak se dostane po smrti do ráje. Jinými slovy, nesmí bojovat s nepřízní osudu, za svá práva, za svůj život, musí se naopak „kát“ za své (domnělé) hříchy, a modlit se, modlit se, modlit se....

Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/neco-o-krestanstvi/
Zde se naplno projevuje podstata křesťanství jakožto sociální zbraně určené k „behaviorálnímu programování“ lidí, k formování „otrocké“ mentality, v kontrastu ke kreativní mentalitě svobodných lidí.
Jinými slovy, křesťanství je nástroj k uvrhnutí lidstva do duševního otroctví, k implantaci falešných konceptů, které blokují jakoukoliv možnost skutečného duchovního vývoje.

Nemáte dojem, že krešťanstvo je židovský produkt na ovládnutie bielej rasy? Biely človek má na výber: alebo otroctvo, alebo smrť. Samo Chalúpka: "Hoj mor-ho detvo môjho rodu, voľ nebyť ako byť otrokom."
[zmaten]

286428

30.03.2013 14:03

Jak se buněk z potracených lidských plodů využívá k vytvoření inovovaných zvýrazňovačů chuti

Kapitalizmus je verný svojim zásadám:

Definitíva 85.?.?.?

Jednou zo zásad je zabaliť hovno do pozláteného papiera, predať ho a dore na tom zarobiť.

Naše chuťové receptory registrujú chute vďaka genetickému kódu pre chutné, zdravotne nezávadné a výživné potraviny. Dnešný priemysel klame naše telo, naše biologické potreby tým, že uspokojí chuťové receptory, ale potravina nezodpovedá kvalite podľa genómu pre určitý vývojový štandard homo sapiens.

Doslova a dopísmena hovno zjeme a budeme si pochvaľovať, aké to bolo chutné.

Kupujte len základné potraviny: múka - pečte si výrobky doma. Mäso kupujte na farme u sedliaka, výrobky si spravíte doma. Zelenina v marketoch je pestovaná na chémii, s čudnými chuťami a poriadne napitá vodou, ak môžte pestujte si ju doma. K takejto strave pridajte povinne 2-3 x týždenne pohyb a v starobe obrovsky ušetríte na liekoch.

Vzdelajte sa v zdraví a výžive a odmietnite americký spôsob kŕmenia odpadkami z potravinárskej výroby. Na odpadoch sa najlepšie zarába. Buďte Slovania, poznajte a žite múdro, Slovanstvo je o životnej filozofii, verte tomu čo viete, čo poznáte a rozhodujte vlastnou hlavou. Budete slobodný v neslobodnom svete.

287352

01.04.2013 07:07

Byl Stalin horší nebo lepší než Truman a Roosevelt?

Naštudujte si dejiny tisícročí a zmeníte názor na dnešok.

Definitíva 87.?.?.?

Spoznajte os: vyhnanie chazarov z Ruska/Ukrajiny/, kresťanská genocída Rusov a vznik kresťanského pravoslávia, zastrelenie cára a jeho rodiny, Židoboľševická VOSR, 1. a 2. sv. vojna. Celý sled udalostí majú na svedomí židofinančníci, ktorí zmanipulovali aj české prezidentské voľby, nech by voľby dopadli akokoľvek, víťazom sú sionisti, celkom ako v USA.

Stalin nebol zmocnený Slovanmi, Rusmi, Stalin bol podporovaný a dosadený židmi, neskôr vypovedal židom poslušnosť, najmasovejšieho vraha a žida Trockého poslal do exilu. Židia Stalina nechali fungovať, aj keď bol neposlušný, lebo sa začal experiment socializmu, výplod Marxa, Engelsa, a žida Lenina, zase nerusov, neslovanov!!! Tisícročná židovská likvidácia Ruska a genocída Slovanov bola prerušená až príchodom Putina.

Nikolaj Leskov: „Boh za Rusov vždy trestá."

Chelemendik: Na svete existuje národ-víťaz - sú to Rusi. Nepriatelia pribúdali a liezli do Ruska, aby nakoniec prebudili k životu ruské Víťazstvo.
Áno, surová zem, surový národ, surová moc – no Rusi nie sú od prírody vrahovia, nájomní hrdlorezi a ľudožrúti. Sú skôr obrancovia a záchrancovia rytier bojujúci za Dobro, nie za zisk.

Západu je vlastná filozofia lupiča.
Podstata slovanstva je duša. Ruská sila je Dobrá sila.

Čítajte Slovansko árijské védy, Levašov. O histórii Slovanov inak!!! vedy.sk, leva-net.webnode.cz

287442

21.04.2013 15:05

Hitler vyhrál válku

Aké je riešenie tohoto bordelu?

Definitíva 85.?.?.?

Slovania sú už tisíc rokov vystavení genocíde, Rímsky štát, zavedenie kresťanstva mečom, VOSR, hladomor, dve sv. vojny. Slovania prehrali tisícročnú bitku. Riešením dnešného parazitického, lúpežného, demokratického, keynesiánskeho, sionistického a humánneho kapitalizmu je prebudenie Slovanstva v Slovanoch. Študujte akademika Levašova, dejiny Slovanov, históriu židov, dejiny peňazí a bankovníctva a mozaika sa vám v hlave poskladá. Slovanské védy, rodové zriadenie, morálka ľudstva, sociálny parazitizmus ako zdroj zla a zániku ľudstva, náboženstvo, štát ako monopol na kriminalitu, demokracia ako nefunkčné zriadenie, ako ideológia na ovládnutie más.

leva-net.cz, vedy.sk, knihy od Nidal Saleh, Rothbard, Ron Paul, Morris -Co nesmíte vědět, prednáška Andreas Klaus, Tomáš Baťa a Zlín, Ford a židia...


Slovanstvo ako zdroj dobra, duchovného vývoja a humanity, má tú silu dať ľudstvu novú morálku. Slovanstvo to nie je socialistický ZSSR!!!

PS: českí sionistický internetoví trolovia sú mimoriadne jedovatí a agilní, ale na Víta ani na slovanské zdravomyslie jednoducho nemajú argumenty!!!

288564

26.04.2013 06:31

Merkel Evropě: „Připravte se na postoupení své suverenity“

Čierna šľachta a spol.

Definitíva 87.?.?.?

Svet ovláda čierna šľachta, bankári a sionisti USA. Nemecko je porazený štát, ktorý dodnes nemá ústavu, Duetsche bank je predĺžená ruka FEDu.

Porazený štát musí počúvať víťazné mocnosti, EÚ je projekt čiernej šľachty, ktorý začal po 2.sv.vojne. Euŕopa sa zjednotí do EÚ, odovzdá kompetencie EÚ, Nemecko finančne udržiava EÚ, moc v EÚ sa koncentruje, lebo je lepšie, jednoduchšie a lacnejšie vylúpiť jeden spolok = EÚ, ako 30 samostaných suverénnych štátov s vlastným vojskom schopným brániť štát proti cudzej mocnosti. Vid. koľko peňazí a úsilia stojí Arabská jar, v každom štáte zaviesť demokraciu a každý samostane vylúpiť, to je neefektívne.

Západná civilizácia je lúpežná civilizácia čiernej šľachty a bankárov, ktorí bojujú aj medzi sebou. USA nie sú priateľom EÚ, USA je mocnosť, ktorá potrebuje bohatstvo cudzích, aby mohla prežiť. Ľudia, prestante pracovať a točiť peniaze a šľachta zomrie hladom!!! [zmaten]

288853

28.04.2013 05:59

Merkel Evropě: „Připravte se na postoupení své suverenity“

RE: Merkel není Bůh! Merkel je použitá tak, ako Havel!

Definitíva 87.?.?.?

Nemecko je porazený štát, víťazné mocnosti nadiktovali Základný zákon, ktorý Nemci nikdy nenazvali ústavou a nikdy nebol schválený parlamentom.
Deutsche bank je predĺženou rukou FEDu, jej činnosť a vplyv na ekonomiku EÚ si nájdete na webe.

Nemecko je okupovaná krajina, ktorá plní pokyny USA, Francúzi si dali podmienku jednotnej meny v EÚ a nie Nemci, Anglicko nemá Euro, lebo si to mohlo dovoliť odmietnuť. A my satelity - čo je dovolené bohovi, nie je dovolené volovi, hráme sa na demokraciu ako deti v piesku, deti majú piesok a my v ruke veľké h.vno.

Zjednotenie Európy je záujem USA, EÚ sa stane ďalším štátom USA so všetkým humusom, ktorý dnes v USA bol zavedený do praxe, včítane porušovania US ústavy. EÚ bude vykradnutá, aby USA prežili!!!

Vojny, armády, a zbrane sú produktom štátov a nie firiem. Ľudia v pohraničí nikde na svete nemali nikdy problém komunikovať a spolupracovať.

288968

30.04.2013 06:10

Historický vznik Evropské unie

EÚ má cieľ, aký je náš občiansky cieľ?

Definitíva 87.?.?.?

Budem konšpirovať: EÚ je nástroj zjednotenia Európy do jednej diktatúry, ktorá sa začlení do celosvetovej meny a NWO pod taktovkou sionistického USA. Krízy sú zámerné a každá kríza znamená stratu ďalších občianskych slobôd a posilnenie diktatúry za sprievodného zbedačovania ľudí, lebo bedár, otrok je ten správny človek, ktorý sa nevie brániť a EU ho môže terorizovať a modelovať podľa ľubovôle. Po vytvorení jednotného trhu USA budú parazitovať na EÚ a my zažijeme nové zajtrajšky. Západná civilizácia je civilizáciou lúpežníkov, parazitov, ktorí bojujú aj proti sebe a v tomto boji USA - EÚ je výsledok jasný.

Miliónom je jasné čo sa deje. Kde je tá sila, čo sa vzoprie lúpežnej fašistickej demokracii? Chcem sa pridať, kde ste? Či tak ako Marc Faber, opustil USA kým sa ešte dalo?! A kam, do Ruska?

Samo Chalúpka:
Pravda, bohy vydaná, káže nám Slovänom:
pána mať je neprávosť a väčšia byť pánom...

Mor ty len, a voľ nebyť, ako byť otrokom.

289067

16.05.2013 19:12

Začnou si ženy preventivně řezat prsa a vaginy?

Z Angeliny je masmediálna reklama.

Definitíva 87.?.?.?

Kto má z toho profit? Všetky významné masmédiá vlastnia finančné korporácie na čele s Rothschildom a spol. Všetky centrálne banky sú riadené FEDom, štáty nesmú tlačiť vlastné peniaze. Žijeme vo fašistickej korporátnej "demokracii", sme finančnými otrokmi, osobné slobody sa strácajú, najviac v USA. Typickým javom je rozvrat rodiny, konflikt spoločnosti a následne rozvrat celej spoločnosti. Demokracia je nástroj na uchopenie moci v štáte, priame voľby a referendum neexistujú.

Celé generácie sme cieľavedome klamaní, deti v škole sa učia sprostosti, idú do života neznalé morálky a s rozvráteným duchom, rodičia ich nevychovajú, lebo sami nemajú potrebné znalosti. VOSR, 1. a 2. sv. vojnu, vraždu Romanovcov, socializmus, kapitalizmus, demokraciu, "sociálny" diktátorský štát, otroctvo, sionizmus, rasizmus, humanita a množenie parazitov a asociálov za naše dane, ľudské práva pre zločincov, homosexuálny fenomén, oslovenie muž a žena zakázať, humanitárne bombardovanie Juhoslávie, Iraku, Líbie, celosvetová moc technokracie, Bilderberg, Rímsky klub, Vatikán, okrádanie más cez infláciu. NIČ Z TOHO NEVYMYSLELI SLOVANIA!

Sme tisíc rokov klamaní o dejinách Slovanov, Slovákov-Slovenov aj Moravanov a Čechov, vid. Tajné dejiny Slovenska, Oskar Cvengrosh www.cez-okno.net, genetické mapy na eupedia.com, . Mor ho Sama Chalúpku ešte hovorí o znalosti dejín Slovenov. Veľká Tartaria a Germáni, to sú tajomstvá. SME OTROCI KRESŤANSTVA A PEŇAZÍ.

Žijeme v tejto realite, niet z nej úniku, zmeniť ju však môžeme, pomaly ale dôsledne. Každý jedinec si musí uvedomiť, na čo má svoj rozum, musí analyzovať, poznávať, žiť zodpovedne voči sebe, svojim ďeťom, voči spoločnosti, musí rozoznať duchovné hodnoty od konzumu, reklamy, otroctva, podvodnej demokracie a kresťanstva.

Ako máme žiť?

1. Zdravo, nepodporujme farmaceutické korporácie. Lieky neliečia, ale hasia-tlmia príznaky, stávate sa závislákmi, stojí to obrovské peniaze.
Zdravý život je zdravá strava a pohyb od detstva, hlavne po 40tke, beh, plávanie, nie bicykel a šachy. Nesmiete stučnieť!

2. Zdravá strava ničí potravinovú moc korporácií. Čítajte zloženie potravín, konzumujte prírodné potraviny, mäso, ovocie, múka a jej produkty, mlieko, pivo, víno len od svojho vinára. Odmietnite náhražky a chémiu, možno 80 % potravín v supermarkete sú výrobky z odpadov, zamiešané, ochutené, navoňané, slúžia na vylákanie peňazí z vášho vrecka a škodia!

3. Odmietnite banky. Peniaze sú bezcenné a podvodné, investujte do pozemkov, kovov, kameňov, do svojej živnosti, fabriky, remesla, nehnuteľností. Nezadlžujte sa, nenechajte sa zotročiť. Akcie a štátne dlhopisy sú pyramídová hra vládcov sveta. Obchodujte cez barter, založte si komunitnú menu. Kto privatizuje zisky, ten okráda firmu. Baťa. Do hrobu si nič neodnesiete a už vôbec nikto vám tam nič nedá.

4. Odpojte sa od energetických monopolov, správajte sa racioná...

Automaticky kráceno

289823

16.05.2013 19:15

Začnou si ženy preventivně řezat prsa a vaginy?

Z Angeliny... 2.

Definitíva 87.?.?.?

4. Odpojte sa od energetických monopolov, správajte sa racionálne a skromne, obrovsky ušetríte.

5. Základom spoločnosti je rodina, odmietnite honbu za bezcennými peniazmi, vzdelajte sa, aby ste mohli vychovať vzdelané deti. Škola na to nemá! Venujte im viac času ako svojmu psovi.

6. Základ morálky je to, čo človek potrebuje k životu:

Vzduch, bez neho zomriete za 5 min, je zadarmo, zatiaľ.

Voda, bez nej prežijete niekoľko dní, vodu vlastnia západné monopoly a nie štát a občania, zatiaľ veľa nestojí.

Jedlo, bez neho žijete niekoľko týždňov, niečo stojí, ale hladom neumierame. Zdravá, tzv. Natur strava, nás stojí menej, ako všetky náhražky a chémia v supermarketoch, prírodná strava šetrí vaše peniaze a zdravie.

Oblečenie a bývanie, stoja viac, ale to nutné nestojí veľa.

Sociálny kontakt, rodina, priatelia, bez nich ste iba zviera.

Angelina je na opačnom póle morálneho hodnotového rebríčka, slúži na osprosťovanie a rozvrat rodiny.

Pán Stwora ospravedlňujem sa, ale rád by som upriamil Vašu pozornosť na problematiku morálky, rodiny, spoločnosti, vzdelanosti a poznania, staňte sa osvietencom ľudí, ktorým pomôžete poraziť parazitov a militantný totalitný režim. Zaujímavý je napr. pán Zelenka, libertariánstvo, Nigel Farage, Nidal Saleh, Andreas Klaus, Michael Morris, Chelemendik, Levašov... Ekonomická kríza neexistuje, existuje len kríza morálky. Baťa.
Všetky weby sú účelovo cenzurované a skutočná morálka a poznanie, vláda rozumu na nich chýba. Vaše informácie zo sveta sú vynikajúce, ale sú len začiatkom poznania o zmysle existencie človeka, o sile jedinca.

289824

30.05.2013 19:03

Hrozba celosvětové sodomie

Genocída, sodomia, humanita.

Definitíva 87.?.?.?

Homosexualita, alebo sodomia, má vysoký výskyt u chazarov. Financiám vládnu chazari. Demokracia, dlhové bankovníctvo, multy kulty, rozvrat rodiny, KRESŤANSTVO, konzumná spoločnosť, OVLÁDNUTIE ĽUDSTVA CEZ MOC PEŇAZÍ, vláda Romanovcoc, VOSR, 1. a 2. sv.vojna, socializmus, kapitalizmus, genocída Slovanov a Rusov zvlášť, toto sú produkty celosvetovej vládnej moci a nie Slovanov. Demokracia je nástroj na uchopenie moci.

Protipól je Slovanská kultúra a zamlčiavaná Slovanská história. Slovania a Slovanská kultúra boli zničené Rímom a kresťanstvom, lebo mečom boli Slovania neporaziteľný. Slovania majú za sebou 1000 ročnú genocídu. Slovanská kultúra a morálka stoja na základe rodiny, rodu, sú humánne, nepoznajú otroctvo. Súčasťou demokracia je od vekov aj otroctvo, dnes finančné, dlhové.

Vid. aj http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-tajne-dejiny-slovenska

290509

07.06.2013 06:51

Virtuální peníze a virtuální finanční systém

Morálka, čo to je?

Definitíva 87.?.?.?

Dobrý článok, ale na Zvedavca nie najlepšie hodnotenie. Toto hodnotenie je zrkadlom morálky spoločnosti, tá je zlá, podľa hodnotenia článku je zlá, a to je špička ľadovca. Ľadovec sú 2/3 nevzdelaných idiotov, idiotés v starovekom Grécku, ľudia, ktorí nemajú záujem o spoločenské dianie.

Génius Baťa, v Čechách zatracovaný, definoval morálku podnikania. Kto privatizuje zisky, ten okráda fabriku. Neexistuje kríza ekonomiky, existuje len kríza morálky ľudstva.

Morálny je bohatý jedinec, ktorého bohatstvo ducha aj majetku slúži v prospech spoločnosti, v prospech duchovného vývoja.
Amorálne sú bankové úžery, ratingy, akciové podvody...
Amorálne je byť bohatý a mocou peňazí zotročovať ľudí a spoločnosť, vlastniť svetové suroviny a energie.
Byť bohatý len pre vlastné potešenie, nie pre moc, je prípad pre psychiatra. Nikto si bohatstvo v hrobe neužije, hrob vám vykradnú, dedičstvo rozkradnú.

Konzumná spoločnosť, demokracia, náboženstvá, kapitalizmus, socializmus, VOSR, 1. a 2. sv.vojna, hladomor na Ukrajine a v Rusku, likvidácia inteligencie, sú a boli režírované západnou "civilizáciou" a nie Slovanmi.

Jediný zmysel života je plodiť deti / pre bieleho človeka je možno už neskoro!!!/, vychovať a vzdelať ich a posunúť vývoj spoločnosti dopredu. Z pohľadu morálky sú zaujímavé utajované dejiny Sovanov a ich chápanie morálky. Bez demokracie, bez rímsko-židovského náboženstva, bez dedenia funkcií, kolektívne riadenie spoločnosti.

Riešenie dnes spočíva v priamych voľbách a referende na všetky zákony a vládne obchody /Švajčiarsko/.

290937

09.06.2013 06:16

Virtuální peníze a virtuální finanční systém

RE: Morálka, čo to je?

Definitíva 87.?.?.?

Každý idiot na Slovensku sa dokáže rozhodnúť vo svoj prospech, ak sa jedná o jeho peňaženku, každý cigán si vie spočítať sociálne dávky = výplatu. A od voličov v referende neočakávame nič iné, iba aby sa rozhodli vo svoj vlastný prospech.

Toto dokáže každý idiot, ale nechce to robiť žiadny politik, ten zakazuje možnosť zvoliť si riešenie v referende.

Je to nehorázne zavádzanie ľudí, ak niekto tvrdí, že Slováci sa nevedia v referende rozumne rozhodnúť, že to vedia len Švajčiari. Ako chcete Slovákov prevychovať, kedy chcete začať? Od 1989 ptretieklo veľa vody a kam sma sa dostali? Je to z roka na rok horšie, zadlžovanie štátu, zvyšovanie daní, strata slobôd, posilnenie korporácií, klamanie ľudí...

