Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané tora

Nalezeno 19 příspěveků, 12 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

10.07.2005 13:05

Londýn pod útokem

RE: Vratislav

tora 85.?.?.?

Videl jsem všechny popravy a ani jedna není s humanitárním pracovníkem. Všichni popravení pracovali přímo, nebo nepřímo na okupaci Iráku. Ano, humanitární pracovnice byla zabita, ale bez záznamu.Těžko říct, jestli byla zabita povstalci, nebo okupanty. Jinak s vražděním nesouhlasím, ani najedné, an na druhé straně.

60862

26.07.2005 21:21

Vytvořme jinou Evropskou unii

pro obhájce nevinného nicnevědoucího neviňátka Klause

tora 85.?.?.?

Je vidět, že v živé paměti jsou jen poslední články, ale přečtěte si např. i tohle http://www.zvedavec.org/clanky_1181.htm

Mnoho ne-zrovna optimistických názorů i renomovaných zahraničních ekonomů na naší kup.privatizaci najdete též na googlu.Je to jeden z mnoha pohledů na politickou a osobní korektnost našeho pana prezidenta. Názor ať si každý dělá sám.Ale myslí si někdo, že tady v 89 bylo pár odvážných studentů co nam zajistili nový život v demokracii, nebo že v legislativě nebyly záměrné díry ze kterých vládnoucí strany a čelní představitelé po r. 89 profitovali, tak podobně?Možná je dobré neklást otázky, dívat se na pana prezidenta nekriticky. Ale objektivní hodnocení nám chybí. Možná i proto, že do hlavy a svědomí tohoto pána vidí jen on sám. Jaký je záměr v neustálé kritice EU a jejích různých dokumentů ví také jen on. To, že se tak děje pro blaho našeho národa je ale diskutabilní.

63237

31.07.2005 13:45

Policie zakročila proti technoparty

Nesouhlas.

tora 85.?.?.?

Pane Stwora, nezlobte se, ale vy jste naprostý demagóg. Tak tomu opravdu nerozumím. Plot v Matičné ulici se boural, protože naši romští spoluobčané mají právo na hluk, smrad a zdevastované okolí (jejich nesouhlasící spoluobčané byly označeny za rasisty). Teď když v pátek ještě ani nebyly postaveny na Czechteku aparatury, zakročila policie. O čem to mluvíte? Pro jednu skupinu platí tolerance, pro druhou ne? A slyšel jste o akcích LOVE PARADE? A pamatujete jak začínali?? Bez jakékoliv větší organizace, než jak byl teď zorganizován Czechtek (povolení majitele pozemku bylo). Naopak, úřady v Berlíně ještě vyčlenili z městské pokladny prostředky na úklid a podobně(a dnes z toho v Berlíně ještě město těží). Kde to žijete? Chcete, aby jsme se báli za nějaký čas zorganizovat rodinnou párty na našem pozemku, kde si každý rád zahuláká a zaspívá a bude tam dost lidí na to, aby je rozehnala policie?
Já techno nemám rád, ale toto je naprosto špatný přístup k celé události a nepochopení a netolerance vyvolává jenom impulzivní jednání jak na jedné straně, tak na druhé!

63653

31.07.2005 19:45

Policie zakročila proti technoparty

RE: Kryso,...

tora 85.?.?.?

Alex, nejsi blbá, ani naivní, ani hloupá. Ty se na rozdíl od některých přispěvatelů a pana Stwory snažíž o toleranci a pochopení jednání někoho druhého. Nemyslím, že všechno lze tolerovat, ale Tvůj přístup je správný. Rozhodně pokud by se o totéž snažili všichni, tak se podobné nesmyslné zásahy nedějí. Každý může mít svůj názor, ale nemusí kvůli němu osočovat jiného, který názor nesdílí!

63711

31.07.2005 21:03

Uhni z cesty, dědku! Já se jdu bavit!

www.czech-tv.cz

tora 85.?.?.?

