Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané John

Nalezeno 44 příspěveků, 15 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

09.09.2002 18:39

Horem dolem, dokud se nepozvracíme

Honorar

John 209.?.?.?

Vlado;
chceli by sme ti poslat maly honorar za tvoju vybornu pracu vo Zvedavcovi. Daj nam vediet akym sposobom by sa to dalo realizovat. S pozdravom. John

3834

24.10.2003 16:00

Rozvod

Rozvod

John 66.?.?.?

Stáních já jsem prošel nespočetné mnoho. Každé odvolání probíhalo několik let a dokládat dokumentaci bylo složité i za okolností jako například to že z poloviny víkendu které mě byly určeny trávit se synem(26víkendu za rok)jsem měl možnost pouze třikrát se synem strávit víkend. Za těchto okolností jsem byl nucen dokumentovat každý pokus o udržení vztahů a za 26 víkendu byla policie 73 krať informována o maření soudního rozhodnutí. Dva měsíce po mém třetím odvolání soudkyně která učinila soudní rozhodnutí změnila pozici na hlavní soudkyni u odvolávacího soudu v Torontě. Takže mě další odvolání by bylo více méně k smíchu neboť by mě odvolání skončilo u ní na stole či u některého z jejich kolegů.

21081

06.07.2004 03:45

Otcovská práva v Kanadě neexistují

Otcovská práva v Kanadě neexistují

John 24.?.?.?

Ono se soudit sedm let neni zrovna nejprijemnejsi zalezitost. Dela jsem vsechno co bylo v mych silach ale pomalu ale jiste me opustila nadeje ze neco v tehle zemi zmuzu. Snad nekdy v budoucnu az bude jina doba tak bude cas i na to hledat zaplatu na to co udel tenhle system mymu klukovi.

30482

15.10.2004 08:04

Ako sa mi predstavili feministky

Ako sa mi predstavili feministky

John 84.?.?.?

Sám jsem měl tu cest poznat feminismus v Kanadě který mě rozdělil s naším
synem. V době mého sedmiletého rozvodového procesu jsem měl na své straně
skutečnosti, zákony i feministky a díky těm jsem nebyl uvržen do vězení za moji
snahu být dobrým rodičem. Přesto se mě ale nepodařilo udržet kontakt se svým
synem. Opustil jsem Kanadu po dvacetiletém pobytu v této zemí neboť jsem byl
přesvědčen o tom že toco páchal král Herod, Hitler i Stalin, páchá Kanadská
vláda na svých občanech. Rozdělováním děti od rodičů. Nedokážu v téhle zemí žít
za normálních okolností a tak nejlepší zemí světa tak ponechávám druhým pro
jejich potěchu.

John

35006

17.03.2006 07:35

Násilné protlačení registrovaného partnerství a krize demokracie

Poznatky ze zahranici

John 85.?.?.?

Pred nekolika malo lety jsem se vratil po dvacetiletem pobytu z Kandy, kde jsem mel dostatek zkusenosti, moznosti i casu podrobne sledovat vyvin politickeho deni ohledne umeleho rozkladu rodin jakozto politickeho vmesovani do rodineho zakladu, do svazku ktery nam zabezpecuje zdravou budoucnost i budoucnost nadchazejicim generacim. Rozvracene rodiny, podlomene rodicovstvi ci ztrata identity jednotlivcu je jednim z nastroju jak manipulovat obyvatelstvem. Predpokladam ze se jedna o stejny politicky efekt v nasi zemi jako tomu bylo a doposud je v socialisticke Kanade. Jiz po dvou letech pobytu v Cechach mohu konstatovat ze se nejedna o zlepseni situace v nasi rodne zemi ale o politickou podlomenost naseho naroda i kdyz je jeste mnoho veci o kterych jeste dlouho nebudeme vedet nic.

98011

27.07.2006 20:49

Věděli jste, že ...

Jdi někam

John 89.?.?.?

Má z Vás někdo nějaké jiné řešení??? Tak se do do toho nemichejte! Ani žid,ani arab nemaj pravdu. Tak to nechte ma mich a nědělejte bohy. Obě strany to maj těžky. Už toho bylo dost a už bych to taky tak řešil jako židi. Dost bylo oběti i dětských na obou stranach a tohle je světlo na konci tunelu. ať se Vám to líbí nebo ne.

111743

28.01.2009 22:09

Objasní nám Člověk v tísni záhadu, kam zmizelo 220 dětí?

"Hrdinové" z Hamasu

John 80.?.?.?