Žiadne zviera sa nemusí učiť plávať. Hodíte ho do vody a pláva. Ak hodíte Slováka do vody, nebude sprostejší ako zviera. A tí, čo sa utopia...vyššia moc. Aj "najlepšia demokracia" sveta počíta s nutnými stratami pri humanitárnom bombardovaní. A my bombardovať Slovenov nebudeme.

290990

10.06.2013 06:59

Existuje vůbec recept na řešení nezaměstnanosti?

Riešme príčinu, nie príznaky.

Definitíva 87.?.?.?

Možno by to chvíľu fungovalo, ale princíp trhového kapitalizmu je taký, že sa vždy všetko zvrhne v prospech finančnej celosvetovej moci.

Génius Baťa povedal: Kto privatizuje zisky, ten okráda firmu. Neexistuje ekonomická kríza, ale len kríza morálky.

Politika štátov je dnes politikou finačných korporácií, morálnou krízou spoločnosti.

Bohatstvo slúži na získanie moci, na zotročenie ľudí, dnes v podobe finančného zotročenia. Bohatstvo, bohatnúť, je primitívny pud sebazáchovy, ktorý v minulosti pomáhal človeku zabezpečiť sa na zlé časy a teda prežiť. Pudy sa dedia, sú ovládnuteľné vôľou, ale k tomu treba vôľu a rozum = vedomosti a skúsenosti. Bohatstvo a moc vyselektovalo spoločnosť na sociálnych parazitov a otrokov, slúžiacich na tvorbu hodnôt.
Bohatnutie pre bohatnutie, len tak, pre potešenie, nie pre moc nad druhými, je prípad pre psychiatra.

Potrebujeme riešiť príčiny morálnej krízy. Tá hlavná je morálka jedinca, život a blahobyt na dlh a nekonečné drancovanie energií a surovín. Ak by sa jedinec správal racionálne, bral si len to, čo potrebuje npre život, plodenie a výchovu detí, netočil by peniaze, prerušil by finančné toky voči svetovej moci a tá by do rána skolabovala. Človek-otrok je nútený k tejto forme života finančnou korporátnou celosvetovou mocou, ktorá stojí nad mocou vlády a parlamentu USA a iných štátov. Riešiť treba demokraciu, ktorá slúži na uchopenie moci v štáte. Riešme náboženstvá, ktoré duchovne zotročujú človeka.

Náboženstvo, hlavne rímske kresťanstvo, zničilo!!! kultúru Slovanov. Nedokázalo ju zničiť mečom, tak ju zničilo bibliou. Živým archaizmom je Pravoslávne kresťanstvo, ktoré sa dodnes neprispôsobilo Rímu. Pravoslávne kresťanstvo je dôkazom násilia na pôvodnom Slovanskom Pravosláví, Slovanskej Viere v poznanie a ľudský rozum.
Kresťanstvo = otroctvo ducha, strata slobody jedinca, ideologické znásilnenie detí krstom a náboženstvom vo veku, keď ešte nemajú vlastný názor, poznanie, vedomosti, vo veku, keď sa buduje geneticky podložené podvedomie človeka, ktoré ostáva na celý život. Človek v dospelosti potom koná podvedome, nepoužíva poznanie a rozum, berie boha ako samozrejmosť, nevie toto podvedomie zmeniť. Z človeka je poslušný otrok veľmi dobre použiteľný pre moc a bohatstvo cirkvi, ako aj pre finančných korporátnych sociálnych parazitických svetovládcov. Podvedomie je, zákon prírody, je dedené, katolicizmus ho cieľavedome používa tak, ako chcú ilumináti používať čipovanie ľudí na ovládnutie mysle človeka.

Čiastočným riešením by bolo aj prestať dovážať potravinové odpady a začať vyrábať prírodné potraviny doma, „ MOTYKOU“, /to je cudzie slovo, je to nástroj z minulého storočia na spracovanie pôdy/. Nezamestnaní by mali nárok na mzdu za prácu a žiadnu podporu. Dnešní nezamestnaní nevedia a nechcú pracovať. Tu sa musí niekto rozhodnúť, či sa táto populácia m

291033

10.06.2013 07:01

Existuje vůbec recept na řešení nezaměstnanosti?

Riešme príčinu ... 2.

Definitíva 87.?.?.?

Tu sa musí niekto rozhodnúť, či sa táto populácia má podporovať, aby v budúcnosti „demokraticky“ uchopila moc, alebo sa prestane množiť.

Človek predstavuje zdroj energie na tvorbu hodnôt a keď si človek uspokojí svoje potreby, tak táto prebytočná energia musí byť spoločnosťou nasmerovaná mimo Zem. Lebo ľudstvo, ak chce prežiť, tak musí osídliť nové planéty. Zmyslom života je zachovať svoj život, rodinu, rod, prežitie človeka vo Vesmíre. To prežitie na Zemi sme nezvládli a smerujeme k seba zničeniu. Zmyslom všetkého živého je množiť sa a prežiť, zachovať život!!! Človek na Zemi sa ako druh vývojovo zvrhol, pracuje na seba zničení, lebo ani finančný korporátny sociálny parazitizmus neprežije bez hostiteľa, bez otroka.

Odporúčam www.chelemendik .sk, hnutie Dobrá sila, ktoré má reálne ciele. Jeden sk web pokladá slovo chelemndik za „nadávku alebo zakázané“ a článok s týmto slovom neuverejníte.

291034

11.06.2013 05:53

Existuje vůbec recept na řešení nezaměstnanosti?

RE: To já bych navrhoval spíše následující základní reformy:

Definitíva 87.?.?.?

Toto všetko čo tu navrhujete, už v minulosti bolo a dnešná finančná korporátna moc to úspešne demontovala, lebo parlament a občan to dovolil, lebo občan je nekonečne lakomý a začal hrať s bankami kasíno a dodnes si myslí, že v tomto kasíne zbohatne. Neviem si predstaviť, že dnešná finančná moc sama seba zlikviduje, zlikviduje perpetum mobile na výrobu falošných peňazí.

291119

11.06.2013 16:44

FDA schválil první GMO chřipkovou vakcínu

Doktor Pohyb je zadarmo!

Definitíva 87.?.?.?

Vašou životnou prioritou musí byť pohyb, potom, rodina, deti, práca...Rodina a deti sa s pohybom nevylučujú.

Definovanie pohybu: zvýšená srdcová frekvencia, zrýchlený dych - dychčanie, potenie, nepretržitý pohyb 30-40 min. napr. 2 - 3 x týždenne, v lete, v zime, v detstve, v starobe. Sauna z toho spĺňa len potenie.
Dosiahnete:
-Zvýšenie telesnej teploty, ktorá dokáže sterilizovať organizmus od vírusov. Vírusy poškodia sliznice, sú obyčajne predskokani pre baktérie, napr. hnisavá angína.
-Zrýchlite prietok krvi vo všetkých orgánoch.
-Zvýšite prívod kyslíka a živín v celom tele.
-Vylúčite z tela veľa škodlivín, tzv.čistenie organizmu.
-Intenzívny pohyb a mierne chudnutie potláča žravosť.
-Vaše cievy budú čisté, bez usadenín a pružné.
-Zosilnie Vám srdce, zbavíte sa únavy, večer budete pripravený na taký výkon, ako ráno. O 20 rokov mladší vás nedostihnú ani fyzicky, ani duševne.
-Budete trpieť optimistickou mysľou, pamäť bude výborne slúžiť.
-Okrem chrípky zbavíte sa vysokého tlaku krvi, bolestí hlavy, brucha, obezity, cukrovky, bolestí a opuchov kĺbov, opuchu a bolesti nôh, zápalu žlčníka, porúch zraku z cukrovky, srdcového infarktu, mozgových príhod...a iných "civilizačných" chorôb.
-Ušetríte na liekoch, farmaceuti skrachujú. Vakcína je brak.

Málo?

Riskujete možno aj 20 rokov dlhší život, preto sa zabezpečte finančne na starobu a nespoliehajte sa na štátny dôchodok, ten nebude.

Dr. Pohyb predpisuje behanie a plávanie, nie bycikel, posilovňu a iné reklamné ťaháky na vašu peňaženku. Pozor v zime na mínus päť a menej, nie každý to znáša.

Starci kúpte si trekingové palice a venujte sa rýchlej chôdzi, možno po roku aj pobežíte.

291171

13.06.2013 06:35

Proč bílí extrémisté nechtějí přijímat multikulturní obohacení?

Svetové genocídy.

Definitíva 87.?.?.?

Zničenie kultúry starých Slovanov kresťanským mečom sa nepodarilo.
Zničenie kultúry Slovanov Bibliou bolo úspešné. Pravoslávne kresťanstvo je krížencom Rímskeho kresťanstva a pôvodného Slovanského Pravoslávia, Slovanskej Viery založenom na poznaní a vedomostiach predkov, je žijúcim historickým dôkazom.
Genocída Indiánov v Amerike je fakt, Indiáni museli preč, lebo bránili rodiacej sa demokracii.
Genocída Aborigénov je fakt, o nej sa mlčí, a ešte pred niekoľkými 10 ročiami boli známe poľovačky.
O poľovačkách v Afrike sa zachoval iba vtip, ako lord lovil no-pleasákov.

Genocída Slovanov organizovaná cudzou mocou od r.1917-1990. Socializmus nie je Slovanský produkt!

A teraz tu máme multi-kulty, cieľavedomé, zámerné a politickými špičkami podporované prisťahovalectvo do civilizácie bieleho človeka, bez súhlasu občanov, násilný akt, ktorý spôsobuje problémy, vid. USA, Francúzsko, Švédsko. Ak prisťahovalci spôsobujú problémy, tak na vine je vždy pôvodné domáce obyvateľstvo, ktoré sa odmieta prispôsobiť zvykom prisťahovalcov.
Tu niekto upiera práva pôvodného obyvateľstva na jeho kultúru a civilizáciu v prospech prisťahovalcov a kto má iný názor, ten je rasista. A tak sa stali Slováci a Češi rasisti.
Do Francúzska, Švédska, VB prúdi vlna prisťahovalcov. U nás je tolerované neprisťahovalectvo, lebo máme dostatok nepôvodného neprispôsobivého domáceho materiálu, ktorý sa rýchle množí a zakrátko sa demokratickou cestou chopí moci v štáte. Potom sa z nás stane hodnoty tvoriaca zotročená menšina.

Prisťahovalci vo Francúzsku aj náš domáci neprispôsobivý materiál majú rovnako zničujúci efekt na bieleho človeka. Biely človek má naprogramovaný zánik, rozpustenie v iných kultúrach. Tento jav nie je vidno na pôvodnom obyvateľstve napr. v Číne.
Biely človek sa vyznačuje pracovitosťou, mierumilovnosťou, tvorivosťou a používaním mysle a kresťanstvom, ktoré mu káže milovať blížneho svojho a kto do teba kameňom, ty do neho chlebom. Tieto vlastnosti bieleho človeka ho predurčujú k rozpusteniu v iných kultúrach, k jeho zničeniu. Tichá genocída, keď iná moc káže a biely človek nesmie.

Slovania, mečom nikdy neporazený, osídľovali a ich potomkovia osidľujú Euroáziu dodnes. Pozrite si haplotyp R1a,
http://www.eupedia.com/europe/origines_haplogroupes_europe.shtml)8
od Škandinávie cez Nemecko Rakúsko, Taliansko, Grécko, až po Japonské more. Švédsky kráľ Karol XI, 1697, mal pohrebnú reč v jazyku totožnom s poľštinou. Kam sa podeli Slovania?

291301

14.06.2013 05:45

Proč bílí extrémisté nechtějí přijímat multikulturní obohacení?

RE: Dokud budeme dělit lidi na my a oni

Definitíva 87.?.?.?

Cudzí multi kulti občan môže fungovať, ak sa cudzie multi kulti úplne prispôsobí a prijme pravidlá fungovania domáceho pôvodného obyvateľstva. Ak to tak nie je, tak domáca kultúra zanikne. Všetky civilizácie si chránia svoju kultúru, lebo tá im po tisícročia pomáhala prežiť!!! A teraz príde iná moc a káže rozvrat rodiny a multi kulti.

Ako sa správali židia pri VOSR, 1. a 2.sv.vojne? Finančne podporovali podvraťákov a ostatní nevzdelanci sa nemo prizerali a tešili sa, že nepatria medzi postihnutých na živote a majetku a boli použití na osídlenie Izraela. Žid je mýtus o nadčloveku, je to klam, masy židov sú rovnako nevzdelané ako masy kresťanov. Zrušte náboženstvo islam, kresťanstvo, židovstvo, aj politické strany ktoré náboženstvo a demokraciu používajú, a dajte všetkým jeden meter, rovnaká morálka, zákony platné pre všetkých, sloboda slova, prejavu = politická súťaž, žiadna diskriminácia.

Keď prídete na návštevu do cudzej rodiny, tak nezačnete zavádzať v tejto rodine nové zvyky, ale sa prispôsobíte hostiteľom. Zavádzať nové zvyky by bolo neslušné, /napr.aby brat a sestra mali sex, alebo homosexuálnu prax/ boli by ste na to upozornení, prípadne by sa vaša návšteva predčasne skončila vykázaním na ulicu. Rodinu si rozvracať nedáte. Premietnite si do do spoločenského multi kulti diania. [zmaten]

291380

17.06.2013 16:25

Proč bílí extrémisté nechtějí přijímat multikulturní obohacení?

Hodnotový systém, morálka spoločnosti.

Definitíva 87.?.?.?

Aj na absraktné veci je dobré mať meter. Nie cigáni, nie islam, nie biely a čierny. Spoločnosť a jej vývojové stupene sú závislé od vytvorených hodnôt, teda sme tvorcovia hodnôt, materiál, tovar, služby, veda, výskum, škola, pôvodná tvorba-kultúra a nie nasilu vnútený Hollywood vyvolávajci nevoľnosť. Alebo sme sociálni paraziti, netvoríme hodnoty, len zotročujeme národy, držíme ich nakrátko, aby nezbohatli a celú vytvorenú nadhonotu použijeme na tvorbu korporácií: potraviny, farmácia, energie, elektronika, informatika, na ovládnutie sveta. Svetová moc je vrodená vada dokázateľne zdedená už od starých Sumérskych bohov.

Paraziti nie sú: Asociáli, cigáni, lebo sú spoločnosťou usmernení na tento spôsob života. Štátni zamestnaci možno pracujú pre soc.parazitov, ale nevedomky, pri nedostatku práce na výber nemajú, sú nevzdelaní a nútení systémom k tejto práci. Bankoví úradníci sú tiež len neuvedomalé automaty, ktoré pracujú pre soc.parazitov.

Skutoční paraziti sú vedome konajúci druhým ujmu za účelom vlastného zisku: kriminálnici, FED, MMF, Sv.banka, diktátorská EÚ, politické špičky, parlament a vláda, ktorí vedome poškodzujú spoločnosť a sebe páchajú profit, ktorí vedome znemožňujú alebo likvidujú inteligenciu, osobnosti a zotročujú slabomyselnejších a nevzdelaných.

Odstráňme slovo pozitívna aj negatívna diskriminácia, začnime merať spoločenský prospech vytvorenou hodnotou pre spoločnosť a dajme moc do rúk tvorcov hodnôt vid. kultúra Sumérov, grécka demokracia... Nezamestnanosť je efektom konzumnej spoločnosti zameranej na zisk. Ak by sa vytvorené hodnoty a energia ľudí usmernili na tvorbu spoločensky prospešných vecí, napr. osídľovanie iných planét, tak by naraz bolo roboty vyše hlavy.

Čolvek bez tvorenia a bez práce duševne rýchle degraduje na úroveň ľudského zvieraťa, ktorého zmyslom života je žrať, sexovať, ohlupovať mozog drogami a zabávať sa. Prírodou zrodené zviera týmto vymoženostiam neholduje!!! Hovoríme si sapiens!

291655

26.06.2013 05:54

Evropské národy v boji proti homosexualitě

Kresťanstvo je horšie ako homosexualita.

Definitíva 87.?.?.?

Kresťanstvo je mladé, nie je dané bohom, je výmyslom mafie, ktorá tisíc rokov duševne zotročuje národy, núti ich k poslušnosti voči Pánovi, stavia ich do role služobníkov, zbavuje ich zdravého myslenia na základe poznania a skúseností. Kresťanstvo mečom a Bibliou zničilo pôvodné slovanské kultúry, ktoré boli vyhlásené za barbarstvo. Ešte Samo Chalúpka v básni Mor ho javí známky poznania pravdivých dejín Slovanov. Tísíc rokov sú celé generácie klamané a dejiny Slovanov sú zatajované. Neapolská mafia a Vatikán a neskôr kráľovské rody a šľachta intenzívne a úspešne tisíc rokov pracovali a pracujú na osprosťovaní národov, úspešne a dodnes. Kresťanstvo produktovo pochádza z Tóry, je to účelová manipulácia národov, ovládnutie národov a ich ekonomické zotročenie. Kresťanstvo dodnes slúži cudzej moci viditeľnej ako EÚ, FED, okupácia USA.

Pozostatky Slovanskej kultúry sú v pravoslávnej cirkvi, okrajovo v ľudových zvykoch a tradíciách. Slovania nevymysleli VOSR, vraždu Romanovcov, 1. a 2.sv. vojnu, socializmu, kapitalizmus, liberalizmus, ekonomické krízy, keynesiánstvo. Slovania zažívajú 1000 ročnú genocídu a kresťanstvo ich drží v poslušnosti a pokore. Slovania nikdy neboli porazení zbraňou. Homosexualita bola nezlučiteľná so Slovanstvom. Kresťanstvo je nezlučiteľné so Slovanstvom! Biely človek je vystavený genocíde a rozvrat Slovanskej rodiny nemá iný účel, ako zničiť kultúru, poznanie, vedomosti slovanskej civilizácie. Slovania sú poslednou prekážkou na ceste za ovládnutím sveta.

292177

26.06.2013 17:53

Jak by mělo znít společné prohlášení G8

Bojujme zbraňami korporácií, ukážme na nepriateľa.

Definitíva 87.?.?.?

Haplotyp R1b svedčí o pôvodnom Slovanskom osídlení celej Euroázie, Slovania sú polka Škandinávie, východ Nemecka, časť Rakúska a Talianska, celé Maďarsko, kde pôvodní Slovania boli prekrížení prisťahovalcami s požehnaním Vatikánu a Frankov. Slovania neboli porazení mečom, ale násilnou germanizáciou, kresťanstvom a pomaďarčením. Zavádzanie kresťanstva na Ukrajine a v Rusku malo na svedomí hladomor, vojny a státisíce až milióny mŕtvych.

Chazari zistili, že v Rusku je živná pôda na zapustenie koreňov, vymysleli židoboľševickú VOSR. Nemecký, americký a anglický kapitál financoval všetky vojny a zásadne obe strany konfliktu. A bola 1. a 2.sv. vojna, potom socializmus a kapitalizmus, humanizmus, liberalizmus, ekonomické krízy ako plánovité akcie. Už klan Rothschild financoval obe starny anglicko- francúzsko-nemeckých vojen a mastil si vrecká.

V 11.stor. Neapolská mafia začala spolupracovať s Vatikánom, neskôr sa pridali kráľovské a šľachtické rody a tiež novodobí finanční mágovia, Rothschild, Rockefeller, FED a centrálne banky ako ich výkonné orgány. A rodinka je pokope.

Rodinka vládne ľudstvu mocou peňazí, sľubmi o bohatstve a blahobyte, stačí ak budete blbí a poslušní otroci- vykonávatelia príkazov. Bohatstvo je ilúzia.

Ak sa chce ľudstvo stať slobodným, musí zmeniť morálku. Odmietnuť konzumný kapitalizmus, privatizáciu ziskov. Spoločensky najviac hodnotený musí byť tvorca hodnôt pre spoločnosť a nie najbohatší sociálny parazit. Priorita musí byť rodina, rodenie detí a ich výchova, vzdelávanie, poznanie vesmíru a osídľovanie planét a nie klamstvo, podvod, vraždy, individuálne bohatstvo a drancovanie surovín a energií.