Na výše zmíněné adrese je reportáž, kde akce měla proběhnout,zásah a obtázky z okolí..
http://1.im.cz/n/photo//05/40/21rkabg-original.jpg
na obrázku taky. U dálnice s hlukem přes 120Db si toho zvířata moc neužijou. O moc víc to hlasitá hudba nezmění. Neřeknu, jestli by byla akce opravdu někde v lesích, ale takto.....??

63733

31.07.2005 21:38

Uhni z cesty, dědku! Já se jdu bavit!

RE: www.czech-tv.cz

tora 85.?.?.?

Dalo by se i říct, že tam, kde je to ještě napůl zachovalé to nezničíme víc. Ovšem, bráno z Vašeho hlediska, vidím příčinu ve státním úředníkovi, který prodal půdu firmě, která na místě postaví halu. Nemyslím, že by tento pozemek a okolí účastníci Czechtek poničili víc, než jak bude zničen samotnou stavbou a ruchem v jejím okolí v blízké budoucnosti. Nechci s Vámi polemizovat. Přírodu je třeba chránit. Ale i to se dá udělat jinak, než při tom ztřískat desítky lidí. Navíc, stát v tomto případě mohl převzít iniciativu a určit teknařům místo, kde se můžou zabávat a nikoho tím nerušit. Vhodných míst je určitě dost. Opět připomínám kultivovanější přístup měst.zastupitelů Berlína k akci LOVE PARADE. Obzvlášť v začátcích těchto akcí.

63750

31.07.2005 22:02

Uhni z cesty, dědku! Já se jdu bavit!

Pane Stwora

tora 85.?.?.?

chci Vám argumentovat nezaujatě, protože toto vnímám jako diskuzi. Pro mnohé i toto může být poučné. Přečtěte si prosím tento velice zajímavý článek, psaný jistě fundovanou osobou. Článek je s právní analýzou a dopadem jak samotné akce, tak následného zásahu. (jistě prominete, že link vede na konkurenční web). Přesto je čtení velmi zajímavé a dá se z něj lecos vyčíst.

63764

31.07.2005 22:08

Uhni z cesty, dědku! Já se jdu bavit!

RE: Pane Stwora

tora 85.?.?.?

pardon:
http://www.blisty.cz/2005/7/29/art24342.html

63771

31.07.2005 22:53

Uhni z cesty, dědku! Já se jdu bavit!

RE: www.czech-tv.cz

tora 85.?.?.?

Souhlasím, a opravuji. Zdroj www.rsd.cz zdroj hluku projíždějících aut do 74,1dB dle normy. O těch 120dB se dočtete právě např. na webech ochránců přírody a na zveřejnených odkazech. Prostudujte a potom mluvte. Jedna věc jsou normy, druhá jejich dodržování. A to jste asi v životě nebyl na dálnici v čase stavebních úprav. Tam si skuste měřit.
Link např. na děti země http://detizeme.cz/zprava.shtml?x=181303

63790

31.07.2005 22:58

Uhni z cesty, dědku! Já se jdu bavit!

RE: Tak se ptám...

tora 85.?.?.?

Jděte na LOVE parade do Berlína, nebo Paříže s cca. 1 000 000 účastníky.

63793

07.11.2009 23:40

Ďalší hon na čarodejnice

a k tomu...

tora 81.?.?.?

je potreba neustale poukazovat na holocaust.
jdu spat a posledni prepnuti na ct1, zpravy asi v 3 nad ranem. reportaz o znicenych hrobech v trutnove (nebo turnove, vzdy se mi to plete), kazdopadne misto strazi i policie. sice nevim, co se vlastne znicilo, ale hned je to prilezitost o propagacni akce o holocaustu.
vzbudim se rano a asi po 10 pri koukani na tv prepnu na ct24. opet. holocaust a pokladani nejakych kostek pripominajici obeci.reportaz se starou zidovskou babickou a cislo, kolik uz se kostek polozilo. cca. kazdou druhou vetu slovo holokaust.
na ct a ct24 je holokaust ve zpravach ci vysilani uz skoro kazdy den. a k tomu kazdy den slovo extremizmus. [bliji]

204361

03.03.2011 16:53

Americká inflace způsobila nepokoje v Alžíru, Tunisu, Egyptě a Libyi

RE: asi si kupim voucher

tora 81.?.?.?