Přečetl jsem si celý článek a připadá mi tendenční. Je Izrael viníkem všeho? Ona trpělivost je hezká věc, jenže všechno má svůj konec. Co uděláte ze sousedem, jenž vám bude neustále házet přes plot svůj bordel a nebude s ním rozumná domluva? Půjdete si stěžovat na MNV či jak se to teď jmenuje, budete svým známým říkat "podívej se na ten bordel co mám od souseda" a jednou přijde okamžik, kdy dojde k něčemu závažnějšímu - třeba si vaše dítě bez dozoru (je přeci na vašem pozemku) bude hrát na hromadě onoho bordelu, onemocní kožní infekcí a vy se konečně rozhodnete udělat přítrž tomu házení bordelu přes plot. Bohužel mu přitom šlápnete na štěně jezevčíka a pod tělem souseda, vrženého v návalu zlosti na kurník, ukončí svůj život kvočna s kuřátky...
Jinými slovy - jak dlouho měl Izrael trpět "okopávání kotníků" ze strany Hamasu? Proč Hamas využíval lidské štíty při odpalování raket? Myslel si, že díky tomu nebude potrestatelný, že se protivník bude bát zasáhnout? Pohár trpělivosti přetekl a muslimský svět dští síru a oheň. Musím se ale zeptat - kde tito byli a co říkali, když Hamas odpaloval rakety?

182374

25.03.2011 15:35

Téměř ubitý Patrik je proti popálené Natálii člověkem druhé kategorie

RE: Cikánský teror

John 88.?.?.?

Dovolím se zeptat, proč jste nezasáhl? Shodou okolností jsem byl svědkem stejné události,jen nevracel plné lávhe, ale přeskládal láhve do druhého kastlu a vzal si prázdný kastl (je to rychlejší a více to nese). Nejsem práskač, ale co je moc, to je moc. Nahlásil jsem to okamžitě zaměstnanci a už si ho smrada vedli pryč.

240310

25.03.2011 15:56

Téměř ubitý Patrik je proti popálené Natálii člověkem druhé kategorie

RE: Byl jsem zvedav

John 88.?.?.?

Myslím, že jste narazil hřebík na hlavičku. Tatíčci, synáčci, příbuzní.... Možná to tu už proběhlo, přesto vkládám odkaz na dokument, který 10.3 2011 proběhl na ČT2 (až se divím):
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani-jako-driv/410235100021004-kdyby-me-zabili/

240312

26.03.2011 10:34

Téměř ubitý Patrik je proti popálené Natálii člověkem druhé kategorie

RE: Cikánský teror

John 88.?.?.?

Oh, pardon. Nejak sem mel z celyho tematu mlhu pred ocima a nevsiml si toho emailu. Omlouvam se, samozrejme neslo o zadny flame.

240367

01.04.2011 08:48

Sčítat či nesčítat?

2,6 miliardy

John 88.?.?.?

Snad jen malá úprava. Pokud tomu dobře rozumím, je v textu menší, byť podstatná chyba nákladů na sčítání. Nejedná se o 25 miliónů, ale 2,6 miliardy Kč! Jinak vynikající článek.

240864

28.11.2012 18:01

Je Zvědavec v ČR a na Slovensku blokován?

John

John 5.?.?.?

Pripojuji se pres VPN z Danska a nekdy se stranky nacitaji, jindy ne. Problemy s pripojovanim se zacaly objevovat az po zmene hostingu. JInak jen takova techniocka vsuvka, pokud by nekomu slo opravdu o bezpecnost, vybirejte proxy, ktere neloguji, nebo alespon nepredavaji logy uradum (v clanku uvedena hidemyass bez problemu logy predava).

279716

14.02.2014 12:37

Ústavní soud: pochybovat je trestné!

RE: ...

John 217.?.?.?

a co myslis ze jako rozhodne tento Evropsky soud pro lidska prava? Ze rekne, ze ta cela "pravda" o Hol....u je jeden zadnymi fakty nepodlozeny vymysl a zacne zkoumat, jak to vsechno vlastne doopravdy bylo a komu to vse slouzilo a do dneska slouzi?

304683

11.03.2014 12:36

Manipulace se zlatem: poslední novinky

RE: A o tom to je

John 217.?.?.?

Zbavit se zavislosti na USA a EU!!!

306391

13.03.2014 12:48

Den celonárodního odporu proti protektorátu EU

EU-pokracovani III: rise

John 217.?.?.?

Nemci byli vtazeni 1914 nedobrovolne do I.sv.valky a byli pak pripraveni Versaileskou smlouvou (diktatem) o sva uzemi. Byli hospodarsky drancovani viteznymi mocnostmi az k nastoleni NS rezimu a pokracovanim II. sv. valky. Podivejme se, kdo toto vse financoval a kdo na druhe strane tohoto utrpeni na techto dvou valkach vydelal. Nemecko to rozhodne nebylo. Nemecko bylo a je po skonceni II. sv. valky nadale obsazena zeme, zbavena sve suverenity a je vazalem USA. Tzv. BRD neni zadny stat, je to jenom firma, ktera musi na svoje okupanty jenom vydelavat penize. To vse se ve stejne podobe prevadi na vsechny staty Evropy, ktere dobrovolne vstoupili do tohoto EU spolku. Nejprve se jim daji pujcky a na oplatku musi vse privatizovat, udelat reformy, zbavit se sve suverenity atd.
Podobnost se situaci v Cesku ci Ukrajine neni nahodna. Kdyby pred par mesici Janukovic smlouvu s EU podepsal, byl by dnes hrdinou s vidinou dobreho kresla v EU.

306523

14.03.2014 13:33

Nová velká (hrozba) hra v Euroasii

RE: Opět propaganda

John 217.?.?.?