Študujte Slovanskú kultúru, morálku, kolektívne vedenie spoločnosti, žiadna demokracia, otroctvo a neobmedzené súkromné vlastníctvo. Základom je fungovanie rodiny, rodu, obce, mesta a nie fungovanie otrokárskeho korporátneho fašizmu EÚ, USA a svetové konflikty. Svetovládu porazíte veľmi jednoducho, prestante si požičiavať a prestante používať falošné peniaze s hodnotou tolaetného papiera. Potom stačí skolektivizovať suroviny a energie a naraz zistíme, že sme SLOBODNÍ!!!

Študujte civilizáciu Sumérov, susedných a následných civilizácií a vyjasní sa vám pôvod bohov a náboženstiev a ich zneužívanie dnešným židovstvom, kresťanstvom a islamom.

292199

01.07.2013 08:22

My vám ten respekt k cikánům do hlav natlučeme i za pomoci obušků a vodních děl

Za rodinu, za národ, za vlasť.

Definitíva 87.?.?.?

Toto rasistické heslo je základom Slovanskej morálky, ktorá bola svetlom prežitia po tisícročia /min. 10 - 15 tis. rokov/.

Ďakujem Zvedavcovi za informácie, ktoré na Slovensku sú tabu!

Prežili sme vyše 20 r. konzumného kapitalizmu. Dosť na poučenie sa.

Poučenie z 24 rokov krízového obdobia:
- Neverte žiadnemu politikovi, zrušte politické strany.
- Zaveďte priame voľby z obcí a z regiónov.
- Stanovte referendum ako najvyšší zákon.
- Zrušte súkromné banky riadené FEDom, zriaďte štátnu banku a vlastnú menu, ak ju máte, tak si ju bráňte.
- Privatizácia ziskov je okrádanie firmy /Baťa/, zisky sa musia použiť na rozvoj firmy a sociálny program zamestnacov.
- Čo viete vyrobiť doma, to vyrobte a predajte doma, budete zdravo jesť, budete zdravší, budú pracovné príležitosti.
- Neexistuje vyššia moc nad zákony vlastného štátu, zbavte sa EÚ ako koloniálnej, diktátorskej cudzej moci, ktorá zotročuje štáty a obyvateľstvo.
- Znížte dane, dnešné 75% zdanenie, odvody a poplatky zo mzdy sú zločinom vlády proti občanom.

Nič tu uvedené nie je novo vymyslené, všetko tu už bolo a je osvedčené praxou. Vládnuť musí tvorivá väčšina, aspoň doteraz väčšina, morálne ohodnetený musí byť človek pracujúci v prospech rozvoja ducha spoločnosti a nie sociálni paraziti s najvyšším kontom v banke!!!

To čo sa vo svete deje už 1000 rokov je programová genocída bieleho človeka. Ak ju nezastavíme, tak o 40 rokov máme demokraticky zvolenú vládu sociálnych parazitov a zotročenú menšinu tvorcov hodnôt.

Dejiny posudzujte so znalosťou tisícročí a objavíte doteraz nevidené súvislosti.

Demokracia, náboženstvá..., sú ideológie na ovládnutie más, na samo inštalovanie sa do štátnej a cirkevnej moci, na zotročovanie tvorcov hodnôt. Vy môžete a musíte voliť poslancov z politickej kandidátky, inú voľbu nemáte, to nie je demokracia!!! [zmaten]

292468

02.07.2013 10:47

Vítej, Chorvatsko

Genocída Slovanov 1.

Definitíva 87.?.?.?

Naštudujte si dejiny a zobrazí sa vám mrazivá mozaika ako tzv. vyššia kultúra, západná civilizácia, likviduje všetko Slovanské, podobne ako likvidovali Indiánov pri osídľovaní Ameriky. Lenže Slovanov je viac, sú vyzbrojení a dodnes mečom neporazení. Katolícka cirkev je absolutne pokrytecká mocnosť, ktorá podporuje obe strany konfliktu tak, aby víťazila západná civilizácia. V 11. storočí sa Neapolská mafia skamarátila s Vatikánom, potom ku nim pribudli kráľovské a šľachtické rody, neskôr aj banková elita a dnešné svetové korporácie a vznikla ťažko konkretizovaná celosvetová mocnosť, ktorá diktuje a ekonomicky zotročuje štáty, ľudí, svet.

Genocídou Slovanov bolo zavádzanie kresťanstva na území Ukrajiny a Ruska. Bol hladomor, križiacke vojny, bolo vraždenie, obete ťažko vyčísliteľné, skôr milión ako menej. Slovensko a Morava bolo hraničným územím, kresťanstvo tu bolo zavedené Cyrilom a Metodom, Slovanská kultúra bola zničená nekrvavou cestou, lebo mečom to nešlo. Svedectvo nájdete aj v básni Mor ho od S. Chalúpku. Deti v škole sa učia o barbarských Slovanoch, skoro polo zvieratách, ktoré skultúrnilo až kresťanstvo.

Maďari sú pôvodní Slovania prekrížení prisťahovalcami, /vid genetické testy/, bol to cudzí prvok v Panónskej kotline, bol umele podporovaný Vatikánom a Frankami, neskôr Rakúskom. Dobrosrdečný Slovania prijali cudzí prvok v dobrej vôli. Pojem Maďari sa sa v dejinách nevyskytuje, Ungarn áno.

Židoboľševická VOSR a následný socializmus bol dielom cudzej moci a nie Slovanov, podobne aj 1.sv. a 2.sv. vojna, kapitalizmus, ekonomické krízy, bankový systém ovládaný FEDom a centrálnymi bankami, ilúzia bohatstva jedinca založeného na dlhoch a falošných peniazoch. Dnešná EÚ má fašistický pôvod, ciele EÚ sú také isté, ako ciele nemeckých priemyselných korporácií pred 2.sv. vojnou, ekonomicky ovládnuť a zotročiť Slovanov. Spočítajte si 10-ky miliónov mŕtvych Slovanov za tisíc rokov a nútené prežívanie za podmienok, kedy populácia nenarastá!

Nárast populácie v Číne, Indii, v Ázii, Afrike...je obrovský oproti stabilnému číslu Sovietov-Rusov. Socializmus bol experiment cudzej moci, z ktorého sa Slovania nevedeli oslobodiť, Slovania bojovali proti Slovanom /VOSR/, ničili sa navzájom.

292550

02.07.2013 10:49

Vítej, Chorvatsko

Genocída Slovanov 2.

Definitíva 87.?.?.?

OSN: Článek II
V této Úmluvě se genocidiem rozumí kterýkoli z dále uvedených činů, jež byly spáchány v úmyslu zničit úplně nebo částečně některou národní, etnickou, rasovou nebo náboženskou skupinu jako takovou:
a) usmrcení příslušníků této skupiny;
b) způsobení těžkých tělesných ublížení nebo duševních poruch členům takové skupiny;
c) úmyslné uvedení kterékoli skupiny do takových životních podmínek, které mají přivodit její úplné nebo částečné fyzické zničení;
d) opatření směřující k tomu, aby se v takové skupině bránilo rození dětí;
e) násilné převádění dětí z jedné skupiny do jiné.

Pojem genocída vymyslel žid, ak je dobrý pre židov, prečo nie aj pre Slovanov?

Od nástupu kresťanstva a od nástupu Romanovcov, počas VOSR a socializmu boli Slovania ovládaní cudzou mocou a dodnes sú!

Chorvatsko je hraničnou oblasťou dvoch civilizácií, kresťanských a kapitalistických otrokárov a tisíc rokov likvidovaných Slovanov. Chorvatsko, vitaj v klube!

Dejinná pamäť Slovanov bola a je úspešne likvidovaná, začnime tam, nájdime naše dejiny.
Chorváti proti Srbom a cudzia moc v pozadí. Stále ten istý scenár a stále úspešný! Vzdelajme sa konečne! Stret dvoch civilizácií popisovaný Levašovom, Suméri a ich vplyv na západnú civilizáciu. Sci-fi, skutočnosť?

292552

18.07.2013 16:44

Jak se EU a NATO vzájemně doplňují

Smútok na duši.

Definitíva 87.?.?.?

Cítim genocídu srbského obyvateľstva a likvidáciu územnej celistvosti Srbska. Cítim v budúcnosti vytvorenie nového väčšieho neštátneho a nenárodného územného celku, ktorý sa asi nebude menovať Srbsko. Totálna likvidácia Slovanov cudzou mocou.

Vďaka predajnosti a amorálnosti sk a cz politikov, ktorí sú majstri v lezení do análnych dier, sme sa vyhli osudu Srbska. Sme bezmocní, apatickí, chodíme do práce za mzdu, z ktorej nám štát obratom zoberie 75% formou daní a poplatkov, aby mohol podporovať zahraničné firmy, domáci asociálny a homosexuálny režim. Vytvárame len také hodnoty a konzumujeme len také produkty, z ktorých môžu nekonečne bohatnúť korporácie naviazané na štátnu politiku. To ostatné je v rozpore so štátnym záujmom našich priateľov.

Žijeme v otrokárskom režime, ktorý je premaľovaný na demokraciu. Už v starovekom Grécku fungovala demokracia a otvorená forma otrokárstva súčasne ako spôsob civilizácie. Máme sa dobre, dokonca lepšie ako pred 50 rokmi, zo školy sme hlúpejší, sme tučnejší, konzum plní všetky naše sny, žijeme v blaženej nevedomosti. Niektorí cítime osobnú neslobodu, sme smutní, ťaží nás to na duši, lebo sloboda sa nedá kúpiť za žiadne peniaze a v tomto svete sa niet kam vysťahovať. Asi sa budeme musieť prebudiť. Mor ho, detvo môjho rodu, Samo Chalúpka, non grata na Sk, tak ako Baťa v ČR.

293478

19.07.2013 07:12

Kdo zabíjí mužství v Česku

Kresťanstvo a unisex.

Definitíva 87.?.?.?

Kresťanstvo je veľmi mladé náboženstvo, jeho učenie je deformované a x-krát prekrútené prepisovaním. Už Starý zákon si zobral z dejín len to, čo sa hodilo záujmom elít. Židia nie sú bohom vyvolení. Mezopotánia hovorí o hebrejcoch a to nie sú len židia. Dnešní židia sú Chazari a domovinu nikdy v Palestíne nemali. Hebrejská civilizácia, kam ptrí aj Palestína, bola jedna z mnohých následných sumérskych civilizácií, ale dejiny Sumérov a Mezopotáncov boli selektívne prepísané do Tóry, Nového zákona a Biblie, ako náuky pre gójov. Okrem kresťanstva existujú aj védske civilizácie,o nich sa zmieňujú aj Sumérovia, slovanské a ich odnož indické, ktoré sú filozofiou prežitia, sú o poznaní, učení, vedomostiach, múdrosti predkov.

Unisex je nezlučiteľný s prežitím, kto sa nemnoží a nevychová svoje potomstvo, ten duchovne upadne, zanikne jeho rod, vytlačia ho rýchle sa množiace populácie zo zóny optima pre život.

Kresťanstvo hovorí o poslušnosti k pánovi, o službe k Bohu. Kto slúži je otrok. Kresťanstvo prikazuje poslúchať, bráni novým poznatkom a ich pochopeniu, zotročuje ducha, je jednou z príčin úpadku civilizácie. Zotročením ducha a poslušnosťou voči elitám kresťanstvo napomáha vládcom sveta, teda aj preferovaniu unisexu.

Iba ľudia silný duchom, bohatí poznaním a vedomosťami dokážu odolať degeneratívnym tlakom elity, ktorej zámer je jasný: Zotročenie a podmanenie ľudstva, donútenie k poslušnosti a prácam v prospech elít a nie v prospech rodiny a spoločnosti.
Duchovne a morálne najväčšou prekážkou pre elity je biely človek, ktorý je dnes reprezentovaný Slovanskou civilizáciou, na ktorú sa kruto útočí. Slovania sú pôvodne védskou civilizáciou, základom je rodina, výchova detí, sloboda konania v prospech rodiny a spoločnosti.

Duchom silných Slovanov nemôžete zotročiť, nebudú slúžiť elite, majú inú morálku, prioritou je spoločnosť. Slovan si vyberie spoločenský profit aj keby zaň zaplatil životom. Zásadou Slovanou bolo panenstvo devy pred sobášom, a čistota rasy, nebol žiadúci sobáš s cudzou kultúrou. To nie je rasizmus, to je boj o prežitie rodu, udržanie si kultúry, vedomostí, poznania, ochrana a rozvoj ducha spoločnosti.

Chovatelia koní psov a pod. tiež nekrížia Araba so somárom, loveckého psa so zajacom, dbajú o čistotu plemena, vysoko si vážia a hodnotia samčie znaky a samičie znaky, každý samostatne. Slabý samec je vyradený, slabá matka je vyradená. Všetky prechodné formy medzi samcom a samicou sú nežiadúce.

Rothschild, Rockefeller, Schiff, Warburg a ďalšie elitné rody sa sobášia navzájom, podobne aj kráľovské rody, tisíc rokov si upevňujú svoje genetické vlastnosti, dbajú na zachovaní rodu a vôbec sa nenazývajú rasisti. A nám idú kázať o multi-kulty, homosexualite, tolerancii iných kultúr a podobne drísty, ktoré zaručene zničia a zotročia bieleho človeka a Slovana zvlášť. Na webe si náj...

Automaticky kráceno

293496

19.07.2013 07:15

Kdo zabíjí mužství v Česku

RE: Kresťanstvo a unisex 2.

Definitíva 87.?.?.?

Na webe si nájdite rošírenie Slovanského haplotypu R1b v Euroázii.
Prijmem inú kultúru, ale ako hosťa, ktorý ma obohatí a s úctou poďakuje a opustí pohostinstvo môjho rodu. Neprijmem kultúru, ktorá mi pretiahne manželku likviduje mnoho tisícročné poznanie predkov v mene nejakého boha, ako to robili kresťania, keď násilne mečom zavádzali svoje učenie u tzv. "barbarských" Slovanov. Slovania mečom nikdy neboli porazení, preto prišiel Cyril a Metod, ktorí zaviedli kresťanstvo, vďaka riťovlezectvu vtadajších kniežat a kráľov. O tom hovorí aj Samo Chalúpka, Mor ho.

Ak chceme zastaviť likvidáciu našej kultúry, tak si povedzme pravdu o sebe a o kresťanstve, staňme sa vzdelaní a múdri, používajme rozum a nestavajme vlastné blaho nad zachovanie rodu a spoločnosti.

293497

19.07.2013 12:14

Kdo zabíjí mužství v Česku

RE: Kresťanstvo a unisex 2.

Definitíva 87.?.?.?

His - tória je nevhodný termín, treba ho nahradiť pojmom dejiny. Dejiny ľudstva sú elitami zámerne a cieľavedome menené. Vid židoboľševická VOSR, vražda prozápadne orientovanej rodiny Romanovcov, násilné zavádzanie kresťanstva a vojny a hladomory, obe svetové vojny, kapitalizmus, socializmus, ekonomické krízy, inflácia, milióny mŕtvych, genocídy národov,toto všetko je produkt finančných elít, ktoré ovládajú suroviny, energie a svetové finačníctvo. Toto nie je produkt Slovanskej civilizácie. Čítajte aj Zecharia Sitchin, Dvanáctá planeta a ďalšie jeho knihy, Nidal Saleh - všetky jeho knihy, Tajné dejiny Slovenska od Cvengrosha...Konštatujete klamstvo, podvod, vraždy. Ľudstvo je držané úmyselne v nevedomosti.

293514

22.07.2013 05:47

Minimální mzda nebo almužna

Baťa povedal:

Definitíva 87.?.?.?

Neexistuje ekonomická kríza, ale len kríza morálky. Kto privatizuje zisky firmy, ten okráda vlastnú firmu.

Sme otroci korporátneho finančného systému, vyrábeme to čo korporácie kážu a kupujeme to, čo korporácie ponúkajú, požičiavame si ich "peniaze" a naše úspory odkládáme do ich bánk.
Prerušte finančné toky do korporáci.

Teda mi všetci úmyselne a s radosťou tvoríme obrovské zisky korporácií, ktoré vládnu štátom a politikom.

Zmeňte morálku ľudstva, aby najviac hodnotený bol človek tvoriaci hodnoty pre spoločnosť a nie sociálny parazit s najvyšším kontom v banke. Vid aj prednáška Andreas Klaus.

O morálke spoločnosti vypovedá aj to, že po Baťovi nebolo pomenované žiadne letisko, ale po tlčhubovi a korporátnom poskokovi, ktorý si výčitky liečil alkoholom, áno. Divím sa, ČR nebola premenovaná na HR.

Baťa povedal. Aj Boh povedal. Vnímate ten rozdiel?

293705

22.07.2013 06:07

EU zakázala spolupráci s izraelskými subjekty na okupovaném území

Osvieženie pamäti.

Definitíva 87.?.?.?

Dnešní židia v nie sú historickí heberejskí židia, ale chazari.
Ich historickou domovinou nikdy nebola Palestína ale Ruské stepi, odkiaľ ich vyhnali kvôli zbojníckemu spôsobu života. Chazari prijali židovské náboženstvo, páčilo sa im ako Jahve prikazuje rošírenie ich národa do celého sveta a ovládnutie sveta jedným národom.

Palestínčania sú historickými hebrejcami, ktorých predkovia boli v kontakte s Mezopotániou a Sumérskou civilizáciou. Odporúčam knihy od dvoch palestínčanov: Nidal Saleh, Zecharia Sitchin.

293707

24.07.2013 05:57

EU zakázala spolupráci s izraelskými subjekty na okupovaném území

Žid, židovstvo, to je mýtus.

Definitíva 87.?.?.?

Žid, židovstvo, to je mýtus. /Chelemendik/. Toto asi najlepšie vystihuje realitu. Židia držia svet v nevedomosti a ovládajú celý svet. Židovstvo je mýtus, ilúzia, cielený klam. Židia ako výborní psychológovia využívajú najhoršie ľudské vlastnosti, chamtivosť, mamon, zlaté teľa, predajnosť, neschopnosť uplatniť sa v spoločnosti vlastnou prácou a z toho vyplývyjúce protežanstvo a karierizmus... A sú veľmi úspešní. Ale sú veľmi nedôslední, tiež majú ľudské chyby a my sa učíme veľmi rýchlo!

293801

31.07.2013 17:45

Kauza „Hitlerovy projevy“ – nakladatel chce do vězení spolu s knihkupci!

Demokracia a rôzne -izmy.

Definitíva 87.?.?.?

Demokracia je, keď vládne ľud. Ľud nikdy nevládol, ani v starom Grécku, ani v Ríme. Ľud nevládne ani dnes, teda demokracia NEEXISTUJE. Je to "nejvykutálenejší" ideológia na osprosťovanie más.

Čiste teoreticky, nech demokracia existuje. Potom sú súčasťou demokracie sloboda myslenia, prejavu a šírenia myšlienok ako základné politické nástroje na získanie voličov a víťazné voľby.

Tam kde nie je zaručená sloboda myslenia, prejavu a šírenia informácií, tam je priestor pre diktatúru vládnucej moci, ktorá využije všetky spôsoby na to, aby sa udržala pri moci. To je aj prípad nacizmu, fašizmu, genocídy, multi-kulty, humanizmu a iných 1000 -izmov, ktoré si niekto vymyslel preto, lebo stratil argumenty a hrozilo, že stratí moc nad masami.

Ak sa má nejaká nedobrá myšlienka šíriť, tak sa aj šíriť bude a štátna moc tomu nezabráni. Vid. 98% volebné víťazstvo Hitlera v predvojnovom Rakúsku. Boli všetci rakušáci fašisti?

Zlá myšlienka sa šíri preto, lebo je zlá spoločenská klíma, masy sú nespokojné stále viac a viac, morálka spoločnosti upadá a spoločnosť hľadá východisko zo zlej situácie, ktorá vznikla usilovnou prácou neschopných, predajných a lakomých politikov. Ak poviem, že nechcem z mojich daní podporovať asociálov, to nie je rasizmus, ale požiadavka rovných práv a povinností. Občan chce, aby sa asociáli živili vlastnou prácou a k tomu im treba vytvoriť podmienky a na to tu je štát, ktorý občana nepočúva a míňa 75% jeho zárobku. Samozrejme, že občan hľadá riešenie u extrémistov, lebo legálna spoločnosť problém nerieši.