>z textu pod clankom:
>Z původních 1527 je zobrazeno pouze 1560 slov.
> [chechtot]


jj diky kamo. kdyz jsem to rozeslal znamym aby vedeli o tomto dobrem serveru a meli jasnou predstavu o clancich zde (po dlouhe dobe byl tento tak nejak uceleny a mel jsem pocit ze je to vazna informace na to aby to bylo kraceno), tak tys to prokecnul a me se ted vali na hlavu stiznosti,ze co je to ze si z nejakych par slov u kazdeho clanku nikdo neudela predstavu.
tak hlavne ze ti to chechta.

238859

30.11.2011 17:36

Čtyři zážitky z cesty Praha Toronto

re:

tora 81.?.?.?

boj s terorizmem je zpusob jak legalne a temer bez odporu terorizovat vlastni obyvatelstvo.Nedavno Ron Paul na dotaz jak by resil krizi s iranem odpovedel: A co nabidnout jim pratelstvi?
Dovedete si predstavit, jak dokaze pratelstvi, porozumeni a klid nabourat ekonomiku a zisky?Stale si myslim, ze je to skoro nic proti tomu jake kontroly a ponizeni musi zazivat palestinci sacovani isrealskymi vojaky. Treba po nas chteji,abychom se do toho dokazali lepe vzit.

257886

11.08.2012 12:54

Nejste-li na Facebooku, znamená to, že jste psychopat?

fakbuk

tora 89.?.?.?

No,nerad bych nekoho opakoval,necetl jsem vsechny prispevky. Ale pamatuji si onehda jake bylo podezreni z rad starsich na zavedeni pevne linky za komousu. Ja byl maly fakan a telefon mi prisel cool,ale prababi se zdalo,ze ji tim budou furt otravovat a pevnou nechtela. Pak prisli mobili. Tata i mama dlouho odolavali. Pry je budou spiclovat,a taky pry budou furt "k dispozici" pro pracovni veci. Dnes je jen velmi malo lidi co mobil nemaji. Dtto je to s facebookem. Ok,jdu do zamestnani a mam mit profil? Tak jestli jsem proti tomu,ale na druhou stranu mi to pomuze k zamestnani,tak si jeden vytvorim. Budu ho mit,ale nebudu ho pouzivat. No kto je potom chytrejsi. Ja nebo potencionalni zamestnavatel?
Ja jsem po 25 letech nasel pres facebook sestrenku 2000km daleko. A jsem opet v kontaktu se spoluzakama ze zakladky,ktere bych jinak nevidel,neb jsem se prestehoval do jine krajiny. Vsechno je zneuzitelne,zalezi do jake miry se otevreme pro ostatni. A to plati nejenom pro virtualni svet, ale i pro ten skutecny.

273231

18.03.2014 22:18

11. září 2001 - aneb Velká konečná ruská hra

RE: Kdo hodnotí vyzbrojenost?

tora 195.?.?.?

ja bych si tim taky nebyl jisty. momentalne maji rusove mnohem lepsi stihacky, torpeda, tanky, rakety. amici cast vojenske techniky oslavne marketinguji, proto se zda ze jsou v prevaze. Jinak v dobe kubanske krize meli pry obe velmoci konecny plan. V pripade ze by prohrala amerika, mela po cele zemi mit rozmistene ponorky a lode a jadernym arzenalem v podstate zrusim kompletne celou zemekouli. Rusove zase experimentovali jako konecne reseni se stepnou reakci deuteria, tedy tezke vody, ktera se prirozene v oceanech nachazi. Ty materialy se dostali ven az nekdy v 90 letech. Myslim, ze amici dnes uz svymi smirovacimi programy vedo o ruskem arzenalu vic. Ale pokud by byl tak poddimenzovany jak se v clanku popisuje, pochybuji ze by nebyly smelejsi.