Z Vaseho prispevku je zcela jasne, ze "mainstream" mediema jste sam jiz natolik kondiciovan, ze nepripoustite zadnou jinou pravdu i kdyz dukazy jsou zde do oci bijici.
Mozna ze udelal uz chybu sam zakonity prezident Janukovic, kdyz nepodepsal tzv. "Assoziationsabkommen" s EU k dalsimu rozsireni a budovani Superstatu zvanem Spojene staty evropske. To znamena v prvni rade zbavit staty Evropy vlastni suverenity a v dusledku nasledujici veskere privatizace v techto zemich, nechat se zadluzit u MMF a Svetove banky (komu patri vlastne tyto organizace?) ktere tyto zeme pak vysaji do uplneho zaniku. K tomuto rozvratu zevnitr jsou potreba zaprodanci, tzv "pata kolona". Kdyby tuto vyse uvedenou dohodu pan Janukovic podepsal, tak by nebylo dnes proticemu demonstrovat a pan Janukovic by byl hvezdou EU. Takhle se stal najednou mezinarodne hledanym vyvrhelem.
Nezapomente, az pujdete zase jednou cinkat klicema na Vaclavak, ze uz je davno vsechno predem nainscenovano a rozhodnuto. Je treba jenom dosadit ty spravne figurgy, (Havel, Groß ..., Zeman)keri nasi zemi do tohoto chaozu zvany EU dovedou.

306623

14.03.2014 14:10

Nová velká (hrozba) hra v Euroasii

RE: Opět propaganda

John 217.?.?.?

Neni co dodat. Naprosto souhlasim.
Veskere soucasne deni, je strategicka hra Zapadu a svetoveho sionizmu a postupne uskutecnovani jejich cilu. Tato hra zacala prave pred 100 lety a neni nahodou ze i pred temito 100 lety byla zalozena Federal Reserve Bank, ktera si sama urcila pravo tisknout penize a tyto pak pujcovat za uroky jinym, i vlastnimu statu, kde byla zalozena. Kdo zalozil tuto banku a za jakym ucelem, vedi dnes vsichni, kteri se nespolehaji jenom na mainstream media. Je to soukroma banka pod zidovskym vedenim.
Tato hra s tistenymi penezi, je jiz dnes davno u konce a proto je potreba vytvorit krizi a nejlepe celosvetovou krizi. To znamena valku. K tomu je potreba si ale take vytvorit nepritele (terorizmus, Iran, Rusko atp.)aby byl duvod tyto valky vezt. I. a II. sv. valka nebyly vyjimkou.

306630

Je neuveritelne, s jakou drzosti, nikym nezvolena, prozatimne dosazena a USA a EU podporovana vlada na Ukrajine, chce zatahnou svet do III. SV, podobne jako tomu bylo pred 100 lety.
Bylo by zadouci, nechat svobodne rozhodnout lidi v jakekoliv zemi o svem "osudu" v referendech, zrovna tak jako v posledni dobe ve Svycarsku a nebo na Krymu. Krym se rozhodl ve svobodnem referendum vratit se tam, odkud byl nasilne jinym rezimem pred 60. lety odtrhnut. To se zajida hlavne USA a jejim poskokum v EU, protoze jim to skrizilo jejich mocenske plany, podmanit si cely svet. Zbavit zeme vlastni suverenity a jejich obyvatele zotrocit a zahnat do valek pod falesnou vlajkou. Boji se toho, ze by to mohl byt priklad i pro jine. Je na case, aby vsichni prokoukli tuto spinavou a prolhanou hru a ten kdo ma opravdu odvahu neco zmenit, zacal znovu "cinkat klicema", ale ne na povel, ale sam od sebe. Bereme to dnes jiz jako samozrejmost, ze za nas rozhoduji nikym nevoleni byrokrati v Bruselu, ne jenom o tom jak ma byt zakriveny banan a nebo zda muzeme mit pomazanove maslo ci rum, ale o tom, jak ma "suverenni" stat tvorit a schvalovat sve vlastni zakony. Bereme to jako samozrejmost, ze politici naseho "suverenniho" statu, kterym jsme dali nas mandat, nezastupuji nas, ale zajmy byrokratu z EU, ktera neni nic jineho, nez prodlouzena ruka USA. Omlovame si to tim, ze jini to delaji take. Ale to je na tom to strasne.

306991

19.03.2014 12:07

Jako za první světové války – stejní idioti hrají stejnou hru

Ti pravi fasisti sedi v EU

John 217.?.?.?

Ano, cela ta slavna EU byla formovana jiz behem I. aII SV. V ceste ji stal tenkrat tzv. Nemecky svaz pod vedenim kanclere Bismarcka, ktery sformoval a zavedl radu demokratickych zakonu, ktere plati az do dnes. Tento "svaz" byl inscenovanim obou sv. valek zcela znicen, jen proto, aby se dala vytvorit ta dnesni EU.
Tzv. dnesni "Spolkova republika Nemecko" (BRD) neni zadny stat. Je to jenom na konci II.SV. Americany umele vytvorena "hospodarska sprava", kterou schvalili vsechny vitezne mocnost vcetne Ruska a rozdelili si tak dalsi, jiz Versaellskou smlouvou (diktatem) oklestena, zbyvajici nemecka uzemi. Rusko se 1990 vzdalo naroku na tato uzemi a dalo sve casti Nemecka svobodu s ocekavanim, ze tak take ucini USA a Anglie. Nic takoveho se nestalo, naopak USA zabralo i uvolnene vychodni Nemecko a slo i dal az dnes na Ukrajinu. Bude zajimave, az Putin rekne celou tuto pravdu verejne a ukaze na prave fasisty, kteri dnes sedi jako vazalove v EU.