Dnes asociáli nevedia chytiť ani lopatu do ruky, pletú si ju s metlou, stratili návyky. Ak človek nevykonáva žiadnu činnosť, tak osprostieva, myseľ a duša degraduje po špirále dole. Za socializmu všetci pracovali, kto nepracoval, nemal ani výplatu, ani dávky. A to bol socializmus príšerne pokrivenou spoločnosťou, latinskou odvodeninou zvaný a skurvený. Takto pracuje dnešný štát. Kapitalizmus je zaručene horší pre spoločnosť ako bol socializmus a to obaja mali jedného otecka, ktorý bol použitý na to, aby niekto mohol ovládať masy včera aj dnes.

Potom sa treba pozrieť na definíciu rasizmu, fašizmu, genocídy...aby sme vedeli, o čom je reč. Prečítajte si, kto je autorom výrazov. Pozrime sa aj do dejín Slovanov, Sumérskych a následných božstiev a vedzme o súčasnosti:

Slovanské védy žiadali čistotu rasy, mali vedomosti a poznanie, zmizli z dejín, biela mapa, boli mierumilovní a humánny, neboli rasisti. Mali svastiku v podobe hákového kríža. Dánska štátna zástava má hakový kríž dodnes a nie sú rasisti. Sumérsky bohovia sa sobášili navzájom v rámci rodu, brat so sestrou, matka so synom... dbali na čistotu rasy a neboli rasisti. Rothschildovci, Rockefelerovci a im blízky si výnimočne potrpia na čistotu rodu a nesúdia ich za rasizmus. Za socializmu sme sa učili genetiku, prírodnú vedu nezávislú od vôle člove...

Automaticky kráceno

294033

31.07.2013 17:47

Kauza „Hitlerovy projevy“ – nakladatel chce do vězení spolu s knihkupci!

RE: Demokracia a rôzne -izmy 2.

Definitíva 87.?.?.?

Za socializmu sme sa učili genetiku, prírodnú vedu nezávislú od vôle človeka a aj deti v škole vedeli, že ak génius mal debilnú ženu, tak potomstvo s veľkou pravdepodobnosťou nebude geniálne.

Niekto tu prichádza o moc vďaka vlastnej neschopnosti a blbosti a preto si vymyslel agendu genocída, Hitler, fašizmus... Naštudujte si dejiny, kto kedy bol pri moci a dozviete sa, kto o moc prichádza.

Zvedavec uverejnil veľmi poučný článok o moci: Donmeh: Tajemství... Nemecku tiež nevládol Hitler, VOSR a socializmus tiež nevymysleli Rusi ani žiadni Slovania. Svet je veľmi pokrivený, latinoidne skurvený, ľudia nevzdelaní a bezradní a niekomu to vyhovuje. Komu? Kto vládne?

294034

06.08.2013 17:10

Kanada si osvojuje právo peskovat Rusko kvůli zákonu omezujícímu propagaci homosexuality

Príčiny homosexuality, civilizačné väzby a riešenie.

Definitíva 87.?.?.?

Už tisíce rokov dozadu existoval kmeň, národ, v ktorom bola homosexualita veľmi rozšírená, tolerovaná.

Homosexualita má genetický pôvod, vlohy sa dedia a v závislosti od podmienok života, životosprávy, výchovy v detsve, vplvu spoločnosti sa môže viac alebo menej prejaviť navonok. Genetika je prírodná veda, t.j. je nezávislá od vôle človeka, kedysi sme sa ju učili v škole.

Homosexualita je nežiadúci jav v spoločnosti, hrubo narúša rodinu ako základ spoločnosti a je použitá cudzou mocou na rozvrátenie spoločnosti, civilizácie, vytvorenie chaosu. Ak je chaos, ľudia sa chytajú slamky, aby sa z neho dostali. Otázka je, akej a čiej slamky a kam sa dostanú. Bez vzdelania a vedomostí sú masy ľudí len beztvarou hmotou, ktorou sa dá manipulovať, zotročiť, využiť v cudzí prospech.

Slovanstvo homosexualitu odmietalo ako nežiadúcu genetiku, ktorú treba z ďalšieho vývoja spoločnosti, zo sociálnej genetickej základne vyselektovať. Genetika sa využíva pri šľachtení rastlín, hospodárskych zvierat. Ale u ľudí nám cudzia moc vtĺka do hlavy, že homosexualta je pozitívny jav, musíme si ju pestovať a chrániť.

Homosexuálom nikto nebráni slobodne žiť, užívať si a slušne dožiť. Ale nikto nie je povinný sa pozerať na ich sexistické verejné prejavy, nikto nebude tolerovať ich zlý vplyv na deti a už vobec nesmú vychovávať deti!!!

Slovanstvo je zámerne vymazané z dejín a povedomia ľudí. Hľadajte Slovanstvo, nájdete slobodnú a bohatú spoločnosť spokojných ľudí, bez otrokov, bez diktatúry peňazí a korporácií. Cyril a Metod a zavedenie kresťanstva u Slovanov, Rusov, Ukrajincov Slovákov, Čechov, bol agresívny akt cudzej moci plný násilia, hladomoru, zabíjania. Slovania neboli mečom nikdy porazení, boli porazení kresťanstvom, ktoré je produktovo účelove napísané zo Starého zákona a je len slabým podvodným a manipulatívnym prepisom dejín pred Sumérmi, Sumérskych, Mezopotánskych. Už Suméri pred 5 tisíc rokmi mali väčšie vedomosti a zručnosti ako dnešní vzdelaní ľudia, nemali náboženstvo, mali vedomosti, poznanie, dbali na čistotu rasy, rozumné konanie a a postsumérske civilizácie s väzbou na dnešnú západnú kultúru mali a majú otroctvo.

Slovania, Veľká Tartária, mali poznanie, vedomosti, rozumné konanie, tzv. zdravomyslie, odmietali homosexuálov, dbali na čistotu rasy, odmietali slabšiu genetiku ako začiatok úpadku ducha spoločnosti, nemali náboženstvo ani otroctvo. Zecharia Sitchin je inšpirujúce čítanie.

Homosexualita je len jeden z mnohých nástrojov na rozvrátenie spoločnosti, vyvolanie spoločenskej krízy, zdôvodnenie použitia ozbrojenej sily proti bezbranným občanom.

BRÁŇME SA!
Nevoľte nikoho z politickej kandidátky akejkoľvek politickej strany.
Žiadajte priame voľby z regiónov a odvolateľnosť poslancov. Referendum ako najvyšší zákon, vid Švajčiarsko. Trestnú zodpovednosť poslancov. Vystúpenie z EÚ ako neokoloniálnej mocnosti, ktor

294130

06.08.2013 17:12

Kanada si osvojuje právo peskovat Rusko kvůli zákonu omezujícímu propagaci homosexuality

RE: Príčiny homosexuality... 2

Definitíva 87.?.?.?

ktorá nás zotročuje, kŕmi odpadkami z EÚ a vládne prostredníctvom dotácií, neposlúchaš, nedostaneš, je to vydieranie = trestný čin! Odmietnime platiť dlhy Slovenskej vlády, ktorá ich urobila v rozpore so zákonom, morálkou a po dohode s EU, MMF a ECB, v rozpore so záujmami občanov. Vid Islandská revolúcia, politikov postavme pred súd.

Vráťme sa k Slovanským hodnotám, rodina, rodenie a výchova detí, vzdelanie, poznanie, rozumné konanie, kolektívne vedenie spoločnosti, zákaz zotročovania ľudí, hodnotenie jedinca podľa jeho prínosu pre spoločnosť a nie podľa konta v banke. Toto je Slovanstvo!!!

Slovanstvo nie je židoboľševická VOSR, ani následný socializmus, ani kapitalizmus. Nič z toho nevymysleli Slovania!!! Slovanstvo nie je to krátke dejinné vybočenie spoločnosti do socializmu. Socializmus bola tvrdá diktatúra, do ktorej služieb sa predali jedinci. Spločnosť ako celok socializmus odmietala. To isté je kapitalizmus, odumierajúci experiment, ktorý slúži na zbohatnutie a uchopenie celosvetovej moci do rúk finančných oligarchov, stávame sa otrokmi, strácame slobodu.

V tomto štáte ak ste Slovan a používate zdravé myslenie, chcete dodržiavanie zákona všetkými bez výnimiek, chcete rovnaké práva pre všetkých, bránite sa pred diskrimináciou zo strany kapitalistických neokolonialistov, militantných sionistov, nikým nevolenej samozvanej moci EÚ, asociálov, feministov a homosexuálov, tak z vás štát urobí teroristu, fašistu, nacionalistu, antihumanistu, antifeministu, antisemitu, odľuda, zločinca..., ktorého treba ihneď zabásnuť, mučiť a zasamovraždiť v base / Izrael, USA/.

Kríza a nespokojnosť v spoločnosti narastá, dôjde k nepokojom, čo je dôvod na policajné a vojenské perzekúcie, nasadenie moci štátu proti bezbranným občanom. Až potom ľudia si všimnú, že stratili slobodu a sú otroci. V predvojnovom Rakúsku Hitlera volilo 98% voličov, myslíte si, že 98% rakušákov bolo idiotmi?

294131

13.08.2013 18:18

Po Lavabit zavírá další šifrovaná internetová služba

Hrniec pretiekol.

Definitíva 87.?.?.?

Ako jeden číta tieto články a príspevky, tak dochádza k názoru, že je persona non grata a musí riešiť svoju bezpečnosť pred svetovým terorizmom, ktorý sa šíri z USA a EÚ. Po zhodnotení úrovne tzv. "demokracie" a iných pomocných ukazovateľov jeden dochádza k záveru, že na východe je jedna dostatočne veľká krajina, kde síce tiež nie je demokracia, tak ako nie je ani v USA, ale režim je priateľskejší k ľuďom, a je tam dostatok atómových zbraní na pribrzdenie svetového terorizmu. Byť bohatý a mŕtvy, alebo slušný, chudobný a živý. Jeden ide zamestnať veľvyslanectvo tejto veľkej krajiny. [bliji]

294349

18.08.2013 15:21

Egyptská junta nemá co ztratit

RE: Dobře, dejme tomu, že je to tak...

Definitíva 85.?.?.?

Cigánske pozitívum je veľká schopnosť množiť sa, piť, spievať a množiť sa. Ak by to zabránilo genocíde Slovanov, tak budiž.

Občas si vypime, trocha zaspievajme, len už v mene Slovanských bohov začnime konečne plodiť deti a vykašlime sa na robotu a honbu za ziskom.

V starobe aj tak zistíme, že poctivou a svedomitou prácou vedia bohatnúť len politici.

294574

21.08.2013 11:32

Olejování válečné mašinérie – od Osla přes letiště Heathrow až po Washington

RE: Nezávislost a objektivita Nobelových cen?

Definitíva 85.?.?.?

Ad múdrosť židov. Dokážu abstrahovať a celé generácie sa venujú len zarábaniu peňazí, ovládnutí spoločnosti, ktorá ich prijala medzi seba. Židovstvo je mýtus, dnešní židia nie sú hebrejci, ale chazarskí konvertiti, nemajú územný nárok na Palestínu, ani patent na rozum. Židov zjednocuje náboženstvo, ktoré im prikazuje vládnuť a bohatnúť na úkor iných. Extra trieda sú militantní sionisti, stelesnenie všetkého zla na Zemi.

Koľkí židia sa verejne dištancujú od zlého a podlého Jehovu a militantného sionizmu? Jedného dňa hrniec zase vykypí a budeme židov znova zachraňovať. Koľkýkrát v histórii? Lilienthal je svetlá výnimka, neviem prečo ho ešte nezlikvidovali.

Nidal Saleh, palestínec žijúci v ČR a na Slovensku, odporúčam všetky jeho knihy, sú krátke a je v nich všetko o židoch, židovstve, hebrejcoch... pritom žiadna nenávisť a zloba.

294686

Pane, ste amatér a diletant.

Proti parazitom sa očkovanie nerobí. Očkuje sa proti bakteriálnym a vírusovým ochoreniam, čo vie každé decko od svojich vzdelaných rodičov!

Očkovanie je biznis pre farmaceutov a tento biznis sa pretláča cez politikov. Za socializmu boli odborné štátne inštitúcie, ktoré rozhodli, že kedy a aké očkovanie robiť a dalo sa im veriť. Dnes odborníci nemajú šancu zmeniť politiku!!!

Západná civilizácia funguje na princípe klamstiev a podvodov a normálne vyvinutý priemerný mozog im nemôže veriť.

Slovania, zbavme sa parazitickej západnej civilizácie, ktorá nás finančne zotročuje. Začnime používať dedičstvo našich predkov, zdravé myslenie, poznanie a vedomosti.

294694

26.08.2013 16:37

Egypt se stává konfliktem v zastoupení

Izraelské bábkové divadlo.

Definitíva 87.?.?.?

Tam, kde nie je možná proamerická totalitná diktatúra, tam nastupuje rozvrat spoločnosti a občianska vojna. Zlý Američan, jeho náprotivok dobrý Saud a medzi nimi spokojne sa usmievajúci Izrael, ten pavúk v siete, ktorý poťahuje pavučinou. Ako vraví Jehova, araba treba zabiť, ak sa arabi rozhodli pozabíjať sa navzájom, je to ich rozhodnutie. Izraelu ostáva už iba posledný oriešok, Irán.

Svetové židovstvo sa tvári, že je všetko v najlepšom poriadku. A pritom je už zarobené na ďalšiu poriadnu melu v pohnutej his-tór-ii židov, svet proti židom. Konflikt slušných ľudí proti sionistickým militantom. Uvedomujú si židia o čom je sionizmus?
Uvedomujú si nežidia rozdiel medzi židom a sionistom, medzi chazarom a hebrejcom? Budeme zákonom chrániť ďalšie popieranie holokaustu? V čom sa odlišujú ľudia od zvierat? Rozumom veľmi nie.

294951

27.08.2013 06:20

Egypt se stává konfliktem v zastoupení

RE: Izraelské bábkové divadlo.

Definitíva 87.?.?.?

Uvedomujú si židia, že ak svet vystaví účet za sionizmus, tak si to zlízne aj veľa židov, ktorí nevedeli, alebo nechceli vedieť, čo je to sionizmus? Pred vlastným prahom si zametám pravidelne, bodaj si židia zamietli aj ten svoj.

294996

28.08.2013 12:22

Sýrie: Další chystaný válečný zločin Západu

Spoločný záujem.

Definitíva 87.?.?.?

Izraelský sionizmus úplne ovláda USA. Momentálne nikde nie je publikované, že prvoradou príčinou v arabských konfliktoch je záujem sionistického Izraela ničiť arabov, islamistov, rozvrátiť spoločnosť, ovládnuť arabský svet a nie americký záujem zaviesť demokraciu a bojovať za ľudské práva arabov proti diktatúram, ktoré odmietli poslušnosť voči USA.

Prioritou USA je ovládnuť suroviny a energie, preto sa blížia k Čínskym a Ruským hraniciam ako rakovina, pomaly ale iste. Majú v tom stáročné skúsenosti /anglosasi vylepšení židovskou genetikou/, vytrvalosť a je to jediná šanca, aby tento parazitický spolok mohol prežiť. Robiť, tvoriť hodnoty nebudú. Vždy budú len zotročovať národy a kradnúť im ich vytvorené hodnoty.

Izrael a USA majú rozdielne záujmy, len sa po ceste vývoja stretli a vyhovuje im to. USA sú nástrojom militantných sionistov na ovládnutie sveta. Koľkí američania to vedia? Je teda ovládnutie Číny a Ruska sionistický záujem, lebo američania stratili záujem o politický život a dianie a je im to jedno?

295082

03.09.2013 09:11

Progresivní daň je zločin

Civilizácia narazila.

Definitíva 87.?.?.?

Civilizácia narazila na problém, morálka ľudstva a ohrozuje samu seba.

Do pozornosti dávam génia humánneho podnikania, volá sa Baťa a je v médiách autocenzurovaný. Kto privatizuje zisk firmy, ten okráda vlastnú firmu. Ďalej bezúročné bankovníctvo, 100% zdanenie ziskov a pod. Nástrojov je veľa, len nechceme, sme otrokmi mamonu a egoizmu, odmietame rozvíjať civilizáciu.

Bohatstvo generuje problém, je to koncentrácia moci a privatizácia svetových zásob surovín a energií, je to diktát ceny a kvality tovaru vyrábaného svetovými korporáciami.

Štát je všeobecne považovaný za zlého hospodára, preto sa majetok privatizuje. Ale čo sa týka štátnych financií, našich daní a odvodov, zadlžovania, rastúcich výdajov štátu, na to sa pozeráme ako na normálnu vec, keď zločinci rozkrádajú a zle hospodária s verejnými zdrojmi. Štát nie je ani dobrý, ani zlý hospodár, štát je fikcia, je to inštitúcia, štát je taký, ako ako sú ľudia v správe štátu, čiže ľudia sú tí zlí a napriek tomu stále vyhrávajú voľby a páchajú stále väčšie zločiny.

Zmeniť morálku znamená zakázať bohatstvo v súvislosti s nadmernou spotrebou, koncentráciou moci a zotročovaním ľudí. Zisky musia ostať vo firme na rozvoj firmy, na sociálny program zamestnancov, byty, obchody, šport... Supermarkety sú koncentráciou moci, diktujú vysoké ceny a nízku kvalitu, likvidujú malú a strednú triedu.

Obmedziť moc štátu, vid. libertariánstvo, znížiť a zrušiť dane, ponechať len jednu daň, DPH, tá musí štátu stačiť, je spravodlivá, kto konzumuje, ten platí.

Detské prídavky zrušiť, ponechať podporu rodičovstva a detí formou daňových úľav. Rodiť deti bez obmedzenia a vychovávať ich proti vôli tých, čo tvoria hodnoty, so zákonnou podporou štátu, je zločin. Je to najkratšia cesta ku demokratickej vláde asociálov a zotročeniu ľudí tvoriacich hodnoty. Čaká nás teror nepracujúcej väčšiny. To je likvidácia civilizácie.

To je následok vlády korporácií, ktoré diktujú morálku a zotročujú ľudí. Odporúčam knihy od Zecharia Sitchin o vzniku a zániku civilizácií, náboženstva...Ak sa nezmení morálka, civilizácia zanikne.

295446

04.09.2013 06:56

Progresivní daň je zločin

RE: Civilizácia narazila.

Definitíva 87.?.?.?

Vzdelávaj sa, študuj Baťu, študuj islamské bankovníctvo, študuj rozvoj Nemecka po vojne, študuj Rothbarda, študuj libertariánstvo. Hodnoty vytvára zmestnanec svojou prácou, bez nich sú kapitál, stroje, um iba mŕtvou hodnotou neschopnou množenia. Človek je tou energiou, ktorá slúži na vytváranie hodnôt, žiadny sociálny parazit bez človeka - otroka nemôže prežiť, lebo bez vytvorených hodnôt, potravín, oblečenia, bývania... zomrie. Sociálny parazit je inteligent, ale netvorí hodnoty, iba ich spotrebúva, spotrebúva energiu hostiteľa, otroka, človeka.

Genetika, dedivosť sú príprodné vedy, sú nezávislé na ľudskej vôli. V prírode funguje selekcia nezávisle na človeku, najlepší prežije. V ľudskej spoločnosti si človek vytvoril humánnu, tzv negatívnu selekciu, neschopný tvoriť hodnoty sa množí a prežíva. Ďalší prírodný zákon hovorí, že kto sa rýchlejšie množí, ten prežije, prajem ti príjemné zážitky v spoločnosti demokraticky zvolenej vlády a parlammentu z asociálov, kriminálnikov, ktorí demokratickou väčšinou budú terorizovať hodnoty tvoriacu menšinu.

295528

06.09.2013 07:03

Grázlové v Bruselu

Nikým nevolená lúza.

Definitíva 87.?.?.?

Europoslancov nastrčili politické strany na kandidátku a povedali ľuďom voľte! Účasť na voľbách minimálna Barrosa a van Rompuy a ďalšie funkcie si volili medzi sebou tak, že Barroso a spol. navrhnú kandidáta na funkciu a opice v parlamente dvihájú ruky.