306951

13.02.2015 00:02

Saúdská Arábie slíbila drahou ropu Rusku, když svrhne Assada

RE: To by se Saudům líbilo, dacanům v habitech.

tora 89.?.?.?

Je to jednoduche. Staci vyvolat nejakou barevnou revoluci v saudske arabii, poradne zaplatit opozici kralovske rodiny a hned je cena ropy na 200 usd za barel. A zabije se tim dve mouchy jednou ranou, pac budou celkem v zadku i amici a evropa. To bych pak chtel videt jak si vyskakuji se sankcema.

326961

24.03.2015 22:41

Putin by rád znárodnil Rothschildovu centrální banku

RE: Snůška nesmyslů

tora 89.?.?.?

Nezlob se,ale ty tvoje kecy se nedaji cist. To by jsis taky musel nastudovat co za hovado byl ten Jelcin a jak sel na ruku amikum. A taky by jsis musel poradne prostudovat co za hovado byl Nemcov, necht je mu zem lehka.
Emocionalne se tady ukajis ale nemas ani paru o cem mluvis.
A pritom materialu se daji vyhledat kvanta.

https://www.youtube.com/watch?v=5cXMA_zwTxo

329806

08.06.2016 00:33

Obama zabouchl dveře Putinovi před nosem

RE: Rusko by se mělo vůči USA chovat jinak.

tora 89.?.?.?

To si nemyslim. Saker je vyborny analytik, ale o ruskem zbranovem arzenalu toho zas tolik nevi. Americane donedavna mysleli, ze ruske rakety s plochou drahou letu maji slabou presnost a dolet max 400 km. Loni nam rusove predvedli v pohode dolet pres 1500km a presnost na 3 metry. A najednou americti anlytici tvrdi, ze jsou zrejme schopne doletu az 4500km. Pak palili rusove z ponorek a bylo to to same. Musime to brat tak, ze kdyby to vse byla pravda, co amici tvrdi, a jsou tak silni, proc uz rusko nenapadli davno? Je to blbost. Maji strach. A navic vidi, ze cina se priklonila k rusku. Cina o tom nemluvi, ale popovidejte si s nejakym diplomatem, at vam vysvetli rec protokolu a bude vam jasno, jaky je cinsky postoj k usa a jaky k rusku. Mam z toho pocit, ze yenkee se snazi za kazdou cenu produkovat zisk z jenideno prumysloveho odvetvi, ktere jeste neoutsourcoval. Starou techniku da do hloupe vychodni evropy 9to si nikdo nepamatuje na stezujici si polaky v afganistanu, kterym dodali amici humvee bez pancerovani, prestoze tvrdili opak?), a zvysovanim napeti donuti staty vynalozit prachy na tu jejich slavnou techniku. Vzdyt ten jejich F35 je takova katastrofa, ze se mluvi o znovuobnoveni vyroby F22. A to bylo mega stratove letadlo s nic moc letoymi vlastnostmi. Je samozrejme mozne, ze se najde tupec, co nejakym zpusobem bude provokovat rusko a pod false flag provede neco, na co proste rusko uz reagovat bude muset. Ale kdyby se to stalo, je naivni si myslet, ze rusko nema po svete ponorky, ze kterych posvisti rakety predevsim na americke cile. To nakonec doklada posledni vyvoj. Rusove jasne deklarovali, ze vedi odkud vitr fouka. Utnout hlavu pro ne znamena konec valky. Nejsou hloupy aby pokladali polsko za primarni cil odvety.
Nicmene odjhlidnuto od merita clanku. Co je toto za svet pomatencu, co tady mluvi o masovem vrazdeni a jakoby nic? A lidi si zvykaji na to ze vlastne valka je dobre reseni pro restart? Myslim ze Gaia by mela vychrlit yellowstone a k tomu nejaky virusy. Zastavit schumannovu resonanci, aby se zbavila toho priserneho parazita v lidske podobe.