307006

jak se citi podle Vas "Sudetonemec" v CSR ? Tzv. "Sudetonemec" byl v Sudetech po generace doma, drive, nez CSR a pak CSSRv roce 1918 vznikla. Oni byli ze svych domovu nasilne vyhnani, jak by se asi meli citit?

307014

20.03.2014 09:37

Dva kroky vpřed, jeden vzad

Velmi dobry a vystizny clanek

John 217.?.?.?

Cela tato hra, jejiz soucasne jednani prave zazivame, se pripravovala a odviji jiz vice jak 100 let. Zamysleme se jenom nad jednou vetou, kterou prohlasoval jiz Hitler a nedavno i Obama. "My jsme vyjimecny a vyvoleny narod". Kdo je vlastne opravdu ten "vyvoleny" narod, ktery to o sobe hlasa jiz po tisicileti a taha v pozadi za nite? Ci penize plynuly na vyzbrojeni a dosazeni Hitlera k moci? Ci penize plynou do vsech volebnich kampani USA? Odpoved si muze dat kazdy sam. Cil teto "hry" je jasny. Absolutni nadvladu nad svetem. K tomu bylo potreba znicit Nemecko a dale pak Rusko. Pocitali s tim, pokud postvou v obou sv. valkach Nemecko a Rusku proti sobe, znici se tim oba sami a bude potom volna cesta dla na Vychod. Nemecko se jim podarilo eliminovat a podmanit. Vytvorit si na jeho uzemi nejvetsi USA zakladnu na svete, za kterou nemusi vydat ani jeden bezcenny dolar. Naopak, nechaji si za to jeste platit, coz take dali Nemcum do jejich tzv. "Zakladniho zakona", ktery pro ne na konci valky sestavili a vnutili k podepsani. Ten plati stale az do dneska se stalymi upravami ze strany USA, tak jak se jim to prave hodi. Nemci se o tom dozvedi pozdeji tak akorat z novin a nebo vubec ne. Tento tzv. "Zakladni zakon" neni zadna Ustava. BRD zadnou Ustavu nema a ani nemuze mit, jelikoz neni zadny stat. Soucasne "Nemecko", vlastne BRD je exemplarni priklad, jak to ma dopadnout a take dopadne se vsemi staty Evropy po vedenim fasisticke organizace EU. Sebrat vsem staum v Evrope jejich suverenitu, vnutit jim pujcky od IWF a tim se zavazat k provadeni reforem a "utahovani opasku". Verim, ze prave Putin rekne Tacheles o tom jak to s tou mirovou demokracii USA a jeji prodlozenou rukou EU opravdu je a o co jim skutecne jde.

307072

17.04.2014 12:23

Washington je nejhorším nepřítelem lidstva

RE: Nobelova Cena Miru pro...

John 217.?.?.?

Polsko v soucasne podobe je uzemi Nemecka pod spravou polskych uredniku. Rusko toto uzemi dalo polakum pouze do jejich spravy na konci II. sv. valky. Polaci maji strach, ze Rusko rekne tuto celou pravdu jak to opravdu bylo a ne jak se to uci v dejepisu. Rekne i tu pravdu o zakladani EU jiz behem I. a II. sv. valky a jakou roli pritom sehrali Polaci behehem tohoto obdobi. Po opusteni Rusu okupovaneho vychodniho uzemi Nemecka v 90. letech minuleho stoleti, ocekavali Rusove, ze to same udelaji i Americene a vrati Nemecku (celemu Nemecku i s vychodnim Pruskem, dnesnim Polskem) jeho svobodu a suverenitu. Opak se stal pravdou a toto uzemi bylo Americany zcela zabrano pod rouskou tzv. sjednoceni Nemecka, ktere zadnym sjednoceni Nemecka neni. Tzv. BRD je jemom docasny spravni konstrukt USA, ktery trva az do dnes. Se statem tato "sprava zvana BRD" nema zcela nic spolecneho, proto take Merkelova muze delat pouze to, co dostane narizeno z Washingtonu. Ne jenom Merkelova, ale i vsichni jejich a jimi dobre placeni poskoci, vcetne nasich sasku na hrade.