Normálny, zdravo vyvinutý jedinec celú EÚ odmieta. Základy EÚ sa tiahnu od 2.sv.vojny, cieľom je ekonomické ovládnutie priestoru Nemcami, tí sú okupovaní USA, teda sa presadzuje záujem USA. Priživujú sa Francúzi ako víťazná mocnosť. Historicky Francúzi nikdy nezvíťazili, Francúzsko aj dnes sa topí v recesii a Hollande skúša riešiť problém vojenskou agresiou v cudzích štátoch. V.B., víťazná mocnosť, prišla o svoju svetovú menu, podviedli ich USA, vždy vedeli ako bez práce zbohatnúť a dnes majú silnú opozíciu v Nigelovi Faragovi a libertariánstve.

Socializmus si nevymysleli Slovania, socializmus bol iba ekonomický a teroristický pokus židoboľševického USA finančného kapitálu na Slovanoch. Kapitalizmus sa storočia vyvíjal spolu s vývojom peňazí a Rotschildovým bankovým systémom, ktorý dnes ovláda skoro celý svet a tí čo ho odmietli, tí sa dožili USA demokracie, vid. Irák, Srbsko, Egypt, Sýria, pokus v Iráne.
Celý svet je zadĺžený vďaka mamonu ľudí, v USD, tie sú všetky falošné, lebo nie sú kryté hodnotami.

EÚ ekonomicky zotročuje Slovanské národy, štáty sa zadlžujú proti vôli občanov, inflácia ako Rotschildov podfuk skrytého zdanenia rastie, dane rastú, nemáme čas na deti a rodinu, robíme od vidím do nevidím a v starobe skonštatujeme, že poctivou a svedomitou prácou bohatne len politická lúza v EÚ a zotročených Slovanských štátoch.

295656

07.09.2013 09:47

Progresivní daň je zločin

RE: Civilizácia narazila.

Definitíva 87.?.?.?

Do sociálne slabej skupiny pribúda stále viac ľudí zo strednej a malej triedy

a to je dôsledok mamonu veľkokapitálu,

ktorý bezohľadne ničí všetku konkurenciu. Malá a stredná trieda je väčšina obyvateľstva, môže byť aj inteligentnejšia ako sociálni paraziti, ale jenoducho nemajú mamonársku genetickú výbavu, majú radosť zo života, ak sa im práca darí, tvoria hodnoty a sú spokojní so zárobkom takým, aby zabezpečili seba a svoju rodinu počas aktívneho života, v starobe, aj v chorobe.

A to je základ, človek nezávislý od štátu, slobodný človek tvoriaci hodnoty, ktorý uspokojuje potreby ostatných členov spoločnosti. Rozvíjajúca sa spoločnosť, nie degradácia vývoja a debilizácia národov konzumným kapitalizmom. Libertatriánstvo môže byť riešením, Slovanské védy to nazývajú zdravomyslie, ľudove zdravý sedliacky rozum.

295728

10.09.2013 06:35

Syrští ozbrojenci plánují chemický útok na Izrael z Assadem kontrolovaných území

Začali vymývanie mozgov.

Definitíva 87.?.?.?

Američania začali masové vymývanie mozgov aj u tak bezvýznamných štátov, ako je Slovensko. Predpokladám, že na pokyn z hora sa včera uskotočnil rozhovor v Slovenskej rádiotelevízii s US veľvyslancom. Ten predložil hovorené dôkazy o vine Sýrie, počúval som ho len krátko, boli to nepočúvateľné drísty.

Americká strana, vláda, má nevyvrátiteľné dôkazy overené aj spravodajskými informáciami, ako aj iné podobné slovné tvrdenia militantov, ktoré majú mať platnosť dôkazov. Ale nebol povedaný jediný fakt, žiaden listinný dôkaz, nahrávka, overiteľná skutočnosť. US dôkazy majú hodnotu klepov na tržnici, kde dve baby ohovárajú tretiu.

Ako keby sa US prezident už v minulosti neospravedlnil celému svetu za to, že mal nesprávne spravodajské informácie, ktoré viedli k vojne v Iraku. Ríša zla obludných rozmerov bude vládnuť svetu aj vtedy, keď ekonomnicky zbankrotuje, lebo má zbrane, proti ktoým sa nevieme brániť. Vid chemtrails, lietajú, robia na nebi bordel, mám fotodokumentáciu o mrakoch a len sa bezmocne prizeráme. Sú dni, keď nelietajú a to je na nebi božský kľud, sem tam ojedinelé civilné lietadlo a žiadne mraky po chemtrails, tie sú typické a nezameniteľné s prirodzenou oblačnosťou.

Aj naše Mig 29 lietajú súčasne s chemtrails, vždy dve, tretia má pohotovosť pri obrane východných hraníc, každý deň je tu riziko útoku, ale zatiaľ iba nacvičujú útok nad našimi hlavami, asi sú pokazené, že vyššie letieť nemôžu. Hlavne že platíme dane a demokraticky môžeme rozhodnúť o ich spôsobe použitia.

295850

13.09.2013 16:23

Francouzi volají: Rusko, zachraň nás!

Kto je strojcom humanoidných "hodnôt" západnej civilizácie?

Definitíva 85.?.?.?

Homosexualita, masové bezdôvodné odnímanie detí z rodín, konzumný bezduchý spôsob života, "blahobyt" na dlh a bez práce, rastúca nezamestnanosť, nárast chudoby, príprava vojska na občianske nepokoje sú nástroje a príznaky západnej ne-kultúry, ktoré rozvracajú rodinu ako základ spoločnosti. Sledujeme každoročný nárast životných nákladov, nárast daní, inflácie, štátnych dlhov...

Všetko sa to deje v rozpore so zdravým rozumom, slovanským Zdravomyslím, proti vôli občanov, pod diktátom parlamentov a vlád. Tieto procesy majú celosvetový charakter, USA je vzorom, potom sa zmeny dejú v Holandsku, Škandinávii, Francúzsku a postupne v celej Európe, bez ohľadu na vôľu voličov. Občania sú bezmocní, demonštrácie nepomáhajú, je evidentné,

že vlády sveta plnia príkazy vyššej mocnosti aj proti vôli voličov, že svetu sa nasadzuje jednotný náhubok nekultúrnosti, antihumánnosti, konzumu, dlhov, drancovania surovín a energií

a ničenie jedinečnej prírody na Zemi, vďaka ktorej môžeme vo vesmíre prežívať!

To všetko pod rúškom mimovládnych organizácií, ktoré dozorujú vlády, aby konali pre vyššiu moc, pod heslom humanizmu, ochrany ľudských práv a liberalizmu.

Je za tým všetkým NWO ideovo zhodná s militantným sionizmom? Staneme sa otrokmi NWO? Chce militantný sionizmus čerpajúci z ortodoxného židovstva, talmudu, kabaly, Starého zákona, pod rúškom bohom vyvoleného národa na ovládnuť svet? Je sionizmus pôvodcom rozvratu spoločností a štátov? Rozoštvať ľudí proti sebe zasiať nenávisť, nepokoje, občianske vojny, kde sa dvaja bijú, tretí víťazí, nikým nevidený bohatne a získava moc nad svetom. Vid. Arabská jar.

Poznáte odpovede na skazu ľudstva?

296063

14.09.2013 11:18

Posledních par hodin

Duša zvieraťa.

Definitíva 85.?.?.?

Našiel som holuba, dva dni sedel pri ceste, vždy odbehol, dva dni ho nebolo, 5.deň sedel 100 m ďalej a nereagoval. Zobral som ho, má krúžok, vykĺbenú čeľusť, naviac poslednú tretinu zobáka má odlomenú, mal iba jedno malé chvostové pero. Asi pretekár, čo narazil na prekážku. Bol vychudnutý na kosť, nepil, neprehĺtal vodu. Do týžňa sa spamätal, pije sám, kŕmim ho do zobáka, ak má hlad, tak behá za mnou ako pes a môj pes je ním fascinovaný, nevzdiali sa od neho ani na cm. Ak sedím a má hlad, tak sa postaví ku dverám, za ktorými má krmivo a trpezlivo čaká. Niekoľkokrát vyletel von oknom a vrátil sa, pochopil, že u mňa má slobodu a istotu prežitia. Zobák som sa pokúšal napraviť, ale bolo na výber: žrať a mať krivý zobák, alebo fixovanný zobák a smrť hladom.

Človek holubov naláduje do bedni, odvezie 1000 km od domova a holub staraj, príď domov ko vieš. Najlepšie sú holubice na hniezde, tie sa vracajú ku mladým. A holubár sa chváli ich výkonom a predáva holubov za nekresťanské ceny. To všetko nie z lásky ku holubom, ale z lásky ku peniazom. Človek je skutočná beštia. Pradstavte si boha, ktorý naláduje matky do dobytčáka, odvezie ich 1000 km a bude čakať, ktorá sa skôr vráti k decku.

Tak je to aj s koňmi, a so psami. Iba málo psíčkarov rozumie svojmu psovi a podľa správania sa človeka ku zvieratám viem povedať, ako sa človek správa ku svojej rodine a k druhým ľuďom.

Človek vládne, zviera sa podriadi, človek sa neovláda, zviera ticho trpí. Zvieraťu pomôžem vždy, človeku poviem pomôž si sám a poradím mu, ako si môže pomôcť. Myslíte si, že niečo pre seba urobí? Neurobí, takýto človek si zaslúži odísť zo z civilizácie navždy, nepodám mu pohár vody.

V prírode bez človeka existuje prirodzená selekcia toho zlého, v ľudskej spoločnosti je len boj o peniaze a moc. Ľudská duša je zlá, ničí prírodu, zvieratá, zabíja iných ľudí, drancuje suroviny a energie, ničí si jedinečné prírodné podmienky na Zemi, ktoré nám umožňujú prežiť vo Vesmíre. Ľudská duša je zrúda, zvieracia je čistá, neklame, nepodvádza, je verná a pochopí čo je dobré a čo zlé, nevie škodiť.

Pán Stwora, je vaľa duší, ktoré si zaslúžia pomoc, príde ďalšia.

296113

16.09.2013 08:52

Putin nastupuje do vedoucí světové role

Slovania dodnes neporazení.

Definitíva 85.?.?.?

V celých minulých dejinách Slovania mečom neboli porazení. A nikdy vojensky nenapadli cudzie územia, vždy boli napadnutí neslovanmi. Tĺkli sa medzi sebou, ale odolali Číne, Turkom, Persii.

Situácia sa zmenila, keď Rím namiesto meča poslal na Slovanov kresťanstvo, ktoré sa zavádzalo násilím a na príkaz zradných domácich panovníkov. Milióny nevinných Slovanov padlo a zomrelo počas hladomoru, nikto to nenazval genocída. Slovanské védy nepoznajú náboženstvo a židovský výmysel jedného Boha. Poznajú zdravý rozum, vzdelanie, poznanie a múdry odkaz svojich predkov.

Podvodom a klamstvom sa podarilo rozložiť Slovanskú spoločnosť. Cyril a Metod na Slovensku boli vyslanci cudzej Rímskej moci, ktorá sa vojensky nevedela presadiť. Celé dejiny Slovanov sú spálené, zničené a klamné. V stredoveku kresťanská cirkev pálila Slovanské dejiny. Dejiny Ruska píšu nemci na objednávku Romanova, nakoniec ho zavraždia. Samo Chalúpka v básni Mor ho podáva svedectvo o tom, že ešte poznal pravé dejiny Slovanstva. Po ňom temno. Napr. Rusko zastrešilo Gruziu po dlhom prosení Gruzíncov a poskytlo jej ochranu pred turkami a Iránom, stáročia si užívali výhody a dnes Gruzia vyhlasuje, že bola Ruskom okupovaná. A dnes dobrovoľne sa strčila do riadne tmavého a smradľavého otvoru, iný dáždnik sa nenašiel.

Židoboľševická VOSR, vražda Romanovcov, Lenin, Stalin a následný socializmus si nevymysleli Slovania. Bola to agresia USA finančného kapitálu. Tak isto obe svetové vojny vznikli vďaka iniciatíve USA kapitálu. Slovanská spoločnosť socializmus videla reálne, nebol dobrý k ľuďom, ale dejiny robia bankári a politici a nie ľudia.

Po nástupe Putina, ktorý podrobne pozná fungovanie kapitalizmu, sa Slovania zbavujú stáročia trvajúcej ideologickej poroby a nachádzajú svoju vlastnú stratenú slovanskú morálku fungujúcu na zdravom rozume, humanizme a rozvíjaní spoločnosti ako prostredia pre lepší život jedinca.

Zažívame stret dvoch civilizácií, Slovanskej, ktorá pôvodne osídľovala Euroáziu od Škandinávie cez Nemecko až po Grécko, obývajú tie územia dodnes, len iak hovoria, a západnej kapitalistickej anglosasko-židovskej, ktorá demokraciu vybudovala na genocíde Indiánov, kolonizovala Ameriku, absorbovala milióny členov iných národností. A týmto miliónom neanglosasov tiež nechýba zdravý rozum, len uprednostnili nezáujem o politiku a ilúziu bohatsva. Akonáhle sa im zhoršia životné podmienky, bude Anglosaská civilizácia odsúdená na zánik. Na Slovensku vládne humanoid Fico, v Čechách židovská loby, napriek tomu vlak naberá rýchlosť tým správnym smerom.
Do smrti mám už iba jedno želania, nech sa presadí humanita a zdravý rozumu.

296199

18.09.2013 06:43

Homosexuálna aktivistka priznáva, že účelom boja za “práva” je zničiť rodinu

RE: Článok o ničom.

Definitíva 87.?.?.?

A sme pri koreni veci. Kto požičiaval peniaze anglickým, francúzskym a nemeckým monarchom, aby mohli viesť vojny? Kto financoval ždoboľševickú VOSR? Kto zavraždil Romanovcov? Ko zaviedol na dlhé desaťročia socializmus v Slovanských zemiach? Kto financoval 1.sv.vojnu? Kto financoval Hitlera? Kto ovláda dnešné USA? Kto je ideovým otcom militantného sionizmu? Kto je povodcom multi kulti, pokriveného humanizmu, homosexuálnej revolúcie? Kto sa skrýva ako mimikra za nešťastím miliónov nič netušiacuich ľudí? Kto prijal židovské nábožentvo, zvrhlé, dejinami osudzované a prenasledované? A aký je cieľ, zámer tých, čo konvertovali na židovstvo, čo vôbec nie sú hebrejcami a robia si nárok na územia, na ktorých ich predkovia nikdy nežili? Majú chazari genetiku slovanskú, alebo inú? Kto sú naši bohovia, ktorým Hospodin kázal byť vyvoleným, rozšíriť sa ako burina po Zemi a vládnuť svetu?

296301

18.09.2013 16:20

Homosexuálna aktivistka priznáva, že účelom boja za “práva” je zničiť rodinu

RE: Článok o ničom.

Definitíva 87.?.?.?

Kdesi som okrajom zachytil názor, že chazarský chán sa rozhodol prijať židovské náboženstvo, lebo sa už nemohol pozerať na zvrhlé sexuálne praktiky svojho národa, ktoré by mohli byť umocnené následkom incestom. Príbuzenskou plemenitbou sa niektoré znaky posilnia, stanú hlboko zakorenené v génoch a ich vonkajší prejav je intenzívnejší. Homosex dominant + homosex dominant = Homosex.
Homosex dominant + recesív = homosex. Homosex recesív + homosex recesív = homosex.

296346

18.09.2013 16:58

Rumunsko: Revoluce začíná v Rosia Montana!

Otroctvo.

Definitíva 87.?.?.?

Otroci sa vozili z Afriky do USA, potom tí čo otrokov navozili kričali, že otrokov treba oslobodiť a otroctvo zrušiť.

Slovania sa stali otrokmi EÚ-koloniálnej politiky vo vlastnom štáte. Štát má armádu žoldnierov, ktorá slúži pre NATO a garantuje ochranu súkromia privatizérov. A ešte garantuje občanom demokraciu, keby náhodou poblúdili a rozhodli by sa pre iný, humánnejší spoločenský poriadok bez otroctva namiesto konzumného socialistického kapitalizmu. Politici sprivatizovali, rozkradli hodnoty vytvárané desaťročia.

Krad starý Mates jako straka,
u bohatce, i u žebráka.
Pak, nerozmýšleje se dvakrát,
dal do pokladny vše, co nakrad.
A nápis zhotovil si na to:
Soukromé vlastnictví je svato!

A preto sa milí kresťania pravidelne modlite, aby ste nezabudli, co je svato.

EÚ je spolok nikým nevolených zločincov, ktorí sa samoinštalovali k moci. www.euroseptik.cz

296349

24.09.2013 05:40

Najde se strana, která zabrání odírání občanů na vodném a stočném?

Radujte sa.

Definitíva 87.?.?.?

Radujete sa, že vzduch je zatiaľ zadarmo. Všetky ostatné životne dôležité potreby sú spoplatnené.

Riešenia:

Podľa vzoru Marca Fabera odporúčam opustiť krajinu, kým sa ešte dá, týka sa to celej EÚ. Toto odporučil občanom, keď v USA bola ekonomická kríza. Jeho slová sa napĺňajú.

Zrušte politické strany, zaveďte priame voľby, referendum ako najvyšší zákon na všetky rozhodnutia parlamentu a vládne finančné výdaje, trestná zodpovednosť a odvolateľnosť poslancov za všetky činy, ktoré zhoršujú život občana, odmietnite splácať štátne dlhy, tie vznikli bez súhlasu občanov a pod diktátom EÚ, ECB a MMF, zrušte súkromné banky a úrokové bankovníctvo...

Metóda Rudolfa Vaského, známeho ako persona non grata na slovenských weboch. Vypracoval metódu zavedenia demokracie, volá sa Národné povstanie za demokraciu roxorom do hlavy.

Vyberte si. Všetky spôsoby sú zlé pre pohodu občana a dobré pre vec ako takú. 2/3 obyvateľov sú slabšej mysle, vo voľbách nerozhodnú vo svoj prospech, ale v prospech politikov. Vivat demokracia.

296712

28.09.2013 12:26

Kam kráčíš Slovensko? Kam kráčíte Čechy?

Urobme si poriadok v hlave.

Definitíva 85.?.?.?

V prírode bez človeka existuje selekcia negatívneho a prežitie pozitívneho. Na Zemi príroda bez človeka neexistuje a človek nie je natoľko vyspelý, aby nahradil prírodnú selekciu. Človek sa musí správať rozumne, naberať vedomosti a učiť sa od predkov. Tak fungovalo Slovanstvo do začiatku pokresťanšťovania Slovanov.

Rozum káže. Genetika je prírodná veda nezávislá na človeku. Prežije ten, kto sa najrýchlejšie množí a nie ten, čo je najmúdrejší a najlepší pre spoločnosť. Teda tešme sa na demokratickou väčšinou zvolený parlament z asociálov a kriminálnikov, ktorý bude terorizovať pracujúcu a hodnoty tvoriacu menšinu. S EÚ na večné časy a nikdy inak!

Táto realita nás čaká, ak nič neurobíme. Asociáli sú chránený Bruselom, musíme ich doma živiť, množíme si ich a odchovávame za naše dane, na príkaz Bruselu a pod dozorom nášho štátu. Len preto, aby sa čierna masa nepohla smerom na západ. Bruselské pokrytectvo!

Demokracia je ideológia na samoinštalovanie politikov do štátnej moci prostredníctvom volieb. Masmédiá ovládajú finančníci, občan volí len z politickej straníckej kandidátky tak, ako to predpísali finančníci. Len z politickej kandidátky.

Zjednoťme sa:
Zrušme politické strany.
Zaveďme priame voľby z regiónov.
Referendum ako najvyšší zákon na všetky štátne výdaje a príjmy a rozhodnutia parlamentu.
Odvolateľnosť poslancov a politikov, trestná zodpovednosť za všetky činy, ktoré poškodzujú občana a zhoršujú mu život.
Vráťme zvrchovanosť štátu, odíďme z EÚ a NATO, zaveďme vlastnú menu, národnú banku, štát tlačí menu a určuje jej kurz.
Zriaďme domobranu ako regulérnu armádu, zrušme žoldnierov slúžiacich NATO pre agresiu sionistov v cudzích štátoch.
V štáte musia platiť vlastné zákony a žiadne iné. Zrušme nanútenú idiotskú legislatívu EÚ

Riaďme sa vlastným rozumom, vedomosťami a poznaním, ktorý nám zabezpečia prospech. Vyškrtnime zo slovníka sionistickú terminológiu: rasizmus, genocída, fašizmus, humanizmus, feminizmus, multi-kulti, kapitalizmus, socializmus, náboženstvá!..., slúžia len na rozvrátenie spoločnosti. Použime fakty a zdravý rozum. Spoločensky oceňme tvorcov hodnôt pre spoločnosť a nie sociálnych parazitov s kontom v banke.
Židoboľševická VOSR a následný socializmus, vražda cára, svetové vojny, boli produktom USA sionistického kapitálu a nie Slovanských národov. Slovania sa stali ekonomicky okupovanými a finančne zotročenými národmi, vid. pôžičky, úroky, štátne dlhy, rastúce dane, nekryté USD...