349323

09.06.2016 16:44

Konec M. A. D. – začátek šílenství

RE: podtatranska klobasa, rozveseli rozjasa

tora 143.?.?.?

Co se tyce poctu jadrovych hlavis rusko vs. usa, jsou na tom obe velmoci vyrovnane. Naopak. Rusko je obrovska krajina a pokud by chtela amerika skutecne rusko kompletne znicit, museli by proti rusku mit jadrovych zbrani o dost vic.
Za dalsi. Vy mluvite o kvantite vs. kvalite. Ale nemluvite o efektivite. Rusove predvedli s raketami s plochou drahou v syrii neco,o cem ani usa ani nato strategove nepocitali.presnost a dolet. z puvodnich predpokladanych 400 to natostlo na realnych 1800 a predpoklada se ze ruske rakety s plochou drahou letu dokazou 4500km. z toho plyne pokryti pulky planety bez toho aby rusove spustili neco jineho.Jak vime, i posledni system aegis neni koncipovany proti raketam s plochou drahou letu. V polovine minuleho roku se spekulovao s opetovnym otevrenim ruske zakladny na kube.Americani z toho meli hruzu prave kvuli rakeram s plochou drahou letu.Zakladna neni potreba.Tyto rakety rusko efektivne vypousti z ponorek a malych plavidel.
Myslimze i jine aspekty ruske armadni techniky dokazuji,ze prave kvuli faktu,ze rusky rozpocet je podstatne mensi nez americky, je pro rusko zivotne dulezita efektivita jejich zbrani ai jina filozofie vyvoje atd.
Nakonec. Kdyby amerika opravdu mela jistotu uspesneho prvniho uderu,uz to davno udela. Jenze nevedi jak se zachova cina (anebo to vedi a prave proto ten humbuk ale zadne kousani) a taky nevedi co udela indie. Tu muzou zamestnat pakistanem, ale cinu tezko. V azii nema konkurenta.
Navic je nutne si uvedomit, ze prakticky cely americky prumysl je outsourcovany. V americe zijou technologicke firmy,ale podstatna cast vnitrniho HDP je generovana sluzbami. Jediny funkcni a zisk generujici obor je zbrojarstvi. Je teda nutne neustale vyvolavat napeti aby biznys slapal.
Z meho pohledu valka nebude. Ne v dohledne dobe. Ne jadrovymi zbranemi. Neverim, ze by si byly financnicke rodiny ovladajici 95% planety tak jiste, ze rozpoutaji totalni valku a mysleli by si, ze nejaky rok ci dva preckaji v bunkrech. Oni miluji penize a miluji je vyrabet. Bez miliard vcelicek nebudou mit nic a ve finale se mohou jejich otroci po nuklearni valce obratit proti nim.

349395

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 104 čtenářů částkou 16 005 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 7

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

To je vlastenec a ne jak jej líčí media15.11.20 21:55 USA 2

Rozvrat vzdělanosti národa v přímém přenosu15.11.20 21:17 Česká republika 10

Soud rozhodl, že nařízení nosit roušky venku bylo nezákonné13.11.20 19:03 Česká republika 4

Od Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže13.11.20 16:27 Česká republika 3

Trump bojuje jako lev. Vyhodil vedení Pentagonu. Na iDnes z toho šílí11.11.20 23:26 USA 6

Jak je to se zahlcenými krematorii covidovými mrtvými v Ostravě10.11.20 10:43 Česká republika 3

Městský soud bude posuzovat zákonnost nošení roušek09.11.20 19:50 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,96 Kč
Euro
26,14 Kč
Libra
29,32 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,15 Kč
Švýcarský frank
24,11 Kč
100 japonských jenů
21,02 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,08 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 630,91 Kč
1 unce stříbra
510,23 Kč
Bitcoin
411 870,71 Kč

Poslední aktualizace: 25.11.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 56 723 643