308638

30.04.2014 13:48

Role Západu v ruských reformách

privare = oloupeni

John 217.?.?.?

jiz samo slovo "privatizace" je odvozeno od latinskeho "privare", coz znamena "oloupit", vysvetluje o co zde vlastne jde.
Z vlastnich dani postavene silnice, zeleznice, nemocnice, skoly atd. musime na prikaz EU v ramci globalizace nechat privatizovat. Vsechny tyto vsem patrici infrastruktury a instituce, musi najednou vydelavat penize. Otazka je jenom, pro koho? Jaky je to paradoks, kdyz nevydelecne instituce ci organizace (nemocnice, skoly, zdravotni pojistovny atd.) musi najednou vydelavat penize, jinak budou muset byt zruseny. Jak muze na jedne strane vydelavat napr. nemocnice a soucasne na druhe strane nemocnicni pojistovna? Jedine tak, ze to cele budeme nadale subvencovat z nasich dani, pro blaho jinych.

309216

02.05.2014 08:58

Posun blíže k válce

RE: Je třeba chápat toto

John 217.?.?.?

Velmi vystizny prispevek k velmi vystiznemu clanku.
Odpoved na otazku v clanku, "Jaký prospěch mají Německo, Británie a Francie z toho, že jsou Washingtonem nuceni do konfrontace s Ruskem?". Lide zijici v techto zemich a ty muzeme rozsirit dnes jiz na celou Evropu, nemaji z toho prazadny prospech, ba naopak. Nemecko je dnes (po dvou zinscenovanych valkach) tak zkondiciovano, ze si lide ani nechteji pripustit, ze dodnes ziji v obsazene zemi bez vlastni ustavy a jsou rizene loutkovou vladou z Woshingtonu. Cely ten houf nicemnych byrokratu v EU je sestaven prave podle vzoru USA. I ty jejich cile jsou stejne. Zbavit staty jejich vlastni suverenity a vytvorit houf zvany "Spojene staty evropske". Nejsmutnejsi na tom celem je, ze spousta ovci s prez vsechna media vymytyma mozkama to vidi jako uspech budoucnosti. Komu patri tato vsechna media? Nikomu z tech zemi, kde jsou vydavana.

309292

02.05.2014 16:59

Americká politika v Euroasii: hlavně rozvracet!

RE: Vychází mi,

John 217.?.?.?

Pokud sledujete pouze mainstream media a verite pouze tomu, cim Vam vymyvaji mozek, tak nevim co Vam prozatim tak vychazi. Pravda a skutecnost je ale uplne nekde jinde. Kdyby ten demokraticky zvoleny "zloduch" Janukovic podepsal na konci minuleho roku asociacni dohodu s EU, tak by asi zas tak spatny nebyl a mozna by byl na Ukrajine klid a on by pak dostal jiste jeste lepsi misto v EU nebo EP. Jak si predstavujete podle Vas to "konečné vítězství svobody a demokracie"? V soucasne dobe valci USA ve vice jak 74 ruznych statech. Ma ve vice jak ve 150 zemich svoje vojenske zakladny. Nejvetsi jeho vojenskou zakladnou v Evrope je cele tzv. BRD (SRN), odkud se delaji veskere valecne vypravy. Provokace ze strany USA a jeho vazalu EU proti Rusku neberou konce a prali by si, aby Rusko vyprovokovali k nejakemu cinu, tak aby meli zase nejaky duvot vojensky zasahnout. Nejlepsi by bylo podle nich, aby zase nejake letadlo (nejlepe ruske s ruskou posadkou) vletelo do nejakeho mrakodrapu v USA. To se ale nestane, pokud to sami zase neinscenuji.

309304

13.05.2014 10:22

Americká přítomnost v Euroasii a její dopad na bezpečnost a vojenské dohody tohoto regionu

My vsichni se podilime na vyzbrojovani USA

John 217.?.?.?

Cele tyto statistiky dokazuji jen jedmo, ze lidrem v teto honbe ve zbrojeni je USA. Otazka je jenom, jak je to mozne, kdyz tato zeme je v celku bankrot. Jak je to vubec mozne, tyto vydaje USA na zbrojeni ufinancovat. USA je vlastne svaz statu (ktere kdysi byly suverenni) a tento svaz si pujcuje penize od soukrme banky (FED) a snazi se je vracet zpet, plus uroky. Nesmime zapomenout, ze tato soukroma banka si sama ustanovila monopol na tiskani techto penez (dolaru), ktere jsou diky tomuto systemu (urok z uroku) stale vice bezcenne. Aby se tomuto zabranilo, odtrhl se dolar v polovine 70. let minuleho stoleti od zlata a tim se umoznilo zvysit mnozstvi tiskanych dolaru a tim take lepe financovat sve valky.
Dale musime mit na zreteli, ze k tomuto zbrojeni a valkam potrebujeme mit i suroviny, hlavne ropu. Tuto ropu, ktera se tezi v ruznych statech sveta, ustanovili prodavat po celem svete za sve vytistene dolary (tzv. petrodolary). Kdo to tak ustanovil? Tim padem se my vsichni podilime na vyzbrojovani USA, protoze my vsichni, abychom mohli produkovat cokoli, musime si tyto dolary jako devizu obstarat, abychom mohli veskere suroviny k tomuto koupit. Jim staci jenom je nechat tisknout.
Kazdy, kdo se proti tomuto zavedenemu systemu postavil, byl eliminovan (Tunis, Egypt, Irak atd.). BRICS staty obchoduji mezi sebou dnes ve vlastnich menach, nebo zlate. To samozrejme je hrozba pro USA, ktere muze timto privezt opravdu bankrot.