Pri zavádzaní kresťanstva na Ukrajine a v Rusku boli vojny a hladomory, padli milióny Slovanov. Ďalšie milióny Slovanov padli po židoboľševickej VOSR a následnom budovaní socializmu, zlikvidovaná bola inteligencia Ruska. Nikto zo Slovanov to nenazýva genocída Slovanov, genocída to bola, lebo slovo genocída Slovania nemajú v slovníku, na rozdiel od sionistov.

Cyril a Metod boli vyslan...

Automaticky kráceno

296985

28.09.2013 12:28

Kam kráčíš Slovensko? Kam kráčíte Čechy?

RE: Urobme si poriadok v hlave 2.

Definitíva 85.?.?.?

Cyril a Metod boli vyslanci Ríma, ktorý nemohol vojensky poraziť Slovanov, kresťanstvo sa zaviedlo vďaka zradnej šľachte. Samo Chalúpka, Mor ho, svedčí o pravdivom poznaní Slovanských dejín, ktoré sú z vedomia ľudí a zo škôl vygumované. Pôvodná pravoslávna cirkev nebola kresťanská, Rím ju dodnes nezlomil, zachovala si znaky pôvodnosti. Žiadne náboženstvo nemá nič spoločné so zdravým rozumom, skúste knihy od Zecharia Sitchin. Dnešná biblia vychádza zo skutočných dejín, ale je z nej ideologický nástroj o jednom Bohovi a o jednom vyvolenom národe.

Ak chceme prežiť, musíme nájsť svoje pravdivé dejiny, svoje Slovanstvo, civilizáciu a kultúru. Dnes nám diktuje podmienky civilizácia anglosasko - židovská a je to vygumovaní Slovanov z mapy sveta. Slovania si ctili rodinu, rodenie, výchovu a vzdelanie detí ako základ spoločnosti a nie zbohatnutie a uchopenie moci zbíjaním tvorivývh ľudí. Sme svedkami stretu dvoch civilizácií, anglosasko - židovskej a Slovanskej. Demokracia v USA vznikl na základe genocídy miliónov indiánov a zotročení černoch, o tom sionisti nehovoria. Slovania nikdy nezotročovali susedné národy. Zdôrazňujem: socializmus nie je Slovanský produkt, bol Slovanom vnútený.

296986

01.10.2013 05:32

Nyní je čas odebrat Izraeli jeho ZHN

Židovstvo je mýtus.

Definitíva 87.?.?.?

Genetický výskum haplotypov dokazuje, že európsky židia nemajú hebrejský pôvod. Dejinné fakty hovoria, že chazari konvertovali na židovské náboženstvo. Haplotypy dokazujú, že nehebrejských tzv., alebo tiež konvertovaných židov je vo svetovej populácii asi 96 % a nikdy nežili v Palestíne. Palestína bola domovom hebrejských židov. Chazarskí konvertiti osídlili Palestínu násilným aktom za peniaze Rothschilda a povojnových politikov víťazných mocností.

Zecharia Sitchin vo svojom diele píše o Sumérskych bohoch. Izraelská komunita bola jedna z mnohých kultúr, ktoré boli v styku s kultúrou Sumérov. Sumérske dejiny bohov sú zapísané na tabuľkách, ktoré sú na desaťtísíce v múzeách a prosme bohov aby ich nestihol osud Slovanských véd, ktorých dejinné záznamy boli v stredoveku celoplošne pálené, ničené a dejiny Slovanov zamlčané a totálne prepísané.

Starý zákon a Biblia sú písané z dejinných faktov Sumérskych dejín, ale selektívne, len z pohľadu dejín - his-tór-ie židov, držia sa len dejín židov. Zo sumérskych bohov urobili jedného Hospodina a z Biblie je ideologický nástroj o jedinom vyvolenom národe židov, ktorý ovládne svet. Tento scénár sa kruto napĺňa, ortodoxné židovstvo sa stalo zdrojom pre militantný sionizmus, ktorý vládne USA a celému svetu.

Pochybujem, že členovia židovskej pospolitosti majú vedomosti o svojej chazarskej minulosti a o pôvode židovského náboženstva. Pochybujem, že si chazari, židia, uvedomujú hrozbu katastrofy, ktorú na seba privolávajú slepou vierou v židovstvo ovládané militantným sionizmom, svojim nemým súhlasom.

297085

04.10.2013 15:13

Netanyahuův projev v OSN: Zní jako sociopat?

RE: Izrael

Definitíva 87.?.?.?

Miliarda bezcenných USD za predaj ČR, alebo život svojej dcéry.

297354

08.10.2013 08:33

Prezident Zeman vyhandloval osobní výhody za bezpečnost naší země

Chobotnica NWO.

Definitíva 87.?.?.?

Ak je Zeman amorálny, tak vlezie Izraelu do zadnej diery, ak má charakter, tak možno veľmi prestrelí, aby si ľudia uvedomili, kto tu vládne a aby zjednali nápravu.

Židov je v ľudskej populácii a si 8 %. Židia sa delia na: Sefardských, pôvodných hebrejcov, ktorí sú pôvodnými obyvateľmi územia Palestíny/ nie Palestínčanmi/ a sú dnes druhoradí občania Izraela. Aškenázskych, tzv. európskych, ktrorí tvoria vyše 90% všetkých židov, pôvodom sú to chazari z Chazarského kaganátu, odkiaľ boli vyhnaní pre svoj zločinecký spôsob života. Chazari prijali židovské náboženstvo a sú takzvaní, alebo aj konvertovaní židia. Ich predkovia nikdy nežili v Palestíne.

Židovské náboženstvo vzniklo zo Sumérskych dejinných zdrojov, zaoberá sa však len udalosťami súvisiacimi so židmi a je aj primerane pozmenené v prospech židov. Židia boli jednou z viacerých kultúr, ktoré boli v kontakte so Sumérskou civilizáciou a boli ňou ovplyvnení. Zo Sumérskych bohov sa stal jeden Hospodin, dejiny ľudstva sú prezentované ako his-tóra, čiže dejiny židov. Jediný židovský boh zazmluvnil židov ako jediný vyvolený národ, ktorý sa rozíde po svete, získa moc a ovládne celý svet. Židia tisíce rokov usilovne pracujú na získaní bohatstva a moci, sú to výborní psychológovia, osud židov sa napĺňa.
Biblia pozná len jedného boha, hovorí o vyvolenom národe, ktorému musia kresťania vždy a všade pomáhať, inak budú potrestaní. Biblia prakticky zotročuje ducha kresťanov, núti ich k poslušnosti pod hrozbou trestu, bráni slobodne myslieť a poznávať svet.

Militantní sionizmus ideove čerpá zo židovského náboženstva. Ovláda politiku USA a teda celý svet. Izrael vznikol pod záštitou klanu Rothschild a víťazných mocností USA a V.Británie. Tvorcom svetového bankového systému je klan Rothschild, Neexistuje štát bez centrálnej banky a tie sú riadené FEDom. Slovensko nemá centrálnu banku, ale nemá ani svoju menu. Dvaja ľudia sa vzopreli finančnému zotročovaniu, Lincoln a Kenedy, obaja museli predčasne zomrieť. Štát, ktorý odmietne úžernícku pôžičku od bánk, sa stáva nepriateľom spoločnosti. Zadlžovanie je nástroj na ovládnutie štátov a zotročenie ľudí. USA demontuje svoju demokratickú Ústavu a kríza sa prehlbuje.

297488

16.10.2013 09:23

Rusko, Sýrie a úpadek americké hegemonie

Nástup Slovanskej civilizácie.

Definitíva 87.?.?.?

Zmena síl vo svete svedčí o prebudení sa Slovanskej civilizácie po takmer 1000 rokoch Slovanskej genocídy. Civilizácie v princípe humánnej, odsudzujúcej všetky formy otroctva, jej základom je rodina, rod, kolektívne vedenie spoločnosti, rodenie, výchova a vzdelanie detí. Šťastena osudu stála pri Slovanoch, lebo v tomto dôležitom dejinnom zlome je prezidentom Putin a nie idealista Medvedev.

Putin je predstaviteľom excelentného vecného, vzdelaného, múdreho politika. Je reprezentantom Slovanského spôsobu zdravého myslenia pre vec, pre ľud, spoločnosť, ktorá potrebuje prežiť v kosmických súvislostiach. Zdravé myslenie kladie záujem spoločnosti nad všetky ostatné záujmy.

297968

18.10.2013 16:36

Putinův valdajský projev

RE: V rusku zaostává instalace absurdních židovských divadel.

Definitíva 87.?.?.?

Židoboľševická VOSR a následný socializmus až po Putina boli v réžii anglosasko-židovského bankového kapitálu. Slovania prežívali poslednú fázu Slovanskej genocídy. Ak u nás populácia národa klesá na úkor iných národností a deje sa tak pod diktátom cudzej moci EÚ, tak to je tiež genocída. Zodpovední sú tí politici, ktorí odovzdali kompetencie štátu do Bruselu.

298095

02.12.2013 12:45

Domovy seniorů

Zabudli sme odkaz Slovanstva.

Definitíva 85.?.?.?

Slovanské dejiny sú stratené, Ruské dejiny písali Nemci, židoboľševickú revolúciu a socializmus naordinovali a vykonali židia, Slovanské Pravoslávie, nie to dnešné cirkevné, ale to pôvodné staroslovanské, filozofiu bytia človeka, toto zničili a ničia stále kresťania.

Ak je základom spoločnosti rodina, rod, tak na seba preberá aj zodpovednosť za chorých a starých. Títo nekončia v ústavoch, ale sú s rodinou a dožijú doma s rodinou. My sme zabudli na chorých a starých, lebo nám Rothschild naordinoval bankovú úžeru a nekonečnú naháňačku za ziskom, nemáme čas ani na deti, nie to na rodičov, v práci trávime viac času ako doma.

Príklad z Belgicka. Debilko bol na farme v čistých montérkach, v čižmách, s vidlami v ruke. Montérky čisté, nevedel si ich ani zašpiniť. Ale úsmev mal od ucha k uchu, škeril sa na nás od radosti, bol doma s rodinou, nikto ho neskrýval a mával nám pri odchode, nie zlomyselne, ale od radosti. U nás zamrežované okno a sedatíva až narkotiká.

Každý sa musí v živote naučiť byť sám sebe pánom, musí vedieť akú kvalitu života a staroby chce žiť. Musí zdravo žiť, nesmie "chytiť" demenciu. O mojom spôsobe staroby si rozhodnem sám, pripravujem sa na to hlavne zdravým spôsobom života. Starobinec nikdy. Čas mojej smrti je výhradne mojím rozhodnutím. Zmeniť to môže len humanitárne bombardovania a USA drony.

300174

17.12.2013 21:39

Střet civilizací podle Vladimira Putina

Všetci proti Rusku, už dlho.

Definitíva 85.?.?.?

Prvýkrát niekto vyslovil verejne názor o strete civilizácií, anglosasko židovskej a Slovanskej. Arabská civilizácia je a dlhodobo bude okrajovým a zvládnuteľným židovským problémom, šikmookí aziati sú na programe až po zničení Slovanskej civilizácie. Nikto v dejinách nenarobil židom - chazarom toľko problémov ako Rusko. Žiadna civilizácia neutrpela tak obrovské straty na životoch a nezažila takmer tisícročnú genocídu ako Rusko a Slovania.

Naštudujte si pravdivé a utajované dejiny Slovanov, ich kultúru, spoločenské zriadenie, spôsob riadenia spoločnosti a porovnajte si Slovanskú civilizáciu s anglosasko židovskou, Začalo to všetko násilným zavádzaním kresťanstva u Slovanov, toto bolo zvlášť kruté na území Ruska a Ukrajiny. Pláštik tajomstva je nad cárom Petrom I. Romanov odmietol Rohschildov bankový systém, cárske Rusko bolo priemyselne na takej úrovni ako západná Európa a anglosaso židom najviac vadil slobodný a nezávislý trh v Rusku, ktorý nevedeli tak ovládnuť, ako trh USA. Potom prišla židoboľševická VOSR vedená zahraničným votrelcom Leninom a Bronsteinom, financoval ich bankár Thompson, pomáhali vlády USA, Británie a Nemecka. Najpodlejšie bolo to, že Británia bola súčasne spriatelená aj s Ruskom. Pomáhalo im asi 10 000 dobrovoľných revolucionárov. Boľševici zaviedli komunistickú diktatúru, tú sme vymenili za diktatúru EÚ, Rusi v nej žili až do príchodu Putina.

10 000 tisíc naverbovaných zločincov dokázalo poraziť 185 miliónový národ, dokázali ho zbaviť cára, zničiť priemysel a poľnohospodárstvo, vyzabíjali inteligenciu Ruska.

Žido boľševická VOSR a socializmus neboli dielom Slovanov.

Porovnajte si VOSR so štátnym prevratom v dnešnej Ukrajine pod vedením Kličkovho vyboxovaného mozgu, ktorý je v špeciálnej opatere priateľov z USA. Predstavte si, koľko silnej vôle je treba na to, aby proti Kličkovcom nezakročila armáda, veď sa koná štátny prevrat. Američania a iní priatelia EÚ, napr. Kocáb, Schlafenberg, chodia do Kyjeva ako na klavír, štvú proti suverénnemu štátu a nikto ich nazatkne.

Porovnajte si skutky Putina a Ruska s anglosasko židovskou civilizáciou, ktorá má na svedomí dve svetové vojny, Hirošimu, Kóreu, Vietnam, Kambodžu, Irak, Arabskú jar, Sýriu, Líbiu, genocídu a protizákonné obsadenie územia v Palestíne, ekonomickú kolonizáciu Slovanských národov pod vedením EÚ na večné časy, zničenie a vykradnutie majetku národov, nezamestnanosť, rast chudoby, stratu suverenity štátov, zničenie rodiny ako základu spoločnosti. Urobte si vlastný zoznam dejinných skutkov a pod každý si napíšte autora diela. Rohodnite sa, koho budete podporovať doma a v zahraničí. Svetová vojna a krach finančného systému sú za dverami.

300922

21.12.2013 13:12

Tři výborné spolužáky nahradili dva "problémoví"

Genetika.

Definitíva 85.?.?.?

Odporúčam občanom analyzovať každý problém pomocou prírodných vied. Prírodné vedy sú nezávislé od vôle človeka, sú o poznaní fungovania vecí na Zemi a vo Vesmíre. Ak ich spoznáte a rešpektujete, tak si uľahčíte život.

Tzv. spoločenské vedy, sociológia, ekonómia a iné, sú zbožným prianím autora sú ideológiami na ovládnutie más ľudí, slúžia na debilizáciu národa. Napr. existuje aj fyzická ekonómia, ktorá rešpektuje poznanie prírody, o nej sa nikto neučí.

Genetika je časťou poznania prírody. Genetika je náuka o dedení, dedivosti.

Genetika pracuje ako kopírka! Každý sa podá na svojho otca a matku, výnimkou je, ak otcom je sused a nie otec rodiny. Zdedené gény sa môžu a nemusia prejaviť v živote jedinca, podľa vplyvu životných podmienok.

Gény, ktoré nezdedíte sa nemôžu počas života jedinca prejaviť!

Sumérsky bohovia, kráľovská šľachta, rothschildovci a iné bankové klany, pôvodná staroveká Slovanská kultúra, židovské náboženstvo, iné národné kultúry, všetci veľmi dbali a dbajú na čistotu rodu. Čistota rodu je o zachovaní kultúry národa, o poznaní generácií predkov, o schopnosti prežiť na Zemi a vo Vesmíre. Čistota rodu nie je o rasizme.

Čistota rodu je o zachovaní tej najlepšej genetiky v spoločnosti, je o schopnosti národa prežiť.

Dnes existuje kultúra -izmov na čele s rasizmom, antihumanizmom, atď. Celá tá agenda má za cieľ rozvrat spoločnosti, rodiny, rodu, zničenie genetiky bieleho, čiže Slovanského človeka. Pôvodne Slovania obývali územie od pol Škandinávie, cez časť Nemecka, časť Rakúska a Talianska, až po Grécko, Irán, po Indiu a Čínu, celú Euroáziu. Kresťanstvo zahubilo milióny Slovanov a zničilo Slovanskú kultúru, staroveké Pravoslávie.

Dnes musíme zo zákona -izmov ustúpiť cudziemu elementu, ktorý fakticky je zdrojom zlej genetiky. Lebo každý, kto si uzurpuje cudzie územie a škodí pôvodnej kultúre je amorálny, je zlý.

Riešením je odmietnuť voľby politikov a politických strán, ktorí slúžia cudzej moci, presadiť priame voľby a občiansku spoločnosť, referendum na všetky rozhodnutia parlamentu.

Prestaňte voliť zlo. Odmietnite cudziu moc.

Naši tiež spoluobčania mali šancu prejaviť svoje gény v socializme aj v kapitalizme, môžete im dať šancu prejaviť sa aj v inom -izme. Lenže kde nič nie je, ani čert neberie.

301194

24.12.2013 12:31

Tři výborné spolužáky nahradili dva "problémoví"

Tabu v sociálnych vedách.

Definitíva 85.?.?.?

Krátko som ten článok omrkol, autor si zaslúži medailu za odvahu a druhú, väčšiu, za zdravé myslenie. Ako vedec spoločenských vied nevymýšľa, ale informuje o faktoch. Až na toho Darwina, poznanie je už hodne ďalej, vid. Zecharia Sitchin.

Zaujímavá je r-stratégia, ktorá hovorí, že čím väčšie a dostupnejšie sú zdroje, tým sa skupina geneteicky zaradená ku r-stratégii rýchlejšie množí. Naše cigánske skúsenosti od r. 1948 to plne potvrdzujú a empíria je najsilnejší vedecký dôkaz.

Teda čím väčšia sociálne podpora, tým menšia chuť pracovať a postarať sa o seba a tým vyššia schopnosť sa množiť.

Ďalší prírodný zákon hovorí, že prežije ten druh, rasa, ktorý sa najrýchlešie množí a nie ten najpracovitejší, najmúdrejší, najtvorivejší...

Demokracia ako veľmi zlá a škodlivá ideológia sa postará o to, že r-stratégovia, nezamestnaní, asociáli, kriminálnici, všetci sociálni paraziti si demokraticky zvolia svoj parlament a vládu. Tvoriaci človek, múdry a vzdelaný, investujúci do svojich málo detí, patriaci ku K-stratégom, človek tvoriaci kultúru, zabezpečujúci napredovanie a vývoj spoločnosti,sa dňom takýchto volieb stane menšinou a bude v postavení otroka slúžiaceho pre parazitickú väčšinu.

Tam speje náš Slovanský vývoj pod vedením USA a EÚ, už teraz sme ekonomickou kolóniou anglosaso židov a stávame sa menšinou na vlastnom území, civilizácia Slovanov končí, vieme to, politici nás zradili a predali.

Prestaňme voliť politikov a politické strany, riešením sú priame voľby, referendum na všetky rozhodnutia parlamentu, kolektívne vedenie spoločnosti.

Jediná nenásilná a zákonná forma odporu je NEVOLIŤ!

Pojem rasizmus, fašizmus, humanita, multi kulti, ľudské práva sú ideológiou o umlčaní zdravého Slovanského myslenia, používajú ju tí, ktorí nám diktujú zánik Slovanskej civilizácie.