310057

14.05.2014 09:42

Americká přítomnost v Euroasii a její dopad na bezpečnost a vojenské dohody tohoto regionu

RE: My vsichni se podilime na vyzbrojovani USA

John 217.?.?.?

a cim prosim?
Novyma dluhama? Tak potom mate pravdu.

310084

04.06.2014 08:44

Rusko „zradilo“ NWO

RE: Vkrádá se paralela

John 217.?.?.?

Tech dokumentu, ktere by dokazaly opak toho, co je nam stale od konce II.SV vtloukano do hlavy, jak to opravdu bylo, tech je dost. Jsou ale peclive uschovany v trezorech a zamceny na dalsich 30 let, aby ta prava pravda nevysla najevo. Musi se vystridat nekolik generaci, aby ti novi hostorici o tom mohli psat.
Dejme si jenom odpoved na otazku, kdo financoval Hitlera a jeho stranu. Kdo ho dosadil k moci a za jakym ucelem. Kdo na utrpeni zpusobene valkama nejvice vydelal a i v soucasne dobe vydelava. K tomu je dostupnych dokumentu dost. Jiz Hitler ve svych projevech mluvil o tzv. novem svetovem radu.

311047

06.06.2014 08:57

Zbraně, prostitutky a drogy – to jsou věci, se kterými je spojen Petro Porošenko

RE: Sokujici Sobotka a MERKHELL

John 217.?.?.?

Vsichni soudni lide vedi, kam tahle cesta tech nikym nevolenych technokratu z Bruselu a USA vede a co je jejich pravy cil. Merkelova je jenom hlasnou troubou Washingtonu a musi delat jenom to, co ji cerny faraon naridi. Nemecko je totiz kolonii USA a zadny suverenni stat a Merkelova nehaji zajmy obcanu zijicich v teto zemi. V Nemecku jsou lide dnes jiz tak zmanipulovani a zkondiciovani, ze kdyz nekdo rekne slovo "vlast", tak je hned nacionalista, coz znamena v usich ostatnich jako nacista.
Pucem svrzeny byvaly president Ukrajiny by jim byl dnes stejne tak dobry, jako ten novy Petro Porosenko, kdyby podepsal na konci minuleho roku tu asociacni (nevyhodnou pro Ukrajinu) dohodu s EU. Nepodepsal, tak si museli mocipani dosadit sveho presidenta za kazdou cenu. Ta cena je ale prilis vysoka a kruta, jako vsude tam, kde EUSA zavadi svou "demokracii".

311137

08.06.2014 11:41

Zbraně, prostitutky a drogy – to jsou věci, se kterými je spojen Petro Porošenko

RE: Spolková republika Německo představuje poválečný konstrukt v režii vítězných mocností

John 217.?.?.?

Jenom dodatek. To jak se Nemecka rise (nezamenovat prosim s 3.risi), ma znicit a rozdelit bylo planovanao jiz v obdobi I.SV a dokonceno v roce 1945. Vitezne mocnosti vytvorily na uzemi "Nemecke rise" pouze samospravy podlehajici az i do soucasnosti vrchnimu veleni USA, Anglie a Ruska. Tedy, zadny novy stat. Pokud by BRD (Americany vytvrena samosprava) byl stat, museli by mit Nemci ve svych prukazek napsano "statni prislusnost BRD". Proto tam maji pouze napsane pridane jmeno jejich reci. "Deutsch". Mimochodem, toto oznaceni zavedla "Narodne socialni strana" pod vedenim Hitlera.
Tato samosprava BRD, ktera si privlastnilav roce 1990 jinou samospravu DDR je pouze firma a je i vedena v mezinarodnim firemnim rejstriku. To same se deje potichu a plizive po cele Evrope, Ceske republiky nevyjimaje. Statni instituce jsou v ramci zavadeni reforem privatizovany a premenovany na firmy. Nebude dlouho trvat a budeme i my mit ve svych goyovskych prukazek, vedle evropskeho dvanactihvezdickoveho znaku, napsano "statni prislusnost Ceska". Ceska je pouze rec, nikoliv stat. Ten ale uz stejne nebude zanedlouho existovat, zrovna tak, jako ten Deutsches Reich.

311246

11.06.2014 12:10

Několik faktů o Putinovi

Konta v zahraničí.

John 109.?.?.?

Zakázali vrcholným představitelům státu a funkcionářům (včetně soudců, úředníků...) vlastnit účty v cizině a cenné papíry v cizině.

Jaké konta potom jsou blokované Rusým představitelům v zahraničních bankách na základě restrikcí ze strany USA a EU?

311473

09.07.2014 12:44

Operace Polonia a Solidarita

RE: Tu dobu si moc dobře pamatuju.....

John 217.?.?.?

i tmavy masovy vrah ze zamori je nositelem teto ceny

312997

18.11.2014 13:40

Mail z Prahy

RE: Dvě technické

John 90.?.?.?

Už jsem se na to díval ale nic jsem nerozluštil.. řešení je sehnat fotku v původní velikosti od autora té fotografie.

321246

15.12.2014 11:10

Jak se Německo stalo rozděleným

BRD

John 217.?.?.?

BRD neni do dnesniho dne zadny stat, ale jenom zapadnima spojencema umele vytvorena samosprava tzv. "vereinigte Wirtschaftsgebiet". Spojene staty si na tomto uzemi vytvorili svoji nejvetsi vojenskou zakladnu na evropskem kontinete. Cele uzemi BRD (ne Nemecka)je jeho kolonii, tudiz pani Merkelova nema sama o cem rozhodovat bez souhlasu zapadnich spojencu - okupantu.
Uzemi Nemecka jsou hranice pred rokem 1937 a ty hranici uplne nekde jinde. Proto ta horlivost Polaku, aby vse zustalo tak, jak se to ovcanum vtlouka do hlavy uz skoro70 let.

323436

15.12.2014 14:14

Jak se Německo stalo rozděleným

RE: BRD

John 217.?.?.?

BRD je registrovana jako obchodni spolecnost "BRD GmbH"

http://www.deutsche-finanzagentur.de/foot-navigation/impressum/

323447

18.12.2014 11:22

Blíží se velká proti-ruská operace pod falešnou vlajkou?

RE: Panika vrcholí

John 217.?.?.?

Jak vyplyva z Tveho prispevku, sam nejsi zadny odbornik, tudiz jsi jenom ten laik, ktery se divi. V teto roli zrejme zustanes i tehdy, az Ti zbydou oci jenom pro plac a ten Tvuj udiv. Spousta veci ktere se kolem Tebe deji zrejme nevnimas a mozna ani nevidis a nechapes. Ja bych byl radeji, naopak Tveho prani, moc rad, kdyby se vsichni mylili treba i po nejakem tom 1100 vaznem varovani a nic z tohoto scenare by se nevyplnilo. Bohuzel realita je jina.

323620

22.12.2014 14:34

Na pokraji války a ekonomického kolapsu

RE: lenže -

John 90.?.?.?

až mě přešel mráz po zádech..

323843

13.02.2015 08:11

Problém Moskvy: Jednání s imbecily a vazaly

Bundesrepublik

John 217.?.?.?

Bundesrepublik Deutschland neni Nemecko, je to jen nejvetsi kolonie a vojenska zakladna USA. Je to po II. SV zapadnimi spojenci umele vytvoreny hospodarsky konstrukt na uzemi Nemecke Rise (prosim neplest si tento vyraz s 3. Risi), slouzici do soucasnosti USA. Kazdy(zvoleny) dosazeny nemecky kancler po II. SV. leti jako prvni podepsat svoje jmenovani do USA. Tudiz ani pani Merkelova nema v Bundesrepublik co rict, jenom vykonava danne povely z Washingtonu. Toto Show v mediich vytvari jenom iluzi, ze napr. pri posledni navsteve USA letela neco vyjednavat, navrhovat, premlouvat, ci dokonce poucovat o problemech Ukrajiny pana Obamu jak se ma zachovat. Je to absolutne smesne si toto jenom predstavovat. Ona je ta nejposlusnejsi loutka tohoto hospodarskeho konstruktu zvanem Bundesrepubli Deutschland po II. SV.

326985

13.02.2015 08:15

Problém Moskvy: Jednání s imbecily a vazaly

RE: Co vidím já když se ohlédnu...

John 217.?.?.?

Absolutni souhlas !

326986

09.10.2015 16:14

Rusko musí v Sýrii spolupracovat s USA, ne proti nim

RE: rusko-Americka spoluprace

John 217.?.?.?

Naprosta pravda. Americani sami jsou okupovani a vydirani FEDem, tak jako cely svet. Nemecko po II. SV, ktera byla cela financovana jenom zidovskymi bankami ze zamori, je nadale i po 70 letech jenom okupovanym uzemim ze strany USA a jejich nejvetsi vojenskou zakladnou v Evrope. NSR neni zadny stat, jak si zrejme vsichni omylem mysli (protoze se to tak uci ve skole), ale je to jenom umele vytvoreny hospodarsky konstrukt viteznou mocnosti USA, bez jakych koliv platnych zakonu, ustavy a bez vlastni suverenity. Nemecko neni NSR. Odtud jsou rizeny a vysilany jejich "mirove" Mise jeichz vysledek je chaos v severni Africe a na blizkem Vychode. Nasledne rizena invaze tzv. uprchliku z techto oblasti do Evropy a prevazne do NSR (5 az 6 tisic denne jenom do Bayernu) je take jejich dilem a slouzi k vykonani jejich predem naplanovane Agendy. Pani Merkelova je dobre instruovanou osobou ze strany Washingtonu a vykonava jenom jejich povely. Az dojde v Evrope a v NSR z techto duvodu k obcanske valce, bude uklizena do klidneho zamori, jako jiz pred 70. lety vsichni ostatni vykonavatele.
Rusko udelalo genialni tach, kdyz nabidlo USA spolupraci v boji proti teroristum. USA tuto spolupraci musela odmitnout, protoze by si sama zacala nicit to co sama podporuje. Rusko si tedy nechalo dat mandat od Rady bezpecnosti a ten poradek tam nastoli. To jiste panu Brzezinskemu pochuti neni.