Židia prežili dodnes preto, lebo praktikovali príbuzenské sobáše, dbali na čistotu rasy, prioritou bolo a je rodenie a výchova detí, reprodukovali sa vždy rýchlejšie ako susedské národy, na prvom mieste dbali na prospech svojej židovskej skupiny aj za cenu znevýhodnenia a poškodenia pôvodných obyvateľov, obsadzovali kľúčové posty v obchode a vo vedení spoločnosti. Je na škodu, že židia nedokážu stanoviť svoju morálku vo vzťahu ku okolitým národom. A židia predsa nie sú rasisti. My Slovania chcime len to, čo praktikujú židia a nemôžeme byť označení ako rasisti.

301333

21.01.2014 19:22

Nad Ukrajinou a Ruskem se shromažďují ošklivé mraky

RE: Spojení dvou

Definitíva 85.?.?.?

Gruzia bola pod tlakom Turecka a Iránu a dlhé roky hľadala ochrancu národa a prosila ruského cára o ochranu navonok. Až napokon cár súhlasil. Grúzia si užívala výhod satelitu. Dnes gruzínska politika vyhlasuje, že bola kolonizovaná Ruskom a okupovaná ZSSR. Nebyť ochranného dážnika Ruska a ZSSR, tak Grúzia je v postavení Kurdov v Turecku a Iráne, bez štátnosti, národ v likvidácii. Saakašvili si vybudoval kariéru na podlosti a klamstve a budoval na pozícii svojho otca. Saakašvili je gruzínsky Kličkov.

302923

21.01.2014 19:59

Kdo a proč zničil československý průmysl

RE: Prosím,zůstaňte v těch všech soudech na zemi!!!

Definitíva 85.?.?.?

Dobrý postreh. Ekonómia je spoločenská veda, ktorá hovorí o zbožnom prianí autora, nerešpektuje zdravý rozum a prírodné vedy. Dnešní absolventi univerzít sú keynesiáni, poznajú len nekonečne rastúci zisk a nekonečne rastúcu spotrebu, ktoré sú potrebné na nekonečne rastúce platby za nekonečný dlh. Fyzická ekonómia je tabu. Jediná trvalo udržateľná výroba je tá, ktorá sa doma vyrobí a doma aj spotrebuje, peniaze sa točia doma, zisk ostáva doma a pracovné miesta sú stabilné. Génius Baťa je v ČR tabu, zisk firmy investoval do sociálneho programu zamestnacov a do rozvoja firmy. Privatizácia zisku bola zločin. Kríza je krízou morálky ľudstva.

302928

23.01.2014 10:14

Šukají ještě vůbec lidi v Čechii?

Šukají!

Definitíva 85.?.?.?

Najviac ale politici šukají politiku a občanov. Život je o sexe a nie po vzťahoch, morálke a zmysle života. Ako vraví jedno náboženstvo, ktoré ovládlo voľbu prezidenta v ČR, sex s deckom do veku 3 rokov nie je hriech...

Pán Stwora, vážim si Vás, napriek tomu chemtrails sú našou každodennou realitou. Vlastnými zmyslami pri pozorovaní oblohy a použitím vlastného rozumu dokážete odlíšiť chemtrails lietadlá od civiliných bez chemtrails, dokážete odlíšiť prirodzenú oblačnosť od pásov a hmloviny chemtrails.

Zmysel chemtrails poznajú len autori. Depopulácia, vakcinácia a pod. skôr nie je zámerom, aj keď sa to nedá v určitom budúcom čase vylúčiť. Vojenský výskum a modelácia počasia s dopadom na svetové počasie je najpravdepodobnejšie. Chemtrails hmloviny kondenzujú molekuly vody, tienia slnečný svit, znižujú tým asimiláciu rastlín, úrodu a výživnú hodnotu farmárskej produkcie.
Osobne si myslím, že chemtrails majú na svedomí lokálne niekoľkoročné suchá a lokálne devastujúce zrážky. Chcemtrails hmlovina, podobne ako aj oblačnosť, v noci zadržiava teplo, noci sú teplejšie a bez rosy!!!

Na vlastné oči môžete pozorovať aj aldostratus undulatus, hmloviny menené HAARPom, je to nezbudnuteľný zážitok z oblasti scifi. Ja penzista som tieto javy na oblohe v živote nevidel a to som pred 4-5 rokmi presedel hodiny a dni pri rybníku pod koridorom civilného letectva. Lietadlá ma skoro fascinujú. Nad hlavou nám lietali aj bombardéri s demokraciou pre Srbsko, hlavne v noci, poznali sme ich podľa zvuku. Pretože sa pcháme do zadku tej správnej svetovej moci, tak demokraciu už máme a nemusia ju k nám dovážať bombardérmi.

303067

26.01.2014 07:44

Economist musel po kritice odstranit „antisemitskou“ kresbu

Mal som dom a zaáhradu...

Definitíva 85.?.?.?

Židovstvo bolo prvé monoteistické náboženstvo. Židia si písali dejiny na základe dejín Sumérov, Hebrejci boli jedna z civilizácií, ktoré boli v kontakte so Sumérmi. Všetky vzdelávacie a informačné zdroje o Suméroch mlčia!!! Hospodin nemá genealógiu, Starý zákon napísal človek, možno poloboh.

Židovské náboženstvo je stratégiou prežitia, žiaľ na úkor existujúcich civilizácií a žial veľmi úspešnou stratégiou. Je to separatistické a rasistické náboženstvo, ktoré účelove praktikuje všetko, čo židom pomôže, bez ohľadu na život, zdravie a majetok civilizácie, s ktorou aktuálne židia žijú. Napr. Židoboľševická VOSR, vražda Romanovcov a následne inštalovaný socializmus, genocída Slovanov a ich storočné zotročovanie, Lenin, Marx, Trocký ... žiadny Rus., žiadny Slovan, práca na objednávku anglosaso židovského kapitálu. Keď sa anglosaso židia rozhodli, že socializmus zrušia, ta sa tak pod vedením Havla stalo a my sme huby otvárali, ako sa komunisti dobrovoľne, bez násilia stiahli zo života.

Sionizmus ideologicky čerpá zo Starého zákona. Izrael prostredníctvom AIPAC ovláda USA, tie cez FED a centrálne banky, OSN, MMF, Svetovú banku, ako aj technicky vyspelé zbrojárstvo kolonizujú celý svet. Nemecko je dodnes porazená krajina, nemá vlastnú ústavu, má mocnosťami nadiktovaný Základný zákon, dôvody okupácie pominuli pádom železnej opony. Izrael má poradné a kontrolné organizácie s funkciou AIPAC vo všetkých štátoch. Vid. české prezidentské voľby, voliči odmietli židov a položidov a zvolili si jediného čecha, Zemana a ten je celý v izraelskej r.iti.

22.1.2014, TN na Markíze: Krupinský primátor povedal pravdu o židoch a Palestínskej okupácii a musel sa verejne ospravedlniť. Reakcia dcéry židovského spisovateľa bola: "Sadnem na autobus a jednu mu vytnem." A to preto, že niekto si dovolil povedať pravdu o židoch.

Sú aj žiadia slušní a užitoční pre komunitu, ale všetci sa hlásia k sionizmu, židovskému náboženstvu a všetci sa tvária, že Arabov zabiť je potrebné, lebo sú to teriristi. Terorista je aj ten, kto odmietne opustiť svoje historické územie predkov. To mi zajtra do záhrady príde žid a vyhlási môj dom a záhradu za svoj majetok a mňa za teroristu a bude to pravda. Lebo to povedal žid. Nikto zo slušných židov sa neozve proti sionizmu, nikto nevystúpi zo židovskej stratégie prežitia. Všetci ticho mlčia, okrem Lilienthala. Viacerí sa ozvali a zomreli, Lincoln, Kenedy. Ak v budúcnosti nastane nový Osvienčim, tak všetci židia budú nariekať. Dnes tomu môžu predísť a všetci sú ticho. Zodpovednosť padá na všetkých židov.

Židia ovládli celý svet a netaja sa tým. Diktujú "antisemitské" zákony, tie sú v rozpore s demokraciou. Lebo demokracia je sloboda prejavu, šírenia myšlienok a ovplyvňovania a presviedčania občanov o mojej myšlienke. Takto predsa funguje politika a voľby. Židovské náboženstvo znamená diktatúru pre bielu rasu.

303280

27.01.2014 21:36

Morový dech „arabského jara“ na Ukrajině

Tregédiou je, že uverili, že aj my sme uverili.

Definitíva 85.?.?.?

"uvěřili, že orientace na demokratickou Evropu může být pro ně zárukou lepšího vývoje."

Ukrajinci netušia, že vymetením Janukoviča a nastolením demokracie EÚ korupcia, rozkrádanie, nezamestnanosť, chudoba, neklesnú, možno narastú. Nám vládne EÚ, prežili sme židoboľševický socializmus. Spoznali sme US socialistický kapitalizmus ako primitívne finančné otroctvo, stratu osobných slobôd, likvidáciu rodiny a národných štátov. Demokracia je výmysel anglosaso židovskej civilizácie, podobne aj monarchie a štáty v dnešnej podobe. Slovanská kultúra aj gény Slovanov sa od anglosaso židov veľmi líšia.

Celente, ešte keď cenzúra bola mierna, písal, že administratíva USA je najskorumpovanejšia na svete, on v nej pracoval a spoznal ju. Podnikatelia stoja v rade na štátne zákazky a pchajú sa úradníkom do riti.

Marc Faber radil Američanom opustiť USA, kým sa ešte dá. Ale kam? Niekde ďaleko od EÚ a izraelského satelitu, USA. Ale kam? Žijeme v humuse a zomrieme v humuse. Konzumný spôsob života národ demoralizuje, ľudia sa nikdy neobrodia.

303387

28.01.2014 17:11

Janukovičův poslední krok by mohl učinit rozdělení Ukrajiny nevyhnutelným

Putin sa v duchu smeje,

Definitíva 85.?.?.?

že Ukrajina je odstrašujúci príklad pre všetkých protiruských odídencov. Gruzia dlhé roky prosila ruského cára o ochranu, dostali ju a dnes Gruzia obviňuje Rusko z okupácie. Jeden film na TV hovorí o narastajúcej biede v Grúzii, druhý článok, asi od trola, o tom, ako sa Grúzia hospodársky zmohla.

Putin sa utečencom poteší, vedia robiť a Rusko ich potrebuje. Nech sa situácia vyvinie ako chce, len aby sa Ukrajina nestala ďalšou kolóniou EÚ. Potom by naše v EÚ najlacnejšie obilie, mlieko a mäso ešte viac zlacnelo a narástla by nezamestnanosť. Ale v obchodoch ceny stúpnu! A Ukrajinci len v EÚ zistia, že čo to je chudoba, hlad a mafie.

A čo tak zabásnuť Jacenjuka a Tiagniboga do jednej cely? Jeden zabije druhého a druhý bude súdeny za vraždu. A Kličko blb nad blbov ostane ako kôl v plote.

Situácia na Ukrajine je výkričníkom aj pre nás. Ak budete voliť polodebilov, skončíme ako Ukrajina. Mafiu na to máme súcu.

303454

04.02.2014 11:06

Velký nikaragujský kanál, čili čínský rébus pro USA

US demokracia a podnikanie.

Definitíva 85.?.?.?

Demokracia po americky:
"Proto Washington odmítl všechny varianty účasti amerických společností na výstavbě VNK."
Washington podľa toho rozhoduje o účasti US súkromných podnikateľských firiem na podnikaní v zahraničí. V USA smú podnikať len bohom vyvolení?

303985

05.02.2014 12:05

Dieudonné M’bala: Francouzskému „quenellovému“ komikovi zakázán vstup do Británie

Sloboda myslenia, slova a prejavu.

Definitíva 85.?.?.?

Sloboda myslenia, slova a prejavu sú atribúty, ktoré sa netýkajú štátov, ktoré sú ovládané židovskou loby, patrí medzi ne Británia, Francúzsko. Demokracia v USA je zbožné prianie. Tam, kde židom dochádzajú argumenty, tam na vás vytiahnu ťažký kaliber, rasizmus, fašizmus, genocída, humanizmus, multi kulti, demokracia, socializmus... Jeden si to nemôže ani zapamätať, v čom všetkom je vinný, len preto, že má názor iný ako žid. Slovania, definujte svoju slobodu a morálku a obhájte si ju, anglosaso židovská civilizácia je diktatúrou bez morálky, bez duchovných hodnôt potrebných pre napredovanie civilizácie, je pokračovaním zániku Rímskej ríše. Rusko a sním Slovania sa prebúdzajú a budú anglosaso židmi nekompromisne ničení a likvidovaní.

304090

20.02.2014 21:38

Martin Schulz z EU způsobil během projevu v izraelském parlamentu poprask

Vyvolený národ.

Definitíva 85.?.?.?

Židia majú do hlavy naliaty beton, ktorý znie: Židia sú vyvolený národ, budú vládnuť svetu a svet im bude slúžiť.
Realizácia proroctva ide rýchlym tempom, lebo ľuďom je zatajovaná pravda o židoch, v škole sa deťom tlačia do hlavy kaleráby, rodičia musia tvrdo makať od rána do večera aby uživili rodinu a s prepáčením se.rú na nejakých židov. V ČR je silná židovská loby, na SK sa Fisher asi nechal nahovoriť na prezidentskú kluandidatúru, v RTVS ho nebolo ani rozumieť.

Pretože židia už dlho nenarazili na odpor a všetko im v tej svetovláde vychádza, tak si vymysleli pracovnú hypotézu, že biela rasa nežidov je polodebilná a tak sa k nám aj správajú. Dokedy?

305029

23.03.2014 08:15

Juvenilní justice v Norsku

Zaručene neslobodná spoločnosť.

Definitíva 95.?.?.?

Otrokárske Nórsko, ľudia sa stali otrokmi vlastného režimu. Slobodná vôľa a sloboda konania neexistuje. Patent na rozum má štát. Genetiku neprevychováte, genetiku môžete len selektovať.

307232

23.03.2014 08:29

Kdo hájí tradiční hodnoty a kdo ne

RE: Jediný člověk, který hájil tradiční hodnoty jako rodina, pravda, morálka

Definitíva 95.?.?.?

Ťažký alkoholik Havel sám povedal: bol som použitý! Česi sú schizofrenici, nevedia sa rozhodnúť pre civilizačné hodnoty. Slovania a Rusi ich strašia a anglosaso židia ich priťahujú až tak, že sa nechávajú podplácať od EÚ. Namiesto toho, aby sa postavili na svoje nohy, použili vlastný rozum a urobili si doma poriadok, bez EÚ a USA. Česi majú k tomu bližšie ako Sloveni... od slova Slovensko.

Česi, máte veľa významných jedincov, ktorí prešťali anglosaso židov, jeden z nich sa volá Baťa a vybudoval Zlín, Svit... a dodnes v myslení ľudí v tomto regióne pretrvávajú Baťove hodnoty.

307233

22.04.2014 20:58

Útok na produktovody: Geopolitické šílenství na konci říše

Nenávisť proti Rusom.

Definitíva 95.?.?.?

Nenávisť je všeobecne primitívne dedičstvo nášho vývoja. Pragmatizmus a Zdravomyslie, zdravý sedliacky rozum podložený vedou, skúsenosťou a vzdelaním je o schopnosti prežiť.

Komunizmus a socializmus bol vypracovaný židmi na objednávku židov, Marx, Lenin,dejiny evidujú socialistické idei už u Adama Weishaupta, Rothschildovho ideológa. Židia všeobecne vynikajú abstraktným myslením.

Židoboľševická VOSR v Rusku bol puč platený USA súkromnými osobami za podpory štátov. Realizátori boli Lenin, Trocký a spol., židia tvorili väčšinu /až 80%/ vo vrcholových politických a štátnych orgánoch. Židia rituálne, podľa pravidiel platných v Chazarskej ríši, zavraždili prozápadne orientovaného cára a jeho rodinu, /dynastia Romanovcov sa k moci dostala za zvláštnych okolností, ktoré dodnes nie sú politicky korektné/, ďalej zaviedli v Rusku socializmus. Dve svetové vojny boli vyvolané západom a spolu s Židoboľševickou VOSR znamenali genocídu Ruského národa. Cár Romanov odmietol na konferencii vo Viedni Rothschildov návrh na centrálnu banku v Rusku.

My sme trpeli komunizmom a socializmom, ale Slovania, ani Rusi si ho nevymysleli a väčšina populácie ho odmietala. Nenávisť proti Rusom je teda iracionálna. Naopak Putinova politika je politikou ochrany slovanských hodnôt, mieru, humanity, rodiny ako základu spoločnosti, odmietania otroctva fyzického aj duchovného zavedeného súkromnými korporáciami.

Židovskú vládu v Rusku nakrátko prerušil maršal Žukov, keď vojensky dokázal obsadiť sídlo Beriju, zatknúť ho a zneškodniť Berijovu súkromnú armádu. Stalin nebol pôvodca čistiek, Stalin bol vykonávateľ vôle duchovného vodcu chazarov v Rusku, málo známeho Kaganoviča, ten bol odstavený od moci a zomrel nenápadne v ústraní. V Chazarskej ríši existovalo dvojvládie, duchovný a ideový vodca Kagan a jeho pobočník pre veci svetské. Tento model zaviedli Chazari aj v Rusku, Kaganovič a jeho ochranka Berija a pobočník Stalin pre veci svetské. Stalin sa židom vzoprel a zomrel neprirodzenou smrťou.

Udalosti na Ukrajine veľmi pripomínajú Židoboľševickú VOSR, len sa ich sa nepodarilo dotiahnuť mocensky dokonca, ale nenávisť a militarizmus Jacenjuka a jeho bandy je zrejmá, tak isto aj ich neschopnosť vládnuť. Meno USA politika Kagana s vládcom kaganom v kaganáte Chazarská ríša nie je čiste náhodné. Kto sa volá Kohn, Kuhn, Kohen, Cohen a pod. tak ten má predkov vystopovateľných až po Abraháma.

Slovania nie sú pomstychtivý, len sú dôverčivý a málo informovaní. Za to Rusi bojujú svoju tisícročnú vojnu a ide im o prežitie národa ako takého, alebo o jeho vymazanie z mapy. A my ostatní Slovania, politicky korektní a nevedomí si svojich vlastných dejín /Oskar Cvengrosch, Tajné dejiny Slovenska/, my, ktorí volíme za politikov análnych turistov, držme Rusom prsty, lebo s nimi zmiznú z povrchu Zeme aj biely ľudia, Slovania, ich kultúra, ktorej nositeľmi sú aj Škandinávci, časť Nemco...

Automaticky kráceno

308853

22.04.2014 21:00

Útok na produktovody: Geopolitické šílenství na konci říše

RE: Nenávisť proti Rusom, pokračovanie.

Definitíva 95.?.?.?

my, ktorí volíme za politikov análnych turistov, držme Rusom prsty, lebo s nimi zmiznú z povrchu Zeme aj biely ľudia, Slovania, ich kultúra, ktorej nositeľmi sú aj Škandinávci, časť Nemcov, Rakúšanov, Talianov a ďalších, lebo Slovania sú pôvodnými obyvateľmi Euroázie. Je to vojna na život a na smrť.

308854

23.04.2014 11:30

Čtvrtá politická teorie

Vždy len ideológie.

Definitíva 95.?.?.?

Politické teórie sú ideológie, niekto ich musel vypracovať a ten niekto musel byť niekým platený, ako napr. teória komunizmu a socializmu.

Ideológie slúžia na ovládanie más ľudí. Dialo sa to pred 10000 tisíc rokmi a deje sa to dodnes, robili a robia to aj všetky náboženstvá, inak aj sekty.

Článok zavádza ducha človeka od Zdravomyslia, zdravého sedliackeho rozumu, založenom na faktoch, vede, skúsenostiach, rozvoji duchovných schopností človeka, rozvoji spoločnosti, zavádza do siete teórií nedokázaných a nedokázateľných.

Človeku je geneticky vlastné, že verí a žiaľ verí bez dôkazov a skúseností a to je koniec civilizácie. Ľudstvo nemôže fungovať na tom, že niekto vymyslí teóriu a presvedčí masy, aby tejto teórii verili a že čas ukáže. Ukáže, žiaľ až o sto rokov a žiaľ aj stovky miliónov obetí, životov a zmarených ľudských osudov.

Všetky tie teórie sú asi tak potrebné a užitočné pre ľudstvo, ako kresťanstvo v stredoveku, ktoré sa transformovalo do genocídy Slovanov.