340471

26.10.2017 22:22

Strana, která chce uspět ve volbách, potřebuje jediné: kouzelníka s lidskou duší

RE: Bartoš - opak mužnosti

John 37.?.?.?

To, co ženy říkají a co skutečně udělají jsou dvě různé věci.

Když někdy zaslechnu holku, jak říká, že by nikdy nemohla XY, tak to taky může znamenat, že se na to mentálně připravuje, ještě se toho bojí, ale už to skoro je.

360732

26.10.2017 22:50

Strana, která chce uspět ve volbách, potřebuje jediné: kouzelníka s lidskou duší

RE: ženy milují bezohledné sebevědomé gaunery

John 37.?.?.?

Ženský nemilují ani tak sebevědomé gaunery, ale alfasamce.

To gauneři taky často bejvaj ale jsou i kladní alfasamci.

Ženy logicky diskutující intelektuály nemohou jaksi sledovat v jejich logice. Vlastně ani chlapi často ne. - Jak chcete logicky posoudit logickou argumentaci někoho, když nemáte znalosti logiky a nemáte šajnu o čem je řeč.

Budete posuzovat podle zjednodušených sloganů, podle toho, jak se kdo tváří sebevědomě, podle tomu, komu věří vaše okolí, podle toho, co mu odpovědí jiní na jeho slogany.

Knížepán v lavici poklimbával a před ním se mu posmíval budoucí president a ještě se otáčel, co jako knížepán, ten dál spal a všichni se smáli. - Knížepán si pak vypomohl všeshazujícím sloganem, že když se říkají blbosti, tak spí. - Tím řekl canc, na kterej nikdo jiný neměl vtipnou odpověď - no a pak po létech prohrál prezidentské volby, protože na Zemana něco takového neplatilo, Zeman vše sledoval pozorně, tam kde měl knížepan jeden univerzální canc Zeman měl plno nastřádaných odpovědí více k věci, jasných a vtipných a knížepán u voleb pohořel i se svou 25 letou mediální poradkyní vyškolenou v USA, protože ona mohla mohla poradit jen kecy z příručky, protože neměla to hlubší pochopení, co přichází jen lety.

Rath a Kalousek byli skvělí řečníci. Oba dělali ty samé řečnické věci a když mluvil Rath tak i když jsem s ním souhlasil logicky, tak jsem obdivoval, jak to podal řečnicky. - Proto ho taky odstranili. Báli se ho.

360733

26.10.2017 23:16

Strana, která chce uspět ve volbách, potřebuje jediné: kouzelníka s lidskou duší

RE: gratuluji, že jste na to přišel :)

John 37.?.?.?

Doufám, že se nepletu, ale Feri je požehnání, pro všechny mimo topku, protože ji dorazí. Je to pitomoučkej svazák, kterej se ztrapní tak nějak samospádem, jen co zmizí opojení mládeže z toho, že někdo jejich věku (tedy jako oni) se dostal do parlamentu a uvědomí si, že je to vlastně jen další blbec, jako ti co znaj z jejich třídy a nemají rádi.

360735

26.10.2017 23:31

Strana, která chce uspět ve volbách, potřebuje jediné: kouzelníka s lidskou duší

RE: gratuluji, že jste na to přišel :)

John 37.?.?.?

Já vám to klidně řeknu.

Babiše volili lidi na práci a on jim 4 roky předváděl, že pracuje.

V tom je jeho charisma. Jde totiž o to, že to co předváděli ostatní, se ukázalo jako hezké žvanění děvkaře, za kterým nic není vidět a on předvedl aspoň v těch financích, že něco udělá. - Možná se tím jen šikovněji chlubil, ale to je jedno.

U koho chcete, aby byl nudný? U svého bankéře, u svého účetního, u svého zubaře, u doktora, co vám má operovat dítě.

Divadýlko a vzrušení chcete v divadle, u televize, u filmu, na koncertě, při svádění. -

Okamura předvádí vlastenectví, ale o život nám nejde v rozmezí příštího měsíce, ale výplatu musíme nosit domů už teď. Proto Babiš. - Okamura mít taky nějakou ekonomickou vizi, tak boduje víc. Babiš je chytřejší než kníže, tak neřekl, nikdy nic pořádného o svých názorech na kde co. Tak nikoho moc nenasral a nikdo ho nemůže chytat za slovíčko.


Dredaře volila povrchní mládež co prchla od topky a zelených. Pokud budou volby i za 4 roky, tak budou dost možná už znechucení i jím. Asi jako byla generace jejich rodičů znechucena všema těma oblíbenejma hercema a zpěvákama v politice.

360736

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 28 čtenářů částkou 7 460 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 9

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,80 Kč
Euro
26,47 Kč
Libra
29,40 Kč
Kanadský dolar
17,04 Kč
Australský dolar
16,22 Kč
Švýcarský frank
24,48 Kč
100 japonských jenů
20,93 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,38 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 981,17 Kč
1 unce stříbra
525,64 Kč
Bitcoin
413 798,65 Kč

Poslední aktualizace: 4.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 57 090 054