Autor ako verejne prospešný pracovník by mohol by pre ľudstvo viac užitočný ako teoretik vládnucej moci.

308879

03.05.2014 13:48

V Oděse zabíjejí bez rozdílu ženy, staré lidi i děti

RE: masový odpor obyvatel Evropy ?

Definitíva 95.?.?.?

Bola to Židoboľševická VOSR, židia - chazari ovládli Rusko a ZSSR až do nástupu Putina, vládu židov v Rusku krátko prerušil až maršal Žukov, zbavil moci Kaganoviča, ideového vodcu ZSSR a Beriju, vykonávateľa židovskej politiky. Kaganoviča nikdy nebolo vidno, bol šedou eminenciou politiky, dejiny o ňom mlčia, deti v škole hlúpnu. Kagan bol ideový vodca Chazarskej ríše, vražda Romanovcov bola rituálna chazarská vražda, ukončenie vlády jednej dynastie.

Rusi nie sú menejcenný národ, slovenčina má dodnes veľa spoločných slov s ruštinou. Všetci sme rovnakej genetiky, rovnako múdri aj hlúpi a rovnako slúžime cudziemu pánovi. Sme Slovania, boli sme porazení kresťanstvom, lebo sme boli nejednotní. Prvé čo USA po 1989 urobili, rozdelili jednotu ČSFR, Juhoslávie... postavili proti sebe Slovanov. Pritom komunizmus je židovská agenda, vymysleli ju a uviedli do života v Rusku. Vývoj Slovanov bol zastavený na sto rokov. Prezidenti od Brežneva až po Jelcyna boli bábkami USA, plnili želania chazarskej loby.

Chcete poznať pravú tvár USA? tábory FEMA, nárast nezamestnanosti, najviac väzňov na 1000 obyvateľov, vyše 50% rodín závislých od štátnych sociálnych dávok, USA sú zdrojom všetkých svetových konfliktov a vojen, včítane Židoboľševickej VOSR, oboch sv. vojen, Arabskej jari...USA od čias Kenedyho systematicky demontujú demokraciu vybudovanú na genocíde Indiánov. Sú skrachovanou ekonomikou, Rusi tlačia rubeľ s obsahom zlata, mena krytá zlatom, BRICS a Saudi obchodujú s Ruskom mimo USD, krach USA je otázkou mesiacov. USA ovláda niekoľko rodín, ktorí sú vlastníkmi FEDu. Niekoľko rodín a celý svet sa ich bojí.

Poslednou šancou USA je vojna medzi Ruskom a EÚ na Ukrajine, ekonomicky zničiť EÚ aj Rusko, aby mohli obnoviť svoju ekonomickú moc, tak ako po 2.sv.vojne. Pôžička od MMF pre Ukrajinu je podmienená potlačením pro ruských povstalcov, USA tlačí svet do vojny za každú cenu! Bratia Češi, ste v r.ti, ale ešte môžete vyliezť, zajtra však môže byť neskoro, budete zakapanejší ako bratia Slováci.

Slovania všeobecne sú kolonizovaní a zotročení od EÚ a USA. Vývoj Slovanov tisíc rokov brzdilo vražedné a temné kresťanstvo, potom Židoboľševická VOSR a socializmus. Socializmus padol preto, až keď si to želali USA a nie občania, Slovania. Žili sme a žijeme v otroctve ducha a peňazí, hlúpi a nevzdelaní, ale za to lakomí a v konzumnej ideológii súkromných korporácií. Zlatá klietka zajtra zmizne a rozšírite rady trampov, ktorí dnes nedobrovoľne stanujú na okrajoch USA miest. Ani židia neverili, že ich v dobytčákoch vezú na smrť. Spomeňte si na mňa, ak budete s holou r...ou.

Odveká vojna civilizácií, Slovanov a anglosaso židov, pokračovanie vojny bohov, s tým rozdielom, že bohovia sa nezabíjali! Vid. Zecharia Sitchin.

309354

06.05.2014 20:37

Washington usiluje o zánik Ruska

Dejiny vládnutia vo svete.

Definitíva 95.?.?.?

Slovania a zvlášť Rusi, zažívajú 1000 ročnú genocídu. Aby sa z nej mohli dostať, musia sa dozvedieť pravdivé dejiny Slovanov a národov celého sveta. Zecharia Sitchin popisuje osídlenie Slnečnej sústavy existenciu bohov na Zemi, stvorenie človeka, odovzdanie vlády na Zemi človeku-žiaľ katastrofické, človek asi dostal do vienka všetky zlé vlastnosti bohov, až po vznik judaizmu. Tam sa začínajú novodobé dejiny, o ktorých je už viac informácií.

Judaizmus je najúspešnejšia stratégie prežitia skupiny ľudí, hovoria si židia, a stratégia prežitia im káže ovládnuť Zem na úkor všetkého živého, títo židia sú Chazari, úhlavní nepriatelia Rusov. Judaizmus má svoje odnože, islam a kresťanstvo, predstavujú protipóly tak ako kapitalizmus a socializmus. Základnou zásadou ovládnutia ľudí ne Zemi je, že dvaja musia proti sebe bojovať, zatiaľ či tretí tieto boje riadi, vyvážene podporuje obe bojujúce strany tak, aby dosiahol svoj cieľ a bohatne - rozumej získava moc.

Základy biblického konceptu vládnutia boli zrodené v Starovekom Egypte, bibliu písali ľudia, ktorí si uzurpovali práva bohov, biblia je o ovládnutí ducha človeka, o jeho poslušnosti, o jeho zotročení, človek sa narodí hriešny, bezbranné decko prechádza krstom, od narodenia je človek vinný, má pocit viny za niečo, je zaviazaný poslušnosťou niekomu. Pokiaľ vládli bohovia, tak človeku pomáhali. Odkedy vládnu uzurpátori božskej moci, kriminálne živly kabaly, úroku a úžery, tak ľudia trpia, nenávidia, lakomejú, zomierajú.

Islam má viac prejavov, Koránický je úhlavným nepriateľom judaizmu, lebo zakazuje úrok a úžeru, hlavné nástroje vlády judaistov nad svetom. Ostatné formy islamu sú extrémistické až po teroristický Wahábizmus Saudov , ktorí si USA a Saudi pestujú ako kvetinku na záhradke. Všetky formy islamu sú odtrhnuté od reality a preto neschopné rozvoja technickej civilizácie vo svojich krajinách.

Slovania žili pod tisícročnou feudálnou vládou kresťanov a socialistov-judaistov, preto Slovanský civilizačný pokrok mešká tisíc rokov.

Keď si pozrieme len krátke dejiny: dvojičky 9/11, Juhoslávia, Irak, Lýbia, Sýria, Irán, tak všade majú prsty USA, ktoré sú vazalom sioniostov. BIS, FED, MMF, OSN, NATO sú ich nástroje vládnutia. Ukrajina je priamo riadená CIA, ktorá si objednala do Ukrajiny súkromné vojenské oddiely, zabijakov a štváčov. USA dali Ukrajine podmienku, že pôžičku MMF, ktorá hodí Ukrajinu sto rokov dozadu, dostanú, len ak zlikvidujú "teroristov" na východe Ukrajiny. Putin popiera pomoc vojakov Ruska pre protipučistický východ. Terajšia vláda Ukrajiny sa dostala k moci pučom! Neboli to ani demokratické voľby, ani revolúcia, realite zodpovedá definícia protivládneho puču riadeného CIA. USA neposkytli ani jeden dôkaz o podpore Putina ani o prítomnosti ruských vojsk na Ukrajine, čo im však nebráni v každodenných vyhrážkach na adresu Ruska a tlačení EÚ do vojny na Ukr...

Automaticky kráceno

309765

06.05.2014 20:40

Washington usiluje o zánik Ruska

RE: Dejiny vládnutia vo svete 2.

Definitíva 95.?.?.?

USA neposkytli ani jeden dôkaz o podpore Putina ani o prítomnosti ruských vojsk na Ukrajine, čo im však nebráni v každodenných vyhrážkach na adresu Ruska a tlačení EÚ do vojny na Ukrajine proti Rusku a to prostredníctvom vojsk NATO, ! ktoré majú byť posilnené vojskami štátov EÚ!!. Vojna EÚ proti Rusku.

Celé dianie na Ukrajine si môžeme zhrnúť do spôsobu vládnutia judaistov, kde sa dvaja bijú, tam tretí-USA zvíťazí, naviac vojnou sa oslabia EÚ aj Rusko, Ukrajina bude spustošená, a USA voči EÚ a Rusku ekonomicky posilnia. Tak to bolo aj po 2. sv. vojne, keď USA aj Británia s Franúzmi podporovali aj Hitlera, aj Stalina, Británia ekonomicky tak utrpela, že USA nemali problém podvodom presadiť USD ako svetovú menu, libru hodili cez palubu, teda USA aj ekonomicky ovládli svet.

Pamätajte kresťania, ste služobníkmi Satana, slúžite svetovej moci, dvojičkám Úroku a Úžere a bolo o vás rozhodnuté v Starovekom Egypte. Biely človek má určené byť sluhom, veď niekto musí aj chleba napiecť, alebo zomrieť tak ako stovky miliónov Slovanov za posledných 1000 rokov, ktorí sa vzopreli kresťanstvu, Židoboľševickej VOSR v Rusku, socializnmu a komunizmu, ktorí vypracoval potomok dvoch rabínov, volal sa Marx.

Rusko je ríša odporu proti kabale, proti vláde úroku a úžery a podľa biblického konceptu vládnutia neposlušní musia zomrieť. Alebo definitívne očistiť svet od sociálnych parazitov vládnucich úrokom a úžerou. Slovan nie je kresťan, Slovan nemení názor, Slovan sa nedá podplatiť kabalou ako havlisti, Slovan alebo vyhrá, alebo bude zabitý. Slovania ako prapôvodní obyvatelia Euroázie od Škandinávie, cez Nemecko, Rakúsko, Taliansko, Balkán, Irán a celej severnej Ázie, sa musia zjednotiť proti svojmu skutočnému nepriateľovi, nemusia bojovať, len sa nesmú nechať ovládnuť EÚ a USA, ktorí sú otrokmi kabaly, len musia žiť podľa Slovanských zásad zdravého rozumu, ktoré presadzuje Putin.

Rusko tlačí rubeľ krytý zlatom, BRICS, Rusko, Irán a Saudi začali obchodovať mimo svetovú menu USD a mimo BIS. Začína sa prudký ekonomický kolaps USA, stačí ak svet odmietne USA a kabala sa zrúti sama,. bez boja. Ak chcú USA prežiť, potrebujú !súrne! novú vojnu EÚ proti Rusku na Ukrajine.

Slováci, ignorujte voľby do EÚ, vaši vlastní politici vás zrádzajú a zotročujú, odmietnite podporu USA na vojne na Ukrajine, lebo tu nejde o Ukrajinu, tu ide aj našu ekonomickú budúcnosť, buď ako rovnocenný a suverénny štát v EÚ, alebo ako feudálny otrok EÚ zašliapnutý vojnovou čižmou USA. Ten otrok to je tichá genocída Slovanov, nebolí a máte plné žalúdky zdraviu škodlivých p-otravín. Ale byť zašliapnutým otrokom, to bolí aj po smrti.

309766

18.05.2014 09:47

Gazprom: Státy EU musí v budoucnu platit v rublech

RE: Začalo to Majdanem...

Definitíva 95.?.?.?

Na NWOO.org je rozhovor so Seregejom Gavrilovom. Ten menuje Slovanské národy, priateľov. Menoval aj Čechov, bál som sa, že ich nespomenie. Ale nemenoval Poliakov a Rumunov.

310242

18.05.2014 10:15

Gazprom: Státy EU musí v budoucnu platit v rublech

RE: Energorubl je sice vynikající nápad

Definitíva 95.?.?.?

Ruskí oligarchovia, vlastenci-lakomci, môžu vymeniť dolár za rubeľ a dostať sa k svetovej moci a to je pre Slovanov odchovaných na židovskej náuke úroku a úžery a moci peňazí veľké lákadlo. Putin bude demokrat, svetová jednotka a bude podporovaný svetovou mocou ruských oligarchov.

310243

20.05.2014 14:06

Barroso z EU jmenoval Papademose řeckým premiérem v roce 2011

Moc zbavuje človeka zdravého rozumu.

Definitíva 95.?.?.?

To je aj prípad Barrosa, maoistu, ktorí teraz slúži fašistickej EÚ, ktorá zavádza feudálny koloniálny systém moci nad Slovanmi v Európe a to podľa príkazov svetovej moci, cirkvi, šľachty a kráľovských rodov, bankárov a spolupracujúcej mafie. Občan denne stráca časť svojej slobody a štát svoju moc posilňuje, až svoju moc začne otvorene zneužívať proti občanom, vid USA.

310346

26.05.2014 22:33

Mluvit o vlastnictví médií je antisemitské?

Hovorme fakty, pravdu.

Definitíva 95.?.?.?

Niekto si vymyslel -izmy. Najväčší myslitelia sú židia, Marx teoreticky vyrobil komunizmus a socializmus, Adam Weishaupt-ideológ Rothschilda založil iluminátsky spolok a zaoberal sa socializmom.
Keď myslitelia stratia argumenty a strácajú moc a vplyv nad svojimi ovečkami, ktoré pasú tisícročia podľa Biblického projektu, tak vtedy začnú používať -izmy na zablokovanie a rozklad mysle svojich súperov.
Hovoriť pravdu a poznať nefalšované dejiny, toto vzdelaný a Slovanské Zdravomyslie používajúci jedinec nikdy neuzná za antisemitizmus, prípadne iný -izmus.
Pre chazara, konvertitu na židovstvo, je klamstvo a podvod pracovná metóda na pasenie oviec. Sionizmus je najmilitantnejšia a najagresívnejšia ideológia sveta a žiaľ ovládla politiku v USA, to je realita.

Holokaust židov - chazarov za 2sv. vojny je dejinný fakt.

Žido - chazaro boľševická VOSR v Rusku, ktorá nastolila socialistickú diktatúru na Rusov a Slovanov, zničila ruskú inteligenciu, poľnohospodárstvo a priemyselnú výrobu, zastavila technický rozvoj Slovanov na sto rokov, až do nástupu Putina.

To neplatí o východnej EÚ, kde Slovania od diktatúry socializmu plynule prešli pod feudálnu koloniálnu politiku EÚ, ktorá u Slovanov zničila poľnohospodárstvo a domáci priemysel, podobnosť so Židoboľševikmi čiste náhodná, technický pokrok dovážame, doma sa pestovať nesmie.

Anglosaso židdovská genocída Slovanov, ktorá trvá už takmer tisíc rokov a dnes beží ako nenásilná genocída, je fakt.

O dejinách musíme hovoriť pravdu, aby ju poznali aj židia - chazari, rovnako aj mladí Nemci a Slovania a to preto, aby sa tieto zlé dejiny už nikdy neopakovali.

Ak si niekto myslí, že som rasita, antisemita..., tak mi môže fúkať do ri.. Názor, myslenie Slovana žiadny -izmus nemôže zmeniť, Slovana môžete iba zabiť. Zabitých bolo vyše sto miliónov Slovanov, sú zabíjaní aj dnes, a vždy sú základom bielej rasy. Lebo tu niekto pracuje na zotročení bielej rasy a vymyslel si na to Biblický projekt:
vyvolený židovský národ /aj keď to nie je národ/, vyvolený americký národ-Obama /je to národ?/,
kresťan musí židovi pomáhať vždy a všade, naopak to neplatí, Izrael má exkluzívnu zmluvu s EÚ=ako plnoprávny člen EÚ, naopak to zase neplatí,
kresťanská duša bude otrokom, alebo musí zomrieť
kresťan sa rodí hriešny, celý život sa musí modliť
kresťan musí poslúchať Pána svojho, ktorému je teda otrokom.

Už aby sa narodil nejaký velikán, napr. ako Arthur Koestler, Trinásty kmeň, aby napísal o tom, ako sa lož už tisíce rokov používa ako pracovná metóda na ovládnutie a zotročenie ľudí a náboženstvá slúžia ako ideológia vlády lži a podvodu. Pravdu o židoch píšu aj židia, jedinci, ale nemajú v moci masmédiá a ich hlas zaniká.

Poznajte pravdu o Slovanoch a hlásajte pravdu proti lži, tak ako to robí Putin. -izmy a ich autorov pošlite na smetisko ľudstva.

310714

06.06.2014 08:45

Aristokracie nebo demokracie?

Pacient je technokrat.

Definitíva 95.?.?.?

Utápame sa v definíciách, v čistých, perfektných definíciách pripomínajúcich kabalu a prestávame používať zdravý rozum.

Súčasná moc sveta používa voľby na presadenie svojich záujmov, sú to súkromné finančné korporácie, mafie, kráľovské a šľachtické rody,ktoré vládnu svetu. Občan volí z politickej kandidátky, na ktorú sa politici sami zapíšu. Občan dostáva účelovú ponuku kandidátov, ktorí zaručene budú plniť príkazy NWO, posledné voľby v ČR sú toho príkladom, voľby do EÚ Slovania odmietajú, nie sú motivovaní, neveria, že v EÚ sa dá presadiť záujem Slovanov.

Zvyšky zdravého Slovanského rozumu, ktoré odolali kabale a nie sú zaťažené teóriou a definíciou kážu:

Priame voľby z okresov do parlamentu, ľudí známych ako najschopnejší z najschopnejších, podľa výberu občanov a nie politických strán.

Referendum na všetky rozhodnutia parlamentu. V dnešnej dobe internetu to nie je technický problém, ale problém amorálnosti našej politiky. Tam kde elita stratila morálku, tam musí byť politik pod kontrolou občanov. Zrušiť imunitu poslancov, zaviesť trestnú zodpovednosť poslancov a politikov. Referendum je samo očisťovací proces politiky od skorumpovaných, amorálnych poslancov. Štatistiky presne ukážu prácu každého poslanca a občan rozhodne. Že sú občania sprostí? Aj debil si vie spočítať výplatu a poľa výplaty sa bude rozhodovať vo voľbách, čo je vždy lepšie, ako skorumpovaná politická elita.

Uzákoniť v ústave, že zhoršovanie života občanov je trestné: zadlžovanie štátu, strata štátnej suverenity, podriadenosť Bruselu pri ESM, zvyšovanie daní a poplatkov, dovoz falšovaných a chemicky ošetrených potravín, podpora korporácií na úkor domácich podnikateľov, strata výroby a pracovných miest v prospech korporácií. Zrušiť dotácie ako zdroj krádeží, korupcie a vydierania a znížiť dane. Strata osobných slobôd, očkovanie, nosenie zbraní...

Otvorene sa postaviť proti diktatúre EÚ a NWO-USA, ako zdroj všetkého zla na svete, naposledy Ukrajina. Presadzovať Európu suverénnych štátov, ktoré spolupracujú na zmluvnom základe a na princípe obojstrannej výhodnosti.

Politické kandidátky sú o desiatich sionostoch, dvoch cudzincoch a jednom Zemanovi, čo mi veľmi pripomína Židoboľševickú VOSR v Rusku a následný boľševický socializmus v réžii kabaly a nie komunistov! Od čias Vladimíra I., Romanovcov a kabalistických boľševických socialistov, až Putin ako prvý sa vzoprel cudzej diktatúre. Povedzte občanom pravdu, občan nie je sprostý, pochopí a podľa toho bude aj voliť. Biblický projekt, ovládnutie a zotročenie ľudstva, piata kolóna finančnej svetovej moci, NWO.

Niet nad Slovanský zdravý rozum. Zažívame stret civilizácií, anglosaso židovskej a Slovanskej. Agresívnej, militantnej, podvodnej, klamárskej, otrokárskej proti Slovanom, ktorým vymazali ich rodovú a kultúrnu pamäť a zničili ich dejiny. Víťaz môže by

311134

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

70

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 111 čtenářů částkou 24 460 korun, což je 70 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 3

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 6

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
26,13 Kč
Libra
29,42 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,58 Kč
Švýcarský frank
24,24 Kč
100 japonských jenů
20,75 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,75 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 951,75 Kč
1 unce stříbra
546,32 Kč
Bitcoin
729 191,17 Kč

Poslední aktualizace: 25.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 60 089 676